Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 6 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-20, 4:05 pm

*Ahogy látom és hallom Raven „ragadozó” természetű, amit én egy csöppet sem bánok. Nem célom, hogy átállítsak másokat a „napos oldalra”. Nem azért nem eszek húst, mert így jobb az állatnak, sőt a tenyészeten szerintem jobb egy tyúknak holtan, mint a kalitkában nyomorogni. Nem… egyáltalán nem ezért. Egyszerűen nem csusszan le a nyelőcsövemen.
Ezen nincs mit tovább beszélni, ki így, ki úgy él és ennyi, ezért inkább a párbajról faggatom egy kicsit a csajszit. Megtudom, hogy Jassal harcolt, akivel nem vagyok biztos, hogy találkoztam már, de az ő küzdelmük kiegyenlítettebb volt, mert nem tudtak egymással mit kezdeni. Ezután én jövök felváltva hagyva ezzel egymást lakomázni. Elmeséltem, hogy felülre kaptam egy árnygömböt, mire fel is szisszen evés közben és ettől nekem is grimasz keletkezik az arcomra. Valószínűleg ha nem lett volna tele szervezetem adrenalinnal, akkor nem lettem volna még ennyire se képes. Ezután gyorsan megosztom kósza gondolatomat a következő szakkörről. Legerősebb és legkedvesebb tantárgyam a Toxicológia ezért arra gondoltam azt vetem be legközelebb.*
- Juhú! Akkor majd, ha legközelebb lesz, és rá érek, feltétlen készítek pár üvegcsét, ha meg nem akkor jó lesz a maradék alternatíva. Kézzel csak akkor tudok harcolni, ha közel, vagyok hozzá, de akkor talán lesz egy kis fölényem, hisz boxoltam pár évet.
*Büszkélkedek, egy kicsit közben pedig teszem a tányéromra a maradék krumpli mellé két szelet rántott cukkinit. *
- Miket észre nem veszel. Megtámadtak Mystralban és ott megvágtak. Csak páröltéses volt, de örülök, hogy most már az sincs. *Tényleg megkönnyebbülés. Megeszem, még a maradék ételemet töltök magamnak töklevet és hátradőlve szürcsölgetem még, Raven eszik.*
- Tetszik a tetoválásod. Van valami jelentése? *Kérdezem felhúzott szemöldökkel. Tényleg jól néz ki. Emlékeztet az indián motívumokra. *

//Fagy//

Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 12:57 pm

*Mivel épp ebédidő van, Zoárd felkap egy kényelmes ingszabású pólót, hogy azért mégse egy szál nadrágba menjen le eszegetni. Így a mai napon egy kék-fehér kockás térdnadrágban és egy hófehér, könnyed pamutpólóban virít a nagyterem közepén, amint épp kedvenc kiskagylóit üldözi a salátástálban az erre a célra kifejezetten alkalmatlan, bumszli merőkanállal. Baljában szorongatott svájci tányérján már ott virít néhány szem krumplikrokett, rántott brokkoli egy jó adag grillezett zöldséggel, amihez a magyar srác szerint remekül passzolna néhány szem kagyló, vegetarianizmus ide vagy oda. Annyira nem szívleli a kis páncélosokat, hogy csupán állatbaráti szeretetből meg ne kóstolja az ínyenc falatot. Bár ha továbbra is ilyen sikeresen iszkolnak el előle, lehet, hogy hagyja inkább a csudába az egészet és keres magának valami laktatóbb falatot. De egyelőre még kitartóan hadakozik a főfogással, ami messziről elég nevetséges látványt nyújthat, bár ez Zoárdot egy pillanatig sem zavarja munkálkodásában, ugyanis elég kevesen lézengnek a teremben.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 1:05 pm

*Ezen a kellemes napon nem Zoárd az egyetlen, aki a nagyterem környékére érkezett, hanem Nathaniel is, az Inflatus ház sentinele, kinek korgó gyomra nem hagyta tovább gyakorolni a szobájában és most már le kellett jönnie bekapni pár nehéz falatot, főleg húst, hiszen egy vérfarkas mégse élhet holmi zöldségeken... Apropó, zöldés... hamar ki is szúr egy ismerős srácot az Exortus ház asztalánál, miközben a sajátja felé indult és amit lát, hát az nevetésre készteti és nemsokára vigyorogva lép oda Zoárd mögé, keze pedig a fiú vállára siklik, miközben előrébb hajol picit, hogy lássa még jobban, hogyan is bíbelődik a fiú azokkal a kagylókkal.*
- Te komolyan ilyen vega kaját eszel? Ezért vagy ilyen nyeszlett, már bocs, húst kéne enni, az az igazi étel. *mondja meg a nagy véleményét, mint valami bölcs ember és már arrébb is sétál, felkap egy tányért, melyre három nagy darab sült hús kerül egy kis krumplival és vegyes salátával, majd ledobja magát a fiú mellé. Rég találkoztak, nem is kicsit, akkor mégse megy oda az Inflatus ház asztalához, ha már tudnak egy picit beszélgetni egymással.*
- Na és hogy vagy manapság? Ezer éve nem láttalak... talán amióta megérkeztél. *morfondírozik hangosan, hiszen akkor volt az a bizonyos Charles-os eset. Furcsa, nem is kicsit ez az egész, na de most csak a másikra pislog párat, miközben neki is áll szeletelni a szaftos, hagymákkal díszített húsdarabot, amely pillanatokon belül a szájában landol és jóízű nyammogásba kezd.*
- Ja, ugye nem zavartalak? *na nem mintha ez nagyon számítana, de puszta érdeklődésből azért megkérdezte. Egyébként Nath is elegáns ma, fekete térdig érő nadrágot visel, fekete, rövid ujjú inggel és a felső pár gomb most is ki van gombolva, hiszen jó idő van, nem kell felöltöznie jobban.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 1:21 pm

*Emberfeletti türelemmel és koncentrációval kutatja a paradicsomszeletek közt megbújó kagylókat, mivel a piros zöldséget ki nem állhatja, így csak az állatkákra hajt, csak hát azok meg trükkös módon mindig a paradicsomok mögé bújnak, azoktól várva segítséget. Horgászni mindig is utált, pláne mikor ennyire éhes, így minden figyelmét leköti a harapnivaló megszerzése, ezért aztán észre se veszi Nathet, csak mikor a srác keze a vállára téved.*
- Váá!. * üdvözli a rég nem látott inflás fiút megpördülve, kezében a műanyag kanállal, amit most Nath szeme közé illeszt, védekező tartásban. Mikor felfedezi, hogy nem a kagylók védőszentje rontott rá, lazít tartásán, enyhe szégyenpír futja el pofiját, és megismétli az üdvözlő szertartást, csak most már igyekszik úgy tenni, mint akinek nem ment el az összes esze.*
- Öhm, szia Nath! Már azt hittem...de mindegy is. * kezd el mentegetőzni zavartan, de aztán gyorsan elhallgat, mert úgy tűnik, a másiknak fontos mondanivalója akadt a számára.*
- Nyeszlett? Azért ennyire nem súlyos a helyzet. Különben sem bírnám megenni azt, ha megkínzol, akkor se.* bök szörnyülködve a Nath áldozatául eső hagymás-szaftos hússzeletre. Nem fog táplálkozásszakértői kiselőadást tartani a nála amúgy is idősebb és tapasztaltabb fiúnak, csupán beéri annyival, hogy előételnek megken egy szelet pirítóst némi padlizsánkrémmel.*
- Nos, ez kölcsönös, de gondolom talán azért, mert sentinelként rengeteg dolgod lehet.* tűnődik hangosan, majd nekikészül, hogy beleharapjon a pirítósba, de aztán meggondolja magát.*
- Jó étvágyat! * közli egyszerűen, majd élvezettel enni kezd. Na igen, az evés nála külön szertartás, nem egyszerű habzsolás.*
- Nem, dehogy. Örülök a társaságnak. Már kezdtem megpunnyadni a szobában. Tényleg,a famulusod nem éhes?* kérdez vissza rövid körbepislogás után, ami révén meggyőződik róla, hogy nem sertepertél körülötte egy nagydarab farkas.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 1:33 pm

*Nem tudja megállni, hogy oda ne sétáljon a fiúhoz és ahogy figyeli a szerencsétlenkedését, úgy kerül erős keze a srác vállára, aki felüvölt, majd nemsokára a srác a műanyag kanállal találja szembe magát, így pislog párat, majd felnevet és kissé eltolja magától a fiú kanalas kezét, mielőtt még ki lenne bökve a szeme, ami túl értékes ahhoz, hogy csak így szórakozzanak előtte.*
- Hé, nyugi már. Valami bajod van vagy mi? *kérdi még mindig vigyorogva, majd amikor Zoárd belekezd a beszédbe, úgy pislog párszor, próbálva rájönni arra, hogy mit is hihetett, de a fiú csak nem kegyelmez meg rajta és nem mondja tovább, így sóhajt fel kissé.*
- Mondd csak tovább, mit hittél? Mert nem mindegy. *köti az ebet a karóhoz és kezeit össze is fűzi maga előtt egy kis időre, miközben a másik piruló arcát figyelget. Egy srácnál ez elég gáz, de hát na, Zoárd valahogy fura egy férfiú, ezt már máskor is megállapította magában. Viszont előjön ám belőle a farkas és egy kis előadást tart arról, hogy mi is a jó, illetve a rossz étek, de ahogy lenyeszlettezi, úgy figyeli a másik felháborodását.*
- Hát pedig nyeszlett vagy és egyébként is, téged nincs okom megkínozni, tehát ne parázz már. Annyira azért nem lehetek félelmetes. *vigyorodik el jókedvűen, majd hamarosan már a másik mellett is terem a finom húsdarabokkal a tányérjában és úgy figyelgeti a másik pirítósát, melyre a fene tudja, hogy milyen krém kerül, ő az ilyen étkekhez nem ért és valahogy jobb is ez így.*
- Igen, akad, de téged se látni minden sarkon, tehát mivel töltöd az időd? *tudakolózik ismét picit, de ő már eszeget, el is felejtkezve az illendőségről, de aztán észbe kap ám.* - Ja bocs, neked is. *és most már jöhet a jóízű ebédelgetés és ahogy hallja, nem zavarog ő itt, tehát akkor maradhat egy ideig.*
- A famulusom? Ő vadászik magának valamit az erdőben. Nem szereti annyira azt, hogyha az orra elé teszem a kaját. De mint látod, nincs is itt. *pillantok én is körbe és Eyolf tényleg sehol, tehát nem kellene aggódnia a srácnak.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 2:04 pm

*Szokása szerint túlreagálja a dolgokat, de végül is Nath előttmég nem égette le magát, úgyhogy úgy látszik, épp itt volt már az ideje. Persze az is lehet, hogy tud valamelyik bénázásáról, de talán jobb is, ha ez Zoárd előtt rejtve marad.
- Nem tudom, mit hittem, talán hogy egy vérszomjas boszorkány készül lecsapni rám, miközben én gyanútlanul ebédelni készülök. Ebben az iskolában sose tudni. Jobb ha mindenre fel van készülve az ember, pláne ha ilyen nyeszlett. Nem igaz? * Nagy nehezen válaszol az orvul feltett kérdésre, és véleménye szerint egész jól sikerül kivágnia magát, így egy fokkal jobb hangulatban áll neki megkenni a pirítósát. Közben azt is megtárgyalják, hogy Nath nem kínoz meg szerencsétlen flótásokat csak úgy, márpedig Zoárd alapvetően békeszerető ember, így valószínűleg jól kijönnek majd egymással a jövőben is, feltéve persze, hogy a másik nem ijesztgeti szegény Zozókát.*
- Ez igazán örvendetes hír. Majd veszek tőled néhány aerobic órát, bár kétlem hogy látható eredménye lesz. * Természetesen csak ugratja a másikat, mivel nem tudja elképzelni a sentinel bácsiról hogy feszülős naciban ugrabugrálna valami könnyed kis zenére. Persze bármi megtörténhet, de azért ez már aggodalomra adna okot.*
- Leginkább tanulással, még ha ez banálisan hangzik, akkor is. Mostanában elmulasztottam néhány órát, úgyhogy kétszer annyi időbe telik bepótolni a dolgokat. Még jó, hogy a többiek szorgalmasan jegyzetelnek, legalább van kitől elkérni a vázlatot. Meg aztán nemrégiben haza is látogattam egy kis időre.* összegzi az elmúlt hónapok eseménytelenségét. Hát igen, összehozhatnának már egy olyan bulit, mint amilyen a szilveszteri volt.*
- Igen, azt látom. Illetve nem látom, de akkor arrafelé nem sétálgatok. * jegyzi meg a bajsza alatt, majd a pirítóst elpusztítva nekilát a főfogásnak. Két villa között azonban eszébe jut egy kérdés.*
- És a kis vörössel mi újság? Megvagytok még? * kérdezi egy csöppet talán szemérmetlen módon, de hát a férfiak között bevett szokás a nők kitárgyalása, legalábbis Zoárd tapasztalatai szerint.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 2:38 pm

*Egyértelműen érdekli a fiút, hogy mit gondolt Zoárd, hogy ennyire merészen támadt rá azzal a kanállal, de amikor hallja a választ, kissé kérdővé válik a tekintete és halkan fel is nevet.*
- Miért, már jártál úgy, hogy egy csaj megtámadt csak úgy? *kíváncsiskodik akkor már, hiszen tele van ez a suli boszikkal, ki tudja, hogy melyikkel nem jön ki ez a furcsa fiú. Na de a lényeg az, hogy most már mind a ketten le tudnak csücsülni és elkezdeni eszegetni és végre Nath is megkaphatja a finom húsdarabokat, amelyeket oly nagyon szeret. De amikor az aerobik órák kerülnek előtérbe, úgy kissé fel is köhögi a torkán akadt krumplit és meglepetten fordítja fejét a srác irányába.*
- Hogy mivan? Na ne szívass már, én és az aerobik. Minek nézel te engem, nőnek? *kérdi hüledezve, hiszen elég férfias férfinak tartja magát, semmi női báj és az arcán lévő borosta se arról árulkodik. Na inkább most csak félretolja az ételt, amiben már amúgy is alig maradt valamennyi és érdeklődni kezd a másik felől, hogy vajon mivel mulatja az időt.*
- Pedig nem kéne kihagynod az órákat, tudod, a vizsgák nem lesznek meg csak úgy, órán pedig sok mindent tanulhatsz. *bíztatja a másikat, hiszen sentinel, tehát ez is a dolga, hogy berugdossa az elsősöket a tantermekbe, amikor óra van, mégha nem is szó szerint. Na de ahogy a famulusról is ejtenek pár szót, úgy vigyorodik el, azért jó látni, hogy akadnak még olyanok, akik tartanak ezektől a varázslényektől.*
- Nem bánt a farkas, csak megkóstol. *hajol picit közelebb a másikhoz és tekintete is ridegebbé, gonoszabbá válik. Ő is farkas, ne mmeglepő, de végül csak kényelmesen hátradől.* - Vicc volt. *még mielőtt elhúz ijedtében valahova, jó messzire tőle Zozo. Ahogy viszont meghallja a nagy kérdést, úgy pislog párat a másikra.*
- Rose-ra gondolsz? Mert az ő haja fekete, csak pár vörös tincs van benne... vagy volt, már nem tudom. Régen láttam és nem, nem vagyunk együtt, de erről nem akarok beszélni és őszintén szólva, magánügy is. *eléggé bántja még mindig a dolog, az ő Rózija már nem az övé. Nincs mit tenni sajnos, elveszett a kicsike, de a jövő az még kifürkészhetetlen. Fura, annak idején együtt képzelték el a jövőt, milyen szép is volt, főleg, hogy első szerelme. Azóta se enged magához olyan közel senkit se Nath és nem próbálja meg megtalálni másnál a szerelmet, esze ágában sincs.*
- Neked amúgy van párod? Biztosan tetszel valakinek. *dobja vissza kissé a kérdést, hiszen nehogy már csak az ő magánügye legyen kibeszélve.*
- Na és, van valami terved a nyárra? *ez után jöhet egy kellemes kis témaváltás, hiszen ha sokáig Rose-ról lesz szó, még baj is lehet, nem szeret róla beszélni, nem akarja elhinni, hogy ennyi volt és valahogy a lakatot se akarja levenni a szívéről.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 3:01 pm

- Igen, mindjárt az ideérkezésem napján amikor az a csata volt. Bár gondolom ez normális. Mármint egy harctér kellős közepén. * morfondírozik félhangosan, bár valószínűleg a másikat az érdekelte hogy az iskola diákjai közül támadt-e már rá valaki. Nos, Zoárd ilyenre nem tud visszaemlékezni, de attól még lehet, hogy valaki viccből neki ugrott egy sarokból, vagy ilyesmi.*
- Annak semmi esetre sem. Részemről viszont nem hiszem, hogy sokáig bírnám a súlyzókat. Bár inkább, mint az aerobic, igazad van * A mozgáskoordinációjával bizony bajok vannak, már ami az összetettebb gyakorlatok zenére történő kivitelezését jelenti, de ezt most nem fogja részletezni. Helyette inkább végighallgatja a szokásos prefiszöveget a tanulásról és órára járásról, ami mellé helyenként bólint is egyet, de olyan nagyon nem akarja megfogadni a jó tanácsokat. Fogalma sincs, vizsgán mit fog alakítani, de addig még bőven van ideje bepótolni a gyakorlatot, mert az megy neki enhezebben.
- Hm. Megnyugtató. * fűzi hozzá hűvösen, aprót hümmögve. Nyugodtan állja a fiú elhidegülő pillantását, míg oda sem pillantva kettévágja az utolsó brokkolit. Nem különösebben tiltakozna, ha Nath megkóstolná, persze ő egy kicsit mást ért ez alatt, hiszen nem tudhatja hogy asztaltársa vérfarkas. Valószínűleg akkor nem ugratná ilyen lazán. Bár az is igaz, hogy a markáns karakterű inflatusos nem annyira jön be neki, mint mondjuk Marcus, de őrá most inkább nem akar gondolni, mert félő, hogy az utolsó falat megakad a torkán.*
- Bocsánat. Nem tudtam, hogy szakítottatok.* mentegetőzik egyből, amint látja, hogy a srác arca elsötétül. Érzi, hogy van benne valami fenyegető, így nem akarja tovább feszíteni a húrt. Bár reménykedett benne, hogy ez a téma majd tetszeni fog a másiknak, elvégre olyan szépen mutattak egymás mellett a lánykával. De hát ez van.*
- Tetszem valakinek, de nincs párom. * feleli röviden tömören, majd még óvatosan hozzáteszi: * - Nem vagyok az a csajozós típus. Inkább élvezem a szabadságot amíg lehet.* A kiegészítés valószínűleg mindkettejüknek mást jelent. Zoárd ugyanis előre retteg attól a naptól, mikor apja egy újabb menyasszonnyal állít be, és reméli, hogy ez minél később fog megtörténni.*
- Programom az már van. Egyik barátom meghívott Görögországba pár hétre, úgyhogy az alapszínem nagyon hamar változni fog.* pillant hófehér bőrére, amit még mindig nem ért kellő napsugár ahhoz, hogy lebarnuljon.* - Jó lenne kipróbálni valami extrém sportot is, mert egyre többen ajánlgatják, még ha mugli szórakozásról van is szó. És te? Mit csinálsz ha kiszabadulsz innen? * passzolja vissza a labdát, miközben jóllakottan hátra dől, hogy kényelmesebben hallgathassa a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 3:28 pm

*Nem úgy gondolta a fiú a kérdést, mint amilyen választ kap rá, így pislog hát párat meglepetten, miközben Zoárdot figyelgeti.*
- Hát ott tényleg nem meglepő, kemény volt, az biztos. *bólogat párat, de csak úgy magának, miközben visszaemlékszik arra a bizonyos napra. Nem szívesen ismételné meg, hiszen nem volt annyira kellemes, mint lehetett volna. Ahogy viszont figyeli a fiút, ő se akar tovább arról beszélni, így hát át is térnek hamarosan az aerobikra, mi egy picit sem Nathanielnek való és ezt nem is rest tudatni asztaltársával.*
- Hát ki tudja, már ne haragudj, de belőled még azt is kinézném. *nem annyira kemény férfi ez a Zoárd, tehát akár táncikálhat is a lányok közül, ki tudja. És hogy Nath tapló lenne? Igen, meglehet, de ez már az ő sara, vállalja is ezért a felelősséget, ahogy minden egyes szóért, amelyek elhagyják ajkait. Na de ha már tanulás, akkor nem árt megjegyeznie, hogy be kéne ám menni a fiúnak is órákra és nem csak a tanulás miatt. Valahogy ez az inflatusos srác imádja a tanórákat, izgalmasak és érdekesek, végre egy kis adrenalin, főleg amikor az ember az életéért küzd. Tehát ki nem hagyná őket, semmi pénzért. Na de ez a kellemes beszélgetés hamar elterelődik más felé, amikor Róziról lesz szó. Zoárd bizonyára kedves akart lenni, de hát hiába, a lányka eltűnt és a fene tudja, hogy hol van, de Nath-et és usert is rettenetesen bántja a dolog, hiszen imádta azt a szépséges leányzót.*
- Nem, semmi csak kissé rosszul érint még mindig. De lehet, hogy majd idővel lesz más, hiszen vannak itt még szép és kedves lányok. *gondol itt Jasmine-ra, akivel már tényleg beszélnie kéne, de azért nem keresi fel, mert mégis mit mondjon neki? Bocs, hogy az a csodálatos éjszaka óta nem kerestelek fel? Áh, ez annyira rossz szöveg lenne, tehát még keresi a megfelelő okot, de addig is Zoárdot kérdezgeti.*
- Nocsak... és az a valaki is tetszik neked? Esetleg ismerem? *kíváncsiskodik továbbra is, bár semmi köze sincs hozzá, de majd max a fiú megjegyzi ezt neki, hogyha zavarja a dolog. *
- Én soha nem voltam olyan, hogy keressek valakit és az egyedülléttel sincs bajom. Tudod, engem annak idején Rose talált meg és akart velem lenni, nekem ő volt az első szerelmem és azóta sincs másik. *ez eléggé magán jellegű dolog, de most egyszerűen kijött belőle és ha már egy sráccal van, talán meg is beszélhetik most mindezt. Viszont ideje tovább lépni, szóba jön hát a nyár és ahogy Zoárd mesél, úgy kap ő is kedvet a görög tájakhoz.*
- Jó neked, hogy már vannak ötleteid. Nekem még semmi... de ugye itt nyáron is tanítás lesz, tehát lehet, hogy maradok, viszont még az is lehet, hogy elhívok magammal valakit valamerre, mégha csak egy hosszú hétvégére is. *igen, ez talán jó megoldás lenne, ezért felkereshetné Jas-t, elmehetnének valamerre és talán még nem is haragudna a lány az eltűnése miatt, hogyha ilyen kecsegtető dologgal állna elő. Hirtelen csillannak meg szemei is, ami látható is rajta, de inkább csak lehúzza az ásványvízzel teli pohara tartalmát, ami jól esik ám ilyen melegben és kissé kijebb tolva a széket pillant ismét a fiúra.*
- Te ismered Jasminet? *bukik ki belőle a kérdés, de tekintetéből most semmi se olvasható ki, csak az, hogy érdekli nagyon a válasz, melyről még nem tudja, hogy pozitív vagy negatív lesz-e.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 3:46 pm

- Köszi. Bárcsak a tanárok is ilyen sok mindent kinéznének belőlem. Seperc alatt átmennék a vizsgákon. * vigyorog a sértést elengedve a füle mellett. Hiába játszaná a duzzogó kiskamaszt, valószínűleg nem hatná meg Nathet, meg aztán amúgy is hozzá van már szokva, hogy a felületes szemlélők leszólják. Addig jó, amíg defektesnek nézik. Inkább, mint hogy kiderüljön a valódi ok.*
- Valóban. Szép, kedves és felettébb ragaszkodó lányok.* dörmögi apró sóhajjal, amint visszaemlékezik a szilveszter utáni kis afférjára egy lóimádó lánykával.*
- Végül is nem titok. Bár nem tudom, hogy ismered-e Zoeyt. Egy időben tetszettem neki. Most nem tudom, hogy állunk, mert régen nem láttam.* Picit elkalandoznak a gondolatai, míg azon tűnődik, vajon hová tűnhetett a lány, de ahogy őt ismeri, le merné fogadni, hogy egyszer csak előtűnik a semmiből. * - De egyébként nem habarodtam belé. Szépnek szép, csak kissé szeleburdi.* összegzi végül a benyomását Z-ről, miközben a másik arcát fürkészi, aki jól láthatóan máshol jár. Bár az is lehet, hogy csak a nyári programját tervezgeti.*
- Csak nem Jasmine lenne az a valaki akit elhívnál egy hosszú hétvégére?* villant meg egy csibészes mosolyt Nath hirtelen árulkodóan csillogó szemei láttán. Majd kissé komolyabbra váltva felidézi az említett lányka vonásait.* - Csak óráról ismerem, szóval beszélgetni nem igen volt alkalmunk. Elég céltudatosnak tűnik, meg aztán jól bánik a pálcájával is.* teszi még hozzá, majd kíváncsian figyeli a sentinel reakcióját. Kíváncsi, vajon tényleg Jas-e a kiszemelt áldozat.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 4:07 pm

- Azt hiszem, hogy egod az van. *vigyorodik el, miközben a másik nem veszi fel a sértést és talán jobb is ez így, nem akar ő most senkivel se vitatkozni, miért is tenné? Nem annyira köcsög, Zoárd pedig még szimpatikus is a számára, tehát nem óhajt vele feltétlenül rosszban lenni, még akár a későbbiekben bármiben segíthetik egymást. Na de áttérnek inkább a lányokra és ahogy hallja, valaki nagyon rá akart mozdulni.*
- Ragaszkodó? Csak nem rád mászott az egyik? *kérdi vigyorogva, nem kicsit jókedvűen, majd amikor meghallja a lány nevét, kissé elgondolkodik a név hallatán.*
- Zoey... hmm, azt hiszem, hogy láttam már, Inflatusos. De neke mnem tetszik, bocs, nagyon nem az esetem, se külsőre, se belsőre. *vonogatja vállait, hiszen ez a nagy helyzet, szóval őt nem hatja meg a dolog. Inkább rátér egy sokkal, de sokkal értékesebb leányzóra, Jasmine-ra, akinél hamar levágja ám Zozo, hogy mi a nagy helyzet, tehát hogy ő lehet a szerencsés áldozat, így picit elmosolyodik, miközben a tányérjában maradt krumplit kezdi el piszkálni.*
- Nem tudom... Tetszem neki és nekem is ő, lefeküdtünk, de azóta nem találkoztunk. Talán egy esélyt kéne adnom magunknak, nem tudom. Szerinted? Vagy szemétnek tarthat, hogy nem kerestem azóta? *próbálok tanácsot kérni valakitől, hiszen én nem értek a csajozáshoz, soha nem értettem, de talán Zoárdnak van néhány trükkje, amivel ki tudnám engesztelni őt.*
- Hát igen, tanársegéd lett, ami nagyon jó dolog, bár most, hogy nem sentinel, járőrözés közben se futok össze vele. Fura lehet, hogy pont én tartok attól, hogy miként kezdjek bele ebbe az egészbe, most tuti röhejesen festhetek. *túr bele két kezével a kócos tincsek közé.*
- Na mindegy, inkább beszéljünk másról. Gondolkodtál már, hogy milyen famulust csinálsz magadnak, ha átlépsz másodikba? *fura témaváltás, de most ez jutott eszébe és talán így sikerül másra gondolnia, nem pedig Jasmine-ra.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 4:26 pm

- Hát igen, az akad, nem kell félteni.* nevet ő is. Örül, hogy Nath nem kukacoskodik tovább, mert egy ideig tud röhögni a szerencsétlenségén, de az áldott békeidőszak nem tart örökké. Viszont az is igaz, hogy max kajacsatában tudná megverni Nathet, mással meg nem is igen próbálkozna, több okból sem, így aztán jobbnak látja a békességet.*
- Rámászásnak nem nevezném, de azért elég feltűnő volt.* feleli elgondolkodva. A Zoeyval kapcsolatos tapasztalatokra azonban nem nagyon reagál, megvonja a vállát és ezzel le is tudja a témát, mivel a "melyik csaj jön be a suliból" témával kapcsolatban sosem tudott semmi értelmeset kiötleni. Igazából csak akkor nézi meg őket, mikor egyik-másik srác felhívja rá a figyelmét, de akkor sem tudja nagyon lázba hozni a dolog. Így aztán sok tapasztalata nincs e téren, ezért sem érti, miért mindig tőle várnak tanácsot.*
- Az szép. Én biztos ki lenék akadva. De ha tetszel neki, szerintem megbocsát, csak meg kell találni a stílusos bocsánatkérésre a legmegfelelőbb alkalmat. Virágok, zene, finom ital, ilyenek. De például nem is feltétlenül kell bocsánatot kérned, csak éreztetned vele, hogy nem egyszeri alkalomra kellett. Már ha valóban így van.* pillant fel tűnődően a másikra, bár nincs kétsége afelől, hogy többet érez Jas iránt, mint egyszerű barátságot. Legalábbis a pillantásából neki ez jön le.* - Bár úgy látom, valóban ez a helyzet.
- Az igaz, hogy az érzékeny oldaladról még nem ismertelek. * próbálja egy könnyed mosollyal oldani a hangulatot, majd rá is térnek a famuluskreálásra. Zoárd nemigen tudja elképzelni, hogy ez hogy megy, de némi fogalma azért van róla, hogy mit szeretne.*
- Egy madarat vagy kutyát szeretnék. Bár hatékonysági szempontból lehet jobb lenne valami nagymacskaféle, csak olyanból meg elég sok van már.* feleli némi gondolkodás után, majd vágyódva az ajtó felé pillant. Jól esett neki ez a kis beszélgetés Nathel, de egyre nagyobb vágyat érez az iránt, hogy megkeresse Marcust. Mondjuk ez olyan, mintha egy tűt készülne felkutatni abban a bizonyos szénakazalban, de ez egy cseppet sem zavarja. Az elmúlt hetekben számtalanszor volt olyan, hogy elindult a keresésére, aztán az ajtóban megtorpant és inkább visszafordult. Bizonyos szempontból hasonlít a helyzete Nathere. Kár, hogy nem kérheti ki a véleményét ez ügyben.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 4:37 pm

- Nem féltelek. *ennyivel le is tudja a témát, majd ez után jöhet a következő, tehát a nők. Hát igen, két férfi között ez normális szokott lenni és Nath-nek fogalma sincs róla, hogy Zozo nem éppen olyan, mint amilyennek lennie kellene, tehát a heteróságot értve, na de a lényeg most az, hogy Zoeyt ő nem kedveli igazán, ellentétben talán a másikkal. Nem tartozik ez rá, így elengedi a füle mellett a témát és próbál tanácsot kérni, hiszen bár van pár ötlete, mégis csak jobb lenne kikérnie valakinek a véleményét a dolgokat illetően.*
- Igen, tudom, hogy bunkó voltam. *húzza el a száját is, hiszen ami megtörtént, az már megtörtént, nincs rajta mit szépíteni és nem is lehet. De ahogy hallgatja ezt a romantikus dolgot, kissé muszáj elhúznia a száját.*
- Az nem én lennék, ha ilyesmit tennék, hogy gyertyák, vacsora... régen csináltam már ilyet, valahogy Rose volt az, aki ilyesmivel meglepett és nem én őt. Még ajándékba is egy gyíkot kapott tőlem, amit bár szeretett, de lehetett volna virág is. *hát igen, fura vagyok én is, de ahogy hallom, hogy ő úgy érzi, hogy komolyak a szándékaim, úgy gondolkodom el még jobban.*
- Ez a helyzet annyira nem egyszerű. Rose és Jasmine a legjobb barátok voltak, így nem tudom, hogy ez jó ötlet lenne-e, ha még közelebb kerülnénk egymáshoz Jas-el. Akkor mindketten bánatosak voltunk és ittunk, tehát akkor már inkább közös kihasználás, nem pedig csak én használtam ki őt, szóval azért kössz, majd elgondolkodom a dolgon. *sóhajt fel halkan, hiszen nem jutott igazán előrébb, csak egyre inkább kétségek gyötrik, hogy amit most tesz, az jó-e vagy sem. Inkább témát vált, így hallgatja a szavakat és amikor a nagymacskára tér át Zoárd, csak elhúzza a száját.*
- Gyűlölöm a nagymacskákat. Rose-nak is volt egy vagy van, de nem szeretem. Szerintem jobban jársz a másik kettővel. *ő véleményez és egy vérfarkastól mondjuk senki se várhatja el, hogy majd azt mondja, teremtsen ide még egy nagy cicust, mert nincs itt elég. Ahogy viszont Zozo az ajtót figyelgeti, úgy nyújtózik egyet, majd végül fel is kel a székéből. *
- Ahogy nézem, mehetnéked van, ahogy nekem is. Szóval, én akkor léptem és kössz a beszélgetést, remélem majd gyakrabban összefutunk, hali. *köszön is el az exortusos sráctól, majd útközben még egy szép zöldalmát is felkap és azzal együtt sétál ki a nagyteremből. És hogy merre még? Na, arról még fogalma sincs és valahogy ez most nem is számít.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-21, 4:54 pm

- Már megijedtem.*vigyorog a vallomás hallatán. Valóban nem tudja elképzelni a fiúról, hogy egész délután a konyhában serénykedjen csak azért hogy összehozzon egy vacsit, de vannak más dolgok is, amivel meg lehet nyerni egy hölgy szívét. Mondjuk úgy nehéz lesz, ha nem biztos még saját magában sem. * - Egy gyíkot?! * visszhangozza először értetlenül, mert azt hiszi rosszul hallott, de aztán Nath arcára pillantva kitör belőle a nevetés. Nem tehet róla, nem tudja visszatartani, annyira vicces, amint elképzeli, hogy becsomagolja valami díszdobozba a pikkelyes kis szörnyeteget. Hiába fiú, nem bírja elviselni az ilyen csúszómászó izéket, úgyhogy Nath továbbra sem lopja be magát a szívébe, bár ez talán jobb is.*
- Haver, te aztán jól belenyúltál. Nem is tudtam hogy ennyire jóban vannak. Viszont ha Rose eltűnt...Hát nem tudom. Gondolom ezzel nem vagy kisegítve.* ejt meg egy bocsánatkérő pillantást, mivel olyan nagyon nem akar beleavatkozni a dologba. Egyiküket sem ismeri igazán, így tanácsot is csak nagy vonalakban ad, nehogy őmiatta sikerüljön félre valami.*
- Ami azt illeti, nekem is volt egy kis nézetletérésem az egyik cicussal. De én tuti jól neveltre kreálnám, mert azért egy négy lábon járó tűzgolyó felelősséggel is jár. * feleli nagy komolyan, majd tekintete elkalandozik az ajtó irányába, mint ahogy a szíve is. Persze Nath ezt egyből ki is szúrja, mire Zoárd olyan fejet vág, mint az a kiskölyök akit nyakon csíptek a spájzban, amint cukorkát csen.*
- Én is köszi. Ha más nem, majd strázsálás közben nyakon csípsz.* Még int a mellette elhaladó fiúnak, majd felkészíti magát, hogy most bizony meg fogja látogatni Marcust, ha a föld alól is kell előkerítenie. A szokott módon erre a gondolatra a gyomra vet egy bukfencet, így a belapátolt ebéd veszélybe kerül, ezért aztán inkább gyorsan felpattan és kisiet a teremből, mielőtt meggondolhatná magát.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 12:42 pm

* Arra ébredek, hogy korog a gyomrom, ami azért nem lepő, mert tegnap este valahogy elfelejtettem enni. Erre is képes vagyok, úgy ahogy még sok másra is, de ezt most hagyjuk. Lassan kelek ki az ágyamból, azon gondolkodva, hogy mit is vegyek fel. Kinézek az ablakomon, és látom, hogy elég jó idő van. Akkor farmer rövidnaci, és felé egy fekete ujjatlan felső, aminek az elején angyalszárnyak vannak. A hajamat összekötöm, és még felveszem a balettcipőm, aztán már indulok is. A nagytermet nem nehéz megtalálni, így én is könnyen odajutok. Belépve oda, egyből meg is rohamozok egy asztalt, és készítek egy szendvicset, amit majd nyugodtan eszegetek is.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 12:52 pm

* Úgy döntök, hogy megelőlegezem az ebédem így hát a Seol szigeti sétám után nem a szobámba veszem a sz irányt hanem az nagyterem felé, felesleges lenne húsz perc múlva vissza mászni, szóval inkább most eszek, amúgy is éhes vagyok. Hamar el is érem a helyet így észreveszem, hogy nincsenek még sokan mi idővel biztosan változni fog majd, de egy lányt kiszúrok így hát célba is veszem miután tányéromra is étel kerül s mikor elérem asztalát le csüccsenek vele szemben.*
- Hali!* pillantok rá kis mosolykával arcomon.* - Remélem nem zavarok.* nos ha igen, akkor lesz másként a helyzet mivel felállni nem fogok már, így kénytelen kelletlen l kell majd viselnie itt létemet. Látom, hogy mit eszik így beletúrva étkembe meg is jegyzek valamit.*
- Gondolom későn kelő vagy ha ebben a napszakban szendvicset eszel. Mit csinálsz te éjszaka?* vetek rá egy kérdő pillantást s én is nekiállok az evészetnek, nem zavar ha közben beszélgetünk, úgy sem ismerem s mivel szeretek ismerkedni talán nem fog néma csendben telni ez a kis idő.*
- Amúgy Jasmine vagyok.* mutatkozom be mintegy mellesleg megjegyezve ezt az aprócska kis dolgot mi nem biztos, hogy sokat mond a másiknak.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 1:04 pm

* Nem sokáig eszem egyedül a szendvicsem, ugyanis egy lány ül le velem szemben. Örülök is neki, mert nem nagyon szeretek egyedül gubbasztani.*
- Szia.* nézek fel rá mosolyogva* - Nem zavarsz.* eszem tovább a szendvicsem, amit most tényleg finomra csináltam, de az is lehet, hogy azért mert már igazán éhes vagyok. Igen tegnap este is olvastam, hisz amúgy se tudtam volna nyugodtan aludni, ahogy mostanában ez megszokott.*
- Á csak mióta itt vagyok.* erőltetek magamra egy kis mosolyt* - Nálam az alvás már luxusnak számít, tegnap például olvastam.* vonom meg a vállam. Egyszerűen nem merek elaludni, mert félek, hogy Róla fogok álmodni. Tudom hogy ez beteges, de hát nem mindenki vergődött ki egy sírból. A részleteket inkább most mellőzném. Hála égnek a lány tudtán kívül szakít ki merengésemből, hisz még csak rágondolni sem szeretek.*
- Én meg Brianne, de csak Bri.* vonom meg a vállam. Bemutatkozok, mert így illik, ha valaki már meg tette előtted ugyanezt, de az agyam már rég máshol kalandozik. Kicsit meg is rázom a fejem, hogy kiűzzem belőle, és inkább a szemben ülő Jasmineval foglalkozom.*
- Melyik hátban laksz?* kérdezem tőle, mert ezt nem tudtam meg, és így kezdeményezhetek vele, valami beszélgetés félét.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 1:25 pm

* Illendőségből kérdezem csak meg, hogy zavarok e mert ha így van patt helyzetbe kerül mert én innen ugyan már fel nem állok, maxixmum néma csendben költjük el ebédünket. A válaszra elmosolyodom és neki is kezdek az evésnek de nem állom meg, hogy ne tegyem szóvá azt amit látok, legalábbis az alapján ítélkezem.*
- Hogyhogy? Nem érzed jól magad itt?* én erre gondolok eme szavak után de arra hogy olvasott nem reagálok semmit én itt úgy tűnik leragadtam és kíváncsian méregetem barátságos arcát. Azért nem árt ha tudjuk egymás nevét mi majd a jövőben is hasznunkra fog válni így tudom meg, hogy Brianne-nek hívják.*
- Oké Bri ahogy akarod.* mosolyodom el továbbra is kedvesen s amikor megrázza fejét úgy meredek rá egy hosszú pillantás erejéig s kissé oldalra döntve fejem keresem tekintetét.*
- Valami baj van? Talán tudok segíteni?* pillantásom kissé aggodalmas hisz nem szeretem a bajt se ha velem történik se ha mással, leszámítva az órákat persze ott ez elkerülhetetlen s valljuk be nem is olyan súlyos s végtére a természetem is ilyen, ilyen vagyok.*
- Én a Cruorisbe járok jó másfél éve. Na és te? Még egyszer sem láttalak.* nem csak a klubhelyiségben hanem sehol másutt mi azért elég beszédes számomra. Az ajtó felől viszont egy aprócska állat baktat felénk mire csak akkor figyelek fel amikor már az asztalon trónol körülbelül félméternyire tőlünk.*
- Látom nem bírsz nyugton maradni.* sóhajtok fel fejem is megcsóválva pedig nem véletlenül Beren töltöttséget adtam neki majd a lányra pillantok s fejemmel kissé a majom felé bökök.*
- Ő Koki. * mutatom be igen szűkszavúan mert hát én nem szoktam ódákat zengeni róla s közben az állatka is valami furcsa hangot hallhat és tovább áll de mégsem megy messzire csupán asztalról asztalra kezd el ugrabugrálni.*
- Ne is törődj vele mozgáshiányos szegény.* mosolyodom el ismét tovább eszegetve.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 2:14 pm

* Mikor Jasmine ideül, én megörülök, hisz nem szeretek egyedül lenni. Igazából csak most jövök rá, hogy ha úgy vesszük társasági lény vagyok, mert bár vannak lemaradásaim ilyen téren, mégis szívesen elbeszélgetek másokkal. Ki is térünk arra, hogy én későn kel vagyok, mióta idejöttem.*
- Ez bonyolult. Néha úgy érzem, hogy ez a világ legjobb helye, néha meg sírva futnék haza.* mosolyodok el, miközben ránézek. Mostanság ez a kettősség játszódik le bennem, mert történtek rossz dolgok is velem, meg nagyon jók is. Azt is megosztom az előttem ülővel, hogy a Bri nekem jobban tetszik, ezért csak elmosolyodok azon, hogy ő is így fog hívni. Felrémlenek a temetőben történtek is, így megrázom a fejem, de ez szemet szúr a lánynak.*
- Öhm hát fogalmazzunk úgy, hogy mozgalmasok voltak az első napok. Nem, azon már nem lehet segíteni, ami megtörtént.* révedek el egy kicsit.* - Ha csak nem tudod visszaforgatni az időt.* nevetek fel a hülyeségem hallatán. De jó is lenne, ha ezt lehetne, akkor megkímélnének a gyötrő álmok, amik miatt nem tudok aludni. De hogy tereljem a témát, inkább megkérdezem, hogy melyik házban lakik.*
- Nahát én is.* vidulok fel egyből.* - Nem sokat tartózkodom fent, ha még is akkor is csak a szobámban vagyok. Pár napja érkeztem, így még felfedezem a helyet.* magyarázom el, hogy miért is nem láthatott eddig. De ami azt illeti én sem találkoztam még vele, de ez így szerintem egyértelmű. Kis idő múlva egy majom mászik az asztalra.*
- Juj de édes.* nem bírom megállni, hogy ezt ne mondjam ki. Nagyon szeretem a makikat is. Jasmine be is mutatja, mire én felkacagok.*
- Aranyos neve van. Tök illik hozzá.* nézek a lányra. Azt persze tudom, hogy ő is famulus, volt szerencsém találkozni egy párral.*
- Ó az sose gond, biztos nem unatkozol mellette. Ezek szerint akkor te másodikos vagy.* kijelentés inkább, mint kérdés. Köztudott, hogy csak nekik vannak ilyen állataik.*
- És merről jöttél? Én Skóciából.* kérdem, miközben bekapok egy falatot. Nézem ahogy Koki asztalról asztalra ugrál, és nekem ezen mosolyognom kell.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 2:36 pm

* Kíváncsian hallgatom miért is nem tud aludni mióta itt van de úgy látszik ez igen többrétű így csak köntörfalaz.*
- Nyugi, eleinte én is így voltam vele sok minden megrémisztett, sok mindent nem tudtam hova tenni mivel én teljesen mugli körülmények között nőttem fel. Még is itt vagyok.* mosolygok rá továbbra is kedvesen, biztatón.* - Már jó ideje nem félek a saját árnyékomtól se...csak meg kell szokni.* vonom meg a vállam ha erre nem képes akkor sajna én sem tudok mit javasolni neki, meg kel erősödnie ha nem akar idegrohamot kapni. A bemutatkozás is megtörténik s mivel egy oda nem illő fejrázást is elkapok megkérdezem hát, hogy mi baja. Nevetését inkább keserűnek érzem mint önfeledtnek így csak sóhajtva falatozom tovább.*
- Sajnos még nem tudom, de egyszer biztosan.* legalábbis nagyon remélem.* - Egyébként meg keresd fel a gyógyítót és kérj tőle altatót vagy nyugtatót jobban nem tudok. Én is eltudnálak altatni de lehet nemkelnél fel többet.* nézek bele szemeibe, s ha ő is az enyémbe akkor láthatja, hogy komolyan mondom, tehát jobban jár ha a közeljövőben az elsőn próbálkozik.*
- Értem, lehetséges.* bólintok aprót szavaira miszerint ő is Cruorises diák s hogy mindig úton van mi azért helyén való is. Koki is megjelenik nem is oly sokára s szinte belevigyorog képünkbe vicsorításával, láthatóan Brianne-nek tetszik akár csak a neve.*
- Aha szerintem is....ránéztem és a Koki jutott eszembe.* nem valami fantáziadús de ennyire tellett tőlem s miután elmegy ugrándozni a manók legnagyobb örömére bólintok a kijelentésre.*
- Az biztos. Amúgy talált süllyedt. Tanársegéd vagyok.* turkálok tovább az ételbe miből szerencsére már jócskán eltűnt de még bírom a strapát.*
- Spanyolországból...egészen pontosan Barcelonából. De nem sok jellemző illik rám hazámról. A zenét is csak hallgatni szeretem mivel táncolni nem tudok rájuk... ahogy a bikaviadalokért sem vagyok oda. * teszem hozzá, maximum a szenvedélyesség ami stimmelne de ebbe már nem megyek bele.*
- Igaz még csak most jöttél de hamarosan talán kapunk egy kis szünetet mit fogsz csinálni? Hogy állsz a tanulással?* érdeklődöm s míg ő válaszolgat talán addig én befejezem az evést s kényelmesen hátradőlve hallgatom szavait egy pohár gyümölcslé társaságában.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 2:56 pm

- Igen ezzel én is így vagyok. Az első napokban láttam olyan dolgokat, amikről állítottam, hogy nem is léteznek. Sajnos a hazámban kissé, hogy is mondjam, el voltam zárva a külvilágtól, sőt nem is inkább börtönözve. Így mikor találkoztam dolgokkal, azt hittem, hogy dilis vagyok, vagy valami ilyesmit.* tárgyilagosan beszélni róla sokkal könnyebb, így inkább ezt a módszert választom. Persze az is könnyen előfordulhat, hogy ő nem érti, de akkor, ha minden kötél szakad elmagyarázom neki, hogy mi is történt pontosan. Arra hogy meg kell szokni csak bólintok, hisz nem egyszer megkaptam már, és igyekszem is, csak kicsit lassabban megy. A fejrázásom ő is észrevette, így meg is kérdezte, hogy mi a bajom.*
- Lehet tényleg azt kéne. Ez az alváshiány, már kezd durvává válni. Tulajdonképp csak azért nem alszom, mert félek az álmaimtól, amikből most kapok eleget bőven.* fogom én is halkabban, és tekintetem a komoly szempárba fúrom. Azt is megtudom, hogy egy házban lakunk, így tényleg megörülök, hisz nem sok mindenkit ismerek onnan. Pár perccel később Koki áll az asztalon, és vigyorog ránk. Nekem egyből megtetszik a kis maki, és ezt nem is vagyok rest szóvá tenni.*
- Szerintem nagyon illik rá ez a név.* mosolygok Jasminera, Én is szeretnék egy famulust, de ettől még igen messze járok sajnos. Azt is elmondja, hogy Spanyolból jött.*
- Hát tényleg nem, de nyugi én sem hasonlítok nagyon a skótokra.* vigyorgok rá miközben eltűrök egy tincset a hajamból. Én ezt a kastélyban töltött éveknek tudom be, hisz tényleg nem sok mindent láttam a hazámból, de ez már csak mellékes.*
- Mi máris szünet lesz?* pattannak fel a szemeim.* - Hát nem is tudom. Szerintem pótlok, tanulok na meg a kastélyt járom be. Nincs nagyon kedvem még hazamenni, örülök, hogy eljöttem.* nevetek fel, mikor kimondom. Még nem áll szándékomba visszatérni, bár megígértem, hogy mihelyst lesz időm, megyek is, de amiről nem tudnak, az nem fáj nekik.*
- NA és te? Mit kezdessz a szünettel? Tényleg mit érdemes ilyenkor csinálni?* kérdem felvont szemöldökkel, hátha tud valami tanácsot adni. Azért abban is reménykedem, hogy megúszom a necces helyzeteket.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 3:12 pm

- Akár csak én... én sem éltem otthon igazán.* sőt szinte nem csináltam semmit a fűzésen és az olvasáson kívül, jó néha a konyhában segítettem a szakácsnéninek de körülbelül ennyit a társaságai életemről. Se barátom nem volt se macskám, csak egy utálkozó apám és egy kedves dadus kire nagymamámként tekintek így havi rendszerességgel öntöm ki lelkem neki de hát ennyi. Az alváshiányra nem tudok mást mondani mint hogy kérjen segítséget a gyógyítótól, bár én is elaltathatnám de abból kelés nem lenne az tuti márpedig nem áll szándékomban megölni.*
- És mégis miről álmodsz, hogy így felkavar?* én is szoktam rosszat vagy túl kellemeset álmodni mi kiterjed egész azutáni napomra na de most róla van szó így érdeklődve figyelem arcát, persze ha nem akarja elmondani az sem baj csak hát kíváncsi vagyok nah. Kedves famulusom is kijátszotta a zárt ajtókat s megjelenik az étkezőben, vigyorogva fordul hol felém hol a lány felé így hát bemutatom majd ezután magunkra is hagy, nem mintha sok vizet zavarna részemről. A nevén is túllépve min már csak mosolygok arra kerül a szó, hogy melyikünk honnan jött, de már most kijelentem neki, hogy semmi Spanyolost nem fedezhet fel rajtam mivel nincs is mit. Semmi sem ragadt rám belőlük, köszönhetően a négy falnak.*
- Ez így van én sem látok jellegzetességeket. Így jártunk.* vigyorodom el, sosem bántam mert ilyenek fogadtam el magam.* - Mondjuk részben Francia vagyok anyám által de ez is mellékes.* kavirnyálok egyet a villával a levegőben mivel nem akarok anyukámról beszélni s mivel végeztem az evéssel így hát kényelmesen hátradőlök székemen.*
- Máris? Kinek hogy, tudod én február óta nyomom szóval rám férne. Persze a nyári szünet tudod...itt is van csak nem mindig ugyan arra az időszakra jön ki a lépés.* én élvezném már ha egy kicsit felengedhetnék, bár szeretek tanulni és gyakorolni azért rám is rám férne egy kis pihi. Mikor megkapom a kérdést kissé elgondolkozom.*
- Hát hazamenni én sem fogok. Mondjuk már soha, szóval igazából külföldre szeretnék utazni megint. De semmi konkrét tervem nincs még...pár hete volt róla szó, hogy valakivel elmegyünk, de szerintem azt lefújom. Szóval tényleg még homály az egész.* sóhajtok, mert hát azok után, hogy Caleb kinyögte, hogy szeret nem igen hiszem, hogy elszeretnék menni vele bárhova is, főleg, hogy azóta nem is keresett meg semmi és ott hagyott az utcán részegen teljesen kiszolgáltatva az arra járó vámpírnak, hát nem, köszönöm nem kérek belőle.*
- Ha viszont nem jön össze akkor különórákat kérek a magiszteremtől és tanulok tovább.* több mint a semmi végtére is itt is tudok pihenni és szórakozni, csak hát szeretnék világot látni mert még alig jártam valahol.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 3:40 pm

- Nahát. Nem gondoltam volna, hogy akad itt valaki, aki olyan életet élt, mint én.* a hangomból érződik, hogy most tényleg ledöbbentem. És bár tudom, hogy ez bunkóság, de azért örülök, hogy nem csak én vagyok ebben a helyzetben. Mesélek neki arról, hogy nem nagyon alszom mostanság, és mivel úgy tűnik tényleg érdekli, ezért el is mondom neki, vállalva azt, hogy teljesen hülyének fog nézni. Viszont előbb közelebb hajolok hozzá, mert nem szeretném, hogy mások is meghallják.
- Tudom hogy ez most baromságnak fog tűnni, eleinte én is azt hittem, hogy bediliztem, vagy valami. A temetőben voltam, mert eltévedtem, de ez most mellékes, és találkoztam egy vámpírral.* az utolsó szót még halkabban mondom, mint a többit, de a lány ezt is simán hallhatja. A részletekbe inkább nem mennék bele, mert végül is, csak a vámpír játszik főszerepet az álmaimban. Kis idő múlva Koki is feltűnik, és nekem nagyon tetszik, ezt a témát is kivesézzük, utána meg már a származásról beszélgetünk.*
- Hát igen. Bár engem nem zavar, hogy nem hasonlítok a többiekhez.* vigyorgok, hisz legalább egyedi vagyok* - Ebben is igazad van, nem néztem volna ki belőled, hogy Francia vér is van benned, de ettől vagy egyedi.* nevetek fel egy kicsit. Aztán olyat tudok meg, amiről nem tudtam, hogy lesz.*
- Én sem hiszem, hogy hazamegyek, bár a szüleim abban a hitben élnek. Sajnálom, hogy le kell fújnod, biztos jó lehetett. Én sem megyek szerintem messze a sulitól, úgy hogy ha itt is maradsz engem megtalálsz majd.* mosolygok rá biztatóan, bár nem hiszem, hogy a tanársegéd, majd pont az én társaságomra vágyik, aztán meg kitudja.*
- Szerintem én is valahogy így leszek vele. Sok mindent kell még pótolnom, és jó lenne minél előbb.* kapom be az utolsó falatot a szendvicsemből. Az órámra nézek, és látom, hogy megint kicsit tovább maradtam, mint terveztem, és hát még be kell fejeznem a beköltözést, mert még nem vitt rá a lélek.*
- Bocsi, de most mennem kell, mert még nem pakoltam ki teljesen, a lusta mindenemet, és szándékomban áll, hogy ma fogom befejezni.* vigyorgok Jasminera, miközben lassan felállok.*
- Örültem, hogy találkoztunk, és remélem még fogunk is. Szia.*köszönök el, és indulok a szobám felé, hogy végre kipakoljak abból a bőröndömből, ami már az ideérkezésem óta, a sarokban áll.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-06-28, 3:55 pm

* Pedig vagyunk itt egy páran kik így vannak de ezt nem feszegetem tovább, szerencsére ide jöttem és itt megtudhattam milyen is élni, félni, szeretni, utálni és minden mást mit otthon nem. Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy miről álmodik ez a lány így mikor közelebb hajol hozzám én is így teszek, hogy hallhassam na meg sejtem, hogy nem akarja, hogy más is hallja, hisz idő közben sűrűsödik ám a terem. Ahogy végighallgatom szavait úgy csúszik ki "oh" az ajkamon majd dőlök vissza egyenesbe.*
- Eltudom képzelni...* nyelek aprót hisz én is sikeresen összeakadtam eggyel és csak épp hogy megúsztam azt az esetet. A mai napig nem tudom miként is kerültem vissza a kastélyba de hát ez itt manapság már tök mindegynek számít végül beszélgetünk még a famulusomról és arról, hogy nem igazán illik ránk hazánk jellegzetességei de úgy tűnik, hogy ezzel mindketten megbékéltünk az évek folyamán. Egyedinek viszont nem tartom magam de ezt inkább nem is mondom eki hanem tervtelen nyaramról ejtek pár szót.*
- Ne sajnáld...én nem bánom.* csillannak meg szemeim molygós képemen hisz van itt valaki kivel szívesebben lennék, már ha persze ő is úgy akarja de ez még a jövő zenéje lesz.*
- Oké rendben, ez kedves tőled. Majd kiagyalunk valamit ha úgy van...* fiatalabb nálam de azért normálisnak tűnik tehát nem látom akadályát az együtt lógásnak. Én már egy ideje végeztem az evéssel így hát mikor menni készül aprót bólintok.*
- Rendben menj csak! Én még összeszedem Kokit aztán én is visszamegyek a szobámba.* picit pihenek óra előtt vagy nem is tudom.*
- Én is Bri! Szia!* köszönök el a lánytól szórakozottan mosolyogva, csak azért kedvel most mert még nem volt egy árny órán sem ezt tudom jól, de hát majd változik a véleménye ebben biztos vagyok. Egyik elsős sem bír igazán mert szerintük durva vagyok, talán Sirius a kivétel. No de ez van, nem tudok mit tenni így hát felállok és füttyentek egyet mire famulusom szépen vissza is fut hozzám, egészen pontosan fel is mászok a vállamra.*
- Gyere, menjünk... még a végén kitiltanak minket innen.* jegyzem meg mosolyogva s ahogy terveztem úgy is térek vissza a szobámba, honnan már csak az óra kezdete előtt jövök ki.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Nagyterem, étkező - Page 6 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime2011-07-22, 3:24 pm

*Pénteken a szokásosnál is tovább alszik reggel, vagyis inkább már délelőtt van, mikor kinyitja a szemét az Amarillisz hálóban. Tíz perc lustizást még megenged magának, majd lerúgja a takarót, és mamuszába bebújva a fürdőszobába sétál. A csapnál megmossa az arcát, kifésüli az alvástól kócos tincseit, majd fogat most, hogy a rossz szájízt eltüntesse. Mikor végez, belenéz a tükörbe, és mivel arcát és fejét elfogadhatónak találja, ezért a szobába visszatérve a szekrényhez lép. Egy fekete csőfarmernél dönt, fölülre egy fehér ujjatlan topot választ, lábára pedig fekete magassarkút húz. Kedvenc színes karkötőit a jobb csuklójára húzza, fúj magából a parfümjéből, és elhagyja a szobát.
Mivel Alinox éhes, mert kihagyta a reggelit, ezért a nagyterem felé veszi az irányt, és mikor az aulában odaér a hatalmas tölgyfaajtóhoz, belép, és orrát megcsapja a finom ételek illata. Odasétál az egyik hosszú asztalhoz, és maga elé vesz egy tányért. Körbenéz, mit is egyen, majd végül rizs, és rántott pulykamell mellett dönt, mellé pedig egy kis salátát rak, hogy azért egészséges dolog is kerüljön a szervezetébe. Poharába narancslevet tölt, és jókedvűen áll neki az étkezéshez, ami a reggeli és az ebéd keveredése, miközben azon agyal, mit is csináljon ez után.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
6 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: