Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Harry Potter idézetek - Találd ki!

Go down 
+28
Völgyesi Félix
Ashi Angel
Mathis Boll
Laura Lillien Larsen
Aristarkh Y. Zhukov
Élias Adachi
Jessica Turner
Brian Valentine
Elisaveta Varlock
Vixilien Sandanez
Gabriel Farell
Larissa Dustwood
Corina Watson
Alinox Ingren
Lynna Eloisa Flavia
Mona Braxton
Zoey Fleming
Lucius Benedict Fenris
Isabella Bartolo
Josh Barker
Aleksandra Radjenovic
Alexandra Alasein
Jane Swan
Octavia Blackwood
Aysha Darkblood
Sideris Valbraith
Kauko Auranala
Mesélő
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-12, 10:34 pm

Újabb talány:) Sok sikert a megfejtéshez:)

" Sietve elindultak a páncélok között, de *** egyszer csak felvisított. Futni kezdett, de elbotlott, és estében elkapta *** derekát. Ennek az lett az eredménye, hogy mind a ketten nekizuhantak az egyik páncélnak. A karambol akkora csörömpöléssel járt, hogy akár a kastély összes lakója is felébredhetett volna rá.
- Futás! - kiáltotta ***, és mind a négyen hanyatt-homlok rohanni kezdtek a teremben. Hátra sem néztek, hogy *** követi-e őket. A teremből kiérve egy folyosón találták magukat, s az
egy másik folyosóba torkollott. *** vezette a csapatot - hogy merre, azt maga sem tudta. Az egyik falikárpit mögött titkos átjáróra bukkantak. Végigszaladtak rajta, és a bűbájtanteremnél bukkantak ki. Arról mindannyian tudták, hogy nagyon messze van a trófeateremtől. "
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-12, 10:44 pm

Hehe bocsi hogy ideragadtam, de rögtön beugrott így már meg is van. Ha nem baj.
Szóval itt van a megfejtés:

Harry Potter é a bölcsek köve 9.fejezet - Az éjféli párbaj 150. oldal lap alja

" Sietve elindultak a páncélok között, de Neville egyszer csak felvisított. Futni kezdett, de elbotlott, és estében elkapta Ron derekát. Ennek az lett az eredménye, hogy mind a ketten nekizuhantak az egyik páncélnak. A karambol akkora csörömpöléssel járt, hogy akár a kastély összes lakója is felébredhetett volna rá.
- Futás! - kiáltotta Harry, és mind a négyen hanyatt-homlok rohanni kezdtek a teremben. Hátra sem néztek, hogy Frics követi-e őket. A teremből kiérve egy folyosón találták magukat, s az
egy másik folyosóba torkollott. Harry vezette a csapatot - hogy merre, azt maga sem tudta. Az egyik falikárpit mögött titkos átjáróra bukkantak. Végigszaladtak rajta, és a bűbájtanteremnél bukkantak ki. Arról mindannyian tudták, hogy nagyon messze van a trófeateremtől. "
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-12, 10:51 pm

Tökéletes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-12, 11:07 pm

A következő feladvány: (könnyű)

" *** kuncogott.
-Hallgass, fiam! - sziszegte *** pászaszóul. *** engedelmeskedett.
-És ha valóban azt tette, akkor mi van? - kérdezte dacosan ***. - Gondolom, maga már lepucolta a mugli ótvaros képét, és az emléket is kitörölte az agyából...
- Nem ez a lényeg, ***! - erősködött ***. - A cselekmény indokolatlan támadás volt egy véletlen...
-Hah! Egy mugliimádó! - harsogta diadalmasan ***. - Tudtam én, amint megláttam magát!
Azzal mint kiköpött.
-Ezzel nem jutunk előbbre - csóválta a fejét ***. - A fia viselkedése egyértelművé teszi, hogy nem bánta meg a cselekedését. - Megint vetett egy pillantást a pergamenre. - *** szeptember tizennegyedikén meg kell jelennie a meghallgatáson, mert vád szerint mágiát alkalmazott egy mugli személy jelenlétében, egyszersmind bántalmazta a muglit, és... "
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-13, 10:23 pm

Hali! Veszem a bátorságot és beszállok én is a játékba, -valahol el kell kezdeni. Akkor a könyv: 6. rész, Félvér herceg, tizedik fejezet: a Gomold ház. Harry a merengőben Dumbledorral Bob Ogden emlékében vannak, aki a Gomold fiú Morfin ügyében jár el éppen.

Nevekkel:" Morfin kuncogott.
-Hallgass, fiam! - sziszegte Gomold pászaszóul. Morfin engedelmeskedett.
-És ha valóban azt tette, akkor mi van? - kérdezte dacosan Gomold. - Gondolom, maga már lepucolta a mugli ótvaros képét, és az emléket is kitörölte az agyából...
- Nem ez a lényeg, Mr. Gomold !- erősködött Ogden. - A cselekmény indokolatlan támadás volt egy véletlen...
-Hah! Egy mugliimádó! - harsogta diadalmasan Gomold. - Tudtam én, amint megláttam magát!
Azzal mint kiköpött.
-Ezzel nem jutunk előbbre - csóválta a fejét Ogden. - A fia viselkedése egyértelművé teszi, hogy nem bánta meg a cselekedését. - Megint vetett egy pillantást a pergamenre. - Morfinnak szeptember tizennegyedikén meg kell jelennie a meghallgatáson, mert vád szerint mágiát alkalmazott egy mugli személy jelenlétében, egyszersmind bántalmazta a muglit, és... "


A hozzászólást Lucius Rufinus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-13, 10:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-13, 10:28 pm

Öhm... nézd meg egy kicsit jobban és akkor majd meglátod miért nem fogadom el, de eddig tökéletes csak egy apró hiba van benne Smile, de ha kijavítod akkor már írhatod is a következő "feladványt" Smile //bocsesz egy kicsit macerás vagyok ilyenkor már..., de nagyon jól leírtad a helyet Very Happy//

Köszönöm mosoly, na most már tökéletes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-13, 10:46 pm

Javítva és nincs probléma, én is egyetértek a korrektségi elveddel Smile És akkor jön is a következő:

"Sokra megyek vele!-ezt már csak magában tette hozzá, de *** olyan arcot vágott, mintha hallotta volna a gondolatot.
-Úgy van, ***, tudsz szeretni. És azok után, amin keresztül mentél, ez csodálatos dolog. Még mindig túl keveset éltél ahhoz. hogy felfogd, mennyire különleges ember vagy.
-Szóval mikor a jóslat azt mondja, hogy olyan erő lakik bennem, amit a *** nem ismer, akkor csak... a szeretetre utal?-kérdezte lelombozva ***."

Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-15, 1:38 pm

Ha senki más, akkor majd én lecsapok rá Smile

Harry Potter és a Félvér herceg, 23.-ik fejezet - Horcruxok
Ne haragudj, de továbbra sem tudok oldalszámot mondani, mert elvan pakolva -költözés végett-, de ígérem mostmár előkeresem a könyveket Smile Embarassed


"Sokra megyek vele!-ezt már csak magában tette hozzá, de Dumbledore olyan arcot vágott, mintha hallotta volna a gondolatot.
-Úgy van, Harry, tudsz szeretni. És azok után, amin keresztül mentél, ez csodálatos dolog. Még mindig túl keveset éltél ahhoz. hogy felfogd, mennyire különleges ember vagy.
-Szóval mikor a jóslat azt mondja, hogy olyan erő lakik bennem, amit a Sötét Nagyúr nem ismer, akkor csak... a szeretetre utal?-kérdezte lelombozva Harry."


És ha jó és elfogadod, itt az én talányom:

" – *** persze mesélt rólad – mondta ***. – A tavalyi meccsetek történetét is hallottuk… Mondtam is neki: ***, ezt még az unokáidnak is mesélni fogod… Legyőzted ***!
*** nem tudott mit felelni erre. *** és *** arca megint elsötétedett. *** kissé zavarba jött.
– *** leesett a seprűjéről, apa – motyogta. – Hiszen elmondtam… baleset történt… "

Sok sikert a fejtegetéshez:)



Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-15, 3:37 pm

Félix drágám, máskor várd meg, hogy aki feladta a feladványt, leokézza és csak utána adj fel te újat légyszi, mert ezt így szoktuk. Smile De mivel vasárnapig nincs Lucius, így szerintem akkor most élhet ez a feladvány, de a későbbiekben erre tessék figyelni. Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-18, 6:51 am

Utólagosan is leokézom, rendben minden, és elnézést, de vasárnap délutáni hazaérkezéstől több mint 12 órát aludtam Smile Ja és az oldalszám hiánya sem probléma.
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-06-29, 11:12 am

Ha senki, akkor én megpróbálkozok vele. Very Happy

Harry Potter és a Tűz serlege - Hatodik fejezet: A zsupszkulcs - 76.oldal

" – Ced persze mesélt rólad – mondta Amos Diggory. – A tavalyi meccsetek történetét is hallottuk… Mondtam is neki: Ced, ezt még az unokáidnak is mesélni fogod… Legyőzted Harry Pottert!
Harry nem tudott mit felelni erre. Fred és George arca megint elsötétedett. Cedric kissé zavarba jött.
Harry leesett a seprűjéről, apa – motyogta. – Hiszen elmondtam… baleset történt… "
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-07-02, 6:00 pm

Valaki nyugodtan adjon fel új feladványt, mivel Elisa 2 hétig nem lesz. Smile Aki kapja, marja. mosoly
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-07-11, 10:14 pm

na akkor élek a lehetőséggel itt is Smile

"Futva indultak vissza az úton, s hamarosan meg is pillantották a földön fekvő ...-t meg a körülötte guggoló kis csoportot. A lány még mindig kiabált és vonaglott; ..., ... és ... hiába igyekeztek lecsillapítani.
- Engedjetek oda! - kiáltott rájuk ... . - Hadd nézzem meg!
- Valami történt vele! - zokogta ... . - Nem tudom, mi...
... épp csak egy pillantást vetett ...-re, aztán egyetlen szó nélkül lehajolt, karjába kapta a lányt, s már futott is vele a kastély felé. Alig tíz másodperc múlva ... sikolyai belevesztek a szél zúgásába. "
Vissza az elejére Go down
Harper Krevorien
Diák Exortus
Diák Exortus
Harper Krevorien


Jelige : A vadász
Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Sas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-08-29, 2:09 pm

Harry Potter és a Félvér Herceg - Tizenkettedik fejezet: ezüst és opál - 241. oldal Smile

"Futva indultak vissza az úton, s hamarosan meg is pillantották a földön fekvő Katie-t meg a körülötte guggoló kis csoportot. A lány még mindig kiabált és vonaglott; Ron, Hermione és Leanne hiába igyekeztek lecsillapítani.
- Engedjetek oda! - kiáltott rájuk Hagrid. - Hadd nézzem meg!
- Valami történt vele! - zokogta Leanne. - Nem tudom, mi...
Hagrid épp csak egy pillantást vetett Katie-re, aztán egyetlen szó nélkül lehajolt, karjába kapta a lányt, s már futott is vele a kastély felé. Alig tíz másodperc múlva Katie sikolyai belevesztek a szél zúgásába."

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-08-29, 2:14 pm

helyes a válasz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-08-29, 4:47 pm

Akkor itt az én feladványom. Smile

„- Mi van rajtad már megint? – sivította végül, … ingére mutatva. – Anyukád blúza!?
Reccsenés hallatszott: ... fölött letört egy faág, és a vállára zuhant. … felsikoltott. … megtántorodott, és sírva fakadt fájdalmában.
- … !
… elszaladt. … rámeredt … .
- Te voltál!?
- Nem. – A fiú arcán a dac és az ijedtség keveredett.
- De igen! - … elhátrált … elől. – Te voltál! Szándékosan bántottad!
- Nem! Nem igaz!"

Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-11-26, 1:27 pm

Harry Potter és a Halál ereklyéi - Harmincadik fejezet: A Herceg meséje - 548. oldal

„- Mi van rajtad már megint? – sivította végül, Piton ingére mutatva. – Anyukád blúza!?
Reccsenés hallatszott: Petunia fölött letört egy faág, és a vállára zuhant. Lily felsikoltott. Petunia megtántorodott, és sírva fakadt fájdalmában.
- Tuney!
Petunia elszaladt. Lily rámeredt Pitonra.
- Te voltál!?
- Nem. – A fiú arcán a dac és az ijedtség keveredett.
- De igen! - Lily elhátrált Piton elől. – Te voltál! Szándékosan bántottad!
- Nem! Nem igaz!"
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-12-09, 12:36 pm

Mivel Tom nem jár erre, én viszont tudom, hogy jó a megfejtés, így adok fel új feladvány. Smile

„*** álmélkodva bámult ***-re, majd így szólt:
- Ha tudnád, milyen hihetetlen azt látni, hogy *** gondolkodik. - Bekopogott *** fülkéjébe. - Gyere, indulnunk kell...
A válasz magas, vékony hangon érkezett.
- Azt hiszem, én inkább... inkább itt maradok. Menjetek csak nélkülem.
- ***, tudjuk, hogy milyen csúnya ***. Senki nem fog rájönni, hogy te vagy az.
- Nem, tényleg... inkább itt maradok. De ti siessetek, nincs sok időtök.
*** tanácstalanul nézett barátjára.
- Ez már ***-szerűbb. - bólogatott ***. - Mindig ilyen arcot vág, ha egy tanár kérdez tőle valamit."
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-12-14, 11:13 pm

Énénén akarom mondani Very Happy

Harry Potter és a Titkok kamrája 12.fejezet 206.oldal felülről számolva a 7. sortól

Ron álmélkodva bámult Harryre, majd így szólt:
- Ha tudnád, milyen hihetetlen azt látni, hogy Monstro gondolkodik. - Bekopogott Hermione fülkéjébe. - Gyere, indulnunk kell...
A válasz magas, vékony hangon érkezett.
- Azt hiszem, én inkább... inkább itt maradok. Menjetek csak nélkülem.
- Hermione, tudjuk, hogy milyen csúnya Millicent. Senki nem fog rájönni, hogy te vagy az.
- Nem, tényleg... inkább itt maradok. De ti siessetek, nincs sok időtök.
Harry tanácstalanul nézett barátjára.
- Ez már Monstro-szerűbb. - bólogatott Ron. - Mindig ilyen arcot vág, ha egy tanár kérdez tőle valamit."
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-12-15, 2:16 am

Talált, te jössz! Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime2012-12-16, 7:46 pm

Itt is van az új feladvány:

*** szándékosan sokáig szöszmötölt a holmija összepakolásával. *** és *** bosszús képpel elviharzottak, eszük ágában se volt gratulálni a sikeréhez. Végül *** magára maradt ***-kal az alagsori tanteremben.
-Igyekezz, ***, elkésel a következő órádról- dörmögte barátságosan az öreg varázsló, miközben bezárta a sárkánybőr aktatáskája aranycsatjait.
-Tanár út - szólt ***, akaratlanul is ***-ra gondolva-, kérdezni szeretnék valamit.
Hát akkor kérdezz, kedves fiam, kérdez...
-Arra lennék kíváncsi, hogy mit tud a tanár úr.. a horcruxokról.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter idézetek - Találd ki!   Harry Potter idézetek - Találd ki! - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harry Potter idézetek - Találd ki!
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Kedvenc idézetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Játszótér-
Ugrás: