Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 7:18 pm

//Olvad//

*Troynak tetszett a játék, de csak egy darabig. Azért, ha kell, én is tudok okvetlenül kínozni. A csókot nem viszonozta, nem lepődtem meg, pontosan erre számítottam, Troy lefagyott, mint a windows, örömömben sikítani tudtam volna de, hogy fokozzam a meglepetések áradatát, egyszerűen simogatni kezdem, egészen a nadrágja széléig. Ördögi mosoly terül szét az arcomon, főleg, miután Troy komolyan bejelenti, hogy itt és most van stop. Így lassan elnyertem a jutalmam, menekülhetek a vízből. Troy szépen kiúszott velem a medence széléhez, majd ki is ült rá, én még kicsit benn maradtam, sőt... Amíg Troy magát ette a történtek miatt, én vidáman mosolyogva elindultam kapaszkodva a medence szélében, az ellenkező irányba, ahol hamarosan újra leér a lábam. Csak, hogy kicsit jól érezzem magam, mielőtt teljesen elhagyom Troy auráját, a lábammal jó nagyot csaptam a vízbe, újra telibe kapva a fiút.*
-Majd szólj ha felkeltél csipkerózsika. És ne búslakodj. Játék volt, tudtommal nem sértettem személyi jogokat. A gatyád rajtad maradt.*fölényesen szólaltam meg, megnyertem a csatát, bár lehet, hogy a háborút még nem, de semmi gond, ha egy kicsit ügyesebb leszek, akkor azt is simán győzelemnek foghatom fel. Nem is olyan sokára újra éreztem a talajt a lábam alatt. Így elengedtem a medence szélét. Lassan sétálgattam a vízben, nem volt kedvem kiszállni. Egyszer kétszer le is merültem, hogy a hajam maradjon csak vizes, tudtam, hogy jól áll így nem zavartattam magam. Majd vettem a bátorságot, és megpróbáltam lebegni. Elsőre úgy el süllyedtem, mint a nyeletlen balta.*
-P!cs@ba.*morogtam mikor kisöpörtem a hajamat az arcomból. Majd újra próbálkoztam, ezúttal kicsit sikerült a vízen maradnom, majd újra elrontottam.*
-Na jó, elegem van, az úszás nem nekem való.*siránkoztam halkan, végül mély levegőt vettem, és leültem a medence aljára duzzogni. Ha már Troy is ezt csinálja, akkor nekem is meg van engedve. És kipróbálhatom meddig bírom levegő nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 7:35 pm

* Addig jó is volt a játék, míg nem kap egy csókot, amit nem viszonoz, mert ő Aysha-t szereti. Nem gondolta volna, hogy ez a gyerekes játék idáig elfajul, főleg, hogy hamarosan meg is érzi, hogy már a nadrágjánál vannak. Az ördögi mosoly most cseppet sem érdekli, ha ez volt a célja, hát akkor nyert. Most magát emészti azért, hogy Aysha-nak csalódást okoz, már megint pedig nem akart. Jelen pillanatban azt sem tudja, hogy hogyan is mondja el, bár van még egy pár olyan eset, amit el kéne mondania, de úgy gondolja, hogy azok már régen voltak. Kint a medence szélén, csak néz maga elé és próbálja magában összerakni a szituációt. *
~ Szia, Kiscicám. Mi újság? Ja, csak úgy mellékesen elcsattant egy csók köztem és Zoey közt, de azért remélem jól telt a délutánod... Marhaság. ~
* Szidja le magát és ebből csak az hozza vissza, hogy egy adag vizet megint kap az arcába. Rátekint Zoey-ra és hallgatja, amit mond. Még jó, hogy a nadrágja rajta maradt, mert különben ott már bajok lennének. Legalábbis az biztos, hogy más is történt volna a részéről... De ebbe nem is akar belegondolni, nem válaszol semmit, csak sóhajt és újra a vizet kezdi el nézni maga előtt. Arra néz fel újra, mikor Zoey ügyeskedik a lebegéssel, amire egy halvány mosoly ül ki az arcára. Teljesen elbambult, így csak arra eszmél fel, hogy a lány eltűnt a felszínről, így beleugorva a vízbe, leúszik hozzá, ugyan úgy átkarolja a másik derekát, majd felhozza a felszínre. *
- Ez egy nagyon rossz ötlet.
* Jegyzi meg mikor felérnek a felszínre, de abban a pillanatban el is engedi, majd újra kiül a medence szélére, remélhetőleg most nem mászik el semerre se Zoey. *
- Elsőnek úszni tanulj meg, utána búvárkodj.
* Ad egy tippet, hogy nehezebb úgy búvárkodni, hogy nem tud úszni, majd eszébe jut valami, ami lehet, hogy dedósnak fog hangzani, de most jobbat nem tud kitalálni. *
- Mi lenne ha karúszókkal próbálnád meg?
* Néz rá kérdőn, hogy mit szól az ötlethez, bár lehet, hogy ki fogják nevetni, de legyen ez a legkisebb gondja, hogy örömet okoz másiknak. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 7:49 pm

*Troy semmit nem mondott, arra amiket a fejéhez vágtam, hisztis egy pasi. Végtére is teljesen mindegy. Gyorsan el is húztam a közeléből, hogy nehogy még az is baj legyen. Próbálkozom a lebegés művészetével, több kevesebb sikerrel, végül a medence aljára ülök le duzzogni. Csak tudnám mire jó. Végtére is nincs szabályozva, hol duzzoghat az ember. Lassan számoltam magamban a másodperceket, majd erős húzást éreztem felfelé. Troy rángatott a felszínre, de azonnal el is engedett.*
-Jaj hagyjál már élni. Duzzogjál tovább, viseld a következményeit, hogy veled nem lehet úgy játszani, hogy lefröcsköllek egy adag vízzel. Mert tudod, hogy nem tudok úszni, erre azért is berángattál oda.*intettem a kezemmel a medence másik irányába, és dühösen karba fontam a kezem.*
-Nem búvárkodtam t*kfej, hanem duzzogtam.*magyaráztam élesen, és úgy néztem a fiú szemébe, hogy ha ölni tudnék úgy akkor tuti ő lenne az első áldozatom.*
-Milyen karúszók? Még lebegni sem tudok, istenem annyira hüŁye vagy.*nagyot csaptam a vízbe, majd kikászálódtam, és elmasíroztam a törölközőmig.*
-Majd ha rájössz, hol hibáztál beszélgethetünk. Addig meg vegyél pár mély levegőt. Mielőtt önsajnálatba kezdesz itt nekem, nem csaltad meg a nődet, egyszerűen szabadulni akartam, és elértem a célom. Érted édesem?*jó csípősen oda mondtam mindent Troynak, hogy nekem itt ne búslakodjon, mert kapott egy kósza csókot, meg végig lett simítva a hasa.*
-Azt hittem te normális vagy. És amúgy meg van gerincem, nem fogok bele nyúlni egy kapcsolatba. Bár ki tudja, hogy mit vár az ember a másiktól. De ha annyira akarod, akkor megmondom Ayshanak, hogy hékás, lekaptam a pasidat, de annyira merev volt, hogy még vissza csókolni sem tud.*tártam szét a karom, miszerint, ha ennyin múlik a kis élete, akkor megteszem. De nem vártam meg a válaszát, újra a medencét vettem célba, és bele ugrottam.*
-Ha meg annyira nem tetszik a társaságom el lehet ballagni.*mutattam az ajtó felé, mikor újra felbukkantam.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 8:34 pm

* Nem hisztis, csak mindent lenyel, amit a fejéhez vágnak, viszont azt nem szeretné, hogyha valami baja lenne Zoey-nak, így mikor elmerül leúszik hozzá és felhozza, majd újabb sértéseket kap. *
- Ne haragudj.
* Húzza el a száját az első támadásra, nem akarta tönkre tenni a meghalásos dolgát, de valahogy aggódott érte, már tudja, hogy nem kellett volna, de sajnos ő ilyen. A mondat második részére, amiben a duzzogást ecseteli nem reagál rá csak végig hallgatja. Eltekint arra, amerre mutatnak, de nem is érti, hogy miért van ennyire felháborodva, hiszen fogta és semmi baja nem lehetett, de ha ennyire felszeretné fújni nem fog bele szólni. Az éles magyarázatra nem reagál semmit, de viszont az ötletére, amit lehurrognak, csak halkan kiejt egy szót. *
- Lehet...
* Válaszol arra, hogy hülye, pedig nem érzi magát annak, csak tényleg segíteni akart. Azért szebben is meg lehetne fogalmazni, hogy nem kér a segítségéből, mielőtt leszedi a fejét. Végig nézi, ahogy a másik elmegy a törülközőjéért, majd ő is kiszáll a medencéből és vár, hogy mikor hagyják megint itt, de nem így történik helyette megint támadják szavakkal. *
- Nem kezdek önsajnálatban, csak szarul érzem magam miatta, mert szeretem Aysha-t, igen... És nem akarom ezzel megbántani, de ne haragudj, hogy lelkiismeretes vagyok.
* Csak normálisan mondja, közli a dolgokat, hogy ő nem olyan, aki utána nyugodtan tud aludni, hogyha van valakije, bár ez Diana-val más volt, de akkor is épp szüneteltek. Majd egy újabb sértést vágnak a fejéhez, amit már nem igazán bír, így kicsit flegma módon kérdez. *
- Ezt élvezed a legjobban, hogy elhordasz mindennek? Nem kell megmondanod, tudod én őszinte vagyok vele és mindent elmondok neki. És érdekes, de tudtommal múltkor felpofoztál mikor megcsókoltalak, pedig akkor nem is voltam együtt Aysha-val.
* A többit csak úgy tényként mondja, hogy őszinte a barátnőjéhez, leszámítva egy-két dolgot, de úgy gondolja, hogy azok a titkok neki járnak, mert így is többet tud róla Aysha, mint fordítva. Látja, hogy nem egészen érdekli Zoey-t a válasza, így mikor feljön és az ajtó felé mutattak, csak megrántotta a vállát. *
- Csak ne fulladj bele...
* Mond még valamit, majd elindul a pad felé és felveszi a törülközőt, majd elkezdi megtörölni magát. Mikor ezzel kész van felveszi az ingét és üldögél még egy kicsit a padon közben elkezdi törülni a haját is. Annyira nem vizes, hogy folyjon belőle a víz, így a törülközőt az ölébe teszi és így kócosan hátradől a falnak, majd a vizet kezdi el nézni és Zoey-t, ahogy pancsol. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 8:50 pm

*Amit lehetett, mindent Troy fejéhez vágtam. Már csak piszkálódásból is, nem nagyon zavartattam magam, hogy mit válaszol, egyszerű b*nkónak tűnő vállrándításokkal válaszolgatok, és még hümmögök is.*
-Nem is értem, miért érzed szarul magad, ha vissza se csókoltál?*kérdeztem halkan, hiszen ezt nem tudtam megérteni, lehet, hogy én vagyok ilyen sekélyes, vagy nem tudom, meg én kezdtem el játszani, akkor miért ő... Áh teljesen mindegy.*
-Nem haragszom, és miért lenne baj, hogy lelki ismeretes vagy?*tök furcsa, az előbb még leordítom, most meg kedvesen kérdezek vissza, kis nem értem éllel a hangomban.*
-Nem élvezem, ha le kell hordjak valakit, csak kicsit zavar, amiért magadba süppedsz, mert kikezdtem veled, hisz valljuk be ez volt, jó az már persze senkit sem érdekel, hogy félek és iszolygok a mély víztől, és ezért csináltam.*feleltem csendesen, majd hozzá tettem.*
-Ajj annyira össze zavarsz.*nyavalyogtam. Már a vízből válaszolgatok Troynak, és ha lehet a fülem tövéig elvörösödtem, mert nagyon nem értettem, hogy mi ez a hirtelen hangulat változás.*
~Tutira meghülyültem.*futott át az agyamon, majd gyorsan elmerültem a vízben. Troy eközben már felöltözött, mikor újra felbukkantam a srác a padon ült, és felém pislogott. Kajak nem értettem semmit.*
-Mi lenne ha nem fixíroznál? Így is össze zavarodtam.*jegyeztem meg csendesen, nem volt semmi sértő abban amit mondtam, egyszerű kérés volt részemről. Fogalmam sem volt, hogy mit csináljak, a fiú pillantása alatt. Inkább kiültem a medence szélére, a lábaimat hagytam a vízben, de hátra néztem Troyra.*
-Ne haragudj, hogy leüvöltöttem a fejed. Biztos megjött vagy egyszerűen csak !dióta vagyok.*tártam szét a karom, ahogy a csendes mondat elhagyta ajkaimat. Nem mertem Troy szemébe nézni, csak az arcát néztem, hogy a mimikájáról olvassak. Nem volt bátorságom a szemébe nézni.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 9:19 pm

* Tényleg elég sok mindent vágnak a fejéhez, ami nagyon is bántja, de próbál nyugodt lenni, ameddig csak tud. A költői kérdésnek tűnő kérdésre egy egyszerű választ ad. *
- Mert én ilyen vagyok.
* Rántja meg a vállát, hiszen valóban nem csókolt vissza, de attól még rosszul érezheti magát, hogy megcsókolták. Nem is lehet megérteni, és nem is szeretné, hogy valaki megértse ezt, mert tudja, hogy más srác ezen nem akadna fent, de ő teljesen máshogy működik, mint a többség. A kérdésre ugyanolyan nyugodtan válaszol. *
- Mert azt mondtad, hogy önsajnáltatásba kezdtem, pedig nem, csak a lelkiismeretem bánt ilyenkor.
* Húzza el a száját, mert lehet, hogy ez rossz tulajdonság vagy jó, azt nem tudja, de azért kíváncsi arra, hogy Zoey minek is mondja, vagy egyáltalán reagál-e rá valamit. A következő kijelentésre nem válaszol semmit, mert nem tud mit, bár a hozzáfűzésre összevonja a szemöldökét, mert ezt most nem érti. *
- Én zavarlak össze? De miért?
* Kérdez rá a dologra, bár nagyobb esély van arra, hogy megint nem válaszolnak. Persze akkor tuti, hogy megfog sértődni, vagy itt hagyja ki tudja, majd lesz, ami lesz. A gondolataiban nem tud olvasni még szerencse, de nem érti, hogy mire céloz ezzel a kéréssel, így csak tagad. *
- Nem fixírozlak.
* Meg is rázza a fejét, hogy tényleg nem fixírozta, de még mindig nem tudja, hogy miért van összezavarodva. Figyeli azt, ahogy kiül a medencébe és próbál a szemeibe nézni, de csak nem akar sikerülni. A bocsánatkérésre egy kedves mosolyt küld felé, hogy nem haragszik, csak nem érti ezt a kitörést, majd kérdőn össze vonja a szemöldökét. *
- Megjött és vízbe mész?
* Vonja fel az egyik szemöldökét, bár tudja, hogy milyen nyűgösek a lányok Aysha-n tapasztalta már, de azért fura, hogy megjött neki és mégis vízbe ment, de lehet, hogy mindenki máshogy képzeli el ezt a dolgot. *
- Mi lenne ha kimennénk a fogadóba? Valahogy nincs kedvem már úszni, na meg ott régen is voltam.
* Tesz fel egy ajánlatot, bár neki nem olyan fontos, hogy oda menjenek inni, csak ez jutott most hirtelen az eszébe. Kérdőn tekint rá, bár nem igazán akarja felvenni vele a szemkontaktust, ami most érdekes mód nem zavarja. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-18, 9:32 pm

*Végre értelmesen is tudok beszélni Troy-al, a kitörést követően. Még azt is megjegyzem, hogy össze zavarodtam... De minek is jelentettem ki?*
-Oh erre hadd ne kelljen válaszolnom, még az is csak bajba sodorna. Természetesen, itt konkrétan magamra értem.*böktem meg a mellkasom. Végül kiültem a medence szélére, és össze-vissza beszéltem mindent.*
-Jaj nem úgy értem, hogy igazából megjött, maximum egy metafora volt, hogy tuti azért vagyok ilyen harapós. De ha az lenne, nem ugrálnék ilyen vígan a vízben.*mondtam egy halovány mosollyal. Nem nézet a fiú szemeibe, attól csak még rosszabbá válna a helyzetem. Komolyan egy ilyen kedves pasit mi a nyavalyáért bántottam így meg? Teljesen nyolc, csak azt tudom, hogy vissza szívni nem lehet. Troy egy kérdést tesz fel. Mire végül felkaptam a fejem.*
-Akár mehetünk is. Csak gyorsan megszárítkozom.*motyogtam, és végleg elhagytam a medencét. Gyorsan a padhoz léptem, és elvettem a törölközőm. Majd végig töröltem magam, végül gyorsan a hajamat is megdörzsöltem, még jó, hogy gyorsan szárad, ez egy jó pont ilyenkor. Végül felvettem a kis p!csa nacim, és a pólóm is, de ennek az volt a hátránya, hogy a bikini felsőm még egy merő víz volt, így teljesen átáztatta.*
-Ezt azért le kéne hámozni magamról még a szobámban.*jegyeztem meg, majd Troyra néztem.*
-Akkor egy alkohol kúra?*kérdeztem viccesen, mert más nem jutott az eszembe.*

//Fagycica//
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-19, 4:40 pm

// Olvad //

* A kitörés végre vége maradt és normális hangnemben, sértegetések nélkül tudnak beszélgetni, ami nagyon is jó neki. A kérdésre nem egészen kap választ, de azért megpróbálkozik, így további két kérdést tesz fel. *
- Bajba? De mi?
* Vonja fel az egyik szemöldökét, mert ez érdekli, és a tekintetében is ez csillan meg. Az már más kérdés, hogy nem fogja megtudni, de akkor is valahogy kiszedi belőle, mert hagyja a kíváncsiság, ami talán rossz tulajdonsága. A medence szélén ülő lány, igen érdekes mondatot mond, amit meg is kérdőjelez, de aztán a megmagyarázásra megvonja a vállát, ő nem ért az ilyen lányos dolgokhoz, így inkább ráhagyja. *
- Értem, azt hiszem.
* Nem hangzik túl meggyőzőnek, de ez érthető is nála. Furcsállja, hogy nem néz a szemébe, így nem tudja sehogy se felvenni a szemkontaktust, ami nagyon is bántja, de beletörődik. Végül átgondolja magában a dolgokat és egy ötlettel áll elő, amibe Zoey beleegyezik, így egy mosoly ül ki mindjárt az arcára. *
- Rendben, én is átöltözök.
* Egyezik bele még mindig mosolyogva, majd ahogy mellé lépnek a padhoz azt nézi, ahogy Zoey szárítkozik. Őt ez nem zavarja és talán egy kicsit bele is bambult, így arra eszmél fel, hogy hozzá beszélnek, mire a másik szemeibe néz, hogyha engedi és bólint egyet, bár nem értette, hogy mit kérdeznek. Az ivásra való megjegyzésre már figyel, így fel is áll a padról, belelép a papucsába a törülközőt a nyakában hagyja, majd kicsit vizes és kócos hajjal áll Zoey előtt. *
- Nem muszáj inni, hogyha nem szeretnél, de majd meglátjuk. Akkor menjünk fel, és találkozunk 10 perc múlva az aulában.
* Ha a lány is beleegyezik, akkor elindulnak együtt addig, ameddig szét nem választja őket az út. Fel siet a szobájába, majd megtörülközik jobban és megszárítja a haját. Szerencsére annyira nem hosszú, így hamar megszárad, majd amint ezzel kész van, felvesz egy inget, ami most sárga, fehér kockás, egy koptatott farmert, és magára veszi a zöld kis kabátját. El is indul vissza fele az aulába, hogy találkozzon Zoey-val. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-19, 4:55 pm

*Gyorsan túl vagyunk a dolgokon, és már szárítkozok is. Miközben Troyhoz beszélek. Bár úgy tűnik a fiú kissé elbambult. Viszont az alkoholos megjegyzésre már reagál.*
-Ne nevettess, addig iszunk ameddig jól esik.*mosolyogtam, végül felvettem a pólóm, és el is indultunk a szobáink felé. Félúton elváltunk, és megbeszéltük, hogy mikor és hol találkozunk. Így rohanok fel a saját szobámba, gyors ruha csere, és hajszárítás. Zöld felső, fekete nadrág, acélbetétes, és a kedvenc hasított bőr lovagló kabátom. Mivel kint nincs hideg, így elég lesz. A biztonság kedvéért egy vékony fekete pulcsit felkötök a derekamra, és nagy figyelmet szenteltem annak, hogy a csomó laposan feküdjön a nadrág elejénél. Végül egy laza smink, és még bőven van négy és fél percem arra, hogy leérjek az aulába. Hogy útnak induljunk Troy-al.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-27, 8:23 pm

// Olvad Marcussal //

*Végre leérnek az uszodába, ahol rendkívül kellemes időtöltésnek néznek elébe, még akkor is, ha már nincs idő felugrani a szekrényben heverő fürdőnaciért. De sebaj, mert így legalább a másik fiú sem tud hivatalos uniformist ölteni. A kellemesen hűvös vízben aztán előkerülnek ilyen-olyan témák, ám a többségük felettébb lehangoló, így Zoárd igyekszik hamar túlleni rajtuk. Persze nem panaszkodhat, mert legalább megtud pár dolgot a másikról, amit aztán alaposan el is raktároz a buksijában.*
- Azért nem tehetem meg, mert majd át kell vennem apámtól a hivatalt. De ez még odébb lesz. Ezért is élvezem most ezt a kis szabadságot.* feleli engedelmesen, míg felfekszik a víz felszínére, a másik meg kikapaszkodik a medence szélére.*
- A nőkkel csak a baj van.* mormogja még el a bajsza alatt ezt az ősrégi bölcsességet, de minthogy a fiú lezártnak tekinti a témát, ő sem nagyon feszegeti tovább. Első megközelítésben így is elég sokat megtudott a fiúról, ideje hát kellemesebb vizekre evezni.*
- Úgyhogy azt javaslom, ne is foglalkozzunk velük többet, még ha ezzel nincs is megoldva az ügy. Inkááább...* Remek színészi képességeit csatasorba állítva elmélyült gondolkodást mímel, míg mintegy véletlenül közelebb evickél a másikhoz. Mikor már csak karnyújtásnyi távolságban van, egy gonoszkás vigyor kíséretében elkapja a fiú kacsóját és ugyanezzel a lendülettel belerántja a medencébe a másikat. Először ugyan csak egy lefröcskölést intézett volna hozzá, de azt nem találta elég elvetemültnek, így félő volt, hogy nem zökkenti ki a másikat borús mélázásából. Márpedig Zoárd mindennél jobban szeretné látni a másik mosolyát, még ha esetleg bosszúszomjas is lesz ezek után.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-27, 8:44 pm

*Tényleg elég sok minden előkerül ezen beszélgetés alkalmával, de ezt Marcus se bánja, végre valakivel el tud beszélgetni a dolgairól, hiszen általában csak a szokásos témák vannak és mindig lányokkal fut össze, akiket már képtelen hova tenni. Na de a lényeg, hogy most bár kissé szomorkás lett a témák miatt, mégis jól érzi magát és így hallgatja meg Zoárd szavait is, mi szerint kötelesség vár rá a jövőben.*
- Te legalább már tudod, hogy mi lesz veled pár év múlva. *tűnődik el mindezen, majd ahogy a srác megjegyzi, hogy a nőkkel csak baj van, elvigyorodik, de rá is bólint minderre.*
- Igen, igazad van. Eddig is jól megvoltam nélkülük, kellett nekem megszeretnem egyet. Túlságosan meg tudnak bántani, de látni se akarom többet. *hangja most határozottan cseng és bár nem tudja, hogy mi lenne akkor, hogyha ismét találkozna Isabellával, ez most nem is számít. Inkább csak felül a medence szélére, így láthatóvá válik teste is, mely nem ám valami izompacsirtára emlékeztető, de mégse túl nyüzüge, tehát olyan normális kinézetű, de azért Marcus meg van ezzel elégedve. Mindenesetre hallgatja az elgondolkodást, mi szerint Zoárd témát akar váltani, így kíváncsian tekintget a vízen pihengető srác felé és ahogy az hirtelen mozdul, tekintete meglepetté válik, ahogy kezénél elkapják, majd már puffan is bele a vízbe. Kalinpálna ő, de ez nem igazán jön össze, így egy pici időre lent marad, majd végül hirtelen tőr elő, hajtincsei pedig szépen arcába lógnak, ő pedig csak győzi kötörölni őket az útjából, miközben a fiút figyeli.*
- Héé, ez nem volt szép. *és már gyorsan a víz alá is úszik, ahol ha minden jól megy, szépen a fiú mögé kerülve kapja el hosszú haját, de nem úgy, hogy fájjon az a másiknak, majd egy erősebb lökéssel beteríti a vízbe Zoárdot és utána a haját pedig az arca elé dobja, már ha sikerül az ötlet... viszont egy kis baki van a tervben, a lökés közben ő is elveszíti egyensúlyát, így hát borul a fiúval együtt, tehát ha minden igaz, mindketten a víz alá kerülnek, Marcus pedig a srác fölé, de hogyha minden jól megy, akkor talán nem túl hosszú időre, mert hirtelen nyúl le a másikért - ki tudja, hogy megütötte-e és baja van-e - és húzza fel a hónaja alá nyúlva, még mindig elvileg hátulról a másikat.*
- Öhm bocs, elbénáztam. Minden rendben? *kérdi egy cseppnyi aggodalommal a hangjában, miközben a másik elé is kerül hamar.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-27, 9:17 pm

- Igen, már ha el nem játszom apám bizalmát. Azt pedig elég könnyű.* húzza el a száját, majd rándít egyet a vállán és csibészes mosollyal megjegyzi.* - Akárhogy is, én nem leszek olyan mint ő. Soha.* Ezennel pontot is tesz az ügy végére, így teljes figyelmét a következő akciójának szentelheti, minek során a víz alá küldi Marcust. Reméli, hogy a fiú nem lesz túl paprikás állapotban, mire a felszínre evickél. Először nem igazán aggódik érte, mivel azt már látta, hogy remek úszó, még ha nem is egy izompacsirta, így elméletileg nem lehet baja. Amikor azonban sokáig lenn marad, némileg nyugtalanabbul kezd el arrafelé taposni, ahol a fiú elmosódott körvonalait sejteti a víz. Szerencsére azonban ekkor előbukkan az alaposan elázott Marcus.*
- Ennél laposabb frizurát hajvasalóval sem követhetnél el.* kuncog egy jót, de egyáltalán nem gúnyosan, csupán jó kedve van. Azt viszont határozottan megnézné, milyen lenne a srác pár órával később, ha netán összekuszálná a haját és az hagyná abban a szénakazal állapotban megszáradni. Végül elveti az ötletet, mivel a csöpögő fiúra nézve megszánja azokat a különleges, kék tincseket és úgy dönt, inkább megkegyelmez. Amint fellendítené a fehér zászlót, Marc hirtelen eltűnik, hogy néhány pillanattal később a háta mögött bukkanjon elő. Zoárdnak átfut az agyán, hogy a másik talán megorrolt rá az imént és éppen célba veszi az öltözőt, hogy mielőbb megszabaduljon tőle. Ekkor azonban finoman elkapja hosszú loboncát, majd jókorát taszít rajta, biztos ami biztos alapon. Ennek aztán az lesz az eredménye, hogy elkíséri kényszerű merülési körútjára. A hirtelen ráeső test kiszorítja belőle a levegőt, így sikerül vagy fél litert benyelnie egy húzásra, ráadásul a szeme előtt keringő fürtöktől azt sem látja, merre van a felfele, így különösen megörül, mikor megérzi, hogy a hóna alá karolva felhúzzák a levegőre. Ott aztán némi prüszkölés és köhögés után sikerül megnyugodnia és a szívritmusát is megfelelő ütemre hangolnia.*
- Öh..köszi. Igen, most már minden oké.* nyögi égő torokkal, a másik közelségétől kicsit megszeppenve, majd zavarában kissé dadogva kinyögi.* - Még jó hogy nem veszted el egykönnyen a fejed.* mosolyog butácskán Marcra, mert bizony ő néha túlságosan is bele tudja magát lovalni a játékba. Nem tehet róla, ritka ám annál örömtelibb az efféle pillanat, úgyhogy igyekszik minél teljesebben megélni.*
- Viszont mára valahogy elegem lett a vizes dolgokból. Nem folytathatnánk odakint?* int a fejével a hívogató part felé, majd egy rúgással felé is iramodik, remélve, hogy a másik nem húzza már vissza.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-27, 9:34 pm

- Biztos nem lesz gond. *mondja kedvesen a fiúnak, hiszen nem olyan srácot lát benne, mint akinek olyan nehezére esne megtartania azt, amilye van. Na de érdekelné az, hogy milyen is az apja, akire nem akar hasonlítani, de mivel még nem ismerik egymást annyira, így inkább nem kérdez rá, majd egy másik alkalommal, hiszen talán még fognak találkozni. Na de végül megkezdődik a gyermeteg játszadozás, amelyet először Marcus bán meg, így kerül be a vízbe és a haja bizony borzalmasan fest, de őt ez nem igazán zavarja, sose foglalkozott vele túl sokat, csupán csak kifésüli és meghagyja a kék tincseket.*
- Hajvasaló? Nem mondod, hogy te vasalod? Az annyira csajos. *vigyorodik el, de persze tudja ám, hogy pasik is használják azt az eszközt, csupán csak cukkolja a másikat. Így tűnik el mindezek után hamarosan a víz alatt a srác, hogy Zoárd mögé kerülhessen, majd pillanatok múlva már le is nyomja a víz alá, bár nem úgy alakulnak a dolgot, mint ahogyan azt ő szeretné, így rögtön fel is húzza a másikat, ahogy észbe kap, majd érdeklődni is kezd, hogy megvan-e a másik.*
- Huhh, akkor jó. Bocs tényleg, nem így akartam. *vakarja meg tarkóját, miután elereszti a srácot és ez után csak bólint a következőre, mi szerint elég volt neki mára a víz.*
- Szerintem én most kicsit tanulok, tudod, a második évfolyam nem valami egyszerű. De majd biztosan összefutunk még. *ő is kimászik a medencéből, majd hamarosan elővesz egy törölközőt, hiszen az öltözőben van pár alapjáraton is, megtörölközik, majd végül dereka köré csavarja, felkapja ruháig, bebújik cipőjébe, majd a srácra néz.*
- Nos, akkor majd legközelebb, addig is további kellemes időtöltést. *biccent Zoárd felé egy apró mosollyal, majd már el is hagyja az uszodát, hogy így térjen vissza a nyugati főtoronyba.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-02-27, 9:55 pm

*Látja a srácon, hogy szívesen faggatná még egy kicsit, mint ahogy eddig mindenkit nagyon érdekelt ez a téma, akinél épp szóba került, bár ő személy szerint szeretne valami mással kitűnni. Akármivel, csak ne a borzalmas családi hátterével. Csak hát a szüleit az ember nem választhatja meg, a barátait viszont annál inkább, így Zoárdnak nincs kétsége afelől, hogy sikerül is végrehajtania majd, amit eltervezett. De persze ez a jövő zenéje, így ideje a jelennel is foglalkoznia. Eleget is tesz kötelezettségeinek, mikor belöki a srácot a vízbe, aki már csak azért is megérdemli, mivel meg merte gyanúsítani őt, hogy hajvasalóval egyengeti barnásfekete tincseit. *
- Hajvasalóra nincs szükségem, mert alapból szög enyenes, maximum az efféle vízi kalandok után kél el a segítség, mert sajna a párától összeugrik, és akkor úgy nézek ki mint valami pudlikutya..* pillant az égre teátrálisan, majd inkább befejezi az előadást, mivel egyre inkább kezd hasonlítani valami nyávogó tinilányra, pedig alapjáraton egyáltalán nem ilyen. Csupán csak odafigyel a küllemére, jobban mint az átlagos férfiak.*
- Semmi gond. Végül is túléltük, nem igaz?* adja a lazát, valójában azonban addig nem nyugszik meg, míg szilárd talajt nem érez a lába alatt. Amint sikerül kikecmeregnie a partra, ő is felmarkol egy törülközőt, jólesőn szimatolva bele a frissen mosott, bolyhos, pihe-puha anyagba. Gyakorlott mozdulattal kicsavarja a derekáig érő haját, majd nekilát a törülközésnek, ami így egy kicsit tovább tart, mint a másiknak. Így eshet meg, hogy Marcus már a búcsúbeszédet szavalja, míg Zoárd épp hogy végez a szárítkozási munkálatokkal.*
- Sok kitartást hozzá. Szerintem én elnyúlok valahol.* feleli válaszképpen, na persze nem a híd alatt, még csak nem is egy padon, fején az aznapi Hírmondóval, inkább a klubbhelyiségben terpeszkedő kanapét érti ezalatt.*
- Neked is, már amennyire a tanulás lehet az. Szervusz!* biccent újdonsült ismerőse felé, majd ő is nekilát összeszedegetni a cuccát. Valahogy nem akaródzik neki felvenni a ruhadarabokat, mivel az úszástól kellemesen bizsereg a bőre. Ő azonban nem olyan fajta, aki csak úgy meztelen felsőtesttel végigsétál a kastélyon, úgyhogy kompromisszumos megoldásként magára kanyarítja hosszú fazonú ingét, így indulva meg a saját tornya felé.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 6:26 pm

*A mai napom töményen a tanulással telt, valahogy a toxicológia nem akar a fejembe menni, nem tehetek róla, de úgy tűnik, hogy az kifog rajtam. Na de végülis a lényeg, hogy most letetettem, megelégelve a tanulást és inkább egy kis kikapcsolásra vágyva indultam útnak, nem máshová, mint az óceán alá. Azért egy gyors átöltözés még belefért, így most már egy kék bikinivel a ruháim alatt és egy kis szatyorral a kezemben haladok lefelé. A szatyorban fehérnemű van és egy hófehér törölköző, amelyet majd át tudok venni az úszkálás után. Amúgy pedig öltözetem nem túl extra, csak egy farmernadrágot viselek és hófehér pulcsit, hajam pedig kibontva, hullámosan omlik végig a vállaimon. Ahogy beérek az uszodába, látom, hogy az teljesen üres, tehát irány az öltöző, ahol lepakolok, majd le is vetkőzök hamar, megigazítom még a bikinimet, hogy tökéletesen passzoljon rám, még csak véletlenül se mutasson többet, mint kellene, majd amikor ez is megvan, akkor csak lassan sétálok ki a kőpadlón, figyelve rá, hogy el ne csússzak és végül pedig már a víznél is vagyok, ahova lassan sétálok be, méghozzá a lépcsők mentén, majd amikor már bent vagyok, akkor hamarosan mellúszásba kezdek, így haladva a medence másik oldala felé.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 6:36 pm

*Bár ő ma még nem tanult, viszont úgy gondolja, hogy egy kis úszás nem fog rosszat tenni, a szervezetének, na meg amúgy sem túl depressziós lelki világának sem, így aztán nemsokára elindul lefelé, az uszodában, méghozzá úgy hogy a fürdőnadrág rajta van, na meg egy kicsit hosszabb póló is, a vállán pedig egy szürkés kék törölköző. A fiú nemsokára meg is érkezik, a terembe, ahol körbe forgatva a fejét meg is pillant egy ismerős alakot. Na nem annyira ismerőst, hiszen lányka csak óráról ismerős neki de ez nem is számít, egy kisebb mosollyal bedobja az öltözőbe a pólóját, majd nemsokára meg is indul a víz felé, majd egy fejessel indítva, kissé lehet nagyobb csobbanást előidézve a lányhoz közel köt ki, ahol nemsokára felszínre is evickél.*
-Nem mondom, ez jobb mint a reggeli kávé. Amúgy szia.*köszön vidámabban a lánynak, miközben kissé megmozgatja a végtagjait, majd oldalra billenti a fejét.*
-Láttalak már órán. Te vagy He...he.... Szóval nem bánod ha becsatlakozok?*kérdezi egy félmosollyal karöltve, miközben kinyújtózkodik, persze ügyelve rá , hogy azért ne merüljön el a vízbe.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 6:42 pm

*Jó ideig csak magam vagyok, senki se zavarja meg nyugalmamat... fogalmazhatnék így is, hogyha engem zavarna más emberek társasága, de ez nincs így és amikor meghallom az érkező embert, csak kíváncsian pillantok fel, hogy vajon ki is az, érdeklődve nézve meg a másik külsejét, hiszen minta már láttam volna, de nem igazán rémlik mégse a srác, aki nemsokára már be is ugrik a vízbe és ott is van, elég közel hozzám.*
- Szia neked is. Hát... én már jó ideje fent vagyok, kávézni pedig nem szoktam. *kuncogok egy picit, majd amikor megemlíti, hogy órán látott, hirtelen gyullad meg a nem létező villanykörte a fejem fölött. Hát persze, hiszen már találkoztunk, így bólintok végül és kisegítem.*
- Hecate vagyok. És téged hogy hívnak? *nem emlékszem rá annyira, nem volt semmi, ami miatt megfogott volna az, hogy ő ott van és kiemelkedett volna az órákon, legalábbis a számomra. Viszont amikor hallom a kérdést, csak kitárom kissé kezeimet.*
- Hát már itt vagy. Amúgy meg, miért zavarna? *most én döntöm meg kissé a fejem, majd egy kis vízet fröcskölök rá a buta kérdésért és már a víz alá is merülök, tappancsaim pedig egy rövid időre kibújnak a víz rejtekéből, de hamarosan már mozgatom is őket a víz alatt, ahogy a medence széléhez megyek, melybe megkapaszkodom és végül kinyitom ismét szemeimet is.*
- Egyébként hogy tetszik itt, a Mysterioban? *érdeklődöm tőle egy kicsit, hiszen ő is elsős és ez a kérdésem a tanórákra és egyben az itt létre is vonatkozik, szóval bármit mondhat, amit csak akar.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 6:59 pm

*Na igen, nem ismerik egymást úgy, de az még nem jelenti, hogy egy kis ismerkedés nem fér bele a pakliba, azt meg szeret a fiú. Nemsokára már bent van mellette a medencébe, s a válaszra picit fel is nevet.*
-Ne is. Tudod árt a vérnyomásnak, amúgy is van elég sok dolog ami felküldheti magasra, minek még tetézni? *kérdezi vidámabb hangon, miközben megtörténik a bemutatkozás, is.*
-Áh köszi. Tudod nem valami jó a névmemóriám, bár az árnymágiás tettedről beugrott, hogy óráról ismerlek, nem mondom ha a srác nem tudta volna eloltani a haját lett volna máglya rakás.*mondja még mindig derűs hangon, majd hirtelen kicsit megrázza a fejét, hiszen be kéne mutatkozni.*
-Amúgy Sirius Pendragon*mutatkozik be, majd a kéz széttárásra, és a megszólalás első felére egy sunyi mosolyt is ejt, de ekkor jön a locsolás, amire hirtelen a szeme elé kapja a vizet.*
-Pfűű mi ez valami orv támadás? Á szóval inkább ne lennék itt, értemén..*mondja kissé talán dallamosabb hangon is, majd a kérdésre vállat ránt.*
-Mittudom én. Tudod az emberek nem mindig bírjak, ha idegenek csobbannak be melléjük, és elkezdenek kérdezősködni, bár te még se nem átkoztál meg , se nem vágtál pofon, szóval minimális esélyt talán látok benne, hogy esetleg mégse olyan zavaró a jelenlétem kegyednek.*Mondja, majd ő is alámerülve a vízbe tesz egy kisebb hosszt, és nem messze a másiktól ér ismét felszínt, éppen úgy hogy még hallja a kérdést.*
-Az igazat megvallva egész kellemes, bár a szoba lehetne picit nagyobb, de nem mondhatom hogy unatkozok. Az órák érdekesek, és mindig látok valamit ami megmosolyogtat. Na meg természetesen tanulás szempontjából is jó, bár kissé talán magányos is. Nagy ez a suli, és nehéz ismerkedni, de nem panaszkodok. Na és neked? Gondolom a tanulással nincsenek problémáid.*vág ismét egy titokzatos mosolyt a másik felé.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 7:10 pm

*Csak kissé kuncogni kezdek a fiú szavain, egészen viccesnek tűnik, legalábbis eddig, de végülis igazakat szól, ezt én is tudom.*
- Szerencsére jó alvó vagyok és így kipihenten is szoktam ébredni, nincsen szükségem koffeinre. *magyarázom, majd hamarosan elárulom neki a nevemet is és ahogy hallom, leginkább árnymágiáról maradtam meg neki.*
- Nem akartam felgyújtani a haját, de szerencsére már nem haragszik. *mondom picit elkomolyodva, hiszen azért ez nem vicces dolog, én is megőrülnék, hogyha leégne a hajam... Na de végül megtudom Sirius nevét is, így biccentek felé egy aprót, majd végül inkább lefröcskölöm egyszerűen, mert miért ne tenném, szeretek játszadozni, bár ha ő is hasonlít Mordredre, akkor megint rossz embernél próbálkoztam.*
- Ez csak játék és mint mondtam, nem zavarsz. *jegyzem meg kedvesen és ez után hallgatom a további véleményét, ami kissé furcsának hat jelen pillanatban.* - Ez egy nyílvános uszoda, az van itt, aki akar és mivel nem molesztáltál, így nem is zavarsz, tehát nem értem, hogy miért átkoználak vagy ütnélek meg. *vonom össze a szemöldökömet is, tényleg értelmetlen mindez a számomra, na de végül bemerülök a víz alá, hogy hamarosan kissé távolabb érjek ismét levegőt, de ahogy nézem, Sirius követ engem, tehát érdeklődni is kezdek felőle, hogy mégis miképp is érzi itt magát.*
- Szerintem nem magányos ez a hely, könnyen lehet ismerkedni, elég sokan járnak ide. *mondom jókedvűen és a továbbiakra kissé felnevetek.*
- Oh, nehogy azt hidd, hogy nincsenek problémáim a tanulással. A toxicológia például nagyon nem megy, nem találom igazán érdekesnek. *húzom el a számat, majd végül tovább úszok, de most a srác felé.*
- Van kedved versenyezni? *kérdezem kíváncsian, hiszen valamivel feldobhatnánk ezt a találkozást és akkor legalább én is megerőltetném picit a végtagjaimat.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 7:24 pm

-Engem néha kicsit zavar az óceán zörej. De hát én alszok nyitott ablaknál.*mondja egy apró vállrántással nyugodt hangon, majd nemsokára kitérnek az árnymágia órára is.*
-Ó gondoltam, én hogy nem akartad, de azért akármennyire is nézzük egy ici picit komikus helyzet volt . BÁr ha velem történt volna lehet nem mondanám annak, de hát fő akkor, hogy nem történt semmi baj*mondja egy félmosollyal, hiszen annyira azért ő se kárörvendő na meg nem ismer nagyon senkit se. Megtörténik a bemutatkozás, majd a locsolás is, ahol a lány kijelenti hogy ez csak játék. A fiú viszont csak halkan felnevet rá és bólint.*
-Tudom.. méghozzá jó nedves játék, csak rossz amikor az ember szemébe víz megy.*mondja vidáman, és éppen az előbb említett helyről próbálja meg kitörölni, ezután elmond egy direktívát, miért is zavarná a lányt, de úgy tűnik ilyenről szó sincs. A szavaira viszont elvigyorodik.*
-Ó annyira nem ismerlek, hogy molesztálnálak, csak tudod saját példa, mert elég sok fura felfogású arc jár erre, aztán ki tudja melyik akar csak úgy játszásból pofon csapni egy átokkal vagy ilyesmi. BÁr...*vigyorodik el.*-Ha nem veszed zokon belőled ezt nehéz lenne kinézni, szóval a szavaid jogosak.*mondja végül egy nyugodt mosollyal, majd ő is megindul a másik után, aki még kérdez is pár dolgot.*
-Hát igen elég sokan, csak nagy részük hogy is mondjam.... szóval fura, érted mire gondolok nem? Maguknak valóak.*teszi még hozzá, de szerencsére már tudja, hogy most nem egy olyannal futott össze, sőt még talán egy kis verseny is lesz.*
-Rendben, és mi legyen a tét? Mondjuk aki nyer meghívja a másikat valamire?*kérdezi egy kisebb mosollyal, miközben elhelyezkedik a falnál.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 7:35 pm

- Én nem szeretem ezt a hideget, szóval... nálam zárva az ablak. *mondom picit elgondolkodva és kezdem úgy érezni, hogy ide csupa olyan diákok járnak, akik vagy északról érkeztek vagy pedig imádják a hűs levegőt, na meg a telet. Én tényleg nem szeretem, én a meleg nyarat kedvelem, a forróságot... Na de mindegy is, most nem foglalkozunk tovább ezzel a témával, így jutunk tovább, egészen Axel hajáig, majd pedig kissé le is fröcskölöm Siriust, amely annyira nem tetszik neki, pedig nem akartam rosszat.*
- Bocs, nem oda akartam. *mondom most már halkabban és ez után hallom meg a további furcsa szavakat, kezd egyre furcsább lenni nekem ez a srác, na de mindegy, nem fogom elküldeni, nem vagyok én olyan, na meg, semmi jogom se lenne hozzá.*
- Szerintem senki se átkozódik csak úgy, velem legalábbis még nem tették... *vetem oda, de amikor hallom, hogy belőlem nem néz ki ilyesmit, csak vállat vonok.*
- Mert nem is vagyok ilyen, de ne hidd azt, hogy teljesen védtelen és ártatlan lány vagyok. *nem szeretem ezt a teóriát és mivel Sirius nem ismer, nem értem, hogy miből következtet erre. Nincs rám írva, hogy milyen a jellemem... és a külsőm pedig szintén nem azt sugallja, hogy egy picit se vagyok veszélyes. Inkább a víz alá merülök, hogy egy kicsivel arrébb bukkanjak fel ismét a felszínre és akkor már érdeklődök is tőle és ahogy hallom a szavait, csak bólintok egy aprót.*
- Szerintem te is fura vagy. *értheti úgy, ahogy ő fogalmazott, tehát hogy magának való, ahogy én magam is az vagyok, legalábbis már több embertől megkaptam ezt, de szeretek is az lenni. Mindenesetre egy versenyt ajánlok, amellyel magamnak kedvezhetek és ahogy hallom, el is fogadja mindezt.*
- Mindig ilyen tétek, de hát legyen... ha nem vagy kreatívabb. *pillantok a szemeibe, majd végül megkapaszkodom a medence szélébe.*
- Akkor készülj... 3-2-1... *számolok vissza, majd végül jöhet az utolsó szó.* - Start! *és már el is lököm magam picinyke lábaimmal a faltól és így kezdek gyorsúszásba, méghozzá a túlpart felé, hogy én érjek oda előbb. Most nem volt hosszabb a verseny, de hát nem baj az, elég ennyi is.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-03-02, 7:50 pm

-Hideget? Pedig annyira nincs is hideg... Vagy te ezek szerint más éghajlathoz szoktál?*kérdez vissza kíváncsian, hiszen ő névből nem következtet , pedig megtehetné, de hát annyira nem ért az ilyesmihez. Nemsokára azonban kissé le lesz fröcskölve, de a bocsánat kérésre csak kissé nevetve rázza meg a fejét.*
-Nem kell bocsánatot kérned. Így sikerült, max majd vissza adom.*mosolyodik el, derűsen, és a téma tovább folytatódik, a lány szavaira, pedig csak megrántja a vállát.*
-Lehet, de inkább bizalmatlanabb vagyok az emberekkel, ami nem jelenti hogy nem szeretek ismerkedni.*mondja ami így is igaz, csupán nem könnyen bízik meg mindenkiben. A következőre viszont csak egy kicsit komolyabb tekintettel rázza meg tagadóan a fejét.*
-Egy szóval se mondtam, hogy olyan lennél, csupán csak azt, hogy nem tűnsz olyan bezárkózott rosszfejnek...*jobban nem tudja elmondani, viszont egy pillanatra kissé közelebb hajol, és elmosolyodik.*
-Különben is az ártatlanság, és a védtelenség manapság már nem létező dolog, de nyugi nem szokásom lenézni senkit se.*mondja majd ismét eltávolodva kap egy fura megjegyzést.*
-Hogy én fura? Na és ezt meg honnan szűrted le?*kérdezi kíváncsian, miközben hátát a medence falának támasztja, és onnan figyeli a leányzót,aki nemsokára versenyre hívja, de láthatólag a tét nem tetszik neki.*
-Miért akkor milyen téteket szeretnél? Ha van valami ötleted elő a farbával, tudod alkalmazkodó vagyok ha arról van szó, de mivel nem ismerlek, így a masszírozás, és egyébb dolgok kizárva gondoltam valami folyékonyra való meghívás nem számít tolakodásnak részemről. De mondom ha van ötleted hajrá.*mondja persze nem agresszívan, csak tárgyilagosan, miközben a lány már számol is vissza, majd a "rajt "nál a fiú is ellöki magát , s bizony teljes erejéből nem hagyva magát úszni kezd a túlpart felé. Hogy melyikőjük ér célba nem tudni, annyi biztos hogy Sirius se hagyja magát, persze számolt azzal is hogy veszthet.*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-04-16, 7:39 pm

*Jól esett a beszélgetés Elisával és most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy mihez kell majd kezdenem Scottal, legalábbis kezd összeállni a kép és mindenképpen szeretnék több időt tölteni majd vele. Jó lesz, ezt már előre tudom. Na de most fontosabb dolgom van, egy kis edzés ráférne már törékeny testemre, így indulok el lefelé, egészen az uszodáig, ahova benyitva üresnek is találom azt.*
- Oh, kár... *motyogom halkan, hiszen imádom a társaságot, de most mégis úgy látom, hogy egyedül leszek. Nah sebaj, inkább csak az öltözőbe tévedek, ahol ledobom magamról a ruháimat, majd egy fekete bikiniben sétálok ki ismét a medence mellé, hosszú, fekete tincseimet pedig szabadon hagytam, had kócolja csak össze a víz, engem ez nem sűrűn zavart. Így lépek hát a lépcsők felé, majd lassan meg is indulok befelé, így mosolyodom el a kellemes hőmérséklettől és nemsokára már a víz alá is vetem a fejem, hogy ott ússzak el a túlpartig. Nem sietek, csak kényelmes tempóban haladok, miközben csak vidáman simítok bele a vízbe.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-04-16, 7:56 pm

* Nem üres ez az uszoda, egy Exortusos fiú is éppen itt tartózkodik, csupán az öltözőben vetkőzik, így talán ezért véli úgy a Cruorises leányzó, hogy telesen egyedül van a helyiségben. De hiába jött előbb, valamivel így is később végez a vetkőzéssel, mivel mikor kiér a férfi részlegből, látja, hogy egy fekete hajú szépség sétál be a vízbe és merül el benne.*
- Ahj istenem...* emeli égnek behunyt arcát, ebben a suliban csak is dögös leányzók futkorásznak fel-alá s bizony ez igen csak kikészíti ennek a fiúcskának az idegeit. Mindegyikben lát valami szépet, valami szexit, így hát jórészt már csak meg kell fáznie őket egy közös kis estére, persze jó páran vannak, kik elküldik a fészkesbe, de így is akad még leányzó, ki szívesen együtt van vele. Lassú léptekkel közelíti meg a lépcsőt s megpróbál minél hangtalanabbul belesétálni mi reményei szerint sikerül is s ha ezzel megvan le is merül a víz alá s onnan indítja támadását az ismeretlen lány felé. Szemei természetesen nyitva vannak, így amint beéri a tempózó lábikókat végig is simít az ismeretlen talpán s ha sikerül akkor a bokáját is megragadja s lehúzza a víz alá. Nem valami szép bemutatkozás de ő már csak ilyen, viszont hamar elfogy a levegője mivel régebb óta van víz alatt, így egyszer csak elengedi a másikat és felrugaszkodik a felszínre, hol hamarosan talán a másik is megjelenik.*
- Te vagy az?! Nem is gondoltam volna, olyan kis formás hátsót láttam az imént...* nincs valami jóban ezzel a leányzóval s lehet, hogy ezek után nem is lesznek, bár ha tudja, hogy ő az, nem így áll a dolgokhoz, mivel szándékában állt felkeresni Hecate-t.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 9 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime2011-04-16, 8:02 pm

*Való igaz, nem gondoltam volna, hogy esetleg valaki a fiú öltözőknél lehet, így abban a tudatban merültem a víz alá, hogy teljesen egyedül vagyok. Így úszok hát egy ideig a vízben és mivel odalent nem hallok igazán semmit, így azt se érzékelem, hogy valaki bejött utánam, egészen addig, amíg meg nem érzem a lábaimon a simítást, így hirtelen mennék fel a víz felszínére, hogy megnézzem, ki tette mindezt, de ekkor már a bokámat fogják a kezek és húz le. Kissé hátracsapok csak, talán ezzel fejbe is vágva a másikat, majd végül amikor tudok, már felúszok a víz fölé, majd kissé köhögve kapkodok levegő után.*
- Hogy te... te tényleg ennyire utálsz? Meg akarsz fújtani vagy mi? *nézek rá meglepetten és kissé piros szemekkel, mivel odalent kinyitottam a szemeimet és azok túl érzékenyek a vízre, tehát én nem bírok alatta nyitott szemmel közlekedni.*
- Formásat? Kössz, ezek szerint egy csúfságnak hiszel, egyre jobban kedvellek Kyle. *rázom meg kissé a fejem is, miközben megtörlöm az arcom, majd ez után pedig a medence széléhez siklok, hogy kissé megkapaszkodjam benne.*
- Te így szoktál ismerkedni? Mert ahogy hallom, nem rám számítottál és ez igazán egyedi módszer... gondolom pár csajnak bejön. *kérdem kíváncsian, hiszen nem értek én ezekhez a fortélyokhoz, de hát nah, én már csak ilyen vagyok, de azért a kíváncsiság nagy úr, így hát érdeklődve várom a feleletét.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
9 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: