Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Krematórium (Halotti mágia Tanterem)

Go down 
+12
Elinor Jörmungandr
Kenan Reeves
Gyulai Rebeka
Ashi Angel
Slash Daniels
Athalie Rapace
Mihail Slavici
Freya Andersen
Sophie Black
Mikaela Johnson
Rachel Williams
Demien.R.Cornwlade
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-02, 8:42 pm

A terem az óceán alatti barlangrendszer sötét folyosójáról érhető el. Ha egy fekete acélkaput látsz, elérted célodat. Csupán csak egy fákja világít az ormótlan durva, és hideg kapu előtt, mely erős nyikordulással tárul fel annak , aki a terembe siet. Bent szintén sötét, de némileg világosabb fényviszonyok várnak téged, éppen annyihoz elég hogy írni tudjál. Belülről felmérve a teremnek két nagyobb része van, az egyik maga a tanulói rész, ahol három oszlopban vannak elhelyezve a padok oszlopai. Középen a tanári asztal található, mögötte piciny ablak ami szinte semmi fényt nem ereszt át, s amit átereszt az sem valóságos. A terem nyugati oldalán több ajtó is van, de ami neked kell azt a keleti oldalon találod meg egy benyíló nagyobb kapu mögött. Amint belépsz megcsaphat a hideg, és a formalinszag, s ha beljebb érsz, azt is megtudod miért. Ez maga a gyakorlati terem, és egyben a hullatároló is. A terem végébe szarkofágok sorakoznak fel, előtte jó néhány asztal, ahol a lehetséges hullákkal való munkákat tudod megcsinálni, s mögötte egy nagyobb tér, ami elég széles és hosszú ahhoz, hogy mindenki kedvére gyakorolgasson. Nehéz kibírni , főleg a terem ezen részébe. Ha nem erős a gyomrod gondolkozz el rajta, mennyit vagy képes áldozn, hogy megszerezd a tudást.

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:39 pm

*Tavaly nagyon elutasító voltam, igazából mindennel szemben, ami mágia és tanulás. Éltem azt az életet, amit máshol elkezdtem, de mára már tudom, hogy változtatnom kell. Ez az okom tehát arra, hogy most igen csak határozott léptekkel haladjak lefelé, a Krematóriumba és bár tudom, hogy hullák fognak rám várni, mégis, megpróbálok kemény lenni és nem hisztizni minden apróságon, ami csak történik. Mivel a pénz még mindig nagyon elkerül, így továbbra is kissé kopottas, sötétkék farmeromban vagyok és egy többet hordott, de azért nem csúnya, fekete pulóverben, lábaimon pedig sportcipő van, hiszen remélhetőleg nem megyünk majd sehova és nem fogok megfázni se, ha pedig mégis... na hát akkor úgy jártam. Barna szemeim fekete szemcerkával húztam ki és szép tincseim is egyenesen omlanak most végig a hátamon. A szeplők nem tűnt el, egyértelműen, tehát az díszíti jelen pillanatban kissé gondterhelt, de mégis aranyos pofimat. Kezemben egyébként egy lap van, illetve egy toll, hogyha valamit jegyzetelni kéne, más egyéb viszont nincs. Ahogy a teremhez érek, nagyot sóhajtok, majd végül nem húzom tovább az időt, szépen be is nyitok, körbenézve, hogy van-e már bent valaki, de mivel üres a hely, így egy apró sóhaj, majd szépen előre sétálok és le is dobom magam az egyik asztal mögé, cuccaim a padra helyezem, majd kissé türelmetlenül, izgatottan várom diáktársaim megérkezését, na meg az Inflatus ház vezetőjét, ugyanis úgy tudom, hogy idén ő fogja tanítani ezt a tantárgyat. Kíváncsi vagyok a férfire, hogy milyen egy órán, mert bár a bálon láttam, az nem minden...*
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:39 pm

* Elsőre nem sikerült bizonyítanom de másodjára talán menni fog ezért a kreatórium felé tartom hol ma halotti mágia órám lesz a magiszterrel. Nem kifejezetten örülök annak, hogy éppen ezzel a tantárggyal kezdődik ez az év, de mivel megtanultam, hogy itt nincs kívánságműsor így nincs mit tenni, bele kell törődnöm. A hulláktól a mai napig borsódzik a hátam, nem tudok megbékélni velük, hisz mégis csak emberek voltak valaha mi meg rajtuk ügyeskedünk, kaszaboljuk őket meg miegymás, szóval nem, nem áll hozzám közel ez a tantárgy. Öltözetem teljesen egyszerű mint mindig, semmi rivalda fény, puccolás és felvágás, igen csak használt farmer, cipő és kapucnis pulcsit viselek, kezemben pedig agyonrakosgatott, szamárfüles füzet és egy tol semmi más. A hajam az egyetlen amin látszik, hogy azért adok magamra, szépen megfésülve omlanak szőke tincseim vállaimra kivéve azokat az elülső tincseket, mik az arcomat keretezik, semmi smink vagy lakk, pénz hiányában teljesen természetes külsővel rendelkezem. Amint leérek a folyosóra megindulok az ismert tanterem felé hova benyitva pillantok körbe, hátha felfedezek valami ismerős arcot miben nem nagyon bízom de talán... De nem, nincs itt senki s mivel most is ismerkedni szeretnék ezért egy középtájon helyezkedő padban foglalok helyet, jó lesz most egyedül is tehát szépen felütöm megviselt füzetem egy olyan lapon mely még üres, tollam közepére helyezem és várakozó állásba helyezem magam mi a hintázásomban merül ki miközben kék szemeim kíváncsian pillantanak néha az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:42 pm

* Ismét egy unalmasan kezdődő nap vette kezdetét, de mégis tartogat valami izgalmat is, mivel ma lesz az első Halotti mágia órám. A régi sulimban sosem vártam ilyen izgalommal egy órát, mert ott olyan unalmas anyagok voltak, hogy gyakran elkerültem a tantermet. Az egész napomat a szobámban töltöttem, olvasgattam. Bevallom, nagyon érdekel az óra, kíváncsi vagyok, mennyi köze van a holtakhoz, de remélem, nem kell boncolni, vagy valami. Szerintem hullák biztos lesznek, már a nevéből tekintve.*
~ Lassan készülődnöm kéne. ~ *fut át az agyamon, majd a szekrényemhez sétálok és keresek magamnak az órához megfelelő cuccot. Nem bízok semmit se a véletlenre, hiszen ki tudja mit fogunk csinálni az órán. Egy fekete bőrnadrágra, és egy sötétzöld hosszított felsőre esik a választásom. Előkeresem fekete bakancsom, amit ritkán hordok, de most mégis ezt érzem megfelelő választásnak. A hajamat felfogom, majd keresek egy fekete ujjak nélküli szegecses bőrkesztyűt, egy fekete táskába belepakolok egy jegyzetfüzetet és egy írószerszámot, majd indulok is a terem felé. A tanterembe lépve elindulok az egyik bal oldali padhoz, közben a bent lévőket egy biccentéssel köszöntöm. Előveszem a füzetet és a tollat, így várva a tanár érkezését.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:42 pm

*Itt az ideje, hogy élni, működni kezdjek az iskola falain belül. Mióta itt vagyok, sikerült alapvető információkra szert tennem, főleg nővérem által, illetve pár hirdetmény és könyv is hasznomra volt, azonban ideje, hogy más diákok előtt is tiszteletem tegyem, ismerkedjek és belőlük is információt szedjek ki. Ezért készülődöm tehát, s mivel házam tárgyának órájára látogatok, olyan szinten viselem magam. Kétlem, hogy rögtön az első órán esetleg gyakorlati anyag is lenne, bár itt-ott hallok suttogást a hullákról, viszont most bátorkodom egy szép, nekem tetsző, elegáns és drága, viszont egyszerű, nem túl hivalkodó öltözetet magamra aggatni, mely teljesen fekete. Alul egy bőrcipő, hozzá tartozó nadrággal, illetve pólóval, melyet kardigánom takar. Kiegészítőt nem viselek, egyedül pálcám van zsebemben, kezeim között pedig egy tollat, illetve füzetet fogok, tehát a szükséges eszközöket. Lassú léptekkel keresem a termet, nem szeretem beismerni, ha eltévedek, ezért nyilván ez most sem történik meg... csak teszek pár felesleges kört, mire el is érkezem a kijelölt helyhez. Közben természetesen figyelem az utat, s már az ajtó elé érek. Óvatosan nyitok be, de határozottan, tehát pillantásom amint lehet, a termen söpör végig, azonban sajnálatos módon nem üres. Egyszerűen aprón hajtom meg fejem, ha felém tekintenek, de a figyelmet nem akarom magamra vonni. Szeretek első lenni... mindenben, ezért utamat a középső padsor felé veszem, és pontosan annak közepe tájt ülök le. Háttérben sosem az van, aki elbújik, hanem aki a szürke tömegben van... legyél szem előtt, és senkinek nem fogsz feltűnni. Amint tanuláshoz szükséges eszközeimet a padra csúsztatom, ki annak szélére, helyet is foglalok, majd fekete, vállaimra omló hajamba túrok. Nem szeretek, de ettől függetlenül tudok várakozni, ezért már most azon gondolkodom, vajon mi lesz az óra anyaga, fog-e tetszeni, hogyan teljesítek majd. Remélhetőleg nem leszek egyedül, viszont az sem akarom, hogy tolongjanak körülöttem. Választom az arany középutat, s mikor kedvem van, csak akkor ugrok a szélsőségeknek.*
Vissza az elejére Go down
Mihail Slavici
Diák Exortus
Diák Exortus
Mihail Slavici


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás : 2012. Dec. 20.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet :
"- Nem hiszek az Ördögben.
- Az kár.. Ő hisz Magában."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:46 pm

* Ha jól tudom, a mai nap az első az évben, hogy tanórára kell menjek. Nem nagyon füllik a fogam a társasághoz, sem az emberek vélhető közelségéhez, ám ez egy iskola, így muszáj vagyok asszimilálódni, kompromisszumokat kötni.. és megjelenni ezeken a bizonyos "eseményeken", hiszen ártani nem fog, ebben szinte biztos vagyok. Egy fekete, vastag pulóvert húzok pólóm fölé, alulra pedig egy szintén fekete nadrág kerül. Lábaimra acélbetétesem igazítom, végül pedig még egy füzet és egy toll kerül elő éjjeliszekrényem fiókjából, valamint kezembe pálcám, és már indulok is. Nincs sok kedvem továbbra se ott díszelegni, de talán marad még az egyik sarokban némi hely számomra, ahol csendben és nyugalomban megbújhatok pár órán keresztül. Kissé morgós állapotomban érzem most magam, a vacsora egyelőre kimaradt, s bár azért belül mégis úgy érzem, érdekelhet a halotti mágia.. de miért is kéne érdekeljen, ha én magam sem okoztam ilyesmit soha senkinek? Nem akarom uralni, engem ez komolyan nem köt le, és évfolyamtársaimat sem szándékozom megismerni. Efféle durcás gondolatok között csapongok most, s tulajdonképpen már csak a tanterem előtt veszem észre magam, megérkeztem, lábaim pedig úgy vezettek el ide, ahogyan az meg van írva, mindenféle eltévedés nélkül. Ráérő időmben felfedeztem már a kastélyban lévő tantermek hollétét, de most csak ez a nagy kapuszerűség a lényeg itt előttem, melyen keresztül haladva siklik pillantásom a majdnem sötétbe borult helységre, a három padsorra, és a többiekre. *
- Üdv. * nyitom ajkam kurta üdvözlésre, mindenki felé, s ha tényleg akad még egy eldugott kis hely számomra, akkor mindenkitől távol, rájuk sem tekintve, csendben, némán, és remélhetőleg nyugalomban foglalhatok helyet, hogy így várjam az óra kezdetét. Cuccaim elém kerülnek a padra, kezeimmel együtt, s csupán csak ezek kapnak tőlem némi figyelmet, durva arcom semerre másfelé nem fordul, ez egészen biztos. *
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:53 pm

*Új év új kilátásokkal, tervekkel, célokkal, amik között az évfolyamlépés gondolata is felmerült, ha már tavaly nem sikerült, ahhoz túl sok hiányzás gyűlt össze, főleg az utolsó szűz méteren, amikor Lia még talán behozhatta volna a lemaradását. Na de majd idén... a krematórium gondolata még mindig erőteljesen kapcsolódik a formalin és a hullaszag gyomorforgató bűzéhez, de ez sajnos nem jelent gyógyítói felmentést az órán történő megjelenés alól, így kissé rossz szájízzel ugyan, de levándorol az ominózus helyiségig. Végtére is ő akart visszajönni, a családja nem ellenezte volna, ha otthon marad, tehát ideje megmutatni nekik, hogy érdemes volt visszaengedni. Ami a ruházatát illeti, teljesen szolid, akár terepszínűnek is mondható, elvégre a krematóriumban lesz az óra, ahol valószínűleg sem kissé laza fekete farmere, sem éjkék kardigánja nem igazán feltűnő, vállaira omló rozsdavörös haja viszont talán annál inkább. Nem csak más embernek tűnik, bizonyos szempontok tekintetében az is. Mély levegőt vesz még a terem ajtaja előtt, mintegy rákészülve erre az órára, kifújja a levegőt, és belép. Az, hogy csupa ismeretlen arccal találja szembe magát, nem meglepő, elmosolyodik, megemeli a kezét köszönés gyanánt intve a többieknek egy nem éppen hallhatóra sikerült üdv kíséretében, aztán leül a legszélső padok egyikébe, maga elé téve az eddig kezében szorongatott pergamenlapot, a pálcáját, majd a pennával, amit hozott, rajzolgatni kezd a lap sarkára. Ismerkedni ráér majd óra után is véleménye szerint.*
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 8:56 pm

~Jézusom, mennyi az idő?~ *Tápászkodok fel még csukott szemmel az ágyamból, asszem ma órára kellene menni, ha jól emlékszem hétre. Első órám itt, sőt, az elmúlt hat év első órája lesz ez a mai, és nem kéne elkésnem, elvégre a koncertekről sem illik késni újonc bandáknak. Mákom van, még csak 18:42, úgyhogy van idő egy villámgyors zuhanyra, amit a felöltözés követ, tipikus szakadt farmer, és a fekete trikóm, amire kiengedem a pengetős medálom, és az övemet se fogom megszabadítani a pengetőimtől, jó helyen vannak ott, a láncokkal együtt, marad a villámos pálca is, csak a késem kerül le. Már indulnék is, de eszembe jut valami, amiért vissza kell fordulnom.*
-Hol az istenben lehet?? *Kérdezem magamtól hangosan, közben dobálom összevissza a cuccaim, de hirtelen rálelek a füzetre és a tollra, még jó, hogy hoztam otthonról egy üres füzetet, amibe még nem írtam. Szemüveg fel, ajtó zár, és indulás is órára, ha jól tudom, akkor az óceán alá, valahol az uszoda környékén. Sietnem kell, már csak öt percem van, szaladva rohanok le a rengeteg lépcsőn, végül elérve a legalsó szintet, ahol egy érdekes ajtó előtt állok meg.*
~Tiszta industrial!~ *Ámulok el, majd nekifeszülve a nehéz ajtónak, benyitok, és belépek a nem túl világos tanterembe. Ahogy látom, nem érkezek késve, még csak diákok vannak itt.*
- Üdv emberek, megjött Slash! Remélem nem késtem el semmiről. *Körülnézek a teremben gyorsan egy kis vigyor kíséretében, van pár ismerős arc, akik felé még biccentek is, aztán becélzom a középső padsor hátsó padját, nem akarok magas létemre más elé beülni. Kihúzom a széket, a füzetet a tollal együtt az asztalra dobom, és kényelmesen helyet foglalok, zsebre tett kézzel, jobb lábamat pedig a másikra helyezem, közben a piercingemmel szórakozva figyelem az elsős társaságot.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:00 pm

*Ágyon pihenek hasamon a halotti mágia könyvel. Alszok mikor a kutyám vakkant egyet. Mordulok egyet és oldalamra fordulok. Óvatlanságom miatt a földön kötök ki. Kinyitom a szemeimet és ijedten veszem észre, hogy már sötét van. Mikor megjöttünk a sétából még világos volt. Felpattanok a padlóról és körbe nézek szememmel az órát keresve. Kétszer fordulok meg a tengelyem körül mikorra a tekintetem az éjjeli szekrényemre csúszik. Szemeim elkerekednek hisz már ötven van! Gyorsan felkapom a földről a könyvet és előkeresem a régi füzetemet. A tolltartót is magamhoz veszem.*
-Ej, nem lenne szép elkésni...*mondom Tequilának és Müzlinek. Mivel a kutyám ébresztett megsimogatom a buksiját és már rohanok. Csak az ajtóig érek mikor eszembe jut, hogy nincs cipő a lábamon és a pálcám is hiányzik Gyorsan az ágyhoz szaladok és felkapom a pálcámat és felhúzom a cipőmet. Azon jár az agyam mi lesz ha elkések, ennyire még nem paráztam óra előtt és ez megijeszt. Minden esetre kettesével veszem a lépcsőt egészen az auláig. Ott megállok és szusszanok egyet. Körbenézek és már rohanok a következő lépcsőig. Mikorra már az alagsort is magam után hagyom megnyugszok és szép lassan sétálok le a lépcsőn. Gyors léptekkel átszelem a folyosót egészen a teremig. Megállok az ajtó előtt és meg igazítom a fekete blúzomat, fekete farmeromat és a hajamat. Belépve az ajtón köszönök és elindulok egy szabad asztal felé.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:00 pm

*Az óra lassan elüti a hetet, s evvel egy időben az Inflatus ház magiszterének komor alakja meg is jelenik a bejáratnál. A férfi fekete nadrágot, hozzá illő fekete cipőt, illetve világos szürkébe hajló inget visel, ami felett egy éjfekete talár is helyet foglal. Megérkezését követően, sötét tekintetével körbe pásztázza a termet, figyelve hogy hányan jelentek meg a mai alkalomkor. Magában elégedetten bólint, az idei elsősök talán a szorgalmasabb fajtához fognak tartozni. Nyílegyenesen a tanári pulpitus felé veszi az irányt, majd miután a talárt a székére akasztja, szembefordul a fiatalsággal, és el is kezdi az órát.*
-Üdvözlök minden első évfolyamost, az ez évi első halotti mágia órán. Aki netán nem ismerne, a nevem Demien Cornwlade, és én fogom önöket vezetni,ezen az egy éves utazás során, ahol megismerhetik a halotti mágia alapjait. Elöljáróban leszögezném, hogy ez nem lesz mindenkinek a kedvenc tantárgya, ám ettől függetlenül elvárom hogy teljesítsenek belőle, ha át akarnak kerülni második évfolyamba, no de kezdjünk is bele. *Löki el magát a pulpitustól, majd rövid sétára indul, a diákok padjai körül, miközben újfent beszélni kezd, komor, hűvös hangon.*
-A halotti mágia a Nekromanciában teljesedik ki végül, ez a két tárgy nagyon közeli kapcsolatban van, ezért fogalom úgy érzem nem árt tisztába lenniük a fogalmakkal. A nekromancia – helyesebben nekromanteia – ógörög szó, tükörfordításban „halott jóslást” jelent... Nekromantáknak a középkori Európában azokat az embereket hívták, akik „állítólagosan” megidézték a sírból a holtak szellemeit, hogy kérdéseket tegyenek föl nekik a múlt és a jövendő rejtett titkairól.*kezd bele, miközben egy kisebb kört téve, ismételten a diákok orra előtt bukkan fel, a pulpitus előtt, hol nemsokára össze is fűzi maga előtt kezeit.*
-Ez így, nem teljesen fedi a valóságot. Hogy miért nem? Kérdezhetnék, de megkímélem magukat ettől. A fentebb említettek egy másik ágazatot mutatnak be, a médiumokét. A médium és a nekromanta között, azonban óriási szakadék létezik. Ötleteket szeretnék hallani hogy mi? Az újaknak mondom, hogy nem kell jelentkezni, csupán ne vágjanak egymás szavába, szóval önök szerint, mi is a különbség egy Médium és egy Nekromanta között?*kérdezi komor tekintetével végig szántva a diákokon, elhalkulva, s átadva nekik a szó jogát.*

//Kérek mindenkit, hogy maximum 20 perc alatt írjátok meg a hszeket, hogy haladhassunk //
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:09 pm

*Ahogy nézem, elég hamar telik meg a terem, jó sokan érkeznek, számomra sok-sok új arc, de akad azért olyan is, akit már láttam, így Slash felé mosolygok is egy picit, hiszen szeretnék majd vele dumálni egyet valamikor, ha már a bál nem úgy jött össze, de azért aki köszöntött engem, annak szintén biccentek idő közben. Most viszont már a tanárt is jó lenne látni, közeledünk a hét órához, legalábbis, ha minden igaz és ahogy sejtem, már meg is jelenik a magas férfi, méghozzá igen csak tiszteletet parancsoló tekintettel. Egy pillanatra végig is nézek rajta, de aztán már előre is fordulok, hogy ott hallgathassam a bemutatkozását, de idő közben a papíromra azért pár szó felkerül: "Halotti mágia - 1. óra".*
- Jó napot! *köszöntöm én is, ahogy azt illik, majd a neve hallatán csak biccentek, szinte magamnak, ugyanis bár tudom, hogy hívják, mégse tudok róla semmit, ahogy erről a tantárgyról se túl sokat, csak annyit, hogy a halottakkal foglalkozik és pár átkot is magába foglal, ha jól néztem meg tavaly azt a könyvet, ami a könyvtárban a kezem elé került. Kezem viszont jár serényen, amikor már a nekromanciával kapcsolatos viszonyát említi a férfi, tehát szépen le is írom, ahogy azt is, hogy ógörög szó, na meg hogy mit jelent eredetileg.*
~ Halott jóslás... izgi. ~ *tényleg annak tartom, legalábbis még, de tovább kellene jegyzetelni, így hát a középkori nekromanták fogalmát is lejegyzem, hogy kik is voltak ők és bár nem hiszek az ilyesmiben, most mégis megpróbálkozom vele, mert muszáj lesz. *
~ Médium... én azokról hallottam ugyanezt, mint amit most a nekromantákról mondott. ~ *morfondírozom magamban, mert bár az utcáról jöttem, ettől függetlenül ennyit még ott is hall az ember. Kissé félek felelni, mert mi lesz akkor, hogyha marhaságot mondok? Na de meg kéne szólalni, így amikor a tanár tekintete rám vetül, ajkam szétnyílik és már meg is szólalok.*
- A nekromanta szerintem gonosz dolgokra használja a holtakat, azaz azok szellemeit, míg a médium nem. Úgy tudom, hogy egy médium már több szellemnek is segített megtalálni az utat vagy kapcsolatot létesíteni a régi családjával, szóval itt szerintem inkább pozitív dologról van szó. *nem tudom, hogy mennyire jó vagy sem a tudásom és a gondolatom, de azért én is ki akarom venni egy picit a részem ebből az órából, tehát majd eldől, hogy jól feleltem-e, a józan paraszti eszem ezt a választ diktálta.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:10 pm

*Nem kell sokat várni arra, hogy megjelenjen a magiszter. Van már szerencséje tudni, ki ő, sőt, a halotti mágiához is volt szerencséje, éppen csak az első órákról maradt le a tavaly, na meg ebből nem is nagyon igyekezett teljesíteni, szóval ez most azért a maga részéről új szinte teljes egészében. Nem jegyzetel, ami azt illeti, egyelőre nem látja értelmét. Nyugodtan hátradől a széken, és figyelmesen hallgatja, amit a férfi mond, elgondolkodó arcot vág hozzá, majd ha már szabad a gazda, akkor végre megszólal. *
- Azért, mert a médium a holt lelkekkel kommunikál, a nekromanta viszont megidézheti, meg manipulálni tudja azokat, képes élőholtat létrehozni és a szolgálatába állítani őket. *mondja ki azt, ami éppen a fejében van ezzel a kérdéssel kapcsolatban, már csak azért is, mert éppenséggel van egy nekromanta nagybátyja, médiumokhoz némileg kevesebb szerencséje van, de mindjárt kiderül, hogy jó-e, amit mond, vagy közel sem jár a válaszhoz. Közben azért mégis csak kézbeveszi ismét a pennát, és csak feljegyez magának néhány futó gondolatot, például azt, hogy a nekromanta melyik görög szóból származik és mit jelent. Egyelőre így elsőre úgy tűnik, hogy talán mégis érdemes lesz foglalkoznia ezzel a tárggyal, tavaly lehet, hogy a kezdeti kimaradása volt a gond. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:11 pm

*Tervem van mára, ezért tehát készülve arra veszem irányomat a tanterem felé, ahol életem első óráján fogok részt is venni. Nem vagyok egyedül, s míg izgatottan gondolkodom, azért akad időm arra, hogy fel is mérjem a többieket. Barnaság nem messze... egyszerű lánynak tűnik, de öltözetét nézve nem túl gazdag... alsóbb körökben nyújthat információt. Szöszke közép tájt. Elég naiv teremtésnek látszik, visszafogott, ő nem nyújthat sokat a maga csendes megjelenésével, de ki tudja mikor fog meglepetést okozni. Vörös, némileg vadabb, akár még normális is. Az átlag embere. Ezek után pedig az érkező fiú. Csöndes, komoly, távolságot tartó... érdekes, vajon milyen titkot rejthet? Következő... óh, egy menő Jenő. Vele nincs dolgom, maximum nevetek majd rajta. Utolsóként pedig egy szeleburdi lány lépked be, aki olyan együgyűnek tűnik, hogy nem is merek oda pillantani. Ezek persze a saját gondolataim, lehetséges, hogy teljes egészében téves, azonban elég jó emberismerőnek tartom magam, s első következtetést mindig vonok le. Itt az óra, bizonyítsák, hogy nincs igazam! További gondolkodásra nincs időm, mivel érkezik a tanár.*
~ Végre egy felnőtt is a sok gyerek között. ~ *állapítom meg, s kinézete alapján szigorú, komoly és hatalmas férfivel van dolgom. Tőle öröm lehet tanulni. Saját házam vezetője is, mely érdekesebbé teszi a tárgyat és az órát. Feszült figyelemmel hallgatom, le se véve róla tekintetemet. Igen, a szavai már engem igazolnak. Rögtön füzetet is nyitok, s gondosan lejegyezve az adatokat jegyzetelni kezdek, magamhoz híven szépen, precízen, átláthatóan és tökéletesen. Jóslás? Izgalmasan hangzik, a kiszámíthatatlanság csak akkor jó, ha én teszem, a jövő ilyen tréfáit nem szeretem. Idő közben más is érkezik... de már nem pozitív számomra. Hallom is kérdését, melyre rögtön felelnék, viszont gondolkodásra intem magam... Feleljen előbb más, addig gondolkodom, és ha hibás válasz hangzik el, ami az én fejemben is fordulatot venne, akkor pedig hálát adok az Istennek. Nem akarok negatív hatást kelteni. Ekkor azonban eszembe is jut a szó, mely vissza-vissza utal az előbb elhangzott leírásra.*
- Gondolom a nekromanta minőségi munkát végez, a médium talán gyengébb... akár csaló, máshogyan hasznosítja az alap gondolatot, más módszereket használ. *kockáztatok meg egy gyengébben végiggondolt, de nem teljesen ostobaságnak ítélt választ. Figyelem a többieket is, s talán fel sem tűnik nekik, de mindenki válaszát hallgatom... alakítja a róluk kapott képemet. Sőt... nem csak órai anyag kerülhet majd a füzetbe, hanem egy-egy gondolat róluk, ha éppen érdemes.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:12 pm

*Időben érkezem a terembe, nem nézek körül, csak leülök egy szabad helyre, majd gondolataimba süllyedek. Utánam még érkeznek páran, majd a tanár is megérkezik. A bálon már láttam a tanerőt, de, hogy ki kicsoda azt nem. Kíváncsian hallgatom bemutatkozását, majd mikor az anyagra tér, jegyzetelni kezdek.*
~ Nem valami barátságos kezdés, de nem is ez a lényeg. ~ *fut át az agyamon jegyzetelés közben, nem írok le mindent, csak röviden pontokban, habár mindent nem is tudnék leírni.*
~ Nekromancia. ~ *ízlelgetem magamban a szavat, ami nem ismeretlen számomra, hiszen régebben apa mesélt róla pár dolgot. Az óra előtt olvasgattam még róla egy keveset, de majdnem minden új számomra, mivel eddig a mérgek kötöttek le, de úgy érzem ez az óra sem lesz unalmas. Mikor a bemelegítő kérdést hallom, az agyam már zakatol.*
- Gondolom a médiumok csak a holtak szellemeivel képesek beszélni, míg a nekromanták képesek parancsolni a holtaknak. *mondom egy kis gondolkodás után a jegyzeteimből feltekintve. Nem tudom, hogy mennyire pontos az én tudásom, ha tévedek az sem nagy baj, mivel még csak elsős vagyok. Legalábbis remélem.*
Vissza az elejére Go down
Mihail Slavici
Diák Exortus
Diák Exortus
Mihail Slavici


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás : 2012. Dec. 20.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet :
"- Nem hiszek az Ördögben.
- Az kár.. Ő hisz Magában."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:13 pm

* Tényleg nem vagyok abban biztos, hogy akkora nagy szüksége van az ittlétemnek.. talán jobb lett volna otthon maradnom, tanítómmal tanulnom tovább, aki minden bizonnyal a nagybetűs életre is felkészített volna. Ennek ellenére hiszem, hogy minden okkal történik, de továbbra sincs valami nagy szerencsém, a terembe még utánam is szállingóznak a diákok, az egyik srác még hangját is hallatja, mire én még csak fel sem emelem fejem, ahogy az esetleges köszöngetésekre sem óhajtok reagálni. Addig a jó nekem, amíg senki nem pécéz ki magának, és ahogy hallom, nem is nagyon van erre idejük, hiszen az óratartó magiszter nemsoká meg is jelenik. Rá azért már csak puszta tiszteletből is felfigyelek, az illem ezt mondatja velem, na meg egy üdvözlő pillantás, és néhány szó is kicsúszik ajkaim közül, a sötét megjelenésű férfi irányába. *
- Jó estét, magiszter úr. * biccentek még hozzá egy aprót, s bár hangom hiába halkabb, mégis érezhetően nagyra tartom a férfit, kin párszor végig tekintve engedek kezeimnek, hogy füzetem is kinyílhasson végre. S ha tollam kupakja is lekerült, egyértelműen mindent le fogok jegyzetelni, katonás, rendezett sorokba, zilált, szálkás, fiús írásommal. *
~ Halotti mágia.. nekromancia.. igen, ezek nagyon is ismerős szavak, de akkor sem igazán kedvemre valóak. ~ * tiltakozom tovább legbelül, s még a könyvízű szöveget is sikerül leírnom a számomra megfelelő módon füzetembe, ezt követően pedig egy kis gondolkodásra sarkall bennünket az Inflatus ház feje. Kérdése úgy hangzik, mintha költői volna, ugyanakkor én, ha szót kapok, tehát ha valaki elhallgat, s átveheti hangom az ő helyét, rövid választ adok. *
- A médiumok kuruzslók.. csupa hazug szó az övék. Alig van némi közük a holtakhoz, a legtöbbjük csaló. A nekromantáké az igazi hatalom, ez nyilvánvaló. * összegzem pofon egyszerűen gondolataimat, mesterem ennyit átadott nekem még anno, feltételezem a fogalmak azóta nem változtak. Ezt követően viszont ismét csak figyelek, és csendben ücsörgöm tovább.. eddig nem túl izgalmas. *
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:16 pm

* Ahogy közeledik az óra kezdete egyre több ismeretlen nyit be az ajtón, kik közül senkit sem ismerek, de még csak látásból sem. Hogy ennek örülök-e? Talán igen, talán nem. Na de mikor az egyik fiú "hangoskodva" lép be, nem álom meg, hogy ne nézzek oda, lehetetlen nem észrevenni, szemöldököm is felvonva sóhajtok magam elé fejcsóválva, remélem nem olyan bolond mint amilyennek hangzik. Még páran besunnyognak de aztán megjelenik a komor külső gazdája Mr. Cornwlade ki nyíl egyenesen tart a tanári asztal felé így hát befejezem a hintázást. nem akarok pórul járni... Az óra kezdetét veszi, megtörténik a bemutatkozás kisebb bevezető szöveggel, mintha csak a gondolataimban olvasna úgy mondja, hogy ezt a tantárgyat talán sokan fogjuk megkedvelni, én biztosan nem, ha tavaly se sikerült szerintem idén se fog, minden esetre teljesen igaza van, az évfolyamlépéshez szükséges ebből is egy bizonyos szintet megütni. Nem sokáig várat minket az anyaggal, hamarosan nekikezd az elméleti résznek mit figyelemmel kísérek, néha a fontosabb dolgokat röviden le is jegyzem mivel nincs tankönyvem, így arra is kell gondolnom, hogy a későbbiekben kéne valamiből tanulni is míg nem be nem szerzek egyet a könyvtárból.*
- A médiumok képesek megidézni a holtak szellemeit, beszélni velük, de semmilyen fizikális kapcsolatot nem tudnak létesíteni velük, a nekromaták irányításuk alá vonhatják a halottakat, felhasználhatják testüket különféle dolgokra...* felelek az időközben elhangzott kérdésre, de hogy mennyire is vagyok képben azt nem tudom, akkora marhaságot csak nem mondhattam... vagy mégis?*





Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:18 pm

*Ijedten ébredek arra fel hogy lesek az ágyról, de még jobban meg ijeszt az a tény, hogy mindjárt kezdődik az első óra idén. Hirtelen nem tudok hova kapni vagy mit csinálni. Megfogadtam, hogy évfolyamot lépek. Szóval mindenféle képen el akarok jutni az órára így egy kicsit ügyetlenül, de annál gyorsabban érek le a terembe. Mákomra még nincs bent a tanár így tudok keresni egy szabad helyet. Ahogy elülök nyílik az ajtó és bejön a házvezetőm. Elkerekednek a szemem mikor meglátom, hogy ő fogja tartani az órát. Magamban áldom Tequilát, hogy nem hagyott elaludni. Elkezdek a helyemen fészkelődni mert eszembe jut az egyességünk is amit nem igen tudtam betartani. A szám egy hangtalan „Jó estét” formáz. Elnyitom a füzetemet és elkezdek jegyzetelni. Fel-felpillantok a vázlatomból és a kérdésére elgondolkozok.*
-Talán az hogy a Médium csak megidézni tudja a holt lélek szellemét és nem tudja feltámasztani miközben Nekromanták fel tudják egy időre támasztani a hallott embert. ..*mondom kicsit bizonytalanul. Nem hiszem, hogy nagyon nagy marhaságot mondtam, de kitudja.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:25 pm

*Nyugodt tekintettel, szinte mozdulatlanul hallgatja a válaszokat, néhányszor aprót bólintva is azokra, végül egy fura sötét mosollyal bólint is.*
-Ahogy látom a legtöbbjüknek van sütni valója, ha így folytatják, még a végén reménykedni kezdek benne, hogy nagy részüket nem látom itt jövőre ezen az órán. Annyit hozzá fűznék hogy a médiumoknak is megvan a maga létjogosultsága, de ők nem Nekromanták*mondja, majd az egyik Cruorises lány felé emeli a tekintetét, hiszen a mondatában valami elgondolkodtatta a férfit. Így aztán Rachel nemsokára a férfi szemények keresztüzét élvezheti.*
-Hogy gonosz dolgokat?Önök mit gondolnak?*néz végig a többieken mosolyogva, persze nem várja meg a választ, hanem hozzá fűzi a maga szavait is.*
-Minden bizonnyal igen, képesek gonosz dolgokra, ahogy a legvilágosabb mágiával is képesek lehetünk gonosz tetteket véghez vinni,de nem minden nevezhető „rossznak” a mai gyakorlat erre intő példa lesz ifjoncok..*Intézi most már a szavait mindegyik diák fele, miközben kihúzva magát felkészül, hogy elmondja, amit el kell.*
-A halottlátóknak, médiumoknak, avagy szellem idézőknek a szellem csak akkor jelenik meg ha akar, és a kérdésekre is csupán azokat a válaszokat adja meg amire neki kedve van.*kezdi el ismertetni a különbségeket, természetesen megfelelő tempóban ahhoz, hogy a diákok ezt le is tudják írni.*
-A nekromanta ezzel szemben az uralma alá hajtja a lelkeket, és parancsolni tud nekik. Értsék úgy, egyszerűbben mondva, hogy míg a médiumoknál a varázsló pusztán kérdező, avagy közvetítő közeg, addig a nekromanta ellentmondást nem tűrő hatalmat tanúsít a holt lelkek felett. Nem beszélve arról, hogy a holt testet is képes működésbe hozni*fejezi be, miközben kezeit hátra kulcsolva megáll, s továbbra is komor tekintettel várja, hogy a többiek leírhassák , amit mondott.*
-Ez a mágiaágazat igencsak sötét, így a világ legtöbb részén tűzzel, vassal üldözik. Megvetik és félnek tőle, viszont ez a mágiaág megint nem keverendő a démonidézőkkel. A Nekromanta hajdan volt emberek árnyait idézi meg az alvilágból, nem kínálja fel lelke üdvösségét a cél érdekében, s nem bolygatja a démoni síkokat, ezzel különböző magasrendű lényeket áthívva az emberek közé.*Arcán egy apró mosoly terül el, a diákok bizonyára tudhatják, hogy a következő év Démonológia, tehát akinek felkeltette az érdeklődését, bővebben majd ott gyarapíthatja a tudását.*
-A nekromanciának is két ága van. Az egyik során a varázsló a friss vagy kevésbé friss holttetemet mozgásra bírja saját energiáinak kivonásával és átcsoportosításával. A szó szoros értelmében vett nekromancia pedig a lélek idézésével függ össze, ehhez nem is szükséges porhüvely. Ilyenkor a mágus újfent instabillá teszi a téridő szerkezetet és utat nyit más szférákba. Meg kell említenünk, hogy a más szférákból idézett entitások gyakran összemérhetetlenül nagyobb hatalommal rendelkeznek, mint az idéző. Ezért célszerű gondoskodni védelemről.*fejezi be, miközben lassan a terem végébe lévő ajtó felé indul, majd felemelve a kezét int a diákok felé.*
-Jöjjenek utánam, közbe válaszoljanak, maguk szerint mi lehet megfelelő védelem, ezen bizonyos entitások, lelkek ellen?*teszi fel következő kérdését, miközben kinyitva az ajtót a diákok előtt, máris egy másik terembe érnek, ami nem más mint a gyakorlati rész helyszíne. A krematórium hulláknak fenntartott helye, ahol egy-egy friss példány is várakozik rájuk pontosan annyi, ahányan ők vannak. Ha körbe néznek azonban nem csak holtakat látnak, hanem élőket is. Megkötözött, félig meddig kábuló félben lévő embereket, akik a falhoz vannak letérdelve, látszatra cselekvésképtelenek, szájuk pedig be van tömve.*

//Mint mondtam 20 perc alatt szeretnék egy hszt elküldeni, tehát aki nem írja meg 20 perc alatt nem várom meg, nem azért mert ki akarok cseszni vele hanem mert így férek bele a keretbe. //
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:38 pm

*Továbbra is csak gondolatokat jegyez fel, fél szavakat, olyasmit, amit igazán érdekesnek tart. Az elméleti rész nem feltétlen ismert számára, csak gyakorlatban látott ezt- azt, méga ha ő nem is tudja még azokat a varázslatokat végbevinni, de hát azért van itt, hogy megtanulja. Arra, hogy ez nem a mágia egyik közkedvelt ága, kissé elhúzza a száját csak úgy magában, a pergamen fölé hajolva. Tudja ő azt nagyon jól, nem véletlen számít Izland berkeiben szitokkal egyenértékűnek a családneve, arról nem beszélve, hogy ősszel az apja áldozatul is esett a helybeliek dühének, azóta is ispotályban van. Elkalandozó gondolatait azonban hamar visszatereli a tárgyra, csak a tetemek mozgásra bírásánál rándul össze kissé, nem éppen kellemes emlékei vannak azzal kapcsolatban, de talán idén majd jobban alakulnak a dolgai, ha alaposan odafigyel. Még feljegyzi azt az említett két ágazatot, mielőtt felállna, majd pálcáját kézbevéve felkel és szépen megy arra, amerre a többiek- ritkuló rémálmai gyakori színhelyére, szépen fogalmazva. A kérdésre most azért kissé tanácstalanul néz fel, de ötlete akad válasz gyanánt, hát ki is mondja, enyhe kérdő hangsúllyal. *
- Szimbólumok, mint a pentagramma? Esetleg tűz és árnyak? *egyéb most erről nem jut eszébe, hiába töri az agyát rajta. Ezt a részét sosem látta, csupán néha futólag mozgolódó holtakat, mert nekik se nagyon szolgál élő jószántából. Most néz csak körbe, és kénytelen nyelni egy nagyot. Fogalma sincs, mi készül itt, így csak még erősebben kezdi szorítani a pálcáját. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Mihail Slavici
Diák Exortus
Diák Exortus
Mihail Slavici


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás : 2012. Dec. 20.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet :
"- Nem hiszek az Ördögben.
- Az kár.. Ő hisz Magában."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:38 pm

* Az óra hamarosan kezdetét is veszi, én magam pedig ahogyan kell és tanultam, normálisan üdvözlöm az érkezőt, aki minden bizonnyal a tárgyat fogja nekünk tanítani, majd pedig figyelmem immáron csakis rá szegeződik, és mindenre, amiket mond nekünk. Füzetem szépen telik, kérdésére is sajátos módon kap választ tőlem, s mivel nem emelte ki, hogy elszúrtam volna bármit is, talán ez csak annyit jelent, megfelelőnek ítélte válaszomat.. mindegy, majd meglátjuk még ezt, mégis úgy gondolom, további jegyzetelésre kell adnom fejem ahhoz, hogy minden szépen meglegyen, egyben és rendesen. Főleg azért is, mert most, mintha belelendülne a beszédbe, csak darálja és darálja a dolgokat, én pedig írok és írok.. de a démonok említésénél kissé alább hagy lelkesedésem, ami a jegyzetelést illeti, így villannak irányába kék szemeim, s még ki is húzom magam, hogy aztán egy figyelemfelhívó krákogásra fussa még. *
- Démoni síkok? Akkor ezek szerint azokkal a lényekkel is fogunk foglalkozni a jövőben? * csillannak fel most szemeim, nem is picit, hiszen sima állat, varázslény, démonok, bestiák.. sárkányok, és bármi jöhet nekem, engem ez érdekel leginkább. Szóval ha megkapom a választ, mert amúgy lehet, már említette a magiszter, de az is elképzelhető, hogy nem, akkor természetes, hogy egy biccentést követően foglalkozom tovább füzetemmel. De ezt is csak addig teszem, míg hívogató szavait nem hallják füleim, mivel nagyon úgy tűnik, valahová, egy másik részére a teremnek akar vezetni bennünket, ahol esetleg újabb feladatok várnak ránk? Nem tudom, fogalmam sincs. *
- Védelem? Mármint magunkat kellene megvédenünk tőlük? Őszintén, fogalmam sincs.. * pislogok felé értetlenül, tényleg nem tudom, mire gondolhat, és egyébként is, a démonok említése olyannyira elvette az eszemet, hogy vakon követem őt inkább, mihelyst elhagytam a helyem, így vonulok, lemaradva a többiektől abba a gyakorló részbe, ahol a hullák és az élők sorakoznak. A halál szele.. egyre rosszabb, szinte testem is megfeszül az idegtől. Arcom egyik izma párszor megrándul, ahogy végig nézek a foglyokon, akik szinte nem is tudnak magukról.. *
~ Remélem nem rajtuk fogunk gyakorolni.. ~ * siklik végül kék tekintetem egy apró nyelést követően az egyik, hozzám legközelebbi hullára, mely mellé oda lépve figyelgetem hideg.. halott vonásait. Nem biztos, hogy nekem itt van a helyem, nagyon nem. *
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:39 pm

*Kíváncsian hallgatom végig a többiek válaszát, mivel oly sok mindent mondanak, bár vannak vélemények, amelyek egyeznek is. Mindenesetre nem írok még mást, csak a két szót: "médium és nekromanta", majd alá írom azt pontosabban, hogy melyik mi. Bár a nekromantáról már van egy kis jegyzetem, az bizonyára ki fog még ma bővülni. Mr. Cornwlade viszont óra közben nem fogja vissza magát, továbbra is elmondja a véleményét és most már egyre jobban kellemetlennek érzem azt, hogy megbuktam tavaly. Mondjuk mentségemre legyen szólva, nem volt még közöm a mágiához soha és annyira nem érkeztem időben sem, hogy behozzam a lemaradásomat. Próbálok átlépni ezen, de amikor felém fordul a másik, kissé megdermedve pirulok el, mivel elég hülyén hangozhattak a szavaim.*
- Izé... hát tudja, olyan dolgokra használja fel a halottat, aminek senki se örülne, ha az ő testével vagy lelkével tennék. *magyarázom is kissé talán bénán a véleményemet, a lényeg, hogy nem érzem úgy, hogy nagyon jó dolguk lennének a holtaknak, hogyha egy nekromanta útjába kerülnek. Egy kis kioktatást is kapok azért, mely szerint bármi nevezhető rossznak és inkább szemem lesütve hajolok előre a jegyzetem fölé, próbálva láthatatlannak tűnni és úgy jegyzetelek tovább, most már megkapva előbbi kérdésére a választ, tehát hosszan írkálom is azt, amit mond a férfi.*
~ Annyira ciki. ~ *nem akarok már most itt lenni, előre félek, hogy mindenki megjegyez majd magának, mint egy béna kislányt, aki semmit se ért ehhez a világhoz, mivel ezt szépen nyilvánvalóvá tettem. Alig merek majd megszólalni következőre. Mindenesetre azért tovább írkálok, így minden szépen le lesz jegyezve, tehát még a démonológia említése is, de hogy azt mikor tanuljuk, arról fogalmam sincs. Azt hiszem, hogy fel kéne majd keresnem Nilt, hogy segítsen egy picit, úgyis mondta, hogy szívesen megtenné, hát most rá is szorulok. *
~ A védelemről? ~ *kérdezek is rá magamtól, de ahogy látom, fel kéne kelnünk és megindulnunk, így ott hagyom a tollam a papíromon, mely bár kicsit lecsúszik róla, engem ez most nem zavar és bizonytalanul indulok meg a magiszter felé, kinek kérdésére se ártana válaszolni.*
- Talán mentális védelem, hogy az adott lélek ne tudja a miénket zavarni. De bocsánat, ha ismét hülyeséget mondtam. *motyogom halkan, majd az ajtó kinyílik, én pedig hirtelen kapok gyomromhoz. A szag nem tetszik, amit érzek, de nem, nem fogom itt kiadni magamból a dolgokat, tehát felköhögök cseppet, majd be is sétálok a krematórium részbe, viszont tekintetemet az élő emberek kötik le.*
- Mi... mi folyik itt? *teszem fel halkan a kérdést, de talán a férfi mégis meghallja, így szinte le se tudom venni szemeimet a falnál térdelő alakokról. Nem lennék a helyükben, így igyekszem szépen hátrébb állni, de ahogy egy hulla asztalához érek, úgy reppenek arrébb, hogy annak se legyek tovább a közelében, tehát valahova a többiek közelébe kerülök, igyekezve nem fellökni egyiküket sem.*
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:40 pm

* Ahogy az óra kezdetét veszi egyből bele is csapunk a lecsó közepébe, máris a médiumokat és a nekromatákat különböztetjük meg egymástól jó néhányan. Elhangzik itt mindenféle, ahogy hallgatom diáktársaimat úgy értek velük is egyet, de hogy jól teszem e az csak akkor derül ki mikor a férfi magyarázatba kezd. Azért akkora badarságot nem mondtam, de jobb lenne még inkább odafigyelnem így hát meg is teszem ahogy ismét megragadja gondolatmenete fonalát. Szép, érthető jegyzetet készítek de a mesélős, fennmaradó részben csak figyelek. Megértem azokat akik félnek ettől, jól is teszik, nem csoda ha alig tanítják de ahogy egyre inkább mélyülünk a témában úgy kezdem elveszteni a fonalat, igen, akármennyire hihetetlen másodszorra sem fogom fel teljes egészében a hallottakat ugyanis van pár olyan szó, kifejezés mi holt magas nekem.*
~ Miért nem lehet egyszerűen mondani...~* sóhajtok fel elhúzva kissé a számat, legközelebb valami értelmező kéziszótár félét is hozok, mert úgy tűnik nagyon is alulmaradt az én szókincsem. Na de sebaj, leírom és majd megtanulom, ahogy viszont int hogy kövessük úgy állok fel füzetemmel egyetemben és sétálok át a másik helyiségbe. A kérdést bár hallom de a látvány az teljesen letaglóz, nem az asztalon fekvő hullák s azok bűze - bár kétségtelen, hogy az is zavar - hanem a fal mellett térdeplő, megkötözött emberek.*
- Atya ég...* suttogom magam elé halkan miközben egy hullához sétálok kin bizonyára ma gyakorolnom kell. Próbálok a férfire figyelni de szemem sarkából néha látom az alakokat, magam pedig abban reménykedek, hogy nem nekem kell kinyírni az egyiket, azt nagyon nem szeretném...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:40 pm

*Nyugodtan üldögélek helyemen, természetesen jegyzetelek, mivel nem szeretném valaki mástól elkérni azt. Néha fel-feltekintek, de inkább a füzetembe süllyedek. A kérdésére elmondom, amit tudok a médiumokról és a nekromantákról, bár nem teljes ez a tudás, de remélem ide elég, elvégre azért vagyunk itt, hogy tanuljunk. Igaz, hogy az apámtól hallottam a róluk és a nekromanciáról pár dolgot, de nem mondott valami sokat, pedig nagyon is szereti a varázslás ezen ágát, mégse használja. Érdekes, biztos a múltjával kapcsolatos dolog. Nem szabad elkalandoznom. Közben érkeznek a válaszok a kérdésre, amiket kíváncsian hallgatok, elvégre érdekel mások véleménye is, hogy mit gondolnak erről, mi a véleményük, vagy esetleg mit hallottak róla.*
~ Gonosz dolgokra? Bárki képes gonosz dolgokra. Bár mondjuk erről a mágiaágról nem hallani jót.~ *gondolom magamban, az egyik fiú szavai után, majd hallom a tanár hangját, és újra jegyzetelni kezdek. Alig tudom tartani az iramot, majd minket, hogy kövessük, félbehagyom az írást és indulok a tanár felé, közben a kérdésen gondolkodva, de mivel semmi ötletem sincs ezért, nem válaszolok, csak belépek a terembe, körbenézve nyelek egy nagyot. Mi készül itt?*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:40 pm

*Érkezésem után az óra kezdetét veszi, s a többiek mellett most már a tanárra is fordítok figyelmet, illetve az anyagra. Következtetést már vontam le a jelenlévőkről, válaszaikat pedig izgatott, de titkolt figyelemmel hallgatom. Nem sokat tévedek, bár van, aki értelmesebb mint elsőre tűnik. Közben természetesen jegyzetelek, és a magam válaszát is hozzá teszem, viszont külön nem elemez ki minden felelet a magiszter, tehát csak a helyes válasszal vagyok képes a sajátomat méregetni. Közben viszont egy téma fel is kerül, én pedig nem érzékelem a költői kérdést, ezért adok választ.*
- Nézőponttól függ. *felelek ennyit, de mikor folytatja, nagyot nyelek, úgy veszem tudomásul, hogy igazából nem is volt kíváncsi a tanulók véleményére, hiába ért velem egyet. Ami azonban következik, nem csak tisztázza, de bonyolítja is a helyzetet, tehát szorgos jegyzetelésbe kezdek, s próbálom értelmezni a szavakat, mondatokat, illetve fejemben is raktározni. Nahát... húgom ügyes, hogy teljesítette az évet, de bizonyára nem nehéz, egyszerűen hozzá kell szoknom az itteni élethez. Amint azonban szépen gyarapszik jegyzetem, meglepő felszólítás hangzik, ezért a többiekre pillantva teszem le tollam, a lapra, majd rácsukva füzetemet állok fel, kezemben tanulói eszközeimmel. Egyszerűen és csendesen követem a tanárt, pontosan olyan látszatot keltek, mint aki néma, naiv, de szorgalmas, visszahúzódóan tudásszomjas. Ami viszont rémületet kelt bennem, hogy nem sokat tudok ismét biztosan hozzá is tenni a kérdéshez...*
- Mentális védelemre gondolok, az okozhat komoly gondot, fizikai nem feltétlen. Biztosan varázslattal. *adok nem túl bonyolult választ, a helyes megfejtésre pedig kíváncsi vagyok. Ahogyan közeledünk, úgy kezdem el érezni a jellegzetes szagot, s erősödik bennem a kíváncsiság, mely rögtön alább is hagy, mikor célunkhoz érünk. Tekintetem az embereken pihentetem, ami pedig történni fog, talán sejtem... készen állok életem első gyilkosságára, ha ez lenne a feladat? Nocsak... Freya, ez az iskola keményebb mint gondoltad volna!*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime2013-01-09, 9:43 pm

*Épp időben toppanok be az órára, vagyis még nincs elkezdődve, csak pár diáktársam ül bent, akiknek köszönök, és az általam kiszemelt helyet támadom be, és veszem birtokba. Tovább figyelem a társaságot, egészen addig, amíg megérkezik a magiszterem, aki megtartja a mai órát. Lábaimat kultúrált pozícióba helyezem, és kezem is kiszökken a zsebemből.*
- Tiszteletem! *Nézek rá, és üdvözlöm komoly arccal, majd miután ő is bemutatkozott, belefog az anyagba. Nem túl bíztató, ahogy elkezdi, sose szerettem a hullákat meg szellemeket, csak a koponyát, azt is tetoválásként. Miután belecsapunk a lecsóba, nemigazán értem, mi a dolgom, ezért csak pislogok körbe, majd ha a többiek is jegyzetelnek, kinyitom a füzetem, és leírok én is pár gondolatot, közben figyelem a körbejáró magisztert. Jegyzetelésem időnként átcsap néhány kedvenc idézet leírásába, amik dalszövegekből származnak. Néha a lábam is jár, megzörgetve ezekkel a láncokat, de kezd kényelmetlenné válni ez az ülésmód, ezért visszapakolom az egyik lábam a másikra, és a combomra helyezve a füzetet folytatom a jegyzetelést. Kérdése elgondolkodtat, ezért a plafont kémlelem, de sikerül összehozni egy válaszfélét, ezért megvárva, hogy ne vágjak más szavába, válaszolok.*
- Tanbá, a médium által idézett szellemek önfejűek, jól mondom? Úgy értem, nem azt teszik, amit az idézőjük parancsol nekik. *Lehet, hogy oltári baromságot mondok, de egy Los Angeles-i csöves régen mindig papolt valami szellemekről meg médiumokról, de nekromatákról soha, és ennyi megragadt azért bennem. Ha meg hülyeséget mondtam, akkor ez legyen a legnagyobb gondom. Meghallgatva a többiek válaszát is, nagyjából egy véleményen vagyunk, és az álláspontunkat a magiszter is helyre teszi. Tovább folytatódik az óra, én fogjuk rá, hogy szorgalmasan jegyzetelek. Az üldözöttség nem tántorít el engem, belegondolva eddig is üldözött voltam, úgyhogy ez nem veszélyérzet számomra, csak kihívás, amitől kicsit jobb kedvre derülök, és erre rásegít a démonok megemlítése is. Valahogy jobban megnyugtatnak, mint a hullák társasága. Kissé illúziórombolóvá válik az óra, hiszen jönnek a szakszavak, a felét nem is értem, nagyra nyílt szemekkel nézek körbe a többiekre, remélem nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. A tanár jelzésére felállok a helyemről, és egy ajtóhoz követem, viszont a lányokat előre engedem, és csak utánuk somfordálok be a másik terembe. Kellemetlen meglepetésemre nem bánom, hogy előre engedtem a többieket, tele van hullákkal a terem, és van pár kötözött sonka is kicsit arrébb.*
- Ennyit se láttam még egy helyen.. *Mormogom magamban, egész halkan csak, és a figyelmem is elterelődik egy pillanatra a magiszterről, ezért fogalmam sincs a kérdéséről, de nem is ez idegesít a legjobban, hanem a szag...ez a szörnyű szag. Nem tartom túl humánus dolognak, hogy meg vannak kötözve az emberek, és kitudja, hogy hogyan halt meg a többi...bár nem tudhatom, hogy kicsodák valójában.
*


//akkor én bővítettem, mert az előbb történt egy kis fail//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Krematórium (Halotti mágia Tanterem) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Krematórium (Halotti mágia Tanterem)
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tiltott mágia tanterem
» Metamorf mágia terem
» Árnymágia tanterem
» Rítusmágia tanterem
» Pyromágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: