Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alinox Ingren I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alinox Ingren I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alinox Ingren I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alinox Ingren I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alinox Ingren I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alinox Ingren

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Alinox Ingren Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren Empty
TémanyitásTárgy: Alinox Ingren   Alinox Ingren I_icon_minitime2013-06-13, 8:10 pm

Alinox Ingren 565620652ID_by_PasiPeSticla_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alinox Ingren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren   Alinox Ingren I_icon_minitime2013-06-14, 7:35 pm

Nem szeretlek ám! Se én, se más akit ismerek. Mondjuk közel nem állsz a jelenlegi ellenfeleim szintjén, de attól még tudom, mit tegyek, ha keresztezed az utam valamilyen módon. Hatalmas túlzás lenne azt állítani, hogy gyűlöllek, de utálni talán utállak. A nem szeretem kategória olyan, akire ügyet sem vetettem soha, mert... hát mert nem szeretem. Ellened viszont a számomra sűrű bosszú érzése hajtott, de nyugalom, már rég nem gondolkodom ilyen téren, hiába mutattál eleget magadból. Tán most az idő, hogy adok le a küzdelmeimből, és hagyom, hogy az emlékeim feledésének homályába vesszenek? Arra azért emlékszem, milyen rettentő szemét órákat tartottál a kínzási módszerekkel, bár tény ami tény, illett az iskola hangulatához. Külsőleg igen szelídnek tűnsz, ám szerintem kár tagadni, mélyen benned szadista én is lappang. Inkább sétálok el melletted, mint párbajba kezdjek, mert régen történt. Nem éri meg a gőzt. Kétlem, hogy számunkra más út is lenne, tehát kettőnk viszonya akkor tökéletes, ha nem találkozunk...
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Alinox Ingren Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren   Alinox Ingren I_icon_minitime2013-06-15, 8:50 pm

Hogy én mit is gondolok rólad? Nem találkoztunk túlságosan sokszor, de egyáltalán nincsenek negatív emlékeim rólad. Először valami nyakláncot kerestél, talán a tanulóban, azt hiszem, akkor futottunk össze először. Emlékszem, akkor még annyira nem voltam szociális, mint ma, de erőteljesen próbálkoztam, és ebből egy jó kis beszélgetés is lett, ami bár nem ismétlődött meg túlságosan sokszor, úgy érzem mégis eleget mutattunk egymásnak magunkból ahhoz, hogy azt a furcsa kalandot is átvészeljük együtt. Valamelyest rám bíztad az életed, elég durva sérüléseid voltak, nekem pedig egy pillanatra sem jutott eszembe az, ott kellene hagynom téged, vagy bármi ilyesmi. Kedvellek, teljesen jó fej vagy, egy aranyos, egyszerű és normális lány, és remélem, a jövőben még találkozunk úgy komolyabban is, gondolok itt beszélgetésre, esetleg valami féle szórakozásra, amire jövő évtől, ha kikerülök én is a Campusba, talán több lehetőségünk lesz.
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Alinox Ingren Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren   Alinox Ingren I_icon_minitime2013-06-18, 9:17 pm

Juharszirup! Mondhatnék én rosszat rólad? Ha akarnék, se tudnék. Emlékszem még az első találkozásunkra. Pár hónappal később toppantál be ebbe a csodába, mint én. Bementem a szobába és te ott voltál és rendezkedtél. Még mindig mosolygok, első gondolatom: Remélem, nem horkol. Aztán felnéztél és rám mosolyogtál, már akkor meg lett írva, hogy mi nagyon jó barátok leszünk. Rengeteget beszélgettünk, majd tanultunk együtt, ami néha versengésbe csapott át. Hol te vezettél hol én, de mindig te nyertél és sosem zavart. Volt, amikor nyugis délutánokat töltöttünk együtt és olyan is volt, amikor együtt kerültünk slamasztikába. Remek páros vagyunk mi, de most hogy kiköltöztél. Tudom, hogy kapcsolatunk nem szakadt meg, és ha 10 év szünet után találkoznánk, akkor is ott folytatnák, ahogy most hagytuk, de attól még hiányzol. Olyan vagy nekem, mint a honvágy. Tudom, hogy mindig ott leszel, hogy meglátogathassalak, de még is messze vagy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alinox Ingren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren   Alinox Ingren I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alinox Ingren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alinox Ingren karakterei
» Alinox Ingren szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: