Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-14, 11:11 pm

*A szokásos 'helósziahogyvagy' lerendezése után már az iskola kerül szóba, amiről sokat ugyan nem tudok elmondani, hiszen még csak egy órán voltam. Mondok pár szép szót a lányról, aztán kicsit furcsán nézek, amikor eltűnik a vízben, nem értem, most mit is csinál.*
- Igen az az egy hét gyengélkedőn töltött idő megtette a magáét. *ecsetelem a felépülésemet, ez után térek rá a tanulásra, és az iskolai eredményekre, úgy hallom a lánynak megy az oskola.*
- Megyeget, az első órám nem sikerült rosszul, azt hittem vészesebb lesz. Ismerkedem, veled együtt olyan három-négy lány van, akivel már többször is találkoztam. Gondolom neked több ismerősöd van. Ja, és nem rég beszéltem .. Alinox-szal, ha jól emlékszem, ő említette, hogy ti nagyon össze vagytok nőve. *emlékszem vissza a másik lánnyal történt beszélgetésre, közben Corina még egyszer alámerül. Összehúzom a szemöldököm, majd én is lebukom a víz alá, majd mikor mindketten újra fent vagyunk, tanácstalanul nézek rá.* - Tulajdonképpen miért is merülsz le? Nem láttam semmi érdekeset. *értetlenkedem.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-14, 11:17 pm

*Nagyon pocsék lehet a gyengélkedőn feküdni ilyen szép időben, így eléggé megsajnálom a fiút.*
-Aham, hát majd belerázódsz. *Mondom mosolyogva az iskolára és a barátkozásra vonatkozóan, majd ismét hallgatom mit mond.*
-Igen, jóban vagyunk ... de te miért csak lányokkal barátkozol. *Mondom nevetve, bár kissé értetlenkedve, hiszen logikus lenne, hogy fiúkkal is haverkodik.*
-Hát, igazából nagyon szeretek a víz alatt lenni, de úgy nem tudok beszélgetni veled, és a hajam is szeretem ha vizes. *Mondom mosolyogva.*
-És hogy tetszett az óra, amin voltál? *Kérdem a fiút, hiszen nem is tudom, milyen órán lehetett, de biztos jó volt.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-14, 11:22 pm

- Hát, ez van, ezt kell szeretni. *vonom meg a vállam a gyengélkedős, ismerkedős téma után.*
- Hát, barátkoznék én srácokkal is, de eddig így hozta a sors. A szobatársamat, Victor-t sem láttam még soha, kíváncsi lennék, mi a jó francot csinálhat. De, majd lesznek haverok, van még idő. *mosolygok, ezután lemerülünk, majd ennek okát vitatjuk meg.*
- Aha, értem. Az úszás az egyik legszebb sportág. *válaszolom, én így gondolom, sokszor nézem a tévében a világbajnokságokat.*
- Hát elég vegyes érzelmekkel jöttem el. Toxicológia volt, és beküldtek egy kriptába, hogy szerezzünk hullákról szemet, vért, emberi hamut. Utána megcsináltuk a 'Fájdalom porát', amitől szenvedsz, mint atom, és a párunkra fújtuk. Na ez nem volt valami kellemes, de úgy hallottam, itt ilyen órákra számíthatok. *mesélem az első Toxicológia órám élményeit.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-14, 11:30 pm

*Miután túl vagyunk a gyengélkedős témán, lassan áttérünk a haverokra. Elég fura, hogy eddig csak lányokkal találkozott, de ez van, majd összehaverkodik pár fiúval is.*
-Értem. Én is kb. egy hét után találkoztam először az egyik szobatársammal. *Mondom mosolyogva, hiszen eléggé meglepett, amikor Mystralban elém állt, hogy ő a szobatársam.*
-Igen, én is nagyon szeretem, és már alig várom 2012 nyarát, mert a muglik olyankor tartanak olimpiát, és nagyon szeretnék ott lenni, mint néző. *Mondom lelkesedve a fiúnak, hiszen tényleg nagyon várom már.*
-Uhh, az nem lehetett valami kellemes. Igen, én is úgy hallottam, hogy a toxicologia elég durva tantárgy. *Mondom egy kisebb fintorral az arcomon, de hamar visszanyerem a mosolygásom.*
-Én először Misztikus Lények Ismeretén voltam. Az nagyon tetszett. *Mondom mosolyogva, majd kikönyökölök a medence szélére, mert már eléggé elfáradt a lábam a sok állástól, meg kapálózástól.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-15, 12:02 am

*Úszni jöttem, aztán összefutottam Corinával, akivel már egyszer beszélgettem, így nem sok idő maradt a sportra.*
- Ha jól tudom akkor Angliában lesz, Londonban. Mindig is kíváncsi voltam, hogy Londonban tényleg olyan pocsék-e az idő, mint ahogy azt mondják. Drága mulatság ám egy olimpia. *mondom a lánynak, bár nem igazán aggódom magam miatt, hiszen a szüleim könnyen tudnák finanszírozni az utunkat. Most, hogy így emlegettük, nem is tartom olyan hülye ötletnek, hogy kinézzünk.*
- Először azért aggódtam, mert én nem vagyok oda az ilyen mérgekért, meg kémiai dolgokért. De maga a por elkészítése nem volt nehéz. Bár én a többi tantárgyról durvább dolgokat hallottam. Hulla felélesztése, tiltott mágia, stb... *vetek rá egy aggódó pillantást, de ő már biztosan volt ilyen órákon, csak én vagyok az újonc.*
- És milyen misztikus lényről tanultatok? Griffek, sárkányok ? *kérdezem a lánytól, hiszen szomjazom az információra, az iskola első pár óráin elég nagy a lelkesedésem, aztán belefáradok, és alábbhagy általában.*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 8:06 pm

*Azt hiszem egy kis úszás nem fog ártani, így aztán nem várok sokat, és egy törölközővel, illetve egy úszó nadrággal természetesen rajtam, el is indulok az uszoda felé. Tudom hogy van itt ilyen, de eddig nem igazán használtam ki. Persze nem is én lennék, ha egyedül tartanék, hiszen Venethia drágám ismét velem tart, bár mivel ő nem szeret úszni magam sem értem, miért nem tud néha legalább megválni tőlem. Minden esetre nemsokára meg is érkezek a terembe, ahol körbe nézve le is dobom a törölközőmet, majd a víz a medence felé veszem az irányt.*
-Na mivan kislány nem jössz?*pillantok hátra egy félmosollyal a famulusomra, de ő egy morranással kissé megemeli büszkén a fejét jelezve, hogy egyáltalán nincs kedve ilyesmihez, s inkább a ledobott cuccaim mellett nyúlik el. Én pedig csak vállat rántva egy fejessel indítok, nemsokára s ameddig a tüdőm bírja végig is úszok a víz alatt. Fura napok állnak mögöttem, néha meg is fordul a fejembe Vixi akivel még a klubban futottam össze, kíváncsi vagyok milyen lesz a találkozásunk, amikor kevesebb alkohol társaságába tisztább fejjel futunk össze.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 8:16 pm

*Már egy ideje az uszodában vagyok és éppen a lány öltözőben tartózkodom, ugyanis nem ártana átvennem a ruhámat, így tart el egy kis ideig, mire bele is bújok fekete bikinimbe, mely szépen ki is emeli szép vonalaimat. Vékony vagyok, talán túlságosan is, de mégis izmos, látszik rajtam a harciasság, hiszen nő létemre kezeim és hátam is szép izmos, hasamon semmi felesleg sincs, tehát tökéletes az összkép. Formás domborulataim is kellően nagyok, nem túl picik, tehát igen csak nőiesek, de mivel még csak 16 éves vagyok, ezért van idejük még további fejlődésre. Barna tincseimet is még megmozgatom, hogy jól álljanak és bár tudom, hogy üres az uszoda, mégis azért jól akarok kinézni. Ahogy viszont most már csak a bikiniben, mezítláb sétálok ki a medencéhez, úgy szúrom ki a számomra igen csak ismerős nagymacskát, majd tekintetem rögtön a vízre esik és úgy látom meg Doriant.*
- A fenébe, azt hiszem, hogy már foglalt ez a hely. *igen, felismerem őt és bizony jó pár dolog rémlik még abból az éjszakából, ami miatt eléggé utálom magam, de nincs mit tenni. Oh de kár, hogy az öltözőben vannak a tőrjeim, de inkább csak hirtelen fordulok sarkon, majd igyekszem jó gyorsan visszatérni az öltözőbe, hogy mielőbb elhagyhassam ezt a helyet. Igen, menekülök előle, mert nem akarok beszélni arról a dologról, arról a csodálatos csókról, hiszen nekem nem kell pasi, még mindig nem és az az egész fura volt, valahogy nem rám vallott és az a fránya alkohol, teljesen lejárattam magam.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 8:26 pm

*Élvezem a vizet, hiszen bár nem vagyok rendszeresen sportoló mégis néha egy kis úszás nem árt, főleg mivel ki is kapcsolja az agyamat. Venethia egész jól elvan nyújtózkodik, néha megrágcsálja a törölközőmet, viszont amikor az ismeretlen lány feltűnik, nem én leszek a szerencsés aki megpillantja, hanem éppen az én drága kedvencem. A hóleopárd pofija cseppet morcosabb lesz, s bizony úgy tűnik észre véve hogy itt az idő, hogy revansot vehet, hirtelen kel fel, s iramodik meg a lány felé, amikor az el akarja húzni a csíkot s fogaival finoman megfogva a bikinit, bizony nem engedi be a lányt az öltözőbe. Amúgy famulusomnak remek érzéke van hogy fogjon meg valakit, úgy hogy ne essen bántódása, és itt most a ruhára gondolok, hiszen nem tesz kárt a bikiniben, viszont ha a lány tovább mozog, lehet rosszul jár. A morranásra viszont amit ezután kiejt már felfigyelek és kissé érdeklődve figyelek hátra, s veszem észre a lányt, akin a klubban ellentétben most kevesebb ruha van, s bizony van lehetőségem megnézni most jobban. Szép karcsú , de izmos alak, igen harcias mint sejtettem a viselkedéséből, mégis tökéletes összképet nyújt a teste. Mondhatni nagyon szép látványt nyújt nem csak az én, hanem bárki szemének is.*
-Remélem nem azért akartál elmenni mert itt láttál. Nem hinném hogy ennyire rosszba lennénk, vagy igen?*kérdezem egy félmosollyal, de mégis kíváncsi tekintettel, miközben közelebb úszok a parthoz, szeretném megtudni hogy mit érez, vagy gondol a multkori után, s bizony nem is félek majd megkéredzni tőle. Venethia kissé büszkén engedi el, miközben csak lefekszik a hideg kőpadlóra.*
- Amúgy Szia Vixi, hogy vagy? *kérdezem, miközben kezeimmel megtámaszkodok a medence szélébe s fejemet ráhajtva egyenesen őt kezdem el fürkészni kíváncsi tekintettel.*
-Csinos vagy, jól áll rajtad ez a ruha.*dícsérem meg, persze veheti bóknak is, de nem feltétlenül annak szántam, csupán elmondtam amit látok és gondolok, evvel csak nincs baj.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 8:36 pm

*Ahogy kiszúrom magamnak az ismerős fiút, hirtelen dermedek meg, majd pár halk szót szólok és már fordulok is meg, így húzva el innen a csíkot, hogy lehetőleg sikeresen elkerüljem a számomra bizonyára kínos beszélgetést. De ahogy a famulus megindul felém, csak picit elkerekednek a szemeim és kezeimet is felé tartom tiltakozóan, de ahogy a bikinim alsó részét harapja meg kissé, hirtelen nyúlok oda a fejéhez.*
- Hé, ereszd el, ez nem játék! Rossz cica! ~ bárcsak itt lenne a tőröm... ~ *na de csak az egyik szék felé tekintek, amely nemsokára fel is emelkedik, így indulva meg a nagymacska felé, akit fejbe is óhajtok vele kólintani, hogy eressze csak el a ruhámat, de ekkor hallom meg Dorian hangját, így a szék hangos puffanással ér földet, én pedig hirtelen fordítom felé a fejem, vakarva meg kissé tarkómat is zavaromban.*
- A múltkori után nem terveztem, hogy ilyen hamar ismét találkozunk és le akartam lépni, na és? Én dolgom, hogy mit teszek... *jelentem ki és ahogy a cicus végre elerszt, úgy lépegetek hátrébb cseppet, de ahogy figyelem, Dorian most már szemmel láthatóan velem foglalkozik, amihez nem sok kedvem van és lehet, hogy még mindig jobbnak látnám elkerülni ezt a beszélgetést és az úszásról is simán lemondok mára.*
- Remekül... *bököm ki röviden és tömören, majd amikor meghallom a bókot, hirtelen nem tudok mit mondani, ismét belepirulok a dologba, hiszen alig van rajtam valami és hamar össze is húzom cseppet magam, így ölelve át testemet a kezeimmel.*
- Ne mondj ilyeneket! Én nem akarok a múltkoriról beszélgetni, sokat ittam és kifordultam magamról, tehát vegyük úgy, mintha semmi se történt volna, jó? *teszem fel a nagy kérdést, így lépkedve hátra a falig, aminek csak neki is dőlök, onnan figyelve a másikat. Még mindig szívesen lelépnék, de ez nem olyan könnyű dolog, így inkább csak a fiú arcán nyugtatom a szemem és mivel csak a fejét és kezeit látom, egy picit se nézem meg magamnak, hiszen a testéről jelenleg fogalmam sincsen.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 8:51 pm

*Venethia-t viszont olybá tűnik nem érdekli a védekezés, nem bántani akarja ő csupán csak megakadályozni cselekvésében, s bizony a szavakra a lány némi morranásnál többet akkor sem kap, csupán csak megrázva bundás fejét jelzi, hogy biza ő nem fogja elereszteni ameddig észre nem lesznek véve. A lány viszont csúnya módon fejbe akarja vágni az én drágámat, de olybá tűnik pont időbe szólalok meg, s figyelem meglepetten a széket, amint puffan a földön.*
-Öhm.. lemaradtam valamiről?*kérdezem, a famulusom viszont hátra csapva a fülét fújni kezd a lányra, jelezve, hogy nem éppen tetszett neki ez a terv, még hogy őt fejbe kólintani? Azt már nem, ez pedig nem volt jó pont a lánytól felé. Minden esetre miután már látom őket, s megcsodálom a bájait is, Venethia elengedi őt, s el is helyezkedik a ruháimnál, én viszont csak érdeklődően kezdek bele a beszélgetésbe.*
-A tied, de azt hittem, azért ennyire nem haragszol meg rám, vagy valami rosszat tettem hogy kerülni akarsz?*faggatózok tovább kíváncsian csillanó szemeimmel a lány felé, akinek rövid válaszára nem tudok mit mondani. Úgy tűnik valamiért unszimpi lettem neki, pedig itallal mennyire aranyos volt... Na de ahogy látom a szavaimra a pirulást, ismételten elmosolyodok, na igen ezt már szeretem, hiszen a klubban is láthattam párszor ezt a páratlanul szemet gyönyörködtető jelenséget.*
-Csupán csak elmondtam amit gondolok, ne félj már attól, ha valaki megdícsér, inkább légy büszke rá, nyugi nincsenek hátsó szándékaim, és valahogy sejtettem, hogy picit más lesz az újboli találkozó. Amúgy nehezen lehet elfelejteni.*teszem hozzá egy nyugodt mosollyal, hiszen egy része remek volt, egészen a sírásig.*
-És adsz még egy esélyt az ismerkedésnek így? Mondjuk tiszta lappal?*kérdezem, s hirtelen ki is emelkedek a vízből kinyújtva felé a kezem, s így láthatja is nyulánk testem, ami azért nem olyan mint a geribes lóé hiszen van rajta némi izom, bár nem is testépítő forma.*
-Dorian Deamer.*ha már mindent újra kezdünk úgy illik, hogy bemutatkozok ismét, majd miután ez megtörténik úgy süppedek vissza a medencébe.*
-Biztosan szerény személyem miatt ki akarod hagyni az úszást? Szerintem elég nagy ez a medence kettőnknek is, de ha zavarok elmehetek ám..*döntöm oldalra a fejemet. Bizony tesztelem, ha elküld tényleg utál, ha nem akkor talán van esély az ismerkedésre.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 9:05 pm

*Meglepő vagy sem tőlem, de bizony a székkel kissé meg akarom regulázni a nagymacskát, amely tervem nem lesz sikeres, hála Doriannak is, ki hamar kiszúr ám engem is, így a szék a földön köt ki, én pedig picit zavartan nézek rá. Mégis csak a famulusát akartam bántani, amit talán nem engedne és mivel másodéves... nem igazán kéne ujjat húznom vele. Van egom, tehát tudom, hogy erős vagyok, de nem tudom, hogy mire képes ez az állat, így csak jól láthatóan az alsómra mutatok.*
- Igen, nem enged el! *jelentem ki mérgesen és nem tud meghatni a fújása... Viszont ahogy a fiú jól hallhatóan beszélgetést kezdeményez velem, én csak halkan sóhajtok, miközben Dorian arcát kezdem el fürkészni.*
- Én tettem valami rosszat, amiért kerülnöm kell. *fogalmazom át szavait és magyarázom is el neki mindazt, amire gondolok, de ahogy megdícsér, már nem tudom visszafogni magam és bele is pirulok a dologba. De ahogy hallom, a tiltakozásom most nem érdekli a fiút és még azt se rest elmondani nekem, hogy nem igazán tudná elfelejteni azt, ami akkor este a klubban történt. Kellett nekem pont hozzá odaülni, annyira makacs, hogy az már hihetetlen...*
- Még jó, hogy más. Miért, azt hitted, hogy a karjaidba rohanok? *teszem fel még mindig dühösen a nagy kérdést, próbálva rá zúdítani mindent, hogy igen, utáljon meg ő is engem és akkor minden egyszerűbb lesz. Ha nem keresi velem a kapcsolatot, akkor nem lesz gond.*
- Nem akarok ismerkedni! *jelentem még ki és amikor bolondot csinál magából, tehát kezét nyújtja felém és be is mutatkozik, csak elforítom a fejemet is.* - Cöhh... ez elég gyerekes viselkedés. *teszem még hozzá, miközben inkább el is fordulok tőle, hogy visszasétáljak az öltözőbe, de ahogy hallom a szavait, csak fejemet felé fordítom.*
- Igazad van, elég nagy kettőnknek, de az se hat meg, ha elmész! *nem szoktam én bunkó lenni, mindez ösztönös védekezés, egy terv része, hogy tényleg ne kedveljen. Így lépkedek felé, majd hirtelen ugrok fel a medence szélénél és nemsokára már a víz alá is merülök, egy adag vízet fröcskölve Dorianra, majd ha ez megvan, nem is vagyok rest úgy egy percig odalent maradni, igyekezve figyelmen kívül hagyni, hogy nem vagyok egyedül a vízben.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 9:21 pm

*Venethia, még fúj párat, aztán enged is a lány kérésének, főleg mivel már észre vettem őket, és nemsokára vissza is sétál az egyik sarokba, mi pedig kissé fura, mondhatni talán számomra rideg beszélgetésbe is kezdünk. A sóhajra, és a szavakra csupán csak oldalra döntöm a fejemet.*
-Szerintem egy csókban nincs semmi rossz, és nem hinném hogy bármilyen rossz következménye lenne, szóval nem értem mi volt olyan rossz ebbe, vagy van valakid?..*kérdezem még mindig kíváncsian, hiszen ha van valakije akkor egészen más a helyzet, de ha nem akkor felfújja, legalábbis szerintem. Nemsokára el is mondom, hogy nehéz lenne elfelejteni a dolgot, hiszen azért több történt némi beszélgetésnél, vagy köszönésnél, de nem értem mitől fél? Nem akarok rányomulni vagy ilyesmi, csak ismerkedni, ebben pedig szerintem nincs rossz.*
-Nem vártam, hogy a karjaimba rohansz, kettőnk közül azt hiszem én mondtam, hogy hagyjuk abba..*pillantok kissé komolyabban a másikra, hiszen bár oda figyelek másokra, de nem hagyom hogy minden az én nyakamba legyen varrva, az is ami nem csak az én hibám.*
-Csupán csak gondoltam, talán egy sima ismerettségi beszélgetés bele fér ennyi.*teszem hozzá nyugodtabb hangon, miközben aprón megrántom a vállamat. Ő dolga mit akar ebből, én nem fogok könyörögni neki.*
-Miért nem?*kérdezem szinte azonnal vissza a szavaira, hiszen nem értem, hogy pár pillanatnyi élvezet hogy képes ennyi mindent elrontani.*
-Csak én vagyok kicsit bonyolult gondolkodású vagy tényleg azt veszem, ki hogy nem akarod hogy kedveljelek? Miért?*csupán csak ennyit kérdezek, hiszen szaaviból simán le lehet szűrni, hogy nem kedvel, és ő is azt akarja hogy hasonlóan lássam. A fej elfordításra és a szavakra azonban gond nélkül megyek vissza a medencébe.*
-A történt valami és kerüljük egymást viselkedés se sokkal felnőttesebb..*teszem hozzá amolyan kiegészítésként, még mindig nyugodt hangon. Ha ideges lennék se mutatnám ki, de szerencsére nem tud felhúzni, kicsit még talán mulattat is ez a morcosság.*
-Hát ha már bejössz anélkül, hogy elküldesz, hülye lennék elmenni.. *mondom, de ekkor ér a víz ami viszont nem zavar be. Lehet azt hiszi ezzel fog megbántani de hát téved, így is vizes vagyok, nem érdekel még pár csepp plussz.*
-Ha versenyzünk, az valamennyire lenyugtat? Ha győzöl megteszem amit szeretnél, ha én győzök elmondod hogy mi a fene bajod van rendbe?*nem túl nagy tét, de számomra mégis gyümölcsöző legalább azt tudnám mitől lett ennyire negatív irányomban. Én csak nyugodtan lebegek a vizen fürkészően figyelve a másikat s várom a reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 9:34 pm

*Hirtelen dermesztenek le újbóli szavai és aprókat kezdek el pislogni felé, majd határozottan rázom meg a fejemet is kissé, így jelezve, hogy nem, nekem bizony nincs senkim.*
- Nincs és nem is kell. *teszem még hozzá ezt a pár szót is, hogy biztos legyen a dolog, majd amikor tovább haladunk a témában és jelenti ki, hogy bizony ő ellenkezett, hirtelen érzem ismét, hogy kellemetlen számomra ez az egész, hiszen tényleg nagyon rámásztam és nagyon is jó volt nekem az az egész és jól is esne ismét, de nem vagyok én ilyen hülye, ennél több eszem van, hogy ne egy olcsó cafkának lásson.*
- Meglehet, de ezek szerint az ital rossz ént hoz előre... *magyarázkodom ismételten, majd jelentem ki még azt is, hogy most már nem szándékozom belemenni az ismerkedésbe. Ez úgy tűnik a mániája, a klubban is mindig ezzel jött nekem, de most már nem tud érdekelni, jobb, hogyha külön utakon fogunk járni és nem nézünk össze soha.*
- Túl sok a kérdés Dorian, én pedig nem óhajtok rájuk válaszolni, felfoghatnád már! *és végül úgy döntök, hogy a vízbe megyek szépen, tehát végülis azt teszem, amiért lejöttem ide az uszodába, tehát úszom egyet. Egy kis ideig a víz alatt is maradok, de azért egyszer csak fel kell jönnöm levegőért, viszont ahogy ismét hozzám fordul, hirtelen jut eszembe Scott, a verseny és hasonló ajánlat, én pedig csak ismét megrázom a fejem és kissé végül közelebb merészkedem a sráchoz.*
- Nem szeretem az ilyen versenyeket, mert általában veszítek. És hogy mi a bajom? Az az egész, hogy sokat ittam, az a vámpír, aki minderről tehet, a csókot, ami iszonyatosan jól esett és minden. Nem akarom megbeszélni, miért nem tudod már felfogni? *nézek rá most már egyre dühösebben, de azért csak kiböktem ám a dolgokat, viszont csak úgy izzanak szép szemeim. Nem haragszom ám rá, csak akarok, valahogy próbálom meggyőzni magam, de nem igazán hiszem, hogy menni fog mindez, így végül csak picit hirtelen merülök le, majd amikor már ismét a felszínen vagyok, csak nyugodtan tűröm hátra barna tincseim.*

//netmegszakadás miatt fagy//
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 11:46 pm


//Olvad//

*Valahogy úgy válaszol ahogy sejtettem, nem tűnik olyan lánynak, aki fut a pasik után, vagy elfogadná az utána futó pasikat, tehát eléggé magányos jellem lehet. Kicsit furcsállom is ezt, főleg egy csinos lánynál.*
-Rendben, ha érdekel nem azért beszélgetek veled, hogy megrendítselek ebben a hitedben, csak akkor nem értem miért vagy ideges olyan miatt ami miatt nem is kéne. Történt valami megcsókoltál én vissza jó volt, tudod könnyeden kell felfogni, főleg ha nem is szeretnél többet.*magyarázom még mindig rendületlen nyugodtsággal bár van egy olyan érzésem, hogy hevesebb reakció lesz a válasz. A következőre azonban kissé oldalra billentve fejemet megrántom a vállamat.*
-Szerintem egész aranyos és kedves voltál akkor, lehet hogy kicsit tanulhatnál, a rossz énedből..*vetem oda egy apró mosollyal, nem érdekel ha ideges, az én nyugodtságomat akkor se könnyű elásni, így aztán ameddig nem mond valami olyat próbálkozni fogok hogy észhez térítsem. Amikor azonban azt mondja, hogy túl sok a kérdés, egyszerűen a szemébe nézek, immáron komoly tekintetemmel.*
-Kíváncsi alkat vagyok. Nem óhajtasz rá válaszolni azért mert lehet kínos lenne, mert te úgy hiszed hogy kínos..*mondom rendíthetetlen magabiztossággal, majd figyelem ahogy a másik bejön a vízbe ezzel jó adagot rám is fröcskölve amit azért nem teszek szóvá, úgy is vizes vagyok, végül csupán csak felhozok egy versenyt, de úgy tűnik ebbe már nem megy bele Vixi, viszont ennek ellenére mesélni is kezd, én pedig érdeklődő, de egyben komoly pillantással hallgatom a szavait. Viszont amikor a végén meglátom a dühös pillantást ,mellyel ha égetni tudna, én már szén és hamu lennék csupán csak merítek egy kis vizet a kezembe, majd a feje fölé emelve szép lassan le is öntöm a fejét.*
-Hűlj le egy picit és nyugodj le, úgy nézel rám mint aki itt helyben meg akarna őlni.*mondom nyugodt hangon de egyben kissé most már komorabb tekintettel is.*
-Az ivás egy dolog, nem hiszem hogy történt volna olyan ami fájna, nem fektettelek le, te se engem, a vámpír támadásokon túl kell tenni, vannak rosszabb dolgok is. Inkább értékelnéd azt hogy nem történt komolyabb bajod..*kezdek bele igencsak komoly hangon most már, jelezve hogy nem viccből mondom amit mondok, s ha nem veszi el pillantását ha minden igaz mindeközben még szemezni is fogunk végig.*
-A csókról pedig annyit, hogy én is élveztem és azt hiszem meg is mondtam, de nem tudom miért úgy veszed fel mint valami katasztrófát, ha jó volt annak örülni szoktak nem bánkódni..*mondom miközben közelebb lépve finoman de magabiztosan megfogom a karját.*
-Félsz attól hogy esetleg ha lenne valakid kötöttséggel járna, és nem lennél szabad, vagy mi a fenétől tartasz?*kérdezem miközben végig az arcát silabizálom, mintha azt akarnám kideríteni igazat fog e mondani vagy sem.*

Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-19, 11:57 pm

*Nem szeretem, hogy ki akar oktatni és olyan szuperül megy neki, mint aznap este is és igen, emlékszem mindenre, tehát a kellemes beszélgetésre is, amely közöttünk folyt és nagyon jó is volt, ahogy az is, amikor magához ölelt vagy a tánc, de amikor előhozakodik azzal az énemmel, csak lesütöm kissé a szemem és hirtelen maradok csendben, most nem visszavágva semmire se.*
- Én nem vagyok egy bunkó lány amúgy se, csak... nem is tudom, hogy miért vagyok most ilyen, ne haragudj, ez se én vagyok csak... nem igazán szoktam ilyen helyzetbe kerülni. *magyarázkodom egy picit, majd nemsokára kijelentem, hogy több kérdésére jelen pillanatban nem áll módomban válaszolni és bizony azért se, mert kínos lenne a számomra a dolog. Így ugrom hát a vízbe és a fröcskölés nem volt szándékos, egyszerűen elmaradhatatlan volt a vízbe kerülésem miatt, így végül miután felmegyek a víz felszínére, nemsokára hallom az ajánlatát, tehát ahogy kihív egy versenyre, de én azt nem óhajtom megadni neki, félő lenne, hogy ismét kikapnék, tehát odasétálok csak hozzá és már magyarázni is kezdek, így válaszolva a kérdéseire is természetesen... Na de amikor a víz elkezd rám csöpögni, csak halkan felsóhajtok, miközben a fejem rázom meg kissé és végül tűröm vissza a víztől előre lendülő barna tincseket.*
- Nem akarlak megölni... *mondom kissé halkabban, de végül vissza is nézek a szemeibe, úgy hallgatom hát tovább a szavait és igen, tudom, hogy jogosak és azt is, hogy igaza van. *
- Akkor biztos köszönetet vársz... hát rendben, kössz, hogy vigyáztál rám és visszahoztál a suliba, meg vagy elégedve? *tárom szét picit kezeimet is, majd tér rá a csókra is, miközben megfogja kezemet is, így picit közelebb lépek hozzá, úgy figyelve hát mindarra, amit mond, de ahogy meghallom a nagy kérdését, még jobban meglepődöm, mint az előbb és ajkam is résnyire kinyílik.*
- Dehogy... én... engem ez nem érdekelne. Nem vagyok pasizós, ezt tudhatnád jól, hiszen már ennyit kiderítettél rólam. Tehát engem nem érdekelne a kötöttség, de még soha... soha nem volt senkim és nem szeretem a rámenős pasikat se, ezért is olyan undorító az, ahogy én rád másztam. Nem lett volna szabad, ezzel mindent elrontottam, annak a lehetőségét is, hogy esetleg később még jobban megismerjelek és... *össze-vissza kezdek már el beszélni, nem is tudom, hogy mit kéne mondanom, de egyre rosszabb ez így, tehát ha engedi, elhúzom a karom, hogy jó pár méterrel el tudjak távolodni tőle.*
- Hagyjuk már kérlek... *motyogom a vízhez érve ajkaimmal is kissé, úgy tekintve fel a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 12:19 am

-Tudom, hogy nem vagy az ha mint mondják a pia az ember rosszabbik énjét hozza elő, akkor bármi lehetsz de bunkó biztosan nem, amúgy szerintem egyszerűen csak zavarban vagy és emiatt támadsz inkább..*teszem hozzá saját gondolataim lefestéseként, bár lehet hogy bakot lövök de általában egész jó emberismerő vagyok legalábbis saját önkritikám szerint. Nemsokára bejön Vixi is a vízbe, ahol kisebb fröcskölések után, jöhet a fogadás, amit nem foga el, de inkább elmeséli mi nyomja a szívét, én pedig érdeklődő tekintettel hallgatom, hiszen bár nem ismerem régóta de kedves lánynak találtam, és érdekel is mitől lett ilyen hirtelen. Amikor azonban már kezdi túlzásba vinni, le is öntöm egy kis vízzel, miközben folyamatosan figyelem a reakcióját ,s úgy látom most már kezd ő is kicsit észhez térni.*
-Pedig a szemeid az előbb mást mondtak, szépek és vadak is le se tagadhatnád , hogy spanyol vagy.*mondom most már egy kis mosollyal, s nem ugratni vagy csesztetni akarom, csak elmondom amit gondolok. A következőre viszont már nem bírom ki és halkan fel is nevetek, bár ez inkább kínomban történik mintsem jó kedvembe, nem lehet igaz, hogy ennyire félre érti a szavaimat a lány. Nemsokára már a fejemet csóválva felelek neki, remélve, hogy eloszlatom a kétségeket.*
-Egyáltalán nem vártam érte köszönetet, sőt semmit se. Azért kísértelek haza mert nekem is menni kellett, és nem akartam hogy bajba kerülj ennyi, nem kell hogy megköszönd az én döntésem volt.*teszem hozzá hangsúlyosan kissé elkomolyodott arccal. Nemsokára azonban ismét beszélni kezdek, immáron a karját fogva, s szemem kíváncsi csillogásával hallgatom az arra adott választ, aminek a végén csak felsóhajtok.*
-Bla-bla.... hagyjuk, nem rontottál el semmit, csak ha te nem akarsz esélyt adni az ismerkedésnek akkor rontottad el egyébként nem. Hidd el van még mit megismerned felőlem, és a fejemet teszem rá, hogy nekem is lenne mit megtudnom rólad, és akár hiszed akár nem érdekel, és nem azért mert nyomulnék vagy mert "azt" akarom tőled. Szerintem egyáltalán nem volt undorító, és sejtem hogy nem vagy olyan, de én nem is akarlak behálózni... .*próbálkozok megértetni vele, hogy semmiségek miatt aggódik, bár lehet neki nem az de olyantól aggódik amitől nem is kéne.*
-Hagyhatjuk ha így akarod..*úszok a medence szélére félig felülve oda, majd onnan nézve le a másikra, s nemsokára folytatom is.*
-Nem fogom hatvanszor megismételni. Kedves lánynak ismertelek meg, aki szimpatikus is a számomra, és örülnék ha a barátomnak tudhatnálak, érdekes személyiség vagy meg akarlak ismerni , nem akarok semmi rosszat, és hidd el zavarba se akarlak hozni. Tőled függ hogy érdekellek e ilyen téren, és hogy szeretnél e barátkozni, én nem fogok erőlködni amit eddig elmondtam azt komolyan is gondoltam, szóval te döntesz.*nézek rá, miközben kezeimet karba fonom magam előtt.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 12:31 am

- Már kezd zavarni, hogy ennyire ki vagyok ismerve. *felelem még durcásan a szavaira, majd egy kis idő múlva már közelebb sétálok hozzá, immár a kellemes hőmérsékletű vízben és pontos magyarázkodásba is kezdek, mindent belevonva nagyjából, amit kell, úgy hiszem. Amikor viszont meghallom a szavait, már csak fejet csóválok, kezd sok lenni ebből a fiúból, a bókolásai, önmaga ismétlése... *
- Nem is akartam letagadni. *most már csak ennyit mondok minderre, majd végül odáig jutok, hogy bizonyára azt várja el tőlem, hogy köszönjem meg mindazt, amit értem tett aznap este, így ezt is megadom neki, hátha ez kell, de nem, mégse. Ismét bakott lőttem, de már nem csodálkozom a dolgon, csak halkan sóhajtok és ahogy kezemet is megfogja, úgy mondom el neki, ami a szívemet nyomja valahol, de ahogy érzékelem, ő ezt bla-bla-nak tartja, tehát semmi érdekesnek, ami azért rosszul esik, de most próbálom nem kimutatni felé.*
- Már túl sokszor adtad a tudtomra Dorian, hogy nem akarsz tőlem semmit, max ismerkedni és barátkozni, még hány ezerszer akarod elmondani? Felfogtam már a klubban is és a mai napon is! *igen, most sokalltam be ettől és inkább hagynám is a fenébe a témát, de amikor még egyszer összefoglalja azt, amit már vagy ezerszer mondott, inkább csak nekidőlök a medence falának, nem is nézve már a fiúra.*
- Majd akkor ha mást is tudsz mondani azon kívül, hogy kedves vagyok, ismerkedni akarsz és hogy szép vagyok, akkor talán, de egyenlőre ehhez most nincs türelmem. *teszem kezeimet én is a medence széléhez, majd nyomom ki magam és nemsokára már ki is szállok belőle, így fogva össze hajamat is, melyből szépen el is kezdem kifacsarni a vízet.*
- És neked, van barátnőd? Vagy valakid... *teszem végül fel most már kissé lenyugodva a kérdést, hiszen az önismételgetéshez nincs türelmem, ahogy sok minden máshoz sincs, de talán ha kezd megismerni, erre is rá fog jönni idővel.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 2:06 pm


//Olvad//

-Nem rajtam múlott, hogy ki lettél ismerve, én csak megfigyelő voltam..*adom a tudtára, hiszen tényleg csak levontam a következtetéseket a viselkedéséből, a következő szavakra már csak megrántom a vállamat, nem hiszem, hogy tovább kéne a témával húzni egymás agyát. Persze a következő szavakat el hessegetem én is a megszólalásommal, hiszen lejárt szöveg ez a "mindent elrontottam" dolog, szerintem semmit nem rontott el, max ő érzi így , de az már nem az én hibám, legalábbis szerintem, a következőkre viszont már csak kissé felnevetve megrázom a fejem.*
-Hát majd mondom annyiszor ameddig fel nem fogod, te csináltál ebből a csókból ekkora világvége hangulatot nem pedig én, gondoltam ha párszor elmondom felerősítem benned a tényt, hogy nem volt semmi olyan hű de nagy hiba..*rántom meg végül a vállamat, többször nem fogom elmondani, ha sokáig ilyen tartózkodó lesz max itt hagyom, aztán akkor ő is megnyugodhat, hogy nem futunk össze meg nekem sem kell bizonygatnom, pedig kár lenne, mert tényleg érdekel a lány. A következőre viszont csak egy sunyi mosolyt ejtek, miközben hátra is dőlök a vízben, és teszek pár métert hátra fele háton úszásban.*
-Akkor nem vagy kedves és nem vagy szép, ez eléggé változatos válasz?*nem én kezdtem el a negatív viselkedést, hanem ő, de ha azt hiszi csak kedves tudok lenni, mint lent a klubba akkor téved, tudok undok is lenni ha akarok, nemsokára azonban már a medence szélénél vagyok, ahol már egy másik kérdés is hallatszik felőle, én pedig felsóhajtok.*
-Nem nincs, és egyenlőre nem is tervezem, nem akarom magam elkötelezni túl fiatalon, bár mint szokás mondani a szerelem mindent megváltoztat, szóval biztosra nem mondhatom a jövőmet sem.*mondom , miközben kinyújtóztatom a végtagjaimat, majd oldalra döntöm a fejemet.*
-És te? Miért ódszkodsz ennyire a férfi nemtől? Mert ahogy látom nem igen érdekelnek, legalábbis pár apró tényezőt levéve ezeket tudom levonni a hozzá állásodból..*mondom, hiszen eddig párszor már hallottam tőle, hogy nem érdeklik a pasik, de hát ez már az ő dolga, én csak kiváncsi vagyok miért nem.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 2:16 pm

*Csak püffögök mindenen, amin csak lehetséges, egyszerűen képtelen vagyok teljesen normálisan kezelni a helyzetet és ezt az egész szituációt. Scottnál más volt, de itt én akartam azt a csókot és ezerszer jobb volt, mint az exos fiúval és nem tudom hova tenni a gondolatokat, amelyek ez irányba terelnek, amelyek akarnak még, pedig nem szabadna. Tartanom kell magam, ahogy mindig, ez vagyok én és egy férfi már nem férne bele az életembe, mert úgy is csak csalódást okozni, azt pedig nem szeretném.*
- Jó-jó, akkor igazad van. Megtörtént, jó volt és ennyi. *adom be picit a derekam, próbálva tovább is lépni mindezen, de nemsokára már kimászok a vízből és mégis csak kiszalad a számon még pár információ, amelyekre már próbál negatívan felelni, de én inkább viccesnek tartom most ezt a hirtelen váltást.*
- Tudom, hogy hazudsz! *pillantok rá, majd bukik ki belőlem még pár kérdés, hiszen nem ártana tudni, hogy neki van-e valakije vagy nincs, de ahogy hallom, nincsen és nem is akarja lekötni magát. Na igen, ezért se akarok semmit a pasiktól, mert csak kihasználják a nőket, amíg kellenek, aztán eldobják őket ilyesmi szöveggel, hogy nem akarják lekötni magukat. Szép pofim ismét picit durcás lesz, miközben őt figyelem és a kérdésére egyértelmű választ adok.*
- Az ilyen válaszok miatt! Mert a pasik csak kihasználnának, nekem pedig erre nincs szükségem. Nem akarok senki miatt se összetörni vagy megváltozni... és te se vagy más, éppen az előbb mondtad. *igen-igen, ő akkor csak szórakozott velem és bár én is és nem vártam ígéreteket, nálam egy csók mégis több, mint másoknál, én már azt hittem, nem is tudom, hogy miért, hogy talán jobban érdeklem, de megjött az egyenes válasz, tehát tudom a dolgokat.*
- Tudod, jobb nekem így, tényleg biztonságosabb... *motyogom még halkan, miközben felállítom azt a széket, amellyel még Dorian famulusát akartam fejbe vágni, majd le is csüccsenek rá, számomra most ennyi volt az úszás.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 2:37 pm

*Az hiszem kezdek immunins lenni erre a bizonyos "püffögésre" tudok egy ideig én is nyugodt lenni, de nem szeretem, amikor valaki ennyi negatívságot lövell ki magából én felém, így aztán ismét beszélni is kezdek, és azt hiszem a lány válaszából, hogy talán már kezdi megérteni, hogy nem kéne ekkora világvége hangulatot csinálnia egyetlen csókból, főleg hogy én most nem nyomulok, ő pedig mint mondta nem akar férfit az életébe.*
-Ahogy mondod.. úgy tűnik meg kéne tanulnod úgy felfogni a dolgokat ahogy vannak, tudod ne abba élj ami volt, hanem ami lesz, sok jó dologról csúszol le, ha mindig azzal törődsz mit rontottál el és mit nem.*fűzöm még hozzá, majd nemsokára kicsit úszva, ismét beszélni kezdek, most tök az ellenkezőjét mondva, annak amit a másikról képzelek, de hát tényleg kissé gyerekesbe átment ez a vita, én pedig tudok olyan is lenni. Csupán csak alkalmazkodok a körülményekhez.*
-Persze, hogy hazudok, de te mondtad hogy mondjak mást, én csak azt tettem.*felelem egyszerű nyugodt hangon, majd kiérve a medence szélére válaszolok is néhány kérdésére, a reakció viszont ugyan olyan temperamentumos, és ideges ahogy eddig már jó pár elcsattant itt a mostani találkozásunk szerény talán egy órája óta. A szavakra én csupán csak kissé unott, arccal kezdem ide oda billenteni a fejemet, miközben bólogatni is kezdek, s a végén már bele vágva a szavaiba hűvös hangon folytatom.*
-Igazad van, bizonyára én is egész este azon voltam, hogy kihasználjalak és össze törjelek, mert az olyan nagyon jó buli a számomra, bizonyára ezért hagytam abba a dolgot, ahelyett hogy még fel is vittelek volna valamelyik szobába, tökéletesen igazad van, és amilyen barom voltam még azt is mondtam, hogy majd akkor folytassuk ha józan vagy, príma. Amúgy meg ahogy észre vettem te is csak azt hallod ki a szavaimból, amit akarsz, és amit hallok tőled az nem más mint Általánosítás, mert velem ellentétben te még semmit nem tudsz rólam.*legalábbis szerintem, hiszen azt mondtam, nem akarom lekötni magam, de hozzá tettem, hogy ez változhat is, hiszen az ember lehet szerelmes, és akkor bizony borulnak a tervek. Az utolsó szavaknál szemeimmel kissé vádlón az övét célzom meg, s most kevés jókedvet lát pillantásomban, inkább valamilyen fura szúrós pillantást.Minden esetre csak tovább figyelem ahogy ő maga is leül, majd hallgatva a szavait megrántom a vállam.*
-Ameddig így vélekedsz minden férfiról, anélkül hogy próbálnád megismerni őket, el is hiszem, hogy biztonságosabb, de tudod vannak emberek akik nem csak kihasználni akarják a másikat, és ehhez nem is kell azonos neműnek lennie. Férfi-Nő barátságról nem hallottál még?*húzom fel meglepetten a szemöldökömet, miközben hátra dőlök a hideg kőpadlón.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 2:47 pm

*Ez az egész beszélgetés kezd egyre rosszabb lenni, nem véletlenül akartam lelépni, nem most akartam megbeszélni mindezt és egyre inkább bánom. A klubban még nagyon szimpatikus volt Dorian, tetszett nekem, igen, de most már valahogy egyre unszimpatikusabb és szinte menekülnék a közeléből, de ahogy érzékelem, ez nem annyira egyszerű, mert meghátrálni se én fogok, nem vagyok olyan. De azért megtudom ám tőle, hogy nem óhajtja lekötni magát és ebből következtetek arra is, hogy bárkivel elszórakozik, akivel csak akar, én pedig nem akarok egy strigula lenni a falán, tehát el lehet felejteni ilyen téren, hogy én mekkora hülye voltam, többet se fogok így inni, az is biztos.
Na de Dorian még tovább beszél és nah, most kezdem felfogni azt is, hogy talán igaza lehet. Én értelmezek mindent rosszul... Hiszen ha akart volna, meglehet, hogy ellenkezés nélkül neki adtam volna magam és ... *
- Mondtál olyat, hogy folytassuk józanul? *na igen, erre nem emlékszem és ezek szerint hála az alkoholnak, a memóriám is szelektív lett arról az éjszakáról, na de mindegy is, még pár dolgot kibökök, hogy miért is félek mindettől, de amit mond, ahhoz is én más dolgokat tudok inkább passzintani.*
- A férfi-nő barátság nagyon is jó dolog, de csak akkor működik, ha a két fél között nem történt semmi. Közöttünk már történt, tehát szerintem lőttek neki. *na igen, ismét egy fura hozzáállás tőlem, de hát ez vagyok én és talán ha megismer Dorian, tudja, hogy tényleg tudok nagyon, de nagyon hülye is lenni, de legalább nem vagyok egy átlagos lány. *
- Én szerintem most megyek... úgyis még összefutunk, majd talán akkor sikerül normálisabban elbeszélgetnünk. *kelek fel végül a székről, így indulva meg az öltöző felé, ahol csak kezembe veszem ruháimat, majd a papucsba bújva sétálok ki onnan, vissza a medencéhez.*
- Szia! *pillantok felé picit szomorúan, majd ez után ha minden igaz, én el fogok tűnni innen, fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék neki, egyszerűen tanácstalan vagyok, ezért is döntök a menekülés, a távozás mellett.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-08-20, 3:09 pm

*Na igen, a változásokról beszélhetnénk, hiszen lent a klubban bár fogalmam lehetett róla, hogy egy elég harcias lány lehet Vixi, de hogy ennyire? Azt nem, úgy érzem ha meg akarom ismerni tényleg meredek hegyet kell megmásznom. A szavai után viszont már nem bírom ki én se csak úgy hanem vissza is szólok , hiszen nem szeretem ha engem is csak besorolnak egy kategóriába, főleg egy estés ismeretség után, így mesélek el pár dolgot, és olybá tűnik, hogy Vixi emlékezetében valami nem ragadt meg. Valami ami szerintem eléggé fontos lehet azt a tényt tekintve, hogy csak szórakozni akartam e vele vagy sem.*
-Igen, pontosabban azt mondtam, hogy ismételjük meg ha már józan leszel, de úgy tűnik az ilyen jelentéktelen dolgokra nem kell emlékezned, utána pedig könnyű azt mondani hogy én is "olyan vagyok".*mondom most már én is csak az orrom elé morogva, bár sejtettem hogy az úgy se történik meg, de nem is azért mondtam, mert annyira szeretném, csupán csak azt szerettem volna elkerülni ami per pillanat éppen lefolyik közöttünk. A következőre csak felsóhajtok, nem hinném hogy bármit érne amit mondok de amilyen makacs vagyok megpróbálkozok még egyszer vele.*
-Igen és egy csóknak olyan nagy súly van hogy vagy járunk vagy utáljuk egymást... Nagyon a végleteket nézed, és szerintem ez nagyon nem jó felfogás..*egyenesedek fel, de úgy tűnik menni akar, nem tudom érdemes lenne e tovább vitatkozni így csak megnyugodva bólintok.*
- Rendben, én is remélem hogy így lesz.*egyenesedek fel, s indulok a törölköző irányába, de mielőtt még kimenne az ért felé fordítom a fejem.*
-Remélem átrágod magadba párszor a történteket, mert ennek ellenére még mindig jó fejnek tartalak, csak kissé furának is felfogásod.. Szia..*köszönök el, s nemsokára én magam is felveszem a cuccaimat, s famulusommal együtt angolosan távozunk.*
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-09-21, 5:55 pm

*Halk, szinte már néma léptekkel közeledik valaki az uszoda irányába. Hosszú haja, most kivételesen egyenesen omlik a hátára, kék szemei melyek úgy csillognak, mint a zafír unottan merednek előre. Egy szép fekete pánt nélküli ruha és bakancs van rajta, persze azért egy fekete harisnya is helyett kapott a lánykán. Léptei könnyedek és kecsesek, kifinomult. Látszik rajta, hogy nemesi családból származik... Ami viszont a lány hangulatát illeti meglehetősen nyugodt, egykedvű olyan semmilyen. Legalábbis érzelmeket nem igen látni az arcán, kezében viszont ott van egy sötétlila táska, amelyben egy törülköző és egy fürdőruha lapul, valamint egy pár papucs. Hősnőnk most pont az uszodát célozta meg, mivel már elég nem volt az uszoda közelében, ezért ideje hogy meglátogassa a helyet. Lassú mozdulattal be is nyit, majd szépen elindul a női öltöző felé. Úgy látszik üres, aminek roppantul örül, no nem mintha zavarná őt bárki is csak egyszerűen szeret nyugodtan úszkálni. Lepakol az egyik padra, majd szépen kibújik először a bakancsból, aztán feszes lábairól lehúzza a harisnyát, majd végül a fekete ruhát is leveti. Ezután már csak a fehérnemű marad, amiből ki is bújik. Elrakja a ruháit, aztán felkapja magára a fekete színű fürdőruhát. Léptei a tükörhöz vezetnek, ahol elkezdi magát nézni, itt ott egy picit forog, de nem viszi túlzásba. Az alakja az mondhatni tökéletes, ahol kell ott domborodik neki. Visszasétál a padhoz, majd berakja a szekrénybe a cuccait, aztán még egy utolsó pillantás a tükörbe majd kilép az medencékhez. Tekintete a mennyezetre siklik, mely hála a mágiának, olyan mintha a szabad ég alatt lenne. Egy apró sóhaj tör fel a tüdejéből, miközben a zuhany alá lép. Kirázza a hideg, amikor a víz hozzáér, mindenesetre nem sokáig ácsorog a zuhany alatt. Végül végre a medence felé indul meg, amibe szépen lassan bele is ereszkedik, ez a víz már sokkalta melegebb, ami azért jó érzéssel tölti el. Lebukik a víz alá, majd amikor feljön megindul a mélyebb víz irányába. A lába már lassacskán nem ér le, így kénytelen lesz úszni. Néha-néha lemerül a víz alá, aztán felbukik, de köszöni szépen el van ő magának...*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Uszoda az óceán alatt - Page 13 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-09-21, 6:12 pm

*Az utóbbi időkben kissé elhanyagoltam a testedzést, így hát most úgy döntöttem, hogy nem ártana lenéznem az uszodába. Az úszás sokat segít az izmokon és mivel odakint hűvös van már, így marad a melegebb hőmérsékletű medence a tó és a vízesés helyett. Viszont Marcan se lenne olyan, amilyen, ha nem akarna most is velem tartani. Bár egy kicsinyke sárkányról van szó, szeret a víz közelében lenni, hiába tűz az eleme. A fene se érti, én biztosan nem rontottam el semmit se nála, na de a lényeg az, hogy együtt hagyjuk el a déli főtornyot, így indulva hát meg az óceán alá. Egy fekete hosszú nadrág van most rajtam, lábaimon papuccsal és felül pedig egy fekete ing, tehát csupa olyan ruhadarab, amiket könnyű lesz majd levetni. A vállamon át van dobva egy jégkék színű törölköző és az övemhez pedig a pálcám van erősítve. És hogy mi van még rajtam? A számomra oly elmaradhatatlan, kelta C betű, mely gyönyörű medálként lóg a nyakamban, mutatva mindenkinek a családnevemet. Bár nem ez az igazi, én ezt tekintem magaménak, nem pedig a Fenriseket... tudom, hogy "imádott" bátyámat zavarja a dolog, de engem nem tud meghatni, ő is tehetett róla annak idején, amiért elhagytam a családunkat. Ahogy ezen gondolatok között sétálgatunk, hamar meg is érkezünk az uszodához, ahova be is nyitok, majd Marcan már be is repül az ajtón, egészen a vízig és valahol Larissa előtt száll le, természetesen a csempén, tehát ő nem megy be a vízbe és fejét kissé előre dugva figyelgeti a vízben lévő leányzót. Én is megérkezem ám és így szúrom ki a famulusomnak hála, hogy nem vagyok egyedül, tehát az ajtót becsukom magam mögött, majd már meg is indulok a medence felé, így láthatom meg én is a számomra még ismeretlen lányt.*
- Szia! *köszönök rá egy apró mosollyal, de most mégse maradok ott bemutatkozni, hanem csak az egyik székhez lépek - tehát nem megyek be az öltözőbe -, és nem zavartatva magam bújok ki ingemből, majd pedig a nadrágomból is, ugyanis a fekete úszónadrágomat magamra vettem már fent a szobámban is. A papucs sincs már rajtam, csak a medál marad, így indulok be én is a víz felé, de azért még egy pillantást vetve a sárkányra.*
~ Remélem nem csinál galibát. ~ *túrok bele kócos tincseimbe, majd végül a lépcsőkhöz érek és már befelé is megyek, így indulok meg úszkálva a lány felé. Kellemes a hőmérséklete, tehát talán pár órát el fogok itt tölteni és majd meglátjuk, hogy egyedül-e vagy sem.*
- Az előbb nem mutatkoztam be, Raiden Carvex vagyok, a Cruoris házból, ő pedig Marcan, a famulusom! Téged hogy hívnak? *kapaszkodom meg a medence szélébe, így ha Larissa most megnéz, láthatja izmos felső testemet és kezeimet, tehát bár pár napja nem edzettem, mégse panaszkodhatom.*
- Ugye nem zavarunk? *tekintek fel a fekete buksira, tehát a sárkányomra, aki csak felvonja picit az orrát, sértődőst játszva, hogy olyan nincs, hogy ő zavar és végül egyik lábát a vízbe is lógatja, így fröcskölgetve felénk játékosan. Bár nem egy lirhil a jelleme, mégis tud ilyen is lenni, elvégre egy kölyök sárkányról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime2011-09-21, 6:37 pm

*Gondolatai valahol egészen máshol kalandoznak, szemeit is közben lehunyja, miközben megtámaszkodik a medence szélénél. Az anyja azt mondta neki, hogy idővel majd megszereti a kiválasztott vőlegényét. De hát az mégsem olyan, mintha valakit teljes szívéből szeret. Meg aztán az is lehet, hogy meg se szereti, ráadásul még az is itt van, hogy beteg az anyja. Nem akarja elveszíteni, az még túlságosan is korai lenne... Ahogy így elmélkedik magában észre sem veszi a belépő ifjút, viszont a pici sárkányt hamar észreveszi, hiszen elé repül. Larissa meglepetten pislog párat, majd tekintetét gyorsan végigfuttatja az uszodában, ahol megpillantja az épp vetkőző fiút.*
~Ugye nem itt akar öltözni...~ *Fut át hirtelen az agyában ez az apró kis gondolat, de amikor meglátja, hogy a másik már fürdőnaciban tolja, akkor egy kicsit megnyugszik.*
- Szia. *Köszön vissza, majd újra úszkálni kezd a vízben... Azért így távolról is végigfuttatja a tekintetét a másikon. Akarva vagy akaratlanul, de nagyon pici mosoly szalad át az arcán, talán nem is nevezhető igazi mosolynak, hanem csak egy szájrándulásnak. Amikor a másik feléje kezd úszni és be is mutatkozik neki, akkor Rissa arcán is megjelenik egy apró mosoly.*
-Örvendek. Larissa Dustwood, Exortus. Nagyon aranyos sárkány. *Mondja, miközben picit félrebiccenti a fejét, tényleg aranyosnak találja. Főleg így a tegnapi óra után, most meg már a végén mindennap sárkányokat fog látni. Egyébként Larissa kifejezetten szép lánynak mondható, az már persze egészen más kérdés, hogy a hölgyeményt ezt nem túlzottan érdekli. Mindenesetre így közelebbről is végignézi a fiút, persze nem látványosan. Arról nem is beszélve, hogy érzelmeket nem igen lehet látni a lány arcán. Hát ez van, így nevelték pici korától fogva. A magázásról már leszokott, mióta itt van, de ha esetleg majd hazamegy akkor ez megint változni fog. Picit zavarban van, hogy egy félmeztelen fiú van a közelében, elvégre úri neveltetést kapott és ha találkozott fiúkkal az csak a bátyja meg a bálokon lévő "ismerősök" voltak. Ha meg eljárt úszni, akkor a szülei direkt leányiskolába vitték, lehet kicsit elavult neveltetési módszer, de hát.... Mindenesetre Larissa csak megrázza a fejét, amikor a másik felteszi a kérdést.*
- Dehogyis, nem zavarsz. *Jelenti ki mosolyogva, majd picit kiemelkedik a vízből, de csak azért, hogy fel tudjon ülni a medence szélére. Egy kósza vizes tincset, mely az arcára tapad eltűr és csak azután szólal meg.*
- Sokat jársz ide? *Teszi fel az egyszerű kérdést, elvégre ha már a másik bemutatkozott neki, akkor illene tovább vinni a beszélgetést. Meg aztán persze az sem árt, ha megismer pár új arcot, ideje lenne, ha elkezdene barátkozni. Hiszen nem lesz jó, ha még X évig egyedül lenne ebben az iskolában. Jó lenne, ha valakivel majd a közel jövőben tényleg valami baráti kapcsolatot tudna kialakítani.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
13 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: