Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Aula/társalgó I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Aula/társalgó I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Aula/társalgó I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Aula/társalgó I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Aula/társalgó I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Aula/társalgó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2012-12-28, 4:05 pm

Aula/társalgó

Aula/társalgó Egyetem_bejarat

Ha az egyetemista diákok együtt szeretnének lenni egy kicsit, nem csak a külön szakházukban, akkor bátran bejöhetnek ide, a központi csarnokban, ahol több olyan dolog is megtalálható, amely a szakházakban nem. Itt például nem csak egy konyha van, hanem étkező is, mely olyan, akár a nagyterem a Mysterio épületében, egy hatalmas könyvtár, gyakorló terem és ez a csodálatos társalgó is, ahol a hideg időkben egy kandalló adja a kellemes meleget a diákok számára. Kényelmes ülőalkalmatosságok vannak a helységben, hatalmas szőnyegek a padlón, tehát tényleg minden tökéletes az itt tartózkodóknak. Az aulából nyílik egyébként az étkező, de a többi hely az emeleten található.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Aula/társalgó Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-01-31, 10:04 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

Egy bögre forrócsoki, egy könyv és Shadow társaságában ücsörgök a campus központi csarnokának társalgójában az egyik kényelmes fotelben a kandalló meleg tüze mellett. Jogos lehet a kérdés, hogy miért itt olvasgatok, a válasz egyszerű, remélem, hogy társaságot találok, és itt nagyobb az esélye, mint a szakházban. Kimozdulni nincs kedvem a városba, ott biztos összefutnék valakivel, inkább itt bent várok. A könyv valahogy most nem köt le, így az asztalra teszem, és lábaimat felhúzva kortyolgatom szép lassan az italomat, és igyekszem nem leforrázni a nyelvem. Öltözékem ezen az estén fehér, rövid ujjú, kissé dekoltált felsőből, farmermellényből, csőszárú farmerből és fekete bokacsizmából áll, bár lábbelim most nincs rajtam, mert nem szeretném összekoszolni a tiszta bútort azzal, hogy magam alá húzom a lábam, de nem kell aggódni, nincs lábszagom. A hajam természetes hullámokban omlik vállamra és hátamra, kicsit rövidebb, mint szokott, mert egyébként leért majdnem a derekam közepéig, de most jó 10 centit levágattam belőle a héten. Új év kezdődött egy hónapja, hát én is ki akartam próbálni valami újat. Vannak terveim az évre nézve, remélem minél több meg is valósul ezek közül, érhetne egy kis szerencse, az mostanában elkerült, a szilveszterem se úgy sikerült, ahogy szerettem volna, és anyáékkal is sikerült összevesznem. Viszont vigasztal, hogy most már Mona is egyetemista, meg is akarom majd keresni a napokban, mostanában kevesebbet beszélgetünk, és ez hiányzik. A kandallóban a tűz pattogva szikrázik egyet, mire famulusom felkapja a fejét. Nem igazán szívleli a tüzet, és úgy tűnik, most meg is elégelte ezt, feláll, és elbaktat.
- Persze, hagyj itt te is! – szólok utána, de a szárnyas tigris csak megáll egy pillanatra, hátranéz, majd megy tovább. Na szép, jön még Shadow az én utcámba. Persze nem haragszom a famulusra, de valahogy majd meg kell leckéztetni, és amíg várok valami társaságra, addig agyalok is ezen egy kicsit, néhány ötleten pedig elmosolyodom magamban.
Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Aula/társalgó Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-02-01, 2:48 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//


Rohadtul nem volt kedvem a mai nap nagy részét a könyvtárban tölteni, de persze muszáj, mert hát miért ne lenne. A magiszterek nem igazán tűrik jól azt, hogyha egy küldetést nem teljesítünk, az egyetemista élet pedig nem gyerekjáték már jó ideje. Háttér-információkat muszáj szereznem valahonnan, ezért is dekkoltam a könyvek között úgy, mintha valamiféle stréber lennék, de asszem mára elég volt. Kiégett az agyam és képtelen vagyok több információt magamba szívni. Az persze tök frankó, hogy nem kell bejárnunk már igazán az órákra, csak néha-néha van elvétve egy, de ezeken a küldetéseken akár az életünket is elveszíthetjük, én pedig köszönöm, de ragaszkodnék a sajátomhoz.
~ Majd holnap folytatom. ~ - döntöm is el a dolgot, majd ez után összepakolom a már reggel kiválogatott könyveimet és egy sarokba teszem, ahol remélhetőleg senki se fog hozzájuk nyúlni. Jó, nincs ráírva, hogy Ian asztala, de csak látják, hogy valaki nem véletlenül gyűjtötte ki őket és talán egy rendmániás manó se fog ide besomfordálni addig, amíg vissza nem térek. Ahogy ezzel megvagyok, már el is húzok a könyvtárból, hogy egy kicsit az aulában leülve lazulhassak, amihez most remek kellék lesz az az üveg whisky, ami a táskámban lapul. Egyszerű oldaltáskáról van egyébként szó, amiben akad bőven füzet is, meg penna, mivel nem csak olvastam, de némi jegyzetet is készítetem magamnak. Na de mindegy is, hagyjuk a tanulást, térjünk rá a viseletemre: fekete nadrág, sötétkék, kötött pulóver és egy szintén fekete színű sál található rajtam, lábaimon pedig a hó miatt fekete bakancs. Na nem ilyen acélbetkós, az nem az én stílusom lenne, de azért megfagyni se szeretnék. Akad még néhány bőrből készült kiegészítő is testemen, de az ruháimnak hála most nem látszik. Hajam belőve, bár kissé talán kócosabb lett a kezem miatt, amikor újra és újra beletúrtam a könyvek fölött, de még így is rohadt jól nézek ki.
Ahogy kiérek viszont a társalgóba, igen csak kellemes látvány fogad. Őszintén nem hittem volna, hogy akad most itt valaki, de hmm, ez a kicsike nagyon is jól néz ki, tehát miért is ne? Felé is veszem az irányt, majd amikor odaérek a fotelja mellé, akkor a közelben lévő kanapéra egyszerűen ledobom táskámat, majd nyújtózom egyet.
- Szia cica. Hát te meg? Ne mondd, hogy nincs jobb dolgod, mint olvasgatni… én egész nap azt csináltam és már rohadtul unom. – bár nem ismerem a lányt, azért a házát és a nevét tudom, mivel nem egy órára jártunk együtt a múltban, bár ha a szakát kellene megmondanom, akkor bizonyára gondban lennék. Ennyire sose érdekelt, kissé talán szürkének is tartottam, de hmm, mintha összeszedte volna magát a kicsike.
- Nem akarsz inkább lazítani? – dobom le magam a kanapéra, majd már ki is nyitom táskámat, így kerül elő a whiskys üveg, amit a lány felé mutatok. Nincs jobb ismerkedési forma, mint egy kis közös iszogatás, ezt azért ő se utasíthatja vissza, így ha nem teszi, akkor rendes leszek és övé lehet az első korty.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Aula/társalgó Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-02-02, 7:19 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

Szeretem a Campust, nyugisabb, mint bent a suli épületén belül, de azért itt is van egy kis nyüzsgés. Nem könnyű az egyetem, sokat kell tanulni, és a feladatok is nehezebbek, és veszélyesebbek, mint pár éve, de én ezt nem bánom, mert ezáltal fejlődhetünk. Sok időt töltök a könyvtárban, de azért persze szórakozni is szoktam, nem vagyok az a kiköpött stréber, bár tény, hogy maximalista vagyok sok esetben. A mai napot azonban a lazulásnak szántam, egész nap nem igen csináltam semmit, most is inkább a társalgóban ücsörgök, néha olvasva, néha a forró csokimat kortyolgatva, néha pedig a mászkáló embereket nézem, de akad, hogy a kandallóban lévő tűzre bambulok rá. Igazán örülnék most társaságnak, remélem akad majd hamarosan, ha más nem, felmegyek majd Monához, ő biztos örülne nekem. Azonban erre talán nem lesz szükség, mert hamarosan közeledő léptek hangja üti meg a fülemet, és egy látásból ismerős arc közeledik felém, és le is ül nem messze tőlem a kanapéra,és rám is köszön. A megszólítás kicsit meglep, hiszen eddig nem is beszélgettünk, de mindegy, én ezen nem akadok fent, sőt örülök is a társaságnak.
- Szia! Most valahogy engem sem kötött le, de nem tudtam most mást csinálni. Reméltem, hogy akad valaki, akivel tudok beszélgetni, szóval szuper, hogy jöttél. Ian, igaz? - kérdezem, mert úgy rémlik, hogy ez a neve, de aztán ki tudja, lehet, hogy tévedek, de hát akkor legfeljebb kijavít. Mikor a lazítást emlegeti, kíváncsian felé fordulok, hogy vajon mit talált ki, majd nézem ügyködését, ahogy szépen lassan előkerül a táskájából egy üveg whisky.
- Hm támogatom az ötletet. – mosolygok rá, és hogy egyszerűbb legyen, felhúzom a cipőmet, és átülök mellé a kanapéra.
- Mondd csak, te mindig egy üveg whiskyvel mászkálsz? – kérdezem a fiút, majd ha hozzám jut az üveg, iszok is belőle egy kicsit, és visszaadom a gazdájának. Hogy őszinte legyek, nem a kedvencem a whisky, de azért megiszom, és most igazán jól is esik, remélem nem száll a fejembe, mert mostanában nem ittam semmilyen alkoholt, és bár előtte egész jól bírtam a piát, ennyi idős kihagyás azért befolyással lehet a dolgokra.
- Te milyen szakra jársz? – kérdezem, hogy elindítsam valamivel a beszélgetést, bár azért túl sok ideig gondolom nem fogunk az iskoláról csevegni, de kezdetnek annyira nem rossz, témaváltásra pedig bármikor sor kerülhet.

Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Aula/társalgó Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-02-09, 10:11 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//


Engem sose szokott olyasmi érdekelni, hogy kivel mennyit beszéltem már a Mysterioban töltött évek alatt. Akihez akarok, odamegyek, legyen az ismerős vagy ismeretlen és simán beszélgetni is kezdek az illetővel. Most is ezt teszem, amikor kiszúrom az Exortusos lányt és mivel tekintetén is látom, hogy nem fog visszautasítani, máris nyeregben érzem magam és egy csábos mosolyt is villantok felé.
- Nem is értem, hogy miért hagynak egyesek unatkozva egy ilyen jó csajt, mint amilyen te vagy. De lehet, hogy a Sors akarta így, hogy én találjak rád. – a dumálás nagyon megy, de azért meghagyom még egyelőre a mértékletességet, így sétálok oda a kanapéra, majd dobom is le magam rá. Nem fogok rögtön rátelepedni, hosszú még az este és nem úgy tűnik, mint aki le szeretne lépni, akkor nem ezt a választ hallottam volna tőle az előbb.
- Bizony, úgy hívnak. Téged pedig Alinoxnak, ha nem tévedek. – sentinel is, még jó, hogy tudok róla és szerintem kissé stréber is a kicsike, de talán ez miatt finom falat is lesz. Na majd hamarosan kiderül, főleg a whiskymre való reakciójából, mert ha visszautasítja, akkor uncsi egy beszélgetés lesz, de ha nem, akkor még bármi jó is kisülhet belőle. Amikor tehát felel, méghozzá pozitívan és még mellém is kerül, már semmiféle kétely nem kerülget a továbbiakban, így teszem le az előttünk lévő asztalra az üveget.
- Helyes! – bólintok is rá, majd fel is pattanok mellőle és miközben kérdez, megindulok a konyha felé, de még az ajtóból visszafordulok a leányzóhoz. – Áh, dehogy, nem vagyok egy részeges fajta, csak ma hosszú napom volt és előre készültem. – talán azt látta, hogy a könyvtár felől jöttem. Tényleg elég sokat tanultam, magamhoz képest, ennyi pedig jár. – Na azonnal itt vagyok. – szólok még felé egy apró mosollyal arcomon, majd már a konyhához is érek, ahol rögtön kitárom a szekrényt és két feles pohárral a kezemben sétálok vissza a másik felé. A poharak az asztalra kerülnek, én pedig a lány mellé a kanapéra, de kissé közelebb, mint az előbb és még mielőtt az üvegből inna, én már el is kezdem megtölteni az italokat.
- Cruoris szakos vagyok. Valahogy úgy éreztem, megfelel nekem az, amit a házamnál tanítanak. Na és te? – pillantok felé, majd amikor a poharak félig lesznek – mert hát tele minek töltsem rögtön? Úgyis több kört iszunk… -, akkor az üveget visszazárom és az egyik pohárkát a lány keze felé nyújtom.
- Na, egészségedre! Reméljük, hogy az este jobb hangulatban telik majd, mint eddig a nap. – ahogy láttam, ő se volt olyan hűde vidám kedvében. Kocc tehát, majd ez után gond nélkül húzom le az első adagot. Finom egy ital, de én meg szomjas voltam… A pohár tehát az asztalra kerül, én pedig a kanapé háttámláján támaszkodva fordulok a lány felé.
- Mesélj nekem valamit magadról, valami érdekeset. Kár, hogy még nem ismerlek, de remélem, hogy most adsz majd rá nekem lehetőséget. – rá bízom, hogy mibe avat be és mibe nem, de belül azért remélem, hogy nem a tananyagokról kezd el nekem mesélni vagy hogy mi a kedvenc tantárgya… valami személyesebb érdekel és ezt csillogó szemeimből is kiolvashatja.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Aula/társalgó Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-03-11, 12:24 am

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

Úgy tűnik az égiek meghallgatták kérésemet, na nem mintha vallásos lennék, csak ez így jól hangzik, lényeg a lényeg, hogy hamarosan társaságom akad, akinek szavai hallatán mosoly ül ki az arcomra.
- Modern tündérmese, a sármos herceg megmenti az unalomtól a hercegnőt. – mondom viccelődve, majd hogy jobban tudjunk beszélgetni, átülök mellé a kanapéra, és kényelmesen elhelyezkedem. A nevek letisztázódnak, és bólogatok kérdésére, jól tudja ő is, hogy hogy hívnak engem. Így a formaságok után előkerül egy üveg whisky, ami kicsit meglep, mert nem sok emberrel találkoztam itt a Mysterio-ban, akik csak így lazán előhúznak egy üveg piát a táskájukból, és nem is állom meg, hogy erre rákérdezzek.
- Ja értem, így már minden világos. – mondom, majd türelmesen várok, amíg Ian elmegy poharakért, de nem kell sokáig egyedül ücsörögnöm, hamar visszaér, és a poharak szépen fel is sorakoznak az asztalon. Elkerüli a figyelmemet, hogy a fiú közelebb ült le hozzám, mint amekkora távolság első körben volt köztünk, de amúgy sem zavar, nem leprás a srác, elég szimpatikus is így elsőre, szóval nincs ezzel probléma. Figyelem, ahogy a folyadék szépen az üvegből kiöntődik, és elgondolkozok egy kicsit azon, hogy mennyi ital fog elfogyni az üvegből, mire a beszélgetés végére érünk. Csúnya lenne, ha az egész elfogyna, valószínűleg akkor engem úgy kéne innen felmosni, hiszen régen ittam, de csak nem lesz itt probléma, ez csak egy laza kis társalgással egybekötött italozgatás, semmi különös. Hogy beinduljon a beszélgetés, megkérdezem Ian-t, hogy melyik szakra jár, és hasonló cipőben jár mint én, csak a Cruorissal.
- Én az Exortus szakra járok hasonló okok miatt, mint te. – mondom egy mosollyal az arcomon. Azóta se bántam meg, hogy ezt választottam, tetszik nekem ez az egész, remélem ha elvégzem, akkor is hasznosnak bizonyul majd. Na de a jövő tervezgetéséből ideje visszatérni a jelenbe, most annak van itt az ideje, hogy az első kör ital eltűnjön a poharainkból.
- Egészségedre! És úgy legyen! – koccintok én is a fiúval, majd vele együtt én is lehúzom a whiskyt, mi után egy kis grimasz is megjelenik az arcomon, nemhiába, rég ittam már, de ettől függetlenül finom, és jólesően melengetve a belsőmet csúszik végig a torkomon, majd le egyenesen a gyomromba.  A poharamat teszem le az asztalra, amikor hallom a kérést, hogy meséljek magamról, nekem meg a whiskyről eszembe jut valami, amit el is mondok.
- Hát… legutóbb mikor whiskyt ittam, rámásztam egy idegen srácra, a barátaimnak úgy kellett elrángatni onnan. Igazából nem vagyok erre büszke, nem is tudom miért pont ezt mondtam most neked, te biztos nem ilyen információra voltál kíváncsi. – mondom egy kis pírral az arcomon, mert így, hogy alig ismerjük egymást, egy ilyen dolgot elmesélek neki, és ezzel bizonyára nem festek túl jó képet magamról.
- Persze nehogy azt hidd, hogy ha iszom, mindig rácuppanok valakire, báár azért én a helyedben vigyáznék. – kacsintok rá elviccelve az egész dolgot, ezzel talán kicsit kevésbé kínossá téve az egész helyzetet.
- De ha már itt tartunk, neked volt már valami kínos szitud alkohol hatása alatt? – kérdezem érdeklődve, miközben ahogy ülök, kicsit jobban a fiú felé fordulok, és lábaimat keresztbe téve arcát fürkészem, hogy megpróbáljak rájönni, hogy vajon az előbbi kis információ nem vette-e el a kedvét attól, hogy velem töltse az idejét a továbbiakban, bár nekem nem olyan srácnak tűnik, de ki tudja, csalódtam már az emberismeretemben.
Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Aula/társalgó Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-03-20, 9:08 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//


Tényleg furcsa a számomra, hogy egy ilyen lány, mint Alinox így, unatkozva tengeti a napjait. Csak én kellettem ide, hogy változtassak ezen és ezt nemsokára ő is beismeri, így nevetek fel kissé szavain. Vicces, ez jó.
- Hát igen, valami olyasmi. Majd igyekszem nem csalódást okozni a hölgynek. – kacsintok felé játékosan és nemsokára már meg is történik a kölcsönös névmesélés. Mindketten tudjuk, hogy kivel futottunk össze, szóval felesleges sokáig szórakozni a formaisággal, főleg, mert a whisky ezerszer jobb hangulatot tud teremteni és erre a lány is rá fog ám jönni hamar. Lehet, hogy elsőre alkesznek néz, de ez nem így van, mert bár szeretek inni, azért nem szoktam mindig, de ma tényleg rám fér, így készültem. Mivel Alinox is benne van egy kis közös iszogatásban, így pillanatok alatt terem itt két pohár, majd már meg is lesznek azok töltve, és jöhet a beszélgetés kezdete. Nem nyitunk túl extra témával, de mindent el kell kezdeni valahol, én pedig igyekszem most a tapló énemet picit háttérbe szorítani, majd meglátjuk, hogy meddig fog menni.
- Kár, hogy nem a Cruoris szakot választottad, akkor egy fedél alatt élnénk. Kellemes lenne. – na most sincs okom panaszra, hiszen akad a szakházban más jó csaj is, de minél több van egy helyen, annál jobb a férfi embernek, tehát jelen pillanatban nekem. Na de igyunk, tehát az első kör hamar lecsúszik, amit én igen csak kellemes arckifejezéssel ízlelgetek, de ahogy elnézem az exost, nála mintha másabb érzések lennének jelen.
- Nem ízlik? – nem kell akkor innia, ha nem tetszik neki az ital, így fürkészem kíváncsian arcát, majd ez után jöhet a kérés, hogy meséljen valamit magáról. Mivel ivott már máskor is whiskyt, kezdek megnyugodni azt illetően, hogy nem lesz itt probléma, fogunk mi még inni, tehát miközben mesél nekem, újra is töltöm a poharakat, de szemeim félig a másikat vizslatják, tehát teljes figyelmemet élvezheti a lány.
- Oh, szóval a whisky ilyen hatással van rád? Nem bánom, hogyha nálam is előjön, szóval de-de, ez pont érdekelt. – vigyorgok is rá, majd tekintetem az aranyos pírfoltokra terelődik. Egyre inkább kezd tetszeni nekem ez a csaj, vajon mennyire lehet bevállalós? – Mák, hogy most nincsenek itt a barátaid… - teszem még hozzá kis idővel később, Alinox pedig próbálja szépíteni a dolgokat, de minek? Mint mondtam, engem nem zavar a tény, szerintem rajtam kívül más srácokat se zavarna, szóval mit parázik ennyit feleslegesen? Áh… nők… sose fogok tudni kiigazodni rajtuk.
- És mi van akkor, ha én nem akarok vigyázni? Feláldozom magam! – hajolok közelebb hozzá játékosan, majd egy lágy cirógatást kap még a puha pofijára. Ha ennyire zavarban van, akkor miért ilyen nyílt és miért próbál meg játszani? Úgy hiszem, hogy hiányzik neki a férfi törődés, tőlem pedig simán megkaphatja, eddig még nem volt rám panasz, max később, hogy nem maradtam az adott illetővel. De hát nem barátnőd keresek, ennyi a történet. Na de én is kapok ám kérdést, amire kéne válaszolni, de oly sok mindent mesélhetnék… mindent pedig nem akarok, szóval jó lenne gyorsan választani.
- Hmm, hát persze. Voltam már nem egyszer alkohol hatása alatt és kínos helyzetbe is kerültem. Mondjuk amikor még régebben ittasan elfelejtettem azt, hogy nem kéne muglik előtt mágiát használni és szórakozni velük. A szüleim kiakadtak és alig tudták elrendezni a dolgokat. Még jó, hogy nem lett belőle nagy gáz… - csóválom meg fejemet is, mert hát én is tudok ám alakítani, ha kell, ha nem. Fejemmel viszont most intek a poharak felé, szóval jöhet egy újabb kör, amit én le is húzok nemsokára, kezem pedig finoman a lány alkarjára csúszik, amin lágyan végig is simítok.
- Most is csinálhatnánk valami őrültséget. Mostanában nem voltak durva dolgaim és őszintén szólva hiányzik. – igen, szívesen innék akár kicsit többet is a kelleténél, és az pedig társaságban jó. Ha pedig Alinox még rám is mászik a nap végén, akkor minden tökéletes lesz, de vajon bevállalná a cicus?
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Aula/társalgó Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-04-14, 4:43 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

Úgy tűnik, jó lesz az estém, hisz társaságom akad Ian személyében, valamint egy üveg whisky kíséretében. Közvetlen hangulatban kezdünk el cseverészni, bár ezen nem lepődök meg, én általában mindenkivel egész jól ki tudok jönni. Az első téma az iskola, azon belül is a szak, amire járunk.
- Hát minden bizonnyal, de így is van átjárás a szakházak között, szóval nincs veszve semmi. – mondom mosolyogva, majd lehúzzuk az első pohár italt, és a kis grimaszomból Ian arra következtet, hogy nem ízlik, és ennek hangot is ad.
- De, de, finom, csak már rég ittam whiskyt és elszoktam az ízétől, meg úgy összességében az alkoholtól. – magyarázom meg a kis fintorom okát, szóval tényleg nem arról van szó, hogy nem ízlik az ital, csak viszonylag rég ittam bármit is, mármint alkoholt. A srác azt kéri tőlem, hogy meséljek neki valamit magamról, én pedig elmondok egy történetet, ami elég kínos, legalábbis nekem, és nem is értem tényleg, hogy miért pont ez a sztori hangzott el a számból. Próbálok mentegetőzni kicsit, és el is pirulok kissé, de Ian láthatóan élvezi a helyzetet.
- Hát igen, azon lepődtem volna meg, ha nem ezt mondod. – nevetek fel, és közben koncentrálok, hogy eltűntessem a piros foltot az arcomról. Nem sokkal később újra elmosolyodom, amikor Ian közli, hogy feláldozza magát.
- Ó de bátor vagy. Na majd meglátjuk hogy alakul. – mondom belemenve ebbe az egész játékos dologba. Mikor végigsimítja az arcomat, igyekszem nem újra elpirulni, de az tény, hogy rég kerültem ilyen helyzetbe egy fiúval, de maga a dolog cseppet sem zavar, szóval annyira nagyon zavarban nem vagyok. Ha már én elmondtam egy kissé kínos sztorimat, rákérdezek a fiúnál, hogy neki akad-e ilyesmi, bár gondolom igen.
- Hű hát ebből tényleg lehetett volna komoly dolog. Anya gyerekkorom óta sulykolta belém, hogy nem szabad muglik előtt varázsolni, én még szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe. – mondom, de nem ragadunk le sokáig ennél a témánál, jön a következő pohár whisky, ami hamar le is csúszik a torkomon. Mikor érzem az alkaromon végigsimító ujjait a srácnak, barna szemeimmel letekintek, de nem húzom el a kezem, csak mosoly kúszik az arcomra. Mikor mondja, hogy csináljunk valami őrültséget, felemelem a fejem, és szemeit fürkészem, hogy vajon mire gondolhat.
- Hmm és van valami konkrét ötleted is az őrültségre? – kérdezem, és részemről én benne vagyok, Ian szimpatikus, jó társaság, jól is érzem magam, whisky is van, mi kell még? Nem tudom, hogy ő gondolt-e valamire, vagy csak felvetette a dolgot, de nekem most eszembe jutott valami, amit meg is osztok a sráccal.
- Én arra gondoltam, hogy játszhatnánk felelsz vagy merszet. De ha más szeretnél, csak szólj. – szerintem jó dolgok sülhetnek ki ebből, de ha Ian leszavazza, akkor én benne vagyok másban is. Amíg várok a válaszára, most én veszem kezembe az üveget, és szépe töltök a poharakba, először a másikéba, majd az enyémbe is. Tuti, hogy a fejembe fog szállni, és lehet, hogy hülyeséget fogok csinálni, de nem érdekel, elvégre most mentem bele Ian ötletébe, hogy csináljunk valami őrültséget.
Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Aula/társalgó Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime2014-04-25, 3:51 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//


Tényleg örülnék, hogyha több szép lány választaná az egyetemi képzéskor a Cruoris szakot, mint például Alinox is, de hát ő már döntött. Nem is lep meg, hogy inkább az Exortus szak felé húz a szíve, hiszen ő is exos, de ahogy mondja, átjárás van, aminek én nagyon is örülök és ezt az arcomon lévő mosolyból ő is leszűrheti. Most viszont mást ehhez nem teszek hozzá, inkább a whiskymet iszogatom, amiből természetesen a lány is kap.
- Az alkoholtól? Nem vagy te olyan öreg, hogy elszokjál tőle. – nem is értem, pedig biztosan vannak barátai és szerintem bulizni is szokott járni, akkor meg most mi ez az egész? Na mindegy, a lényeg az, hogy velem iszik, tehát okom nem lehet a panaszra. Alinox mesélni is kezd nekem, pont egy olyan dolgot mondva, ami enyhe célzás is a számomra, hiszen mi másért mondana ilyet, ha nem akarna tőlem semmit se? Feláldozom magam, ezen ne múljon a dolog, ezt pedig nemsokára közlöm is vele, és a pirulása, na meg szavai azt jelzik a számomra, hogy még simán lehet esélyem. Reméltem is. Egy kis cirógatás után viszont én is beszélni kezdek, így árulva el egy kisebb sztorit. Nem túl izgi és aki varázserővel rendelkezik, az valószínűleg már szegett szabályt – talán nem is egyszer -, de akkor nekem mégis eléggé fel lett fújva ez az egész. És hogy mára mit csináljunk?
- Még nem igazán gondolkoztam el rajta és őszintén szólva, ahogy Téged nézlek, nem is annyira akarok mással foglalkozni. – tehát nincs kedvem a városban sétafikálni vagy hasonlók. De ő mint hallom, kitalált már egy játékot, amelyet régen én is szerettem játszani, csak egy ideje nem volt rá példa. Ajkam még szélesebb mosolyra vált, majd egyértelműen biccentek neki.
- Hmm, benne vagyok, ha te is. Határok nélkül? Csak mert akkor kényelmesebb lenne mondjuk felmenni hozzád. – döntöm meg kissé fejemet és ezzel nem akarok én semmi rosszat se, de biztos vagyok benne, hogy fogok kérdezni és kérni is tőle olyat, aminél nem feltétlen örülne, ha más is látná vagy hallaná. Szóval ha benne van, akkor a poharakkal – miután természetesen lehúztuk a saját adagunkat -, na meg az üveggel együtt átmegyünk az Exortusosok szakházába, méghozzá ennek a szép lánynak a szobájába.
- Én mondok egy felelést elsőre. – nem akarom azonnal zavarba hozni vagy bármi, tehát kezdjük csak valami egyszerűvel. Ha tehát szabad a szoba, leveszem cipőmet, majd a csajszi ágyán elhelyezkedve várom a kérdését egy újabb pohár whiskyvel a kezemben és ez után majd jöhet ő, hogy felel-e vagy mer.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aula/társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula/társalgó   Aula/társalgó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aula/társalgó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bejárat, aula

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Központi csarnok-
Ugrás: