Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Gyakorlóterem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Gyakorlóterem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Gyakorlóterem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Gyakorlóterem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Gyakorlóterem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Gyakorlóterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2012-12-28, 4:13 pm

Gyakorlóterem

Gyakorlóterem Egyetem_gyakorlo

A gyakorolóterembe belépve a diákok a falak mentén különféle könyves szekrényeket láthatnak, melyek sok fajta varázslatot rejtenek, illetve főzeteket, tehát minden olyat, ami a tanuláshoz szükséges és elengedhetetlen kellék. A hely egyébként hatalmas, könnyedén elfér itt több diák is, akik gyakorolni szeretnének, de akadnak itt fegyverek is, amelyek más fajta harcra is lehetőséget nyújtanak az itt tartózkodóknak. A teremben különféle szimbólumok is megtalálhatóak, azok számára, akik ilyen jellegű mágiát szeretnének űzni. Van egy pentagrammával jelzett szekrény is, ahol viszont nem könyvek találhatóak, hanem a különféle mágiaágak elősegítésére vannak itt hozzávalók, mint a rítusmágia, ereklyetan vagy akár csontok, ha olyan típusú mágiát gyakorolna az illető.
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Gyakorlóterem Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 1:13 am

//NRT játék. Nil - Daphne 2013.01.14//

*Tiszta Nomád életet élek lassan, mióta lepakoltam a kastélyból. Nehéz megszokni az új helyet, bár szép, és lakályos a szobám, de ha találkozok Siderissel, szóba fogom hozni, hogy a koedukáld fürdőkért nem rajongok, nem is értem ha lehet saját szobám fürdőt miért nem építettek hozzá. Mindegy is, ma nem ezzel akarok törődni, hanem kicsit szétnézni, ugyanis mióta megjöttem, nem igazán voltam még kalandtúrán a köretben. Ennek ma este jött el az ideje, így miután magamra rángattam a ruháimat, famulusommal el is indulunk felfedező túránkra, ami most nem máshová vezet mint a központi csarnok aulájába. Szép hely, ahogy nézem az építésnél bizonyára mindenre oda figyeltek, hogy azt az otthonos hangulatot nyújtsa mint a kastély. A probléma csak az, hogy mind ezidáig egyetlen ismerőssel sem futottam össze, pedig ahogy tudom elég sokan mennek tovább az egyetemi oktatás rögös útján. Miközben ezen gondolkozok már el is indulok valamerre, mígnem egy általam ismeretlen helyre tévedek, ami valamilyen gyakorló teremre emlékeztet leginkább. Valami olyasmi lehet, felhalmozva rengeteg dologgal. Ahogy gondolom eléggé globális lehet ez a szoba, kíváncsi vagyok mikor fogok először ide jönni segítségért. Kissé izgulok az egyetem miatt, bár ez komoly arcomon egyáltalán nem tükröződik, megtartom magamnak az érzéseimet, na nem mintha most bárki lenne itt rajtam kívül*
-Ej ha, ahogy látom helyben nem lesz hiány..*mondom a mellettem sétáló famulusnak, aki csak enyhe morranással ért velem egyet, én pedig hol a könyveket kezdem el vizslatni. Nem fogok most belelapozni, egy életre elegem van a tanulásból, legalább addig pihentetem ezt a tevékenységet, ameddig el nem kezdődik számomra is a tanév az első órámmal. Annak is utána kéne néznem hogy mi lesz, egyenlőre fura mód még nem foglalkoztam az egyetemi életem felépítésével, de szerintem elkésve se vagyok. Egyébként egy bőrnadrágot viselek, fekete inggel, ami felett régi kopottas bőrdzsekim foglal helyet, melyet akkor viseltem mikor a MYsterioba jöttem. Régen is volt, azóta eltelt három év, és még mindig itt vagyok, fene se gondolta volna. Miközben ezeken a dolgokon jár az agyam Xerxes önálló felfedezésbe kezd, tehát tőlem függetlenül kóricál itt ott a terembe megnézve magának a helyet.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyakorlóterem Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 1:28 am

//NRT: Nil és Daphne - 2013.01.14.//


*Valamiért mostanára átszoktam erre az éjszakázásra, ami tudom, hogy hosszú távon nem fog jót tenni, de ma még élek a bagoly üzemmódnak, így sétálok hát ismét a körleteknél. Szeretem ezt a helyet és elég sok időt töltök mostanság itt, na meg a központi csarnokba, ahova éppen igyekszem. Még pár méter és már meg is érkezem az ajtó elé, kezem a kilincsre téved és már be is nyitok abban a reményben, hogy van bent valaki más is és lesz egy kis társaságom az estére. Lassan becsukom magam mögött az ajtót, majd érdeklődve nézek körbe az aulába, de sehol senki, így csak fekete, kibontott tincseimet hátradobom hátamra és sétára indulok. Amúgy egy fekete naci van rajtam, sportcipővel, fekete pulóverrel és szintén fekete, derékig érő kabáttal, pálcám derekamnál, kevéske smink pedig zöld szemeim körül. Nincs rajtam túl sok extra, tehát normálisan nézek ki, ahogy szoktam. Abból furcsa, hogy itt élünk kint, hogyha esetleg új diák érkezik a Cruoris házhoz, akkor odáig el kell menni, bár tény és való, hogy a hoppanálással ezt a gondot is áthidalhatjuk. Utam tovább vezet, egyenesen a gyakorlóteremig, ahol egy rég nem látott ismerősre akadok. *
- Szia Nil, Xerxes. *biccentek a famulus felé, majd szépen közelebb is sétálok a fiúhoz. Jó ismét látni, oly rég találkoztunk már és hát igen, hiányzik a társasága, mindig jól kijöttünk egymással, kívétel a szakítás után, mivel azóta voltak kellemes és kellemetlen idők is, talán ez a mostani nem fog veszekedésbe fulladni.*
- Öhm, ilyen későn gyakorolni szeretnél vagy mi járatban errefelé? *érdeklődöm is tőle kedvesen, mert bár ha harcolni is szeretne, én most erre nem leszek vevő. Testem azért fáradt, szóval eszem ágában sincs ugrani és átkozódni, na meg megsérülni se. Lassan az egyik könyvesszekrénynek dőlök, onnan pillantok a másik felé, kíváncsian méregetve helyes vonásait.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Gyakorlóterem Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 1:42 am

//NRT játék. Nil - Daphne 2013.01.14//

*Na igen, van még mit felfedeznem itt lent, hiszen istenigazából nem nagyon voltam még jobban körbe nézni, és igazából azt hiszem ha az egyetem beindul utána pedig már időm nem lesz rá. Mindegy a ma estét egy kis kikaocsolódásnak szentelem, így nézem meg magamnak a központi csarnok auláját, majd kíváncsiságomnak, és nyílván a véletlennek hála, el is jutok a gyakorló terembe. Ránézésre meg tudom állapítani hogy ilyesféle célt szolgál, kíváncsi vagyok évközben hány diákot fogok itt látni. Erről jut eszembe, hogy bizony lassan nekünk is beindul az élet, egyetemi órák már vannak meghirdetve, csak azt nem néztem meg, hogy kik számára. Arra viszont egyáltalán nem gondoltam, hogy gondolataim közepette egy ismerős hang szólít meg, ezzel vissza is rántva a gondolat mezsgyéjéről. Famulusom előbb észleli a leányzót, ő már akkor felé fordul amikor Daphne belép a terembe. A köszönésre csak oda is megy a lányhoz egy pillanatra, s nagydarab testével macskásan az oldalának is dörgölődszködik. Ahogy figyelem, ő még mindig ugyan úgy szereti a lányt, attól függetlenül, hogy mi azóta már nem vagyunk egy pár. Arcomon egy percre meg is látszanak ezek a gondolatok, könnyedén lehetne olvasni róla, ám hamarosan észbe kapva komolyodik el az arcom, majd vesz fel nyugodt tartást. Nem kívánok veszekedni, mostanság eléggé elszaporodott közöttünk az agresszió, és ez egyikőnknek se jó.*
-Szia.. Öhm, nem csak próbálom megszokni a környezetemet, elvégre lassan indul az egyetemi élet nemde? Amúgy mi járatban erre?*kérdezem egy fura mosollyal, miközben egy pillanatra a könyvespolc felé fordulva magamhoz is lebegtetek egy darabot, pontosabban a kezembe, a pszichokinézis által, majd belelapozva egy pillanatra csak megrázom a fejemet és vissza is csúsztatom a helyére.*
-Eddig nem győzött meg a hely, ez a sok könyv flusztráló.. Na és te? Neked hogy tetszik a környék, gondolom jobban felfedezted mint én.*dőlök neki a falnak a másikkal szembe, miközben kezeimet össze fűzöm a mellkasom előtt.*
-Melyik szakház örvendhet a jelenlétednek?*teszem fel a kérdést, nem emlékszem rá, hogy beszéltünk e azóta, hogy eldöntöttük ki hova fog menni, tehát számomra ez mindenképpen új információ lesz.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyakorlóterem Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 1:48 am

//NRT: Nil és Daphne - 2013.01.14.//


*Nem hittem volna, hogy pont Nilékbe botlok, de nem zavar a dolog, sőt, örülök is neki, így amikor a nagymacska odajön hozzám, meg is cirógatom vastag bundáját és ez után nézek csak vissza a fiú felé, ki a kérdésemre igazán semleges választ ad, de a kérdésére már fejemet csóválom meg.*
- Látom még mindig nem untad meg a visszakérdezgetést. Tudod, éppen Téged követtelek és rád vadászom. *vigyorodom is el, mivel nekem sincs itt semmi extra keresnivalóm se. Ahogy a könyv megmozdul, csak kíváncsian pillantok oda, majd a fiúhoz, de nem szólok semmit, ő tudja, hogy mit csinál, de ezek szerint nem kell neki a társaságom és inkább mással üti el az időt.*
- Igen, én szeretek itt lakni, bár még nem vagyunk túl sokat, de nagyon szépnek tartom a körzetet. *felelek is neki és amikor végül velem szembe helyezkedik el, csak szemeibe nézek, picit elmerengve, majd ismét megszólalok, bár picit feszélyezve érzem magam, legalábbis most kezdem úgy érezni.*
- A Cruoris szakirányt választottam. És te? *kérdezek is vissza, hiszen ez tényleg érdekelne, majd inkább ellököm magam a szekrénytől, úgy mutatok az ajtó felé.*
- Figyelj, látom zavarlak, szóval leléphetek ám, úgyis csak mászkáltam. *vonogatom meg vékonyka vállaimat, majd szépen meg is indulok az ajtó felé. Tényleg nem megy már ez nekünk, én pedig nem fogom erőltetni, tehát ha így döntött, legyen, én megértem.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Gyakorlóterem Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 2:04 am


//NRT: Nil és Daphne - 2013.01.14.//

*Hamarosan össze találkozunk Daphne-vel, igaz örülnöm kéne neki, hiszen valahogy elkapott egy jó érzés amikor megláttam, de valami belül mégis olyanná hajlítja a helyzetet, hogy nem tudok normális lenni vele, úgy mint régen, a kérdésére csak egy fél mosoly húzódik nyugodt arcomra.*
-Meglehet, rossz szokás... Hát ha vadászni akarsz csak tessék, de figyelmeztetlek nem vagyok könnyű préda..*szűkül résnyire a mosolyom, így kerül a könyv is a kezembe. Nem is veszem észre, milyen bunkó dolog ez tőlem, tényleg nem a lány miatt van, bár lehet csak én magyarázom be magamnak, hogy ne kelljen szembe néznem a ténnyel, hogy még mindig nem tudom miként viselkedjek amikor a közelembe kerül. Azért észbe kapok, és a könyvet is vissza rakom, a lány szavaira pedig egyetértő bólintás a feleletem.*
-Ja, elég szép és nyugodt egy hely. De a mosdókkal nem vagyok kibékülve.*Talán sejtheti hogy mire gondolok, tehát a közös fürdőkre, bár lehet egy magamfajtának ennek nem kéne gondot okoznia, de valahogy mégse rajongok a dologért. még akkor sem ha esetleg fura dolgok alakulhatnak ki, egy ilyen lehetőség miatt. A szakirányon viszont picit meglepődök,nem hittem volna hogy Daphne oda fog menni, persze ez nem jelenti hogy rossz iránynak tartanám, csak azt hittem, van valami konkrét célja a jövőjével, de ezek szerint tévedtem.*
-Megleptél, nem hittem volna, hogy pont a házad szakirányánál maradsz, azt hittem hogy minimum egy orvvadász leszel vagy egy csatamágus..*mondom, ténylegesen meglepve, ám cselekedeteim azt hiszem ismét félre értést szülnek, így időm sincs válaszolni, csupán egy mély sóhajjal nézek fel a plafon fele, végül döntve a másik után indulok felvéve vele a tempót.*
-Daph várj... Bocs a bunkózás még mindig a specialitásomhoz tartozik. Azt hiszem kezd az agyamra menni, hogy nincs semmi dolgom..*magyarázom meg ha persze utol érem, s ha már itt vagyok felelek a kérdésére is.*
-Egyébként Kémképző szakirány. Kém szeretnék lenni..*mondom még hozzá téve, remélve, hogy még szóba áll velem. Azt még nem tettem hozzá, hogy nem igazán tudom miként viselkedjek a közelébe, de talán erre ő maga is rájött.*
-És, hogy megy a sorod manapság? Van kedved elugrani egy sörre? Dumálhatnánk*teszek fel két kérdést, ez egyfajta 22-es csapdája részemről, de most semmi hátsószándék nincs a mondani valómban, tehát ha akar jön, ha nem akkor nem fogok próbálkozni.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyakorlóterem Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 2:14 am

//NRT: Nil és Daphne - 2013.01.14.//


*Ez a hirtelen találkozás alakulhat még akár kellemesen is, így szólítom meg Nilt és szeretett famulusát is, miközben próbálok teljesen normálisan eltársalogni vele, de a visszakérdezést nem részesítem előnyben és erre hamarosan a másik is rájöhet, válaszomnak hála.*
- Oh, tudom én azt. *döntöm is meg picit a fejem és bár félreértést is szülhetnek szavaim, valahogy nem tud érdekelni. Sok minden kusza a fejemben, nem tudom, hogy mit akarok és mit nem, de mivel Nil inkább a könyvet választja, én helyettem, így inkább egy vita előtt lépnék le. Nem fogom felhúzni magam rajta, tényleg, ha úgy van, lelépek, de azért még egy kicsikét próbálkozom, így mosolyodom el a koedukált fürdő említésén.*
- Egyelőre nekem még nincs bajom vele. *tényleg így gondolom, talán idővel, de most még ki vagyok békülve ezzel a egésszel. A szakomat is elmesélem a fiúnak, ha már kérdezi, de engem lep meg az, hogy őt lepte meg az én választásom.*
- De miért? Ez is egy konkrét szakirány, tudod, nagyon szeretem a házunk tárgyait, azért döntöttem így. És ez még az első szakom, meglátjuk, hogy mi lesz a későbbiekben, mert amiket mondtál, azok is érdekelnek, de hát meg se lep, hiszen ismersz. *bólogatok is még hozzá kicsiket és hamarosan már egyre jobban érzékelem, hogy nem kéne itt lennem, így nem is tartom fel tovább, tehát elindulok az ajtó felé, de amikor utánam jön, csak lassítok, majd megállok és szépen a zöld szemekbe tekintek.*
- Akkor találd fel magad. *döntöm meg cseppet a fejem, majd amikor hallom, hogy a kémek szakját választotta, láthatóan meglepődöm.*
- Oh, ez érdekes, ezt én se gondoltam volna, pedig elég jól ismerjük egymást. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. *mosolyodom is el picikét, majd jönnek a további kérdések, mintha valaki próbálkozna, így csak Xerxes felé tekintek.*
- Mit gondolsz nagyfiú, adjak egy esélyt? *majd visszanézek ez után a helyes pofira.* - Benne vagyok, igyunk egy sört, de csak ha te hívsz meg. *kacsintok is rá, és hogyha minden igaz, akkor arra fogunk indulni, ahova Nil szeretne menni. Lehet szakház, lehet fogadó, de akár klub is, tényleg rajta áll.*
- Egyébként megvagyok, élem az életemet és várom a spirit órát, hétvégén lesz. Gondolom azt te is felvetted. *nem tudom, hogy hány órán fogunk találkozni, de ebben az egyben teljesen biztos vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Gyakorlóterem Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime2013-01-15, 2:35 am


//NRT: Nil és Daphne - 2013.01.14.//

*A szavai nem lepnek meg, de próbálok most sehogy se reagálni se jó , se rossz értelemben. Lehet őnála benne van még a kedve a "játékba" de ezt magamról nem mondhatom ugyan úgy el. Természetesen cselekvéseim ismételten azt bizonyítják, hogy bizony a rosszabb formámat fogom hozni, de a témára természetesen azért figyelek. A fürdős dolgot csak megjegyzem, de nem felelek rá semmit, talán nekem is változik majd a véleményem a dolgokkal kapcsolatosan. A szakiránynál való vissza kérdezésre viszont csak megrántom a vállamat.*
-Pff.. hát nem tudom, nem kell félre érteni, én is szeretem azokat a tárgyakat, csak nem tudom ennek mi lesz a létjogosultsága a jövőben, például az orvvadász szakirányból, orvvadászok kerülhetnek ki, de a Crurosből vagy a többi ház szakjából milyen végzettséget mondhatnak el?*Félre értés ne essék nincs vele bajom, csak nem értem még , de az idők alatt bizonyára majd számomra is kiderül a dolog.*
-Szóval hosszú távra tervezed, mondjuk igen ezen nem lepődök meg, ahogy azon sem amit mondtál. Volt időm megismerni téged.*engedek meg egy fura mosolyt az arcomon, ahogy viselkedek viszont kezd bosszantó lenni a lány számára, így aztán lelépne, ha én hagynám, de én nem hagyom annyiban a dolgot, így menve utána kérek elnézést tőle.*
-Majd feltalálom, ha elkezdődik a tanítás, addig élvezem az édes semmittevést. Már a tanári teher se nyomja a vállamat, hála Siderisnek, és a Sentineli feladataimnak is búcsút mondtam. Picit fura is, hogy éjjel nem arra kelek, hogy diákokat kell beosztanom, de meg kell vallani ez a része kellemes.*húzom el elgondolkodva a számat.*
-Miért nem? Nincs kém ábrázatom, vagy mit hittél hova megyek? Már ha egyáltalán belegondoltál.*teszem hozzá majd egy mosollyal meg is kérdezem hogy eljön e velem. egy sörre Persze Xerxestől kér egy tanácsot, aki csak amolyan macskás pillantással bámul a lány arcára halkan morranva egyet.*
-Ez nála igennek számít, hallgass rá. És benne vagyok, ha másnak igen, de pénznek szerencsére nem vagyok híján*mondom egy félmosollyal, és ha minden jól megy nemsokára a klub felé vesszük az irányt. Én oda szeretnék menni, elég hangulatos és vannak nyugodt részei ahol kellemesen el lehet beszélgetni, na meg nem hemzseg iszákos féleszüektől mint a fogadó. A szavaira azonban csak sejtelmes mosollyal rázom meg a fejemet.*
-Nem vettem fel. Az én két felvett tantárgyam a Terramágis, és a pusztítástan..*mondom, miközben lassan látótávolságba kerülünk a klubtól, pár pillanat múlva azonban folytatom.*
-Ugyanis a kémképző szakirány magába foglalja a spirituális ismereteket. Szóval nekem kötelező tárgyam lesz, igazából ez volt az egyik nagy ok hogy ide jöttem, a másik hogy mihamarabb célt találjak az életemnek, de a lényeg hogy ezek szerint te felvetted. Akkor majd össze futunk az órán még.*mondom egy félmosollyal, a klubba beérve pedig a puldhoz sétálok, s le is rendelem a két sört, amit ki is fizetek, majd az egyik ülőhely felé mutatok , hogy foglaljunk helyet. Ha így lesz a sört elé is tolom majd koccintásra emelem az üveget.*
-A jövőre... Amúgy hogy hogy egyedül, sétálgattál? Azt hittem a srácok tolonganak hogy a társaságodba legyenek.*mondom, miközben le is húzom a sör egy részét, jóleső kortyokban. Lehet merész kérdés, de nem igazán érint egyszerű kíváncsiság csak részemről, nem is jelent semmit.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gyakorlóterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Központi csarnok-
Ugrás: