Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 2. emeleti folyosó

Go down 
+79
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Mona Braxton
Naomi Teigneux
Chloe Walsh
Mathis Boll
Thomas Gledhill
Aideen Garadex
Nestor Smirnov
Mikaela Johnson
Havasi Zoárd
Ginger Rosenberg
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Dorian Deamer
Noah Cromwell
Krishana Quinn
Vixilien Sandanez
Brianne Layton
Lucas Doroven
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Daphne Alucard
Kyle Brensley
Christina Dother
Hunyadi Péter
Zoey Fleming
Hecate Lunadea
Azaria Daraghi
Caleb Valerious
Dimitrij Volodya
Scott Renfield
Sairus Macrain
Jake F
Vladislav Kerensky
Raven Dragonov
Sean Derly
Wera A. Flinders
Miroslav Volodya
Zeph Reaver
Lisa Renfield
Lycoris Ozera
Isabella Bartolo
Marcus Mccannt
Candy Hepburn
Nana Black
Alexi Solsagan
Lilith Corivan
Sideris Valbraith
Elijah Donovan
Jane Swan
Takoda Turner
Ryan Bourton
Leila Hunt
Nathaniel Cornwlade
Sandy Bertona
Sayra
Nil Moriarty
Theodora Hendrick
Ruby Rose Re
Lysagh Siobhain
Jasmine Miels
Marhlene Abroxim
Varg Yrjanfrost
Kauko Auranala
Octavia Blackwood
Jacob Stribog
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Mordred Wasimir
Mordana Liward
Faith Craven
Victoire Aimée Toussaint
Airun Al Marem
Josh Barker
Diana Gray
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
83 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


2. emeleti folyosó - Page 8 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-13, 11:59 pm

*Milyen meglepő, hogy most nem csak Josh kezdett el járőrözni, hanem Nathaniel is, aki most már azért átgondolta magisztere szavait és mivel nem szeretne idő előtt a másvilágra jutni, így a nyakában most már ott lóg egy ezüstből készült kereszt is. Hasonló ahhoz, amit annak idején Demientől kapott, de ez még se ugyan az, hiszen ma vette Mystralban. Nem szeretne összefutni Gaiussal, de valahogy senkivel se, viszont ahogy a 2. emeletre ér, bizony megpillant egy fiút. Halkan sóhajt egyet, kissé megrázza fejét, majd végigsimít kissé kócos tincsein és megindul felé.*
~ Nincs mit tenni, ezek szerint a sors akarja, hogy most menjünk látogatóba. ~ *gondolja, majd megigazítja rövid ujjú, fekete ingje gallérját és ez után már a srác mellett is van. Alul egyébként most egy egyszerű sportcipő és fekete nadrág található, semmi extra. Inkább a nyakában lévő két medál az érdekes. Egyik ugye a kereszt, a másik pedig a démon medál, amelyet még az egyik órán nyert el.*
- Szép estét! *köszön rá a fiúra, majd úgy dönt, hogy nem húzza tovább az időt.*
- Figyelj, nem tudom, hogy mennyi dolgod van, de a magiszterünk látni szeretne minket, tehát ha ráérsz most, elmehetnénk gyorsan, hogy elrendezzük ezt a dolgot. *rögtön bele is vág a dolog közepébe, mivel még mindig nem szívleli a srácot, de talán majd megbarátkozik vele. Így hát ha Josh is jön, bizony megindulnak az északi torony felé.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


2. emeleti folyosó - Page 8 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-14, 12:14 am

*A srác éppen kitekint az ablakon, kezében továbbra is az ankh keresztet fogja és bizony kicsit el is mereng, így nem is hallja meg a közeledő lépteket vagy ha meg is hallja, nem jut el a tudatáig, így csak Nath hangja hozza vissza a valóságba. Csak pislog párat még a sötét égbolt felé, majd a hang irányába fordul.*
-Neked is. *biccent a másik felé, aki már bele is kezd a mondandójába.*
-Öhm, igazából csak járőröztem, semmi különös, szóval ráérek. De biztos, hogy ilyenkor még zavarhatjuk? Tudom, hogy vész esetén fel lehet őket keresni, de most csak beszélni akarsz vele, nem? *kérdi kicsit meglepetten, hisz nem tervezte, hogy a ma estét Demien és Nath társaságában tölti, de tudja, hogy komoly dolgokról kell beszélniük, így ha most kell menni, akkor nem ellenkezik. A srác meg is indul a folyosón, így Josh akarva-akaratlanul is követi.*
-Várj már. Történt valami, hogy most kell beszélni vele? Egy ideje engem nem keresett, pedig óránál is szólhatott volna. *mondja és bizony ő eddig nagyon jól megvolt azzal, hogy végre összejöttek Michellel és minden happy, erre most megint jön ez a baljóslatú beszélgetés.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-15, 9:22 pm

* Miután el hagyta a termet a szöszi nem siet a szobájába hiszen ott semmi érdekes nincsen. A folyosón fel ül az egyik ablakpárkányra. Természetesen az ablakot kinyitotta és folytatja az alma evését lassan. Ne hogy a torkán akadjon a falat gondosan meg rágja. Megfulladni nem szeretne azért. Lábát fel helyezi a párkányra hát nem valami nagy de azért el fér rajta. Azon gondolkodik amit a magiszter mondott hogy nincs biztonságban mert valami lehet meg alkarja ölni. Kicsit furának találja hogy a suli nincs nagyon levédve. Legalább is erre tud következtetni abból ha csak a klub helységben van biztonságban, de miért csak ott? Ezt sem érti egészen. azt sem tudja hogy védhetné meg magát ha nem tudja mi is az ami esetleg meg támadná. Nagyon fura dolgok történek itt ez egyszer biztos. Annyira bele mélyed gondolatiba hogy az almába is elfelejt bele harapni.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-15, 9:52 pm

*Leila a folyosón lépked. Hóna alatt van fehér táskája melyben a könyveit hurcolássza. Eléggé fáradt de nincs kedve pihenni. Inkább sétálni indul. Nem kell messzire mennie hogy társaságot találjon. Az egyik ablakban egy lány ül és almát majszol. Vagyis csak egy ideig utána abbahagyja. Leila elmosolyodik é közelebb lépked. Kíváncsi rá, hogy vajon min gondolkozhatott el ennyire.
-Szia!
*Csendesen vár hogy mi történik. Felkészül arra is, hogy elkapja a lányt ha az esetleg ki akarna dőlni az ablakon. Tartja a kezeit. Ha viszont a lány marad a párkányban akkor lerakja a táskáját és megáll mellette.*
- Leila vagyok... Mit csinálsz itt?nem félsz este egyedül?
*Sejtelmesen kérdezi. Nem olyan ijesztgetős fajta de lehet hogy ezt az alkalmat nem szalasztja el. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-15, 10:04 pm

* Mereng a dolgokon a lány a sötétségben, mert hát már elégé besötétedett. Egy hang riassza fel gondolataiból. Arcán a meglepettség van hiszen nem számított társaságra eme késői órán. Fejét a lányra emeli aki előtte áll. Nem az az ijedős fajta és már megtanulta hogy ne ijedjen meg nagyon, mert abból baja is eshet.*
- Szia * Köszön a lánynak és csak nézni hogy kiderüljön miért is lett megszólítva, bár van egy sejtése hogy ismerkedni, beszélgetni szeretne a lány.*
- Diana vagyok.* Nyújtja oda azt a kezét melyben nem az alma van. Kicsit már megbarnult az alma ám ez nem zavarja és bele is harap a kézfogás után ha az megtörténik.*
- Ő hát gondolkodom egész pontosan* Mondja hiszen ülve az ablakba mi mást csinálhatna ráadásul még sötét is van így hát a tájban sem lehet gyönyörködni.*
- Ami azt illeti nem félek és már nem is vagyok egyedül* Egy mosoly jelenik meg az arcán.*
- Kérdezhetném ugyan ezt* Jegyzi meg hiszen láthatólag a lány is egyedül van hacsak nem rejteget valakit a táskájában. Talán elárulja a lány hogy mi járatban erre felé és nem kell nyíltan meg kérdezni, de ha nem teszi ezt meg akkor rákérdez.*
- Mi a vég célod? már mint hova mész?* Kérdez rá bár nem akar tolakodó lenni hiszen nem sok köze van hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-15, 10:16 pm

*Szerencsére a lány nem ijed meg, sőt nem is küldi el a fenébe, ráadásul be is mutatkozik. Leila bátran kezet fog vele, miközben lassan érezni kezdi az alma illatát. Megkordul a gyomra, mire mosolyogva kapja oda a kezét.*
- Bocs...
*Mikor meghallja hogy mit csinál a lán pontosan, elneveti magát. Legalább egy humoros emberrel hozza össze a sors. Jó nem a legjobb humor, kicsit cinikus, de azért vicces.*
- Nem félsz? Az jó... csak kerülj ki pár embert messziről.
*Megint nevet. A mondaton hogy már nincs egyedül. Tényleg nincs. A következő megjegyzésén elmosolyodik. Gondolkozik rajta hogy vajon volt-e kérdés a kijelentés mögött. Arra jut, hogy úgyis szeret beszélni miért ne mondaná el a lánynak.*
- Én nem félek egyedül. Legalábbis amíg i nem derül hogy egy gonosz ember vagy. Egyébként nem tudom miért jöttem erre csak sétálni olt kedvem, nem akartam felmenni aludni. Kicsit sem vagyok álmos. Nem tudom miért de tisztára éber vagyok..
* Elgondolkozva körbe néz. Nem lát semmi érdekeset csak ketten vannak a folyosón.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-15, 10:37 pm

* Miért is küldené? Épp azon munkálkodik hogy több embert ismerjen meg a suliban és arról nem a lány tehet hogy elgondolkodott valamin. A gyomor korgásra a lány elmosolyodik. Megkínálná de már elég kevés maradt az almából nem is biztos hogy elfogadná a megrágott almáját. Na meg nem is ismeri még annyira, bár jó szíve van.*
- Semmi gond* Jegyzi meg a lány hiszen természetes dolog hogy jelez a gyomor ha üres. A következő kijelentésen fel húzza az egyik szemöldökét.*
- Hm ......kire gondolsz? Tudod nem sok mindenkit ismerek itt csak pár arcot de gonosszal még nem találkoztam......vagyis egyel, de már ő sem az vagy kitudja.* vonja meg a vállát mert azért ebben nem teljesen biztos hogy a fiú akire gondolt az valóban gonosz e még vagy sem. A következő kijelentésre egy sejtelmes mosoly jelenik meg az arcán és leugrik a párkányról, majd körbe járja a lányt és méregeti.*
- Én gonosz? Csak egy picit....* Neveti el magát és meg áll a lány előtt.*
- Hát nem tudom, hogy az vagyok e ezt neked kell eldönteni nem nekem* Jegyzi meg semleges hangon. Egy mosoly jelenik meg az arcán mely ártatlanak tűnik. A falnak támaszkodik az ablak mellé amelyik nyitva van. Egyik lábát fel húzza és a falra helyezi, hogy kényelmes legyen neki a pozíció amíg beszélgetnek.*
- Ha attól félsz, hogy leszúrlak vagy elvarázsollak akkor attól nem kell. Nem tartozik az elfoglaltságaim közé.* Egy utolsó harapás az almába. Elővesz egy zsepit a jobb zsebéből és bele tekeri hiszen nem az a szemetelős fajta, bár kíváncsi lenne milyen takarítok vannak ebben a suliban vagy vannak e egyáltalán. Még egyel sem találkozott. *
- Áh értem nem vagy álmos. Jut eszembe az előbb korgott a gyomrod talán meg látogathatjuk az egyik erre alkalmas helységet. Nekem sem volt elég az alma.* Egy fél mosoly jelenik meg az arcán. Nem igazán érti mit is néz a lány a folyóson mintha valakit keresne.*
- Vársz esetleg valakit? Nem akarok zavarni...* Jegyzi meg kedvesen és tényleg nem szeretné fel tartani a lányt csak ha ő is benne van*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


2. emeleti folyosó - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 12:35 pm

*Az első napja az iskolában elég érdekesen telt. Találkozott a magiszteren kívül még egy diákkal is és a kezdeti furcsa viselkedés végül egész kellemesbe ment át, így az éjszaka az jól telt, bár az új helyen való alvás még mindig nehézkesen megy Faith-nek, de azért most nem volt vele sok probléma. A reggeli mosakodás és fésülködés után egy fekete nadrágot húzott fel egy vérvörös, kötött pulcsival, lábain pedig most fekete sportcipő pihennek. Haja ismét egyenesen, kibontva terül szét vállain és hátán, a szemei körül pedig szép smink díszeleg. A leányzó szeret csinos lenni, úgy érzi, hogy egy nőnek ez kötelessége.*
~ Vágjunk neki egy kis felfedezőútnak. ~ *gondolja és már ki is lép a szobája ajtaján, melyet gondosan be is csuk maga mögött és végül a kis kulcsot a zsebébe sűllyeszti. Ez után átvág a klubhelyiségen, majd a démonszobrokat elhagyva érkezik meg a nyugati főtorony lépcsőire és egyenesen a második emeleti folyosó felé kezd el kóvájogni, bár őszíntén szólva, már fogalma sincs, hogy merről jött.*
~ Nem lesz ez így jó. ~ *továbbra is nyugodtan sétál, de sárga szemein néha látszik az a bizonyos ijedtség, hogy nem tudjam merre is van.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 12:49 pm

* Folytatja további felfedező útját mit tegnap este sikeresen végbe hagyott s Lynessa társaságát élvezte. Furi neki a lány viselkedése, hol sértődékeny hol szenvedélyes, s néha úgy érzi nem tudj amaga sme mit akar. De hát ezzel sokan lehetnek így, néha Ry is meginog egyes dolgokat illetően, igaz ritkán de ő sem tökéletes, még ha annak is hiszi magát. Talán egy órája ha ébredt s a reggeli hosszas készülődés után ki is vágódott szobájából, hol még mindig egyedül tölti éjszakáit, amit persze nem bán, de egyedül gubbasztani sincs sok kedve bent. Így a lépcsők s folyosók kavalkádjában eljut a második emeleti folyosóra mi hosszú s már történetesen járt is itt csupán korival a lábán s más célból koptatta a talajzatot. A srác ma egy bő farmernadrágot visel és egy testéhet tapadó fehér pólót, fején szintén fehér fejkendő, képe frissen borotválva. Kezei szokásosan zsebében s lassan halad a végtelennek tűnő folyosón, egészen addig míg nem lát egy csinos leányzót, kinek tekintetére pillantva egy kis ijedség s riadalom fedezhető fel. Legalább is a fiúnak ez jön le arcáról.Persze ez is csak akkor derül ki mikor elég közel ér ahhoz, hogy lássa szép arcát. Így mikor közelebb ér rekedtes hangján megszólítja.*
- Szia! * kis féloldalas mosoly.*
- Eltévedtél?* érdeklődik szépen végignézve rajta ahogy kell, míg nem végül szemein állapodik meg tekintete.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


2. emeleti folyosó - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 1:01 pm

*Annyira azért nincs megriadva a leányzó, de mindenesetre kissé rosszul érinti, hogy hiába van jó tájékozódóképessége, most sikeresen megzavarták ezek a folyosók. Viszont amikor meglát egy furcsa alakot, kissé rapperes stílusban, meglepetten tekint rá és megfordul a fejében, hogy esetleg segítséget kér, de minderre nincs is szükség. Odasétál a srác magától Faith-hez, így a leányzó egy aprót biccent neki.*
- Üdv. *köszönti szépen csilingelő, kedves hangján az ismeretlen fiút, majd a végignézésre enyhén felvonja a szemöldökét, de már nem szól semmit, végülis nézni szabad és tényleg szép lányról van itt szó.*
~ Hogy itt minden srác így kezdi a beszélgetést... ez félelmetes. ~ *a gondolataiból semmi se látszik arcán, csupán csak kedvesen elmosolyodik, ahogy válaszol a feltett kérdésre.*
- Igen, sikeresen. Tegnap érkeztem és ma gondoltam tartok egy kis felfedezőtúrát az épületben, de eddig csak az eltévedés megy, mert biztos vagyok benne, hogy a Nyugati főtoronyhoz nem találnék vissza. *egy lépést közelebb megy a sráchoz, majd jobb kezét megindítja felé.*
- Ugyanis Inflatusos vagyok, a nevem pedig Faith Craven. *mutatkozik be, ahogy azt illik és hogy ha a kézfogás megtörténik, akkor a lány kissé megszorítja Ryan kezét és megrázza párszor, majd el is ereszti.*
- Te mi célból vagy itt? *érdeklődik egy kicsit a lány is, hiszen ha már így összefutottak, talán még egy emberrel nem ártana megismerkednie.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 1:18 pm

* Már messziről felfedezi a formás kis alakot, de ahogy közelebb ér a lányhoz ezt megteszi még egyszer, hiszen csinos leányzóval hozta össze a sors. Az üdvözlésre biccent mivel maga már megtette s mivel úgy látja hogy a leányzó kissé ijedt segítségét ajánlja fel. Már miért is ne, főleg ha ki is derül, sosem veti meg a női nem társaságát, persze vannak kivételek de annak is nyomós oka lehet. Hallgatva szavait megtudja hogy új diák, így talán érthető is, hogy nincs kiigazodva.*
- Én a mai napig nem tudok kiigazodni, pedig itt vagyok már pár hete.* vonja meg vállát, igazából nem is fáradozott eddig nagyon ahhoz, hogy megtudja mi hol van.*
- Felajánlanám segítségemet de nem hiszem hogy velem sokra mennél...* mosolyodik el.*
- Bár a szobámig vezető utat biztosan megtudnám mutatni.* nah igen Ryan adja magát, de hát tőle ez is várjuk. A mosoly nem lankad, pillantása a leányzó szemeibe fúródik, ritkán lát ilyen különleges sárga színű tekintete s ahogy elnézi jól is áll a lánynak..*
- Örvendek...Ryan Bourton, Cruoris diák.* fogadja le a leányzó kézfogását, annak határozottságán kicsit meglepődik, nem ehhez van szokva.*
- Kontaklencsét viselsz?* kérdezi szemeit tanulmányozva, mellékes dolog, de hát nem mindegy hogy széna vagy szalma e. A leányzó elveszi a kezét bár selymes bőrét szívesen szorongatta volna még, de hát nem erőszakoskodik, kezeit visszavéve zsebébe süllyeszti.*
- Sétálgatok...mondhatjuk szintén ismerkedek kisebb nagyobb sikerekkel ami a helyszíneket illeti. Ebédeltél már?* teszi fel a kérdést, mert bizony az útja oda is tartott volna egy kis kitérő után.*
- Azt biztosra tudom hol van, hisz enni kell.* ha a lány benne van elmehetnek kajolni egyet.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


2. emeleti folyosó - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 1:33 pm

*A fiú szavai hallatán kissé meglepetten tekint rá, hiszen tisztában van vele, hogy a kastély nem kicsi, de azért pár hét alatt minden bizonnyal rendesen felfedezhető.*
- Én azért reménykedem benne, hogy majd sikerrel fogok járni, minél előbb. *mosolyodik el ismét halványan, majd amikor Ryan szobája kerül szóba, akkor a leányzó fejét kissé oldalra dönti, majd végül lassan meg is rázza azt.*
- Köszönöm, de nekem tökéletesen megfelel a saját szobám és mivel sétálni jöttem, nem indulnék meg arra. Egyébként is, más házba járunk, így nem hiszem, hogy el tudnék jutni szerény hajlékodba. *hangja továbbra is kedves, még hogy ha szíve mélyén jót nevet a fiú gyenge próbálkozásán. Azért nem ilyen könnyű Faith-et levenni a lábáról, még ha Ryan eddig mással olyan nagy sikerrel is jár. A kézfogás megtörténik és a bemutatkozás is természetesen, viszont ismét kap egy kérdést, amin már meg se lepődik.*
- Nem, nem hordok semmiféle lencsét. Ilyennek születtem. *személy szerint büszke arra, hogy így néz ki, hiszen meg van elégedve a külsejével, a belső énjét pedig ő alakítja, amely eddig megfelelt a szülői elvárásnak és minden bizonnyal ez után is meg fog. Az ebéd is időközben szóba kerül és szegény Ryannak nincs szerencséje.*
- Igen, azt tudom, hogy merre van, így már túl vagyok rajta. Inkább körülnéznék a szabad levegőn. Úgy hallottam, hogy van itt valahol egy sziget, bár hogy oda hogy jutok, azt még nem igazán tudom, de csak rájövök. *kis szünetet tart, majd sárga szemei ismét a másik arcán pihennek.* - Tudod, a világért se tartanálak fel, így szerintem útjaink elválnak, hiszen te ebédelni mész, én pedig sétára indultam, amit nem fél órásra tervezek. Nagyon örvendtem Ryan. *biccent a fiú felé, majd lassan megkerüli és tovább sétál, most már csak egy lépcsőt keresve, amely lefelé vezeti majd. Kíváncsi arra, hogy a srác mit lép a szavai hallatán, bár nem valószínű, hogy feladja az ebédet csak azért, hogy Faith társaságát élvezhesse.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 1:57 pm

* Nem igazán foglalkozott a kastély elrendezését illetően, így alig tud pár helyet az épületben, szinte csak a legszükségesebbeket.*
- Ha ráállsz az ügyre biztosan.* mosolyodik el, idővel talán maga is tisztában lesz a helyiségeket illetően, no de erre van bő három éve. Kedvesen tudtára adja hogy max a szobájáig vezető utat tudná megmutatni a lánynak, hiszen az egy jó hely s sok mindent lehet csinálni mi Ryan ínyére lenne, de a leányzó szinte udvariasan elutasítja mire szélesebben elvigyorodik.*
- Ha más házban vagy az más tészta, kár.* sóhajt egy színpadiasat de mosolya nem múlik, nem fogja földhöz verni magát sikertelenségében, egészen kis esély volt arra, hogy a lányt érdekelje. S végül is ha más házban van lehetetlen is, de ez csak ezek után derül ki. A bemutatkozás megtörténik, így mélyebben elmerül a lány szemeiben.*
- Szép szemek...egy szép lányhoz szép szemek illenek.* ereszti meg e szavakat kedveskedve majd csalódottan hallja hogy a leányzó járt már az ebédlőben, így az ebédet sem fogadja el.*
- Bizonyára Seol szigetére gondolsz...* mivel más sziget a távol s közelben nem igazán van, így kizárásos alapon csak az maradt. Faith közben mondja a magáét, való igaz ebédet tervezett egy kis séta után, így mikor a lány megindul a lépcső felé már csak maga elé mosolyog fél oldalas mosolyával s pillanatok alatt megfordul s lassan elindul a leányzó felé.*
- Nem tartasz fel...* feleli szórakozottan s vélhetőleg a lányt is beéri addigra.*
- Nem kerülget éhhalál így ha elfogadod szerény társaságomat utad során veled tartok.* pillant le a lányra, nem akarja ráerőszakolni magát, így ha nem bánja elkíséri kis felfedező útján.*
- Még a végén eltévedsz s mostanában furcsa dolgok történnek, nagy veszteség lenne ha nem térnél vissza.* egy pillanatig elkomolyodik tekintete de ez alig észrevehető hiszen arcán ott húzódik mosolya.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


2. emeleti folyosó - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 2:14 pm

*Ő maga is úgy gondolja, hogy ha foglalkozni fog az épülettel, hamar ki fogja majd ismerni magát, így hát nem erősíti meg a srác szavait, hiszen már kifejtette saját ki véleményét az ügyet illetően. Ez után viszont megkapja a "kedves" ajánlatot, amit lehet, hogy sokan elfogadnának, de Faith nem így cselekszik, hanem inkább szépen visszautasítja a fiút. Esze ágában sincs kikötni egy srác hálószobájában, na meg Ryan nem is az esete. Ez a laza stílus és kissé furcsa, nagyon csajozós viselkedés nem igazán szimpatikus a számára, de ez miatt még nem fogja leírni, hiszen nem ismeri. Majd talán pár találkozás után kiderül, hogy még is milyen a srác, de addig is beszélgetni tudnak. Csak elmosolyodik a színpadias sóhajon, majd amikor a szemei kerülnek szóba, elhangzik egy kedves bók is.*
- Köszönöm Ryan. *mondja még mindig mosolyogva, egy picit biccentve is a fiú felé, hogy értette a bókot és jól is esett neki, akárcsak minden lánynak. Eddig nem tartotta valami szépnek magát, de most nagyon kezd úgy festeni a dolog, hogy tetszik a fiúknak, még ha nem is volt pasizós eddigi élete során.*
- Igen, az lenne az. Én csak úgy jegyeztem meg, hogy Pokol. Ugye a Seol szó jelentése. *így most már kiderülhet Ryan számára, hogy a lány nem csak udvarias, de okos is, ami lehet, hogy meglepő lehet, de a magiszter azt se furcsálta, hogy Faith tud a holt nyelveken is, legalábbis valamennyire. Na de ezt most nem fogja a Cruorises diák tudtára adni, hiszen nem szeret semmivel se felvágni. Elköszön a fiútól, majd már indul is tovább, amikor hallja Ryan hangját, hogy szívesen vele tart, így lassít, majd végül megáll és a hamarosan mellé érő fiú szemeibe tekint.*
- Ez esetben köszönöm. Az utat viszont nem tudom a révészig, tehát követlek. *mosolyodik el halványan, majd ismét meghallja azt, amit tegnap Takodától. Furcsa ez a hely, mivel olyan dolgok történnek, amik nem normálisak. A lánynak tegnap még nem tűnt el ennyire, de most, hogy más is mondja neki, bizony elgondolkodik a hallottakon.*
- Mesélnél nekem ezekről a furcsa dolgokról? Csak hogy tudjam, hogy mire is kellene figyelnem, mivel én se szeretném, hogy ha bajom esne. *igyekszik nem átlátszóan beszélni és úgy megtudakolni a dolgokat, mint ha nem is lenne annyira kíváncsi és nem tudna semmit se arról, hogy valóban van itt valami és persze időközben haladnak lefelé az aulához, hogy ha minden igaz.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


2. emeleti folyosó - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 11:32 pm

*A halál utáni élet és a testvér visszairányítása erre a világra most úgy tűnik, hogy kis időre hanyagolva lesz, de valószínű, hogy ez a három év alatt, amíg együtt fognak tanulni, nem lesz teljesen elhanyagolva és talán majd együtt ismerhetik meg azt, hogy még is mi módon lesz lehetséges az ember visszahozása a halálvilágból. Ez után viszont a leányzó egy kis barátkozást kezdeményez és bár még nem ismeri a kissé magának való srácot, de mivel ő az első ember, akivel sikeresen összehozta a sors, így próbálkozik. Egy kis ajánlat is szóba jön és úgy tűnik, hogy Takoda nagyon ügyesen ki akar bújni ez az egész alól.*
- Öhm, hát jó lenne, ha lennének rossz szokásaim. De végülis, majd meglátjuk, szóval legyen így. Nem akarjuk megváltoztatnia a másikat, max csak ha nagyon szükségesnek látjuk. *mosolyodik el halványan, hiszen ha olyat talált Takodában, ami nagyon zavaró lehet, akkor azért nem fogja annyiban hagyni a változtatásos dolgot.*
- Szóval én se. Ez megnyugtató. *bár tudta magáról eddig is, hogy nem úgy viselkedik, ahogy az átlag lányok, most ezt még se fogja hozzáfűzni a dologhoz. Nem szeretné, hogy ha Takoda egoistának gondolná vagy valami, így inkább továbbra is olyan lesz, ahogy eddig...meggondolt.*
- Szükség szobája? Nem, még soha. De bízom benned, tehát menjünk oda. *kicsit elgondolkodik, miközben felkel az asztaltól és úgy tekint le Takodára.* - De ahogy hallom, mindig azzá válik, amire szükségünk van. Mint ha olvastam volna valami hasonlóról egyszer, de még soha se voltam ilyenbe. *mondja kissé mosolyogva is, majd ez után történik meg a kéz vállratevése és az enyhe szorítás is. *
- Tudom, csak humor. *mást nem is mond, inkább arrébb áll, hogy a fiú is könnyedén felkelhessen és ez után Takoda irányításának engedve indulnak meg a második emelet felé, amerre a lány még nem igazán járt, így hát mindent szépen végignéz sárga szemeivel. *
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


2. emeleti folyosó - Page 8 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-04-19, 11:50 pm

- Na, azért azt még megnézem, hogy neked nincs. Ne haragudj, de senki sem tökéletes. * csóválja meg fejét, száját picit félrehúzva. * - Nekem pedig rengeteg hibám van. * sóhajt fel, s egy kis időre elmélázik az elvarázsolt mennyezeten. S bizony Faith egyáltalán nem átlagos, így csak bólint a lányka szavaira. Felajánlja máris a szükség szobáját viszont, mint lehetséges opciót a repülésre, amit a lány úgy tűnik, szívesen vesz. Így hát még egy röpke szóváltás után el is indulnak felfelé. Gyorsan haladnak, s meg is érkeznek nemsoká. Tak körbe pillant a kietlen folyosón, senki nem jár már ilyenkor erre, de azért tüzetesen megvizsgálja szemeivel a terepet. Néz jobbra, aztán balra, míg végül sikerül kitalálnia a helyes irányt is. Így csak ujjával bök a szoba felé, melynek ajtaja nincs is annyira messze tőlük. *
- Oda megyünk. * jelenti ki halkan, kicsit elgondolkozott ugyanis felfelé jövet. Például arról, hogy bátyjával miért történt ez az egész. Most, hogy újra feljött benne a dolog, hát, az átlaghoz képest nem viseli valami jókedvűen és nemtörődöm módon. No meg gondolatai Daph felé is elkacsáztak kicsit. Furcsálja, hogy vele mindig minden olyan nehezen megy. És most meg itt van ez a leányzó, alig pár órája ismeri, de már azon beszélgetnek, hogy mi lesz, ha majd barátokká válnak. *
~ Vele olyan könnyű. Daphneval pedig olyan nehéz. Mindenkivel könnyű, csak vele nem. Talán jobb is lesz, ha tényleg elfelejtem. ~ * gondolkozik magában, majd mivel célba értek, megáll az ajtó előtt. Eddig szótlan volt, de most keeit zsebébe csúsztatva néz Faithre és szól is hozzá pár szót. *
- Próbáld ki. Képzeld el, ahol lenni akarsz, és ha kinyitjuk ezt az ajtót, akkor ott leszünk. * hangja a szokottnál is nyugodtabb és kedvesebb. Hűvösségnek és tartózkodásnak nyoma sincs. Persze az is elképzelhető, hogy a vacsora van rá ilyen hatással, mivel tele a has, így feje is mintha kicsit elnehezült volna. S szíve szerint ő most kviddicspálya helyett egy naaagy és kényelmes ágyat képzelne ide, amiben kedvére durmolhat nyugodtan. *
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-12, 9:27 pm

// Egyszer volt, hol nem volt... Olvadás. ^^ //

- Ez mindig így szokott lenni.
* Mosolyodik el, mert végül is az a legjobb, hogyha mindig valami új információt tudhatunk meg másról. Az már nagyon unalmas lenne, ha mindig ugyanazokat hallaná, meg olvasná. Kell a változatosság, ahogy Dora is megfogalmazza a könyvtárat illetően. És annak is örül, hogy gyakran tűnik fel odakint, tehát akkor valamennyi kedvenc helyét bejárta már. Legalább is Troy ebben a tudatban van, mert ha odakint jár akkor csak megnézik a vízesést, vagy a tavat. *
- Akkor voltál már a vízesésnél vagy a tónál? Ez a kettő a kedvencem, olyan békés, és nyugodt.
* Csak úgy mellékesen jegyzi meg, hogy mért pont ezt a két helyet említette elsősorban. Ő nagyon nem szereti a városi életet, ezért sem fordul meg gyakran Mystral-ban, de egyszer úgy is el kell mennie mindenképp, mert szeretne egy állatot, bár ki tudja... Most még ebben van, hogy minden vágya egy mókus, de ez változhat. *
- Mystral-ban jártál már?
* Azért megszeretné tudni, hogy Dora mennyire is gyakran sétálgat kint. Az tény, hogy itt a jó idő, és kellemesebb sétálni, de lehető, hogy oda van a nyüzsgő utcákért, szemet kápráztató boltokért, és ha így van, akkor Dora nem hagyhatja ki a várost. Azon felül, hogy Troy nem szereti a várost, elég nyugodtan találta az esti órákban, bár ki sétálgatna, így esténként, amikor bent is ülhet a szobában egy tv előtt, forró csokoládét szürcsölve. Bár mindenki egyéntől függ, tehát sokan járkálhatnak kint, csak Troy kerülte el őket. De nagyon ebbe nem akar belemenni, amikor meghallja, hogy Dora-nak nem volt kedve kimennie. Kicsit meg is lepődik ezen a srác. *
- Hogy, hogy? Pedig szerintem még ha nincs is kedve az embernek kimennie, akkor is kivonzza valami. Vagy csak én vagyok ennyire természet függő?
* Az utolsó kérdés, az inkább magához idézett költői kérdés akar lenni. El is gondolkozik ezen, fel néz a plafonra, és belemélyed a gondolataiba. Tényleg természet függő lenne? Az egy dolog, hogy szeret kint lenni, na de ennyire? Azért elfoglalhatná magát valamivel, mert ez így nem járja, bár semmi nincs abban, hogy jobban szeret a friss levegőn lenni, mint a négy fal közt gubbasztani. Hosszas, mély gondolkodás után, még is csak visszatér a Földre, mivel két olyan név is felhangzik, akiket ismer... Nagyon is, talán túlságosan. *
- Lyn kivételével mindkettőt ismerem. A barátaim. ~ Legalább is, bár amik történtek, már inkább elvileg lenne a legjobb jelző erre. ~
* Persze a többit nem mondja ki nyíltan, mert azért az durva lenne, hogy nem tudja már, hogy hányadán állnak. De hát ez érthető is, mert tényleg nagyon sok minden történt azóta, amióta itt van, és megismerkedett velük. De majd csak lesz valahogy, és azon bízik hátha megváltozik majd a kapcsolatuk, méghozzá jó irányba. Bár ahogy ismeri saját magát Troy tuti, hogy nem fogja őket keresni, ha összefutnak valahol, akkor természetesen az más tészta. Persze nem marad el a gondolat befejeztével a száj elhúzás. De azért Troy örül, hogy a legjobb emberekkel találkozott így elsőre a lány. Vannak elég fura szerzetek az iskolában, de hát ez mindenhol így van. Megszöksz vagy megszokod elv mindenhol érvényes. Ha nem tudja megszokni, akkor természetesen kerüli a társaságát. Mert hát logikus, hogyha valaki nem kedveli a srácot, akkor nyílván nem fog vele bájcseverészni, azt amúgy is utálja, hogyha valaki játsza a kétszínűséget.
Dora-n nagyon is látszik, hogy gondolkozik még mindig azon, hogy honnan ismeri Troy-t, de hát úgy sem fogja felidézni kitől hallotta, és talán ez a fiú egyik szerencséje. Nagyon nem szereti, hogyha a háta mögött beszélnek róla, bár megérdemelné, hogy kibeszéljék, de akkor sem tartja fair-nek. Egy hirtelen ötlet ragadt meg az agyában, amit el is mond a lánynak. *
- Tudom, hogy nem volt kedved eddig kimenni, de mit szólnál ha járnánk egyet ebben a csodálatos időben?
* Azért reménykedik, hogy valamennyire megváltozott Dora véleménye a kint lévőségről. Meg hát ha kint vannak, akkor több téma is felmerülhet, mint egy üres folyosón. Az tény, hogy most inkább sétálgatna, mint itt álldogáljon, de ez csak a lányon múlik. Természetesen ha maradni akar, azt is megérti Troy, ez csak egy próbálkozás a részéről. *
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-12, 9:54 pm

*Egy darabig csak csendben üldögél kibámul az ablakon, majd a kérdést hallva a fiúra pillant.*
- A tónál már voltam. Tényleg gyönyörű hely.* Sóhajt fel* De a vízeséshez még nem jutottam el. Valahogy mindíg a tónál kötök ki.*Elgondolkodva ráncolja a homlokát. Most hogy így szóbajött, tényleg kicsit furcsa, hogy elég régóta itt van, és még mindíg eltéved. Bár igaz, hogy otthon is előszokott fordulni, hiába mindíg voltak koordinásiós problémái.*
- Mystralban? Igen párszor voltam ott is. Szeretek sétálgani, nyáron esénként, amikor nagy a tömeg egész kellemes. De persze jó néha vissza vonulni is. A jóból is megárt a sok.* Amíg beszél eszébe jutnak, a nagy séták a hatalmas városok széles kivilágított utcáin. Az emlékre megborzong. Nagyon várja már a nyarat, hogy újra átélhesse ezeket az élményeket.*
- Nem hiszem*Nevet fel a fiú kijelentésére, hogy természefüggő.* Elég sokan vannak akik szerenek a természeben lenni.* Gondolataiba mélyedve próbál példát találni. Biztos van, csak néha az agya kikapcsol, és olyankor nem várható el tőle semmi komolyabb szellemi munkát igénylő tevékenység.
Amikor a barátok jönnek elő, Dora egy kicsi elmosolyodik.*
- Pedig kedves lány* Mondja Lyn-re célozva, nem ismerik egymást eléggé, de végül is elsőre tényleg így ismerte meg. Észreveszi, hogy a fiú kicsi elhúzza a száját pár név emlíésekor,ezért kicsi félre billeni a fejét, de nem teszi szóvá a dolgot. Az ötletre hogy nem lenne kedve kimenni, Dora kipillant az ablakon, majd Troy arcára néz. Válaszul elmosolyodik, és bólint egyet.*
- És hová szeretnél menni? Nyitott vagyok a javaslatokra.* Mondja, majd lassan feltápászkodik, és nyújtózik egyett.Elég sokáig ült egyhelyben, tehát tényleg jó ölet lenne egy kicsit kimozdulni a suli falai közül.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-12, 10:13 pm

* Legalább nem csak Troy gondolja úgy, hogy a tó szép hely. De persze, akinek az a hely nem tetszik az tényleg úgy nőt fel, hogy a tv előtt üldögélt, és nyomta a videójátékait, vagy épp a gép előtt görnyedt. De hát ez nem élet, muszáj, hogy egy kicsit kimozduljon a lakásból, mert a végén begolyózik, legalább a srác tuti, hogy megőrülne egy idő után. *
- Megértem. De a vízesés is szép hely.
* Mondja egy halvány mosoly kíséretében, majd áttérnek a városi életre. Troy nem igazán szereti, ha sokan nyüzsögnek körülötte, de mindig is egyedül volt, így egy kicsit tömeg fóbiája is van, de persze ez leküzdhető. De azért jobban szeret egyedül lenni, mint hogy öreg mamikat kerülgessen, akik nem tudják, hogy merre menjenek. De hát ez van, mindenkinek más a felfogása. Azért öröm látni, hogy más úgy gondolja, hogy a városi élet jó. Ezen elmosolyodik, majd lenéz a földre. Ez valamennyire elő hozza azt a kis költői kérdést, hogy ő tényleg ennyire természet imádó, hogy jobban szeret ott lenni, mint a városban, vagy a falak közt. Mert azért néha jó kint lenni, sőt most, hogy jön a jó idő, inkább kint kéne lenni. Legalább is ameddig ilyen kellemes az idő, mert persze ezután jön a kánikula, amit nem lehet bírni, és aztán megint a fagy. Ez a rossz az évszakok változásában, egyszer rohadt meleg van, annyira, hogy a bugyi is leolvad az emberről, máskor meg olyan hideg van, hogy még a lehellet is megfagy. De hát ez a természet, nem lehet rajta változtatni, csak egy kis mágiával, de azért mégsem járja, hogy mindig is tavasz legyen. Meg azért tényleg néha kell a változatosság.
Majd az ismerősökről, barátokról esik szó. Az oké, hogy a három névből kettőt ismer, de a harmadikról nagyon nem hallott még semmit, vagy ha igen akkor elkerülte a figyelmét. De majd összefutnak. *
- Még nem futottunk össze, de lehet, hogy idővel majd igen. Elvégre órákon még elkaphatjuk egymást, vagy a három év alatt, amit még itt fogunk tölteni.
* Mondja egy váll rándítással, mert tényleg van még elég ideje, hogy mindenkivel megismerkedjen, még ha nem is fogja tartani mindenkivel a kapcsolatot. Azért mégis jobb úgy járkálni az iskolában, hogy mindenkit ismer egy kicsit. Akkor nem is érheti meglepetés, de még mindig lehet róla szó, hogy jön pár új diák, és akkor őket is meg kell ismernie. Persze nem kényszer, de ha összefutnak valahol akkor nyílván fognak beszélgetni, legalább is Troy most már híres arról, hogy sokat beszél. Persze mikor idejött akkor még elég szótlan volt, de hát az idő halad, és az ember változik. Ha már úgy is az ismerkedéseknél tartanak, akkor Troy ki invitálja a négy fal közül, hátha jobb témák is felmerülnek, és akkor egy kicsit ő is vidámabb lesz. És ha szóba került a vízesés, akkor be is pótolhatja Dora a vízesés látogatást. Persze elsőnek egy óvatos kérdést tesz Troy, hogy szeretne-e kimenni, vagy inkább idebent maradna. Egy halvány reményt érez Troy, és mikor Dora bólint, mosolyra húzódik a szája. *
- Hát, ha még nem jártál úgy sem a vízesésnél, akár mehetünk oda is.
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-12, 10:30 pm

*Dora bizony tényleg nem a tv előtt nőtt fel, a kísértés sem volt meg, mivel a szülei elég radikális megoldást választottak a gyerekeik megfelelő nevelésére: Nem volt tv a lakásban, ahol felnőttek. És nem is volt rá igény, ha kint jó idő volt, akkor persze kint voltak, ha pedig eset, akkor azt is megoldották valahogy.*
-Egyszer feltélen elmegyek oda* Ígéri, nagy komolyan, mert tényleg el akar jutni oda ,ha egyszer az mondják róla hogy szép hely, akkor nincs mit vesztenie.*
- Biztos, hogy találkoztok majd.* Jelentette ki teljes meggyőződéssel, mivel a Troynak igaza volt, elég sokáig lesznek itt lesz elég idő mindenkivel összefuni. Mikor szóba jön az ötlet, hogy akár kint is beszélgethetnének, Dora megörül a lehetőségnek, ezért feláll, és várakozón pillant a fiúra, hátha van ötlete, hogy hová menjenek. Mivel szóba kerül a vízesés, oda indulnak, így az ígéretét is sikerül betartania, és legalább nem kell attól rettegnie, hogy eltéved, mivel nem megy egyedül. A könyvet szépen elsüllyeszti a táskályában, majd ha Troy elindul ő is követi majd.*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-13, 12:39 pm

* Jane ma is igen rossz passzban van, mint az elmúlt napokban oly sokszor. Akármennyire is nem látszik rajta társaságban, hogy szomorú lenne, amikor egyedül van szinte mindig fojtogatja a sírás. Ez ma sincs másképp, de hát egyszer mindennek vége és Ryan sem tarthat örökké. Erre kicsit elszomorodik, de úgy érzi, hogy ma már elég erős ahhoz, hogy emberek közé menjen. Vagyis emberek közé annyira nem is, de a tanulószobába mindenképp. El is indul a kigondolt helyiség felé és már a második emeleten jár, amikor egyszer csak megbotlik valamiben és minden cucc, ami a kezében volt kihullik onnan és szana-szét terül a folyosón.*
- Ó a francba.*morogja magának és lassan kezdi el összeszedni a holmikat, amik ott kötöttek ki, de végül nagyot sóhajt, feladja és leül a folyosó közepén. Ha valaki erre járna valószínűleg azt hinné, hogy nem komplett, de ez most rémesen hidegen hagyja. Nagyjából egy kupacba szedi össze a cuccokat és hátát nekivetve a falnak eltakarja arcát és mély levegőket vesz.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


2. emeleti folyosó - Page 8 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-13, 1:16 pm

*Fiatal fiú érkezik a folyosóra, hogy mi dolga van erre, valószínűleg csak ő van tisztába vele. Egy kis séta amúgy se jár, a fiú pedig nem a lusta fajtába tartozik. Amúgy egy fekete nadrág van rajta, szürke újatlan pólóval és egy mezei sportcipővel karöltve. Arca elég friss, valószínűleg nem régen ébredhetett. Léptei nyugodtak, de megvan a maga kis temlója, amire azért nem lehetne mondani hogy túlságosan csiga lenne. Kettesével szedi a lépcsőket kezével néha néha végig simítva a korláton, majd egy nagyobb lendülettel tér rá a második emeleti folyosóra. Szeme közbe ide oda jár, figyeli a környezetét, de ebbe a nyugodt harmóniába egy másik alak jelenik meg, pontosabban egy lány, elég fura pozitúrát felvéve a falnál. A fiú , végig néz a cuccokon, majd a lányra is vet egy pillanatást, miközbe nem csökkentve a lendületből felé veszi az irányt. Amikor viszont oda ér megáll tőle egy méterre*
-Szia...*köszön, de közbe arca kissé érdeklődővé válik, hiszen azért tudja hogy egy folyosó padlója nem éppen a legjobb hely a pihenésre*
-öööhmm minden rendben van?*kérdezi fejét oldalra döntve*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-13, 1:24 pm

* Kissé magába zuhanva ül a padlón, cuccai szana-szét vannak esve, de nem is nagyon érdekli. Ajkai összeszorítva küzd a sírás ellen és el is döntötte, hogy nem fog ma picsogni. A csendet egy srác hangja töri meg, ami halványan ismerős a lány számára így fel is emeli a tekintetét és elmosolyodik Elijah láttán.*
- Szia.*köszön vissza és napok óta talán most van egy kevés kis szín a hangjában. Gyorsan maga köré húzza a cuccait, de felállni még nincs kedve, úgy döntött, hogy a padlón tölt el kis időt, reménykedve benne, hogy annál lentebb már nem eshet.*
- Aha, remekül.*hazudja a srácnak és feleli fejét, hogy ránézhessen. Ismeri már valamennyire a fiút és most örül neki, hogy nem kell egyedül lennie, hanem a srác megosztja vele a társaságát.*
- Az a helyzet, hogy semmi kedvem felkelni innen.*mondja megrántva vállát abban reménykedve, hogy a srác mellé telepedik és akkor nem kell tök egyedül úgy ülnie itt, mint egy kuka. Lehet, hogy Elijah most teljesen hülyének nézi, de hát ez Jane, nincs mit tenni.*
- Hogy vagy mostanában? Sokat edzel még?*kérdezi kedvesen még mindig a srácra szegezve szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


2. emeleti folyosó - Page 8 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-13, 1:40 pm

*A srác kissé felvonja a szemöldökét amikor meghallja a választ, valahogy nem úgy tűnik mintha a másik olyan csupa jól lenne, de azért nem akar kérdezősködni*
-Hmm pedig nem úgy néz ki*mondja még mindig fejét oldalra döntve, bizony jelezve hogy ő átlát a szitán, nem olyan nagyon könnyű lóvá tenni, de azért lábait felhúzva ő is neki támaszkodik a falnak majd leül. Fejével egy pillanatig előre fordulva nézi a szeben lévő falat majd a lányra vetül pillantása*
-HÁt.... nem tudom hogy mit lehet itt élvezni, a falon, padlón, és a folyosó csendes de egyben ritka unalmas környezetén kívül... szerintem más munkálkodik a háttérbe, vagy mi az oka hogy nem tudsz?*figyeli meg a másik arcát, majd a kérdésre kicsit végig néz magán. Mostanába már nincs annyi ideje, de úgy tűnik hogy nem is dobott le annyit*
-Amikor tehetem, kell néha a mozgás, meg amúgy is halálra unnám magam, tanulás mellet*feleli kissé komolyabb hangon de nem rosszkedvűen*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime2010-05-13, 1:51 pm

* Elijah fel is húzza a szemöldökét, mire Jane megereszt felé egy vigyort. Sajnos tisztában van vele, hogy a fiú átlát a szitán, úgyhogy csak kuncog egyet. A megjegyzésre kissé sértődött arcot vág, majd csak legyint egyet.*
- Ne is törődj vele, nem vagyok az igazi mostanában, de remélem, hogy ez hamarosan elmúlik.*mondja a fiúnak, aki mellé ereszkedik és a szemben lévő falat figyeli. Jane is félre döntött fejjel veszi szemügyre, majd lopva a fiúra pillant, deő ugyan nem lát semmit.*
- Eeeehm. Hát, végül is tudnék, ha nagyon akarnék, de ahhoz össze kellene szedni a jegyzeteim sorba tenni és feltápászkodni, ami így elsőre nagyon soknak tűnik.*mondja kissé vidámabban és lassan feláll.*
- De, ha nagyon akarod, nekem végül is így is jó.*Összeszedegeti a széthullot cuccokat és a kezében tartja, miközben szemeit a fiúra melei, aki azért kicsit magasabb nála. Egy kérdést tesz fel, amire választ is kap és csak bólint. Ő nem nagyon híve a testmozgásnak.*
- az az igazság, hogy a tanulószobába indultam. De, ha lenne kedved sétálni velem..akkor nagyon hálás lennék.*mondja a fiúnak és egy kis mosolyt is küld felé, hátha az hat rá valamennyit. Most, hogy jobban megnézi eléggé helyes a srác és kedvesnek is tűnik. Tudja, hogy ő nincs a legjobb formában, de, ha a fiú belemegy, akkor még visszaszalad a szobájába, hogy lepakolja a cuccait és talán át is öltözik.*
- Nos, ha van kedved, akkor találkozhatnánk pár perc múlva valahol.*mondja a srácnak és szikrázó szemeit rá emeli.*


// Fagyitölcsér. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. emeleti folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2. emeleti folyosó
Vissza az elejére 
8 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Curriculum- első emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: