Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Illya Imbecairwen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Illya - Illya Imbecairwen Empty
TémanyitásTárgy: Illya Imbecairwen   Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitime2013-06-21, 5:28 pm

Illya - Illya Imbecairwen Otakon_07_III_by_AmeliaDolore
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Illya - Illya Imbecairwen Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Illya - Illya Imbecairwen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illya Imbecairwen   Illya - Illya Imbecairwen I_icon_minitime2013-08-09, 7:29 pm

Tudod Illya, te egy rettenetesen értékes ember vagy, és aki ezzel nincs tisztában, az elmehet a Pokolba, de a lényeg, hogy te ne menj utána! Amióta csak megismertelek, azóta kedvellek és bár akadtak hónapok, amikor kissé eltávolodtunk egymástól - hála önző énünknek -, mindig megtaláltuk egymást és ugyanúgy kezeltük a másikat, ahogy annak idején is. Te mindig számíthatsz rám, mindig melletted leszek, mert úgy érzem, hogy te vagy az egyetlen barátom ezen a világon és én ezt rendkívül sokra tartom. Nem tagadom, vonzódom hozzád, ahogy az első percben is már vonzódtam és tudtom szerint ezzel te is hasonlóan vagy, de elfogadom a döntésedet, hogy Ambrussal vagy és hogy bizonyítsam barátságom és tiszteletem feléd, nem állnék közétek soha, de szerintem ezt is nagyon jól tudod. Ha bármi történne veled, bizonyára összeomlanék és véres bosszút állnék, de megpróbállak inkább megvédeni a bajoktól, mert bár nem vagyok én se tökéletes, úgy érzem, hogy a báty szerep még akár szabad lehet a számomra, már ha te is engedsz nekem egy ilyen fontos helyet az életedben. Ne változz meg senki kedvéért sem, maradj az a kicsi lány, akit annak idején megismertem, mert tudnod kell, hogy Te így vagy tökéletes.
Vissza az elejére Go down
 
Illya Imbecairwen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Illya Imbecairwen stb...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: