Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 13 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 13 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 13 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 13 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 13 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-12, 6:54 pm

* Hála égnek jól elbeszélgetek a lánnyal, és csöppet sem bánom, hogy végre kimerészkedtem a szobámból.*
- Na igen. Hála égnek odáig még nem fajult a dolog. * nevetek együtt a lánnyal, hisz ez nagy poén volt. Tényleg jól érzem magam, és főként másnak. Olyannak, mint amilyennek egy magamfajta 16 éves lánynak kell lennie, és ez jó. Az is tetszik, hogy látszólag egy húron pengünk.*
- Gondolatolvasó vagyok. Nem mondtam még? * fogom poénosra a figurát én is. Még mindig kacagok, és most nem az illem miatt, hanem mert jól esik. De rég is volt már ilyen.... *
- He, ha ragaszkodsz hozzá, én bontok neked rendet, csakhogy végre munkához is láshass. * ajánlom fel, mert simán bevállalnám, bár nem is olyan rég még nem így láttam, de az már kit érdekel, hisz most már én vagyok. Érzem, hogy ez vagyok én, és nem a szentté avatásra váró szerény kislány. Remélem mások is tudják majd kezelni a helyzetet. Elmesélem, azaz próbálom, neki, hogy milyen is volt a hajdani Bri, bár, ha látott volna akkor, nem biztos, hogy most itt ülnénk.*
- Köszi. Hidd el, nem voltam épp a legérdekesebb ember, sőt kimondottan unalmas voltam. Vigyázz, mert a végén még szavadon foglak. * és lehet tényleg így lesz. Minden esetre örülök, hogy segíteni akar, vagy fog.*
- Igen, többek közt. Bár azért csinálta, mert én vagyok az egyetlen gyereke.... * forgatom meg a szemem, hisz ezt már sokszor hallottam tőle, már a könyökömön jön ki. Már alig várom, hogy lássam az arcát, mikor az egyetlen pici lánya, így tér haza, ha lesz kedve hazatérni, mert most még nincs. Elegem van abból as kastélyból.*
- Na ilyet ne mondj, lehet még megbántad volna. * ki is nyújtom a nyelvem, mert ehhez van kedvem. Tök jó, hogy már ezt is megtehetem, és remélem látszik is rajtam, hogy mennyire jól érzem magam.*
- Öhm igen. Az ottani őslakók leszármazottjai, mind szoknyában járnak a vallás, vagy a család hírneve miatt. Ne tudd meg, mikor először láttam ilyet, nem kicsit meglepődtem, de mára már hozzászoktam. Tudod, néha eljártam apámmal az útjaira, és akkor láttam ilyeneket. Viszont azt nem tudom, hogy alul mi lehet a helyzet, még nem húztam fel egy szoknyát se. * nevetek fel ismét. És még csak dob a hangulaton, hogy Alinox az órán is ott lesz.*
- Figy, nincs kedved mellém ülni órán. Tök poén lenne. * ezt régebben eszembe se jutott volna megkérdezni, de szeretném még élvezni a lány társaságát, hisz beigazolódott a gyanúm, miszeriont tényleg nagyon jó fej.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 13 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-12, 7:08 pm

*Bri nagyon jó fejnek tűnik, hasonló személyiségű, mint Alinox, és bár lehet, hogy siet a kijelentéssel, de szerinte jó barátnők is lehetnek akár.*
- Akkor ezek után figyelek, hogy mire gondolok mikor te is itt vagy. *mondja nevetve. Szuper, hogy a cruos lány is ilyen jókedvű.*
- Hehe, akkor viszont meg kéne büntesselek gondolom, azt meg nem igazán szeretném. *válaszol mosolyogva a sentineles, meg rendbontós dologra.*
- Hát, ha te mondod. *von vállat a régi énjére tett megjegyzés után.*
- Értem. Akkor ezek szerint nem olyan jó a viszonyod apáddal? *találgat, majd ránéz az órájára.*
- Lassan indulnunk kéne, mindjárt kezdődik az óra és nem akarok elkésni, gondolom te se. *mondja, majd ha Bri is feláll, együtt kimennek a Belső kertből és a tanterem felé sétálnak.*
- Szégyen. Én biztos meg akarnék győződni, hogy igaz-e a legenda a skót emberekről. *nevet fel ismét, immár a folyosón.*
- Ami az órát illeti, ülhetünk egymás mellett. Így ha esetleg párosan megoldandó feladat lenne az anyag, akkor nem kell pár után vadásznunk. *mondja Alinox jókedvűen.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 12:30 pm

*Az alagsorban sétálva tekintete egy hely után kutat, ahova bemehetne, és ott tölthetne egy kis időt. A konyha ajtajára nézve megrázza a fejét, oda ma nem fog bemenni, elég volt az a szombati incidens, nem kell még egy. A lélek termének ajtaját is elkerüli, nagyon nem csípi azt a szobát, csak játszik az érzésekkel. Akkor egy olyan ajtót pillant meg, ami mögött még nem járt, így arrafelé veszi az irányt. Ma egyébként fekete rövid ujjú póló van rajta, és egy fekete farmer, valamint egy sportcipő. Jobb kezére felcsatolva arany karórája csillog. Zsebében a pálcája. Mindjárt dél, ebédidő, de addig még csinál valamit. Benyit a helyiségbe, és egy másodpercre megtorpan. Gyönyörű kert tárul a szeme elé. Vajon eddig miért nem járt itt? Pedig kellett volna, de sebaj, most itt van, ez a lényeg. Lassan odasétál az egyik padhoz, és leül rá. Milyen nyugodt hely ez, milyen szép. Tökéletes lesz arra, hogy ne csináljon semmit.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 13 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 12:40 pm

*Minden nap jól jön egy kis mozgás ezért kis készülök most egy kis relaxáló nyújtásra. Nem szoktam sokat nyújtani, de olyankor nagyon jól esik átmozgatni az izmaimat és erre nincs jobb hely, mint a környezet. A szigeten nincsen zöld terület csak Seolon oda, viszont most nincs kedvem áthajókázni ezért a belső kertbe készülök. Hajamat magasan lófarokba fogtam és homlokomra tettem egy pamut pántot, hogy felszívja az izzadságot és eltűrje a kisebb tincseket. Felülre egy feszülős fekete toppot vettem felfedve így a sárkányom és a köldök pircingem, ami sárgán csillog. A nadrág is strecses szintén fekete, aminek vége a térdem fölött van. Edzőcipő van rajtam, de nyújtásnál azt le szoktam venni ezért most fekete titok zoknit is húztam lábujjamra. Törölközővel és egy flakon vízzel a kezembe lépek be a belső kertbe ahol már egy fiú ücsörög. Láttam már az órákon ezért tudom, hogy elsős, de a nevére nem emlékszem.*
- Szia! *Köszönök rá illendően, majd a földre ülök pillangóülésbe, hogy nyújtani kezdjem a combomat.*


A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-08-23, 1:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 12:49 pm

*Mindig van valami ebben a kastélyban, amit még nem ismer, ezért mindig van min meglepődni. Mára a kert jutott, amit eddig még nem ismert, de már igen. Egy padra ül le, onnan nézelődik és térképezi fel a helyet. Hamarosan egy lány is betér, és ahogy öltözött, látszik, hogy tornázni készül. Látta már ezt a lányt órákon, de még sosem beszélt vele.*
- Szia.*köszön vissza a lánynak, miközben ő leül a földre, és nyújtani kezd. Ezután visszafordul a kert felé, és nem mond semmit, de néhány perc múlva eszébe jut valami, ami érdekli, így újra a lány felé fordul.*
- A konditerem jobban felszerelt hely tornázásra, nem?*kérdi félrebillentett fejjel, egyáltalán nem arra célozva, hogy a lánynak mennie kéne, csak érdekli, hogy miért a kertet választotta a konditerem helyett.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 13 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 1:00 pm

*Reggeli tál müzlim után ismét felbattyogok a keleti toronyba, hogy átöltözhessek valami sportosba, mert most fél órás nyújtáshoz van kedvem. Szerintem erre a legalkalmasabb hely a környezet, de a suliban egyetlen egy ilyen hely van, a belső kert ezért most arra vezet utam. Sokszor voltam már itt, mert szeretek itt lebzselni, ezért nem is ér váratlanul, hogy nem csak egyedül vagyok a teremben, mert sok diák szeret kimozdulni. Az egyik elsős az kinek nevét nem tudom, de jól nevelt vagyok, ezért nem nézek át rajta, mint az üvegen, hanem köszönök neki, amit ő viszonoz is. Néhány percnyi hallgatás után, viszont intéz hozzám egy kérdést, ami halvány mosolyt csal az arcomra.*
- A konditerem tényleg jól fel van szerelve, de egyáltalán nem alkalmas tornázásra. Ott erősíteni lehet vagy is izmot növelni, míg a tornázásnál szereken végeznek gyakorlatokat. Amúgy is nyújtani fogok, ami nem sport csak bemelegítés. *Pontosítom a fiút, mert egy kicsit összekeverte a dolgokat, de ha nem tetszik neki, hogy itt vagyok, akkor bátran választhat magának másik termet, amiben üldögélhet, mert én el nem megyek innen.*
- Esetleg zavarok? *Kérdezem, felvont szemöldökkel miközben jobb lábamat előre nyújtom, és rá fekszem.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 1:12 pm

*Néhány percnyi ücsörgés után más is betér a terembe, egy lány, aki szintén elsős, órán már látta, de ezen kívül még nem találkozott vele sehol. A kölcsönös köszönés után néhány perc szünet jön, amit a fiú tör meg, egy kérdéssel.*
- Aha, akkor bemelegítés után fogsz sportolni?*kérdezi a pad támlájának dőlve, egyik lábát keresztbe téve a másikon.*
- Nem, nem zavarsz.*rázza meg a fejét a lány gyakorlatait nézve, amikhez igencsak kell a hajlékonyság, ami láthatóan megvan.*
- Spárga megy?*kérdi semleges hangon, de azért kíváncsian, meg tudja-e csinálni a lány a spárgát. Talán még bizonyítékként be is mutatja. Ő még nem próbálta, és nem is akarja kipróbálni, bár azért az érdekli, meg tudná-e. Hogyha úgy talpra tud esni, mint egy macska, talán a spárga is menne. De ezt nem most fogja kikísérletezni.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 13 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 1:31 pm

*Ma is megvan a mai lépcsőzés. Toronyból alagsorba, alagsorból toronyba és most ismét le a belső kertbe, ahol át fogom mozgatni izmaimat. Benyitva a terembe találkozom egy diákkal, kivel köszöntjük egymást, majd beszélgetés félébe elegyedünk, miközben én pozíciókat váltok. Első kérdését muszáj kijavítanom, mert összekevert pár dolgot, de úgy tűnik, nem veszi magára, mert nem kezd durcáskodni, aminek semmi értelme se lenne, mert tényként közöltem és nem bántásból mondtam.*
- Nem, most csak nyújtok, mert segít kikapcsolni az agyat és plusz energiákat megmozgatni, hogy utána jobban fogjon az agyam. A spárga még nem megy, annyira hajlékony ezért nem vagyok. *Hajolok előre nagyterpeszben.*
- Számomra egy időben nem a hajlékonyság volt a lényeg, hanem az izomnövelés, de ha nem akartam kigyúrt merev nő lenni ezért kezdtem el nyújtani. Meg így sportolás közben a sérülés veszélye is csökken. *Ez pont így van. Szükség követel.*
- De te nem vagy valami nagy sportember, ahogy látom. Nem sértés csak észrevétel.*Alkatilag sem tűnik sportosnak, és ahogy beszélt róla az sem árulkodik, hogy valamit konyít is a témához.*

Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-08-23, 1:45 pm

*Mai sétája végén a belső kertbe jut, ami szuper hely, és úgy látszik, nem csak neki tetszik, mert hamarosan egy lány is csatlakozik, akivel beszélgetni kezdenek, de annyira azért nem intenzíven, csak néhány mondat oda-vissza.*
- Egyszer biztos sikerül.*vonja meg a vállát, hát ma nem fog spárgát látni, de azért Mona nem egy profi sportoló, nem kell elvárni tőle, hogy tudja. A lány következő szavaira bólint, de az azutánira már válaszol.*
- Nekem a sport az a mindennapos gyakorlásból állt. Hajnalban kelni, egész nap hajtani, aztán lefekvés. Majdnem mint egy sportoló.*a mellett az élet mellett, amilyen az övé volt még egy fél éve, idő sem volt arra, hogy bármit sportoljon, de így is nagyon sokat mozgott.*
- Úszni viszont szeretek. Leszoktam járni az uszodába, és a vízesés is jó hely.*bár inkább az uszoda, ott már többet úszott, mint a vízesésnél. Brazíliában viszont néhány hete jót úszott az Iguazúnál. A kis vízesés, ahonnan leugrott, nem volt olyan nagy, kb. mint Seolon, de a becsapódás nagy volt. Így mindent összeadva, úszás, egész napos robot, otthon is sokat mozgott, még ha nem is konkrétan sportolt.*
- Mióta idejöttem, nem egészen azt csinálom, mint otthon. Kihasználom, hogy egyedül vagyok.*mármint arra értve, hogy család nélkül, mivel azért elég sok diák jár ide, még jó, hogy a testvére utálja a fekete mágiát, ha ide jönne, rövid úton mehetne is vissza, de csak darabokban.*
- És mindennap nyújtasz?*kérdi még meg ezt is a lánytól.*

// Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-03, 11:47 pm

*Ahogy közeledik a vizsga napja egyre izgatottabbá válik, ami persze azt is jelenti, hogy szeretne tanulni, de nem megy neki. Most is csak ül a földön és maga elé bámul.Már nem is emlékszik pontosan, hogy mennyi ideje csinálja ezt, de végül eléggé megunja a dolgot, s a könyvet is levágja maga mellé.*
- Elegem van ebből.*sóhajt morcosan és felpattan a helyéről. Néhány kört tesz a szobájában, majd döntésre jut és magához veszi a fekete bőrkabátját, valamint a tanulnivalót, s elhagyja a hálót, majd a klubhelyiséget is. Egyébként világos, koptatott farmert, fehér tornacipőt és szürkés hosszú ujjú felsőt visel.
Nyugodt léptekkel halad lefelé, egyenesen a Belső kertet célozza meg. Amint odaér gondolkodás nélkül nyit be, majd megcélozza az egyik padot. Kényelmesen elhelyezkedik, s kinyitja a magával hozott tankönyvet, s újra belemélyed. Újra és újra elolvassa ugyanazt a fejezetet, majd észre se veszi, hogy már egy jó ideje csak mered maga elé és gőze sincs róla, hogy mit is olvas pontosan.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Belső kert - Page 13 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 12:03 am

*Azt hiszem igencsak jól sikerült a mai este, amit azt hiszem holnap csak "Gödény projekt"ként fogok emlegetni, a reggeli kávé mellett, miközben valószínűleg jópárszor el fogom mondani magamat mindennek, ami nyomda festéket nem tűr, de most speciel lényegtelennek tartom az egészet. Nem éppen örömből ittam, azt hiszem túl sok már ez a stressz, Alestorral meg a karláncos baromságával, amit Sideris ellen kéne fordítanom, pedig ehhez nagyon nem fűlik a fogam, hiszen mégis csak a második személy akit szeretek ebbe az iskolába, persze nem úgy mint Daphne-t, hanem mint egy unokanővért. És ha ilyen akadályok jönnek, az élet olyanná változik mint egy öreg motor. Néha be kell rúgni. Na ez nekem olyan jól sikerült, hogy valószínűleg eltévesztettem a lépcsőket, és a feljáró helyett valahova a belső kertbe sikerült betévednem, legalábbis kívülről ahogy nézem ez annak tűnnik. Fejem nem kicsit kavarog, ahogy járásom se magabiztos, de azért nem adom meg a gravitációnak azt az örömöt hogy ledöntsön a lábamról, majd én magam leülök ha kedvem tartja. Kezembe a suli másik rettegettebb tárgya van amiért, ha egy Sentinel látna bizony jócskán lecseszhetne. Ez nem más mint a Cigi. Hoppá de én is egy Sentinel vagyok, akkor.... Na jó azt hiszem nem kéne ezen tovább gondolkozni mert a végén még túlságosan is belekeveredek a dolgokba. Ahogy viszont agyam folyamatosan jár mindenen, köztük a megoldáson is, ami úgy lenne jutányos, ha se Sideris, se Daphne nem fázna rá, csak még a kivitelezésen kell gondolkoznom. Minden esetre ahogy látom sikerült kifognom egy kis nézőközönséget, aki meglepődhet a szokatlan testtartáson és a mozgáson. Én viszont most fesztelen lazasággal ülök le mellé, miközben nyakam is egy erősebbet roppan a hirtelen rándulástól.*
-A helyzet nem rossz csak reménytelen amúgy szia...hát te élsz még? Már csak azért amennyire el voltál tűnve*kezdek bele, ha jól emlékszem , ezzel a csajjal dumáltam párszor, bár így az emlékek eléggé guzbáncásak, remélhetőleg ez az a lány akinek gondolom, ha pedig már itt vagyok érdeklődhetek is. Egyébként egy fekete bőrdzsekit viselek, ami alatt egy szintén fekete póló van valamint bőrnadrágot, acélbetétes bakanccsal, hajamat pedig a változatosság kedvéért most össze fogva hordom.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 12:17 am

*A meglehetősen egyhangúan indult nap után, végre enged magának egy kis szabadidőt. Azt is csak azért, mert elege lesz az eredménytelen olvasgatásból. Így hát nekiindul az iskolának, s végül a belső kertben köt ki, ahol ismételten előveszi az olvasnivalót és folytatja a megkezdett tanulást. Azonban ez se sikerül tökéletesen, ugyanis néhány sor után már csak mered maga elé.
Ebből az állapotból egy érdekes járású srác zökkenti ki. Néhányszor pislognia kell, mire felismeri a szokatlan állapotban lévő Nilt. Ahogy a fiú a közelébe ér szinte lezuhan mellé a padra.*
- Tessék?*néz rá értetlenül a kezdést hallva, mert nem igazán érti, hogy miről is beszél.*
- Neked is szia.*mosolyog rá, majd újra elcsodálkozik a kérdés miatt, s csak az utolsó pillanatban állítja le magát, hogy nehogy ellenőrizze a dolgot.*
- Nagyon úgy fest, hogy élek. Volt otthon némi probléma, szóval azért tűntem el.*von vállat, s közben aggódva pislant a másik felé.*
- És veled minden rendben? Történt valami?*érdeklődik, hiszen sose látta még a fiút ilyen állapotban, s az igazat megvallva nem is hitte volna, hogy valaha látja.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Belső kert - Page 13 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 12:37 am

*Na igen, valószínűleg holnap megfogadom hogy ténylegesen egy kortyot se, bár azt nézve, hogy azért már jó ideje "jó" útra tértem tényleg hosszú idő után az az első durva , és nem is kívánom szokássá tenni. Úgy tűnik hogy agyam egy részecskéje még más fele kóricált, amikor megszólaltam, így valamelyest megértem mire az érthetetlen arckifejezés.*
-Áh semmi, csak egy mondás..*intek egyet jelezve, hogy ezzel a megszólalásommal ne is foglalkozzék, majd miután egy biccentést még eleresztek hátul a támlánál kitámasztva a fejemet, fordítom felé a tekintetem.*
-Ja azt gondoltam, csak így szokás kérdezni. Szóval otthoni problémák, gondolom a családos embereknél ilyesmi megesik, miféle probléma?*kérdezek ha már itt vagyok, bár a problémákra vissza térve nem igen tudom milyen ha otthon baj van tudni illik nekem ez az otthonom, és valószínűleg ez is marad még egy jó ideig. A kérdés azonban érthető, így egy pillanatra magamra nézve, végül elhúzom a számat.*
-Azt hiszem ebben a pillanatban minden rendben..*szólalok meg ,majd amikor jön a következő kérdés, miszerint minden rendben van e csupán csak megrántom a vállam.*
-Azt hiszem leöntöttem magam, ezen felül csak egy démont kéne kicsinálni mielőtt az próbálja meg ugyan ezt azzal akiket szeretek, szóval csak ilyen minden napos rutin problémák..*mondom bár hangomon érződik hogy jobban idegesít a dolog mint ahogy kifejeztem magam.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 12:56 am

*Ahogy megunja a tanulásra tett szánalmas kísérletet elhagyja a hálót és végül a belső kertben köt ki. Ott sincs túl sok esélye arra, hogy tovább jusson a könyvben, részben mert pár perc után már el is bambul, részben pedig azért, mert társaságra akad.
A láthatóan elázott Nil lehuppan mellé és rögtön valami, Elisa számára érthetetlen dologgal kezd.*
- Értem.*biccent, amint kiderül, hogy nem az ő tudatlanságának könyvelhető el a csodálkozás. A következő kérdés viszont már teljesen világos, így hozzá tud szólni a problémához.*
- Igen tudom, csak még nem vagyok teljesen képben. Lefáraszt ez az egész.*vigyorodik el és felmutatja a kezében szorongatott könyvet is. A kérdésre megrántja a vállát, de azért válaszol.*
- Hát igen meg, bár nálunk többször is mint kéne. Ráadásul a mostani is egy elég nevetséges probléma volt. A szüleim tulajdonképpen az esküvőmet szándékozták megszervezni a vőlegényemmel, akit eddig csak hatszor utasítottam vissza. Pontosabban most már hétszer. Szóval végül úgy összevesztünk, ahogy azt kell és visszajöttem ide.*foglalja össze röviden az otthoni történéseket, s néhány részletnél a szemét is megforgatja. Ezután pedig ő is érdeklődik.*
- Hát amíg ülsz azt hiszem valóban nem történhet semmi gond.*jegyzi meg, utalva az előzőekben bemutatott járástechnikára. Ami előbb-utóbb úgyis eséshez vezetett volna.*
- A nagy részét inkább magadba öntötted.*dünnyögi félhangosan, majd a démon hallatán elnyílik a szája és nyög egy aprót.*
- Nem hinném, hogy ez a napi rutinhoz kapcsolódna, de ahogy érzed. És milyen démonról van szó? Amúgy nem kéne szólni valakinek, mert ahogy elnézem ez nem egy egyszerű probléma.*veti fel a hirtelen jött ötletet. Tulajdonképpen úgy véli, hogy most elég sok mindent ki tudna szedni a másikból, de nem akarja kihasználni a pityókás állapotát. Annál sokkal lelkiismeretesebb ember ő.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Belső kert - Page 13 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 1:25 am

-Áh tanulás van. Ilyen későn?*nem mintha n nem tanultam volna néha éjjel, de mostanság leszoktam róla, legalábbis próbálom inkább a nap reggeli illetve délutáni részeit kihasználni, mert estére már alig használt leszek, az pedig nem előnyös a felfogó képességemnek sem. A lány magyarázat viszont , hogy merre volt, és hogy miért kissé meglep, aminek halvány jelei megmutatkoznak az arcomon, legalábbis annyira, amennyire a helyzet megengedi. Eléggé régi szokás ez a házasítsuk meg a lányunkat dolog, ezért is lep meg talán jobban.*
-Hmm nem mondom ezek szerint ápoljátok a régi hagyományokat, ezek szerint nem igen csípheted a fazont, mondjuk megértem, ha én lennék a helyedbe lehet már lapátra tettem volna az egész családomat..*már ha lenne olyan, de ugyebár most csak elméletekben beszélünk*
-Amúgy nyugi álltalában az ősök biztosan lehiggadnak, ha már a gyerekükről van szó..*próbálok némi dolgot még hozzá fűzni, bár nem igazán hinném hogy ez most annyira megy, amúgy se voltam olyan soha aki olyan jó volt mások megnyugtatásába, talán mert nem is igazán éreztem ennek kényszerét.*
-Áh.. tökéletesen ura vagyok a helyzetnek, ha arra célzol hogy sokat ihattam volna szóval probléma egy szál se... Több kell ahhoz hogy valami a padlóra küldjön..*na igen most persze nagy a szám, bár lehetséges hogy ha felálnék lenne egy mutatvány míg eljutok a szobámba, de talán mire erre sor kerülne, valamennyit javul az állapotom, főleg ha még a gyomromba lévő kavargás is abba marad. Ahogy azonban az ittas embereknél szokás, most az én szám is nagyobb így valamivel több infót osztok meg a másikkal.*
-Áh nem tudom mennyit voltál itt a múlt évbe, voltak húzósabb dolgok is, iskola támadás, harcok minden hülyeség, nem beszélve a fura esetekről amik néha előfordulnak, szóval ezt már bátran nevezem rutinnak.*mondom próbálva tartani hangom természetességét, bár belülről igencsak idegesít, a démonos dologra viszont már láthatóan megremeg az arcom.*
-Hát nem olyasmi amit démonológián tanítanak, ennek a fószernak egyszerűen nincs gyenge pontja, erős idős, és pechemre a legnagyobb szemétláda akit a hátán hordott a föld... de majd valamit kitalálok..*hagyom annyiban a dolgot, a következőre viszont elhúzom a számat.*
-És mégis kinek? Nem vagyok olyan jóba egyik magiszterrel se ráadásul mivel vizsga van örülhetek ha valamelyiket el tudnám kapni, és akkor is mit mondjak, hogy menjünk már el levadászni egy démont?*mintha kissé fel is nevetnék, hiszen furcsának hangzik még nekem is az egész egyszerűsége, de azért erőt veszek magamon.*
-Majd jövőre te is meglátod, hogy vannak bonyolultabb dolgok is.. apropó vizsgázás megy?*próbálom terelni a dolgot, bár elég bénán csinálom, de most most valahogy nem megy jobban.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 1:55 am

- Inkább csak próbálkozom vele, de már egy ideje inkább csak meredek magam elé.*mondja. Talán épp itt az ideje, hogy abbahagyja a próbálkozást, szóval Nil tökéletesen időzített. Ezután szóba kerül távollétének oka is, ami talán kissé furcsa lehet, figyelembe véve a régi szokásaikat.*
- Na igen eléggé. Á nem is az, hogy nem bírom, de jobb szeretném én kiválasztani, hogy kivel akarok együtt élni. Ráadásul valaki más tetszik és nem fogom hagyni, hogy a szüleim belekavarjanak.*morran fel. A vigasztalásra tett kísérlet jól esik neki, de nem zavarná túlságosan, ha továbbra is rosszban lenne az ősökkel. Legalább addig is békén hagynák az ötleteikkel.*
- Megeshet, de egész jól megvagyok nélkülük.*Ez persze nem azt jelenti, hogy utálja a családját, de néha azért túlzásba viszik az aranyvér mániájukat, meg a hagyományaikat.*
- Ahogy gondolod, de azért megnézném, hogyan állnál fel innen.*ingatja a fejét sóhajtva. De nem akar kötözködni, így be is fejezi a dolgot, s magában tartja a kikívánkozó mondanivalóját. Mert bár biztos benne, hogy a srác most nehézkesen jutna el bárhova, de ez nem jelenti azt, hogy a későbbiekben is fennállna ez a helyzet.*
- Vagyogattam, bár ahogy nézem egy csomó mindenről lemaradtam. Ami nem is biztos, hogy olyan rossz dolog.*teszi hozzá, hiszen nem kedveli túlzottan a rázós helyzetetek, még úgy sem, hogy alapból elég bevállalós személy.*
- Tehát egy nagyon is veszélyes valakiről van szó. Biztos, hogy egyedül el tudsz vele bánni?*dönti egy picit oldalra a fejét. A következők hallatán viszont megrántja a vállát.*
- Valamelyik felnőttnek gondolom. Hát az lehet, de nem gondolod, hogy érdekelné őket a tény, hogy egy démon rohangál a környéken?*érdeklődik. Neki ez teljesen kézenfekvő megoldás lenne, de persze vannak olyanok, akik jobb szeretik egyedül megoldani a problémájukat.*
- Remélem azért nem megoldhatatlan problémák lesznek.*sóhajt egyet. Érzi a témaváltást, de ebből azt veszi ki, hogy Nil nem szeretné feszegetni az előzőeket, így akadékoskodás nélkül válaszol.*
- Még hátra vannak a vizsgáim, szóval addig tanulgatom az anyagokat és próbálok nem izgulni túlságosan. Aztán remélem, hogy minden menni fog.*mosolyodik el. Nem szereti az ilyen dolgokat, szóval minél hamarabb szeretne túllenni rajta.*
- És mi a helyzet veled? Te is vizsgázol igaz? És túlestél már rajtuk?*érdeklődik most ő is, majd lábait lazán keresztbe téve várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Belső kert - Page 13 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 2:13 am

-Hát igen, az elég rossz, ha már van valakid , és akkor akarnak bealakítani, nyugi némely szülő elég kemény tud lenni, főleg ha a lányuknak, vagy fiúknak nem éppen nekik tetsző pár lép fel a színre.*na igen erről van némi fogalmam, hiszen az Alucard szülőkkel megvolt a találkozó és ahogy sejtem egyik se igazán kedveli a képemet, de talán megszoknak, ha az idő is úgy akarja. A következőre csak bólintok, a felállásos témára viszont halványan el is mosolyodom.*
-Majd pár perc múlva látni fogod, ha itt maradok sokáig tuti itt alszok be, a szobába azért legalább meleg van..*felelem majd amikor a lemaradás jön szóba, csupán csak ingatni kezdem a fejemet.*
-Hát az ettól függ mi az a csomó dolog amiről lemaradtál. Valamiről megéri valamiről pedig nem, bár tény hogy elég sokáig lehettél otthon, talán volt az majdnem egy év is..*gondolkozok fennhangon, bár annyira nem ismerem a lányt, hogy ilyet számon tartsak, csupán csak halvány tippelés volt részemről, nemsokára azonban a démon kerül szóba, amire csak megrántom a vállamat, amikor józan vagyok azon agyalok hogy mit kéne tenni ,nem akarok még bódult állapotban is ezen vacilálni.*
-Öh azt nem mondtam hogy elbánni, odáig még nem terjed ki a terv, egyenlőre még csak a szembeszállásnál tartok, de pár dolgot már túléltem, nem most akarom beadni a kulcsot.*láthatólag nem igazán érdekelnek az erőviszonyok , bár tudom én is belül hogy szemtől szembe nem sok esélyem lenne Alestor ellen, de hát ez ellen most nem tudok mit tenni.*
-Szerintem van elég bajuk, na meg nem adnak minden diák szavára, én Siderisen kívül alig beszélek más magiszterekkel és hozzá pedig biztosan nem megyek.*azt nem kötöm az orrára hogy miért, legyen csak az én titkom hogy éppen azért mert őt se akarom veszélybe sodorni, elvégre ő a célpont.*
-SZerintem semmi se megoldhatatlan, szóval majd lesz valahogy.*rázom le magamról a témát, és inkább kérdezek némi közelebbi dolgot, mint a vizsgákat, bólogatva hallgatom a szavait, miszerint még van hátra vizsgája, pontosabban mind.*
-Ha tanulsz össze jön, de aznapra ne tervezz sok mindent, a vizsgák fárasztóak szoktak lenni.*adok némi tanácsot, a kérdésére viszont csak bólintok.*
-Már megvagyok velük, próbáltam minél hamarabb végezni nem szeretek semmit se az utolsó pillanatra hagyni.. Főleg hogy ha buknék még Sideristől duplán is kapok, ha már az unoka öccse vagyok illik átmennem hamar nem?*ez amolyan költői kérdés volt, természetesen, de azért ha van véleménye hozzá fűzheti.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 7:12 pm

* Sokaknak nem a kedven helye de nekem nagyon is elnyerte tetszésemet ez a belső kert mi olyan élethű, hogy az ember tényleg úgy érzi magát mintha a szabadban lenne. Nyugodt is mire most szükségem van, mivel éppenséggel gyakorolok nem is más mint pyromágiát. Itt senki se láthat most, így végzem el sorjában az olyan varázslatokat mikre lehetőségem nyílik itt. A párbajterem most tele van mit nem is csodálok így hát továbbsétáltam miután csak bekukkantottam oda hátha még sincs ott senki. De ennek is már több órája s mivel azóta igen csak elfáradtam így most csak lecsücsülök a padra a nyitott jegyzeteim mellé s kissé lehunyva szemeim szuszogok párat. Melegítőegyüttest viselek mi fekete színű és oldalán egy sötétlila csík fut végig, hajam szépen felfogva a fejem búbjára szemeim körül pedig tényleg enyhe smink mivel nem készültem ki nagyon ennek a gyakorlásnak, feleslegesnek tartottam. Muszáj összekapnom magam mert évet ismételni semmiképpen nem akarok s bár megfordult a fejemben, hogy segítséget kérek valakitől úgy hiszem erre semmi szükségem mivel csak nagy izgalmamban vagyok figyelmetlen s néha nehezen esik le mit is kéne csinálnom de ebben ugyan ki tudna segíteni? Meg amúgy is ciki nah...*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Belső kert - Page 13 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 7:27 pm

*Most már teljes nyugalommal sétálok végig a hosszú folyosókon, ugyanis a vizsgákat szerencsésen magam mögött hagytam és mivel már sentinel se vagyok, így enyém minden szabadidőm. Meg kell vallanom magamnak, isteni érzés egy kicsit nyugiban lenni, túl sok volt már ez az egész, meg hogy a picik is a nyakamra jártak, oldják meg maguktól a dolgokat. Majd Vixi segít nekik, úgyis hiperaktív az a lány, már amennyire ismerem és a fiú diákok is jobban fognak rá figyelni, mint esetleg rám. Szóval most egy sötétkék farmerban és egy szürke színű pulóverben sétálok egészen a belső kert irányába, miközben kócos tincseim közé túrok, de csak azért, hogy valamivel is elfoglaljam magam. Nem tudom, miért is tartok most épp a kertbe, talán hiányzik a növényzet, haza mégse akarok utazni, se máshová és ha már egyszer tél van és hideg, a növényzet se oly csodás, én pedig szeretem a szépet. Szóval nyugodtan nyitok is be a terembe, majd tekintek körbe, beszívva a virágok friss illatát is, majd magam mögött az ajtót is becsukom finoman és kezeim zsebeimbe teszem, hogy aztán teljesen lazán haladhassak tovább...*
- Jas? *teszem fel a nagy kérdést, amikor kiszúrom az ismerős lányt az egyik padnál. Azt se tudom, hogy mikor láttam utoljára, de azért örülök neki, nem tudom ezt tagadni, így mosolyodom el kissé... Na igen, kezdek emlékezni, még amikor Nath-el kavart, akkor beszéltünk, azóta biztosan remekül megvannak, így rögtön eltűnik a mosoly képemről, miközben nyugodtan lépek oda hozzá és ülök is le mellé.*
- Mit tanulsz? *kezeimmel megtámaszkodom a padon, majd így hajolok közelebb hozzá, megfigyelve a könyvét is, na meg a jegyzeteket, tehát amik nála vannak és azért hamarosan leesik ám, hogy mi az.*
- Pyrot? Csak nem a közeljövőben vizsgázol belőle? Elég jó tárgy, biztos simán menni fog. *exos tárgy, tehát természetes, hogy nekem ment, na meg, érdekelnek is az elemi mágiás varázslatok, így nem meglepő, hogy igyekeztem jól is alakítani belőlük.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 7:42 pm

* Hosszú órák óta tanulok már a kertben, néha rálesek az elméletre is mivel sikeresen pálcamozdulatot is rontottam de leginkább létre is hozom a varázslatokat hisz ezzel van a legnagyobb gondom mire nem hittem, hogy az lesz. Viszont nekem is véges az energiám így szuszogva csüccsenek le a padra hol kis ideig behunyom a szemem, ekkor hallom meg az ajtó nyitódásának és csukódásának hangját mire felsóhajtok.*
- Ez nem igaz....* morgolódom cseppet mert hogy az embernek nem lehet egy nyugodt perce sehol azért ez már nonszesz. Mégis mikor meghallom az ismerős hangot úgy pattannak ki szemem és borítom fejem a hang irányába, ezer éve nem láttam Calebet így egy kedves mosoly húzódik szét pofimon ami övén is látható, de az nem lesz olyan tartós mint gondoltam.*
- Valami baj van?* tolom fel magam normális ülőhelyzetbe, így hirtelen nem tudom mire vélni mosolyának lefagyását így hát meg is tudakolom ezt. Ahogy leül mellém úgy fordulok kissé felé, örülök, hogy rendben van mondjuk ez csak első pillantásból tűnik így de majd kiderül szerintem ha tévesen ítélkezem.*
- Hogy vagy mostanság? Ezer éve nem láttalak...* érdeklődöm felőle, hisz eddig nem volt ennyire ellentétes az érdeklődés körünk, de hát biztosan van erre ép kéz láb magyarázat.*
- Ezt.* sóhajtok és a jegyzeteim felé nyújtom mire láthatja, hogy pyromágiát olvasgatok és gyakorlok is egyben. Szavaira kissé elhúzom a számat és lejjebb csúszom a padon, nem ő az aki előtt titkolózni fogok bár így is cinkes.*
- Úgy is lehet mondani... pontosabban másodjára.* pirulok el kissé látványosan kerülve tekintetét. Torkomat megköszörülve pislantok felé én inkább rá terelem a szót, láthatja, hogy kellemetlen ez nekem.*
- És neked hogy mennek? Érdekesek a pályáid?* az enyémen nagyon is, tetszenek tehát érdekesnek tartom őket, de hogy ezzel a fiú hogy áll azt nem tudhatom. Lehet unja az egészet.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Belső kert - Page 13 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 7:54 pm

*Nem számítottam arra, hogy a mai napon társaságba botlok, de nem zavar, hiszen szeretek én dumálni és úgy is manapság túl unalmasan telik az életem. Tehát mosolyogva köszöntöm a lányt, akit hamar kiszúrok ám, de a gondolatoknak hála sikeresen eltűnik ez a szép mosoly és most már picit komorabban közelítem meg, egészen a padjához sétálva, kérdését hallva pedig vállaimat is megvonom, majd kihúzom zsebeimből kezeimet is.*
- Csak a pasidra gondoltam. Jól megvagytok? *tudakolom tőle és sejtheti, hogy kire gondolok, hiszen annak idején még a szex is szóba kerül ilyen szinten közöttük, tehát én már elvből gyűlölöm Nath-et, úgy, hogy még csak nem is ismerem. *
- Megvagyok, sokat tanultam, de nem igazán történt velem említésre méltó dolog, dög unalmas az élet, ennyi. *dobom is le magam mellé, ennyire zárva a dolgot, de mivel én már érdeklődtem, így vissza nem óhajtok kérdezni, inkább olvasmánya felől tudakolózom, amire meg is kapom ám a választ, így tekintek a pyros cuccra és már beszélni is kezdek, melyre szájhúzás a válasz, így vonom fel szemöldököm is.*
- Másodjára? Mi történt veled? Én régen meg mertem volna esküdni, hogy stérber vagy. *vigyorodom el jókedvűen, láthatóan nem tartom gáznak azt, hogy megbukott, bárkivel előfordulhat.* - Rossz napod volt? *erre fogom, nem is másra, de szerintem úgyis menni fog neki a következő alkalommal. *
- Érdekesek voltak, ugyanis kész vagyok minddel... Szóval, én már biztosan harmadéves leszek, ahogy te is. *teszem kezem bíztatóan vállára, de csak egy rövid időre, nem hagyom most ott sokáig.*
- Ahj, unom magam... nem akarod feldobni az estém? Szórakozhatnánk egyet vagy fene tudja, csak kéne már valami, ami leköt. *elég volt a tanulásból, sőt sok is, szóval most már igazán változtatnék, jöhetne a jól megérdemelt pihenés már végre.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 8:11 pm

* Furcsa ez a reakció most Calebtől mit nem tudok mire vélni egészen addig, míg nem egy teljesen elfeledett, régmúlti dolgot hoz fel mire annyira nem gondolok már magam sem, hogy egy hosszú pillanatig nem is tudom miről beszél.*
- Nincs pasim Caleb, mióta szakítottunk senkim se volt, egyszer összeakadtam valakivel egy rövid időre de az minden volt csak nem kapcsolat.* sóhajtok egyet és a fene se érti, hogy ettől most ő miért komorodott el ha így is lenne. Viszont remélem, hogy ő jól van s bár nem csattan ki az örömtől és a boldogságtól szavai közben de reményeimet beigazolja.*
- Kicsit kesernyésen hangzott ez.* pillantok rá de ez nem tart sokáig mivel a pyromágia kerül szóba és a vizsgákra így elpirulva nézek a teremben másfelé, igazából mindent jó most nézni, így biztosan elkerülöm a szánakozó vagy éppen csalódott tekintetét. Szavaira viszont összevont szemöldökkel, mosolyogva fordulok felé hirtelen s lököm meg lazán lábát.*
- Menj már nem vagyok az... nem a tanulás teszi ki az életem. csak az utóbbi időben.* igen, ha felkészülésről van szó még jó hogy sok időt fordítok erre de szoktam azért mást is csinálni.* - Semmi, figyelmetlen vagyok.* vonom meg a vállam, legalábbis szerintem erről van szó. Kiderül, hogy ő már végzett is velük így vigyorogva döntöm oldalra a fejem.*
- És én vagyok a stérber... na de örülök neki. Remélem én is követlek majd harmadikba.* reményteli pillantom elárulhatja, hogy nagyon is vágyom harmadikba, biztató mozdulata pedig még mindig tök természetes számomra így mikor látványosan szenvedni kezd kuncogni kezdek.*
- Na hát így sem láttalak még.* csukom be egy könnyed mozdulattal könyveim és füzeteim.* - És mire gondolsz? Vigyelek el a klubba vagy esetleg menjünk a játékterembe játszani?* nem zárkózom el a dologtól bár sokat biztos nem fogok inni, mivel holnap vizsgám van.*
- Induljunk el és közben kitaláljuk mi is legyen ezzel határtalan unalmaddal...bármit csinálunk azt hiszem át kéne öltöznöm és egy kabi is kéne ha esetleg kimegyünk.* javaslom ezt, tehát fel is állok és remélem ő is követ mivel itt tudom, hogy nem szeret lenni csak néha jár erre.*
- Egy táncikálás jól esne... talán kissé ellazulok tőle ami szerintem jót fog tenni. Benne vagy?* pislantok fel rá, lehet fura lesz neki ez, hisz ő még úgy tudja bot lábam van és olyan merev vagyok mint egy darab fa de hát változtam én is menet közben sokat, ha akarja kiderítheti, hogy mikben.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Belső kert - Page 13 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-04, 8:26 pm

*Nem tudom, hogy miért hozom még fel ezt a témát, tényleg ezer egy év volt ez az egész, de hát nah, ha kíváncsi, én aztán őszintén felelek neki és ahogy hallom szavait a meglepett pillantások után, úgy pislogok rá, eleinte még elkerekedett szemekkel, majd mosolyom visszatér.*
- Oh, hát értem... Azt hittem, hogy még mindig Nath van a középpontban, de jó tudni, hogy nem. *ülök is le mellé full lazán, nem zavartatom én magam.* - Nem illettetek össze. *szól belőlem a férfi, szóval hát nah, én már csak ilyen vagyok... Viszont mesélek picit magamról, de ahogy hallom, Jas szerint ez nem hangzik túl jól és belül én is tisztában vagyok ám ezzel, de nem tudom, picit belefáradtam már a csajozásba is, nem érzem annyira jónak.*
- Hát ez van, majd lesz jobb. *pillantok bele szép szemeibe, majd térünk rá a tanulásra és a vizsgákra is, hiszen tanul, az a pyros jegyzet erről árulkodik és bár régi ismerősök vagyunk, most mégis jobbnak látjuk eleinte ezeket az alap témákat emlegetni, így egyikünk se fogja megégetni magát, bár most már nem félek ettől, rég voltunk mi együtt.*
- Szóval figyelmetlen, te mindig az voltál. *hát igen, ennyit tudok ám róla. Viszont az én vizsgáim már megvannak, nincs több hátra, amiért egy kis beszólást is kapok, mire önfeledten nevetek fel.*
- Lebuktam... nincs mit tenni. *vigyorodom el, majd ez után simítok végig vállán egy rövidke időre és végül jöhet a világfájdalom is, hogy nem tudok mihez kezdeni magammal. Nem tudom ám, hogy miért, úgy néz ki, ez vagyok most én, unatkozom és ha már itt ez a szépség, hát segíthetne jobbá tenni az estém.*
- A játékterem uncsi, de a klub nem hangzik rosszul. *gondolkodom el mindezen, de tény és való, régen nem ilyen voltam, de én is felnövök ám lassan, talán túlságosan is lassan és át is értékelem a dolgokat, tudom, hogy a múltban is tettem dolgokat, amiket nem kellett volna, de már késő bánat, nem is fogom azokat visszahozni vagy említeni.*
- Szerintem találkozzunk az aulában, én így megyek... Majd felmelegítem a testem odakint, de egyébként minden van nálam. De te nyugodtan csípd ki magad, tudom, hogy ezt akarod. *ahogy megindul előttem, úgy csipek bele hirtelen egy picit popsijába, majd ez után az eget szemlélve kezdek el fütyörészni, mintha nem csináltam volna semmit se az előbb, tehát tök természetes ez az egész, soha nem fogom úgy kezelni, mint egy idegent, nincs mit tenni.*
- Hmm, te és a tánc? Hát, amíg leérünk meglátom, hogy benne vagyok-e. Tudod Jas, túl szeretném élni az estét. *kacsintok rá, de idő közben megérkezünk a lépcsőkhöz, ahol minden bizonnyal ő felfelé indul meg, én pedig lefelé és közben még egy testfelmelegítést is elvégzek magamon, hogy kint se fázzak és a falnak dőlve várom a bejárati ajtó mellett a leányzót.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-09, 6:09 pm

*Kedves Tom barátunk nagy nehézségek árán ugyan, de sikeresen megtalálta a belső kertet, hogy egy kis nyugalomra leljen, minek után nem tud menni vizsgázni egyéb okok miatt. Szóval, kis karakterünk szépen belép a hatalmas tölgyfaajtón, s szemei elé tárul egy gyönyörű kert, ahol a tél jelei már megmutatkoznak. Igaz, itt nincs olyan hideg, mint a kastélyon kívül. Tom csendesen becsukja maga után az ajtót, s zsebre tett kézzel, szép lassan battyogva és önmagában elmélkedve lépdel, s megcsodálja a kertet. Egyébként egy sötétbarna bakancsot, kopott farmert, és egy vastag kapucnis, szürke pulóvert visel, csak a biztonság kedvéért, nehogy megfázzon. És mint mindig, ennek a pulóvernek is fel van gyűrve az ujja, így alkarjai kilátszódnak. S kezei ,mint már említettem, a farmerja zsebeiben pihennek.*
~ Gyönyörű… Rég láttam már ilyen szépet.~ *szép elmélkedős korszak, valahogy nincs kedve most másra koncentrálni, így csak lépked és csodálkozik, hogy itt számára mennyi ismeretlen és gyönyörű növény található meg.*

Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Belső kert - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime2011-12-09, 6:20 pm

*Nincs túl sok kedvem semmihez se ezen a mai napon, egyszerűen fáradtnak érzem magam és ez a hűvös idő is elveszi a kedvem a mozgolódástól. Talán ez az oka annak, hogy most Seinával együtt elhagyjuk a klubhelyiséget és egy olyan hely felé indulunk, ahol minden meleg, de mégis láthatunk egy kis növényzetet. Egy fekete, hosszú nadrág van most rajtam, melynek szárai egy magassarkú, fekete csizmába vannak tűrve, amelyek a térdemig érnek és bőrből készültek természetesen. Övemhez egy hatalmas tőr van erősítve, illetve a pálcám és felülre az ezüstös színű póló fölé még egy fekete, derékig érő kabátot is húztam, melynek gombjai nincsenek begombolva, de mégis igazán szépen mutat így az összhatás. Kreol arcomra egy kis füstös árnyalatú sminket tettem és hosszú, barna tincseim is kibontva hagytam a mai napra. Más nincs most nálam, csak kopogó léptekkel sétálok végig a folyosón, a fekete színű rozsomákkal magam mellett, egészen addig, míg be nem érünk a belső kertbe, melynek ajtaját be is csukom magam után, így nézve körbe.*
- Hűha, nem rossz... *nem sűrűn járok itt, sőt... igazából csak egyszer nyitottam be ide sentineli járőrözésem közben, de akkor nem volt időm nézelődni, most viszont van, így izgatottan lépkedek befelé, majd szúrok is ki egy fiút, akit szerintem még nem láttam.*
- Hahó, szia. *mosolygok rá, integetve is felé, majd oda is lépek hozzá, a famulusom pedig csak megszaglássza lábát, de láthatóan nem közelít hozzá jobban.*
- Öhm, nem tudom, hogy zavarlak-e, de mivel még nem ismerjük egymást, ezért ide jöttem. Vixi vagyok, az Exortus házból, ő pedig a famulusom, Seina! Te ki vagy? *szép szemekkel pislogok rá, miközben a rozsomák kényelmesen elfekszik a puha fűben, én meg lassan leülök mellé, méghozzá törökülésbe és jobb kezemet az állat fejére teszem, hogy lassan cirógassam őt beszélgetés közben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
13 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: