Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Jelmágia tanterem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Jelmágia tanterem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Jelmágia tanterem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Jelmágia tanterem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Jelmágia tanterem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Jelmágia tanterem

Go down 
+2
Elton Ricci Dixon
Demien.R.Cornwlade
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-01-02, 8:36 pm

A folyosón haladva, nem messze a könyvtártól fura ajtóba botolhatsz. A barna fára rúnák vannak karcolva, körös körül, spirál alakban, és az ajtón kilincs sehol. Igazán érdekesnek tűnhet, bár annyira nem az. Csupán ha már jelmágia terem, már az ajtó is egy kis bemutató ehhez a tárgyhoz, elvégre ezekhez a jelekhez egy Alohomora kevés, akárcsak bármilyen más egyszerű varázslat, amivel megpróbálnád kinyitni. Ellenben a kedves magiszternek néhány kissé érthetetlen szavába kerül, és feltárul az ajtó, engedve, hogy belépj az elfeledett jelek birodalmába. Egyszerű és világos teremben találod magad, tele padokkal, székekkel, ahogy az egy elméleti tárgy tanterméhez illik is.

A terem végében emelvény, rajta katedra, mögötte tábla. Balra ablakok, hátul a sarokban meg egy lépcső, karzata rúnákkal tele, ezen sem nagyon tudnál semerre menni, egyszerűen mintha láthatatlan falba ütköznél. Hogy mikre nem képesek a rúnák, igaz. A sötét kis lépcső mögött azonban kisebb irattár-féleség található, rúna ábécék, varázslatok leírása, irattöredékek, amelyeket a diákok megkaphatnak egy-egy órára, ha szükséges a tanítás, tanulás eredményessége érdekében.
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 8:28 pm

*Elég sokat agyaltam mostanában ezen a varázslón dolgon. Még most sem nőtt a szívemhez, továbbra sem dobbantotta fel bennem a lelkesedést, de tény, hogy a magas léc megugrásához Rachel egy dobbantóval támogatja őt. Karácsony óta nem beszéltem vele, sőt ami azt illeti februárig nem is beszéltem senkivel. Néha itt néha odahaza tengtem-lengtem. Nem akartam senkihez se szólni, végül felkerestem Yvonne-t és mindent kitálaltam neki. A végén úgy éreztem magam, mint egy hisztis kölyök, de muszáj volt valakivel beszélnem, aki az orromra koppint és tudtam, hogy Ő megteszi. Lényegében e miatt a két nő miatt döntöttem ma úgy, ahogy. Ideje megismerkednem a varázsvilággal és elkezdenem élni azzal a lehetőséggel, amiben részesültem. Egyáltalán nem fűlik hozzá a fogam, de megpróbálom. Nem túl valószínű, hogy Rachel valaha is hozzám fog szólni, de megpróbálom. Lehet nem érte, de most úgy érzem, hogy mégis. Belépve tipikus termet látok, mire vágok is egy fancsali pofát. Az elméleti oktatás nem az én műfajom, de ha már eljöttem ideáig. Helyet foglalok az egyik hátsó padban a baloldalt.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 8:32 pm

*Jó kis jelmágia óra lesz ma, ha minden igaz, szóval idejében le kell lépnem a szobámból, ha még enni is szeretnék, és elkésni sem akarok. Farmer, fekete trikó, és bőrdzseki jellemzi az öltözékem, na meg persze a szokásos dolgok, kés-pálca-öv kombó, plusz a medálom, meg egykét karkötő, na meg a gitár a vállra, mert óra után egyből zúgok Los Angelesbe. Ja, valamit elfelejtettem, szóval vissza egy..azaz A füzetért, meg a tollért, aztán már tényleg irány a nagyterem, ahol találok egy nagy tál spagettit, hát nem tudom hány személyre tervezték a manók, talán négy, de akkor ez esetben négyet érek. Na irány a második emelet, jelmágia terem, ahol egy érdekes ajtó fogad, bár szerencsére nyitva van. Be is lépek, egy srác van itt rajtam kívül, pont az, akivel beszédem van. Dixon Dixon, hát te is jársz órákra?*
- Csá. *Lépek oda hozzá, hogy kezet fogjak vele, majd cuccaimat lepakolva beülök a szokásos helyemre, középre, hátra. Ott jól lehet mindig lazulni, meg lehet látni mindenkit. Eltonhoz pedig csak akkor szólok, ha felpakoltam a lábaim a pad tetejére.*
- Dixon...mi a pálya? Hallom minden nő agyát húzod..*Nézek magam elé, hangom pedig nyugodt és magabiztos, mivel tudom jól, miről van szó, vagyis ha Rachel mindent elmondott.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 8:35 pm

*Tulajdonképpen ma nincsen kedvem az órához, fáradt vagyok, komor, rengeteg problémával küszködök, de ezt nem mutatom ki, büszkén viselem jelen helyzetem, tehát ezt senki nem láthatja rajtam, talán csak a szokásosnál némileg mogorvább közérzet lehet árulkodó, persze csak annak, aki bármilyen mértékben ismer. Az viszont, hogy a jelmágia házam egyik tárgya, számomra perdöntő, tehát erőt véve magamon, némi pozitív gondolatot fecskendezve agyamba készülődök. A jelek nagyon érdekesek, kíváncsi leszek, ez konkrétan mit takar, és mire fog szolgálni, ezért már nem is olyan nehéz kutakodó szellemmel, figyelmem épségét ígéretesnek tartva indulni meg pár perc után, ahogyan a szükséges előkészületekkel végzek. Lábaimra most is fekete sportcipő kerül, nadrág, majd egy póló, amit egy mellény takar, és bár kiegészítő nincs rajtam, így is elegáns, de visszafogott vagyok, hiszen hosszú hajam kibontatlan omlik végig vállaimon, továbbá smink nincs rajtam, arcom tiszta és ápolt, kék szemem pedig céltudatosan csillog. Egyik kezemben kemény fedeles füzetem, valamint íróeszközöm, másikban pedig pálcám. Nem kell keresnem a termet, adja magát a hely, és amint sikeresen kerülök be, oda sem köszönve a két kétes kinézető fiúcskának, szokásos helyemre, a terem közepére ülök le. Egyáltalán nem zavar a magány, egész életemben sose engedtem senkit közel magamhoz, és így hideg leszek, nem túl izgalmas, de nekem pontosan így jó az élet. Talán Lucius is itt lesz ma? Érdekes benyomást tett rám múltkor, hiszen akkor találkoztam először valakivel, aki csak töredékében, de saját magamra emlékeztetett. Persze ettől kétlem, hogy bármi változik irányába, és én is magamhoz hű maradok jellememben s viselkedésemben, ezért most kínosan precízen helyezve magam elé a füzetet ülök le, hogy karba fonva kezeimet kezdjek várakozásba. A tanár személye is izgat, nem csak az anyag, az óra minősége, vagy a diákok kiléte. Szeretném, ha legalább házam tárgyait kedvelném, és ehhez nem csak én kellek, főleg nem ilyen állapotban, hiába tartom magam.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 8:43 pm

*Sok unszolás után végre magamtól tolom le a képemet egy órára. A dalolás természetesen elmarad, nagy életkedvem nincs hozzá, de megpróbálom.*
~ Még az is megeshet, hogy tetszeni fog.~ *Ezen az ötleten mosolyognom kell, sőt még egy ironikus kacaj is kicsúszik, ami tompán visszhangzik a folyosón. Végezetül megérkezem a fura ajtóhoz, ami tele van karcolva rúnákkal, spirál alakban meg kitudja, hogy mi akar lenni még ez a sok cucc.*
~ Nem is ilyen majomságot kell, majd rajzolnom? ~ *Vonom fel szemöldököm, majd az egyiptomi és a kínai írásjelek jutnak eszembe. Körbenézek és egy tipikus puritán termet látok, de ezen már meg sem lepődök, helyette baloldalt, hátul helyet foglalok, lábamat a padra pakolva. Nemsokára társaságom lesz Slash személyében.*
- Csá Öreg! *Köszönök én is neki, majd nyomon követem ténykedését.*
- Semmi, végre hazajöttem. *Válaszolom, majd a következő kérdésre hirtelen megdermedek, végül pár mély levegő és válaszolok.*
- Nem tudom miről beszélsz, nem az agyukat húzom hanem őket, de ha nálad az a pálya. Más ház más ízlés. *Villantok egy nagyon halovány mosolyt. Hangulatom nincs a toppon, de hátha Slash feldobja a kedvemet, ideje kimászni a komorságból.*
- Veled mi újság? A biznisz óta nem láttalak csak futólag. Hallom zenéltetek a bálon. Gratulálok. *Közben azért hozzám is eljutottak a hírek.Menet közben egy csaj is megérkezik, akinek szintén köszönök.*
- Szia! *Eddig még nem láttam, vagy ha igen akkor sem emlékszem rá.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 8:50 pm

*Valamilyen oknál fogva rávettem magam arra, hogy ismét meglátogassak egy órát. Senki ne kérdezze, miért, úgyse tudnék rá válaszolni, talán annyit mondhatnék, mert csak. Öltözékem egy régi, kopott farmer, de szokásommal ellentétben ez hosszú. Valahogy ez akadt a kezembe. Felül pedig rövid ujjú fekete póló, és ennyivel vége is. Azért kiegészítőim még vannak, például két kedvenc kis késem a derekamhoz tűzve, meg a pálca a kezemben. Sajnos nem fért be a kések mellé, és hát azok fontosabbak. Cipő most sincs, egyértelműen, de azért remélem, nem tervez a tanár sehova sem kirándulást, mert azért elég kemény a talpamon a bőr, de most mégis inkább maradnék. Belépve a terembe megpillantok néhány ismerős arcot. A lányt csak láttam, de Slash-t közelebbről is ismerem. Ahogy látom, a kedvenc helyem még üres, úgyhogy el is sétálok a terem végébe, és a jobb oldali padsor utolsó padjába huppanok le.*
- Szevasztok.*nyújtom ki a kezem Slash felé, aztán szépen kényelmesen felrakom a lábamat a padra, a pálcát pedig ugyanoda ledobom. Amíg van pár üres percem, azért körülnézek, de a terem annyira nem érdekes, viszont látom, hogy talán kellett volna hozni íróeszközt meg papírt. Tök mindegy, ha írni kell, vagy kérek, vagy használom papírnak a bőrömet, hiszen találékony vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 8:53 pm

*Betérek a terembe, ahol egyelőre ketten vagyunk, szóval ideális egy kis elbeszélgetésre, amit terveztem, de előbb köszönök neki, aztán foglalok helyet csak kényelmesen, hogy kérdezősködjek erről-arról, általános dolgokról, nőkről..*
- Üdv! *Nagyszerű, hogy hazajött, ezek szerint ő is olyan életformát él, mint én, hol ott, hol itt. Második kérdésemre viszont mintha kicsit meglepődne, talán tudja, miről van szó, hát nagyon helyes.*
- Csak nem sokk? Nem érdekel, kinek a mijét húzod, de amit Rachellel műveltél, az irtó nagy szemétség volt, vágod? Ki van ám bukva rendesen. *Pillantok rá, így mondom el a véleményem, kíváncsi vagyok, mi a mentsége, vagy hogy egyáltalán van-e neki olyan. Bírom Dixont, segített nekem, haverom, de ez azért tényleg túlmegy a célon.*
- Ja, összeálltunk, zenéltünk, sőt, még most is. Éppen ezért állok ki Rachel mellett. Gondolom tudod, hogy nem csak jóban vagyunk, hanem együtt is zenélünk, és én szeretek kiállni a banda mellett. *Osztok meg vele némi információt, bár lehetséges, hogy tud a részletekről is, de ha nem, akkor most már fel van világosítva. Betoppan az évfolyam strébere is, sugárzik róla a sötétség, na meg nem is köszön. Hogy mire ennyire büszke?*
- Na a jégkirálynő már nem is köszön... Szép egy úrihölgytől, nem, Dixon? *Intek fejemmel először Freya felé, majd a haverom felé is, megkérdezve az ő véleményét. Közben kipakolom a padra a késemet is, na meg pálcám is a kezemben marad, mert nyomja már az oldalam.*
- Csáo haver, na csak betévedtél te is! Igazi tróger óra lesz ez.. *Vigyorodok el, miközben kezet fogok Kenannal, csak a kényelmes pozíciómból.*
Vissza az elejére Go down
Trystan Ivon Moreau
Tanár
Tanár
Trystan Ivon Moreau


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás : 2010. Sep. 19.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Jelmágia tanár
Évfolyam:

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:01 pm

*Eljött a nagy nap, amikor az Ex auror is bizonyíthat a tanítás frontján, így nem is késlekedik sokat. Mikor eljön az ideje, egy gyors zuhany után már fel is öltözik, majd a terem felé veszi az irányt. Ruházata teljesen normális. Egy kékes ingből, fémmel kivert övből, valamint egy szürke farmerból, áll lábán pedig egy fekete félcipőt visel. Mikor megérkezik, komoly tekintettel végig is néz a termen, már csak azért is, hogy lássa hány nebuló érkezett a mai órára. Mikor ezzel megvan, tovább is indul, s meg sem áll a tanári pulpitusig, ám szavai, már útközben is bejárják a termet.*
-Üdvözlök mindenkit az idei év első Jelmágia óráján. Ti ott, ha megkérhetlek dobjátok le a csülkeiteket a padról..*mutat, még útközben Slash, és Elton irányába irányába, majd megtámaszkodva a tanári asztal szélébe, már a diákság felé is fordul.*
-A nevem Trystan Ivon Moreau.. Én fogom az idei évben tanítani a Jelmágia tantárgyat. Ha normálisan álltok a dolgokhoz, és figyeltek nem leszünk rosszban, akit nem érdekel az óra nem kötelező bejönnie, de annak garantálom hogy év végén se fog átmenni. Ez egy elmélet központú tantárgy és nem véletlenül. Kell hozzá egy felkészültség, hogy ilyesmit gyakorlatban is összpontosítsunk. Az év második felében, azonban lesznek gyakorlati tényezők is az órában.*szögezi le mindjárt az elején, hiszen Lucius beavatta, hogy mégis csak fekete mágus csemetéket kell oktatnia, és a férfi úgy érzi, jobb a dolgokat kordában tartani.*
-Nem is húzom tovább senkinek az idejét, azt kérném , hogy miközben megadjátok a választ a következő kérdésemre, mutatkozzatok is be, Nos akkor vágjunk is bele. Kinek, mit mond a jelmágia, szerintetek miféle varázslati ágazatot képvisel, illetve mi az amit jelmágiának nevezhetünk? Akár ha ismertek példa varázslatokat azt is mondhattok, de nem kötelező..*kezd bele egy kérdéssel, miközben pár lépést tesz a diákok padja felé, majd hátát, a falnak támasztva, kezeit össze fűzi, s kíváncsi tekintettel várja, az esetleges válaszokat. Nem egyszerű mágia ág ez, de talán ha a nebulók figyelnek, nem lesz vele problémájuk.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:10 pm

*Alapvetően sem vagyok egyszerű személyiség, de most mogorva kedvem van, tehát az se lenne képes elviselni, aki elméletileg el tud. Én ezzel tisztában vagyok, de mivel más ember sose érdekelt magamon kívül, ezért nem is védem a közösséget azzal, hogy a szobámban maradok, inkább készülődöm össze hangulatom ellenére is, hogy hamarosan a terembe érkezzek. Nem vagyok egyedül, két tacskó ül még bent. Miből következtetem ezt? A tacskók falkában járnak, az egyik az, tehát a másik is, ezért nem fordítok rájuk figyelmet, egészen addig, míg nem hallok köszönést, ami bizonyára nem Perjel irányából jön, erre pedig csak kétkedve fordítom oda fejemet, enyhén felvonva egyik szemöldökömet.*
- Hm... *hümmögök fel, amit talán köszönésnek is lehetne venni, de részemről nem az. Nagyon egyszerű a képlet: madarat tolláról, embert barátjától, és mivel beszélgetnek, nyilván ismerik egymást, ilyen ember társaságára és ismeretségére semmi szükségem sincs. Az pedig abszolúte hidegen hagy, mit gondol ezért rólam. Én gonosz szuka vagyok más szemében, ezt tudom magamról... és ez sem érdekel.*
- Amíg a húgom torkába dugod le a nyelved, fogd vissza magad kicsi tacskó, és mutass tiszteletet. Majd kap köszönést, ha nem ilyen emberek társaságát keresi, mint te, bár ahogy ez őt nem érdekli valószínűleg, úgy engem sem. *villantok egy angyali mosolyt, mert engem aztán nem izgat, hogy az ilyen alakok mit gondolnak rólam. Saját magát nevezi trógernek, és adnom kéne a véleményére? Humoros is lenne... Több szót és időt nem szeretnék rájuk fecsérelni, ezért nyugodtan kezdek el várakozni, egészen addig, míg tanár nem érkezik. Tanár, a szó legnemesebb érelmében, mert most először történik meg, hogy akaratlanul is, de átsiklik a szemem rajta, úgy mint ahogyan egy nő néz meg egy férfit. Azonnal a füzet fölé hajolok, kezembe véve a tollat, a probléma az, hogy írni nem lehet, de ettől függetlenül szerencsére arcom elé zuhanó tincseim takarják orcámon a finom kis pírt. Biztosan jól tanít. Mármint... már miért lenne ez biztos? Végül persze szavai is lassan eljutnak hozzám, egyre erősödve, ahogy agyam már értelmezi őket, és a rövidzárlatot egyszerűen semmisnek tekintem. Ez nem esik meg... ilyen nem is történt.*
- Freya Andersen, Inflatus. *mutatkozom be, ahogyan azt kéri, tehát szépen mondom nevemet, bár csöndesen, most szemébe találva tekintetemmel, s szerencsére a pír sincs már sehol, tehát büszkén nézek fel a lapról. A házam csak plusz információ, talán előnyös lesz, talán nem. A kérdés azonnal gondolkodóba ejt, mert nem egyszerű, de ismét a szót kezdem elemezni magamban, és némi gondolkodás után felelek.*
- Jelmágia. Arra következtetek a szóból, hogy bizonyos varázslatokat jelekkel jelzünk, és talán ezek bírnak mágikus erővel, ezeket lehet használni... *fejtem ki a szerintem leginkább egyszerű választ, bár egyáltalán nem biztos, hogy igazam lesz. Őszintén szólva nem volna jó, ha Inflásként nem tudnám, de talán nem áll fenn annak a veszélye, hogy ostoba vagyok. A többiek válaszát is hallgatom, egyelőre még nem írok semmit, csak az alapvető adatokat az óráról. Valahogy máris érdekes.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:10 pm

*Ez a nap sem kecsegtet túl sok jót, de egyhónapnyi hallgatás után ideje, hogy összeszedjem magam. Nem élhetek remeteként, no meg szerinte hosszútávon el se tudnám viselni. Az üres terem rövidesen megtelik élettel, először Slash-sal cseverészek.*
- Tudsz mindent? *Döbbenek meg az első sokból. Első mozdulatommal mérgemben majdnem felborítottam a padot, de még idejében elkaptam. Nekem Slash ne ugasson be, nem szándékosan tettem ezt Rachellel, pusztán nyílt voltam vele. Nekem Ő nem egy tárgy, de ezt még nem volt alkalmam elmondani neki. Mérgem azonban tovább csak a fejem fölött önutálattá, hisz végül is nem véletlen, hogy így vélekedik. Végül próbálom elterelni a témát, de valahogy megint kilyukadnunk fájó pontomnál.*
- Helyes, vigyázz rá helyettem is. *Mélységesen szomorúan cseng a hangom, de megjön a harmadik személy, akire Slash azonnal rá is mozdul. Fogalmam sincs ki ez, de jó hetsz lesz szekálni. No meg tényleg elég sznob, hisz nem is köszönt.*
- Bizony. Lehet rossz szekrénybe lépett be, hisz ez nem Narnia. *Vigyorodok el szélesen. Tetszett annak a mesének az első része a kicsikkel milliószor megnéztem.*
- A trógerekre. *Ezek szerint egy stílusban velünk egyező alak a negyedik. Jó páran lettünk nem mondom. Közben megérkezik a tanár, így vége a mulatozásnak. Vetek Slash felé egy sanda pillantást, hogy részemről állatkodhatunk. Az elmélet száraz úgy is fel kell dobni valahogy.*
- Elton Ricci Dixon és nekem ez a tantárgy nem mond semmit. Ahogy azt az ajtón is láttam egy merő vonalhalmaz az egész. *Flegma a válaszom? Az is meglehet, de lényegében Ő volt kíváncsi a véleményemre.*


A hozzászólást Elton Ricci Dixon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-27, 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:16 pm

*Egy számomra is ismeretlen oknál fogva bejövök erre az órára, de szerencsére nem vagyok egyedül, másnak is támadt ilyen ötlete, nevezetesen Slash-nek, úgyhogy mindjárt nem fogok annyira unatkozni. A lábaimat is kényelmes pózban felpakolom a padra, és úgy várom, hogy történjen valami. Nincs ugyan órám, de azért biztos, hogy hét órakor toppan be a tanár. Azt hiszem, ő az egyik új, akit a karácsonyi bulin mutattak be, de nem biztos. Sajnos le kell rakni a lábunkat a padról, pedig így olyan kényelmes. Egy kis beszéddel kezd a pasi, meg nagyon kioktatás-félével, aztán máris azt akarja, hogy gondolkozzunk. Egy iskolában, gondolkozni? Hát ez milyen már?*
- Kenan Reeves, és gondolom ha jelmágia, akkor kellenek hozzá jelek, szimbólumok, valami kántálás, rúnák, meg hasonlók. Ó, és majd lefelejtettem, a tetkó az egy baró jel, remélem olyat is csinálunk majd.*adom meg a választ, és ez, ahhoz képest, hogy most jövök rá, hogy jelmágia van, annyira nem rossz. Lehet, hogy néhány kérdés múlva már mindenre tudom majd a választ, bár ezt erősen kétlem. Főleg, ha a mondataim második fele mindig valami baromság lesz, de érdekel ez engem? Neeeem... Viszont eddig még nem kellett írni, remélem ez így is marad, mert azért nem szeretném papírnak használni a bőrömet. Bár ha szépen kérem, valaki biztos tud adni. De az a baj, hogy nem tudok szépen kérni. Talán itt lenne az ideje gyakorolni. A-a, mégsem, nincs semmi kedvem írni. Jó ez így, ahogy van. Viszont lenne egy kérdésem, csak nem a tanárhoz, úgyhogy a Slash balján ülő sráchoz fordulok.*
- Azok az ajtón valami jelek akartak lenni? Én azt hittem, beszabadult egy óvodás.*vágok csodálkozó képet, mert ahogy látom, a srácok fel akarják kicsit dobni az órát, és ez jó mókának tűnik, bemelegítésnek jó lesz.*


//Bocsi, nem láttam, hogy többes szám volt a padról láb levétel. Embarassed //


A hozzászólást Kenan Reeves összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-27, 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:17 pm

*Elbeszélgetek Dixonnal, amíg még magunk vagyunk, és egyből le is esik neki, hogy miről is dumálok. Kicsit ideges, ez látszik rajta, de az ő dolga, én csak le akarom ezt vele dumálni.*
- Mindent. Vigyázok is, megígértem neki. *Fejezem be ennyivel, mert megérkezik az egyetlen csaj az órán, akinek be is szólok, jogosan, és Dixon is egyet ért velem, amin jót röhögök. Na de a lánynak is kinyílik a szája, amivel megcsinálja a napom.*
- Tiszteletet? A húgod felé mutatok, de te nem érdemelted ki. Amúgy meg nem nekem van kiskutya fejem, szóval csitu van szivi. Jobb társaság vagyok mint te..*Vágok vissza röhögve, azért tudja, hol a helye. Megérkezik a harmadik srác is, szintén az egyik haverom, na jónak ígérkezik az óra. Köszönök neki is, de rövidesen betoppan a tanár, szóval a lábak lekerülnek az asztalról, miközben halad a katedra felé.*
- Tiszteletem. Már ott sincs, az csak olyan óra előtti lazulás volt. *Először köszönök neki, aztán kidumálom magunkat a helyzetből úgy, hogy hangnememben végig ott van azért a tisztelet. Jó arc tanárnak tűnik így elsőre, végre olyas valaki, aki nem magáz minket, azért a stílusért nem vagyok oda. Jön a szokásos rizsa, neve, meg hogy mit fog nekünk tanítani, úgyhogy közben ki is nyitom a füzetet egy üres lapon. Van ebbe minden kérem szépen, halotti mágiától kezdve egy toxis papírig. Közben bal kezemben pörgetem a pálcát néha-néha, míg tart a bevezetés. Nem túl jó hallani, hogy inkább elméleti cuccról van szó, de ha tényleg jófej a tanár, akkor nem lesz probléma remélhetőleg.*
- Slash Daniels, Inflatus. Jelmágia? Az gondolom olyan jelekkel foglalkozik, aminek mágikus jelentésük is van, esetleg lehet velük varázsolni valamit, esetleg titkos szövegként funkcionálnak, amit csak varázslat segítségével lehet elolvasni? *Kicsit összevisszára sikerül a válasz, de a lényeg benne van, és remélhetőleg megérti majd a lényeget a tanár.*
Vissza az elejére Go down
Trystan Ivon Moreau
Tanár
Tanár
Trystan Ivon Moreau


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás : 2010. Sep. 19.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Jelmágia tanár
Évfolyam:

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:33 pm

*Eljött az óra ideje, és ha már elvállalta ezt az állást, nem ártana kezdeni is valamit vele, így aztán nemsokára meg is kezdődik az óra. Nem csap nagy cécót az alapvető dolgokból, így Slash válaszára se felel, hanem egyből egy kérdéssel nyit, amire most kíváncsian hallgatja a választ, az Inflás lány, láthatóan próbálkozik, így az ő szavaira a férfi bólint is párat.*
-Bár van mit rajta javítani, de van benne igazság.*tesz hozzá pár szót, azonban ahogy sejtette, az egyik jómadár, név szerint Elton már nem olyan tenni akaró legalábbis a válaszából ezt lehet leszűrni.*
-Gondolhattam volna… Akkor neked duplán szól hogy próbálj valamennyi tudást magadra szedni, ha nem akarsz itt ülni még három év múlva is…*mondja komor hangon, végül a többiek válaszára is felfigyel, Kenan-t egy darabig elgondolkozva figyeli, mint aki nem tudja eldönteni, hogy mi a fenét mondjon neki, végül csak felsóhajtva int a srác felé. Nehéz eset lesz az első évfolyam. *
-Maradjunk annyiban, hogy rád is ugyan az vonatkozik mint a haverodra..*szegez még egy pillantást az Exos srácra, Slash azonban látszik hogy komolyabban próbálkozik.*
-Van benne igazság, de nem teljesen. Azt hiszem ezt a témát kicsit komolyabban át kell vegyük, hogy mindenkinek átható tapasztalata legyen a tárgy felől. Szóval..*kezd bele most már a diákság egészének címezve szavait, miközben a táblára fel is írja amit mond.*
-A jelmágia igen szerteágazó tudomány . Több kisebb mágia ág sorolható ezen nagy mágia fajta alá, némelyekről talán még nem is hinnénk hogy valóban ide tartozik. Közös ismertető jelük hogy mindegyiknek közös jel, illetve szimbólum orientált varázs ereje van…*fejezi be az írást, majd ezután megfordulva a diákok padjai között kezd el sétálni.*
-És hogy az utolsó mondat mit jelent? Egyszerű. A varázslatok, amiket jelmágiából veszünk, mindenképpen jelekhez kötöttek. Gondolom eddig logikus mindenkinek.Egy több varázsjelből áll. Ezek a varázsjelek adnak meg egy szimbólumot. A szimbólum itt maga a varázslat, tehát a varázsjelek egésze.. A jelek összessége a szimbólumban adja meg a varázslatot. Tehát meglehet hogy ugyan azzal a jellel egy másik szimbólumban teljesen más varázslatot hozhatunk létre, attól függően hogy mellé milyen jeleket írunk fel. Ezért veszélyes, mert vannak olyan varázslatok, aminél egy kis hiba ejtésekor bele is hallhattok.*sóhajt fel, úgy tűnik ezt mégse lesz olyan egyszerű megemészteniük, de majd másnem akkor bemagolják legrosszabb esetben.*
-A jelmágia tudománya, mint mondtam szerteágazó, rengeteg alágazata van, ezeket a következők: Varázskörök
Varázsjelek, Szimbolizmus, Rúnamágia, Jóslás keretein belül, pedig a Tea, Tenyér, illetve Tarot kártyából való jóslás. Bár ezen kisebb ága körül még mindig sok vita van hogy valójába, e a jelmágiába sorolhatóak e. Továbbá a Varázs bélyegek és Varázs tekercsek, avagy Pecsétek ki hogy hívja őket.*tart egy kis szünetet, hogy a többiek is le tudják írni, ezután pedig az asztalnak támaszkodva folytatja.*
-Ki tudja megmondani, mi a különbség, a varázs bélyeg, és a varázs pecsét/tekercs között. Két szóval segítek. Méret, illetve mennyiség.*ad némi segítséget, miközben tekintetével ismételten a nebulókat kezdi el, kíváncsian vizslatni.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:45 pm

*Igazából nem vágyok nyugalomra, sose szerettem, mert az unalmas. Én mindig a veszélyt és izgalmat kedvelem, de olyan szinten vagyok érzéketlen az emberek irányába, hogy gyakorlatilag lehetetlen megsérteni. Perjel sajnos ezt még nem tudja, ezért aranyosan próbálkozik, de erre csak csengő kacajom hallatszik, igen vidáman, mert valóban szórakoztat.*
- Szivi? Az a másik Andersen. Nem én voltam először kőbunkó, szóval nekem aztán semmit nem kell kiérdemelnem. Mikor hiszed már el, hogy ha nyilvános mellékhelyiség lenne a fejed, oda ürítenék? *közlöm vele cseppet sem finoman, mennyire nem is érdekel, és tojok a fejére magasról, persze mindeközben az arcomról levakarhatatlan, enyhén kételkedve érdeklődő, angyali mosollyal, amitől az ember zsebében a bicska is ki tudja nyílni, hiszen nagyjából olyan jósággal szemlélem, mint egy szemmeli fogyatékost, aki talán azt sem érti, amit közölni szeretnék. Néha komolyan attól félek, hogy magas színvonalon nem vághatok vissza, mert nem értené meg. A másik megjegyzése nem is érint, persze hallom, de nem üti meg az elégséges színvonalat, hogy második frontot nyissak, Perjelben legalább annyi van, hogy nekem szól, nem másnak, holott pont, hogy neki nem lenne erre meg minden joga, hanem az ismeretlen srácnak... Szerencsére hamarosan a tanár is érkezik, és elsőre is mély benyomást tesz, hirtelen lesz melegem, olyat tapasztalok, amit eddig még nem, de nem vagyok ám elveszett, gyorsan hessegetem el az érzést, mint aki nagyon jól tudja, hogy a teste esendő, de az elméje nem. A többiekre nem is figyelek már nagyon, maximum meghallgatom amit mondanak, azonban mivel egyik diák intelligenciája sem éri el az átlagos majom szintjét, kétlem, hogy sokat tanulhatok tőlük. Tehát a tanárra figyelek, az ő szavait jegyzetelem le, szép, rendezett, lényegre törő formában, hogy nekem is olvasható, tanulható legyen, s bizonyára majd a könyvtár is segítségemre lesz. Tetszik az egész, valahogy úgy érzem, nem is nehéz, hiába kell párszor átgondolnom magamban a mondatokat, van időm a többi ostoba miatt, és sikerül is értelmezni őket.*
- Azt állítja, sok a vita, hogy a jelmágiához tartoznak-e ezen kisebb ágak. Ön szerint? Fogunk tanulni jóslást is, vagy ha ön nem látja ide tartozónak, akkor kihagyjuk az anyagot? *kérdezek rá hirtelen némileg hátra is dőlve, úgy figyelgetve. A jóslás nagyon érdekel... persze tudom, hogy egyáltalán nem hiteles mágiaág, sokan kételkednek benne, de éppen a kiszámíthatatlansága miatt tetszik. Szeretem a harcot, és nem vetem meg az elméleti tudást sem, ami inkább otthon készülgetős fajta, ez pedig abból a jobbik eset. Marad még azért kérdés, és nem is kell sokat gondolkodnom, bár remélem, hogy egyszerűsége nem az én hamariságomat jelzi.*
- Bizonyára a jelek... vagy szimbólumok mennyisége határozza meg, hogy melyik bélyeg és melyik pecsét. Gondolom az egyik hatalmasabb és nagyobb erejű, mint a másik, nem? *kérdezek rá, ezzel árulva el véleményemet, hogy szerintem mi lehet a válasz. Nahát... ez alapvetően érdekes, a kérdés az, hogy valóban kitart-e az érdeklődésem, vagy ahogyan haladunk az anyagban, csökkenni fog-e. Bár ami az alágakat illeti, egyik sem tűnt unalmasnak.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:51 pm

*Freya eléggé próbálkozik, de igazán feladhatná, szinte esélytelen, hogy fölém kerekedjen, pláne ha a másik oltogatásáról van szó.*
- Ha még az is lenne, fel sem érnéd törpi.. *Vágok vissza ismételten, azért vicces, hogy miket nem gondol magáról. A tanbá érkeztével aztán helyre rázódnak a dolgok, persze nehéz visszafogni a röhögést, de csak sikerül a dolog, miután a lábam is levettem és kiálltam magunkért. Rá is tér a tárgyra rögtön, és egy kis bevezetés után már meg is kapjuk az első kérdéseket, hát az egyikre tudom a választ, méghozzá jómagam, de a másodikra is próbálkozok felelni. Mondjuk nem lep meg, hogy Freya válaszol a legjobban, de nem érdekel, hisz a másik kettő válaszán, illetve Kenan kérdésén akadok ki, de csak pozitív értelemben. Nem bírom ki nevetés nélkül, vicces óra lesz, bár a Mr. nem értékeli túl jól őket. Én azért próbálkoztam, és jobban rámutattam a lényegre, mint Dixonék, hát igen, tudok valamit. Hátat fordít nekünk egy kis ideig, amíg irkál a táblára, én pedig nem hagyhatom ki a lehetőséget.*
- Mobiliarbus! *Mondom ki egész halkan a varázsszót, miután becélzom Freya füzetét, aztán egy gyors mozdulattal lerakom az ablakpárkányra. Pálcám visszakerül az övemre, mintha mi se történt volna, és nekiállok szorgosan jegyzetelni, hogyha visszafordul a tanár, ne tűnjek valami lusta dögnek...na meg bűnösnek. Amúgy is érdekel a dolog, mint gitáros, az én életemben is szerepet játszanak a jelek, például a gitárkottán is elég sok van, amit ismerni kell. A tananyag egyelőre egész érthető, vannak a jelek, sok jel alkot egy szimbólumot, ami felér egy varázslattal, de a jelek variálhatóak, amiktől ott is maradhatok. Nos, biztató! Aztán jönnek a jelmágia ágazatai, érdekesnek hangzik, bár én a jóslásban sosem hittem, nekem az valahogy nem fekszik.*
- A varázsbélyegek gondolom arra valók, hogy megbélyegezzünk vele valamit, valakit, szóval csak egy kell belőle. A varázspecsétről pedig... ötletem sincs.*Vallom be végül, hisz olyannyira nincs ötletem, hogy még valami hülyeséget se tudnék rá kitalálni, de talán nagyobbak, és több van belőlük, de tudom is én, mindjárt kiderül.*


A hozzászólást Slash Daniels összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-27, 9:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:53 pm

*Rövid dumálásunk után szépen megtelik a terem, csorognak befele a diákok. Az új tag egy csak, aki rögtön beleköt Slash-be. Kiselőadásán isteniesen jót röhögök, amit a rockker beszólása csak még jobban fokoz.*
- Összeeresztették a két csivavát. *Röhögök tovább, viszont erről a másik csajról, majd ki kell faggatnom a csávót, viszont ha ennek a csajnak a hugáról van szó, akkor az, hogy jár a suliba? Most vagy ez bukott, de azt kétlem, mert akkor már láttam volna vagy… vagy valami olyan van a képletben, ami nem jut eszembe, de mindegy is, mert két emberrel megint bővül a terem, akik közül az egyik a tanár, így bakancsos patám már is lekerül a padról. Nem állt szándékomban levenni, de a két másik tróger is ezt teszi, így nem nagyon akarok kilógni a sorból.
Elkezdődik a következő kerítő szöveg, de csak a keresztnevet jegyzem meg. Aztán az első kérdésre adok is valami választ, de ahogy hallom én vagyok a társaságból a legkomolytalanabb. Ideje előszedni normálisabb énemet, mielőtt még jobban beégetem magam.
Figyelek az órára, bár nem mondanám, hogy nagyon precízen, azonban azt azonnal kiszúrom, hogy Slash mire készül, feszülten és csöndben figyelek, majd ahogy a füzet szépen elrepül először halk kuncogásba, majd ötletet véve én is varázsolni kezdek.*
- Invito Freya tolla. Invito papír. *És ha minden igaz ez a két tárgy felém is röppen egy a leányzótól, egy pedig jó haveromtól Slash-től. Most már nem is okoz gondot a jegyzetelés. Majd annak elolvasása ugyan is nem írok túlságosan szépen. Ezután ismét a tanárra fókuszálok, mert nem akarok újra megrovásban részesíteni. Nincs szándékomban hülye gyereknek feltűntetni magamat.*
- Gondolom, a tekercsbe több szöveget lehet írni, így a jelek ere, mérete és száma összetud adódni így erősebb tud lenni. Meg a pergamen nem csak lezárhat hanem el is rejthet dolgokat. A pecsét pedig pici és csak egy jel fél rá. *Legalábbis ez az én elképzelésem, de ezeket is több filmből loptam.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 9:54 pm

*Az órán összefutok Slash-sel, aki a balján ülő sráccal beszélget, úgyhogy lepattanok az én kedvenc helyemre, a jobb oldali utolsó padba, és kényelmes pózban várom a kezdést. Hamarosan meg is érkezik a tanár, aki egy bevezető duma után, természetesen egyből minket akar megdolgoztatni. Gondolkozni, hah?! Az első kérdésre az itt lévő egyetlen lány, aki eddigi ismereteim szerint a legnagyobb stréber, aki csak lehet ebben az iskolában, válaszol, de nem tökéletesen. Nem minden a stréberség, nem igaz? A bal oldalt ülő Dixon viszont, ahogy látom, hasonszőrű velem és Slash-sel, kap is egy rövidke kioktatást, amiből én is kapok egy falatot. Ahha, szóval nekem is tudást kéne magamra szednem. Oké, vágom. És hogy eleget tegyek ennek a kérésnek, igen szépen elhelyezkedik a padban, és figyelni kezdem, mit mond a tanár. Sajnos nem az én hibám, hogy már az első mondatnál elvesztem a fonalat.*
- Hé, tud valaki kölcsön adni íróeszközt? Meg papírt.*fordulok körbe a teremben, bár annyi lehetőségem nincs, szóval ha nem nagylelkű a társaság, nem tudok írni. Azért Slash-re számítok, bár talán inkább azon kéne imádkoznom, hogy fukar legyen, és ne kelljen írnom. Amennyinek tűnik ez az anyag, lerohad a kezem, mire a végére érek. Szóval ha van tollam és papírom, akkor írni kezdek, ha meg nem, akkor majd elkérem valaki olyantól, aki ír, és legfeljebb lemásolom. Közben látom ám, hogy mit művel Slash, viszont eszemben sincs beárulni, szórakoztatónak ígérkezik az akciója.*
- Hát a bélyeg kicsi, mint egy bélyeg, a tekercs meg nagy, mint egy tekercs. Hmm, mennyiség. Akkor talán az egyikből többet lehet használni, mint a másikból, mert nem olyan kockázatos?*gőzöm nincs róla, úgy őszintén, de mikor máskor kell ötletelni, ha nem most? Arra való az óra, tudomásom szerint, úgyhogy bármekkora baromságot mondok, nem fogom befogni a számat.*
Vissza az elejére Go down
Trystan Ivon Moreau
Tanár
Tanár
Trystan Ivon Moreau


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás : 2010. Sep. 19.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Jelmágia tanár
Évfolyam:

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 10:11 pm

*Freya kérdésére, csak bólint párat, jó látni hogy valaki érdeklődik a tárgy iránt, bár nem akarja a személyes vonalára terelni az órát, így csak pár szóban felel.*
-Szerintem igen. A Jelmágia szerintem egy óriási halmaz mintsem mágiaág. Mondhatjuk úgy hogy a kisebb mágiaágak főága. Persze ezt csak én gondolom így. Jóslást pedig igen fogunk, az már egy gyakorlatibb óra lesz, és annyit elárulok, hogy a közeljövőben várható.*biccent egyet a lány felé, azonban eközben történik még valami. Slash és Elton láthatóan nagyon fel akarja húzni a lányt, mivel varázslathoz folyamodnak, ám mikor kimondják az igét, a pálca szikrázva egyet, ki is repül a kezükből, majd pár méterrel a padok mögött füstölögve ér földet. Különösebb baja nem lesz, de óra végéig igencsak égető az érintése. A férfi arca elkomorodik a látottakra, majd Slash illetve a másik jómadár felé nézve, kezével először feléjük mutat, majd a terem négy sarkára, a srácoknak , hogy nézzenek ők is oda. Ha oda néznek, láthatják, hogy a terem négy szélének sarkában egy egy fura kőbe faragott rúna díszeleg, magasan a plafon mentén.*
-Ebbe a terembe, csak akkor ha megengedem.. Ugye milyen leleményes a jelmágia… Mellékesen megjegyzem, hogy ha tovább folytatják a hülyéskedést okozhatnak ezek a rúnák kellemetlenebb dolgokat is maguknak*ereszt meg a fiúk felé egy fura mosolyt, hiszen most már ő is sejtheti, hogy a rúnák valamilyen módon blokkolhatták abban , hogy varázsoljon. Na de ezután már jön egy kérdés is a részéről, amire szeretne választ kapni. A diákok azért próbbálgatnak felelgetni ez nem vitás, de azért a férfi sejti, hogy ezeket a dolgokat is elég jól át kéne venni.*
-Hallottam mindenkitől jó ötleteket, van bennük igazság, de csak hogy tisztázzuk. A varázsbélyegek, mint Slash is mondta általában valakinek, vagy valaminek a megbélyegzésére szolgálnak. Egy varázslatot képesek véghez vinni, például akarat átvitel, vagy segítségével láthatjuk amit ő lát, addig a varázstekercsekben, úgyszólván több varázslat erejét adhatjuk össze, így nagyobb, erősebb veszélyesebb kombinált mágiát hozhatunk létre. Példának okáért, lehet egy varázsbélyeggel képesek vagyunk magunk köré, pajzsot vonni, addig egy varázs tekerccsel ez a pajzs okozhat állandó lökéshullámokat azok számára akik közelebb jönnek. Tehát kombináltunk benne két varázslatot, a példában szereplő, védőpajzsot, illetve a egy olyat ami lökéshullámot okoz. Fontos megjegyezni hogy csak olyan varázslatokkal tudunk kombinálni, amit magunk is ismerünk, ezt jobb ha tudják. Megjegyzem a jelmágusok között is kevés van, akiről elmondható hogy képes varázspecsétet készíteni, és akik tudnak, köztük is igen nagy a halálozási ráta, éppen mert mint mondtam, több varázslat jeleit keverjük bele,s ez teszi ki az egészet, ez nagyon instabill folyamat. Ha hiba csúszik a számításba, annak pedig nem szokott jó vége lenni.*szögezi le, miközben vissza térve az asztalhoz most már le is ül.*
-A varázspecsétek az egyik legrégebbi mágikus tárgyak amik létre jöttek…. Történelmük hét ezer évet számlál egyes legendák szerint, az első tekercseket egy féldémon hozta létre, a ki a tudását, és erejét ezekbe a pecsétekbe implantálta bele. Ő készítette el az első 132 pecsétet, de erről később… Fontos megjegyezni, hogy minden varázspecsétnek ára van. Önök szerint mi lehet egy varázspecsét létrejöttének ára, illetve mihez mérten lehet „drágább” ez az ár?*kérdezi, érdeklődő, fürkésző tekintetét, feléjük szögezve.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 10:25 pm

*Perjel csak nem nyugszik le, s bár eddig a minimális szintet megüti, melyre válaszolok, most már sajnos azt sem. Komolyan a magassággal szeretne felelni? Ez igen szánalmas próbálkozás, ráadásul oktalan is, hiszen ki mondta, hogy kettőnk harcából ő állva jönne ki? Örülök, ha tudja, hogy a pálcát nem a hátsó felébe kell feldugni, ha magányos, ezért némileg számat is eltátom, mint aki nem hiszi el, hogy valaki ennyire ostoba lehet, arcomról ez olvasható le. Szörnyű a humorérzéke, ha ezen képes nevetni, bár az ember sosem nevet a saját poénjain... már a normális. Igazából mivel színvonalam alá süllyed a társalgás, nem mutatok több érdeklődést, nem is felelek, egyszerűen az óra kezdődik meg, így a tanár monológjára figyelek, és próbálom kizárni a zavaró tényezőket, bár ahogyan látom, van aki ismételten nem készül, ez viszont nem az én gondom. Bólogatok a tanár szavaira, hiszen válaszol nekem, s ezzel az érdeklődésemet is tovább fokozza. Elég érdekes, tehát jegyzetelésbe kezdek, pontosan úgy, ahogyan szoktam, azonban mikor suttogást hallok, illetve történés zajlik, hirtelen kapom fel a fejemet. Persze nyúlhatnék a pálcáért, de nem, okosabb vagyok én annál, tehát ahogyan a két fegyvertelen srácot nézem, lassan húzódik szám tökéletesen gonosz mosolyra.*
- Nem baj tacskók, legközelebb. Talán, ha felém dobjátok majd a pálcát, több esélyetek van kárt tenni bennem. *kacsintok rájuk, majd teljesen nyugodtan jegyzetelek tovább, már-már látványosan. Igazából magam sem számítok rá, hogy egy varázsló képzőben nem lehet varázsolni, de most tudom, hogy nem árt alaposabban készülni, ha problémát akarok órán okozni. Persze egyáltalán nem félek tőlük, ránézésre, viselkedésre és válaszadásra tudom, hogy most ismerkednek a mágiával, azaz nekem, aki aranyvérű, és így nevelkedek, nem fog gondot okozni egy-egy párbaj.* - Köszönöm tanár úr. *pillantok a férfi felé, s azért, amiért védi az óráját - és nem feltétlen engem -, ritka ajándékot kaphat: egy igazi mosolyt, ami nem hideg, nem felszínes, hanem szívből jön. Ha választanom kell, hogy eddig melyik tárgy tetszik a legjobban, akkor én a jelmágiára szavazok, mert bár minimálisan bonyolult, pont megfelelően, teljesen leköt. A kérdés most sem túl bonyolult.*
- Minél bonyolultabb egy pecsét, vagy minél hatalmasabb, nyilván annál drágább, annál többet kell áldozni. Bizonyára a készítőnek kell az árat fizetni valamilyen formában, ami nem kellemes. *felelem, mert én így gondolom, számomra ez a logikus, bár megeshet, hogy tévedek. Furcsa, de bármennyire komor voltam eddig, kezd egészen jó kedvem lenni. Ez vajon minek tudható be? Van tippem. Több is, de mindegyiket megtartom magamban, ahogy tényleg a papírra mosolygok a jegyzet kiegészítése közben.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 10:28 pm

*Ahogy elnézem, a jelmágia nem a legérdekesebb tárgy, bár igaz, én még ezen kívül csak egyen voltam, talán a többire is el kéne menni, hogy kiválaszthassam a legrosszabbat. Bár amennyit itt kell írni, ez biztos esélyes lesz. Nekem viszont se tollam, se papírom, úgyhogy a többiektől kell kérnem, ha ad valaki, akkor írok, ha nem, akkor nem. Slash és a másik srác úgy tűnik, meg akarnák szívatni a kis csajt, de ez mégsem jön össze nekik.*
- Ez pech. A következő óra termében talán jobban összejön.*szólok oda a srácnak, mikor meghallom, miért nem jött össze nekik a varázslat. Igazán kár, hogy így elrontotta ez a hülye terem a mókát, amit ők szolgáltattak volna, de ez van. Talán ha el lehetne tüntetni ezeket az izéket, amik akadályozzák a varázslást... De nem hinném, hogy én értek ehhez.*
- Milyen dolgokat?*csak jó lenne tudni, mire számíthat az ember, ha ide nem illő dolgokat csinál, vagy a srácok tovább feszítenék a húrt. Engem speciel érdekel, mert végre valami, ami érdekes. Kíváncsi vagyok, mit tudnának csinálni ezek a rúnák, vagy mifenék. Az anyag magyarázása tovább folyik, és tényleg, komolyan megpróbálok felfogni valamit abból, amit mond, de ez a tömény információ halmaz nem tesz jót nekem. Pecsétek, rúnák, bigyók, izék, akármik. Huh, hát ez kemény falat, nem mondom. Kéne még plusz pár óra, hogy meg is értsem, amit hallok. A következőkben egy kis történelem is jön, de csak egy csipetnyi, mert ami most fontosabb, az ár. Mindennek ára van, ennek ne lenne?*
- Dollár, peso, font vagy euró?*vagy esetleg más, de mindegyik valamelyik ország pénzneme. Talán ebbe kerül a varázspecsét? Nem hiszem, úgyhogy valami komolyabbal is elő kéne állnom.* - Gondolom annál nagyobb az ár, minél hatalmasabb varázslatot akarunk elvégezni. Például életet életért, ha valakit vissza akarnánk hozni.*ez az univerzum törvénye, mindenért adni kell cserébe valamit, kb. olyan ez, mint a szemet szemért, fogat fogért.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 10:31 pm

*Válaszolgatunk az első kérdésre. A kis sznob nagyon teper, olyan mintha bele lenne zúgva a tanárba, de nem foglalkozom vele helyette elfoglalom magam és várom az óra végét. Szárazabb ez az anyag, mint képzeltem, nem gondoltam, hogy ilyen unalmas lesz, de ha ez már így jött össze, akkor nincs mit tenni, azonban egy óvatlan pillanatban Slash varázsolni kezd én, pedig, hogy adjam alá a lovat, szintén elkezdek, azonban a kis kalandunk csúfos véget ér, így nézek a terem sarkában pihenő pálcám után.*
~ Örüljél magadnak Jégkirálynő! ~ *Pufogok kicsit magamban. Az, hogy a tanár csúnyán néz ránk és részem lesz némi ejnye-bejnyében egyáltalán nem hat meg. Az, viszont zavar, hogy a kis pocok előtt így felsültünk. Azonban már is megy tovább az óra, mintha mi sem történt volna, így ideje egy újabb kérdésre válaszolni.*
~ Sosem unják meg? Mindig minket faggatnak. Felsőben még oké, akkor már konyítunk a dolgokhoz, de első órán. Azt se tudom milyen varázslatokat kéne tudnom.~ *Ez mondjuk az én lustaságom, de engem zavar ez az örökös faggatózás. Mondja el, amit akar, hogy léphessünk.*
- De ha ezek a cuccok ilyen veszélyesek és a képzett mágusok is elbuknak benne, akkor nekünk kezdő szerencsétleneknek miért kell ilyet csinálnunk? *Teszem fel a fogós kérdést, hisz minek beszélünk ezekről, ha nem kell, majd nekünk is ilyet csinálni? Azonban ismét egy kérdés következik a tanártól, amire természetesen már megint normális választ vár.*
- Vér, energia, varázstárgy, lélek darab. Függ a varázslat erősségétől, képességétől illetve attól, hogy kitől, mitől várjuk a segítséget. *Ezt kicsit otthon is tapasztaltam. Hallottam, hogy anya meg apa azt vitatják, hogy valaki eladta a fél lelkét a felesége halála után, hogy ismét vele lehessen. Nem nagyon értettem hogyan csinálja, de most legalább feltudom használni az infót.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 10:36 pm

*A csoport strébere alkot, na de mi sem maradhatunk ki a jóból, csak annyi a különbség, hogy nekem és Dixonnak más a véleményünk a "jóról", mint Freyának. Éppen ez az oka annak, hogy úgy döntünk, sunyisággal megfosztjuk a csajt a cuccaitól, nem kell neki az a füzet, hogyha penge agya van, ha meg nincs, akkor tökmindegy. Dixon viszont lapra és tollra szorulna, na meg egy kis okításra is, nála jó helyen lennének a tárgyak. Kis trükkünk viszont nem jön be, mert először az én kezemből, majd Eltonéból esik ki a pálca villanva párat, egy kicsit meg is égeti a kezem. Ez így nem pálya, 2:0, de nem Freyának, hanem a tanbának. Mégis mi a szösz az a cucc a plafonon? Térfigyelő kamera?*
- Igazán fantasztikus ez a jelmágia, de tényleg... Amúgy meg mi csak jót akartunk, szegény Dixon haveromnak nincs mire írnia, szóval..na lényegtelen, elnézést. Te meg ne örülj törpi, lesz ez még így se!*A jelmágiát illetően tényleg őszinték a szavaim, majd Freyának is válaszolok, asszem hogy érdekes dolgok lesznek még az év folyamán. A kis nyalógép, hogy örül magának. Aztán következik ismét a magyarázós rész, de abba is hagyom, inkább haladjunk az órával. De nem vágom, hogy miért kezdett el magázni minket, a tegezés jobban bejön, ez túl...hivatalos. Közben adok Kenannak is egy lapot, amit még korábban kérd, de akkor el voltam foglalva.*
- Tessék, bár ezzel nem mész sokra, tollam nincs másik. *Nyújtok felé egy papírlapot, aztán folytatom is a jegyzetelgetést, na meg válaszolok is az újabb kérdésre. Hát igen, jól mondtam, tudok valamit, poénból rá is nézek a mellettem ülőkre önelégült képet bevágva, de nem tart sokáig, mert folytatni kéne az írogatást. Jól is hangzik ez a tekercses dolog, de megszokhatnám már, hogy itt minden jó dolognak van hátulütője, vagyis ismét meg lehet halni. Egyelőre a hallottak alapján kétlem, hogy fogok ilyesmivel foglalkozni, megmaradok a kotta jeleinél, már ha szükséges az nekem. Újabb kérdés, és igen, végre üzlet, ahhoz értek.*
- Na már most, az ár függ a konkurenciától is, de a pecsét minőségétől, értékétől. Én például egy régi pecsétért jó kis zsetont elkérnék, főleg, ha fullos pecsétről van szó. *Na igen, otthon vagyok a témában, tudnám ezt részletezni is, de mivel nem biznisz órán vagyunk, ezért csak ennyit osztok meg a teremben lévőkkel.*

//bocs, h csúsztam, elment a net//
Vissza az elejére Go down
Trystan Ivon Moreau
Tanár
Tanár
Trystan Ivon Moreau


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás : 2010. Sep. 19.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Jelmágia tanár
Évfolyam:

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 10:53 pm

*A két fiúnak nem igazán jön be a próbálkozása, hála a rúnáknak, s úgy tűnik slash szóvá is teszi a dolgot, természetesen ez nem kerüli el a tanár figyelmét sem.*
-Igazán örülök, hogy elnyerte a tetszését, most pedig ha abba hagyta folytatnám..*mondja enyhén mordulva a srác fele. Nem lesz ez így nyerő, hogy minden másodpercben ilyesmivel kell törődnie.*
-Elég legyen a marakodásból…*szól rá kimért hangon a lányra is, elhiszi hogy rossz lehet ha valakit kipécéznek, de ez akkor is egy óra, tehát a férfi reméli hogy a személyes harcukat kint rendezik majd le. Freya köszönetére csak biccent, lévén az óra nyugalmát szorgalmazott védeni a rúnákkal, hiszen szerencsére készült arról, kiket is kell oktatni, egy jó tanár pedig felkészül az ilyesmikre, így tesz természetesen ő is. Kenan kérdésére viszont csak finoman oldalra dönti a fejét.*
-Levegő elszívás, fizikai fájdalom, izületek elsorvasztása ilyesmi, Nyugalom urfi, semmi olyan ami halálos lenne, vagy ne lehetne kiheverni pár hét alatt a gyógyító szálásán.*mondja a fiú felé, remélhetőleg ezeket a szavakat a többiek is hallják. Na de jön az a bizonyos kérdés is, amire hallja a válaszokat. Kenan első pár szavára legszívesebben homlokon csapná magát.*
~Ez a kölyök…~*nem is folytatja a gondolat sort, ugyanis pozitívként hat, hogy a fiú, azért mégis mond valami értelmeset, sőt egész jól eltalálta az utolsó mondatot, sőt a többiek nagy része is mond pár jó dolgot. Elton szavaira csak megrázza a fejét.*
-Egy szóval sem mondtam, hogy maguk pecsétet fognak készíteni. De lehet van aki még szeretne a jövőben, azoknak a számára viszont fontos lehet, szóval mit ne mondjak öcsém Pech ..*rántja meg a vállát, a fiú felé, le is tegezve őt, majd végül rátér a tárgyra is.*
-Jól válaszoltak, legalábbis nagy részük mondott jó dolgokat, illetve kiderült hogy Mr Danielsnek igencsak fura humorérzéke van. Szóval, minél hatalmasabb pecsétet csinálunk, annál több az ár is amit fizetnünk kell érte. Lehet a vérünk, az emlékeink egy része, de akár az életünk éveinek fele is, csere alapon, vagy valakinek az élete,aki közel állt hozzánk. A skála igencsak magas. S így óra vége felé, elmondom önöknek az első 132 pecsétet is. Ideje beizzítani az íróeszközöket.*jelzi, hiszen jó pár sort le kell most írniuk a nebulóknak.*
- 1-től a 100-ig Idéző, Varázsló pecsétekként is emlegetik őket:
Középszintű varázslatoknak megfelelő pecsétek, mind hét szóból és hét vagy tizenhárom alakzatból állnak. Ezen pecséteket, mind tintával bekent kézzel kell a levegőbe/vagy adott testre írni, ettől kapnak a szavak kékes-lilás derengést a levegőben
Ára a pecsét létrejöttének a megalkotó mágikus erejének elfojtása néhány napra.

101-től a 119-ig Kötő pecsétek
Magas és közepes szintű kötővarázslatoknak felel meg eme pecsétek ereje, méghozzá tizennyolc variánsban, még is közel húsz szó és négy vagy huszonegy alakzat alkotja. Eme pecséteket fehér vagy fekete tintával kell a levegőbe írni/vagy adott testre, a tinta színétől függően fognak felizzani a betűk.
Ára a pecsét létrejöttének a megalkotó keze által halt egy személy, vagy két állat kevert vére.

120-tól a 129-ig Feloldó pecsétek
Mind egytől egyig magas szintű mágiának felelnek meg, hét szó és négy vagy öt alakzat alkotja őket. Praktikus pecsétekként is szokták emlegetni, hiszen gyorsan felfesthető az adott tárgyra/személyre vagy szokott módon a levegőbe, mert csak a felfestő vére szükséges hozzá, ezért általában ezek vörös, sötétpiros derengésűek és e mellet egy nap többször is lehet alkalmazni, míg ez az eddigi pecsétekre nem igaz.
Ára a pecsét létrejöttének a megalkotó fájdalma, mi lassan csak napok múlva szűnik meg.

130. pecsét – Elveszett pecsét
Szerettél valakit, de meghalt fél lelked és hátralévő életed feláldozásával visszahozhatod az életbe. De mindent elfelejt az illető, a halála előtti időkből. A pecsétet egy ember életében kétszer használhatja, érthető okok miatt.

131. pecsét – Dimenzió pecsét
Elzárja ama világtól, miben létezel az összes létező dimenziójától, ára a megfestő fél lelke és annak lelke ki hozzá a legközelebb áll. A megfestő saját vérével írja szigorúan a levegőbe a háromszázkét szót és negyvenhárom alakzatot, mik hófehér szint öltve derengenek. Eddig egyetlen egyszer alkalmazták.

132. pecsét – Káosz pecsét
Fekete lesz a fehérből, nem folyik vér a sebből, fent lesz a lent és megbomlik a rend és ebben a káoszban csak te tudsz uralkodni. Kétség kívül a mágia magasiskolája lehetne, de idáig még a káoszmágusok sem jutottak. Eme pecsét mind a hétszáz szavával és kétszáztizenhét alakzatával az egész világra érvényes, színe a püspöklila és ára csekély. A megfestő hátralévő életének fele és annak a lelke, aki a szívéhez a legközelebb áll. *fejezi be, ezzel fel is áll az asztaltól, s a diákok felé veti a pillantását, miközben néhány papíros lebeg fel az asztaláról, s kerül át a diákokéra.*
-Mint hallhatták, rendkívül sok fajta pecsét van, köztük ott a káoszpecsét, amit még senki másnak nem sikerült elkészítenie. Talán jobb is így, ezzel csupán csak arra akarok rámutatni, hogy veszélyes, és nagy erőt képvisel ez a mágiaág is. Aki pedig a jövőben foglalkozni szeretne varázspecsétekkel, esetleg meg akarja tanulni hogy hozhat létre ilyeneket, ajánlom az egyetemet, ahol erre is lesz lehetőség. Az óra viszont véget ért, tehát mindenkit elengedek, a háziaik az asztalon, ebben benne van a tanult anyag is részletsen. Elmehetnek, további szép napot. *int egyet, s az ajtó egy pillanat alatt kinyílik, jelezve hogy szabad az útjuk. Slash, és elton felveheti a pálcáját is, mára teljesen kihültek, a férfi még marad néhány percet, ha esetleg valakinek van még némi kérdése, ha pedig nincs el is hagyja a termet, s a szobája felé veszi az irányt.*

//Köszi a részvételt Smile Gondolom ez az első óra így elég meredek lehetett és száraz is, de biztosítok mindenkit a továbbiak már koránt sem lesznek ilyenek Smile //
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 11:02 pm

*Humoros, de ezen az órán elméletileg nincs gyakorlat, ellenben ettől nem veszít értékéből, sőt... jóval izgalmasabb, mint egy olyan óra, ahol ölni kell, vagy éppen halott rokonnal beszélgetni. Van elméleti rész, pontosan érthető, hasznos, érdekes, és gyakorlatra is lehet fordítani... ahogyan látom, hiszen a két kicsi tacsi, mesénk főszereplői, rettentően humorosnak gondolják magukat, és egy alapvetően igazából ártalmatlan csínyt követnek el, illetve szeretnének, mert hála a teremnek és a tanárnak, ez nem sikerül. Talán jó is... mert én biztosan támadnék, komoly varázslattal, s mivel ők nem képzettek, talán még sérülés is keletkezik, ami nekem negatív - hiszen ugye kit érdekel, velük mi lesz -, mivel nem hiszem, hogy a felnőttek ezt díjaznák. Nem válaszolok Perjelnek, mert lesz ez még így se, én csak növelni fogom a köztünk lévő alapból hatalmas szakadékot, ezt viszont nem kell tudnia. Az óra tovább folytatódik, és nem lennék meglepve, ha Trystan panaszkodna a házam magiszterénél, mert tudás és viselkedés szintjén házam két diákja igen siralmasan áll, bár mivel ez nem az én dolgom, csupán elítélem őket, nem foglalkozok vele annyit. Inkább jegyzetelek, s mint kiderül, most jön az óra oroszlánrésze, tehát a felsorolás, mit nem győzök írni, főleg csodálkozni rajtuk. Igen különlegesek, s jó pár perc múlva, mikor mindegyik bemutatása elhangzik, érdeklődve mérem fel jegyzetemet, még azon is elgondolkodom, hogy egyetemen érdemes lenne ilyen szakot tanulni. Az óra azonban végéhez közeledik, lapot is kapunk, amit gyorsan futok át, majd füzetembe teszek, és végül írószerszámomat veszem kézbe, pálcámmal együtt. Nem teszek mást, csak biccentek a tanár felé, mikor zárja a mai anyagot, majd a többiekre ügyet sem vetve indulok ki, ha szabad lesz az utunk. Merre az irány? Én a könyvtárba megyek, mert van pár pecsét, ami nagyon érdekes, és igazából könyvet keresek, ami róluk szól, csak ezek után fogok tornyomba térni vissza, hogy szobámban álljak neki az olvasásnak.*


//Köszönöm az órát, nagyon tetszett! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime2013-02-27, 11:08 pm

*Elégedetlenül veszem tudomásul, hogy a kis csínyünk nem nagyon jött be, pedig nagyon élveztem a kis marakodást egészen eddig. Mivel nem izgat, hogy mások mt gondolnak, így Freya acsarkodása sem izgat, viszont rettentően mulatat a dolog, hogy Slash-sel így marják egymást. A válaszok szépen meg is érkeznek, viszont nem tudom megállni, hogy Kenan válaszán ne kuncogjak, erre rá tesz egy lapáttal Slash. Igen csak vissza kell, magam fogjam, hogy ne röhögjek fel. Az új srácszórakoztató alaknak tűnik, ez már nem is kérdéses, nem véletlen, hogy jóban vannak Slash-sal. Azonban felmerül bennem egy kérdés, hogy miért is tanuljunk ilyen veszedelme dolgokat, de gyorsan megnyugtatnak, nem kell ilyen cuccokat gyártani. Még jó, tuti, hogy én lennék órán az első el halálozó. Én meg a precizitás, nem mondanám, hogy tökéletesen összeegyeztethető.
Most viszont kemény rizsa következik, aminek a végét már nagyon várom. Minden bizonnyal nem ez lesz a kedvenc tantárgyam. Ugyan a tanár szimpi, de ez a szárazság, a sivatagban több a nedvesség, mint ezen az órán. No, de végre dobbanthatunk, így már is magam alá pakolom végtagjaimat, hogy mehessek. Menet közben kerülök egyet a pálcák irányába felszedve Slash-ét is.*
- Beszélhetünk egy kicsit? *Teszem, fel neki a kérdést miközben átnyújtom pálcáját. Miután mind a két kezem felszabadult a házis lapot összehajtogatom, és a farzsebembe süllyesztem.*
- Jól van Rachel? Bejön neki ez a bandás dolog? Jól érzi magát? *Pillantok rá érdeklődön, hisz kb egy magasak vagyunk, majd, hogy ne csak róla faggatózzak, felteszek még pár kérdést.*
- Csinálod még a bizniszt? Miújság LA-ben? *Természetesen ezek akkor hangoznak el, ha hajlandó itt maradni.*

//Köszi az órát, mi megpróbáltuk felpörgetni, de ügyesen megoldottad. Tudtam, hogy száraz lesz, de az első órák már csak ilyenek.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelmágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelmágia tanterem   Jelmágia tanterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelmágia tanterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Árnymágia tanterem
» Rítusmágia tanterem
» Pyromágia tanterem
» Terramágia tanterem
» Pusztítástan tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: