Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Demien Remus Cornwlade Lakosztálya

Go down 
+26
Hecate Lunadea
Alestor Firneus
Isabella Bartolo
Charles Hellrain
Mordana Liward
Daphne Alucard
Sverkir Erik Bergstrom
Merle Chevalier
Zaria McBlade
Ian Branson
Lucius Benedict Fenris
Jane Swan
Jasmine Miels
Mesélő
Josh Barker
Lilith Corivan
Sayra
Thomas Wordsworth
Caldor Dreskov
Ruby Rose Re
Alexi Solsagan
Faith Craven
Nathaniel Cornwlade
Aoifé Siobhain
Sideris Valbraith
Demien.R.Cornwlade
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-20, 11:09 pm

*A szoba üres ahogy eddig is volt. A szobába ahova benéz nem lát sok mindent, egy oltár szerű képződmény a terem közepén egy pentagramma körben. Valószínűleg azon volt a kulcs. Pár percig csupán a csend felel Nathanielnek, viszont egy talárt megláthat a fotelon, ami eddig nem volt ott pár másodperc múlva léptek zaja hangzik fel a folyosón és közeledően hangosodik, mígnem fel nem tűnik az ajtóban Demien alakja. A férfi arca eléggé gondterheltnek tűnik, amúgy most egy fekete ing, és nadrág van rajta, haja szokásos beállítottsággal frissen omlik szét a vállán. Volt már itt, viszont meg kellett néznie mi történt a kapuban lent, így nem is találhatta itt Nath. Viszont ahogy beljebb jön látja a fiút, és mintha meg se lepődne azon hogy most és itt találkoztak. A férfi sejtette hogy NAth benne volt a dolgokba, valahogy a fiú mindig belekeveredik, bár ez nem bántásból gondolja*
-KEllemesebb estét Mr Cronfield......... látom magával is történt egys más.... Azt hiszem hogy a helyzet egyre súlyosabb*mondja miközben tekintete a másik betört ajtó fele néz, de egyenlőre nem mond semmit, csak vissza néz a fiúra*
-Legalább maga megúszta...
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-20, 11:19 pm

*Benéz a szobába, de különösebben nem lát semmit, bár valószínűleg az a kulcs olyan dolgot nyithatott, aminek nem szabadott volna illetéktelenek kezei közé kerülnie. Ahogy viszont Nath jobban körbenéz, meglátja a talárt, így megdermed, majd automatikusan fordul az ajtó irányába, ahol a férfi is megjelenik. *
- Magiszter úr!... *lép is felé pár lépést, majd körbenéz és már magyarázni kezd. *
- Én...én próbáltam megakadályozni, hogy ne tudjon betörni ide, de semmit se értem vele szembe. *rázza meg kissé fejét, majd lehajtja egy csöppet buksiját, hiszen csalódott magában. Segíteni szeretett volna, de nem tudott, így hát tényleg gyengének érzi magát. *
- Amúgy én megvagyok... de szerencsém volt. Nem akart megölni, mert azt mondta, hogy én nekem más a sorsom és hogy úgy is végem lesz vagy valami ilyesmit. Teljesen értelmetlen. *meséli el, hogy mi is történt, majd amikor meghallja, hogy legalább ő megúszta, kissé meglepődik.*
- Miért, ki nem? És Ön merre volt? Jó lett volna, hogy ha itt van. *nyel egyet a fiú, hisz tudja, hogy nem kérheti számon Demienen, hogy mikor hol van és mit csinál, de hát azért ez így most durva volt és akár mind a hat diák meghalhatott volna.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-20, 11:34 pm

-Azt hiszem ha többen próbálkoztak se jártak volna sikerrel.... elkezdődött.*csupán csak ennyit mond miközben az asztala felé sétál, és kivesz egy gyűrött térképet fiókból... egy pillanatig nézi, majd össze hajtja, és zsebébe süllyeszti ezután ismét a fiúra néz*
-Hmm más végzet?... fogalmam sincs róla mit akarhattak, de valószínűleg meg lett tiltva hogy bántsák magukat.. Csak kerestek valamit.. és meg is találták. Félek hogy a veszély nagyobb mint hittem*a férfi fel alá jár a szobában, látszik arcán hogy bizony nagyon gondolkodóba ejtették a dolgok, de még egyenlőre eléggé csendes marad, a kérdésre csak hirtelen megáll majd a fiú fele néz*
-Elég messze innen , hogy ne érjek ide időbe... vissza tartottak. De ez hosszú, és valószínűleg hasztalan is. Nyomoztam, messze kelet európába. Úgy 20 perce tértem vissza. És szerencsére mindenki... bár lehetett volna rosszabb vége is*mondja miközben fél kezét felemeli , és az ajtószárny felé mutat. Az ajtó lassan olvadva, mintha vissza térne az eredeti állapotába, a férfi pedig együltő mozdulattal le is ül. Úgy tűnik most nincs idő rá hogy további védelemmel lássa el*
-Elég sok feladatunk lesz... azt hiszem hogy tényleg nem ártana meglépni az utat londonban...*mondja ki fennhangon a gondolatait, de egyenlőre még vár. Hiszen hármasba fognak menni*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-20, 11:42 pm

- Elkezdődött? De még is mi? Igazán beszélhetne most már érthetően... *mondja, majd ez után csak bólint a másik szavai hallatán és végül egy picit el is gondolkodik.*
- Az a kulcs mit nyit? Amit elvittek. *kérdi és lehet, hogy nem fogja megkapni a választ, de nagyon reméli, hogy a magiszter továbbra is megbízik benne.*
- Értem... nem tudom, hogy ki áll az egész hátterében. Talán Sayra? *érdeklődik, hogy talán az a nő volt az egész elindítója, akiről már oly sokat hallott, bár személyesen még nem látta. Csak figyeli a férfit, miközben helyet foglal és ahogy hallja, már is elszántság látszik szemeiben.*
- Én akár most is készen vagyok. A kezem már jól van, bár ezek szerint nem csak a mágikus ereje volt erős annak a férfinek, hanem fizikálisan is. *húzza el kissé a száját, mivel nagyon kellemetlen volt számára az a reccsenés. *
- Ma Josh is ott volt. Én nem akarom, hogy ő is jöjjön. Az egy féreg. *fordítja el fejét és lassan ő is leül, hogy ha már úgy van, akkor még beszélgethetnek egy picit.*
- Egy picit se próbál meg normálisan viselkedni és ma majdnem nekimentem... *lehet, hogy a magiszter nem érti, de ha még is, akkor tudhatja, hogy Nath közel állt ahhoz, hogy előre engedje farkas énjét és széttépje a fiút, akár kézzel.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 12:04 am

-Háború, vér, halál, ami itt is lezajlott, azt hittem tudja mire gondolok Mr Cronfield... a fantomok ismét megjelentek, már csak kevés választ el attól hogy valami mégnagyobba csöppenjünk*mondja komor hangon, majd a kulcsos kérdésre csak lassan elhúzza a száját, de komorsága megmarad*
-Egy Summér templom alatt találták. Az a kulcs egy szarkofágot nyit.. az utolsót, aminek a helyéről már beszéltem magával is. Azt viszont nem tudtam hogy a koporsóba nem egy utolsó lélek van hanem a teste.... tehát már él, bár anyagtalan, és nincs ereje teljében, köztünk jár*mondja komor hangon, ha a srác eddig figyelte a történéseket tudja kiről van szó*
-Nem.... nem Sayra... a fantomok Charles idejében működtek, legalábbis akkor így hívták, és most ismét. meghallották uruk hívását.*csak ennyit mond, miközben lassan leül az asztalához és a srácot kezdi figyelni, azért örül hogy komolyabb baja nem esett a fiúnak*
-Nem kispályások... erősek, a legképzettek feketemágusok egy kis csoportja... De az utunkkal meg kell várni Mr Barkert*szögezi le komoly hangon, tudja hogy a két fiú nincs túl jóba, de majd a kényszer talán összhangra fogja őket. A srác szavai viszont meglepik*
-Pedig valahol el kell hogy kezdjék, örökké nem maradhat így . Főleg ha a problémák fokozódnak, ki kéne tartaniuk egymás mellett, a saját érdekükben.*mondja komoly hangon, bár egységben az erő úgy mondják , a férfi itt egyet is ért ezzel a szólással*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 12:11 am

- Azt hittem, hogy nem lehetséges az, hogy ismét az legyen, ami volt abban az időben, amikor még az iskola először volt nyitva. *itt szünetet tart és minden emlék eszébe jut, amit akkor látott és elég hosszú napok voltak, de tanulságosak, nem is kicsit. Ahogy viszont rákérdez a kulcsra és a férfi mesélni kezd, szemei egyre jobban elkerekednek.*
- Tehát vissza fog térni? De akkor mi mit csinálunk? Le tudják győzni? *ezernyi kérdés fogalmazódik meg most gondolataiban és nyel is egyet, hiszen nem akarja, hogy valóban kínokat éljenek át a diákok a suliban és hogy többen akár az életükkel is fizessenek.*
- Igen, azt észrevette, hogy erős. De azt a gömbjét legalább összetörtem. *húzódik lassan mosolyra az ajka, majd Josh is szóba jön, akit a fiú egy picit se kedvel.*
- Ahogy már tanácsoltam, ne csak nekem mondja, hanem beszéljen vele is, mert én nem fogok engedni úgy, hogy ő se teszi és folyton beszólogat... *feleli most kissé hűvösen, bár mindez nem a férfi ellen irányul. Inkább lassan felkel, majd végül a férfire tekint.*
- Én azt hiszem, hogy megyek... gondolom még sok elintéznivalója van és nem szeretném zavarni. *na meg büszkeségének se tesz jót a folytonos kioktatás. Így egy biccentés és már ki is megy az ajtón. Úgy érzi, hogy nincs miért maradnia.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 12:36 am

-És ugyan miből?*kérdezi és tekintete hirtelen kíváncsivá válltozik, persze most nem kioktatást szán a fiúnak, sőt nem is rosszból kérdezi*
-Az idők változnak Mr Cronfield, de attól az emberek nem. Vérükbe van a pusztítás. MEg lehet akadályozni a dolgokat, de hogy lehetetlenné tenni a lehetőségüket... na azt már sajnos nem. Ezért is veszélyes mindez*mondja komoly hangon,ezután pedig mesélni kezd. A fiú egy egyszerű kérdést tesz fel, de a férfi nem válaszol azonnal, csak egy darabig a másik szemeibe néz majd lassan bólint*
-Lehet már köztünk is van....És hogy le tudjuk e győzni? Ha találkozunk megküzdünk vele..*csupán ennyit mond de látszik hogy nem akarja tévhitbe se kergetni a fiút, hiszen nem igérhet semmi biztosat. Nem mintha gyengék lennének a magiszterekkel, de ki tudja a másik mennyit erősödött az idők alatt, bosszúját forralva*
-A legtöbb amit tehetnek hogy figyelmesen járnak... nem kell beavatni mindenkit a veszély forrásába, viszont tudatni kell velük hogy ők is vigyázzanak... Nem kell a pánik*csupán ennyit mond, és úgy tűnik hogy még mindig képes megőrizni a hidegvérét*
-Kis győzelem, de megéri emlékezni rá... *mondja a gömbtöréses dologra, most egy kisebb mosollyal az arcán*
-De ne bízza el magát. Amúgy Mr Barkerrel akarok beszélni, csupán mint látta nem voltam itthon*mondja komoly de nem bántó hangon, egy kicsit az előző témához, majd áttérve Joshra. A fiú viszont úgy tűnik menni készül*
-Nem zavar... az igazat megvallva ha valamit meg szeretne beszélni, itt van rá az alkalom*teszi kezeit az asztalra és a srácra néz*
-Nem tudni mikor fogunk következőre találkozni, sajnos ez az esemény nem marad itt az iskolába, és ha rá akarunk jönni, messzire kell mennem.... *jelzi szavaival hogy ki tudja mikor fognak találkozni ismét*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 12:48 am

- Hát... én azt hittem, szóval, nem is tudom. Tényleg hülyeség volt. *ismeri be és nem fog vitázni, nem szeretne és tudja, hogy igaza van a másiknak, így hát végighallgatja szavait, majd bólint is egyet. *
- Értem és remélem, hogy azért minden rendbe lesz. Az iskola diákjai úgy is megpróbálnak majd védekezni, ahogy ma is tették, bár ha minden olyan lenne, mint régen, akkor tudom, hogy semmi esélyük se lenne... nekem se volt és ha akkor nem ment meg... szóval a régi énje, akkor nem tudom, hogy mi lett volna. *ismeri most be, hiszen emlékszik még arra a kínzó átokra, amit valószínűleg ettől a férfitől kapott.*
- Szóval tapasztaltam, hogy elég kegyetlen ez az ember, de talán meg tudjuk akadályozni a visszatértét. *azért is igyekeznek mindig, de persze ők se istenek, hogy ne lehessen legyőzni őket.*
- És rendben, majd vigyázni fogok, hogy ne legyen pánik. *mondja és már előre elege van a sok kérdésből, amit majd hallani fog. Na de Josh is szóba jön és Nathaniel jobbnak látja távozni is, így hát felkel és meg is indul az ajtó elé.*
- Őszíntén szólva... lenne még valami. Meg szeretnék tanulni Öntől több dolgot, hogy én is jobb legyek. Mert így semmi hasznomat se veszi... *kezd bele a mondandójába, majd hírtelen hallgat el. Szemei fenn akadnak, majd a fiú a torkához kap és hírtelen dől el a földön. Nem hal meg, csupán csak elájult...*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 12:53 am

*És hogy még is mi történhetett a fiúval? Demien hamarosan megtudja, mivel az ajtó kinyílik. Most már nem őrzi semmi, így hát csak egy egyszerű ajtó és még az előtt egy nő állt, aki hallja a beszélgető feleket, így szépen kiütötte a fiút. Lehet, hogy jobban járt volna, ha távozik, de most már mindegy. Besétál hát a szobába, majd az ajtót becsukja maga mögött egy egyszerű kézlendítéssel és végignéz a srácon.*
- Micsoda szerencsétlen és te már megint ő pátyolgatod? Szánalmas vagy Caleb. *igazítja meg hosszú, fekete haját a nő, majd beljebb sétál a szobába és meg is nézi azt a titkos ajtót, ahol már nincs ott a kulcs és ajka mosolyra húzódik. Ruhája amúgy fekete és hogy ki is ez a nő, nem kérdés, minden bizonnyal Demien is rájött.*
- Úgy látom, hogy sikerrel járt. Közeleg az eljövetele. *hírtelen fordul meg és kissé őrült tekintettel néz a férfi szemeibe.*
- Csatlakozz hozzánk! Minden olyan lehetne, mint régen vagy még kellemesebb. Ha akarod, az ajánlatom még mindig áll, lehetünk egy pár is, de a régi idők hamarosan visszatérnek és Charles erősebb lesz, mint valaha. *mondja sugárzó tekintettel és két kezét a férfivel szembe lévő fotel karfájára teszi.*
- Nem akarod a hatalmat? Te is olyan lehetnél, mint régen. Csupán csak egy kicsit kéne segítened nekünk... hiszen te se akarhatod azt, hogy végleg eltűnj a Föld színéről. *hangja itt már kissé fenyegetőbb lesz, de még mindig tárgyilagos. Látszik rajta, hogy komoly szándékkal érkezett.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 1:09 am

-Nem tehet róla hogy nem tudták legyőzni őket, ezek veszélyesek, veszélyesebbek mint hinné*mondja teljesen komoly hangon majd a következő szavakra bólint, reméli hogy így lesz, de a fiú úgy tűnik nem távozik, hanem még szeretne valamit kérni. A mondat viszont félbe szakad és Nath elterül a padlón. A férfi meglepődik, bár látja hogy nem hallt meg, de jobban megvizsgálni nincs sok esélye, mert hirtelen megjelenik SAyra*
~egyik rossz után a másik~*csupán csak ennyit állapít meg magában, bizony dühös a nőre, meg szeretné ölni, és már csak az alkalomra vár. Lehet talán a mai lehet a holnap, vagy azután, de meg fogja, ha törik ha szakad, szemét hidegen a másikra emeli. Szemébe látható a düh*
-A szánalmasságról te is mesélhetnél.... nem elég hogy gyerekeket használsz ki még meg is ölöd őket.... nem beszélve róla hogy vele tartottál sakkba*utal Nathre, majd ismét a nőre néz*
-De most nincs olyan eszköz amivel megakadályozhatnád, hogy eltüntesselek a föld színéről*mondja , és bizony úgy tűnik hogy nem tudja türtőztetni a dühét, de a nő tovább beszél*
-Gondolom tudtál már róla előbb is... akkor miért állapítod meg?*kérdezi, és hallgatja tovább Sayra-t, de lassan járkálni kezd a nő körül, tekintetét viszont nem veszi le róla*
-Azt hiszem már megadtam a választ...... gyerekgyilkosokkal nem tárgyalok, a régi idők meg még váratnak magukra... max csak te akarhatod hogy így legyen. Mond miért kérsz olyat amire eleve tudod a választ?*kérdezi hidegen, és tényközlően, de Sayra még mindig nem hagyta abba, a fenyegető hangnemre se ijed meg a férfi. Megáll a másik előtt, szemét a másikéba meresztve*
-Hmm ha nem ismernélek a végén még azt hinném hogy az inadba szállt a bátorság? Csak nem félsz hogy terád is veszélyes lehet?*kérdezi, miközben szembogarai kinyílnak, keze pedig lassan lefelé csúszik, nem kérdéses miért, bár még nem húzza elő*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 1:22 am

*Bizony megérkezik egy olyan nő, akit a férfi nem is látott olyan túl régen. Ahogy viszont Demien is beszélni kezd, Sayra csak hangosan felnevet, majd Nathre tekint. Int a fiú teste felé, aki akár egy bábu, a levegőbe emelkedik.*
- Ennyire aggódsz érte? Még is miért? Hiszen olyan kis gyenge gyermek. *másik kezét lassan a levegőben lefelé húzza és így a fiú felsője lassan el is szakad, így láthatóvá válik a testét fedő hófehér kötés, amin a nő jót mulat.*
- Nicsak, valaki már megelőzött, na de sebaj. *vigyorodik el és megismétli a mozdulatot, de most már átszakítva a kötést és egy hosszú, mély, de egyenes vágást ejt a fiún és szépen hullani is kezd a padlóra a vére, de a nő szeme a férfit nézik.*
- Áh, uncsi játékszer. *jobb kezét meglendíti és a fiút nekivágja a könyves-szekrénynek, majd végül unottan kezd el sétálni a szobába és látszólag hidegen hagyja az, hogy esetleg egy diákot bántott. Az ő idejében az ilyesmi mindennapos volt.*
- Látom nagyon végezni akarsz velem. Viszont nélkülem nem tudnád megállítani Charlest. *dönti kissé oldalra a fejét, majd ez után tovább beszél, de a férfi sok költői kérdéssel jön és ezekre nem érzi értelmét, hogy válaszoljon. Viszont az utolsó kérdés már tényleg szórakoztatja a nőt.*
- Hogy én félni? Kérlek, én segítettem neki. Mit gondolsz, hogy jutottak be azok az emberek ma? Szerinted minden véletlen? *kérdi és az ő pálcája szépen kicsúszik felsője ujjából és már a kezébe is kerül.*
- Tényleg párbajozni akarsz? Szerintem néha a kommunikáció is fontos lehet... főleg neked. Nem én vagyok veszélyben, hanem te és a drágalátos diákjaid. *pillant itt ismét Nath felé, aki már szép kis vértócsát hagyott a padlón, de továbbra se tér magához.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 1:35 am

*A nő szavaira néma marad, teljesen értelmetlen lenne a gyerekekről beszélni, Sayra utálja őket, Demien már nem és ezen nem lehet változtatni. A sebzést végig nézi, de ahogy a nő abba hagyja a férfi int egyet e kezével, és a fiú teste megemelkedik, majd előtte áll meg. Kezét a másik sebére teszi, ami mintha kicsit meg is villanna, majd a vér lassan vissza felé kezd folyni, mígnem a seb össze nem zárul. Ezután csak belebegteti Nathet egy szobába, pontosan oda ahonnan kilopták a kulcsot, és tekintete ismét Sayra-t pásztázza*
-Még mindig erősnek érzed magadat gyerekekkel szemben?*csupán ennyit kérdez, hangjába viszont látszik a megvetés, lehet hogy most ő akarja felidegesíteni a nőt? Jó kérdés, a következőre kicsit viszont mintha felnevetne, bár nem boldog a férfi, de ha azt akarja hogy a nő elveszítse a fejét, bizony tudni kell mire is gorombodik be*
-Hmm hogy nem tudnám? Ezt mégis honnan veszed? Azt hiszem a mostani magiszter társaim akár a ti időtökbe is megállták volna a helyüket tudásba....Bizony Sayra téged Sideris már lekőrözött*mondja a másik szemébe fúrva a sajátját*
-IGen, mindennél jobban végezni veled..*ismétli meg magát, majd a következőre kicsit oldalra dönti a fejét*
-Mondjam hogy nem lep meg? És mi van ha egyszer csak elege lesz belőled... szerintem már ez is megfordult a fejedbe, különben nem szeretnéd hogy vissza térjek...*nem egy gondolat olvasó de a nőnek céljai lehetnek ha azt akarja hogy térjen át, de nem fog. Amikor a másik kezébe a pálca kerül, Demien kezében is megjelenik, de még nem támad*
-Még... ÉS azt hiszem veled a kommunikáció hasztalan, azt hiszem mindent elmondtam*mondja miközben most már teljesen a másikra figyel, minden mozdulatra, ki tudja mikor lesz ebből harc*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 1:46 am

*Igazából nem érdekli a fiú, így amikor Demien magához húzza a testét, akkor csak végignézi és közben mosollyal az arcán nevetgél.*
- Látom tényleg a szíveden viseled a sorsát. *megvágja, amíg a fiú a szobába kerül, hiszen még ő se akarna végezni vele, tudja, hogy nem teheti, de ezt Demienek nem kell tudnia.*
- És mi van akkor Caleb, hogy ha ez a fiú átáll hozzánk és ő lesz a végzeted? Nem tudhatod, hogy mi rejlik benne és lehet, hogy számára ez az oldal kecsegtetőbb lesz. *természetesen lehetséges mindaz, amit mond, bár nem tudni még pontosan, hogy mi lesz a jövőben, de talán a magiszter jobban járna, hogy ha nem védené folyton ezt a fiút, mert egyszer még tényleg ellene fordulhat.*
- Hidd el, veled szemben is az vagyok. *mondja teljesen komolyan, majd a további szavak bizony hatnak. Sayrat mindig könnyű volt feldühíteni és talán ezért is élvezte úgy a nagyszájú gyerekek kínzását.*
- Ha akarod, felkereshetem és megnézhetjük, hogy melyikünk az erősebb. Amint Carles visszatér, elintézem azt a szajhát. *látszik rajta, hogy nem viccel és hogy már mindent komolyan megtervezett. *
- Amúgy soha nem lesz elege belőlem. Szüksége van rám, ahogy régen is volt. *a nő tudja, hogy erősebb nála, ahogy régen is az volt, így nem meglepő, hogy az ő oldalára állt, az ő követője lett azokban a borzalmas időkben és most is segíteni akar neki, ahogy neki is segítettek a visszatérésben.*
- Szóval mindent, hát jó, legyen ahogy akarod Caleb. *bólint egyet a nő és bár nem harcolni jött, azt se veti meg, hiszen mindig élvezet számára egy kis párbaj. A pálcáját szépen lendíti is a férfi felé, aki hogy ha nem védekezik rendesen, akkor mindkét alkarján mély vágásnyomok jelennek meg és folyni is kezd a vére, miközben olyan érzés keríti hatalmába, mint ha egész teste tűzben égne.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-21, 1:59 am

*A nő mosolygós megállapítására nem mond semmit, viszont a következő feltevésen, egy félmosollyal néz a nő szemébe, tudja hogy a fiú megjárta a múltat és sok közös van amit együtt megéltek, ezért is bízik benne*
-Attól csak ne félj hogy a fiú pont hozzátok állna át....ismer titeket, tudja milyenek vagytok*egy apró félmsolyt ejt, nem kell tudnia a nőnek hogy a srác látta a régmúlt időket ez marad az ő kettejük titka, illetve Siderisé hiszen elmondta neki is*
-Lehet bizonyítani*csak ennyit mond hidegen maga elé, tekintete most már fenyegető lesz, viszont úgy tűnik, hogy a sértegetés bevállik*
-De nagyra vagy magaddal Charles árnyékában, csak nem attól félsz hogy nélküle rossz véget érnél*mondja tovább próbálva húzni a másik idegeit, de hogy sikerül e vagy sem azt már nem tudhatja,a következőre viszont már felnevet*
-Ugyan... Szerinted volt ő neki valaha ténylegesen szüksége akár rád akár rám, vagy bárkire? Eszköz voltál és úgy tűnik az is vagy a kezébe, ha ennyire bízol benne*tudja hogy késő lenne áttéríteni a másikat, és nem is lenne értelme, amennyi bűnt elkövetett mindenki aki itt van kívánja a halálát*
-Te vívtad ki magadnak*csupán csak ennyit mond, és már a pálca a kezében landol, maga elé irányítva amikor a másik támadni készül, és ha minden jól jön össze egy mágikusan pulzáló pajzs jelenik meg körülötte, ezután ő lendíti ugyan így a pálcáját, és ha minden jól megy akkor bizony falnak vághatja a nőt, bár van egy olyan érzése hogy semmi se lesz ilyen könnyű*

\\FAgy\\
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-27, 10:41 pm

//olvad//


- Tudja? Nahát... szerintem számára is kecsegtető ám a hatalom, nem csak a te számodra volt az. Még fiatal és szerintem vágyik arra, hogy mindenkinél jobb legyen. Tőled ezt a segítséget nem kapja meg, de tőlünk megkaphatja. *csak egy kis segítség kell, hogy elintézhessék Demient és ez után minden könnyebb lesz. Az más, hogy végül Nathaniel is megüthetné a bokáját, hiszen Sayraékban nem szabad bízni, de ezt a kölyök nem tudja. E közben Charles is szóba jön és a nő szemei megvillannak, ahogy a magiszterre tekint.*
- Nem csak vele vagyok erős. Tudhatnád, amikor meghaltál, hogy együtt végeztünk veled. *mosolyodik el lassan és a további szavakat már figyelmen kívül hagyja. Lehet, hogy részben eszköz, de sokat köszönhet annak a férfinek és tudja, hogy eljön majd az ő ideje, csak szeretné megmutatni Charles-nak, hogy le tudja győzni Demient és ha ennek a férfinek a fejét tálcán kínálja majd neki, végre meg fogja becsülni. Meg is kezdődik a harc, amit Sayra indít Demien felé. A pajzs kivédi a támadást, de a nő se rest alkalmazni egy tökéletes pajzsot, így a falon maradnak csak a képek, de a nő inkább köszöni, de a talajt választja. Még csak bemelegítenek, de az is rendkívül élvezetes a nő számára, hiszen többször kacag fel a harc hevében. Ismét lendíti pálcáját, mire a padlóból kezek csapnak fel, elkapva Demien lábait és húzva lefelé... és hogy hová? Hát azt pontosan nem tudni, de valószínűleg Demien nem akar elsűllyedni velük. A nő viszont itt nem áll meg, különböző energiagömbökkel támadja a férfit, akit hogy ha elérnek ezek, akkor jó pár égési sérülést szerez.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-27, 10:56 pm

-Azt hogy kihasználjátok, aztán megölitek, ugyan nem lehetsz ennyire korlátolt? *úgy tűnik hogy vagy a nő becsüli le a fiút, vagy csak Demiem magasztalja feljebb ki tudja, de ő bízik a fiúban, ezután kicsit vissza térnek a múltra, is de a nő szavaira csak apró mosolyt kelltenek a férfi arcán*
-Ahogy te is tudhatnád hogy a testemet én pusztítottam el nem ti, különben mibe is haltatok volna meg?. De mindegy is vissza küldelek onnan ahova jöttél*dönti oldalra a fejét, bizony játszik a tűzzel, de nem fog megijedni a nőtől. Viszont az eszét se fogja elveszteni, magánál kell maradnia, ha le szeretne számolni és bosszút szeretne állni a másikon, és elhatározta hogy megteszi. Nem csak maga miatt, közbe már a pálca is előkerül, aminek hatására megkezdődik a párbaj, sorozatos hárítások és támadások veszik kezdetét. A felcsapódó kezek elkapják a férfi lábát és húzni kezdik lefelé. De ez nem elég jönnek még a gömbök is, pár betalál elkapva Demien oldalát, és karját is, amin bizony megjelennek a sérülések, de a férfi felhúzza a pajzsot maga elé pálcájával. Egy null a nőnek. kezei ezután a két őt tartó kézre fonódnak, de a férfi is megváltozik, mintha az erek a bőre alatt lassan vörösen kezdenének kidudorodni, majd sárgán, végül mintha ráolvadnának a másik két kézre, és egy kisebb nyögés kíséretében kirántja őket a földből, el is szakítva talán őket. Ezután egyik keze a padlóhoz, másik a fallhoz ér, aminek következtében, mintha valami fekete árnyék kezdene mozogni a a padlón és falon is a nő felé. Nem árny mágia,ha jobban megnézi Sayra láthatja hogy ahol átmegy az árny szerű képződmény ott fekete is marad minden. Mintha lassan elrothadna minden amihez hozzá ér, és ha nem talál ki valamit, bizony nemsokára ő is kap belőle, időközbe, a pálcával is pöccint felé, aminek következtében először nem történik semmi. A következő pillanatban viszont valami detonáció kiszakítja a mögötte lévő falat, méghozzá elég nagy körbe*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-27, 11:16 pm

*Valami furcsaság történt a mai nap. Ahogy Lucius hallotta, több ember, vagy valami betört az iskolába, bár különösebben a károkozáson kívül más bajról nem hallott. Nem faggatta még ki a diákokat, csak hallott ezt azt, viszont az okot nem tudja. Valami más is van a háttérben, annyi biztos. Furcsa, hogy a diákoktól kifülelt infók alapján nem esett baja senkinek az iskolában, vagyis nem olyan céllal jöttek, mint eddig, amikor meghalt valaki. De akkor mit akarhattak? Ez a jó kérdés, ami Luciust is foglalkoztatja, így el is határozta, hogy még ma este felkeresi Demient a szobájában. Épp iskolán kívülről érkezik befelé, nem mondhatni, hogy a kapun át, mivel az jelenleg nincs, lábai pedig egyenesen az északi toronyba vezetik. Nagyon kíváncsi rá, vajon Demien mit tudhat erről az egészről. Szerencsére a múltkori beszélgetésük során egész jól megértették egymást, így talán most is fog némi infót adni a kialakult helyzetről. Be is fordul az északi toronyhoz, majd a magiszter rezidenciája felé közeledik, ám már valamivel távolabb furcsa hangokat hall. Amikor közelebb ér, meglátja, hogy már a férfi szobájának sincs ajtaja, bent pedig a magiszter valami nőszeméllyel harcol, láthatóan nem csak játszadozásból. Ahogy betekint, elég keménynek tűnik a helyzet, így rögtön pálcát ragad és besiet.*
~Mi a franc...?~ *gondolja magában, de nem húzza az időt.*
-Demien! Segítek! *most először szólítja keresztnevén a másikat, de nem fog most Mr. Cornwlade-ezni, egy harc kellős közepén. A nő már láthatóan megsebezte a magisztert, így talán el is kél a segítség. Lucius egy pillanatra lehunyja szemeit, majd mikor ismét kinyitja, azok szinte lángolnak. Kezét maga elé tartja, majd koncentrál és egy hatalmas tűzoszlop jelenik meg. Pálcájával körkörös mozdulatot ír le, amitől az alaktalan tűzoszlop egy tornádó alakját veszi fel és egyenesen a nő irányába indul. Ha bekerül a középpontjába, akkor nem lesz kellemes napja, annyi már biztos, de több sem. Lucius nem tudja pontosan, kivel áll szemben, csak annyit, hogy ő azért van itt, hogy segítsen és védelmet nyújtson, és ahogy elnézi, erre most szükség is van.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-27, 11:28 pm

*Csak felnevet a másik szavait hallva, majd elkezdődik a bemelegítő harc, amely után a nő úgy érzi, hogy eljött az ideje a végső összecsapásnak. Most fog kiderülni az, hogy vajon ki is éli majd túl ezt a harcot. Így hát a férfi lábait furcsa, más világból származó kezek fogják el, miközben az energiagömbök is megindulnak Demien felé. Néhány el is találja a férfit, elég csúnya sebeket keltve, de ekkor a magiszter is megelégeli a harcot és úgy látszik, hogy bekeményít ő is. A kezek el is tűnnek hamarosan, így Sayra ismét csak felnevet, hiszen az csak amolyan játékszer volt. Nem teljesen normális ez a nő, azt már Demien is tudhatja, így előszeretettel játszadozik az emberekkel, életükkel, ismerőseikkel egyaránt. Mindezek után viszont furcsa fekete árny közeledik felé, ami láttán a nő szemei kissé összeszűkülnek és két kezét kinyújtja maga mellett, majd mormolni kezd egy furcsa igét, amely következtében egy fekete gömb jelenik meg teste körül... de ez hosszabb művelet, így ahogy a detonáció eltalálja a falat, a falból jó pár hegyes törmelék eltalálja a nő testét, felsértve azt és több helyen előhívva drága vérét. Ekkor jelenik meg Lucius is. Sayra szemei felpattannak, ahogy nézi, majd figyeli, ahogy be akar szállni a harcba.*
- Neked ehhez semmi közöd te korcs. Takarodj innen. *indít meg egy lökéshullámot a férfi felé, akit ha minden igaz, a falhoz is fog vágni. De a tűzből keletkezett tornádó is létrejön, de a nő pajzsa addigra már teljes, így nem sérül meg, csupán csak a bútoroknak és a berendezésnek esik baja.*
- Többet nem tudsz? *kérdi nevetgélve, majd végül a pajzs elől átlátszó lesz, így a nő testét láthatják, de elérni nem tudják, keze viszont továbbra is úgy maradnak. Demien arra lehet figyelmes, hogy jó pár tőr indul meg a teste felé, miközben Luciust pedig a falból előjövő árny akarja magához húzni. Kezek nyúlnak ismét ki a falból, elkapva a férfi kezeit, lábát és testét, húzva magukhoz és Lucius érezheti is, hogy ezek a kezek égetik a testét... Sayra még nem ismeri a férfit, nem tudja, hogy tűzmágus.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-27, 11:46 pm

*Úgy tűnik hogy a nő tud védekezni, efelől kétség se fér, még Demien se mutatta ki az ütőkártyáit, először valahogy fel kéne mérni hogy a nő mire képes, a kirobbant fal mögött semmi sincs csupán a mélyésg, és talán egykét kisebb terasz, és rész a többi toronyból, nameg a mély óceán. A férfi továbbra is a nőt figyeli, készülne a következő támadásra, ekkor jelenik meg Lucius. Na rá végképp nem számított, bár tény hogy a szobák közel vannak, de valahogy akkor se hitte volna hogy a férfi meg fog jönni, méghozzá pont most*
-Csak Óvatosan, ez a nő veszélyes...*egy pillanatra hátra fordul, a férfi felé, most valahogy nincs idő a dolog megköszönésére, mert most eléggé forró a talaj. Úgy tűnik hogy egy lökéshullám támadja meg a férfit, de Demien bízik bennehogy Lucius eléggé képzett hogy megvédje magát, elnézve a tornádót, nem is kételkedik benne hogy rendesen kiképezték a férfit. Viszont jobban figyelni nincs ideje, mert ahogy vissza néz máris jópár tőr indul meg felé. A férfi talán még gyorsan reagál, és a pálcát maga elé kapva sikerül is egy pajzsot felvonni aminek hatására a kések elporladnak. Egy pillanatra hátra néz, ekkor látja meg hogy a férfi bizony árnyakkal küzd*
-Elbírsz velük? *Most már nem fordul hátra ha a férfi esetleg nem tudna mit kitalálni segítene, de elég sokfele kell koncentrálni, nemsokára lassan lehunyja a szemét, és mintha a szobána azon része sötétségbe is borulna. Nemsokára pedig valami előbújik a falból, pontosabban szólva valamik. Egy másik síkról, démonok, kb fél ember méretűek , viszont vannak páran, és a férfi parancsára a nőt is veszik célba, lehet hogy mind el pusztulnak, de gyengítenek a pajzsán. A férfi viszont még eközben sem hagyja abba a koncentrálást, lehet készül valamire*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-28, 12:03 am

*Puszta véletlen, hogy pont most érkezik meg Demien szobájához Lucius, hisz csak érdeklődésből kereste fel a mai este, hogy tud-e valamit a történtekről, de ezt a kérdést már hülyeség is lenne feltenni... minden bizonnyal tud. Ahogy megpillantja, hogy valami gond van, nem is szórakozik sokat, be is rohan a szobába, figyelmeztetve azért a magisztert, hogy ő is itt van.*
-Majd meglátjuk, ki a korcs. *szól vissza a nőnek, majd a férfi szavaira csak bólint. Küzdött már épp elég erős mágussal, de nem becsüli le ezt a nőt sem, hisz nem tudja, mekkora a hatalma. Hogy segíthessen Demiennek, Lucius létrehoz egy tűztornádót, melyet meg is indít Sayra felé, ám ezidő alatt a nő sem tétlenkedik, megindít egy lökéshullámot felé, ami elől nem is tud időben kitérni Lucius, így a falhoz lesz vágva. Felmordul, főleg, mivel látja, hogy a tornádó mit sem ért, a nő pajzsa nagyon erős.*
~Francba... mást kell kitalálni.~ *gondolja, de ekkor érzi, hogy kezeit és lábait árnyak kapják el és mintha égetni akarnák.*
-Persze. *felel Demien kérdésére. Lucius felnevet, majd egy pillanatra lehunyja szemeit és ahol a kezek tartják, lángolni kezd a teste. Az árnyak nem csípik a tüzet, így biztos, hogy el is lesz engedve, majd a lángok is eltűnnek testéről. Közben a magiszter is harcolni kezd a maga módszereivel, de Lucius is kiagyalta a következő lépését.*
~Ha nem lehet megtámadni a pajzson át... akkor majd megtámadlak alatta.~ *gondolja magában, majd már le is guggol, tenyereit a padlóhoz szorítva, és erősen koncentrál. A padló felizzik körülötte, majd szinte felszakítja maga előtt az utat a széles lángcsóva, ami ha sikerül, a pajzson belül formálódik hatalmas lángoszloppá, ami ki is tölti a nő pajzsát. A saját védelmén belül akarja megsütni a férfi.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-28, 12:20 am

*Nem olyan könnyű elbánni ezzel a démoni nőszeméllyel, bár most ketten vannak és Demien nagyon is erős. Egy kis segítséggel lehet, hogy erősebb is, mint Sayra, de a nő nem fog erre lehetőséget adni. Még csak az kéne, hogy legyőzzék és minden terve a semmibe vesszen. Ellöki hát Luciust, egyenesen a falnak, akit kezek kapnak el, viszont a tűzmágia elég hatásos és a nő most árnyakat használt. Tehát a férfi kiszabadítja magát, ahogy Demien is kivédi a tőröket. Nem volt olyan erős próbálkozás, de a pajzs miatt Sayra hatalma is korlátozva van. A démonok időközben megjelennek, amik felé a nő tekint és az egyiket puszta tekintetével robbantja fel, míg a másikat árnyakkal kezdi el széttépni. Szépen halad velük és láthatóan élvezi is a harcot, de ekkor éri a meglepett támadás. a tűz még nem is lett volna nagy dolog, de ahogy a pajzson belülre kerül galád módon, a nő felsikít és hírtelen ereszti le kezeit, hogy megszüntesse a pajzsot. Ruhái megégtek, majdnem meztelen a két férfi előtt, de ez nem érdekli, ahogy az se, hogy bőre több helyen megégett.*
- Szóval így állunk. *fordul meg hírtelen és a szobában lévő test felé int kezeivel, tehát Nathaniel kerül elő és egyenesen Sayra kezei közé jut, ahol a nő megfogja a fiú nyakát, majd előre nyújtja.*
- Még mindig úgy érzitek, hogy támadni akartok. Megölöm, egy kis mozdulat és vége a fiúnak. *mondja igen csak ridegen, miközben az utolsó démont is elpusztítja, amit Demien hozott létre. Nem akar menekülni, de érzi, hogy ez a harc így nagyon nem jó, tehát ha kell, sakkban fogja tartani a magisztert, viszont idő közben koncentrál ám, így Lucius arra lehet figyelmes, hogy a falból valahogy előtört egy furcsa kéz, egy eszköz, amely átszúrja a szíve alatt kissé a testét. Hegyes és fekete, de nagyon is fájdalmas, ahogy a testében van és vére is rendesen megered tőle.*
- Mi lenne, ha választanod kéne Demien? A fiú vagy Ő? *int fejével Lucius felé, de továbbra is erősen fogja Nath torkát, bár a fiúnak nem esik még baja láthatóan, viszont Lucius eléggé szenved és valahogy képtelen kivenni a testébe fúródó fegyvert és mozdulni se tud, mint ha lebénult volna, bár beszélni még van ereje... Mi lehet ez? Nem tudni... egy régi, furcsa praktika, amit a Minisztérium emberei nem ismerhetnek... ők se tudnak mindent, amit itt, a Mysterioban tanítanak.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-28, 12:44 am

*Úgy tűnik hogy Lucius támadása jól jött, erre Sayra nem számított , és bizony meg is égett, méghozzá elég rendesen. A férfi csak komoran nézi, ahogy a démonai elpusztultak, majd a nőt is, aki újabb cselhez folyamodik, először Nathanielt veszi magához, a férfi nyugton marad láthatólag mintha gondolkozna valamin, ekkor viszont hirtelen jön a támadás ami úgy néz ki Luciust is elkapja. A férfi egy pillanatra kicsit gyorsan hátra néz, látja hogy bizony választás elé állították. Egy pillanatig komolyan néz bele a másik szemeibe, majd utoljára Luciusra, majd Nathanilre is néz, majd lecsukja a szemét, pár pillanatig így van. Talán gondolkozik valamin? Elvégre ha Lucius meghallna, gyengülne az erejük, Nathanielnek meg nem lenne jó még egyszer a halállal való ismerkedés. Meglehet hogy van mit átgondolnia, végül viszont meglepő dolgot tesz. Elteszi a pálcáját, majd lassan le eresztve a kezét a nő felé kezd menni. Nem tudja hogy Sayra milyen állapotban van, mennyi ereje van még harcolni, de Nathanielt és Luciust is fogva tartja amihez erő kellhet. Nyugodtan halad a nő felé, majd pár centire meg is áll ellőtte.*
-A régi énem azt mondta volna hogy öld meg mindkettőt, a mostani ha választani kéne, azt mondaná hogy hagyd életbe és rendezzük le magunk. Lassan kinyitja a szemét, és a most a másikéba néz majd lassan megcsóválja a fejét, miközben keze lassan a másik derekához szorul, méghozzá olyan erősen hogy az már fáj*
-De ismersz...... Nekromanta vagyok. A halál számomra csak játék......*kicsit megfeszülnek az arcizmai miközben másik kezével, a nő pálcás keze után kap. Nem véletlenül volt az a lyuk a semmibe, kell gondolni bármire, és ha a nő akarja ha nem bizony a férfi neki is lendül, és a nő most már akármilyen fájdalmat okoz a másiknak bizony zuhanni fognak jó mélyre, és jó magasból. A férfi még zuhanás közbe fél kézzel megpróbálja kikapni a másik kezéből a pálcát és ha ez sikerül akkor a nő fele irányítva ki is mondja az igét ami talán véget vethet neki*
-Avada Kedavra*annyi már biztos hogy ha sikerül ha nem zuhanni fognak, de hogy a becsapódást hogy éli túl már jó kérdés. Talán ha megszűntek a férfi körül a varázslatok tud segíteni, de most Demien se reménykedik az ilyesmibe*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-28, 12:58 am

*Ahogy Sayra elkapja a fiút és a delegáció egyik tagját is, választás elé állítja Demient, hiszen tudni akarja, hogy melyikük élete fontosabb a férfinek. A magiszter láthatóan vacilál a dolgon, majd végül megindul a nő felé, aki még nem támadja meg, hiszen reménykedik benne, hogy észhez fog térni. *
- Én se vagyok már a régi és én azt mondom, hogy válassz. *mondja és érzi, ahogy a derekára ér az erős kéz és már lendítené is a pálcáját, hogy végezzen a férfivel, de kissé meglepődik, ahogy elkapják egyik kezét és már zuhannak is, mind a hárman, ugyanis Nathaniel továbbra is a nő kezében volt. Próbál Sayra a zuhanás közben elhúzódni Demientől, így ahogy az igét kimondja a férfi, meg is jelenik a zöld fény, de még is mást talál el... nem Sayrat, hanem a diákját. A nő ismét felnevet, hiszen oly vicces számára ez a jelenet, majd Demien mellkasára teszi a kezét, miközben elengedi a halott testet, így Nath az óceán vízébe zuhan és valószínűleg meg sem áll az aljáig.*
- Látom választottál. *mondja, majd igyekszik kezével olyan erőt bevetni, hogy összeroppantsa Demien szívét. A pálca még mindig a kezükben van, de nem ereszti el a nő se, de tudja, hogy irányítani nem tudná már tökéletesen... és hogy mi van Luciussal? A férfi érezheti, hogy el tud szabadulni a fegyver elől, de természetesen hatalmas fájdalommal jár és a vére is tovább folyik. És hogy mit tesz most? Azt neki kell eldöntenie. A fiú teste a vízben, a két magiszter pedig mint ha megállna a szoba és az óceán között és egy különös aura venné őket körbe, amibe behatolni már nem lehet. Demien kérte, hogy egymás között rendezzék le, úgy látszik, hogy sor került erre, de addig nem fog egyikőjük se leesni, amíg a harc véget nem ért.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-28, 1:21 am

*Miután Luciusnak sikerült kiszabadulni az árnyak fogságából, úgy dönt, onnan támadja a nőt, ahol nem védi pajzs. Ez pedig csak a padlót jelenti, így azon keresztül irányít be egy igen erős lángoszlopot, amire úgy tűnik, Sayra sem számított, mivel szépen lángra is kap odabent, viszont hamar megszünteti a pajzsot, így a lángok sem ölelik már körül. Sajnos a Demien által megidézett démonok hamar szét lesznek tépve, majd a nő is egy meglepetéssel áll elő, magához vonzza Nath testét.*
-Nathaniel. Ő meg hogy kerül ide? *pillant Demienre a férfi, majd vissza a nőre. Gondolkozni kezd... talán, ha a telekinézissel próbálkozna, el tudná venni a nőtől a testet... De ekkor egy éles fájdalomra lesz figyelmes a mellkasánál. Odapillant, és egy fekete valamit lát meg kiállni a mellkasából, nem sokkal a szíve alatt. Erősen vérzik a férfi, a fájdalom is igen erős, ráadásul valami különös okból kifolyólag meg se tud mozdulni.*
~Mi a franc ez?~ *kérdi magában Lucius, majd a fájdalmak mellett azért figyeli, mit akar ezzel a nő. Amikor kiderül, hogy választás elé állítja Sayra Demient, Lucius legszívesebben nekimenne, de nem tud mozdulni. Azt a könnyedséget, ahogy ez a nő egy diák élete felett akar rendelkezni... undorító.*
~A fiút válaszd Demien.~ *próbál valahogy sugallni a másik férfi felé, de sajnos erre nincs esélye, így csak figyeli a magisztert. Marha idegesítő egy helyzet, mikor ilyenkor nem tud mozdulni az ember. Demien viszont vacilál, majd lehunyja szemeit és Sayrahoz sétál. Pár szót még váltanak, majd Demien nekirugaszkodik, és mindhárman bevetődnek a nagy ürességbe, amit a magiszter robbantott a falba. Lucius nem látja, hová is vezet az a fekete űr, és felüvölteni se tud, pedig megtenné. Hallja még a halálos átkot is a zuhanó Demien szájából, látni viszont nem látja a történteket. Azt azonban észreveszi, hogy meg tud már mozdulni, bár a fekete tüskéről saját magának kell lemásznia. Viszont arra is rájött, hogy nem véletlenül szabadult ki, Nathaniellel történt valami. Nagy nehezen, hangos üvöltés mellett sétál le az őt átszúró árnyról, vére pedig továbbra is eléggé folyik, így mikor már nem tartja semmi fogságban, kicsit meg is torpan. Egy pillanatra megáll, de tudja, hogy nincs vesztegetni való ideje. A lyukas falhoz rohan és letekint a mélybe. Látja, hogy Demien és Sayra ott lebeg valamilyen gömbben. Minden bizonnyal a nő hozta létre, és ahogy az előbb se tudott áthatolni rajta, valószínűleg most sem fog tudni. Ráadásul Nath sincs ott, így Lucius csak lehunyja szemét, kezét a lyuk felé tartja, majd erősen koncentrálni kezd. Elég nagy fájdalommal jár neki így, sebesülten, de nem hagyhatja, hogy a fiú teste az óceánba zuhanjon. Minden erejére szüksége van, hisz a kölyök már egy ideje zuhan is, de szerencsére sikerül elérnie és nagy nehezen visszaemelnie Demien szobájába. Amikor azonban ezzel megvan, ő maga is lerogy a fal mellett, kezét pedig a sebre szorítja, ami csúnyán vérzik.*
-Most mi a francot csináljak... Túl erős a pajzs... főleg így. *jár az agya, de pillanatnyilag semmi kézzel foghatót nem tud kitalálni. Nehézkesen, de ismét lábra áll, pálcáját a két magisztert tartó gömb felé tartja, hátha valamikor csökken annak erőssége és be tud segíteni Demiennel. Addig azonban magára van utalva a férfi.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime2010-06-28, 1:40 am

*A férfi kérdésére már nem is tud válaszolni, mert az események gyorsan pörögnek, végül már ott tartanak hogy a férfi lassan oda sétál a nőhöz*
-Nem... te cseppet sem változtál*csóválja meg a fejét, és mondja halk szavakkal majd még vissza nézve Lucius felé neki rugaszkodik, és úgy tűnik hogy magával rántja nem csak Sayra-t de így Nathanielt is. Reméli hogy Lucius a fiún tud segíteni, most per pillanat azon van hogy Sayrat elküldje a halálba.LEhet hogy túl nagyra nőtt benne a bosszú szomj, és emiatt is volt figyelmetlen? Nem tudni , de a varázslat létre jön, viszont a nő jókkor mozdul el és Nathanielt kapja telibe*~mi?~*kicsit megnőnek a szembogarai, de nem ereszti a másikat, érzékeli hogy megálltak, nem zuhannak, de nincsenek is biztonságos talajon. Fura egy pillanat annyi szent. A nő gúnyos megjegyzésére nem válaszol, de amikor a kéz a szívéhez ér, bizony érzi a fájdalmat, nyakán az erek ki is düllednek de továbbra se enged. *
-Elfelejtetted hogy mi vagyok...... Vissza fogom hozni......*mondja kicsit erőlködve, egyik kezét a másik kezén , másik kezét pedig a nyakán tartva. FÁj neki a nő támadása de ő se ereszt, keserves egy pillanat annyi szent, de úgy tűnik mindketten el vannak szánva a végsőkig. Szeme sarkából látja mintha Nathaniel testét sikerült volna megmenteni de most nem tud erre figyelni... Talán ha túléli. Viszont a nő is érezhet valamit a férfi keze nyomán, mintha feketeség áradna szét a testén, és ezzel egy iramban fájdalom is. Mintha valami elhamvasztaná, vagy rothasztaná a bőrét, és még az alá is bemegy a húsba. A folt pedig a nő mellkasa felé vonul, ahol a szív van. Ha eléri megölheti. Bár arra nem gondolt hogy akkor a gömb is megsemmisül, de nincs mit tenni. Kezét lassan levezeti a nyakról, egészen a mellkasig ahol a szív van. ÉS a nő egy nyomó érzést érez, mintha a bőre alá szeretnének benyúlni, nem is téved. A férfi elég brutális dologra készül , ki akarja tépni a másik szívét. Bár neki is óriási fájdalmai vannak a nő keze miatt, de nem akarja feladni*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
Vissza az elejére 
18 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Demien Cornwlade karakterei
» Cornwlade ház
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Lucius Benedict Fenris lakosztálya
» Demetrius lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: