Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Black Cat kisállat-kereskedés

Go down 
+26
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Jasmine Miels
Scott Reid
Serafina Damiana
Sophia Lerenz
Krishana Quinn
Corina Watson
Alinox Ingren
Mona Braxton
Elisaveta Varlock
Aysha Darkblood
Nathaniel Cornwlade
Zoé Calylas
Lynessa Loharn
Sandy Bertona
Theodora Hendrick
Sverkir Erik Bergstrom
Leila Hunt
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jack Sharpy
Ruby Rose Re
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-04, 10:19 pm

* Tényleg őrült módjára rohangál a boltban, majd egy kérdést intézett a lány felé, amire választ is kapott.*
- Igazából nem is tudom...persze magamnak lesz az állat, de olyan nehéz dönteni.* Pillant körbe szorongva, majd szürke szemei megtalálják a megfelelő állatot, egy csomó menyét képében.*
- Tökéletesek* Suttogja áhítatosan* Már csak azt kell eldöntenem melyik legyen az.* Motyogja magában.* Talán ez* Dönt végül egy röszdavörös példány mellet , aminek a mancsai mind fekete színűek. Karjaiba veszi az állatot, ami rögön fel szalad a vállára, és úgy tűnik nem igazán akar helyet váloztani.*
-Akkor ez lesz az* Nyilakoztatja ki, majd pénztárhoz lép, hogy kifizesse az állatot, és megszerezzen róla minden kellő információt.*
- Akkor biztos nem szerenél semmit?* Fordul Sandy felé.* És ha itt végeztünk mihez lenne kedved ?*Teszi fel az ártalan kérdés, miközben a menyét végül felmászik Dora feje búbjára, és onnan kémleli a világot.*
Vissza az elejére Go down
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sandy Bertona


Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 29

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-04, 10:28 pm

*Figyeli, ahogy a lány összevissza rohangálása után megnyugszik, s kiválaszt magának egy menyétet.*
-Hát, szerintem lehetne az a rozsdaszínű, az nagyon aranyosnak néz ki... *Ajánlja a lány figyelmébe a megfelelő példányt, majd örömmel veszi, hoyg a lány végül azt választja ki. Nevetve figyeli, miközben a kiválasztott egyed hogyan fut fel Theodora vállára. Ezekután a lány után lép, hogy az kifizesse a kiválasztott menyétet.*
-Nem, én nem veszek most semmit. Majd pár hónap múlva esetleg... *Mondja, majd amitn a lány kifizeti, elindul a kijárat felé.*
-Esetleg visszamehetnénk a kastélyba, vissza kell vinnem egy könyvet a könyvtárba. Ha gondolod, gyere velem! *Mondja, majd ha a lány igent mond, elindulnak együtt a kastély felé. Ha nem, akkor Sandy elköszön, s egyedül indul vissza a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-04, 10:48 pm

*Kiválasztja a menyétet, és ki is fizeti azt, majd kérdésére, hogy nem szeretne-e valamilyen állatkát venni, azt a választ kapja, hogy majd kásőbb, csak vállat von.*
- De ha majd jössz, szólj, és akkor meheünk megint együtt* Lelkesül fel megint. A menyétet a vállán párszor megsimogatja, majd az ajtó felé indul, nyomában a lánnyal. Válaszul hárafordul, és elgondolkodva megszólal.*
- Az hiszem én is megyek. Nem emlékszem, hogy visszavitem volna leprikónos könyve.* Töpreng hangosan, kezét a kilincsre teszi, és ki is lép az ajtón.* De ha nem bánod én még vissza megyek a szobába, mert a könyvet fennt hagytam.* Motyogja halkan, majd figyelmét a menyétre fordíja.* De neve is kéne adnom neked nem igaz?* Gügyögi az állatnak.*Newton leszel!*Jelenti, ki végül, majd teljesen elégedetten sétál tovább az utcán Sandy mellett*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 2:35 pm

* Lynessa a szobájában olvasgatja Jelmágia jegyzeteit, mivel elég gyenge volt az utóbbi órán s nem is nagyon érti. Török ülésben ücsörög s mikor már majd kifojnak szemei, hátra dől s kifújja magát egy kicsit. *
~Mára elég lesz ennyi! * mélyen elmereng hova kéne ma mennie! Se óra se párbajszakkör, még is elkéne ütni valamivel az időt. *
~Tudom már! Úgy is sokat vagyok egyedül, talán megkéne látogatnom a kisállat boltot! * nagyon szereti az állatokat, és úgy tudja lehet tartani állatot az iskolában, így úgy dönt ellátogat Mystral-ba, s körül néz miylen állatok vannak a kereskedésben. Konkrét terve nincs, hogy milyen állatot szeretne, majd ha meglátja akkor egyből érezni fogja, hogy melyik kell neki. Nagy izgalommal s sietősen kezd el öltözni, egy melegítőt vesz fel, de persze pulcsi nélkül, ahoz most meleg van, de mivel nem túé vastag a nadrág így még elmegy, hogy hosszú. Felhúzza hozzá sportcipőjét s elindul Mystralba. A hajóhoz siet melyet pont el is ér s pár percen belül már Mystral utcáján lépked. Körbenéz, hogy merre is lehet az üzlet s meg is pillantja a feliratot -Black cat kisállat kereskedés- a régiség bolt mellett. *
~Na meg is van! * óvatosan ajtót nyit, majd számára egy csodálatos látvány tárul szeme elé, ott van egy jó pár állat ami közül majd választhat. *
-Jónapot! * köszön az eladónak s már kémleli is a kisállatokat. *
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 2:52 pm

* Ma egy kis városnézéshez volt kezdve, így már a délelőtt folyamán áthozatta magát Seol szigetére a révész segítségével, hisz még nem volt alkalma felfedezni a kicsinyke várost. Nem mintha szórakozni jött volna ide Újzélandra, de a lányt sem kell félteni, ki igen csak kicsapongó életet élt szülőhazájában. A tudásvágy tombol benne, ugyan akkor a tinédzser kor sem mellékes szemszögéből, hisz bulizni kell és élezni az életet amilyen képen csak lehet.
Na de ma tisztában akart lenni milyen is város és mit lehet beszerezni ha szüksége lenne valamire. Rá is akadt az édesség boltra, hol szépen be is vásárolt megannyi nyalánkságot magának, igen, édesszájú a leányzó, így nagy örömére szolgált a vásárlás. Miután ezzel is megvolt a főutcát vette célba, hol órákon keresztül bámulta a kirakatokat, amelyik bolt érdekelte be is ment, szóval nem kell őt félteni, imád vásárolni, még ha nem is folyik ki zsebeiből a pénz. Délben beült a parkba és hosszan csak ücsörgött élvezve a gyenge napfényt, ma igen hűvös idő van s a szél is olykor erőre kap, nem is beszélve a borús felhőkről, de szerencsére néha-néha kikandikál a napocska.
Elunva az ücsörgést ismét nyakába kapja lábait s megindul a forgalmas után, egészen addig, míg nem eléri a kisállat kereskedést. Bár nincs oda a kedvencekért, de nem is utálja őket, így gondolva egyet benyit az üzletbe. A csengő jelzi érkezését s miután belép közömbösen biccent az eladó felé.*
- Üdv.* meg is indul a sorok között, míg nem egy leányzó nem állja útját a szűk kis "folyosón" Látja hogy ámuldozva nézi az állatkákat, így pillantása arra vetül amelyre övé.*
- Tetszik?* kérdezi lassan visszapillantva rá.*
- Mert akkor megvehetnéd gyorsan és elengedhetnél, míg végigfutok az üzletben.* na igen, nem a kedvességéről híres, de nem is olyan gúnyos most. Könnyű tavaszi öltözet van rajta, nyakában hosszú sállal : http://kepek.hazaidivat.hu/Divatbemutato/2007/09-27-Arkad-Divathet-2007-Osz-VIP-bemutato/arkad_2007-023_Med.jpg
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 3:15 pm

* Nem sokat tétovázik, belépése után egy gyors köszönés az eladónak s már keresi is a számára megfelelő állatot. Először a hűllőket veszi szemügyre. Van köztük szépen megtermett kígyó is, s teknős béka is. *
~Jól mutatna a nyakamba, de én mégis másra gonoltam!~ * ahogy fürkészi az állatokat egy lány szólítja meg, ki kissé modortalan, de az is lehetséges, hogy csak rossz a kedve. Lynessa választa d enki a kérdésére. *
-Ja tetszik, de megvenni nem akarom! Fussál csak, mit bánom én! Mondjuk nem hiszem, hogy ez az üzlet arra lenne való! * majd arrébb húzóckodik, hogy kényelmesen elférjen a lány, kinek nevét nem tudja, mivel nem ismerkedési céllal szólította meg, s elég bunkócskának tűnik Lynek így első látásra. Mit sem törődve a lánnyal nézegeti tovább az állatokat. Ezúttal a kutyákhoz fordul s rögtön megakad a szeme egy árván ücsörgő kiskutyán.*
~na ő lesz az enyém~ * odalép a kis megszeppent állathoz, s már magához is öleli, mire a kutyus hála képpen megnyaldosa kezét. *
-Akkor őt elvinném! * sétál az eladó felé, majd pénztárcájából előveszi a kutya árának megfelelő összeget majd egy kis tápot is kér a boltostóls. Mikor megtörténik a fizetés Lyn nagyon örül, hogy sikerrel járt s talált magának egy barátot. A lány ki megszólította még mindig köröz a boltban. Pont arra felé jár mint Lyn, ebből kifolyólag még egy pillantást vett rá, majd köszön az eladónak s már el is hagyja az üzletet. Egy darabig csak a bolt elött ismerkedik újdonsült kis barátjával. *
[Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Angolbulldogpuppy
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 3:38 pm

* Csak a kíváncsiság űzte be a boltba, hol nem éppen sétafikálva járja a sorokat, egészen addig, míg nem egy szűkös "járatban", egy barna hajú leányzó útját nem állja. Magához híven tudakolja meg, meddig is szeretne ott ácsorogni, természetesen nem hogy visszafordulna és folytatná útját egy másik sorban, ó nem, kissé kötözködve szólítja meg a lányt.*
- Azt hiszem az én dolgom, hogy milyen tempóban is megyek. Ha nem pucsítanál szemeidet düllesztgetve, talán el is férnék.* jegyzi meg szárazon s miután a lány arrébb is tette magát, egy furcsa pillantást vet rá, majd halad is tovább. Nem nagyon érdekli mit gondol róla a lány, meg bárki más, ő olyan amilyen. Tovább is meg, hol jobbra, hol balra pillantgatva, a madaraknál azért megáll és megcsillanó tekintettel méregeti őket. ~ Ez való nekem...nem kell velük annyit foglalkozni és nem piszkítják össze a szobát sem ~ gondolja kicsit oldalra bólintva fejét, s mikor eldöntötte hogy meg is veszi őket a pulthoz megy, hol már se híre se hamva a másik lánynak, mi nem baj, mert hogy az eladóhoz jön.*
- A pintyeket szeretném...* feleli, majd meg is indul és ha követi az eladó rá is bök arra a négyre, mely ott ücsörög csendben: http://gallery.site.hu/d/739883-2/pintyek_4.JPG *
- Egy nagy kalitkát, etetőt, itatót, magokat és házat is szeretnék nekik, és ha lehetséges hintát is.* sorolja a dolgokat, volt neki otthon, de elpusztultak, az idő rajtuk is kifogott. Szép lassan visszasétál a pulthoz, hova rátámaszkodik könyökével, miközben nézi az eladó sürgését-forgását. Pár perc elteltével a madarak a kalitkában és a cuccok is egy táskában kötnek ki. Kifizeti a megvásárolt dolgok értékét, majd elhagyja a boltot, kezében dolgokkal, de amikor kinyitja az ajtót, látja hogy a leányzó kivel már összeszólalkozott az előbb, szinte az ajtóban babusgatja a kiskutyát, mit talán itt vásárolt.*
- Látom jó érzéked van ahhoz, hogy mindig útban legyél. Ha megbocsájtasz.* tekint rá sóhajtva, majd ha odébb is áll, kisétál az üzletből.*
- Aranyos...biztos hogy jó ötlet egy állandó foglalkozást igénylő állatot venni?* ő nem hiszi, ezért is vett madarat, minek ha etetőit és itatót megtölti 2-3 napig nem is kell foglalkozni velük.*
- Bár lehet aztán félre gondolom a dolgokat. Mysterios vagy egyáltalán?* kérdezi, mert ha nem akkor talán nem is olyna nagy falat ez a kiskutya.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 3:58 pm

* Miközben Lyn a bolt elött babusgatja kiskutyáját, a lány ki a boltban is már egyszer belékötött nem hagyja most szem szó nélkül s megint ráförmed. *
-Talán fogyjál le ha nem férsz! * Lyn nem tűri ha bunkóskodnak vele, így nem hagyja szó nélkül a beszólogatását az ismeretlen lánynak. *
-Nem tudom mi bajod van! Biztos megjött! De jó lenne ha nem, kötöszködnél! Most találkozunk először és csak a bunkó beszólásaidat hallgatom. * pillantását visszaszegezi az állatkára, de csak hallja alány beszédét. Ismét a láűnyhoz fordul.*
-Tudom hogy aranyos ezér tis vettem meg! Moindnekink szíve joga milyen állatot tart. Te meg majd szedheted a piszkot alóluk, meg mosogathatod a tálcájukat. Nme tudom ez mennyivel jobb! * néz a madarakra, akik egymás mellett ücsörögnek a kalitkában s néha-néha egy kis dalólászásba is fognak. *
-Meg amúgy bármiylen állat, nem csak abbólé áll a tartásuk, hogy enni és innivalót adsz nekik, ez csak az életben maradásához elegendő! *világosítsa fel a lányt, mivel úgy látszik azért dönött a madarak mellett mert azokat nem kell annyira pesztrálni. Részben igaz, de velük is sok a teendő. Mivel még nem mutatkoztak be, Lyn félre téve a marakodást bemutatkozik mikor a másik leányzó a suliról kérdezi. *
-Igen, Mysterios vagyok! Lynessa Loharn vagyok a Cruoris házból! Te esetleg bemuttkoznál? Vagy titkos a kiléted? * nagyon nem izgatja a lány neve, de ha már találkoztak s beszédbe elenyedtek, akkor elgalább a nevét szereti tudni az illetőnek. *
-Szereted amúgy távol tartani magadtól az embereket? Csak mert ilyen stílussal nem hiszem hogy sok barátod lenne! * abból szűri le ezt hogy ha mindnekivel így índít nem sokan tűrik ezt a modort. Ő maga elindul kutyájával az utcán, ha a lány akar vele tart, Lyn megérti ha valakinek rossz napja van s ettől bánik bunkón az emberekkel, de ez a beszélgetés közben ki derül, és az is, hogy talán eltudnak e normálisan beszélgetni. *
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 4:13 pm

* Az ajtóban megint csak nem tud kimenni mivel a lány kivel az előbb bent találkozott, az ajtó előtt babusgatja újdonsült kutyáját, így egy-két nyugodt szót szól is hozzá.*
- Nekem nincs problémám az alakommal drágám. tökéletes így ahogy van, de ha nem látsz az orrodtól egy műtétre szorulnál, tudod manapság rengeteg plasztikai megoldás van arra, hogy ezt azt kisebbé vagy nagyobbá tegyünk. De most komolyan...* mered rá fekete szemeivel hitetlenkedve.*
- Nem látod, hogy az ajtóban állsz?* márpedig nem lehet tőle menni s addig nem is fog míg nem táplászkodik arrébb. Nem mozdul, ehelyett pofázik min a lány jót nevet.*
- De szar szöveg...na ha nem mész te bajod.* azzal neki is lódul és erősen nekivágódik a lánynak, ki ha borul borul, ha nem nem nem érdekli.*
- Annyival, hogy ezek nem fognak az ágyamba pisálni és szarni.* mosolyodik el gúnyosan, majd testsúlyát áthelyezi az egyik lábára s felvont szemöldökkel pillant a lányra. Azért normálisabban érdeklődött az állat felől meg arról hogy ki, de látszik hogy ez a szuka jó pár hete vagy talán hónapja nem kapott semmit a lába közé, talán ezért ilyen ingerült.*
- Azt majd én eldöntöm kihez s hogy viszonyulok, mi közöd van hozzá? Nem hiszem hogy neked több lenne...nah jó szarlapátolást.* pillant rá megvetően és elindul a révész felé. Nem mutatkozik be, magasról tesz a lányra és gondolataira, van annál sokkal jobb dolga is minthogy itt veszekedjen ezzel a hisztis tyúkkal. Tehát egyik jobbra másik balra alapon nem tart a lánnyal hanem visszatér a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-21, 4:41 pm

* Lyn és a lány egy apró veszekedésbe kezdenek, mivel az ismeretlen lány kostólgatja Lyn-t. Nme fog senkienk nyalizni, aki bunkó az bunkó, nincs mit beszélni róla. *
-Akkor rossz a tükröd anyukám, nem nekem van orbitális hátsóm! * mivel szinte fellöki az ajtóban Lyn-t arrébb húzza a kutyát is nehogy még rajta töltse ki a dühét. Lyn-t nem sikerül fellöknie, mivel addigra pont feláll s odébb megy, hogy a beképzelt kisasszony elférjen. *
-Ja mert a te proli dumád nagyon jó! * hangos, gúnyos nevetésbe kezd*
-Felétek biztos jól neveltek a kutyák is, hogy az ágyatokba szarnak! Nevetséges! * lenézően néz a lányra, s még azt a négy kis madarat is sajnálja, hogy ő lesz a gazdájuk. *
-Jobban járnak csóri madarak is ha vissza viszed inkább, vagy valakinek elajándékozod! Két hetet nem adok nekik! * kicsit felhúzza magát ezen a kis libán, de kiskutyusa feledtetti vele, s már csak pár szót intéz a másik felé *
-Hát én meg biztosra veszem! Kis beképzelt picsa! Menjél is nem vagyok rád kíváncsi! A soha viszont nem látásra!!! * a másik leányzó már elindul valamerre a madaraival, hál istennek más irányba mint Lyn. Kicsit sétál még a kutyussal, kinek még nem volt ideje nevet adni, mivel valaki lefoglalta a hülye beszólásaival, d emajd a szobában nyugodtan ez is megtörténik majd. *
~ezt a kis csitrit! még bemutatkozni sem tud! pff... mondjuk nem vesztettem semmit! * útja mostmár vissza a kastélyba viszi mindkettőjüket, s Lyn ott majd kitalálja újdonsült kedvencének a nevét, s ha esetleg valamelyik szobatársa otthon lesz mgmutatja neki(k) az állatot. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-25, 6:17 pm

*Tényleg élvezi a nap melegét és így a nyújtózás se maradhat el. Túl sokat volt a szobájában és nem akar azért elgémberedni. Így hát szépen kezeit felemeli, de ekkor érzi meg a hasánál a lányka kicsi kezét, így meglepetten tekint rá.*
- Inkább én Héé... milyen dolog már az, hogy nem hagyják az embert nyújtózkodni? *kérdi vigyorogva, majd végül magával hívja Ayshat és fel is segíti. Természetesen ez után elereszti a kezét, hisz nem akar ő senki mástól semmit, csak is az ő egyetlen Rosától és ezt már valószínűleg az egész iskola tudja, ahányszor beszél róla. Na de ma még nem említette senkinek, viszont biztos benne, hogy szóba fog kerülni a dolog.*
- Oké, akkor csak gyere. *mondja mosolyogva és elég hamar oda is érnek az állatkereskedéshez, amely nyitva van, ahogy általában, kívéve persze este 10 után. *
- Itt is lennénk. Black Cat kisállat-kereskedés. *tekint fel a táblára és fel is olvassa azt a lánynak. Az ajtó már nyitva, valószínűleg a jó idő miatt adnak egy kis friss levegőt a bent lévő állatoknak. A lány ha előre megy, akkor utána Nath is követi, aki körbe is tekint. Megindul hát, elhagyva néhány ketrecet és amikor a macskák mellett sétál el, azok kissé fújtatnak rá.*
~ Rose-nak igaza volt. A macskák érzik rajtam a farkas szagot. ~ *halkan sóhajt egyet, megrázza buksiját és már sétál is tovább. Még nem tudja, hogy mit akar, de reményei szerint hamar találni fog egy olyan állatkát, aki a célnak megfelel majd.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-25, 6:24 pm

*A nyújtózkodásra Aysha csak elneveti magát, hiszen a bokszolást csak poénnak szánta, és úgy tűnik, hogy Nath is annak vette, aminek a lány csak örül. Ahogy Nath elneveti magát, Aysha ajka is mosolyra görbül és ennek csak örül. Régen nem mosolygott már. Elhatározza, hogy meg fogja köszönni a fiúnak azt, hogy itt volt vele, majd eszébe jut, hogy Nath lehet hogy azt félre értené, hiszen nyílt titok kettejük között, hogy Ayshának tetszik a fiú. így inkább a köszönetet majd máshogy fejezi ki. Habár hogy hogyan, azt még nem tudja, de majd kitalálja. A srác mutatja az utat, majd egy pár perces séta után osa is érnek az állatkereskedéshez. Aysha is elolvassa a táblán lévő nevet, majd mikor látja, hogy Nath rá vár, belép a boltba. Illedelmesen köszön, majd körbenéz. Van itt minden, a macskáktól kezdve a teknősökön és halakon át a ...*
-Kígyók! *kiált fel a lány és Nath mögé ugrik, elbújva a háta mögött. Majd észreveszi magát és kissé megköszörüli a torkát.*
-Bocs... Utálom őket... *motyogja Aysha lehajtott fejjel, kissé pirulva, hiszen ez elég kínos jelenet volt. A boltos is felfigyelt a sikitásra, majd csak megcsóválta a fejét.*
-Segíthetek? *szól Nath felé, aki úgy tűnik, hogy kicsit stabilabban áll az állatok mellett, mint Aysha.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-25, 6:37 pm

*Megérkeznek bizony a boltba, ahol a leányzó előre sétál és ez után a fiú is bizony beljebb kerül. Köszön ő is az eladónak, majd kissé meglepetten pillant a hamarosan háta mögött bújó lányra. Hallotta ám a sikítást és kissé el is neveti magát.*
- Hé, nyugi, nem fog megenni. *vigyorodik el és ezek szerint Aysha nagyon nem kedveli a kígyókat. Na de akkor mit fog szólni ahhoz, amit Nath akar venni Rose-nak? Hallja ám a kérdést, de csak megrázza a fejét.*
- Tudom, hogy mit keresek. *bizony megakadt már a szeme egy szépségen. Mindenképpen olyan állatot szeretne, amely különleges és aki meg is bír maradni egy vérfarkas közelében és a fiú ezt meg is találta. Odasétál hát az egyik akváriumhoz és kiveszi annak tartalmát, amely nem más, mint egy barna színű gyík. Nem túl pici, körülbelül akkora, mint a fiú tenyere, tehát nem is fog elveszni. *
- Ő kell nekem. Tökéletes ajándék lesz. *ismeri kedvesét és tudja, hogy Rose nem félős és a hüllőktől se tart. Lehet, hogy egy cicának jobban örülne egy lány, de ők, a kapcsolatukban ezt nem tehetik meg. Sajnos lehetetlen, de hát ez a kis állatka pont jó lesz.*
- Őt szeretném, akvárium nélkül. *sétál oda vele a pultoshoz, majd zsebébe nyúl és miután megmondták neki az árat, ki is fizeti és még egy kis borravalót is ad. Ez után a gyíkot a vállára teszi és úgy lép oda Ayshahoz.*
- Szerinted tetszeni fog Rose-nak? *kérdi mosolyogva, szinte csillogó szemekkel a lánytól, miközben a gyík a fiú nyaka körül kezd el mászkálni, át a másik vállára és néha nyújtogatja hosszú nyelvét is, hol a fiú, hol pedig a leányzó irányába.*
- Szerintem nagyon aranyos. *még mindig nagyon mosolyog, ahogy néha végigsimít a gyík furcsa bőrén.*
- Bár azt nem tudom, hogy hogy nevezzem el. *gondolkodik el picit, de valószínűleg ezt majd Rose-ra fogja bízni, elvégre az ő házi kedvence lesz.*

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 QEMSUEtvAwJXX1sbQAVR
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-25, 6:44 pm

*Az eladó bizony nagyon megbámulta Ayshát, ahogy kicsit sikkantva Nath háta mögé rohant. De hát a lány nem tehet róla, egyszerűen undorodik és irtózik a kígyóktól. Kirázza a hideg, ahogy ismét a kis tekergődző állatokra néz. Nath kijelentésére egy fintort vágok.*
-Igen, tudom. De akkor is undoritóak...*motyogja a lány és megdörzsölgeti a karjait, undorát kifejezve. Inkább a halak irányába kezd el nézelődni és persze a macskákhoz is odamegy. Gyönyörű cicák vannak a ketrecekben és Aysha elgondolkozik rajta, hogy lehet hogy nem ártana neki egy kis házikedvenc, de végül nem vesz semmit. Ellentétben Nath-tel, aki már ki is választotta újabb házi kedvencét, egy gyikot. Kifizeti az állatot, Aysha pedig furcsán nézi a fiút, mikor kijelenti, hogy akvárium nélkül kéri az állatot.*
-És hol fog lakni? Az öledbe? *kérdezem felvont szemöldökkel. Majd végül Aysha meghallja, hogy rose-nak lesz és teljesen ledöbben.*
-Rose szereti az ilyen állatokat? *kérdezi a lány, próbál kedveskedni, de az agyába már az zakatol, hogy:*
~Jesszus! Egy gyikkal fogok egy szobába lakni?~*borzong meg egy kicsit a lány, majd Nath-re mered.*
-Biztos örülni fog neki...*motyogja a lány, majd a kijárat felé indul és ki is lép a bolt ajtaja elé, várva Nath-et.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2010-05-25, 6:53 pm

- Hát, nekem semmi bajom sincs a kígyókkal. Szeretem a hüllőket. *mondja elmosolyodva és persze ízlések és pofonok. Sokan félnek tőlük, pedig okuk nincs rá, na de az emberek nem egyformák és ezzel Nath is tisztában van. Hamarosan ki is választja a neki megfelelő állatot, azaz Rose-nak megfelelő állatot, ami azért a fiúnak is tetszik. Ami általában neki tetszik, az a lánykának is, így gond egy szál se. Ki is fizeti, majd Ayshahoz sétál, akinek már nem tetszik annyira.*
- Nem-nem. De simán elfér az ágyon és a szobában, na meg valószínűleg mindig a gazdijával lesz szinte. *mosolyodik el, majd szóvá is teszi, hogy Rose-nak szánja ezt a kis aranyos gyíkot.*
- Minden bizonnyal. Ha pedig még se, majd megtartom én és kap valami mást. De azt kétlem, hogy visszautasítanám azt, amit tőlem kap. *dönti kissé oldalra a fejét és ez után látja, hogy Aysha kisétál a kereskedésből. Kissé meglepi ugyan ez a dolog, na de követi ő is és hogy ha minden igaz, akkor most már a főutcán sétálnak végig, egészen a kikötőig, ahol a révész átviszi őket a Mysterioba. A két diák viszont még nem válik el egymástól, mindketten az Inflatus ház klubhelyiségébe sétálnak, ahol egy kis beszélgetés után Nath felsétál a szobájába, természetesen a gyíkkal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-04-03, 6:22 pm

*A bénaságára kapott reakción elmosolyodik. Ezután a macskáról is szót ejtenek.*
- Ennek örülök.*bólint, mikor a fiú közli, hogy a macskák mindig játékosak maradnak. Mivel még sosem volt ilyen állata, kicsit tudatlannak tűnhet, de egy idő után biztosan belejön a dologba.*
- Hát ez mondjuk igaz. Addig örülj, amíg nem ismered. Elég érdekes személyisége van. Egyébként valóban nem másodikos, hanem elsős. És, ó a fenébe nem adta vissza a füzetem.*jut eszébe hirtelen, ezért gondosan elraktározza, hogy alkalomadtán vissza kéne szereznie. Ezután a szemek is szóba kerülnek és a fiú mesél egy-két dolgot, amit Elisa érdeklődve hallgat. Igazából még tudna mit kérdezni, de nem akar túlságosan belemászni senki magánügyeibe, így végül csendben marad és szokás szerint bólogat. Mindeközben sikeresen elérik a boltot és már a pultnál is állnak, hogy a fiú meg tudja venni a dolgait.*
- Egyetértek, úgyhogy azt hiszem, hogy előbb szétnézek a cuccaim között és csak akkor jövök, majd le ide, ha hiányzik valami.*dönti el és mivel a vásárlás befejeződött, bólint, hogy mehetnek tovább. Így, ha minden igaz elköszönnek és már kint is vannak. Majd jön még néhány kérdés, amire válaszolgat is.*
- Hát én is a csendesebb helyeket kedvelem. De nem igazán tudnék kedvencet mondani és egyébként is sok van még, ahol nem jártam.*felel a visszakapott kérdésre.*
- Valami tápot és tálkákat mindenképp, meg ha már itt vagyok, akkor szerintem veszek neki játékot és kosarat is. Úgy legalább nem kell a bőröndömben vagy a párnámon aludnia.*válaszol vidáman és közben ha minden jól megy, akkor az állatkereskedéshez is megérkeznek. Elisa kedvtelve nézelődik és majdnem minden kisállatnál leparkol, hogy alaposabban szemügyre vehesse.*
- Imádom őket.*pillant a fiúra, ezzel részben meg is magyarázva a viselkedését. De szerencsére hamar eljut a pulthoz, ahol a mosolygó eladóval közli, hogy miért jött, aki elindul összeszedni a dolgokat.*
- Egyébként a famulusodon kívül vagy más háziállatod? Bár nem tudom, hogy azt lehet-e annak nevezni.*érdeklődik és miközben várakoznak újra körbepillant a boltban.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-04-03, 6:43 pm

*Csak bólint az elhangzottakra, majd nemsokára kérdez is valamit, egy másik diákkal kapcsolatosan, de a lány szavaira, csak kicsit felnevet.*
-Hát akkor kérd vissza... milyen füzet? Amúgy meg engem nem kell félteni, nem ijedek meg egykönnyen senkitől... ahhoz már sokat láttam itt.*mondja egy félmosollyal, miközben a boltban el is intézi a dolgait.*
-Elég sok bolt van erre felé, van ami tancuccokat is árul, meg van pálca bolt, na meg egy antikvárium és még pár hely ahol én se sokat jártam.*mondja kilépve az ajtón, majd az iskola helyeiről folytatják a csevejt.*
-Hát majd valószínűleg pár hónap múlva lesz. Tényleg elég nagy ez a rész, itt a szigeten, és még a suli sem olyan kicsi, bár Seolt jobban bírom ha ki akarok kapcsolódni. A suliba még a szükség szobája ami eléggé jó.. Főleg azért mert bármivé képes változni amit elképzelsz.*valószínűleg ezt tudhatta Elisa is, de azért csak hozzá teszi a mondandójához, majd beérve a boltba hallgatja a vevős kérdésre adott választ is.*
-Jó ötlet, bár ameddig kicsit szerintem aludhat veled, max jobban fog kötődni, amúgy meg a kosár utazás szempontjából sem egy rossz fogás.*teszi hozzá, miközben ő is körbe néz a boltba, de egyenlőre nem szándékozik venni még semmit.*
-Ja aranyosak, csak sokat kell velük foglalkozni, arra meg nem mindig van az embernek ideje, főleg nem ha még tanárkodik is, és szeretné ha mellette magánélete is legyen.*feleli nyugodt derűs hangon, majd a kérdésre csak elmosolyodik.*
-Volt egy fél farkasom még otthon, de mostanra már csak a famulusom van. Ő is néha beillik egy házi kedvencnek, de legalább nem kell nekem mindig ellátnom, hanem képes önállátásra.*persze valamilyen szinten, de úgy tűnik , hogy a lány már be is vásárolt.*
-Akkor szerintem mehetünk lassan vissza... Legalábbis nekem kéne, mert még van egy kis dolgom*mondja, persze ha a lány akar marad még, ha nem akkor mehetnek együtt is vissza.*
-És gondolkoztál rajta milyen lesz a famulus amikor neked is lesz?*kérdezi, persze egyenlőre csak arra kíváncsi, hogy milyen állatra gondolt, hiszen előbb vagy utóbb de évvégén el kell készítenie.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-04-03, 7:06 pm

- Egyértelmű, hogy visszakérem. A Jelmágia füzetem. Pont óra után támadt le, hogy cserébe, amiért a cica maradhat, adjam kölcsön.*von vállat. A következő kijelentésre elmosolyodik.*
- Nem is azért mondtam. A csaj nem igazán félelmetes, inkább idegesítő.*feleli vidáman. Közben Varg elintézi a bevásárlást és elmondja, hogy milyen boltok vannak még a közelben.*
- Ezekről nem tudtam, úgyhogy jó, hogy elmondtad. Most már legalább tudom, hogy mit találhatok meg itt. Bár ahogy hallom, szinte mindent.*jegyzi meg és lassan elhagyják a boltot, de a beszélgetés nem áll meg. Szó esik a kedvenc helyekről is.*
- Az meglehet. Én is jobban bírom az itteni helyeket. Ezek legalább a szabadban vannak. Á igen, tudom. Már jártam ott.*bólint a szükség szobája említésekor. Nem telik bele sok időbe és megérkeznek az állatkereskedéshez is, ahol Elisa alaposan megvizsgál mindent.*
- Engem nem zavar, de praktikusabb, ha van egy kosara, amibe belefeküdhet, amikor csak akar. Meg igen a szállításra is jó lesz.*ér egyet. Bár az utóbbira eddig nem gondolt, de most, hogy a fiú mondta jó ötletnek tűnik.*
- Ez igaz, de van egy csomó jó oldala is, ha az embert állatot tart.*mosolyodik el és a pulthoz érve el is mondja, hogy mire van szüksége, közben pedig a fiút hallgatja.*
- Az is jó valamilyen szinten, hogy nem kell egész nap pátyolgatnod.*bólint egyet és hamarosan meg is kapja, amit kért. Fizet és csak utána válaszol.*
- Rendben menjünk. Úgy is le kell pakolnom ezeket. Még se rohangálhatok velük össze-vissza.*mutat a csomaghalmaira, majd felkapva őket jelzi, hogy tőle akár mehetnek is.*
- Konkrétan még nem döntöttem el, hogy mi is illene hozzám. Bár gondoltam már a bagolyra, illetve a hiúzra is. Te mit gondolsz?*néz a srácra, aki jelmágia tanárként jóval többet tud nála és talán kap néhány tippet is.*
- Egyébként nagyon bonyolultak szoktak lenni az itteni vizsgák?*érdeklődik kinézve a csomagjai mögül.*
- Akkor mehetünk?*kérdezi végül, a válaszokat várva.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-04-03, 7:26 pm

-Hmm ezek szerint a csaj keményen tud alkudni......*mondja kissé elhúzva a száját, valószínűleg tényleg ez a bizonyos lány eléggé hűvös természet lehet. Más nem majd max eldumál vele ha össze futnak..A következőre csak lassan bólogat mint akit elér a felismerés.*
-Az ilyenekkel jobb vigyázni, attól hogy nem tűnik félelmetesnek ki tudja mire képesek. Nem szokott mindegyik a levegőbe beszélni. De persze félni se kell tőlük.*teszi hozzá egy félmosollyal, a következő szavakra bólint, hiszen nem tett sok mindent, csak kis útleírást adott a lánynak a helyekre meg megrántja a vállát.*
-Akkor gondolom rájöttél hogy működik.*feleli mosolyogva, majd a boltban is lassan elintézik a dolgaikat. Pontosabban inkább a lány.*
-Ja például nincs egyedül, bár nekem ha nem lenne, akkor se érezném. Régebben többször éreztem amikor ide kerültem, azóta változott a helyzet..*feleli csevegő hangnemben, a következőre meg felnevet.*
-Hát igen, kinek lenne arra ideje?*kérdezi, költőien, de nem igazán mond többet. A szavakra csak bólint, így kilépve a famulusokra terelődik a szó.*
-Hát nem igazán tudom, neked kell tudni mi illene hozzád, én a macskafélékkel jobban meglennék, a bagoly nem éppen nekem való... *mondja kissé elgondolkozva a következő kérdésre pedig csak megrántja a vállát.*
-Gondolom tanárja válogatja, de alapvetően nem túl nehezek. Én legalábbis nem leszek szőrös szívű, de szerintem a többiek sem.*feleli egy félmosollyal, majd ha minden jól megy el is érik a révészt, majd átmennek a kikötőbe, ahol a fiú viszont a lány fele fordul.*
-Viszont azt hiszem most búcsúzok, ideje lenne mennem, még van előttem jó pár papírmunka, szóval majd még tuti össze futunk. Szia addig is.*int egyet a lánynak, és ha minden jól megy nemsokára el is indul a suli irányába.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-04-03, 7:40 pm

- Azt tud elég rendesen.*sóhajt fel. Nem túl kedves a lány, de legalább lehet vele szót érteni, és azért ez is valami.*
- Tudom én. Mondjuk nem épp kellemes olyannal lakni, aki bármikor neked ugorhat.*jegyzi meg elgondolkodva. Mindenesetre kiköltözni azért nem fog. Még csak azt kéne. A többi hallatán rendületlenül mosolyog és, ha választ kell adnia, vagy reagálnia kéne bólogat. Eközben a bevásárlást is elintézi és elhagyják a boltot.*
- Mostanában kezdek egyre több embert megismerni, szóval ilyennel nekem sincs gondom, de azért mégis jó, hogy van, aki biztos mellettem marad.*mondja, miközben ő is kuncogni kezd.*
- Feltételezem az öregeken kívül senkinek.*közli vidáman.*
- Végül is még van egy kis időm. Addig kigondolom.*dönti el. A vizsgákra megnyugodva bólint. Ezek szerint nem lesznek szívatósak. Ez jó hír, mert nincs túl sok kedve újrajárni ugyanezt az osztályt. Elég kínosan nézne ki. Ezalatt elérik a révész és biztonságosan visszajutnak a kastélyba, ahol elbúcsúznak egymástól.*
- Rendben van. Köszönöm a segítséget. Sok sikert a munkádhoz. Szia.*integet a másik után, majd a cuccaival együtt elindul fel a lépcsőn és meg se áll a szobájáig.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-07-11, 1:20 pm

*A teleport szoba most is tökéletesen működik így egyből a bejárat előtt találom magamat, majd néhány pillanat múlva Ingren is megérkezik.*
- Hát akkor menjünk be. Először nézzünk külön, de én akkor is a macskára szavazok. *Kacsintok a leányzóra, majd belépve körülnézek, és egyből megakad a szemem egy nagy fehér kígyón.*
- Jajj, de szép! Nézd milyen gyönyörű! *Mutatok ujjammal egyből a hüllő felé. Olyan szép, de tudom, hogy Alinox nem szereti őket, így inkább most nem, de majd a vásárlás végén akkor is megnézem őket, sőt ha lehet meg is simogatnám.*
- Haaa…. nézzük meg akkor a macskákat. *Fordítok hátat a hüllőknek, majd Alinoxot előre engedve megyünk sorba, de valaki ránk köszön a hátunk mögött. Egy hosszú fekete hajú fiú három Pc-val és egy tarantulával a vállán.*
- Hello gondolom te vagy az eladó. Háziállatot szeretne Miss Ingren kutyát és macskát, addig pedig nézelődünk. Amúgy megjegyzem, hogy szép a pókod, jó nagy példány.*Fűzőm hozzá gondolataimat, de mintha meg sem halotta volna, elvigyorodik és lekapja hátáról a jószágot.*
- Jack Daniels, megfogod? *Kérdezi kicsit bambán. Nekem úgy tűnik, mintha be lenne szívva.*
- Ha már így felajánlottad, na ná. *Nyújtom tenyerem a pókért, amit rögvest bele is helyet a srác.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-07-11, 1:40 pm

* Miután a teleport szobában belép a képbe, nem sokkal később megjelenik a Black cat kisállat-kereskedés előtt. Mona már vár rá. Egymás mellett lépnek be az üzletbe, ahol Alinox orrát megcsapja a házikedvencek szagának furcsa harmóniája. Mindenféle állatka van itt, hüllők, pókok, kutyák, macskák, madarak... Hamarosan megjelenik az eladó, és a fehér hajú lány vázolja neki a helyzetet, de aztán különválnak, mert a srác vállán pók van, ami felkelti Mona érdeklődését, és amíg ők pókoznak, addig az exortusos lány körülnéz.
Először a kutyákat nézegeti, amik nagyon édesek, de végül úgy dönt, hogy most cicát vesz. Oda is meg a macskakölykökhöz, és szinte elolvad látványuktól. Annyira édesek voltak... Alinox egyesével kiveszi őket, megsimogatja, majd visszateszi őket. Nem tud választani.*
- Mona! Gyere egy kicsit!* kiált barátnőjének, aki fél perc múlva már ott is van.*
- Nem tudok választani. A fehér perzsacica legyen, a vörös brit rövidszőrű, vagy a szürke ragdoll?* kérdezi, mert tényleg képtelen dönteni. Mona az összes macskát végignézi, közben Alinox megnézi a tengerimalacokat és a hörcsögöket is, amik vagy alszanak, vagy valamit rágcsáltak. Aranyosak voltak ők is, de most már macskát vesz.*
- Na, szerinted?* érdeklődik szobatársnőjéhez visszatérve, hátha döntött már.*

/Fagy/
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-07-12, 11:07 am

//Olvad//

*Alinoxot hamar magára hagyom, mert Jack Daniels a madár pók leköti figyelmemet. A sráccal nem nagyon beszélgetek ő így is elröhög magában inkább a pókot figyelem, ahogy szőrös ízlelt lábait pakolgatja egymás után, hogy feljebb és feljebb másszon a karomon. Tarantula már a vállamnál van, amikor Alinox magához hív, hogy segítsek neki.*
- Most megyek, de mindjárt visszajövünk fizetni addig, ülj csak le a pénztár mögé. *Javaslom a szédelgő srácnak, miközben a pókkal a vállamon megfordulok, hogy segítsek barátnőmnek. *
- Jajj a vörös de aranyoooooooos. Azt hozd el. *Bökök egyből a tündérien néző apró cicára.*
- Várj! Még sem. Alaposan meg kell őket figyelni, addig fogd meg Jacket, hogy ne essen le. *Kapom le vállamról a pókot, amit Alinox felé tartok, hogy vegye el. Ha nem veszi el, akkor egy vállrándítással visszateszem a vállamra, majd leguggolok, hogy az ölembe vehessem az állatkákat. Először a ragdollt fogom meg, ami nekem annyira nem tetszik, így szegénykéről hamar lemondok. Következő kiszemelt a perzsa. Aeron nagyon szép egyede ennek a fajnak, de ennek a cicának túl gülü-szeme van, ami egy cseppet sem tetszik. Így már csak a vörösnek kell átmenni a rostán. Az ölembe rakom, hogy megnézhessem hegyes körmeit, mert a kinézetében nem találtam kifogásolhatót, de nem sikerül elkapni a kis mancsát, mert egyből a pók felé kezd érdeklődni. Lábait a vállamra pakolja, úgy szaglássz a másik szőrös állatot.*
- Ő lesz az! Nem olyan finnyás, mint te. Érdeklődik mások iránt is. *Állok fel karomba véve a csöppséget, aki egyből játszani kezd az ujjaimmal.*

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-07-12, 11:20 am

* Mikor beérnek a kisállat-kereskedésbe, szinte rögtön különválnak útjaik, mert Monát a pók köti le az eladósrác vállán, de Alinox a macskák felé veszi az irányt. Nem tud betelni a kis édesekkel, végül három közül nem sikerül neki a döntés, ezért barátnője segítségét kéri, aki a tarantulával a vállán tér vissza mellé. A lány felé nyújtja a pókot, hogy fogja meg.*
- Dehogy veszem el! Undorító egy állat a pók szerintem.* ellenkezik, mire Mona egy vállrándítással visszateszi magára a nyolclábú lényt.
Lehajol, és a cicákat egyesével megnézi, végül a vörös cica mellett dönt.*
- Nekem is felé húzott a szívem, de nem tudtam dönteni.* mondja a lány, és elveszi Monától a cicáját.*
- Te nem szeretnél valamilyen kedvencet? Előre szólok, hogy a pókot nem engedem be a szobába szóval azt felejtsd el* közli, majd bal kezében a cicussal a macskakaját részlegre megy, ahonnan el is vesz konzervet és mindent, ami a kedvencének kellhet, valamint játékot is pakol a kosarába.
Mikor minden megvan, a pénztárhoz megy, és fizet. Nem keveset, de ez most nem érdekli. Mikor már mindent a sajátjának mondhat, visszatér szobatársához.*
- Na, mehetünk?* kérdezi, miközben cicája, akit Nala-nak fog nevezi a hajával játszik.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime2011-07-12, 11:38 am

*Alapos válogatás után a vöröset választom, amiről kiderül, hogy Alinoxnak is nagyon tetszik. Játszani kezdek a jószággal, de szobatársam igényt tart új kis kedvencére, ezért elveszi tőlem, de sebaj, nekem még mindig itt van Jack. *
- Nekem nem kell, majd ha játszani van kedvem-elcsóróm a tiedet, vagy lenyúlom Luketól a kaméleonját. *Lesz egy famulusom nekem az tökéletesen elég lesz társnak, meg amúgy is túl nyughatatlan vagyok egy házi kedvenchez. Míg Alinox vásárol, addig én megnézem a kígyókat és szófogadatlanul benyúlok a nagy fehérhez megsimogatni őt, akinek minta tetszene is, mert magasra emeli fejét, hogy még könnyebb dolgom legyen. Alinox a fizetés után oda jön hozzám, így el kell búcsúznom az állatoktól.*
- Hát akkor, szia Burno. *Kreálok nevet a kígyónak, miközben a sráchoz sétálok. *
- Kösz, hogy megnézhettem, de most már visszaadom. Aloha Jack. *Búcsúzom el mindenkitől.*
- Oké, akkor most hová, mert még van több mint másfél óránk. Az is jó, ha visszamegyünk, max sulin belül fogunk teleportálni, de ha van kedved, akkor játszhatnánk is. Itt van nem messze Luke háza, ahol tudnák varázsló Bujocskát játszani addig Vöröske ellene Copacatival.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Black Cat kisállat-kereskedés
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: