Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mesék, programok

Go down 
+102
Claire Michelle Violance
Katherine d'Argenta
Courtney Treat
Oliver Wayne Seavers
Laurana Darkblade
Slash Daniels
Hugo O'Quintin
Sharlotte Johanson
Faith Craven
Krónikás
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Völgyesi Félix
Athalie Rapace
Mikael Hargreaves
Ginger Rosenberg
Naomi Teigneux
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Laura Lillien Larsen
Brian Valentine
Dorian Deamer
Lisbeth May
Thomas Gledhill
Gabriel Farell
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Mesélő
Cornelia Brown
Lilith Corivan
Larissa Dustwood
Patrick Davis
Gabriel Teigneux
Derilia
Raven Dragonov
Corina Watson
Vixilien Sandanez
Alinox Ingren
Krishana Quinn
Scott Renfield
Brianne Layton
Sirius Pendragon
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Josephine Moore
Lucas Doroven
Élias Adachi
Torbjörn Grenholm
Hasimoto Juro
Elisaveta Varlock
Skye Annis
Illya Imbecairwen
Mona Braxton
Axel Knoxville
Havasi Zoárd
Miroslav Volodya
Richard Woolgar
Hunyadi Péter
Vanessa Smith
George Ghost
Sairus Macrain
Caleb Valerious
Magdalena Kristina
Ryan Bourton
Isabella Bartolo
Serafina Damiana
Daphne Alucard
Zaria McBlade
Candy Hepburn
Aleksandra Radjenovic
Nana Black
Daniel A. Werder
Varg Yrjanfrost
Lucius Benedict Fenris
Alexi Solsagan
Troy Clayton
Jake F
Jasmine Miels
Nil Moriarty
Leila Hunt
Marhlene Abroxim
Alexandra Alasein
Jalmaari Halautte
Azaria Daraghi
Diana Gray
Miranda Reyes
Takoda Turner
Catherine Waters
Kauko Auranala
Mordana Liward
Aoifé Siobhain
Ruby Rose Re
Szikszay Johanna
Octavia Blackwood
Sverkir Erik Bergstrom
Mordred Wasimir
Sideris Valbraith
Jane Swan
Aysha Darkblood
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Demien.R.Cornwlade
106 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-23, 9:14 pm

Mesék, programok - Page 25 Houseparty_www.kepfeltoltes.hu_


Na sziasztok!

Noh, ugyan egy, vagy két éve kreáltam utoljára ilyet, de azt hiszem, elérkezett az ideje, hogy egy újabb hatalmas partybanzájt hirdessek! Néhányan láthattátok már a felvetést facebookon, bár azóta az én fejemben volt egy pár változás. Na, de nézzük a lényeget.
Mindenki szedje elő a legbulizósabb karakterét, vagy ha nincs olyan, akkor nevelje beléjük.
A hepaj ideje szombat, tehát 2012. 09. 29., este 9 óra. Igen, sajnálom azokat, akiket esetleg este/éjjel nem engednek gépezni, de azért mégis egy partyról beszélünk, adjuk meg a hangulatát.

A hely: Igény szerint a szükség szobája vagy a pokol szája club. Ennek az eldöntését szavazásra bocsátom.

Aki jön: Az írjon itt, legyen kedves és írja meg, hogy melyik karakterével, valamint hogy melyik helyszínre szavaz. Azért szeretném, hogyha sokan lennénk, de minimum 4-5 fővel szeretnék számolni. Aki nincs fent nekem msn-en és jön, az pedig vegyen fel: sill.katalin.92@gmail.com

Résztvevők:
Conrad Dietrich - Szükség szobája


A hozzászólást Illya Imbecairwen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-24, 6:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-23, 9:35 pm

Én jönnék! Very Happy Akit vinnék... Conrad mondjuk. Nem a leglazább karakter, de szeretne szocializálódni, és ezt remek alkalomnak érzem hozzá. Én mindenképp a szükség szobájára szavazok, az alakítható.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-23, 9:40 pm

Én már ugye mondtam, hogy nem tudok menni, de egy megállapítást azért tennék. Smile Ha többen akartok játszani (és a sorrend ugye kötelező), akkor ha este 9-kor kezdtek el játszani, nagyon el fog húzódni ez az egész. Szóval szerintem picit korábban kellene, mert lehet, hogy vki 1-kor már kidől és ha alig haladtok vagy vki lassan ír, akkor szívás lesz. Smile

Persze nem kell megfogadni az ötletem, csak azért írok most, mert én belegondoltam ebbe és az ilyen több emberes játékok nagyon el szoktak húzódni. Smile
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-24, 6:09 pm

Tarkh: Beírtalak ^^

Sid: Igen, tudom, én is gondoltam erre, de végül ennél maradtam. Egyrészt azért, mert ennél max fél órával tudom előrébb rakni, nem leszek itthon. Másrészt azért, mert én bulizni nem reggel szoktam (igen tudom, hogy nem reggelre gondoltál, de tudod, milyen kekec vagyok <3) harmadrészt pedig arra jutottam, hogy aki úgy gondolja, hogy eljön a kultúr-rendezvényemre (höhö), az ezzel tisztában van és ennek fényében jelentkezik. Ha ez kevesebb jelentkezőt fog jelenteni, akkor sajnos így jártam, attól még megtartom. Nem tudok ennél korábban hazajönni :S
És mielőtt megkérdezed, hogy akkor miért ragaszkodom a szombathoz, válaszolok rá Very Happy (van egy olyan érzésem, hogy megkérdezed, ha nem, akkor bocsi, nem baj, legalább újabb boldog tudással gyarapodsz rólam Very Happy). Van egy nyomós oka. A nyomós ok az az, hogy én ilyen hepajra csak szombat esténként érek rá. De én szombaton nem vagyok otthon 8nál korábban. Ha mégis, akkor viszont nem a gép előtt ülök, hanem az uramat boldogítom itthon.

Szerk: köszi a képvágást vagy izélgetést vagy...hát az, na ^^
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-24, 8:03 pm

Nem akartam megkérdezni, hogy miért a szombat. Smile És oké, akkor csinálsz ilyet, amikor csak akarsz, nem is rosszindulatból írtam. Smile Na de akkor majd jó szórakozást! Smile
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-25, 12:01 pm

Tudom, hogy nem rosszindulatból írtad. Azt gyanítom, észrevenném, ha te velem rosszindulatúskodni akarnál Very Happy

A kérdéssel meg tévedtem. Valahogy logikusnak tűnt, h valaki megkérdezze, h miért nem tartom olyankor, amikor korábban is ráérek xD Legalábbis a megállapításodból következően annak tűnt. De nézd a jó oldalát, tényleg gyarapodtál a boldog tudással rólam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 10:52 am

Érdeklődők hiányában a rendezvény lefújva... Ugyan úgy terveztem, hogy Tarkh-al megtartom, de végül rájöttem, hogy vele bármikor tudok egy ilyen játékot megbeszélni, így egy emberért felesleges volt azon agyalni, hogy akkor most már ne menjek sehová és elhívtak egy bulira.

Tarkh: amint erre jársz, kérlek írj nekem, hogy ha van kedved ezt lejátszani, akkor mikor. Nekem csütörtök-péntek például holtbiztosan jó.

Ha Tarkh-al megbeszéltem, hogy mikor, akkor természetesen szívesen várjuk, akinek van ideje (igen Sideris, neked mondom!)
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 11:28 am

Ha másik nap lesz és akkor nem lesz a Mysterion óra (mert ugye arra is figyeljél majd tudod) és más programom se, szívesen megyek. mosoly

Up: csütörtökön másodikos óra lesz, pénteken pedig harmadikos. Smile A másodikos órákra viszont néha te neked is be kéne járni, mert alig volt az évben megtartva óra, mivel nem sokan jártok rájuk. :/ És másodikos óra alatt amúgy se játszhatsz máshol, én pedig pénteken fogok menni a harmadikosra, szóval max játszatok csak ketten Tarkh-al, aztán majd mi is összehozzuk vmikor, most jobbat nem tudok így előre. Smile
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:07 pm

Már privátban megbeszéltük.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:19 pm

Akkor gondolom engem már nem érint a dolog.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:23 pm

Ahogy Illya elmondta, péntek lenne neki a jó, mert egyébként ketten tudunk játszani. Az előző beszélgetésből pedig kiderül, hogy pénteken neked órád van.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:24 pm

Nekem mindegy, jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mesék, programok - Page 25 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:28 pm

engem őszintén azért riasztott el a dolog, mert hogy sorrend, és kései órai kezdés, és én tuti nem tudok hajnalozni hétvégén, elég hétközben.. persze lehet, hogy elfigyelmetlenkedtem valamit, vagy közben már nem olvastam végig az információkat, meg a hsz-eket, az is esélyes, továbbra is elég gagyin érzem magam. Mesék, programok - Page 25 4238535738 bocsánat.

egyébként pedig Tarkh, egy egész picit Sidre is lehetne tekintettel lenni. szóval mondjuk bevenni őt is a privát beszélgetésbe, ha már szeretett volna jönni Smile szimpla odafigyelés kérdése az egész, hármas/többes játékot lebeszélni. max egy plusz kérdés, hogy ő mikor ér rá, ha Illyával ketten bármikor tudtok játszani. ez gondolom nem nagy dolog Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:30 pm

Hagyd csak Rose, nem számít. Smile Tarkh manapság nem veszi észre, hogyha megbánt embereket, szóval ha ő neki nem számít az, hogy esetleg játszanék, akkor nem leszek ott, aztán kész. Smile Majd max játszom én is Illyával, úgyis már egy ideje tervezzük. mosoly
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mesék, programok - Page 25 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:32 pm

ez a ti dolgotok, csak úgy éreztem, elmondom a véleményem Smile de nem szólok bele Very Happy *elhúzza a cipzárt a száján és elslattyog egy forró teáért*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 1:56 pm

Illya írt nekem privát üzenetet, hogy neki pénteken és csütörtökön jó, elmondtam, hogy nekem jó a péntek, de ketten felesleges ilyen szervezettet játszani, mert megtehetjük bármikor a páros játékot. Csütörtökön viszont órája lesz, pénteken pedig Sideris lesz elfoglalt. Innentől kezdve nem én zárok ki bárkit, hanem nincs más lehetőség egyelőre, ha pedig lesz, azt nem tudom előre, hanem majd Illya itt leírja, vagy privát üzenetet küld Siderisnek. Helyette nem fogok szervezkedni. Sideris tehát nem maradt ki a megbeszélésből, mert pontosan ugyanott tart az ügy, amit Illya itt leírt, hogy csütörtök vagy péntek. Nem beszéltünk le más időpontot.
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mesék, programok - Page 25 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 2:00 pm

nem kell szervezkedni, de figyelmesnek lenni lehet kérés és felszólítás nélkül is szerintem, akárkivel Smile de mint mondtam, ez az én véleményem, és mivel Sid megkért, így nem is fogok beleszólni a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-09-29, 2:04 pm

Hogyan tudnék szervezkedni/figyelmesnek lenni, ha nem tudom Illyának (aki egyébként eredetileg szervezi, és akié az ötlet) mikor jó? Tőle függ, nem tőlem, szerintem itt mindenki tudja, hogy mindegyik nap megtalálható vagyok a fórumon huzamosabb ideig, nekem pontosan mindegy az időpont, Illya levelére válaszoltam csak, amiben megkérdezte, hogy az általa felajánlott két időpontból melyik lenne nekem jó.

Az, hogy azt mondtam, hogy már megbeszéltük, nem Siderisnek szólt, hanem bárkinek aki a fórumra néz, hogy lássa, valóban felvettem a kapcsolatot Illyával. Ergo a "már megbeszéltük" alatt nem azt kell érteni, hogy eldöntöttük mikor lesz, az érdeklődők bevétele nélkül, hanem, hogy válaszoltam a levelére.
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-01, 5:24 pm

Bocsánat, bocsánat, most jutottam géphez. Látom, nagyon nem jön össze a dolog. Azért írtam be, mert gondoltam, hátha így akad érdeklődő, aki ráér(msn-en volt aki azt mondta még múlt héten). De akkor mindegy, akkor majd ezt Tarkh-al megvitatom.

Órák: én járnék, de arról nem egészen én tehetek, hogy olyankor nem vagyok itthon, vagy a közepére érek haza.

De mos Illya elvonul hisztériázni (mielőtt bárki magára veszi, Illyának az életével van baja xD), de előbb beszélek Tarkh-al.
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-10, 6:16 pm

Mesék, programok - Page 25 QE9FDEtvAwMAXwlFFAVR

Mint már volt róla szó, és az előzetes felmérés alapján van rá igény, így a mesesorozat hivatalosan is kezdetét veszi. Maga a történet 3-4 külön meséből fog állni, ennek az első része a „Harag napja” címet viseli. A mese novemberbe veszi kezdetét, harmadikai vagy negyedikei időponttal. Ez egy szombati vagy egy vasárnapi napra fog esni, viszont ezúttal a jelentkezéssel szeretném kérni, hogy írjátok le nektek melyik időpont lenne a jobb. A meséről egyenlőre még semmit nem árulok el, csupán annyit, hogy fordulatosra, tervezem, ahol nem csak a pálcát, hanem a leleményességeteket is kell majd használni. Nyomozós, harcos mese lesz.

A jelentkezettek fognak kapni tőlem egy PM-et amiből kialakul a kezdő szituáció is, ehhez kapcsolódóan viszont szeretném kérni, hogy a jelentkezések legyenek meg ebben a hónapban. Tehát maga a jelentkezés határidős 31.éig éjfélig maximum mindenki küldje el hogy melyik karakterrel szeretne részt venni a mesén, illetve kérnék hozzá karakterlapot is. Olyan jelentkezéseket szeretnék amik biztosak, ezért is írtam ki jó előre a mesét, illetve hagytam választható időpontot hogy mindannyian tudjatok számolni azzal hogyan és miként értek rá. Ebből adódóan nem szeretnék olyat hogy valaki beírja magát biztosra és a mesére pedig nem jön el, szóval kérek mindenkit ezt vegye komolyan. A mesével kapcsolatosan majd lesz nyitva egy külön téma, ennek mibenlétéről és hollétéről majd értesültök amikor készen lesz, ott lehet majd megbeszéléseket folytatni a meséről, mert mint mondtam ez egy kicsit több rétű mese, választási lehetőségekkel, és lesz kevésbé lineáris az eddigi történeteimhez képest.

Egyenlőre ennyi szóval kérnék mindenkit hogy a jelentkezése mellé biggyesszen oda egy dátumot is a kettő közül , hogy melyik lenne jobb neki. (Ha sok embernek nem jók ezek a dátumok, akkor még változtathatunk ezen is) Nem tudom ki nem olvasta az useresbe írt pár soromat, de itt is megejtem mert fontos. A jelentkezetteknek nem kell minden mesén ott lennie, szóval az nem kötelező, viszont az elsőn mindenképp jó lenne.

Vasárnap
-Nathaniel.
-Tarkh
-Lucius.B
-Athalie
-Axel


Mindegy

-Mona





A hozzászólást Demien.R.Cornwlade összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-12, 11:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-10, 8:18 pm

Én jelentkeznék és Nath karimmal veszek részt ezen a mesén. Smile A két időpont közül viszont nekem mindenképpen a vasárnap a jobb, mert szombaton bármi lehet, szóval akkor nem valószínű, hogy ráérnék, nem is merek vele tervezni, szóval én vasárnap! Smile A karilapot meg majd megkapod addig, még sok idő van. Very Happy


A hozzászólást Sideris Valbraith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-10, 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-10, 8:20 pm

Nekem is valószínűleg a vasárnap a jó, és Tarkh karimmal jelentkeznék.
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-11, 3:56 am

Beírtalak mindkettőtöket Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mesék, programok - Page 25 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-11, 8:56 am

Én is természetesen jövök. Very Happy Nekem mindegy az időpont, de ha változik még szólok.... a karaktert meg még nem tudom, de minél hamarabb megálmodom ígérem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime2012-10-11, 11:46 am

Engem is egyelőre Luciusként írj be, aztán még meglátom a karit, a nap pedig szintén vasárnap. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ajánlott tartalom





Mesék, programok - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mesék, programok
Vissza az elejére 
25 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: