Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mesék, programok

Go down 
+102
Claire Michelle Violance
Katherine d'Argenta
Courtney Treat
Oliver Wayne Seavers
Laurana Darkblade
Slash Daniels
Hugo O'Quintin
Sharlotte Johanson
Faith Craven
Krónikás
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Völgyesi Félix
Athalie Rapace
Mikael Hargreaves
Ginger Rosenberg
Naomi Teigneux
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Laura Lillien Larsen
Brian Valentine
Dorian Deamer
Lisbeth May
Thomas Gledhill
Gabriel Farell
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Mesélő
Cornelia Brown
Lilith Corivan
Larissa Dustwood
Patrick Davis
Gabriel Teigneux
Derilia
Raven Dragonov
Corina Watson
Vixilien Sandanez
Alinox Ingren
Krishana Quinn
Scott Renfield
Brianne Layton
Sirius Pendragon
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Josephine Moore
Lucas Doroven
Élias Adachi
Torbjörn Grenholm
Hasimoto Juro
Elisaveta Varlock
Skye Annis
Illya Imbecairwen
Mona Braxton
Axel Knoxville
Havasi Zoárd
Miroslav Volodya
Richard Woolgar
Hunyadi Péter
Vanessa Smith
George Ghost
Sairus Macrain
Caleb Valerious
Magdalena Kristina
Ryan Bourton
Isabella Bartolo
Serafina Damiana
Daphne Alucard
Zaria McBlade
Candy Hepburn
Aleksandra Radjenovic
Nana Black
Daniel A. Werder
Varg Yrjanfrost
Lucius Benedict Fenris
Alexi Solsagan
Troy Clayton
Jake F
Jasmine Miels
Nil Moriarty
Leila Hunt
Marhlene Abroxim
Alexandra Alasein
Jalmaari Halautte
Azaria Daraghi
Diana Gray
Miranda Reyes
Takoda Turner
Catherine Waters
Kauko Auranala
Mordana Liward
Aoifé Siobhain
Ruby Rose Re
Szikszay Johanna
Octavia Blackwood
Sverkir Erik Bergstrom
Mordred Wasimir
Sideris Valbraith
Jane Swan
Aysha Darkblood
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Demien.R.Cornwlade
106 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-14, 6:26 pm

Na akkor én is jelentkeznék, a három napos limit megfelelőnek tűnik nekem is, szóval így még be is tudom vállalni a dolgot. Smile És nagy eséllyel Josh-t fogom vinni.
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-14, 6:44 pm

Én is igyekszem úgy igazítani a programjaimat, hogy beleférjen éés mivel csak Corina van, hát vele kell mennem Razz
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-14, 7:11 pm

Okés rendben Smile Írlak titeket
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 3:12 pm

Én is jönnék, és szerintem Kenant hoznám. Smile
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mesék, programok - Page 30 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 4:09 pm

Hűha jó kis mese lesz ez ennyi emberrel Very Happy (nem mintha amúgy nem lenne az Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 4:25 pm

Élias: Írlak

Hát remélhetőleg az lesz Very Happy Főleg ha tényleg mindenki jön, mert akkor így is építem ki Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mesék, programok - Page 30 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 4:39 pm

Hű ennyi embert. Lesz ám dolgod bőven. Mostanában úgy sem voltam mesén NRT-s mesén meg még annyira sem, szóval én jönnék méghozzá Lisbeth karakteremmel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 10:07 pm

Jó sokan jelentkeztek, nem kéne lassan egy határt szabni Dem? Mert már így is annyian vagyunk, hogy félő, nem tudsz mindenkire rendesen odafigyelni... :/ Az meg nem lenne jó. Ha kell, akkor én visszalépek a jelentkezésből, hogy más, sima játékos tudjon játszani, én úgyis sok mesén voltam már. Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 11:04 pm

Lassan szerintem aki akart az jelentkezett is Smile Szóval valóban elértünk egy limitet ami felett már nehézkes lenne. Vissza lépni viszont nem kell mert 1 NRT mese lesz én is jobban oda tudok koncentrálni mert lesz időm, a másik meg hogy majd úgy oldom meg a mesét, hogy mindenki aktívan ki tudja venni a részét szóval emiatt nem kell aggódni Very Happy

A jelentkezési limit azonban itt megtellt szóval akkor remélem ezek az emberkék jönni fognak Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-16, 7:08 pm

Dem, azt írtad, hogy az erdőbe írjuk a kezdőt (ha jól rémlik), de mivel ez egy NRT-s külön mese, ezért sztem ne zavarjunk be ezzel a fórumon, ahol amúgy is folyik játék, hanem hozz létre te is egy új témát úgy, ahogy én is az NRT-s mesémnél és a téma nevéhez írd be, hogy NRT-s mese helyszíne és majd oda írunk kezdőt úgy, mintha a karakterek az erdőbe mennének, csak így egy helyen lesz az egész mese, nem össze-vissza és a jövőben is könnyen visszaolvasható lesz. Smile (Én spec szeretek visszaolvasni meséket hónapok, évek múlva.)
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-17, 12:53 pm

Eredetileg úgy akartam, hogy az erdőbe megy egy hsz, és ugye utána hozom létre a fórumot ahova mehet a többi, mert emlékszem erről beszéltünk már ezelőtt is. De akkor létre hozom Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-17, 12:58 pm

Az erdőben most 2 játék is folyik és engem spec zavarna, ha a mese is közbe játszana, ezért is mondtam, meg ahogy írtam feljebb is, a visszakereshetőség miatt. Smile *igen, az erdőben ő az egyik, aki játszik XD*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-04-17, 12:59 pm

Létre hoztam a helyszínt, és akkor úgy számoljatok hogy csütörtökre mindenki írjon hszt. Én valószínűleg Péntek kora reggel (Vagy lehet már hajnalba tehát 1-2 körül) meg fogom írni a hszt, és onnantól akik írtak azok vesznek részt rajta Smile

Helyszínleírást még nem csináltam lévén én pénteken írom az első hszt addig meg nem akarok Spoilerezni, tehát aki oda ír úgy írjon mintha a titkok erdejébe írna.

Sid : Értve Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-02, 9:12 pm

No srácok senkit nem áll szándékomban megbántani, szóval nem is azért írok, hanem mert úgy érzem fontos. Szóval én amikor meghírdettem a mesét arról volt szó hogy 3 nap alatt ha lehet írjatok, de ezidáig, voltak hogy valaki a 4. nap írt. Elhiszem hogy nyár van és van jobb dolgotok is a szerepjátéknál (Ezt se bántásból írom mert igaz, nekem is néha van fontosabb dolgom vagy csak jobb kint a friss levegőn) de a késésekkel nem csak az én kedvemet hagy alább, hanem másoké is akik haladni szeretnének. Szóval nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ha lehet tartsuk be a hsz írásától számítandó 3 napot szerintem elég bő az időkeret, főleg hogy egy hsz megírása maximum fél órát vesz el az ember életéből. Tisztelet persze a kivételnek aki betartja a 3 napot, szóval mindenki döntse el ki veszi magára és ki nem Smile Egy a fontos innentől ha valaki nem írja meg 3 napon belül a hszt nem várok rá, nélküle is menni fog a hozzászólásom, és a kövi hszben nem írhat már ugye logikusan mert ki írom, és még egyszer mondom ez senki ellen nem szól pusztán szeretném ha a mese nem húzódna el túlságosan.
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-03, 6:45 pm

Na, azért írok, mert így talán mindenkinek egyszerűbb, könnyebb lesz tudni meddig van idejük. Szóval én most elküldtem a hszt, mindenkinek van innentől számított 3 napja. Szerintem 20 perc belefér én kb 1 óráig írtam ezt a hszt XD Komolyra véve a szót, én hétfő éjjel megírom a hszem, remélem addigra írtok, mert ha nem akkor sajnálom de a hszem menni fog a hiányzók nélkül is, őket pedig valahogy ki írom. Nem ellenetek van én örülnék neki, ha mindenki részt venne a mesén (A befejezésig) de haladni is akarok, főleg hogy jövő hónaptól beindulnak a dolgok lesz időszak amikor én egyáltalán nem leszek (Rockmaraton pl de arra is rá kell készülni, melók lehetnek stb szóval szeretném azért ebbe a hónapba befejezni ).
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-03, 8:24 pm

Szerintem nem kell magyarázkodnod Dem, így is elég sajnálatos, hogy egy csomóan jelentkeztek a mesére, pedig tudták ezt a 3 napos dolgot és 4 ember tuti már nem írt (ha nem több), pedig még ide is írtál... Szóval én inkább kellemetlennek tartom azt, hogy te teszel azért, hogy mi jól szórakozzunk és mások pedig ezt akadályozzák. Én se megbántani szeretném az embereket, de mint mesélő, én is tudom, hogy ez milyen zavaró tud lenni. Mi se nyögjük be a mese/óra kellős közepén, hogy bocs, lépnünk kell, a játékosok meg így jártak, hiába élvezték a dolgot... mi is mindig úgy készülünk, hogy végig bírjuk tartani a dolgokat, mert ha így állnánk hozzá, akkor meglehet, hogy a Mysterio se működne. Lehet megsértődni, ha úgy van, de én úgy érzem, hogy kicsikét többet érdemlünk annál, mint amit manapság kapunk az erőfeszítésekért, főleg, hogy a mese se kötelező program, de ha vki jelentkezik úgy, hogy tisztában van a határidőkkel, akkor igenis tartsa magát ahhoz, amit elvállalt és csinálja végig, ne pedig ellustulja a dolgokat, mert sztem is mindenkinek van fél órája írni.
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-11, 12:13 pm

No csak azért írok, hogy nemsokára megy mesébe a hszem, úgy volt hogy tegnap este írok de az igazat megvallva egy munkahelyi dolog keresztül húzta a számításaimat, és volt egyébb dolgom is ami miatt valamikor 9 körül értem haza és a hát eléggé lepurcantam, most még anyámmal elugrok boltba aztán amikor megjöttem megírom a hszt Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-15, 7:52 pm

Na ismét csak azért írok, hogy nem felejtkeztem el arról hogy nekem kell írni, pusztán ma fél 11től kb mostanáig bent voltam melóhelyen (Egyáltalán nem így terveztem) és őszíntén szólva kicsit ki vagyok purcanva, de attól még igyekszek a mai nap írni mesére
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-23, 7:15 pm

No, srácok, úgy gondoltam, hogy így a mese végeztével leírom a tapasztalataimat, megpróbálva lebontani a dolgokat, hogy miket tapasztaltam meg, és amin szerintem picit lehetne javítani. Nem bántás, hanem építő jellegű kritika, szóval kéretik nem megsértődni rajta, hanem ha nem értünk egyet lehet ész érvekkel beszélgetni a dologról. Very Happy

Szóval a mese, hogy is mondjam, egy picit részemről kétes érzelmeket táplál, tény hogy én mesélőként nagyon élveztem a dolgot, szóval úgy önmagában a csapattal nem volt problémám, bár egy picit lehettünk volna gyorsabbak is. (Néha én is) De van itt néhány dolog. Legelőször azok felé írok, nem tudom, olvassák e, akiknél úgymond kiestek a játékból. Itt még egyszer szeretném nyomatékosítani, hogy azt hiszem direkt kértem is mindenkit, hogy csak az jelentkezzen, aki biztosan rá fog érni, persze érthető hogy közbe jönnek dolgok, amikre az ember nem számít, de próbáljunk valahogy úgy kalkulálni, hogy ne másnak okozzunk fejfájást. (Jelen esetben nekem) Vannak, lesznek is mesék a jövőben, tehát ha valaki nem tud jönni nem, marad le semmiről, na meg lehet ugyebár kérni is meséket, NRT-sekre vevő vagyok, de a lényeg, hogy ha valamire igent mondtunk, akkor próbáljuk meg betartani.

Játékok, reagálás a mesélőre: Az elején minden eléggé zsírozottan ment, ameddig a csapat együtt volt, mondjuk ez nem is annyira nehéz, hiszen amolyan bemelegítés nálam minden mese eleje, de ahogy a csapatot lassan felosztottam, úgy egy picit mintha a dolgok pár embernél átmentek volna hezitálásba, majd teljes toporgásba. Tisztázzuk, a mesélő dolga a mese keretének a kiépítése, innentől pedig minden a játékostól függ, szóval nem a mesélő dolga, mindenkinek belerágni a szájába a megoldást, hanem ad egy útmutatást, nevezhetjük afféle sugallatnak is, amire ti játékosok a saját kreativitásotok szerint próbáltok reagálni. Ez így bonyolult, szóval kezdem a konkrét példával Lis, Zayne, Kenan, Slash csapat, a bogaras támadás utánig, minden oké, de onnan picit úgy éreztem, hogy megtorpant a csoport, és inkább egymástól (vagy tőlem) várja, hogy valami történjen, de én, mint mesélő akkor tudok izgalmat, jó történéseket beleírni a mesébe, ha van hozzá alapanyagom, ami a játékosok reakciója. Erre példának tudnám mondani azt az esetet amikor a csapat lement a mélybe, és ott ugye előre megírtam hogy van „több alagút, de ha oda bementek ott bizony lesznek dolgok” erre a csapat 90%a nem használja ki a lehetőséget, kivéve Slash-t, szóval például az ottani szakadás nem volt betervezve, hanem így alakult a játék, bár nem igazán értettem, hogy itt most direkt szét akart szakadni a csapat egy része, vagy szándékosan kerültétek a kalandos helyzetet, mondjuk nekem nem probléma mert bármikor kerítek egy mellékszálat, ami ugye meg is történt Zayne, Kenan, és Lis útja rá a példa. Itt megjegyzem, hogy a végén ugye volt az a bizonyos látomás, leírtam, hogy csak 1 út van felfelé, és kb ha nem is rágtam a szátokba, de erősen sugalltam, hogy mit kéne csinálni. Smile Leírhattátok volna feltételesbe akár, hogy felmentek meglátjátok, megpróbáljátok elpusztítani, de e helyett jön az a bizonyos toporgás, amiről fentebb már beszéltem, mert kb lereagáltátok a mesélőt, tudomásul vettétek, hogy ez van, de nem próbáltatok semmit kihozni belőle. Úgy érzem a másiktól vártátok a választ, ahelyett hogy valaki meglépte volna, hogy „beírom ezt, és meglátjuk mit lép rá a mesélő” vagy az nem volt egyértelmű én mit akarok kifejezni, bár ilyenkor egy pm eloszlathat bármilyen kétséget Smile Szóval itt ez volt a probléma.


Slashnél igazából élveztem is, hogy egyedül maradt, kíváncsi voltam mit fog csinálni egymaga, és bár az esze jól vágott, de néhány dolognál úgy érzem figyelni, kéne. Én elhiszem, hogy Slash laza, nekem is van karakterem, aki lazán kezeli a kemény helyzeteket, de a lazaság nem egyenlő azzal, hogy megfelejtkezzünk, arról milyen helyzetbe van a karakterünk. Itt most konkrétan arra gondolok, hogy szegény srácot kis híján megfojtották, áttörtek vele egy falat, és mindezek előtt még ugye a bogarak is betámadták. Ő meg fájdalmat nem érezve elmegy, mint aki jól végezte a dolgát (Az én hszem után jól leírtad, hogy fulladozik meg fáj a bordája meg minden, de az azt következőnél ez már nem érződik úgy, ha érted mire gondolok, szóval, ha valami olyan van a karakterrel pl eltörik a keze, akkor az egész játékon belül érződnie kell ez a realitás, nem csak 1 hszben). Félre értés ne essék, én nem azt kértem, hogy játszd el a hattyú halálát, meg azt se hogy megváltoztasd a karid stílusát, de azért idomuljon a kialakult helyzethez, mert bennem picit úgy érződött, hogy a kari egyáltalán nem veszi komolyan a veszélyt, pedig mindenkinek van veszély érzete. Mondjuk, egy ilyen kaland után lehet az én karim úgy nézett volna ki, mint John Maclain miután a Nakatomi Plaza végén úgy fáradtság szinten. Very Happy Mindegy erre picit majd jobban gyúrj rá, ha lehet. Más ilyen észrevételem nincs.

Lucius azt hiszem elég kevés mesén volt, vele egyébként nem is volt semmi olyan komoly, ahogy néztem te inkább úgymond agyban játszol szóval a karaktered inkább ezt a megfontolt irányvonalat követi, tetszett ahogy a hszbe ilyen megmagyarázósan írtál, talán egy picit szerintem túlságosan is, de a lényeg hogy haladtál, ezért is lettél elválasztva Listől kíváncsi voltam önmagadban mit kezdesz, és egy kisebb hiba. (Hogy ez direkt, vagy indirekt nem tudom.) Ugye a záró hszem előtt 2vel én már elárultam a megoldást, tehát hogy a kaput kell elpusztítanod, szóval ilyenkor ha leírok valamit, ugyan az áll amit fentebb írtam, nyugodtan lehet leírni feltételes módba hogy ezzel meg ezzel megpróbálja. Ugye a te karid meg csak leállt harcolni, és pont a fontosabb részletre nem reagáltál. Az ezt követő hszemre pusztítottad el a kaput. A lényeg hogy ha érzed azt a sugallatot, amit a mesélő jelez a játékosoknak lehet próbálkozni nem csak csőmódjára menni előre, hanem adni úgymond munkát a mesélőnek hiszen így lesz érdekes a mese. Smile

No egyenlőre ennyi, remélem nem fogalmaztam ködösen építő jellegű kritikának szántam mindenki felé, és úgy érzem nem lett volna ez olyan vészes, ha egy ici picit önállóbban próbálkoztatok volna, sokkal nagyobb potencia van egy mesébe, ha a játékos nem arra vár, hogy a mesélő majd mindent elé tálal, hanem úgy reagál, hogy ezzel úgymond nem tudom szebben kifejezni, rákényszeríti a mesélőt a játékával hogy alakítson ki a számára helyzeteket, illetve amik adottak azt kihasználja. Példának mondom Sidet, nem tudom ki olvasta az egész játékot, de volt az a rész amikor a házban voltak Luciussal, én egy árva kukkal sem mondtam hogy előjön a démon, de Sid karaktere úgymond rákényszerítette azzal, hogy oda csalogatta magához, és ezzel kieszközölte a harcot, szóval ilyenre gondoltam, nem nagy dolgok de mégis ezzel a saját kaland részleteteket teszitek izgalmasabbá ahelyett hogy csak vártok , ez olyan hogy a mesélő sok mindent bele írhat, de ehhez olyan helyzetet is kell teremteni, és ez viszont a játékosokon múlik : )

Ha valaki nem ért egyet persze nyugodtan írhat, megvitathatjuk a dolgokat érvekkel. Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-23, 8:40 pm

Akkor én reagálnék. Very Happy Nyilván csak az én részemre, a csapat másik felét nem olvastam, illetve van is olyan, amivel egyetértek, és nincs mit hozzáfűznöm. Smile Azaz csak a minket érintőre írnék pár mondatot, mert úgy érzem, hogy vagy nem értelek téged, vagy félreértelek, vagy ha értelek, akkor nem értek egyet veled. Very Happy

Ez a kaland volt az első Zaine életében, a szituációról pedig tudni kell, hogy Lis ismeri Slast és Zaine-t is, tudtom szerint pedig inkább Zaine-el van jóban, ahogy Kenan pedig Slash-el, ámbár Zaine és Slash gyűlölik egymást, és Zaine nyilván nem társul Slash csatlósaival. Innentől kezdve karakterhez illő is volt az elválás, direkt így játszottam ki. Slasht érintve szóba került, ahogy érzem a mondataidból, hogy picit mintha irreálisan játszott volna - nem olvastam, nem tudom -, szóval ebből kiindulva én pedig azt éreztem volna teljesen irreálisnak, hogy Zaine karaktere bőszen menjen a kaland elébe. Talán máskor jobb karaktert kell választanom, de az első alkalommal szerintem senki nem bátor Robin Hood és kalandor - pedig el kell valahol kezdeni -, illetve szinte a legelső hozzászólástól kezdve benne volt a fiú fejében, hogy ő nem akarja ezt a történést. Én így éreztem logikusnak, főleg, hogy sárvérű, és mikor a mese kezdődött, nem ment még le túl sok másodikos anyag, nem is volt mire a mellét vernie, hogy sokat tud, arról nem beszélve, hogy nem olyan karakternek játszom őt ki, aki egy mágikus lord, és olyan könnyedén dobálja az igéket, mint más a káromkodást. Ezzel csak azt akarom jelezni, hogy én végig a jelleme szerint - és a szerintem logikusnak vélt döntések szerint - játszottam. Lis pedig Zaine-t követte, Monának is biztos voltak rá okai, főként a védelem keresése Lis karakternél, hiszen ketten barátok, és eleve így is alakult ki a barátságuk. Lis törékeny tolvaj, Zaine pedig közelharcban jó fizikailag, és védi a lányt. A többiekre nem reagálnék, nem ismerem túl jól hozzá usereket vagy karaktereket, hogy következtetéseket vonjak le, ezt majd ők megteszik. A fenti okok miatt szerintem érthető, hogy nem rohantak mindig előre, és inkább defenzív módot követtek, mint támadást mindenhová. Hogy értsd: Tarkh már rutinosabb, minden gond nélkül sétálna bele az egyértelmű csapdába az elágazások végén, Zaine viszont nem ilyen, ő még fél, neki ez még új, ő eleve nem ilyen bátor ki ha nem én alkat. Talán idővel tudni fogja, hogy működik itt a dolog a Mysterioban. Wink Amit nem igazán értek, az az egyhelyben toporgás elmélete. Talán arra mondod azt, hogy nem mentek a dolgok elébe, ez igaz is az elágazásnál, addig viszont mindig választottak utat, támadtak és védekeztek. Amikor a hegybe értek, akkor adódott lehetőség ismét a több útra, én pedig mint user úgy gondoltam, hogy bár leírtad, mi történne, ha oda mennénk: azaz egyértelműen erre vezetne az út, Zaine jelleme nem ezt súgja, illetve ha már van másik út lehetőség, akkor talán nem véletlen írtad bele, és arra is lehet valami izgalmas. Kicsit úgy érzem, hogy beleírtál több lehetőséget, és most azért "szidsz" le minket, mert használtuk is. Nem értek hozzá, hidd el, nem meséltem még sokat, túl sok mesén se vettem még részt, de nekem valahogy az tűnik logikusnak, hogy ha belemesélsz több lehetőséget, akkor okkal teszed - van terved rá, vagy teszel valamit, ha használják, mint ahogy most tetted -, azaz használhatom is, függetlenül attól, hogy merre "kéne" menni. Az igaz, hogy a mese arra vezetett volna, amerre Slash ment, és az könnyítené meg a mesélő dolgát is, és ne vedd sértésnek, nem piszkálódni akarok, csak nekem tényleg úgy logikus, ha van benne másik út, okkal van benne, ki lehet használni minden "következmény" nélkül. Ha nem szeretted volna, hogy más merre is menjünk, akkor szerintem ne írd bele, mert most kicsit úgy érzem, hogy az nem is másik út lehetőségnek volt tervezve akkor, hanem... tessék-lássék több út is van dolognak? Itt tulajdonképpen az volt a probléma, hogy a mese fonalát kellett volna követni az egyenes úton, hogy az általad teremtett szituációból kihozzunk valamit? Én így értelmezlek, mert ugye azzal, hogy nem arra mentünk, nem vettük figyelembe az eseményt, amit teremtettél. Ez részemről egy dolog miatt történt meg: mert azt hittem, hogy a másik útra is konkrét elképzelésed van, ami vagy visszavezet oda, vagy visszaterelsz, vagy bármi más, mint most történt, sejtésem szerint improvizálással. Úgy emlékszem, hogy amit anno Nil részvétével meséltél nekem órán, amikor Tarkh-al voltunk valahol Ukrajnában, akkor is adtál két útlehetőséget: egy szellem, ahol nem vár ellenfél - valószínűleg inkább erre az útra tervezted a mesét -, és Nil után, ahol több ellenfél vár, rám bíztad, melyik a karakterhez illőbb, melyiket választom én. Úgy gondoltam, most is ilyesmi lesz, mert én meg úgy éreztem, ha csak megyünk a kijelölt ösvényen, akkor meg az a gond, hogy egyszerűen a mesélőt követjük, és nem kalandozunk el szabadon több irányba. Persze javíts ki, ha tévedek, vagy nem értettelek meg. Very Happy

Szerk: Persze azt elismerem, hogy usernek és karakternek nem az a dolga, hogy a mesélő minden számítását áthúzza és ne kezdjen semmit a helyzetekkel, viszont az sem szerintem, hogy mindig a kedve szerint játsszon a kezére. Azt pedig megjegyezném, hogy bár a harcos út az volt, nem feltétlen kell minden hozzászólásban harcolni minden mesén, és hiszed vagy nem Dem, de neked és Zaine-nek is sokkal izgalmasabb és érdekesebb volt a mellékút, mert abban volt titokzatosság és misztikum, elvégre én és Zaine is sokat lát még majd démonokat, vagy mik voltak ott, nem emlékszem már pontosan. Szóval ha azt gondolod, hogy azért, mert mi más merre mentünk, te neked esetleg gyengébb lett a meséd, mert nem úgy történt ahogy tervezted, akkor nagy tévedésben vagy, mert nekem nagyon tetszett, és ezt Skype-on anno pont az univerzumos résznél jegyeztem meg Sid-nek. Smile Igen, ki lehetett volna hozni helyzetet abból, hogy a démonszülőhelyet vagy mi volt az, elpusztítjuk, szerintem viszont érdekesebb élmény volt a karakternek a másik út, szóval ne hidd azt, hogy nem sikerült szórakoztatni minket. Smile A lényeg, hogy szerintem itt nem az történt, hogy nem mentünk sehova, és nem használtuk ki a helyzetet, hanem annyi, hogy más helyzetet akartunk kihasználni, mint amit elsőre kínáltál. Én legalábbis ezért csináltam, és a kari jelleme miatt. Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-23, 11:33 pm

No tisztázzunk valamit, mert itt egy kis félre értés van, vagyis akkora nincs mert jól értelmezel néhány dolgot, de nem pont úgy ahogy te gondolnád. Picit lehet kusza de megpróbálom elmagyarázni.

A Slash-es dologba nem megyek bele, nem azt mondom hogy irreálisan játszott, hanem hogy voltak helyzetek amikor a karakter és a környezete nem igazán passzolt a játékának egy részében, de ez most nem téma, azt ott le is írtam hogy miért, és szóval alátámasztottam, és nem arra céloztam hogy te vagy akárki más irreálisan játszana. A logikát értem, hogy óvatosabb kari, most csak egy példát mondok ami vari, biztosan tud, és például eltudtam volna képzelni rá pár szituációt "árnyjárás", szóval ha óvatos használhatták volna akár azt, és úgy nézik meg mi van, de igazából nem ezen van a hangsúly, mert hangsúlyozom nem baj, ha másfele kanyarodtok ezért lett felkínálva, ezt csak azért emeltem ki mert én se tudtam hogy most direkt másfele akartatok menni, vagy abban gondolkoztatok hogy majd valaki határoz köztetek, és most direkt beszélek többes számba, mert Lis, és te ugye automatán már ahogy láttátok elmentettek más fele, de szerintem Kenan meg hezitált, pl lényegében nála nem láttam döntést. Amit megjegyeztem inkább a ti hármasotoknál az a vége, szóval az utolsó előtti hszem, ahol szerintem eléggé szájbarágósan leírtam hogy van látomás, van egy lépcső jeleztem hogy egy út van, hoztam a hőt, a fájdalmat ami ugye arra ösztökél titeket, hogy hajrá csináljátok meg ott a látomás, előttetek a feladat a küzdés na ott éreztem azt a "toporgást" hogy mindhárman azt írtátok hogy csak mennek, mennek és lényegébe ott nem volt lényegi hsz, pedig valamelyikőtök akárki nyugodtan leírhatta volna, akár feltételesbe hogy és felér a lépcsőn és meglátja a termet és megpróbálja elpusztítani a követ, nem pedig rám várni hogy úgymond megismételjem önmagamat az utsó hszbe Smile És ezt azért mondom mert nem én vesztettem ezzel, hanem ti 1 kört amibe lehet be tudtam volna csempészni még egy kis extrát mittudom én látomást, vagy bármit mert gondolkodtam ilyenbe is de mivel 1 mesénél az összes résztvevőnek ugyanakkor van vége a kalandnál így nem tudtam sajnos ezért oldottam meg a dolgot úgy ahogy. És félreértesz, én nem szidtalak azért hogy nem az általam kitaposott úton mentetek mondom az az elágazás a démonoknál az rajtatok áll, és meg is értem amit írtál, én max csak ezért az utolsó 3as manővermiatt "szidlak" titeket erősen idézőjelek közé foglalva, és nem magam miatt hanem mert így ti szalajsztottatok el egy esetleges lehetőséget, hogy még extrázva legyen a dolog.

A Niles hasonlat jó volt, de ott jól is lettek véve a dolgok, szóval hogy fogalmazzak ott minden olyan olajozottan ment, itt egy picit megcsúsztunk de mondom én ezt a dolgot jegyeztem csak meg, igazából ha adok más utat az azt jelenti hogy az ténylegesen azt jelenti hogy választhat a kari szóval ha teljesen nem is de addigra kidolgozom van tervem minden eshetőségre, ezért is vagyok mesélő, mert szeretek mesélni és ilyesmiket meg szeretek kitalálni. Csak azt szeretném, hogy használjátok ki teljesen az adott szituációt amikor adott Smile Remélem így már érthető, és ez a dolog nem arról szól hogy te akár vagy más áthúzná a számításomat, vagy a kezemre dolgoznátok, hanem arról hogy ha feldobtok egy adott szituációt a mesélőnek, azzal saját magatoknak is izgalmasabbá tehetitek a mesét, vagy gördülékenyebbé maradandóbbá. Mert összességbe úgy érzem a mese jól sikerült igazából az elején nem terveztem hogy 4 fele fog elválni a csapat, de végére mégis ez lett, nem is bántam meg, csak leírtam a véleményemet Smile

És ettől független örülök hogy tetszett, igyekeztem minden csapathoz más - más környezetet teremteni, és az elkövetkezendőkbe is tervezek mesékek, amik között lehet lesz pár ilyen merengős, gondolkodós történet is. Az előző hszem se kirohanás volt, egyszerűen úgy érzem ha látok valamit amit én úgy ítélek meg hogy szerintem lehetne jobb, azt megjegyezem aztán vagy megfogadjátok , vagy nem, ettől persze nem azt modnom hogy nekem minden szituációban igazam van mert ez nincs így de meg lehet beszélni a dolgot Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-23, 11:41 pm

Nah, így teljesen érthető a dolog, akkor van amit nem értettem meg az előző hozzászólásomban abból, amit írtál. Persze, ez így korrekt, visszagondolva valóban írhattunk volna előbbre a kiemelt lépcsős jelenetnél. Smile A többiben pedig akkor egyetértünk, hogy a karakter személyiségétől függően mehet amerre szeretne, az út arra van, hogy kihasználjuk, és a mesélőnek és a játékosnak is össze kell dolgozni, de nem végletekbe esni a szabad döntéshozás és a monoton követés terén. Slash-t egyáltalán nem vettem magamra, hiszen róla írtál, mondom, én nem tudom hogyan játszott, mert mikor elváltak a karakterek, nem olvastam, te pedig arról a részről beszéltél, szóval ez nem Slash karakter vagy user elleni támadás, erről tényleg nincs és nem is lehet véleményem. Smile Slash tudja, és te tudod ezt, hogy miként érzékeled. Kenan/Élias döntését anno nem értettem, talán majd nyilatkozik erről, de akkor Lis és Zaine döntése egyértelmű a számodra remélem ebben a helyzetben, tekintve a kapcsolathálózatot. Direkt raktam idézőjelbe a szidást, mert abszolúte nem vettem sértésnek az egészet, szerintem jó, ha eszmét cserélnek a játékosok, mert te is játékos vagy és én is, csak ebben a helyzetben te meséltél, nem én (ahogy majd következőleg én fogok nektek Razz). Számomra akkor a "toporgás" nem volt egyértelmű, de most már értem, hogy így kifejtetted, alá is írom. Azt hiszem mindent tisztáztunk, részemről abszolúte nincs sértődés, remélem részedről sem. Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-24, 12:01 am

Nincs dehogy mint mondtam építő jellegű kritika ^^
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-24, 9:25 am

Ez érdekes eszmecsere volt. Élvezettel olvastam, de most bennem is világos minden. Azt a kis totyorgást, amit említettél én is éreztem. Nem tudom miért, de ott nem mertem lépni. Úgy voltam vele és mi van, ha mást terveztél? De legközelebb, akkor, majd erre is figyelek Very Happy A leszakadás tényleg tudatos volt, ahogy mondtad egyfajta megbeszélt sugallat. A játék alatt végig figyeltem Lis jellemére. Mona tipikusan durr bele csatamágus, de Liz nem, Ő nagyon óvatos, mert nem bír párbajozni, egyszerűen nem bírná, ezért is kereste mindig a kibúvót. Ő sosem lesz az a természet, hogy mindenre varázslat, ezért is nem gondolkodtam most ilyen trükkökben. Amazonomnál biztos felmerültek volna hasonló esetek, hogy jó akkor most nekroportál, hopponálás ilyesmi, de Lis ezt nem bírná. Bár volt nála minden eszköz, itt egy kicsit én sem használtam ki a lehetőségeimet. Menet közben nem jutott eszembe. Very Happy

A kis irományt természetesen én sem vettem magamra. Teljesen tanulási jelleggel álltam hozzá. A mese pedig nagyon tetszett, élveztem nagyon és örülök, hogy az univerzumba lyukadtunk ki, mert a démonölős csatározás nem ment volna a karakteremhez. (Jó tudom önző vagyok Very Happy )

Mindjárt megírom én is a záró hsz-t bocsi, hogy kések vele csak gőzerővel tanultam érettségire Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime2013-05-24, 1:07 pm

Ha már így le lett írva mindenki, akkor én most a mesélő felé mondanék egy kritikát. Skype-on akartam eredetileg, de szerintem nem fogod rossz néven venni Nil, tudod, hogy nem bántanálak meg direktbe, csak mindig elmondom a véleményem.
Én az én részemet összecsapottnak/gyorsnak éreztem. Rávezettél minket, hogy milyen erős a démon, miféle képességei vannak, mindenre, ami nagyon jó volt, egészen addig, amíg Luciust le nem választottad. Na itt nem Lucius a lényeg, hanem a hsz, hogy tudd, melyik részre gondolok. Very Happy Ez után ugye Lis oda lett vágva a romoknak, ez még mindig okés volt, de utána ott volt a tőr és rögtön belement a dzsinnbe és puff neki, meghalt. Iszonyatosan hamar és egyszerűen véget ért, ahhoz képest, hogy milyen erős volt, szóval nem éreztem így utólag nagy ellenfélnek, pedig nagyon is annak kellett volna lennie az előzményekben leírtak miatt. Tehát itt én kapkodást éreztem és még 1-2 hsz-t hiányoltam, ami harcias jellegű, ahol a karim jobban megsérül mondjuk, stb. Szerintem érted, hogy mire gondolok. Smile

És ha ilyen van, hogy vhol kellene még 1-2 plusz hsz, de nem minden szálnál, akkor én pl. simán megcsináltam volna úgy, hogy na, Slash végzett és Lucius is, őket lezárom, nekik véget ér a kaland, de a többiek még kapnak 1 vagy 2 hsz-t (amennyit a történet kíván) és akkor külön ér véget a kalandjuk. Szerintem ezen a hamarabb végző meséző se sértődik meg és mindenkinek teljes a játéka, a történet szála. Smile

Szóval a lényeg annyi, hogyha ilyen ellenfélt írsz le, az akkor legyen is olyan, ne pedig egyszerűen meghaló, mint anno Charles, akit szintén nem tudtunk nemtom hány alkalommal se megölni, meg voltak még más meséid, más ellenségeid, ahol szintén ilyesmi helyzet volt. Tehát rád egyáltalán nem jellemző ez, amit most csináltál, ez a "gyorsan lezárjuk az erős ellenféllel a harcot", szóval őszintén meg is lepődtem rajta, de mese közben nem akartam mondani, nem akartalak befolyásolni. Smile Szóval nekem így hopp, hirtelen véget ért a mese, pont akkor, amikor élvezetes lett volna. Nekem ez volt picit negatív, pedig Lissel igyekeztem elég jól játszani, szerintem sikerült is, tehát még lett volna ott lehetőség. Smile

A többieket nem olvastam, sorry. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mesék, programok - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mesék, programok
Vissza az elejére 
30 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: