Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mysterio Egyetem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mysterio Egyetem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mysterio Egyetem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mysterio Egyetem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mysterio Egyetem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mysterio Egyetem

Go down 
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mysterio Egyetem Empty
TémanyitásTárgy: Mysterio Egyetem   Mysterio Egyetem I_icon_minitime2014-01-06, 7:38 pm

Mysterio Egyetem

A Mysterio Feketemágus képző 2013-tól egy Egyetemi campussal is kibővült, így azok a diákok, akik itt végezték el az alap három évfolyamot, és még mélyebben el akarnak merülni egyes mágiaágakban, még több és még erősebb varázslatokat akarnak elsajátítani, az egyetemen folytathatják tanulmányaikat. Külsős diákokat nem képeznek ezen a helyen, csakis azokat, akik a kezdetektől itt tanultak, így válnak igazán egyedivé és különleges tudásúvá a Mysterio növendékei.

Az oktatás:
Az egyetemi oktatás a már meglévő tantermekben zajlik, illetve ahogy eddig is, terepgyakorlat formájában is lesznek órák leadva. Az órák az egyetemen már még inkább gyakorlatorientáltak, de persze adott anyagtól függően előfordulhat olyan is, hogy az elmélet lesz inkább szem előtt.
Az egyetemen a diákok különféle szakirányokat vehetnek fel, ezáltal tudnak specializálódni, eltérni egymástól, hisz mindenkit más és más anyagok és tantárgyak érdekelnek, így a tudástáruk is más és más varázslatokat fog tartalmazni. Egy adott szakhoz 3 kötelező tárgy, valamint 2 szabadon választható tartozik, így mindenki tényleg egyedivé teheti a karakterét.
Az egyetemi képzések nincsenek évekhez kötve.
Egy user összes karaktere különböző szakirányokra is jelentkezhet, valamint egy karakter, miután elvégzett egy adott szakot, akár egy másikra is jelentkezhet, de párhuzamosan többre nem!

Mivel manapság kevés az időnk, így az egyetemi tananyagokból is igen kevés található jelenleg a fórumon. Ahogy időnk van, majd igyekszünk bővíteni azokat, de nem ígérünk semmit így előre. Tehát az egyetemi lét egyelőre inkább csak névleges, és azt lehet kijátszani, hogy a karakterek erősebbek, ügyesebbek a mágia terén, de kevés a tényleges plusz varázslat, amit ismernek, de ezt játékban próbáljátok meg ügyesen kijátszani, hogy ne a userek miatt tűnjön gyengének egy egyetemista, mivel egy egyetemista diák logikusan le tud győzni egy alsóbb évest.
Vissza az elejére Go down
 
Mysterio Egyetem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Mysterio története
» Titkos börtön a Mysterio alatt
» Mysterio Feketemágus képző - 1460- 1700 as évek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Információk :: Mysterio egyetem-
Ugrás: