Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Járható utak- Az Ösvény

Go down 
+76
Sophie Black
Vladislav Kerensky
Demetrius
Connor Diamond
Sideris Valbraith
Azrael
Ginger Rosenberg
Rachel Williams
Carolayn Natri
Lionel Dustsnow
Jessica Turner
Conrad Dietrich
Ashi Angel
Naomi Teigneux
Brian Valentine
Völgyesi Félix
Mathis Boll
Alice Sinclair
Aristarkh Y. Zhukov
Élias Adachi
Noel
Mikaela Johnson
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Serafina Damiana
Brianne Layton
Raiden Carvex
Alinox Ingren
Mona Braxton
Elisaveta Varlock
Kimberly Fox
Scott Renfield
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Krónikás
Nymphadora Giovanni
Axel Knoxville
Becky Rider
Miroslav Volodya
Sean Derly
Illya Imbecairwen
Raven Dragonov
Varg Yrjanfrost
Octavia Blackwood
Bellatrix Lindroos
Lilibeth Mabelle
Zoey Fleming
Ryan Bourton
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Jake F
Garrett Osborne
Daniel A. Werder
Lisa Renfield
Cassidy Clayton
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Nathaniel Cornwlade
Lucius Benedict Fenris
Jane Swan
Ezekiel Opus
Nil Moriarty
Faith Craven
Jasmine Miels
Jack Sharpy
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Michelle Norton
Mordana Liward
Sverkir Erik Bergstrom
Mordred Wasimir
Daphne Alucard
Josh Barker
Mesélő
80 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-05-03, 1:02 pm


*Mostanában egy csomó időt Alinox-szal töltök. Együtt csináljuk a házikat és… ennyi. Csak úgy még nem igazán voltunk el. Most is épp egy házi feladat céljából sétálunk az Ösvényen. Halotti mágiából kaptuk azt a feladatot, hogy ez erdőben lévő állatok közül egyet tegyünk a szolgánkká és ismereteim alapján az Ösvény bevisz az erdő mélyébe. Nem tudom milyen állatot fogunk itt elkapni, de mindegy is egyelőre.*
- Örülök, hogy eljöttél velem. Nem akartam egyedül sétálni az erdőben, meg amúgy is élvezem a társaságod. *Ma nagyon tevékeny nap elé nézek. Nem elég, hogy ismét egy házin dolgozom, hanem még reggel varrtam is. Bizony, megint megálmodtam, hogy mit kéne alkotnom a néhány napja vett fekete pulóverből. Amint tökéletesen megszületett a terv nem is bírtam tovább aludni. Összekészülődtem, befontam a hajamat és egyből munkához is láttam így született meg ez a remek kabát, ami most rajtam van. A kabáthoz vettem egy fekete csőfarmert, fehér szegélyű kivágásokkal és egy fekete bakancsot sötétlila csillagos cipőfűzővel és egy rövid ujjú fehér garbót a kabát alá. A kapucnit fölhúztam a fejemre, szememet kivételesen sötétre kifestettem, amit a mindig használt fekete rúzs tett tökéletesen sötét varázslóvá. Reggel elégedetten mosolyogtam gonosz arcomra.*
- Ott voltál az órán és tudod, miről van szó, vagy elmeséljem, mit kell majd tennünk? *Fordulok Alinx-hoz. Remélem mindet elhoztam, ami kelleni fog. Van, nálam kréta bár nem tudom mennyire fog ez látszani a földön, de ha nem fog fogni, akkor majd, maximum egy faággal belekarcolom a jelet. Hoztam magammal még vizet is, mert órán ki lett direkt emelve, hogy nem keveredhet a vérünkkel.*
- Arra gondoltam, ha már ketten vagyunk és létrehozunk egy félórás szolgát, akkor az „élete” utolsó 10-15 percében harcolhatnánk vele, de előtte még gyakorolhatnánk vele. *Töprengek el. Ha már házit csinálok, akkor legalább izgalmas legyen.*
- Jajj kitaláltam még valami! *Sikkantok fel azonnal az ötletemen. Elég egyedi –az-az totál elvetemült-, de miért ne próbálhatnám ki? Azért járok ebbe az iskolába, hogy az itt beszerzett tudást hasznosítsam. Jó lehet nem így kéne, de ez akkor is szuper lesz még akkor is ha Alinox nem egyezik bele.*
- Mit szólnál ahhoz, ha rájuk rajzolnánk a tegnap gyakorolt érzékelés bélyegét? Olyan lenne, mintha mi is harcolnánk… Jó tudom, hogy nem gondolkodna, majd meg ilyesmi, de kipróbálhatnánk. Mondjuk két rókán. Csak van erre egy róka vagy bagoly, vagy valami. *Nézek körbe hátha valami mozgásra leszek, figyelmes közben pedig a táskámban kotorászok, hogy elővegyem a csemegét, amit hoztam.*
- Vagy ha más nem akkor ez ide hozza őket. *Mutatom meg a kezemben lévő pár virslit.*

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-05-03, 1:21 pm

* Monával elhatározzák, hogy megcsinálnak egy házit, méghozzá most halotti mágiát. Eddig minden gyakorlati házit szobatársával csinált meg, mondhatni kezdenek összeszokott párossá válni e téren. Viszont az a helyzet, hogy Alinox még nem volt halotti mágia órán, így arról sincs halvány lila gőze se, hogy most mi is a feladat.*
- Elmondanád, mi is pontosan a feladat? Mert bevallom ennek most nem néztem utána.* kérdezi a lány, aki most egy világoskék farmert visel tornacipővel, valamint egy sötétkék pulcsit. Haja most is, mint az esetek többségében természetes hullámokban omlik a vállára.
Mona hirtelen nagyon lelkes lesz, és szinte nem is érti a barna haj lányka, hogy miről hablatyol.*
- Héé Mona állj le, mert fogalmam sincs miről beszélsz. Milyen szolgát kell létrehozni? Milyen harc?* szól rá évfolyamtársára Alinox nevetve. Vicces, hogy be tud lelkesülni egy feladaton ez a lány, de szerencsére nem idegesítő módon csinálja, hanem inkább furán aranyos.*
- Most nyugodj le, és az elejétől mondd el, hogy mit kell csinálnunk.* kéri társát a lány.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-05-03, 1:47 pm

*Mivel Alinox az egészből egy kukkot nem ért így muszáj neki elmagyaráznom, hogy mi miért is barangolunk az erdő közepe felé. Veszek egy mély lélegzetet, hogy kérésének megfelelően megnyugodjak és higgadtan, nyugodtan beszéljek, gondolkodjak, viselkedjek.*
- Rendben mindent elmagyarázok, de előtte vedd elő a pálcádat, hogy közben haladjunk is a feladattal.
*Azzal a két darab virslit a szemben lévő sziklára helyezem hát, ha rá kap két ragadozó állat. *
- Na, a csali kész. Ha megjelenik itt valamilyen ragadozó a stupporral támad, meg a jobb oldalit utána pedig eltörjük a nyakukat. *Gyorsan vázolom a helyzetet, majd megfogom Alinox kezét és a bokorba húzom, hogy elbújhassunk az állatok elől. Majd gyorsan elmesélem, hogy mit is kéne csinálnunk az elkapott ragadozókkal. Igyekszem úgy mesélni, ahogy órán halottam és szerintem ez többnyire sikerül is. Kicsit hosszú lett, de nem baj, mert még mindig nem haraptak rá a virslire az állatkák. Már pár perce csöndben ücsörgünk a bokor mögött, amikor mozgást hallok szemből. Kikukucskálok az egyik lyukon és két róka az. Elmosolyodok, majd jelzek a csajszinak, hogy dolog van és csak úgy, ahogy megbeszéltük. Ujjammal háromig számolok, majd egyszerre kiugrunk a bokorból elkiáltva 1-1 átkot.*
- Stupefy! *Amint Alinox rókája is eszméletlenül hever, akkor odalépek az enyémhez és eltöröm az állat nyakát.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-05-03, 3:07 pm

//olvad//

* Mona annyira belelkesül a házi feladatból, hogy kicsit hadarni kezd, ráadásul Alinox még azt sem tudja, mi a feladatuk. Végül felvilágosítja, hogy mit is kéne csinálniuk, azaz hogyan kell létrehozni egy élőhalott szolgát. Az Exortusos lány bólint, hogy megértette szobatársa szavait, miközben ők arra várnak, hogy a kihelyezett virslire rákapjanak az állatok. Hamarosan meg is jelenik két róka, mire előrontanak a bokorból, ahol eddig gubbasztottak.*
-Stupor!* kiáltanak mindketten, mire a két állat ájultan esik össze. Mona nem teketóriázik sokat, odalép, és eltöri a nyakát. Alinox kicsit habozik, nem szereti megölni az állatokat, de végül ugyanúgy eljár, mint ahogy szobatársa. Most tehát már csak meg kell csinálni a szolgát. Természetesen a "csak" idézőjelben van, hiszen nem olyan egyszerű, bár nem a legnehezebb.
Kezébe fogja a krétát, és a földre rajzolja a pentagrammát, majd a rókához lép, és kivágja a szívét, végül a jel közepére rakja, de vigyáz, nehogy hozzáérjen a krétához. Következő lépésnél picit megvágja az ujját, hogy véres legyen, majd hozzáér a szívhez.*
-Corpus Mortem!* mondja ki a varázsigét a lány, mire az idéző kör vörösen felizzik. Mivel a szívvel nincs több feladata, ezért visszateszi a róka élettelen testébe.*
- Hippokrax!* ezzel a seb összeforrt, majd még egy varázsszót ki kell ejtenie a száján.*
-Resurrectio!* mondja, majd vár, hogy életre keljen szolgája. Nem is kell sokat várnia, a róka kinyitja a szemét, majd feláll, és gazdája mellé lép.*
- Te jössz Mona.* szól társának, mire az is elvégzi ugyanezt a folyamatot.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-05-03, 3:46 pm

*Kiugorva a bokorból lefegyverzem a rókát, majd haladva az árral el is töröm a jószág nyakát, hogy ne szenvedjen, ha észhez tér. Alinox kicsit habozva ugyan, de követi a példámat ezután szépen egymással párhuzamosan haladunk a szolga életre keltésében, csak amíg ő a krétát használja, hogy a pentragamma meglegyen, addig én egy bottal rajzolom bele a talajba.
(Ha ez nem lehetséges, akkor én is krétával rajzolom meg a jelet)
Majd a jószágot elterítve a tőrömmel felvágom a mellkasát, hogy hozzáférjek a szívéhez, amit néhány metszéssel ki emelek a mellkasából, majd a pentagrammához lépve belehelyezem a szervet figyelve arra, hogy ne keveredjen a vérrel semmi. Ezután a táskámban lévő vízzel leöblítem a kezem, majd folytatom a munkálatokat. Megvágom az ujjamat, majd a döglött állat szívére csepegtetek pár vért, hogy létrejöjjön kettőnk között a kötés. Kezemet a szívre helyezem és elsuttogom a Corpus Mortem igét. A megrajzolt kör vörösen felizzik. Megfogom a szívet, majd az állatba helyezem és a Hippokrax varázslattal rögzítem a szívet a helyén. Egyetlen lépés van hátra, ami pedig nem más, mint még egy ige.*
- Resurrectio! Talpra! *Parancsolom meg élőhalott szolgámnak.*
- Szerintem ügyesek voltunk. Ideje, hogy gyakoroljunk velük utána meg jöhet a harc.
*Mosolygok rá Alinox-ra utána pedig sorban adom az utasításokat a rókának. Mondom neki, hogy edzés gyanánt fusson három kört, utána megkérem, hogy támadjon rá a közelben lévő csenevész fára, majd, hogy hozza ide a botot, amit eldobtam neki. Az órámra pillantok és látom, hogy már csak 12 percünk van, vissza mielőtt eltűnnek a szolgák.*
- Alinox kezd lejárni az idő. Ideje, hogy kezdjük velük valami komolyabbat. *Célzok arra, hogy most meg fogom támadni szolgáját, és ha nem vigyázz akkor baja eshet. Először arra gondoltam, hogy felrajzolom rá az érzékelés bélyegét, mert mostanra elvetettem az ötletet hisz nem éreznék mást csak a fájdalmat, amit a másik róka okoz az én szolgámnak. A párbajtárssal szemben állva helyezkedek el, majd kezdetét veszi a harc.*
- A küzdelem elkezdődött, ideje, hogy te is támadásba rendülj. Támadd meg a másik rókát!
*Parancsolom meg azonnal szolgámnak, aki azonnal teljesíti utasításomat. Lendületet vesz és megtámadja a másik állat nyakát, aki szintén parancsot teljesítve visszatámad, de hogy ne legyen, olyan könnyű dolga közbelépek.*
- Kitérés a támadás elől! Támad! *Mondom közben folyamatosan a parancsokat. Elég látványosra sikeredik a két állat küzdelme, de néha azért felszakad a harapásoktól a bunda. Nagyon élveztem az egészet, de a jószágok most már eltűntek, mert az idő lejárt. Izgatottan nézek fel Alinoxra, majd elnevetem magam.*
- Hát ez elég izgalmas volt. Ilyen lehetett régen a gladiátor harc. *Karolok bele háztársamba majd cseverészve hagyjuk el az erdőt.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-05-03, 4:01 pm

* Mindketten létrehozzák élőhalott szolgáikat, majd Mona elkezd gyakorolni sajátjával, ezért Alinox is ezt teszi.*
- Fuss oda!*mutat egy közel levő fára, mire a róka teljesíti a parancsot. Eldob egy botot, és visszahozásra készteti. Az állat ezt is megteszi. Még végrehajtat pár feladatot szolgájával mikor évfolyamtársa figyelmezteti, hogy már nincs sok időnk, és a létrehozott lények eltűnnek.*
- Rendben.* bólint a barna hajú lány, de szinte nyelni nincs ideje, Mona rókája már támadásba is lendül.*
-Védekezz! Támadj! A nyakát harapd! A lábát!* kiáltja a parancsokat saját állatának, de társa sem rest. Élőhalott szolgáik harcolnak, kisebb-nagyobb sebeket ejtve egymáson.
Egyszer csak mindkét róka eltűnik, letelt a fél óra... Mona ezt az egészet ahhoz hasonlítja, mint a gladiátor harc.*
- Én inkább úgy fejezném ki magam, hogy a kakasviadalok és a kutyaviadalok lehetnek hasonlóak.* mondja a lány.
Elpakolják a cuccaikat, majd egymásba karolva kisétálnak az erdőből, vissza az iskolába. Egyre jobban megkedveli szobatársát, mondhatni már barátnőkké váltak.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 1:00 pm

* Igen hosszúra nyúlt az éjszakám minek csak hajnaltájt vetettem véget s bár még dél sincs, az ágy kivetett magából így hát arra jutottam, hogy teszek egy sétát a szigeten annak ellenére, hogy mérhetetlen fáradtság nyomja lefelé vállaimat. Még sincs sok kedvem a szobámban ücsörögni így hát a reggeli teendők elvégzése után nem sokkal már a révész csónakjában ücsörgök s ringatózok a tengeren, hogy elérjem célom. Amint kiszállok lassan megindulok az ösvényen, hogy merre kívánkozom azt még magam sem tudom, de majd csak kikötök valahol efelől szemernyi kétségem sincs. Túl nagy ez a sziget ahhoz, hogy hamar bejárjam s eldöntsem mit is csináljak ma, de majd menet közben talán ez is kialakul. Egy fehér felső és egy térdig érő fekete nadrág van rajtam egyszerű tornacipővel, hajam laza copfba felkötve a fejem tetejére, hogy ne melegítse nyakam, mivel ma is igazán jó idő van. Végtére is júniust írunk már, szóval nincs is ezen mit csodálni...*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 1:11 pm

*Kissé besűrűsödtek a napjaim most, hogy már a második évfolyamot taposom, hiszen le vagyok maradva és nem ártana behoznom se magam. Jelentkeztem a párbajszakkörre, tehát jól kellene majd teljesítenem és ezért is mászkálok most is egy könyvvel a hónom alatt. Pyromágia, ennek az elméleti részét olvasgatom, hiszen a gyakorlat reményeim szerint könnyedén fog majd sikerülni, de a lényeg most már az, hogy az ösvényen tartok az egyik kedvenc helyem felé, tehát vagy a vízeséshez, vagy a tóhoz, melynek partjára leülve majd nyugalmasan tölthetem el a következő pár órát. Fura lehet ez, hiszen nem vagyok egyedül, ugyanis mellettem totyog a fekete sárkányom, aki most már egész jól kezdi megszokni ezt a világot, bár néha még furcsán néz egyes állatokra, de majd megtanulja kezelni mindezt. Mivel kellemes idő van, ezért nem öltöztem túl, egy fekete, térdig érő nadrág van rajtam, fekete színű pólóval, mely nem nagyon, de kissé mégis csak rátapad izmos testemre. Lábaimon kényelmes, szintén fekete színű sportcipő található, hajam pedig mint mindig, most is kissé kócos, már csak a megszokás miatt is. Így sétálgatok, egészen addig, amíg nem messze tőlem meg is látok egy leányzót. Még soha nem láttam, ebbe biztos vagyok, így nem vagyok rest inteni fejemmel Marcannak, hogy gyorsítson. Szárnyra is kap a kölyök sárkány, én pedig hamarosan az ismeretlen leányzó mellett lépkedek.*
- Szia. *köszönök rá egy apró mosollyal, miközben felpillantok az égre, ahol mögöttünk már követ is a famulusom és ahogy mellénk ér, nemsokára ismét a földön követ minket.*
- Tudod, még elég új vagyok erre, meg tudod mondani, hogy melyik ösvény hova vezet? *nem ismerem még igazán a szigetet és talán még más érdekességekkel is szolgálhat a számomra, hogy új helyeked fedezhessek fel, így hát tőle várnék valamiféle választ, de hamar észbe kapok, hogy a bemutatkozás elmaradt, így állok hát meg, kissé felé fordulva.*
- Amúgy Raiden vagyok, Cruorises. *biccentek felé és ha engedi, akkor a kezét is megrázom kissé és még egy kis mosolyt is bezsebelhet tőlem a lány.* - És Téged hogy hívnak? *érdeklődöm azért felőle, hiszen nem ártana bővítenem az ismerettségi körömet.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 1:28 pm

* Nem sietek sehová így hát elég lassan taposom az utat s sötét szemeimmel a jól ismert környezetemet fürkészem néha padig csak úgy nézek magam elé vagy el a távolba de hosszú ideig semmi se köti le figyelmem, mivel nem újdonság az amit látok. Kezeimet időközben kis zsebembe süllyesztem ujjaim helyét, mivel szinte csak annyi fér be belőlük, túl laza ez a nap, talán nagyon is az azt nézve amihez szoktam így azon kapom magam, hogy titkon azért rimánkodok, hogy valami földöntúli erő vonjon el innen és dobjon be a mély vízbe vagy bárhova, most igazán nem bánnám ha meglepetésként érne valami. Annyira elmerülök ebben a néma kérlelésben, hogy észre se veszem a mögöttem keletkező s egyre hangosabbá váló léptek zaját, így csak a fiú felé fordulok, ki megszólít az ösvényen.*
- Hello.* pillantok felé s picit meg is lepődök talán ahogy hirtelen ránézek, olyan érzésem támad mintha láttam volna már valahol. A kis sárkány ki csatlakozik hozzánk még jobban meglep s ahogy a kérdést is meghallom egyre inkább úgy vélem, hogy le vagyok maradva.*
- Nem lehetsz annyira új ha van egy famulosod.* pillantok le az állatra, mert hát hülye nem vagyok, tudtommal eddig senkinek sem volt egy ilyen állat kis kedvencének titulálva.*
- Egyébként ez az út a városhoz vezet, Mystralhoz, de megmondod hova szeretnél kilyukadni akkor megmutatom az utat.* elég sok helyen le lehet térni erről az ösvényről s talán úgy könnyebb lenne a dolgunk ha a céllal tisztában vagyok.*
- Én Jas vagyok, örvendek.* veszem elő kezem s fogadom el az övét egy cseppnyi mosoly kíséretében majd visszaveszem és vetek egy pillantást a sárkányra.*
- Ő ki? Aranyos... vagyis csak annak tűnik.* azért a két lépés távolságot nála is megtartom, nem bízok én benne, főleg, hogy tüzet is okád ha kedve tartja szóval brrr.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 1:53 pm

*Ahogy közeledem felé, érzékelem ám, hogy nem igazán vesz észre, bizonyára igen csak el van gondolkodva, de hát ez nem gond, megszólítom inkább, hogy valamiféle beszélgetést sikerüljön kezdeményeznem felé és ahogy hallgatom a szavait, csak lágyan elmosolyodva rázom meg kissé a fejem.*
- Hát pedig az vagyok. Pár hete érkeztem, csak Ms. Valbraith úgy vélte, hogy többet tudok az elsősöknél és pár teszt után évfolyamot léphettem... így van nekem ő is. *mutatok Marcan felé és talán most már összeállhat a lány fejében is a kép, hogy nem hazudok, tényleg még új vagyok errefelé. Amikor viszont hallom, hogy visszafelé tartok a városba, kissé elhúzom a számat.*
- Inkább az érdekelne, hogy milyen nyugodt helyek vannak? A tónál és a vízesésnél már jártam... tehát valami más hely érdekelne, ahol tanulgathatok. *emelem fel a pyromágia könyvem, de az biztos, hogy Mystralba nem fogok vele visszatérni, valahogy ahhoz egy pici kedvem sincsen, most inkább a természetet akarom élvezni, akár csak a sárkányom. A kézfogás megtörténik idő közben és amikor hallom, hogy aranyos, ő csak egy kis füstöt fúj ki az orrán, én pedig lágyan a fejére teszem a kezem.*
- Nem nevezném annak, inkább veszélyes... és tudod, egyedit akartam. Neked is van? *valahogy sejtem, hogy nem elsős, de ha mégis, akkor majd úgy is ki fog derülni a számomra, most tehát csak tovább érdeklődöm felőle.*
- Amúgy Marcannak hívják. *a sárkány kissé széttátja a száját, mintha nevetne, majd szárnyait is felemeli és kissé színpadiasan meg is hajol, majd ez után pedig már fel is repül, hogy odafent kövessen minket.*
- Még nem igazán szokta meg ezt a világot... na de akkor merre javaslod? Te vagy itt régebb óta. *kérdezem és jégkék tekintetem a barna szempárba fúrom.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 2:14 pm

* A fiú felé fordulok s bár úgy vélem láttam már valahol azért ez még sincs így, biztosan tudnám ha találkoztam volna vele, hála az én jó memóriámnak. Mivel egy famulust is megpillantok kissé elcsodálkozom mert szinte minden másodikost ismerek vagy közelről vagy távolról, de ezt a fiút még nem igen s általában az elsőt is végig kell taposni ahhoz, hogy valaki másodikossá váljon.*
- Áh szóval te ilyen okos vagy, nem semmi.* fürkészem végig, na nem mintha ezt így kívülről letudnám olvasni róla, na meg amúgy se számít sokat e tekintetben a külső. Inkább csak magam kedvéért teszem ezt majd felvilágosítom arról, hogy éppen merre is tart. Körbetekintek majd kissé felvonom vállam.*
- Szerintem a tó és a vízesés a legnyugodtabb. De van a barlang is, mi kicsit sötét de könnyen segíthetsz magadon, vagy egyszerűen csak beveted magad az erődbe és letelepszel egy fa tövében.* felelem, mivel nem hiszem, hogy a bűzös lápnál vagy éppen a titokzatos vároromnál talál nyugalmat a többi helyről ne is beszéljünk. A bemutatkozás után a sárkányra pillantok s bár képletesen értettem az aranyos szót hamar megtudom, hogy veszélyes.*
- Szerintem egyediségre sikerült, még senkinek sem láttam ilyen famulust.* gondolkodok el egy pillanat erejéig majd aprót bólintok.* - Nekem is van, de most nincs velem...bár őt ismerve hamar kiszabadítja magát a négy fal közül.* mosolyodom el, erre már számtalanszor sor került, úgyhogy nem döbbennék meg ha egyszer csak a vállamra zuhanna egy hatalmas fa ágáról.*
- Ha látsz egy majmot az tuti az enyém...csak nekem van úgy tudom.* ebből a szempontból az enyém is egyedi na de látom sürgős az útmutatás úgy hogy karom lendítem a megfelelő irányba.*
- Arra a vízesés emerre pedig a tó... ha gondolod elkísérlek egy darabon aztán hagylak tanulni. Én egész este tanultam, úgyhogy kifárasztott rendesen.* pillantok a fiú hóna alá csapott jegyzetek vagy könyv felé majd várakozón nézek vissza a jégkék tekintetbe.*
- Mit fogsz tanulni?* indulok meg aztán lassan, ha nem akarja hogy vele menjek akkor majd én tovább megyek ő pedig megy amerre lát.*

Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 3:10 pm

*Ahogy hallom és látom a tekintetén, kissé meglepi mindaz, amit most hall, hogy még csak nemrég érkeztem ide, de máris a második évfolyamot taposom. *
- Hát mondhatjuk úgy is. Tudod, otthon jó tanárom volt és már sok mindent megtanultam. *döntöm kissé oldalra a fejem, de egyértelműen teszek azért, hogy itt tartsak és most se véletlenül van a kezemben az a bizonyos könyv.* - Ezért is neveztem be a párbajszakkörre... kíváncsi vagyok, hogy mit tudok egy harcban. *mesélgetem még neki, majd ez után pedig egy kis eligazítást is kérek tőle, így térek hát rá arra, hogy hol jártam és ahogy a barlangot mondja, úgy megcsóválom kissé a fejem.*
- Az nem felel most meg. Elméletet nézem át, tehát olvasgatni szeretnék és a friss levegőn... ez esetben lehet, hogy megyek a zuhataghoz. *gondolkodom el hangosan, de közben a sárkányom is előkerül ám, így mutatja be magát, egy picit még füstölögve, hiszen új számára is a szervezete, még meg kell ismernie.*
- Na, ez jó hír. Bár szerencsére a sárkányokból is több fajta van, tehát ugyanilyet biztosan nem tudnának csinálni. *hiszen minden apró részletét én dolgoztam ki. Na de ahogy Jas is mesél, akkor nevetek fel kissé, hiszen nem hittem volna, hogy ennek a lánynak pont egy majma van.*
- Na és milyen majom? Gondolom nem orángután... *kíváncsiskodom még egy picit, de tényleg eddig még én se futottam össze olyan lénnyel. Mindenesetre ahogy mutogatni kezdi az utakat, úgy nézek ide-oda, majd hamarosan bólogatok is párat és ahogy hallom, hogy velem tart, csak bólintok egy aprót.*
- Csak gyere nyugodtan és egyébként Pyromágiát. Már régóta érdekel, gondoltam akkor ideje belevetnem magam, de ha már a vízeséshez megyünk, lehet úszom is egyet. Nagyon meleg van. *simítok ki egy picit nedves tincset a homlokomtól, hiszen izzadok én is, mégha nem is bűzlöm, azért a hideg víz jót tenne.*
- Na és te mit terveztél mára? Hová tartasz, már ha nem titok? *tudakolózok és ha minden igaz, akkor hármasban meg is indulunk a csodálatos part felé, mely lehetőleg nincs túl messze.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 3:28 pm

* Minden esetre e szempontból is egyedi a fiú, nem tudok róla, hogy menet közben valaki évfolyamot lépett volna mióta itt vagyok, de hát ehhez van még egy mosolygós szavam.*
- Minden esetre gratulálok.* vagy nem szokták ezt mondani? Mindegy én megtettem, azért nem mellékes az, ha valaki ilyen okos, bár van még pár ismerősöm kik köpik vágják a tanulmányokat szóról szóra. Felvetek pár helyet ahol esetleg a tanulásba temetkezhet, bár részemről én is a vízesést és a tavat ajánlanám mivel a többi nem éppen nyugodalmi állapotáról híres. Szavaira bólintok majd a famulus színpadias mutatványát és bemutatását is megpillantom mi egy kis mosolyt csal az ajkamra.*
- Biztosan nem...hisz minden famulus egyedi.* ég ha látszólag hasonlítanak is azért ez nem így van, mivel biztosan más és más tulajdonságokkal áldották meg teremtőjük. Aztán én is elkottyintom, hogy mellettem minek kéne sertepertélnie mire a fiú felnevet s tovább kérdezősködik.*
- Picike...csuklyásgerkóf. Miért olyan hihetetlen ez? Eddig mindenkit meglepett...* döntöm picit oldalra a fejem kíváncsiskodva, az túl snassz lenne ha nekem is valami nagymacskám lenne, a fél évfolyam ugyanis azzal büszkélkedhet. Megmutatom a két lehetséges utat s ha nem bánja vele is tartanék, én ráérek s legalább talán megismerhetem picit ezt a számomra új fiút. Így indulok hát el s ahogy hallom nem zavarnék, aminek örülök is.*
- Ó azt imádom! Kedvencem lett így másodikban s Lucius nagyon jól tanítja. Kíváncsi vagyok, hogy a többi elemmel mit kezdünk majd...* dugom megint zsebre kezeimet, talán a fiút nem zavarja a tegeződés a magisztert illetően, hisz egymás közt vannak s mivel nem tudom még konkrétan, hogy mit kezdjek majd magammal, ezért lehet, hogy ennyire vonzanak az elemek is.*
- Nem titok.* pillantok a fiúra mosolyogva.* - De sajna semmi konkréttal nem tudok előállni mert séta közben akartam kitervelni. Amúgy szakkörön majd találkozunk...én is megyek.* nem felejtettem el csak valahogy elsiklottam felette.* - Remélem nyerek...tudod szakkörön mindig elpártol tőlem a szerencse.* húzom el a számat, mivel eddig ha talán egyszer nyertem? Igen valahogy úgy pedig mindig nyernem kéne, hisz ügyes vagyok.Elvileg.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-13, 3:41 pm

- Köszi szépen! *biccentek felé a kedves gratuláció hallatán, hiszen még nem mondták ezt és Luciusról se tudom, hogy miképpen is vélekedik minderről, hiszen a testvére vagyok, bár tény, hogy megtagadtam őket, ahogy ők is engem, tehát részben már semmi közünk sincs egymáshoz. Fura egy helyzet és valahogy most már egyre jobban zavar, főleg, hogy ismét egy helyen élünk. Na de próbálok nem ismét ezen morfondírozni, így hozzuk szóba a famulusokat, melyek elég hasznos kis teremtmények, én legalábbis annak tartom Marcant, arról nem is beszélve, hogy milyen jól kijövünk egymással. Ahogy viszont hallom, hogy Jas-nek majma van, kissé meglep a dolog, így nevetek fel, persze nem gúnyosan, csak egyszerűen jókedvűen, de ahogy mesélget, kissé visszafogom ám magam.*
- Azok nagyon aranyosak és nem is tudom. Csak fura, hogy egy lány majmot választ, ennyi az egész. *mondom neki vállat vonva, hiszen tényleg nem más volt a nevetésem tárgya. Inkább megindulunk egymás mellett és közben azt is tudatom vele, hogy miről fogok olvasni, de ahogy lelkesedni kezd, a tárgy, majd pedig Lucius után, csak halkan sóhajtok. Nem lep meg, hogy így szólítja, Siderist én se mindenki előtt magázom, de most csak marad a néma bólogatás, majd agyalok is rajta, hogy mit mondjak, mert az igazságot biztosan nem fogom.*
- Biztos vagyok benne! *fordítom felé a fejem, majd kissé el is mosolyodom.* - Hiszen nem véletlenül lett ő az egyik magiszter, bár még mindig felfoghatatlan a számomra, hogy egy aurorból, aki a Minisztériumnak dolgozott, hogy lehet egy Feketemágus képző egyik vezetője. *fürkészni kezdem ismét az arcát, hátha megtudok tőle egy kicsit többet a dolgokkal kapcsolatban, főleg úgy, hogy fogalmam sincs arról, ki hogy is viszonyul a férfihez, pedig sok minden érdekelne ám és a magánélete is. Vajon ki az a diák, akivel együtt van? Láttam már képen, de szívesen megtudnék róla többet is.*
- Egyébként azt hallottam, hogy egy diákkal jár... ő milyen? Hasonlít Luciushoz? *próbálom úgy beállítani ezt a beszélgetést, mintha csak puszta érdeklődés lenne egy új diáktól, pedig igazából a bátyám után kutatok, bár hogy mennyi sikerrel, az majd idővel kiderül, ahogy az is, hogy nincs semmi más dolga se ennek a leányzónak, így bólogatok ismét párat.*
- Akkor velem tarthatsz, legalább megismerhetlek és mesélhetsz nekem egy kicsit. *kapok is az alkalmon hamar, majd amikor megtudom, hogy ő is jön szakkörre, jégkék tekintetem ismét felcsillan.*
- Akkor még az is lehet, hogy egymás ellen fogunk küzdeni, majd meglátjuk. ~ hagyni viszont nem fogom magam. ~ *az ösvénynek viszont már vége, így pillantjuk meg a vízesést, ahova hamar meg is érkezünk, majd az egyik farönkre le is fektetem a könyvem, Marcan viszont érdeklődve kezdi el tanulmányozni a vízet, hiszen ő még nem járt eddig itt.*
- Van kedved fürdeni? Vagy neked még nincs elég meleg hozzá? *én mindenképpen megmártózom, ezért is érdeklődtem tőle is, hogy ne tűnjek bunkónak. Így kapom le cipőimet, majd jöhet a többi ruha és nemsokára már csak egy fekete boxerben állok előtte. Valószínűleg látott már ilyet, tehát hátat is fordítok neki és megindulok a víz felé, láthatólag engem nem fog meghatni a külseje, nem azért hívtam be, hogy láthassam kevesebb ruhába, engem az ilyen apró örömök nem boldogítanak.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 3:01 pm

*Most, hogy már nincs akkora kánikula, egyértelműen futáshoz alkalmas az idő. Ezért is keltünk fel olyan korán Eyolf-al és már vagy hajnali 7 óra óta idekint vagyunk és futunk az erdőben. Viszont most már ideje lenne kicsit pihenni, így a fekete farkast lehagyva nemsokára már az ösvényhez érünk ki, ahol egy kicsit megállok, majd előre görnyedek, kezeimet pedig a térdeimre téve fújom ki lassan a levegőt, a famulusom pedig csak lihegve rázza meg a bundáját, láthatóan ő is kiemelegedett. Ha valaki egyébként erre járna, akkor egy fekete nadrágot srácot láthat, fekete sportcipőben, de felső nélkül. Kiizzadtam, tehát nem volt sok értelme, hogy pólót húzzak, bár testem most nem éppen rózsaillatú és arcomon és kócos tincseimen is látszanak az izzadtság nyomai, akár csak egész felsőtestemen, engem ez egy picit sem zavar. Nem szokásom szégyenlősnek lenni és ha valaki adni akar a testére, akkor az tesz is érte. Én is ezt csinálom folyamatosan és a vérfarkasság pedig már mellékes, az plusz löketet ad.*
- Na, visszatérjünk? *fordulok a famulusom felé, ki végignéz az ösvényen, mindkét oldalt megfigyelve, majd lassan indulni kezd a város felé, ezzel jelezve, hogy igen, benne van ő is abban, hogy visszatérjünk. Hamarosan felzárkózom mellé és kocogva haladok tovább a hosszú földes úton, élvezve a hűs szellőt. Nem valószínű, hogy megfázom, de ha mégis, akkor max kérek valakitől egy forró teát, az mindig jól esik.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 3:15 pm

* Nemrég pakoltam ki, és már már is útnak indulok. Talán minden elsős ilyen az első napján, vagy csak én, de ez számomra mellékes. Azzal vagyok elfoglalva, hogy minél több helyet ismerjek meg. Most a kinti résszel kezdem, hisz biztos vagyok benne, hogy a szabadidőmnek hozamos részét idekint fogom tölteni. Fel is veszem a fekete kapucnis pulcsimat, aminek a hátulján egy piros Angel felirat virít. Még magamra kapom a csőnacim és ráaggasztom a láncom, amin egy skorpió medál díszeleg. Felveszem a tornacsukám, még összekötöm a hajam, és már indulok is. Nem nagyon festem magam, hisz így is megvagyok elégedve magammal, meg hát nehogy már csak nyolc kiló vakolatot lássanak belőlem. Az utam Seol szigete felé vezet. Még most sem tudom elhinni, hogy itt vagyok. Ez volt minden álmom. Miközben sétálok rátérek egy ösvényre. Nézem a fákat meg a bokrokat, mikor meglátok valami feketét. Meg is állok, hogy jobban szemügyre vehessem, és már látom is, hogy egy farkassal van dolgom. Egy kicsit meg is ijedek, hisz mi van, ha bánt? Ami mégfurább szinte mellette látok egy srácot.*
~ Hát ő nem fél? És ha bántja?~* ötlik fel bennem a gondolat, és aggódva figyelem. Végül is arra jutok, hogy ő tudja mit csinál. Fogom magam és tovább sétálok, de valahogy nem hagy nyugodni a szituáció, ezért néha visszapillantok.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 3:21 pm

*Jó ideje vagyunk már idekint, de most, hogy a városhoz már oly közel vagyunk, meg is látok egy ismeretlen lányt és már innen érzem az illatát. Mélyet szippantok a levegőbe, majd kíváncsian fordulok felé. Nem szoktam mindenki mellett megállni, aki csak elmegy mellettem, de ahogy a farkasra tekint és ez a tekintetét, tényleg szórakoztatónak találom és ahogy figyelem, Eyolf is lassít, mintha ugyanaz fordulna meg kedves famulusom fejében, mint az enyémben, így még mielőtt elhaladhatnánk mellette, hirtelen megállok, a farkas pedig lassan körbesétálja, meg is szimatolva a ruháját, majd végül mellettem áll meg.*
- Áh szia. Láttam nagyon figyeltél minket, talán valami probléma van? *nem támadok neki, eszem ágában sincsen, egyszerűen érdekelne, hogy ki ő és hogy mit figyelgetett annyira. Na de ahogy megnézem helyes kis pofiját, rögtön látom rajta, hogy nem lehet túl régóta itt, bizonyára még csak elsős.*
- Gondolom nemrég jöhettél, Nathaniel Cornwlade vagyok! *nyújtom felé a kezem, majd ez után nézek fel rá ismét.* - Ha nem zavar, hogy izzadt vagyok, akkor kezet foghatunk. *teszem még hozzá, hiszen inkább figyelmeztetem, bár ha nem vak, akkor láthatja rajtam, hogy valóban futottam és hogy ez a kint lét azért jár egy kis meleggel, főleg nekem, akinek testhőmérséklete egyébként se túl alacsony.*
- Mi járatban erre? Csak nem tartasz valahova? *a legtöbben a vízesést keresik és így az lenne az első tippem, de mégse mondom ezt neki, hanem inkább a farkas fejére teszem a kezem, majd rápillantok.*
- Ő a famulusom, Eyolf! *mutatom be, mire a farkas morog valamit, mintha csak köszönne, de beszélni azt nem tud, tehát szavakba nem fogja önteni gondolatait, de szemeit valahogy le se veszi a lány arcáról. Fene tudja, hogy mi járhat a fejében, néha úgy érzem, hogy egy Nyv jellem jobban illene hozzá, mint egy Mertix, de már mindegy, így kell megszokni és nekem már egész jól megy, hiszen vagy fél éve a társam.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 3:40 pm

* Mikor meglátom fiút és a farkast, kapok egy kis sokkot, de hamar túllépek rajta, és elindulok tovább. Nem kell sokat mennem, mert a srác beér. Gondolom észrevett. Ami jobban zavar, az az, hogy a farkas is itt van vele, és ráadásul engem szaglászik. Lenézek rá, és csak bámulom, mikor meghallom a srác hangját. Kis idő elteltével veszem csak le a szemem a lényről, és fordulok oda hozzá.*
- Nem nincs semmi, csak ez a farkas. Egész végig melletted van.* nézek rá halálra vált tekintettel. Jó bevallom, nem nagyon szeretnék így az első napomon sebeket, se egyéb sérüléseket. Normális esetben nem érdekelne. A srác be is mutatkozik, ezzel elvonva az én figyelmem.*
- Üdv. Brianne Layton és igen ma érkeztem.* mérem végig a tekintetemmel a srácot. Nem tűnik veszélyes alaknak, ezért elfogadom a kinyújtott kezet. A szemem megint az állatra téved. Olyan nyugodtan ül. Talán nem fog bántani.*
- Nem csak épp lejöttem körülnézni. Még nem láttam szinte semmit. És amúgy is jó idő van, vétek lenne kihagyni.* mosolygok rá. Ő nem tudhatja, hogy mennyit sínylődtem elzárva a külvilágtól, így nekem ez isteni. Na már azt is megtudom, hogy az ővé az állat.*
- Hát öhm igazán...... szép.* kezdem el birizgálni a gyűrűmet zavaromba, hisz fogalmam sincs mit mondjak.*
- És ti merre tartotok?* kérdem tőle, hogy ezzel is leplezzem a zavarom. Körbe nézek, és látok egy fatönköt, gyorsan le is huppanok rá.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 3:48 pm

*Ahogy megállítom a leányzót, Eyolf is hamarosan "kezelésbe veszi", megszaglássza, hogy most már felismerje az illatát és kiderítse, vajon mennyire is veszélyes, de valahogy úgy érzem, hogy egy ilyen teremtés semmiféle veszélyt se jelenthet rám nézve. Így kérdezek hát rá, hogy mi aggasztja és ahogy hallom a szavait, végül kissé sikerül elmosolyodnom is, hiszen ezek szerint még nem tudja, hogy mi is egy ilyen lény.*
- Egyértelműen mellettem van, ugyanis én teremtettem. Tudod, minden másodévesnek van egy varázslénye, tehát ha egy oroszlánt látsz, akkor se ijedj meg. *döntöm meg kissé a fejemte is, majd végül a kézfogás is megtörténik és ahogy nézem, nem zavarja az izzadtság, tehát nem annyira úrias, hogy már zavaró legyen, így mutatkozik be nekem és meséli el, hogy még csak ma jött.*
- Nocsak, akkor még sok mindent kell felfedezned Brianne. *pillantok a szemeibe, majd amikor végigmér, kissé megcsóválom a fejemet.* - Még a végén zavarba hozol. *hiszen felső nincs rajtam, ki tudja... de ezt persze csak poénnak szántam, engem ennyire nem könnyű zavarba ejteni, de ezt neki nem kell tudnia, nem kell még megismernie, nem adom azt ennyire könnyen, azt ki kell érdemelni.*
- Igazad van, vétek lenne! *bólogatok rá párat, majd közben figyelem is a zavart szavakat, majd a gyűrűje birizgálását, így pillantok hirtelen Eyolfra.*
- Nyugtasd le! *parancsolok rá és a farkas egy pillanatra le is hunyja szemeit, Brianne pedig az érzelembefolyásolásnak hála érezheti is, hogy egyre nyugodtabb és hirtelen már nem zavarja annyira ez az egész helyzet, sőt, kellemesen jó érzés járja át a testét.*
- Eddig Mystral felé mentünk, de most tarthatok veled is, már ha nem akarsz itt ücsörögni egész nap. *lépek oda elé, miután már leül és nemsokára kezem nyújtom felé, hogy hamar felhúzhassam.*
- Ha még csak ma jöttél, talán mutathatnék pár szép helyet. Esetleg a Szivárvány-tó vagy a vízesés érdekelne? *érdeklődöm kedvesen, hiszen azért nem kéne a szívbajt hoznom minden újra, még a végén a drága magiszterem megkorhol érte. Így is tartanak tőlem az elsősök, nem ártana javítanom ezen.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 4:23 pm

* Újabb tényt megtudok az állatról, azt, hogy ő teremtette.l. Milyen jó neki, majd ha már odáig jutok én is teremtek magamnak egy skorpiót.*
- Nekem egy skorpióm lesz.* osztom meg vigyorogva Nathel.*- Egyszerűen imádom őket.* nézek le a gyűrűmre, amin ott díszeleg egy. Mikor kezet fogunk és én megosztom vele, hogy ma jöttem egyből közli velem a tényt.*
- Igen tudom, eddig még csak a klub helységet és a szobámat jártam körbe.* mosolygok rá.- Hívj nyugodtan Brinek, nem nagyon szeretem, ha a teljes nevemen szólítanak.* sose szerettem, ha kimondták teljesen. Az annyira hivatalos. Jó volt két barátnőm, és csak ők hívtak így, de itt már más a helyzet. Nath kijelentésére, miszerint zavarba hozom, felszökik a szemöldököm. Valahogy nem tudom elhinni.*
- Ilyen könnyű lenne?* kérdem. Nem tűnik olyan pasinak, aki ilyen könnyen zavarba jön, de végül is mit tudhatok én a pasikról? Inkább nem is megyek ebbe bele, hisz nem Skóciában vagyok. Mikor zavarba jövök, Nath rászól Eyolfra, és hirtelen nagyon nyugodt vagyok. A meglepődés kiül az arcomra.*
- Ezt ő csinálta? De hogyan?* kérdem még mindig ledöbbenve. Hogy képes egy farkas manipulálni az érzelmeim? Na újabb dolog, amit még nem tudtam. Azért nem hittem volna, hogy már az első napomon is tanulok, de ez nem is rossz. Közben leülök a fatönkre, és Nath felajánlja, hogy mutat nekem pár jó helyet. Egyből előjön a gyermeki énem, és úgy pattanok fel a tönkről, mint akit ágyuból lőttek ki.*
- Jujj de jó. Először nézzük meg a vízesést, utána a tavat.* vigyorgok rá és el is indulok. Idő közben eszembe jut, hogy fogalmam sincs, hogy merre kell menni. Hirtelen meg is állok.*
- Öhm jobb lenne ha te mennél előre.* mosolygok fülig pirulva. Hihetetlen tudok lenni.*
- Ő bejöhet a kastélyba is? Csak, hogy tudjam mivel állok szembe.* kérdem tőle, miközben Eyolfra bökök, mert legalább felkészülök, ha netán egyedül futok össze vele.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-19, 4:34 pm

*Kissé meglep, hogy ilyen hirtelen jelenti ki, hogy neki egy skorpiója lesz, így mosolyodom el lágyan, miközben arcát fürkészem. Jó lenne tudni, hogy mit gondol, de sajnos nem értek annyira a mentál mágiához, majd talán egyszer, ha Sideris segít.*
- Egy skorpió is hasznos, bár én nálam egyértelmű volt, hogy farkas lesz. Ezek az állatok állnak a legközelebb hozzám. *mesélem jókedvűen és nemsokára kiderül az is a számomra, hogy a lány eddig még csak itt járt először, a szobáján kívül, de legalább az biztos, hogy a déli toronyba feltalál magától is, mert ki tudja, hogy mennyi időm van jelenleg rá. Na de ahogy végignéz rajtam, az kissé már zavaró és fura, így teszek egy röpke megjegyzést, amire láthatóan nem számított.*
- Nem, egyáltalán nem könnyű, csak úgy mondtam, mert jól hangzott. Téged egyszerűbb lenne szerintem, olyan kis ártatlannak tűnsz. ~ talán még szűz is vagy. ~ * na nem mintha engem az annyira érdekelne, főleg mivel elsős és valószínűleg a tudása se túl nagy, tehát egyenlőre nem vágyok a közelebbi ismerettségre, na de a félelmet el kéne tüntetni róla, így szólok Eyolfra, aki segít is a dologban és ahogy hallom a kérdését, csak a farkasra nézek, ki hátat is fordít nekünk, majd már az erdőbe is fut, láthatóan nem kíváncsi tovább a társaságunkra. Ő már csak ilyen szabados természet.*
- A famulusoknak vannak képességeik, jellemeik és egy elemük. Az enyémnek az egyik képessége az az érzelembefolyásolás, így vagyok erre képes. Jó mi? *mosolygok rá, de persze még sok érdekesség van és talán sejti, hogy nem minden famulus olyan, mint az enyém és a képességeik is oly különbözőek. Ezért is jó, hogy egyedit lehet teremteni magunknak. Viszont ahogy leül, hamar fel is keltem, de a kezem nem fogadja el, hát sebaj, had pattogjon, mint a nikkel bolha, ha ez esik jól neki.*
- Rendben, legyen úgy. *bólintok rá, de ahogy megindul, majd visszanéz rám, csak halkan sóhajtok egyet. Azért baby sitternek még nem csaptam fel, de mellé érek és úgy pillantok a pirospozsgás arcra.*
- Jól áll a vörös szín! *egy kis megjegyzés és talán érti is, hogy mire célzok mindezzel, viszont amikor ismét a famulusról kérdez, csak elmosolyodom, miközben az egyik kisebb ösvényen letérek, hogy kijussunk majd a vízeséshez.*
- Persze, oda megy, ahova akar. Tehát ha állatot látsz, ne lepődj meg, bárhol lehetnek és nem mindegyik barátságos, ahogy Eyolf sem, de ő se szokott senkit se bántani, ha nem provokálják. *magyarázom útközben, de nemsokára hallhatóvá válik a zuhatag hangja, így lépek ki nemsokára az ösvényről és láthatja is már Bri, hogy milyen természeti jelenség előtt is állunk.*
- Nos, itt lennénk. Hogy tetszik? *pillantok rá, miközben kezeimet is összefűzöm magam előtt, úgy figyelve a lezúduló víztömeget, majd pedig a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-24, 9:57 pm

* Igazán bátornak mondom magam, hogy még a történtek ellenére is kimegyek este, szemet hunyva az egyik jó tanács felett, miszerint egyedül ne járkáljak ki. A pálcám nálam és ez nekem bőven elég. Itt sétálok a fekete bőrdzsekimben, az ugyanilyen színű csőnadrágomban és a hosszú szárú tornacipőmben. A hajamat megint csak lófarokba kötöm, és az erős smink is lekerült már rólam. Eszembe is jut, hogy el kéne csábítanom magammal Michellet, de mivel mondta, hogy órája lesz, ezért nem zavarom, mert biztos fáradt. Így hát nincs más hátra, mint hogy megint magányosan vágjak neki utamnak. Az ösvényig el is érek, csak innentől nem tudom merre tovább. Míg kiagyalom, hogy mi legyen leülök az egyik tönkre, hisz ha állok az elég gázul festhet.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-24, 10:07 pm

*A lány nem maradhat sokáig nyugton, ugyanis nemsokára kaparászást, s szökkenést hallhat, és ha hátra néz, észre is veheti, ahogy egy fehér farkas áll tőle meg nem sokkal őtőle, méghozzá kissé vicsorítva, és morogva felé.. Pár pillanat múlva viszont a farkas mögött egy fiatal fiú is megjelenik, aki kissé furán néz a famulusára, mivel hogy az, még ha Brianne nem is tudja, majd a lányra*
-Ne ugrasd már......*szól rá az állatra, aki csak abba hagyja az eddigi teendőit, majd még morogva egyet meg is csóválja a farkát.*
-Azért valld be, hogy egy pillanatig bevetted...*szólal meg a farkas a lány fele, a fiú viszont kilépve mellőle, kezet nyújt a lánynak, amolyan üdvözlés képen.*
-Kissé fura napjait éli, amúgy én Varg vagyok ő meg Narzel, a famulusom. Gondolom te is Mysterios lehetsz..*mondja, miközben ha megvolt a kézfogás lassan vissza is húzza a sajátját, majd elmélyeszti a zsebében.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-24, 10:17 pm

* A tönkön ülve agyalok, hogy merre is menjek tovább, mikor kaparászást hallok. Azonnal oda is kapom a fejem, és ijedt tekintettel nézek a farkasra.*
~ Ez nem Eyolf.~* fogalmazódik meg bennem elsőre. Viszont nem sokára az állat tulajdonosát is látni vélem, és így lazítok is a testtartásomon. De nem sokáig vagyok ebben a nyugodt állapotban, ugyanis a következő meglepetés akkor ér, amikor a farkas hozzám szól.*
- Te.... izé.... ő tud beszélni?* kapkodom a tekintetem, hol az állatra, hol a fiúra. Bár találkoztam már famulussal, de beszélővel még nem. Azaz nem tudok róla, hogy tudott volna beszélni. A fiú közelebb jön hozzám és a kezét nyújtja, ami én el is fogadok.*
- Szia, igen nem rég jöttem. Brianne vagyok de csak Bri. Cruorisos.* húzom ki magam, miközben a házam említem. Valahogy ösztönösen jönnek az ilyen dolgok.*
- Neked is szia.* köszönök oda mosolyogva ezek szerint Narzelnek.*
- Merre tartotok? Én még valahogy nem tudtam eldönteni.* kérdezem és kíváncsi barna szemeim, az övéibe fúrom.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime2011-06-24, 10:32 pm

*Amikor feltűnik Varg a farkas is lenyugszik, és úgy tűnik, hogy egészen eddig csak a bolondját járatta a lánnyal ijesztés képen.*
-Tudok ám....*kezd bele a farkas, de Varg veszi át a szót, egy nyugodt félmosollyal, miközben meg is történik a kézfogás.*
-Néha az igazat megvallva túl sokat is beszél, de ez lényegtelen, ez is az egyik képessége, amúgy jobb napjain nem ilyen hóbortos... Ezek szerint akkor elsős vagy nemde? Csak mert nem rémlesz másodikos órákról. Na meg nem egy házba tartozunk, én Inflatusos vagyok.*mondja elgondolkozva, bár elsősöket tanít, de onnan se ismerős a lány neve, ki tudja hogy van már ez,hiszen rengeteg ember érkezik a suliba, nehéz számon követni őket. A farkas csak morran egyet a köszönésre, a fiú pedig egy apró vállrántással válaszol a kérdésre, miközben tekintetét az erdő fele irányítja.*
-Még mi se döntöttük el, csak lejöttünk sétálni a suliból. Néha napján ki kell mozdulni na meg egy farkas vágyik is a természetre.. Na és mikor érkeztél?*kérdez rögtön, miközben neki támaszkodik egy fának, és kezét össze fűzi a mellkasa előtt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Járható utak- Az Ösvény - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Járható utak- Az Ösvény
Vissza az elejére 
17 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: