Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Krematórium (Halotti mágia Tanterem)

Go down 
+12
Elinor Jörmungandr
Kenan Reeves
Gyulai Rebeka
Ashi Angel
Slash Daniels
Athalie Rapace
Mihail Slavici
Freya Andersen
Sophie Black
Mikaela Johnson
Rachel Williams
Demien.R.Cornwlade
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-01-09, 11:39 pm

*Határozottan arra a véleményre jutott, hogy majd megvárja azt az órát, amikor ezt tanulják, és kész. Az a legegyszerűbb megoldás arra, hogy választ találjon a kérdéseire, vagy majd beköltözik a könyvtárba, az is egy megoldás, a lehetőségek gondolatbeli ecseteléséből azonban a magyarázat zökkenti ki, amiről tudja, hogy érdemes lesz odafigyelnie, így hát igyekszik megjegyezni minden egyes részletet, ami számára most nagyon is fontos, még mielőtt bármi bajt csinálna azzal, hogy valami olyat tesz, amit nem kell. Az utasításoknak megfelelően jár el, majd kitartóan próbálkozik meglátni azokat az emlékeket, koncentrál, aminek idővel meg is lesz a hatása, és azon kapja magát, hogy lihegve kapkod a levegő után, miközben ágak recsegnek a talpa alatt, feje fölött levelek susognak, ahogy megmozgatja őket a szél, valahol még madrácsiripelés is felhangzik, belekeveredve zihálása hangjába. Közben valami irtózatos félelem száguld át rajta, és az a biztos tudat, hogy meg fog halni. A hirtelen hátába hasító éles fájdalmat lereagálni is alig tudja, csak azt veszi észre, hogy egyetlen pontban érezte élesen, de most már szétterjed és egyre erősebb lesz, fél kézzel hátrakapva érzi a vékony szárat, és pontosan tudja már, hogy az egy nyíl. Még megpróbál menekülni, de a lábai már nem hajlandóak engedelmeskedni, és pár lépés után elvágódik az avarban, és mászni próbál még, de az sem nagyon akar menni. Valaki a hajába markol, hátrahúzza a fejét, és egy fekete, korosodó férfit lát a szeme sarkából még, miközben a nyakán égető érzés terjed szét, fulladozni kezd a saját vérében és lassan összemosódik minden. Két kezére támaszkodva tér magához, levegő után kapva és megtapogatja a nyakát. A kézfejére vér cseppen, ám ez most csak az orrából jött, felállni pedig egyelőre nem próbálkozik, kell pár pillanat, mire meggyőződik róla, hogy nem fog visszajönni az ebéd. Abban biztos, hogy egy ideig megint megvan a kellő alapja néhány rémálomhoz, bár ettől függetlenül érdekes volt. Talán idővel majd az ő gyomra is bírni fogja ezt, akár a családtagjaié, vagy ha más nem, nem választja ezt a pályát. Kiderül. Hogy a gyilkosokkal mi fog történni, elképzelése sincs egyelőre, de ő a maga részéről örül, hogyha innen kijut, a férfival lesz, ami lesz. Pontosan tudja, ki volt az, és ez is elég volt mára, nem akar több vért. Összeszedi magát, ha már kiment a magiszter, majd ha áttámolygott a másik terembe, zsebébe gyömöszöli a pergament, és a pennát sem hagyva ott visszaigyekszik a szobájába, ezt most kétségtelenül ki kell hevernie, pár órányi plafonbámulás talán elég lesz hozzá, vagy ki tudja. *

//köszi az órát Smile //
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-01-09, 11:40 pm

*Érdeklődve követem a tanárt a terembe, de belépve kicsit elborzadok a látványtól. Megtudom, hogy mi a feladat, amin meglepődök, mivel ez egy picit durva. Egy halott emlékei alapján kell megtalálni a gyilkost? Pontosabban kiválasztani az ittlévők közül. Különböző holmik vannak kikészítve, és az érméket, mintha már láttam valahol. Majd kiválasztok egy számomra „szimpatikus” halottat, aki egy 20-21 éves fiú. Nem tudom elképzelni mi történhetett vele, de majd kiderül. A tanár utasításai után lelebegtetem a hullát az asztalról, krétával felrajzolom a pentagrammát, majd leszóróm ezüstporral. Közben megkapjuk a következő utasításokat is. Megvágom az ujjam, majd a véres érmét a bal szemére helyezem, majd megvágom az ő kezét, azt pedig a jobb szemére helyezem. Majd leülök és elkezdek koncentrálni. Pár pillanat múlva érzem a húzást, és a tanárra hallgatva engedek neki. Egy sötét szobában vagyok, nem tudok mozdulni, mert egy székhez vagyok kötözve.*
~ Mik ezek az izék rajtam? ~ *fut át az agyamon, de a talpam alatt nedvességet érzek, vagyis ez valami elektromos kütyü lesz. Mit akarnak velem tenni? Velem szemben egy sebhelyes arcú fiú áll, majd hirtelen meghúz valamit. Mintha valami bizsergetne, majd felordítok, vagy a fiú ordít fel? A fájdalom egyre növekszik, majd hirtelen a teremben találom magam. Valami folyik az arcomon, odakapom a kezem és azt veszem észre, hogy az orrom vérzik. Szuper. Nem elég ez az emlék, most még az orrom is. Majd a tanár szavait hallva elakad a szavam. Ez most komoly? Nem, én nem vagyok rá képes, oké kiborít az egész, de nem vagyok rá képes. Ezért fogom magam, összeszedem a holmimat, majd indulok is fel a szobámba, ahol egy fürdő után megpróbálok lepihenni.*

//Köszi szépen! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-01-10, 12:04 am

*Az óra a szokásosan zajlik vagyis amennyi eddig voltam. Kérdez-felet megy kb az óra feléig ahol a gyakorlatra kerül a sor. Amint beérünk a halottak házába rögtön feltűnik, hogy van még 8 félig elkábult ember. Hamarosan magyarázatot is kapunk miért vannak itt. Megdöntöm egy kicsit a buksimat, de nem csinálok semmit csak figyelek és a kérdésekre válaszolok. Az után a gyakorlati rész következik, ami azt jelenit, hogy lássuk bele holt ember elméjébe. Nem nagyon akarok varázsolni így inkább én emelem le a hullát az asztalról. Kicsit még jobban megölöm ha nem lenne elég é hallott. Fő a biztonság. Szerencsére a többi résez akadálymentesen történik. A lábaimon ülve az érmékre koncentrálok és nem sokára jön is a húzás. Irtózatos bűz csapja meg a szagló szervemet, de valamiért ez nem érdekel. Hátra nézek és meg is bizonyosodók arról, hogy egy szeméttelepen vagyok. Nem tudom irányítani a testet amiben vagyok, és elkezd futni. Ekkor tudatosodik bennem az a tény, hogy félek vagyis fél a hallott. Nem tudom mitől félek csak azt tudom, ha nem menekülök akkor megtalálnak és megölnek. Mégis tudom mitől félek a haláltól. Ekkor a semmiből egy csöves ugrik elő a kezében egy...egy élesre hegyezett feszítővassal. Ránézek majd a vasra majd ismét rá, de ekkor a fickó megmozdul és a hasamba döfi a „vaskarót”. Már vágtak gyomorszájban. de ez még az közelébe sem ér. Fájdalomtól könnyes lesz a szem sarka és az életető életető csordogál a földre. A fazon még mélyebbre nyomja a vasat és ekkor térek magamhoz. Rögtön a hasamhoz kapok, de csak mordul egyem a gyomrom. Kábultan felnézek a magisztere és számhoz kapok mert úgy érzem mit ha valami folyna ott. Egypár másodperc kell, hogy eljusson a tudatomig, hogy az orrom vérzik. Felkelek és csak bólintok egyet a magiszter urasítására. Odamegyek a legszélső sarokban lévő emberhez és behúzok egyet neki. Megroppan a kezem, de ez egy cseppet sem érdekkel. Előveszem a pálcám és a szívére helyezem.*
- Sectumsempra !*kiáltom és már meg is jelenik egy mély vágás melyből elég gyorsan szökik a vér. Nem hiszem, hogy meg lehetne menteni főleg, hogy a szívénél van a vágás, de ha mégis akkor, nem hiszem, hogy még egyszer ölne. Kilépek a teremből összeszedem a cuccaimat és már távozok is.*


//Köszönöm szépen az órát Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 8:21 pm

*Nemes nap ez a mai, már csak azért is, mert halotti mágia van, amit a kezdetben nem csíptem annyira, de így visszanézve a sok elméleti tárgy mellett kezd szimpatikus lenni, és azóta azért edződtem rendesen. Fura érzésem van mostanában, értek azért negatív dolgok is, amik arra ösztönöznek, hogy agresszívabban kéne fellépnem bizonyos helyzetekben. Ez akár jó is lehet, és rossz is, ugyanis így követelhetnék magamnak akár tiszteletet, de másfelől 180 fokos fordulatot vennék az eddigi szokásomhoz képest, hogy csak nagy szükség esetén folyamodok fizikai erőszakhoz, varázslathoz. És ha ma is meg kellene majd ölni valakit, hát nem tudom mit fogok csinálni. Sajnos nem tiszta a múltam ilyen téren, de azért nem ugyanaz a dolog. Szóval kettős érzésekkel hagyom el a szobámat, szakadt farmeromban, egyetlen fehér, jól ismert pólómban hagyom el a szobát, persze azért a szokásos kiegészítők is megvannak, pengetős öv, rajta kés és pálca, nyakamban pedig a medálom csillog, jól láthatóan. Farzsebemből egy füzet és toll lóg ki, jobb vállamon pedig a gitár, szóval így haladok lefelé a lépcsőkön csörtető láncokkal, egészen az óceán alá. Egy erőteljes mozdulattal nyitok be a nagy ajtón, és szokás szerint első vagyok, szóval elfoglalom a nekem járó helyet, ami már megszokottá vált számomra, szóval középső sor, leghátsó pad, ahonnan mindent be lehet látni, meg trógerkedni is lehet esetlegesen. Bár utóbbit hanyagolni kéne, mivel azért van már rajtam felelősség, aminek meg kéne felelni, ráadásul a mai órát a magiszter, Demien tartja, aki az utolsó órán...basszus, asszem, hogy ma én leszek a kísérleti nyúl. Na, fantasztikus. Le is támasztom a gitáromat a padhoz, füzetem az asztalon csattan, majd következik egy jó félórás lazulás, alvás, felpakolt lábakkal, persze csak ha nem zavar meg valaki a nagy pihenésemben.*
Vissza az elejére Go down
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 8:26 pm

* Egy újabb nap, egy újabb tanóra. Ezek annyira végeláthatatlanul követik egymást, hogy az valami elképesztő. Nem is merek belegondolni, hogy pár héttel később, mikor már jóval hosszabbak lesznek a nappalok is, és az idő is egyre jobb lesz, mennyire nem akaródzik majd nekem látogatni ezeket, sőt, az iskolát se fogom túl sűrűn megközelíteni, azt hiszem. A szépséges autó, amit most pakolok össze apámmal, elég gyors ütemben készül, és jó lenne már kipróbálnom is, így evidens, hogy most is a szerelést folytatnám, nem pedig itt ücsörögnék. De ami kötelességem, annak muszáj vagyok eleget tenni, szóval még időben érkezem a tanterembe, ahol egyelőre még csak Slashy ücsörög, szép pofimon pedig azonnal egy nagy vigyor szalad keresztül, hisz gonosz módon osonok a srác mögé: *
- Segítség, segítség, ég az iskola.. * kezdek egy levegővételt követően kiabálásba, célom az ijesztés, s ha kellően megvolt a reakció, angyalian vigyorgom is felé, hogy aztán szépen le is pakoljam magam a vélhetően szívbajt kapott fiú mellé, cuccaimat a padra téve, tehát azt a tollat, amit a magiszterem készített még spirituális ismereteken, amiről olyan ügyesen elkéstem, na meg jó pár papírlapot, amikre majd jegyzetelhetek, mintha mi sem történt volna az előbb. Hosszú hajam szépen füleim mögé tűröm, azt hiszem, ideje lesz egy fodrász beiktatásának.. jobban szólva veszek egy ollót, és megnyesem magam hadműveletnek, majd még cseppet igazgatva fehér, minta ügyben kocsikerekekkel ellátott pólómon fordítom sminktelen pofim felé. *
- Nézd, mim van! * nyújtom is rá azonnal nyelvem, igen, dicsekedem ezzel a szép kis pc-vel, ahogy anno ő is tette a tetkoval, megdolgoztam érte. Na de vissza is húzom rózsaszín húscafatomat oda, ahol a helye van, a tetkot most nem kezdem illegetni senki előtt, ami már amúgy szépen begyógyult.. leszámítva egy részét, ami elég csúnya vörös, azt hiszem, lesz egy köröm a gyógyítónál. * - Na és amúgy mizu? Minden rendben? Nem ártana majd egy újabb összekoccolás.. munka ügyben. * vetek felé egy jelentősségteljes pillantást, majd már ki is kukkan ismét pittyeim között a golyós végű fémdarab, ajkam egyik csücskétől a másikig siklik, és vissza. Egy kis trécs nem árt vele, aztán meg úgyis kezdődik az óra, szóval addig kéne kiélni magunkat, utána pár óra nyugi következik, legalábbis részemről. *
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 8:37 pm

*Alapvetően múlt alkalommal kétes benyomást tett rám a halotti mágia. Egyik részről értelemszerűen hasznos, a tanár maga házunk vezetője, ám másik oldalról az óra vége számomra meghatározó volt, mert életemben először öltem. Ahogyan olvasgatok erről a tárgyról, és ismét át-át gondolom a múlt anyagot, rá kell jöjjek, hogy a holtak irányítása kedvemre van: olyanok, mint az emberek, kivéve néhány idegesítő tulajdonságot, melyet szerencsére halott létükre már nem hordozhatnak magukban, azaz feltétel nélkül engedelmeskednek varázslatomnak. Hallok ezt-azt a folyosón, érdeklődő vagyok, és nyilván lesz óra, ahol képesek leszünk egy testet irányítani. Gyakorlati tárgy, tehát most ehhez mérten öltözöm, bár a divat soha nem érdekelt, tehát a normális kinézeten kívül nem produkálok soha mást, most sem, mivel öltözékem nem feltűnő, és nem drága. Miért mocskoljam be a drága ruhákat? Lábamon fekete edzőcipő, nadrágom, mely szintén ilyen színű, övem tartja rajtam, pólómat pedig fekete pulóverem takarja el, mert fázom, és nyilván nem lehet egy holtakat tároló helyiségben negyven fok. Kapucnim alól másznak elő tincseim vállamra, és csillogó kék szemem sem látható most teljesen, arcom némileg takarásban, árnyékban fehér bőröm. Kiegészítő nincs rajtam, egyedül pálcámat fogom kezemben, s most annak ellenére, hogy szeretek jegyzetelni, nincs nálam füzet, mert múltkor sem volt rá szükség, képes vagyok fejben tartani a módszert, majd egyedül írom le az anyagot, könyvtárban. Azt hiszem, kell még tapasztalat az órákhoz. Az út már ismerős, nem okoz gondot, hogy oda találjak, és a környezetemet kutatva lépek be halkan a teremben. Két diák tartózkodik rajtam kívül bent, az egyik Perjel, a másik... fogalmam sincs ki. Egyik sem érdekes számomra, ezért középre vonulok, távolabb tőlük, és úgy helyezkedem el a padnál, kényelmesen dőlve hátra. Nem köszönök nekik, nincsen miért, a felesleges udvariaskodás a halálom, tehát figyelmet sem fordítok rájuk, egészen türelmesen várakozom. Vajon bukkan-e fel olyan, aki engem is érdekel?*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 8:42 pm

*Gondolataimban elmerülve, kivételesen cigi nélkül megyek órára, és megérkezvén helyet is foglalok a magam stílusában, ráadásul elszundítanom is sikerül egy kicsit, éppen annyira, hogy ne vegyem észre az érkező diákot, ezért csak az ijesztésre kapom fel a fejem, és mivel kicsit hintázó pozícióban voltam, ezért úgy, ahogy kell, hátra is esek. Tarkóm kicsit fáj, lábam pedig égnek áll, szóval így pillantom meg Rebet, alias "Morzsit", aki nem éppen a legjobb emberrel űz tréfát.*
- Mindjárt a te hajad fog égni...*Morgolódok felé, miközben kicsit problémásan felkelek, és a széket is a helyére dobom, pontosabban addig rúgom, amíg normálisan nem áll, majd helyet foglalok ismét, a cruos mellé. Elnézegetem, ahogy ügyködik magával, aztán helyrerázom a jókedvem, és a gondolataim, hogy jó társaság legyek.*
- Nagyon szexi, hadd nyaljam meg! *Röhögök fel, aztán rájövök, hogy nem feltétlen kéne most már ilyeneket mondani, még akkor sem, hogyha viccelődök, és jóban vagyok Rebbel, mert itt még talán a falnak is füle van. Mindenesetre megdícsérem a PC-t, tényleg pöpec darab.*
- Hallod, nem sok.. Zajlik itt az élet elég rendesen, na meg Los Angelesben is...Jah, nem ártana, vannak új cucc...*Mondandóm félbeszakad, mert betoppan Freya, akire most nem szólok egy szót se, türtőztetem magam, de azért egy morgás elhagyja a szám.*
- Na szóval, vannak új cuccok a házban, majd megnézhetnéd őket...*Kacsintok, és bólogatok ezerrel a padtársam felé, aki lehetőleg veszi a lapot, és eltereli a témát az üzletről. Legkevésbé Freya fülébe nem kéne jusson ez a drogbiznisz dolog, ott lenne elvágva minden.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 8:51 pm

*A mai nap megint óra van, és úgy döntöttem, hogy elmegyek. Mostanában egész szorgalmas lettem, magamat is meglepem vele. Sőt, most még azt is tudom, milyen órára ülök be, nem úgy, mint legutóbb. Halotti mágia... Érdekesen hangzik, talán elhangzik majd néhány érdekes dolog, mindenesetre reménykedem. Ruházatom a szokásos, farmer és most ing helyett inkább póló, az most valahogy kényelmesebb, és kiegészítésként hozom magammal két kis kedvencemet, a kicsit és a nagyot, a késeket a derekamhoz tűzve. Azért itt van a pálca is, ha netalán kellene, és miért is ne kellene ugyebár. Más nincs nálam, szóval semmi olyasmi, amit írásra lehetne használni, de ha írni is kell, mindegy, legutóbb is megoldottam, nem fogok kétségbe esni. Kényelmes tempóban sétálok oda a teremhez, mert szerencsére utánajártam, hol találom, úgyhogy esélyem sincs eltévedni, és már itt is vagyok. Van itt néhány ismerős, konkrétan a lány, akit Slash meg akart szívatni, és maga az említett is, a szokásos helyén.*
- Szevasz!*köszönök oda neki, majd helyet foglalok szokásos helyemen, a jobb szélső padsor utolsó padjában. Ez már kimondottan az én helyem, még jó, hogy senkinek nem jutott eszébe elfoglalni. A lábamat kényelmesen fel is pakolom az asztalra, de ez csak időleges, majd ha kezdődik az óra, akkor tuti lekerül, eddig ugyanis még egy tanár sem díjazta ezt a pozíciót, pedig roppant kényelmes. Szóval amíg nem kezdődik az óra, elfoglalom magam, vagyis behunyom a szemem, és "meditálok", azaz a semmin gondolkodom.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 8:55 pm

*Lassan itt az idő indulnom órára így hát felpattanok az ágyból és előkaparok egy füzetet. Pálcámat az övembe dugom, miközben megsimogatom a kutyusom buksiját. Két lábra áll s mellső mancsait a combomra helyezi. Kicsit megdöntöm a fejemet majd, meg is rázom.*
-Nem most nem sétálni megyünk, de ha lesz kedvem óra után akár az is előfordulhat. *Mutatok rá és búcsút intek az állataimnak. Gyors léptekkel haladok a lefelé. Most nincs kedvem késni, és remélem nem is fogok. Ruházatomat illeti nem vagyok nagyon felöltözve mivel csak egy fekete rózsaszín macskás mintás rövid ujjú és egy fekete térdig érő farmer van rajtam. Lábaimon a szokásos fekete sport cipő, mely most szép tiszta mivel ma mosta meg. Hajam kicsit kócos, de megpróbálom helyre hozni a kezemmel. Viszonylag sikerül is. *
~Hm.. vajon mit fogunk ma tanulni?~*gondolat meneten megyek végig mikor a lábam alól „eltűnik” az egyik lécsőfok. Nem történt nagy baj szerencsére így gyorsan elérem a Krematóriumot.*
-Sziasztok!*köszönök és besétálok az ajtón egy ülőhelytett keresvén. Gyorsan találok is egyet mivel nincsenek túl sokan bent. Legalább nincs tömeg nyomor.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:00 pm

*A magiszter is természetesen tudja, hogy ma oktatnia kell, nem is akár hol, az első évfolyamon, ahol már volt szerencséje megismerkedni, az idei elsősökkel. Megvan a maguk hoppája bizonyára ennek az évfolyamnak, is , na de melyikkel nem voltak problémák, az elmúlt három évben. Még be sem ér a terembe, már az ajtóból hallani a hangját.*
-Remélem hölgyek, urak, szerencsésnek érzik magukat. Aki nem bírja a belek, és a vér látványát, annak örömhírem van, a mai órán nem fogunk boncolni.*dörren be a magiszter pontban, mikor az óra kezdetét veszi, s további szavak nélkül indul meg egyenesen a tanári pulpitus felé, ahol a táblán már meg is jelenik a mai óra egyik címe. Ruházata egyébként teljesen normális, egy fekte nadrágot visel, hozzá illő, szintúgy fekete inggel, bőrből készült félcipővel, haja pedig most kivételesen hátra felé fésülve omlik el a hátán. A férfi immáron a diákság felé fordulva folytatja amit elkezdett.*
-Ám ez nem jelenti, hogy lazsálnánk, tehát mindenki kösse fel a nadrágját, ha át akar menni ebből a tárgyból. Ma egy kicsit másfele kalandozunk el.*köszörüli meg a torkát, miközben végig tekint a megjelenteken, majd bele is vág.*
-Élőhalottak! Mindenkitől szeretnék válaszokat hallani, mik azok az élőholtak, miket sorolhatunk élőholtak csoportjába, Gyerünk erőltesség meg az agyukat..*Látszik, hogy a férfi ma nincs éppen ráérős, és jó kedvében, hangjából pedig enyhe komor hűvösség is érződik, tehát remélhetőleg, a diákok nem most akarnak viccelődni, vagy lazítani az óráján, mert ha igen, nos azt nem a magiszter fogja megbánni. Míg a diákság gondolkozik a válaszon, a férfi ellöki magát a pulpitustól, majd lassú , nyugodt léptekkel kezd járkálni a padok között, fürkésző tekintetével továbbra is méricskélve a válasz adókat.*

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:05 pm

* Túl hamar érkezem, és túlságosan adja magát a helyzet, amiben hirtelen találom magam, mely ugyebár nem más, mint Slash kihasználható kis alvásideje. Nem tudom türtőztetni magam, hogy ne tegyek semmit, egyszerűen muszáj megzavarnom őt, így kezdek eszeveszett kiáltozásba, mire ő nem csak hogy felriad, de gyönyörűen hátra is esik, mire én hirtelen lépek hátrébb, kimeresztett szemekkel, hatalmasat nevetve nézve végig szenvedését.. sajnálom, de túlságosan nevetséges ez, nem tudom most se vissza fogni magam, legyek gonosz vagy ne, édes mindegy. *
- Bocs, de igazán mókás vagy. * fogom végül már pocakomat is a nevetéstől, még szemeimből is kicsordul egy-egy gonosz kis könnycsepp, nem is törődöm igazán szavaival, így legyintek is csak egyet, hogy azután nyugisan letegyem magam a mellette lévő helyre, míg ő ügyködik saját maga összeszedésével. Jó kedvem viszont nem veszik, a nevetés persze alább hagy, s immáron büszkén mutogatom a pc-t, mire undorító reakciójára csak fintorgom egyet, szó nélkül is hagyva inkább, s másfelé terelem a témát egész egyszerűen, farmerom zsebeibe rejtve kezemet. *
- L.A.? Pfú, egyszer elmennék oda, meg tudod hova még? Vegasba kaszinózni! * vigyorgom nem túl nőiesen, majd cseppet még a cuccról is kérdezek, mely válasza számomra egy darabig érthetetlen módon félbe marad. Na de ahogy hallom az újabb ember érkezését, én is pislogok arra egyet, hát ha ő se köszön, én miért tenném? Amúgy se túl szimpi a csaj, meg kell vallani. Persze véve a lapot hallgatom tovább Slasht, és már csak párat bólintok szavaira, szerintem ennyi bőven elég lesz.. na meg fel is veszem a hazugság fonalát. * - Ja, mintha említettél volna múltkor valamit az új erősítőkről, bár én azokhoz annyira nem értek. * vonom is meg vállam, mintha eddig is erről beszéltünk volna, és az az igazság, szerintem lassan el is jön a hét, hogy itt rekesszük be ezt a társalgást. Talán még majd jönnek is egy páran, na meg a magiszter is betoppan idővel, elég sajátos módon hívva fel magára a figyelmet, így én szépen előre is fordulok, s karjaimat az asztalra helyezve fogok rá a tollra, mely hű társam lesz az órán, s amivel le is jegyzem azt a bizonyos címet máris. *
- Jó estét, uram. * köszöntöm a férfit, kivel ez már a második óránk, na meg van már némi tapasztalatom, így várok is valamiféle kérdést, ami egy cseppet még várat magára, némi fejmosás erejéig, min én csak egy halvány mosolyt ejtek. Nem vagyok egy agytröszt, inkább józan paraszti ésszel áldott meg a sors, de azzal bőséggel, nekem pedig épp elegendő annyi ahhoz, hogy a hallottakon máris, hangosan kezdjek gondolkodni. *
- Gondolom olyan lények, amelyek valaha élők voltak, most meg már nem.. de mondjuk mi, mint mágusok, képesek vagyunk őket irányítani. Tehát nem feltétlenül cselekvőképesek, bár a horrorfilmek szerint ők azok a gonosz zombik, akik a filmek végén kinyiffantják a béna főhőst. Ja, és szerintem egy vámpír semmiképp sem élőhalott.. bár, él is, meg halott is, végső soron.. * foglalom össze máris póriasan gondolataimat, majd el is némulok, nem csak én vagyok most itt, más is biztos szeretne beszélni. *
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:09 pm

*Kíváncsian teszem meg utamat a teremig, mert biztos vagyok benne, hogy nekem tetszőt, hasznosat fogunk tanulni a házunk fejétől, a megfelelő módon. Nem szeretem a tanársegédeket, inkább tanulok felnőttől, és szerencsére van rá alkalmam nem egy órán, a többit pedig képes vagyok viselni. Türelmesen várakozom, nem foglalkozok most más emberrel, hiszen kettő pontosan eléggé mutatkozott már be anno, egyet nem ismerek, és egy hidegen hagy. Szerencsére hamarosan a magiszter is tiszteletét teszi, komor hangjára fejemet fordítom hátra, és úgy figyelem közeledtét, míg képes vagyok következtetést vonni le cselekedeteiből.*
~ Tehát kellene füzet. Nagyszerű. ~ *sóhajtok fel halkan, ám ez nem veszi el kedvemet, mert nyilván nem gyakorlati lesz az óra, hanem elméleti, de ez soha nem riaszt engem, a háttér tudás kell az alkalmazáshoz. Csöndesen hallgatom hát végig, mit szeretne mondani, majd nem reagálok hangosan, elég egyértelmű, milyen kedve van házam vezetőjének. Mikor azonban kérdést tesz fel, hirtelen érzem egyszerűnek a választ, s már nyitnám számat, hogy lelkesen feleljek, de még mielőtt hang jönne belőle ki... be is csukom. Nem lehet ilyen egyszerű a kérdés, illetve más is eszembe jut. Élőholt nyilván egy olyan hulla, akit varázsló mozgat, de tudomásom szerint a vámpírok sem élnek... ez elég ismert, persze lehet, hogy tévedek, mivel nem tudok róluk mindent, annak ellenére, hogy betegesen kíváncsi vagyok irányukba.*
- Élőholt... olyan... valami, ami az élő és a holt sík között helyezkedik el? Igazából nem él, de élőhöz hasonló cselekvéseket képes végrehajtani? *gondolkodom el, és most érzem azt, hogy nem lesz egyszerű ez a téma, illetve nem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Okosabb választ nem tudok adni, de nem is számítok más diákra ilyen téren, tehát a magisztert figyelem tovább. Ő nyilván válaszolni fog, és tisztázódik előttem a helyzet. Kényelmetlenül érint, hogy nem tudok valamit, de kíváncsivá is tesz...*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:10 pm

*Reb viccesnek nem mondható akciója egy esésben végződik, amire én csak morgolódik, de neki láthatóan sokkal jobban tetszik a helyzet, mint nekem, majd megfullad a saját röhögésébe.*
- Nagyon vicces volt csajszi...ja, nem. *Vetem még oda hozzá a szavakat kissé gúnyosan, majd helyet foglalok, és villant egy piercinget is. Én a magam módján reagálok, ami nem igazán tetszik neki, de hát ne csak ő szórakozzon rajtam, az úgy nem lenne fair. Szóba kerül a biznisz is, pontosabban kerülne, ha nem szakítaná félbe a töpszli érkezése, így hazugságba kényszerülünk.*
- Spanom vagy, megoldjuk. Lehet, hogy nem tudod, de én értékelem a haverságot, meg az ilyeneket. Amúgy ja, három új Marshall van, de ezek szerint akkor lényegtelen. Maradjunk annyiban, hogy lassan meg kellene erősíteni az ablakokat és a falakat..*Vigyorodom el, hangom pedig teljes mértékben természetes, szóval nem sejthető semmi. A szobatársam is megérkezik, szóval neki is köszönök, majd ha helyet foglalt, akkor kezet is nyújtok.*
- Szeva tesó, mi a pálya? *Vigyorgok rá is egy sort, talán vele is sikerül pár szót váltani erről arról, végül pedig egy újabb Inflás csaj toppan be, akit szintén ismerek, úgyhogy ma Inflatus uralom van az órán.*
- Szia Ashi. Reb, nem félsz a sok inflás közt? *Pillantok először a vörösre, majd a mellettem ülő egyetlen cruos lányra, aki lényegesen alul maradt ma a házarányokat tekintve, bár ez engem nemigazán érdekel. Betoppan hétkor a tanbá is, szóval lábaim lekerülnek a padról.*
- Tiszteletem! *Pillantok az ajtó felé, majd a szavait hallva Kenanhoz intézek pár szót.* -Akkor ezeket ma hiába hoztuk, most mondd meg, borzasztó..*Simítok végig a késen, bár szavaim kicsit ironikusak, mert tényleg nem sok kedvem lenne boncolgatni, meg hasonlók. Demien nagyon szeretné pörgetni az órát, hát csapassuk, úgyhogy én már fogalmazom is meg az első választ.*
- Lényegében halottak, akiket valaki valamilyen módon feltámasztott, és a saját érdekében használja fel őket. *Válaszolok határozottan, bár lehet, hogy ismét baromságot, megszokott tőlem, de ez van, úgyis kiderül mindjárt az igazság.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:17 pm

*Lazításból elég így fel is pattanok a helyemről és indulok meg immáron a második Halotti mágia órára. Különösebben nincs nagy bajom ezzel a tantárggyal sem, de azért tavaly ebből is sikerült megbuknom. Gyors léptekkel haladok és még kezdés előtt esek be, igaz utolsónak, de utolsókból lesznek az elsők. A hangulat már jónak ígérkezik és hangosnak...*
-Juppi!!*mondom félhangosan és kicsit meg játszva magam. Bár ahogy elnézem a proft, ma nem fogja túl jó néven venni az ilyen megnyilvánulásokat. Ami elég nagy gáz mivel elég jó hangulatomban vagyok, s mikor felteszik a kérdés rögtön hülyeség jut eszembe.*
-Zombik! Amúgy meg olyan teremtmények melyek -nem olyan régen- meghalt testben laknak és mozgatják őket. Bár ha jól emlékszem lehet irányítani is őket szóval több variáció is létezik erre a kérdésre...*mondom és kinyitom a füzetemet majd felírom szép nagy betűkkel a címet és figyelmesen jegyzetelek amit tudok. Közben ki is robogtatok a kezeimet.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:17 pm

*Úgy döntöttem, hogy eljövök erre az órára, mert ígéretesnek hangzik a neve, de azért jó lesz kitapasztalni, hogy mit takar tulajdonképpen. Az elsőről már lemaradtam, de biztos nem volt azon olyan sok minden, biztos be lehet pótolni. Már ha érdekel a tantárgy, természetesen, máskülönben mindegy.*
- Semmi komoly, megtanultam azt a lebegtetős cuccot, amiről meséltél, igen hasznosnak bizonyult.*vigyorodom el, és megkocogtatom az övembe tűzött pálcát. Cigi most nincs nálam, hogy még jobban illusztráljam, de gondolom érti. Helyet is foglalok, és elfogadom a kinyújtott kezet. Mikor látom, hogy a következő belépő nem diák a lábamat leveszem, és normálisan ülök rá a székre. Azért még hátradőlök a székben, fő a kényelem, ugyebár, úgy hallgatom a tanár szavait. Első néhány mondatára kicsit csalódott kifejezés jelen meg arcomon, mert valami olyasmire számítottam volna, ami most nem lesz. Ez rossz hír, de talán még lehet jobb. Slash-t hallva egyetértően bólintok.*
- Pedig már azt hittem, szórakozhatok egy kicsit.*elszomorodott hangon mondom mindezeket, és bár az nem vagyok, tényleg kár, hogy nem használhatom a drágáimat. A következő szavakon eltöprengek egy kicsit, akarok én átmenni? Nem is tudom, az azt jelentené, hogy hamarabb kéne innen elmennem, mintha megbuknék. Ezt még meg kell tárgyalnom magammal, az biztos. De nem itt és nem most, úgyhogy inkább a tanárra fordítom a figyelmemet. Az első kérdésről csak azért van némi fogalmam, mert sok ilyen filmet néztem régebben, mikor belopóztunk a moziba. Hemzsegtek a zombiktól meg hasonlóktól, igazán üdítő volt.*
- Se nem élő, se nem holt, valahol a kettő között. Mondjuk zombi, vámpír, stb.*és még sok ehhez hasonló dolog, nyálcsorgató hulla, amiket nézni vicces, de inkább nem találkoznék velük.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:20 pm

*A mai óra is kezdetét veszi, méghozzá igen gyorsan. A férfi miután megérkezik, gyorsan fel is vázolja az óra anyagát, remélhetőleg mindenki hozott, tollat papírt, mert az eleje igencsak elméleti lesz, lehet ezt a diákok még nem tudják, de nemsokára úgy is rá fognak jönni.
-Aki szórakozni akar, az menjen ki a rétre Kviddicsezni..*reagálja le Kenan szavait, látszólag nincs vicces kedvében a férfi. Az elmélet mihamarabbi átvészelése végett, már fel is teszi az első kérdést, mely látszólag igen könnyű, mégis lehet sokan beugorhatnak neki. Nem mond semmit, csupán csak fürkésző tekintettel vizslatja végig egyenként a válasz adókat, miközben arcizmai egy csepet sem rezdülnek a válaszok hallatán.*
-Mondhatjuk, hogy a legtöbben eltalálták a helyes megoldást, de papírforma szerint ennél kicsit azért bonyolultabb..Élőhalottnak nevezünk minden olyan lényt, amely az élő és halotti sík között van, lehetnek ezek lidércek és vámpírok is. Ezeket a lényeket Nekrográfiaia osztályba tudjuk sorolni. Remélem élőhalott alatt, senki se csak a zombikat érti. Azok mondhatni ezen társadalmak legalja, a legjobb példa erre a vámpír, mely különleges képességekkel is bír, mégsem lehet se élőnek se holtnak nevezni, ezért ő is az élőhalottak népes táborát bővíti.*fejezi be a mondandóját, miközben kezeit a háta mögött össze fűzve vissza sétál az asztalához.*
-A Besosorlásuk alapján említettem a Nekrogfárfiai osztályt, nos ezt egy bizonyos Abdul al Sahred állította fel, aki tíz osztályba csoportosította ezen lényeket. Ezek közül szorosan a nekromancia tudományába sorolhatóak az alábbi osztályok: tudattalan élőhalottak, éji rémek, kóborló dögök, vérivó élőhalottak, lidércek, szellemek, életerővel táplálkozó szellemek, elhunytak lelkei és más egyéb nem besorolt élőhalottak is lehetnek éji rémek.*Reméli, eddig nem mondott túlságosan érthetetlen dolgokat a diákságnak, minden esetre megvárja, míg aki szeretné legravírozza a lapjára, vagy arra amit hozott, majd folytatja az órát.*
-A vérfarkas, élőholt, avagy sem?*kérdezi ismételten szigorú arckifejezéssel, várva egy kicsit a válaszra, melyet vagy eltalál a diákság , vagy nem ez jó kérdés, de kis sütnivalóval hamar rájöhetnek*

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:26 pm

* Szerintem igen is poénos volt, én magamon tuti röhögnék, és most is azt teszem, nem is tudok mit mondani neki nagy nevetésemben. Egyszerűbb is lenne helyet foglaljak, amit meg is teszek gyors, kipakolva a magammal hurcolt kevéske holmit, mik között ja hupsz, pálcám is ott pihen, ez evidens. Na de máris beszédbe elegyedünk, így kerül szóba általam még Vegas is, biccentek tehát a hallottakra, s kifejezetten kitüntetett szerepben kezdem érezni magam. *
- Oho, na jól van, akkor mindjárt megtisztelve érzem magam.. * húzom is ki magam vigyorogva, s mivel társaságunk akad, azonnal átváltok szemrebbenés nélküli hazudozásra, s mivel mindketten vesszük a lapot a másiktól, érdeklődve pislogok barnaságaimmal arcára, s vigyorodom is el végül a falak és ablakok témájának érintésére. * - Ja, azt vágom, hogy jó volt a farsangi buli, nagyot alakítottatok. * ismerem is el közös munkájukat, tényleg tetszett ugyanis. Na de nekem most kuss a nevem, hisz őfelsége mindenkit ismerek leáll ám másokkal is hadoválni valamit, s ha már nekem szegez valami kérdést, vállam vonva teszek úgy egyik kezemmel, mintha lesöpörni akarnék onnan valamit. *
- Lepereg. * mondom közönyösséget erőltetve magamra, majd már inkább az érkező felé figyelek. Azért örülök, hogy nem lesz túl véres ez az óra, de aztán már bőszen csacsogásba is kezdek, magamhoz méltón válaszolva kérdésére, és a vámpírokról alkotott képem is kifejtem, de persze nem úgy, mint valami hozzá értő.. azt persze tudom, miről beszélek, eladni el tudom magam dumával, ha kell, de ahogy hallom a többi magyarázatot, illetve magának a magiszternek a válaszát, máris nyelek egy aprót. *
~ Akkor ezt kicsit benéztem.. de legalább gondoltam erre is. Pozitív. ~ * vidulok fel belül azért cseppet, úgy látszik, mellé lőttem vérszívó témában, legalábbis nem kellett volna olyan határozottan véleményt nyilvánítani. De mivel most fény derült az igazságra, le is jegyzem mindazt, amit hallok, vagy legalábbis szavakat belőle, mint például nekrográfiai osztály, meg Abdul.. akárkicsoda, és a tíz osztályt, vagy amennyit sorolni kezd belőle is igyekszem lekörmölni, de már úgy az ötödik után elvesztem a fonalat, s fel is adom végül, valami könyvben biztos benne van. Ki is fogom őket keresni, ám kérdésére ismét egyértelmű választ adok.. vagy legalábbis számomra egyértelműt. *
- Szerintem nem élőholt, teljesen élő. Tudtommal nem kell meghalnia ahhoz, hogy átváltozzon, náluk ez más úton terjed. * meresztem barna szemeimet a sötét alak irányába, én így gondolom, és nem hinném, hogy most mellé lövök. *
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:33 pm

*Az óra kezdetét veszi, s én előre érzem, hogy nem lesz olyan, mint a múltkor. Érdekesnek találom, hogy most kezdünk az elméleti anyaggal, és nem az első órán, bár az is hasznos volt, nekem talán nem érthető a sorrend. Ezen nem akadok fenn, egyszerűen figyelek, mivel muszáj, tehát minden mást ki is zárok, elvégre nincs nálam papír, amire jegyzetelhetek, egyedül a fejemben raktározhatom el az információkat. Amint hallom, és sejtem, a válasz nem olyan egyszerű, mint azt sokan gondolnák, s mikor a helyes feleletet hallom, ezt alá is támaszthatom már ezen szavakkal. Gondosan hallgatom végig, amit házunk vezetője mond, de hirtelen kerül elő pár csoport, egy név, és hasonló szavak itt-ott, tehát a kérdés bár egyszerűen eldöntendő, most nem reagálok azonnal, igazság szerint még állam is némileg lentebb van a kelleténél. Gyorsan gondolom át, mit hallok... tehát élőholt-e a vérfarkas? Soha nem hallottam ilyen megnevezést rá, pedig azért a varázsló társadalmon belül elő szokott kerülni a téma, és én sem tartom magam olvasatlannak. Persze most, hogy a kategóriákat nézem... ironikus lenne a kóborló dög osztály? Mert annak tartom őket. Ez talán csak én vagyok, nem biztos, hogy jól ítélek ilyen szempontból, a saját előítéletemre nem lehet választ alapozni... a vérfarkas biztosan nem tudattalan élőholt, éji rém alatt nem tudom mit ért a tanár, de valóban rémes egy társaság, a kóborló dög maró gúny rájuk, vért nem isznak, nem lidércek vagy szellemek, és életerővel sem táplálkoznak, de hogy nem besorolhatóak-e...?*
- Ő... nem. Sose hallottam rájuk ezt a szót, és őszintén szólva talán egyik csoportba sem tartozik, bár nem tudom, mi tartozhat például a kóborló dögökhöz, vagy az éji rémekhez. *jelzem finoman, hogy ha nem tervezi ezt kifejteni a későbbiekben, akkor itt és most az én kedvemért tehetne kivételt, s közben természetesen választ is adok. Most sem vagyok benne biztos, de ötven százalék esélyem van eltalálni... lássuk szerencsés vagyok-e!*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:33 pm

*Gyorsan túltesszük magunk az eséses dolgon, na meg a PC-s témán is, hogy aztán komolyabb dolgokról beszélgessünk, ami mindkettőnknek fontos anyagi szempontból, de Freya ezt megszakítja, szóval teljesen más dolog alakul ki belőle.*
- Érezd is! Köszi, igyekeztünk.. Gondolnád, hogy egy héttel előtte álltunk össze? *Nézek is önelégülten a lány szép szemeibe, majd a sráccal is váltok néhány szót, akinek adtam pár hasznos tanácsot, hogyan szerezhet magának ezt-azt a mágia segítségével.*
- Hehe, akkor üdv a klubban haver! *Vigyorgok rá kicsit sunyin, ezek szerint akkor neki is bejött az élet, örülök neki, tanuljon csak néhány dolgot, még ha illegális is. Elvégre ez is egy feketemágus képző, vagy mi. A magiszter is betoppan, akinek mindannyian köszönünk, Kenannal pedig hülyéskedünk is egy sort, de a férfi szavait hallva intek Kenan felé, hogy hanyagoljuk most az ilyeneket. Bár ez nem vall rám, de mégsem kéne szégyent hoznom sem a ház tantárgyára, sem magamra most már, szóval próbálkozok is egy válasszal, ami az élőholtakat illeti. Jó azért hallani, hogy mindannyiunk tippje bejön, de kevésbé boldogít a tudat, hogy most nagy írkálásokba fogunk kezdeni. Kellett volna hoznom azt az átkozott diktafont, pedig már ott van a MOD házban, csak elfelejtettem idehozni. Na de így marad a papír-toll verzió. Zombik, vámpírok...na ne, vámpírok, azokkal rossz tapasztalatom van. Egy jó darabig nem akarok összefutni még egyszer velük, főleg azzal a Willow-val nem, sőt, talán soha sem akarom őket látni, talán majd akkor, ha képes leszek szembeszállni velük.*
- Lennének inkább holtak...*Morgom magam elé, csak csöndben, tehát Demien talán nem hallja, csak a körülöttem lévők, nem tudok mindent én sem magamban tartani. A jegyzetelést folytatom, végül is érdekesek ezek a dolgok, de valószínűleg később kitérünk rá részletesebben is.*
- A vérfarkas? Hát az szerintem nem. Lényegében azok élnek rendesen, nem? *Pillantok kicsit bizonytalanul, felvont szemöldökkel a magiszter felé. Én nagyon kétlem, hogy a vérfarkasok élőholtak lennének, ahhoz túl...furák.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:38 pm

*Óra kezdetét is veszi én meg csak figyelek és válaszolok a kérdésre mikor megjön a helyes válasz lefirkálom a lapra. Már fel is emelném a kezemet, s a buksimat mikor kifejeti, hogy ki csoportosította őket és milyen csoportok vannak. A névnél leragadok és azon törőm a fejem, hogy is írjam le helyesen. Mindenesetre szép hallás után lefirkálom (nem olyan csúnya így sem), majd a csoportokat is írogatom. Kicsit elkalandozik a figyelmem. Vajon mi járhat annak a lénynek a fejében mely tudattalan. Egy majom mely, ki mindig a cintányérját ütögeti? Olyan nem létezik, hogy valaki nem gondol semmire. Vagyis igen, de... Megfájdul sikeresen a fejem ettől a gondolat menetemtől így csak vállat rántok és felelek a kérdésére.*
-Létezik olyan, hogy fél élőholt? Bár én azt mondanám, hogy nem élőhalott.*Mormogom. Nem nagyon hiszem, hogy élőhalott lenne mivel ember és csak teliholdkor változik át. Vagyis én így emlékszek.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:39 pm

*Beérkezve a terembe megpillantom szobatársamat, a bohóctársamat, aki mintha nagyon sietne ilyenkor, mert valahogy mindig előbb van itt, mint én. Oké, én sem jövök túl hamar, de na... Mindenesetre azért köszönök neki, kezet fogunk, és pár szót váltunk is, miközben leülök a megszokott helyemre. A tanár is hamarosan érkezik, és első hírével nem tesz túl boldoggá, mert kijelenti, hogy nem lesz semmi akció. Ajha, már megint elmélet, és én megint nem hoztam füzetet!*
- Mennék én, tanár úr, persze csak óra után, de nem tudok kviddicsezni.*vonom meg a vállam sajnálkozva, de igazából sajnálja a hóhér. Az isten a földre teremtette az embert, nem vágyom én a levegőbe. Maradok itt a szilárd talajon, ahogyan kell. Szavaimat természetesen nem kötekedésből mondom, mielőtt bárki félre akarná érteni. Az élőhalottakról való ismereteim kimerülnek abban, hogy jó sok zombis és hasonló filmet néztem meg régebben a haverokkal, többet nem tudok, de a filmek jó tanítók, és nem is mondok túl nagy hülyeséget. A helyes választ azonban a tanár szájából lehet hallani, mint általában, mert a diákok körében inkább csak a tipp megy, viszont megint olyan sok minden hangzik el, ami meghaladja a rövidtávú memóriám kapacitását.*
- Pech!*sóhajtok fel a plafon felé nézve, mert sajnálatomra nincsenek itt felhők, hogy azokat bámulhatnám, de semmi gond. Megoldom én, jó a probléma megoldó képességem. Majd megint elkérem Slash-től az övét, hogy lemásoljam, már ha neki van íróeszköze. Jó módszer, én nem fáradok, teljes figyelmemet a tanítani próbáló felnőttnek szentelhetem, és később lemásolhatom. A legjobb módszer! Egy kis ideig nincs is más dolgom azon kívül, hogy figyeljek, elhangzik itt valami nekro...izé osztály, meg valami indiainak hangzó pasas neve, de aztán megint jön egy kérdés. Vérfarkas, hm. Olyan filmet is láttam milliót, úgyhogy erről is tudok mit mondani.*
- A vérfarkas nem hal meg, csak átváltozik egy időre, úgyhogy biztos nem élőholt.*ha meg igen, hát a filmkészítők nagyon benézték, csak gratulálni tudok nekik.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 9:51 pm

-Pontosan. És ahogy látom a többiek is jól válaszoltak.*mutat Rebeka felé, lévén ő mondta legelőször a jó választ. Megköszörülve a torkát nemsokára hozzá is fűz néhány gondolatot.*
-Ahogy a kisasszony mondta, mivel a vérfarkassá változás útján elég egy harapás, így az áldozat nem hal meg, nem úgy mint a vámpíroknál, akiknél mint köztudott kiszívják az összes vérét. Erről bővebben egy másik tantárgyból fognak tanulni.*nem lövi el melyikben, ez had legyen meglepetés a nebulóknak, na meg most nem is ezen van a hangsúly. A következő pillanatban, azonban jó néhány növény kezd el lebegni a diákok padjai felé, szám szerint mindenkinek jut egy a cserepes friss növényből.*
-Nem, bár igazából nem is értem hogy tehetett fel ilyen kérdést. Vannak élők, és holtak, továbbá élőholtak, amik vagy rendelkeznek önálló tudattal vagy nem. Mint például az elsőnél a vámpírok, másodiknál a zombik*feleli picit furcsálkodva tekintve komor arcával a lány Ashi fele. A férfi megvárja, míg mindegyik padján landol egy, növény végül ő is magához vesz egy példányt, s folytatja amit elkezdett.*
-A második, és immáron gyakorlati anyagunk, az élet energia szipolyozás.*csupán csak ennyit mond, a következő pillanatban, azonban egy tőrt emel fel a pad mögül, s egy pillantás alatt bele vágja a saját alkarjába, olyan erővel, hogy az át is szúrja azt. Az arcán egy enyhe remegés fut végig, és egy halk morranás is feltör a szájából. Végül egy precíz mozdulattal kivéve a tőrt, még végig húzza a bőrén, további sebeket ejtve magán, majd a padra dobja, s most már kiegyenesedve emeli fel a kezét, s mutat végig a diákságnak, jelezve hogy ez nem trükk, valóban megsérült.*
-A halotti mágia, nem csupán feltámasztásból, és halottakkal való „munkából” áll, ennél több van ebben a mágia ágban, gyanítom estek már olyan helyzetbe ahol egy sima Hippokrax nem sokat ért..*kezd bele, miközben a sérült kezével megmarkolja a növényt, pálcáját pedig a sérült végtag közepére teszi, végül aztán egy igét is kimond.*
-Sanguis suctio.*mondja ki, a következő pillanatban pedig láthatóan a seb gyógyulni kezd, lassan össze zárul, végül teljesen eltűnik a férfi karjáról. Azonban láthatnak még más egyebet is, a virág amit eközben fog egyre jobban sorvad, hervad míg végül teljesen el is pusztul, s úgy hullik ki a férfi kezéből.*
-Mit láthattunk? Gondolom a bemutatóból elég sok mindent megtudhattak, ezért most önökön a sor, hogy elmondják, maguk szerint hogy működik ez az ige, mi kell hozzá, hogy gyógyít.*tesz karba a kezeit a mellkasa előtt, miközben hátával neki dől az asztalnak.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 10:01 pm

* Ha már sikerült témát terelni, kilyukadunk végül a koncertnél, amire rákontrázva én csepper kimeresztem szemeimet, majd elismerő pillantással mérem őt végig, s mutatom is felé nagyujjaimat, cseppnyi vigyorgással. Tényleg jók voltak, ámbár az újabb társalgásba én már nem szállok be, csak szólalok, amikor kell, s leginkább most már a magiszter felé figyelek, aki volt szíves jönni és órát tartani nekünk. Fura egy fazon, különös a külseje is, elég érdekes, maradjunk ennyiben, ahogyan ez a téma is az, amit most feszegetni kezdünk. Élőhalottak, vámpírok, vérfarkasok.. számomra határozottan nagyon élőnek tűnnek, mind, egytől egyig. Mármint nem, nem találkoztam még egyel sem az életben, azt hiszem, ez majdnem biztos, de olvasgattam azért róluk egy keveset, mióta itt vagyok. Még szerencse, hogy nem vagyok birtokában annak az információnak, kettő is sétál közöttünk az iskola falain belül, és mindkettő nagyon is eleven, kezdve máris az Exortus ház fejével.. de ez most nem is ide való téma lenne, na meg az én éjszakáim is addig lesznek nyugodtak, míg boldog tudatlanságban élhetek. Ellenben önelégült, vagy inkább büszke mosoly szalad át pofimon, ki leszek ugyanis emelve, mint jó válaszadó, szóval örülök is magamnak, majd Ashi felé némi közjáték is kialakul, s persze magyarázatot is kapunk újfent az iméntiekre. Akkor néha tényleg jól jön az a józan paraszti ész.. tehát én így vagyok jó, ahogy vagyok, szuper, tényleg örülés van, de ahogy elfigyelem, hirtelen, mintha a semmiből teremnének itt azok a növények, melyek felénk lebegnek, még mintha össze is rándulna testem cseppet, úgy kezdek pislogásba, ahogy padot fog előttem a cserép, a tartalmával együtt. *
- Életenergia szipolyozás. És ahhoz minek egy.. kaktusz? * mert hogy ez van előttem, de kérdésem igen halk, persze ki nem bírnám, hogy ne nyúljak egyik szúrós tüskéjéhez. Az érintésre fel is szisszenek, majd egy újabb áll-leesés következik Demien kegyetlenségére, de mielőtt még nyálam is csurogni kezdene, összezárva ajkaimat pillantok inkább egy nyelés közepette a zöldségre előttem.. én ezt nem bírom nézni. Nem normális ez a fazon.. az fix. Azért rá is figyelnem kéne, na meg írni is, amiket mond, így inkább ebbe temetkezem, a hippokrax hallatán pedig egyelőre grimaszolok, de kezd összeállni fejemben a kép. S a bemutató alatt határozott alátámasztást is nyer teóriám, miszerint a növény lesz a sebek gyógyítója, és az is kiderül, hogyan lesz mindez kivitelezve. Arra még nem is merek gondolni, én is tegyek kárt magamban.. mondjuk nem mintha olyan hisztis lennék, de na. A férfi sebei begyógyulnak az ige, és a ráfogás hatására, én pedig mondom, amit látok, mivel érdeklődik, újra. *
- Ha már így kérdezi, meggyógyította magát a növény segítségével. Az elsorvadt.. tehát gondolom a zöldség élete, energiája áramlott át magába azáltal, hogy elhadoválta azt az igét, meg hogy ráfogott a cuccra. Szerintem. * bököm ki gondolataimat, s most már azért lelkiekben készülök, minden bizonnyal sebet kell ejtsek magamon, hogy én magam is megtanulhassam ezt a varázsigét. *
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 10:07 pm

*Én szeretem az elméletet, viszont a mai anyag különösen érdekes, tehát hiába nem tudok mindent biztosan, próbálkozom és figyelek, talán képes vagyok mindent a fejembe jegyzetelni, amit később vethetek könyvek segítségével papírra. Elég érthető, nem okoz gondot ez, inkább hirtelen jön az információ, a sok csoport, viszont a válaszom most sem helytelen, ebben is van igazság, ahogyan az előzőben. Mikor viszont egy másik kérdést tesznek fel, fejemet furcsán fordítom az illető felé... hány síkra szeretné még osztani a létezést? Nem elég az élő, a holt és az élőholt? Logikailag lehetetlen, hogy valaki félig legyen élőholt... áh, nem érdekes. Nem szabad erre figyelni, ahogyan másra sem, mert senki nem kitűnő személyiség, ezért inkább akkor villan meg szemem, mikor a gyakorlat szele csap meg. Tehát kevert óra... ez tetszik, így nézem érdeklődve a felénk lebegő virágot a magyarázat közben, majd mikor a tanár kezébe vágja a kést, apró remegés fut rajtam végig szinte láthatatlanul, ellenben csak a hirtelenség miatt, alapvetően nem hat meg a jelenet. Kíváncsian figyelem mi történik, még előbbre is hajolok, s amikor a seb gyógyulni kezd, mosoly jelenik meg ajkamon. Tetszik. A kérdés pedig egyértelmű.*
- Az anyag neve életenergia szipolyozás. Ahogy említette, olyan helyzetekben alkalmazzuk, amikor súlyos sérülést kéne gyógyítani, bizonyára az életenergia segítségével. Életenergia nyilván élőlényekben található meg, mint például egy növényben... vagy gondolom állatban akár, illetve... az emberben is? Ezt szívhatjuk el a varázslatot használva, mert ahogy láttam, kontaktust kell teremteni az életenergiát tartalmazó élőlénnyel, és a pálcát a sebre kell helyezni. Amíg az áldozat elsorvad jelen esetben... nem tudom - mindenre ilyen hatással van-e -, addig mi gyógyulunk, az ő energiája árán. Bizonyára akkor már nem használhatjuk, ha nem vagyunk sérültek, vagy begyógyult a seb... *fogalom össze amit látok, mert elég egyértelmű, hiszen figyelek, a részletekre is, bár van egy sejtésem, hogy képtelen vagyok elsőre még a bemutatás és a magyarázatot követően is tökéletesen foglalni össze.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime2013-03-12, 10:11 pm

*Kenannak nincs ismételten sok cucca, nekem viszont van bőven üres lapom a füzetben, és most már azt is tudom, hogyan adjak neki tollat. Pálcámat előhúzom az övemből, amíg ő a magiszterrel tárgyal, és végrehajtok egy varázslatot a tollra mutatva.*
- Geminio! *És már két toll van az asztalomon, szóval már csak egy lapot kell kitépni, aztán nyújtom is felé a dolgokat, miután helyreraktam a pálcám.*
- Öcsém, lassan jobb vagyok, mint bármelyik szeretetszolgálat. *Rázom meg a fejem, majd ha elvette, akkor elkezdem jegyzetelni az anyagot, először a száraz alapfogalom, majd kérdés, aztán egy kis felvilágosítás az élőholtak csoportjairól, végül pedig a vérfarkasoknál kötünk ki. Én arra tippelek, hogy nagyon is élők, és be is igazolódik az elméletem, mert tényleg nem élőhalottakról van szó, hogyha vérfarkasokról beszélünk. Ashival való találkozásomkor megjegyeztem, hogy a csaj fura, és ezt most is bizonygatja, de nem az én dolgom, én inkább csak nézem, hogy miféle növény szállingózik az asztalom közepére. Nem ismerem, és valószínűleg elszívni sem lehet, szóval egyelőre csak közömbösen pislogok hol rá, hol Demienre. És íme, meghallom a varázsszót, hogy gyakorlati anyag, ez azért már egyből jobban érdekel, mint egy sima jegyzetelős dolog. A tollat lecsapom, aztán figyelek, hogy mi fog kisülni ebből a dologból, mert egyelőre nem áll össze a kép, hogy milyen kapcsolat van a halotti mágia és a növény között. A tanbá beemózott...legalábbis erre következtetek az érvágásból, amit ráncolt homlokkal nézek végig, durva, hogy miket nem csinálnak meg a tanárok egy órán, de kezdem érteni a lényeget. Felvagdossa a karját, majd elszívja a növény energiáját, életerejét, hogy meggyógyítsa saját magát..fain cucc.*
- Ezáltal nagyobb energiára is szert tehetünk? *Remélem, érti amire gondolok, pontosabban arra, hogy ha mondjuk egy olyan dolgot tartok a kezemben, amiben több energia van, mint egy növényben, akkor valószínűleg több energiát is tudok elszívni belőle.*
- Kell hozzá egy élőlény, amiből a varázslat segítségével elszívjuk az energiát, tehát jelen pillanatban a növénynek lőttek, de a Tanb... Magának rendbe jött a karja. *Na igen, ez mind szép és jó, de kezd nem tetszeni nekem ez a cucc itt az asztalon. Oké, hogy meg tudjuk magunkat így gyógyítani, de mégsem akarom felkaszabolni a karomat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Krematórium (Halotti mágia Tanterem)
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tiltott mágia tanterem
» Metamorf mágia terem
» Rítusmágia tanterem
» Pyromágia tanterem
» Terramágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: