Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Demien Remus Cornwlade Lakosztálya

Go down 
+26
Hecate Lunadea
Alestor Firneus
Isabella Bartolo
Charles Hellrain
Mordana Liward
Daphne Alucard
Sverkir Erik Bergstrom
Merle Chevalier
Zaria McBlade
Ian Branson
Lucius Benedict Fenris
Jane Swan
Jasmine Miels
Mesélő
Josh Barker
Lilith Corivan
Sayra
Thomas Wordsworth
Caldor Dreskov
Ruby Rose Re
Alexi Solsagan
Faith Craven
Nathaniel Cornwlade
Aoifé Siobhain
Sideris Valbraith
Demien.R.Cornwlade
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitime2013-02-09, 5:42 pm

*A férfi már várta nevelt fiát, így talán nem is lehet fura a fiú számára, hogy mihelyst kopogott, az ajtó szinte azonnal tárul fel, felfedve előtte, a már jól ismert irodát, ahol régebben is többször megfordult már. A férfi éppen a dolgozószobájában áll, láthatóan olyan öltözetbe, ami nem arra enged következtetni, hogy itt kívánja megtartani az órát. Fekete nadrágot visel, fölötte fekete pólóval, illetve egy hosszú bokáig érő elegánsnak is nevezhető bőrkabátot is. Mikor Nath megjelenik, a magiszter csupán rá emelve komoly tekintetét biccent felé.*
- Üdv Nathaniel, örülök hogy ilyen hamar eltudtál jönni… Gondolom nem lep meg, hogy nem sok nekromanciát tanuló társad lesz, csupán páran vették fel, ezt a tárgyat, én pedig úgy döntöttem, hogy személyesen, és külön szeretnék foglalkozni mindegyikőtökkel. Gyere csak beljebb és fogd meg a karom, dolgunk van méghozzá elég messze, szóval jobb ha sietünk.*nyújtja felé a karját, s ha minden jól megy, nemsokára már Nathaniel is érezheti a húzást, ami igencsak messze, pontosabban Izlandra, s mikor földet érnek, már Nathaniel is láthatja, hogy ismerős helyre érkeztek, ugyanis a ház ami előtt állnak nem más mint a Cornwlade ház.*
- Elég szerencsétlen dolog volt, ami a hegynél történt szibériába.. Miért ültél bele abba az átkozott székbe?*kérdezi komoly hangon, miközben tekintetét a fiú felé emeli. Ha Nathaniel megnézi, komolyságot láthat rajta, semmi többet, a hangnemben sem leszídás érződik, inkább valami olyasmi, mintha a férfi nem értené miért tette ezt a nevelt fia, s ez így is van. Demien bár régóta ismeri a fiút, még mindig nem tudja teljesen kiismerni. Kezével intve jelez, hogy menjenek bent a házba, azonban az aulában egy különös dolog várja őket. Pontosabban egy rab, akinek teste ki van láncolva a falhoz, láthatólag eleget szenvedett, de még mindig tartja magát.*

//Ide még mehet egy, aztán a kövit én már a Cornwlade házba írom //
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 36 I_icon_minitime2013-02-09, 5:51 pm

*Az ajtó elég hamar ki is nyílik előttem, így nem is teketóriázom, már be is sétálok, azt pedig becsukom magam mögött. Minden olyan, amilyennek már megszokhattam régen is, szeretek ide járni, így picit mintha el is mosolyodnék, de aztán Demien felé tekintek.*
- Szia! Természetesen, a bál most nem érdekel, voltam már eleget. *vonogatom meg vállaimat is, miközben közelebb sétálok a magiszterhez, aki nem is húzza tovább a dolgokat, rá is tér a lényegre. Huhh, megúsztam, legalább nem említi fel a trónos dolgot.*
- Sokan nem szeretik a halottakkal való foglalkozást, de a privát órák mindig jók, gondolom a többiek is értékelni fogják. *fejtem is ki a véleményemet, majd mivel utazni készülünk, így szépen meg is fogom a másik karját, majd jön a jól ismert húzás és az ismerős hely is, így nézem meg a házat, amit már rég nem láttam, pedig szabad bejárásom van oda.*
- Miért ide jöttünk? *kérdezek is rá meglepetten, majd ha megkapom a választ, utána egy kérdés is jön felém. A fenébe, mégse felejtette el...*
- Őszintén? *tekintek is a másik arcára, majd kezeimet zsebeimbe sűllyesztem.* - Amikor hallottam a trónról, meg akartam szerezni magamnak... tudod, nagyobb erő, valahogy nem javulok. De amikor ott voltam, akkor nem akartam beleülni, de volt valami erő és hang a fejemben, amely kényszerített rá, én pedig nem tudtam ellenállni, nem voltam elég erős. Mindenesetre, a hang a varázsigét is elmondta, de hogy mi történt a trónnal és milyen erőt engedtem szabadjára, azt nem tudom. *kérdőn a férfi felé nézek, remélve, hogy ő mesél nekem valamit, hogy ő tud arról, hogy mi minden is történt, de azért lépkedek is utána, egészen be az épületbe, így szúrom ki a rabot az aulában. *
- Mit csinálunk vele? *jön is a következő kérdésem, de picit se sajnálom. Már rég nem érzek senki iránt se sajnálatot, nem tudnak érdekelni, egyszerűen ez a sorsuk, törődjenek bele... a jó oldalam ilyen szinten már régen kihalt.*
Vissza az elejére Go down
 
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
Vissza az elejére 
36 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
 Similar topics
-
» Demien Cornwlade karakterei
» Cornwlade ház
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Lucius Benedict Fenris lakosztálya
» Willow lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: