Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Caleb Valerious szobája I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Caleb Valerious szobája I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Caleb Valerious szobája I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Caleb Valerious szobája I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Caleb Valerious szobája I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Caleb Valerious szobája

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Caleb Valerious szobája Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2013-02-01, 3:19 pm

Leírás majd nemsokára.
Vissza az elejére Go down
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2013-02-01, 3:20 pm

Szia Caleb!

Ma találkozom Rose-al és ha hajlandó segíteni akkor elmegyünk a szakházadba, szerintem ott nyugodt körülmények között tudunk lenni. Alig várom, hogy lássalak!

Ölel, Jasmine
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2013-03-26, 1:10 pm

// NRT: Caleb és Jas - 2013.02.01. //


* Az este kellemesen telik, jó hangulatban beszélgetünk el s talán kérdéses is, hogy valóban szükséges e az a varázslat mely miatt ma itt vagyunk, de döntöttünk már s ismerve magunkat... sosem lehet tudni mikor tör ránk a vádaskodás és a múlt felemlegetése. Először rajtam végződik el a varázslat majd Caleben s bár kissé feszült lesz a légkör pár pillanat erejéig ez hamar szertefoszlik, így úgy tűnik máris búcsút kell vennünk Rosetól, ki hamarosan már el is hagyja az Exortus szak székhelyét, hogy az est további részét kedvesével töltse. Páromhoz fordulok hát s édesen bújok hozzá, hogy csillogó tekintetem övéibe temethessem, szerintem is feltaláljuk magunkat így mosolyom kiszélesedik szavaira s közben sikkantok is egyet ahogy hirtelen kap fel ölébe s indul meg velem az emelet irányába.*
- Szakíthatunk arra is időt miután felavattuk azt a bizonyos puha ágyat.* közlöm vele huncutul hisz rég érezhettem magamhoz közel s ezen estén lesz mit bepótolnunk. A vágy jelei meg is mutatkoznak rajtam libabőr formájában ahogy a fülemet kezdi harapdálni mire kuncogni kezdek ahogy tartunk fölfelé.*
- Hm de rossz vagy... de így szeretlek.* viszonozom érintését így míg fel nem érünk szobájába bizony érzékelheti nyakán s füle tájékán apró csókjaimat miknek bombázásával csak akkor hagyok fel amikor szó szerint az ágyra dob. Nevetve huppanok a valóban puha ágyon s még egy kicsit rá is teszek csípőmmel tesztelve annak ruganyosságát s simítok végig tenyeremmel az ágyon.*
- Tökéletes.* ülök fel, félrekotorva elülső tincseim mik kissé összekuszálódtak a dobás következtében. Pillantásom már végig is siklik a szobán ahogy kérdése elhangzik s kecmergek is le az ágyról, hogy szépen körbejárjam Caleb kis birodalmát mi teljességgel őt tükrözi, kifinomult és elegáns akár csak ő.*
- Ilyesmit vártam, tökéletesen tükrözi milyen is vagy.* állok meg a hatalmas könyvgyűjtemény előtt s pillantok végig rajtuk. Mindig is tudtam, hogy érdeklődő de hogy ennyire...*
- Hát ma ezeket hanyagoljuk... ha csak nincs Kámaszútrád.* lesek felé kuncogva s utána egyből megszabadulok pulóveremtől, mit a kanapéra ejtek ahogy ahhoz sétálok.*
- Meleg van itt... túlságosan meleg...* s már a pólóm is lekerül így csak a fekete csipkés melltartó fedi felsőtestem mi tökéletes ellentéte az én hófehér testemnek. Lassan indulok el felé ha eddig földbegyökerezett volna a lába s közben huncut mégis boldog pillantásom méri végig az ő testét melyet egyenlőre még ruha fed, mégis lázba hoz a látvány, hiába ismerjük már egymást több éve.*
- Ideje lenne kipróbálni milyen is ha ketten vagyunk azon az ágyon.* suttogom egy egy puszi között mit állára, arcélére mérek majd pedig a nyakára s közben kis kezeim a jól ismert izmos testét fedezik fel, befurakodva a felsője alá is. Teljesen kifordulok magamból ha vele vagyok ami tudtommal nincs ellenére, volt idő mikor pironkodva szabadultam meg ruháimtól előtte de annak is megvolt a maga varázsa, időközben felnőttem s tudom, hogy nincs okom szégyenkezni testem miatt, hisz nem egy visszataszító látványt nyújtok.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Caleb Valerious szobája Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2013-03-29, 11:42 pm

//NRT: Jas és Caleb – 2013.02.01.//


*Rose elég gyorsan távozik, amit egy kicsikét bánok… de tényleg csak egy nagyon picit, ugyanis jó ideje nem voltunk már Jas-el így, és most, hogy meglátogatott engem, ideje, hogy felfedezze az én kis birodalmamat, ahova remélhetőleg majd sűrűn el fog jönni. Szeretek vele lenni és szeretnék ismét sok időt szakítani rá, elvinni szép helyekre, akár csak régen. Viszont mindent lassan kell elkezdeni, ne legyen semmiféle gond se, tehát első a szoba, aztán az ágyam… a jövőt pedig ráérünk majd ez után tervezgetni. Fel is kapom hát a kis drágát és nyakát kezdem el csókolgatni, harapdálni, így figyelem a csodálatos kis libabőröket testén, melyek máris feltüzelnek. Jó látni, hogy még mindig így hatok rá, ennyi idő elteltével is, mintha minket egymásnak teremtettek volna.*
- Nem is tudom, szerintem inkább most jó vagyok, nem rossz. *puszilom meg orra hegyét, de aztán csak odaérünk a szobába, ahova le is ejtem a leányzót, majd nemsokára az ajtót is bezárom. Na nem mintha bárki bejönne, de így azért mégis csak biztosabb, most csakis vele szeretnék lenni, de azért még mielőtt nekiesnék, érdekelne a véleménye is, így kérdezek rá arra, hogy miként is vélekedik a szobáról, de láthatóan tetszik neki, amely boldogsággal tölt el. Számít nekem Jasmine véleménye, mindig is számított… és ha annak idején, amikor ide kiköltöztem már a párom lett volna, bizonyára vele együtt rendeztem volna be, de ez most másképp alakult… max idővel alakítgatunk a szobán, hátha van pár jó ötlete. *
- Örülök, hogy ez a véleményed. *biccentek is felé, de a könyvek láthatóan nem hatják meg, inkább tovább pajkoskodik, mire már csak fejemet csóválom meg.*
- Nagyon rossz kislány vagy, ugye tudod? *nevetek is fel, de ez a nevetés abbamarad, ahogy a pulóver, majd a póló is lekerül róla, én pedig már ott is vagyok ám mellette, sehová se kell jönnie és két erős kezemmel simítok végig tökéletes oldalán, majd bontom is ki rögtön azt a fránya csatot a melltartónál, hogy kerek domborulatait is kezeimbe vehessem, nem szórakozva most a lassítással.*
- Jól mondod! *hunyom is le szemeimet, hogy hosszan csókolhassam meg puha ajkait, majd nemsokára már a ruhák a kanapén kötnek ki, mint pedig az ágyon, ahol egy hosszú-hosszú kényeztetésben lesz része a lánynak és csak az után kaphat meg engem teljesen… És valószínűleg az este további része is hasonlóan fog telni, mivel reggelig nem eresztem.*

//Köszönöm a játékot neked is, jó, hogy végre nem vitáznak és ismét happy van. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2013-04-01, 6:12 pm

//NRT: Jas és Caleb – 2013.02.01.//


* Mindig is boldogsággal tölt el ha a fiú hozzám ér, jelen esetben vággyal is hisz oly rég voltunk már kettesben így le se tagadhatnám ezt na meg amúgy is szükségtelen, nem szégyenlem előtte, sőt inkább viszonozom apró csókok formájában miket csak annyi időre szakítok meg míg felelek szavaira.*
- Lesz ez ma este másként is.* harapom is meg puha bőrét és szívom be illatát, de közben meg is érkezünk az emeletre, azon belül a szobájába is végül az ágyon kötök ki. Az ajtó bezárul s én már huncutul tesztelem is az ágyat hogy aztán hosszú kíváncsiság után vethessek egy pillantást Caleb szobájára. Mivel évek óta ismerem így azt találom amit vártam, felpattanva járom körbe kissé s hordozom is végig tekintetem a berendezésen míg végül a könyvespolc előtt nem állapodok meg, nem hazudok tényleg tetszik itt minden így szavaim után csak egy rafinált pillantást kap s már meg is szabadulok az első felsőmtől.*
- Most, hogy rávilágítottál...* harapom be alsó ajkam.* - Akkor még megtetézem, hogy kerek legyen.* s már le is vetem a pólóm így leszek pillanatok alatt felülről csak egy melltartóban várva őt, hogy utolsó darabkától már ő szabadítson meg mely lehetőséggel él is. Kis kezeim már testét járják be s hamarosan már kerek mellem is megérzi érintését mire felsóhajtok s behunyt szemmel csókolom vissza nem húzódva el tőle, ugyan miért tenném? A ruhadarabok szépen lekerülnek rólunk s végül az ágyban kötünk ki, hol hosszú órákon át ismét felfedezzük egymás testét s boldogan szenderüljük álomba egymás karjaiban.*


// Én is köszönöm az egészet cakli, pakli, örülök ám, gondolom sejted mennyire. mosoly Imádom őket Caleb Valerious szobája 4238535738//
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2014-02-01, 10:11 pm

/NRT: Mia és Caleb, 2014.02.01., késő este, éjfél felé/

Nem tudni, mi ütött belém, de úgy sejtem, így tizenegy felé, teljesen éber állapotomban, hogy ebből a mai éjjelen minden lesz, csak éppen komolyabb alvás nem. Pörögni akarok, bulizni, menni valami szuper helyre, kikapcsolódni és táncolni, egyszerűen csak felhőtlenül, gondok nélkül jól akarom érezni magam. Elég nagynak érzem már kicsi buksim az ilyen jellegű döntések meghozatalához, s mivel a legjobb ötlet az mindig hirtelen születik, már tudom is, mit teszek. Egy gyors zuhany, hajmosás, szárítás és készülés: fel kell avatnom legújabban vásárolt Miás, de egyre nőiesebbnek mondható ruhámat, meglepem hát Calebet! Úgyis rég volt az utolsó alkalom, hogy elmentünk együtt kikapcsolódni, legrosszabb esetben is bezöttyenek hozzá filmezni, de nem hinném, hogy tudna ellent mondani a kísértésnek, már ha egyáltalán bent találom az Exos szakházban.
A gyors magamat-összekaparás meg is történik, kellemes, nem túl sok, de a ruhához illő, fekete, mégis picit csillogós sminket viszek fel szemeim fölé, némi áttetsző, hangyányit csillogós szájfény is jöhet. Kis fekete bolerómat kapom magamra még, s természetesen egy olyan cipő jön csinos, vékony lábikóimra, ami ugyanígy fekete, magassarkú, kényelmes benne a járás-kelés, akár a táncikálás is egész álló éjjel. Ékszer gyanánt csak bedugós kis fülbevalókat teszek, no meg egy egyszerű ezüst láncot, amin ónix kő a dísz, kicsit feketére sikerültem ugyan, de valamiért most így tetszik. A ruha szépen kiemeli mindenhol nőies vonalaimat, gyors még vajszínű borítéktáskámba pakolok némi pénzt, no meg pálcám is kényelmesen elfér ebben, s ehhez hasonló színű, nagyjából ruhám hosszúságú szövetkabátom aggatom magamra. A nyakamba csinos sál kerül, no meg ezelőtt még pár pöffentésnyi, finom illatú parfüm, hullámos hajam egyszerűen csak leengedve hagyom, de a biztonság kedvéért pakolok el hajgumit is, ha netán megunnám a csinoskodást.
Tudom, hogy kint hidegem lesz, míg átérek, de sebaj, annyit kibírok, úgyis fűt a jókedv és az adrenalin.. na meg Caleb helyes pofiját is megnézném magamnak, hogy mit reagál majd hirtelen felbukkanásomra. Nem is kell erre sokat várnia, leérve a kikötőbe a révész épp bent horgonyoz, én pedig útirányként kiadom, hogy a lehető legközelebb vigyen a Campushoz. Ott kiszállva kedvesen köszönöm meg neki a fuvart, rendes ember ő, majd úgy tíz percnyi gyaloglást követően máris az említett szakházba kopogok befelé, úgy engedve be magam, mintha ide járnék haza, s szinte azonnal, mint akit rakétából lőttek ki, úgy érem el mosolyogva az említett fiú ajtaját, amelyen hármat koppintok, határozottan, de benyitni nem fogok, bár szeretnék, de nem.. piros foltjaim pofimon így is el fognak árulni, mennyire rápörögtem a témára, az ajtót azért nem fogom rátörni, nem hinném, hogy szükséges lenne.
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Caleb Valerious szobája Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2014-02-02, 2:31 pm

/NRT: Mia és Caleb - 2014.02.01., éjfél felé/


A mai nap nagyon hosszú volt a számomra, hála egy új küldetésnek, amit Luciustól kaptam. A lényeg viszont az, hogy sikeresen elvégeztem, és még élek, de amilyen holt fáradt voltam, visszaérve a szakházba egy fürdés után már az ágynak is vetettem magam. Ez késő délután volt, szóval már jó pár órája az igazak álmát alszom és nem is gondolok arra, hogy bárki pont ma gondolna rám. Ekkor történik viszont meg a kopogás, melyre először alig figyelek fel, mintha csak az álmomban jelenne meg ez a hang, de nagyon lassan az agyam bekapcsol, így én is lassan fordulok hanyatt, és nyújtózom is egyet.
~ Most tényleg valaki itt van vagy csak képzelődöm? ~ - semmi humorom sincs felkelni, pedig muszáj lenne, főleg, ha fontos ügyben keresnek. Én már semmin se lepődöm meg… Viszont szegény lánynak egy ideig várnia kell odakint, mire összekapom magam annyira, hogy lábaim a puha szőnyegre kerüljenek és fel is tudjak állni. Nem szólok ki, csak mint valami medve, úgy cammogok el az ajtóig, amit lustán, kómás arccal nyitok ki a másik előtt és ekkor esik csak le, hogy tényleg van itt valaki.
- Mia… hát te? – beljebb lépek szemeimet dörzsölgetve, majd az ajtót is jobban kitárom, így utalok rá, hogy jöjjön csak beljebb nyugodtan. Egyébként rajtam most csak egy fekete boxer van, semmi más, szóval izmos testem minden porcikája látható lesz a másiknak. – Kellemes meglepetés ébredés után. – szólalok meg akkor, miután az ajtót már becsuktam mögötte és lassan nézek végig rajta. Bár álmos vagyok, tekintetem mégis, kissé éberebbé válik csinos alakja láttán. Nagyon úgy néz ki, hogy készült valahova.
- Bocs, hogy csak így, de hosszú volt a nap és már aludtam. Mi járatban? – kérdezek rá most már normálisan, de nincs hangulatom felkapni magamra semmit se, így sétálok vissza az ágyamhoz, majd lustán el is fekszem rajta, ismét hanyatt és onnan bambulok fel a másik felé. Leülhet ő is nyugodtan, szerintem ezt sejti, de most elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy mit is szeretne tőlem ilyenkor, főleg ilyen felszerelésben.
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2014-02-02, 2:51 pm

/NRT: Mia és Caleb - 2014.02.01., éjfél felé/

Na hát az én szervezetem is némileg rendellenesen működik, de ha most bulizni akarok, akkor ez is lesz. Erre pedig jelenleg más partnert, Calebnél jobbat szerintem nem is találhatnék, így szedem össze magam viszonylag gyorsban, még úgy tizenegy felé, hogy már éjfélre bőven ajtaja előtt toporogjak, bebocsátását kérve. Kopogásaim erőteljesek, markánsak, te azért nem olyanok, hogy azonnal szétesik tőlük az ajtó.. ugyanakkor egy darabig mégsem hallok semmi mozgást, hiába teszem formás kis fülem az ajtóhoz, s támaszkodom a félfának, semmi. Épp már mikor újra kopognék nyílik meg a zár, megérte tehát a várakozás.
- Mia, hát én! Türelem Calebet terem, ahogy látom. - hajolok el az ajtótól picit, de olyan édes, ahogy így dörgöli a szemeit, nekem viszont egy másodpercre sincs lelkifurkám amiatt, hogy esetleg felkeltettem, inkább közelebb lépve hozzá érintem meg pocakját kicsit, s nyomok is egy ébresztő puszit egyik arcára, majd el is slattyogok, befelé, ahol kabátom kezdem bontogatni magamról. - Látod-látod, ilyenekre is képes vagyok. De azért nyugtass meg, hogy nem akarsz visszaaludni. Fontos dolgunk van ma estére! - kanyarítom le a sálat is nyakamból, na meg a kis bolerót, szóval szépen nekivetkőzve érzem ám, hogy végigmér magának, én sem álltam azért meg odakint, hogy benézzem őt egy darabon, de mivel barátok vagyunk, láttam már így, nem különösebben spanolom magam ezen a csodás eseményen. Ledobva cuccaimat egy székre fordulok felé, majd csípőre tett mancsaimmal lépdelek el az ágyig, melynek szélére leülök pont olyan ütemben, ahogyan ő elfekszik, majd szépen hanyatt is dőlök mellette, így fordítom felé buksimat.
- Bulizni akarok! Most, külföld, veled! Ki akarok kapcsolódni. - tornázom fel félig könyöktámaszba magam, tincseim pedig fedetlen mellkasom előtt bucskáznak le az ágyra, nem tartom kizártnak, hogy teste egyes pontjait akár végig is cirógatják, pirospozsgás arcom pedig el sem fordítom tőle, édesen mosolygós, kérlelő tekintettel lesek helyes, ám annál fáradtabb arcára.
- Mit szólsz? Biztos találunk valami olyan helyet, vagy lehetőséget, ami mindkettőnknek tetszik. Csak szeretnék elmenekülni innen, de szükségem van egy felvigyázóra. Nos? - nyújtom is rá végül aprót játékosan nyelvem, persze nem ezért kell, hogy jöjjön, hanem csak úgy. Csak spontán, hirtelen ötlettől vezérelve vagyok itt, és szerintem ha akarja, ő is össze tudja szedni magát záros határidőn belül. Zöld szemeim szépen pislognak felé, nem hinném, hogy visszautasítható az ajánlatom, de persze az is opció, ő dönt. Maximum a nyakán maradok, rajta áll!
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Caleb Valerious szobája Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2014-02-02, 4:15 pm

/NRT: Mia és Caleb - 2014.02.01., éjfél felé/


Nem igazán akaródzik nekem most felkelni a pihe-puha, meleg ágyikómból, de mégis úgy érzem, hogy ez a kopogás valóságos volt, tehát meg kéne mozdulnom és ajtót nyitni. Lassan azért ez sikerül is, így sétálok hát oda, majd tárom ki azt a szőkeség előtt, aki igen csak meglepő, hogy most jelenik meg nálam. Nem is értem, hogy mi vezérelte hirtelen.
- Jah, úgy tűnik, hogy azt. Na bújj be! – hívom is be most már szavakkal is magamhoz, így hát nyugodtan beljebb léphet, még a famulusom se fogja zavarni mozgásában, ugyanis Brenius úgy döntött, hogy ma vadászni fog egyet az erdőben és majd talán hajnalban tér vissza, ahogy neki kedve tartja. A pocakomat ért enyhe nyomás és a puszi viszont mosolyt varázsol helyes képemre, így fordulok az inflás után, majd azért nem állom ám meg azt, hogy végignézzem vetkőzését.
- Szerintem, ha vissza is akarnék aludni, te akkor se hagynál. – csóválom meg fejemet is és bár nem alszom vissza, azért picit még ledőlök az ágyra, hogy onnan figyelhessem a másikat és nem kicsit lep meg, amikor elfekszik mellettem, majd felém fordul, úgy adva tudtomra mai célját.
- Bulizni? Eléggé határozottnak tűnsz, hogy jött ez az ötlet? – persze benne leszek én, csak még néhány perc kell, amíg összeszedem magam és kellően felébredek. Ahogy viszont szőke tincsei hozzám érnek, automatikusan ráz ki kissé a hideg, majd egy vigyor is megjelenik arcomon.
- Viszont ha így fekszel mellettem és ilyen jó belátásom marad, félő, hogy a bulizás helyett még máson fog járni az eszem. – cukkolom is kicsit a másikat és igen, ő még nem tudja, de Jas-el már nem vagyunk együtt. Ideje lesz majd elmondanom neki, de ahogy érzékelem, hosszú lesz még az este, lesz időm arra, hogy elmeséljem neki a történteket, rögtön ébredés után amúgy se pont ezt akarom tenni.
- Jól van, mehetünk Mia, de akkor találd ki, hogy merre. És adj néhány percet, amíg összeszedem magam. Oké? – kelek fel lassan, majd sétálok oda a szekrényemhez, a lány pedig azt veheti nemsokára észre, hogy gyűlni kezdenek mellette a ruhák, tehát nadrág, póló, pulcsi, zokni, na meg egy kabát is. Sál nem kell, azt nem akarom majd rakosgatni ide-oda. Amikor mindent kiválogattam, akkor ledobom hátsóm az ágy szélére, majd felhúzom a zoknikat, ez után pedig jöhet a farmernadrág, a fekete, testemre simuló felső és végül a sötétbarna színű pulóver is. A fekete kabát majd később, mert előbb még arcmosás, fogmosás, hajigazítás és parfüm, szóval igen, egy kicsikét várhat rám, de talán kibírja, főleg, ha már így felébresztett és ideje is lesz gondolkodni arról, hogy hova utazzunk.
- Egyébként szépen kihasználsz ám. Te nem tudsz hoppanálni még, én igen. Tudom, hogy csak ezért engem hívtál bulizni. – ismét csak piszkálódni akarok vele, és ezt a lassan megjelenő vigyorom is megmutatja, ahogy felé nézek.
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2014-02-02, 4:46 pm

/NRT: Mia és Caleb - 2014.02.01., éjfél felé/

Piciny várakozásra vagyok ítélve, de nem sok idő ez, addig van időm lélegzetvételemen is nyugtatni egy sort, míg meg nem jelenik előttem Caleb, s be nem ereszt. Hagyom magam megvámolni egy üdvözlő puszival és aprócska érintéssel, szerintem ennyi bőven beleférhet, önként adom ezeket ugyanis, szavaimra pedig pontosan olyan reakciót kapok tőle, amelyet vártam.
- Csak nem ismersz engem? - vonom fel szemöldököm némi meglepettséget tettetve másodpercek erejéig, amelyet végül egy kedves, amolyan vigyorgós-mosolygós valami vált fel, de a vetkőzést is folytatom azért, idebent nagyon is kellemes az idő. S ha ezzel is megvagyok, úgy vetem el magam mellette, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb cselekedete, amit ebben a percben végrehajthatok: nekem van a legnagyobb problémám az egész földkerekségen jelenleg.
- Igen, jól hallottad. Mondjuk úgy, hogy különös volt az ebédidőm, és muszáj vagyok levezetni a feszültséget. - válaszolok már miután félig felé mutatom magam, s eleinte nem is tűnik fel az, hogy tincseim kis simításai mit váltanak ki belőle, csak már akkor jut el tudatomig, hogy milyesmiket okozok, mikor figyelmem is felhívja rá.
- Hogy mi van? - nézek rá értetlenül, mert hogy az addig tiszta, hogy én csinos vagyok, néha nem ismerem a határokat, ő pedig egy érett férfi ember kezdemény, de hogy Jas vajon ehhez mit szólna? Csak mert azért ilyen nyíltan eddig nem nyilatkozott sem rólam, sem másról, hiába tudom, hogy a szép lányokat egy fiú sem veti meg, elvégre hűnek kell maradni, nem pedig vaknak. Errefelé hát az értetlenkedés, de nem teszem most ezt hozzá, inkább rá bízom, hogy ha akarja, mondja, jó kedvet szeretnék, nem pedig besavanyodást, én is épp emiatt nem mentem bele komolyabban a Slash témába. Helyette inkább választ várok, hogy akkor mi is legyen, cukkolva őt cseppet, s ahogy hallom, míg ő készül, rám marad a program pontosabb kitalálása.
- Szuper! Akkor használom a laptopod, és szétnézek, merre milyen opciók vannak. - kelek is fel gyorsan, hogy átvonulhassak asztalához, ahol máris netre kattanva lesem végig kedvenc helyeimet, kezdve Párizzsal, át egészen Rómán, magáig szülőországomig. Nem is nagyon figyelek rá, de azért ha épp bent van, egy-egy másodpercnyi szemlegeltetést engedek magamnak, no meg hozzá is szólok, nyilván, bár megjegyzésére csak egy aranyos fintort dobok.
- Mit szólnál New Yorkhoz? Ott még nem voltam, de úgy látom, hogy van egy nagyobb buli.. valami puccos szórakozóhelyen, és azt is írják, garantált a jó hangulat. Dresscode is van, szóval nem vagyok túlöltözve. Vaaagy... Párizs? Esetleg Norvégia? Otthon tudok egy szuper helyet, ott is biztosan jól éreznénk magunkat. Az olyan beülős, beszélgetős, táncolós, bulizós is. Meg vannak boxok, szobák, külön helyiségek, ahová el lehet vonulni nyugiban. - nos, mondtam opciókat, döntsön ő, hogy mit szeretne! Elég sokrétű ötletekkel álltam elő, ő következik tehát.
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Caleb Valerious szobája Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime2014-02-03, 1:24 pm

/NRT: Mia és Caleb - 2014.02.01., éjfél felé/


Eleinte bár nem örülök a kopogásnak és annak, hogy fel leszek keltve, de mégis, ahogy meglátom a szőke lányt ajtóm előtt, kezdem ezt máshogy gondolni. Jól esik kedves köszöntése, de nem nagyon értem, hogy miért is vetemedett hirtelen ilyen késői zavarásra, de úgy érzem, hogy hamar meg fogom tudni.
- Hát… egy ideje már ismerlek. De sajnos még mindig vannak titkaid előttem. – például az a Slash ügy. Túl bőven eddig még nem mesélt arról, hogy miért is mentek szét, hogy miért nem szerette úgy igazán, szóval ez még érdekelne, de ha már itt van, lehet, hogy ma este fogom kifaggatni majd erről. Beljebb invitálom idő közben, és így derül ki, hogy történt ám ma valami, és főleg ez az oka annak, hogy most ki szeretne kapcsolni.
- Különös? Hmm, ha sikerült felébrednem, akkor avass be kérlek. Nem nagyon értem, hogy mi lehetett benne olyan különös. – vonom fel szemöldököm is cseppet és igazából csak arra nem gondolok, amire kéne. E helyett még egy picikét lustálkodnék, ezért is dőlök be az ágyba, de amikor Mia is követ… és ahj, ez a felső, hát persze, hogy megmutatja szép dekoltázsát, amit minden férfi megnézne, még én is, de akkor már egy kis megjegyzés is belefér.
- Mi lenne? Te egy szép nő vagy, én pedig férfiból vagyok, miért ne nézhetnélek meg? Főleg, ha még csak nem is szégyenlősködsz. – vigyorodom el kissé pimaszul az értetlen arckifejezés láttán. Tudom ám, hogy miért van ez, de a Jas téma ráér, amúgy is már túl sokszor rágtam át magam ezen, most nincs kedvem rögtön ébredés után ezzel kezdeni, inkább beleegyezek a mai programba, de az úti cél mégis a másikra van bízva.
- Rendben, csak nyugodtan. De aztán rá ne találj a rejtett kincseimre. – utalok itt mondjuk a pornókra, de persze csak poénból, nem kell ám minden szavamat komolyan venni. Amíg tehát ő otthon érzi magát, addig én is elkezdek készülődni és nemsokára már teljesen fel is vagyok öltözve, de még a fürdőt meg szándékozom látogatni, ahogy pénz is kéne, na meg pálca.
- Hmm, legyen Norvégia. Úgyis mindig el akartam menni a hazádba, Amerikához meg nincs kedvem… Párizs meg túl romantikus, most ahhoz sincs. Megfelel így neked? – kérdezek is rá, miközben a lány mögé lépve támaszkodom meg kissé a székén két kezemmel, majd ha a válasz igen, akkor ott hagyom, hogy összeszedjem a maradék cuccokat.
- Majd mondd el a pontos várost és helyet, hogy tudjam, hova hoppanáljunk. – és már a szobában sem vagyok. Ideje a fürdőben is elkészülni, majd parfüm és végül visszatérve a szobába már kabátom után nyúlok. Azt hiszem, hogy minden megvan, tehát tárca, pálca, bőrből készült karkötők, tehát minden tökéletes, mert hogy még borostás se vagyok ám.
- Akkor kapd fel a cuccaidat, aztán menjünk. – mosolygok is rá, és mivel még a kabát is visszavan a lányról, így azt én adom fel a másikra, már ha engedi és amikor Mia is úgy dönt, hogy minden megfelelő a számára, akkor megfogom és amit mondott, arra a helyre koncentrálok, hogy a következő pillanatban már Norvégiában teremjünk.

//Te már szerintem írj Norvégiába nyugodtan. Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Caleb Valerious szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Valerious szobája   Caleb Valerious szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Caleb Valerious szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Victoria szobája
» Azrael szobája
» Ian Branson szobája
» A szükség szobája
» Nikolai szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Exortus szakház-
Ugrás: