Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:44 pm

/Krishana/
*A keringő öt órakor megszólal. Ez a kedvenc műfajom a sok tánc közül, de többféle stílusban is jártas vagyok. Felkérem táncpartneremnek Krishanát, aki el is fogadja ajánlatomat. A táncparkettre vezetem, ahol meghajolok, amit ő pukedlivel köszönt. Imponál, hogy viszonozza stílusomat. Ezek után pár őszinte bókban részesítem, miközben lágyan vezetem tánc közben.*
- Köszönömöm szépen és igen. Szokatlan a barna zakó, de ez volt a kívánsága a magisztereknek és nem akartam kilógni a sorból. *Kezemet a lány lapockájánál van, amit a ruha nem fed, mert ki van vágva a háta, így érezhetem bőre puhaságát. Közben felismerem a zenét, amit egyből meg is jegyzek, hisz ez a szám szerintem nagyon szép.*
- Ön nagyon szemfüles és igen a meglátás helyes. Nem hívtam el senkit, mert önön kívül mást nem is nagyon ismerek. *Nem vagyok a társaság közepe, de soha nem is hiányzott.*
- Előkelő családból származok és ott rendszeresek voltak a rendezvények, ahol volt alkalmam tökéletesíteni tánctudásom, de ön sem panaszkodhat kisasszony. *Menet közben mintha egyre melegebb lenne és a zene is lehalkul. A táncot egy kézcsókkal köszönök meg, majd a vulkán kitörés következik. Így igen meleg van, de hát ez az elemmel jár.*
- Köszönöm ez nagyon jó tánc volt, esetleg benne lenne még egyben, vagy inkább igyunk valamit?
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Nagyterem, étkező - Page 10 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:47 pm

* Lassan már egy órája itt van, de még mindig nem sikerült partnert, vagy legalább beszélgetőtársat szerezni, és emiatt kicsit elszomorodik, de a következő pillanatban egy csöppet megijed, hiszen ami eddig vízgömb volt, az lávává alakult, és ki is robbant, de senkinek nem lett baja talán egy kis ijedtségen kívül. A következő jegy úgy tűnik, hogy a tűz, és a termen már érezni is, hogy melegebb van. A zene is tempót vált, a keringő helyett most pörgős latin zene kerül előtérbe, és táncosok is megjelennek, akiken Alinox csak ámul. Az italkészlet is megváltozik, így a lány egy koktélos poharat vesz a kezébe, amibe bele is kortyol, és el kell ismernie, hogy nagyon ízletes. Kicsit meleg van a teremben, és igazából táncolni is lenne kedve, de egyedül nem igazán lehet ropni, főleg nem latint.
Nem sokáig marad már társaság nélkül a lányka, hiszen a háta mögött megszólal egy hang, ami egy másik lányhoz tartozik.*
- Az igazat megvallva én kezdtem unni, mert nem volt senki, akivel elüthettem volna az időt, de ettől most megmentettél.* mosolyog rá barátságosan az exos lányka.*
- Én Alinox vagyok, és nincs kivel táncolnom.* feleli, majd az említett táncosok felé pillant ő is.*
- Ahogy mondod.* bólint Alinox.*
- Még nem láttalak itt az iskolában, pedig pár hónapja már ide járok. Örülök, hogy összefutottunk.* mondja, na nem olyan céllal, hogy most itt hagyná a lányt, boldog, hogy beszélgethet valakivel.*
- Szerinted melyik lesz a következő elem? Az előző a víz volt, most meg mint láthatod, a tűz van soron.* kérdezi, majd kortyol egyet koktéljából.*
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Nagyterem, étkező - Page 10 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:47 pm

[Daemon]

*Bár nekem nem sikerül a bál elejére leérni, sőt, de lassacskán azért csak megérkezek én is, a szél elemet képviselve. Szürke öltözékem kellően szexi és elegáns, pont illik a hangulathoz, ami most uralkodik a termen, még ha konkrétan nekem nincs is közöm a latin táncokhoz. A teremben uralkodó hőség miatt pedig kifejezetten örülök annak, hogy némileg nyitottabb a ruhám, mint egyeseknek. Igen, tényleg mutat belőlem picit többet, de mégsem túl sokat, szerintem ennyi még belefér, és ha már van mire büszkének lennem, miért takargassam annyira? Takargassa magát az, aki csúnya. Na de mikor végighaladok a táncosok között, kiszúrok egy ismerős arcot. Hogy én mennyire utálom ezt a Daemon-t... de valamiért mégis odasétálok hozzá. Nem is tudom miért, talán élvezem a piszkálódást akkor is, ha meg tudnám ölni a srácot. Rögtön egy igen kedves köszöntéssel indítok, amire csak elneveti magát. A cicusos visszaköszöntés és a benézés miatt csak lassan megcsóválom a fejem, s már pont mondanám neki, hogy mit sem változott, amióta nem beszéltünk, de a következő mondatra már szemeim összébb szűkülnek.*
-Ha nem szeretnéd, hogy a lábad köze ismét közelebbi viszonyba kerüljön a térdemmel, azt javaslom válogasd meg a szavaidat. *cöhh, még hogy én lotyó? Mintha csak úgy mindenkinek odaadnám magam szó nélkül. Csak azért, mert kicsit merészebben öltözök... Csak szeretné, ha lotyó lennék és leállnék egy magafajtával, de azt várhatja. Mivel könnyebb ezt a srácot egy ital mellett elviselni, így egy koktél után nyújtózok, amit miután megszereztem, ismét kíváncsiskodva tekintek rá.*
-Hát, amilyen mázlim van, kettőből kettőn beléd botlottam. *na persze ezt nem kell bóknak venni, de ő úgyis annak fogja, már előre érzem. Az italból viszont csak egy kortyot tudtam inni, mivel már el is kapja a kezem, majd magához ránt, így igyekszem gyorsan szedni a lábam, nehogy elvágódjak a magassarkútól. Igencsak meglepetten pillantok fel rá, főleg, mikor meg is szólal.*
-Mire készülsz? *szökik ki számon a kérdés, de ekkor már meg is pörget, ami bár a táncosoknak nagyon jól megy, én inkább igyekszem nem elvágódni ebben a lábbeliben. Nem hordok túl sűrűn ilyet, eféle táncot pedig még ritkábban lejtek, vagy inkább soha. Kezemből ki is repül a pohár, inkább ez legyen, mint magamra öntsem az italt, majd mikor megállok végre, gyorsan megigazgatom a hajam, hogy a szemeibe nézhessek.*
-Ezt komolyan gondolod? Mi ütött beléd? *kérdem, de most nem bántón, hangomból inkább a komoly meglepettség hallható ki, de a pörgetés ellenére én egyelőre nem folytatom a táncot.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:54 pm

-Ugyan, én köszönöm, végül is én rángattalak el az olvasásodból. *váltott a díszlet, most a tűz dominál, és most latin, spanyol számok hangzanak fel, valamint táncosok mutatják, hogy valami hasonlót kéne produkálnunk. *
-Nem irigylem a muglikat. A mágia sok mindenre képes, amit ők nem tudnak megtapasztalni. Csodálatos dolgokról maradnak le sajnos. *először kicsit megijedek, hogy nem akar táncolni, de megértem az aggódását.*
-Ugyan már, bízd csak rám magad, viszont ha én elszúrom, akkor bukik a mutatvány. *kacsintok a lányra, majd meglátom Vixi-t, aki mogorván áll félre , hogy aztán egyedül álldogáljon. Serafina felfigyel rá, hogy a vörös ruhás lánnyal összenézek. *
-Áh, az első napon ismertem meg. Kihívott egy úszóversenyre, amit megnyertem, így teljesítenie kellett egy kérésem, hosszú sztori. Azóta a nap óta úgy látom, nem valami vidáman áll hozzám. De most csak kettőnkre koncentráljunk. *majd megragadom a lányt, és már táncolunk is. *
-Igazából nem szerettem annyira. A szüleim sokszor hívtak meg fontos embereket, ilyenkor gálaműsorral, bállal kedveskedtek a vendégeknek. Nos, nem hagyhatták hogy botlábú legyek, így minden héten tanulnom kellett táncolni. De úgy gondolom, sok hátránya nincs, ha egy fiú tud táncolni. *közben már a spanyol és latin ritmusokra ropjuk, Serafina rálép a lábamra.*
-Semmi baj, senki sem születik táncosnak, viszont ahhoz képest elég jól mozogsz. Szóval olasz? Mindig is elszerettem volna utazni Olaszba, hogy egyek egy eredeti pizzát. *mosolygok a lányra, közben rápillantok Vixi-re, akit már egy másik srác fűz.*
~Hmm, ezért parázik annyira, mintha nem vennék körbe őt a srácok..~
-Amerikai vagyok. Sajnos ott csak hambi van meg hotdog. Hmm, ha jól látom, hamarosan változik a díszítés, mindjárt hét óra.
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:54 pm

//Péter//

*Nemigen tudja hogy magyarázza el, s látja, hogy ez a másiknak nem tetszik, de hát ez annyira nem egyszerű. Végül inkább nem mondja, hanem mutatja, majd a kérdésre kissé megforgatja szemeit. Végül leesik a másiknak, aki el is kezdi cipelni egy sarokba, aztán újabb szemforgatás következik a lány részéről.*
-Elhiheted, hogy nem bulizni mentem oda. Meg nem is magamtól.
*Kissé zavart, mert hogy mondjon el az ember valami úgy, hogy nem mondja el, majd a kérésre eszmél csak fel.*
-Nem tudtam szólni.... és...és....Katrina....
*A lány sóhajt egy aprót, majd inkább szorosan megöleli a másikat, s ez megnyugtatja némileg, hisz Péter ölelése mindig biztonságérzettel tölti el. Csak csendesen pislog pár pillanatig, majd felpillant, s kissé felágaskodva keresi a másik ajkát, hogy egy apró puszit nyomjon rá, hisz szereti ezt a fiút, nem is kicsit.*
-Ne haragudj rám kérlek. Én voltam h*lye, hogy azt hittem, hogy nem kapok azért semmit, amit csináltam.
*Most már aztán egy kicsit elengedi a fiút, s elindul némi itókáért, mert már kissé szomjazik a leányzó és nem kellene, hogy kiszáradjon, persze cipeli magával a magyar fiút is.*
-Nem akarunk inkább arról beszélgetni, hogy te mit csináltál mostanság? Kicsit publikusabb téma. Mindent el fogok mesélni négyszemközt.
*Persze miközben erősen hadar, sietősen tipeg is tovább, ami mellesleg igen nagy problémát jelent neki, lévén akkora sarka van a cipőnek, mint egy asztalláb*
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 10 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:55 pm

[Raven]

*Nem vagyok egy kedves srác, de mi azokban a jó? Unalmasak és könnyedén kihasználják őket, velem ellentétben, aki a mának él és azt csinál, amit csak akar és azt is használ ki, akit szeretne. Viszont ahogy megpillantom Ravent, már nem nézegetem tovább a mai felhozatalt, nem látom értelmét ezt a továbbiakban, hiszen csípem ezt a csajt, még akkor is, hogyha ő neki ezt nem fogom soha ez életben elmondani, hiszen imádom szivatni, piszkálni, bántalmazni... Egyszerűen mindent, így el is hangzik pár szó tőlem, amelyek nem nyerik el a tetszését, de engem ez miért nem lep meg?*
- Én pedig azt javaslom, hogyha úgy érzed, a szavaim nem igazak, ne vedd magadra! *nem fogok meghatódni a fenyegetőzésétől, igazából nem árthat nekem, tudja jól, hogy csak ő járná meg újra és újra... Csak könnyedén simítok végig a fekete hajzuhatagon, majd ez után hallgatom, hogy már másodszorra volt szerencséje belém botlani.*
- Mindketten tudjuk, hogyha akartál volna, elkerültél volna, de nem tetted. *pillantok szép szemeibe, majd el is fordítom a fejem, hogy egy kicsit tovább nézhessem az itt lévőket, majd hirtelen ötlettől vezérelve kapom el a vékonyka, csodálatos derekat és húzom magamhoz. A pohár repül és valahol minden bizonnyal össze is törik, de engem ez mit se zavar, csak perdítek rajta egyet, így nézve meg az ügyetlenkedését, mely után szorosan magamhoz vonom.*
- Na miaz, csak nem ügyetlenkedünk a magassarkúban? Ha már felvetted, tanulj is meg benne járni! *és szó nélkül puszilom meg az ajkát, egy picit talán rá is harapva az alsó ajakrészre, majd ez után ismét pörgetek rajta és hogyha nem akar elesni, bizony neki is bele kell mennie a táncba.*
- Meghoztad a kedvem a bálhoz! *ezt akár bóknak is veheti, de ha nem teszi, az már az ő baja, én viszont most már döntök rajta, de nem eresztem el, bármennyire is tapló vagyok, hanem csak közel hajolok hozzá, orrom hegye szinte a mellei közét súrolja ott, ahol nincs ruha, de végül hirtelen rántom fel egy újabb perdülésre, láthatóan élvezem ezt az egészet, főleg, mivel most teljesen én irányítok. A cipő adottságai nekem kedveznek, tehát ha nem akar elesni, bizony engedni fog nekem.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Nagyterem, étkező - Page 10 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:56 pm

//Vixi//

- Iigen, én. * válaszolok nevem említésére igenlőn, ki más lennék, s mosolygom is tovább ezen a meglepettségen, amit arca tükröz. Nos igen, egy bókot hallhatott, mely szimpla kedvességként irányult felé, feltételezem azon akadhatott fenn ennyire, a múltkori, kezdetben elutasító viselkedésem után. *
- Azzal nem vagy egyedül. * jelentem ki szemforgatva arra, hogy nem érzi túlságosan otthon magát ezen a helyen, s ezt bizony meg is tudom érteni. De néha azért jobb, ha szocializálódik az ember, valószínűleg ez miatt vagyok most én is itt, s szólítottam meg őt is. Na ennek persze más oka is van, amit igen helyesen felmér a leányzó, s pár kedves szó is elhangzik felőle. *
- Ó, ez remek. Az pedig túlzás, hogy jól nézek ki, de azért köszönöm. Egyelőre kicsit még feszengek, ezeket a cuccokat nem rám tervezték, képtelen vagyok úgy viselni őket, ahogyan kell. * kívülről persze lehet jól mutat, ám én akkor sem érzem ezekben jól magam, mégis aranyos, hogy megjegyezte, nem vagyok valami visszataszító manus. *
- Köszönöm, egész jól, és ahogy érzem, ettől még jobban leszek és lehet, hogy a táncoláshoz is megjön a kedvem. * emelem vigyorogva a koktélos poharat, hisz nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz, így elképzelhető, hogy a második vagy harmadik kör után önként fogok nagyokat vigyorogni Vixire. *
- És te, hogy vagy? Apropó.. ha már ilyen kedves vagy, hogy elviseled a társaságom, szabad egy táncra? * kérdem az utolsó korty után, a poharat valami biztonságos helyre téve, készen állva a dologra, bár ez a zene nem igazán fekszik nekem, talán valami lassúbbra jobban menne, no de sebaj, lehet értékelni, hogy próbálkozom. *
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:56 pm

//Rose//
* Kicsit talán "szédült" ez a leányzó de lehet, hogy tévedek. Szerintem kicsit lassabban fogok beszélni, mert talán neki túl gyors a tempóm, már volt ilyen másokkal is, hogy nem tudtak követni. *
- Csak azt mondtam, hogy finom az innivaló. Ha túl gyorsan váltok témát szólj nyugodtan. Bocsi, csak fel vagyok pörögve... * Mosolyodom el kissé, nem akarok berúgni, mert nem vagyok olyan, de lehet, hogy megfogok kóstolni egy, s mást. *
- Nem most gondoltam majd később, most még veled dumcsizok. Tetszik a ruhád... olyan egyszerű de mégis olyan szép. * Dicsérem meg a ruháját, mert tényleg tetszik. Szeretem az egyszerű ámde csinos darabokat. Az én ruhám sem egy csilli-villi. *
- Hát van pár aki tetszik de még nem akarok bepasizni, úgy is jön magától. De az igaz, hogy akad bőven. Na és neked, valaki? * Kacsintok rá egy kíváncsiskodó mosollyal az arcomon. Ő még nem tudja milyen kíváncsi tudok lenni... de vagy meg tudja a későbbiekben, vagy nem. Majd hosszan kortyolok egyet és már lassan a fele nincs meg az italból. *


A hozzászólást Sophia Lerenz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 7:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Theodora Schmitz
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Theodora Schmitz


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás : 2010. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:57 pm

/ Alinox /

* Ismerkedni soha nem árt, bár azt nem lehet mondani hogy nagyon szoktam. Mostanában kicsit el vagyok tűnve, de hát nem lehet mindig látható. Sok az új arc ami nem is meglepő hsizen elsős vagyok. az enne a fura ha mindenkit ismernék. Azonban nincs kedvem egyedül ácsorogni és bámulni ezért megszólítok valakit.*
- Egyedül nem izgalmas egy bál* jegyzem meg s nem vagyok én mentő angyal vagy ha az is lennék akkor fekete szárnyal mint bukott angyal. Az találóbb lenne rám nézve. Az is kiderül hogy miért nem táncol. A táncos fiúk szerintem szexisek így hát ezt meg is jegyzem.*
- Nem nagyon szoktam mutogatni magamat. Elsős vagyok hát Te?* Fogalmam sincs hogy melyik évfolyamba jár ahogy arról sem milyen házba tatozik. *
- Inflás vagyok de gondolom ha Te is az enné már össze futottunk volna szóval melyik ház tagja vagy?* Teszem fel ezt a kérdést is picit jobban meg is ismerem a másikat vagy valami olyasmi.*
- Jó kérdés szerintem a levegő, mert nélküle nincs tűz. Vagy be tudom milyen logika felé megy.* Vonom meg a vállamat mert valóban nem tudom hogy csak hasra ütés szerűen vagy valami más szerint következnek az elemek.*
- Van kedved ropni egy kicsit? Nem kell pár hozzá.* Mosolyodom el mert valóban lehet egyedül is vagy jelen esetben ketten. Egy kicsit megrázod a feneked és már is mehet a rissza party*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 7:59 pm

/Ambrus/

*Miután megérkezik a lány a terembe nem lesz sokáig egyedül, hisz azonnal fel is kérik egy táncra. A tánctéren a pukedlizás után keringő táncolásába is kezdenek, hiszen egy nagyon szép szám megy, melyet mindketten ismernek. Pár bók is elhallatszik mindkét fél részéről, melyet mosolyogva fogad a lány, tetszik neki Ambrus stílusa.*
- Én is így vagyok ezzel, csak pár diáktársamat ismerem Önön kívül. *Szépen lágyan tovább ringatóznak a kellemes zenére, miközben kellemesen társalognak.*
- Köszönöm. Nekem is volt alkalmam részt venni jó pár neves rendezvényen, ahol megkövetelték a használható tánctudást. *Mosolyog a beszéd után a lány, hisz nem voltak rossz partik azok, igaz felügyelet alatt volt, de hát nem volt mindig ott mellette az apja, olyankor pedig fellélegezhetett és kellemesen szórakozhatott. Közben megváltozik a díszítés, és az eddigi jégtömb helyén láva lesz, ami nagyon meleggé varázsolja a helyiséget. Közben megköszöni a fiú a táncot, és a lány fejének elegáns biccentésével köszöni meg.*
- Én is nagyon élveztem. Először innék valami frissítőt, utána pedig jöhet még egy tánc. *Közben az egyik tűzkarikához megy és levadászik magának egy koktélt.*
- Hogy tetszik eddig az iskola? Olyan mint amilyennek képzelte?*Közben pedig az italát fogyasztja, ha Ambrus is beleegyezik egy frissítő italba.*


A hozzászólást Krishana Quinn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 8:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:00 pm

*Lassan letelik egy újabb óra, így talán már a diákok is sejthetik, hogy ismét változni fog a terem. Más elem következik, más zenével és természetesen alapjában véve más hangulattal. A forró levegő kezd ismét normálissá válni, s ha valaki a vulkánra pillant, azt is észreveheti, hogy az mintha elkezdene átalakulni. A láva megszilárdul, barnás színt ölt, s szépen lassan vastag gyökérzetté kezd alakulni. Amikor már körbeér ez a folyamat, a kürtőre terjed át ez a változás, ami lassan tovább kezd nyúlni, s egy hatalmas, az egész termet beterítő fa alakul ki végül. Igen, a harmadik elem, ami megjelenik a bálon az a föld, ami ezzel az életfával van jelképezve. A lángoló karikáknak már nyoma sincs, helyettük az italok a fáról lelógó kókuszhéj poharakban foglalnak helyet. Vigyázni kell azonban, mivel az alkoholos italok közül most nem éppen gyengék kerültek beléjük, ugyanis az egyetlen lazább vörösbor mellett most konyak, whisky és Jägermeister típusú röviditalok kerültek terítékre. Úgy tűnik, a magiszterek nem féltik a nebulókat, hisz tudják, egyik-másik szeret időnként lenézni a fogadóba vagy a clubba, ahol nem Bambit szürcsölgetnek. A keményebb italokhoz keményebb zene is társul, elérkezett a rockyzás ideje.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:06 pm

/ Mona /

- Azt hiszem örülni fogok neki* Mosolyodom el mert szívesen töltök vele több időt. Kedvelem nincs rajta mit tagadni. Aaron most is közbe kotyog a szokásos módon s mielőtt megbántaná a másik vagy zavarba hozzá gyorsan bocsánatot kérek. A szavai egy kicsit meglepnek de elmosolyodom s mivel változni kezd a terem így táncolhatnékom támad, melyre meg is invitálom a szőke szépséget. Amint a keze az enyémbe csúszik a parketta vezetem.*
- Én sem vagyok egy rongy lábú* Mosolyodom el mert annyira azért nem táncolok jól, de biztos nem fogok a lábára lépni. A derekára csúsztatom az egyik kezemet s a másikba a kezét zárom. Egy határozott lépést teszek előre majd hátra. Most nem zavar hogy hozzá érek valakihez. Talán azért mert Monához kell.* Kérdezhetek valamit?* Pilont az íriszekbe s ha bólint vagy ad jelet akkor folytatom.*
- Hogy érted azt hogy sokkal több?* Kérdezek rá mert nem tiszta előttem hogy mire is akart célozni. Egy idő után azonban a zene és a terem is megváltozik így el is engedem a másikat.*
- Oh, hát erre azt hiszem fejet szoktak rázni vagy ugrálni nem? Ebben a stílusban nem vagyok otthon, de ha megmutatod hogy kell akkor nem kell abba hagyni* Egész megáradtak a szavak s nem látom értelmét annak hogy most is szűkszavú legyek.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:06 pm

-Legalább volt egy izgis estém. Rám fért már a mulatás, habár kicsit kirúgtunk a hámból.*Nevet fel halkan, hiszen a kicsit az nem fedi teljesen a sztorit, de mindegy, hiszen senki sem hallotta megjegyzését.*
-Én bizonyos szempontból irigylem őket. Például mi itt vagyunk, és fekete mágiát tanulunk, és mi lesz belőlünk? Nekik meg rengeteg lehetőségük van, mint mondtam is tegnap, ők lehetnek pilóták.*Szontyolodik el, miközben megtörténik a felkérés, amire egy kicsit megszeppen, de elfogadja az újabb kihívávást. Mielőtt viszont elindulnának, megpillantja Serafina a vörös ruhás lányt, mire picit elkezd irigykedni annak szépségén.*
~Na, vele szemben esélyem sincsen... Kicsit sem úgy alakul ez a bál, mint terveztem.~*De most inkább nem törődik vele, elhatározza, hogy akkor is jól érzi itt magát, ha pillanatokon belül a fejére dől a kastély.*
-Áhám... szóval hosszú. De gondolom, nem valami kis dolog miatt haragudott meg. Esetleg miért nem kérsz tőle bocsánatot?*Adja a tanácsokat, de most nem érdekli, hogy ezzel is maga alatt vágja azt a bizonyos fát, inkább segíteni akarna a srácnak.*
-Akkor a te életedre lehet azt mondani, hogy fenékig tejfel. De gondolom ennek is vannak buktatói.*Közli vidáman, miközben rálép a srác lábára. Csak egy halvány mosolyt küld felé, majd a megállapításra csak elvigyorodik.*
-Na, nálunk lasagna, pizza meg pápa. Melyik a jobb?*Vonja fel a szemöldökét, majd ő is várja a változást, kíváncsian, vajon most melyik elem fog dominálni.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Nagyterem, étkező - Page 10 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:08 pm

//Tak//

*Érzékelem ám rajta, hogy hasonlóan van és ezt valahogy el is hiszem neki, hiszen a legutóbbi találkozásunkkor feltűnt, hogy mennyire magának való egy személy és hogy én is alig tudtam vele kommunikálni egy picit. Viszont ettől eltekintve igen csak kedvesnek tűnt, főleg a pulcsi miatt, amelyet abban a hidegben nekem adott, nem engedve, hogy szétfagyjak, tehát én se leszek most elutasító és bár néha másfelé is pillantok, mégis próbálom a figyelmem legnagyobb részét a kékszeműnek szentelni.*
- Én is hasonlóan érzem, ezek a cuccok annyira... szépek és komolyak és elegánsak, hogy nem tudom. Ritkán hordok ilyesmit és most fura minden. *motyogom halkan, de mégis jól hallhatóan, néha a piros ruhámra nézve, néha pedig fel a fiúra.* - Egyébként pedig nincs mit, csak őszinte voltam. *kacsintok rá, de eszem ágában sincs flörtölgetni vele, egyszerűen szeretném jól érezni magam én is. Érdeklődni kezdek hát felőle és a szavait hallva csak halkan kuncogni kezdek.*
- Én szinte soha nem iszom, szóval picit félek is tőle. De ha nagyon elviselhetetlen leszek, akkor küldj ám el bátran aludni. *bízom rá magam, hiszen nem akarom kiütni magam vagy hülyeséget csinálni. Tényleg távol áll tőlem az ivás és szerintem egy lány részegen nagyon is csúnyán néz ki, úgyhogy inkább megkímélném magam ettől.*
- Öhm, egész jól... fogjuk rá. *bólogatok aprókat, magamat is győzködve hozzá, de ahogy Tak tovább beszél, úgy nyitom ki picit ajkaimat, majd mosolyodom el végül.*
- Nem elviselem, hanem örülök a társaságodnak és persze, hogy szabad. *mosolygok rá, majd ha minden igaz, akkor meg is fogok indulni a táncparkett felé, de ekkor kezd el alakulni a terem és fogom meg hirtelen Tak kezét.*
- Na vajon most mi jön? *pillantok fel rá izgatottan, majd amikor meglátom a hatalmas fát, rögtön megcsillannak a szemeim, tetszik ez a stílus is.*
- Hűha, nem semmi! *nyúlok fel és szedek le két kókuszhéjat, amelyek közül az egyiket a fiú kezébe adom. Nem tudom, hogy mi van benne, de koccintásra emelem.*
- Egészség! *viszont miután iszom, el is húzom a számat. Konyak van benne, de ilyet is ritkán ittam, így nyelek is egy aprót.*
- Ajjaj, szerintem inkább a tánc, már ha benne vagy. *fordulok körbe és sietek el egy asztalhoz, hogy letehessem az italomat, amelyet majd az este további részében el fogok kortyolgatni, majd vissza is lépek a fiúhoz, amire felzendül a rocky.*
- Oh, ebbe otthon vagyok, akkor pörögjünk! *nyújtom ki két kezem, hiszen szeretek rocky-zni, így hogyha megfogja kezeimet, lépegetni is kezdek, ahogy kell.*
- És most forgás! *szólok hangosan, hogy a zenétől is halljon, majd ha minden igaz, egyszerre fogunk forogni, majd vissza és ez után jöhet a további mozgás.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Nagyterem, étkező - Page 10 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:09 pm

//Dora//

* A víz után a tűz elem jön, és vulkán jelenik meg, ami ki is tör, és a teremben érezhetően melegebb lesz a levegő. Nem sokáig ácsorog már a lányka egyedül, egy új arccal kezd beszélgetni, akinek Dora a neve, és azt is megtudja, hogy az Inflatus ház tagja.*
- Én exortusos vagyok, és szintén első évfolyamos.* feleli, majd megkérdezi, hogy szerinte milyen elem jön, és a levegőt mondja.*
- Én is arra tippelnék.* feleli, majd mikor Dora érdeklődik, hogy táncolnak-e egy kicsit, csak úgy pár nélkül, mosolyogva bólint.*
- Akkor hajrá, van egy kis időnk még a témaváltásig.* mondja, és a táncparkettre sétálnak, ahol elkezdik rázni. Alinox próbálja utánozni a latin táncoslányokat, nem is olyan bénán.
Hamarosan azonban a zene elhalkul, és a lányka kíváncsian néz körbe, hogy milyen elem jön. A vulkánból egy fa kezd kialakulni, szóval nem találták el jól, és a harmadik a föld. A zene is keményebb lesz, rockosabb, ami nem a kedvence Alinoxnak, de táncolni lehet rá. Alkalmazkodik a ritmushoz, és reméli, hogy Dora is csatlakozik hozzá.
Újféle alkoholos italok is kerülnek a terembe, méghozzá a fáról lelógva. Majd ezekből is innia kell, de egy kicsit érzi már az előző pezsgők és koktélok hatását, de jól akarja érezni magát, ezért jókedvűen táncol a parketten új ismerősével.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Nagyterem, étkező - Page 10 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:10 pm

//Sophia//

- Azt látom, hogy pörögsz, amit én sajnos nem mondhatok el magamról. De azért hátha ragad rám a te jókedvedből egy pici. * mosolygok rá halványan, mivel én most mintha a nyugalom legfelső fázisában lennék, bár ez sem teljesne pontos megfogalmazás így. A táncikálás említésére személy szerint rögtön visszakozni kezdek, s fel is ajánlom neki, ha szeretne, indulhat most is, de oda én nem tartok vele: nincs ingerenciám ehhez most. Tudomásul veszem most már, hogy neki később is jó lesz, mikor ruhámat kezdi dícsérni, akkor viszont csak mosolyogva legyintek egyet. *
- Köszönöm. Nem akartam túlöltözni, meg igazából azt hiszem, nem szeretem a csillogós, meg kivágott dolgokat sem. * igen furák ez az "azt hiszem", meg ilyesmi töltelékek a mondataimban, de mivel pontosan nem tudom, mit is szeretek, vagy mit nem, így hirtelen elhatározásból döntök, s bizony hogyha arra gondolok, mély dekoltázsos ruhában kellene megjelennem, máris felfordul az ötlettől a gyomrom. Csak hogy ne álljon be a kínos csend, a fiúkról kérdezem a táncolás végett, melyre egy igen kerek választ kapok, s még egy kérdést is, mire vállam vonom párszor. *
- Volt valaki, de most.. most nem tudom. Most nincs senki, de ahogy mondod, majd jön magától. * hagyom rá a dolgot, mivel igaza van, énbennem pedig semmiféle érzés nem tisztázott egyelőre még Nath felé sem. Bár ahogy eszembe jut az a fénykép, amit oly sokszor kezembe veszek, egyre inkább azt érzem, hiányzik az a fiú. Na meg a múltkori rítusmágia is rádöbbentett elég sokmindenre. *
- Na vajon, melyik lesz a következő elem? * kérdem tőle hangosan, mert ha még jó az időérzékem, hamarosan ismét váltás következik, s már láthatom is a vulkán helyén azt a szép fát, a kókuszhéjakkal egyetemben. *
- A föld. Remek. Nara most biztos jól érezné itt magát. * jelentem ki mosolyogva, mintha a világ legtermészetesebb dolgát jelentettem volna ki, hisz tájékoztattak famulusom mibenlétéről. *
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:16 pm

/ Törpike /

* Nem igazán értem, hogy miért tűnt el, meg azt sem, hogy miért ment vissza. Azt meg pláne nem hogy miért verték meg. Vagyis sejtem, de hát akkor is. Szólhatott volna. Egy nyugodtabb helyre húzom a másikat és nincs ellenvetése.*
- Mi történt vele?* Kérdezem meg komolyan s a legrosszabb fordul mega fejembe. Látom ahogy egyre közelebb hajol a másik és az első gondolatom hogy hajaj. Most mi tévő is legyek? Bonyolult ez az egész meg hát ne higgye a kis asszony, hogy ide jön és minden el van felejtve. A fejemet elhúzom, így nem találja meg az ajkaimat.*
- De haragszom, mert valóban nagy hibát követtél el.* Jegyzem meg komolyan s így is gondolom. Hibázott és talán ez egy olyan hiba melyet nem ehet helyre hozni. Érzem a húzást melynek engedek s figyelem ahogy valami italt eres magának.*
- Hogy mit csináltam amíg nem voltál velem? Jó sok minden de Te arról nem akarsz mesélni hogy mit csináltál akkor mikor én nem voltam a suliba?* Fonom magam köré a karomat s várakozóan pillantok a másikra. A terem megváltozik s a zene is. Mivel még mindig nem foglalkozom, bár biztos hogy egy jó kis bál lenne ha....ismét körbe pillantok a termen, de semmi érdekes ezért vissza függesztem komoly tekintetem a másikra és várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:20 pm

-Ha csupán repülésre vágysz, fogj egy seprűt és uzsgyi! *magamban is erre gondolok, ezt még egyszer biztos kipróbálom. Közben felkérem Serafinát táncolni, és a kezdeti elutasítás ellenére mégis belemegy, és a parkettre megyünk. *
-Nem kis dolog, de nem is vészesen nagy. Na de hékás, ráér a bocsánat kérésem, most csakis veled szeretnék foglalkozni Serafina. *rámosolygok partneremre és egy hajtincset a füle mögé tűrök.*
~Te jó ég, nagyon szép lány.~ *gondolom, közben már a fenékig tejfel életem a téma.*
-Áh, nehogy azt hidd, hogy olyan jó az, ha gazdag vagy. Hiába van meg mindened, ha nincsenek barátaid, és az ismerőseid se nagyon komálnak, mert megkaphatok mindent. Szerencsére a focicsapatban beadtam azt, hogy középosztályú vagyok, és ezek után elég jól kijöttünk a srácokkal. Remélem itt a Mysterio-ban nem lesznek ilyen gondjaim. *eltűnik a mosoly az arcomról, ahogy visszagondolok a green bay-i időkre. *
-Viszont a legjobb mozifilmek nálunk készülnek! Na majd egyszer, a suli után ígérd meg, hogy meghívsz hozzátok vendégségbe, bárhogy alakulnak itt a dolgok! *közben változik a dísz, most a föld eleme dominál, és ámulva nézem az egyre növekvő fát. Kíváncsian fürkészem az ital készletet, aztán partnerem arcát. *
-Légyszi! Csak egy kör Jäger-t. Az egyik kedvencem és szeretnék egyet inni veled. *mondom neki amolyan kérlelő szemekkel nézve, de nem hiszem, hogy elutasítaná ezt az egy kört. Mondjuk nem ez lesz az első, hogy együtt iszunk. Leemelek két kókuszpoharat, amiben az ital van, és átnyújtom a lánynak. *
-A mai esténkre.
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:22 pm

/Krishana/
*Legutóbb is kellemes társságnak bizonyult a leányzó, így nem vonakodom felkérni őt egy táncra. Közben kellemesen beszélgetünk. A tánc igazán lágy és ritmusos, nagyon élvezetes.*
- Ennek kifejezetten örülök, mert így remek táncpartnerre leltem önben. *Ismét egy bók, majd helyszínváltás. A kellemes vizes díszítés vulkánná változik meleget árasztva magából. A zakó meleg és nekem is jól esne egy frissítő, ezért fölajánlok egy gyors kitérőt, bár a latin sem áll tőlem messze, de a felsőtől is jó lenne már megszabadulni. Leksltálunk a parketről, hogy ne legyünk útban, ezután Krishana szerez magának egy koktélt én meg a székre akasztom zakómat. Legszívesebben a csokornyakkendőt is kivenném, de az most inkább fent marad, ennyit el tudok viselni. Veszek magamnak egy koktélt, amibe nagyot kortyolok, majd válaszolok a feltett kérdésre.*
- Szerintem az iskola remek. Méltó híréhez, de ez a téma nem illik ehhez az estéhez. *Húzom le maradék italomat.*
- Szabad egy szambára, mielőtt váltás lesz?
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Nagyterem, étkező - Page 10 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:24 pm

//Vixi//

- Ja, én is valami ilyesmit érzek. * bólintok egy nagyobbat szereléseink jellemzésére, dehát most ez van, ezt kell szeretni, ennek van most itt az ideje, egy darabig úgysem kell ezt a göncöt felvennem ismét. A továbbiakban az ivásról is szó esik, s amiket mond, az nagyon is becsülendő, de azért mégis mosolyognom kell az alvás említésére. *
- Hát, a toronyig el tudlak kísérni, onnantól már magadnak kell boldogulni, én nem találhatom meg helyetted az ágyikódat. * bököm oldalba kedvesen, cukkolás ez, semmi más, s bizony igazat is mondok, mivel nem egy házba tartozunk, így nekem nincs bejárásom az Exosokhoz. Vissza kérdezek viszont, hogy ő hogy is van, s bár válasza nem túl meggyőző, vagyis érzek benne némi ferdítést, mégsem fogom nyaggatni, mi baja, de legalább pofija nem morcos, mint inkább vidám, hogy ide jöttem hozzá, s ezt szavai is alátámasztják. *
- Remek, ennek örülök. És hát akkor menjünk. * megyek bele most már visszafordíthatatlanul a táncolásba is, ám idő közben kezem el lesz kapva, amit nem furcsállok, hisz táncolni indultunk ugyebár. Viszont Vixinek köszönhetően az én agamig is eljut a dolog, miszerint a terem ismét változik, én pedig szinte meg sem tudok mukkanni az ujjongó leányzó mellett. *
- Eh, ezt most igyam is meg? * szagolok bele immár saját italomba, majd fintorgom is picit erre az alkoholos, mégis gyógynövényes, kissé kesernyés illatra. Nem tudom mi ez, de ha már ennyire kedves volt, hogy kaptam én is egyet, a koccintás is megtörténik, majd vele egy ütemben húzom le a rövidet. *
- Pföjj.. nem tudom, mi ez, de elég trágya íze van. * közlöm kissé nyersen, s bár user a Jägerre gondolt, én nem ismerem ezt az italt, és vele ellentétben nem is lesz a kedvencem. Tekintetemmel szinte képtelen vagyok követni a lánykát, mert hogy közben még kicsit mintha meg is szédülnék, régen volt az az ebéd, ő pedig máris pörög tovább. *
- Aha, a tánc.. de mi ez a zene? Hát ez nem az én estém.. * jön most egy kis morgás felőlem, majd egy sóhajjal válok meg attól a kókusz izétől, hogy táncra perdülhessek vele. Hogy forognom is kell? Aha, egy botlábúnak mondhatja az ember lánya. *
- Nem ismerem ezt a táncot, szóval te vezetsz. * emelem fel én is hangom, s ha jól sejtem, újra forgás fog következni, bár mint mondtam, nem vagyok ebben otthon, így teljességgel rábízom magam. Fenébe is, lehet inkább ki kellett volna várni valami lassúbbat tényleg.. *
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:26 pm

//Rose//
* Kicsit rosszul érzem magam amikor látok sok fiút egy lánnyal táncolni és azt gondolom bárcsak Josh is itt lenne. Remélem találok, azért majd valakit akit szerethetek, és ő is viszont szeret. Meghallom, hogy Rose nincs annyira jó hangulatban, mint én és így szólok. *
- Hát, azért én sem annyira de szeretem a zenét. Sajnálom ha nem érzed annyira jól magad. Én pedig mindig megpróbálom megvigasztalni a környezetemben lévő kicsit szomorkás embereket. * Megértően vállára helyezem a kezem, majd pár másodperc múlva le is veszem. Kortyolok még kicsit az italomból ami hamarosan el is fog fogyni. *
- Szerintem ez a ruha nagyon jó a stílusodhoz, a hajadból és a sminkedből ki tudom venni, hogy kb. milyen a stílusod, és ez a ruha teljesen megfelel. A csillogós nekem sem a kedvencem, de van egy topom ami olyan és jól néz ki, a kivágott cuccokat én se szeretem bár lehet, hogy ez a ruha kicsit kivágott, de ez a ruci így jó. * Majd fél kézzel végig simítom a derekamig a ruhám. És az utolsó pár cseppet meg is iszom, így a poharam üres. *
- Ejj, a fene. Annyira finom volt, és el is fogyott. Most valami másik italt fogok inni, de majd kicsit később. * Nem árt egy kis szünet két fajta ital között szerintem megkóstolok majd egy kicsi pezsgőt, de nem egy egész pohárral. *
- A föld bizony. Látok itt jó pár zöld ruhásat! * Szerintem mind a négy elem szép. *
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Nagyterem, étkező - Page 10 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:27 pm

[Daemon]

*Az elején még jó ötletnek tűnt odasétálni Daemonhoz, ám miután köszntjük egymást a mi kis sajátos stílusunkban, ismét olyat mond, amit nagyon nem csípek. Nem értem, miért néz engem folyamatosan egy ribancnak, de marhára unom már ezt, így a tudtára is adom, mivel fog járni, ha így folytatja a társalgást.*
-Csak tudod ez nem így működik. Mert lehet, hogy nem igaz, de tudod egy olyan embernek, akinek van lelke, bántóak az ilyen szavak. *természetesen nem nebáncsvirágként közlöm ezt vele, csak most már komolyan unom, hogy mindig ezzel jön. Érdekes, saját elmondása szerint Kayoda is bunkó általában, mégsem lotyózott le soha. Bár az is igaz, hogy ő is meg akart fektetni, de legalább még azt is kultúráltabban adta elő, mint Daemon. Amikor viszont végigsimít a hajamon, kissé elhúzom tőle fejem, hisz miért hagynám ezt neki? Velem ne akarjon csak kedvére játszadozni, ahhoz mást kell keresnie. A bálokon viszont valahogy mindig összefutunk, ezt ki is jelentem neki, de szavai most nagyon igazak.*
-Mindenki csinál néha hülyeségeket. *vágom rá egyszerűen, majd csak kortyolok egyet az italból, ám a következő lépéssel igencsak meglep. Derekamat elkapva ránt magához, ám nem azért, hogy valami perverz játékba kezdjen, inkább csak megpörget hirtelen, s mivel én nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez, inkább nem is képzelem el, hogy festhetek kívülről nézve, ahogy próbálok nem elesni ebben a fránya magassarkúban. Amikor végre megállok, elképedve pislogok felé, de ő ismét magához ránt, mint valami rongybabát, és sajnos ez most könnyen megy neki. A beszólásra viszont ismét elfintorodok.*
-Ez már kicsit több, mint menni benne. *épphogy befejezem a szavakat, ő hirtelen csap le ajkaimra, egy puszit lopva tőlem. Meglepettségemben azt se tudom, mit csináljak, így csak a harapásra szisszenek fel.*
-Te teljesen megőrüüüüü.... *nem tudom normálisan befejezni a szavakat, mivel ismét megforgat, én meg csak győzöm szedni egyik virgácsom a másik után, ha nem akarok elnyúlni a padlón. Még csak az kéne, mindezek után még be is égni. Na de újra megfog, s pár szó mellett már be is dönt. Csak egy nagyot nyelek, mikor arca a melleim közé kerül, hisz ilyen közelről nézve azért mégiscsak eléggé kivágott ez a ruha. Arcomra rögtön ki is ül a pír, de ha mindez még nem lenne elég, hirtelen kapcsolok, hogy a lábrész is elég felvágott, vagyis így bedöntve... Úristen!*
-Daemon, állj le! *szólok rá, de ő mit sem foglalkozva ezzel újra megpörget.*
~Ezért még megölöm!~ *újabb strigula a megöljük vagy ne első részéhez. Igyekszem tipegni, ahogy tudok, ám nagy szerencsémre hamarosan ismét változik minden. Leáll a zene, a vulkán átalakulását pedig a szemem sarkából veszem észre. Talán a zene hiánya őt is megállítja, s ekkor szabadítom ki kezem az övéből, s lépek hátrébb tőle.*
-Te teljesen bediliztél? Látod milyen ez a ruha? Ebben döntögetsz itt a terem kellős közepén? *véleményem szerint jogos a kiakadás, még ha most a tánc miatt egy normálisabb énje is mutatkozott meg.*
-Mi a fene ütött beléd? Sose gondoltam volna, hogy tudsz táncolni. És mi volt az a puszi? *fonom össze karjaim magam előtt durcásan, miközben próbálok nem mindig rá pillantani, mivel most zavar ez a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Schmitz
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Theodora Schmitz


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás : 2010. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:31 pm

/ Alinox /

- Akkor évfolyam társ üdv a klubban* Vigyorodom el s a beszélgetés tovább folytatódik. Szerintem a levegő jön, de majd meglátjuk viszont egyet értünk ebben. Táncolni pedig tudunk ketten is. Miért ne nem vagyunk pasikra szorulva szerintem. Legalább is én nem.*
- Helyes akkor csapjunk a lovak közé* Ezzel meg is indulok a parkett felé s szépen felveszem a ritmust. Nézem a srácokat vagyis a csajokat miként ropják s próbálok el lesni egy-egy lépést. Szerintem egész jól csinálom. Alinox-ra pillantok aki láthatóan szintén bele jött. A zene elhalkul s egy másik elem kap teret. Nos nem az amire számítottam, de ennél jobb nem is lehetne. A kedvenc elemem s a zene s tetszik.*
- Ne ez a nekem való muzsika* Kacsintok a leányzóra s már is felveszem a ritmust. Közben egy pohár italt is szerzek magamnak s iszok is belőle. A kedvem már jó, de ennél csak jobb lehet. *
- Ahogy látom Te is ezt a zenét kedveled jobban vagy tévedek?* Kérdezem megmert közbe is tudok beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:33 pm

-Az nem ugyanaz!*Legyint, hiszen látja, hogy a fiú nem érti a komoly vonzalmát a repüléssel kapcsolatban. Mondjuk ő maga sem, de azért még nem fordult orvoshoz azzal a gonddal, hogy folyamatosan arról álmodik, hogy folyton repül? Lehet, hogy Scottnak van igaza, és tényleg seprűznie kellene.*
~Majd egyszer kipróbálom..~*ígéri meg magának, miközben táncolni kezdenek. Kicsit meglepődik a fiú viselkedésén, hiszen tegnap kicsit rosszul sültek el a dolgok, de azért bűbájosan rámosolyog, és aprót bólint.*
-Hát, ez az oldala borzalmas, hogy egy elkényeztetett piperkőcnek néznek, de a másik véglet sem a legjobb, amikor ez miatt vannak barátaid. A legjobb szerintem, ha megtalálod azt az embert, aki nem akarja kihasználni a pénzedet és a befolyásodat. Amióta én itt vagyok, még nem történt olyan, hogy valakit az miatt néztek volna le, hogy szegény, esetleg túl gazdag.*Vonja meg a vállát, miközben változik a díszlet. Most már az ő színe áll a közép pontban, a zöld. Megfogja a fiú kezét, és el sem ereszti, úgy nézi végig a nagy fa fejlődését. De a kérdésre, csak megmerevedik, mint egy kőszobor, lehajtja a fejét, és a felcsendülő pörgős zene mellett csak elsuttogja a szavakat, amit magának is fél bevallani.*
-Nekem már nincs hova haza mennem.*De most ezzel inkább nem akar foglalkozni, így egy kis vidámságot erőltetve magára lépdel a fiú után.*
-Rendben, de akkor csak egyet.*Elveszi a poharat, belenéz, és örömmel konstatálja, hogy tele van. Koccintásra emelik a kókuszhéjat.*-Erre a csodás esténkre.*Mondja ki, majd mélyen a fiú szemébe néz.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Nagyterem, étkező - Page 10 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime2011-07-30, 8:36 pm

//Takító//

*Egyértelműen előző szavaimat nem azért mondtam, mert inni fogok és segítség kell, inkább próbáltam picit humoros is lenni, de ahogy érzékelem, azért Tak komolyan vette ezt és hamarosan erre szavai is tanubizonyságul szolgálnak.*
- Hé, nem is mondtam, hogy meg kell. Én úrilány vagyok, szóval nem kell majd segédkezned, annál kellemetlenebb helyzetbe nem is hozhatnám magam, tehát maradok az ilyen finom italoknál. *mert hogy fogalmam sincs arról, hogy a koktélban milyen és mennyi alkohol található, így most egyenlőre úgy hiszem, hogy nem sok, tehát jó lesz ez nekem az éjszaka. Na de ahogy a terem átalakul, úgy kapom el kezét, de csak az izgalomtól elsősorban, nem a tánc miatt, így nézek körbe, majd kapok le rögtön két italt a fáról, amelyek közül az egyiket Tak kapja.*
- Nem muszáj, csak ha kéred. *ahogy viszont megissza és látom az arcát, ahogy elég pöszén néz rám, úgy pirulok el picit és pislogok rá szépen.* - Ennyire rossz volt? Ne haragudj, nem tudtam... *motyogom halkan, hiszen nem akartam én azt, hogy el legyen ezzel szúrva ez az egész este, így inkább próbálom most már a táncolásra késztetni, tehát két kezem kinyújtom, úgy fogva meg az övét és lábaim már járják is az ütemet.*
- Rocky-nak hívják. *világosítom fel, majd végül jókedvűen elmosolyodom, miközben forgok.*
- Akkor engedd el magad, ha én vezetek! *öltöm ki felé rózsaszín nyelvem, hiszen élvezni kéne ezt az éjszakát, így táncikálok tovább, majd hamarosan már pörgök ismét, így kerülve cseppet közelebb hozzá, de éppen csak egy pillanatra, amíg a szám véget nem ér, addig még ropjuk, majd ez után picit kipirult arccal az előbbi tánctól sóhajtok egy aprót.*
- Most akkor pihi, amíg a szél elő nem kerül? *kérdezem kíváncsian, hiszen ha nem tetszik neki ez a stílus, akkor én nem fogom ám erőltetni. Így nézek körbe, valamiféle koktél után kutatva, de ahogy érzékelem, meg kell most elégednem azzal, ami a fán van.*
- Előre félek ezektől az italoktól... *pillantok a fiúra, majd a kókuszhéjra, ami nemsokára a kezembe is kerül és abból kezdek iszogatni fancsali képpel.*
- Nem valami jó... *remeg meg törékeny testem, ahogy a hideg is kiráz mindettől, de most nincs más, tehát tovább próbálom győzködni magam, hogy nem olyan rossz az a jäger.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
10 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: