Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
+73
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Lycoris Ozera
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Cornelia Brown
Athalie Rapace
Gabriel Perez
Carolayn Natri
Luka Dubois
Daphne Alucard
Electra Richter
Brian Valentine
Aristarkh Y. Zhukov
Kyle Brensley
Vixilien Sandanez
Mona Braxton
Dareia Yrjanfrost
Jessica Turner
Takoda Turner
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Elisaveta Varlock
Ryan Bourton
Hecate Lunadea
Christian LeNoire
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Miroslav Volodya
Charles Hellrain
Caleb Valerious
Zoé Calylas
Tyler Holden
Marcus Mccannt
Wera A. Flinders
Dimitrij Volodya
Diana Gray
Marcus Manet
Sairus Macrain
Isabella Bartolo
Miranda Reyes
Hunyadi Péter
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Aysha Darkblood
Faith Craven
Thomas Gledhill
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Theodora Hendrick
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lionel Dustsnow
Ruby Rose Re
Scarlette Turner
Octavia Blackwood
Niamh Sullivan
Mordred Wasimir
Ezekiel Opus
Mordana Liward
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
Dyliah Zahira
Kauko Auranala
Michelle Norton
Victor Alexandrov
Thomas Wordsworth
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-04-23, 8:21 pm

*Miközben a békülés már rég megtörtént, édes csókokban forrunk össze és nemsokára meg is jegyzem, hogy egy ilyen maci, mint Ry, hogy-hogy nem ilyen állatot választott maga mellé famulusnak. Na de a válasz is helyénvaló, így egy picinyke gondolkodás után már el is mosolyodom.*
- Meglehet, de egye-fene, megelégedem. *puszilom meg az ajkát, majd amikor hallom, hogy Darkly szeret engem, szemeim kissé felcsillannak, hiszen számomra is szimpatikus az a fekete párduc famulus, nem is kicsit.*
- Oh, szóval morog a drága? Nagyon jól teszi, a fenekedbe is haraphat, hogyha rosszat teszel, én üzenem. *mondom kissé komorabban, hiszen nem szeretem, hogyha Ryan mindenféle kis cafkával mászkál... Na de ahogy magához von és kicsatoljaa nadrágom, nemsokára már meg is érzem a kedveskedő érzéseket, így érint engem, miközben tovább beszélgetünk, én pedig nem is óhajtom leállítani kezeit, had mászkáljanak azok arra, amerre csak szeretnének.*
- Alig várod? Ez csábítóan hangzik. *mondom még mindig vidáman, miközben ajkaim már a nyakát, illetve a füle tövét járják be, majd nemsokára már rá is térünk a pózokra, melyeket szívesen kitapasztalnék, hiszen mindet még eddig nem mutatta meg nekem Ry... *
- Oh, nah de kérlek. Én nem vagyok olyan csak... gondolatban képzelgetk. *javítom ki, még mielőtt azt hinné, hogy minden percem abból áll, hogy újabb pozitúrákat tanuljak meg elméletben, amelyeket majd gyakorlatban együtt hasznosíthatunk. Viszont a felvetés, amit szeretne igen csak meglepő, így nevetem el magam, miközben fejemmel a fiúhoz bújok, pontosabban a mellkasához.*
- Ugyan már kicsim, szerinted van ilyen könyv a könyvtárban? Mert akkor fel kell, hogy világosítsalak, hogy nincs... ez egy feketemágus képző, nem is értem, erre hogy gondolhattál. *mindenesetre kezeimmel csak gyengéden elviszem a kezeit a tangámtól, majd felhúzom a cipzárt és megigazítom a nadrágomat is.*
- De a szobába attól még felnézhetünk ha szeretnéd. *kulcsolom rá ujjaimat az övére és hogyha engedi, akkor húzni is kezdem felfelé.*
- Most rajtad a sor, hogy képzelj egy jó helyet, felőlem bármi lehet. *mondom jókedvűen, hiszen itt az ideje, hogy használja a fantáziáját, kíváncsi vagyok, hogy mit tervez mára... és persze ha oda megyünk, ott akár egy káma-szutra is megjelenhet.*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-01, 3:27 pm

*Még mindig nincs túl sok ismerőse, hiába jár már ide egy éve és hiába tanította ő tavaly a toxicológiát, illetve végezte el a vizsgáztatásokat, most már nem ismeri az új elsősöket. Nem olyan nagy gond ez, legalábbis a számára, hiszen legalább nem kell jópofiznia, bár mélyen, belül tudja, hogy szerette a tanítást. Viszont most Octavia a tanársegéd, legalábbis a lány tudomása szerint, így hát úgy egy kis segítséget nyújt diáktársának, mivel ő tudja igazán, hogy melyik gyógyfűvet hol is kell beszerezni. Na de a lényeg az, hogy éppen a toxicumból sétál kifelé, kezében egy nagyobb táskával, mely most már teljesen üres, hiszen tartalmát kipakolta már a szertárban. Egyébként ruházata fekete és sötét, picit sem bizalomgerjesztő, ahogy ez az albinó lány sem, hiszen haja és teste fehér, szemei pedig vörös színűek. A ruhákra pedig bővebben kitérve, egy fekete bakancs van a lábain, egy bőrnadrág és egy fekete, garbós pulcsi, hiszen nincs túl jó idő. A pulcsin felül viszont ott van a Mordredtől kapott vörös színű medál is, mely tökéletesen illik az egész jelleméhez. Aki nem ismeri, nem biztos, hogy szívesen megismerné, akik pedig ismerik hát... azok is különcnek tartják, akár csak kedvesét.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-01, 3:40 pm

*Elégedetten nyújtózkodva tápászkodik fel az ágyból. Az eddig olvasott könyvet becsukja és a megfelelő oldalnál gondosan megjelölve a földre ejti. Egész nap ki se mozdult, s úgy véli, hogy itt az ideje, hogy megejtse a dolgot. Így magára kapkod egy szakadt farmert, fekete toppot és egy sötétkék pulcsit. Lábára tornacipőt húz és haját lófarokba kötve kilép az ajtón. Nem dönti el előre, hogy merre menjen, csak elindul lefelé a lépcsőn, aztán majdcsak lesz valahogy. Az első emeletre érve körbenéz és szinte rögtön ki is szúr egy ismeretlen lányt. Az illető nem lehet sokkal idősebb nála, bár az évfolyamát nem tudná kitalálni. Messziről szemlélve szimpatikusnak tűnik, ezért nem meditál sokat azon, hogy megszólítsa-e, pláne, hogy ma túl jó a kedve ahhoz, hogy egyedül maradjon. Így közelebb lép és egy apró mosollyal ráköszön.*
- Szia. Elisa vagyok, örvendek a találkozásnak.*nyújt kezet vidáman, majd szinte rögtön érdeklődni kezd.*
- Még nem találkoztunk igaz? Mi járatban vagy errefelé?*érdeklődik félrebiccentett fejjel, megállva a másik előtt és reméli, hogy a lány nem veszi tolakodásnak a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-01, 3:47 pm

*Csak nyugodtan sétálgat tovább a folyosón, miközben össze is csukja kicsinyke darabra a táskát, hiszen mágikus, tehát sok minden fér ám bele és nemsokára egy pici, pénztárca méretű tárgy lesz belőle, amit csak zsebre dug és ekkor hallja meg a közeledő lépteket. Vörös szemeivel az érkező irányába tekint, majd amikor az felé tart, kissé felvonja a szemöldökét és ahogy megáll vele szemben a másik, úgy lassít ő is.*
- Nekem úgy tűnik, hogy inkább egy buzgómócsing vagy. Ki mondta, hogy beszélgetni akarok? *néz rá a felé nyújtott kézre, miközben saját kezeit összefűzi maga előtt, ezzel utalva rá, hogy nem szándékozik most túl barátságos lenni, valahogy nincs ínyére a dolog.*
- Egyébként Mordana Liward vagyok. *mutatkozik be ő is, de az érintkezés még nincs benne a pakliban, főleg, mivel ismeretlen számára a lány, akinek csodálatos meglátásai vannak.*
- Nem is tudom, hogy erre hogy jöttél rá. Még valóban nem, de gondolom azért, mert te elsős lehetsz. *néz végig rajta és már ránézésre tudja, hiszen minden másodikost ismer, ő vizsgáztatta őket, tehát nem meglepő a dolog.*
- Egyébként pedig szerintem semmi közöd hozzá, hogy merre megyek. *nemsokára viszont a toxicum ajtaján egy elég nagy méretű, fekete színű oroszlán sétál ki, aki Mordana famulusa. Csodálatosan összeillenek, az albinó és egy fekete nagymacska, melyből valójában nincs is ilyen színű.*
- Ő Kiara, a famulusom. Nem bánt, ha nem adsz rá okot. *egy apró mosolyra futja, miközben az oroszlán megáll a lány előtt, végigméri, majd szépen meg is kerüli, miközben morog valamit, láthatóan nem szimpatizál vele.*
- És mondd csak kedves Elisa, te mindenkivel ennyire közvetlen vagy? *kérdi, miközben az oroszlán már oda is ér hozzá, így a hófehér kéz a fekete bundában el is tűnik, miközben lágyan simogatni kezdi kis kedvencét.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-01, 4:08 pm

*A lépcsőn halad lefelé békésen, amikor az első emeleten megpillant egy ismeretlent és jól nevelten, bár kissé közvetlenül be is mutatkozik neki. Mint később kiderül, talán jobban tette volna, ha csak úgy elmegy mellette és ahogy elnézi, hamarosan vissza fogja sírni szobatársa modorát, de már nincs mit tenni.*
- Csak megpróbáltam kedves lenni. Azt pedig, hogy beszélgetni akarsz-e, csak azután tudhattam meg, hogy megszólítottalak.*von vállat, továbbra is mosolyogva, majd a kézfogás látható hiányát észrevéve, visszahúzza a kezét. A név hallatán biccent, a következőkre viszont már felvonja a szemöldökét.*
- A remek megfigyelő képességemnek köszönhetően.*forgatja meg a szemét, majd sóhajt egyet.*
- Igen elsős vagyok. És te?*kérdez vissza és most már úgy tippelne, hogy másodikos lehet a lány.*
- Jó igazad van, nem akartam tolakodó lenni.*mondja. S már nem is igazán érdekli a válasz. Ekkor a terem ajtaja is kinyílik és egy oroszlán lép ki rajta. Az állat igazán fenséges és veszélyes látványt kelt, bár szerencsére nem kígyó, így Elisa se kap frászt rögtön.*
- Nem szándékozom okot adni rá. Amúgy igazán szép.*pillant az állat felé egy apró mosollyal, ami gyorsan el is tűnik. A kérdésre vállat von.*
- Előfordul, de főleg a hangulatomtól függ. Ha jó kedvem van, akkor ilyen vagyok.*felel őszintén, miközben lábat vált és összefonja a karjait.*
- És mond csak, te mindenkivel ilyen vagy?*érdeklődik elgondolkozva, majd egy kis sóhajjal vállat von.*
- Mindenesetre, ahogy elnézem nem vagyok épp elfogadott társaság errefelé, úgyhogy ha ennyire zavarok, akkor akár arrébb is mehetek.*jegyzi meg, felkészülve arra, hogy ha kell, elinduljon az ellenkező irányba.*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-01, 4:24 pm

*Csak egy apró, alig látható mosolyra futja a lánytól, ki kíváncsian néz végig a másikon. Rég találkozott már új emberekkel, főleg elsősökkel, mert általában kerülik és nem is óhajtják megszólítani. Jól teszik, valószínűleg az albinósága miatt, amelyet mintha Elisa észre se vett volna. Furcsa dolog, hogy valaki nem kérdez rá erre vagy nem tartja furának, esetleg különlegesnek, de mindenesetre pozitívum mindez. *
- Igen, ez így igaz. Csak nem mindenki olyan, mint te, sőt... az ide járok nagy többsége nem csípi, ha csak úgy leállítják. *na lehet, hogy ez nem igaz, csak Mordana ismerettségi körére, de ő természetesen most arra gondol, főleg, mivel fogalma sincs arról, hogy ez a diáklány mióta is járhat ide. *
- Én egy évvel feletted járok. Már lehúztam itt egy évet és tavaly én oktattam a toxicológiát. *furcsa lehet, hogy egy elsős tanít elsősöket, de Mordananál ez nem az, hiszen az egész családja méregkeverő, nagyon is jól ért hozzájuk, így hát egyértelműen őt bízták meg akkor a magiszterek, de mivel most már az adott anyagot más is le tudja adni, így hát már nem ő az, akinek pesztrálnia kell a "piciket". Na de hiába tesz megjegyzéseket az albinó, Elisa nem veszi fel, sőt, visszakozik és inkább udvarias marad, micsoda meglepő fordulat, talán egy normális, illedelmes emberrel hozta össze a sors?*
- Rendben, csak mert nem szeretem, hogyha bele akarják dugni egyesek az orrukat olyan dolgokba, amik rám tartoznak. *nem is mond többet, hiszen ha a lány okos, rájöhet arra, hogy hol volt Mordana. Összeteheti a kirakós darabjait. A lány famulusa a toxicumból ment ki és nemrég még az is elhangzott, hogy Mordana tanársegéd volt, méghozzá pont toxicológiából. Na de nem is olyan fontos most ez, hogy mit csinált eddig, inkább csak bemutatja kedvencét, így Kiara végig is sétál a lány körül, majd az albinó mellett foglal helyet.*
- Köszönöm, szerintem is szép és különleges. *és ha már kígyóról van szó, Mordananak van egy kígyója. Háziállat természetesen, de most nincs itt, tehát megússza a másik a frászt.*
- Hmm, szinte mindenkivel, kívéve a kedvesemmel, Mordreddel. *nem titok, hogy ők ketten együtt vannak és ha Elisa ismeri a fiút, talán rájöhet arra, hogy milyen nagyon is összeillik az a srác egy ilyen lánnyal. Bár kívülről picit ellentétesek, mégis tökéletesen egymáshoz passzolók.*
- Ha gondolod velem tarthatsz. Épp a lápvidékre megyünk, nem szereztünk be mindent, ami kell a szertárba. *nem fogja tovább győzködni a másikat, az nem ő lenne. Hogyha Elisa akar, akkor jön, ha nem, akkor pedig marad, mindenesetre Mordana megindul lefelé, az aulához... Ha jön a másik, akkor viszont kicsit még érdeklődik.*
- Egyébként te mióta jársz ide? *pillant a kék szemekbe, miközben az oroszlán kissé előre megy, így nézve meg, hogy a révész vajon ott van-e.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-30, 9:46 pm

*Furcsa számomra ez a hely, üresebb, mint azt gondoltam volna. Persze azt sejtettem, hogy nem vesznek fel ide mindenféle jött-mentet, de azért azt mégse, hogy ilyen kevés emberrel fogok összefutni... Kevés? Áh, vicces most ez a szó, hiszen még csak a magiszteremet ismerem, ki felkísért a szobámba és fogadott engem. Érdekes nő, kemény, magánakvaló és felsőbbrendűnek hiszi magát, úgy hiszem, hogy jogosan. Ezek szerint jó lesz tényleg tisztelni itt a magisztereket, hiszen nem szívesen húznék ujjat egyikükkel se, még nem vagyok kész rá, hogy ilyesmit megtehessek. Tanulni jöttem ide és amikor megkaptam a levelet, tudtam, hogy jól döntöttem, most pedig már csak fel kell fedeznem magamnak a kastélyt. Ezért is indultam útnak pár órája, felhúzva egyik kedvenc fekete nadrágom, cipőm és egy szintén fekete színű pólót, melynek anyaga elég különleges, mégis a testemre simul kissé, így mutatva meg, hogy nem vagyok egy vékony srác és szerencsére felesleg sincs rajtam. Ilyen szinten jó géneket örököltem és a testedzés is megtette a hatását. Bár még csak 16 vagyok, folyamatosan tudom fejleszteni magam, mind külsőleg, mind pedig belsőleg egyaránt. Mostanra már felértem az első emeletre, ahol a különféle ajtókon kukkantok be, kíváncsian ismerkedve a még ismeretlennel, majd miután az egyiken pont kisétálok, lépek tovább, hogy felfelé folytassam utamat, amikor egy teremből egy férfi toppan ki, elég sietős léptekkel és szinte fel se fogom, hogy mi történik, kissé máshol járok még, így rohanok bele, majd lépek hátrébb tőle, hiszen az én hibám is volt.*
- Öhm... elnézést! *sejtem, hogy nem diák, ez azért látszik rajta, így emelem fel a fejem, kíváncsian nézve meg, hogy kibe is botlottam bele, de amikor az ismerős arcvonásokat látom, hirtelen keményedik meg az arcom, válik sötétebb tónusúvá, szinte mérgessé és jégkék szemeim csillogása is arról árulkodik, hogy tudom, hogy ki ő.*
- Te meg mit keresel itt? *bököm ki a kérdést, kezeimet pedig szépen összekulcsolom magam előtt, így zárva el őt magamtól, miközben továbbra is felháborodottan, igen csak lenézően nézek rá. Minisztériumi volt, akkor meg, hogy kerül pont ő a Mysterioba? Nah igen, válaszokat várok, nem is keveset, hiszen gyűlölöm őt, mindennél jobban, de most mégse mondok semmit, van bennem annyi tartás, hogy nem fogok a folyosón balhét csinálni, főleg mivel ő utána több diák is sétálgat ki a teremből, tehát bizonyára óra volt... de... akkor ő mégis mit keresett odabennt? Egyre több kérdés kavarog bennem, de reményeim szerint nemsokára megszólal és bár lehet, hogy nem ismer fel, talán mégis rá fog jönni, hogy az öccse vagyok... a vérszerinti, kitagadott öccse!*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-05-30, 10:08 pm

*Mivel vége az órának, így hát Lucius sem fog már több időt eltölteni a teremben, ahogy valószínűleg ehhez a diákoknak se lenne túl sok kedve már. Mivel pár dolgot még nem ártana ma elintéznie, így sietős léptekkel hagyja el a pyromágia termet, fekete nadrágban és rövidujjú ingben, valamint szokásos csizmájában. Úgy tűnik, valaki más is épp akkor jár pont arra, mivel össze is ütközik a magiszterrel. Mivel azonban tisztelettudó, így Lucius csak rápillantva megrázza kicsit a fejét.*
-Nem történt semmi. *tényleg nem ütköztek akkorát, na meg a fiatal srác is rögtön bocsánatot kér, akkor meg miért ripakodna rá a férfi. Csak azért, mert magiszter? Az nem az ő stílusa. Viszont máris indul tovább, hisz valahová éppen sietett, de ez az arc... Olyan ismerős, de mégsem teljesen. Mintha... de ekkor megszólal Raiden, aki viszont rögtön felismeri bátyját, így Lucius is megáll, s visszakapja fejét. Ahogy most így jobban megfigyeli a fiút, nem csak úgy futólag, mint az imént, szemei kissé elkerekednek a csodálkozástól.*
-Raiden? *csodálkozik el, majd hozzáfűzi.*
-Te mit keresel itt? *jobban belegondolva ezen talán nem kéne annyira csodálkozni, hisz a fiú nem véletlenül hagyta el évekkel ezelőtt a családi fészket, hanem azért, mert sötét mágus akart lenni, ellentétben Luciussal. De most mégis mindketten itt vannak, a Mysterioban, ráadásul mint tanár és diák. Nagyon meglepi most mégis ez az egész a férfit, aki csak figyeli gyűlölködő öccsét, de végül az ő arca is kissé elkomorodik.*
-Gyere velem. Ne itt társalogjunk. *mondja, majd már el is kapja Raiden alkarját, s elhoppanálnak a folyosóról, méghozzá nem máshová, mint Lucius szobája elé. Be ugyebár nem olyan könnyű jutni, és talán a külön szoba újabb kérdéseket vet fel a srácban, de ebből akad Luciusnak is néhány.*
-Hogy kerülsz te ide? Mikor érkeztél? *szöknek ki belőle a kérdések, mielőtt még egyáltalán kinyitná az ajtót, de végül ezt is megteszi, s behúzza öccsét az irodájába.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-02, 11:26 pm

*Már csak pár nap választ el az újabb órámtól, de nem mondhatnám, hogy annyira izgatna a dolog. Ismét hallgathatom a nyafogós elsősöket, hogy mi a bajuk a toxicokkal, na meg hogy ezt és azt nem értik vagy nem csinálják meg vagy hogy ismét figyelmetlenek. Fárasztóak, az már biztos, de talán az év végére kikupálódnak, ahogy a tavalyi diákok is, hiszen voltak olyanok, akik egész jól teljesítettek a vizsgákon. Na de én még nem járok annyira előre, hiszen még el kell odáig jutniuk és ha nem szedik össze magukat, én bizony nem fogom átengedni őket a következő évbe...
Most egyébként éppen az első emeleten sétálok végig, mivel nemrég értem vissza a Mysterioba a szomszédos szigetről. És hogy mit kerestem ott, főleg ilyenkor? Eltelt vagy az egész napom a különféle növények kutatásával, na meg, nem csak Seolon voltam, hisz akadnak olyan főzetek, amelyekhez nem lehet ott összeszedni az alapanyagot. Ezét is vagyok most itt, méghozzá nem is egyedül, ugyanis mellettem egy hatalmas, fekete oroszlán lépked, büszke, tiszteletet követelő léptekkel. Ő a famulusom, ez nem titok, de szerintem a hülye is rájöhet erre, hiszen nem járkálnak csak úgy oroszlánok a Mysterion belül, főleg nem feketék. Egyébként én magam is feketébe vagyok öltözve, lábaimon bakancs, hosszú nadrág és egy rövid ujjú blúz, nyakamban pedig ott lóg a Mordredtől kapott vörös kő. Kezemen az exortus ház fejétől kapott karkötőt viselem, más ékszer pedig nincs is rajtam. Hosszú, hófehér hajam egyébként ki van engedve és szép arcom is fekete smink borítja. Hogy mi ez a sok feketeség? A lelkemet ábrázolja, na meg még jobban kiemeli albínóságomat, hogyha a vörös szemeim nem lennének elegek. Ezen kívül még akad ám itt valami... egy jó nagy adag zsák, amit magam előbb lebegtetek, hiszen kezemben ott a pálca és mégse fogok cipekedni. Így haladok hát lassan, de biztosan a Toxicum felé, mivel még ma rendbe szeretném tenni az egész raktárat.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-02, 11:45 pm

*Kissé fáradtan baktat lefelé a lány a könyvtárból, hisz a héten órája lesz, ahova nem akar felkészületlenül beülni bár még nem tudja pontosan, hogy mi is vár még rá. A délután a szigeten töltötte a macskája keresésével, így kissé fáradtan indult el este a könyvtárba tanulni. Elég sok érdekes dolgot olvasott a jegyzetekben és a kölcsönzött könyvekben, kissé fel is kelteti az érdeklődését a méregkeverés, annak ellenére, hogy a bájitalfőzést utálja. Macskáját a hálószobájában hagyta, hisz minek hozza magával a könyvtárba, fölösleges is lett volna, mivel akkor játszottak volna a tanulás helyett. A lány arcának bal oldalán, halvány csík húzódik, mely pontosan jelzi a könyv helyét amit párnaként használt. A könyvtáros eléggé ki is akadt mikor észrevette a szertett könyve helytelen használatát, de nem különösebben hatódott meg a jelenettől a lány. Mivel ezután kidobták az említett helyiségből, így a Nyugati torony felé tart könyvei csöndes magányában, hogy ott folytassa a tanulást. Mivel nem igazán szokott ilyenkor diákokkal találkozni, így nem is igazán figyel hova lép. Így eshet meg, hogy nem néz maga elé, így a feléje közeledő zsákot az utolsó pillanatban veszi észre, és még pont ki tudja kerülni.*
- Bocsi, kicsit elbambultam. *Elnézést kér a kissé bizarr kinézetű lánytól, akit nem látott eddig.
*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-03, 12:05 am

*Már csak pár méterre vagyunk attól a bizonyos tanteremtől és nem is tudom, hogy miért hittem azt, hogy nyugodtan meg tudjuk tenni majd a hátralévő utat, ugyanis egy fiatal leányzó éppen az utamba kerül és kis híjján nekimegy a csomagomnak.*
- Hékás, azért figyelhetnél! Ezeknek nem szabad eltörniük! *mutatok kezemmel a csomag felé, hiszen akadnak ott olyan növények, amelyekre vigyázni kell. Na de ahogy jobban megnézem, tuti hogy elsős, hiszen minden másodikost ismerek, le is vizsgáztattam őket egytől egyig, így rögtön el is mosolyodom és fejemmel intek felé.*
- Tudod mit? Gyere velem, kitaláltam neked egy kis éjszakai programot! *remélhetőleg nem leszek visszautasítva és hogy ezt el is kerüljem, hamarjában hozzá is teszem, hogy ki is lennék én, hiszen ha megtudja, talán szívesen fog segíteni... az Ő érdekében.*
- Amúgy Mordana Liward vagyok, az Exortus házból és én fogom tanítani nektek a Toxicológiát! *egy kis szünetet tartok, majd vörös szemeim a kékségekre tekintenek, miközben picit közelebb lépek hozzá.*
- Tehát ha nem akarod, hogy a csütörtöki tananyagot rajtad mutassam be, akkor most velem jössz. Tele a zsák különféle alapanyagokkal, nem ártana kipakolni és egyedül sokkal hosszadalmasabb. Remélem vagy annyira művelt, hogy felismerj pár növényt. *bár ha nem, az se gond, adok én neki könyvet is hozzá, mindig van a toxicumban egy-kettő belőlük. Kiara is egy kicsit rámordul a lányra, ezzel is jelezve, hogy köszöntötte és hogy ajánlja, hogy ne akarjon elmenekülni, mert esélye sincsen. Így tehát ha minden igaz, most már édes hármasban fogunk megérkezni a terembe, ahova könnyedén be is nyitok, majd a szertár felé kezdem el vezetni a zsákot.*
- Amúgy hogy hívnak? *pillantok a leányzó felé, miközben Kiara kényelmesen le is ül a szertár mellé, én pedig az egyik padra helyezem a zsákot, melynek tetejét fel is nyitom és ez után lépek be a szertárba.*
- Először adogasd légyszi! *nézek rá és igen, még szépen is kérem, hiszen annyira tapló nem vagyok, de ha már arra járt, még szép, hogy kikérem a segítségét.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-03, 12:30 am

*A könyvtárból kihajítják a mai napra már a leányzót, hisz nem kispárna gyanánt használjuk ott a könyveket, de ezzel Krishana nem igazán törődött és elaludt az egyiken. Álmábol egy nagyon morcos és igencsak helyes könyvtáros ébreszti, így gyorsan összeszedi a cucait és le is lép. A inclás torony felé baktatva az első emeleten majdnem nekimegy egy zsáknak, de sikerül kikerülnie. Ráadásul még elnézést is kér, hogy ne legyen tapló egyik diáktársával sem, de hát kicsit zabosan fogadja a bocsánatkérését a másik, amire Hana inkább nem mond semmit, de mikor meghallja a lány következő mondatát, a lába a földbe gyökerezik és még vissza is kérdez, mint az értetlen gyerekek.*
- Éjszakai programot? Nekem? *Nem fog elkezdeni hisztizni, hogy ő fáradt és örül, hogy a két lábán még meg tud állni, valamilyen jó kis indokkal tervez elszelelni, de a lány bemutatkozására és burkolt célozgatására inkább elveti az ötletet és egy megadó sóhaj után beleegyezik a rögtönzött programban.*
- Vagyis nincs igazán választási lehetőségem. Növényismeretem nem túl széles körű, de talán nem fogom összekeverni őket. *Foglalja össze a tényeket a lány, miután röpke öt perc alatt nagyon is sok dolgot megtudott, amit a lány beleegyezésnek is vehet, hisz egy megadó sóhaj után követi a lányt a terembe, de előtte csak egy fejbiccentéssel köszönti a famulust. Legalább ennyivel előrébb lesz csütörtökön, hogy nem kell az óra előtt a kastélyban bolyognia és a termet keresni.*
- Krishana Quinn, Inflatus ház. *Kissé unott hangon válaszol, de nem a lány miatt csupán a mai napból van elege és követi a lányt a szertárhoz.*
- Rendben! *Utasításnak megfelelően teszi is a dolgát, majd ha már így alakult kíváncsiskodik az óra után.*
- Mit tervezel az órára? *Lehet, hogy nem fogja elmondani neki a lány, de ha nem titok legalább megtudja.*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-03, 12:41 am

*Senki társaságára se számítottam, de hogyha már így alakult, akkor nem vagyok rest befogni szépen ezt a fiatal leányzót, hogy segítsen egy kicsit nekem és ezzel az iskolának is, hiszen ha már tanársegéd vagyok, akkor egyértelműen felhívhatom ilyesmire a figyelmét. Na meg, ha nem akar segíteni és nem hallgat a szép szóra... illetve a fenyegetésre, még egy tiltott átkot is be tudok venni a cél érdekében.*
- Jól hallottad! *bólogatok aprókat a visszakérdezésére és még egy aprócska mosolyt is megejtek felé, amit el is raktározhat az emlékezetében, mert túl sokszor nem fogja tőlem látni. Így szépen el is mondom neki a dolgokat és ahogy érzékeli, hogy el lett döntve a mai sorsa, csak megindulok a terem irányába.*
- Majd adok egy könyvet, hogyha nem megy. *láthatóan nem zavartatom magam, ezekkel a szavakkal se fogja megúszni a mostani segítséget, így hamarosan már meg is érkezünk a terem elé és ott is nemsokára a szertárhoz.*
- Szóval Krishana, ez esetben örvendek! *biccentek még felé, ahogy ezt illik és el is raktározom a házát. Nem mintha sokat számítana, hiszen szívem választottja is oda jár és még sentinel is, tehát nekem aztán semmi bajom sincsen a halálimádókkal, én magam is csináltam csúnya és brutális dolgokat... kínoztam állatokat és embereket is, de hát... mindent a szent cél érdekében ugyebár, a kísérletekért. Kiadom az utasítást közben, hogy kezdjen el nekem adogatni és miközben ezt teszi, meghallom a kérdését.*
- Oh, valami különlegességgel készültem. Vedd ki kérlek azt a dobozt és adogasd azt, ami benne van. *mutatok a zsákba, hiszen amint a növényekkel végeztünk, már jöhetnek is azok.*
- A következő órákra pont azok a hozzávalók! *mesélek neki egy picit, így ha felnyitja a dobozt, találhat benne egy adag homokot, majd pedig egy urnát, melyben valószínűleg emberi hamu van és egy dunsztosüveget, mely tele van emberi szemgolyókkal... Guszta, de hát ez van.*
- Na, mit gondolsz, érdekes lesz? *kérdezem jókedvűen, picit cukkolva is a lányt, de ha inflás, talán nem szívbajos és nem fogja ledobni azt, amit nemrég gyűjtöttem be... És hogy honnan? Az maradjon csak az én dolgom.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-14, 1:30 am

* Oginnak totál nem szimpatikus az ismeretlen szöszi, s máris altatná a kicsikét, kiiktatva ezzel kis időre, de mivel beavatkozom, így morcosan tűnik el tőlük. Remek, már benne sem bízhatom, kellett nekem ilyen öntörvényű famulus. A lány értetlenkedése lényegében teljesen normális, de hogy még telefonját is előkapja, na erre már csak egy szusszanás a reakció. *
- Ez itt egy famulus. A hangja elaltat. De ahogy nézem, sajnos nem járt sikerrel. * válaszolok tőmondatokban, s most kezdődik csak igazán az érdekes tettlegesség.. oké, nem fertőző, de azért még se piszkáljon már. Nem is ismer, és csak úgy megfogdos? Látszik, hogy nem ismer, különben rögtön csendben maradna most, ha jót akarna magának. Fújtatva párat kerülöm ki, azért rendesen fáj ez a seb, éget és szúr, s bár nem vagyok penye, elég rossz közérzetet biztosít nekem mindez. De miért is hagyna békén? *
- Nem bóknak szántam, felejtsd is el, velem együtt. Köszi. * fordulok még oda, de inkább megyek is, nem érdekel ez a lány, más körülmények között még lehet, normálisan is tudnék vele viselkedni, de most nem megy, ez van. Sérülésemre tett megjegyzése még jobban felhúzza az agyam, s ha nem lennének elveim, egészen biztos, hogy a következő lépcsőfordulóig rugdosnám mérgemben. *
- Fejezd ezt be. Fogalmad sincs semmiről. Csak hagyj békén, jó? * szusszanok egy nagyobbat, ám mikor oldalba bök, egy halk nyögés is felszakad torkomból. *
- Figyelj. Komolyan megkérlek, hogy ne piszkálj, ne szólj hozzám, hagyj egyedül. Te mész arra, én meg erre és ha legközelebb találkozunk, elsétálsz mellettem, mintha nem is ismernél. Csak fejezd be ezt a piszkálást, mert marhára nem vagyok rá vevő, bántani pedig nem akarlak, úgyhogy fejezd be. Ha pedig mégsem, vissza hívom azt a dögöt és addig játszol Csipkerózsikát, amíg nekem jólesik. * közlöm vele mindezt fogcsikorgatva, persze egy ujjal sem nyúlva hozzá, de azért remélem felfogta mindezt, amit mondtam neki. Ami sok az sok, ez a fájdalom pedig egyre elviselhetetlenebb, Jessie társaságával egyetemben. De hogyne követne továbbra is, én pedig az egyik fordulóban a falnak támasztva homlokom állok meg egy kis pihenőre. Sebem is felmérem, egyre jobban gennyedzik, nincs más választásom, mégis oda nyomom az inget, hogy felszívja a váladékot. *
- Pedig hidd el, imádok egyedül lenni. A legjobb dolog a világon. De biztosan azért mert akkor megkímélem magam az ilyen idegesítő emberektől, mint te. * nem is akarom meghallani, hogy milyen szexi is vagyok így, kicsit sem érdekel, de hogy mesélni sem fogok magamról, az is biztos. Hangom most viszont már kifejezetten halk volt az imént, jó lenne már leérni ahhoz a gyógyítóhoz. *
- Mikor, hogy. * válaszolom készségesen, kezdek beletörődni abba, hogy levakarhatatlan ez a szőke itt, úgyhogy inkább meg is indulok lefelé, elérve most már az első emeletet. *
- Na köszi, hogy elkísértél eddig, elég késő van, és ha ma érkeztél, biztos rád fér a pihenés. * közlöm vele egy jelentőségteljes pillantást vetve rá, még egy próba belefér, én pedig remélhetőleg nyugodtan térhetek be most már a gyógyítóhoz, s az éjjelt is ott szándékszom tölteni, nehogy megint kifakadjon a seb. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-08-14, 1:46 am

*Egyértelműen eleinte arra gyanakszom, hogy az alvást csak puszta lerázásból veti fel, de amikor röviden és igen csak tömören közli velem a nagy helyzetet, mi szerint ez az állat képes arra, hogy elaltasson és még sajnálatára nem is járt sikerrel, aprókat bólogatok és teszem vissza a telefonomat is.*
- Hát akkor ezt tényleg sajnálhatod, bár akkor vigyázhatnál rám egészen reggelig, mert egy ilyen tüneményt, mint én, lehet, hogy bántanának. *emelem ki ismét magam, hiszen van ám egom, nem is kevéske, tudom én, hogy jó csaj vagyok, tehát nem biztos, hogy mindenki elmenne alvó testem mellett csak úgy, rá se hederítve. Viszont a beszélgetésünk tovább folytatódik, így piszkálom meg egy picit, majd jelzem is felé, hogy nem fog ám olyan könnyen levakarni magáról, mint ahogy szeretne.*
- Pedig kedves bóknak tűnt és nem felejtelek, sorry, erről már lekéstél. Tudod, felkeltetted az érdeklődésemet! *vonogatom össze a szemöldökömet, mint aki valamiféle jó partynak nézi a másikat, de nemsokára már követem is szépen, így sétálva hát Takoda mellé és folytatom is vele a csevelyt.*
- Nem, nem jó, nem hagylak! Ez van, törődj bele! *jelentem ki picit se zavartatva magam, tehát nekem nem fog parancsolni, erre talán majd idővel magától is képes lesz rájönni. Viszont a bunkózásból jobb lenne, ha visszavenne, így bököm hát oldalba, utalva ezzel arra, hogy talán viselkedhetne normálisabban is, de ahogy érzékelem, még mindig igen csak türelmes, hát nem olyan, mint én, az is biztos, de én már magamban jót nevetek rajta és nemsokára már arcomon is láthatóvá válik édes kis mosolyom.*
- Akkor most te figyelj rám egy kicsit! *lépek be elé és kezemmel meg is állítom, de a melleinél, tehát nem a sebnél.* - Te nem parancsolhatsz nekem és ne is próbálj meg fenyegetni. Jobb lenne, ha felfognád, hogy nem fogom hagyni magam, tehát légy szépen jó fiú vagy különben soha nem szabadulsz meg tőlem. *és ezzel ki is lépek előle, remélve, hogy most már megérette, hogy nem tűröm, ha fenyegetnek, akkor én is begurulok és olyat teszek, amit nem kéne és kettőnk közül szerintem most nem én vagyok az, akit könnyebb megsebesíteni még jobban és aki a gyengébb. Ahogy viszont a falhoz megy és tovább beszél, én már csak jót kuncogok rajta, így cirógatva végig az izmos vállán.*
- Aham, te már csak tudhatod! *eresztem el, majd meg is indulunk tovább, miközben ahogy érzem, kezdi beadni nekem a derekát, nem bírva tovább a kiképzést, de az elsőn vagyunk már és ki is szúrom a gyógyítói rezidenciát.*
- Azt majd én tudom, hogy mikor akarok pihenni. Na befelé! *nyitom ki előtte az ajtót és ha besétált, én magam is belépkedek, így kerítve elő nemsokára a gyógyító nőszemélyt és csüccsenek le az egyik székre.*
- Mit szólnál, ha veled maradnék ma estére? Tudod, beszélgethetnénk és te lehetnél az első ismerősöm itt. Hát nem csodás? *döntöm meg cseppet a fejem is, miközben egyik lábam a másikra teszem és kapom elő a mobilomat is, hogy amíg Takítót ellátják egy sms-t még gyorsan meg tudjak írni, hogy aztán figyelmem teljes középpontjába ismét a drága bátyuskám kerülhessen, akiről már most tudom, hogy ki fogom készíteni.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 2:22 pm

*Nincs éppen ötlete, hogy mit kezdjen magával a mai nap, de mivel nem olyan elveszett lány nem is esik kétségbe emiatt. Nemsokára már az első emeleti folyosó kövét tapossa, méghozzá nem is egyedül, hanem egy kisebb gepárd kölyök társaságában. A kis famulus ide oda szlalomozik néha a lány lábai körül, amin Dareianak mosolyognia kell, de persze nem gúnyból, hiszen hasonlóan játékosak. Egy fekete acélbetétes bakancs, illetve egy sima rövidnadrág kompozícióját választotta ma , sima ujjatlan szürkés felsővel. Nem igen tudja még merre szeretne menni. Talán le Seolra, vagy MYstralba? Esetleg a suliban benézni valamerre? Az ilyen semmilyen napokon nem könnyű dönteni, de majd valahogy feltalálja magát, hiszen olyan még nem volt, hogy valami sehogy nem megy.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 2:39 pm

*Mindennapra kell valami csavargás ezért is döntök úgy, hogy ma tanulás után el kellene mennem valahova. Most, hogy másodikos lettem ideje magamra szednem a leadott tantárgyak közül pár hasznos tudnivalót. Ahogy olvasgattam a tantárgyakat legjobban a pyromágia tetszett. Szeretni fogom ezt a tantárgyat és biztos vagyok benne, hogy meglepetést fog nyújtani. Ezért is voltam délelőtt famulusommal a tanterembe ahol kedvem szerint gyakorolhattam, de most már elég volt ideje lenne kimozdulni. Nem tudom, hogy hova csak azt, hogy sulin kívülre. Mióta Nagini megvan nem is voltam kint, pedig szerintem értékelné.*
- Gyere, menjünk. *Hívom magamhoz Naginit, aki mikor mellém él két lábra áll, hogy megsimítsam buksiját. Nem kell mélyre hajolnom, mert ez a macskafajta jóval nagyobb, mint hagyományos társai, ezért is vannak mancsai a térdem fölött. Kilépünk a teremből a folyosóra, ahol egy leányzó sétál gepárdkölykével. Nagini félrebillentett fejjel figyeli a párost. Lehet, hogy valami érdekeset talált bennük.*

Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 2:50 pm

*Egész jól elvan a lányka a maga gondolataival a gepárd kölyök pedig csak játszik ide oda szaladgálva, szaglászva a falakat. Nem túl sokat mozogtak mostanában kint, na de mivel a famulus nem öregszik, így mindig gyerek marad, főleg aki olyan lélekkel van megáldva mint a Lihril. Na de a gepárdnak a füle és a látása is jó, így nemsokára ki is szúrja a másik párost közülük is inkább a famulust, aki felé megindulva, meg is próbálja fellökni a másik famulust, na nem mintha támadni akarna csupán csak játszani. Darieia viszont csak nevet a dolgon, miközben oda lép hozzájuk utol érve a famulusát, és kezét a másik lány felé irányítja, természetesen az üdvözlés jele képen csupán.*
-Szia.. Bocsi a famulusom néha túlságosan játékos, azt hiszem nem ismerlek. Dareia Yrjanfrost..*mutatkozik be, persze csak ha megtörténik az üdvözlés is, majd lenézve a lány társára oldalra dönti a fejét.*
-Ő is famulus? Ezek szerint akkor másodikos lehetsz, régen jársz ide?*kérdezi oldalra döntve a fejét, hamar felvéve a csevegő hangnemet, ami valljuk meg nem túl nehéz ettől a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 3:10 pm

*A gyakorlás nem árt ezért is vagyok a pyromágia teremben ahol ezt a mágiát gyakorlom, de kezdek kimerülni a sok próbálkozástól, ezért is iktatok közbe egy kis szünetet. Famulusommal az oldalamon távozok a teremből, ahonnan nem jutunk sokáig ugyan is a folyosón találkozunk egy másik kóválygó párossal. Nagini érdeklődve méregeti a kölyköt ugyan is nem találkozott még túl sok famulussal, viszont a másik nem tűnik, ennyire meglepetnek, mert rögtön felé rohan. Látszik rajta, hogy nem támad és örülne egy kis játéknak. Nagini is felismeri a helyzetet, aminek én örülök, mert nem akarok összetűzésbe keveredni a másik diákkal. Látszik apró kerek fején, hogy gondolkodik mit is tegyen. Úgy tűnik, benne van a játékban, mert hagyja magát leteríteni. A földön birkóznak, míg én bemutatkozom a leányzónak.*
- Szia! Nincs vele gond, az én famulusom úgy sem találkozott sok hozzá hasonlóval és tényleg nem ismerjük egymást. *Hallgatom végig, ahogy bemutatkozik, majd egy kicsit emésztetem a vezetéknevet, de nem igazán sikerül megjegyeznem, de legalább a keresztnév megvan.*
- Én pedig Mona, Mona Orphan. *Fogadom el közben a felém nyújtott kezet, majd én is lenézek a két játszó macsekra.*
- Igen minden gondolat helyes és 9 hónapja járok ide. Húú így visszaszámolva milyen soknak tűnik. *Fel sem tűnt, hogy már ennyi ideje itt vagyok. Ez megdöbbentő észrevétel számomra. Teszek egy lépést oldalra, hogy távolabb kerüljek a verekedéstől. Érdekes, ahogy a sok foltos bunda kergeti egymást.*
- Nem láttam még játszani, de szerintem aranyosak. Éppen el akartunk menni, sétálni, mert még nem járt Nag oda kint. Esetleg velünk tartotok? *Ajánlom fel a lehetőséget. Nem árt nekem se meg társamnak se a társaság és eddig még nem játszott senkivel. Nala próbálta rávenni, de ő túl pici volt hozzá, Nagini meg túl erős.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 3:25 pm

*A famulus csak kicsit pofozgatni próbálja a mancsával a másikat de közel sem olyan erősen, hogy vadnak tűnne, inkább csak játszadozni akar, a lány egy darabig csak mosolyogva figyeli, ezután viszont úgy gondolja ideje lenne bemutatkozni Monanak, ha már a famulusa volt oly kedves és megtette ugyan ezt a lányéval, persze csak a saját módszereivel. Így áll meg nemsokára az Exortusos lány előtt, kezet nyújtva felé, és megtörténik a köszönés is.*
-Hát akkor már ez is megvan, ezek szerint még nem lehet túl régóta a "világon" valahol el kell kezdeni.*feleli barátságos mosoly keretében, majd a bemutatkozásra csak biccent.*
-Örvendek*csupán csak ennyit mond, majd még egy darabig nézve a famulusokat, ismét hallja a másik szavait, amire már tekintetét rá is emeli.*
-Az azért nem túl kevés idő, de akkor ezek szerint jobban teljesítettél az átlagnál. Ha famulusod van csak azt jelentheti , hogy már másodikos vagy, az évvégéig pedig még van idő.*dönti oldalra a fejét, hiszen azért ennyi logika van a leányzóban. Nemsokára azonban kiderül, hogy még társlelkek is , hiszen a lány se tudja mit csináljon, az ajánláson viszont kap.*
-Végülis, én is éppen ezért sétáltam erre felé, de különösebb tervem nincs szóval akár mehetünk is.*adja be a derekát, s ha elindulnak a révész csónakja fele, akkor azért még mindig lesz pár szava.*
-És valami konkrét ötleted van eddig? Amúgy melyik házba tartozol?*tesz fel pár kérdést, miközben nyugodt léptekkel halad a másik mellett, figyelmesen várva a választ.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 3:41 pm

*Míg a két varázs lény eljátszik egymással, addig mi gazdák is bemutatkozunk. Szimpatikus lánynak tűnik, mert már most közvetlenebb. Nincs meg az a formalitás, ami belőlem kimaradt, és amitől kényelmetlenül érezném magam. Ennek örülök, mert általában mindenki olyan hűvösen kezdi a bemutatkozást.*
- Ügyes gondolatmenet. Nincs benne semmi hiba. Sokat szorgoskodtam, hogy ez bekövetkezzen. *Ezen nincs mit tagadni tényleg tettem azért, hogy másodikas legyek, bár átlag felettinek nem mondanám magam inkább csak kicsit szorgalmasabbnak. Tényleg szimpatikus nekem a leányzó ezért is vetem fel az ötletet, hogy tartson velünk. Szerencsére nem kell sokáig noszogatni egyből vevő az ötletre, sőt még egy kis lelkesedést is vélek felfedezni, amitől mosoly szökik az arcomra.*
- Akkor ennek nagyon örülök. Szerencsés véletlen. *Indulok el a kijárat fele, mire Nagini egyből reagál és a játékot félbeszakítva azonnal az oldalamon terem. Ilyen a jelleme és én ezért nagyon imádom, mert tudom, hogy rá mindig számíthatok. Miközben a csónak felé sétálunk, sem marad a beszélgetés abba, ezért válaszolgatok sorban a leányzó feltett kérdéseire.*
- Terv? Ugyan. *Legyintek egyet.* - Fő a spontaneitás. Úgy terveztem arra megyek, amerre Nagini sodor, hisz első sorban miatta indultam el sétálni, de ha merül, fel ötlet menet közben akkor azt szívesen meghallgatom. *Simítok végig macskám hátán, ki a csónakból kukucskál a vízbe, sőt mancsát is beledugja, hogy elkapja a felcsapó hullámokat.*

Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-09-10, 4:02 pm

*Egész jól eljátszanak a famulusok, akkor miért kéne megzavarni őket? Legalább addig ők is betudnak mutatkozni és az alap dolgokon hamar tovább is haladnak ami nem is baj, hiszen nem kell annyira formálisnak lenni, főleg ha már egy suliba járnak.*
-Ezek szerint akkor hamar fel akarsz zárkózni, az mondjuk sose baj*csupán csak ennyit mond, ezután kiderül, hogy mindketten menni akarnak valamerre, tehát miért ne mennének együtt? A lány amúgy sem elzárkózó típus na meg szívesen is barátkozik.*
-Nem hiszek a véletlenekben, de talán ez betudható annak.*ejt egy kis mosolyt, na de mindenkinek megvannak a maga hülyeségei, ő úgy gondolja minden okkal van , bár erre a találkozásra ez nem feltétlen igaz, na de Dareia ilyen.*
-Nem igazán tudom nem volt tervem, csak sima séta, aztán vissza a szobába tanulni van még vissza mit. Gondolom neked is ez van főleg hogy átléptél másodikba? Amúgy melyik tantárgy tetszik?*tesz fel egy kis sima kérdést, miközben már el is érik a révészt. A famulus nem sokat szórakozik, egyszerűen csak beugrik a ladikba, s nemsokára Dareia lábaiba kapaszkodva mancsaival foglal kényelmesebb pozíciót, miközben a lány azért nagyban agyal is, merre kéne menni.*
-Különösebb ötletem amúgy nincs, maximum körül nézhetünk Mystralban, hátha van valami alkalmas hely, de majd úgy is észre vesszük.*egyenlőre tényleg nem tervezett semmit, lehet csak egy sima kis séta lesz, lehet majd még be is ugranak valamerre még nem tudja, hagyja hogy a helyzet hozza majd a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-10-09, 4:37 pm

*Lassan nyílik ki a toxicum ajtaja, én pedig csak kíváncsian tekintek körbe a nagy folyosón. Sehol senki, így a jó! Nem akarom, hogy bárki is meglásson, szeretnék most elbújni mindenki elől, mivel igen csak legyengültem a sok vérveszteségtől, melyről a toxicum tehet, de meg kellett csinálnom. Gabrielt elég régóta nem láttam, én pedig nem fogok a végtelenségig várni rá, amúgy is, Cain ellen ez csak a bosszúm része, nem másért akarok én közel férkőzni majd hozzá. Na de mindegy is, csak megigazítom barna üstökömet, majd már el is kezdek sétálni a folyosón, magabiztosan, bár kissé sápadt arccal. Amúgy egy fekete hosszú nadrág van most rajtam, mely szépen tapad formás lábaimra, melyek végén magassarkú csizma található, melynek száraiban a nadrága vége leledzik. Felülre most egy fekete pulóvert húztam, ugyanis elég hűvös van már, tehát muszáj volt most már felöltöznöm, itt nincs oly meleg, mint spanyolországban. Oldalamon egyébként egy sötétbarna színű oldaltáska van most, szemeim körül pedig csak egy minimális kis smink található, amelyet a szemceruzámnak köszönhetek. Így haladok hát, de pár lépés után muszáj picit megpihennem, így dőlök neki az ajtónak kissé, majd pár nagyobb levegő után erőt gyűjtök és folytatom is tovább az utam.*
~ Fene ért engem... hogy még ellenmérget is készítettem. ~ *morgolódom saját magamon, hiszen ilyen hülye is csak én lehettem. Na de mindegy, megölni mégse kéne, csak nehogy a végén még én szívjam meg még jobban.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-10-09, 4:53 pm

* sosem kedveltem igazán a vasárnap délutánokat minek persze az oka is megvan, egyszerűen én úgy érzékelem, hogy ezen a napon és napszakban minden csendesebb, kihaltabb, punnyadósabb, fene se érti ki, hol és merre jár, rettentően unalmas az egész. Nem mintha nem szoktam volna hozzá de rendszerint kiakaszt kissé ez a semmit tevés amit éppen most is űzök, céltalanul bóklászom a kastélyon belül zsebre tett kézzel és azon agyalgatok csendes magányomban, hogy mi a fenét kezdjek magammal. Bár a vizsgák már igen csak közelegnek még sincs kedvem egy könyvem fölé se görnyedni és tágítani okos kis fejemet így hát nem maradt más mint nyakamba kapni a lábaim. Így keveredek hogy s hogy nem az első emeleti folyosóra hol szép lassú léptekkel poroszkálok előre felé a hosszú folyosón miközben tekintetem néha néha a hatalmas ablaküveg mögé vetem hol megannyi sirály kőröz a tenger fel. Egy cöh is elhagyja ajkamat majd unott tekintetem ismét csak előre vetem így pillantom meg az ismerős lányt ki éppen megtámaszkodik egy kicsit egy ajtónak majd kis idővel tovább indul. Ahogy közeledek felé látom, hogy igen csak sápadtka így enyhén felvont szemöldökkel lassítok mikor már csak pár lépés választ el minket egymástól.*
- Hello Vixi! Minden rendben?* kérdezem immáron megállva ha nem halad el mellettem, igaz sokat nem beszéltünk, de tudom, hogy ő a kardos lány kivel egy óra előtt ismerkedtem meg kissé. Jobban mondva egy két dolgot tudtam meg róla nem többet amit valószínűleg én szúrtam el azzal, hogy nem igyekeztem felkeresni az ügyben, hogy körbevezessem a kastélyban és azon kívül.*
- Elég sápadt vagy... nincs kedven leülni egy percre?* bökök fejemmel a párkányok felé.* - Amúgy is rég találkoztunk, mesélhetnél miként sikerült beilleszkedned meg minden.* vonom meg enyhén a vállam mi talán nem is látszik, de én tudom, hogy kicsit megrántottam. Én minden esetre benne lennék, hisz jó fejnek tűnt már akkor is s valljuk be, nem ártana ha kicsit leülne és összeszedné magát bármi is történt vele előzőleg.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime2011-10-09, 5:01 pm

*Mindenre számítok, csak arra nem, hogy esetleg valaki majd leszólít, így amikor egy ismerős fiú kerül be elém a képbe, úgy emelem fel szép fejemet, majd ajkam máris elmosolyodik, hiszen rég láttam, de emlékszem ám a szaktársamra, akivel anno volt egy kis tervünk, de az fene tudja, hogy miért, de nem jött össze. Én se kerestem és ő se engem, ennyi az egész, de nem haragszom, hiszen megvan a saját életünk és hát nah, most például összefutottunk.*
- Szia, de rég láttalak. Atya ég, nem is tudom, hogy mikor futottunk össze utoljára. *csillannak meg szép szemeim, hiszen nem tagadom, örülök, hogy ismét találkozok egy régi ismerőssel, manapság ez úgyse fordul elő túl sokszor és bizony valakinek a hiánya is egyre nagyobb lelkemben, de nem tudok ellene mit tenni, ezek szerint ennyi volt ez az egész... *
- Öhm, hát úgy nagyjából. Csak gyakoroltam egy kicsit és elfáradtam, semmi egyéb. *vonom meg most én vékonyka vállaimat, majd a kérdését hallva a párkányokra nézek, majd aztán a válaszom csak annyi, hogy oda megyek, majd kezeimet lefektetem a párkányra és fel is húzom magam, hogy most már a popsimat érje.*
- Akár többre is, most már teljesen ráérek. A nagy tervem még készülődben. *nevetek fel, hiszen nem titok, hogy tervezek valamit, bár azt nem tudom, hogy ebben a fiúban megbízhatok-e, hisz még nem is ismerem, nem tudok róla szinte semmit.*
- Szerintem sikerült teljesen. Hát, elég sok minden történt velem, az egyik szobatársammal egész jóba lettem és van pár ismerősöm is már és egy jó barátom, akit viszont sajnálatos módon rég nem láttam. *ajkam le is biggyesztem, hiszen elszomorít a dolog, de nincs mit tenni, lehet, hogy megunt és ment másokkal barátkozni, bármi előfordulhat, de azért szólhatott volna, úgy hiszem, ennyi járt volna nekem is.*
- Meg egy vámpírral is összefutottam Seolon. Te tudtad, hogy ólálkodnak az erdőben ilyen lények? *hajolok picit közelebb hozzá, így suttogva is cseppet, mivel nekem erről fogalmam se volt. Na de a harc örök emlék marad a számomra, mivel oly csúnyán elbánt velem akkor Victor... Ezért se mondom el Kyle-nak bővebben a történteket, mivel szégyenlem azt, hogy gyenge voltam.*
- És te hogy vagy manapság? Rég láttalak órákon, csak nem ellustultál? Hamarosan vizsgák... *teszem még hozzá picit később, tehát apró figyelmeztetés ez tőlem, hogyha érdekli a továbbtanulás, akkor talán nem ártana cseppet jobban koncentrálnia a tanulásra. Bár ki tudja, talán éli az életét és nem érdekli, tényleg nem tudom, de talán kiderül egy pár dolog róla a jövőben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
14 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: