Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párbajterem - Page 16 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párbajterem - Page 16 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párbajterem - Page 16 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párbajterem - Page 16 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párbajterem - Page 16 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párbajterem

Go down 
+36
Aristarkh Y. Zhukov
Rachel Williams
Daphne Alucard
Alinox Ingren
Thomas Gledhill
Sean Derly
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Gabriel Teigneux
Lisbeth May
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Kyle Brensley
Kimberly Fox
Takoda Turner
Serafina Damiana
Lionel Dustsnow
Faith Craven
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Mesélő
Sideris Valbraith
Scott Renfield
Mona Braxton
Sirius Pendragon
Daemon Wexler
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Vladislav Kerensky
Élias Adachi
Jasmine Miels
Mordred Wasimir
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Párbajterem - Page 16 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 6:24 pm

*Bólint a halotti mágiás dolgokra, valószínűleg Ginger is úgy érezhet, akárcsak ő, és ez teljesen érthető is, a kitartásra csak biccent.*
-Hát akkor azt hiszem nincs is probléma.*zárja le a dolgot, végül még beszélgetnek kicsit, úgy minden féléről, így mesél kicsit a fiú is, és a lány is, akiről kiderül hogy azért nem mindenki varázstalan a családba.*
-Hú.. ez tényleg elég titkosan hangzik, de akkor nem faggatlak, amúgy szerintem tehetséget lát.. Különben biztos nem igazgatott volna ebbe az irányba.*mondja el a véleményét, hiszen valószínűleg azért lett ide küldve, mert úgy érezhette a rokona, hogy képes lesz megbírkózni az itteni körülményekkel, végül a terembe beérve, kissé úgy gondolja meg kéne viccelni ezt a lányt, így állít pár valótlan dolgot Thomasról, akiből azért nem nézné ki hogy egy szívtelen vadállat. A lány arcát látva azonban bár kissé felnevet de azért megkegyemez, a csípésre azonban megugrik.*
-Pedig ha láttad volna az arcod te is nevetnél, de ha rossz vicc volt akkor bocsánat, nem akartalak megrémíteni.*feleli most már egy kisebb mosollyal csak Seanre viszont oldalra döntött fejjel egy pillanatra felsóhajtva megrántja a vállát.*
-Lehet, hogy igen, de lehet hogy nem, majd meglátjuk tudod szeretem a kihívásokat.*mondja egy ravasz mosollyal, de a gyakorlásba már nem megy bele a lány, ő viszont nem akarja erőltetni ezt.*
-Rendben akkor hát sok sikert, és csak bátran... *int egyet a lány felé mosolyogva, végül lenézve a famulusára int neki a fejével, hogy kövesse.*
-Gyere Morris nekünk se árt egy kis torna, szóval futás..*simít végig famulusa bundáján, ő pedig félre vonulva fekvőtámaszozni kezd. Bízik az erejébe viszont egy kis mozgás már hiányzik neki, tehát addig miért ne?*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 6:46 pm

* Szép lassan elkészülve hagyom el a szobámat Tiger társaságában mivel nemsokára megkezdődik a párbajszakkör. Rég nem voltam ilyen eseményen így hát pár nappal ezelőtt jelentkeztem, jót fog tenni egy kis edzés, gyakorlás más dolgom amúgy sincs tehát nem rabolja időmet. Egy fekete póló és egy farmer van rajtam edzőcipővel, nyakamban egy ezüstnyaklánc semmi más, szíjamhoz erősítve meg természetesen a pálcám. Egy kréta is akad még nálam hátha hasznát veszem, más egyéb most nincs, így lépünk be a párbajterembe famulusommal hol már tartózkodnak de mindez engem nem érdekel, egyenesen a táblához sétálok és a párokra vetek egy pillantást.*
~ Elijah... ~* nem mond sokat ez név mivel ismeretségi köröm nem igen bővült az elmúlt időszakban sem így lassan megfordulok és rögtön a lényegre térve a fiatalokhoz szólok, nem mintha én egy vénember lennék.*
- Melyikőtök Elijah?* teszem fel ezt a roppant egyszerű kérdést így hát tekintetem rajtuk tartva sétálok arrébb, el az útból ha esetleg mást is érdekelne a tábla s kíváncsian várom kivel is kell ma megküzdenem, úgy hiszem ez a mai egy férfias küzdelem lesz.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 6:56 pm

*Tom kissé késve ugyan, de sikeresen megérkezik a párbajterembe, igaz sietett, hogy időben ideérjen. Kicsit elaludt a szobájában, de hát van ez így. Egyébként kopott farmert, egy kényelmes, fekete edzőcipőt, felül pedig egy könyékig felgyűrt, fekete kapicnis pulcsit visel. Bal karjára felcsatolva ott pihen tokban a pálcája is.
Gyorsan belépked a terembe, majd megnézi a kifüggesztett tablón, hogy kivel is kell párbajoznia, s kissé meglepődik, hogy Ginger az, aki majd az ellenfele lesz.*
~ Na, ez szépen indul. Tarkh lenyakaz, ha a lánynak valami baja lesz... atya ég...~ *gondolja magában, majd inkább csak elvigyorodik, s akkor a megfelelő helyre megy, bárhová is kell majd mennie. User is kissé kómás, mert ő is aludt, no. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:00 pm

*Már második hónapja, hogy a Mysterioban ismét zajlik a tanítás, de természetesen a szórakozás is helyet kap a naptárban. A ma napon pedig megrendezésre kerül az ehavi párbajszakkör, amit ismét Lucius fog levezényelni. A jelentkezők száma továbbra sem túl magas, de ez még nem jelenti azt, hogy a szakkör elmaradna, de a későbbiekben remélhetőleg egyre bővülni fog azon diákok száma, akik össze akarják mérni erejüket valamelyik diáktársukkal. Ahogy máskor is, most is délután 5 órakor kerül sor a párharcokra, így nem sokkal ez előtt indul meg az Exortus ház feje, fekete nadrágban és lábbeliben, amihez ma egy kék inget vett még fel. Mivel most tényleg csak pár perccel indult a kezdés előtt, így sietősen szedi lábait, de természetesen még időben megérkezik az alagsori terembe, ahol már várnak rá a jelentkezők.*
-Üdvözlök mindenkit a februári párbajszakkörön. Remélem mindenki kellően várta már a mai napot és eléggé felkészült, hogy minél izgalmasabb párbajban lehessen részetek. *egy kis mosoly is kiül a férfi arcára, de már folytatja is mondandóját.*
-A szabályokkal szeritem már mindenki találkozott. Nem a másik fél elpusztítása a cél, hanem a legyőzése vagy az, hogy egyikőtök feladja a harcot. Ha valaki megsérül, a párbaj után kaptok tőlem egy fiolányi elixírt, ami azonnal meggyógyít benneteket, szóval azért kímélni se kell egymást túlzottan. *mivel ismét csak két páros jött, mint a múltkori alkalommal, így bizonyára már mindenki megtalálta a maga párját, így nem is húzza tovább az időt a férfi.*
-Legyetek ügyesek és ravaszak, győzzön a jobbik! Sok sikert mindenkinek! *azzal már tapsol is egyet, a négy diák pedig azonnal megérzi a húzást a köldöküknél, s pár pillanat múlva már a párbajuk helyszínén állnak egymással szemben.*

//Ginger-Thomas: Egy Csernobil környéki elhagyott bölcsödében találják magukat. Hátborzongató a helyszín, ahogy minden a helyén van, ahol a kiürítés pillanatában voltak, de az idő és a természet is megtette már a hatását.
Elijah-Sean: Ez a páros nem kevésbé híres helyen van, mint a Rushmore-hegy lábainál, s az egykori amerikai elnökök nézik végig a harcukat.

Mindenki játsza ki a helyszínt, ahova került, használjátok bátran a hely adta lehetőségeket!
Kezdenek: Ginger és Sean!

A kezdő ember írja meg az első hsz-t, amiben már támadhat is. Egy hsz-ben csak egy támadás lehet vagy egy védés, illetve ha gyógyításról van szó, akkor az mellett még félre is lehet ugrani. Ez fontos, tehát figyeljetek erre!
Ha az egyik fél írt, utána a mesélő fogja megírni, hogy a támadás vagy védekezés jó-e, majd ez után jöhet a másik fél és arra is a mesélő reagál, hogy összejött-e a varázslat és a mesélő le fogja írni azt, hogy mikor ki jön.
Másodikosok és harmadikosok: aki hozott famulust (mert aki az első hsz-be nem írta bele, az egyértelműen nem hozta, tehát most már ki se játszhatja), az külön támadásokat tehet, tehát a karakter és a famulus külön-külön védekezhet és támadhat egy hsz-ben. De azok is egy hsz-ben egy dolgot tehetnek, de nem kötelező vele mindig lépni, csak ha az illető akarja használni.//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:05 pm

[Tom]

*Kezd olyan érzésem lenni, mint a tanórákon... már megint egyedül vagyok lány. Csak nyugodtan nézem meg az érkezőket és ahogy kiszúrom az ismerősnek tűnő fiút, ki velem egykorú, már felé is lépek.*
- Szia, Ginger vagyok... Te vagy Tom ugye? *kérdezem kíváncsian és barátságosan felé is nyújtom a kezem, hogyha már bemutatkozásra kerül a sor. Izgulok, nem is picit, de hát nincs mit tenni, én jelentkeztem erre az egészre, túl is fogok lenni rajta. Elijah felé tekintek, hogy megtalálta-e már Seant és ahogy nézem, az a fiú tényleg durvábbnak tűnik, mint az én ellenfelem, így végül bizonytalanul nézek vissza Tom-ra. Pár perc és már egy férfi is megjelenik, kivel személyesen még soha nem találkoztam, így nézek végig rajta és mosolyodom is el kissé.*
- Jó napot! *köszöntöm, majd ahogy hallom szavait, ő fog ma nekünk segíteni, de hogy melyik házat is vezeti, arról sajnos fogalmam sincs egyenlőre, de az egész megjelenése igen határozott. *
- ÖHm, én inkább a kíméletesség mellett döntenék... *motyogom magam elé és hogy ebből Tom mennyit hall, azt én nem tudhatom, de már jön is a húzás, mely számomra még kissé ismeretlen, de már meg pörgök és forgok, mígnem hátsómra nem esem ügyetlenkedésemben, így veszem észre, hogy bizony hol is vagyunk.*
~ Egy bölcsi? ~ *ahogy figyelem, a festmények, a kis ágyak, minden arra utal, bár néhány növény is a falak közé préselte magát, de oly sok kacat van itt, üveg és egyéb apró tárgy maradványok, hogy rögtön fel is pattanok, nem foglalkozva poros ruhámmal, majd támadok, ha már lehetőségem van rá.*
- Exlukhops! *mondom is ki jól érthetően a varázsigét, melynek köszönhetően az apró tárgyak és a kis üvegszilánkok is, tehát amik körülöttem vannak, máris megindulnak nagy sebességgel Tom felé, legalábbis ha minden igaz, a koncentrációmmal nem lehet baj, de a tudásommal igen, én azért reménykedem.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:10 pm

[Ginger]

*Megkezdődik tehát a párbaj a két elsőéves gólya között, s kettejük közül is a lány kezdhet először. A helyszín nem valami bizalomgerjesztő, eléggé a pusztulás jellemzi ezt a bölcsödét, de talán a fiatalok nem fognak olyan keményen harcolni, hogy hűek legyenek a helyhez. Bár rettenetesen izgul a kis vörös, de pálcát ragad, s támadásba is lendül. Az ige elhangzása után bár igen lassan, de végül felemelkedik egy adag üvegszilánk és építőkocka a fiú felé, így Tom jobban teszi, ha megpróbálkozik a védekezéssel, mert bár halálos sebet nem kapna, de ez se lesz kellemes, ha betalál.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:11 pm

* Mivel nem sokan jelentkeztünk ma erre a megmérettetésre így bizonyára hamar kiderül számomra a párom neve ki felé biccentek egyet az illendőség kedvéért majd szép nyugodtan kivárom az öt órát mikor is megjelenik az Exortus ház feje. Nem első részvételem egy ilyen eseményen így türelmesen végighallgatom a köszöntést és a pár buzdító szót de mikor a taps elhangzik meg is érzem a húzást és famulusom társaságában meg is érkezem az új helyszínre. Természetesen vetek egy pillantást a környékre, hogy tudjam hova is kerültem hisz talán számtalan kiskapu vagy búvóhely rejlik itt, így mérem hát fel a teremet. A hegyre pillantva sóhajtok fel, közönségünk is akad így miután kinézelődtem magam fejemmel bökök egy irány felé Tigernek.*
- Majd szólok.* maradok vele ennyiben majd évfolyamtársam felé fordulok.* - Sok sikert!* azt hiszem ez így korrekt s mivel én kezdek így hát elő is veszem pálcám de nem használom egyenlőre csak felé tartom mintha.... A fiútól környékén egy nagyobb méretű kődarabra szegezem tekintetem és pszichokinézissel emelem fel reményeim szerint mit majd Elijah fejéhez vághatok.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:13 pm

*Igaz hogy kissé sietett, de időben érkezett, s így már nem is izgul annyira, mint előtte. Ginger pont elé lép, s köszön is neki, így Tom üdvözli és kezet fog vele.*
- Szia. Tom vagyok. *kezet fog a lányra, s bíztatóan rámosolyog.
Közben Lucius is megérkezik, így Tom rájön, hogy ezek szerint a férfi fogja majd levezényelni a párharcokat. A férfi gyorsan köszön nekik, majd elmondja a dolgokat, hogy mindenki tisztában legyen mindennel, s ezzel már kezdetét is veszi a párbaj. Hirtelen érzi meg a köldökében az érzést, s egy elég nyomasztó helyre kerülnek a lánnyal. Egy bölcsödébe, ami teljesen kihalt, s elég hátborzongató, mivel egy bölcsödéről van szó. Tom egyből felismeri, hogy most vagy Ukrajnában, vagy Oroszországban lehetnek a cirill betűkből következtetve. S Ginger már egyből is támad, ami nem túl jó. Tom azonnal reflexből védekezik, s azonnal pörög az agya.*
- Salvio hexia. *s reménykedik, hogy működni fog a védekezés, ha nem, akkor az ciki lesz, de hát ő igyekszik, max megpróbál majd félreugrani.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:16 pm

[Sean]

*Ez a páros is megérkezik a harcuk helyszínére, a Rushmore-hegy lábához. Kettejük közül most Sean az, aki a "táncot" kezdi, s rögtön pálcát is ragad, hogy megtámadja évfolyamtársát. Ám mindez csak trükk, igazából a mentális erejét akarja bevetni Elijah ellen. A kő mocorogni is kezd, de nagyjából 2 cm-es emelkedés után vissza is hullik a földre. Úgy tűnik, nem koncentrált eléggé a fiú ehhez a támadáshoz, Elijah viszont rájöhetett, milyen furfangos ellenféllel van dolga. Most rajta a sor, hogy megmutassa, ő hogy akar támadni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:20 pm

[Tom]

*A két fiatal harcát a leányzó kezdi meg, méghozzá kihasználva a helyszín adottságait. Komolyan még nem akarja bántani a fiút, de az üvegszilánkok okozhatnak kellemetlen perceket vagy órákat még a srácnak, ha nem tudja kivédeni őket. Tom nem is tétovázik, azonnal pálcát ragad, s bár száját elhagyja az ige, pálcájából nem tör ki a varázslat, hiába várja azt. Egy építőkocka pont homlokon találja szerencsétlen srácot, de ez még a kisebbik gondja, mivel az üvegszilánkok több helyen a testébe hatolnak, de szerencsére nem túl mélyre, így még nincs túl nagy gondja a harcban. Most viszont rajta a sor, hogy viszonozza a kölcsönt a lánynak, s ő is megtámadja valahogy.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Párbajterem - Page 16 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:21 pm

[Sean]

*Úgy tűnik nem is kell túl sokat várni, bár ELijah elég jól elvan a sporttal, tehát nem is igen figyeli kik jönnek be, viszont mikor a nevét hallja, kissé érdeklődve tekint felfele, miközben Famulusa is a lába mellé lépked.*
-Én lennék az, te meg gondolom Sean.*tippel egyet, hiszen ő már tudta a nevét hogy kivel fog küzdeni, s ha már őt keresik akkor valószínűleg ez a fiú lesz az.
~Nem mondom szép nagy cica…~*néz a famulusára, hát nem lenne jó a karimai közé kerülni. Nemsokára azonban megjelenik az Exortus ház vezetője is, aki miután elmondja a szokásos dolgokat, már a párbajtérre is küldi a diákokat.*
~Na erre a harcra kíváncsi leszek… fogalmam sincs ki ez a tag~*gondolja a fapofa mögött a fiú, azonban nem ijed meg, érdekesnek találja a kihívást tehát boldogan kezd bele az edzésbe. A helyre megérkezve, azonban a fiú kissé meglepetten nevet fel, látszólag ő még el van a táj nézegetésével is.*
-Hej.. ezt a helyet még ismerem is, nem mondom nem semmi néző közönség.*mutat fel hüvelyk ujjával a „nézőkre” végül aztán ő is előrántja a pálcáját.*
-Akkor hát azt hiszem győzzön a jobbik, hajrá..*mondja a fiúnak, hiszen nem fog ellenszenvezni vele, mert ellene párbajozik, inkább csak felkészül a védelem felállítására. A támadás módján azonban kicsit meglepődik*
~Nem mondom eredeti ötlet~*vigyorodik el, azonban nem vár tovább pálcáját a földre helyezi, majd már mondaná az igét is, viszont ekkor úgy tűnik a kő vissza hullik.*
~Hoppá... azt hiszem most megúsztam egy kis kőzáport~*esik le egy nagyobb kődarab a szívéről , viszont ha már kigondolta a védekezést, át is formálja támadássá.*
-Solum fluctorum.*mondja ki magabiztosan, s koncentrálva, majd pálcáját lassan emelni kezdi felfelé, aminek a végén remélhetőleg megjelenik a földhullám, ám ő nem csak védekezni akar, hanem mindjárt támadni is , így kimondja a következő igét is.*
- Accido..*ejti ki az igét, egyenlőre még nem parancsolva semmit se a famulusának, jó lesz ő majd akkor ha Elijah bajba kerül.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:24 pm

*Tom sajnos bekapja az építpkockát majd az üvegszilánkokat is, amik igaz hogy fájnak, de az adrenalin miatt ezt nem igazán veszi észre, kivéve az építőkockát, ami homlokon találja, s kissé hátra is lép tőle, s homlokához kap klezével, majd azonnal pörög tovább a nyelve, s amegfelelő átkot mondja, hozzá a pálcamozdulatot.*
- Incarcerandus! *mondja ki, a reméli, hogy összejön a kötöző varázslot, s ezzel le tudja lassítani a lányt, meg persze majd ha összejön, akkor egyéb más varázslatot is el tud majd végezni. Közben megpróbálja felmérni a helyet, hogy vajon mit tudna használni pajzsnak, meg persze támadásnak használható eszköznek, hogy mind ezt sikerüljön összehoznia, és persze nehogy nagyobb sérülést okozzon a lánynak. Azt nem szeretné.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:29 pm

[Elijah]

*Amint megérkeznek Amerikába, az Inflatusos fiú támadásba is lendül, de nem akárhogy. Rögtön az elején csellel próbál előnyhöz jutni, ami ravasz húzás, csak sajnos sikertelen a számára. Ennek viszont Elijah biztosan örül, s mivel most ő támadhat, így egy másodéves tárgyhoz nyúl, hátha ő több sikerrel jár. Ahogy az ige után emeli a pálcáját, úgy emelkedik egy jó adag is a földből előtte, s a következő ige kimondásakor vészesen meg is indul Sean felé. Elég nagy adag ez a földtömeg, tehát jobb lesz, ha a srác gyorsan cselekszik valamit, különben itt még bajok lehetnek.*

[Tom]

*A fiú nem valami szerencsés, mivel hiába cselekszik gyorsan, nem tudja kivédeni a felé tartó törmelékadagot. Még szerencséje, hogy Ginger nem valami durvább támadással indított, vagy olyannal, amivel rögtön véget vetne a harcnak. Na de a srác viszont ilyesmin gondolkozik, méghozzá megkötözni akarja a lányt, s már felé is tartja a pálcát, viszont az eredmény ismét elmarad. Talán jobban össze kéne szednie magát, lehet, hogy még kómás egy kicsit, de talán lassan ő is belemelegszik a harcba. Addig is Ginger ismét megmutathatja, neki mennyire megy most a varázslás.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:31 pm

[Tom]

*Nem akarok én rosszat senkinek sem, de párbajozni jöttem ide és egyenlőre még nem ismerem ezt a fiút. Lehet, hogy jó fej, de mégsem akarom azt, hogy én kapjak ki, így komolyan is veszem a dolgokat és hamar feltűnik ám, hogy hol vagyunk, hogy mennyi tárgy is van itt, így ki tudom használni a helyszín adottságait és ezt is teszem. Bár először félek, hogy nem sikerül, de aztán bár Tom védekezni akar, úgy látszik, hogy én gyorsabb vagyok, mivel a tárgyak eltalálják a testét és az üvegszilánkok is belefúródnak. Csak elhúzom a számat, egy pillanatra el is fordítva a fejem, biztosan fájhatott...*
- Ne haragudj! *nem akarom bántani, de valamit muszáj tennem... De azért majd utólag bocsánatot kérek tőle, már ha egyáltalán én nyerek, mert még nem dőlt el a harc. Ahogy viszont figyelem, hogy ő jön, már fel is készülök, hogy elbújjak valami mögé, mert egy pajzs létrehozása most necces, ahhoz még túlságosan is izgulok. Viszont Tom varázslata nem sikerül, így nem húzhatom tovább az időt, szépen lendül is a pálcám, így célzok a srác mellkasa felé.*
- Reducto! *a taroló átok talán eltalálja majd, ha pedig nem... hát akkor majd talán később, de így neki tud csapódni a mögötte lévő falnak és növényzetnek meg még ki tudja, hogy mi helyezkedik el évfolyamtársam mögött.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:32 pm

[Elijah]

* Nem sokkal az érkezés után a harc megkezdődik mit én kezdeményezek. Bár a pálcám a fiú felé áll mégsem azt vetem be hanem a spirituális ismereteken tanult mentális erejű varázslatot, így szúrok ház ki egy kődarabot Elijah környékén mi szépen meg is emelkedik de aztán.... vissza is pottyan a földre. Szemöldökön összevonva csóválom meg a fejem mert ez azért több mint durva, hogy első varázslatra nem jön össze egy elsőéves varázslat így hát mivel a "támadásom" sikertelen figyelmem a fiúra irányul miközben megvonom a vállam.*
- Hát ez nem jött össze.* sebaj, azaz hát baj de nem a megfelelő ez most arra, hogy dühöngjek és földhöz vágjam magam így pálcám magam elé tartva készülök fel a védekezésre mivel ő jön. Amint a pálcája a földre irányul és elhangzik a varázsige rögtön felismerem a Terramágiás varázslatot így azt is tudom mivel védhetem ki. Ha ez összejön neki és én nem tudom kivédeni akkor itt a vége ennek az egész párbajnak mit igen rosszul viselnék, ugyanis természetesen nyerni jöttem, a verességet meg alapjáraton igen rosszul tűröm.*
- Salvio hexia!* ejtem ki rögtön az igét mikor látom, hogy a varázslata sikeres tehát a földadag kiemelkedik a földből. Az már csak hab a torán, hogy hullámszerűen meg is indul felém, de védve leszek ha minden igaz s mivel menekülni úgy is értelmetlen így hát látszólag teljes nyugalommal állok egyhelyben.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:34 pm

[Ginger]

*Szépen kezd a lány, s rögtön az első támadása be is talál a fiúnak, aki viszont nem tudja viszonozni mindezt. Valamiért neki egyelőre még nem jönnek össze a varázslatok, Ginger viszont addig sem tétlenkedik. Ismét támadásba lendül, de most hiába hallatszik szép hangja, azt semmiféle hatás nem követi. Talán túlságosan megsajnálta a fiút az üvegszilánkok miatt, s ez zökkentette ki, vagy talán túlzottan izgul. Mindenesetre ezt most megúszta Tom, így ismét rajta a sor, hogy mutasson valamit.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:38 pm

[Sean]

*Trükkös indítást tervezett a srác, ez viszont nem jött össze. Válaszként viszont egy igen veszélyes mozgó földtömeget kap, ami hullámszerűen közelít felé, hogy maga alá temesse, s akár azonnal véget is vessen ennek a harcnak. A srác viszont figyelt az órán, így tudja, miképp védekezhet, s azonnal pálcát is ragad. Az ige elhangzása után meg is jelenik a pajzs, így bár a földhullám lecsap rá, Sean-nak a haja szála sem görbül, körülötte viszont szép kis földkupac gyűlt. Most, hogy megúszott egy kemény támadást, rajta a sor, hogy ismét próbálkozzon valamivel.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:38 pm

*Hát igen, ez a mai nap nem megy neki, de talán most számára kedvez a szerencse, mert a lány taroló átka nem jön össze, így Tom azonnal tud reagálni, így küldi a következő átkot, ami az elsőre eszébe jut, s reméli, ez most már végre összejön, mert kezd nagyon mérges lenni.*
- Petrificus totalus! *kiálltja el magát, majd hozzá a megfelelő pálcamozdulatot, s reménykedik, hogy ez összejön, mert ha nem, akkor már tényleg komolyabb bajban lesz, mint azt elsőre gondolta volna. Nem szeretne most itt leégni, meg amúgy is. Milyen az már, hogy az embert egy nő győzi le. Bár ha jobban belegondol, talán mégsem olyan rossz dolog, de most inkább megrázza fejét és a párbajra összpontosít.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:42 pm

[Tom]

*Kettejük harcában egyelőre a leányzó vezet, egyetlen sikeres támadással, azóta viszont pangás van varázslat ügyileg. Most Ginger sem jár sikerrel a taroló átokkal, tehát Tom próbálhat ismét szerencsét. Nem is akármilyen igéhez nyúl megint a srác, úgy tűnik, ő gyorsan le akarja tudni ezt a harcot, de hiába próbálkozik, a pálca ismét kudarcot vall, még csak meg se villan a vége. Nem lesz ez így jó Tom számára, hamar össze kell szednie magát, ha a győzelemre hajt. Lássuk, Ginger nagyobb sikerrel jár-e most.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:45 pm

[Tom]

*Annyira szeretném, ha sikerülne, hogyha szépen repülne egy picit a fiú és hamar végezhetnénk, de ez nem jön össze, nem aratok sikert, mivel nem történik semmi, így sóhajtok fel. Túl sokat hittem magamról, még csak most csinálok ilyet először, nem várhatok csodákat. Tehát pálcámra nézek, majd megcsóválom a fejem és ez után ismét a fiú felé emelem tekintetem, így várva, hogy vajon mivel támad rám... De ahogy figyelem, ismét nem arat sikert, tehát már körbe is nézek, így próbálva megnézni, hogy mivel is kéne támadnom, de ekkor látom meg, hogy a fiú előtt azért a padlózat normális, tehát oda is irányítom a pálcám.*
- Deprimo! *robbantok is lyukat, pontosan a lába elé, ami majdnem annyit ér, mintha egy taroló átkot kapna, legalábbis én szerintem repülni fog, hogyha előtte robban valami és még további üvegszilánkokat és olyan anyagokat kaphat a testébe, amikből a padlózat áll... Mert hogy az mi, arról nekem fogalmam sincs...*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:47 pm

[Elijah]

* Az első támadásom rosszul sül el mivel nem sok minden történik mi befolyásolná a harcon, ellenben Elijah terramágiás varázslata úgy látszik sikerül, ahogy a földtömeg kiemelkedik a földből s a következő varázsigével meg is indítja azt felém én már a pajzsot alkalmazva állok nyugodtan, ha sikerül védekeznem akkor úgy sem esik bajom ha pedig nem... nos akkor rohanhatnék is, a baj akkor is bekövetkezne. Ahogy a földtömeg közelít felém majd lecsap rám le is potyog rólam így hatalmas súlya nem terheli vállamat, tehát szépen körülöttem gyűlik össze. Egy kisebb mosolyt megeresztek s lassan téve pár lépést előre pálcámat Elijah szíve felé tartom miközben a koncentrálást is megkezdem.*
- Vena versa!* hát akkor keményítsünk be, ha a véráram megrontása esetleg betalál előnyre tehetek szert nem is kevésre így kíváncsian várom a történéseket. Már ha vannak...*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:49 pm

[Ginger]

*Az első sikeres varázslat után kisebb szünet áll be a harcban. Hiába hadonászik a két fiatal a pálcájával, semmi nem történik. Mivel mindketten először vesznek részt a szakkörön, ez minden bizonnyal az idegesség és a túlzott izgalom számlájára írható fel. Viszont úgy tűnik, hogy kettejük közül Ginger az összeszedettebb, mivel a robbantó támadás igen nagy erővel indul meg egyenesen Tom lábai elé, így ha a fiú nem cselekszik időben, újabb sérüléseket szerezhet, egyre inkább Ginger felé billentve a mérleg nyelvét.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:52 pm

[Sean]

*Nagy szerencséje van a srácnak, hogy nemcsak, hogy sikeresen alkalmazza a varázslatot, de még idejében is, így nem csapja agyon a méretes földtömeg. Nem lett volna kellemes élmény, még akkor sem, ha az iskolába visszatérve meg lett volna gyógyítva a fiú, viszont erre nem került sor. Viszont úgy tűnik, Sean is bekeményít, már ami a választott igéket illeti, így egy vérmágiás anyagot igyekszik Elijahra szabadítani, de valamiért ismét kudarcot vall. Talán elbízta magát az iménti bravúros védekezése után, mindenesetre ismét az Exortusos fiún a sor.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:54 pm

*Nesze neki, ez ma tényleg nem az ő napja. Így már inkább csak egy nagyot sóhajt, ahogy az utóbbi varázslata sem jött össze. ez már tényleg gáz. De most Gingernek ismét összejön egy varázslat, méghozzá robbantó, amivel az előtte lévő padlód robbantja be, s Tom azonnal védekezik, hátha most már ez is összejön. Ha nem, akkor nagyon-nagyon mérges lesz.*
- Protego! *kiálltja el magát, a megfelelő pálcamozdulattal együtt, aztán már csak magában fohászkodik, hogy végre ez most már jöjjön össze, mert nagyon nagy bajban lesz, ha felkenődik a mögötte lévő falra. Az már nagyon gáz lenne, ráadásul sok sérülést kapna be, ami megint nem túl jó dolog.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Párbajterem - Page 16 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime2012-02-25, 7:57 pm

[Sean]


*A fiú sikertelen támadása után Elijah-n a sor, és ő meg is próbál bizonyítani. Természetes hogy az egyik kedvenc tárgyához nyúl, ami mindamellett ház tárgya is, a terra mágia, s földhullámmal próbálja harcképtelenné tenni ellenfelét. Az egész jól is alakul egészen addig míg észre nem veszi, hogy Sean bizony kivédte a támadást.*
-A fenébe… pedig már azt hittem össze jön. Nem volt rossz..*mosolyodik el, hiszen tényleg jól kivágta magát az ellenfele, amikor azonban meghallja az ő támadását egy pillanatra megrándul az arca*
~Ha nem tévedek ez a véráram megrontása~*gondolkozik el egy pillanatra, s már emeli is fel a pálcáját, hogy védekezzen, ám Sean úgy tűnik ismét valamiért kudarcot vall, valószínűleg a véletlen miatt, de ennek azért mégis örül, hiszen nem szeretné hogy az ő véráramával szórakozzanak.*
~Pedig már azt hittem ez betalál~*könnyebbül meg, de nem várat sokáig magára, hanem rögtön akcióba lép, kezeit, karjait X alakba teszi majd ki is mondja az igét.*
-Ignis pilas.*mondja ki határozottan s abban a pillanatban szét is rántva őket, végül két tenyerét egymás fölé teszi egy nagyobb gömböt formálva, s ha sikerül azt a fiú ellen is küldi. Famulusa közben már kurrongatva ide-oda pislog, látszik rajta hogy izgul.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbajterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
16 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: