Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párbajterem - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párbajterem - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párbajterem - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párbajterem - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párbajterem - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párbajterem

Go down 
+36
Aristarkh Y. Zhukov
Rachel Williams
Daphne Alucard
Alinox Ingren
Thomas Gledhill
Sean Derly
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Gabriel Teigneux
Lisbeth May
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Kyle Brensley
Kimberly Fox
Takoda Turner
Serafina Damiana
Lionel Dustsnow
Faith Craven
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Mesélő
Sideris Valbraith
Scott Renfield
Mona Braxton
Sirius Pendragon
Daemon Wexler
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Vladislav Kerensky
Élias Adachi
Jasmine Miels
Mordred Wasimir
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:47 pm

[Mona]

*Mikor Mona és Sirius is megérkeznek a kocsmába, mely párbajuk helyszíne lesz ma, pár bíztató szó után neki is állnak harcolni. Bár kevesebb igét tudnak, mint a másodévesek, viszont itt elég sok mindennel kárt lehet okozni a másikban. Monán a sor elsőként, hogy rátámadjon a fiúról, s úgy tűnik, hogy ízig-vérig nőből van, mivel rögtön poharakkal kezdi dobálni a srácot, persze mágia segítségével, és iszonyat gyorsasággal. Ha Sirius nem védi ki ezt a támadást, akkor elég sok ütést fog érezni a testén, sőt, minden bizonnyal üvegszilánkokból is fog belé jutni pár.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:47 pm

[Scott-Deamon]

*A fiú se tétovázik sokáig, miután kivédte a támadást, rögtön földhullámmal indít, s bizony sikerrel is jár, a föld lassan emelkedni kezd, s miután a fiú kimondta a végső igét, támadásba is lendül, így Deamonnak valamit ki kell találnia, mert ha nem tudja kivédeni, lehetséges hogy a srác eltemeti a támadásával.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:50 pm

[Vlad]

*Épphogy megúszta, hogy ne gyulladjon ki, de Vlad máris pyromágiával próbálkozik, méghozzá azzal a támadással, mikor mindkét karja lángba borul. Előmászva rejteke mögül már fel is áll, kezeit pedig összezárja maga előtt. Amikor kimondja az igét, s szétrántja karjait, a hatás sajnos elmarad. Úgy tűnik, ma nem valami gyúlékony ez a srác, bár szó, mi szó, ez talán nem akkora baj, ha egy sárkány van a közelben. Viszont a sikertelenség miatt most ismét Raidenen a sor, hogy támadjon.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:52 pm

-Nem játszok mocskos játékokat... vagyis azokat máshol.*vet egy fura mosolyt, de ezzel véget is ért a beszélgetés, és nemsokára már egy másik helyszínre is érkeznek, a lány úgy tűnik, hogy kihasználja a terep adta adottságokat, és máris útnak indítja a poharakat a fiú felé.*
~Valamit ki kéne találnom, ha nem akarom felszeleteltetni magam... heh máris pohárral dobálózik pedig még közöm nem volt hozzá.~*ha nem lenne a helyzet komoly, talán még vigyorogna is a dolgon, de mivel ez így nem vicces, így aztán csak maga elé rántja a pálcáját, majd ki is mondja az első igét ami eszébe jut.*
-Protego...*mondja ki, remélve, hogy a pajzs valamelyest majd tompít a támadáson, vagy felfogja ezeket a poharakat, amivel nem szeretne találkozni a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Párbajterem - Page 3 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:53 pm

*Nem igazán tudnak meghatni a srác szavai és inkább nevetségesnek tartom, mint sem veszélyesnek. Mondjuk, el bírtam volna képzelni kényelmesen harcteret is, mondjuk egy erdőt vagy valami elhagyatottabb helyet, na de ez van, ennek kell örülni. Figyelem is, ahogy kivédi a támadásomat, majd nemsokára felkelek és a denevérre pillantok. Egy rosszalló nézést kap, hiszen nem sikerült az, amit akartam, de sebaj, már jön is felém egy elég nagy méretű földhullám, így húzom el a számat.*
~ Ezt utálom. ~ *de nem vagyok hülye, sejtem, hogy lehet, hogy legyőzne, ha én is egy ilyet idéznék meg, így inkább a könnyebb módszert választom.*
- Salvio hexia! *ezzel talán megúszhatom és ez után ismét én támadhatok, bár hogy mivel, azt még nem tudom, de nem is számít, csak az, hogy nekem kell most nyernem és ez mellé a famulusom már nem tud túl sokat hozzátenni, de még ki tudja, hozhat meglepetéseket.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Párbajterem - Page 3 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:57 pm

*Csak biccentek a fiú felé, hogy majd ha úgy alakul, máskor megbeszéljük, de most harcolunk, úgyhogy arra kell koncentrálnom. Nemsokára meg is támadom, méghozzá Marcannal együtt, de ahogy nézem, kihasználja ám a helyi adottságokat, így bújik el az egyik sírkő mögé. *
~ A fenébe! ~ - Harcra számítottam, nem bújócskára. *jegyzem meg azért, hiszen ez így nem frankó, de mindegy is, ahogy előbújik, próbál valamit tenni, de úgy veszem észre, hogy nem teljes a sikere, amire egy kis mosolyt kap tőlem. Hát, ezek szerint mégse megy annyira tökéletesen neki ez az egész.*
- Majd inkább én! Ignis pilas! *összegyűjtöm ám minden belső energiámat, miközben szorosan kezeimet X alakban tartom magam előtt, majd szét is húzom és e közben mondom ki az igét is. Viszont nem tudom, hogy ő mivel akart támadni, de én csak egyesítem a tűzet és egy nagy gömböt formálok vele, ami, ha sikerül, akkor meg is fogom őt támadni.*
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Párbajterem - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:58 pm

*Tudom, mit tanít ez a lány az elsősőknek, mégis egy árnygömbbel próbálkozok így elsőre, már csak azért is, hogy felmérjem a terepet. Na meg, amúgy is, az árnyak uralásánál elég egy apró kis hiba, és már nem is jön létre semmi. Az én árnygömböm gyönyörűen indul meg Jas felé, amit viszont ő hasonlóan ügyesen véd ki egy erre a célra tökéletesen alkalmas árnypajzzsal. Hát igen, nem véletlenül lett tanársegéd, ebben most már biztos vagyok. Na de most ő fordul ellenem egy támadással, vagyis részben maga ellen, mivel pálcáját nem rám, hanem saját alkarjára szegezi. Tudom mit akar, és marhára nem tetszik ez a fertőzős ötlet, hisz azzal nagy előnyhöz juthat, arról nem is beszélve, milyen rosszul érezném magam. De valamiért úgy tűnik, ez most nem jön össze neki, így egy kis sóhaj bukik ki belőlem, egy apró mosoly mellett. Ismét rajtam tehát a sor, így pálcám gyorsan zsebre dugom, majd kezeim összezárom X alakban mellkasom előtt, s koncentrálni kezdek.*
-Ignis pilas! *hagyják el a szavak szépen ajkamat, majd ha minden igaz, mikor szétrántom karjaimat, akkor mindkettő lángolni fog. Mivel nem megölni akarom a lányt, s még egyelőre élvezem a harcot, így nem egy nagy, hanem több kis támadást indítok ellene, s remélhetőleg ez ellen már nem fog olyan ügyesen védekezni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 6:58 pm

[Deamon-Scott]

*Elég erős párharc alakult ki a két ifjú között, és eddig sorozatosan támadtak, illetve védték egymás támadásait. Ez a dolog most sem változik, hiszen a Cruorises fiú bravúros védekezése után Deamon is bebizonyítja, hogy erős fából faragták. A varázslata sikerül, ezzel kap ismét esélyt, hogy vissza támadjon.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:00 pm

[Raven]

*Minden bizonnyal a sentinel lány elbízta magát, ugyanis hiába akarna pyromágiával támadni, nem jön össze neki, tehát egy-egy eddig a harci helyzet, most már Jasmine jön.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:02 pm

[Sirius]

*Ebben az üres kocsmában már így késő délután megindul az élet, mivel alig, hogy megérkezik a páros, Mona máris jópár poharat indít meg Sirius felé. Ügyes a lányka, felméri a hely előnyeit, és erősen támad is, Siriusnak tehát most nem árt védekeznie. Viszont úgy tűnik, hogy túlságosan lekötik saját szórakoztatására felmerülő gondolatai, mivel a pálca vége még csak fel se villan, így a pajzs sem jön létre, aminek hála jó pár pohár törik szét hamarosan a srácon. Egy korsó még fejbe is találja, így még szép búbja is lesz a fiúnak, de talán a mellkasába fúródott és felkarját is megsértő üvegszilánkok jobban aggasztják. Egy pont tehát Monának, de Sirius most revansot vehet.*
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Párbajterem - Page 3 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:06 pm

*Ez a kis senki valóban azt hitte, hogy ennyire könnyű legyőzni engem? Á-á, ez nincs így, így nemsokára már le is térdelek és hamarosan fel is rajzolom a földre a pentagrammot, majd a közepébe állok és nem húzom tovább az időt, hanem hamarosan már elő is húzom a bakancsomban található tőrt, amely mindig nálam van és nemsokára az alkaromra vések egy fordított elipszist. Sokszor csináltam már, tehát gyors vagyok és amint ez megvan, beállok a kör közepére, vérem pedig a jelbe folyik.*
- OctoSenris! *ismételgetem el ötször, miközben erősen koncentrálok a megtrolóra és a vér nemsokára mintha elégne a jellel együtt, felizzik a jel és a füstből össze is áll a megtorló. Csúnya egy dög, de ez most mit sem számít és bár démonok ellen van, embereknél is olyan hatást ér el... amit én nem akarok megtapasztalni.*
~ Tedd harcképtelenné!~ *parancsolok rá és ha eltalálja Scottot, akkor minden bizonnyal olyan erős égési sérüléseket fog előidézni nála, amivel már képtelen lesz folytatni a harcot, tehát mintha ráolvasztanának valamit... Majd meglátjuk, hogy ezzel hogy boldogul a kisfiú.*
~ Még jó, hogy készültem a krétával... muszáj mindig nálam lennie. ~ *hát igen, annyi mindenhez szükséges és az ólomtű se dísznek van nálam folyamatosan. Lehet, hogy sokan nem érthetik, de én semmit se bízok a véletlenre.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:07 pm

* Hiába tartom felé a kezem, hiába koncentrálok a bogarak csak nem röppenek elő tenyeremből így egy idő után sóhajtva le is eresztem kezem.*
- Ez nem jött össze.* motyogom számat elhúzva kissé, tudtam, hogy egyszer elkezdődik a pech sorozat, de nem gondoltam volna hogy ilyen hamar. Így hát kihúzva magam, bár nem büszkén és nem orromat fennhordva pillantok a lányra s mindenre felkészülve várom mivel fog most támadni. Meg is pillantom az ismerős X alakot így már emelném is kezem a védekezésre vagy éppen futnék a víz felé mivel tudtommal nem követendő igéről van szó, de ahogy megmoccanok és ő is szétveti kezeit látom, hogy nem borítja láng karjait. Tehát nem történt semmi szerencsémre így megint én próbálkozhatok. Kezemet felemelem míg a másik, tehát pálcát tartó kezemet Raven-re irányítom.*
- Impetus vulneris!* ejtem i az igét s mivel sebző, mérgező csápokat kívánok létrehozni mihez nem kell a pálca gyorsan el is teszem s remélhetőleg már érzem is a fájdalmat mindkét karomban...*

Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:07 pm

[Raiden]

*Szegény Vlad. Nem elég, hogy meg akarják pörkölni, de még utána nem is sikerül létrehoznia a tűzlabdákat, hiába áll ott széttett kezekkel. Ezzel viszont ötletet ad Raidennek, aki ugyanezzel a támadással próbálkozik meg, a különbség mindössze annyi, hogy ő sikerrel is jár. Mikor szétrántja karjait, azok teljesen lángba borulnak, s mivel ő egyesíti a tüzet két kezén, így egyetlen nagy és igen erős tűzlabda indul meg most Vlad felé. Vajon ezt sikerül kivédenie a srácnak, vagy másodjára már tényleg meg lesz égetve?*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:11 pm

[Jas]

*Nem minden mehet olyan egyszerűen, hiszen valószínűleg izgulnak a lányok, na de a lényeg az, hogy Jasmine most gyönyörűen alkalmazza a vérmágiát és tökéletes csápok jelennek meg a kezein, amelyek meg is indulnak Raven felé és ha nem vigyáz a lány, valószínűleg össze lesz szabdalva és a mérgezés is megindul majd, tehát figyelnie kéne.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:13 pm

*Eléggé magabiztos volt, viszont nagyon meglepődnie már nincs ideje, hiszen a hatás helyett egy fejest kap az egyik korsótól, illetve a végtagjait is szépen felnyiszálja pár üvegdarab, amitől el is vesztve az egyensúlyát rá is esik a pultra.*
-Hogy az a jó ****** *na igen hosszú káromkodás következik, amit nyomdafestéken nem igen tűrnek, de minden esetre ez nem volt kellemes a számára. A szilánokat persze egyenként huzogatja ki egy egy fintorgás következtében, majd miután a mellkasából is kihúzza csak megrázza a fejét, mint aki magához akarna térni*
-Szívendöftél... a szó nem romantikus értelmében...*mondja, de közbe el el fintorodik, viszont nem hagyja annyiban a dolgot hiszen most ő következik, pálcájával egy kőrt rajzol, majd bök az ellenfele irányába.*
-Fatum orbium*mondja ki remélve, hogy el tudja indítani a gömböt a lány ellen, hogy sikerül e az viszont nemsokára kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Párbajterem - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:17 pm

*Mivel Jas varázslata nem sikerült, ismét rajtam a sor, hogy támadjak. Az árnymágia után most a pyromágiával próbálkozok, ám legnagyobb pechemre ez most nem jön össze.*
-A fenébe. *súgom magam elé, majd leeresztem kezeim, hogy ne álljak ott olyan hülyén, ha már nincsenek a lángok, de azért pálcámról sem feledkezem ám meg, így hátranyúlva előhúzom, hogy szükség esetén védekezni tudjak. És úgy tűnik, a szükség ideje máris eljött, mivel Jas a vérmágiához nyúl most, és sikeresen létre is hozza a csápokat, méghozzá a mérgezőeket.*
~Nem hiszem el, hogy mindenáron valami dögvészt akar nekem okozni.~ *húzom el a szám, miközben a csápok közelednek felém, s már lendül is a pálca, hogy védelmet nyújtson számomra.*
-Protego. *hangzik az ige, s nagyon remélem, hogy ez sikeres lesz, mint előbbi próbálkozásom, így bár csak egy alap ige, eléggé koncentrálok rá, hogy összejöjjön.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:17 pm

[Deamon - Scott]

*A fiú bizony kemény fába akarja vágni a fejszéjét, és eléggé odafigyelős varázslatot akar véghez vinni. Viszont valamiért nem sikerül neki, a démon nem jelenik meg, ahogy a hatás is teljesen elmarad. Lehet hogy a véletlen balszerencse, vagy a nyugtalan körülmények miatt, de ezúttal a fiúnak nem sikerült a varázslat.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:19 pm

[Raven]

*Nem kell annyira félnie a lánynak, ugyanis tökéletes pajzsot hoz létre, így most ő támadhat és ha Jas nem akar sok vért veszíteni, akkor megszűnteti a vércsápjait, még mielőtt baj lenne. De a lényeg, hogy most Raven támadhat. Úgy tűnik, hogy nem lesz annyira könnyű ez a harc.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:22 pm

[Sirius]

*Biztosan nem lehet kellemes, mikor teljes erőből, ráadásul mágiával valakinek a fejéhez vágnak egy korsót, s közben több pohár is eltalálja testét, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint Sirius szavai. Sebaj, egy kocsmában ezért még nem nézik ki az embert. Viszont ha már így alakult, jöhet a bosszú ideje. Az árnymágiához nyúl a srác, és sikerül is létrehoznia egy erős árnygömbböt, mely nagy sebességgel indul meg Mona felé. Most kiderül, sikerül-e revansot vennie, vagy a lány ügyesen kivédi a támadást, ez csakis Monán múlik.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Párbajterem - Page 3 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:23 pm

*A fiú úgy tűnik, hogy sikertelen lett, amire el is húzza a száját, hiszen ebbe reménykedett, de hát majd kitalál valami mást.*
~Nehéz lesz egyszerre hatástalanítani a srácot is meg a sárkányt~*gondolja, de túl sokáig ezen filózni nincs ideje, hiszen a fiú is ismételni kezdi a varázslatot ami nemrégen még neki nem sikerült, de nála máshogy sül el a dolog..*
-A fenébe......*sziszegi kissé elhúzott arccal, de attól még nem esik kétségbe. Pálcája rögtön maga elé mutat, majd ki is mondja az igét.*
-Solum fluctorum*mondja ki komoly hangon, hiszen elhatározta hogy most nem fog elugrani. Más kérdés hogy a fal mennyire lesz erős, ahogy az is hogy sikerül e, de legalább ha kivédi a támadást, már csak neki kell eresztenie a Calvex gyereknek, így aztán persze miután kimondja az igét, a pálcát lassan emelni is kezdi, remélve, hogy a fal sikeresen létre jön.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Párbajterem - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:27 pm

*Sajnos a földhullám nem temeti el a srácot, hiába csapódik le rá, ő sértetlenül áll, s a haja szála se görbült. Nem úgy Scott szája, aki kissé el is fintorodik emiatt. Ezután viszont Daemon próbálkozik, méghozzá egy olyan támadással, amin Scott csak pislog.*
~Ez meg mi a franc? Hú bakker, biztos lemaradtam egy óráról valamikor.~ *azért most elég ideges a srác, hisz nem igazán tudja, mivel fog szembetalálkozni, ha Daemon sikerrel jár, de úgy tűnik, hogy ez most nem is derül ki, mivel az Inflatusos fiú varázslata nem jön össze.*
-Mázli. *súgja maga elé, de már lendíti is a pálcáját, hogy ismét támadjon.*
-Sectumsempra. *nem kell mindig újdonságokat bevetni, ha a régi, jól bevált alapigék is kellően súlyos sérülést tudnak okozni. Most erre alapozik Scott, s nagyon reméli, hogy sikerrel is jár.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:30 pm


[Scott- Deamon]

*Deamon támadása nem sikerült, így aztán Scott nem került testi kontaktusba a démonnal s tényleg szerencséje ez. Na de ő más varázslathoz nyúl, úgy tűnik egy kis nosztalgia nem árt soha, és bizonyára képes lenne pár igencsak mély sebet létre hozni ezzel a varázslattal, ha létre jönne, de sajnos ez nem történik meg. Lehet, hogy az előbbi támadás miatti adrenalin löket miatt hibázott, vagy csak nem koncentrált eléggé a varázslathoz nem tudni, de ismét a másik fiú jöhet.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:31 pm

[Vlad]

*Úgy tűnik, az ifjabbik Fenris, alias Raiden örökölte a pyromágiára való fogékonyságot, mivel gond nélkül hozza létre a tűzlabdákat. Eleinte még mindkét karja lángol, ám úgy dönt, egyesíti az erőket, s egy nagy támadást visz be a srácnak. Vlad bajban lesz, ha ez betalál, de ügyes a srác, és egy földfallal igyekszik védeni magát. Sikerül is neki felhúznia még időben, így a tűzlabda abba robban bele, elég nagy porfelhőt hozva így létre, de legalább megóvta a srácot. Most tehát ismét Vladon a sor, hogy megmutassa, mit is tud.*
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Párbajterem - Page 3 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:36 pm

*Kissé meglep, hogy nem jön össze ennek a srácnak egy ilyen egyszerű ige, de valahogy nem tudom bánni. Viszont már volt elég időm elgondolkodni a következő támadásomon, így hát a srác lába elé célzok és már ki is mondom a varázsigét.*
- Sergiuntum! *elég erősen koncentrálok, ahogy csak lehet, de most nem a lelke az elsődleges célom, hanem a kínzás. A kíméletlenség köre ha sikeresen létrejön, akkor egy kör fog létrejönni a srác körül, amely akár meg is ölheti, de egyenlőre kínozni fogja, rettenetesen, ugyanis lebénul és a földből égő, cérnaszerű energiakötegek csapnak majd bele a húsába, ezzel okozva kínzó, égető fájdalmat a teste minden egyes részére és ez után kezemet lassan magam felé húzom, próbálva kiszedni a lelkét is és ha ez sikerül, akkor a párviadalunk is véget ér, de ha nem... hát akkor majd tovább harcolok.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime2011-06-19, 7:36 pm

*A varázslatom sikeresnek bizonyul, mert a poharaknak csak röpködnek és a fiú nem tud ellene védekezni. Urrá lesz rajtam a káröröm és nevetésem megtöri a varázslatot így a poháráradat megszakad, amit a leleményes fiú egyből ki is használ. Ha nem figyelnék jobban arra, hogy mit csinál az ellenfél nem tudnám megpróbálni kivédeni az árnygömböt, ami piros közepével felém repül.*
- Scutum. *Nyújtom előre kezem és igyekszem elég nagy pajzsot rajzolni ahhoz, hogy kivédjem a támadást, vagy legalább visszafogjam. Az árnyak megidézéséhez elég nagy koncentráció kell és ha Sirius nem repít felém további gömböket akkor a pajzsot megszüntetem, hogy legyen elegendő erőm a folytatáshoz. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbajterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
3 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: