Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Tanulószoba

Go down 
+56
Elinor Jörmungandr
Wera A. Flinders
Ashi Angel
Leopold Worchester
Athalie Rapace
Demien.R.Cornwlade
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Naomi Teigneux
Nymphadora Giovanni
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Mathis Boll
Meta Marquise
Cornelia Brown
Élias Adachi
Brianne Layton
Josephine Moore
Sophia Lerenz
Mordana Liward
Marcus Mccannt
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Serafina Damiana
Jasmine Miels
Hunyadi Péter
Nil Moriarty
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Cassidy Clayton
Yunoh Kamyah
Aventhis Johnson
Ruby Rose Re
Aleksandra Radjenovic
Sandy Bertona
Tyler Holden
Sideris Valbraith
Miranda Nightwings
Sverkir Erik Bergstrom
Caldor Dreskov
Keant Jiggers
Thomas Wordsworth
Jalmaari Halautte
Troy Clayton
Michelle Norton
Varg Yrjanfrost
Miranda Reyes
Mordred Wasimir
Nathaniel Cornwlade
Octavia Blackwood
Situ Sanguang Jiaguh
Niamh Sullivan
Jake F
Jane Swan
Aysha Darkblood
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Tanulószoba - Page 14 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-04-17, 5:24 pm

*A famulusom fürgébbnek bizonyult nálam, így már kapja is a simítást, és a kérdő szavakat, amire mivel nem tud emberi szóval válaszolni, egy halkabb morranást présel ki magából, hozzá bújva a másik kezéhez. Egy pillanatig kicsit mosolyogva is figyelem őket, Samaeltől eddig nem volt megszokott , hogy ennyire barátságos lenne, de azt hiszem megértette, hogy Mordana közel áll hozzám.*
-De -de és azt hiszem pont jó időben jöttünk.*felelem már fölé borulva, és egy puszival üdvözlöm is a lányt, valamint rákérdezek a tanulásra is.*
-Hmm akkor te már jobban állsz mint én. Bennem még az elhatározás se született meg teljesen.*felelem egy ravasz mosollyal, persze volt bőven dolgom is, meg kicsit nem éreztem magamba elég erőt se a tanuláshoz. A következő szavakra viszont elvigyorodok, miközben én magam is helyet foglalok.*
-Ó pedig eszem ágában sem volt megzavarni Ms Liward. De ez esetben megpróbálok mindent, amivel kárpótolhatom.*mondom, miközben én is közelebb hajolok hozzá, és viszonozom a csókot, miközben kezem finoman végig simít a lány tarkóján, s láthatólag nehezen is vállnék meg ezektől az ajkaktól. Előbb utóbb viszont ennek is vége kell legyen, s én kissé elhúzott szájjal felelek Mordana kérdéseire.*
-Hát, mertem is remélni... Ha zavarnék, lehet nem is mernék ide pofátlankodni. Amúgy meg inkább nevezzük kényelmetlennek , mint érdekesnek amik történtek..... Sikerült kiszednem az elsős lányból a vámpír nevét, de cserébe kaptam egy tőrt az oldalamba, nem sokkal később pedig személyesen Her Fenris lakosztálya kényelmét élvezhettem, egy beszélgetés alkalmával......*mondom kissé elhúzva a számat. Na igen még mindig bennem van a beszélgetés, és nem tudom mi volt abba olyan nagy dolog, megleckéztetni akartam azt a lányt nem lenyúlni...*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-02, 12:47 pm

* Úgy tudtam, hogy van itt a suliban tanulószoba, és mivel most tanulós hangulatomba vagyok,
hát fogtam egy könyvet és a szoba felé veszem az irányt. Ha jól gondolom ez lesz az az ajtó, és benyitok, körbefürkészem a szobát és kissé bátortalanul belépek. Látok kandallót nagyon kényelmesnek tűnő foteleket, asztalt. Ami nekem kell egy szék és esetleg egy asztal, bár szerintem most csak olvasgatni fogok. Nagyon csendes hely, tényleg nagyon jó a tanulásra, olvasásra. A mai délelőttöt és a kora délutánt tanulással töltöm, kivéve ha valami ismeretlen leányzó, vagy fiú, nem jön szintén ide. Nem lenne rossz egy kis társaság, igaz, tanulni egyedül szeretek. De azért jöhet más is, van elég hely. Szerintem kora délután meglátogatom az ebédlőt. *
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-02, 12:59 pm

* Kora délelőtt óta igyekszem agyamba vésni az elméleti tananyagot jelmágiából és misztikus lények ismeretéből s bár nincs bajom ezzel a két tantárggyal ez a kettő tolódik rendszerint arrébb mikor arra adom fejem, hogy tangulgassak. De ma úgy éreztem van hangulatom mindkettőhöz, így dél tájékára - mit órámra pillantva állapítok meg - úgy döntök picit szüneteltetem az agytágítást és lazítok egy picit. Hátradőlök a széken s két kézzel beletúrva szabad hagyott tincseimbe fürkészem körbe a termet, hol szintén van pár diák, de különösebben egyiket sem ismerem. Egy lány is most lép be és foglal helyet, ki első pillantásra nagyon szimpatikusnak tűnik kedves, nyugodt arcával s egy hosszú pillanatig ajkamba harapva vacilálok azon, hogy odamenjek e hozzá, hisz tanulni jött ez nem is vitás, de talán bánja majd e, ha időt sem hagyok számára, hogy belepislantson a tanulnivalójába? Jó kérdés, úgy döntött ez ki fog derülni hamarosan mivel már fel is pattanok és egy kedves mosollyal ajkamon sétálok oda hozzá és vetem le magam az asztalához tatozó székre.*
- Szia!* pillantok rá csillogó tekintettel s vetek egy pillantást a cuccaira.* - Nem bánod ha egy kicsit ideülök hozzád? Egész délelőtt tanultam s gondolom neked is ez a szándékod, de egy picit pihenőt tartok s gondoltam idejövök hozzád.* magyarázom talán picit hosszasabban is mint azt kéne, így ajkamba harapok és véget vetek állandó szóáradatomnak.*
- Egyébként Josephine vagyok Crurorises.* mutatkozom be bár kezemet nem nyújtom felé mit talán nem tart illetlennek. Remélem, hogy nem zavarom de ha igen akkor úgy is hangot ad ennek de addig is itt maradok.*
- Miben tartalak fel? Mit tanulsz majd?* kíváncsiskodom újabb pillantást vetve a könyveire, füzeteire ami éppen nála van.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-02, 1:48 pm

* Ahogy belegondolok nem is lenne rossz egy tanulótárs lehet, hogy tudna esetleg segíteni nekem. Ha kell, ami nem olyan biztos. Most nem vagyok se jó se rossz kedvű. Tanulásról van szó, és a tanulást komolyan veszem. Nem szeretném ha valaki komolyan látna. Ha véletlenül találkoznék valaki, már is előveszem a barátságos mosolyom...De várjunk csak...Akkor az álca lenne, inkább halvány visszafogott és komoly arcom lássa ma az illető. Ha pedig egy hétköznap lát, amikor nem tanulok, akkor csak a mosolygós, bájos, vidám arcom fogja látni. Ahogy gondoltam ma valakivel fogok találkozni. Az ajtón pedig benyitok és egy lány van épp bent. *
- Szia! * Köszöntöm halvány mosollyal az arcomon, ülök a vajszínű csőtopomban, és laza térd farmeremben, egy szintén vajszínű balerinacipővel a lábamon. *
- Nem csak nyugodtan, örülök ha van társaságom. * És talán mintha, igen lehet, hogy ma valamiért nem tudok komoly lenni, egyszerűen mosolygok nem halványan hanem nagyon. Akkor végül is az igazi énem látja...Hogy is hívják? És mintha hallotta volna a kérdésem mondja a nevét. *
- Üdv, Josephine. Én pedig Sophia Lerenz vagyok úgyszintén a Cruoból. * Bólintok aprókat neki, na hát egy újabb ismeretlen lány, most jut eszembe, hogy nem ártana lassan pár fiút is megismerni, láttam pár helyeset a bálon, de Rose-al elbeszélgettem, és nem akartam ott hagyni azt a kedves leányzót. *
- Én Toxicológiát szeretnék, na és te? * Kíváncsiskodom, hiszen ő is így tett, ne tán egy újabb kíváncsi lánnyal találkoztam, ez hamarosan ki is derül. *
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-02, 2:23 pm

* Sosem árt egy kis beszélgetés és némi ismeretségre szert tenni, így hát mikor megérkezik egy számomra ismeretlen lány rövid gondolkodás után úgy döntök, hogy odamegyek hozzá és egy picit feltartom a tanulásban. Egyből levetem a székre s kedves tekintetemmel érdeklődöm, hogy talán zavarok e, mert ha így van azt nem szívesen tenném, de mikor mosolyogva felém nyújtja kezét - mi kicsit túl széles így nekem elsőre - elfogadom azt s gyengéden megrázom.*
- Örülök neki...* nem firtatom azt, hogy akkor miért jött a tanulószobába ha társaságra vágyik, ez nem az én dolgom, így mutatkozunk hát be egymásnak végül pedig arról érdeklődöm, hogy mit szeretne majd tanulni.*
- Hm az nem árt, úgy is óra lesz csütörtökön. ~Talán nem ártana nekem is belepislantani az eddig tanultakba óra előtt ~* gondolkozom el magamban majd hátradőlve a széken ujjaimat összekulcsolom ölemben.*
- Jelmágiát és Misztikus lények ismeretét tanultam egész délelőtt, de úgy döntöttem, hogy a jóból is megárt a sok.* mosolyodom el kissé s mivel már mondtam, hogy szünetelek így nem is ejtek több szót erről.*
- Talán a Toxikológia a kedvenced vagy csak azért tanulod azt mert le vagy maradva belőle?* érdeklődöm lábaimat keresztbe rakva az asztal alatt.*
- Amúgy honnan érkeztél a Mysterioba? Jaj tényleg voltál a bálon?* dőlök előre hirtelen így fektetem kezeimet az asztalra. Láthatólag nagyon is érdekel, hogy mi történt ott ugyanis én nem voltam, de szeretném ha valaki mesélne róla, talán Sophi tud is.*


// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Tanulószoba - Page 14 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-16, 7:06 pm

* Remek érzés újra emlékeznem mindenre. Mennyei. Mosolyogva, nagyokat lélegezve a hűs, dohos kastély-illatból kóválygok fel jókedvűen a második emeletre. Kezemben tankönyvek, pálca, tollak, és a többi, s még Nara is nyomomban. *
- Gyere cicus, remélem nem fognak megróni ezért, de most bejössz velem ide. * vakarom meg a macsek búbját mosolyogva és még egy kis puszit is kap a puha buksira. A tanuló irányába tartok éppen, de ha lett volna eszem, táskát is hozok magammal, abba valami inni való is belefért volna, na meg némi rágcsa, tudom magamról, hogy szükségem lesz rá pár óra után. Van ugyanis mit bepótolnom, s nem is árt elkezdenem mindezt lehetőleg még most, nem pedig a vizsgák előtt izgulni szét a fejem, hogy jajj, most mi lesz. Hamar elérünk a nyugodt helységig, mely igencsak üres, de én mégis a fenti termet választom, tehát fel a lépcsőn, s itt szemelek ki magunknak egy kényelmes, és nagy asztalt, amin szépen szét is rámolom cuccaim, Nara pedig mindennek a tetején foglal helyet. *
- Ezt te sem gondolod komolyan, kisasszony. Lefelé a könyveimről! * dorgálom meg kedvesen, csípőre tett kézzel állva meg az asztal mellett, cicám pedig megadóan nyávog egyet, de csak arrébb araszol, van itt még neki hely. *
- Köszönöm, igazán kedves vagy. * simítok végig oldalán ezekkel a szavakkal, majd helyet is foglalok magam is az egyik széken, s már bele is kezdek az egyik vérmágia lecke áttanulmányozásába. Egyébként hajam összefogva lófarokban, laza smink díszeleg arcomon. Ruházatomat tekintve egy fekete kis trikót viselek most, alul egy szintén fekete nadrág, lábaimon pedig egy kis papucs, melyeket le is túrok a földre, lábikóim pedig magam alá húzom, így a kényelmes. Csak ez a fránya fejfájás ne jelentkezne olyan sokszor mostanában.. *
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-16, 7:13 pm

* Ma is szép nap van, mint mostanában mindig. Nem hittem volna, hogy egy kis változás ennyire kihat az egész lényemre, de cseppet sem bánom, hogy már nem vagyok az, aki voltam. Igen tudom, hogy egyszer mindenki megváltozik majd, nálam ez előbb jött, és büszke is vagyok magamra. Szőke hajam, most is, mint általában egyenesen omlik a vállamra, mert nem akarom összekötni. Épp a jegyzeteimmel együtt környékezem meg a tanulószobát, hisz érthető, hogy nem a szobámban akarom tölteni az időt. Voltam ott eleget. Belépve az ajtón, egy másik lányt pillantok meg.*
- Ó, szia. * mosolyok rá szerényen, majd amilyen csendben csak lehet, letelepszek egy másik padra, hisz nem akarom megzavarni. Gondolom ő is tanulni jött ide. *
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Tanulószoba - Page 14 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-16, 7:31 pm

* Egy ideig Nara még békén is hagy, majd mikor valaki megérkezik, s még rám is köszön, hogy aztán nyugodt tanulásba kezdjen, a cica rögtön műsorozni kezd. Pár könyvet rúg le az asztalról, így ugrik át a szöszke lányéra, s máris annak arcába fúrja buksiját, úgy szaglássza meg a szőkét. *
- Nara, fejezd be! * kiáltok rá, köszönni sincs időm, máris a macska után vetem magam, szóval sebesen állok fel székemről, s lépek oda a másik asztalhoz, elhúzva a lánytól a nagydarab állatot. *
- Nem szégyelled magad? Hát hogy lehet így ráijeszteni egy emberre? Komolyan, néha annyira neveletlen vagy. Látszik, hogy nem foglalkoztam veled az utóbbi időben, nyomás lefelé onnan! * rivallok rá famulusomra, kit egyébként imádok, el is van kényeztetve rendesen a játékos dögje, érzi is, hogy alig tudok komoly és erőteljes hangnemet megütni vele szemben. Pár másodpercig sértődötten néz szemeimbe, majd gondolva egyet közel hajolva hozzám nyal végig egyik arcomon, s ugrik vissza az én asztalomra. *
- Ajj.. ne haragudj, remélem nem gyűrt össze semmit és te sem ijedtél meg nagyon. Elég izgága mostanában. * szabadkozom arcom törölgetve a kis akció után, majd kevésbé nyálas kezem nyújtom, de inkább csak emelem fel intésre. *
- A nevem Rose, és ezt itt nem biztos, hogy meg akarod fogni. * mutatok kezemre vigyorogva, jegyzeteire vetve pár pillantást, oda támaszkodva eléjük az asztalra, két kézzel, kíváncsian. *
- Had lám, mit tanulsz!? * érdeklődöm, de persze ha zavarok, inkább vissza ülök helyemre, de annyira jó, hogy bejött, amúgy sincs sok kedvem ehhez az egészhez, csak hát muszáj.. *
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-16, 7:46 pm

* A tanulószobába érve, egy másik lányt pillantok meg. Gyorsan köszönök neki, és le is ülök, hisz nem akarok zavarni. Elmélyülök az Árnymágiában, mikor hirtelen egy cica kerül az asztalomra, és ijedtemben hátra is hőkölök egy kicsit. Őt észre se vettem.*
- Jaaj de kis édes vagy. * örülök fel hirtelen, hisz imádom a szőrmókokat, csak nekem nem lehet. El is kezdem simogatni, remélve, hogy a gazdája nem ellenzi. *
- Á, nem vészes, csak jegyzetek. * vonom meg a vállam vigyorogva a lányra, majd visszaülök az eredeti állapotba.*
- Brianne, de csak Bri. És igen, ezt azért most kihagynám. * mosolygok még mindig, mint mostanában egyfolytában. Rose az asztalomra támaszkodik, majd a jegyzeteimet nézi.*
- Árnymágia. * igen, nagyon tetszett az óra, és kedvet is kaptam a tanulásra. Fel is ötlik bennem valami. *
- Ha jól sejtem, te már másodikos vagy. * szólok Rosehoz, de a cicát nézem. Famulusra tudok gondolni, így az nem kétséges. *
- Neked is ilyen nehezek voltak elsőben? * kérdezek rá, hisz oké, hogy az Árnymágia ezen fejezete aránylag könnyű, de a többivel jócskán meggyűlik a bajom. *
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Tanulószoba - Page 14 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-08-16, 8:06 pm

* Nara felforgatva mindent települ át a szőkeség asztalára, de ahogy hallom, édesnek nevezi a nagy dögöt, aki még pimaszul bele is szuszog a lány fülébe kicsit. *
- Hát jó, csak na. Kellemetlen, hogy ilyen kis galád a drágaságom. * vakargatom még buksiját, de ez az arcul nyalás azért nem lett volna olyan fontos. Én is szeretem a szőrös képét, és tudom, hogy örül annak, újra a régi vagyok, egy-két defektet leszámítva, mint például egy a cefet hasogatás a fejemben, ami most még usernél is játszik sajnos. *
- Áh, Brianne. Rendben, jó döntés. A neved nem biztos, hogy megjegyzem. * kuncogok magamban egy aprót, a névmemóriám amúgy is rosszalkodott mindig, de most meg ki tudja, hogyan reagál minderre. Nem gonoszkodásból van ez, csupán csak szita az agyam, ez van. Érdeklődésem azért felkeltik jegyzetei, melyekről most már megtudhatom, hogy árnymágia órákon firkált mondatok. Szemeim rögtön felcsillannak, hogy tudom, miről beszél, emlékszem a tárgyra és a magiszterre is, s inkább ide húzok egy széket saját asztalomtól, helyet is foglalva rajta. *
- Az nagyon jó tárgy, én nagyon szerettem. Na meg Sideris magiszterasszony is pompásan tanította. De ha jól tudom, nektek már nem ő van, vagy tévedek? * kérdem töretlen jókedvvel, mert ugyan úgy tudom, Jasmine vette át a stafétabotot, anno együtt örültünk tanársegédségünknek, ami mostanra már nagyban megváltozott, legalábbis ami az én posztomat és barátságunkat illeti. *
- Igen, másodikos, egy jó nagy lemaradással, de mint látod, igyekszem pótolni. Égek a vágytól, hogy mindent tudhassak azokból a szépségekből. * dobok egy műásítást is a színjáték mellé, ha hangom nem lenne eléggé unott, amivel már alapból érzékeltetem, mennyi kedvem van ténylegesen mindehhez. Kérdését hallva visszaváltozom normálissá, s idő közben Nara pedig ismét felfekszik erre az asztalra, méghozzá köztünk terül el, én pedig lábikóját simogatva válaszolok Bri-nek. *
- Nem igazán, bár volt olyan tárgy, ami nem inagyon volt a kedvencem, bár attól még hasznos az is. Na és te hogy vagy velük? Segítsek? * bökök fejemmel a jegyzetek felé, gondolom akadnak nehézségei, én pedig pengének érzem az agyam, s megpróbálok ettől a förtelmes fejfájástól is elvonatkoztatni. *

//fagyás van!//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 3:15 pm

*A mai napját a fiú a tanulásnak óhajtja szentelni, így hát talán nem is meglepő az, hogy a második emeleten mászkál még jelen pillanatban is. A könyvtár ajtaja kissé hangosan csapódik ki, ahogy a fiatal vérfarkas három nagy darab könyvvel a kezében sétál kifelé. A könyvtáros van olyan rendes, hogy becsukja mögötte az ajtót, így Nath már a tanulószoba felé is veheti az irányt, minden gond nélkül. Nincs sok kedve a könyvtárban tanulni, tehát ezért is lép át most abba a helységbe, ahol egy kellően napos asztalhoz le is pakolja a cuccait, na meg a papírokat és két tollat is, hiszen a démonológiába akarja oly nagyon most belevetni magát. Igaz, hogy jó a tárgyból, de sosem árt egy kissé több információ az adott dolgokkal kapcsolatban. Tehát amint mindent kikészített, össze-vissza lepakoltak a könyveket az asztalra, ő maga is helyet foglal, majd már fel is nyitja az egyik vaskos könyvet. A tartalomjegyzéket átnézve viszont a "démon úr"-hoz lapoz és már a fölé görnyedve kezdi meg a tanulást. Egyébként úgy néz ki, ahogy mindig, fekete ruhákat visel, melyek sportcipőből, egy kényelmes, rövid ujjú ingből és egy fekete hosszú nadrágból állnak. A sentinelségét jelző plecsni a mellkasára van tűzve, tehát egyértelmű, hogy milyen pozíciót is tölt be az iskolába. *
~ Hmmm, ez érdekes. ~ *gondolja magában, miközben fel se tekint, nem foglalkozva azzal, hogy esetleg valaki más is belép ebbe a helységbe, hiszen mindenkinek szíve joga a dolog, csak ne hangoskodjon és hagyják őt tanulni, addig nem lesz gond.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 3:34 pm

*A mai nap eddig nagyrészt azzal telt, hogy a szigeten sétálgatott, meg is ebédelt, de most visszatér a kastélyba, hogy elővegye könyveit, és tanuljon. A semmittevésbe jól belejött néhány hónap alatt, de úgy lett nevelve, hogy mindig fontos legyen a tanulás, és ezt nem tudja elfelejteni. Ezért a sétából visszamegy a toronyba, hogy összeszedje holmiját, és újra távozzon. Ma nem akar a szobájában tanulni, ezért is indul el az aula irányába. Belép az étkezőbe, ahol felkap az asztalról néhány szendvicset, majd innen is távozik, és a második emelet felé veszi az irányt. Már út közben kinyitja az egyik könyvet, azt tanulmányozva ér fel a második emeletre, ahol eléri úti célját, a tanulószobát. Ma egyébként laza, fekete inget vett fel, fekete farmert, sportcipőt, valamint az elmaradhatatlan karórát, és a pálcát. Ahogy benyit a szobába, megpillant egy másik diákot, Nath-et.*
- Heló.*köszön oda neki, de nem akarja zavarni, bizonyára nem azért jött pont ide, hogy beszélgessen. Lepakolja cuccait egy asztalhoz, és miközben a könyvet olvasgassa, az egyik szendvicset majszolni is kezdi. A könyvnek, amit olvas, egyik tantárgyhoz sincs köze, csupán ismeretterjesztő, érdekes történeteket tartalmazó könyv.*
- Hű!*kiált fel az egyiknél, a kezében tartott szendvics pedig szép ívben elrepül, hogy aztán a falnak csapódjon és leessen a földre.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 3:39 pm

*Nem tudja pontosan, hogy mennyi ideje is ücsöröghet itt, de nem is számít most mindez, hiszen ráér. Bár tervbe van véve, hogy este még megnézze Rózit is a szobájában, de bizonyára a lánynak is van jobb dolga, mint unatkozva ücsörögni jelen pillanatban Nathaniel mellett és nézni, ahogy a srác tanul. Az ajtó viszont nyílik, de a fekete szemek nem emelkednek fel a könyvről, szinte megrögzötten olvassa tovább a sorokat, de amikor hallja a köszönést, lassan felemeli fejét és nemsokára rá is ismer az érkezőre, aki nem más, mint Élias, egy elsős inflatusos diák.*
- Üdv! *biccent felé, de ahogy elnézi, a fiú most nagyon is jól elvan egyedül, mivel le is ül valahova, majd olvasgatni kezd. Egy pár másodpercig figyeli még Nath a jelenetet, majd folytatja is a tanulmányait, de ahogy meghallja a hangot, majd a szendvics placcsanását, most már jól láthatóan fordul hátra.*
- Minden rendben? Mi olyan izgi egy tankönyvben? *igen-igen, meg van róla győződve a fiú, hogy valamit tanul Élias is, de azért a fal felé is tekint, halkan sóhajtva.*
- Ugye tudod, hogy le kell takarítanod? Sentinel vagyok, tehát muszáj felszólítanalak rá... *unalmas dolog ez, de hát ez van. Nincs rosszban a sráccal, úgy érzi, tehát talán El is fel fogja fogni, hogy nem szívatásból mondja most mindezt. Viszont ez után csak kényelmesen hátradől a székében, de nem rest ám még pár szót hozzászólni a fiúhoz.*
- Amúgy mi jót tanulsz? *azért erre még kíváncsi lenne és hogyha a másik nem titkolózó, talán fény is derül a "titkára".*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 3:56 pm

*Az eddigi "unalmas" napot tanulással dobja fel a fiú, ami nem mindig jó, de muszáj. Azért még mielőtt belépne a tanulószobába, beugrik az étkezőbe néhány szendvicsért, ezután már egyenes út vezet a másodikra. Ahogy belép, egy ismerőst pillant meg, kinek köszön is, majd leül egy asztalhoz. A könyvet kezdi olvasgatni, ami nem tankönyv, hanem egy érdekes kis olvasmány, ennek köszönhetően pedig az egyik történetnél a szendvics repül is a kezéből, és a falnak csapódik, amit persze Nath sem hagyhat szó nélkül, hiszen sentinel.*
- A tankönyvben, semmi.*azért valami egy tankönyvben is érdekes lehet, de ő inkább per pillanat a saját könyvét olvassa. A szendvicset persze nem hagyhatja ott a földön, és a fal is csúnya lenne, ha folt maradna rajta.*
- Persze, gondoltam...*feleli a srácnak, és már fel is áll, kezében a pálcájával, az asztalon hagyva cuccait lép a falhoz, és mondja ki a varázsigét.*
- Suvickus.*az ige hatására a fal megtisztul, az immár nyomorék szendvicset is fel kell venni a földről, ami meg is történik, így már vissza is ülhet előbbi helyére. Akkor egy kérdés érkezik a másik sráctól, így most El rá is néz, úgy válaszol neki.*
- Igazából nem tankönyv. Érdekes történetek gyűjteménye.*ezt még Londonban vette, a szép, arannyal díszített borító ragadta meg a figyelmét, és a tartalom is tetszett neki, ezért vette meg, és hozta magával az iskolába.*
- És te?*kérdez vissza a tanulásra, mert úgy gondolja, a másodikos tantárgyak izgalmasabbak, abból is inkább a pyromágia érdekli.*
- Na és mi minden érdekes dolog történt mostanában veled?*tér át most egy tanulástól mentes témára, és reméli, annyira nagyon nem fontos a tanulás, és ha már elkezdték, fejezzék is be a beszélgetést, de ha ez nem így lesz, sem fog megsértődni.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 4:20 pm

*Bár Élias is belép a terembe, még se érzi úgy a fiú, hogy most annyira beszélgetniük kellene, így hagyja hát egy ideig annyiban mindezt. Viszont ezen terve túl sokáig nem érvényesülhet, ugyanis repül egy szendvics és még hangos kacaj is betölti a termet. Ideje hát hátrafordulni a másik felé és ahogy felteszi a nagy kérdést, fura egy választ kap - legalábbis a számára furcsát -, mivel még mindig meg van győződve róla, hogy El is tanulni jött ide és egy tankönyv van előtte.*
- Semmi? *bukik ki belőle a nagy kérdés.* - A semmin nevettél így fel? *szemöldökei is a magasba szökkennek, majd ez után tekint csak a fal felé, amelyet El készségesen rendbe is tesz. Szerencsére mindketten mágusok, így hát nem telik bele sok időbe és fáradtságba a hely tisztára tétele, ez után pedig már be is indul a beszélgetés. Bár tanulni szeretne a sentinel fiú, mégse fog rögtön a könyve felé fordulni, így bólogat aprókat a szavakra, most már megvilágosodva, hogy miről is van szó.*
- Áh, így már értem. Csak azt hittem, hogy tankönyv van előtted, ha már a tanulószobában vagyunk. *mosolyodik el kissé, majd amikor hallja a nagy kérdést, vállat von párszor és fel is emeli a könyvét.*
- A könyvtárból való és a démonokról szól. Tudod, ez a téma érdekel a leginkább... főleg mivel egy démon herceggel annak idején egyeszséget is kötöttem. *húzza el a száját, tehát nem túl veszélytelen az élete, főleg mivel a szíve volt a tét, ami ha már nem dobogna, örökké halott lenne.*
- Hmm, nem is tudom, hogy mi az, amit te érdekesnek tartasz. Összefutottam párszor a volt barátnőmmel és rendeződni látszanak a dolgok közöttünk, szóval úgy érzem, hogy végre ismét egyenesbe fordul az életem. Na és veled? Történt valami? *nem titkolja, hogy mi a helyzet Rose-al, hiszen szereti és mindig is szerette, csak mérges volt rá és ennyi az egész. Na de ha El-t érdekli, hogy ki is volt az a bizonyos volt barátnő, majd úgy is elmeséli, ha pedig tudja, akkor tudja. *
- Amúgy várod már a vizsgákat? Szerinted menni fog? *tér rá egy kissé kellemetlenebb témára, amitől bár Ő nem fél, az elsősök szoktak, mert még nem ismerik a vizsgázás rendszerét és tartanak tőle.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 4:36 pm

*A szobába más is van, köszön is neki, de nem kezdenek beszélgetni, egészen addig, míg egy érdekes olvasmány hatására a szendvics kirepül a kezéből, egyenesen a falra.*
- Ja, nagyon érdekes.*feleli mosolyogva, hisz a semmi igazán érdekes, főleg ha valami. A fal nem maradhat piszkosan, így El pálcájával azonnal le is takarítja, még jó, hogy tud varázsolni, a mágia nélkül el nem tudná képzelni, mi lenne vele, de talán csak azért, mert mindig is mágus volt. A tisztogatás után jön egy kérdés Nath-től, a könyvre vonatkozóan, amit ő meg is válaszol.*
- Ha úgy vesszük, tanulok.*vonja meg a vállát, majd ő kérdezi ugyanazt a sentinel sráctól.*
- Démonológia, az érdekesnek hangzik.*jegyzi meg nem túl hallhatóan, majd a mondat másik felér már élénkebben figyel oda.* - Milyen egyességet?*kérdi meg, és ha nem titok, érdeklődve várja a választ, majd ő is ismét kérdez egyet.*
- Ez jó hír.*reagál a válaszra, ami nagyjából a barátnőről szól. Azon kicsit elgondolkodik, hogy csak a barátnője miatt nem volt egyenesben az élete. Hát igen, ő még nem volt szerelmes, nem is értheti ezt a dolgot, amikor minden egy lány körül forog. Mikor azonban hallja a kérdést, kicsit megrázza a fejét, és válaszol.*
- Hát, a nyár egész jó volt. Még az elején voltam a Franciaországi Disney Landben Jasmine-nal, képek is vannak róla, meg Brazíliában az Iguazú-nál Krishanával.*meséli el két nyaralását, ami mindkettő lánnyal történt, baráti utazásképpen. Aztán eszébe jut még valami, és úgy dönt, azt is megosztja a másikkal.* - Ja, és szereztem új ellenségeket.*azóta még egyikkel sem találkozott össze, ami talán jó, talán nem, de azért megállná ő a helyét.*
- A vizsgák, nem is tudom. Várom őket, mivel famulust akarok, azt, hogy menni fog-e nem tudom, csak remélem.*megbukni szégyen lenne, de mivel egész élete a tanulásról szólt, megbukni biztosan nem fog. Ha ez történne, többé be nem tenné a lábát az otthona területére, talán még London területére sem.*
- És te? A másodikos tantárgyak nehezebbek.*ezért Nath-nek is nehezebb lesz a vizsga, bár ha srác jól tanul, csuklóból megoldja, és különben is ő már tudja a vizsga menetét, az elsősökkel ellentétben.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 4:52 pm

*Nath érdeklődése nem túl nagy El és a tanulnivalója felé, de azért mégis csak érdeklődik, bár nem jegyzi meg azt, hogy annyira nem érdekli, mit is tanulhat most a másik. Amikor viszont a fiú visszakérdez és a sentinel fiú a démonológiáról beszél, majd pedig egy egyezségről, kissé elmosolyodik a kíváncsi kérdéseken.*
- Azt szokták mondani, hogy aki kíváncsi, az hamar megöregszik. *dönti meg cseppet a fejét, de aztán végülis pár szót mond a dologról, hiszen bár ezt szinte senki se tudja - még Rose se -, nem is nevezhető konkrétan titoknak.*
- Amikor Demien, a magiszterünk meghalt, egyezséget kötöttem egy démon herceggel az életéért... Ő él, én pedig leróttam a tartozásom, amit ha nem tettem volna meg, a lelkem az övé lenne és én pedig halott... De hogy mi volt az egyezség rám eső része, azt nem árulhatom el. *elég komoly dolog és majdnem Demien és az ő életébe került, tehát ezt inkább megtartja magának, amolyan családi titoknak a Cornwlade-ek között. A beszélgetés viszont tovább terelődik, így kerül hát szóba a barátnős téma, majd pedig a nyár is és ahogy hallgatja a fiú, azért Élias se töltötte unalmasan a nyarat.*
- Én mindkét lányt rég láttam már... fene tudja, hogy mi van velük. *most már nem érdekli Jas, főleg azért nem, mert oly szépen eltűnt, amióta Rózi visszább tért. A logika ebbe semmi, de ha neki jobb így, hát legyen, Nath biztosan nem fog utána futkosni. *
- Hmm, ellenséget? Az mindig jól jön, azok nélkül unalmas lenne az élet. *így érzi, tehát tényleg kell pár ember, akit magukra kell haragítani, úgy rögtön felpörögnek az ember mindennapjai és bár Nathanieltől többen tartanak, a srác ezt nagyon is élvezi. *
- Szóval famulust... Na és gondolkodtál már rajta, hogy milyen állat lesz, milyen képességekkel, elemmel, töltöttséggel? *kíváncsiskodik még egy kicsit, majd még hozzáfűzi.* - Az enyém farkas, bár szerintem ez nem lep meg. *igen, El azon kevesek közé tartozik, akik tudják, hogy mi is valójában ez a sentinel srác. Annak idején elmondta neki és ha minden igaz, ez továbbra is közöttük marad.*
- Én nem aggódok. Tudod, másodikban már inkább gyakorlati vizsgák vannak, igazán érdekesek és nekem szerintem mind megy, bár a terramágiát nem csípem. *sóhajt egy aprót és eszébe is jut a múltkori óra, amikor Luciussal édes kettesben voltak és úgy megleckéztette őt a magiszter. Nem volt valami szép dolog, de most már ezen nem lehet változtatni.*
- Egyébként te haza nem szoktál járni? *sokan utaznak haza a szünetekben és ahogy az előbb El mesélte, otthonról még nem volt szó... Lehet, hogy az ő szülei is meghaltak? Vagy nincs jóban velük? Na majd mindjárt kiderül...*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 5:10 pm

*A tanulás téma a démonológiára vezet, onnan pedig egy egyességre, amit Nath kötött egy démonnal. Ennek részleteit hallgatja most ő érdeklődve.*
- Hm... jó lenne, ha egy évvel öregebb lennék, akkor már én is idejártam volna. Kár.*apró sóhaj hagyja el ajkát, de azért nem szomorkodik, meg van ő elégedve a mostani helyzettel is, csak hát a tavalyi év elég érdekes lehetett a beszámolók alapján, amit hallott. Aztán a barátnő téma, majd a nyár kerül szóba, amit ő sem töltött unalmasan, kezdetnek vidámpark, majd vízesés, és egy hatalmas ugrás az egyik zuhogóról. Az az ugrás élénken él benne, annyira élvezte.*
- Én is elég rég. Olyan hirtelen tűntek el. Pedig szívesen találkoznék Assanával.*vagyis Krishana cicájával, azzal az aranyos macsekkal, akivel már első találkozásukkor is jóban voltak. Persze Hanát is szívesen látná, a lány is hiányzik neki, ki tudja, mi van vele. Talán direkt kerüli, ezt nem lehet tudni, de inkább csak magában őrlődik ezen.*
- Ahogy mondod.*bólint egyetértése jeléül, majd elmosolyodik. Kíváncsi lenne arra, mi lenne a találkozás következménye új ellenségeivel.*
- Igen, elég sokat. Tigris lesz, mert szeretem a macskákat, főleg a nagyokat, tűz elemmel, a képességei közül csak az egyiket tudom viszont, az a beszéd lesz.*na igen, olyan sokat nem mozdul ki a szobájából, hogy mindig legyen valaki, akivel beszéljen, ezért is lesz beszéd a tigris egyik képessége, hogy vele beszélgessen.*
- Igen, már ismerem.*a barlangban, ahol először találkoztak, a farkas is ott volt, ezért nem újdonság, hogy a srác famulusa farkas.*
- Én a toxicológiát nem szeretem, meg mondjuk a jelmágiát, bár a jelmágia fontos a famulus miatt.*ez pedig nagy kár, mivel ez a tantárgy nem épp a szíve csücske, de ha famulust akar, és bizony akar, meg kell tanulnia ezt is.*
- Nem mentem haza, amiért meg is kaptam a magamét egy levélben. Igazából nem érdekel, nem tehetnek semmit.*kényszeríteni nem tudják, főleg ilyen távolságból, ha leszidják, az meg semmit nem ér. Hazamenni pedig biztos nem fog, talán még jövő nyáron se. Addig örül, amíg nem kell elmennie innen.*
- Tudod, nem vagyok nagyon oda a szüleimért.*magyarázza meg miért nem ment haza, bár a teljes igazság nem éppen ennyi. Azért is, mert tartott tőle, hogy az öccse is otthon lenne, vele sem akar sokáig találkozni, mert azt az öcskös bánná.*
- Amúgy Demien merre lakik?*érdeklődik picit a magisztere felől, és ki nem tudná ezt jobban, mint a magiszter nevelt fia, Nath.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-13, 5:26 pm

- Tudod, nem mindenki vélekedik ám így azok közül, akik átélték Charles uralmát a suliban... *jegyzi meg kissé halkabban, hiszen kemény kínzások mentek itt és Daphne is mesélt neki pár dolgot, hogy mit is élt át. Az a lány mondhatná el igazán El-nek is a dolgokat...* - Egyébként ahogy hallottam, most vámpírok ólálkodnak a sulik körül! Csak kapnék el egyet... undorító, hogy ide mernek jönni. *majdnem köp is egyet, hiszen vérfarkasként még jobban undorodik a vámpíroktól és rossz belegondolnia abba, hogy annak idején egynek a goulja volt. De szerencsére az a vámpír már a múlté, már meghalt és többé már nem fog újra feléledni, Nathaniel tett róla. Na de ezen a témán túllépve két lány kerül szóba és egy ismeretlen név, amelyre Nath csak pislog párat.*
- Assana? Ő meg kicsoda? *dönti meg kissé a fejét is, hiszen ilyen nevű leányzót vagy fiút nem ismer, és ez teljesen biztos. Viszont ha már ezen a témán is túl jutottak, akkor a vizsgázás, illetve a famulus téma jön előtérbe, mely egyre inkább izgatja az elsősök fantáziáját, a statisztika legalábbis erről szól.*
- Hmm, tigris. Én nem csípem a nagymacskákat, de szerintem sejted, hogy miért nem. Rose-nak is pumája van, vele se fogok soha megbékélni. *sóhajt egy aprót, hiszen vérfarkasként egyértelműen nem csípi a cicusokat, nincs mit tenni, bár a lányka kedvencét próbálja elviselni, de Nath véleménye szerint soha nem lesznek jóba. *
- Beszéd? Hű, az merész. Szerintem idegesítő lenne, bár én ha átalakulok, akkor tudok kommunikálni a farkasommal. *mesél egy kicsit magáról is a fiú, de ahogy hallja, El ismeri már Eyolfot. Nem is emlékszik rá Nath, hogy mikor találkoztak vele, de hát kihagy a memóriája, oly sok embert ismer már a suliban. *
- Oh, nem vagy jóba? Én jóba voltam velük... amíg éltek. *sóhajt fel kissé.* - Charles végzett velük! Úgy egy éve... tehát szerintem ha úgy van, megpróbálhatnál beszélni velük... mert ha meghalnak, lehet, hogy hiányozni fognak. *neki már csak Demien maradt, na meg Rose, de Demien a biztos pont, aki a nevelőapa szerepét tölti be a fiú életében. *
- Hogy mi? Miért érdekel az téged? *vonja fel szemöldökét is kissé, hiszen ilyet még eddig senki se kérdezett tőle. Na de végülis nem olyan nagy titok, így vállat is ránt.*
- Izlandon van a háza és csak az tud belépni, aki Cornwlade vagy akit ő enged be. *magyarázza még mindig furcsán méregetve a fiút.*
- Nem tudsz semmit se Demienről mi? Szerintem ha meg szeretnéd ismerni, keresd fel nyugodtan, nem szokott elzárkózni a diákjai elől, régen mi is így kezdtük. *egy kis bíztatás a fiú felé, mert hát soha nem lehet tudni, hogy mi járhat a másik fejében.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-23, 1:38 pm

//olvad//

- Lehet, hogy rossz volt, de én szívesen jártam volna ide.*jegyzi meg a témára, ami most a rémuralom, ami múlt évben volt a suliban. Más talán akkor messzire elkerülte ezt a sulit, de ha ő hallott volna akkor róla, vagy idősebb lett volna, biztos, hogy idejön.*
- Gondolom, hogy széttépnéd őket. Menj mondjuk el a temetőbe, ott biztos bóklászik egy-kettő.*bár még sosem találkozott egyel sem, ezeket a lényeket elég könnyű kiismerni. Este jönnek elő, és a bizarr helyeket szeretik, mint mondjuk a temető. Na de ezután új téma kerül elő, két lány, majd egy kérdés Nath felől.*
- Assana Krishana macskája. Jó fej állat, és kedvel.*sokkal jobban, mint néhány ember. Az állatokkal könnyebb kijönni, és Assana már elsőre megkedvelte őt, és amilyen régóta nem látta, már hiányzik. Ezután az egyre aktuálisabb vizsga kerül szóba, és a famulus, amit El már ki is talált magának. Sok időt nem töltött el vele, azonnal tudta, mit akar.*
- Igen, szerintem néha egy állat jobban megért, mint egy ember, és ha beszélni is tud, az annál jobb.*már alig várja a jelmágia vizsgát, hogy legyen tigris famulusa, bár azért a jelmágiát nem csípi, így elég problémás lesz a dolog. Ezután Nath a szüleiről kérdezi, akikkel nem éppen a legjobb a kapcsolata, és ezt meg is osztja a másik fiúval.*
- Nem hinném, hogy néhány éven belül meghalni készülnének.*hangjából kiérezhető, hogy nem csak nem volt jó, hanem egyenesen pocsék kapcsolata van a szüleivel, és örülne, ha nem lennének.*
- Csak úgy, érdekel.*vonja meg a vállát, majd Nath úgy dönt, elmondja, amire kíváncsi.*
- Kösz a tanácsot.*udvarias, szóval megköszöni, de nem igazán hiszi, hogy megfogadja a tanácsot, de az is lehet, hogy igen. Ez még a jövő zenéje.*
- Egyébként az hogy volt, hogy örökbe fogadott? Ismert előtte is?*egy kis kíváncsiság nem bűn, ezért is teszi fel a kérdéseit, mikre remélhetőleg választ is kap.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-23, 1:48 pm

*Ahogy a fiú szavait hallja, egyre inkább úgy érzi, hogy még egy fiatal, tapasztalatlan gyerekkel van dolga, hiszen Nathaniel se egy félős srác, sőt... de ő is tudja, hogy amiket átélt, azok nem irígylésre méltóak, mégha páran úgy is gondolják.*
- Nem tudod, hogy mit beszélsz. *zárja le csak ennyivel ezt az egészet, majd amikor Élias azzal jön elő, hogy a temetőbe menjen, hangosan fel is nevet, úgy túr bele kissé kócos tincseibe és fejét is megcsóválja cseppet.*
- Te szerintem nagyon a filmekben élsz. Sok vámpír nem a halált keresi, a temetőket, mint a horror filmekben és bár éjszaka jönnek elő, könnyedén képesek beleolvadni az emberek közé. Tudod, amikor emberként találkoztam egy vámpírral, én se jöttem rá addig, hogy mi is ő, amíg fel nem fedte magát előttem... Viszont most már megérzem őket, ahogy ők is engem, de ez más dolog... tehát ha vámpírral akarsz találkozni, szerintem az erdőben vagy egy szórakozóhelyen több sikert érsz el. *tanácsolja a fiúnak, miközben már egy bizonyos női név is elhangzik, ki eleinte ismeretlenül cseng Nath-nek, de aztán fel lesz világosítva, így bólint rá, bár nem igazán csípi még mindig a cicákat, de hát nem egyformák El-el, szerencsére. *
- Szerintem többet kéne emberek társaságában lenned... *egy újabb tanács, mely valószínűleg nem lesz megfogadva, de ez már a fiú dolga, semmi se kötelező itt, de ha már beszélgetnek, Nath se fog csendben bólogatni, nem arról híres ez a fiú. Viszont ahogy a család kerül szóba, úgy villannak meg szemei és hajol egy picikét közelebb Éliashoz.*
- Az én szüleim se készültek meghalni! *hangja jéghideg és láthatóan nem szívesen mondja most mindezt, de picit írritálja a fiú hozzáállása.* - De nekem aztán mindegy, hogy te mit csinálsz a szüleiddel... *teszi még hozzá, majd vissza is dől a székébe kényelmesen, úgy mesél hát Demienről, ha már ennyire érdekli a fiút, bár sejti, hogy nem lenne annyi mersze, hogy fel is keresse személyesen a magisztert. A diákok többsége tart ettől, nem mindenki olyan, mint Ő, aki oly sok órát töltött már az északi főtoronyban.*
- Igen, ismert, hiszen ide jártam... azóta ismer pontosabban és ott volt azon az éjszakán, amikor a szüleimet lemészároltak és majdnem engem is. Ő döntött így, valamit meglátott bennem és van a háttérben más is, de ahhoz semmi közöd, már bocs. *vonogatja meg vállait, hiszen a múltban egy Cronfield mentette meg Demien életét, de az már oly rég volt és ez az ő ügyük, tehát El-t tényleg nem óhajtja beavatni.*
- Tudod, olykor az emberek olyan dolgokat is tesznek, amikre nem gondolnál... Téged még nem ért ilyesmi? Amire nem számítottál? *teszi fel a nagy kérdést a fiúnak, mivel igen csak szűk látókörrel rendelkezik és talán megvan az ok is rá, hogy miért.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-23, 2:05 pm

*A beszélgetésnek ezt a részét Nath lezárja egy mondattal, amire El csak megvonja a vállát. Lehet, hogy nem tudja, mi volt itt, de kíváncsi, szereti a kalandokat és a veszélyt. Ez azonban most nem lényeges, mert a vámpírok jönnek szóba.*
- Hát én még nem találkoztam vámpírral, úgyhogy nem tudom, milyen élőben, de néha biztos elkeveredik a temetőbe is. Ha akad valaki, aki éjszaka oda menjen...*a többit már Nath is tudja. Ezután ismerős lányokról folyik a csevej, nem túl sokáig, majd El megemlít egy nevet, amire a másik rákérdez. Assana egy nagyon aranyos cica, bár ezt hiába próbálná bizonygatni Nath-nek, a fiú egy szavát se hinné, érthető okokból. A tanácsra csak rábólint, inkább nem kezd el vitatkozni, mert annak se vége se hossza nem lenne, mindketten a saját igazukat próbálnák bizonygatni. Mikor a család kerül szóba, és a hangtól, amit El használ a szülei említésére, Nath úgy látszik, picit idegesebb lesz.*
- Ez jó hír.*jegyzi meg kissé hűvösebb hangon. Valaki szereti a szüleit, valaki azonban nem, és ő ebbe a csoportba tartozik, és az oka is megvan rá. Aki nem ismeri, ne mondjon ítéletet, még ha nem is konkrétan, csak célzott rá. A Demienről szóló beszélgetés is lezárul azzal, hogy valamihez, ami régen történt, nincs köze. Ha így van, nem kezdi faggatni Nath-et, úgyse mondja el. Különben is még alig ismerik egymást.*
- Amire nem számítottam? Pontosan mire gondolsz?*húzza fel kérdőn fél szemöldökét, nem sejti, mire gondolhat a másik srác. De magában azért végigjátssza, hogyha jól értelmezi a kérdést, semmi olyan, amire nem számított. Az élete mindig ugyanabban a mederben folyt tovább, semmi váratlan nem történt. De inkább megvárja a választ, aztán majd gondolkodik az övén.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Tanulószoba - Page 14 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-23, 2:19 pm

*Nem a kedvenc témája az a srácnak, amely most szóba kerül, de hát nincs mit tenni, tényleg elszaporodtak ezek a halott lények a Mysterio környékén, ezt ő is tudja, nem véletlenül mászkál oly sűrűn manapság kint az éjszaka. Fogalma sincs még Nath-nek, hogy ezek a vámpírok mások, mint mondjuk amilyen Gaius volt, ugyanis több képességgel rendelkeznek, de majd talán ő is rájön egyszer. *
- Ha ennyire a veszélyt keresed, akkor előbb vagy utóbb szerintem meg fogod találni. Én nem keresem, mégis mindig rám talál, ez van. *tárja szét kissé kezeit is, hiszen oly sok minden történt már vele ez alatt a cirka két év alatt, hogy fel se bírja fogni. Fura is belegondolni, hogy amikor ide érkezett, a Mysterioba, egy kedves és még igen csak naív fiú volt, a nőkhöz se értette, se semmi és mára már mindez olyan mértékben megváltozott, hogy szinte nem is emlékszik azokra az időkre. Csak beszélgetnek tovább, említve pár lányt, famulust, macskát, családot, tehát mindent, amiről most lehet beszélni és amely segítségével talán még jobban meg tudják majd ismerni egymást, de végül Demienről eszébe jut Nath-nek még egy kérdés, melyet úgy érzi, hogy nem tett fel valami bonyolultan, de Élias számára mégis annak tűnik.*
- Jól mondtad, ezt nem igazán lehet tovább ragozni... Meglepő esemény, amire nem számítottál... De ezek szerint nem, hanem unalmasan és egyhangúan telik az életed... *von vállat, hiszen erre tud most következtetni, de ha téved, akkor majd a srác felvilágosítja, annyi baj legyen. Na de a könyvét csak kényelmesen összecsapja, nem itt fog tanulni, az már biztos és talán Rózi is várja már.*
- Maradsz még vagy visszajössz velem a klubhelyiségbe? *teszi fel a nagy kérdést, tehát láthatóan menni szeretne. Na nem azért, mert zavarja a társasága, sőt, az inflások közül vele még egész jól kijön ez a sentinel fiú, de a tanulás nála igen is fontos és bár sokat edz és foglalkozik minden mással, a folyamatos gyakorlás az egy létszükséglet a fiú számára. Tehát vagy Éliassal vagy nélküle, de vissza fog térni a nyugati toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-09-23, 2:31 pm

*Ő egy olyan típus, aki mindig hangulatnyi kedélyállapotától függően dönt, vagyis nem biztos, hogy mindig a veszély után menne, csak ha olyanja van. Bár azért annyira nem függ a hangulatától, józanul gondolkodik, ha valami túl veszélyes rá nézve, mármint a halál is szóba kerülhet kapcsán, akkor igyekszik elkerülni. Bár egyszer már meghalt, úgyhogy nem sok sikerrel. Még szóba kerül sok minden más is, majd a záró téma.*
- Hm... Tizenöt évig tényleg így volt. De kezdd egyre érdekesebbé válni.*bár kinek mi az unalmas élet. Mert a folyamatos piszkálódás az apjától, és a gyakorlásokon kívül utazott is, és néha még jól is érezte magát. Itt a mysterioban nem kell tartania semmitől, jobban hallgathat saját magára, dönthet úgy, ahogy ő akar.*
- Megyek.*feleli és összeszedi a könyveit, amit úgy látszik, a szobájában fog elolvasni, és a megmaradt szendvicseket, amivel a szemetest fogja boldogítani. El is indul a nyugati toronyba, minden bizonnyal Nath-tel együtt, és hamarosan be is lép a klubhelyiségbe.*
- Heló.*köszön el a fiútól, és megy be a szobájába. A könyveket ledobja az ágyra, a szendvicseket ki a kukába, majd egy darabig búcsút mondva az olvasásnak felül az ablakpárkányra, onnan bámulja a kilátást. Nem úgy alakult a nap, ahogy tervezte, de ez egyáltalán nem baj, legalább beszélgetett valakivel. Nath tanácsát nem fogadja meg, hogy direkt keress a társaságot, de ha rá talál, és olyan kedvében lesz, nem utasítja vissza.*
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime2011-11-14, 5:24 pm

*A vizsgák közelednek, és eddig Connie csak ímmel-ámmal tanult, de szinte mindig talált valami jobb elfoglaltságot, mint a tanulás. Azonban nem akar szégyent hozni apja meg testvérei fejére, ezért elhatározza, hogy ebéd után beül a tanulószobába, és tanulni fog a vizsgákra. Miután végez az evéssel, még felugrik a Déli főtoronyban található szobájába, majd ráérősen lépkedve közelíti meg a második emeleten levő említett helyiséget. Öltözete mondhatni a szokásos, felül egy szürke kockás ing, alul bő szárú farmer, lábán pedig kopottas tornacipő látható. Smink nincs rajta, és haja is picit talán kusza, mert reggel óta nem fésülködött.
Hóna alatt a Toxikológia könyvével lép be a Tanulószobába, hol még nem járt ez előtt, de meg kell állapítania, hogy egész barátságos és szimpatikus hely ez neki. Ahhoz a részhez sétál, hol asztalok és székek vannak elhelyezve, majd kényelmesen letelepedik az egyikhez, és a könyvét kinyitva olvasgatni kezdi az első anyagot. Ez a tantárgy nem igazán erőssége, szóval rá kell gyúrnia, ha nem akar ebből megbukni majd decemberben.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanulószoba - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanulószoba
Vissza az elejére 
14 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: