Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Demien Remus Cornwlade Lakosztálya

Go down 
+26
Hecate Lunadea
Alestor Firneus
Isabella Bartolo
Charles Hellrain
Mordana Liward
Daphne Alucard
Sverkir Erik Bergstrom
Merle Chevalier
Zaria McBlade
Ian Branson
Lucius Benedict Fenris
Jane Swan
Jasmine Miels
Mesélő
Josh Barker
Lilith Corivan
Sayra
Thomas Wordsworth
Caldor Dreskov
Ruby Rose Re
Alexi Solsagan
Faith Craven
Nathaniel Cornwlade
Aoifé Siobhain
Sideris Valbraith
Demien.R.Cornwlade
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Next
SzerzőÜzenet
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-09-22, 11:46 pm

*Nem szívesen jöttem ide, több okból is és ezen okok egyike Demien bátyja, akivel annak idején párszor volt alkalmam közelebbről is megismerkedni, hála a hatalmas erejének, melyhez foghatót addig még senkinél se tapasztaltam és a mai napig félem is, hiába halt meg... Egyszer már visszatért, nem tudom, hogy lesz-e még erre alkalom vagy sem, de jobb biztosnak lenni egyes dolgokban.*
- Reménykedjünk... *bólintok rá, majd halkan még hozzáteszem.* - Bár volt rosszabb is. *igen, itt Nilre gondolok, de próbálok ezen most továbblépni, nem törődni a múlttal, tehát rátérek arra, amiért ide jöttem. Nem akarom túl sokáig feltartani a magisztert, így hát végül nekivágok mindennek és kiejtem a számon Alestor nevét is. Nil sokat mesélt már róla, tehát tisztában vagyok vele, hogy kiről van szó és az erejét is megismerhettem már, akár csak a kegyetlenségét, de ahogy hallom Demient, úgy bólogatoka prókat.*
- Nem kedvelte Charlest, de túl sokat nem tudok róla... *mesélek egy kicsit, majd amikor rátérek arra, hogy akad ám egy módszer, amivel megszerezheti magának Siderist, a férfi kíváncsi lesz és a hűvös hang is arról árulkodnik, hogy válaszokat akar.*
- Szerintem Ön is tudja... Charles hogy akart a maga közelébe menni? Nathaniel... ő volt az, akiért maga elég sok mindenre hajlandó volt... Nos, Ms. Valbraith-hez is közel áll valaki, valaki, akiben bízik és aki a magiszter asszony szerint nem vágná át őt. De ha Nilt választás elé állítják... szerintem sejti, hogy mire gondolhatok, igaz? *nem akarom kimondani, hogy én voltam a másik oldalon és hogy engem választott, de én itt vagyok, tehát Demiennek segítenem kell, ez egyszerűen a kötelességem.*
- Igen, tudom, de nem mondhatom el. Még nem... Ha eljön az ideje, meg fogja tudni, de egyenlőre úgy kell hinnie Alestornak, hogy minden a terve szerint zajlik és szerintem Ms. Valbraith is erős... Szóval, nem árulhatom el, mert különben megöl, sajnálom. *igen, talán érzi a férfi, hogy bár ő lehet, hogy simán meg tudna védeni, de mégis félek, féleg Alestortól, mivel egyszer már tett róla, hogy nagyon szenvedjek és úgy hiszem, hogy könnyedén megtalál. Hülye vagyok, tudom én, hiszen Demien megvédhetne, akár itt maradhatnék nála és ide nem jutna talán be a démon, de én mégse merek kockáztatni... most nem.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-09-23, 12:05 am

*Nem nehéz megtudni a szavaiból, hogy azokban az időkben nem lehetett túl könnyű neki, bár valószínűleg vannak még néhányan akiknek nehéz volt, így aztán erre nem mond semmit, csupán csak lassan bólint, miszerint érti, ezután viszont rátérnek a lényegre, így már a férfi is tudja, hogy az a bizonyos démon áll a háttérben.*
-Túl sokat én sem, csupán csak amennyit mondtam, személyesen még nem volt szerencsém találkozni vele.*mondja nyugodt hangon. Egy démonológusnak mindig is kihívás volt újabb démonokkal találkozni és legyőzni őket, ezt Demien se tagadhatja, hiszen ő is ezzel a foglalatossággal élt több évig mielőtt elkezdett tanítani itt a Mysterioban. Amikor a lány viszont latolgatni kezdi a démon tervét, Demien is hamar megérti, így aztán már nem is várja meg teljesen a végét*
-A fiút akarja felhasználni...*mondja hűvös hangon, amibe kis feszültség is lakozik, de úgy tűnik még mindig elég jól képes megőrizni a hidegvérét, fejét oldalra döntve pár pillanatig nem is szólal meg csupán csak elgondolkozóan figyeli a lány arcát.*
-Sejtem... De a maga magiszterét se könnyű átejteni.*mondja, miközben egyik ujját lassan a saját feje felé illeszti, jelezve vele, remélhetőleg a lány megérti mire gondol.*
-És szerintem ezt tudja az unoka öccse is.*teszi még hozzá, bár lehet csak ő gondolja így ,de logikusnak tűnik, na meg nem hinné hogy a fiú egy magisztert fel akarna áldozni, vagy akár a lányt, az viszont hogy a lány nem mesél többet már nem annyira tetszik, neki s sóhajából ez ki is vehető.*
-Nézze, elhiszem hogy tart attól a lénytől, és bár igaza van a magisztere erős de...*itt egy kis szünetet tart miközben a másik szemébe néz.*
-Megéri ezzel még több időt hagyni neki, és kockáztatni azt hogy valami megtörténjen? Egyikőnk se tudja mit akar a démon, de ha elmondja hol van talán holnaptól nem is kéne amiatt aggódnia mert halott lenne.*mondja magabiztos hangon, hiszen a lány is sejtheti, hogy ha megtudja hol van ez a démon, bizonyára a férfi se fog ölbetett kézzel ülni itt.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-09-23, 12:12 am

*Nem tudom olyan könnyedén kibökni az igazságot, de aztán mégis csak előállok vele, így avatva be a magisztert Alestor gonosz tervébe, mely nem is annyira ördöngős, sőt, igen csak logikus, legalábbis én szerintem.*
- Igen, Nilt... *bólogatok aprókat, hiszen jól sejti a férfi, hogy mire megy majd ki a játék, de ahogy hallom a férfi szavait, csak lágyan elmosolyodom. Én bízom Sideris erejében, de mégis jobbnak látom tudatni mindezt Deminnel, mert meglehet, hogy őt is csapdába lehet ejteni valahogy, de hogy miképp, arról nekem természetesen fogalmam sincs. Na de további információkkal már nem óhajtok szolgálni neki és ezt szépen ki is jelentem, de ahogy hallgatom tovább a férfi szavait, csak jól láthatóan rázom meg a fejem.*
- Sajnálom Mr. Cornwlade, ennyit mondhattam... Azaz, ezt se szabadott volna, de megtettem. Többet nem fogok mondani és ne is próbálja meg kiszedni belőlem, mert nem áll módomban elmondani. Tudom, hogy mit csinálok és ha nem hiszi el, akkor azzal nem tudok mit kezdeni. *láthatóan eltökélt vagyok és nem hiszem, hogy Demien majd megpróbál kifaggatni vagy kényszeríteni bármire is, valahogy róla ezt nem tudom elképzelni, túl nyugodt és diák-barát ez a férfi, eddig legalábbis így gondoltam.*
- Szóval... én szerintem megyek is. *állok fel végül az asztalától, így fordítva neki hátat és bár jó lenne tudni, hogy ma véget ér minden, mégse küldhetem be az oroszlán barlangjába, ki tudja, hogy mivel készül Alestor, hogy mi mindennel védi a helyet, ahol most él és talán az esti kis látogatás Demien életébe kerülhetne, melyet szerintem a magiszter se akar... *
- Viszlát! *tekintek vissza még rá és hogyha nem állít meg semmivel, tehát nem kérdez többet vagy próbál meg faggatni, akkor én bizony el is fogok tűnni innen, hogy visszatérhessek a saját szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-09-23, 12:24 am

*Elég hamar eltalálja kit akar felhasználni a démon, bár nem is nehéz erre rájönni, hiszen mindenkit a hozzá legközelebb állóval lehet megfogni, nem is mond rá már többet, viszont úgy tűnik a lány se szeretne minden információt megosztani, pedig talán mindkettőjük dolgát megkönnyíthetné ezzel.*
-Maga se tudja mit csinál, és igenis elmondhatja a többi részét is. Különben minek figyelmeztet, ha úgy is megköti a kezem azzal, hogy nem juttat hozzá azokhoz az információkhoz amire szükségem van. Úgy mit ér a figyelmeztetés?*kérdezi még mindig nyugodt hangon, de amikor a lány búcsúzkodni készül az ajtónál azt veheti észre, hogy bizony zárva van, a férfi pedig felállva az asztaltól még mindig őt figyeli most már feszült borostyán pillantásával.*
-Gondolja meg jól mit lép. Maga se tudja milyen következményekkel járhat. Ha megmondja hol van megölhetem, de azzal hogy hagyjuk hogy Siderist vagy a barátját egy esetleges csapdába csalják, úgy vélem felesleges kockáztatásnak minősül. Ezzel a barátja és a magisztere életét is veszélybe sodorhatja, ha nem adja meg a kellő információkat, hogy léphessek.. És mi lesz ha megöli Nil-t, és tudja hogy elkerülhettük volna, vagy Siderist? Vagy ami még rosszabb mindketten úgy járnak mint annak idején Sideris Charlesnál. Nem hinném hogy csak ő lenne képes manipulálni mások elméjét, és úgy már igencsak ellenünk fordulna a kocka, remélem ezt maga is belátja..*a mondat végén sóhajt egyet majd intve kitáródik az ajtó, de ezt még el akarta mondani. Nem fogja megkínozni a lányt hogy valljon, azzal ő se lenne jobb a testvérénél, de úgy érzi mindenképpen tudnia kell róla mi készül itt.*
-Nem tartom itt, de mérlegelje amit mondok. Egy rossz döntésért sokat veszíthet, azt el tudja viselni a lelki ismerete?*néz rá komoly hangon, ha a lány pedig menni akar ő se tud mást tenni mint biccenteni felé, s elvegyülni a most már igencsak aggasztó problémájával.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-09-23, 12:47 am

*Nem örülök annak, hogy Demien ennyire kényszeríteni akar arra, hogy eláruljam az igazat. Bár meg tudom érteni a hozzáállását, mégse érzem úgy, hogy számomra ez elegendő ok lenne.*
- Szerintem maga is tisztában van vele, hogy a figyelmeztetésem igen csak fontos volt. Csak egy helyet nem mondok, de maga tud figyelni Ms. Valbraith-re, hiszen a párja! *jelentem ki igen csak határozottan, majd elköszönök és az ajtóhoz lépek, de az nem nyílik, tehát láthatóan Demien nem óhajt elereszten, így engedem el a kilincset és sóhajtok fel egy aprót, majd fordulok hátra, így nézve szembe most már a felkelő magiszterrel.*
- Csak nem meg akar kínozni maga is? Fogalma sincs, hogy mennyit bírok... *első gondolatom egyértelműen ez, már kezdem megszokni, tehát kiállok én a magam érdekeiért és Nil miatt nem árulom el a helyet, mert ha bármi történik, lehet, hogy a démon miatt Nil meghalna és azt a tudatot én nem tudnám elviselni.*
- Én tudom, hogy mit miért teszek Mr. Cornwlade, maga is megtanulhatna bízni másokban. Lehet, hogy itt Ön a tanárom és a rangidős, de én se vagyok már egy hülye liba. Elég sok mindent átéltem itt, a Mysterioban, bízzon bennem és nem lesz gond. *nézek kissé komolyabban a szemeibe, hiszen a testvérem elvesztése óta elég sok minden történt velem és talán Demiennek se ártana belátnia, hogy talán tényleg van egy tervem, amit még nem oszthatok meg vele.*
- Nem lesz gond! *biccentek felé, ahogy az ajtó is kinyílik előttem és most már el is hagyom a szobáját a férfinak. Egyértelműen a gyógyítóhoz megyek le egy újabb adag bájitalért, ugyanis a kezem ismét oly nagyon fáj, hogy így képtelen lennék elaludni, tehát az első emelet után térek majd csak vissza a szobámba vagy talán Nil szobájába, bár az új srác miatt talán ma nem kéne a Mars hálóban töltenem az éjszakát.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-11-11, 2:24 pm

*Nem tagadom, hogy meglepett az üzenet, a hívás, mely Demientől származik. Fel akartam keresni, ez tény és való, főleg az utolsó óra után, amikor még szólt is, hogy jó lenne, ha meglátogatnám, de a tanulás, a vizsgák miatti felkészülés teljesen felemészt az utóbbi időkben és a tél is közeleg... egyre több a sötétség, a hideg, nekem pedig futnom kell, farkasként is, így az is oly sok időt vesz el tőlem, na meg a Rózimmal töltött csodálatos percek, órák... Viszont most nincs mese, időben szólt, még egyedül is vagyok, azaz hát pontosabban Eyolf társaságában, tehát nincs más hátra, mint magamra kapni pár holmit. Egy fekete nadrág kerül hát rám, fekete szoknival és kényelmes sportcipővel, illetve egy szegecses övvel, felülre pedig egy hosszú ujjú, meleg póló, szintén a fekete színében. Pulóverre nincs szükségem, de azért egy vékony kabát található rajtam, mely a derekamig ér és a nyakamba még egy ezüst színű sálat is tettem. Nem mintha megfáznék, egyszerűen most így tetszik. Hajam kócos, ékszer pedig nem túl sok van rajtam, de azért a Demientől kapott gyűrűt viselem. Pálcám az övemhez van erősítve, én pedig már meg is indulok famulusom társaságában, egészen az északi toronyhoz, hol az ismerős ajtó elé érve kezem a fához ér. Halk kopogás hallatszik, majd végül leeresztem magam mellé izmos végtagom és türelmesen várom, hogy ajtót nyisson magiszterem. *
~ Furcsa, most úgy érzem, hogy hiányzott már. ~ *mosolyodom el kissé, hiszen számomra ő a példakép, az apám, a tanítóm, minden, tehát izgatott is vagyok, hogy ismét találkozunk. Nem tudom még, mit hoz a nap, de reménykedem a legjobbakban, hogy végre visszatérnek a régi beszélgetések, a régi kapcsolat, melynek köszönhetően oly közel érzem magamhoz. Nem tudom, ez mennyire kölcsönös, de az utálatnak már nyoma sincs, annak a gyűlöletnek, melyet akkor éreztem iránta, ahogy a Mysterioba kerültem, illetve Sirius halálakor.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-11-11, 2:34 pm

*Az íróasztalánál ül , mint ahogy általában, amikor valami dolga van. Most viszont egyetlen papír sincs előtte, csupán csak kényelmesen megtámasztva magát, kezével ami természetesen az asztalon pihen, ül s néz maga elé. Vár valakire, aki ha minden jól megy pár percen belül meg is jelenik. Arca és tekintete is komoly, bizony nem semmi dolog miatt hívta ide a fiút, s talán most Nath olyat fog hallani tőle amit eddig még nem. Egyébként öltözete igencsak fura, egy fekete meleg bőrnadrág, illetve egy szintén koromfekete hosszú ujjú pulóvert visel, hosszúkás kabáttal, mintha éppen készülne valamire. Fürkésző tekintetével az ajtót figyeli, s mikor meghallja a kopogást, lassan felemelkedve a székről az ajtóhoz sétálva, fel is tárja a fiú előtt az ajtót. Amikor azonban meglátja nevelt fiát, egy kisebb mosolyt megereszt felé, miközben elállva az útból be is engedi őt illetve famulusát.*
-Szervusz Nath. Gyertek csak beljebb, gondolom kíváncsi vagy hogy miért hivattalak magamhoz..*mondja, miközben megfordulva lassan az asztal felé indul, s annak támasztva magát most már farkaszemet néz a fiúval.Nem szólal meg azonnal, vár pár percet, míg a fiú is teljesen rá figyel.*
-A segítségedre van szükségem, és mivel tudom mire vagy képes, illetve átestünk már pár dolgon, azt hiszem bízhatok abba hogy meg is kapom.*kezd bele, miközben lassan közelebb lépve felé, a karját nyújtja. A srác sejtheti mi fog ezután történni, ismét egy kirándulás, de hogy hova az még egyenlőre úgy tűnik titok marad az ifjú inflatusos előtt.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-11-11, 2:38 pm

*Csak türelmesen várunk az ajtóban, mert hogy Eyolf is velem van ám, szóval nem egyedül jöttem Demienhez. Bár meglehet, hogy nem kíváncsi a farkasra, de most erre nem gondoltam, követni akart, tehát itt van velem. A kopogásom után viszont hamarosan nyílik az ajtó, majd már meg is látom a borostyán szemeket, így biccentek hát illedelmesen a férfinek, miközben a farkas már bent is van, én pedig fejet csóválva követem.*
- Szia... igen, eléggé. Gondolom köze van ahhoz, amit az utolsó tiltott mágián mondtál... *hogy ugye keressem majd fel, csak mivel vagyok olyan hülye, hogy sokszor magammal foglalkozom elsősorban, így ez eddig el is maradt. Csak követem a másikat az asztalához, így állva meg vele szemben, majd ez után a farkas is leül mellém, figyelve is Demienre.*
- Öhm, szóval megyünk valahova? De mégis hova és mit csinálunk? Úgy tudom, hogy béke van... *vonom össze szemöldökömet is, de még mielőtt hozzáérnék Demienhez, csak kezemet a famulusom fejére teszem, így markolva bele kissé bundájába is.*
- Remélem nem baj, ha Eyolf is jön! Még segíthet... *farkas ő is, akár csak én, de mégis csak más, szóval ha Demien nem bánja, akkor ezek után érek csak hozzá a magiszterhez, hogy mind a hárman elteleportáljunk a Mysterioból vagy legalábbis ebből az irodából. De hogy lábam hol ér majd talajt, azt egyenlőre még nem tudhatom, de az biztos, hogy ez az utazás egy picit se fog megviselni, hozzászoktam már mindehhez ittlétem alatt.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2011-11-12, 4:23 pm

*A falakon mintha furcsa, fekete árnyak kúsznának át, nem érdekelve őket, hogy ez a szoba védve van és nem szabad betörni, de nem is támadó a szándékuk és egyenesen Demien felé indulnak. Nem tudni, hogy a magiszter pontosan hol is tartózkodik a szobában, de hogyha megtalálják, akkor egy állványt fognak formálni az árnyak és végül Demien kézmagasságában egy hófehér boríték rajzolódik ki, egy boríték, melyben természetesen egy levél található. Talán a férfi is tudja, hogy kitől is érkezett most ez az üzenet, így hát ha kibontja, már láthatja is benne az ismerős írást.*


"Demien!

Tudom, hogy nagyon rég nem beszéltünk, át kellett gondolnom pár dolgot és szeretném, hogyha most megbeszélnénk mindezt. Nem bírom, hogy ilyen a viszonyunk! Kérlek gyere el Írországba, a kastélyomba, ott várlak!

Sideris"


*Rövid, velős fogalmazás, de mégis talán minden benne van. Demien tudni fogja, hogy hová kell mennie, hogy hol is él a nő, ahol az ő teste is volt annak idején, amikor halott volt. Na de az árnyak szerte foszlanak és el is tűnnek a falakon át, úgy, ahogy jöttek... Innentől kezdve Demien-é a döntés, hogy megy-e vagy inkább marad...*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 1:55 pm

*Cseppet pofátlannak érzem magam azért, amiért most ide jövök, hiszen már jó ideje nem kerestem fel Demient, akárhányszor is kért meg rá, de az új külsejétől nehezen tudtam elvonatkoztatni... főleg, hogy láttam, ami történt. Na de most mégis, szükségem van rá, inkább ő rá, mint Rózira, így hát hamarosan már az Északi főtorony lépcsőin sétálok végig, teljesen egyedül. Egy fekete nadrág van rajtam, kényelmes bőrcipővel és rövid ujjú inggel, melynek felső két gombja ki van gombolva, így izmos testem is látható, mint mindig és a sentineli jelvényem is a helyén van. Kezemben viszont egy üveg található, méghozzá teljesen üresen. Hajam cseppet kócos, de más egyéb nem fedezhető fel rajtam, így érkezem hát meg Demien ajtaja elé, végül pedig kezemet emelve kopogtatok is rajta.*
~ Remélem, hogy itthon lesz. ~ *gondolkodom is el ezen, így nézve körbe, mivel amit kérek, azt valószínűleg senki másnak nem adná meg, vagy ha mégis, akkor nem sok embernek, így hát csak nyugodtan várakozok, amíg ajtót nyit, hogy aztán besétálhassak hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 2:02 pm

*Nem kell sokat várnia, az ajtó pár pillanaton belül ki is nyílik mögötte a magiszter magas alakjával, mivel hogy önmaga nyit ezúttal ajtót. Egy sima fekete nadrágot, visel világos szürke inggel, haja rendezetten hátra fésülve omlik el a hátán, arcán pedig észre vehető hogy már jó pár órája fent lehet. Komoly tekintetét a nevelt fiára emeli, némi kíváncsisággal körítve, miközben félre is áll az ajtóból hogy Nathaniel beléphessen, hiszen ha felkereste valamiért, bizonyára be is szeretne jönni.*
-Szép reggelt Nathaniel, mi szél hozott? *kérdezi miközben nyugodt mozdulattal vissza sétál az asztalhoz, majd annak szélébe támaszkodva kissé előre hajol s úgy figyeli a fiút, aki valószínűleg nem cél nélküli "családlátogatást" szeretne tenni a férfinál, így hát természetes hogy felkelt némi kíváncsiságot Demienben is.*
-Miért van nálad az az üveg, csak nem köze van ahhoz amiért jöttél?*teszi fel cseppet komolyabban a kérdést, hiszen bár nem tette szóvá, s nem is nézte meg látványosan szeme sarkából azért észre vette, hogy mi van a fiúnál, így kíváncsisága csak még jobban fokozódik.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 2:07 pm

*Meglepően hamar nyílik ki előttem az ajtó, így pillanthatom meg a sötét szemeket, majd pedig a magiszter alakját is, amit már kezdek megszokni, de részben még mindig újdonságot jelent a számomra. Nem sóhajtozok, se semmit, csak biccentek felé és még valamiféle mosolyt is sikerül helyes arcomra varázsolni.*
- Szia... Hát nincs már reggel és a saját lábamon jöttem, de majd odabent elmondom. *és már be is sétálok, végül pedig az ajtót nyugodtan be is csukom magam után, mivel nem szeretném, hogyha bárki meghallaná azt, amiről mi ketten beszélünk. Lehet, hogy nem olyan nagy dolog, de valamilyen szinten mégis az, hiszen egy magiszterről van szó, akit itt mindenki tisztel és fél is valamilyen szinten. Az üveget csak nyugodtan leteszem az asztalra, majd furcsa mosollyal az arcomon Demien felé tolom, nem nagyon, csak egy kicsikét.*
- Látom máris a tárgyra térünk. És ha azért jöttem volna, mert beszélni akartál velem? *utalok itt pár ilyen alkalomra, amikor mondta, így hát egyenlőre nem is áll módomban elmondani neki ittlétem szándékát, kíváncsiskodjon csak bátran. Az üveg egyébként egy fél literes flakon, de mégis üvegből van, de semmi sincs benne és teljesen tiszta.*
- Amúgy, a segítséged kéne, mondtad, hogy bármikor fordulhatok hozzád. *egy ravaszkás mosoly is végigfut arcomon, miközben körbe is nézek az oly régen látott szobában, de aztán visszakerül tekintetem a komor arcra. Jobban csíptem a borostyán szemeket, most olyan, mintha egy idegennel állnék szemben, de próbálok nem úgy viselkedni, főleg, mert most nekem kell valami, valami, amit Demientől kaphatok meg.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 2:17 pm

*Nem is várhatna más választ, hiszen ismeri már a nevelt fia stílusát, még akkor is ha az utóbbi időkben eltávolodtak egymástól, minden esetre azért a szavakra azért még reagál, egy kisebb mosollyal.*
-Ahhoz képest alakíthattál volna valamicskét a fizimiskádon, úgy nézel ki mint aki most kelt.*mondja ravasz tekintettel a fiú hajára célozva, de minden esetre be engedve őt nem vár sokat, hanem rögtön a tárgyra is tér, hiszen nem gondolná , hogy Nathaniel csak bájcsevegni jött, az túlságosan fura lenne, nem hozzá méltó.*
-Szeretek rögtön a tárgyra térni, ha amiatt akartál volna jönni, már régen megtetted volna, és nem lenne a kezedben az..*pillant az üvegre, amin kicsit el is időzik a tekintete, ameddig az asztalon pihen, végül leülve a helyére, lassan tölt magának egy pohár Whiskey-t, amit aztán a kezei közé helyezve lassan forgatni is kezd, kínosan ügyelve rá, hogy egy csepp se follyon ki.*
-Nocsak, akkor mégis csak igazam volt, és amit akkor mondtam, most is tartom még akkor is, ha az utóbbi időkben nem igazán akartál velem találkozni.*feleli ő is felvéve a pókerarcot, végül az üveg felé nyúlva lassan maga felé is kezdi húzni.*
-Nos, Nathaniel tovább akarod húzni a kíváncsiságomat, vagy elmondod miért van szükséged a véremre? Azt hittem a démoni test gyakorlásához, Ms Re vére is elég értékes.*emeli fel tekintetét mélyen belenézve nevelt fia szemeibe. Nem olyan nehéz rájönni mit szeretne, főleg mivel ismeri ezt a fiút, talán nem úgy hogy ne tévedne vele szembe, de azért három év lassan elég idő lesz, hogy néha a dolgok mögé lásson.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 2:25 pm

*Cseppet felvonom a szemöldököm, ahogy a hajamról kezd el beszélni és végül bele is túrok, így téve azt még kócosabbá.*
- Eddig is így hordtam, jobb, mint a tiéd... A vállig érő jobban állt. *jegyzem meg én is gonosz módon, utalva ezzel a másik külsőre, hiszen ez a hosszabb, fekete haj bár fiatalosabb, mégse ő és nekem ennyi elég. Én viszont régen is így néztem ki, nem csak most, tehát nem látom úgy, hogy rossz lenne. Az üveg az asztalra kerül, én pedig már meg is köszörülöm a torkom a megjegyzésre.*
- Sajnálom, hogy nem jöttem... Tudom, hogy úgy illett volna, de nem akartam csak azért jönni, mert a magiszterem vagy. *nézek bele én is a szemeibe, tehát bár úgy illett volna, hogyha hív, jövök, de tudtam, hogy nem azért keres, mert a diákja vagyok vagy esetleg a sentinelje, hanem a magán dolgainkról akar velem cseverészni, ami tőlem egyenlőre távol állt, most is idő kellett, hogy ide találjak és hát... akarok is valamit, valami olyat, amire nem nehéz rájönni, de Rose vérénél elhúzom a számat.*
- Nem gondolhatod, hogy a kedvesem vérét fogom elkérni. *kezdem rögtön ezzel, majd végül nyugodtan folytatnom.*
- Tudod jól, hogy a démonológia engem is érdekel, így ezt is szeretném gyakorolni. Ha visszaemlékszel, én nem egyszer adtam a véremet neked, amikor különböző dolgokhoz kellett, például ehhez a külsőhöz is. *mutatok végig rajta, mivel emlékszem ám rá, hogy hányszor sérültem meg miatt vagy bíztam benne és engedtem, hogy véremet vegye.*
- A szívességeket néha viszonozni kell, szóval ha kérhetnék fél liter vért, akkor hálás lennék. *nem akarok pofátlannak tűnni, de úgy érzem, hogy jogom van a véréhez. Bár egyenlőre a gyakorlás miatt, még az is lehet, hogy másra fogom felhasználni Demien vérét, valami olyanra, amiről ő nem tudhat, mint például rájönni erre a külsőre és hasonlók, de maradjon csak az első hitében, én pedig szépen úgy teszek, mintha lebuktam volna, de a vére talán segít nekem rájönni bizonyos dolgokra.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 2:42 pm

*A vissza szólásra csak kissé szúrósabb lesz a tekintete, nem szereti ha a külsejéről mondanak véleményt, pedig nem mintha annyira büszke lenne rá.*
-Nem én választottam ezt a külsőt....*csupán csak ennyit jegyez meg komor hangon, de mivel valószínűleg mindkettejük ideje kevés, így rögtön a lényegre is tér, a fiú azonban még húzná kicsit a dolgot, a bocsánat kérésre csak aprót bólint, miközben diákját, és egyben a gyámfiát is nézi.*
-Nincs miért bocsánatot kérni nem parancs volt...*csupán csak ennyit mond, hiszen nem vette zokon, legalábbis kívül úgy látszik, hogy nem. Végül viszont megmutatva hogy tudja ám mire megy ki a játék, rá is kérdez a vérre, bár hogy mire kell az az már más kérdés, de az üveg űrtartalmát nézve, az egyik múlt éves varázslathoz kellett pontosan fél liter. Azért rákérdez Rose-ra, de a fiú válasza apró mosolyt csal az arcára.*
-Pedig kétség kívül ő is oda adná.. Különben sem ismerem a kapcsolatotokat szóval vedd csak viccnek..*fűzi össze maga előtt a karjait, végül némán hallgatja Nathanielt, egészen addig míg be nem fejezi amit mondani akar.*
-Tudom, ha jól sejtem te is erre a pályára akarsz lépni a későbbiekben.. Különben is nem kell felhánytorgatnod, hogy eddig mit tettünk egymásért, egy szóval sem mondtam, hogy nem kapod meg amit szeretnél..*iszik egy kortyot az italából, majd a fiókjából előemelve egy hosszú tőrt, lassan letéve a poharat a karjához is emeli.*
-Nem tudom pontosan mit akarsz a véremmel, de a kölcsön az mindig kölcsön marad, remélem nem akarsz semmi hülyeséget.*csupán csak ennyit mond, bár neki nem árthat vele, még mindig kérdéses mit forgathat a fejébe. Lassan vágni kezdi a bőrt, egészen addig míg fel nem serken a vére.*
-Ameddig itt végzek vár téged egy csomag, bár már elmúlt jó két hónappal majdnem, de mivel nem igazán futottunk össze most tudok csak boldog születés napot kívánni. Az italos polcomon megtalálod...*mondja, s ha a fiú felkel addig, egy üveg márkás, bort fog találni mellette egy pergament egy csomagba szépen ezüstös csomagolással. Mire vissza tér már csak annyit láthat, hogy a magiszter lezárja az üveg száját, s fáradt arccal tolja előre azt az asztalon, majd lezárja a sebét, majd lustán pislogva tér vissza tekintete a srácra.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 3:44 pm

//olvadunk is Smile //


*Lehet, hogy nem jogos az, amit most teszek, nem lenne ezt szabad tovább csinálnom, hogy így beszóljak neki, így nem is mondok most már semmit se arra, hogy nem ő akarta ezt a külsőt, csak hagyom, hogy eltávolodjunk ettől a témától és egy másikba kerüljünk.*
- Tudom, hogy nem az volt. *bólintok rá, de mégis, ő számított rám, valószínűleg én tehetek róla, amiért ismét eltávolodtunk egymástól, de nincs mit tenni, elszúrtam és majd talán később sikerül ezen ismét változtatnunk. A vérére viszont most szükségem van és ahogy hallom, ő kényelmesen Rose-ra terelné a dolgot, de bár ő adna biztosan a véréből, én mégse fogom erre megkérni, akkor már inkább Demient...*
- Meglehet, hogy odaadná, de én nem az övét akarom. *jelentem ki határozottan, majd szépen ki is jelentem, hogy a jövőben amúgy is Demien útját szeretném követni, főleg azóta, amióta jobb a kapcsolatunk, hiszen ő egyfajta példakép még mindig a számomra. Felhánytorgatni viszont már nem szabadna a múltat, de én ilyen vagyok...*
- Lehet, hogy nincs rá szükség, de nem szerettem volna, ha visszautasítod. *nézek is körbe, de azért fél szemem rajta van, ahogy a vérét adja nekem és a megjegyzésére el is húzom a számat.*
- Csak gyakorolni szeretném a démoni alakot, semmi mást. Egy picit bízhatnál bennem, úgy, mint régen. *tudom, eljátszottam már azt is, amikor elárultam és Charles szolgálatába álltam. Nem vagyok egy jó srác, főleg nem jó gyerek, de a szüleim halála sok mindent megváltoztatott bennem, nem lehet elvárni, hogy olyan legyek, mint régen. *
- Csomag? Te tudod, hogy mikor van a szülinapom? *kérdezek is rá, picit zavartan, majd meg is fordulok, így nézve az italos szekrény irányába, ahova megindulva már ki is szúrok egy kis csomagot, na meg egy üveg bort is, amit megvizsgálok, majd felvéve őket Demien asztalához lépek, így teszem le rá ezt a két dolgot, majd miután a csomagot kibontom, egy pergament is veszek elő, amit lassan nyitok ki.*
- Mi van benne? *pillantok fel a magiszter szemeibe, egyenlőre tőle szeretném előtt hallani, hogy mit is fogok benne találni...*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 4:06 pm

*A témát maguk mögött hagyva, hamar rátérnek arra, miért is jött ide Nathaniel, természetesen szóba jön Rose is, de most valamiért meg tudja érteni a fiú indítékát, főleg mivel ők amúgy is kisegítik egymást, legalábbis a múltban eddig így volt.*
-Nem gondoltam rá, hogy vissza utasítóm, fél liter vér azért még nem az életem.*mondja egy félmosollyal, jelezve hogy nem kell jobban rá hatni, nem mondta ő hogy nem szeretné, ez különben sem jelent veszélyt rá nézve, és ha Nathaniel gyakorlására szolgál, akkor miért ne? Bár reméli nem akar hozzá minden héten jönni vérért, mert azt azért nem fogja elnézni neki.*
-Biztos? Hát jó akkor legyen, remélem azért nem akarod túlzásba vinni a gyakorlást, a véremre nekem is szükségem lesz.. Minden esetre bízok benned.*teszi még hozzá, majd fogva a tőrt lassan el is kezdi önmaga lecsapolását, azonban addig elküldi a fiút, hogy nézzen körül az italos polcán, ugyanis ott vár rá valami.*
-Többet tudok rólad Nathaniel mint gondolnád... És hát igen tudom a születésnapodat is.*feleli egy félmosollyal.Mikor megvan a fél liter, csupán csak leteszi az üveget, a sebei pedig lassan össze zárulnak, s bár némileg sápadtabb s gyengébb a kinézete, de azért nem fog itt helyben még össze esni. Vissza térve a fiú azonban kérdést tesz fel a csomag mibenlétét illetően, amire egy halvány mosoly meg is jelenik a férfi arcán.*
-Semmi különös, csak egy kis apróság... olvasd el.*int kezével hogy nézzen bele a pergamenbe, de közben a férfi is beszélni kezd, ezzel talán megkímélve őt, egy hosszú olvasástól, hiszen részben azt mondja el ami a papíron sokkal részletesebben le van írva.*
-Csak azt adom neked, ami már úgy is a tiedé, amikor mellém kerültél még kölyök voltál, és a családod halála utána azt hiszem nem volt idő elintézni a papírmunkát. Most már papíron is a szüleid minden ingóssága téged illet, ahogy a birtokuknak is most már teljes ura, no meg a teljes vagyonuknakis , lévén betöltötted a felnőtt kort, illetve más örökös nincsen. A papírmunkát elintéztem, immár ha szeretnéd választhatsz mit szeretnél, vissza kapni a régi neved, vagy megmaradni a Cornwladenél, és bár a gyámod már nem vagyok, de a nevelő apád még lehetek.*fűzi össze maga előtt a kezeit, kissé tovább elnézve a fiút oldalra döntött fejjel.*
-Nehéz elhinni hogy már nem az a taknyos kölyök ül előttem, hanem egy lassan felnőtt férfi.... *mondja egy kissé fura mosollyal, majd lassan oda adva neki az üveget arca kissé komolyabbá válik.*
-No ennyi lett volna a nagy kérés?*kérdezi immáron kíváncsian figyelve nevelt fia arcát, miközben hátra dől a székében.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 4:20 pm

*A nagy kérésem a vére lenne, amit szerintem bárkinek nem adna csak úgy oda Demien, de úgy érzem, hogy én kérhetek ilyen pofátlanságot tőle és ez amolyan teszt is egyébként, amiről ő nem tud. Amikor visszatért, más volt, talán ezzel az aprósággal kiderülhet, hogy a régi Demien is ott van-e még valahol. Ahogy figyelem, megvágja magát, tehát meg is nyugszom valamilyen szinten és a bizalmát is kérem, mivel bár tettem már ellene, egy ideje nem csinálok marhaságot.*
- Egyértelműen nem fogom sűrűn kérni, de mivel még nem tudtam soha se kipróbálni, azt hiszem, hogy eljött az ideje. *pillantok a férfi szemeibe, majd végül meg is fordulok, hogy megtaláljam az ajándékomat, de egy apró mosollyal még visszafordulok Demien felé, hiszen hallom ám szavait is. A bor tetszik, már most tudom, hogy egy kellemes alkalommal lesz elfogyasztva, de hogy mi is van a papíron, az már másik kérdés.*
- Apróság? *ráncolom is homlokomat, de aztán kiterítem az asztalra a lapot, hogy el is tudjam azt olvasni, így látom ám, hogy mi van benne, de közben hallom is Demien szavait.*
- Már tavaly nagykorú voltam, most 19 éves vagyok... Mindenesetre köszönöm, hogy elintézted, azt hiszem, hogy sok időt spóroltál meg nekem. *biccentek felé, de amikor tovább beszél, így hozva szóba azt, hogy visszakaphatom a régi nevemet, megdöbbenek és meg is dermedek. Eddig a régi kastélyon járt az agyam, hogy felújítsam olyanná, mint amilyen volt, de most ez...*
- Csak akkor venném vissza, hogyha te kéred és nem akarod, hogy a nevedet viseljem. *ez az őszinte igazság. Nagyon hálás vagyok azért, amit értettem tett, így nem is akarom, hogy véletlenül is másképp értse szavaim, de megtartanám az Ő nevét, ez egyértelmű, de ha nem szeretné, akkor Cronfield leszek ismételten... Még pár szót szól, amin csak jót mosolygok, én pedig átveszem a vérrel teli palackot.*
- Cornwlade vér, már alig várom, hogy megkóstolhassam. *vigyorodom el és ez teljes mértékben poén volt tőlem, Demien is tudhatja, hiszen utálom a vámpírokat, picit se tartom magam hozzájuk hasonlóvá, de ez most mégis jól jött ki. Mindenesetre felkapom az ajándékokat is, majd ez után az ajtó felé nézek, vettem a célzást.*
- Igen, ennyi lett volna. Akkor majd... órán találkozunk. Kössz a segítséget és minden mást is! Szia! *biccentek felé, majd akkor le is lépek. Végülis, el tudom én tölteni az időmet még sok mindennel, amúgy se ártana átolvasnom ezt a papírt, mert ha úgy van, akkor talán már a napokban elkezdhetek intézkedni.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 4:32 pm

-Akkor ezzel most megnyugtattál.*mosolyodik el, hiszen egyszer egyszer elmegy, csak ne legyen belőle rendszer, bár nem hinné, hogy Nathanielnek ilyen tervei lennének a jövőre nézve. Minden esetre nemsokára elő kerül az ajándék is, ami bár a születés napjára lett volna, de mivel mostanában nem találkoztak, így kissé elcsúszott az átadás ideje, minden esetre hagyja hogy a fiú elolvashassa a lapot, de azért közben néhány szóval segít, hogy ne kelljen az egészet, ám a megszólalásra halkan felnevet.*
-Tudom, de mivel te nem érdeklődtél iránta, úgy gondoltam megelégelem a várakozást, és elintézem az unalmas jogi részeket neked én magam. Elvégre ha már felnőtt vagy szükséged lenne a vagyonra amit a szüleid te rád hagytak*mondja egy aprót bólintva, végül a fiú fele nézve már csak mosolyog, tudja ő hogy mennyit spórolt meg neki, amikor azonban a névre esik a téma, a fiú szemeibe nézve válaszol nyugodt hangon.*
-Akkor azt hiszem ez a dolog már el is dőlt..*nem is mond többet, szavaiból leszűrheti a fiú hogy Demien nem akar megvállni tőle mint nevelt fiától, csupán csak megadta neki a választás lehetőségét, s még ha arcán nem is látszik, azért pozitívan hatott ám a fiú válasza, a viccre azért kissé elhúzza a száját.*
-Csak el ne rontsa a gyomrod, azt mondják a Cornwlade vér keserű.*mosolyodik el végül ő maga is felállva, majd elsétál egészen az ajtóig, kikísérve őt.*
-Ühüm.. remélem és, és nincs mit Nathaniel, további szép napot.*köszön el a fiútól, majd bezárkózva miután kiment, úgy dönt hogy ideje lenne egy kis sziesztát is tartani, mielőtt neki áll ismételten bokros teendőinek.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 10:46 pm

*Meglepetten és kissé félve pislog a kezében tartott levélre. Fogalma sincs róla, hogy magisztere mit akarhat tőle, de semmi más nem jut eszébe, csak csupa rossz dolog. Egy darabig még gyűrögeti a szerencsétlen papirost és sehogy se akaródzik neki megindulni a férfi szobája felé.*
- Ne nyafogj már annyit. Nyomás!*penderíti ki famulusa a szobából, persze csak képletesen. A szidás viszont úgy fest jót tesz az idegeinek, mivel megdermedt tagjait végre mozgatni is képes, így meg is indul a szoba felé, bár még mindig úgy fest, mint aki épp kivégzésre készül. Egyébként továbbra is farmert és egy elegáns sötétkék, bővített ujjú pulcsit visel. Megpróbál minél később odaérni, de hiába van messze a magiszter lakosztálya a séta még se tarthat örökké, így viszonylag hamar eléri célját. Az ajtó előtt megállva kissé kifújja magát, lerázza kezeit és csak utána kopogtat be, miközben igyekszik egy tökéletesen határozott valakinek látszódni. Kérdés, hogy mennyire megy ez neki. De amint kinyílik az ajtó, ami remélhetőleg megtörténik, belép vagy nem lép be, attól függően magisztere mit szeretne. A köszönést viszont egyik esetben se mulasztja el.*
- Jó estét! Hivatott?*érdeklődik összeszedve minden bátorságát, s míg a választ, illetve az okot várja igyekszik nem a lehető legrosszabbra gondolni. Kezével viszont ugyanolyan intenzitással gyűrögeti a levelet, mint eddig.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 10:59 pm

*Szerencsre itthon van, bár mivel ma estére már tervezett egy kis találkát szép is lenne, ha a lány üres ajtóra találna, így a kopogtatásra tett reakciónál annyit vehet észre ELisa, hogy az ajtó magától nyílik meg, s így a lány bepillantást nyerhet Demien "szentélyébe" ahol a kinti sötétséggel ellentétben világosság uralkodik, hiszen a magiszter éppen a mindennapos teendőit csinálja, mint általában. Elég sok dolga van egy magiszternek, de hát ezt ő választotta így persze nem is panaszkodik, minden esetre amint felnyílik az ajtó a kíváncsi tekintet azonnal a lányra szegeződik.*
-Áh Ms Varlock.. pont jókor. *fog egy adag paksamétányi papírt amit aztán a fiókjába rejtve végül kezeit az asztalra téve pihentetőleg folytatja is.*
-Foglaljon helyet... Arról lenne szó hogy..*kezdene bele, de a lány papírgyűrését elnézve egy fura mosoly jelenik meg az arcán, miközben hátát kényelmesen hátra dönti széke támlájának.*
-Csak nem ideges?*teszi fel a következő kérdést, egy pillanatig megszakítva az előbbi mondandóját, hiszen kíváncsi rá, hogy a lány mitől izgul ennyire, hiszen ha nem tett semmi rosszat, nem kell félnie a magiszter mondandójától.*
-Szóval, mit gondol miért hivattam?*kérdezi kezeit maga előtt össze fűzve most már kíváncsian méregetve a másikat, hiszen megnézné, hogy mire gondolhat a lány.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 11:14 pm

*Igen csak aggódva veszi rá magát, hogy elinduljon végre magisztere szobája felé. Viszonylag hamar oda is ér, véleménye szerint túlságosan is. Aztán persze kopogtat, s míg igyekszik némi higgadtságot összekaparni, beles a kinyíló ajtón, aztán a hang hallatán be is oldalazik a helységbe, s miközben helyet foglal igyekszik feltűnésmentesen megbámulni a berendezést és egyebeket. Közben persze hallgatja a férfit is, de mikor az abbahagyja a mondandóját csodálkozva mered rá.*
- Ennyire látszik? Egyébként igen, egy kicsit.*sóhajt végül, hiszen teljesen felesleges lenne hazudnia, főleg azután, hogy rájön tökéletes kis galacsinná gyurmázta a levelet, mire aztán köhint egy aprót és a zsebébe süllyeszti a sokat megélt fecnit. A kérdés hallatán aztán legszívesebben megérdeklődné, hogy a férfi vajon élvezi-e ezt, de még időben visszafogja magát, s csak kissé felfújt arcán látszik nemtetszése.*
- Nos nem igen tudom. Pontosabban sejtésem lenne, de ha mégsem ez az ok, akkor inkább nem árulnám el magam.*feleli, s arcán aprócska piros folt jelenik meg zavarában. Mindenesetre állja a férfi tekintetét.*
- Szóval mit szeretne mondani?*sürgeti most már egy kicsit, főleg, hogy idegességéhez némi kíváncsiság is társul, tehát most már igazán érdekelné, hogy mit keres itt. Ettől függetlenül továbbra is udvarias marad. *
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 11:28 pm

*Nem nehéz észre venni, hogy izgul a másik főleg egy magiszternek aki elég sok diákot látott már, s van némi tapasztalata így a kérdésre csupán csak sejtelmes mosollyal bólint egyet.*
-Mondhatjuk úgy hogy ad ki magából némi jelzésértékű információt.. Ha nem gyűrögetné a levelet, hihetőbb lenne a nyugodtsága.*ad egy tanácsot kisebb mosollyal körítve, majd komoly hangon rá is kérdez, a leányzó véleményére, miszerint miért is lett ma ide hivatva.*
-Nos nem is szeretném ha találgatna, hiszen nem találós kérdés fejtegetésre hívtam ide, ennél komolyabb dologról van szó..*kezd bele komoly, de nyugodt hangon, miközben kezével be is nyúl az egyik fiókban, de a beszédet természetesen eközben sem hagyja abba.*
-Nos az utóbbi időkben mondhatni felfigyeltem magára, és azt kell mondjam elég kiemelkedő tanulás terén pár sima diák közül, nem az a lógós típus, tehát ha jól sejtem van hivatás érzete, természetesen ha tévedek javítson ki..*teszi még hozzá egy sötét de nem barátságtalan mosollyal, végül ki is halászik egy jelvényt a fiókból amit letéve az asztalra, oda is csúsztat Elisa elé, aki ha jobban megnézi láthatja , hogy egy Sentineli jelvény pihen előtte.*
-Már egy ideje gondolkoztam rajta, hogy kibővítem az inflatus ház Sentineli részét, és vérfrissítésként magára gondoltam mint jelölt, természetesen ha nem ijed meg a kihívásoktól..*kezd bele, majd töltve magának egy pohár Whiskeyt maga előtt forgatva a poharat folytatja is, nyugodt elbeszélő hangján.*
-Tanulmányilag egész jól vitte eddig a dolgokat, ha jól sejtem múlt évben már járt be másodikos órára is. Pyromágia ha nem tévedek, szóval szeretném ha az aktívsága ezen a téren nem változna, illetve eléggé barátságos embernek nézem, ami szintén jól jön az esetleges beosztások terén. Az itteni Sentinelek se érnek rá mindig, illetve bokros teendőim nekem is megsokasodtak, szóval néhány új elkalauzolása segítése lenne a feladata... Mit gondol mennyire van kedve kipróbálni magát, ezeknek a tudatában?*teszi fel végül a nagy kérdést egy kisebb mosoly keretében. Ő elmondta mivel járna ez, hogy a lány ezután mit válaszol az már más kérdés.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-28, 11:48 pm

*Persze, hogy aggódik, hiszen ez az első eset, hogy magisztere hívatja. Ugyan semmi olyan nem jut eszébe, ami miatt valamiféle komoly büntetésre számíthatna. Pontosabban de, véleménye szerint azonban, azonnal megkaphatta volna a magáét érte, szóval nincs túl sok ötlete.*
- Elnézést.*pirul el egy kicsit, s gyorsan el is tünteti az említett dolgot zsebe mélyén, hogy még véletlenül se férkőzhessen a közelébe.*
- Azt hiszem nem téved.*feleli valamivel határozottabban, s most már tényleg nagyon érdekli, hogy mire is lyukadnak ki. Kíváncsian nézi a másik mozdulatát, majd a jelvényt is hasonlóan, de mielőtt hozzáérhetne, a férfi már folytatja is mondókáját, így inkább rá figyel.*
- Igen, valóban arra jártam.*kotyog közbe megerősítésképpen, de után ismét szorosra zárja ajkait és figyel tovább. Aztán ahogy véget ér a beszéd egy darabig csak pislog és pislog. Kell neki egy kis idő, hogy felfogja ezt az egészet.*
- Bocsánat, elgondolkoztam.*szabadkozik, miután már percek óta egy szót se szól. Végül kezébe veszi a jelvényt és néhányszor megforgatva ujjai között alaposan szemügyre veszi.*
- Köszönöm a lehetőséget és hogy pont rám gondolt. Mivel kedvelem az embereket örömmel segítek az újaknak. Éppen ezért szeretnék élni az ajánlattal.*fejezi be mondandóját egy apró mosollyal, s közben visszahelyezi a jelvényt az asztalra.*
- Akkor mit is kéne most tennem?*érdeklődik, talán kissé tanácstalanul, de hát nem tudja, hogy miként működnek itt ezek a dolgok.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime2012-02-29, 12:29 am

*Csak komolyan hallgatja a másikat, majd nemsokára beszédbe is elegyednek, elvégre a férfi nem véletlenül hívta ide, hanem mert komoly felelősségteljes pozíciót szeretne kínálni neki.*
-Reméltem is.*feleli mosolyogva a tévedős dologra, miközben megemlít még pár dolgot, nem is igen válaszol már a szavakra, hiszen túlságosan nem is lényeges, illetve már megbeszélték a dolgokat, így rövidesen rátér arra, hogy szeretné ha a lány a Sentinelje lenne, s persze el is mondja az okokat, hogy miért. Úgy tűnik Elisa pozitív választ ad, ami bár a férfi arcán nem látszik, de azért örömet okoz neki.*
-Rendben akkor azt hiszem ez a kérdés már meg is oldódott.*jelenti ki egy félmosollyal, végül miután elhangzik Elisa kérdése, csupán csak megissza a pohárban lévő italt, majd letéve az asztalra el is mosolyodik ismét.*
-HÁt mindenek előtt, helyezze fel a jelvényt, lássuk hogy áll magán, ha a lényegi dolgokra kíváncsi nem nehéz. Néha esténként tehetne egy két őrjáratot, annak érdekében hogy minden rendben van e. Van néhány kiszámíthatatlan alak, nem tudni mit csinálnak, vagy milyen bajba kerülnek. Gondolom nem mondok magának újat, ha azt mondom itt szoktak történni furcsa dolgok. Ha, segítség kéne valahova, s lehetősége van segítsen ha nem hívjon engem, ha engem nem talál egy másik magisztert, bár ebből nem hinném hogy sok alkalom lenne, így inkább az újak köszöntése lenne a fő feladata, illetve segítése a beilleszkedésük terén, ha érkezik új ember az iskolába tudatni fogom magával. Küldök levelet a szobájába, így mindenről tudni fog ami a házat érinti. Gondolom nem olyan nehéz nemde? Esetleg valami más kérdés?*dönti oldalra a fejét kíváncsian hiszen ha a lány kíváncsi jó ha most felteszi a kérdéseit.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demien Remus Cornwlade Lakosztálya   Demien Remus Cornwlade Lakosztálya - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
Vissza az elejére 
33 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-
» Demien Cornwlade karakterei
» Cornwlade ház
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Lucius Benedict Fenris lakosztálya
» Demetrius lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: