Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Magiszteri folyosó I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Magiszteri folyosó I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Magiszteri folyosó I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Magiszteri folyosó I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Magiszteri folyosó I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Magiszteri folyosó

Go down 
+11
Mesélő
Alestor Firneus
Jasmine Miels
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Demien.R.Cornwlade
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Sideris Valbraith
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2009-12-04, 10:05 pm

Az északi főtorony a magiszterek otthona. Egy hosszú lépcsősor vezet fel idáig, de csak az a diák merészkedjen ide, akinek fontos beszélnivalója van az egyik magiszerrel, mivel a házvezetők nem szereti, hogy ha feleslegesen zaklatják őket. Bejutni egyik ajtón se tudsz engedély nélkül, hiába próbálkozol bármilyen mágiával vagy esetleg erőszakkal, tehát sikered csak akkor lesz, hogy ha engedélyt kapsz a belépésre. Egyébként a folyos nem túl hosszú, mivel csak pár ajtó található itt, azok egyértelműen a tanároké. Ha senki se jár errefelé, a folyosót sötétség övezi, viszont hogy ha megjelenik egy ember vagy bármilyen más lény, akkor rögtön felgyulladnak a fáklyák.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 2:37 am

*A mai nap ismét úgy érzi, hogy nem ártana beszélnie a magiszterrel, így szépen elindul a hosszú folyosókon és nemsokára már az északi toronyban lévőn baktat,egyenesen a második ajtó felé. Elég későre jár már ahhoz, hogy senkivel se fusson össze, így egy diák se érdeklődje meg tőle, hogy vajon mit keres most pont itt. Öltözete egyébként egyszerű, hozzá illő, tehát fekete nadrág és fekete, rövid ujjú ing, melynek felső gombjai most nincsenek begombolva, hiszen kellemes idő van. Haja szépen fésülve, mint mindig, de arcán még is egy kis idegesség látszik. Valami dühíti vagy talán megint rosszat álmodott? Nem lehet ezt most tudni, főleg nem így ránézésre, na de a lényeg az, hogy halkan lépked, hogy ne verjen túl nagy zajt a kihalt folyosón.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 2:42 am

*Úgy tűnik hogy amikor a legkevésbé számít az ember hirtelen találkozásokra, éppen akkor történnek meg a leginkább. Ez most is így esik, bár az árnyékok megnyúlnak a folyosón, de egy árnyéktalan alak mégis megjelenik, nem sokkal miután a srác rátér a folyosóra, vág be mellé. Hogy honnan? Azt nem lehet tudni csupán hogy most itt van, a szeme vörösen izzik, a járása viszont ruganyos és könnyed, pedig nem egy gyenge férfinek tűnik. Ránézésre talán a huszas éveiben járhat. Hosszú hátra kötött haj, valamint sötétfekete ing, amit egy hosszúkás kabát takar, valamint egy fekete nadrág.*
-Szép estét az urfinak*köszön kissé sírí de fura módon barátságos hangon miközben kíváncsian a srác felé emeli a tekintetét*
-Nem is tudtam hogy ebben az iskolában ilyen későn is van élet, más helyeken ilyenkor a diákok már a hálókörleteikbe vannak. *szólal meg mosolyogva, miközben figyeli a srácot*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 2:50 am

*Bizony arra számított, hogy most senkivel se fog összefutni és egyenesen mehet Demienhez, de mindez nem történik meg, mivel valaki megjelenik előtte. Furcsa mód nem hallotta sehol se a lépteket, viszont amikor megpillantja az ismeretlen férfit, lassít, majd megáll és a furcsa, piros szempárba pillant.*
- Üdvözlöm. *kezdi, majd kissé elgondolkodik, ahogy futólag végignéz a másikon.*
~ Csak nem az egyik delegációs tag? ~ *gondolja rögtön, majd bizony a kérdés után már rá is jön, hogy sikeresen összefutott az egyikkel. Ennek nem örül, de tudja, hogy nem szabad kimutatnia és barátságosan kell viselkednie. A lényeg, hogy semmi feltűnőség.*
- Szerintem láthatja, hogy nincs igazán élet, viszont mivel nincs kijárási tilalom, így nyugodtan sétálgathatok. Egyébként csak egy kis esti sétát tettem, hogy vajon minden diák rendben megvan-e, sentineli kötelesség. *mondja egy kedves mosollyal és bizony itt hazudik egy kicsit, de hát nem kell mindenről tudnia a másiknak és ezzel a legkönnyebb kimagyaráznia, hogy mit is keres itt.*
- A jelvény nincs nálam, de mivel még nem vagyunk sokan, mindenki ismer. *magyarázza még meg, mielőtt a másik kutatni kezdené rajta azt a bizonyos kitűzőt.*
- És Ön? Megtudhatnám, hogy kicsoda és hogy mit keres a Mysterioban? Tudja, még soha nem láttam és ha ismeretlennel találkozom, akkor azt jelentenem kell a magiszternél. *mondja teljesen komolyan, akár csak egy mintadiák, sőt, mintasentinel, aki jól végzi a dolgát és komolyan is veszi azt.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:05 am

*CSupán hallgatja a fiút , miközben egy nyugodt mosoly terül el az arácn, bizony nem látszik egy mimikáján se hogy ideges lenne vagy rossz kedvű, könnyed és fiatalos inkább. Viszont amikor a srác a végére ér kicsit elmosolyodik , majd megint a szemébe néz*
-Miért van egy olyan érzésem a fiatal úrral kapcsolatban hogy blöffölni akar?*kérdezi kicsit mosolyogva, majd látványosan végig néz a folyosón. Bizonyára a diákok nem a magiszteri folyosón fognak tartózkodni, és a férfi is tudja ezt, de nem mondja el , kíváncsi hogy a srác ki akarja e vágni magát továbbra is*
-Minden esetre akkor egész családias lehet a hangulat. Gondolom akkor tudják hogy mi ment mostanába az iskolában igaz?*kérdezi kicsit derűsebb hangon, miközben szemét a másikéba fúrja. Különös a pillantása a srácba olyan érzéseket kellthet mintha egy olyan emberrel beszélne , akit már régről ismerne, egy jó baráttal*
-Óh, ha találkozik valamelyikkel, kérhetném is hogy adjon át egy hírt miszerint Gaius Lucullus kereste. Későn már nem akartam zavarni. Amúgy egy elég bonyolult ügy miatt vagyok itt. Angliából érkeztem, a minisztérium megbízásából*mondja a srác felé*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:12 am

*Kissé meglepi, hogy nem vágnak a szavába és csendben végighallgatják, viszont amikor meghallja a kérdést, gyorsa leplezi meglepettségét, pontosan azzal, amivel úgy érzi, hogy jól jár.*
- Miért blöffölnék? Nem igazán értem, hogy ezt most miért mondja. *teljesen őszínte arcot vág, valamelyest már sikerült lepleznie érzéseit, azért tanult valamit az itt léte alatt. Közben meghallja a következő kérdést is, ami puhatolózás is egyben.*
- Mostanában? Valentin napi bál volt, aztán azelőtt semmi. Mire kíváncsi? Szerintem ha konkrétan rákérdez arra, ami érdekli, akkor válaszolni is fogok, tehát megkímélem az utalgatástól. *egy apró mosoly, majd az üzenet átadásra csak bólint.*
- Rendben, átadom Mr. Lucullus. *kis ideig még ízlelgeti a nevet, majd meg is jegyzi.* - Milyen furcsa ez a név, akár egy régi történelemkönyvet lapozgatnék. *még mindig ott a mosoly az arcán, természetesen, majd meg is hallja, hogy mit keres itt ez a különös idegen, így bólint rá, bizony ezt már tudta, nem újdonság.*
- Akkor hát, sok sikert! *biccent Gaius felé és nem igazán tudja, hogy mit kéne még mondania, de talán addig jó, amíg nem beszélnek túl sokat. Ha ez az ember megtudja, hogy ő ölte meg Siriust, még rosszabb helyzetbe kerül, tehát most kell lelépnie. Így hát megfordul és most nem megy tovább Demien szobájába, hanem inkább lefelé indul. Lehet, hogy ez feltűnő, de okos a fiú, kimagyaráz ő mindent.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:18 am

-Nem hinném hogy a magiszteri folyosón bármelyik diák megfordulna. Ha a logikát nézzük, álltalában egy olyan szinten ahol csak a magiszterek élnek kevés az esélye hogy bármiféle más derűs lelnénk*mondja el a véleményét majd kicsit elmosolyodik*
-Nem mondom nem köntörfalazik.*csupán próbált finoman hozzá látni a témához, de a srác egyből mélyvízbe akar ugrani hát legyen*
-Úgy tudjuk hogy volt nemrég egy halál eset erre felé. A körülményeire lennék kíváncsi. Egy bizonyos Alucard nevű fiú hallt meg*mondja a srácnak, bizonyára, ő többet tud a dologról, így most kíváncsian is néz rá, elvégre nyomozni jött. Viszont úgy tűnik hogy a srác elég hamar távozóra akarna menni. Egy ideig halad is előre, viszont valami furcsa történik. A férfi megint megjelenik , csupán a következő kanyarba, éppen előtte. HOgy hogy került oda? jó kérdés*
-Van egy olyan érzésem hogy kerüli a társaságom. Hogy is hívják az urfit?*kérdezi kicsit össze vont szemekkel, elvégre azért a nevek terén eléggé felkészűltek, legalábbis, utána néztek az iskolában járó diákoknak, párról kicsit több információt is szereztek*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:25 am

- Néha megfordulnak erre diákok, én már csak tudom, higgye el. *mondja végül, majd nem szándékozik tovább bájcseverészni a férfivel, inkább rá is kérdez arra, hogy még is mit keres, ne pedig tapogatózzon. Úgy tűnik, hogy el is mondja, hogy még is mit szeretne és a fiú erre csak lassan bólint.*
- Értem... Méreg végzett vele és természetesen hallottam róla, ahogy mindenki más is az iskolában. *mondja és most már el is köszön, ideje távoznia. De ahogy a sarokhoz ér, meglepetten veszi észre, hogy Gaius ott van előtte és minden bizonnyal tovább akarja folytatni a beszélgetést, amit Nath nagyon nem szeretne, de most már nem tud mit tenni.*
- Nem kerülöm, csupán csak fáradt vagyok. *mondja kissé hűvösebben, majd amikor a nevét kérdik, ösztönösen igazat mond. Ha hazudna, azzal csak bajt hozhatna az iskolára, hiszen akár fénykép által is lehet tudni, hogy kit hogy hívnak. *
- Nathaniel Cronfield vagyok, de nem hiszem, hogy ez fontos lenne. Most esetleg elmehetnék vagy még egy ideig beszélgetni szeretne? *kérdi továbbra se túl kedvesen, de ilyen későn nem várhatja el senki se tőle, hogy jó kedvű legyen és minden idegennel kedvesen beszélgessen, de most természetesen mindez mögött más lakozik.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:31 am

-Ha az urfi mondja biztosan így történt*mondja a kintlevős dologra úgy tűnik hogy egy egyszerűbb füllentésen való lovaglásnál több dolga is van így keményen a tettek mezejére lép. Csupán bólint a szavakra ,majd kicsit elgondolkozik, a srác válaszol is, amire egyenlőre nem reagál, a srác elég gyorsan olajra akar lépni, de a férfi nem hagyja, legalábbis nemsokára újból előtte van*
-Ó pedig meg mertem volna esküdni hogy valamiért tart tőlem, vagy kerül, esetleg valaki megkérte erre?*kérdezi, mintha meg se hallotta volna a kifogást , majd kicsit oldalra dönti a fejét. A névre kicsit elmosolyodik*
-Ezesetben Mr Cronfield... nem akarom feltartani, de egy kicsit részletesebb leírás kéne a halál okairól és körülményeiről, lehetőleg vázlatosan, tudja haladni akarunk az üggyel, és maga is előbb ágyba kerül*teszi hozzá most már komor hangon, a srác szemébe mélyesztve a sajátját*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:38 am

*Valamiért nagyon úgy érzi, hogy nincs valami könnyű dolga ezzel a férfivel, mert csak nem akarja feladni és kérdezget még, de egyre többet.*
- Dehogy kért meg rá bárki. Csupán csak nem értem, hogy mi ez a faggatózás. Én csak idejöttem, ebbe a suliba, mert a szüleim ide irattak be. Arról nem volt szó, hogy majd hajnalba feltartanak, hogy össze-vissza kérdezgessenek. *mondja kissé csípsősebben, majd a továbbiakat hallva nagyokat pislog. Mint ha Gaius nem is hallotta volna az előző szavait, viszont ahogy néz, az valamiért fusztrálja a fiút.*
- Hozzáért egy mérgezett kőhöz, ez okozta a halálát. *próbál teljesen jól fogalmazni és még csak nem is hazudott, hiszen az a bizonyos koporsó kőből készült és Sirius valóban hozzáért.*
- Én viszont most megyek. Szerintem ha többre kíváncsi, kérdezze meg a magisztereket. Viszlát! *köszön el a férfitől, majd szemeit leveszi róla és szépen ki is kerüli, majd elindul lefelé a lépcsőkön. Kissé elege van már ebből a kérdezősködésből és most az a lényeg, hogy minél előbb elszabaduljon tőle.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:47 am

-Pedig nagyon úgy tűnik hogy ön már sejthette hogy ki vagyok amikor meglátott*bizonyel is mosolyodik, hangjába magabiztosság rejlik. Bizony a gondolatok nem maradtak zárva előtte, ezért is ilyen biztos magába. Nemsokára viszont a srác el akar tűnni, ami nem megy olyan könnyen. Azért aférfit nem olyan könnyű lerázni, elvégre van egy kis tapaztalata az ilyesmiben, a srác úgy tűnik végül mégiscsak többet monda a férfi csak nagyokat bólint*
-Mérgezett kő... bizonyára hosszú és gyötrelmes halál az élőknek*mondja egy kis mosollyal, bizony neki nem okoz fájdalmat hogy valaki meghalt, ő csak egy munka miatt van itt. A srác menni akar, a férfi viszont mozdulatalan figyeli a távozását*
-Hmm azt hiszi nem tudom hogy valamiért le akar rázni?*kérdezi fejét oldalra döntve, bizony a vérvörös szemek még most is meg meg villannak amikor a srác fele néz*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 3:54 am

- Még is honnan tudtam volna? Szerintem Ön beképzelte ezt magának vagy nem tudom. *most már egyre jobban unja ezt a beszélgetést, de belül tudja, hogy valahonnan Gaius teljes mértékben tisztában van azzal, hogy kivel is beszél, de Nath megígérte, hogy hallgatni fog, ezek szerint jobban kell igyekeznie, viszont azt nem tudja, hogy valaki tud olvasni a gondolataiban.*
- Bizonyára. *csupán csak ennyit mond, majd elindul, de amikor hallja a kérdést, hírtelen megtorpan és visszapillant a piros szempárba.*
- Szerintem ilyenkor mindenki le akarná rázni. Hagyjon engem békén, semmi dolgom sincs a minisztériummal. *mondja most már igen csak határozott hangon és neki aztán nem számít, hogy valaki így tud nézni a szemeivel, ettől nem fog megijedni. Jobban tart Demientől, aki már bizonyított neki, mint egy ismeretlen embertől.*
- Szóval hagyjon engem békén. *és most már sokkal ridegebben szól a másikhoz, majd a lépcsőhöz érve meg is indul lefelé.*
~ Akárcsak egy pióca... nem, rosszabb annál, de remélem, hogy most már békén hagy. ~ *gondolja, miközben végigsimít egyszer a haján, de közben visszapillant a férfi felé.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 4:05 am

-Mondjuk úgy hogy egyszerű megérzés, nomeg a gondolatai sokat árulkodnak magáról, tudja aki tud olvasni a sorok között, nem nehéz lelepleznie bármit is*mondja , és próbál kicsi önbizalom hiányt elő idézni a fiúba. MAjd meglátja mekkora sikerrel egyenlőre még kérdéses. Majd a srác úgy tűnik mégis csak megtorpan és vissza is fordul. A mondatra kicsit elmosolyodik*
-Hmm, lehetséges, viszont kérdés hogy okkal e vagy ok nélkül. Amúgy attól hogy még nem volt lehet hogy lesz.. Tudja minden jövőkép csupán egy lehetséges dolog. Különben is szerintem az urfi kicsit többet tudhat arról mi megy itt. Ha már Sentinel*teszi hozzá egy fura mosollyal, majd egy darabig meg sem szólal, csupán figyeli a fiú távozását, viszont lassan hűvös hangon megint felszólal pár pillanat múlva. Kicsit fura, hiszen erre a srác csak gondolt*
-Ó higyje el nekem békén fogom hagyni, amint megtudom amit szeretnék, persze ha magának megfelel egy későbbi időpontban is folytathatjuk. Elvégre nem akarom feltartani*teszi hozzá, megintcsak dallamosabb hangon.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 4:12 am

- A gondolataim? *kérdez vissza és ez igen csak meglepi. Hogy ha valaki ismeri a gondolatait, akkor nyitott könyv a számára és semmit se tud tenni mindez ellen. De ezt Demien csak nem tudhatta... viszont... viszont most akkor rájöhetnek arra az árnyra is. Nem, nem szabad arra gondolnia vagy talán csak az agyára ment valami? Kezd összezavarodni, ezt tisztán érzi.*
- Nem tudok túl sokat. *mondja végül és szépen ott is hagyja a férfit, de a lépcső közepén megtorpan és úgy tekint vissza. Nyel egyet, majd a piros szempárba néz.*
- Nem értem, hogy hogy csinálja... de akkor később. Van egy olyan érzésem, hogy mégy úgy is összefutunk. Ha akar, követhet, a szobámba megyek, nyugati főtorony. *mondja végül, majd folytatja útját és próbálja kiüríteni gondolatait. Most már ezekre is sokkal jobban kell figyelnie, de egy biztos, minél hamarabb beszélnie kell Demiennel, csak ezt ne hallja meg Gaius. *
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-03-05, 4:16 am

*A szavakra csupán bólint, de úgy tűnik hogy a srác továbbra sem olyan közlékeny. A jég bizony nehezen törik de vlahogy akkor is informálódni kell. Vagy nála vagy a többi sentinelnél, de majd kideríti. Emiatt nem aggódik. Majd nem sokára mond valamit amit a srác nem ért, a férfi csupán elmosolyodik*
-Azt hiszem nem is lényeg,hogy csinálom. De nem lesz szükségem rá hogy kövessem, majd megtalálom*mondja majd ő maga is elfordul és lassan elindul a folyosó másik iránya felé*-Minden esetre szép estét Mr Cronfield*köszön el, hangját vissza veri a folyosó vízhangja, miközben léptei lassan elhalnak, és a folyosó ismét üres lesz.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-04-06, 12:37 pm

*Bizony meglepte a dolog, és így fel is tesz egy kérdést , amire úgy tűnik a fiú kérdéssel felel. A férfi csupán oldalra billenti a fejét mintha megnézné Nathanielt hogy valóban jó lenne e, végül megrázza a fejét*
-Őszíntén? Jelenleg ki nem nézném magából, de talán egy 7-8 év múlva vissza térhetünk erre a kérdésre, talán addigra megjön az esze is*mondja bizony nagyon komoly arcot vágva, majd egy kicsit el mosolyodik*
-Akkor majd szólok, de mint mondtam, veszélyes lesz... szóval addig gyakoroljon*mondja komoly hangon, majd amikor megfogják a kezét, bizony vissza is hopponálnak az iskolába , pontosan az északi torony folyosójára. Bizony már jócskán elmúlhatott éjfél, és elég nagy csend uralkodik a környéken*
-Nos, azt hiszem hogy magának jót tenne egy pihenés, nekem meg egy kis gondolkozás. Ha szüksége lenne rám az esti órákban megtalál itt. Nappal még mindig nem igen vagyok a kastélyban, kivéve ha órát tartok. Aztán tudja csak nyitott szemmel járni*mondja a srácnak majd sarkon fordulva megindul a szobája , felé de még utoljára vissza néz a válla felett*
-Ja... és jó éjszakát Mr Cronfield*köszön el a sráctól, majd eltűnik a szobája rejtekében*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Magiszteri folyosó Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-04-06, 12:43 pm

*Bizony rákérdez arra, hogy a férfinek mi lenne a véleménye arról, hogy ő tanár legyen és bizony meg is hallja a komoly választ, de azért nem tetszik neki minden szó és így el is húzza kissé a száját.*
- Megjött már az eszem... még mindig nem tartom magamat hülyének. *jegyzi meg és bizony most kissé megsértődött. Azért nem ezt várta, de most már mindegy. Nem is mond semmit, csak megfogja a felé nyújtott kezet, majd már érzi is a húzást és kis idő múlva az északi főtorony folyosóján találják magukat, ahol el is ereszti a férfit, majd csak bólint egyet, de már szíve szerint elhúzna innen, jó messzire, mert bizony tényleg rosszul estek neki a szavak.*
- Önnek is. *csupán csak ennyit mond és már sarkon is fordul és a Nyugati főtoronyig bizony nem szándékozik megállni. Szerencséjére nem holnap ér csak haza, ami azért jó hír, de most biztosan nem fog elaludni egy könnyen, hiszen gondolatai ezer felé járnak és akkor is be fogja bizonyítani a férfinek, hogy tényleg nem egy buta fiú és bizony rá kell majd jönnie a másiknak is erre, bár ezek szerint az nem lesz valami könnyű.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-05-03, 12:19 am

*Megértette, hogy ide kellett jönniük és ez miatt nem is fogja elítélni Demient és megérti, csupán csak annak nem örül, hogy a diákok élete is veszélybe került. Meglepő lehet mindez Sideristől, hiszen ő nem volt ilyen régen, de mostanra már beletanult a magiszteri dologba és bizony rájött arra is, hogy van itt nem egy értelmes diák is, akikben a jövő rejtőzik. Talán itt volt az ideje, hogy kissé ő is barátságosabb legyen velük szemben, de ezt nekik nem kell tudniuk, elég most az, hogy Demien látja. Időközben Nath is szóba kerül, a férfi sentinele és nagyon úgy tűnik, hogy szegény srác belekeveredett valamibe, amibe nem kellett volna.*
- Nem ismerem, csak látásból. Úgy nem sok jót mondtam volna róla, na meg ahogy látom, elég makacs és önfejű tud lenni... akárcsak te. *rázza meg fejét és akaratlanul is kissé elmosolyodik, hiszen elég jól ismeri ám a férfit és eddig kitartott mellette még akkor is, hogy ha sokszor meg bírta volna ölni... szó szerint is. Viszont hamarosan Demien az ajtóhoz ér és a nő követi, mivel úgy érzi, hogy ki akarják tenni. A kezéhez ér a másik, amely egy cseppet meglepi, de még se húzza azt el, csupán csak a szemeibe néz.*
- Úgy voltam vele, hogy te se mondasz el nekem mindent, így hát nekem se kell. *jelenti ki egyszerűen, majd ez után tovább hallgatja a másikat és azért jól esnek neki a szavak, hogy Demien aggódott érte. Viszont amikor kijelenti, hogy ő megy el, kissé meglepődik.*
- Szerintem nem te. *csupán csak ennyit válaszol, majd már meg is indul a hosszú folyosón, de nem jut túl sokáig, mert ekkor érzi meg a kezén a másikét. Ösztönösen húzná ki azt, akárcsak egy sértődött gyerek, de mostanra már fel kellene nőnie és úgy érzi, hogy mindez megtörtént, így hát hagyja a szorítást és lassan szembe is fordul Demiennel, majd halgajta a szavait.*
- Nem én hagytalak el... *csupán csak ennyit mond a régmúlt említésénél és továbbra is igen keményen néz a másik szemeibe. Bár azt mondta, hogy megbocsátotta, szíve mélyén erre soha nem lesz képes.*
- Viszont én se akarlak ismét elveszíteni. Nem is értem, hogy miért vitatkozunk folyton, mint a gyerekek. *lassan megrázza fejét, majd halványan elmosolyodik és ismét közelebb lép a másikhoz, majd hogy ha Demien hagyja, akkor gyengéden megöleli, kezeit átfűzve a férfi nyaka körül és egy rövid puszit lehel a férfi arcára.*
- Ugye nem hagysz el többé? *nem mondta ki, de ma, amikor elbúcsúzott Demientől és kilépett azon az ajtón, félt. Rettenetesen félt, hogy elveszítette a másikat, de örül neki, hogy utána jött és így talán sikerül megbeszélniük a félreértést. Továbbra is ott marad a másik közelében, nem bontakozik ki az ölelésből, csupán csak akkor, amikor a másik azt akarja.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-05-03, 12:41 am

*Bizony nem hitte volna hogy a nő ennyire megváltozik, és elkezd felelősséget vállalni a diákok iránt. Sose tartotta felelőtlennek viszont ahhoz képest hogy Sideris úgy állt hozzá hogy csak azért jött mert ő kérte, nagyon sokat változott, és Demien szerint jó irányba. A következőre kicsit ő is elmosolyodik, a hasonlat említésére neki is kis vidámságot csalnak a nő szavai az arcára*
-Azt hiszem hogy ebbe teljességgel egyet értek veled... kicsit hasonlít a régi önmagamra, bár ha jól emlékszem én nem szóltam még vissza a házvezetőimnek... vagy legalábbis nem ennyiszer*kicsit elmosolyodik továbbra is, de a következő témák nem lettek túlságosan vidámak ,így az ajtóhoz lép, és el is akar menni, a nő viszont félre érti, amin nem lepődik meg hiszen tényleg félre érthető volt a helyzet. A szavaira csupán csak lehajtja a fejét*
-Ameddig nem voltam valamibe biztos nem akarok hamis dolgokat állítani, de te is tudhatod hogy amint biztos elmondom... nincsenek titkaim előtted*mondja komoly hangon, de a nő kimegy, és a férfi olyat tesz amit nem sokszor szokott. Nem akarja hogy így válljanak el , és elveszíteni se a másikat, hiszen nagy része az ő hibája, nemsokára utána is ered, és a nő már csak azt érezheti hogy keze a másikéra fonódik, és beszélni is kezd. Amikor Sideris megfordul, a férfi csupán mélyen a szemébe néz, de a válaszra lesüti a szemeit*
-Tudom... és ezt a hibámat bánni fogom, ameddig élek. *egy pillanatra keze a másik arcához ér, és kicsit keserűen el is mosolyodik*
-Nem kívánhatom hogy ezt megbocsásd. De szeretném ha újra megismerhetnélek... és azt is hogy te megismerj újra*mondja csendesen, és ő is közelebb lép a nőhöz*
-Talán mert soha nem volt meg az az idő amit felhőtlen gyerekkorként élhettünk meg.. Hiányzik ahogy te is*mondja és közbe az ő kezei is keresztül fonódnak a másik derekán fejével kicsit bebújva a másik nyakához, és viszonozza a puszit is de most oda. A kérdésre csupán csak aprón megcsóválja a fejét*
-Most már soha...kétszer azt a hibát nem fogom elkövetni, ha megforgathatnám az időt, azt az egyet is kitörölném*mondja csendesen, majd lassan eltávolodva a nőtől megfogja a kezét, és végig is simít a kézfejen*
-Egy kis ideig el tudod felejteni hogy magiszter vagy és én is az vagyok?*kérdezi csendesen, látszik is rajta hogy készül valamire. Ha megkapja a választ még mindig nem engedi el a másikat*
-Bízz bennem és gyere velem*mondja derűsebben és ha Sideris jön, bizony el is viszi valahova remélve hogy okoz egy kisebb meglepetést*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-05-03, 1:06 am

*Lehet, hogy megváltozott, de most valahogy nem tudja bánni a dolgot, hiszen jól érzi magát ebben az iskolában, bár annak nem örül, hogy a húga élete veszélyben van, de most próbál nem rá gondolni, hiszen a nap többi részében általában azt szokta tenni. Ez után viszont Sideris egy kis hasonlóságot állapít meg Demien és Nathaniel között és ahogy hallja, nem csak ő gondolja ezt így.*
- Visszaszólni? Csak nem visszaszól? És te ezt hagyod? *el is mosolyodik a férfit figyelve, hiszen tényleg meglepő fordulat mindez, hogy Demien csak úgy hagyja a dolgokat.*
- Még a végén örökbe fogod fogadni. *na most eszébe jut ám Nil, akiről még nem mesélt Demiennek, pedig nem ártana, hiszen majd ha egyszer lesz gyermekük, akkor talán jobb lenne, hogy ha Nilről is időben tudomást szerezne a másik.*
- Valamit el kellene mondanom neked... tudod, meghalt mindenkim, viszont a testvéremnek volt egy fia, aki most ide jár hozzánk. *kis szünetet tart, hiszen nem igazán tudja, hogy hogy is közölje a másikkal azt, hogy van egy gyerek, akiért annak felnőtté válásáig felelősséget fog vállalni.*
- Nil Moriarty, Cruorises diák. És mivel mindenkije meghalt és nincs is hova mennie, így hát örökbe fogadtam. Gondoltam jobb, hogy ha tudsz róla te is, mivel a párom vagy. *lehet, hogy mindez most hihetetlenül hangzik, de hogy ha Demien belegondol, teljesen érthető Sideris lépése, mivel húgán kívül mindenkit elveszített és ezt a fiút nem fogja csak úgy hagyni elkóborolni és bármennyire is szabad életű most, ezen majd változtatni fog... reményei szerint. Hamarosan viszont a témák más irányba terelődnek, így egy kis vita veszi kezdetét és hamarosan mind a ketten elhagyják a szobát és hamarosan Sideris ismét Demien fejéhez vágja, hogy egyszer már elhagyta. *
- Én már megadtam a lehetőséget, tudod jól. Ismét együtt vagyunk. *halványan elmosolyodik és amikor a másik az arcához ér, ösztönösen hunyja le rövid időre sárga szemeit és nemsokára átöleli a másikat. Ahogy viszont a magiszter ajka a nyakához ér, testén rég nem érzett, kellemes borzongás járja át és el is mosolyodik ez után, majd lassan kissé eltávolodik a másiktól, de keze Demien kezében marad.*
- Akkor többet nem lesz ilyen. Ma tényleg megijesztettél... azt hittem, hogy ismét vége. *kissé lehajtja fejét, most beismerte azt, hogy bizony rosszul esett neki a dolog, de ezek után talán már a másik is tudhatja, hogy miért viselkedett úgy, ahogy. A további szavakra, azaz kérdésre viszont ismét belenéz a másik szemeibe és lassan bólint.*
- Persze, hogy el tudom felejteni és tudod jól, hogy bízom benned. De még is hova szeretnél menni? És most nem lenne veszélyes elhagynunk a kastélyt? Ha bármi történik és nem vagyunk itt, Zaria nem tud megvédeni mindenkit. *ismét gondol másokra is, pedig minden vágya elmenni most Demiennel, akárhová és vele maradni egész este vagy akár heteken keresztül, bár utóbbit nem tehetik meg. *
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-05-03, 1:27 am

*A kérdésre egy kicsit elmosolyodik, majd oldalra dönti a fejét, azért hogy hagyná az nagy szó, de nem verte még el a srácot az is biztos*
-Hát mondjuk úgy hogy azért jelzem mit nem kéne*mondja egy félmosollyal, majd a következőre azért hevesen megrázza a fejét*
-Nem hinném hogy ilyesmit tennék, azért nem érzem még úgy mintha a fiam lenne, nameg ha apaságot kéne gyakorolni akkor azt nem egy kamasznál kezdeném*mondja végül már csak mosolyogva, a nő szemébe nézve. Ekkor jön egy másik hír ami meglepi*
-Hmm ismerős a neve, bár sokat nem hallottam róla.. De biztosan szomorú lehet a múltja*mondja egy kicsit mintha el is gondolkozna. Szemével lassan végig vándorol a másik arcán, majd a mosoly kiszélesedik*
-Ezt a részed még nem ismertem annyira... De kellemes meglepetés*mondja mosolyogva, hiszen eddig nem úgy ismerte Siderist, mint aki ennyire barátkozó lenne, de persze ez nem baj sőt. Ezután viszont megtörténik a félre értés, és a férfi követi ki felé Siderist a folyosóra. Amiután elkapta, a válaszra kicsit bólint még mindig egy pillanatra lehajtva a fejét, majd a nőre néz*
-Én meg élni fogok a lehetőséggel*válaszolja a simítás közbe, majd megtörténik az ölelés, és a kisebb puszi is . A magiszter szavaira, csupán csak egy kisebb mosollyal, de komolyan bólint*
-Meg ígérem hogy nem lesz...*mondja komoly hangon majd a következőre egy pillanatra az ő arca is szomorúbb lesz, mélyen a nő szemeibe néz*
-Én is megrémültem... tudod nem akarom hogy csalódj bennem*mondja csendesen, majd támad egy ötlete, remélve hogy a nőt is feldobja vele*
-Nem messzire, és ne aggódj, itt leszünk az iskolába... csupán csak most vehetjük úgy hogy nem vagyunk hivatalba*mosolyodik el, kissé titokzatosan, és ha nő követi nemsokára a másodikon vannak, a szükség szobája előtt. A férfi bizony szeretne egy kicsit vissza gondolni a múltra, és talán jó lenne ha mindketten ki tudnának kapcsolódni úgy ahogy régen.*
-Csak a hölgy után*mondja egy félmosollyal, és ha Sideris bemegy bizony a Durmstrang egyik társalgójába találják magukat, pár kanapé , kandalló, és ha a nő kinéz az ablakon bizony a Durmstrang birtokát látja. A férfi becsukja maguk mögött az ajtót , majd kicsit elmosolyodik, miközben Sideris mögé lép*
-Remélem megleptelek*csupán csak ennyit mond, de most kíváncsian várja a nő mit szól hozzá.

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Magiszteri folyosó Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-09-01, 11:12 pm

*Elérkezettnek látja az időt, hogy felkeresse Luciust. Nem csak a szülinapjáról van szó, hanem úgy mindenről. Amióta visszatértek Oroszországból, nem is látták egymást és a lánynak nagyon, de nagyon rossz érzése van, ezért is sétál most a az északi torony folyosóján, egyenesen a delegáció szobái felé. Egy papucs van a lábán és miniszoknya, felül pedig egy egyszerű kis top. Hófehér haja kissé hullámosan omlik végig a vállán és szemei körül is ott díszeleg a megszokott, fekete smink.
Ahogy viszont besétál a Lucius szobájához vezető kisebb folyosón, egyre rosszabb érzése lesz és amikor végül bekopog, semmi választ se hall. Most jöhet a jól bevált trükk, tehát az Alohomora és amikor a zár kattan, majd kinyílik az ajtó, a lány olyat lát, amire nem számított. A szoba teljesen üres és Luciusnak se híre, se hamva. A lány hirtelen nem tud mit csinálni, így becsukja az ajtót, majd a magiszteri folyosóig meg sem áll, viszont könnyei megerednek. Nem igazán látták őt még sírni, de most nem érdekli, hogy fekete sminkje elfolyik, bizony sírva fakad, nekidőlve az egyik jéghideg kőfalnak. *
~ Miért hagytál itt? ~ *kérdi magától igen csak kétségbeesetten, majd végül leguggol a fal mellé és kezeibe temeti arcát. Nem érdekli, hogy ki látja meg és ki nem, most valahogy minden hidegen hagyja, hiszen elment az, akit a világon a legjobban szeretett, de ezek szerint Lucius nem így érzett iránta.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-09-01, 11:27 pm

*Épp a hálószobájában fekszik az ágyán Lucius, s a tegnapi könyvet olvasgatja tovább, amikor órájára pillant. Úgy dönt, inkább kicsit félreteszi a könyvet és elmegy zuhanyozni, hisz utána is olvashatja tovább. Így is tesz, legalábbis a könyvet leteszi maga mellé a kisasztalra, majd felül az ágyon. Kicsit megnyújtóztatja elfeküdt hátát, mivel nem épp a legkényelmesebb testhelyzetben olvasott eddig. Aztán fel is kel, de mielőtt még zuhanyozni menne, kilép az irodájába. Úgy érzi, valamiért ki kell mennie, talán akart valamit, de nem jut eszébe. Kimegy, megáll, de a szikra csak nem jön. Úgy dönt, akkor viszont elmegy fürödni, viszont valami hang megüti éles fülét a folyosóról. Sírás. Méghozzá ismerős hangtól. Lucius megáll, de mivel még mindig hallja, így az ajtóhoz sétál, majd kinyitja. Körbenéz, s meg is látja a hófehér hajú lánykát, Lilithet, aki a falnak dőlve zokog.*
-Lilith? *kérdi halkan, majd kisiet hozzá.*
-Lilith. Mi a baj? Mi történt? *na igen, most nem az jut rögtön eszébe, hogy ő tűnt el egy ideje, hanem az, hogy vajon mi történhetett ezzel a szépséggel. Leguggol mellé, majd át is karolja.*
-Miért sírsz Lilith? *kérdi, s egy puszit nyom a buksijára.*
-Nyugodj meg! *nem szereti még csak rossz kedvűnek sem látni ezt a lányt, így próbálja megnyugtatni, hogy ne itassa tovább az egereket.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Magiszteri folyosó Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-09-01, 11:33 pm

*Már jó ideje sírdogál a folyosón és először meg se hallja, amikor egy ismerős hang a nevén szólítja, de amikor még egyszer, akkor feltekint rá és kék szemei csak úgy csillognak a könnyektől.*
- Lucius? *kérdi kissé hitetlenkedve, majd lassan feltornássza magát álló helyzetbe és ez u tán ajka mosolyra húzódik.*
- Lucius. *és még mielőtt a férfi leguggolhatna, máris érezheti, ahogy a kicsi lány átkarolja erősen a derekát és úgy szorítja, ahogy csak tudja.*
- Azt hittem, hogy elhagytál. *tekint végül fel rá, majd nyel egyet.*
- Nem láttalak, amióta visszajöttünk és... és még a szülinapomon se találtak és az... az már nagyon régen volt. *rázza meg kissé fejét, majd kissé ijedten törli le könnyeit, bár a fekete sminknek már úgy s mindegy.*
- Annyira jó, hogy látlak, úgy hiányoztál. *öleli meg még egyszer a szeretett férfit és most nem is óhajtja elereszteni, csak halkan szuszog a fülébe és minél tovább ölelik az erős karok, annál könnyebben kezd el megnyugodni.*
- Úgy szeretlek. *csuklik el kissé a hangja, majd buksiját is belefúrja Lucius felső testébe és most nem érdekli semmi és senki, csak az, hogy végre láthatja az ő kis vérfarkasát.*
- Hol voltál? És miért tűntél el egy szó nélkül? *néz végül még is csak fel a szeretett szemekbe és néha nagyobbat nyel is. Ezek szerint nem hagyták el, ami azért megnyugtató, de még nem biztos, hogy Lucius nem is készül ilyesmire.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime2010-09-02, 12:09 am

*Még az irodájában járva meghallja, hogy valaki sírdogál odakint. Ráadásul még a hang is ismerős, bár szerencsére korábban még nem hallotta Lilithet sírni. Rögtön ki is néz a folyosóra, hogy vajon ki lehet az és mi baja van. Ekkor pillantja meg, hogy bizony az ő kis hófehér lánykája sírdogál a falnak dőlve. Rögtön ki is siet hozzá, majd kérdezgetni kezdi. Lilith először hitetlenkedve pillant fel rá, majd mikor megbizonyosodik róla, hogy tényleg a férfi áll előtte, már fel is kel, s amilyen szorosan csak tudja, átkarolja Lucius derekát.*
-Igen, én vagyok az. *öleli viszont ő is a kis kékszeműt, majd ekkor pillant fel rá a lány.*
-Eszem ágában sincs. Miért hagynálak el? *kérdi, miközben letöröl egy könnycseppet a csinos pofiról.*
-Most volt a szülinapod? *kérdez vissza rögtön a férfi, majd ismét jobban magához öleli a lányt.*
-Ne haragudj. Nem tudtam. *na igen, tényleg nem tudta, sőt, lehet, hogy itt sem volt akkor, amikor az a nap volt.*
-Te is nagyon hiányoztál nekem. *ugyanolyan szorosan öleli a lányt, mint ahogy Lilith őt. Nagy szerepe volt abban a döntésben, hogy Lucius visszatért az iskolába, hogy védelmezze a Mysteriot. Ha ő nincs, nem biztos, hogy ilyen egyértelműen dönt. Szorosan magához öleli a lánykát, s fejét a fehér buksira fekteti. Beszívja Lilith illatát, s egy puszit ad a feje búbjára.*
-Hiányoztál. *mondja, majd ekkor kezd Lilith kérdezősködni, természetesen jogosan.*
-Ez elég hosszú történet. Nem lenne kényelmesebb a szobában megbeszélni? Ígérem, elmesélek mindent. *mondja egy kis bíztató mosollyal, majd átkarolja a lánykát, így is igyekezve rávenni, hogy betérjenek a szobába. Mivel az ajtó nyitva, így Lilith nem láthatja rajta a táblát, ahol szerelme neve szerepel, így még a magiszterségre sem gyanakodhat. Nem kis meglepetés lesz ez neki.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ajánlott tartalom





Magiszteri folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magiszteri folyosó
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: