Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Scott Reid I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Scott Reid I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Scott Reid I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Scott Reid I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Scott Reid I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Scott Reid

Go down 
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Scott Reid Empty
TémanyitásTárgy: Scott Reid   Scott Reid I_icon_minitime2014-01-11, 10:13 pm

Név: Scott Reid
Születési hely: Egyesült Államok - Green Bay, Wisconsin
Születési idő: 1995. június 18.
Vér: Aranyvér

Ház: Exortus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák


Kinézet:
16 éves koromra úgy 180 centire nőhettem. Ha csak golfoznék, valószínűleg a szél is elfújna, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a golfozók cingárak. A foci miatt keményen edzettem a testemet, nem vagyok kigyúrt állat, de az izmok jól meglátszanak szálkás testalkatomon, 74 kilogramm vagyok. A hajam vörösesbarna, közepes hosszúságú, próbálom oldalra fésülni, de mindig belelóg a szemembe, ez kissé idegesítő, levágatni viszont nem akarom. A szemem tengerkék színű, még Green Bay-ben sok lány mondta, hogy elveszett bennük. Többnyire próbálok stílusosan öltözködni, nem a márka számít, hanem hogy hogy néz ki a ruha. szeretem a siltes sapkákat, általában a sapka-kapucnival kombinációt használom. Talán egy éve volt az a korszakom, amikor farmert és inget hordtam, az ingem ujját feltűrtem, próbáltam a sármos férfit eladni a lányoknak, többnyire sikerrel jártam. Szerencsére gyorsan futok, ha esetleg valami veszélyesebb akció alakulna ki, fürgeségem hasznos lehet, persze enélkül semmit sem érnék a focicsapatban.

Jellem:
Magabiztosnak mondanám magam, tudom mit csinálok. Nagy az akaraterőm, miután mindenki azt hiszi, bármit megkaphatok, ezért úgy érzem, nem kell segítség, ha kell valami, megküzdök magam érte. Megbecsülöm a barátaimat és megbízom bennük, ahogy bennem is megbízhatnak. Különböző szituációkban könnyen feltalálom magam, ugyanakkor nem vagyok valami zseni. Sokan mondták már, hogy jó a humorom, a srácokkal minden áldott nap baromkodunk. A lányoknak általában bejövök, próbálok gondoskodó, humoros, és kedves egyéniség lenni. A húgommal jól kijövök, segítettem neki amiben csak tudtam. Ha valami amit szeretnék nem lehet az enyém, akkor képes vagyok összezuhanni. Nagy a küzdőerőm, bármi áron megpróbálom elérni azt, amit szeretnék, ez minden egyes focimeccsen így volt. Ha valaki segít nekem, és az adósa vagyok, igyekszem minél hamarabb meghálálni. Nem ítélek első látásra, próbálom fellelni mindenkiben az emberi értékeit. Remélem, az iskolában könnyen megtudok barátkozni pár sráccal, nem szeretném ha magányosan kéne lehúznom a tanéveket.

Előtörténet:
Késő éjjel, 22 óra 10 perckor láttam meg a napvilágot, akarom mondani a kórterem fényeit. A Reid család első gyermeke voltam, fiút szerettek volna és meg is kapták. A családom elég tehetős, évek óta vezetjük saját cégünket, elektromos háztartási eszközöket gyártunk, valamint egy varázspálca-készítő üzem is megtalálható a cégen belül. A családomban mindenki akit csak ismerek, varázsló, én sem maradtam ki ebből az áldásból. Wisconsin államban nőttem fel, lakhelyem mindig is Green Bay volt. A szüleim - Peter és Samantha - már csecsemő korom óta elkényeztettek, mindent megkaptam, amire csak szükségem volt. Apám még a Peter-t is hozzátette volna a nevemhez, de anyám leintette, hogy ez badarság. Utólag örülök is, hogy ez nem így lett. Ahogy cseperedtem, megértettem, milyen is gazdagnak lenni, mikor az embernek a bőre alatt is pénz van. A családomat mindenki ismerte a városban. 10 éves voltam, amikor született egy húgom, Sarah. Talán egy fiú testvérnek jobban örültem volna, csinálhattunk volna egy csomó \"baró\" fiús dolgot. Szeretek olvasni, rengeteg könyv van a polcomon. Zenei stílusom.. mindenevő vagyok. Inkább húz a szívem a rap számok felé, kedvencem a később megismert focicsapat zenéje, a Green and Yellow. A szüleim úgy gondolták a legjobb, hogyha golfozni járok, a jómódúak sportja. Hogy is mondjam, nem voltam oda a golfért, főleg, hogy folyton a tóba, illetve a homokba küldtem a labdát.
Az egyik fantasztikus golfozás után hazafelé tartva hangos ordibálást és ujjongást hallottam kiszűrődni egy kapu mögül. Beszöktem és láttam, amint egy tucat srác amerikai futballt játszik. Nagyon megtetszett ez a sport, szerettem volna beállni ehhez a kis csapathoz, de ők elutasítottak, mondván ők szegények és ez az egyetlen, amiben örömöt lelnek. Várjunk csak, kezd ez az egész olyan lenni, mint a Richie Rich! Utánanéztem az NFL ligának és rájöttem, hogy a Green Bay Packers az egyik leghíresebb focicsapat. Visszamentem a srácokhoz és felajánlottam, hogy finanszírozom a csapatmezt, sporteszközöket, edzőket, és mi lenne, ha elindulnánk az serdülő foci ligában. A srácok meglátták bennem a játék iránti vágyat és a nagylelkűséget, lelkesedtek az ötletért, így beálltam. Persze a családom mit sem tudott az egészről. Évekig játszottam a csapatban, amikor edzésre mentem, csupán annyit mondtam, hogy kimegyek kicsit ütögetni a golf pályára.
Sosem jártam normális iskolába, de ha én nem megyek az iskolához, az iskola jön hozzám. A szüleim magántanárt fogadtak, aki minden nap leadta a szükséges leckét. Hetente háromszor jött hozzánk egy igen képzett varázsló, aki bevezetett a mágia világába, megismertette velem a fontosabb varázsigéket, megtanította nekem a mágikus lények tulajdonságait, valamint megismertette velem a történelem legnagyobb varázslóit.
A szüleim mindent megvettek nekem, a jövőm biztosítva volt, a városbéli gyerekek nagyjából mind utáltak is ezért, azt gondolták, hogy egy semmirekellő ficsúr vagyok, aki mindent kérésre megkap. Kivéve a srácokat a \"Kis-Packers\"-ből.
Amint betöltöttem a 16. életévemet, érkezett a levél a Mysterio-ból, és el kellett válnom Green Bay-től. A szüleimnek elmondtam, hogy amerikai focizok, ezen nagyon kiakadtak, de távozásom előtt nagyon elérzékenyültek, és végülis megígérték, hogy segítenek a csapat fejlődésében.
Alig vártam az indulást az iskolába, be szeretném bizonyítani, hogy nem kapok meg mindent küzdés nélkül, és hogy amit el akarok érni, azt önerőből is elérem.
Vissza az elejére Go down
 
Scott Reid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Információk :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: Exortus ház-
Ugrás: