Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párbajterem - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párbajterem - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párbajterem - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párbajterem - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párbajterem - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párbajterem

Go down 
+36
Aristarkh Y. Zhukov
Rachel Williams
Daphne Alucard
Alinox Ingren
Thomas Gledhill
Sean Derly
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Gabriel Teigneux
Lisbeth May
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Kyle Brensley
Kimberly Fox
Takoda Turner
Serafina Damiana
Lionel Dustsnow
Faith Craven
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Mesélő
Sideris Valbraith
Scott Renfield
Mona Braxton
Sirius Pendragon
Daemon Wexler
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Vladislav Kerensky
Élias Adachi
Jasmine Miels
Mordred Wasimir
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 7:49 pm

[Alexi]

*Úgy tűnik a páros talál némi közös hangnemet, még a varázslataikban is, hiszen Alexi sem rest megmutatni mit tud Pyromágiából, és bizony a lány arra lehet figyelmes, hogy miután a fiú kiejti az igét, a tűzlabdák bizony nem érnek célba, tehát a fiú védő varázslata sikert aratott. A harc még mindig kiegyensúlyozott, bár kezd egyre veszélyesebb igékbe át menni, kérdés Alexi ezután mivel fog támadni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 7:54 pm

[Darren]

*Bár a Protego nem éppen légi akrobatika, de ezek szerint Darren usere máshol repked. A mókus is hiába morog, azzal kárt már nem tesz senkiben, ahogy a srác sem a következő varázslatával, mivel az létre sem jön, hála a helytelen kéztartásnak. Így hát ismét Faith-en a sor, hogy próbálkozzon valamivel.*

[Serafina]

*Mona érthetetlen próbálkozását nézve Serafina azért nem áll le a próbálkozással, hogy valahogy visszaadja ezt a fájdalmas támadást a másik lánynak. Ezt most épp pszihokinézis formájában próbálja megtenni, ám ahhoz talán még erősebb koncentráció kell, mint egy sima igéhez, így ez ismét nem jön össze neki. Újra Monán a sor tehát, hogy valamiféle támadást indítson diáktársa felé, s talán ez már sikeres is lesz.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Párbajterem - Page 11 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:00 pm

*A kezdeti finomkodás után úgy tűnik, mindketten kezdik komolyan venni ezt a párbajt, s attól függetlenül, hogy ők egy pár, igyekeznek mindketten úgy alakítani a dolgokat, hogy ők nyerjék meg a harcot. A terramágiát nem igazán csípi a fiú, így annál picit azért tarott varázslata sikerességétől, ám mikor Lycoris a pyromágiához nyúl, teljesen nyugodtan várja a támadást. Még akkor sem hatódik meg, mikor látja, hogy párja kezei lángokba borultak, hisz imádja azt a tantárgyat, kiskora óta vonzza a tűz, szóval abban teljesen magabiztos, hogy ezt ki tudja védeni. Egy tűzburkot hoz létre ennek érdekében, méghozzá sikeresen, így nem okoz magának meglepetést vagy csalódást. Mivel azonban annak az ideje egy kicsit még fennáll, így nem pyromágiával folytatja a támadások sorát, inkább ismét egy alap igével.*
-Incarcerandus. *a megkötözés nagy előnyt jelenthet neki, sőt, akár a párbaj végét is, méghozzá győztesen, szóval most ez az, amit bevet a szépség ellen, bár abból ítélve, hogy eddig milyen összehangban varázsolgatnak, már valószínűsíti, hogy gondolkozhat a következő támadáson is, mivel Lycoris úgyis kivédi. Már ha persze egyáltalán összejön neki.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Párbajterem - Page 11 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:00 pm

*A harc kezd hosszúra nyúlni, már jó ideje itt vagyunk és még mindig nem sérült meg egyikünk se és akármilyen erős átkokkal támadok, egyszerűen nem akarnak sikerülni... Picit csalódott vagyok, így tekintke a mókusra, ki valamiféle fura arccal néz rám, én pedig pislogok is párat meglepetten.*
- Neki meg mi baja? *nem tudom, hogy el akart altatni, tehát csak elmosolyodom rajta, de ahogy hallom és figyelem, hogy Darren mihez kezd, kezeimet összefűzöm magam előtt egy pici ideig, majd ez után az ég felé mutatok pálcámmal.*
- A kezet az ég felé kell fordítani... *tehát a varázslat biztosan nem fog sikerülni, én pedig csak mosolygok a hibán. *
- Azért ez egy Cruostól csúnya... *mondom jókedvűen, majd nemsokára pálcámat a tenyerembe helyezem, majd már mondom is az igét.*
- Visius Seronia! *és azon nyomban Darrenre irányítom a pálcám is. Ha minden igaz, akkor a Drainus-i hatalom rendesen létre is fog jöni, így a fiú szemeiből vér-könnyek törnek elő és hirtelen érzi meg az erős fájdalmat. Nekem eszem ágában sincs levenni róla a pálcám, így figyelem, kíméletlenül.*
- Add fel és vége a szenvedésnek! *döntöm meg cseppet a fejemet is, miközben őt figyelem, várva, hogy vajon hallgat-e a szép szóra, mert ha nem, akkor bizony sokáig fog eltartani mindez.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:04 pm

[Faith]

*A harc itt is elég kiegyenlített, még senkinek semmi baja, de ez bármikor változhat. A sort egyelőre nem töri meg a fiú, mivel elszúrja a varázslatot, amiért meg is kapja a beszólást a lánykától, majd ezután Faith ismét egy durva támadással áll elő. Úgy tűnik, ő kedveli a Tiltott átkokat, ami talán nem is csoda, hisz szakos tárgya, s talán ennek is köszönhető, hogy létrejön a támadás, ami igencsak nagy kínokat fog okozni Darrennek, ha nem védi ki időben a támadást.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:05 pm

- Hát ez nem jött be. *Húzom félre a számat, hiszen nem sikerült a varázslatom. Hát ennyit akkor az orv támadásról, de ennyi idő alatt Serafina is összeszedhette magát ezért sárga tekintetem rá villantom, hogy most mivel is akar előállni a tündér bogár. Remélhetőleg valami olyannal, amit ki is tudok védeni. A leányzó viszont kreatívabb, mint gondoltam és pusztán az akarat erejével egy ollót repít felém egyenesen a bal kezemmel, hogy lefegyverezzen. Úgy tűnik ma nagyon nincs formában a csajszi és nekem elegem van már a tötyörgésből harcolni jöttem nem nézni, ahogy próbálkozik, ezért pálcámat átteszem a másik kezembe, hogy árnycsápokat idézhessek meg. Magasba emelem most már jobb kezem és szépen hangsúlyozva a második szóban lévő U-t megpróbálok két árnycsápot megidézni.*
- Umbra vincula. *Koncentrálok figyelmesen bal kezemre, amellyel a csápokat irányítani fogom. Serafina eddig nem mutatott fel sok mindent, ezért nem félek attól, hogy menet közben megtámad ezzel is elősegítve az odafigyelést a varázslatra. Ha minden jól ment, akkor a csápok a lány köré tekerednek erősen megszorítva őt. A szuflát nem szorítom, ki belőle csak megbénítom, hogy ne tudjon támadni, bár lehet ettől kicsit nehezebben fog lélegezni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:06 pm

[Alexi]

*A páros igencsak jól küzd, és megint túlvannak egy kölcsönös adok kapokon, persze egyikőjüket se éri bántótódás, hiszen amit adnának a másiknak, azt ki is védik, tehát még nem látni hol a harc vége. A fiú azonban most egy trükkös cselhez folyamodik, hiszen ha megköti a lányt, azzal könnyen a maga oldalára állíthatja a győzelmet is. A varázslata pedig sikeresen végződik, s bizony ha a lány nem vigyáz hamar elvesztheti ezt az eddig igencsak fej fej melletti csatát.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 11 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:08 pm

*Magam is meglepődök hirtelenjében, hogy milyen sikereket érek el, hiszen szinte minden sikerült eddig, amit meg akartam idézni, de most szomorúan veszem észre, hogy a földmágiám nem, így Alexi kaszaboló átka indul meg felém, amelyet sikerül elég szépen kivédenem és ahogy nézem, durván eltalált volna. Hát nah, azt azért nem kéne, de ahogy a pyromágiához fordulok, még hallom előtte Alexi szavait, mire kissé zavartan elmosolyodom, hiszen ez a cicázás még picit furcsa, nem mindig hív így, csak ha olyanja van.*
- Majd meglátjuk. *csak ennyit mondok, kezeim pedig fellángolnak és hamarosan a tűzlabdákat kezdem el dobálni a srác felé, miközben észreveszem ám, hogy miféle pajzsot szeretne maga köré vonni, én viszont nem hagyhatom, hogy sikerüljön, gyorsabbnak kell lennem. Az összes labdát végül eldobom és picit kimerülten hajolok előre, hogy térdeimen megtámaszkodhassam, miközben látom, hogy Alexi bizony ügyesen kivédte mindent.*
- Hát... tényleg nem vagy semmi. *mosolyodom el kissé, hiszen tényleg fáradok, de nagyon is ügyes ez a fiú, de vajon most mivel fog rám támadni? Ahogy viszont meghallom a kötőző átkot, gyorsan mozdítom a pálcám is és most egy normális pajzsot óhajtok magam köré vonni.*
- Protego! *mondom ki jól érthetően és nagyon remélem, hogy nem így lesz vége, mert az nagyon kellemetlen lenne...*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:10 pm

[Mona]

*Serafina tényleg nem valami szerencsés így az első szakkörén, bár eddig Mona se mondhatja el túl sok mindenről, hogy összejött neki. Most azonban az árnycsápokat ügyesen létrehozza a szőke leányzó, tehát Serafinának védekeznie kell, ha nem akar tovább sérülni, és elveszíteni a harcot.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:11 pm

*A fene, hát igen a figyelmetlenség még mindig velem van, lehet nem kéne olyan varázslatokat használnom, ami nem pálcához köthető, így akár el is veszíthetek egy jó támadási lehetőséget, mint a mostanit. A lány persze örülhet a markában ezt látom rajta, és a szavaiból is ezt veszem ki, de válaszolni már nincs sok időm, hiszen nemsokára ismételten támadni készül, méghozzá egy olyan átokkal, amihez az eddigiek nem igen voltak foghatók. Na igen tiltott mágia, szeretem én is, de nem úgy amikor rajtam alkalmazzák, főleg nem ezt, így aztán most nem próbálkozok ennek a varázslatnak a kivédésével, egyszerűen megpróbálok félre ugrani az egyik sziklához, bár az engem nem boldogít,ha az átok elkap, hiszen tudom, hogy nem lennék képes túl sokáig ellen állni annak a fájdalomnak ami azzal jár.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:14 pm

[Darren]

*A lányka kegyetlenül próbál most győzelemhez jutni, de persze egyben ügyesen is, hisz erősnek kell lenni ahhoz, hogy ennyi minden szépen összejöjjön. Talán ezt az erőt veszi észre a srác is, így védekezés helyett inkább félreugrik, méghozzá még éppen időben, így a támadás csak mögötte suhan el, de nem talál be. Mázlija van, így most ismét ő próbálkozhat.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:16 pm

[Lycoris]

*Bizony eddig mindketten fej fej mellett haladtak, ami meglepő is de feketén fehéren így van. A fiú azonban egy egyszerű de annál hatásosabb átkot hoz létre, ami sikerül is, a lány viszont olybá tűnik elhagyja a reflexei , s éppen egy pillanattal később mondja csak ki az igét. Kicsit elnézte a dolgokat, valószínűleg a harc heve miatt, de a varázslat nem jön létre, és a kötél bizony rá is tekeredik a lány testére, teljesen mozgásképtelenné téve őt.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:19 pm

*Ma valahogy semmi sem jön össze, ez rányomja a bélyegét a teljesítményemre is. Na nem mintha egy baromi nagy tehetség lennék varázslás terén, de azért illene valamit felmutatnom, ha már jelentkeztem. Mivel a következő ötletem sem sikeredik fényesre, egy száj húzással toldom csak meg, majd várom a leányzó reakcióját elcsépelt produkciómra. Mikor meghallom az igét, megdermedek, hiszen ismerem, de rögtön be is ugrik egy védővarázslat, amit még Monával gyakoroltam pár hete. Így gyorsan pálcámmal megrajzolom a pajzs méretét kör formájában, majd érthetően kimondom a varázsigét.*
-Scutum!*A koncentráció nem marad el mindeközben, már szinte remegek, annyira koncentrálok és egy vékony patakban el is indul az orromból a vér az erőlködésre. Remélem, hogy sikerül létrehozni, mert ha nem, hatalmas problémával fogok szembenézni, amit nem biztos, hogy megtudok oldani.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 11 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:25 pm

*Eléggé fáradok, ez már egyértelmű, mivel későn kapcsolok és a helyett, hogy időben hoznám létre a pajzsot, bizony elkések vele és hirtelen tekeredik rám a kötél, mely szinte gúsba köt, így moccanni se tudok, csak szépen puffanok a padlón egy halk nyögés kíséretében, hiszen fájt és a fejem is csúnyán beütöttem, így látok hirtelen csillagokat, majd nyöszörgök halkan.*
- Ez nem ér, hogy így nyertél... nem akartam veszíteni... *motyogom még halkan, hiszen tényleg nyerni akartam, de nemsokára vissza is térek ha minden igaz Alexivel együtt a terembe, ahol a kötél már nem lesz rajtam, tehát csak a fejemhez nyúlok, amelyen egy csúnya búb éktelenkedik. Csak pislogok párat ismét, mire Lucius is megjelenik, hogy megitasson a gyógy löttyel, de én csak gyengéden eltolom a kezét.*
- Megvagyok, köszönöm. Majd rendbe jön. Na meg, emlék a páromtól. *pillantok fel Alexire és nemsokára fel is tápászkodom, hogy picit letöröljem magam, úgy lépek hát a fiú elé.*
- Gratulálok... nyertél. És kérhetsz is valamit, amit akarsz. Beismerem, hogy kikaptam. *sóhajtok szomorúan és nem az zavar, hogy kérhet valamit, hanem a harc miatti veszteség, hogy ilyen átokba buktam bele, bár azért az jó, hogy egyikünk se sérült meg durvábban.*

//Köszi Dem a lemesélést Smile //
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:26 pm

*Úgy tűnik lassan el kell gondolkozzak rajta, hogy a szerencse, vagy a balszerencse üldöz, mert éppen amikor azt hiszem végem van, valahogy mégis sikerül kimásznom a bajból, kissé megütöm magamat, de legalább nem érzem, hogy vért könnyeznék, és az irdatlan fájdalom is elmaradt. Így kellve fel nézek a másikra, de most már nem mondok semmit, azt hiszem tényleg le akarja zárni a harcot minél hamarabb , ahogyan én is, de hogy ki fog nyerni, arról egyenlőre fogalmam sincs. A famulusom vissza vonulót fúj, úgy se tud mit tenni, hiszen egyetlen fegyvere két parányi hegyes foga, ami azért kicsit kevés ahhoz hogy hatástalanítson egy mágus tanoncot. Pálcámmal egy kört rajzolok, majd pedig a lány mellkasa felé bökve ki is mondom az igét amivel támadni szeretném.*
-Fatum orbium*mondom ki komoly hangon, remélve, hogy megjelenik az árnygömb, bár ha meg is jelenik még célba is kéne érnie, szóval nem ejtem magam korai örömbe.*

//Nincs mit én is izgultam főleg hogy állt mekkora dobás értékeket kaptatok Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:29 pm

[Serafina]

*Bár eddig tényleg nem sokat tudott felmutatni a leányzó, amikor Mona az árnycsápokkal támad rá, összeszedi magát, s egy erős árnypajzsot hoz létre maga előtt, ügyesen kivédve a támadást, megóvva magát a további sérülésektől. Így hát megint rajta a sor, hogy támadással próbálkozzon.*

[Darren]

*Egy ügyes menekülés után jöhet a nem túlzottan erős, de azért sikeres támadás, így egy árnygömb meg is indul az Inflatusos leányzó felé. Vajon Faith továbbra is ügyesen megvédi magát, vagy ez a támadás most betalál?*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Párbajterem - Page 11 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:30 pm

*Nem hiszem el, hogy sikerül időben elbújnia és mégis, milyen gyáva dolog már ez tőle? Kissé dühösen nézek a fiúra, ki valamelyik szikla mögött rejtőzik és szemeim szinte szikrákat szórnak, amelyet ő is láthat, amint előbújik végre.*
- Nem hittem volna, hogy ennyire gyáva vagy! *jelentem ki morgolódva, miközben továbbra is kissé duzzogok, ahogy őt figyelem. Na de az árnygömb létrehozása sikerül neki, így hát először famulusom próbál meg megvédeni, ha pedig neki nem megy, akkor utána én következem.*
- Scutum! *ejtem ki az árnypajzs létrehozásához szükséges varázsigét, létre is hozva magam körül ha minden igaz a megfelelő pálcamozdulatatl együtt, ha viszont Soraya kivédte Darren támadását, most én támadok.*
- Multus sanguis! *körkörös mozdulatokat írok le a pálcámmal, miközben folyamatosan a fiú felé mutatok. Nem más a tervem, mint kivéreztetni őt, kegyetlenül, durván, mert hogy már nagyon unom ezt a játszadozást kettőnk között és véget akarok vetni ennek, ha kell, akkor ilyen brutális módon is akár.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Párbajterem - Page 11 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:35 pm

*A sok terramágia után Lycoris a pyromágiához nyúl, ám ezt a mágiaágat illetően Alexi elég magabiztos, így ki is jelenti ezt a dolog, mire a lányka csak zavartan elmosolyodik. A mosolyt a fiú is viszonozza, majd csak várja a felé tartó tűzlabdákat, de azért időben létrehozza természetesen a védelmét, így a burok elnyeli az összes labdát, ami csak felé száguld. Azért ő is kezdi érezni kicsit a fáradtságot, hisz elég kiélezett ez a harc, s mivel védve van a burokban, egy szusszanásnyi ideje van is. A lányka pont ekkor dícséri meg őt, mire ismét egy kis mosoly ül ki arcára.*
-Hát te se vagy semmi. Szerintem a suliban még senkivel nem harcoltam ennyire kiegyensúlyozottan. Még mindig úgy gondolod, hogy nincs keresnivalód az iskolában? *kedveskedik kicsit a fiú a párjának, hisz el kell ismerni, hogy tényleg nagyon ügyesen varázsol a leányzó. A finn srác azonban most egy alap, de hatásos igéhez folyamodik, meg akarja kötözni a szépséget, hasonlóan, mint annak idején a Szükség szobájában. Meg is indítja a támadást, s bár Lycoris próbál védekezni, ez nem sikerül neki időben, így a támadás betalál, szorosan megkötözve ezzel a finn szépséget, aki el is huppan a földön, beütve buksiját.*
-Elhiszem, én sem. *feleli a fiú, de már jön is a húzás, s visszatérnek a terembe. A kötél már sehol, s a páros egymás mellett áll, miközben Lucius is megjelenik. Mindketten elutasítják a gyógyitalt, hisz Alexinek nincs is rá szüksége, Lycoris pedig csak egy kis búbbal gazdagodott. A lány szavaira viszont Alexi csak a férfire pillant.*
-Még mindig jobb, mint amit Jasmine kapott múltkor. *talán még a férfi is emlékszik a dologra, hisz akkor is ő volt itt, bár az is igaz, hogy az a lány nem a párja Alexinek. Lucius viszont arrébb lépdel, így ismét a páros beszélgethet.*
-Köszi, de én is gratulálok. Nem mindennapi ellenfél voltál. *mondja teljesen őszintén a fiú, majd átkarolja a szomorkás lányt.*
-Ne csüggedj már. Azt pedig majd kitalálom, mit kérek. Egyelőre nem gondolkoztam ilyesmin. De azért érdekelne, te mit kérnél, ha te nyertél volna. *úgy tűnik, most nem siet ki rögtön a teremből, mint egyéb esetekben, hisz most párjával ácsorog, így nincs hova rohannia. Belial viszont közben elsétál, hisz igazából eddig se nagyon lett kihasználva az ereje ma, a páros beszélgetésére pedig nem kíváncsi.*

//Bizony, köszi Dem a mesélést! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:38 pm

[Faith]

*A srác sikeresen támad a lányka felé, s mielőtt még Faith próbálkozna az árnygömb kivédésével, a főnix ismét közbelép, újfent megvédve gazdáját, akinek így csak a támadásra kell összpontosítania. Azonban valami közbeszól, mivel a pálca csak felvillan, de a varázslat nem folytatódik. Darren jöhet tehát újra, lássuk, most mivel próbálkozik.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:41 pm

*Szerencsétlenségek hosszú sora után most már próbálkozok valamit felmutatni, így az árnycsápok ellen bevetem az árnypajzsot, amit még ellenfelemmel gyakoroltam be. És mikor létrejön, valamint megvéd a támadástól, csak egy boldog mosoly jelenik meg az arcomon, majd ismét elszántság. Gyorsan letörlöm a vért az arcomról, bár előre láthatólag fog még jönni a nózimból egy kevés, ha így folytatom. De most kicsit én is bekeményítek, és néma fohászt küldök a fentiekhez, hogy sikerüljön. Ezért a tanult módon felfelé fordítom a tenyeremet, szorosan összetolva, majd elkezdem ismételgetni a varázsigét, miközben erősen egy szép hosszú, valamit éles dárdára gondolok.*
-Armorum! Armorum! Armorum!*Ismételgetem, miközben még mindig a dárdára gondolok, amely meg is jelenik mancsaimban. Mivel tavaly előtt olasz iskolámban én voltam a legjobb dobó, így fogást keresek rajta, majd elhajítom, remélhetőleg a leányzó valamely testrészében fog landolni.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 11 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:43 pm

*Láthatóan fáradok, egyre inkább kimerültnek érzem magam, de azért még megdícsérem ám a párocskámat, aki tényleg remek pálcaforgató, egy igazi varázsló, amely akár egy példaképpel is felér, de amikor meghallom a szavait, kissé elpirulok zavaromban és le is sütöm szemeimet.*
- Csak kedveskedni próbálsz, biztosan akadt már keményebb ellenfeled. *jelentem ki, de amikor hallom a kérdését, tekintetem ismét a fiúéba fúrom, hiszen igen csak elgondolkodtató most az, amit kérdez.*
- Nem, már nem érzem úgy. Itt a helyem, csakis itt, melletted. *mosolyodom el lágyan és bizony lehet, hogy ez is okozza a vesztemet, ugyanis az átok betalál, már megint. Úgy látszik, hogy ezzel Alexi mindig eléri a célját, legalábbis velem szemben, így dőlök el, akár csak egy zsák, majd végül már a párbajteremben is találom magam, méghozzá Alexivel együtt, de hamar összeszedvén magam már fel is kelek. *
- Jajmár, ne hazudj. Lehettem volna jobb is, egy ilyen gyenge varázslatot nem tudtam kivédeni. *sóhajtok egy aprót, de azért az ölelésbe belebújokén is kissé, így jelentem ki, hogy kérhet is majd tőlem valamit.*
- Rendben, ráérünk vele. *bólintok rá, de amikor meghallom, hogy én mit kértem volna tőle, csak picit elmosolyodom.*
- Azt, hogy mutass be a szüleidnek. *ejtem ki a szavakat, hiszen bár nem érzem még a szerelmet, egyre jobban kötődöm hozzá, ez biztos, szóval jó lenne megismerni a Solsagan családot, megtudni, hogy vajon ők is olyanok-e, mint a srác vagy mások és talán még hozzánk is beugranánk... ez még a jövő zenéje.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:45 pm

[Serafina]

*Sajnos a lányka a sikeres árnypajzs varázslatot követően ismét nem boldogul a varázslással, így nem jelenik meg a kezében az árnyfegyver. Lehet, hogy keményebb volt az az ütközés a futószalaggal, mint gondolta? Mindenesetre most ismét Mona jön.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:47 pm

-Héhé... az se éppen bátor cselekedet, hogy valakit kínzás árán veszünk rá arra, hogy feladja nem gondolod?*vágok vissza most már kissé én is haragosan, hiszen ha már harcolunk ne azt akarja, hogy én adjam fel, bár be kell vallanom ehhez tökéletes lett volna amit használni akar. A támadásomat azonban megint meghiúsítja az a hamuban ujjá éledő szárnyas, ami már kezd nagyon az idegeimre menni, viszont amikor hallom a következő támadást, egy pillanatra még az én ereimbe is hüledezni kezd a vér.*
-Te nagyon végezni akarsz velem...*mondom kissé meglepődve, hiszen két dologtól kell félni, egy a haláltól a másik egy haragos nőtől, na most megláttam milyen az utóbbi és egyáltalán nem bizalom gerjesztő Faith személyébe. Így próbáljam meg egyszer elhívni vacsorázni vagy bármi, na mindegy is, nem maradok sokáig tétlen, kezemet felemelem úgy hogy tenyerem Faith felé nézzen, majd pálcámmal megcélozom az alkaromat, és kimondom az igét*
-Insectum hibernum*mondom ki komoly hangon, bizony ez egy tiltott mágián tanult tantárgy, amivel megfertőzhetem a testét. BÁr el nem intézem vele de talán legyengíthetem, és így közelebb kerülhetek a győzelemhez.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:49 pm

*Úgy tűnik, ma nem úgy alakulnak a dolgok. Többet bénázok, mint szeretnék, és ami támadásom sikeres azt Serafina védi ki. Persze ez a dolog kicsit sincs ínyemre, de azért nem kezdek, eltombolni helyette megőrzöm hideg vérem pont úgy, mint annak idején a ringben. Semmi értelme dühből harcolni, mert akkor egyik támadás se lesz sikeres, helyette összeszedem magam és megpróbálok védekezni. Az árny mágia nagy odafigyelést igényel és igen nagy kő esik le a szívemről, amikor az árnyfegyver nem jön létre, mert így legalább van egy szusszanásnyi időm, most viszont megpróbálom magam felé billenteni a mérleget. Minden kusza gondolatot kitessékelek a fejemből és a következő varázslatra koncentrálok. Már az erőm is kezd fogyni ezért ebbe a támadásba mindent beleadok, hogy létre jöjjön. Rajzolok egy kört, majd kimondom a varázsigét.*
- Fatum orbium. *Bökök pálcámmal egyből Serafina felsőtestére. Remélhetőleg a gyors és nehezen kivédhető árnygömb eltalálja a leányzót fájdalmas égési sérüléseket okozva neki ezzel.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime2011-08-28, 8:52 pm

[Darren]

*Hosszú ideje tart már a párbaj, így nem csoda, ha fáradnak a diákok. Talán ez az oka annak, hogy Darrennek most nem sikerül a Tiltott mágián tanult varázslat, de lehet, hogy csak nem koncentrált eléggé, mindenesetre most ismét a lányka támadhat.*

[Mona]

*Bizony-bizony, Mona is fárad már a párbaj során, ez érezhető, hisz amikor az árnygömbhöz folyamodik, a pálca vége épphogy csak felizzik, de már ki is alszik, így nem jön létre a támadás. Vajon most Serafina sikeresebb lesz?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbajterem - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
11 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: