Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Lovarda a sziget szívében I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lovarda a sziget szívében I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lovarda a sziget szívében I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lovarda a sziget szívében I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lovarda a sziget szívében I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Lovarda a sziget szívében

Go down 
+49
Slash Daniels
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Nestor Smirnov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Mathis Boll
Daemon Wexler
Selena Archibald
Larissa Dustwood
Naomi Teigneux
Fekete Ambrus
Raiden Carvex
Corina Watson
Krishana Quinn
Hecate Lunadea
Élias Adachi
Troy Clayton
Zoé Calylas
Chandranath Lowell
Christina Dother
Varg Yrjanfrost
Hunyadi Péter
Octavia Blackwood
Aleksandra Radjenovic
Lilibeth Mabelle
Connor Diamond
Aysha Darkblood
Nathaniel Cornwlade
Zoey Fleming
Azaria Daraghi
Takoda Turner
Faith Craven
Josh Barker
Herika Chickering
Theodora Hendrick
Mordred Wasimir
Michelle Norton
Jasmine Miels
Jake F
Sandy Bertona
Lynessa Loharn
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Diana Gray
Mesélő
53 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-04, 6:44 pm

Lovarda

Lovarda a sziget szívében Lovarda1

Seol szigetén, Mystral városától nem messze található egy nagy ház, amely nem más, mint egy lovarda. Hogy ha végigérsz a főutcán és megindulsz az ösvény felé, megláthatsz egy földes utat, amely erre a helyre vezet. Barátságos épület fogad Téged és már messziről megérzed a levegőben, hogy hová is hozott utad. Az épület teljesen beleillik a Mystralban látottakhoz, csupán csak messzebb található tőle, de minden természetesen a lovak miatt van, hiszen itt elég nagy helyük van szabadon futkosni. Hogy ha lovagolni támad kedved, menj be a karámba, majd pedig találd meg a számodra legszimpatikusabb lovat. Nem muszáj a környéken lovagolnod, átmehetsz innen a tópartra vagy akár a vízeséshez is, tehát a lehetőségek elég tágak. Ne felejtsd el viszont, hogy ha a lovat visszahozod, vezesd vissza a helyére vagy pedig add át az egyik lovasregénynek, aki majd lecsutakolja helyetted és megőrzi a makulátlan rendet.

Lovarda a sziget szívében Lovarda2

Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-06, 11:24 pm

* Valahogy nem tud aludni a lány. Forgolódik az ágyban valahogy nem találja a helyét. Talán a meleg teszi vagy más. Ez titok marad előtte is. Persze nem fog a szobájában unatkozni így hát fel öltözik és sétára indul mint meg annyi másik este mikor nem jön álom a szemére. Ma valahogy nem az iskolába szeretne tekeregni így hát irány a szabad. Még pedig egy helyre tart a szigetre. Abba azért nem biztos hogy át is jut ilyenkor de hát próba cseresznye. Sötét van már de szeme megszokja és nem az a sötétben félős lány persze kivétel akkor ha fura zajok veszik körül ám erről most nincs szó. nyugodtan találja a tájat, semmi szokatlan vagy legalább is ő nem érzékeli. Szerencséje van hiszen át jut a szigetre. Nem gondolta volna hogy a révész még ébren van, bár az sem lett volna akadály....ha más ellopja vagyis kölcsön veszi a vízi eszközt. Amint át ér a túlpartra valami tanácstalanság üti fel a fejét.*
~ oké a sziget rendben de merre menjek?~ * Vetődik fel benne a kérdés mert konkrét célja nem volt. Elindul hát a fő utca felé céltalanul. Lassan vége lesz a főutcának de nem zavarja. Fel fedező kedve ritkán lankad. Valami ismerős illat terjeng a levegőben melyre fel kapja szőke fejecskéjét.*
~ csak nem~* szippant a levegőből egy jó mélyt és bizony rá jön hogy van itt a közelben egy lovarda. Valami furcsa érzés keríti hatalmába, de megindul abba az irányba melyről az illat árad. Természetesen kiszúrja a helyet és most már célirányosan oda igyekszik. Nem hezitál be is nyit hogy szemügyre tudja venni a lovakat. Elég hosszú karám tárul szeme elé és valószínűnek tartja hogy sok paci már szundikál. Lassan végig sétál a karámok között még egy előtt meg nem áll. Elgondolkodik hogy mit is szeretne itt csinálni hiszen nem épp lovagló ruhába öltözött ma fel. Egy farmer naci van rajta egy halvány lila felsővel. Semmi extra. Lábujj hegyre helyezkedik és betekint hogy a lovat meg tudja nézni. Egy barna paci van oda bent. Szemeit rászegezi és fel méri a hatalmas termettet mely mozdulatlan.*
~ úgy tűnik alszik .....erről ennyit ~* Jut a következtetésre, de nem megy még el csak figyeli az alvó állatot. Mindig lenyűgözték.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Lovarda a sziget szívében Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-06, 11:41 pm

*Úgy tűnik hogy ezen a helyen még nem járt. De mindegy is mert, ha nem járt bizony itt az ideje hogy felfedezze a lovardát is. BÁr csak hírből hallott a helyről, és nem igen jártas a lovaglásban, de az állatokkal elég jól megvan, így ha már erre tart, és Daphnet se találta meg megnézi magának. Mostanába megint egyre többet mászkáll egyedül, valahogy nem hozza össze a szerencse a lánnyal, vagy nincs otthon, vagy neki van dolga, valószínűleg szimplán csak elkerülik egymást, ami bizony nem jó. A srácon most amúgy egy fekete farmer és sötétszűrke póló virít, ebbe is lép be a lovarda kapuján, ahol be is lehet jutni a pacikhoz. A srác eléggé otthonosan mozog, pedig még egyszer nem járt itt, és valószínűleg csak a véletlen műve lehet ez is. Viszont ahogy halad előre, észre veszi hogy nem csak egyedül van itt. Amúgy egy cigi lóg megint a szájába, méghozzá égő állapotba is , de mielőtt belépne a lovakhoz , egy nagyot slukkol, és el is pöccinti valamerre kifelé a csikket. Nem tudja hogy mennyire van beszédes kedvében, de végül is tesz egy próbát. Amúgy is eléggé magának való a srác, egy kicsit nem ártana változtatni*
-Szia...*köszön rá a lányra , miközben benéz egy egy karámba, megnézve a tartalmát, és néha kicsit el is mosolyodik*
-Ilyenkor este lovaglás?*kérdezi a lány fele, miközben, keze meg is lendül, természetesen kézfogásra*
-Amúgy Nil Moriarty. Cruoris*mutatkozik be*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-06, 11:59 pm

* Alaposan fel térképezi a lovat s annak karámját is. Mindent rendbe talál. Van vize és enni valója is. Semmiben nem szenved hiányt ebből leszűri hogy bizony jól tartják itt a lovakat és ettől a gondolattól bizony mosolyra húzódik ajka. Kezét az ajtóra teszi hogy be tudjon menni és megsimogassa a szép állatott. Persze nem szeretné fel ébreszteni. Vissza ereszkedik teljes talpára a sport cipőben. Fejét jobbra majd balra fordítja és ekkor meg lát egy sötét alakot. Sötét mert teljes feketében van mely megy hajszínéhez és biztosra veszi hogy szeme színe sem különbözik öltözékétől. Fel mér a fiút hiszen lehet nem a suliból való és hát éjjel egy lány.....egyedül.....lehet nincs biztonságba. Leköveti a fiút ahogy egyre közelebb ér és egyre élesebbé válna arc vonásai a lány előtt. Vele egykorú lehet legalább is így méri fel és talán egy suliba is járnak persze ezt nem veszi biztosra. A fiú megszólítja.*
- Szia* Köszön vissza automatikusan ám fejét nem fordítja el a közeledő fiúról. Fura érzése támad bár lehet hogy csak a kinézett miatt.*
- ö....hát azt szeretem volna, de hát alszanak vagy úgy csinálnak ezt nem lehet tudni* Mosolyodik el a kedvesen. Mikor a fiú keze lendül elég sok mindent bele képzel a mozdulatba de nem pozitív dolgokat. Át fut fején hogy talán meg üti de hogy ilyen hogy jut eszébe, az rejtély marad. A kéz fogást viszonozza vagyis megfogja a fiú kezét és kezet ráz vele. Illedelmesen meg várja míg bemutatkozik és ő sem tesz másképp.*
- Diana Gray és szaktárs* Fűzi hozzá a szavakat. Ekkor fordítja csak el fejét és tekintette ismét a lovon van.*
- Szépek ezek az állatok....* Mondja ki hangosan gondolatát és ismét a fiúra tekint.*
- Neked is lovagolni támadt kedved?* Kérdez vissza és a ló mely előtt áll prüszköl egyet. Valószínűnek tartja hogy fel ébresztet a beszéd. Most már nem tartja vissza semmi hogy bemenjen hozzá és nem is tesz más kép. Amint belép kezét lassan aló felé nyújtja és meg simogatja.*
- Egy esti lovaglás?* Kérdezi meg érdeklődve mert hát még is csak jobb társaságban mint egyedül, bár azzal sincs semmi baj.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Lovarda a sziget szívében Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-07, 12:40 am

*Úgy tűnik hogy észre vették, ami persze nem is olyan nagyon különös hiszen Nil nem rejtőzködni akart, így csak lassan szemeit a lány felé irányítja*
-Hmm nem tudom hogy alszanak e... szerintem megnézhetjük*mondja és ezzel a mozdulattal be is nyit a karám egyik kapuján és beljebb lépve végig simít a ló fején, aki kicsit meg is rázza azt. A srác csak elmosolyodik*
-Szerintem szimplán csak unatkoznak, én se bírnám ha egész nap egy karámban kéne állnom*mondja vissza nézve vála felett a lánynak*
-Örvendek...Mióta vagy itt? Nem láttalak még*mondja miközbe szembe fordul a másikkal, bár ez nem is fura tőle hiszen a fiú nem igen mozdul ki és így lehetséges hogy ezért is nem találkozik olyan sok emberrel mint esetleg mások.*
-Aham... csak éppen szerintem nem fogságra születtek. Ahonnan jöttem jópár vadon élő is él még... bár kevesen vannak. Nem is tudom milyen fajták. Talán Mustangok, tudod kissebb méretű csíkos erős, de gyors lovak. *magyarázza a lánynak, de itt nagyjából ki is fogyott a lovakról lévő ismerete, a kérdésre csak megcsóválja a fejét*
-Igazából nem csak jártam egyet, és itt még nem voltam. Gondoltam körbe nézek, meg elvagyok az állatokkal is. Valamennyire megy de sose volt esélyem nagyon gyakorolni a lovaglást*mondja egy kicsit derűsebb hangon most már*
-Hát... az igazat megvallva 5X ültem eddig lovon max, szóval ha eltöröm a nyakam max megyek gyengélkedőre.TE viszont ahogy gyakorlatiasabb lehetsz. VAgy nem?*feleli*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-07, 1:00 am

* Persze a lány követi a fiút a karmába ha már benyitott nem fog ott állni egyedül. Amint a fiú hozzá ér a pacihoz meg is mozdul és a szöszi is ráhelyezi kezét. Persze nem a fejénél hanem hátrébb a csülök résznél. Érzi ahogy a ló egyenletesen veszi a levegőt. Jól meg lesi a lovat majd a fiúra néz aki vele szembe van csak egy ló van közöttük.*
- Igen lehet igazad van* Ért egyet hogy bizony ő is unatkozna abba a helyzetbe. Kezét lassan végig húzza az állaton és közben válaszol a kérdésre.*
- Én sem láttalak még.....Még az évnyitó előtt jöttem, de az vicces volt...és te?* Mosolyodik el gondolatán hiszen tényleg annak találta a helyzetet mely kialakult. Ahogy a fiú elmondja véleményét, meggyőződik arról hogy valamennyit ért a lovakhoz.*
- az ember egy önző állat* Ért egyet Nilel. Az is kiderül hogy nem nagyon tud lovagolni beszélgető partnere így kicsit elszontyolodik ám a következő mondatra vissza tér a remény.*
- Csak nem vág le és gondolom a lényeget akkor tudod......hát nem is tudom nem vagyok egy ász a dologban. Egy pónin az vagyok!* Kacsint a fiúra játékosan és valami izgalom tölti meg a testét. Persze amiatt hogy lovagolhat, ettől jó kedve támadt.*
- Lassuk lesz ami lesz. A gyengélkedőre talán el vonszollak* Egy mosoly üti fel a fejét arcán és reméli hogy a fiú érti az ugratást bár kitudja nem mindenki szereti...*
- Én őt választom.* Mutat a lóra melyet eddig szuggerált. Körbe pillant hát ha meglát egy nyerget, de nem. Kérdőn a fiúra pillant.*
- Talán a kamrában lesz* Ha minden igaz el is indul vagy indulnak a kamra felé*
- Te jársz órára? ott sem láttalak még bár én nem sokra járok* Vaja be a fiúnak és csöppnyi szomorúságot lehet kihallani hangjából. Gyorsan témát vált*
- Merre felé szoktál mászkálni?* Kérdezi meg egy új téma után kutatva hiszen azt nem szeretné ha rákérdezne a fiú de ha meg teszi nem fogja el kerülni a választ*
\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 9:07 pm

* Letérve a főutcáról hosszasan sétál egy eddig számára ismeretlen ösvényen, míg nem a látóhatárába nem kerül egy épület. Még nem látta sem innen nézve sem más oldalról, kíváncsisága felülkerekedik rajta és nekiindul a maradék távnak. Menet közben hosszan slukkolgat tekert cigarettájából miben egy kis móka is megfordul, felénél kipöcköli a parazsat a maradékot meg zsebre vágja, kell az még az est hátralévő részében úgy érzi. Amint egyre közeledik különös szagok terjengenek a levegőben, mire felhúzza az orrát, nem egy vidéki paraszt gyerek ki hozzá van szokva az ilyen s efféle szagokhoz, miről tudja persze hogy állat ontja magából, de nem hátrál meg, ha már eljött idáig bizony meg is nézi milyen lovak is állnak itt a rendelkezésükre. Mert gondolja hogy nem csak nézegetni lehet őket hanem akár meg is lehet ülni őket.
Amint eléri a szépen karbantartott pajta bejáratát kinyitja és zsebre vágott kézzel hol jobbra hol balra tekint be az állásokba, egészen addig míg egy fekete szépséget nem pillant meg minek homlokán egy fehér furcsa formájú alakzat van. Közelebb megy és betekint rajta mire az jobbra balra hintáztatni kezdi fejét.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 9:32 pm

* Ismét Seol szigetére viszi lába, s valami elfoglaltság után néz. A vízeséshez most nincs kedve, így elindul egy még számára járatlan útón s azon szedi lábikóit. Amint halad az úton tekintete ide-oda kovályog s a fáról elröppenő madarakat is megpillantja. Hosszú haja libben az enyhe szélben, kecses kis virgácsait addig-addig szedi míg elér egy új épülethez. Mikor közelebb ér látja hogy az nem egy egyszerű házikó hanem bizony lovak lakják azt. *
~de klafa imádom a lovakat! csak kár hogy még annyira nem megy a lovaglás~
*izgatott lesz az istálló láttán, majd kíváncsisága be is tereli az állatokhoz. Mikor belép legnagyobb meglepődöttségére Ryanel találja szembe magát, ki egy lovat néz. *
-Szia Ryan! Nem is tudtam hogy szeretsz lovagolni! Mi újság veled mostanság? Rég találkoztunk! * majd jómaga megpróbálja közelebb csalogatni az állatot s megsimogatni annak fejét, s közben Ryan-t hallgatja *
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 9:43 pm

* Sosem mutat nagy érdeklődést az állatok iránt, de ez a ló elnyerte tetszését. Főleg ahogy bambán elkezdi ingatni a fejét, mintha valamit akarna. Pechére nem kap semmit, legalább is Ryantól biztosan nem, fogalma sincs miként kell kezelni egy lovat, ez eddig valahogy kimaradt az életéből. De nem bánja, úgy érzi elég hülyén mutatna egy lovon, nah persze ez is a hiú srác agyából pattanhatott ki. Nem hallja a közeledő lépteket, de mikor Ly ráköszön rápillant és szélesen elmosolyodik.*
- Szevasz virágom!* pillant a lányra, no meg persze kicsit lejjebb is hogy megszemlélje a leányzó combikáját*
- Nem is mondtam hogy szeretek, sőt nem is tudok.* pillant vissza a feketeség felé, majd oldalról lesi miként csalogatja a leányzó magához egy másik karámban lévő lovat.*
- Rég...valóban.* szűkül össze tekintete amint felméri ismét a lány manökeneket is irigylésre testét.*
- Szóval...mi történt veled mostanság?* állapodik meg pillantása a leányzó arcán, egy kósza gondolat fut végig agyában de aztán inkább elveszi róla tekintetét és a "saját" lovát kezdi tovább lesni.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 9:59 pm

*Miután szemügyre vette a repkedő baglyokat, meglátogatja az istállót hol ismerősre is bukkan, méghozzá Ryan személyében. Ő maga ült már lovon, de még van mit csiszolnia a lovagló technikáján. Hívogatja a megtetszett lovat, mely a legegyszerűbb teremtés mit látott a föld, de Lynek még is ő tetszik. Egy kis barna paripa, mely a fekete táltossal szemben van ami elött Ryan ácsorog. *
-Igen bocsi én kérdeztem rosszul! Én tudok de elég gyengén! Mondjuk egy kisebb lovat mint ez a kis drágaság talán megtudnék ülni! * csalogatására a ló elindul Lyn felé *
-Nézd csak, el is indult felém! Jaj de szép vagy! * megsimizi annak fejét majd Ryan felé fordul *
-Héj...én kérdeztem elöbb! De nem túl sok minden amúgy! Mostanában nem történik velem semmi izgi vagy szórakoztató! Őszintén mondva elég uncsi mostanság az életem! De akkor halljuk, hogy tellnek napjai az iskola donhuánjának? * kacéran mosolyog a fiúra, majd még egyszer végigsimítja a lovat ez után odalép Ryan mellé. *
-Segítsek ide csalogatni? * néz Ryanre kérdően, közben csodás szemeiben mereng *
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 10:11 pm

* Kék szemeivel méregetni kezdi a lányt amint azzal szóba elegyednek, persze csak úgy hogy a másik ne vegye észre hisz amint múltkor megtudta elég jóban vannak a csajok, semmi kedve a drámai játékokhoz.*
- Én jóval kisebb vagyok, mit gondolsz megtudnál ülni?* kérdezi szórakozottan, persze hogy igratja a lányt nem kell komolyan venni, egy pillantást vet a másik fenekére válla felett majd visszafordul a lóhoz, mert eléggé szabadossá vált fantáziája. Lynessa felkiált mire egyből megfordul, s látja hogy a ló odadigja képét a lány kezéhez.*
- Tyű ha...biztosan jól fogsz ettől aludni.* úgy csinál mintha a lottó főnyereményét nyerte volna meg, de hát nem egyformák, a srácot más hozza lázba.*
- Oké, de most már mond végig.* pillant felé, amint hallja valóban nem valami eseménydús a lány élete, mire megcsóválja fejét.*
- Talán te magad sem teszel eleget annak érdekében hogy ne und szét az agyad. Nem szoktál eljárni sehova?* annyi hely nem áll rendelkezésükre, de azért a semminél mégis több egy kis kikapcsolódáshoz.*
- Donhuan? Most hallom először.* feleli félmosollyal képén, persze hízelgő neki nem is tagadhatná.*
- Nem sok, haza kellet mennem egy két napra...volt egy kis dolgom. Egyébként meg elvagyok...feltalálom maga szóval nem szoktam unatkozni.* feleli letekintve a lányra ki idő közben odasétált hozzá.*
- Nem félsz egyedül sétálgatni ilyen későn? Kilómétrekre van az iskola. Legalább a pálcád nálad van?* pillant végig a lányon, mert nem igen látja az említett tárgyat.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 10:38 pm

*A beszélgetés közepette,Ryan ismét csak kacérkodik mire Ly csak játékosan válaszol *
-Persze! Ha neked jól esne hogy a hátadon ülök egy nyeregben, s a cipőmmel az oldaladat rugdosom felőlem megülhetlek! * tudja hogy Ryan nem e fajta megülésre gondol, de adja egy kicsit a hülyét, most erre mi mást tudna mondani. *
-Jól van na! Én szeretem az állatokat! Nem tehetek róla! * közömbösen néz a fiúra, nem érdekli ha hülyének is nézi ő akkor is szereti becézgetni, dédelgetni az állatokat *
-Hát látod ebben most igazat adok! De örülj hogy neked nincsenek ilyen problémáid! Ez van!* fintorog egyet, s vállát is megvonja, nincs sok ötlete hova mehetne néha így kevés helyre jár *
-Igen Donhuán! * kacag s ahogy Ryan kék szemeit bámulja egy hírtelen mondat fut ki száján *
-Neked milyen szépek a szemeid! De gondolom már egy párszor hallottad már! * próbálja meg nem történté tenni iménti kijelentését, de már késő Ryan nem süket így meghallja, de Lynek ami a szívén az a száján *
-És miért kellett hazamenned? Gondolom jó volt kicsit "kiszabadulni"innen! * vágyakozva gondol családjára, talán a közeljövőben ő is hazalátogat *
-Nem, nem félek! Így meg főleg nem hogy erős férfi is vigyáz rám * ismételten csábosan néz a fiúra, ki lehet veszi a jeleket, de lehet nem, majd kiderül *
-És igen mindig nálam van! * előhúzza a nadrágjából egy belső rejtett zsebből *
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 10:53 pm

* Mosolyogva csóválja meg a fejét, naná hogy nem erre gondolt a srác, s ezt a leányzó is tudja csak játszadozik vele egy kicsit, mi mondjuk nincs is a srác ellenére, elég régóta nem flörtölgetett senkivel és ahogy mondani szokás a vér nem válik vízzé.*
- Figyi most komolyan, ha szana szét unod magad keress meg kitalálunk valamit, tudod hol lakom. Szóval csak nyugodtan.* bíztatja a lányt, miért ne lóghatnának néha együtt, a srác nem tudja hogy a lány kissé belehabarodott a csók végett mit még annó adott neki a vízesésnél. Még nem hallotta senkitől eme becenevet, de nagyon nem is csodálkozik rajta, inkább azon hogy a lány bókol neki. Elvigyorodik majd egy lépéssel közelebb megy hozzá s még jobban letekint le.*
- Ritka mikor egy lány udvarol a fiúnak...elhívsz vacsizni is?* pöccenti meg az orrát, majd a karám felé fordul és a fekete mellettibe is beles.*
- Anyámtól örököltem...* vonja meg a vállát, láthatóan tök hidegen hagyja, de szerencsére más is szóba jön. Bár kicsit komolyabbra veszi a dolgot de felé fordul.*
- Egy haver mákos volt, meg egy két dolgot el kellett intéznem.* marad ugyan annál a szövegnél, nem avatja be a lányt túl jólelkűnek tűnik talán meg sem értené az ő világát.*
- Persze, Jane is jött szóval remekül éreztük magunkat.*gondol vissza arra ama pár napra de főként az éjszakára. Az idő nem éppen lovaglásra való, ő csak erre sétált, de hogy a lány mit keres ilyen messze a kastélytól arról fogalma sincs.*
- Áhá...kis cseles. Persze a pálcára sincs szükség ha itt vagyok.* dülleszti ki mellkasát, persze veszi a lapot és a pillantást is mire megsimítja a lány arcát.*
- Túl naív vagy. Nem szabad bíznod bennem, nem vagyok mindenható...* hüvelykjével megsimítja a szép arcot, majd összevonva szemöldökét elveszi kezét és zsebre vágja. Megint hülyeségeket csinál, pedig szereti Jane-t.*
- Szóval lovagolni jöttél vagy csak erre jártál? Maradok amíg akarsz szóval ha pacizni szeretnél...csak rajta.* azt nem ígéri hogy követi példáját, biztosan nem ül fel egy lóra sem, de megvárja míg a leányzó mit is akar.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 11:15 pm

* Azt a rekciót kapja mit már-már kezd megszokni Ryantől. Mondjuk most hozzá képest szolídabb stílusban invitálja egy esetleges találkára. *
-Jó...felőlem! De a számod is megadhatnád! És akkor nem kell potyára mennem a szobádra! * a lány cselesen el is kéri Ryan számát, remélhetőleg meg is adja neki, biztos nem fog csak úgy potyára ide-oda szaladgálni Ryan után kutatva *
-Nem udvarolok, csak ami tény az tény! És ne aggódj nem foglak! Az a fiú dolga! * hangsúlyozza a fiú szócskát, bár úgy véli nem sokra megy vele. Meg hát ügye még mindig ott van a szakadél is köztük, melynek neve is van mégpedig Jane. *
-Értem...* mikor Jane ismét szóba kerül láthatóan kicsit letört lesz Ly, amúgy semmi baja nem lenne Janel ha nem pont Ryan barátnője lenne! *
-Ó szóval Janel mentél! Remek... * egy csöpnyi düh jelenik meg arcán, igencsak lett volna s lenne Jane helyében, s sajnos ezt Ryan is jól tudja és talán kicsit vissza is él a ezzel *
-Mért van az hogy akárhányszor összefutunk Jane mindig szóba jön? Nem érdekel mikor hol mit csináltok, s főleg hogy mennyire volt jó! * elhúzódik a fiú mellől s visszalép a barna ló karámja elé, arcáról vírít a düh. Még előző kérdésére válaszol majd kicsit durcásan csöndben marad *
-Nem, nem úgy készültem mivel azt se tudtam hogy ide építettek lovardát! De most kihagyom inkább! * sötét is van már ahoz hogy ki vigye a lovat, meg hát sikerült ismét felbosszantania magát *
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 11:33 pm

* Akár milyen hihetetlen a srác most komolyan gondolja ezt a keressfelhaunatkozol dolgot, gyűlöli az unalmat így ha a lány benne van hát lóghatnának együtt néha, de úgy tűnik félreértette a helyzetet mire elmosolyodik.*
- Kicsi Ly minden nemű hátsószándék nélkül mondtam. Nem kell mindig rosszra gondolni.* nyalja meg szája szélét szórakozottan, bár ahogy a lány nem tiltakozik hanem még számát is elkéri kicsit meglepődik most már kitudja hanyadszor a lány cselekvése és szavai végett, de odaadja a számát. Előkapja mobilját miközben mondja a számát, cserébe viszont ő is elkéri a lányét. Ha már itt tartunk...
A megjegyzést persze hogy nem hagyja szó nélkül, mire ismét reakció érkezik min megint csak mosolyogni tud.*
- Biztosan eljön majd egyszer a lovagod azt elvisz vacsizni.* jegyzi meg kíváncsian lesve a lány arcát, majd a hazamenetelre terelődik s ha már a szórakozás és a jólét is szóba került, Jane-t sme hagyj aki a sorból ki ebben társa volt.*
- Most mi van? Miért ne vittem volna?* vonja fel szemöldökét hitetlenkedve a lány reakciójától, a továbbiaktól is csak tátva marad a szája persze csak elméletben. mikor végez a felpaprikázott lány, kinek úgy tűnik betettek szavai felemeli mindkét kezét maga elé.*
- Hékás ájcsi ájcsi...te kérdezted én meg válaszoltam. Mivel Jane a barátnőm jó hogy nem hagyom magára...* közelebb lép hozzá és megsimítaná arcát, de az ellép előle így sóhajtva zsebre vágja kezeit.*
- Akkor talán menjünk vissza a kastélyba...* feleli komoly képével a lányra tekintve, persze közben sok minden megfordul az agyában.*
- Vele vagyok oké? Ha ezt számodra nehéz elfogadni akkor ne találkozzunk...* nem is érti magát miként mondja eme szavakat, de lényegnek a lényege hogy nem hülye a lány többet akar tőle mit megadna neki ha nem lenne Jane. Vagy ha nem lennének jóban. De mivel mindkettő kizárva így marad a biztos távolság.*
- Na akkor menjünk mielőtt szétrobbansz....semmi kedvem a cafataidat szedegetni.* ejt meg egy mosolyt a lány felé majd ha minden jól alakul és a lány nem rohan el akkor el is indulnak a révész felé mi még odébb van. Ha elfut nyargalhat utána, de nem hiszi hogy erről szó lesz.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-08, 11:55 pm

*Ryan megadja számát s ő is viszonzásul elkéri Lynét így habozás nélkül kezdi el mondani, így sikeresen megtörténik a számcsere.*
-Ja... biztos! * egy rövid válasz, Ryan is biztos jól tudja hogy hová akart kijukadni, de ismét hárított *
-Jó persze igazad van! De ha egyszer idegesít akkor nem fogom magamban tartani! Arról meg egyedül a hülye érzelmeim tehetnek hogy pont beléd kellett beleszeretnem! * már nem tudja tovább magában tartani s elárulja kis titkát, mi talán sejthető volt Ryan számára, de talán csak annyi hogy nagyon bejön neki s nem az hogy halálosan szerelmes lett belé, hiszen a tiltott gyümölcs a legfinomabb. *
-Menjünk! * kicsit visszafogja indulatait, s lecsillapodik mikor a fiú a kastélyba invitálja *
-Attól még találkozhatunk csak egyre megkérlek, hogy mikor beszélgetünk ne hozd szóba a barátnődet! * Lyn szíve majd meg hasad mikor a barátnője szót ejti ki száján, de hát úgy látszik neki egy reménytelen szerelem jutott, s be kell érnie ennyivel *
-Szerintem ez nem túl nagy kérés! Vagy igen!? * kedvesen néz megint a fiúra, miután lenyugodott, de szemében ott tükröződik a fájdalom hogy nem lehet az övé*
-Akkor mehetünk! * indulás elött sóhajt egyet, majd szépen egymás mellett elhagyják a lovardát s indulnak vissza szobályikba. *
Vissza az elejére Go down
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sandy Bertona


Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 29

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:04 pm

*Az újdonsült Sentinel leányzó ma is úgy dönt, hogy bizony ezt a napot sem tölti a kastélyon belül, hiszen a nap hét ágra tűz. A jó időre tekintettel Sandy egy egyszerű, sötétbarna pólót, egy sötétkék farmert visel, s felvette lovaglócsizmáját is. Hiszen nemrég hallott arról, hogy a Mystral városától nem messze levő lovarda ismét kinyitotta kapuit. Sandy úgy érzi, el kell mennie, hiszen elég régen lovagolt már. Régebben eléggé nagyon szeretett is. De amióta az apja eladta az otthoni lovakat, Sandy nem lovagolt. És most úgy érzi, eljött az ideje, hogy ismét nyeregbe üljön, s a szél sebes szárnyán vágtasson. Természetesen pálcája most is vele van, a fekete dzsekije alatt, amit induláskor még magához vett.
Sandy, a szobájából elindulva, siet lefelé a lépcsőn, hiszen ha lehet, minél több időt szeretne a lovardában tölteni. Így hát gyorsan magához veszi fekete dzsekijét, pálcáját. Az utolsó pillanatokban megfésüli haját, s kiengedve hagyja. Ahogy a lépcsőkön siet lefelé, jópár diákkal találkozik, akik szintén az iskola falain kívülre sietnének, de mivel Sandy a szokásosnál is gyorsabban megy, csak egy röpke köszönést intéz feléjük, s fut is tovább. Amint az iskola hatalmas fa ajtaja kinyílik, Sandy a kikötőbe, azon belül pontosabban a révészhez siet, hogy megkérje, vigye őt át Seol szigetére. Amint ez megtörténik, s a révész bele is egyezik, hiszen ez a dolga, hogy a diákokat átvigye Seol szigetére, vagy oda, ahova akarják, akkor Sandy a vizet nézi, s számolgatja magában a másodperceket, hogy gyorsabban telhetne már az idő. Szerencsére épségben elér Seol szigetére, s ahogyk ilép a csónakból, egy köszönés után egy mosollyal hálálja meg a révésznek, majd nekikezd futni. Így elég hamar rátalál arra az ösvényre, ami a lovardához kíséri. Amint meglát egy házat, megáll, s beleszippant a levegőbe. Sandy megérzi a friss levegőn kívül természetesen a lovak közelségét, aminek nagyon örül, s már normális tempójában tovább halad. Egyenesen a lovakhoz rohan, hogy megsimogathassa őket, s kiválassza, hoyg melyik az a ló, amin ma lovagolni fog. Egy gyönyörű, feher szőrű lóra esik a választása, ami nagyon nemesi és békés jószágnak néz ki. Ezekután gyorsan fel is nyergeli a lovat, s elkezdi kivezetni az istállóból.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:16 pm

*Új lovarda nyílt Mystral közelében - hallottam erről suttogni a diákokat. Imádok lovagolni és otthon is gyakran lovagoltam. Szeretem ezt a sportot. Sport? Lehet-e azt sportnak nevezni, mikor a szél szárnyán száguldasz egy csodaszép, zöld mezőn? ÉRzed, ahogy a szél belekap a hajadba és érzed az alattan lévő jószág minden egyes rezdülését? Nos, meglehet. Minden esetre én imádok lovagolni. Elhatároztam, hogy a délelőttömet a lovardában töltöm. Megismerkedem a lovakkal, megnézegetem őket. Találtam is egy csodálatos állatot: csupa fehér jószág, hatalmas izmokkal. Nemesi származású és egyszerűen gyönyörű. Ahogy hallottam, a neve Nárcisz. Elhatároztam, hogy rajta lovaglok egy kicsit. Elmentem szénáért, de mikor visszaértem a karám üres volt. Kissé megrémülök, hiszen... Talán nyitva hagytam az ajtót? De nem, mert be volt zárva, mikor visszajöttem. Kilesek a lovardából és meg is látom a lovat, ahogy Sandy vezeti. Elmosolyodom, majd a lány után kiáltok.*
-Hé! Kislány! *szólok utána, majd utánuk sietek. Megsimítom a ló nyakát, majd a szájához rakom a szénát.*
-Hello! *köszönöm Sandy-t mosolygva.*
Vissza az elejére Go down
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sandy Bertona


Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 29

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:25 pm

*Miközben nyergeli a lovat, apró becézgetésekkel és és különböző jelzésekkel- amiket a lovak mozgatására használnak anélkül, hogy rángatnák a kantárt- illeti. Cüccög is neki, amire a ló játékossá válik. Sandy nagyon szereti eme állatokat. A leányzó azt is megfigyelte, hogy a ló neve Nárcisz.*
~Gyönyörű név~ *Gondolja magában, miközben megsimogatja a ló nyakát.*
-Nah, gyere, menjünk. *Mondja nagyon kedvesen a lóhoz, nem törődik azzal, hogy talán nincs egyedül. Már az ajtóban jár a lóval, mikor valaki mintha utána szólna. Ismerős neki a hang. Igen, ez valóban Jake hangja. Azé a Jakeé, aki Sandynek tetszik.*
~ Uramatyám, hogy nézhetek ki???~ *Gondolja magában, s óvatosan megfordul, hogy bizonyosságot vegyen arról, tényleg Jake szólt-e hozzá, vagy csupán képzelődik. De való igaz, nem képzelődött, hiszen épp Jake áll Sandyvel szemben.*
-Szia Jake! *Köszön Jakenek, aki úgylátszik, szénát is hozott. *
-Kislány??? *Néz kissé zavarba ejtően a fiúra, kíváncsi mi lesz erre a reakciója. Persze hangja most is kedves, és bársonyos, amiylen mindig is szokott lenni.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:30 pm

*Szerencsére még az ajtóban sikerül utol érnem őket, habár már nem számít, mert úgy tűnik, új lovat kel lválasztanom Nárcisz helyett. Sebaj, végül is nem csak ő tetszett meg. Kinéztem magamnak egy másik, teljesen barna lovat is, akinek a négy lába és az orra fehér. Igazán csodálatos Daisy is. Úgy tűnik, vele kell majd beérnem. Érdekes, hogy Sandy egy fiú, én pedig egy lány lovon fogok lovagolni. Ez kissé megmosolygotat. Végül Nárcisz megeszi a szénát és a szemembe néz. Megsimítom az orrát, majd a lányra nézek. A lány megelpődött a becézésen.*
-Ne haragudj. Csak ez jött a számra... *lepődök meg, hogy a lánynak nem igazán tetszik a dolog. De megvonom a vállam és nem is foglakozok vele többet.*
-Veletek tarthatok? *kérdezem Nárcisz felé bökve, jelezve Sandy-nek, hogy lovagolva.*
-Csak felnyergelem Daisy-t *lépek az első karámhoz és megismítom a nevére a fejét kidugó ló orrát.*
-Szeretnél lovagolni egy kicsit? *kérdezem a lótól mosolygva, aki kedvesen horkant egyet.*
-Megvártok minket? *nézek Sandyre és kinyitom a karám ajtaját.*
Vissza az elejére Go down
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sandy Bertona


Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 29

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:39 pm

*Jake lekislányozza Sandyt, ami Sandy kicsit furcsán reagál.*
-Nem, nem gond. Végülis... a kislany becézés olyan... aranyos. *Mondja kicsit szaggatottan, de azért komolyan is gondolja. Egy kis mértékben. Ezekután Jake megkérdezi, hogy Sandyvel és Nárcisszal tarthat-e.*
-Természetesen, ha van kedved velünk jönni. *Mondja Jakenek, majd elkezdi simogatni a ló nyakicáját.*
-Jajj, nagyon édes vagy. *Mondja, természetesen a lónak, eközben ad is neki pár puszit, de azt sem bánná meg, ha Jake észrevenné Sandyt, mitn lányt, s nem mint csak egy diákot. Ezekután Sandy Jaket nézi, miközben ő is kedves a lóhoz, s erre Sandy el is mosolyodik. De mikor Jake visszafordul, Sandy tekintetét gyorsan a lóra helyezi, s egy kicsit bele is pirul a dologba. Jake ismét kérdez a lánytól.*
-Hát, ha nem lesztek ennyire ráérősek, megvárhatunk Titeket. *Eközben figyeli, ahogy Nárcisz fejét Daisy-re helyezi, s erre nagyon elmosolyodik a leányzó.*
-Azt hiszem, Nárcisznak tetszik Daisy. *Mondja nevetve, majd Jakere pillant, aki, ha minden igaz, épp nyergeli a lovat.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:47 pm

*Sandy valóban meglepődök a kis beceneven, de végül közli, hogy aranyos.*
-Akkor oké *kacsintok a lányra. Valahogy felszabadultabbnak érzem magam és... vidámnak. Hát persze, hiszen csodásan süt a nap, mindjárt lovagolhatok és még társaságom is akad. Sandy közli, hogy megvárnak, ha kicsit sietek. Biccentek egyet, majd gyorsan felnyergelem Daisy-t. Pár perc múlva, mikor már a nyerget teszem a lóra, Sandy megjegyzi, hogy Nárcisznak tetszik Daisy. Erre elnevetem magam.*
-Az állatok nem csak egy pillantással fejezik ki a szeretetüket. Lehet, hogy tesók *nézek jelentősségteljesen Sandy,re de közben mosolygok. Majd kivezetem Daisy-t a karámból és Nárcisz mellé sétálunk.*
-Mehetünk? *kérdezem és Sandy-re mosolyogok. Lassan kivezetem Daisy-t a lovardából, majd felpattanok a hátára. Ha minden igaz, Sandy is követi a példámat.*
-Vezess! *nevetek a lányra, ezzel jelezve, hogy ő döntse el, merre is lovagoljunk.*
Vissza az elejére Go down
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sandy Bertona


Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 29

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 4:55 pm

*Miután Sandy megjegyzi, hogy Nárcisznak tetszik Daisy, s el is neveti magát, JAke reakciójá figyeli.*
-Tesók? Áh, nemhinném. Jól tudom, milyen nézés az, amikor valaki szerelmes. *Mondja Jakenek, aki seperc alatt felnyergelte a lovat, ígyhát már vezeti is ki a lovat az istállóból.*
-Persze, mehetünk. *Mondja Sandy, majd fel is pattan Nárcisz hátára. Sandy nagyon boldog, hiszen újra lovon ül, újra lovagolhat, s még társasága is akad, aki nem más, mint Jake, aki roppant helyes srác. Legalábbis Sandy véleménye szerint.*
-Hát, ha rám bízod a vezetést, akkor mehetünk. *Apró jelzéseket ad a lónak, amiket az nagyon ügyesen meg is ért. Sandy szinte cska kapaszkodásként fogja a kantárt, de minden mást a testével irányít.*
-Hát akkor versenyezzünk. *Ezzel a ló gyors vágtatásba kezd.* Persze ha csak nem félsz, hogy legyőz egy lány. *Mondja a fiúnak, mikor még hallótávolságban van. Sandy a lóval egy tisztás felé lovagol, amit ideérkezése során pillantott meg. Reméli, követi őt a fiú. *
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 5:01 pm

*Felnyergelem Daisyt, majd kivezetve az istállóból, fel is ülök rá és várom, hogy Nárcisz és Sandy elinduljanak. A nézésre Sandy megjegyzi, hogy jól tudja, milyen az. Erre megállok, rámeredek, majd halványan elmosolyodok.*
-Voltál már szerelmes? *teszek fel egy igen személyes kérdést. Ki tudja, hogy Sandy válaszol-e? De igen nyílt és őszinte lánynak ismertem meg, így úgy vélem, hogy válaszolni fog rá. Végül Sandy el is indul. Úgy tűnik, hogy nagyon jól megértik egymást a lóval. Daisy-t inkább kantárral irányítom. Majd ha kicsit összeszokunk, akkor talán megy majd nélküle is. De most még kicsit óvatosabb vagyok. Lassan elindulunk, majd Sandy elvigyorodik és egy versenyt említ.*
~Nagyszerű... Megt verseny egy lánnyal~*jegyzem meg. És ahogy elnézem Nárcisz izomzatát, biztos vagyok benne, hogy megint veszteni fogunk. De azért nam adom fel, és megrántom Daisy kantárját, aki erre ügetésbe, majd vágtába ugrik és követi Nárciszt.*
-Meddig van a verseny? *kiáltok Sandynek, akitől egy fél testhosszal vagyok lemaradva, így biztos vagyok benne, hogy még hallja.*
Vissza az elejére Go down
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sandy Bertona


Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 29

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime2010-05-09, 5:07 pm

*Jake arról kérdezi meg Sandyt, hogy volt-e már szerelmes.*
-Eddig még nem voltam az. Jelen pillanatban tetszik egy fiú, de nem vesz észre. Legalábbis nem úgy, mint egy olyan lányt, akit szerethetne. *Mondja, majd nem is kicsit bele is pirul Sandy, hiszen a fiú, akiről épp beszél, ott lovagol nemsokkal mögötte.*
-Naés Te? Még mindig szereted? *Sandy arra a bizonyos lányra utal, aki miatt Jake eléggé össze volt törve, mikor megismerte őt Sandy.*
-Ideérkezésemkor láttam egy tisztást, körülbelül fél kilométerre innen. A tisztásig megy a verseny. *Mondja, majd egy kicsit lelassítja a lovat, hogy Jake közelebb érhessen hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda a sziget szívében Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda a sziget szívében
Vissza az elejére 
1 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: