Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Ruby Rose Re I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Ruby Rose Re I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Ruby Rose Re I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Ruby Rose Re I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Ruby Rose Re I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Ruby Rose Re

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Ruby Rose Re Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ruby Rose Re Empty
TémanyitásTárgy: Ruby Rose Re   Ruby Rose Re I_icon_minitime2013-06-13, 8:59 pm

Ruby Rose Re R_zimitgondol_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Ruby Rose Re Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ruby Rose Re Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruby Rose Re   Ruby Rose Re I_icon_minitime2013-06-14, 3:56 pm

Te vagy az az ember, aki a legrégebb óta ismer engem, mindenki közül. Te még azt a Nath-et is ismerhetted, aki kedves volt, barátságos és egyben visszafogott is, egy olyan pasi, aki nem volt tisztában saját erejével és küllemével se, de te így is elfogadtad őt, ahogy azt most is teszed. Hamar barátokká váltunk, számomra pedig soha nem voltál közömbös, mégis úgy gondoltam, hogy egy ilyen lány, mint amilyen te vagy, nem választana olyan fiút maga mellé, mint amilyen én vagyok. Az idők viszont változtak, sok minden történt velem, és teljesen más ember lettem. Már nem tartottam kevesebbnek magamat senkinél se, sőt, egoistává is váltam, de te még mindig mellettem maradtál, így végül megtörtént az a bizonyos bál is, ahol a barátnőm lettél. Azóta még rosszabb emberré váltam, Téged is bántottalak, elhagytalak, folyamatos szenvedést okoztam neked, de egyben voltak idők, amikor a világ legboldogabb nőjévé tettelek. Te viszont még mindig elfogadsz, legyek bármilyen, nem akarsz megváltoztatni és úgy érzem, hogy ez a rosszfiús énem jobban be is jön neked, mint a régi, kedves Nathaniel. Hidd el, nem fogod megbánni, ha mellettem maradsz és ígérem, hogy én is igyekszem egy kicsikét megváltozni, jobban meg foglak becsülni Téged, mert te vagy az én gyengepontom, nélküled egy senki lennék, és ezt nem félek beismerni. Te érted az életemet is eldobnám, ha kell, éppen ezért is taszítalak el időről-időre, mert ha erre valaki más is rájön… akkor ismét a Pokolba jutok. Jártam már ott, és bár te erről még mindig nem tudsz, beismerhetem, hogy annál borzasztóbb hely nincsen. Köszönöm, hogy ennyi év után is még mindig mellettem vagy!
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Ruby Rose Re Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ruby Rose Re Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruby Rose Re   Ruby Rose Re I_icon_minitime2013-06-14, 4:04 pm

Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy hol kezdjem. Az biztos, hogy mindig fontos voltál az életemben, mivel már a megismerkedésünk óta jóban vagyunk egymással. Hamar barátokká váltunk és bár volt idő, amikor én többet is el tudtam volna képzelni kettőnk között, mindig visszautasítottál. Oké, megértem, neked ott van az a farkas – aki még az én barátnőmmel is kikezdett, khm -, de én hiszem, hogy mellettem jobb sorsod lett volna. Most már mondjuk mindegy, hogy Jasmine-el ismét egymásra találtunk, és szerencsére az irántad való érzéseim is megállapodtak a barátságnál. Már nem akarok ennél többet, de ilyen szinten szükségem van rád, ahogy neked is én rám. Kevés emberben bízom meg mindenféle határ nélkül és te e kevesek egyike vagy. Ismered a titkaimat és tudom, hogy bármikor meg is őrzöd őket, oly nagyon, hogy még a legjobb barátnődnek se fecsegnéd ki mindazt, amit mondok neked. Örülök, hogy ilyen lány vagy, csak azt sajnálom, hogy a drága kedvesed nem becsül meg úgy, ahogy azt megérdemelnéd.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ruby Rose Re Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruby Rose Re   Ruby Rose Re I_icon_minitime2013-06-14, 6:49 pm

Soha életemben nem indult még olyan borzalmasan a kapcsolatom emberrel, mint veled. Utólag látom be, hogy valamilyen szinten igazad volt anno, de túlzásnak tartom amit tettél, rögtön kezdő napjaim alatt. Főleg, hogy félreértés az egész: nem értettük egyformán amit a másik mond. Pár perc, két főbenjáró átok! Aztán eskü a részemről. Ezek után bárhol, bármikor láttalak, bármikor hallottam rólad, bármikor kerültél szóba, bármikor gondoltam rád, csupán indulat volt bennem rengeteg ideig. Nem ismerlek, nem is akarlak ismerni. Persze nem mindig történik, amit az ember szeretne. Nem értem a javító szándékú próbálkozásaidat, viszont valahol hízik tőle a májam. Látod már talán, én nem az volnék, akinek gondolsz, ez pedig fordítva szintén igaz. Fogalmam sincs emlékszel-e rám, bár kétlem, hogy gondolataidban gyakran forognék. Te már egyetemista vagy, én a második évben járok, hatalmas a különbség. Szerencse azonban, hogy az élet nem erő szerint osztja a lehetőségeket, s ha egyszer lesz rá alkalmam, akkor... nem, nem valószínű, hogy megteszem. Volt már rá alkalmam, én pedig nem hagytalak ott dögölni. Ne kérdezze senki, nem tudom az okát. Rég apad a lelkesedésem, rég nem fűt már az a gyűlölet, rég volt bármi is, ami közös sodrásba terelt minket. Annak ellenére, hogy valamilyen szinten visszakozom már tőle, a kérdés az: mi legyen hát most az esküvel?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ruby Rose Re Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruby Rose Re   Ruby Rose Re I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ruby Rose Re
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruby Rose Re
» Anne Julietee Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: