Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Pusztítástan tanterem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Pusztítástan tanterem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Pusztítástan tanterem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Pusztítástan tanterem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Pusztítástan tanterem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Pusztítástan tanterem

Go down 
+4
Jasmine Miels
Raiden Carvex
Mona Braxton
Lucius Benedict Fenris
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-01-02, 1:45 pm

A kis kastély legtávolabbi, s egyben legmagasabb tornya rejti a Pusztítástan tantermet. Annak se nehéz rájönni, hogy melyik lehet a megfelelő, aki most jár a teremnél először, ugyanis a Pyromágia és a Terramágia tanteremhez hasonlóan ennek a teremnek az ajtaját is árulkodó jelek díszítik, bár itt több, mint a másik két esetben.

Pusztítástan tanterem Pusztitasterem

Aki benyit ezen az ajtón, ugyanúgy kör alakú teremben találhatja magát, mint a másik két esetben, ám ez a torony magasabb, s több emeletre is van osztva, erről a felfelé vezető csigalépcső árulkodik. A diákok számára a padok ívesen helyezkednek el a terem egyik oldalán, míg velük szemben a tanári pulpitus foglal helyet, a bejárattal szemben pedig itt is több ajtó is látható a falon, melyek ki tudja még, hogy hová is fognak vezetni egyszer. Az emeleti rész viszont üres, ott nincsenek padok, se ablakok, csak egy üres, zárt fenti rész.


A hozzászólást Lucius Benedict Fenris összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-27, 1:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-02-11, 8:25 pm

*Ma óra lesz méghozzá pusztítás tan. Szeretem ezt a tantárgyat, de gondolom ez nem meglepő, hisz az elemista szak irányt néztem ki magamnak. Sajnálom, hogy évet kell ismételnem, így utólag bánom, hogy évet halasztottam, de akkor helyesnek éreztem. Rám tört egy kicsit a pánik, hogy túl hamar végzek és kikerülök az iskola falain kívülre. Nem állok készen a továbblépésre, szükségem van még erre az évre, ezzel tisztában vagyok. Az anyagok meg úgy sem lesznek mindig ismerősek, hisz az év második felétől egyáltalán nem foglalkoztam az anyagokkal. Vagy is ez így nem teljesen pontos, mert volt, amit elolvastam, de nem gyakoroltam őket, így a nagy részük elfelejtődött illetve nem is rögzült.
Ma, viszont más miatt is izgulhatok. Ezt a tantárgyat Raiden oktatja nekünk, akivel anno jóban voltam. Nem tudom miért nem találkoztunk azóta. Azt, hiszem akkor volt újabb szeszélyes és vonultam el ismét a világtól. Remélem nem bántottam meg vele, az is lehet, hogy nem is emlékszik rám. Mindegy, viszont ideje indulni, így már is bakancsomba bújok, és fekete-szürke szerelésemben átbaktatok az elemek birodalmához, hogy ott a toronyba másszak fel. A termek között nem tévedek el, egy a jelzések miatt, kettő azért, mert már párszor jártam erre. Minden fennakadás nélkül lépek be a terembe, ami természetesen kör alakú. Itt az egyik padban kényelmesen helyet is foglalok, hogy ismét meghallgassam azt az anyagot, amit tavaly ilyenkor vettem.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Pusztítástan tanterem Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-02-11, 9:00 pm

//Hát, sajnálom Mona, úgy néz ki, hogy más nem jött és ugye órát 2-3 főnek szoktunk tartani. :S Én két főnél is ma megtartottam volna, nem véletlenül készültem az órára, de így sajnos nem jött össze, pedig én is reméltem, hogy most már lesz harmadikos óra. Azért köszi, hogy jöttél volna, talán legközelebb összejön. Smile A Raiden-Mona meg érdekes lett volna egy óra keretein belül, szóval muszáj összejönnie. Razz //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-02-11, 9:02 pm

//Igen, igen. Izgultam én is, de egyszer csak összejön ez is Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 8:40 pm

* Végre eljött a nap ismét, hogy a harmadikosoknak is lesz óra tartva, így bőven hét óra előtt megkezdem a készülődést s mivel napom nagy részét a szobám falai közt töltöttem így azt hiszem kis badyba és topba mégse vagyok eléggé felöltözve. Tehár rám kerül egy farmer és egy hosszú ujjú lila felső mely egy pici belátást enged dekoltázsomba melyen ott pihen egy ezüst nyaklánc is, belebújok cipőmbe és végül majd a derékig érő kabát is rám kerül miután egy kis sminket dobok fel arcomra, mi egészen pontosan szemem kiemelésével ki is merül, nem tartom szükségesnek az erősebb sminket, órára készülök nem pedig bálba. Egy kis illat s párszor a fésűt is végighúzom fekete, hosszú tincseimen hogy aztán elhagyva a fürdőt kabátomba bújjak bele és összeszedjem cók-mókom. Egy füzetet veszek magamhoz minek keményebb fedőlapjára egy tollat fűzök s mivel a Pusztítástanhoz azt hiszem másra nem is lesz szükségem - a pálcámon kívül természetesen - így el is hagyom a Napkő-hálót, hamarosan pedig az egész Mysteriot. Hűvös és sötét van már ezekben az órákban, de mit lehet tenni ha a tanterem a szigeten való kis kastélyban kapott helyett, ami nem baj, legalább kissé felfrissülök ettől a kis sétától ami nem fog ártani, lévén, hogy egész napki sem dugtam az orrom. Amint megérkezem a megfelelő termet veszem célba mi ismerős már számomra, továbbra is furcsa nekem, hogy akiket egykoron tanítottam azok most évfolyam társaim s velük együtt veszem újra az anyagokat. De hát ez van, nem tudok mit tenni így lépek ház be a kör lakú tanterembe és foglalok helyet az első sorokban, hogy aztán kabátomat levéve várjam Raident ki ismerteti velünk a mai anyagot, mivel remélem, hogy mások is eljönnek.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 8:46 pm

*Ma harmadikos óra, pontosabban fogalmazva pusztítás tan lesz. Még mindig szeretem ezt a tantárgyat, sőt ami azt illeti, az összes olyan tantárgyat szeretem, ami az elemekhez kapcsolódik. Ezekben a varázslatokban vagyok szerintem a legerősebb, de kitudja, lehet, hogy csak én gondolom így. Az évismétlés miatt jelentősen visszaesett magabiztosságom a varázslás terén. Ami nem feltétlenül probléma, bár szerintem eddig sem voltam elszállva magamtól. Azonban most akad más, ami miatt jobban izgulhatok. Szépen szólva Aki miatt jobban izgulhatok. Ez a személy, pedig nem más, mint Raiden. Szerettem vele beszélgetni és jó volt vele lógni. Imádtam az egyiptomi nyaralásunkat csak… ez is egy olyan dolog volt, amit elrontottam. Nem vagyok egy egyszerű eset és kicsit sem könnyítem meg a saját dolgomat, de most már talán lassan benő a fejem lágyan. Vagyis itt lenne az ideje, hogy ez megtörténjen.
A lépcsőkön felfelé menet még egy kicsit rendezgetem a gondolataimat, végül a díszített ajtóval találom szemben magam. Jólesően végigfuttatom ujjaimat a jeleken végül egy mély levegő kíséretében belépek.*
- Szia Jas! *Köszönök a lánynak, aki már is helyet foglalt. Meglep, hogy itt van, hisz én is elég korán érkeztem. Kedvesen, de halványan elmosolyodom, majd farmeromban, bakancsomban, ingemben és kockás kék ingemben helyet foglalok végül derékig érő hajamat kezdem el befonni, de csak szépen lazán.*
- Mizujs? *Kérdezek rá. Nem akarok udvariatlan lenni, hogy csak némán ücsörgök mellette, bár fogalmam sincs miről beszélgethetnénk. Talán, ha egyszer összefutottam személyesen Jasminnel egy hosszabb beszélgetés idejére.*
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Pusztítástan tanterem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 8:51 pm

*Nem kell sok idő, hogy ide érjek, csupán csak némi göncöt kellett magamra aggatnom, s már indulóban is vagyok a terem felé. Persze a séta, és a révész elég sok időt elvesznek, de most mégse tűnik úgy mintha lassan mennének a percek, így nemsokára már a Seol szigeti elemek birodalmában vagyok, a megfelelő ajtó előtt, ahová nem is habozok szinte azonnal benyitni. Öltözetem egyébként egy fekete kivasalt ingből áll, ami alatt egy szokványos sötétkék farmernadrág is van, lábaimon pedig sportcipő. Nem hinném hogy sokkalta melegebb öltözetre lenne szükségem, már csak amiatt sem, mert norvég vagyok, bírom az ilyesmit. Arcom szokásosan komor, ahogy végig nézek a terembe, majd lassú léptekkel el is indulok egy kipécézett hely felé. Ahogy látom rajtam kívül már van bent két csaj, de nem igazán foglalkozok most egyikkel sem, csupán befele menet biccentek nekik, majd miután elfoglaltam a helyemet, fél lábamat az asztal székének támasztva hátra is dőlök, így figyelve, hogy mikor érkezik meg a tanerő. Famulusom most nincs velem, nem érezem szükségét, hogy mindenhova elkísérjen, na meg neki is van jobb dolga, mint egy terembe kuksolni másfél – két órát. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Pusztítástan tanterem Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:00 pm

*Sajnálatos módon az előző pusztítástan órára feleslegesen készültem, ugyanis a harmadikosok ellébecolták a időt, fene tudja, hogy mivel. Nem örülnék neki, hogyha ez túl gyakori lenne, el se tudják képzelni, hogy mennyire izgul egy tanársegéd és hogy mennyit készül azért, hogy jól adja le az órát, bár előre tudom, hogy a magiszterek közelébe se érhetek a tudásommal és a kreatívságommal. Na de most nem szabad ráparáznom minderre, hanem magabiztosan kell állnom előttük, ezért is készülgetek még a szobámban, így igazítva meg fekete ingemet, melyre egy fekete kabát kerül. Lábaimon sötétkék színű farmer van és egy kényelmes sportcipőt viselek még, mást nem. Haja cseppet kócos, jégkék szemeim viszont kissé csillognak, tehát nem nyújtok túl rossz összhatást, úgy hiszem. Idő van, tehát indulnom kellene, így felkapok egy adag papírt az asztalomról, amelyek majd a házik lesznek, majd Marcan szárnyához érve meg is kezdődik a húzás, így hoppanálunk el, egészen az Elemek birodalmához, majd egy nagy levegőt véve tekintek le famulusomra.*
- Kíváncsi vagyok, hogy kiket fogok tanítani. *nem kizárt, hogy lesznek itt ismerősök is, de nem szabad velük kívételeznem, akárkit is kedvelek közülük, mindenkivel ugyanúgy kell bánnom. Megindulunk tehát befelé és egészen a pusztítástan teremig nem is állunk meg, ott is csak magam után húzom be az ajtót, amikor beérek és már körbe is tekintek, miközben Marcan előre repül, egyenesen a tanári asztal mellé.*
- Sziasztok! *köszöntök is mindenkit, de most nem megyek beljebb és erre majd a famulusom is rá fog jönni, ugyanis csak lecsúsztatom egy üres padra a házikat, majd az ajtóban állva szólalok meg.*
- Mivel nem ismerek mindenkit személyesen, ezét szeretnék bemutatkozni és ezt viszont kérni azoktól, akik számára még ismeretlen vagyok. A nevem Raiden Carvex és a Cruoris házat erősítem személyemmel. *biccentek is feléjük, majd ez után kíváncsian körbe is tekintek és egy rövid pillanatra a szőke leányzón állapodik meg tekintetem. Egykor nagyon jóban voltunk, kár, hogy ez már csak a múlt, de nem nézem őt túl sokáig, meghallgatom azt, aki be szeretne mutatkozni nekem, majd ez után rá is térek a mai óra anyagára.*
- Mára két tananyag van előírva a számunkra, a vizenjárás és a légburok. Én az elsővel szeretném ma kezdeni, tehát kérlek gyertek ki velem az épület elé. *és ezzel meg is fordulok, az ajtót kinyitom és nyugodtan ki is sétálok az Elemek birodalmából, hogy a mellette található víz mellé léphessek, majd szembefordulhassak ismét a diákokkal.*
- Először is kezdjük pár egyszerű kérdéssel. Mit gondoltok erről a varázslatról? Nehéz vajon létrehozni? Lehet közben varázsolni, esetleg futni? Ami eszetekbe jut, azt mondjátok nyugodtan. *nem tudom, hogy tanulták-e már tavaly, hogy maradt-e meg bárkiben bármi, de minden bizonnyal ez hamar kiderül, én pedig nemsokára már le is térdelek és szépen elkezdek kibújni a cipőimből, a zoknik pedig a cipőkbe kerülnek. Míg felelnek, még pálcámat is magam felé irányítom, hogy véletlenül se fázzak meg.*
- Aestus! *nem ajánlgatom nekik, van annyi eszük, hogyha fáznak, felmelegítség magukat, úgy érzem, hogy nem buta itt senki se, hogy a szájukba kelljen rágni ilyen alapvető dolgot. Idő közben azért Marcan is csatlakozik hozzánk… és hogy ő miért van itt? Az ok egyszerű, nem valami könnyű lerázni a drágát, tehát jön, ha kedve tartja, nekem nincs túl sok beleszólásom a dologba.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:12 pm

* Egyenlőre egyedül vagyok a terembe de reményeim szerint ez nem lesz sokáig így, gyerek még az idő szóval még akadhat olyan diák ki úgy dönt eljön az órára. Így van ezzel Mona is kire kedvesen elmosolyodok, nem kerültünk baráti kapcsolatba az elmúlt hónapokban miket mindketten a suliban töltöttünk, de hát ennek talán így kellett lennie.*
- Szia Mona!*köszönök vissza de aztán figyelmem a tollamra irányul mit két ujjam közé veszek és játszadozok vele. Hasonlóan érzek mint ő, én sem tudommiről beszélgethetnék de mikor a roppant egyszerű kérdés elhangzik felé fordlok és enyhén megvonom a vállam.*
-Nem sok, várom Raident. Vártam már ezt a napot. Veled?* teszem fel én is kérdésem ha már érdeklődött, nem akarok bunkó lenni s hát tényleg nem tudommi van vele, de azt hiszem válasza olyan felszínes lesz mint az enyém, de erre nem lesz okom megbántódni. Közben azért gyarapszunk s már csak a tanársegéd hiányzik ki hamarosan meg is érkezik így el elnézést kérős mosolyt küldök a lány felé, hogy figyelhessek a srácra ki már köszön is nekünk.*
- Hello!* viszonozom köszönését majd pedig mutatkozom be a biztonság kedvéér bár nem olyan hivatalosan mint ő de azért remélem megteszi.*
- Jasmine vagyok.* vonommeg picit vállam elmosolyodva de csak azért mert useremnekpocsék a memóriájaés nem tudja hányadán áll a sráccal. Minden esetre most már nevemen tud szólítani ha akar és bizony az óra is megkezdődik mit úgy látszik nem itt a teremben fogunk megkezdeni hanem valahol másutt. Ahogy kiérünk a kastélyból és a fiú megáll a tó mellett így teszek én is, imádom ha egyből a gyakorlattal kezdünk szóval ez már most tetszik. Pár kérdés nem marad el s mivel végigjártam a harmadikot egyszer az egyik kérdésére tudom is a választ persze a magam tapasztalatai szerint.*
- Nehéz... majdnem minden harmadikos varázslatot. Futni lehet arra emlékszem de nem túl hosszú távon és nagyon erős figyelemre van szükség magához a varázslathoz így könnyebb varázslatokat lehet csak létrehozni.* felelek, ami at iletti ennyi maradt meg bennem mi nem tudom pontos e s hogy helyes, de ez majd kiderül. Közben leveti cipőjét és zokniját és elvégez egy varázslatot is ami remek ötlet, mivel nem vettem vissza akabátom és itt kint eléggé hűvös van. Tehát magamra irányítom pálcám s hozzá hasonlóan végzem el a testfelmelegítést.*
- Aestus!* így már kellemesebb lesz jóval tehát figyelmem ismét a fiúrairányul, várva a bemutatót mert gondolom nem poénból csupaszította le a lábát.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:13 pm

*Ideje indulni, mert az elemek birodalma nincsen túl közel, zsupszkulcsot pedig most nincsen kedvem gyártani. Amúgy sem árt egy kis kikapcsolódás. Mozogni továbbra is minden nap eljárok, reggel vagy este futok, így az eltunyulásnak semmi esélye fölöttem. Ha az idő a pályát lehetetleníti el, akkor a lenti futó padon szaladok pár kilométert és ha kedvem is úgy akad, akkor egy kicsit még kondizok is. Azt fontosnak tartom, mert nem szeretném, ha szép, izmos alakom, ellaposodna, puhulna. Az már nem én lennék és akkor nem tudnám felvenni a szokásos kihívó megjelenésemet. Ugyan most alább adtam, de csak azért, mert óra van és a gyakorlati részt mindig megsínyli egy-két ruhadarab.
Jas-zal azonban hamarosan társaságunk lesz, megérkezik Valgrad. Nem várom el tőle, hogy köszönjön, tisztában vagyok vele, hogy magának való típus. Menet közben a hajam is elkészül, ezért most az ujjaimmal dobolva várom Raiden megérkezését, aki már meg is érkezett, sárkánya kíséretében. Természetesen Marcanról sem feledkeztem meg. Fogalmam sincs miért, de jöttükre széles vigyor terül el arcomon, azonban ez szépen lassan el is tűnik, ahogy eszembe jut, hogy tűntem el én is.*
- Szia Raiden! *Nem látom szükségét bemutatkozni, hiszen mindenkit ismerek a teremben és mindenkivel találkoztam már legalább egyszer, azonban meglehetősen zavarban vagyok, így sütöm le sárga szemeimet, miközben arcomon pír jelenik meg.*
~ Ezeket most vesszük? Azt hittem később fognak előkerülni.~ *Gondolok vissza az órákra, hisz tavaly évelején még rendszeresen bejártam. Kicsit a sors iróniájának érzem, hogy Raiden pont Lucius helyét vette át.*
~ Vajon kibékültek már?~*Jut eszembe ismét egy régi emlék. Természetesen azóta se mondtam el senkinek azt a titkot, amit még anno rám bíztak. Viszont ideje felkelnem, mert gyakorlati oktatás folyik, így pár lépcső és már is a tó mellett találhatjuk magunkat, ahol én is elkezdek a cipőmmel babrálni. A testfelmelegítésnek nem látom most szükségét, kicsit még elvezem is, hogy hűvös van. A 9°C annyira nem vészes.*
- Véleményem szerint nem olyan könnyű, ezt a varázslatot létrehozni, mint ahogy hangzik. Nagyon oda kell figyelni vagy csak lehet, hogy nekem. Ezzel a varázslattal futni is lehet a vízen illetve, ha jól emlékszem varázsolni is. *Nem szólalok meg elsőre, hisz itt én vagyok az évismétlő, bár ha jól rémlik Jas is olyan cipőben jár, mint én. Anno gyakoroltam ezt a varázslatot, sőt pont Valgrad volt ennek szemtanúja, de akkor sem sikerült futnom, csak a lassabb kocogás jött össze.*
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Pusztítástan tanterem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:15 pm

*Nem kell sokat várnom, szerencsére értek hozzá, hogy ne jöjjek se túl korán, se túl későn, így nemsokára már szemtanúja is lehetek a tanársegéd srác megérkezésének. Ismerős az arca, de nem igazán tudom kicsoda ez a fiú, mintha ő hamarabb jutott volna el egyetemre mint a többiek. Vagy nem? Fene tudja, annyira nem foglalkozok az itt lévőkkel, de talán ez nem jelent számomra hátrányt. A köszönés persze tőlem is elhangzik.*
-Helló..*mondom hűvös hangon, miközben lassan leeresztem a lábamat, hogy normális pozíciót vegyek fel bár figyelmemet egyenlőre a tanársegéd famulusa jobban leköti.*
~Hmm szép kis tűzokádó gyík… Még elrettentésnek se lenne rossz, az esetleges rosszalkodók miatt~*húzódik egy kis mosoly az arcomra, végül ha már a tanársegéd így tett én is bemutatkozok, ne legyek elkönyvelve első órán egy bunkónak.*
-Valgrad Aagheim. Exortus ház..*Gondolom az évfolyam az logikus, tehát azt nem mondom el, így aztán már csak arra figyelek, amit az óráról kíván mondani a fiú. Érdekes nevek, igazából mindkét varázslatra kíváncsi vagyok, és ahogy érzem nem is a terembe fogjuk ezt gyakorolni, így már legalább izgalmakból nem lesz hiány. Felegyenesedve azt teszem amit mondanak, tehát nyugodt léptekkel indulok el a srác után, majd hagyom el az épületet, ha minden igaz. A kérdésre azonban felfigyelek, így nem vagyok rest némi választ is adni.*
-Gondolom embere válogatja, kinek mennyire nehéz. Vannak akik ehhez konyítanak, van akik ahhoz. Bizonyára akik gyengék mentálisan nehezebben bírkóznak meg a feladattal, szerintem ha a létrehozása annyira nem is, de hogy közben tudjunk futni, vagy varázsolni, vagy egyéb más koncentrációt igénylő dolgot véghez vinni, ahogy mondtad, bizonyára nehezebb, mert alapból több koncentrációt igényel egy varázslat, ha közben mást is csinálunk*felelem magabiztos hangon, kezeimet össze fűzve a mellkasomon egy pillanatig. Az igére nem csinálok semmit, nem tartom úgy hogy ettől a hőmérséklettől megfáznék, már kifele tartunk a télből, szóval inkább hátra tett kézzel várom a fiú további mondandóját.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Pusztítástan tanterem Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:19 pm

*Mivel akad olyan diák, akit még nem igazán ismerek, így egy gyors bemutatkozással kezdem – amúgy is így illik -, és ezt viszonzásul is várom, csak ez után térek rá a tananyagra és invitálom ki őket a kicsinyke kastély elé. Mondjuk, annyira nem kicsi, csak max a Mysteriohoz képest, de ez lényegtelen, inkább a kezdő kérdéseket teszem fel nekik és készülök is a bemutatásra, miközben szemeim arra a diákra vándorolnak, aki éppen beszél és csak akkor fogok megszólalni, választ adva nekik, amikor már mindenki elmondta a véleményét.*
- Elég jól feleltetek, senki se mondott nagy hülyeséget, de akkor én összegezném. A házik túloldalán lesz majd egy kis összefoglaló a mai óra elméletéről, tehát nem muszáj jegyzetelnetek. *igen, ezzel számoltam, tehát ennyivel most megkönnyíteném a dolgukat, de nem ígérem, hogy ez minden órán így lesz, csak most, a legelején.*
- A varázslatról tudni kell, hogy nem tartozik a legegyszerűbb varázslatok közé, ugyanis nagyon erős koncentrációt igényel, akár csak a légörvény varázslat, tehát ne kalandozzatok el közben, mert különben vizesek lesztek. *mosolyodom is el kissé, szinte alig láthatóan, miközben belekezdek a tananyag ismertetésébe, de nem hagyok sok szünetet, már folytatom is.*
- A varázslat során úgy tudunk a vízen járni, hogy a talpunk alatt a víz összesűrűsödik. Nem arról van tehát szó, hogy megfagyasztanánk a vizet, vagy valami egyéb módon szilárddá tennénk. Csupán összesűrítjük, amitől keményebbnek tűnik, tehát rá tudunk lépni, de meglesz a tipikus vízfelszín érzés. Fontos megjegyezni, hogy kizárólag mezítláb alkalmazható a varázslat, ugyanis a testünknek közvetlenül kell érintkeznie a vízfelülettel. A koncentrációnkkal összegyűjtött erőt ugyanis a talpunkon keresztül vezetjük át a vízfelszínre, hogy sűrűbbé tegyük alattunk a folyadékot. *nem tudom, hogy kit zavar a dolog és kit nem, hogy nem lehet cipőstül létrehozni a varázslatot, de ez ezzel jár, majd mindenki beletörődik idővel, ha pedig nem, akkor nem alkalmazza egész élete során, csak amíg átmegy ebből a tárgyból. *
- Kezdetben inkább csak lassabb haladásra lehet használni ezt a varázslatot, de ha valaki sokszor alkalmazza, illetve erős mentálisan, és nem terheli meg túlzottan a folyamatos koncentrálás, akár futni is képes lesz a vízfelszínen. Ahogy pedig az már a Légörvény varázslatnál is volt, a Vízenjárás közben is lehet varázsolni, de itt sem árt odafigyelni, milyen nehézségű varázslatot akarunk létrehozni, mert ha túl sok koncentrálást igényel a másik varázslat, könnyen a vízben végezhetjük. *most pedig mezítlábasan odasétálok a vízhez, majd jobb lábamat a vízfelszín tetejére helyezem, ez után pedig pálcámmal egyenesen a lábfejemre mutatok.*
- Aqua ingressus. *ejtem is ki a varázsigét, miközben a lábam alatt elkezd sűrűsödni a víz, én pedig idő közben hátrafordulok a diákokhoz.*
- A folyamat során érezni fogjuk, ahogy a víz sűrűsödik a talpunk alatt, azt viszont nem, hogy mikor lesz megfelelő ahhoz, hogy ténylegesen rá is tudjunk lépni, ugyanis az az érzés, mintha egy vízágyon járnánk, a későbbiekben is megmarad, bár nem zavaró szinten. Egy ideig tehát jobb várni, és nem rögtön megindulni a vízen, mert könnyen megeshet, hogy hidegzuhanyban lesz részünk. Ha viszont már elbír minket a víztömeg, bátrabban megindulhatunk, de a koncentrálás a későbbiekben is fontos! *és mivel úgy érzem, hogy elég volt ennyit várnom, lassan rá is lépek a vízre teljes testsúlyommal, majd a jobb lábamat követi a bal, így sétálok be a vízbe, majd fordulok ott szembe a diákokkal, tehát onnan folytatva a tananyagot.*
- A megszüntetésnek két módja van. Az egyik, ha mi magunk szüntetjük meg a varázslatot. Ez történhet a Non aqua varázsige elmondásától, ami közben szintén a lábfejünkre kell szegezni a pálcát. Ez az alap megszüntetés, amire csak maga a varázslat létrehozója képes. A másik lehetőség a kellő koncentráció hiánya. Ez történhet magunktól is, de akár attól is, ha valaki megsebez minket, és kizökkent a megfelelő szintű koncentrációból. Mindkettőnek a vége ugyanaz, a varázslat megszűnik, így a vízbe zuhanunk. A varázsigés megszüntetést még a partra érés előtt, bokáig érő vízben is elég elvégezni, de megszüntethetjük akár a tó közepén is, ha netán gyorsabb menekülésnek számít, ha hirtelen elmerülünk a vízben. *ezek még az utolsó fontos dolgok, amiket nem árt tudniuk, így miután mindent elmondtam, remélhetőleg semmiféle kérdést nem hagyva magam után, visszasétálok a partra, majd a lábfejemre szegezem a pálcám, ahogy azt az előbb is mondtam.*
- Non aqua. *és ez után vissza is sétálok a cuccaimhoz, hogy belebújhassak a zoknikba, majd pedig a cipőimbe is, és végül felegyenesedve folytathassam az órát, keresve a diákok tekintetét, próbálva rájönni, hogy vajon tetszett-e nekik az, amit láttak.*
- Most ti következtek, tehát vegyétek le a cipőiteket és próbálkozzatok meg a vízenjárással. Úgy 20 méterrel láthattok egy bóját, azt kerüljétek meg, majd gyertek vissza hozzám! *adom is ki a feladatot, tehát ez után már csak várnom kell, hogy miképpen is gyakorolnak. Nem tudom, hogy kinek hogy fog menni, de remélem, hogy nem lesznek nagy csobbanások, mint tavaly.*

//Valgrad, te úgy játszd ki, hogy a karid beleesik a vízbe valamikor. Mona és Jas már másodszorra járják a harmadikat, tehát valszeg nekik jobban fog menni és mivel nehéz a varázslat, ezért valakinek most nem sikerül, remélem nem gond, hogy Téged választottalak ki. Smile.//
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Pusztítástan tanterem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:39 pm

*Nem én lennék, ha még jegyzetelnék is, tehát inkább csak a fülemre, és az agyamra hagyatkozva hallgatom meg a fiú öszegzését a varázslatról. Előnyös lehet jó lenne begyakorolni, már csak azért is , mert olyannal szemben, aki nem ismeri könnyedén előnyt lehet faragni. Na de amit akartam azt memorizáltam az agyamba, ideje végig nézni, hogy is néz ki ez az egész a gyakorlatba. Szerencsére a srác, ettől sem kímél meg minket, így nemsokára már saját szememmel látom a vizenjárás varázslatot élesben. Meg kell hagyni stílusos, csak utána ne csúfolják az embert Jézusnak. Háhá, mekkora vicc már, biztosan ő is vízmágus volt. Na de a gondolataim hamar félbe szakadnak, hiszen a srác után most mi következünk, ahogy a távolba nézek, meg is látom azt a bizonyos bóját.*
-Nem mondom van egy távolsága..*Na nem mintha ténylegesen messze lenne, de ha ehhez a varázslathoz tényleg koncentrációra lesz szükség, akkor meglehet valakinek ez nagyon hosszú futam lesz. De nem nekem! Egyenlőre még nem ismerek nagyon varázslatot ami kitolt volna velem, ez se fog, megbírkózok vele. Azért a biztonságra ügyelek, így nemsokára igencsak fura dolgot kezdek el művelni. Először az inget gombolom ki magamon, majd nemsokára ledobálva azt magamról a sportcipők következnek, azután pedig a nadrág is, tehát egy boxer marad csak rajtam, hiszen nem vetkőző show-t művelek, csupán nem akarom hogy a ruháim esetlegesen vizesek legyenek Csupán csak a pálcám marad nálam. Pár pillanat múlva már a vízfelszínéhez érintem az egyik lábamat, a pálcámmal arra a lábfejemre mutatva pedig ki is mondom a varázsigét.*
- Aqua ingressus.*mondom ki a varázsigét, majd ahogy a fiú tanácsolta, a biztonság kedvéért várok egy kicsit, hogy a felület el is bírjon. Jó pár másodperc elmúlik, mire azért kissé bizonytalanul próbálom ráhelyezni a súlyomat a vízre, majd lassan lépek is párat előre.*
~Hmm nem is olyan nehéz~*mondom magamban, persze eközben mindvégig erősen koncentrálok, érzem hogy ha varázsolni kéne, vagy futni, mindjárt belezuhannék, de így hogy sétálok, nem veszek észre túl sok gondot. Végül aztán úgy érzem most már ideje lenne megindulni a bója felé, ne rám várjon a fél társaság, így nyugodt léptekkel amik azért kellően óvatosak is haladok előre, arcomon egyre szélesebb mosollyal.*
~Megmondtam hogy nem olyan nehéz ez~*fordulok is hátra a tanársegéd fiú felé, miközben kezemet amolyan integető állásba is helyezem.*
-Héé… nem azt mondtad hogy nehéz le….*akarnám kérdezni, kissé nagyszájúan, de a következő pillanatban lépve egyet, hirtelen jön ki a lábam alól a talaj, pontosabban én merülök alá, s nemsokára egy kis vizet köpködve török a felszínre. Na igen bírom a hideget, de az ilyen hidegzuhanyok azért át tudják fagyasztani a testet, így jó párszor meg is remegek.*
-Francba…*köpök fel kissé köhögve, némi vizet, miközben kiúszva a partig végül lerázva magamról a vizet, nemsokára a tanársegéd srác mellett állok meg kissé dideregve. Még a világ minden kincséért sem használnék varázslatot hogy segítsek, de hát mit mondjak, sokan mondták rám, hogy fafejű vagyok, lehet van benne némi igazság.*
-Mindent vissza szívtam…*csavarom ki a hajamat, miközben a srác fele is intézek pár szót az előbbi mondandómhoz fűzően. Na igen ezt még gyakorolni kell, éreznem kellett volna hogy a koncentrációm nem elég erős. Ahogy látom a másik kettő azonban elég szépen halad.*

//Nem , már miért lenne az ? Very Happy Lehet amúgy is kijátszottam volna Razz //
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:41 pm

* Az óra kezdetét veszi de nem itt bent a teremben, hanem kint, így csak pálcámat viszem magammal minden mást bent hagyva. Kiérünk a tóhoz hol majd bemutatásra kerül a vizen járás, de előtte még elhangzanak a kérdések melyekre összeszedve minden emlékezetemet felelek is. Kinőttünk már abból, hogy egyessével javítsa ki válaszunkat avagy dícsérgessenek meg minket, de megnyugtató számomra, hogy ezúttal badarság nem hagyta el ajkam. Viszont némi elmélet azért elhangzik mint minden órán s bár jegyzetelni nem tudok ez nem lesz mivel a fiú biztosította nekünk a jegyzetet a háziban mi kedves tőle, így is macerás egy órára felkészülni tudom jól, hát még a jegyzet összeállítására is időt szánni... tényleg komolyan veszi a dolgot. Azt hiszem minden világos az elhangzottakkal kapcsolatban így csendben figyelem végig miként hajtja végre a varázslatot és sétál be a tó közepe felé. Természetesen hallótávolságban marad így erőlködés nélkül hallom további szavait mi ezen varázslat megszüntetéséről szól, ekkor ugrik be az, hogy nekem sikerült egyszer belepottyannom a varázslat által a tóba, de hát megzavartak közben, így is örülök, hogy nem kaptak el azok a fajankók. Raiden visszasétál és parthoz közel szünteti meg a varázslatot, hogy aztán kiadja nekünk a feladatot, mi is hajtsuk végre a varázslatot. Nem aggódom a víz hőmérséklete miatta ha nem sikerülne, mivel a testfelmelegítő varázslatot elvégeztem, így kibjtatom lábaim a cipőimből és a zoknikból, hogy aztán jobb lábamat a víz felszínéhez tehessem. Pálcám lábfejemre szegezem és az ismert varázsigét elhangoztatva kezdem meg a víz sűrítését mi remélhetőleg sikerül majd.*
- Aqua ingressus!* most jön a várakozás s közben társaimra is vetek egy pillantást, türelmesen kivárom míg eltelik pár perc mivel most nincs semmi vész így nem kockáztatom azt meg, hogy belecsttogjak a vízbe. Érzem, hogy valami munkálkodik a talpam alatt tehát valami végbe megy, még egy picit várok de aztán testsúlyom ránehezítem arra a lábamra majd a balt is cselekvésre késztetem. Mivel nem leszek vizes így valamivel bátrabban mégsem rohanva indulok meg a bólya felé végig a vizet fürkészve és a erősen koncentrálva, még az sem zökkent ki, hogy hallom a csobbanást mi valószínűleg a másik közül valamelyik, de még csak oda se nézek, akarom, hogy ez sikerüljön, így érek hát vissza a bokáig érő vízrészhez hol a lábfejemre szegezve pálcám ismét megszüntetehessem a varázslatot.*
- No aqua!* örömmel lépek a partra mivel a feladatot sikeresen végrehajtottam, itt a tó felé fordulok, hogy megnézzem ki mártózott meg a hideg vízben s mivel Monanak is sikerült így hát kizárásos alapon a srác marad.*
- Csak elkélt volna az a plussz varázslat.* mosolyodom el kissé de aztán már veszem is vissza a zoknimat és a cipőmet, bár a hideget nem érzékelem de azért még felfázhatok és azt nem szeretném.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:46 pm

*Rövid bemutatkozás, majd kérdés válasz, ahogy az lenni szokott. Figyelmesen hallgatom Raidan előadását. Tetszik, ahogy tartja az órát. Lényegre törően, határozottan fogalmaz. Nem látom izgulás nyomait, biztos teljesen magabiztos a dolgában. Örülök, hogy Ő lehet a tanárom. Ugyan az anyag még él az emlékezetemben, de azért odafigyelek, hisz egy éve vettük ezeket és meggyengültek az elméleti rész, viszont itt az ideje fürdeni. Bevallom őszintén tartok a csobbanástól,de ősszel vagy nyár végén nem is tudom mikor már, de egész jól ment.*
- Aqua ingressus. *Mutatok le lábfejemre, miután a bal csupasz talpamat a hideg vízfelszínhez érintem. Egy pillanatra végig fut rajtam a hideg, de kocentrálok, hogy megérezzem azt a bizonyos összesűrűsödést, amiről az elébb hallottunk. Izgulok ugyan, de nem hagyom, hogy bármi is elterelje a figyelmemet. Eszem ágában sincs lefeleni, szeretném megmutatni, hogy annak ellenére, hogy évet ismételtem, nem vagyok annyira szőke. Bármennyire is mutatja azt meg üstököm.
Az első pár lépés igen csak bizonytalan, már kezdem azt hinni, hogy nem fogok eljutni a bójához, de összeszedem magam, mert össze kell szednem magamat. Engem zavar, hogy nem érzem mikor elég kemény a talpam alatt a víz, ezért mindig várok egy-egy lépés előtt. Nem tudom milyen lehet vízágyon sétálni, mert még nem próbáltam, de emlékeztet, arra a gömbre, ami a tavakon szokott lenni. Számomra az is kicsit érzékcsalós. Viszont végre valahára elértem a bóját, így ideje megfordulni. Erre nagyobb figyelmet fordítok, mert fordulás közben másképp pakoljuk le talpunkat, így más az egyensúlyelosztásunk is és általában itt szoktam megszívni. Most azonban nem adom meg magam a kisördögnek. Nem probléma mentes, de tovább jutok, így már csak a vissza van hátra. Nem kezdek célelőtti hajrába, tudom, hogy arra még nem lennék képes, így továbbra is odafigyelve, mint aki hímes tojáson sétál, araszolgatok a part felé. Amikor már kezd sekély lenni a víz, előveszem pálcámat, de nem lesz rá szükség. Előre ittam a medve bőrére. Örömömben megtört a varázslat.*
- Hu! *Szökik ki egy felkiáltó szó, ahogy a hideg víz, hirtelen ellep lábszárközépig.*
- Hideg. *Húzom fel nózimat, majd vizes lábbal sétálok a partra, egy szerény mosolyt megengedve magamnak.*
- Aestus! *Melegítem fel most már magam. Eddig élveztem, most azonban lefagynak a lábujjaim. Pálcám magam felé fordítom már majd érzem is az enyhülést hozó meleget.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Pusztítástan tanterem Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 9:48 pm

*Mivel nincs kedvem túl sokáig leragadni itt, az elméletnél, ezért hamar le is darálom a lényeges információkat, ugyanis tudom, hogy ezek unalmas részek, bár szerintem a pusztítástan nagyon izgalmas tárgy, szóval én személy szerint az elméletét se unom, de tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki van így ezzel. Miután tehát mindent elmondtam és a bemutató is megtörtént, visszahúzom cipőmet és fel is szólítom a diákokat arra, hogy próbálják ki ők is, hogy mit tudnak most mutatni nekem, tehát hogy mennyire is megy nekik a vízenjárás és bár a srác vetkőzése kissé meglep, mégse szólok semmit se ellene, ha úgy érzi, talán jobb is, hogy bebiztosítja magát. Ahogy figyelem, akad olyan diák, akinek nem sikerül, pontosabban Valgrad, aki mintha ténylegesen előre készült volna rá, így jön a csobbanás, én pedig csak fejemet csóválva tekintek utána, hiszen láthatóan nagyon könnyűnek vélte a feladatot még az előbb. Kissé hűvös van még március elején, tehát bizonyára fázik a fiú, de nem féltem, nem tűnik nyámnyilának.*
- Megvagy? Gondolom el tudod végezni magadon a testfelmelegítő varázslatot, akkor nem lesz gond. *kétszer elvégzi az óra alatt és nem fog megfagyni, szóval ennyit talán nem kell nekem segítenem, ha pedig mégis igényli ezt, pálcámat mellkasa felé irányítom, majd egy „aestus” után már érezheti is teste melegét. Monának szerencsére csak a végén akadt problémája, így felé csak egy pillantást vetek, de úgy hiszem, hogy nincs mit mondanom, már melegíti is fel magát. Nem állok túl messze a diákoktól, így minden szavamat tökéletesen érthetik, miközben folytatom az órát.*
- Most pedig az lenne a kérésem, hogy támadjatok rám, méghozzá ha kérhetem, valami egyszerűbb, gyengébb varázslattal, tehát az árnymágiát most ne vessétek be, mert a bemutatás lenne a cél, nem pedig az, hogy párbajozzunk. Akinek az a szíve vágya, megkereshet órán kívül! *ajánlom is fel ezt még most nekik, mert nincsen kedvem az órán negatív viselkedésre, mindenesetre Marcan oda is totyog a közelembe, így ha valaki mégis olyasmivel támadna, amit a légburok nem véd ki, akkor ő majd a védelmi aurájával meg fog védeni, tehát senki se fog tudni megsebesíteni, ha esetleg akad olyan, akinek ez a célja, bár normálisaknak tűnnek, szóval talán nem kerül ilyesmire sor. Pálcám természetesen készenlétben van, így állok előttük és várom is a támadásokat, hogy ez után megtapasztalhassák a másik varázslat védelmi erejét.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:00 pm

* Eljött a mi időnk, hogy mi próbáljuk ki a vizen járás varázslatot így hozzá is készülök lecsupaszítva lábfekeim majd pedig maga a végrehajtás következik. Nem kapkodok el semmit mivel biztosra akarok menni, elsőre nem de másodjára ciki lenne azért, ha elmerülnék a vízben, végtére is én eddig viszonylag jó tanuló voltam. Amint elérkezettnek látom az időt elindulok hát a bólya felé, erősen kocentrálok melyből Valgrad kiáltozása és pottyanása sem zökkent ki ezért sikeresen meg is kerülöm és sétálok ki, a parthoz közel szüntetem meg a varázslatot így csak nadrágom alja lesz vizes mi kibírható lesz ha elmúlik a pyromágiás varázslat de ha nagyon zavarna akkor újra elvégzem oda senki. Kicsit kárörvendőn jegyzem meg szavaim az Exortusos srác felé, de mivel nem vagyok rossz májú így mást nem mondok, mivel az óra is folytatódik. Raiden arra kér minket, hogy támadjuk meg, mi nem először fordul elő órákon így nem lep meg s még azt is figyelembe veszem amit kér, tehát valamivel egyszerűvel veszem célba.*
- Reducto!* alkalmazom tehát a taroló átkot mit ha nem tud kivédeni akkor sem lesz nagyon baja mivel nem áll szándékomban kárt tenni benne, de erre kevés esélyt látok hisz nem véletlenül van itt és nem is véletlenül ezt a tantárgyat tanítja, jól megy neki szóval szerintem semmi baja sem lesz, figyelem hát miként alkalmazza a következő varázslatot mit védekezésre használ.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:01 pm

*Kicsit parázok a csobbanástól, de van bennem elég kitartás, így csak minimális elázással sújtom magamat. Mielőtt lefagynának a lábujjaim gyorsan a testfelmelegítést alkalmazom, azután pedig az elázott Valgrad-ra pillantok. Eszembe jut anno, hogy nevetett ki engem a várromnál. Most visszakapta. Elégedett és kicsit gonosz vigyor jelenik meg arcomon, de nem nevetem ki, bár egy kis kuncogás jólesne, de nem. Moderálom magam, még sem illik csak úgy kiröhögni a másikat, hiszen ha nekem annyira menne már nem itt lennék, hanem az egyetemen.
Most, viszont eljön a második óra ideje, azonban emlékezetembe lett vésve ez a varázslat. Anno kaptam egy jó kis áramütést és most eszem ágában sincs ismételten elszenvedni, így gyorsan teszek is hátra pár lépést mielőtt támadnák.*
- Kihívás elfogadva. *Szemtelenkedem hirtelen. Már megint előbb jár a szám, mint az eszem. Nem lenne túl hosszú párbaj, Raiden minden bizonnyal igen hamar túladna rajtam, viszont ideje támadni.*
- Stupor! *Ez egy igen könnyű és az elsősök által előszeretettel használt varázslat. Nem tudom miért, pont ez jutott az eszembe. Ősidők óta nem is használtam.*
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Pusztítástan tanterem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:02 pm

*Jas szavaira, kissé hirtelen kapom oda a fejemet, lehet nem rossznak szánta amit mondott, én viszont hajlamos vagyok rá hogy az ilyesmiket felvegyem, ettől függetlenül válaszom nem bunkó hangnemben fogja elhagyni a számat hanem normális, inkább kicsit egoista hangnemben.*
-Lehet.. A hozzád, meg a barátnődhöz hasonló melegvérűeknek. Engem viszont nem kényszerít térdre egy kis hi-hiideg…*remegek meg a végén, na igen ez aztán a pech. Azonban akkor sem fogok varázslathoz folyamodni, nem vagyok olyan gyenge, maximum konok, de az túlságosan is. Raiden felé is vetek egy pillantást, mi van mindenki azt akarja hogy melegítsem fel magam? Hagyjanak engem békén a jó akarásukkal.*
-Jól, és nem akarom elvégezni, ilyesféle balesetek, szinte naponta történtek velem norvégiában, nem itt fogok megfagyni…*válaszolom továbbra is konokul, még ha a mondatom egy része hazugság is de mindegy, ahogy érzékelem, nem kell többször végre hajtanom a varázslatot, így a nadrág, és az ing na meg a cipőim is ismételten felkerülnek rám. Még ha nem is vallanám be, mérhetően sokkal jobb érzés, hogy legalább a ruha felfogja a hűvös szellőt. A srác azonban folytatja az órát, így nem ártana oda figyelnem rá, mégpedig most azonnal, hiszen már a következő anyagnál járunk, legalábbis én így gondolom, azonban kérdés helyett most egy kérés érkezik, amire felvonom a szemöldökömet.*
-Hogy mi??*kérdezek közbe, de végig hallgatva a srác szavait, azt hiszem már nekem is le esik, hogy valamit bemutatni akar. Nem fogok direkt kicseszni vele, nekem még nem tett be, én se akarok neki, nincs rá okom, azonban a srárkányra, azért felvonom ismételten a szemöldökeimet.*
-Ugye a szárnyas rendteremtőd is tudja,hogy nem komolyból támadunk meg?*mutatok hüvejkujjammal a sárkány felé. Azonban ez most nem a kérdések ideje, valószínűleg okos famulus, csak szeret a gazdi közelében lenni. Én viszont felkészülök az átkozásra, és nemsokára pálcámat a srác felé irányítva ki is mondok egy igét.*
-Sectumsempra..*mondom ki határozott hangon. Nem túl erős varázslat, bizonyára ha a fiú akarja simán ki tudja védeni elvégre nem véletlenül lett tanársegéd. Olyanok nem véletlen lesznek az emberből.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Pusztítástan tanterem Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:06 pm

*Mivel az óra halad, ezért nem szeretném tovább húzni az időt a vízenjárással, inkább rátérnék az óra második varázslatára, a légburokra. Ezért is a kérés, hogy támadjanak rám, így amikor mindhárom pálca villan és elhagyja a diákok ajkát a varázsige, én már az ég felé is tartom a pálcámat, majd erősen koncentrálva mondom ki a szükséges varázsigét is.*
- Aeris velius! *mivel elég gyakorlott vagyok, ezért számomra nem okoz problémát a varázslat tökéletes kivitelezése, és ezt hamarosan a harmadikosok is érzékelhetik, ugyanis egy három méter átmérőjű gömb formálódik ki körülöttem, melynek lökéshulláma messzire taszítja a körülöttem állókat, tehát mindhárman repülni fognak egy kicsit, én pedig feléjük is tekintek, hogy mindenki rendben van-e. Mivel Mona alapba távolodott egy kicsikét, ő kevésbé érzi majd meg a lendületet, de azért kissé őt is hátrébb taszítja majd a burkom.*
- Mint érezhettétek, a varázslat létrejött és hogyha közelítenétek felém, akkor egy méteres távon belül villámcsapások érnének titeket. Nem halálos dózisban, de ájulást idézne elő rosszabb esetben. *magyarázom is a diákoknak, majd ha összeszedték magukat, akkor fel is teszem a további kérdéseimet. Nekem természetesen kutya bajom, mindhárom támadást kivédte a légburok.*
- Mit gondoltok, meddig áll fenn a varázslat? Képes vagyok így rátok támadni? Illetve még az érdekelne, hogy szerintetek más embereket is tudok így védeni, a burokban vagy akár a famulusomat? *inkább adok több irányadó kérdést, így talán megkönnyítem a dolgukat. Majd meglátom, hogy mennyire megy nekik a válaszolgatás, de én bízom benne, hogy most se lesznek igazán gondban. *
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Pusztítástan tanterem Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:18 pm

*Az első anyag részen már túl is lépünk. Raiden szépen görgeti az órát, folyamatosan haladunk előre, mint a gyorsan folyó víz. Természetesen ennek ellenére nem felületes a munkája, sőt nagyon hatékony. Mindent amit elmond, azonnal ki is próbáltat velünk, így saját bőrünkön tapasztalhatjuk az anyagot, csak úgy, mint jelen pillanatban a légburok lökését. Jól emlékeztem én a villámokra, ezért teszek is hátra pár óvatos lépést, de nem eleget, mert a lökés hullám így is elér, így terülök el a földön. Nem esek nagyot, de az esést tompító karom illetve fenekem megérzi azért a föld keménységét. Azonban nem vagyok cukorból, bírom az ütéseket, így már is talpra állok és belebújok cipőmbe, most már nem érzem annyira vizesnek a nadrágom.
A többiek is jobban mondva a másik Exos is beavatásra kerül a burok egyéb rejtett tudása területén, majd ismét itt az idő, hogy mi csillogtassuk meg tudásunkat. Bevallom őszintén megfogott én a tűzburok varázslatot jobban szerettem.*
- A légburok hasonlóan működik, mint a tűzborok. Velünk együtt mozog, másokat enged maga mellé, természetesen csak bizonyos távolságban és arra figyelni kell, hogy érintkezzünk a létrehozóval, különben az emlegetett villámok érintenek meg minket. *Az nem lehet túl kellemes. Egyszer elég volt megtapasztalni. Megrázó élmény volt, nem szívesen tapasztalnám meg újra a burok hatását.*
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Pusztítástan tanterem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:20 pm

*A második varázslatra is rátérünk, az első bár tetszik, de még nem megy tökéletesen, remélem majd az jobban fog sikerülni. Azonban a kérés kissé meglepő, bár nem kivitelezhetetlen egyáltalán. Így nemsokára már egy gyengébb átokkal támadok a másikra, a többiekkel együtt. Ezután már gyorsan követik egymást az események, a legelső dolog amit a saját testemen észlelek, hogy a lökéshullám ami létre jött a gömbbel együtt bizony jó pár méterrel hátrébb taszít, pontosabban repít, így egy szép hátassal terülök el a földön.*
-Azannyát…*lehellem egy pillanatig, majd felülök, s végül fel is tápászkodok, hogy jobban szemügyre vehessem a varázslat vizuális következményét. A srác azonban ekkor már beszélni is kezd, így hallgatom végig amit mond, nos meg kell mondani igen érdekes.*
-Pedig már éppen azon voltam hogy vállon veregetlek, dicséret képpen.*mormogom magam elé. Kissé dühítő, hogy már másodszorra kerülök olyan helyzetbe amibe nem akarok, persze tudom hogy ez már csak így megy, nem is kényeskedésnek szántam, végül is a fiú normális, figyelmeztetett a villámokra, ami bizonyára jóval kellemetlenebb mint egy egyszerű esés, így jobbnak látom válaszolni a kérdésre is. Pár percig még figyelem a jelenséget, majd végül szóra is nyitom a számat.*
-Gondolom lehet egy bizonyos ható ideje mint a tűzburoknak, talán 5-10 perc lehet a határidő ameddig fennáll a varázslat. Ugyan ebből kiindulva mivel hasonlónak találom a két varázslatot, szerintem tudsz varázsolni, sőt ha közelebb jössz még a villámok is elérhetnek minket, mivel így közelebb kerülünk hozzád. Szerintem ez is követő pajzs lehet, bár lehet hogy tévedek..*mondom picit elgondolkozva, végül az utolsó válaszom is elhangzik.*
-Szerintem igen, bár szerintem akkor arra is koncentrálni kell, már csak a lökéshullám miatt is. Ahogy észre vettem mindenkit aki körülötted van elsodort, kivéve talán a sárkányodat.*Szavaimból kivehető, hogy ez a dolog annyira még nem tiszta előttem, de hát ez van, nem vagyok egy nagy tudor az ilyesmiben.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:20 pm

* Mivel arra kér minket, hogy támadjuk meg így ez meg is történik, tényleg nem választok valami bántóbb varázslatot így a taroló átokkal támadok rá s amint hallom a többiek sem akarnak kicseszni vele. Figyelem testtartását minek kapcsán kezd rémleni ez az anyag, de ez már jóval hiányosabb számomra így az sem maradt meg, hogy a bizonyos közelségben lévők bizony repülni fognak, így hát magam is meglepetten sikkantok fel s csobbanok a lábszárközépig érő vízben, mit pont az iménti varázslatnál szerettem volna elkerülni.*
- A fenébe... ezt el is felejtettem.* motyogom ültömből Raidenre pillantva, leeshetett volna Mona hátrálásából, hogy nekem is hasonlóan kéne cselekednem demivel ez nem történt meg így nagyobbat kaptam tök váratlanul. Felkelek hát s visszasétálok a partra hol továbbra is a fiúra figyelve nyomkodom megkicsit farmerem mit a víz átáztatott teljesen, de tudok ám így is beszélni így hát meg is adom a válaszom.*
- Az biztos, hogy más embereket is megtudsz így védeni, azt hiszem mindenkire irányulna a védelem és ez a burok ha melletted még három másik emberrel alkotnátok láncot. Tudnál ha akarnál.*mosolyodok el kissé.* - Lényegében lehet varázsolni a burokban és egy percig áll fent a varázslat...aztán újra el lehet végezni és mozogni is lehet vele.* vizsgán kikaptam ezt csak pyromágiából de nem tudtam alkalmazni így utolagosan is de utána néztem a dolgoknak, a légburok pedig hasonló hozzá, nem sokban térnek el egymástól...*

Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Pusztítástan tanterem Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 10:26 pm

*Azért szerencsére senki se sérül meg igazán a légburoknak hála, így fel is tehetem nyugodtan a kérdéseimet, így folytatva tovább az órát, Marcan pedig kíváncsian mászkál ide-oda, néha egy-egy diák közelébe is lépve, de nem tesz semmit, tehát nem támad, nem azért van itt, hanem hogy besegítsen, ha szükséges. Mivel ismét kérdezek, így a válaszokat türelmesen meg is hallgatom, majd néha bólintok is aprókat.*
- A lányok feleltek inkább jól, sajnálom Valgrad. Viszont a famulusom azért nem repült, mert távolabb áll tőlem, mint az előbb ti, nincs más oka, ugyanis nem értem hozzá. *magyarázom ezt még meg, tehát a famulusomra is kiterjedne a burok hatása, de tudta, hogy most nem szabad a közelemben lennie.*
- Ahogy az előbb láthattátok, a tűzburok mellett a légburokkal is képesek vagyunk megvédeni magunkat, tehát a légmágia is a segítségünkre lehet egyes esetekben, illetve ahogy annak a tűz, úgy ennek a villámcsapás és a tarolás is egyéb, támadó funkciója, tehát személy szerint igen hasznosnak tartom, ti nektek se árt, ha jól megtanuljátok. *nem csak egy erős pajzsot hozhatnak így létre, hanem akár támadhatnak is és el is tudnak menekülni, ha úgy hozza a sors. *
- Maga a burok kicsivel hosszabb hatású, mint a tűzből álló társa, ez ugyanis 2 percig áll fenn. Ezalatt a 2 perc alatt természetesen tudunk varázsolni, de akár menekülni is, mivel ez a burok is követ bennünket, megtartva a 3 méteres hatósugarat. Ha a létrehozója nem csak magát, hanem valaki mást is meg akar védeni a burkon belül, akkor még a létrehozás előtt hozzá kell érnie a másik személyhez. Több ember vagy akár famulus is megóvható így, mivel elég, ha a létrehozóval közvetlenül csak egy ember érintkezik, a többieknek viszont láncot alkotva egymáshoz kell érniük, hogy meglegyen az összeköttetés a létrehozóval, különben a Légburok létrejöttekor kirepülnek a körből, ami mellé áramütést is szenvednek a villámok miatt. Természetesen csak annyi személy óvható meg egy Légburokban, ahányan beférnek a 3 méteres körbe! A varázslat automatikusan megszűnik, amint letelik a 2 perc. *adom is meg a kérdéseimre a választ, kicsit többet is mesélve még a légburokról, így nem hiszem, hogy akadna kérdésük, de ha lesz, akkor úgyis fel fogják majd tenni nekem. Viszont ideje tovább lépni, így lépek közelebb hozzájuk, és mivel a légburok hatása már megszűnt, nem fog senki se további károkat szenvedni a közelemből.*
- Fogjátok meg a kezemet, mert utazni fogunk. Most jön az óra gyakorlati része, remélem, hogy készen álltok rá. *tekintek végig rajtuk, így aki ahol megfog, ott biztonságban érezheti magát, ugyanis nemsokára már hoppanálok is, velük együtt és lábaink egy homokos parton érnek földet. Olyan, mintha egy tó közepére kerültünk volna, azon egy kicsinyke földterületre, a tó pedig nem túl nagy, a túloldalán további földterület látszik, ahol néhány ember mászkál, egyelőre nem törődve velünk.*
- Menjetek át a tó túloldalára, majd ha átértetek, akkor küzdjetek meg az ellenfeleitekkel. *adom is ki az utasítást és természetesen elvárom, hogy mind a két varázslatot alkalmazzák, amiket ma tanítottam nekik. Ha átérnek a túloldalra, akkor nem támadják meg őket rögtön, tehát kényelmesen tudnak tenni pár métert, csak ezután fognak mindannyian ellenfeleket kapni, fejenként két mágust. Nem túl erősek, de azért egy kicsit kell velük harcolniuk, de talán nem lesz gond és nem lesz komoly sérülés se... Ha végeztek a harccal, akkor viszont én is megjelenek, összeszedve szépen a diákokat, hogy senkit se hagyjak itt, majd ha megvannak, vissza is hoppanálunk a tanterembe, ahol eleresztem őket, majd a házikhoz lépek.*
- Ügyesek voltatok, itt vannak a házik, ahogy ígértem, a túloldalán az órai anyag elméleti részével! Találkozunk a következő órán, sziasztok! *nekem még akad dolgom mára, át szeretnék nézni pár jegyzetet az egyetemi tanórák miatt, tehát nem maradok most itt senki miatt se, hanem megfordulok és most sétálva térünk vissza Marcannal a Csatamágusok szakházába. *

//Köszi a részvételt! Smile Remélem, hogy a következő órán is itt lesztek és meg tudom majd tartani. Smile Remélem, hogy nem gond, hogy összevontam az utolsó két hsz-emet, a másik csak elköszönő lett volna úgyis, de nekem muszáj megírnom az egyetemi házim és ma jár le a határidő. Very Happy Nem kell kapkodnotok, nyugodtan játsszátok ki szépen a feladatot.//
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Pusztítástan tanterem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime2013-03-04, 11:02 pm

-Áhá, lehet de ők ezt már tanulták is egyszer...*meresztem tekintetemet a srácra, sajnos ez a vissza szólós énem azért elő elő jön, nem lehet mit kezdeni vele, bár nem hinném hogy ezzel bárkit megbántanék, ha meg mégis akkor… Akkor ez van nem tudok mit kezdeni vele, azért ahogy hallom pár dolgot legalább eltaláltam, mint a varázslást, meg a követő pajzsot. Ezután azonban ismételten egy összegzéssel áll elő a fiú, amiben szépen le is ecseteli a varázslat lényegét. Meghallgattam memorizáltam, ennél többet nem tehetek, és nem is akarok, kíváncsi lennék már egy kis akcióra, de ahogy érzékelem, a fiú már készült avval is erre az alkalomra. Így megfogva nemsokára érzem is a húzást, majd egy ismeretlen területen érünk földet. Körbe nézve egyáltalán nem nehéz eltéveszteni a tavat, mely körbe öleli ezt a kis területet és bizony egy jel lehet rá, hogy megint próbálkoznom kell a varázslattal. Előre látom csúfos végemet, de nem vagyok az a fajta aki egykönnyen feladja. Az utána való dolog már bizonyára egyszerűbb lesz.*
-A vége egyszerűnek tűnik…*utalok arra , hogy végezzünk az ellenfelekkel, de nem is fecsérlem tovább a szót, hanem a víz széléhez sétálva leveszem a cipőket, és a zoknikat, aminek következtében lábam ismételten fedetlen lesz. A ruhán is elgondolkozok, de egyáltalán nem lenne stílusos egy boxeralsóban küzdeni, bár megvan a maga előnye is. Az ellenfeleim bizonyára őrültnek néznének. Na de elég az üres gondolatokból lábam már a vízfelszínhez is ér, pálcámmal pedig a lábfejem felé mutatva kimondok az igét.*
-Aqua ingressus.*mondom ki határozottan, majd várva picit, hogy a felület elbírjon végül ránehezedve járni kezdek a vizen.*
~Eddig jó, bár az előbb se volt még itt gáz… Lehet ha futnék, talán átérnék..~*gondolom fanyarul, de természetesen nem fogok, minden koncentrációmat, arra helyezem, hogy el ne süllyedjek ebbe a tóba. Oda lenne a meglepetés ereje, és megint eláznék. Bizonytalan, ám azért normális léptekkel haladok előre.*
~Pár méter kell már csak.~*nézek magam elé, továbbra se szakítva meg a koncentrációt, ám mielőtt teljesen átérnék, érzem hogy megint megszakad a varázslat és süllyedni kezdek. Már éppen készülnék rá, hogy valami nagyon rondát mondok, ám ekkor veszem észre hogy itt a víz szerencsémre már csak térdig ér.*
-Mákod van Valgrad… akkor most lássuk azokat a gazfickókat..*A többiek nem érdekelnek, én végzek azokkal akik elém kerülnek, de magánzó vagyok ami a feladatot illeti. Nem hinném hogy szükségem lenne bárki segítségére. Miközben azonban megyek előre pár átok pattan mellettem a földbe, sőt az egyik a vállamat eltalálva, hátra is repít úgy fél métert, így végül hanyatt esek a sáros földön...*
-Anyád….*tápászkodok fel, és masszírozom meg sajgó vállam, ám túl sok lassúságra nincs időm, ugyanis már pár átok megint engem vett célba. Természetesen nem várom meg míg elérjenek, így elvetődök előttük, s most már futva indulok meg előre, közelebb a támadóim felé, hiszen láthatóan nem is egy, hanem rögtön kettő is van. Szerencsére a balfácánok nem éppen a legjobb célzók, szerintem az előző átok is csak véletlen találhatott el. Mikor azonban közelebb érve hozzám ismételten támadnak, most már én sem maradok varázslás nélkül. Villámgyorsan emelem fel a pálcámat az ég felé, majd mondom ki, koncentrálva a következő igét.*
-Aeris velius!*mondom ki, s ahogy látom a varázslat meg is jelenik, az egyik ellenfelemet hátra is repítve, arcomon egy gyors mosoly fut végig a sikerem láttán.*
-Megkaptad pondró..*morgom felé, ám a másik szerencsésebb helyzetben van, lévén ő volt hátrébb, s nem is rest támadni. Az igéje azonban haszontalan ugyanis a pajzs véd engem, legalábbis még két percig, ha a tanársegéd srác igazat mondott, így nem ártana gyorsnak lennem. Pálcám hirtelen lendül felé, másik kezem pedig a magasba, s már ki is mondom az igét.*
-Sanguis vincula*hagyja el ajkaimat a varázsige, s ha létrejönnek a vércsápok, az egyikkel, az egyébként körszakállas fickó nyakát fogom meg másikat pedig kezére tekerem rá, majd egy hirtelen manőverrel, tőből próbálom kirántani a karját. A fickó a hirtelen sokkos állapottól , térdre esik, és a karját próbálva elszórítani ordibálni kezd fájdalmában, s a látványtól ami fogadja. Nem sajnálom egyáltalán, s mivel Raiden nem mondta hogy a szadizmus bűn lenne, még hibásnak sem érzem magam. A másik időközben feltápászkodik a földről, és átkozódni kezd, ezzel azonban nem kívánok sokat foglalkozni csupán rá irányítva a pálcámat egy átokkal próbálom örök nyugalomra szenderíteni.*
-Avada kedavra…*mondom ki a halálos átkot, mely ha minden jól megy el is találja őt, ezzel kioltva az életét. Tekintetem ezután már csak a karját vesztett szenvedő fele vetül, aki úgy tűnik maga részéről már feladná a harcot, azonban most én következem. Lassú léptekkel haladok felé kihasználva még a maradék pár másodpercet ami a pajzsból vissza van. Nem más a célom a közeledéssel, minthogy a pajzs villámjaival spékeljem meg a fickót, ami nemsokára össze is jön. A villámcsapásra, és a látványra ahogy kifekszik csupán egy kis mosoly kerül az arcomra. Szeretek győzni ez van, azonban nem hinném hogy ez a tag túlélné ezt a sebesülést, főleg eszméletlen állapotban. Itt fog szépen lassan elvérezni és ez engem már nem érdekel. Ha Raiden össze szed minket nemsokára vissza térünk a terembe is, ahol megkapjuk a háziainkat.*
-Frankó… akkor még jó hogy nem jegyzetelten. Heló..*köszönök el a sráctól, a két lány felé pedig csak biccentek, miközben elhagyom a termet. Jó kis óra volt, bár tény van mit gyakorolnom, például a vizenjárást, mert az a légburokkal ellentétben még igencsak gyengén megy. Exos vagyok, ettől függetlenül bár lehet rossz de egy exos vari a gyengeségem ez van.*


//Köszi, jó kis óra volt Very Happy Élveztem, főleg most Valgraddal Gratu Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pusztítástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pusztítástan tanterem   Pusztítástan tanterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pusztítástan tanterem
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Árnymágia tanterem
» Rítusmágia tanterem
» Pyromágia tanterem
» Terramágia tanterem
» Káoszmágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek :: Elemek birodalma-
Ugrás: