Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Black Cat kisállat-kereskedés

Go down 
+26
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Jasmine Miels
Scott Reid
Serafina Damiana
Sophia Lerenz
Krishana Quinn
Corina Watson
Alinox Ingren
Mona Braxton
Elisaveta Varlock
Aysha Darkblood
Nathaniel Cornwlade
Zoé Calylas
Lynessa Loharn
Sandy Bertona
Theodora Hendrick
Sverkir Erik Bergstrom
Leila Hunt
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jack Sharpy
Ruby Rose Re
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-18, 10:48 pm

~Eddig még észre sem vett.~ *mosolygok a csuklyám alatt, na jó, nem vagyok dementor, szóval csak a kapucnim alatt mosolygok, hogy milyen könnyen követni tudtam. Épp az ebédlőben vacsiztam, amikor megpillantottam Serafinát, ahogy egyedül megindul az éjszakában. Na már most engem nappal végeztek ki majdnem, így hát hősi lovagként úgy éreztem, jobb, ha vele vagyok. Ezért utánamentem, és egészen Mystral-ig követtem. Most ahogy látom az állatkereskedésbe megy, én az út másik oldalán egy oszlopnak támaszkodok. Az a ruha van rajtam, amiben órára mentem, sötétkék kapucnis pulcsi, meg farmer. A kapucni kicsit eltakarja az arcomat, amúgy is sötét van. Pár percig várok, azt hittem hamar végez, csak tudja, hogy miért jött. Végigkísérem, ahogy visszamegy, aztán megyek olvasni. Még pár perc múlva semmi, így hát úgy döntök, bemegyek. Belépek és látom az olasz lányt, ahogy nézelődik, így hát én is körülpillantok. Egy farkaskölyökre téved a szemem és eléggé jó fej farkasnak tűnik. Még nézelődök, de talán tudok segíteni valamiben a lánynak, így lassan elindulok felé, a csuklya még mindig a fejemen van. Csak nem ijed meg, így hát odaállok az orra elé.*
- Csókolom. *mondom kicsit elváltoztatott hangon, mélyen.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-18, 11:01 pm

*Végre elszánom magamat, hogy lenézek a kisállat-kereskedésbe egy kis kedvencért. Vannak már elképzelések a fejemben, de még nem körvonalazódott tisztán a terv, így eldöntöm, hogy még nézelődök, hátha valamelyik kis drága pont megfelel az elképzelésnek. Éppen egy tündéri szőrös pókot nézegetek, amikor hallom megint a csengőt, de nem pillantok fel, nem nagyon érdekel, hogy ki toppant be. A papagájok ragadják meg a figyelmemet, így amikor egy teljes 90°-ot fordulok, egy csuklyás alakba botlom, aki ráadásul még köszön is.*
-Mit akarsz te perverz? Ebből a két cipócskából nem eszel, arany apám!*Mondom ki, hiszen tényleg azt hiszem, hogy valami vén szatír az, a hang alapján ítélve. Csak hogy kissé nyomatékosítsak a szavaimon, felemelem az öklömet, de útközben megáll a kezem, mert egy pillanatra elkapom a szempárt, ami alóla kifelé sandít. Döbbenten engedem le a kezemet, és intek az eladónak, aki már pálcával a kezében indul el, hogy nincs semmi. Kissé idegesen lököm hátra a kapucnit, így már bele tudok nézni a szemekbe, amiket eléggé jól megismertem az elmúlt hetekben.*
-Hihetetlen, hogy engem mindig mindenki megszívat.*Mondom kicsit mérgesen, de ez nem a fiúnak szól, hanem saját magamnak. Csak én tudok túl reagálni egy ártatlan kis tréfát. Hogy érezze, nem haragszok, minden oké, küldök egy mosolyt felé.*
-Hát te mit keresel errefelé?*Vonom fel a szemöldökömet, miközben még mindig előtte állok, vigyorogva, mint egy halloween-i tökfej.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-18, 11:12 pm

*Sikeres Cobra 11-en alapuló misszió keretein belül követtem végig a lányt Mystral főutcáján, hogy aztán betérjünk az állatkereskedésbe. Egy kicsit nézelődtem, aztán úgy döntöttem, beköszönök, még ha nem is a legkedvesebb formában. Ahogy ő köszönt, elmosolyodom.*
- Pedig már nagyon ki vagyok éhezve. *mondom ezt ugyanolyan hangon, ezzel ha később kiderül, hogy nem egy perverz férfi vagyok, nem tudja, hogy én gondolom-e így, vagy akit megjátszok. Már kész megütni, aztán valami, nem tudom mi megállítja, talán felismert, ezért kacsintok neki. Én is a boltos felé fordulok, legyintek egyet.
- Relax. *majd a lány lerántja rólam a kapucnit, a leplet, amivel felfedi a kilétem.*
- Ó én is örülök, hogy látlak. Nyilván azért meg szobafogságra ítélsz, ha elmondom, hogy miattad jöttem. A múltkor fényes nappal támadtak meg engem, azt nem hagyhatom, hogy egyedül ide engedlek, ha már utánad jöhetek. *kezdem egy kicsit durcásan, de aztán fújok egyet, és magamhoz húzom a lányt, megölelem. Mostanában nem beszéltünk annyit, pedig azelőtt szinte nap-mint-nap találkoztunk, sőt egy-két csók is volt a pakliban. Eltávolodtunk volna?* -Na de azért fasza kis belépő volt, mi? Óh, csak nem pókot akarsz venni magadnak? Nem igazán ezt képzelem el melléd. *folytatom aztán egy kicsit mosolyogva, ahogy a pók felé fordulok, aki nem sokat mozog, mondjuk nem lehet valami adrenalin bomba egész nap ott állni.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-18, 11:26 pm

*Miután kiszúrok egy pókot, undorodva veszem észre, hogy ennek nyolc lába van. Majdnem felsírok félelmembe, hogy akkor ez milyen gyorsan tudna rámászni. De ekkor egy alak lépdel hozzám, aki meg is szólít. Szépen beszólok neki, majd még be is húznék a két szeme közé, de ekkor felismerem, hogy a jó öreg Scott az.*
-Ja, ki vagy éhezve mi? Csak nem rám, aranyapám?*Kérdezem két vigyor között, majd még hátra is lököm a kapucnit. Meg érdeklődöm, hogy mit keres itt, az állatok között, és megdöbbenve hallgatom, hogy utánam jött.*
-Nagyon kedves vagy, Scott. De hidd el nekem, megtudom védeni magamat, ha kell.*Mosolygok rá kedvesen, majd még meg is simogatom az arcát, köszönet képen, hogy utánam jött. Látom rajta, hogy durcás, de azért megölel, így én is jól magamhoz szorítom, majd a fejemet a mellkasára hajtom, hogy hallom a szíve dobbanását.*
-Miért? Milyen állatot képzelnél el mellettem?*Kérdezem érdeklődve, immáron kicsit eltávolodva a karjaitól. Érdekel a véleménye, hogy mit képzel el mellém, aki 80%-ban sötét ruhát hord és fekete haj keretezi szintén fekete szemét, amit fekete sminkkel erősít meg.*
-Amúgy nem pókot keresek. Hanem... valamit. Pontosan még én sem tudom, de valamit, amit ha meglátok, akkor feldobog a szívem. Na... akkor fogom tudni, hogy az a tökéletes állat számomra.*Mondom, majd homlok ráncolva kezdek el vizsgálgatni egy mosó medvét, aki éppen kapcsolatot létesít a ketrecébe rakott víztartóval.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-18, 11:39 pm

*Serafinát követtem a kastély melletti kisvárosba, óvintézkedés céljából, majd sikeresen kapcsolatot létesítettem fele, ami majdnem nem is lett olyan sikeres.*
- Nem, az állatra amit megveszel, gondoltam megsütöm. *mondom miközben egy szememet becsukva fintorra húzom a szám, mert ez sehogy sem hangzott jól.*
- Nem is kételkedem benned, de jobb dolgom amúgy sem volt, plusz azért mégiscsak jól jön a férfi a háznál. *válaszolok, majd megsimogat.*
- Na hát most pont úgy érzem magam, mintha én is az állatok közt lennék. *mosolygok le a lányra, majd magamhoz ölelem, ezt régen tehettem meg az elmúlt 2 hétben.*
- Hogy milyet? Nos.. *majd elkezdem egy kicsit méregetni a kezemmel, végignézek rajta párszor, majd a kirakaton, húzom az időt, mert lövésem sincs, milyen állatot. Aztán az egyik legprimitívebbet választom, ami háziállat lehet.* - Egy macskát. De egy feketét. Biztosan gyengéden és szeretettel bánnál vele, azt pedig a macskák szeretik, a fekete meg úgy is passzol hozzád mert.. kiemeli a szépséged. *mosolygok rá, várom az eredményt, mennyire voltam hihető.*
~Szép mentés!~ *dicsérem belül magamat.*
- Á úgy hallottam a 'valami' nem szobatiszta. Hát akkor nem is igazán segíthetek, de nekem mindegy mit veszel, max csak véleményt mondhatok. *válaszolok, és karba tett kézzel figyelem, ahogy nézegeti az állatokat. A mosómedvénél kicsit elidőzünk, már arra gondolok, hogy megveszi.*
- Remélem nem pont most dobogott fel a szíved. *kezdek neki ajkamat harapdálva, nehogy már egy mosómedvét vegyen.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-18, 11:56 pm

-Valóban? De ha azt a szőröset veszem meg, akkor esküszöm, hogy még ki is rántom neked, de akkor megeszed.*Mutatok az előbb nézegetett kis kedvencre, de utána ugyanazzal az ujjammal meg is fenyegetem játékosan. Ezután kiderül, hogy engem követett. A válaszán kicsit elgondolkodom, majd végül is úgy döntök, hogy most miért ne, így könnyebb lesz állatkát vennem.*
-Nos, akkor köszönöm.*Mondom, ezután jön egy kis simogatás, egy hosszúra nyúlt ölelés, majd arról kezdünk el beszélgetni, hogy szerény személyemhez melyik kis szőrös vagy esetleg tollas élőlény passzolna. A válaszán ismét csak elmosolyodom.*
-Hát... fekete macsekon még nem gondolkoztam. De lehet, hogy jó ötlet.*Vakarom meg a fejemet, miközben tovább lépkedek. Egy édes kis szőrcsomó hengeredik a lábamhoz, ami hófehér. Kiscica, kék szemekkel. Én is hasonlókkal hámozom fel a földről, és kezdem el dédelgetni. Odanyújtom a fiúnak, ha akarja, simogassa meg a tündérkét.*
-Szereted a macskákat?*Kérdezem, miközben tovább sétálok. Itt jönnek a nagytestű szőrösök, utána a kicsik. Itt elidőzök a kutyáknál meg a macskáknál, de talán majd később meglátok valamit, ami még jobban tetszik. Ezután jön a mosómedve akció, ami szemmel láthatólag nem fekszik Scottnak.*
-Tudom, hogy nem szobatiszta az a 'valami'. De majd az lesz, ha a kezeim közé kapom.*Mondom elmélyülten, de mivel ő is itt kószál mögöttem, egy elvetemült állat imádó mögött, ezért az ő ízlésére is kíváncsi vagyok.*
-Te legszívesebben melyiket vennéd magadhoz?*Kérdezem, miközben felé fordulok, kíváncsi fekete szemecskékkel.*-Vagy egyáltalán mi a kedvenc állatod?
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-19, 12:18 am

- Micsoda egy háziasszony vagy, hogy még meg is csinálod nekem. *mosolygok, de nem igazán szeretnék pókot enni vacsorára. De talán sok benne a fehérje. Fény derül látogatásom céljára, ölelés, simogatás, aztán témánál vagyunk, melyik állat legyen?*
- Pedig én erre gondoltam a legelőször, így első ránézésre ez passzol hozzád. *mondom jobban belegondolva, hiszen ez tényleg optimális elképzelés. Észreveszem, hogy Serafina megtorpan és felemel a földről egy fehér lényt, mint kiderül, egy macsekot. Nem hagyom ki az alkalmat, megsimogatom, aztán inkább haladunk tovább.*
- Nincs velük nagy gondom. Volt egy perzsa macskánk nagyon régen, jó dagadt volt. *mosolyodom el magamban, ahogy visszagondolok az állatra, aki végül nem a legboldogabb körülmények közt vált el tőlünk.*
- Attól függ mit veszel, úgy lehet megtanítani szobatisztaságra. *vetem fel, közben én is nézelődni kezdek, hátha lesz valami kedvemre való. A lány kérdése is pont erre vonatkozik, így hát nézelődés közben válaszolok.*
- Én inkább kutyapárti vagyok. Tényleg az ember legjobb barátja. Ha kijutok innen, akkor biztos lesz egy a családnál. *persze nem börtön ez, hogy 'kijutni' de érti, hogy értem. Aztán kitudja, hogy kivel is alapítom azt a családot.*
~Jobb ha már most felkészíted apatigris.~ *szalad végig a gondolat az agyamon, de elhessegetem, majd megpillantom a farkaskölköt, akit a bejárat után is megláttam. Csak nézek egy ideig vele 'farkasszemet', oldalra döntöm a fejem. Pillanatok múlva ő is oldalra dönti. Aztán a másikra döntöm, és ő is. Aztán egyre gyorsabban döntöm, de ő nem követ, inkább néz hülyének.*
- Nekem ő kell. *mondom határozottan Serafinának és megindulok a farkas felé.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-19, 12:37 am

-Ha már ennél rántott pókot akkor el is készíteném neked. Ez a legkevesebb.*Rázkódok meg. Utálom a pókot, még a döglöttet is, még a legkisebbtől is félek, így nem tudom elképzelni, hogy esetleg a számba vegyek akár egyet is.*
-Talán, ha találunk, akkor lehet, hogy lesz egy.*Vonom meg a vállamat, miközben lassan végig sétálunk az üzleten. Ekkor a lábam elé hempergőzik egy kis fehér macskusz, kék szemekkel. Én rögtön olvadok tőle, így Scott orra alá dugom, figyelve a reakcióját. Miután megsimogatja, elégedetten veszem észre, hogy neki is tetszik. Hamarosan leengedem az ölemből a cirmost, még egy utolsót simítok rajta, majd elküldöm a többi apróság felé, akik szintén fehérek vagy szürkék.*
-Nekünk kutyánk volt. De a macska sem lett volna rossz.*Mondom, visszagondolva azokra az időkre, amikor még volt háziállatunk. Az boldog korszakot jelenti családunk életében, így boldogan álmodozom arról az időről.*
-Milyen fajtát szeretném?*Kérdezem, miközben tovább teszem a tappancsaimat. Egy kiskutya szalad el a lábam mellett, lobogó fülekkel, kilógó nyelvvel. Rég láttam ennyi édes állatkát egy helyen. Ekkor Scott kicsit eltávolodik tőlem, így én vigyorogva nézem, ahogy ő eljátszadozik a kölyökkutyával. A fülemet megüti egy vékonyka, bánatos hang. A zaj forrása felé nézek, és egy ökölnyi nagy fekete csomót fedezek fel a terem sarkában a polcoktól nem messze. Ahogy egyre közelebb megyek, a cica is felemelkedik, és hallhatólag abbahagyja a jajveszékelést.*
-Gyere ide tündérem.*Leguggolok, úgy nyújtom ki felé a kezemet. Így indul el felém a Kiválasztott, akinél érzem, hogy majd kiszakad a szívem a helyéről. Ahogy odaér, olyan dörgölőzésbe kezd, mint még soha senki. Felkapom, és ahogy felállok, észreveszem, hogy Scott is választott. Közelebb lépkedek hozzá, és megvakarom az ő Kiválasztottja fülét.*
-Hát hello pajti.*Mondom neki, és eszembe sem jut, hogy egy macskát tartok a kezemben, akik genetikailag úgy vannak programozva, hogy utálják a kutyákat, így csak arra ocsúdok fel, hogy már egymásnak dörgölőznek, a kis fekete meg még dorombol is.*
-Na, ahogy látom ők már választottak gazdit.*Mondom, majd felkapom a macskát, és elindulok a pult felé.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-19, 12:49 am

- De rendes vagy, talán legközelebb. *nem csípem a pókokat, kivéve ha nem kék-piros cuccban ugrálnak a városban szuperhősként, és nincs a nevükhöz hozzátéve, hogy 'ember'. Közben csak nézelődünk az üzletben, ahol annyi minden van, hogy az hihetetlen. Egy otthoni boltban nincs ennyi szép állat. Serafinát megkeresi egy macsek, ami az én kezem által is simogatást nyer, majd vándorol a helyére szépen vissza.*
- Oh a kutya az szereti az embert, és védelmezi. *mondom, aztán eszembe jut Serafina családjának a rövid sztorija, és gondolom ez most nem a legjobb emléket hozza fel benne.*
- Huh, hát. Gondolom, ha lesz kölök, akkor biztos beleszól, de én egy olyat, amivel lehet járni mondjuk a folyóparton, réten, erdőben. Németjuhász, labrador. Azoknak bírom a búrájukat. *kalandozom el egy kicsit mosolyogva, öléggé beleéltem magam. Közben felfigyelünk egymásra egy farkaskölyökkel, és úgy döntök, ő az enyém lesz. Ahogy odamegyek megsimogatni, egyből tudom, hogy őt biza itt nem hagyom. Ahogy kapisgálom, a lány is talál magának állatot, majd oda is hozza az enyémhez. Erre elkezdek nevetni.*
- Ehehe. Jó étvágyat. *mondom a farkas felé, de látom, ő bizony nem kapkodja el a vacsit.*
- Az hétszentség, még ha az ég is leszakad, ez a kettő jön velünk. *caplatok a farkassal a lány után a pénztárhoz, majd miután perkáltam, ismét a lányhoz fordulok.*
- Vissza a kastélyba? Talán el kéne szállásolni őket. *majd ismét a farkashoz fordulok.* - Jaj te vadállat. Majd megkapod Victor helyét. Ha meg felébreszt, harapd meg toroktájt. *simogatom meg a farkast a kezemben.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-19, 1:02 am

-Ezzel éppenséggel arra akartalak rávezetni, hogy tudok főzni, és ha lenne kedved, akkor véleményt is mondhatnál a főztömről...*Dobok fel neki egy találkozási lehetőséget, habár az biztos, hogy nem pókot csinálnék akkor vacsira, hanem valami finomabbat, amit találok a kastély hűtőjében. Hamarosan magunk mögött tudunk egy-két témát, így lyukadunk ki az ő jövendő béli kutyájánál.*
-Hát, gondolom, ha gyereked lesz, akkor nem egy nagytestűvel kezdesz, amelyik ledöntené a két lábáról. Legalábbis ha én a jövendő béli feleséged helyedben lennék, az biztos, hogy ebből parázs vitát csinálnék.*Mondom, miközben elém kerül egy kis macska, majd egy kutya, és végül így kötök ki a kis feketénél, akit oda is viszek Scottnak, bemutatásra. A nevetésére csak szúrósan ránézek, remélem érti a célzást.*
-Nem szép dolog, hogy a kutyádnak jó étvágyat kívánsz a macskámhoz.*Húzom fel az orromat, miközben lekapok egy két dolgot a macskámnak a polcról: egy kis almot, egy kosarat, egy nyakörvet, 5kg-os macska kaját, a többit majd útközben elintézem.*
-Igen, szerintem telepítsük le a kicsiket.*Mondom kedvesen a két állat felé. Az én kismacskám már szétkarmolászta a pulcsimat, de én attól függetlenül csillogó szemekkel nézek rá. Kifizetem a cuccokat meg a szőrmókot, nem kis summa, megjegyzem, aztán felcaplatunk a kastélyba, ahol elbúcsúzok Scott-tól és az édes kiscicámmal felmegyek a Orchidea hálóba, hogy álomra hajtsuk a fejünket a cirmossal.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2011-08-19, 1:49 am

- Hmm megnézem a naptáram, de szerintem rádérek. De akkor összedobhatnál egy jó kis olasz makarónit. Gondolom az menni fog. *mosolygok a lányra, hiszen kíváncsi vagyok milyen is egy igazi jó olasz kaja.*
- Látod, akkor ha te lennél a jövőbeli feleségem, hallgatnék rád és vennék egy kiskutyát. *helyeselek a lánynak. Közben rátalálunk a kiskedvencekre, be is mutatkoznak egymásnak, tiszta party van.*
- Majd megszokja, akkor meg csak nem eszi meg. *vonom meg a vállam, ha igen, hát sorry.*
- Szerintem farkastáp nincs, úgyhogy majd szerzek húst a konyháról. *de azért egy nyakörv még landol a kosárban, aztán hazafelé zúzunk az éjszakában, majd felérünk és bemutatom a farkasnak az új lakhelyét. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-02-13, 1:12 pm

// 1. Ereklyetan házi //


* Lustán nyújtózom el ágyamban megnyújtva megpihent izmaimat majd nagyot nyögve fordulok oldalamra s álomittasan pillantok ki fejemből. Jó ideig csak nézek egy pontot de hogy mit azt ebben a kómás állapotban még nem fogom fel, talán el is nézném még jó ideig ha Koki nem bukkanna fel számomra a semmiből s türelmetlenül nem makogna a takarómat rángatva. Sóhajtva kezdek hadakozni a takarómért mit egyre inkább próbál meg leszedni rólam arra utalgatva, hogy ideje lenne felkelni, de olyan jó még egy picit lustálkodni, hogy ezt nem hagyom, most az én akarom érvényesítem így hát erőteljesen magamra rántom a takaróm elfedve egész testem s alatta összegömbölyödve hunyom be szemeim.*
- Hagyj már Koki, olyan szépet álmodtam!* motyogom megpróbálva felidézni azokat az álombeli képeket miktől nem akaródzik még kikászálódnom és nekikezdeni a napnak. Úgy tűnik számomra, hogy famulusom ért a szóból, hosszú percekig legalábbis nem érzékelem jelenlétét de aztán egyszer csak a fejemnél terem és kis tálkájával püfölni kezdi a fejem mit szerencsére takaróm fed így különösebben nem okoz fájdalmat a tette sokkal inkább bosszúságot egyenlőre csak a piszkálása hisz nem tudom mivel méri rám a "csapásokat". Mérgelődve ülök fel s rántom le magamról a takarót minek következtében fekete tincseim is összekuszálódnak ha lehet még jobban miket az arcomból türelmetlenül kotrok ki s dühösen nézek az állatra ki édesen nyújtja felém tálkáját abban a reményben, hogy kap enni. Nem igazán enyhülök irányába így kipattanva az ágyból lépek ahhoz a szekrényhez hol a számára tartott finomságokat tartom de amikor kinyitom rá kell jönnöm, hogy kifogytam a készletekből, egy morzsányi eledel sincs az én drágámnak, kire most kissé pipa vagyok.*
- Sajnálom Koki várnod kell.... elfogyott minden.* fordulok felé ki továbbra is az ágyamon ülve figyel engem, okos állat így megérti mit mondok mire mókásan fejére nyomja tálját. Kissé elmosolyodva csóválom meg a fejem s sétálok oda az ablakhoz meglesve, hogy milyen idő van kint, kicsit ki is nyitom az ablakot min azon nyomban jeges fuvallatok törnek be, így tüstént vissza is csukom és morgolódva megyek a szekrényhez.*
~ Semmi kedvem ebben a hidegben elcaplatni a boltig... fene enné meg az egészet! ~* török ki magamban hisz nem akarom, hogy Koki rosszul érezze magát morcosságom miatt, amúgy is az én saram tehát magamra vethetek, hogy most át kell másznom Seolra. Pikk-pakk felkapok valami kényelmeset de mégis meleget miközben olykor elmosolyodom hisz gondolataim még mindig az álmom körül járnak de hogy mi is történt álomvilágban....az az én titkom marad. Már majdnem elkészülök, tehát már a fürdőt is megjártam hol megmostam arcom, fogam s megfésülködtem már csak a cipő és a kabát van vissza mikor eszembe jut, hogy nem is kell a révész csónakjában vacognom és végigmasírozni Mystral főutcáján! Dehogy kell! Hisz tudok én utazni a teleport szobán keresztül is na meg a frissen szerzett zsupszkulcskészítő varázslattal!*
- Hogy én mekkora hülye vagyok!* képzeletben homlokon is csapom magam majd sötétbarna szemeim már egy olyan tárgyat keresnek mit felhasználhatok a célra így hát az ékszeres dobozomhoz lépve emelem fel fedelét és emelek ki belőle egy nyakláncot min egy szép medál is csüng, de azt hiszem bármi tökéletes lesz a célra, hisz nem vész el csak átalakul egy ideig. Az elmélet nem nehéz, könnyen elsajátítottam így tintát ragadok és egy szép kis háromszöget firkantok a medálra mivel konkrét céllal készítem a zsupszkulcsot majd rögtön ki is mondom úti célom.*
- Mystral, Black Cat kisállat-kereskedés bejárata!* a jel eltűnik így le is teszem a földre majd pálcámat megkaparintva szegezem azt rá s kezdem meg a koncentrálást.*
- Transporto!* a kékes színű fonál a nyakláncom felé tör melybe beivódva jelzi számomra, hogy kész vagyok, de ezzel egy időben fog el engem a borús hangulat, eddig sem voltam túl jókedvű de most aztán igazán morcos vagyok, hisz lelkem egy részével adóztam a tárgynak. Na de én visszafelé sem szeretnék ebben a hidegben mászkálni így hát elkapok egy tollat mire a tintával egy háromszöget s köré egy kört rajzolok most és majd ott megszabom, hogy hova is akarok menni vele majd ezt is lehelyezve a földre mutatok rá pálcámmal és a koncentrálás bekövetkeztével ejtem ki ismét a varázsigét.*
- Transporto!* így egymás után kétszer elvégezve a varázslatot kedélyállapotilag nem túl szerencsés de én ezt most vállalom, inkább mint ebben a kutya hidegben csörtetni kaja után. Mivel kész vagyok így beleugrok cipőmbe, belebújok kabátomba mit be sem cipzározok majd a fiókomból kikapom a pénztárcám és mivel a pálcám már a kabátom zsebében pihen így először az utoljára elkészített zsupszkulcsot kapom fel kissé türelmetlenül majd pedig a másikat felé hajolok le miközben odamorgom Kokinak szavaim.*
- Mindjárt jövök.* amint hozzáérek a nyaklánchoz a köldököm felől meg is érzem a húzást majd a pörgés s nem sokkal ezután meg is érkezem az állatkereskedés bejárata elé, pontosan elé. Annyira pontos volt a hely meghatározása hogy épp az ajtóban landolok mi már nyílik is amint megérkezem s lendületesen csapódik arcomnak, testemnek mintha egy laza Reducto találna el s pottyanok a földre. Bosszúsan meredek fel a nőre ki macskájával a kezében néz le rám teljesen megdöbbenve, hisz az imént még nem voltam ott, de hát ez engem most pont nem érdekel.*
- Nem tudsz figyelni? Nem látsz a szemedtől?* tornászom fel magam mit sem törődve azzal, hogy jóval idősebb nálam talán magáznom kéne, a tisztelet így diktálná.*
- Ho-hogy...? Nem láttalak, ne haragudj kedveském...* mentegetőzik a nő ki amúgy egy csupa szív asszonyság, szerintem a légynek sem tudna ártani, de most igen rossz hangulatomban talál így már nyúlok is a pálcámért bosszúért szomjazva mivel a legkevésbé sem hatnak meg szavai.*
- Talán meg kéne látogatni a szemcsibácsit nem gondolod? Akkor talán az orrod hegyénél is messzebb látnál.* szegezem neki pálcám, semmi sem érdekel jelen pillanatban hála a kétszeres lélekdarab vesztésnek, így hát a gorombán kiejtett varázsige sem marad el.*
- Reducto!* kölcsön kenyér visszajár így a nő nyávogó macskájával egyetemben repül vissza az eladótérbe egyenesen neki egy állványnak, honnan szépen rá is potyognak a konzerves dobozok. Lassan követem és lépek be a kereskedésbe figyelve a nyöszörgését és az eladó készséges rohanását felé ki megpróbálván felsegíteni szegezi rám mérges tekintetét.*
- Jasmine mi ütött beléd? Elment az eszed?* jó ideje ide járok már beszerezni Koki nyalánkságait ha neki éppen nincs kedve vadászni az erdőben így számomra nem meglepő, hogy nevemen szólít és rám pirít, valamelyest ismerjük már egymást.*
- Ne szólj bele, adj kaját és már itt sem vagyok.* szegezem felé a pálcám mire hápogni kezdi a levegőt.* - Nem viccelek, hagyd magára és kerítsd elő Koki finomságait!* semmi kedvem most válogatni a sorok között, így hát értetlenkedve de teljesíti kívánságomat az ürge míg én az asszonyságot figyelem egy csöppnyi szánakozás nélkül. Bizonyára majd ha már elmúlik ez a rosszkedv és visszaemlékszem majd erre a csodás kis vásárlásra akkor valami megbánásfélét tanúsítok majd és sűrű bocsánatkérési áradatomat zúdítom az eladóra, de az is lehet, hogy nem. Már nem az a csupaszív kislány vagyok aki ide jött, most ilyen kedvem van így hát ezt kell szeretni. Kisvártatva megérkezik az eladó ki a pulthoz lépve kezdni meg összeszámolgatni a tételeket miközben sanda, helytelenítő pillantásokat vet rám néha néha.*
- Ne nézz így rám, mert mentem megvakítalak....azt leshetsz majd ha tudsz!* nézek rá keményen el is fordulva tőle. Ki is kapom pénztárcám a zsebemből és úgy találomra ki is halászok belőle némi pénzt mit az asztalra ejtek és elkezdem visszapakolgatni a kosárba a cuccokat. Fene ácsorogjon itt mint egy szakadt veréb így leegyszerűsítem a dolgát s tán még többet is itt hagyok mint kéne. Előveszem a tollat majd a kosarat megfogva ejtem ki úti célom.*
- Mysterio, Napkőháló!* s ahogy jöttem úgy is távozok, így az eladó sóhajtozva nyúl a pénzért míg az asszony kissé lesokkoltan áll még ugyan ott, én pedig már kis kuckómban cibálom le magamról a kabátot mit egyszerűen csak az ágyra dobok majd kipakolom a szerzeményeket és adok kis famulusomnak az egyik kedvenc csemegéjéből. Lassan talán elszáll ez a hangulat s minden visszatér a régi kerékvágásba de addig is azt hiszem hanyagolom a tanulást s helyette teszek-veszek a szobámban.*


Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 11:42 am

* Jelenleg az ágyam szélén ülök, hajnal óta elolvastam egy könyvet, megtanultam néhány leckét, kifésültem hosszú hajam, s most, hogy semmi dolgom, kezdek rájönni arra, hogy egyedül vagyok. Az utóbbi időben nem nagyon mozdultam ki, féltem emberek közé menni addig, míg nem tudtam minimálisan megvédeni magam tőlük. Nem szeretem a tömeget, s ugyan nincs emberfóbiám, de jobb szeretem, ha csak néhány élő rohangál a közelemben, nagyobb csapatokban szinte akaratlanul válok csöndessé és visszahúzódóvá. Na nem mintha alapból olyan sokat beszélnék, de azért ennél valamivel többet. Nem tudom, hogy miként kéne szocializálódni, egyelőre túl sok bátorságom sincs hozzá, így az egyedüllétet máshogy próbálom csillapítani. Fekete vászonnadrágot és fehér pólót veszek, lábamra tornacipőt húzok a hideg ellen pedig egy rövid, vékonyka tavaszi kabáttal védekezek. Hajam összefogom, szürke táskámat a vállamra kanyarintom, benne néhány alapvető holmival, majd már lépek is ki a szobámból, hogy elintézzem a vásárlást. Ezelőtt persze alaposan utánanéztem mindennek, így szinte pontosan tudom, hogy merre kell menni, s ugyan néhányszor még így is elkeveredek, de jó egy órával később arcomon megkönnyebbült mosollyal torpanok meg a zajos bolt előtt, minek kiírása egy állatkereskedést hirdet. Hatalmas sóhajjal nyitom ki az ajtót, köszönök fennhangon az eladónak és kissé feljebb tolom szemüvegem, hogy mindent remekül lássak. Megbabonázva, már-már vidáman lépegetek a sorok között, alaposan megfigyelve minden egyes aprócska lényt. Voltam már hasonló helyen, de ennyi állatot egyikben se láttam, hiszen itt minden van, hüllők, kétéltűek, kutyák, macskák, madarak, halak, rágcsálók és...ennél a pontnál megtorpanok és szemügyre veszem, a hosszúkás testű, nyúlánk teremtményeket.*
-
Vadászgörények kisasszony!*szólal meg mögöttem egy mély hang, mire kicsit megijedve pördülök meg, hogy szembenézzek a mosolygós, eladókülsejű alakkal. A szavakra végül csak bólintok, hiszen tudom én, majd visszafordulok az állatokhoz, hogy szemügyre vehessem őket. Vannak mindenféle színűek és korúak, valamint neműek is gondolom. Mindegyiket aranyosnak találom, de van egy, ami kifejezetten megragadja a figyelmem.*
-
Meg szeretnéd nézni?*szólal meg újra az eladó, aki eddig csöndben figyelte, ahogy az állattal felmérjük egymást. Ismét egy bólintás a válaszom, mire elnézést kér és finoman arrébb tolva a ketrechez lép. Könnyedén kiveszi onnan az állatot, majd közelebb lép hozzám, s utasításainak követése után már az én kezemben van a kis lény. Egy darabig kissé meg van rémülve, de pillanatokkal később már a vállamon ül és az arcomnak dörgölőzik.*
-
Itt hagylak titeket barátkozni, pár perc és jövök.*szólal meg a férfi, mikor látja, hogy nem lesz itt gond, majd már megy is, hogy üdvözölje az újonnan érkezett vásárlókat. Én meg kettesben maradok a görénnyel, aki a jellegzetes hangjait kiadva próbál kommunikálni velem.*
- Szeretnél hazajönni velem?*kíváncsiskodok kicsit. Persze tudom én, hogy nem fog válaszolni, legalábbis nem szavakkal, de mikor nedves orrát az enyémhez érinti, rájövök, hogy tulajdonképpen felelt a kérdésre. Vidáman elmosolyodok és szemmel az eladót kezdem figyelni, hogy közöljem vele, megvan a választott.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 12:14 pm

*Fél órája ébredtem, de csak most vettem az erőt hogy kimásszak az ágyból. Első mozdulatom mi lehet ha nem az hogy elesek. Nevetve felkellek, s megdörzsölöm az alkaromat ahol fáj. Úgy gondolom elhagyom ma a kastély és körbe nézek Seol szigetén. Felveszek egy fekete csőnadrágot s egy kék pólót. Nem tudom hogy milyen az idő emiatt előkeresek egy fekete pulcsit. Kulcsot, pénztárcát s egypár zsebit a zsebembe gyömöszölök mondván nem kel nekem kis táska. Elindulok kifelé és végig gondolom a tegnapi napot nagyon jól éreztem magam.*
~Úgy látszik nem csak mágiámat fogom fejleszteni hanem zene tudásomat is.~ *Gondolataiból kizökkenve merülök rá hogy már ott is vagyok ahová menni akartam. Végig járok egy-kép utcát. Figyelem az embereket meg az üzleteket. Szemem meg akad egy kiskereskedésen. Betérek Black Cat kisállat-kereskedésbe lehet hogy veszek valami kisállatot. Az eladónak udvariasan köszönöm és már pásztázni kezdem az össze állatot végig mérem. Vannak itt hüllők egy kaméleon aki épp az ebéjét fogyasztja, kígyók megyek össze gömbölyödve alszanak egy fehér piton felkelti a figyelmemet csak aztán eszembe jut hogy utálom a kígyókat. De kétéltűek is akadnak cicák is és vannak édes kutyusok is annyira a ketrecek mellett megyek hogy észre sem veszem hogy majdnem fellöktem egy lányt akinek a nyakában egy vadászgörény található.*
-Ó bocsi nem figyeltem* mondom de a szememet lenne venném egy édes kutyáról amely ugyan így néz rám is. Nem tudom hogy lehet-e kutyát tartani az iskolában. Remélem hogy a lány tudja és iskolás így megkérdezem tőle.*
-Nem tudod véletlenül lehet e kutyát tartani a Mysterio iskolában?* Kérdezem és reménykedve várom a választ, de ahogy látom a kiskutyus is pont úgy reménykedik. A szemei a lányra szegeződnek s úgy kérleli.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 12:36 pm

*Már egy ideje gondolkozok azon, hogy szükségem lenne valamire, minek hála kevésbé érezném magányosnak magam, s nem kérdés, hogy valami kisállat megvétele jár a fejemben. Ráadásul, legalábbis reményeim szerint, egy ilyen lény remek lehetőség lesz arra is, hogy az emberek gyakrabban álljanak szóba velem, s végre megismerkedjek néhány iskolatársammal, mivel ismerőseim száma jelenleg nem túl magas. S, hogy ne maradjon meg gondolatnak, összekapom magam és elindulok a szigetre, s ugyan alaposan tanulmányoztam a megfelelő útvonalat, még így is bolyongok egy kicsit, mielőtt megtalálnám a boltot. Megkönnyebbülten lépek be, hogy nem sokkal később már egy édes vadászgörényt tartsak a kezemben, amit minden bizonnyal meg is fogok venni. Épp azon vagyok, hogy pillantásommal magamhoz hívjam az eladót, mikor érzem, hogy valaki durván nekem jön. Nem számítok ilyen ütésre, így kissé megdőlök, s orra is esnék, ha az utolsó pillanatban nem sikerült volna megkapaszkodni az egyik ketrecben. Meglepetten, némileg szúrósan pillantok a merénylőre.*
- Legközelebb jobban nézz körül, de semmi gond.*sóhajtok kicsit, miután alaposan szemügyre veszem a nagyjából velem egyidős leányzót. Bár kissé zavar a tény, hogy még csak nem is a szemembe néz, mikor elnézést kér, de inkább nem tartok kiselőadást az illemről. A kérdésére megemelem a szemöldököm, de végül a táskámba nyúlok és kis kutatás után előhúzok egy könyvet. Felütöm és némi lapozgatás után mosolyogva fordulok felé.*
- Eszerint bármilyen viszonylag kisebb testű állatot lehet tartani. Tehát vízilovat például nem tanácsos, de kutyát nyugodtan.*osztom meg vele az olvasottakat, majd összecsapom kis segédeszközöm és visszasüllyesztem a táskába.*
- Egyébként milyet szeretnél? Mindegyik aranyosnak tűnik.*nézek az említett állatkák felé, de nem megyek közelebb, hiszen a vállamon ülő kis kedvencemnek nem nagyon tetszene a dolog.*
- Ó igaz is, Héderváry Fruzsina vagyok, örvendek.*dörgölöm meg kezem a nadrágomban kicsit, hogy ne legyen görényszőrös, majd már nyújtom is, azzal a szándékkal, hogy kezet fogjunk. Nem épp lányos megmozdulás, de ehhez szoktam hozzá, szóval ha elfogadja megrázom a kezét és várom, hogy viszonozza a bemutatkozást.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 1:11 pm

*Kiűztem a mai tervet hogy kimozdulok a kastélyból.A képek még mindig idegesítenek, de már kevésbé zavar mint máskor. Egy nap alatt sok mindent meg lehet szokni. De még mindig nem ismerek túl sok diákot nagy jó egyet ismerek. Seol szigeten találom hamarosan magam és egy állat kereskedésben lépek. Kiszemelem egy kiskutyust magamnak és emiatt majdnem fellökök egy másik lányt. Mikor bocsánatot kérek nem ép úgy sikerül ahogy terveztem de úgy látszik a lánynak nincs elégönbizalma meg mondani nekem. Nem igen tudom hova tenni, de a kérdésemre válásszol. Úgy néz ki hogy ő udvariasabb mint én most. *
-Hát nem is egy vízilovat szeretnék, sem egy lovat pár ahogy látom egyiket sem árulnak itt.... De egy fehér tigrist szívesen elfogadnék.* Mosolygok rá. Nem tudom hogy most kioktatásból olvasta fel vagy vagy csak mert kedves de én inkább most pozitívan gondolkozok és kedvességre szavazok.*
-Tényleg bocsánat csak elbűvölt ez a kis jószág. Amúgy meg Ashi vagyok. Ashi Angel. Örvendek Fruzsin.* Rázom meg a kezét. Lehet hogy valakinek férfias lehet hogy nem, de nekem tetszik hogy nem haragszik és így viszonyozom a kedvességét. Végig mérem a vadászgörényt majd egy kicsit bártortalan mozdulattal megsimogatom*
-Ugye nem baj ha megsimogatom ?Tiéd? Hogy hívják?* sújtom kérdésekkel. A kis jószágnak selymes puha szőre van meg is lepődök rajta milyen puha hisz még nem fogtam vadászgörényt.*
-Amúgy ez a házirend volt amit felolvastál?* hát igen nem igen olvasgatok semmilyen házirendet emiatt nem is tudom hogy néz ki, de még soha nem volt belőle bajom hogy nem olvastam el. A szemem vissza téved a kutyusra mely ismét engem néz.*
~ Rég volt kutyám jó társ. Bár iskolában is? Kitudja szerintem remek lehet...~* gondolom át a dolgot. Szeretem a kutyákat meg sok más állatot is, de nem vagyok biztos hogy most jó ötlet lenne...*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 1:35 pm

* Éppen el vagyok foglalva jövendőbeli kis kedvencem nézegetésével, mikor kis híján feldöntenek. Nem örülök neki és a bocsánatkérés se nyeri el a tetszésemet, de épp az imént gondolkoztam azon, hogy ideje lenne szocializálódni kicsit, így lenyelem a dolgot és inkább válaszolok a feltett kérdésre.*
- A lovakról jut eszembe, lovarda is van valamerre a szigeten. Tigris? Nekem az már túl brutális, bár famulusként talán.*gondolkozok el kicsit, de végül csak megrázom a fejem. Inkább valami kedvesebbet és különlegesebbet szeretnék, bár még rengeteg időm van kitalálni a dolgot.*
- Semmi gond, nem haragszom. Szólíts nyugodtan Fruzsinak, az rövidebb.*a teljes nevemet amúgy is csak akkor használják, ha épp mérgesek rám valamiért, így nem csoda, hogy frusztrál hallani. Meg amúgy is, becézve jóval egyszerűbb kimondani. A lány neve hallatán elgondolkozok a származásáról, de nem sikerül rájönnöm, így előre eldöntöm, hogy alkalomadtán megérdeklődöm tőle.*
- Még nem az enyém, most fogom majd megvenni. Hát igazából nem tudom mi lesz a neve, de a Rockyra gondoltam. Nagyon borzasztó?*pislogok rá érdeklődve. Ha már itt van, akkor akár ki is kérhetem a véleményét, amúgy se értek túlzottan a fantáziadús névadáshoz, szóval jól jönne néhány ötlet.* - Persze, simogasd csak.*nyújtom oda, hogy könnyebben elérhesse, majd ha végzett, akkor engedem, hogy kis kedvencem visszamásszon a vállamra. Úgy tűnik kedvel, ami jó dolog.*
- Nem teljesen, annak a rövidített változata. Az eredeti házirendet nehézkes lenne magammal cipelni, több száz oldalas.*ugyan tudom, hogy pontosan mennyi, de kicsit érdekes lenne ezt is közölni vele, tehát ezen információt most elhallgatom.* - Egyébként az is megvan.*teszem hozzá, csak a miheztartás végett. Rengeteg könyvem van, azok foglalják el a szekrényeim nagy részét, s a többség még így is otthon van, már nem fért bele a bőröndömbe, amit amúgy is csak nehézkesen tudtam megmozdítani.*
- Nos hogy döntöttél? Biztos, hogy kutyát szeretnél? Rengeteg állat van errefelé, bár egy ilyen, remek társ lenne.*nem akarom lebeszélni vagy ilyenek, csak gondoltam megemlítem, hogy hatalmas választási lehetőség van. S mivel én már döntöttem tökéletesen ráérek arra, hogy segítsek neki a választásban, ha szüksége van rá.*
- Egyébként te is mostanában jöttél igaz?*kíváncsiskodok kicsit. Azt, hogy nem rég van itt, abból gondolom, hogy nem tudta, hogy mit lehet itt tartani, ami vagy ezt jelenti, vagy azt, hogy nem túl tájékozott, esetleg mindkettőt.
*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 2:37 pm

*Elgondolkozok a lányon. Érdekes. Érdekesebb mint én az már biztos, de nem zavar. Furcsállom hogy milyen kedves és kicsit vissza fogott. Bár nem igen tudom még mindig hova tenni. Lassan meg mozgatom a nyakamat, mert egy kicsit úgy érzem elaludtam. Nem valami kellemes mit ne mondjak. Amit mond a lovardáról felkelti a figyelmemet már vagy hét éve nem lovagoltam lassan attól tartók hogy elfelejtetem.*
-Tudsz lovagolni? Mert az ősszintét megvallva én ezer éve lovagoltam. Kivéve a hullámokat... *teszem hozzá. Nem tudom jó ötlet-e ennyit beszélnem magamról de hát szeretek beszélni főleg ha van kivel. Mosolyogva hallgatom amit a tigrisekről mond. Rég nem hallottam rajtam kívül mást ki ezt a szót kiejtette volna a száján. Állandóan csak én beszélek ezekről a cicusokról.*
-A tigrisek nemigazán brutálisak. Csak épp annyira mint a többi ragadozó. Szerintem egy tigris is jó társ lehet csak ne gondolja azt hogy én vagyok az uzsonnája...*vonnom meg a vállam. Látszik nem igazán örülne egy tigrisnek. Én szívesen viselném gondját a egy nagycicusnak ha arra kerülne sor.*
-Fruzsi szép név. Szerintem jól döntöttél szeret téged. Szerintem jól hangzik a Rocky.*mondom s megsimogatom. Érdekes név de tényleg tetszik. És jobb nevet én sem tudtam volna ki találni.*
-Rövidített! Azta. Megmerem kockáztatni hogy ez is van legalább kétszáz oldal. De ha nem ezer oldalas akkor talán kölcsön kérem. Ha oda adod. Amúgy nem tudsz egy jó regényt?* Mondom mosolyogva. Szeretek olvasni, de inkább regényeket vagy valami kalandosat amibe eltudok merülni naphosszat. Régen olvastam ötszáz oldalnál többet, de akkor legalább nem unatkoztam. *
-Hát minidig is szeretem volna egy Border Collie-t. Csak valahogy soha nem jött össze. Macskát most nem igen szeretnék és vadászgörényt sem. Már ne haragudj Rocky.* Nézegettem a kiskutyát. édesen vakkant egyet mitől még jobban beleszeretek.*
-Szerinted jó név lenne a Tequlia? Tudom csöppet alkoholistának hangzik de nekem tetszik.*mosolygok Fruzsina felé. Lehet hogy ezzel a mondatommal meg bélyegeztem magam a szemébe, de én már csak ilyen vagyok.*
-Tegnap előtt érkeztem meg és te? Honnan jöttél?*kérdezem és tovább vizsgálom a kutyust a tekintetemmel.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 2:57 pm

- Nem tudok, apu eléggé féltős ilyen szempontból, szóval nem nagyon engedte, hogy valami veszélyeset csináljak. Igazából nem is akartam soha. Ó, tudsz szörfözni?*lepődök meg kicsit, s ebből úgy vélem, hogy valami vízparti helyen él. Ami egy kicsivel csak, de szűkíti a lehetséges lehetőségeket. A szavaira már csak a vállam rángatom, én személy szerint nem szeretnék magam mellé semmit, ami ilyen vad tud lenni, még akkor se, ha biztosan nem támad rám. Megelégszem valami békésebbel.*
- Akkor marad a Rocky. Mit szólsz hozzá?*emelem arcom elég a kis szőröst, aki némi gondolkozás után, legalábbis látszatra így tűnik, megnyalja az orrom, jelezve, hogy tetszik neki az elnevezés. Lehet, hogy nem épp szokványos vagy hétköznapi, de erre futotta.*
- Pontosan kétszázötvennyolc és persze, kölcsön adom, bár a könyvtárban is megvan, ha jól sejtem. Elég sok regényt ismerek, pontosan milyen stílust keresel? Kalandot, fantasztikusat, horrort vagy valami romantikusat?*ez utóbbiból nem ismerek olyan sokat, de maximum megérdeklődöm apától, ő eléggé szereti az ilyen szentimentális dolgokat, néha inkább anyának érzem, de nagyon szeretem őt, így nem zavarnak az apróbb rigolyái.*
- Az a fekete-fehér foltos igaz. Szépnek tűnik, szerintem nyugodtan vedd meg, ha úgy érzed, hogy gondját tudod viselni.*pillantok rá. Fontos, hogy komolyan gondolja a dolgot és ne unja meg néhány nap után, mikor kiderül, hogy nem csak móka és kacagás az élet egy ilyennel. Ezt pedig tökéletesen tudom, hiszen falun nőttem fel, egy rakat háziállattal a környékemen.*
- Tequila? Az annak az alkoholnak a neve igaz? Érdekes név, de jól hangzik.*mosolygok vissza rá, kedvesen, de azért továbbra is tartózkodóan kicsit. Furcsa ez a választás, de ha belegondolok jól hangzó megszólításról van szó, így mért is ne hívhatná így a kutyáját. Rosszat meg nem gondolok róla, talán nem alkoholizmusból akar ilyen nevet adni neki.*
- Én úgy egy hónapja, de nem nagyon járok el, így kevés embert ismerek. Magyarországról, azon belül meg egy apró faluból.*nem véletlenül zavar a sok ember és a nagy társaság. Azt szoktam meg, hogy mindenkit ismerek a környezetemben, hiszen egy olyan helyen, ahol mindössze öt család él, nem olyan nehéz ezt megvalósítani.*
- Te honnan származol? A nevedből nem tudtam megállapítani.*nincs értelme tagadni, hogy egy ideje már ezen gondolkozok, na de most végre lehullik a lepel a rejtélyről.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 3:43 pm

-Hát nem igen mondhatom hogy én tudok a világon a legjobban szörfözni. De én tudok a világon a legnagyobb hasasokat esni a deszkáról... amúgy meg nagyon szeretek. Főleg ha az idő kicsit szelesebb és nagyobb hullámok vannak...*elhallgatok és megnyomkodom a bal vállamat. Ahol van egy kisebb heg, mert régen egyszer neki mentem egy kőszörnyek a vízben a mai napig nem jöttem rá, hogy került oda, de valahogy oda került. Nem az volt a legjobb élményem, de akkor is jó nagy hullámok voltak. Kicsit furcsállom hogy nem engedte apukája lovagolni hisz abban nincs semmi veszélyes vagyis van, de az az ugratás. Vagy ha a ló megbokrosodik, de arra nagyon kevés esély van. Nézem ahogy Rocky-val bánik és tudom hogy jó kezekben lesz nála.*
-Az nem sok. Két nap alatt simán kiolvasom. Bármilyen regényt szeretek olvasni. Valami jó krimiset nem tudsz ajánlani?*kérdezem csillogó szemmel hiába szeretem a krimiket mind nézni mint olvasni. Egyik beteges hóbortom.*
-Barna-fehér majdnem. Tudok kutyáról gondoskodni és majd megtanítom neki hogy nem szabad minden cipőt megrágni. Amúgy is biztos lesz elég időm vele foglalatoskodni.*mondom így is tanulok kisebb önfegyelmet. Meg bebizonyíthatom, hogy mennyire értek az állatokhoz. Rég nem kellett gondoskodni más élőlényről magamat leszámítva, de volt mikor a több állatra is vigyáztam hónapokig. Meddig nem találtam új gazdit nekik. Elég jól tudom mivel jár együtt egy kutya. De szerintem nem lesz baj.*
-Na mit szólsz hozzá Tequila? Amúgy meg igen egy alkoholos ital egyszer talán kétszer ittam nem nem nagyon oszt se szoroz alapvetően tetszik ez a név.*mondom és látom, hogy Tequila megnyalja szája szélét. Tudja jól, hogy az ő nevéről beszélünk. A ketrecre támaszkodva leguggolok hozzá.*
-Egy kontinensről jövünk. Már jártam Magyarországon. A Szalajka-völgy nagyon szép.* mosolygok tetszett a Fátyol vízesés. Mikor megkérdezi honnan ered a nevem az arcomon a tipikus róka mosolyom terül el.*
-Ashi japánul Mancsot jelent. Azért lettem Mancs, mert a szüleim tudták hogy szeretni fogom az állatokat. Ne kérdezd honnan, de tudták. Amúgy meg egy London melletti kis faluból jöttem.* mondom. Bal kezemmel megkeresem a nyakláncom melyet éjjel-nappal hordok. Egy mancs van rajta és valami szöveg.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 8:41 pm

//olvad//

- Izgalmas lehet szörfözni.*dünnyögöm elgondolkozva. Mindig szerettem az olyan filmeket, amik valami hasonló eseményről szóltak, de kipróbálni nem volt még lehetőségem, lévén a falut se nagyon hagytam még el idáig. Most vagyok először ilyen távol az otthonomtól és a családomtól és nem tagadom, nagyon hiányoznak.*
- Akkor tessék, vigyázz rá.*mondom komolyan, miközben újra előveszem a könyvemet és a kezébe adom. A krimiken elmerengek, hogy miket is mondjak neki, végül néhány olyat javaslok, amik meg is vannak, hogy oda tudjam adni valamikor, ha esetleg kéri.* - Igazából nehéz lenne felsorolni, de van nálam néhány, kölcsönadom, ha kéred. Egyébként vannak tini krimijeim, akkor ott van A gonosz arcai és még egy halom másik. Majd egyszer megmutatom őket.*teszem még hozzá egy kis mosollyal, mert most tényleg nincs kedvem ahhoz, hogy felsoroljam az összes könyvet. A szavaira csak bólogatok, ha ő úgy véli, hogy gondját tudja viselni, akkor nincs jogom beleszólni és igazából nem is akarok.*
- Igen, szerintem is szép hely, bár nem nagyon jártam el sehova. Mindig a falu környékén maradtam, főleg apa aggódása miatt.*nem akarok mindent rá fogni, de tényleg így van. Egyébként pedig megértem az aggódását, hiszen anya halála óta én vagyok az egyetlen élő rokona, tehát nem csoda, hogy ennyire félt. Csodálkoztam is rendesen, mikor belement abba, hogy idejöjjek tanulni.*
- Szóval japán neved van, hogy hogy olyat adtak a szüleid?*őszintén szólva ránézésre nem tűnik nekem keleti származásúnak, de az is meglehet, hogy valamiféle keverék és ezért tűnik európainak. Na nem mintha probléma lenne az ilyesmivel.*
- Nem nézünk körbe? Rockynak kéne valami táplálék és némi felszerelés is, ami gondolom a kutyusnak se ártana.*javaslom nagyjából vidám hangon, s bármi is legyen a válasza én elindulok a sorok között és néhány apróságot belehajigálok a kosaramba. Így gazdagodok állattáppal, nyakörvvel, pórázzal és néhány tálkával, valamit takaróval is, majd visszatérve a kutyás részhez újra körbepillantok az eladót keresve, aki ezt látva meg is indul felénk.*
-
Sikerült választani?*mosolyog ránk vidáman, mire én csak bólintok egyet, s Ashihoz fordulok, hogy megnézzem ő miként reagál a férfi kérdésére. Persze nem akarom siettetni, tehát ha nézelődne még, akkor türelmesen ki fogom várni.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 9:22 pm

-Ha akarod egyszer megtanítalak szörfözni. Van akit megtanítottam. Bár ami igaz az igaz. Én egyedül tanultam meg és emiatt nem tudom szabályosan megtanítani, de ha nem gond akkor bár mikor? Csak ha megtanítalak kérlek nem menny versenyre meddig el nem olvasod a szabályokat.... Én már egyszer, így elbuktam a győzelemtől... *mosolygok kedvesen. Amit elmondtam az igaz és nagyon szíven ütött mikor közölték hogy kizárnak mert valami szabálytalanságot csináltam. De ez a múlté azóta egyszer nyertem versenyt. Mikor átadja a könyvet kicsit megszeppentem, hogy hogy fogom eltenni, de mivel találékony vagyok és van egy kis belső titokzsebem a pulóveremben abba süllyesztem el.*
-Vigyázni fogok rá.*mondom, s végig hallgatom a krimis beszámolóját. Én eddig csak az Ezüst uszonyt olvastam amit kapásból tudom mondani hogy krimi, de azon kívül van egy csomó más amit még olvastam*
-Látszik hogy szereted meg tiszteled a könyveket ez tetszik. Nem csak én szeretek olvasni itt. A gonosz arcairól még nem hallottam, de ha nem baj majd egyszer azt is elkérném. Egyszer...*A végét elhallgatom mert tudom milyen lassan haladok ha több könyvet olvasok. Bár évente meg van az ötven könyv. Megmozgatom a derekamat és bátor lány létére kiveszem a kiskutyát a ketrecből. Az ötletére csak bólintok és elindulok vele bevásárolni. Útközben szerzek egy kosarat és bele teszek kutyatápot, kutyakonzervet, négy tálkát a nyak örveknél meg torpanok, de Tequila kiválasztja a neki tetsző nyakörvet. Kísértésbe esek hogy magamnak is vegyek egyet, de gyorsan elhessegetem ezt a gondolatot. Még beszerzek egy pórázt és készen is vagyok. Eszembe jut hogy kérdezett valamit ezért válaszolok is.*
-Hát nem igazán tudom soha nem gondolkoztam el rajta. Európaiak vagyunk. Szóval tényleg nem tudom. De szeretem japánt egyszer oda szívesen elmennék.*mondom és elgondolkozok, hogy miért pont japán nevet adtak. Családból senki sem szereti túlzottan a japánokat.*
-Miért jöttél ide tanulni?*kérdezem. Az eladónak én is csak bólintok. Nem hiszem hogy kell valami.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 9:42 pm

- Verseny? Ne viccelődjünk, örülök, ha nem töröm ki a nyakam.*sóhajtok kicsit, nem vagyok túl ügyes és sportos típus, így könnyen megeshet, hogy kapásból összetöröm magam. Majd a kérés hallatán a könyvet is odaadom neki, s bólintok, mikor közli, vigyázni fog rá. Nagyon remélem, hogy így is lesz, mert ugyan nem vagyok éppen harcias típus, de ha egy értékemnek baja esik, akkor robbanok.*
- Én imádok olvasni, mondhatni mást nem is nagyon csinálok, szóval ilyesmikkel kapcsolatban számíthatsz rám. Majd szólj, ha kéred.*teszem még hozzá ezúttal valamivel szélesebben mosolyogva. Ugyan nem szeretek semmit kölcsönadni, de talán nem halok bele, ha vele kivételt teszek. Persze azért ez csak azután derül ki pontosan, hogy megláttam, mennyire vigyázott a szabályokat tartalmazó olvasmányomra. Az ötletemre pozitív választ kapok, így el is indulunk a sorok között, majd egy nagy kört megtéve a szükséges kacatok összeszedése után térünk vissza eredeti helyünkre, ahova nem sokkal később az eladó is megérkezik.*
-
Ketrecet kérsz hozzá?*pillant felém, ezúttal kizárólag hozzám intézve a szavakat, ami nem is csoda, hiszen a kutyához nincs szüksége ilyenekre. Viszont rövid merengés után, úgy vélem nekem se kell majd, tehát megrázom a fejem, mire bólint és int hogy kövessük a kasszához.*
- Mert tanulni akartam és azt a tudást, amire szükségem van, otthon nem szerezhettem volna meg.*válaszolok a kérdésére, miközben beállok a sorba. Nem akarom elárulni neki a pontos terveimet, úgy vélem bőven elég, ha ennyit mondok. Ha meg nagyon érdekli, úgyis rákérdez.*
- Neked volt valami konkrét okod arra, hogy ide gyere? Egyébként te akartál itt tanulni, vagy a családod szerette volna?*kíváncsiskodok egy kicsit én is. Úgy vélem ez igen fontos dolog, hiszen ettől nagyban függ, mennyire érzi idevalónak magát. Habár én kivétel vagyok, azt hiszem. Időközben aztán sorra kerülök, tehát odafordulok az eladóhoz, kifizetem a dolgaimat, majd félre állok, hogy a leányzót is bevárhassam, közben pedig új kedvencemet simogatom.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 10:12 pm

*Somolygok csak a félszén. Bár meg tudom érteni. Elégé bevállalós vagyok sportok terén meg mégy egypár más dolgok terén, de jól tudom mennyire lehet egy sportol tartani. Volt kit én vettem rá egy sportág kipróbálásába és annyira meg tetszett neki hogy szinte lesem lehetett állítani. Elmélázva bámulok Tequila-ra.*
-Nem törnéd ki semmidet max csak egy hasast vagy hátast esnél. Az meg nem vészes.*Nem akarom rábeszélni mert tudom szíve joga mit szeretne megtanulni, de azért megnézném, hogy megtudnám-e szörfözni.*
-Én sem vettem meg a könyveket, de az életemben más is fontos szerepet játszik.* Mikor elteszem a könyvet akkor már tudom hogy nem lesz semmi baja. Vigyázni fogókra. Ha nem is vigyázok rá elégé akkor is csak egy kis lapgyűrés lenne az egész baja. Remélem komolyan gondolja azt hogy majd kölcsön ad egykét könyvet tudom van könyvtár is de biztos van olyan könyve ami ott nincs meg. Végig hallgatom miért jött ide és elgondolkozok vajon jól tette-e biztos hogy igen csak furcsállom. Bár valamit biztos nem mond még el. Ha fontos akkor elmondja vagy rákérdezek ha valami furcsábbat tapasztalok a leányzón.*
-Hát... jó formán csak levegő változást szeretem volna, meg van még valami, de az elégé összetett. Természetesen saját akarásból vagyok itt. Szeretem, tiszttelem a szüleimet csak most jobb lesz kicsit nélkülem a dolguk... * hallgatok el túl sok információt mondtam hogy fel keltsem a figyelmét, de ha kérdezi válaszolok rá szívesen. Végig mérem Tequila-t s meg állapítom azért van súlya. Mikor sorra kerülök kérek egy szatyrot hogy bele tudjam tenni a dolgokat. Kifizetem, s a lányhoz fordulok miközben azon küszködök hogy tequila-ra feltegyem a nyakörvet.*
-Már volt órád? Na és milyen?*kérdezem meg azt ami már egy pár honnapja izgat. Nem tudom pontosan mért nem kérdeztem meg eddig senkit, de most itt a lehetőség és én élek vele.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime2012-04-21, 10:24 pm

- Azt hiszem, majd azért kihasználom a lehetőséget, hogy megtanítasz. Érdekel milyen lehet.*kíváncsi vagyok, így hiába félek tőle valószínűleg ki fogom próbálni, maximum úgy döntök, hogy ez mégse nekem való. A szavai hallatán viszont összehúzom a szemem és felmordulok.*
- Hát sajnálom, hogy ilyen könyvmániás vagyok.*nem tagadom, hogy kicsit rosszul estek a szavai, s ezt az arcomról eltűnő mosoly is mutatja, ahogy az is, hogy kezdek átváltani csöndesbe és távolságtartóba, pedig már feloldódtam valamennyire. Így szinte rohanok a kasszához, hogy kifizessem a dolgaimat, közben azért megosztok néhány apróságot azzal kapcsolatban, hogy mért is jöttem ide, de nem viszem túlzásba a dolgot.*
- Értem.*bólintok a szavaira egyet. Máskor valószínűleg visszakérdeznék, de most túlságosan elmerültem saját sértődésemben, így csupán ennyit mondok. A kérdésére sóhajtok egyet, de azért válaszolok rá, bunkó nem akarok lenni, attól függetlenül, hogy éppen rossz kedvem van.*
- Voltak már órák, de még egyiken se voltam. A gyakorlati résztől félek egy kicsit.*mondom őszintén, hiszen ez volt a fő oka annak, hogy még nem mentem egyre se, na de majd talán később eljutok odáig is, amint lesz elég bátorságom hozzá.*
- Azt hiszem én visszamegyek a kastélyba, meg szeretném mutatni Rockynak az új otthonát. Jössz te is?*érdeklődöm meg tőle, s amennyiben jön, együtt indulunk vissza, ha pedig nem, akkor elbúcsúzok tőle, s magamban térek vissza a kastélyba, ahol egyenesen a szobámhoz megyek, hogy elrendezzem kis kedvencem lakhelyét.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black - Black Cat kisállat-kereskedés - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Black Cat kisállat-kereskedés
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: