Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 8:16 pm

* A srác egyáltalán nem számított arra, hogy Hecate úszkál a vízben, hátulról még nem ismeri fel sajnos, így hát galád módon támadja be a víz alatt, de amint felér a felszínre és szembetalálja magát a másikkal, látszik rajta, hogy meglepett.*
- Nem utállak Hec, nem tudtam, hogy te vagy az.* kezd némi mentegetőzésbe, nem akar ő állandóan kicseszni a lánnyal, így arcáról leolvasható az őszinte megbánás i azért nem valami túlzottan jelentkezik meg rajta.*
- Jaj, nem, nem ne csináld már...csupán még nem volt alkalmam így látni s nem hittem volna, hogy ilyen idomokkal áldott meg az ég. Ne vedd már a szívedre na.* fröccsint rá egy picit a vízből, nem zúdít rá hatalmas adagot, csak egy picit s talán nem is érzékeli a másik mivel kiúszik a medence szélére. Követi, így kapaszkodik meg fél kézzel maga is s vigyorodik el a kérdésen.*
- Tudod nem mindenki kapja fel a vizet mindenre. S vannak olyanok is kiket nem kell füzögetni túlságosan, de ezt egy kis mókának szántam az általam vélt ismeretlen leányzónak.* csillannak meg szemei, jól szórakozik, még ha a másik nem is, de mivel lépnie kéne valamit, így hát végigsimít szabad kezével arca egyik oldalán.*
- Mi lenne ha elfelejtenénk a múltkorit és ezt is mivel fogalmam sem volt, hogy te voltál az és adnál egy esélyt magunknak, hogy jobban megismerhessük egymást? Persze csak ha akarod, nem kényszer ez az egész, csak hát három év az hosszú idő, simán kikészítelek idegileg.* na meg némi hátsó szándéka is van ennek a fiúnak, de persze szavai igazak, tényleg nem szeretne haragban lenni a lánnyal, na meg cuki is azokkal az ártatlan kis szemeivel mik most éppen picit elszíneződtek, de nem ront az összképen.*
- Nos?* kérdezi kíváncsi tekintettel a másik arcát fürkészve.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 8:26 pm

*Nem számítottam erre, hogy majd valaki lehúz a vízbe, így természetesen kissé ki is akadok rajta, hiszen nem hiányzik egy kis fulladás vagy bármi...*
- Hát jó, elhiszem csak nah... fura volt és megleptél. *magyarázom közben, majd amikor tovább beszél, kissé el is pirulok, miközben lesütöm a szemeimet is és a víz felszínén simítok végig.*
- Te meg ne mondj ilyeneket. Nem szeretem, ha zavarba hoznak. *és már meg is indulok a medence széle felé, így max csak a hátamat és a vállaimat éri a víz, amelyet felém küld a fiú, majd nemsokára már ott is folytatjuk tovább a csevejt, mivel szerencsémre ismét követ engem. Fura, hogy most nem adja fel, pedig én tudom már, hogy nem jövünk ki jól egymással, de egye-fene, egy kicsit beszélhetünk, bár ennél jobb társaságra számítottam.*
- Áh értem, szóval engem sokáig kell fűzögetni. Hát sajnos ez van. *vonogatom meg formás vállaimat is, miközben már csak kíváncsian hallgatom tovább, mi szerint nem akar velem rosszban lenni, így csak egy picit elgondolkodom, majd a végén már mosolyognom kell.*
- Kikészíteni? Te kevés vagy ahhoz, de egye-fene, adhatok egy kis esélyt magunknak. *végül kezem is felé nyújtom, mintha valamiféle egyezményt tennénk most egymásnak vagy mit és ha minden igaz, meg is rázom majd a kezét.*
- De azért ne várd azt, hogy majd rögtön hiszek neked. *teszem még hozzá és inkább elrugaszkodom a faltól, így kezdek el úszni.*
- Amúgy mostanra már gondolom sok embert ismersz és ahogy hallom, a beilleszkedéssel sincs gondod... Hogy megy a tanulás? *váltok egy teljesen semleges témára, miközben egy pillantással jutalmazom a testét, és el is könyvelem magamban, hogy Scott mennyire jobb, hát igen, szerencsés vagyok... vagy mégse? Nem tudhatom, hogy az a fiú mikor, kivel is kavar, de nah, talán nem tesz ismét olyat, amivel megbánthat.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 8:48 pm

* Nem így gondolta a találkozást de hát így csúszott be így hát nincs mit tenni, mint magyarázkodni ezerrel, mi nem esik annyira nehezére, mivel tervezte már a találkozást.*
- Pedig jól áll és mivel szeretek olyan lánynak bókolni ki érdemes rá, így hát sajna nem tudok mit kezdeni a kívánságoddal.* mosolyodik el csibészesen, természetesen megállná, hogy ne zúdítsa rá a bókok özönét, de hát ő már csak ilyen. Egy kis fröcskölés mi nem ér célba, majd követi a medence szélére, bizony most nem hagyja lerázni magát, így hát hamar utol is éri s kis idővel a lányokról esik szó, szavaira viszont megforgatja szemeit.*
- Nem foglak füzögetni ne aggódj...érzékelem, hogy nem bírsz, így felesleges is lenne. És azt se mondtam, hogy baj lenne az, hogy nem dobod oda magad egy könnyen, tudod sokan szeretik a kihívásokat, nem mindig jó ha egy kiszemelt leányzó az ölünkbe pottyan.* simít végig arcán majd hamarosan már a békülés lehetőségéről beszél, meg kéne picit puhítania ezt a lányt, egyenlőre még igen negatívan áll hozzá.*
- Ne legyél te olyan biztos ebben...nem ismersz.* kacsint a lányra ki nyújtja kezét, tehát el is szívhatják a békepipát. Megfogja a kezét és közelebb húzza magához, majd egy gyors cuppanóst ad puha pofijára.*
- Akkor ezt meg is beszéltük!* természetesen elengedi ezek után, nem áll szándékában egyből felpaprikázni a kedélyeket így megint csak utána ered, mit már nem áll meg szó nélkül.*
- Élvezed, hogy loholok utánad mint egy kis pincsi ugye?* pillant végig a leányzón mi úgy tűnik kölcsönös is így mosolyogva úszik mellé.*
- Nem olyan sokat csak egy párat...nem rég kezdtem az ismerkedést, eddig nem sok mindent csináltam. A tanulás...* sóhajt bele a vízbe így szavai bugyogássá alakulnak, de aztán felé fordulva felel.*
- Mehetne jobban is...még nem telesen világos minden óra anyaga de igyekszem...de amint láttam az egyik órán neked se vili minden. Aranyos voltál...* mondja kedvesen s ehhez egy mosoly is társul mi nem kinevetés lenne, ez talán világos is.*
- Öhm...szoktál jegyzetelni minden órán?* fontos lenne ez neki de ha igen is, az se biztos, hogy megkapja mindez a másik jóindulatától függ.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 8:58 pm

*Csak szemet forgatok a szavai hallatán, hiszen szerettem volna mindig is, ha bókolnak nekem, de most már nem tudom egyszerűen hogy kezelni mindezt, hiszen Scotton kívül más nem tette ezt és hát tény, jól esik most is, de nem akarom, hogy nyeregbe érezze magát ez miatt, így csak végül elmosolyodom.*
- Hát jó, ahogy gondolod... *adom be a derekamat ilyen téren, majd ez után meghallom azt is, hogy nem óhajt engem füzögetni, így kissé kiszélesedik szép mosolyom.*
- Nincs veled semmi bajom, csak azt hittem, hogy te nem kedvelsz. Egyébknt attól nem kell tartanod, hogy valaha úgy viszonulnék hozzád, mint egy olyan pasihoz, aki bejön. Más az ízlésem. *vetem oda neki és bár nem bunkó a hangom, ezzel óhajtom letörni a szarvát, hiszen van egoja a fiúnak, az már biztos. Na de végül a békülést megfontolva kezem nyújtom felé, de ő csak magához húz, így kerül másik kezem a szálkás mellkasra, miközben ismét egy zavart pillantással nézek a szemeibe és igyekszem mielőbb elhúzódzkodni tőle.*
- Ilyet ne csinálj még egyszer. *na nem a puszi zavart igazán, hanem ez a közelség, mert nah, tényleg nem bírom annyira. Olyan furcsa nekem, sose tudom, hogy mit is akarhat. Inkább úszni kezdek, hogy addig is eltávolodhassak tőle ismét és összeszedhessem gondolataimat is, majd a megjegyzést hallva csak kissé felnevetek.*
- Igen, remek szórakozás látni, hogy van egy követőm. *pillantok vissza rá, de végül megállok és felé fordulok, és mivel itt már lábaim is leérnek, így nézek a szemeibe.*
- Hát akkor talán jobban kéne igyekezned. *utalok itt a tanulásra, majd amikor hallom a megjegyzését, csak félrenézek ismét.* - Nehéz volt az az óra... És aranyos? Dehogy voltam aranyos, kikérem magamnak. *durcizok picit, pedig tudom magamról, hogy milyen vagyok, de valahogy ezzel a sráccal teljesen másképp jövünk ki, mint ahogy szoktam átlagban az emberekkel.*
- Jegyzetelni? Igen, szoktam, bár volt már rá példa, hogy Alexandertől kértem el a jegyzeteit. Tudod, nem mindig sikerül mindent leírnom. *húzom el a számat is kissé, majd végül összeáll a kép, hogy mit akarhat.*
- De ne reménykedj, nem adom oda neked... azt nem adják ám ingyen. *vigyorodom el, miközben csak hátradobom fekete tincseimet és most hátúszásba kezdek, de csak lassan a medence széle felé. Kövessen csak tovább, hogyha ennyire kell neki valami tőlem. Most már értem, hogy miért is viselkedik ilyen normálisan, tehát a kezemben van.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 9:20 pm

* Helyre kell állítani ezt az elfucserált kapcsolatot, a fiú ezen van s végül is a lány is bár kissé óckodva, de azért annyit sikerül elérnie, hogy megtudja nem az este neki. Egy színpadias sóhaj, majd kíváncsiságból érdeklődi kezd.*
- Ha már itt tartunk milyen az eseted?* vonja fel szemöldökét, hát ez nem esett jól neki de nem fogja elbőgni magát, ez van, nem jöhet be mindenkinek, pedig nem tudja mi bibidzik benne. Sebaj, követi a medence széléhez, hol megpróbálja megbékíteni, ennél többet nem igazán tehet, max lesz egy utálatosa. Na de felcsillan a remény, mivel a kezecske feléje kúszik a levegőben, mit el is kap, így húzza magához kicsit közelebb és ad neki egy ártatlan kis puszit az arcára. A koccantást a kis kezecske állítja meg ami nem baj, de az újfent kialakuló zavar és a szavak, melyek elhagyják ajkát igen csak elgondolkodtatják.*
- Szerintem te szinte hányingert kapsz ha a közelembe kell jönnöd. Pedig nem is vagyok se büdös, se ápolatlan. Na jó...* csóválja meg a fejét, hamarosan azon kapja magát, hogy megint a nyomában van, mit már nem bír szó nélkül hagyni, valahogy úgy érzi ezt direkt csinálja a másik.*
- Örülök, hogy jól szórakozol...legalább te kettőnk közül.* nem ínye ilyen szinten futkosni egy lehetetlen nő után, de muszáj neki, így hát nem tehet mást s végül is ha jóban akarnak lenni, nem hagyhatja, hogy mindig lelépjen a lány. A tanulás egyenlőre még nem az ő asztala, de igyekszik.*
- Ezt bízd ide kedves...megoldom a bajaimat elhiheted.* küld felé egy mosolyt majd ama óra kerül szóba, mely egyáltalán nem volt az év fénypontja, legalábbis Kyle számára nem igen.*
- De az voltál...ilyen kitörésben még nem volt részem. De neked az is jól állt.* hagyja ennyiben a dolgot s egy számára igen fontos témára tereli a szót s úgy hallja ha nem is ő készítette a jegyzeteket, de megvannak neki. De hamar észbe kap a lány, pedig semmi olyat nem mondott mivel elárulhatná magát, így a kijelentésre jó mélyen beszívja a levegőt immáron már állva. Ahogy neki kezd a hátúszásnak elkapja mindkét bokáját, így nem állva meg, hogy ne kelljen ismét utána menni s mivel azért edzett ez a fiú, így biztos nem tud kiszabadulni fogásából.*
- Még meg sem adtad azt a lehetőséget, hogy szépen kérjem. Na de mit kérsz cserébe az összes jegyzetért? Szükségem van rájuk s más elsőst nem igen ismerek szóval...?* tekintete kérdő és kissé bosszankodó is, nem lesz könnyű jóban lenni ezzel a lánnyal de ha így folytatódik továbbra is letesz erről a kezdjünktisztalappal szituról mert reménytelen lenne.*
- Persze ésszerű korlátokon belül ha kérhetem...te mit adtál annak a srácnak cserébe? Igazán kíváncsi vagyok mibe kerültek a jegyzetek.* csillannak szemei, van egy két tippje, de megtartja magának, továbbra is tartja biztos kezeivel s mivel pálca nincs a közelbe így szinte nem kell tartania semmitől.*

Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 9:41 pm

*Jobbnak látom tisztázni, hogy nekem nem jön be Kyle és teljesen komoly tekintettel mesélgetem neki mindezt, bár tény, hogy nincs semmi kivetnivaló se benne, de eszem ágában sincs adni alá a lovat, tehát addig járok jól, amíg ezt hiszi. Amikor viszont kérdez, hirtelen pislogok párat és gondolkodom el mindezen.*
- Hát, nem is tudom... még... még sose jártam senkivel. Tudod, fontos, hogy figyeljen rám és legyen kedves, na meg megértő. És ha izmos, azt se vetem meg, bár nem kötelező. *na igen, semmi olyat nem tudtam mondani, amivel kizárhatnám őt, de most már mindegy, ebbe belebuktam és még azt is elfecsegtem neki, hogy még nem volt senkim. Na de amikor magához húz, kissé zavarba jövök, ahogy testéhez érek, majd fel is nézek a szemeibe, viszont a válasza meglep és tényleg csak pislogok, szinte képtelen vagyok mást tenni és bármit is mondani.*
- Én... én nem mondtam ezt egy szóval se. *hangom halk és picit se bántó, de inkább csak elfordulok tőle, hogyha neki tetszik, hogy ezt gondolja, hát tegye, nem fogom azt mondani, hogy egyszerűen zavarba hozott a közelség és kissé megijedtem a puszitól. Nah mindegy, nem fogok én itt magyarázkodni, inkább úszni kezdek, így hagyva őt ott egy kis időre, de már követ is, én pedig mosolyogva felé fordulok.*
- Hát igen, én remekül. *húzom is ki magam jókedvűen, majd nemsokára már a tanórákról folytatjuk a beszélgetésünket és így hallgatom azt, hogy mennyire is gondol engem aranyosnak, legalábbis azon a bizonyos órán mit gondolt rólam.*
- Jajmár. *inkább menekülőre fogom, így kezdek el háton úszni, de amikor elkap, csak hirtelen kapaszkodom meg a medence szélével, kezeimet is előre nyújtva, hogy ne merüljek alá és nézek a fiú szemeibe.*
- Hé, eressz el, ezt nem szeretem... *magyarázom neki, miközben hallgatom tovább a szavait és kissé fel is sóhajtok, miközben a plafont nézem.*
- Még nem találtam ki, de kezdhetnéd azzal, hogy mondjuk elereszted a lábam, mielőtt megfulladok... *emelem fel a fejem ismét, hogy ezzel is láthassam az arcát, majd amikor hallom a továbbiakat, csak kissé gonoszabb tekintettel nézek rá vissza.*
- Semmibe se került! Alex teljesen normális volt, odaadta úgy, hogy nem kért tőle semmit, szóval nem tudom, hogy mit gondolsz rólam, de ha nem eresztesz el... *és kezdem is már mozgatni lábaimat, hogy kiszabaduljak, de fejem kissé a vízbe zuhan, így inkább leállok most ezzel.*
- Mondjuk gyakorolhatnánk együtt egyszer vagy elmehetnénk vajsörözni vagy valami ilyesmit... te mondtad, hogy kezdjük tiszta lapokkal... *most már talán elereszt és észre is veheti, hogy nem olyan nagy a kérésem, de azért még hozzáfűzök valamit.* - Amúgy minden jegyzetet nem kapsz meg. Úgy túl könnyű lenne... egy jegyzet egy valamiért, nah? *ismét megmozgatom kissé lábacskáim, hátha most már szabadon ereszt.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-04-16, 10:10 pm

* Kíváncsian várja milyen is az ő este s ahogy hallja, nem igazán nagyra vágyó na de az sem kerüli el a figyelmét, hogy egy ok sincs ami rá nem lenne jellemző. végtére is kedves is lehet akár, ezt a lány nem tudhatja mert rossz volt az első tali, izom is megvan akár csak a megértés. Persze nem szól ezekre semmit csak tudomásul veszi, azért nem hülye mint amilyennek néha látszik.*
- Jó ízlésed van.* böki ki végül mégis majd a békejobb nyújtás is megtörténik akár csak a hozzá járuló puszi, a zavarban lét és azok a fülét bántó szavak. Kezdi tényleg azt hinne, hogy irtózik tőle mi azért bántó számára, hisz ennyire nem bánthatta meg.*
- De érezteted...és ez legalább olyan gáz számomra.* nem kerüli el figyelmét a halkság és az sem, hogy nem gúnyolódva beszél hozzá, na de eljön a lécelés ideje s nincs mit tennie követi. Már megint és ezen nagyon is jól szórakozik a másik s ezt nem is rest bevallani. A tanulás irányába folytatódik a beszélgetés, persze az az aranyos kis jelenet sem marad szó nélkül és a jegyzetek sem. Kellenek neki de úgy látszik lebukott szándékait illetően és nem kapja meg egykönnyen. Bokájánál fogva kapja el mikor megint csak elmenne, így készteti maradásra s tudakolja meg mit is kérne értük cserébe.*
- Én meg azt nem szeretem ha hülyének néznek és fenyegetőznek.* ügyesen kapa el a medence szélét így terülve el a fiú előtt ki nem is rest az elé táruló látványt megcsodálni.*
- Inkább így elém tárod magad mint hogy szép, csendes körülmények között odaadtad volna azokat a fránya papírokat? Tudod nem én jöttem ki rosszul ebből a dologból...* jegyzi meg mosolyogva, annyit sikerült megtudnia a lányról, hogy sűrűn van zavarban s mivel még nem is volt senkije így hát kellemetlen lehet neki ez a pozíció.*
- Dehogy fulladsz nem hagynám...kicsit szenvedj te is azért, hogy elengedjelek. Így egy-egy lesz.* persze az is kérdés, hogy a másik fiú mit kért cserébe a fontosnak tűnő iratokért de ahogy hallja szó nélkül a segítségére volt.*
- Ááá vagy úgy... és te miért nem vettél példát róla? Azt hittem a diákok segítik egymást a tanulásban... de látom felőled ez is kizárt.* azért ha nem is a normális menetben, de valamilyen szinten így sikerül egyre jobban megismernie a lányt, szóval azért haladnak. Persze megint érezteti vele a másik, hogy ő nem normális de ez kezd kölcsönössé válni. A rángatásra nem reagál, látja, hogy nem jár sikerrel de tovább hallgatva szavait egyszer csak meghúzza maga felé s mielőtt az érzékeny testpontok összeérnének el is engedi had merüljön és pröszköljön.*
- Kiismerhetetlen vagy...e nélkül is szívesen elmentem volna veled bárhova.* feleli miután feljött talán, ha nem akkor összekaparja szó nélkül.*
- Rendben, azt hiszem ez fer ajánlat, de ha nem bírsz tényleg nem kötelező, megoldom máshogy. Egy erőltetett találkozásnak nincs értelme szóval döntsd el mit akarsz.* hát igen, azért ennyire nem szándékozik lealázni magát, hogy a másikra erőltesse társaságát, így hát egy könnyed mozdulattal veti magát a vízbe s az víz alatt úszva bukik fel a legalsó lépcsőfokokat elérve, így lassan ki is emelkedik a vízből és le ül egy olyanra mit még ér egy kis víz.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-01, 1:53 pm

//olvad//
*Amikor az ízlésemről érdeklődik, hát... igazán nehéz kérdés elé állít, melyre megpróbálok válaszolni, bár én magam is tudom, hogy nem mondok semmi olyat se, ami kizárná számomra Kylet. Nah de mindegy is, inkább nem mondok most már semmit se ezzel kapcsolatban, így úszok hát el tőle, Kyle pedig ahogy eddig mindig, most is követ. Tényleg szórakoztató most mindez, igazán élvezem, így kissé mosolygok is, egészen addig, amíg el nem kapja a lábaimat, én pedig ipeg hogy meg tudok kapaszkodni a medence szélébe, tehát hogy ne essek bele a vízbe, mert akkor nem örülnék, az is biztos.*
- Én nem nézlek hülyének és nem is fenyegetőztem. Az nem ilyen. *mondom durcásan, bár nekem ez is aranyosan áll, valahogy nem vagyok olyan morgolódó fajta, még akkor sem, hogyha manapság gyakorlom mindezt. Viszont ahogy végignéz rajtam, hirtelen hallgatok el és harapok az ajkamba, hiszen most már tudom, hogy miféle nézés is mindez, de a szavait hallva csak egyre pirosabb színt ölt az arcom, miközben fejemet is kissé elfordítom, már amennyire ebben a helyzetben ez lehetséges.*
- Kérlek, engedj el. Nagyon kellemetlenül érzem magam... *veszek vissza és inkább próbálom szép szavakkal meggyőzni, de amikor hallom, hogy most nekem kell szenvednem hát... tényleg végképp nem tudok mit mondani. Inkább megint mélyen hallgatok és hagyom, hogy tovább vigye a beszélgetésünket, így térve vissza ismét a jegyzetekhez, amelyekből már egyet én is kértem el Alextől.*
- Mert én nem vagyok ő és kizárt? Te... *már mondanék is pár szitokszót vagy legalábbis olyasmit, amikor érzem a húzást, így kezeim eleresztik a medence szélét, hiába kapálózok és nemsokára már a víz alá is merülök... Pár másodpercig még ott csapkodok, majd végül felbukok és kicsit köhögni kezdek.*
- Te szemét! *és már neki is esek a fiúnak, puszta kézzel és kezdem el ütögetni a mellkasát.*
- Tudod mit? Most már nem kell velem eljönnöd sehova se. Utálom, hogyha játékszernek használnak. *nézek dühösen a szemeibe, hiszen én komolyan gondoltam azt, hogy lóghatnánk együtt, de ezek után... Ő viszont ott hagy, így csak forrongok magamba, majd most én jövök, tehát követem úgy, ahogy eddig ő engem, így úszok elé, de én nem ülök már le.*
- Te direkt piszkálsz engem folyton? *kérdezek végül rá, miközben kezeimet is összefűzöm magam előtt, még mielőtt ismét annyira nézelődhetnékje támad.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-01, 2:14 pm

* Egyenlőre még megfejthetetlen az, hogy Kyle mindezt élvezi avagy sem, de megy a saját feje után, így mikor Hec megint menekülőre fogná elkapja bokájánál fogva megálljt parancsolva, így a lehető legkellemetlenebb helyzetbe hozva őt, hisz eddig már tudatosult benne elég sok minden a lányt illetően így az is, hogy szégyenlős és ez egy igen kiszolgáltatott szituáció lett számára.*
- Oh nem? Egyre jobban kíváncsibbá teszel...* mosolyodik el gonoszul s talán valóban érdekli milyen is az amikor egy ilyen pöttöm, szerény teremtés fenyegetőzni kezd. Nem tudja megállni, hogy végig ne nézzen szép, formás testén akármilyen picit is. Látja ennek hatását de nem foglalkozik vele a másik vagy megszokja vagy nem, ő ilyen és kész. A kérés süket fülekre talál ezek után az is kiderül, hogy Alex volt oly normális és szó nélkül adta oda a lánynak a jegyzeteket s úgy tűnik nem ártott volna ennek görög lánykának is példát venni róla.*
- Nem persze, hogy nem....te egy megátalkodott nőszemély vagy.* néz le rá összevont tekintettel majd megunva a játszadozást rántja maga felé és ereszti is el de ami ez után jön...Értetlenül néz lányra s túri, hogy az püfölje mellkasát, nem fáj neki, ehhez még kevesek a kis öklök. Végül lefogja két vállánál fogva és komoly, már már haragos tekintettel néz le rá ha az befogta már a száját.*
- Hec...te játszol velem nem tűnt még fel? Zálogban tartod a jegyzeteket és arra kényszerítesz ez által, hogy veled menjek bárhová, ami mellesleg a jegyzetek nélkül se lenne ellenemre...* észre sem veszi, hogy neves testük összeér, most teljesen máshol jár így aztán el is engedi a lányt és leül a lépcsőre, onnan méregetve a feketeséget, ki rövidesen követi.*
- Nem piszkállak te nem hagysz. Szerintem kettőnk közül te szemetebb vagy akármennyire nem néztem volna ki belőled.* néz bele a másik szemeibe, könyökeivel a lában támaszkodik így kissé előre is van dőlve, vizes tincseiből cseppekben folyik le a víz arcára.* - Azt hiszem kettőnk közül te bírsz engem kevésbé, legalábbis eddig találkozásainkat tekintve biztosan. Ami nem baj...csak akkor kérdés minek akarod, hogy veled sétálgassak meg ilyenek? A gyakorlást értem, taccsra akarsz vágni, de a többit nem...* tekintete kérdővé válik, erre igazán kíváncsi lenne, ugyan akkor azok a jegyzetek is fontosak neki, így ebből fakadóan bukik ki belőle a kérdés is.*
- Akkor odaadod őket ahogy megbeszéltük vagy keressek mást? Nem tart majd semeddig, csak könnyebbnek látszott tőled elkérni mivel nem nagyon ismerek itt még mást...* azért akad pár lány, de azt se tudja melyik évfolyamba járnak, szóval akkor megint jöhetne a nyögve nyelős ismerkedés, ahhoz meg jelen pillanatban semmi kedve.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-01, 2:34 pm

*Amikor fogva tart, megpróbálok kimenekülni a kezei közül, de ahogy érzem, azért ő erősebb annál, mint sem ez az akarata nélkül sikerülne, így hiába pirulok el és utalok arra, hogy mennyire kellemetlen is most ez a számomra, nem tudok mit tenni, tehát csak nyelek egy aprót, egészen addig, amíg végül el nem enged. Így merülök a víz alá, majd dühösen bukok fel a víz felszínére és kezdem el mondani a magamét, miközben kezeimmel is püfölöm, bár nem túl erősen, hiszen képtelen lennék bárkit is bántani... Ahogy viszont lefog és oly csúnyán néz rám, hirtelen kicsinek érzem magam és össze is húzódzkodom, miközben a szemeit vizslatom.*
- Én? De én nem is játszom és... nem kényszerítelek semmire se. *ezt azért ne mondja már nekem. Oké, nem adom csak úgy oda, mert azokért a jegyzetekért én dolgoztam meg, de akkor is. Mindenesetre szavai elgondolkodtatnak és a halk szavaimat is mintha meg se hallaná, úgy megy el tőlem, én pedig hamarosan követem is, így állva oda elé és téve fel neki egy kérdést.*
- Szemetebb? Miért mondasz nekem ilyeneket, amikkel megbántasz? *nem is tudja, hogy milyen rosszul esik. Inkább csak lesütöm a szemeimet is, miközben nem mozdulok, hanem hallgatom a továbbiakat is és végül csak felemelem pillantásomat, hogy a kék szempárba nézhessek.*
- Nem tudom, hogy miért, csak gondoltam megismerhetnélek jobban, de azt nem kötelesség jelleggel hoztam fel, amolyan humor akart lenni és persze, megkapod... semmit se kérek érte cserébe. *indulok el végül felfelé a lépcsőkön, így sétálva el mellette, miközben a kezeimet is leeresztem. Nem óhajtok vitázni, meg úgy érzem, hogy nem is lenne sok értelme, úgy is ő a talpraesettebb, legalábbis én most így érzem. Kiérve tehát a csempére kicsavarom fekete tincseimet, majd a lány öltöző felé indulok, hogy magamra kaphassam a ruháimat.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-01, 2:52 pm

* Egy ideig tűri a csapkodást de aztán erősebb kezeivel lefogja a műsikat s szinte haragosan intézi hozzá a szavait.*
- Nekem nem úgy tűnik...vagy elmegyek veled ide-oda és megkapom a jegyzeteket vagy nem megyek és nincs jegyzet. Milyen igazad van...végül is van választási lehetőségem. Ez kedves.* feleli szárazon majd elengedi a lánykát és megcélozza a lécsőfokokat hova Hecate is követi ám ahelyett, hogy leülne előtte áll meg, így bele tud nézni szemeibe. Elmondja szó nélkül a véleményét mire egy kérdés is érkezik hozzá mit nem tud hova tenni.*
- Ne haragudj, hogy nem pátyolgatom az érzékeny kis lelkedet. De te sem teszed az enyémmel...te is megbántasz, csak talán nem vagy tisztában azzal hogy mivel...mikkel.* lehet, hogy sejti lehet hogy nem mindegy, de most, hogy megint olyan kis aranyos lett s búsan néz maga elé kicsit megesik rajta a szíve, legszívesebben megsimogatná az arcát de mégsem teszi, sokkal jobban érdeki mit miért tesz ez a leányzó.*
- Mondtam, hogy szívesen elmegyek veled bárhova nem éreztem volna kötelességnek, de így...* neki így jött le hát istenem, nem egyformák s persze közben a szitu is durvult, de hát mindegy, már összekavarodott minden. Az, hogy mindentől mentesítve megkapja a jegyzeteket egyértelművé teszi számára a lány szavainak ellenére, hogy tényleg nem kíváncsi rá l látni sem akarja. Elég rosszul érinti mindez, de amikor feláll és elsétál nem marasztalja és nem fog megint szaladni utána, csak később utána néz s amikor becsukódik a női öltöző ajtaja beletúr hosszúra hagyott tincseibe s maga elé mered.*
- Persze, menekülj csak megint...* motyogja maga elé, érthetetlen számára miért nem jön ki ezzel a lánnyal, de nem tud mit tenni, loholni sem fog utána állandóan így ha a lány felöltözve kilép az öltözőből és vet egy pillantást a medence felé még mindig ott találja ezt a fiút s csak jóval később távozik majd az uszodából.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 11:58 am

*A mai napra El nem tervez semmit azon kívül, hogy kicsit jobban felfedezi a helyet. Két hónapja már itt van, és volt ideje körülnézni, de még van olyan hely, amit eddig nem ismer. Ezért indul ma el szokásos fekete rövid ujjújában, fekete nadrágjában és sportcipőjében messze a nyugati toronytól. Ahogy sétálgat, egyszer csak azt veszi észre, hogy ismeretlen helyen jár, de persze nem izgul emiatt, inkább megy tovább, felfedezni a helyet. Mikor aztán meglátja a medencét, megörül, már nagyon régen úszott medencében, kb. két éve. Ezért már megy is vissza a szobájába, a Szif hálóba, és előkeresgéli az úszónadrágját. Mikor megvan, megy is vissza az előző útvonalon a medencéhez. Előbb átöltözik az öltözőben, majd egy percig még álldogál a medence szélén. Kezével végigsimítja a víz felszínét, a hőmérséklete tökéletes. Felkészül, ugrik, és nagyot csobban a vízbe. Úszik néhány hosszt, aztán a hátára fordul, és csak lebeg. Ajkán kis mosoly látszik.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 12:08 pm

*Kellemes napnak nézünk elébe és bár az utóbbi idők furcsán teltek, most próbálok nem azokra gondolni és inkább kimozdulni egy picit a szobámból. Rég jártam már Mystralban, nem szándékoztam összefutni Demetriussal, hiszen félő, hogy akkor ismét elfog a méreg hatása és elérzékenyülök a közelében. Vámpírok... igen, borzasztó erővel rendelkeznek, ha megharapnak egy halandó embert és én magam is képtelen vagyok neki ellenállni. Na de legalább most ne gondolja arra az idős férfira, hanem élvezzem a napot és a nagy tervemet, mi szerint lemegyek egy kicsit az uszodába és elúszkálok ott pár órácskát. Ma csak a másodikosoknak lesz óra, tehát nincs miért izgulnom, így érkezem meg egy strandpapucsban, fekete, térdig érő szoknyában és egy topban az adott helyhez, miközben már a víz felé is tekintek, amely nem üres... azta, csak nekem lehet ekkora hatalmas mákom, hogy pont ebbe a srácba botlok bele, így húzom el az ajkam is, miközben inkább az öltöző felé lépegetek, próbálva figyelmen kívül hagyni háztársamat. Odabenn viszont csak leveszem a felsőm és a szoknyám, melyek alatt egy bordó bikini található és már ki is lépek a papucsomból is. Vörös, szabadon engedett tincseimet csak megigazgatom, majd ez után már ki is sétálok ismét a medencéhez, de a kezdeti jobb kedv mostanra már alább hagyott. Nem ugrok most bele a vízbe, inkább próbálok nem törődni a sráccal, de kettőnk közül nem én leszek az, aki hamarabb iszkol el innen, így sétálok lefelé tovább, a kellemes hőmérsékletben, majd nemsokára már mellúszással kezdem az itt töltött időmet, így haladva el Élias mellett és csak úgy, reflexből vetek oda neki pár szót.*
- Vigyázz, meg ne fulladj! *és mégis csak picit megállok és nemsokára kezemmel gonosz módon nyomok egyet mellkasánál, hiszen háton fekszik, így hát ez belefér a dologba, majd már megyek is tovább, de azért remélem, hogy egy kis vízet nyel és észreveszi bájos személyiségemet, tehát hogy már nincs egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 12:23 pm

*Az úszás nagyon régi szenvedélye, és amikor megtalálja az uszodát, nem rest azonnal visszamenni az úszónadrágjáért. Mikor leúszik néhány hosszt, a hátára fordul, hogy kicsit a hátán úszkáljon. Lábával és kezével segíti a lassú haladást, de nem halad nagyon gyorsan, nem is látszik igazából a haladás. Egyedül van, ami neki tökéletesen jó, nem nagyon van most beszélgetős kedvében. Bár a füle a vízben van, azért még hallja a lépteket, de nem igazán törődik vele. Attól, hogy valaki itt van, nem feltétlenül kell beszélgetniük. A másik, akit még El nem lát, a vízbe jön, és úszni kezd. Mikor a srác meghallja a lány hangját, villámgyorsasággal pattannak ki a szemei, de már így is későn, mert Nymphadora lök egyet rajta, mire a víz alá merül. Gyorsan lábra áll, de nem ússza meg, hogy a szemébe menjen a víz. A szájába nem mehet be, mert az zárva van, így nem nyel egy kortyot sem. A füle tele van vele, de az nem a lány miatt. Viszont a szemében lévő víz már igen, és ki is törli néhány másodperc alatt, és a lány után ered. Gyorsan úszik, elég rutinos már ebben, így utol is éri a leányzót.*
-Na, most megkapod.*Bal kezével megragadja Nymphadora bokáját, és lerántja a víz alá. Tény, hogy diáktársa lány, és egy fiú nem lehet durva egy lánnyal, de ezzel most El nem törődik. A bosszú ideje most van itt, nem lehet vele várni sokat.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 12:34 pm

*Fene se hitte volna, hogy ma nem leszek egyedül az uszodába, ha lemegyek egy kis pihenő gyanánt, de amikor meglátom El-t, nem érzem azt, hogy hú de boldog lennék most. Na de nem fogok kötekedni, jó kislány leszek és elleszünk mi egymás mellett... gondolom ezt egészen addig, amíg mellé nem érek a vízben és egy kis megjegyzést nem teszek, mihez még egy kis csínytevés is hozzátartozik, így nyomom hát le a víz alá, majd már úszok is tovább, nem törődve, hogy esetleg bármi baja is lenne. Csak nem fog itt megfulladni, vicces is lenne, de nem valószínű, hogy segítenék rajta, nekem ő senkim, tehát miért is tenném? Majd azt mondanám, hogy így találtam rá aztán kész. Amikor viszont utánam jön és már szól is, csak hátrapillantok dühös tekintetébe és már a bokámnál érzem a húzást, így kerülök a víz alá hirtelen, szemeim pedig lecsukódnak és kissé kalimpálok is.*
~ Hidegvér! ~ *bíztatom magam, így végül szívverésem is kezd normalizálódni, miközben megfordulok és próbálom lefejteni lábamról a kezét, ha kell, akkor szépen meg is rúgom a másikkal, majd ismét felemelkedek és egy pofont próbálok meg bevinni neki pimaszságáért.*
- Hogy képzeled? Ne érj hozzám! *nem szeretem, ha fogdosnak és lehet, hogy ezt nem úgy szánta, engem akkor is zavart és ez a bizonyos vízben történő fulladásos halál se tartozik az álmaim közé.*
- Miért kell neked mindig ott lenni, ahol én vagyok? *jó, kissé túlzás ez a mindig, de most így jött és csak hátrasöpröm idő közben vízes tincseimet az arcomból, melyek lassan tapadnak rá a hátamra és a vállamra, de tekintetem továbbra is édesen dühös, ahogy őt figyelem. Nem fogok vele szórakozni, nem szimpi, ez tény, de erről ő tehet, ő volt olyan tapló a múltkori alkalommal is és bántott meg, de ezt most nem fogom neki hagyni, ebben biztos vagyok.*
~ Amúgy is, milyen vicces már, hogy most megkapom... ezzel a kis játékával? Röhejes... ~ *gondolok vissza szavaira, de nem tartom oly fontosnak, hogy ezt személyesen tőle kérdezzem meg.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 12:47 pm

*Ez a lány nem tartozik kedvenc ismerősei közé, és egyel több oka van nem szimpatizálni vele, amikor a víz alá nyomja. De ő sem akar ám lemaradni, ezért úszik a lány után, és rántja le a víz alá a bokájánál fogva. De Nymphadora sem hagyja magát, rugdosni akar, de El ezt elkerüli, így ez nem sikerül. De a lány már ismét a víz felett van, és úgy tűnik, elég dühös. Még meg is ütné, ha a fiúnak nem lennének olyan jó reflexei, amilyenek valójában. De így simán kikerüli a lány kezét, majd a dühös szemekbe pillant. Kicsit el is mosolyodik, akaratlanul, de azért mégis.*
-Mi az? Tán félsz valamitől?*Kérdőn felhúzza a szemöldökét, közben kicsit távolabb megy. Ha esetleg megint pofozkodni szeretne, ne legyen kartávolságon belül.*
-Mi van? Most is te jöttél ide, és próbáltál vízbe fojtani.*Nymphadora nem egészen van tisztában a dolgokkal, és egy kicsit túloz is. A múltkori alkalom sem El hibája volt, hiszen ő bocsánatot kért, még az elején, és a lány húzta fel magát az egész dolgon.*
-Ilyen veszélyes uszodát sem láttam még, ahova beengedik az őrülteket. Ki kéne tiltani.*Az rendben van, hogy Nymphadora nem őrült, csak épp nem nagyon szimpi neki El, de a fiúval is ez van. Ő is túloz néha, pláne ha ezzel a lánnyal van egy helyiségben. Ilyen irritáló társaságban nem lehet normálisan viselkedni.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 12:56 pm

*Próbálok ám rúgni és mindent, csak hogy kiszabaduljak a keze közül, de sajnálatos módon nem érem el ezt a szuperment és még a pofonom se talál, így nézek hát fel rá dühösen, hiszen ennyit rólam, kisebb vagyok nála és most, így, pálca nélkül bizony fizikálisan lényegesen gyengébb, aminek nem tudok örülni, de ki se fogom ám mutatni neki, mert az, hogy féljek tőle, attól még nagyon távol áll... Sairus már a torkomat is elvágta, tehát tőle tartok, mégis csókolóztunk már, tehát a fene ért engem is, hogy kiben mit eszek és mit utálok, de ez az El akkor se szimpi és ezt nem vagyok rest ki is mutatni neki.*
- Félni? Még csak az kéne! Csak nem bírom, hogyha valaki le akar húzni a víz alá! *jegyzem meg és kezeimet is szépen összefűzöm magam előtt, miközben szépen rám is sózza az egész dolgot, ami most igaz, de miért ismerném be neki? Az nem én lennék, tehát csak kissé elmosoloydva lépek hozzá közelebb, ha már ennyire jól megy neki a távolodás.*
- Kár, hogy nem sikerült. *nézek bele a szemeibe, majd ez után hallom meg, hogy őrültnek vagyok titulálva. Nah, ezt se mondták még rám, így emelem fel kissé fejem, mint aki büszke arra, amit hallott.*
- Köszi a bókot! Ezek szerint te félsz tőlem és ez tetszik. *na de hátra hajtja testét és hátúszásba kezd, de lábaival úgy fröcsköl, hogy amíg a fiúhoz közel van, egy jó adag vízet juttathasson az arcába.*
- Amúgy azt hittem, hogy már leléptél innen. Fura, hogy még mindig bírod itt épp ésszel, pedig te túl kisfiú vagy ehhez a helyhez. *beszél közben hozzá szórakozottan, hiszen ha még párszor összefutnak, nem tudni, hogy mit tesz vele, de a lényeg, hogy egyszerűbb lenne ám elüldözni innen a fiút. Nem lehet mindenkivel jóban lenni, de az ellenségekből kezd már túl sok lenni.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 1:09 pm

*A víz alá lehúzás elég jól megy, bár Nymphadora ki akar szabadulni, ráadásul úgy, hogy lerúgja a fiút. De ez nem jön be, mert El elkerüli a rúgást és a pofont is, amivel valószínűleg még dühösebbé válik a lány.*
-És miért nem? Ha nem tudsz úszni, ne gyere ide.*Egyszerű javaslat ez, semmi több, de persze hátsó szándéka is van ezzel a fiúnak, mégpedig, hogy legyen legalább egy hely, ahol semmiképpen sem futhat össze a lánnyal. Nymphadora közeledik felé, és erre El is reagál, mégpedig úgy, hogy közelebb megy a lányhoz, így már nem túl sok távolság van köztük.*
-Nagyon szívesen. Különben nem félek tőled. Ha tudnád, ezen a sulin kívül is hány őrülttel találkoztam... Most csak megállapítottam, hogy új név kerül a listára.*Gúnyosan elmosolyodik, és gondolatban tényleg felírja a listájára a lány nevét. De a lány úszni kezd, és a terve, hogy El arcába csapja a vizet. A fiú lebukik a víz alá, így már nem érheti el a lány szökőárja. A hatótávolságon kívülre úszik, majd újra feljön a felszínre.*
-És mondd csak, miért vagyok én kisfiú?*Érdeklődik picit a lánytól. Ő tudja, hogy egészen nem olyan, mint egy kisfiú. Soha nem is lehetett olyan, erre nem volt lehetősége. Az a szakasz kimaradt az életéből.*
-Én azt mondanám, hogy te vagy kislány, hiszen most te kezdted az egészet, mindössze csak azért, mert.*A mondatot nem fejezi be, mert ezt így kell. Aztán úszni kezd, de nem Nymphadora irányába, csak úgy mindenfelé. Elvégre ha a lány válaszolni akar, azt távolságból is megteheti.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 1:17 pm

*Sajnálatos, hogy nem jön be a tervem, de mindegy is, most már ezzel nem tudok mit kezdeni, így jegyzem hát meg neki, hogy nem csípem, hogy a víz alá húznak és szerintem rajtam kívül más se.*
- Tudod, szeretek és tudok is úszni, csak a bunkóságot nem csípem. *tudom, hogy én is az vagyok és nah, valahol mégis szeretem, ha nem túl kedvesek velem, de ezt nem fogom El-nek elárulni, nem kell, hogy jobban megismerjen és hogy többet tudjon rólam, mint ami szerintem szükséges. Na de végül közelebb is lépek hozzá, arra számítva, hogy ő majd eltávolodik, de nem ez történik, hanem csak közelít és mivel hozzá nem óhajtok egy picit se ilyen közelségben maradni, inkább az úszás mellett döntök.*
- Ha ez tetszik! *mondom közben nemtörődöm hangon, hiszen egy ilyen srác véleménye engem hidegen hagy. A víz megint nem éri el, milyen meglepő is, hogy semmi "támadásom" nem talál, de most már csak kényelmesen haladok hátra, így hallva meg a kérdését is, melyre csak akkor válaszolok, amikor a medence széléhez érek és kezeimet rá is teszem, így támaszkodva és élvezve a vízet.*
- A viselkedésed miatt, ezzel, amit most is teszel. Mindig csak visszavágni tudsz, akármit is teszek és nincs egy saját véleményed se. Egyszerűen nekem úgy tűnik, hogy így akarsz védekezni, de normális beszélgetésre már nem vagy képes. Sajnálom, de szerintem ezek eléggé gyerekes dolgok... meg az, hogy leőrültözöl, amikor tök nincs ennek se értelme. *sóhajt fel kissé, majd nemsokára elrugaszkodik inkább a faltól, így úszkálva ismét a medencében, a másik oldalt megcélozva, hogy pár hosszt haladhasson, hiszen végülis ezért jött.*
- Amúgy meg, amikor idejöttem és lelöktelek a víz alá, csak szórakozni akartam, te kezdted utána a felháborodást és ahogy az előbb említettem, a visszavágást is. *pillant oldalra amikor a medence túloldalánál van, majd már ismét úszásba is kezd.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 1:34 pm

*A fiú reflexei elég jól kicsiszolódtak, ezért simán kikerül mindenféle támadást. Főleg azt, amit vízzel követnek el ellene, mert abban még jobb.*
-Na, az remek, akkor engem csíphetsz nyugodtan, mert per pillanat nem vagyok bunkó. Véleményem szerint. De máskor igen.*Nymphadora közelít, és ezt El is megteszi, de a lánynak ez a közelség már nem jó, mert eltávolodik, és úszni kezd, lehetőleg úgy, hogy a csapkodása elérje El-t. De ez nem jön össze, mert ezt is kikerüli.*
-Igen, nagyon is.*Mondja aztán kezd el ő is úszkálni a medencében. Attól, hogy nem túl kellemes társasága akadt, még úszni csak fog, hiszen ezért jött ide. Nymphadora csak akkor válaszol a kérdésére, mikor a medence széléhez ér, és a válasz kicsit erős, de erre is tud mit mondani.*
-Talán azt várod, hogy helyeseljek neked? Mert azt nem fogok.*Kicsit leáll az úszással, és így figyeli az újra elinduló lányt.*
-Tudod, a normális beszélgetés nem csak rajtam múlik. Ismerek még itt embereket, velük normálisan tudtam beszélgetni, mert ők is azok.*Ez alatt leginkább Jasmine-t érti, vele a találkozás nem volt zökkenőmentes, de aztán egész jól elvoltak. És persze Alinox-ot, akivel szintén jól kijött. Az már valamiért nehéz, hogy Nymhadorával normálisan tudjon beszélgetni.*
-Szerintem van értelme. És tudod miért? Nagyjából olyan vagy, mint az anyám, csak az a különbség, hogy mindig beléd botlok.*Újra felfekszik a vízre, és most ismét csak lebeg.*
-Szuper szórakozás. Talán még értettem is volna a poént, ha a múltkor nem háborodtál volna fel azon a kis semmiségen, pedig én még bocsánatot is kértem. Na az elég gyerekes volt.*Kiúszik a medence szélére, és kimászik a vízből. A szélén elsétál kicsit odébb, ami az öltözők irányába van, de még nem akar elmenni, csak másik helyen folytatni az úszást. Konkrétan Nymphadoránál. Így mikor oda ér hozzá néhány méterre, felkészül.*
-Vigyázz.*Csak azért figyelmezteti, hogy ne mondhassa a másik, hogy ő nem szólt, és ez is az ő hibája. A lendület megvan, és már ugrik is. Ugrás közben felhúzza a térdét, és amikor megérkezik a vízbe, nagyot csobban. Jó nagy bombára sikeredett ez az ugrás.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 2:14 pm

*Méghogy nem bunkó? Én már elkönyveltem, hogy az, tehát ne akarjon már más tévhitekbe ringatni.*
- Csípnélek, ha nem lennél... talán. *gondolkodom el picit, hiszen igazából nem túl sok embert kedvelek itt. Mordredet igen, de Axelt és Sairust nem mindig és Elisa... vele is olykor egész jól el tudunk beszélgetni. Na mindegy is, a fene ért engem is sokszor, tehát nem lep ám meg, hogy ő se képes kiigazodni rajtam. Így van ez jól, kellenek olykor az ellenségek is, ha meg mindenkivel jóban lennénk, akkor az egy idő után unalmassá válna. Na de azért kioktatja ám a másikat szépen, ha már annyira kérdezte a véleményét a dolgokról, amire meg is kapja a szokásos feleletet.*
- Pedig jó lenne. Lehetnél a szolgám is. *vigyorodom el, de ez most tényleg csak ugratás volt, amit talán a vigyorból a fiú is kikövetkeztetett. Mindenesetre ismét megkapom azt, hogy másokkal remekül el tud társalogni El, csak velem nem, amire most már nem tudok igazán mit mondani, csak vállaim vonogatom meg párszor.*
- Örülök neki, hogy másokkal jól kijössz. Akkor fogd arra, hogy én ilyen vagyok és ne akarj velem beszélgetni. Nem fogok csak azért jópofizni, hogy neked tetszen, ez vagyok én. *mondom végül, bár nem bánnám, ha tudnánk pár szót váltani, de mindegy is, menjen csak azokhoz, kikkel olyan jól eldumált eddig is, engem ugyan nem zavar. *
- Hogy olyan, mint az anyád? Na ne viccelj már, még csak az kéne. *nevetem el magam, de ahogy hallom, nem csípheti.* - Mindig belém? Én ezt túlzásnak vélem, másodszorra találkozunk, de ennyire bánnád? *döntöm picit oldalra is a fejem, hiszen nekem úgy tűnik, hogy a felháborodásai ellenére mégis jól érzi magát a társaságomban, talán nem olyan egysíkú ez az egész és a néhai konfliktusok se oly rosszak, bár lehet, hogy csak ezt akarom gondolni, mert én személy szerint így vagyok vele.*
- Lehet, de te nem tudsz rólam semmit. Az én családomról se, ahogy rólam se. Te lehet, hogy normálisan nevelkedtél, én viszont nem, szóval tőlem vannak elvárások és nekem is vannak mások felé, ennyi az egész. *na de figyelem a másikat is, aki idő közben kimászik a medencéből és már azt hiszem, hogy el fogja hagyni az uszodát, de mégse ez történik, hanem valahova a közelembe jön, majd ugrani készül, én pedig nem is vagyok rest most arrébb menni az útjából, hiszen ha rám ugrik, akkor azzal semmit se érnénk el, csak nekem lenne tőle bajom, viszont megindulok én is kifelé, így lépegetve a medence szélére majd vékonyka kezeimet a magasba is emelem.*
- Most te is! *pillantok rá egy félszeg mosollyal, majd nemsokára már a vízbe is ugrok, fejjel természetesen, majd egy kicsit tovább is úszom, viszont arra nem számítok, hogy szépen a fiúnak megyek, így kezeim a mellkasához érnek, majd ekkor hirtelen emelem fel a fejem és bukok ki a vízből, eleresztve őt.*
- Bocs, nem volt direkt, mielőtt félreérted! *jegyze meg még időben, hiszen ahogy nézem, jót azt képtelen rólam feltételezni, tehát még ismét szekálásnak fogná fel a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 2:30 pm

*Nymhadorának talán igaza van, hogy bunkó, de nem mindig. Tud ő kedves is lenni, ha akar, de ebben az esetben nem igazán sikerül.*
-Tényleg? Miért is?*Érdeklődik egy picit, mert igazán érdekli. Valójában ő maga sem tudja, miért van itt néhány ember, akikkel már találkozott, hogy miért csípik őt. Talán azért, mert velük kedves volt? Biztosan.*
-Az neked nem tenne jót. Jó tanács. Amúgy meg úgysem lennék.*Ő aztán senki szolgája nem lenne, nemhogy Nymphadorájé.*
-Ez jó dolog. Ne is akarj mást.*El is ugyanígy van vele. Ő akkor is önmaga, amikor kedves, és akkor is, amikor bunkó. Aki a kedves felét ismeri meg, annak jó. Aki nem, annak már nem annyira.*
-Pontosan.*Bólogat egy kicsit, de aztán folytatja.*-Az oké, hogy csak kétszer, de olyan, mintha legalább tízszer futottunk volna össze.*Amilyen sokat kritizálják egymást, nem csoda, ha így vélekedik erről a dologról.*
-Üdv a klubban.*Motyogja halkan, de persze lehet, hogy Nymhadora is meghallja, ami nem baj ugye. Ezután támad az ötlete, hogy csobbanjon egy nagyot, így kimászik, és a lány felé megy a medence szélénél, aztán már ugrik is. Nymphadora is ugrani készül, és szerencsére ő is figyelmezteti a fiút, ahogy előbb ő a lányt. De nem ússzák meg, hogy egymásnak ne menjenek, pontosabban Nymphadora El-nek.*
-Nem gond.*Válaszolja és közben elmosolyodik, mert ezen aztán semmit nem lehet rossz szándékúnak nevezni, a leányzó csak véletlenül ment neki.*
-Figyelj csak, van egy ötletem.*Az ötletet még nem mondja, hagyja kicsit gondolkozni a lányt.*
-Na jó, az ötlet. Mi lenne, ha versenyeznék. Oda vissza, mint a valódi úszóversenyeken.*Ezt a versenyt nem azért javasolja, mert újabb okot akar szerezni az ellenségeskedésre, mindössze csak úszni szeretne egyszer versenyben is.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 2:45 pm

- Ne keress már mindenre okokat. Ha kedvelni foglak, úgy is észreveszed, ahogy én is, ha te engem. *maradok inkább ennyiben, de végül a szolgaság is szóba jön, mi igazán vicces szituáció lenne, már ha a fiú engedné, hogy megtegyem vele mindezt. De természetesen nem hagyja ezt szó nélkül, amire már nem érkezik reakció, nincs ezen mit túl beszélni, én se szolgálnék senkit, tehát ez szerintem is egyértelmű.*
- Nem én akarok, hanem most is te. Azt várod, hogy legyek kedvesebb, másabb, ami nem is én vagyok. De ha ilyenre vágysz, akkor máshol kell kopogtatnod. *magyarázom egyszerűen, kissé vállaim is vonogatva a dologhoz, hiszen nem tudok ezzel mit kezdeni. Na de ahogy hallom, a fiú ezt a pár alkalmi talákozást sokkal többnek értékeli és be kell vallanom, van ám benne valami. Én számomra se tűnik fel, hogy eddig csak egyszer láttam, de akkor is jól esik néha ugratni. Na de ha már ugratásról beszélünk, ideje tényleg belevetni magunkat szó szerint a medencébe és ez nemsokára meg is történik, így ugrik először ő, majd én, de én kissé elnézem a távot, így El-hez érve bukok fel a felszínre, elnézést is kérve tőle, még mielőtt újból nekem támad azzal, hogy én piszkálom őt.*
- Csoda... *jegyzem meg, de azért picit elmosolyodom és ahogy hallom, hogy van valami ötlete, az egyik szemöldököm rögtön a magasba lendül, úgy figyelek rá, hogy vajon mi lenne az.*
- Akkor ki vele... *bíztatom és amikor meghallom, hogy egy versenyről lenne szó, kissé el is vigyorodom.*
- Hmm, nem hangzik rosszul. És aki nyer... áh semmi, ne fogadjunk! *inkább ne, ki tudja miféle újabb balhékat szülne köztünk. Tehát a medence széléhez megyek, ahol be is várom a fiút.*
- Aki ide előbb visszaér, az nyer. Három... kettő... egy... START! *mondom és már el is lököm magam, hogy hamarosan gyors úszásba átmenve érjem el a szemközti falt, hogy majd egy fordulással induljak visszafelé. Bukfencet nem tudnék ott vetni, mint a sportolók, tehát ha El igen, akkor máris előnyt szerez, de ez már az én saram, én mentem bele a versenybe.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 2:57 pm

*El ilyen fiú, szereti tudni mindenre a választ, na de ha Nymphadora nem akar, akkor ne tegye.*
-Nem várok el ilyet. Egész életemben mindig elvártak tőlem valamit. Én semmit nem várok el.*Hát igen, nagyon rossz volt, hogy mindig elvárták tőle a jobbnál jobb eredményeket. Ha nem javult, még több tanulás. Ha javult, annál is több tanulás. Na de El-nek új ötlete támad, miszerint ugrik egy bombát a vízbe, és ebben Nymphadora is követi.*
-Nem az.*Kicsit elmosolyodik, de most egészen másan, mint az utóbbi időben Nymphadora társaságában. Aztán El felveti a verseny ötletét, ami tetszik a lánynak, így már el is indul a medence széle felé. A fiú követi, és rajtpozícióba áll. A lány számol, és mikor eléri a startot, mindketten elindulnak. El gyorsan úszik, ügyesen és gond nélkül szeli a vizet. Mikor látja, hogy jön a fal, a vízben csinál egy bukfencet, és mikor a talpa a kőhöz ér, azonnal el is löki magát. Nem látja, csak érzékeli, hogy Nymphadora ott van nem messze mögötte. Mikor megint látja a falat, már nem bukfencezik, hanem megáll, és feljön a víz fölé.*
-Ez jó volt.*Jegyzi meg, amikor a lány is ott van mellette.*-Máskor is csinálhatnánk. Élvezted?*Kicsit talán furcsán jön a kérdés, mert ugyebár tíz perccel ezelőtt még egyáltalán nem érdekelte volna, mit gondol a lány.*
-Egyébként, ha nem titok, és elárulod, nem vagy éhes?*Minden bizonnyal a lány meg fog lepődni a kérdésen, nem is kicsit, biztos nem várna egy ilyen kérdést a fiútól. De már feltette, szóval nincs visszaút. És amúgy sem arra gondol, hogy ha mindketten azok, menjenek enni, csak úgy érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 10 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime2011-05-26, 3:14 pm

*Kissé meglep a fiú viselkedése és szavai, mi szerint nem vár el semmit. Én nem ezt érzékeltem eddig, hiszen a viselekdésem nem tetszik neki, amilyen vagyok és azt várná el, hogy normálisabb legyek, most meg ezt mondja, hát már tényleg nem tudok kiigazodni rajta.*
- Hát én nem így érzem... *csak ennyit mondok, de nemsokára már meg is történik az ugrálás és ez után pedig jön a verseny ötlet, mely nem tagadom, egy picit meglep, de benne vagyok. Nem vagyok valami hű de jó úszó, de talán nem lesz gond és annyira nem fogok lemaradni. Így haladunk hát egy ideig egymás mellette, de amikor ő a falnál bukfencezik, már tudom, hogy veszítettem, de azért beleadok mindent és így kissé kipirosodva érkezek fel én is a felszínre, úgy pillantva a fiúra.*
- Bizony, nem volt rossz és persze, hogy élveztem. Szeretek versenyezni, bár nyerni még inkább... csak az úszás nálam eddig hobby volt. *fura is lehet pont tőlem, aki Venencében élt egészen idáig, tehát Olaszországban van víz, csak én egyszerűen nem az úszással voltam elfoglalva. Viszont a következő kérdés lehet, hogy kedves akar lenni, de számomra oly egyértelmű erre a válasz és szerény véleményem szerint mások is úgy érzik magukat ilyenkor, tehát úszás után, mint én.*
- Mindig megéhezem a víz után, ha úszok vagy csak úgy strandolok, szóval most is valószínűleg az étkezőbe fogok menni vagy esetleg át Mystralba az étterembe. *adom meg a választ, de azért kérdezek ám, hiszen nem értem még mindig ezt a fiút, egyszerűen nem tudom hova tenni.*
- Nem hiszem, hogy velem akarsz most ebédelni ezek után, szóval miért kérdezted? *sétálok végül kifelé a medencéből, hiszen szerintem elég volt ennyi pancsolás mára és még mielőtt teljesen kilépnék a vízből, vörös tincseimet is kicsavarom, így várom hát a másik válaszát.*
- De ha tévedek, akkor mehetünk együtt is... *teszem még azért hozzá, hiszen ki tudja, bár az étkező nem túl sok szép emléket idéz fel bennem és minden bizonnyal benne se.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
10 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: