Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 12 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-29, 11:19 pm

- Áh, hogy úgy... *bólogatok aprókat, így érzékelem ám, hogy ezek szerint ez a fiú a nyugodtság netovábbja.* - De én azt nem hiszem. *mosolyodom el, hiszen eddig se az jött le, sőt, inkább mintha rám hasonlítana, de lehet, hogy tévedek, majd kiderül ez is idővel. Na de a bebámulást már nem tudom díjazni, így kap egy kis rizsszemet tőlem, amire csak egy beszólás futja, én pedig a tányérra pillantok, mely lassan emelkedik fel a magasba. Nem titok, a pszichokinézist használom és nemsokára a fiú tányérjához ér, de még mielőtt beleönteném, hirtelen nézek a srác feje fölé, ahova a tányérom is kerül és szépen rá is borítom az adagot, ami már csak pár szem risz, de mégis zavaró lehet majd a számára és szépen vissza is hozom magamhoz a törékeny edényt.*
- Tessék! *jegyzem meg gonoszan, hiszen nem szeretem, hogyha valaki ilyesfajta megjegyzéseket tesz. Inkább csak rátérek arra, hogy meg kéne indulni, így ha minden igaz, akkor a röpke kézfogás után el is hagyjuk a nagytermet és irány lefelé. Mivel már említettem neki, hogy új vagyok és nem tudom, hogy mi hol van, ahogy azt se tudtam, hogy van itt uszoda, fogalmam sincs, hogy merre kéne menni, tehát csak megyünk lefelé, majd kilyukadunk valahol.*
- Akkor hát lefelé! *bólintok rá a szavaira, így indulva hát le, majd azért egy kis idő után megállok, tanácstalanul pillantva ide-oda.*
- Hogy félni? Én? Na ne nevettess, jól vagyok. *legyintek, de ez mind hazugság, persze, hogy nem, múltkor itt tévedtem el olyan remekül... Na de csak tovább megyek, arra, amerre ő hív, hiszen egy helyen állva tényleg nem fogunk rálelni majd a megfelelő útra és láss csodát, mintha a nózim érezni a már oly jól ismert uszodás szagot.*
- Talán az az ajtó lehet az? *pillantok Scott felé, majd már oda is lépek, hogy benyissak és láss csodát...*
- Nahát, remek. *és már be is lépek, igen csak jókedvűen, hogy körbenézhessek idebent.*
- Akkor irány a víz, most hogy már megvan a cél! *csüccsenek le egy székre, majd kapom le a lábaimról a cipőket és zoknikat, ez után pedig már a fiú felé is sandítok.*
- Nem ér legeltetni a szemeidet, előre szólok! *kapom ki az övemből a tőrt és fektetem le magam mellé a székre, tehát sejtheti, hogy akár csak a tányért, úgy a tőrt is meg tudom mozdítani ám, hogyha kell a vízben is akár. Felkelek végül, majd hátat fordítva neki kapom le magamról a toppot és nemsokára a nacimat is, így egy fekete, csipkés fehérneműben ácsorgok most már, melynek alsó része egy szexi kis tangában merül ki.*
- Na jössz vagy maradsz? *kérdezem felé fordulva félig, miközben már meg is célzom a kellemesnek tűnő vízet.*


A hozzászólást Vixilien Sandanez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-29, 11:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-29, 11:31 pm

*Én sem hiszek magamnak, próbálom azt beadni magamról, hogy nyugodt vagyok, de ez eddig nem hiszem, hogy sokat látszódott volna. Miután megkapom az első szem rizst, egy kicsit többért esedezem, és Vixi nem rest odaadni a maradék ételét. Csendben figyelem, amint a tányérja felém közeledik, de a magassággal kis gondok akadnak ahogy látom, mert egy pöppet feljebb van a tányér, mint ahogy lennie kéne. A tányér már a fejem fölött jár, majd megáll, a fejemet teljesen hátradöntve nézek felfelé, és kis meglepetésként ér, amikor a tányér felfordul, a maradék étel az arcomra borul. Csukott szemmel és fintorogva fordítom a fejemet a lány felé, aki láthatóan jól szórakozik a kis trükkjén. *
-Köszönöm a nagylelkűséged és ezt a precíz megoldást, de ezt még vissza fogod ám kapni senorita. *Gyorsan bekapom az utolsó falatokat, majd elindulunk abba az irányba, amerre az uszodát reméljük, hogy van. Ő is új, én is csak két napja vagyok itt, ezért remélem, hogy a szerencse megtalál minket, és az uszodánál kötünk ki. A barlangban Vixi megtorpan egy pillanatra, de azt mondja jól van, ám én nem hiszek neki, a hanglejtéséből ki tudom venni, hogy azért egy cseppnyi para van benne. Kis idő múlva megpillantunk egy ajtót.*
-Nocsak, ránk talált a szerencse. *összenézünk a lánnyal, aztán ő már ki is tárja az ajtót, és láss csodát, az uszodában vagyunk. Jól eldugták az nem vitás. *
-No, vetkőzzünk! *erre a momentumra percek óta várok, de itt nem a hatalmasnak tűnő tőrre gondolok, amit most helyez el a cucca mellett. *
~Most komolyan, engedték, hogy ezt behozza az iskolába?!~ *jobb nem törődni vele, a lány vetkőzni kezd, én sem akarok egész este így ácsorogni, így már le is dobtam a cipőt, zoknit, gatyát, pólót, pulcsit.*
-Áh, szerintem én csak ülök itt és nézegetem a plafont. Szép, hogy megyek! *majd egy őrült csatakiáltással nekirontok a medencének, és pár másodperc múlva már csobbanok is a kellemes hőmérsékletű habokban.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 12 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-29, 11:45 pm

*Csak jókedvűen hajtom vissza a varázslatot, hiszen ha már tanítanak itt spirituális ismereteket és pont ezt az anyagrészt olvasgattam, akkor talán meg tudom csinálni majd azt, amit akarok és ahogy érzékelem, megy ez nekem, mint a karikacsapás. Így vigyorgok tovább, ahogy feltekint és az egész tányér tartalma a fejére borul, majd ahogy rám tekint, csak fejet csóválok.*
- Nem vagy ijesztő! *jegyzem meg egyszerűen, majd hamarosan már felkelve hagyjuk magunk mögött a nagytermet, hogy lejussunk az alagsor alatti folyosószakaszhoz, ahol elméletileg az uszodának kell lennie. *
- Hihetetlen mi? *nyitom ki az ajtót is idő közben, majd nemsokára neki is kezdek a vetkőzésnek és ahogy oldalra sandítok, azért látom ám, hogy ő se zavartatja magát. Jobb is ez így, nem vagyunk már olyan fiatalok és olyan öregek se, tehát ennyit szabad a szemnek is, legalábbis most úgy hiszem, de hamar meg is indulok a kellemes víz felé, ahova be is lépkedek a lépcsőkön, de ahogy hallom, azaz érzékelem nemsokára a víz csobbanásából, ő a rövidebb utat választja, tehát ideje nekem is lemerülnöm, majd megmártóznom.*
- Huhh, ez szuper! Na de akkor versenyezzünk! Aki előbb ide visszaér, az nyer és az kér valamit a másiktól! *pillantok rá kihívóan, miközben megkapaszkodom a medence szélébe.*
- Három... kettő... egy... START! *hangzik fel a szavam, már ha benne van a mostani versenyben és ha minden igaz, el is rugaszkodom majd a faltól, hogy gyorsúszásba megindulhassak a szemben lévő fal felé, hogy mielőbb visszatérhessek a kiindulási ponthoz.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 12:00 am

*A rizses mutatvány után, a megjegyzésére csak kinyújtom a nyelvem, de ezek után már se perc alatt az alagsorban találjuk magunkat, majd a következő pillanatban az uszodában vetkőzünk. Amikor nekiiramodok, hogy egy tíz pontos rotációs kapa ugrást bemutassak, a csobbanás úgy látom eléri a lányt is, aki a finomabb, besétálós utat választja.*
-Ha így indulsz el a versenyen, akkor ne sokat reménykedj. *jegyzem meg a lánynak, aki már eldöntötte, hogy az indítóbíró szerepét is ő tölti be, és nem rest elindítani a futamot úgy, hogy még nem vagyok egészen a medence szélén. Odaérek, és elhangzik a START szó, azt se tudom hogy induljak neki, aztán végül is ellököm magam a medence szélétől a legjobbakat remélve. A víz kellemesnek tűnt az elején, de így sprintelés közben kezd egy kicsit meleg lenni. Nem látok valami tisztán a medencében, ezért csak megsaccolni tudom, mikor érünk oda. A lány alig van előttem valamivel, pár másodperc és megelőzöm. Egy pillanat alatt felbukkan a medence széle, amire nem igazán tudok reagálni, és így egy kicsit bevágom a fejem, nem a legkellemesebb, de őrült csatakiáltást hallatva fordulok meg és indítom meg a hajrát visszafelé. Eszeveszetten csapkodok, nem is figyelem hol tart a lány, csak remélni tudom, hogy mögöttem van, jó erőseket próbálok húzni, még pár méter és ott vagyunk. Hirtelen a kezem a medence falának ütközik, testem egyből felbukkan a víz felszínére és oldalra sandítok, hol lehet Vixi. A szám mosolyra húzódik.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 12 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 12:08 am

*Nem foglalkozok a fiú szavaival, nem látom értelmét feleslegesen idegeskedni, főleg úgy nem, hogy oly biztos vagyok magamban. A mai napon én fogok nyerni, semmi kétség, így úszok oda a medence széléhez, majd indítom el magunkat, így kezdek bele a gyorsúszásba is. Ahogy érzékelem a víz hullámzásából, még tutira mögöttem van, de ahogy a medence széléhez érek és felhangzik a csatakiálltás, nagyjából úgy saccolom, hogy egy helyen tarthatunk és már fordulok is, hogy visszaindulhassak.*
~ Nem győzhet, azt nem hagyhatom... ~ *gondolom magamban és én is egyre erősebben csapkodom a vízet, próbálva minden energiámat belevetni a visszaúthoz és pillanatok múlva én is elérem a medence szélét... azaz, csak érném, mivel kezem pont a fiú mellkasának vagy hátának simul, amerre éppen néz Scott, így bukik fel a fejem a felszínre és érzékelem: Én veszítettem.*
- Nem... te nem nyerhettél! *húzom vissza kicsinyke kacsómat mérgesen, miközben szemeimen is látszik, hogy csalódtam most magamban. Elfordítom egy picit a fejem, majd le is fröcskölöm a srác arcát, játékosan, de nah.*
- Rendben, ahogy megbeszéltük, kérhetsz valamit, szóval ki vele... *bököm meg a mellkasát is cseppet az ujjammal, miközben barna szemeim az ő szemeibe mélyednek. Nem tudom, hogy mit akar majd, de azért egy picit parázok tőle... Nem szokásom veszíteni és nem is viselem jól az ilyesmit, de talán túl fogom élni mindezt és tényleg rendes srác lesz... ellentétben ugyebár velem. Még jó, hogy nem böktem ki a nagyteremben, hogy én mit akarnék tőle, akkor tuti megszívnám.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 12:27 am

*Arra számítottam, hogy nem pusztulok meg ennyire a végére. Látszik, hogy rég volt az utolsó edzésem, azt hiszem napi egy kondi beleférne a programba. Az utolsó, azaz második hosszt egy hatalmas kiáltással kezdtem, és így nagyjából eléggé felspanoltam saját magam a végső hajrára, amit sikerült, meg is nyernem. A medence szélén hátrapillantva érzékelem, hogy a lány még csak most ér be, ezért elmosolyodom az eredmény tudtában. A keze a mellkasomhoz ér, észreveszi, hogy beért, majd csalódottan bukik fel a víz alól. Egy pillanatra elfordul, így kihasználom az alkalmat, és előtör belőlem a lihegés, amit nem akartam előtte, hadd legyek már laza! Nagyon jókor jön a lány által küldött víz, ami a torkomba jutás után majdnem megfullaszt, de aztán csak visszaáll a normális levegővételem. Itt állunk a medence szélén, Vixi most a kérésemet követeli, közben a mellkasomra bök. Igazából halvány lila gőzöm sincs, hogy mit kérjek, először azt gondoltam, valami jó kis megleckéztetést hajtok végre, de elvetettem az ötletet. Rám pillant, én kihasználom az alkalmat és mélyen a szemébe nézek. Megfogom a kezét, leveszem a mellkasomról és közelebb húzom a lányt. *
-Csak annyit kérek, engedd el magad. *majd teljesen magamhoz húzom és immáron nem titkolt célom, hogy egy csókkal koronázzam meg ezt a briliáns futamot, ez kijár egy győztesnek. Még a szemébe nézek, majd bal kezemmel finoman lecsukom a lány szemét, az ajkam szép lassan közeledik az övéhez, pillanatokon belül, el is érem a kívánt célt.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 12 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 12:47 am

*Nem örülök neki, hogy veszítettem, mivel elég valószínű, hogy valami szivatással áll majd elő... ahogy a nagyteremben beszélgettünk és az a rizses hadműveletem után nem hiszem, hogy annyiban hagyná a dolgot, így inkább úgy vagyok vele, hogy legyünk mielőbb túl rajta. Meg is bököm picit, ezzel össztökélve hát arra, hogy mondja, amit akar, de amikor elkapja kezem és gyengéden magához von, csak meglepetten pislogok párszor a szemeibe, de a szavai után már sejtem, hogy mit akar.*
- Ez nem valami szép tőled... *jegyzem meg halkan, hiszen oly közel van most hozzám, hogy nincs értelme hangosabban beszélnem. Tudja jól, hogy nem szeretem a rámenős pasikat és igen, most villan fel a fejem felett az a bizonyos villanykörte, pont ez miatt teszi bizonyára mindezt, de én tartom a szavam, tehát nem fogok megfutamodni, de mégis fura mindez. Zavarna? Nem tudom, meglehet... helyes srác, ez tény, de nekem az ilyen nyomulás nem tetszik, de oly közel húz már magához, hogy kezeim a mellkasát fogják, én pedig csak egyre erősődő szívverésemet érzem. Igen, izgulok, mint valami tini, aki az első csókját kapja, pedig ez nincs így, bár általában jobb szeretek megközelíthetetlen maradni, nem véletlenül a harcművészet... na meg a mindig nálam lévő tőr, illetve kard. Na de még nyelek egy aprót, miközben már érzem, hogy le akarja csukni a szemeimet, tehát szép, barna szemeim becsukódnak és nemsokára már ajkamon érzem az övét. Igen, én ezt most nagyon nem akarom, jobb lenne, hogyha várt volna, amíg kiérdemli, de ha neki ez kell, akkor több esélyt tuti nem fog kapni még egy csókra, most viszont ajkaimat kissé kinyitom, így engedve hát át a nyelvét és egy nem túl vad, de mégse érzelmes csókot kap tőlem. Nincs mire érzelegnem és a szenvedély sincs meg, tehát csak viszonzom most mindezt, kissé be is szívva az ajkát, hogyha már csók, akkor legyen igazi, ne pedig holmi szerencsétlenkedés és kezem is felsiklik a tarkójához, így vonva őt magamhoz, hogy én irányíthassak, de érzem, hogy kezdenék bemelegedni, így eresztem el, majd tolom hirtelen hátra magam tőle.*
- Ezt nem kellett volna! *jelentem ki dühösen és igen, most haragszom rá. És hogy miért? Mert jó volt az a csók, de mégis az elveim ellen van, hogy első találkozás, meg nőcsábász... de ahj... inkább csak a lépcsők felé indulok, hogy szépen kisétáljak innen, egészen a ruháimhoz, amelyeket fel is óhatjok venni, nem foglalkozva azzal, hogy vízesek lesznek.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 12:59 am

*Ha össze kéne foglalnom a napomat, akkor kellemesen telt. Megismerkedtem egy lánnyal, kajáltam egy jót, jókedvűen telt eddig az este, egy úszóversenyt is lebonyolítottunk, ahol szerencsére nem vert meg Vixi. Elkapom a kezét és magamhoz húzom, finoman, közben végig a szemébe nézek. Itt állunk a medence szélén, meglehet, hogy őrültséget csinálok, de valami belső hang azt súgja; Most tedd meg, vagy bújj el! *
-Hát fuss a tőrödért és vess véget neki.. de mi lenne a kívánságommal? *suttogom vissza neki, majd egy kicsit erősebb, stabilabb fogásba veszem, jelezve, hogy egyáltalán nem akarom elengedni. Most biztos rámenősnek gondol, hallottam már a véleményét az "ilyen pasikról", de ez most felettébb nem izgat. Amikor már csak centikre van, lecsukom a szemeit, majd a sajátomat is lehunyom, és megcsókolom a lányt. Úgy veszem ki, hogy nem tiltakozik, beletúrok a hajába, másik kezemmel a derekát karolom át, így próbálok belemelegedni, de Vixi hirtelen megszakítja, és eltol magától.*
~Francokat.. Tudtam én, hogy ez így túl gyors.~ *Ennek ellenére fülig érő vigyorral figyelem, ahogy kisétál a medencéből és a ruháihoz megy. Ha hátranéz, ha nem, még mindig mosolygok, és most egyáltalán nem érdekel, mit gondol erről. Ami megtörtént, az megtörtént. Én is kiszállok a medencéből, és a ruháimhoz megyek.*
-Várj, mégsem hagyhatom, hogy egyedül menj vissza, a kastélyig minimum elkísérlek! *közben már a nadrágomat húzom felfelé.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 12 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 1:11 am

*Mindenre gondoltam, csak erre nem, úgyhogy hirtelen nem is tudok hogy állni most a fiúhoz, de azért még közlöm vele, hogy mindez nem szép, amit most tervez, mert nem vagyok hülye, magamtól is rájövök ám, hogy mit akar most tőlem.*
- Tudom, hogy te nyertél... de ettől nem lettél szimpatikusabb, jobb, ha most tudod. *jelentem ki neki teljes határozottsággal, majd nemsokára behunyom szemeimet is, mivel érzem ám erős kezeit, ahogy vékonyka testemet fogják, úgyhogy ha nem akarok itt rögtön birkózni egyet a vízben, akkor engedek neki. Na meg, amit megfogadtam, azt be is tartom. A csók viszont kellemesebb, mint htitem volna és ahogy a hajamba túr, a testem is cseppet beleremeg az érintésébe, így kapok hamar észbe, hogy ezt nem szabad. Egy csók volt úgy érzem a jussa, mivel ki nem mondta, hogy mit kér, azt pedig lesheti, hogy majd odaadom neki magam, főleg rögtön, az első találkozásunkkor, tehár már ki is bújok karjai közül, így indulva szépen kifelé a lépcsőkön át a ruháimhoz, de ahogy visszapillantok felé, csak azt a kaján vigyort látom az arcán, mely méginkább ellenségesebbé teszi rám nézve a srácot.*
- A kastélyban vagyunk nagyokos! *fordulok felé most már a nadrágomat cipzározva, majd ahogy az övé is megvan, magamra kapom a felsőm és a cipőket is, majd a tőrt pedig az övemhez teszem.*
- Mostantól jobb, hogyha békén hagysz! Azt hittem, hogy jó fej vagy, de menj a fenébe. *lépek elé, méghozzá elég közel, úgy nézve bele mélyen a szemeibe, de az enyém most nem mosolyog, hanem dühös és hamarosan két kezemmel erősen mellkasul lököm, reménykedve benne, hogy ruhástúl esik majd vissza a vízbe.*
- Viszlát! *köszönök el tőle és már el is hagyom az uszodát, be is csapva magam mögött az ajtót úgy, hogy szinte visszhangzik a folyosó.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 1:22 am

~Ja, de hülye vagyok, ez tényleg a kastély.~ *egy pillanatra azt hittem kívül vagyunk az óceánban.*
-Jó, de úgy gondoltam a folyosón még átkísérlek, láttam hogy .. hogy is mondjam, nem a kedvenc folyosód. *közben kikászálódok a medencéből és a ruháimat magamra kapom. Vixi odaáll elém és belekezd a monológjába. *
-Mielőtt itt hagysz a francba, tudnod kell, hogy nem erre ment ki a játék, csak úgy tűnik rosszul időzítettem. Nem vagyok az a nőcsábász, mint akinek gondolsz. *mondhatok én akármit, úgy látszik ez nem hat, jó erősen meglök, van benne indulat nem kevés, ahogy látom, ebből szép kis zakó lesz, pont a vízbe. Hátralépek egyet-kettőt, majd szép lassan elkezdek hátrafelé dőlni, közben felkapom a sapkám és a lányra nézek.*
-Köszi az estét, még kereslek senorita. *hadarom el gyorsan, kacsintok, majd egy csobbanás közepette érkezem meg a vízbe. Elmerülök, majd háttal felbukkanok a víz felszínén, és most csak fekszem ott, ruhástul, a plafont bámulva, miközben a víz lassan bevitt a medence közepébe. Csak egy ajtócsattanást hallok, gondolom Vixi elhagyta a helyiséget, én pedig mosolyogva kezdek egy hatalmas kiáltásba.*
-JÓÓÉÉÉJTT!! *egy pillanatig még a plafont bámulom, aztán kikászálódok a medencéből, és csurom vizesen cammogok ki az ajtón, hogy visszatérjek a főépületbe.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 11:34 am

//olvad//

*Miután a fiú a vízbe rántja Krishanát, a lány versenyt kezdeményez, amiben El benne is van, mivel imád úszni. A versenyt ő nyeri, így kitalálhat valamit, hogy mit csináljon a lány. Kicsit gondolkozik, várakoztatja a leányzót, végül megmondja, mit szeretne. Valami jó kis helyre elmenni, nyaralni Hanával.*
- Tudok én ilyet is.*mondja mosolyogva, majd közelebb megy, hogy kezet foghassanak. Ezt rosszul teszi, mivel Hana úgy határozott, eljött a bosszú ideje. A lábát kigáncsolja, még jó, hogy vízben vannak, máskülönben nem menne, és a mellkasánál fogva a vízbe nyomja. A víz a szemébe, a fülébe és a szájába folyik. Felvergődik a felszínre, kiköpi a vizet a szájából, kitörli a szeméből, és kirázza a füléből.*
- Nem is tudom. Mit szólnál Brazíliához?*felel úgy, mintha mi sem történt volna. Ezzel egy időben azonban megiramodik a lány felé, és ha odaér hozzá, megragadja a derekát, és a víz alá nyomja, majd továbbra is megtartva őt, felemeli a víz felé, és még néhányszor újra megcsinálja.*
- Ezt mártogatásnak nevezik, amikor a személy a sült krumpli, és a víz a ketchup.*nevetve ereszti el Hanát, majd a medence széléhez úszik, és kimászik belőle, de nem megy sehova, csupán leül, lábát a vízben lógázva.*


A hozzászólást Élias Adachi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-31, 12:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 11:48 am

*Krishana a vízbe jutását követően egy kisebb versenyre invitálja El-t, aki el is fogadja azt, majd végén meg is nyeri. A tét ismertetésével kicsit húzza a lány idegeit, de kellemesen meglepődik Hana, amikor megtudja mit is várnak tőle. Majd mikor kezet ráznak a lány huncutul elmosolyodik, és víz alatt kigáncsolja El-t, majd a víz alá nyomja. Miután hátrál pár métert, úgy folytatja a csevelyt, mint ha mi sem történt volna.*
- Jó messze van, voltál már ott? *Ő még nem, de érdekes ország lehet, ráadásul a tengerpartja is nagyon szép, főleg ilyenkor nyáron. Közben rázza a visszafojtott nevetés, hisz eléggé mulatságosan nézett ki El, mikor feljött a felszínre. De a fiú megbosszulja eme tettét a lánynak, mert derekánál fogva többször is a víz alá nyomja. Az első merülés után a lány befogja az orrát, így az nem igazán telik meg vízzel, a füle viszont annál inkább. Mikor sikerül levegőhöz is jutnia, megpróbálja kirázni füleit több kevesebb sikerrel, majd haja végéből is kiszorítja a vizet, majd a nyaka mentén a kezeivel előrefésüli. Közben pedig Assana közelebb merészkedik a fiúhoz és egy nyávogással adja a tudtára, hogy mellette van, de a vizes nadrágjától távol tarja magát.*
- Áruló! *Kiáltja a lány a macskájának, majd egy kicsit durcás képpel ő is felül a medence széléhez, a cirmos másik oldalára.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 11:58 am

*Mivel a versenyt El nyeri, ő mondhatja meg, mit csináljon a lány. Mivel nincs kedve valami szemét dolgot kérni tőle, inkább azt találja ki, hogy menjenek nyaralni. Mikor kezet fognak, a lány most ér el a bosszúhoz, és a kigáncsolása után a víz alá nyomja. Miután felvergődik a vízfelszínre, a szeméből kitörli a vizet, majd folytatja a csevelyt.*
- Nem, még nem, pont azért akarok odamenni.*feleli a lány kérdésére, bár ő nem a tengerpartra gondol, hanem valami más, nagyon szép helyre ott Brazíliában. De most ő következik a bosszúval, és többször a víz alá nyomja Hanát, majd elengedi, és kiúszik a medence széléhez, majd kimászik a vízből. Assana odamerészkedik mellé, és nyávog egyet, mire El kicsit felnevet, és megsimogatja a cica bundáját.*
- Okos cica.*dicséri meg a macsekot Hana vádja után. A lány szintén kimászik a medencéből, és leül Assana másik oldalára.*
- Na és mikor menjünk nyaralni? Én a hétfőt javasolnám. Szombaton bál, vasárnap nem jó, szerintem hétfő az jó lenne. Óra csak csütörtökön van, így azzal se ütközne. Szerinted?*kérdi a lánytól fél szemöldökét kérdőn felhúzva. Még jó, hogy bármikor elmehetnek innen, és akkor jönnek vissza, amikor akarnak. Jó lenne a hétfő, reméli, hogy Hanának is megfelel.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 12:11 pm

*Miután a lány vereséget szenved az általa kezdeményezett versenyen, meg is kapja, hogy mit kell csinálnia, és kellemesen csalódik, mikor egy közös nyaraláson kell csak részt vennie. A lány egy cseles gáncsolással a víz alá juttatja El-t a korábbi húzása miatt, majd miután a felszínre jött a fiú folytatják a csevejt.*
- Akkor itt az ideje. *Feleli a lány, majd eléri a végzete, hisz több alkalommal is a víz alá kerül, de a végén elengedi a másik, majd végül szépen megkísérli kivezetni a füleiből a felgyülemlett folyadékot. Közben a cirmos megkörnyékezi El-t, aki kényeztetni is kezdi a kis bestiát, amit ő nagyon is élvez és ezt a dorombolása is jól mutatja. Krishana is kimászik a medence szélére, a cica másik oldalára és egy kis duzzogásba kezd.*
- Legyen a hétfő, az tényleg jó. *Pár perces gondolkodás után válaszol a lány, hisz tényleg lesz program hétvégén a suliban, így a hét kezdő napja most nagyon is jó.*
- Mész a bálra? *Ha már a témánál vannak rákérdez, hisz nem nagyon tudja még, hogy mit is várhat pontosan egy ilyen iskolai báltól.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 12:23 pm

*A lány miután vereséget szenved, megkérdi, mit kell csinálnia. A feladat egyszerű és nagyszerű , jól lehet közben szórakozni, mivel El nyaralásra invitálja Hanát. Miután a lány a víz alá juttatja, ő következik, és jó néhányszor a vízbe mártogatja a leányzót. Ezután kimegy a partra és felül a medence szélére. Assana is megérkezik, nyávog egyet, El pedig simogatni kezdi, ami tetszik a cicusnak. A fiú eközben javasol egy időpontot a nyaralásra, amit néhány perc múlva Krishana el is fogad. Mivel megemlítette a bált, Hana most arra kérdez rá.*
- Nem, nem megyek. Pocsékul táncolok. A tánc egyike azon dolgok egyikének, amiben pocsék vagyok. Égetni meg nem akarom magam, és egy bálon azért nem lehet csak ücsörögni. Inkább maradok a toronyban, és elfoglalom magam.*megvonja a vállát, hogy ez őt nem is érdekli, bár azért kíváncsi lenne, mi van egy ilyen bálon.*
- Te mész? Ha igen, hétfőn meséld el, mi volt, jó?*kérdezi miközben tovább simogatja Assanát, és a vízben lóbálja a lábát.*
- Ja, egyébként kaptam levelet a nagyapámtól. Nem a nagybátyám volt az.*a lány bizonyára érti, miről van szó, mivel első találkozásukkor igen érdekelte mindkettőjüket ez a dolog.*
- Tényleg, mondd csak, milyen zenét szeretsz?*tereli visszafelé az előző téma irányába a beszélgetést. Ha a lány válaszol, El felpattan, és megindul az öltöző irányába.*
- Várj meg!*szól vissza a válla fölött Hanának, majd bemegy az öltözőbe, a ruhái közül kihalászik egy kis tárgyat, a pálcáját, és visszatér a medencéhez, ahol elfoglalja előző helyét. A kis tárgy a jobb kezében van, de keze elrejti Hana szeme elől. Előbb megvárja a kérdezést, aztán majd megmutatja a tárgyat a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 12:37 pm

*A tét ismertetése után, megnyugszik a lány, hogy nem egy szemét dolgot kért tőle el, ráadásul nagyon is kedvére való dolog az utazás, és ráadásul jó idő is lesz, hisz nyár van, így nagyon jónak ígérkezik ez a kis kiruccanás. A lány bosszút ál, kigáncsolja a vízbe a fiút, amiért meg is kapja a magáét. Végül mindketten kiülnek a medence szélére és el Assana simogatásába kezd, aki nagyon is élvezi ezt, még az ölébe is mászna, ha nem vizes gatyában lenne.*
- Ahogy gondolod. *Megvonja a lány a vállát, hisz ezzel nem igazán tud mit kezdeni, ha a másik nem akar jönni, nem jön.*
- Szerintem lenézek. Rendben, majd mesélek. *Egyezik bele egy halvány mosollyal, hisz ő a kíváncsisága miatt is le fog menni a bálra, ha nem is lesz ott egész este, de lenéz.*
- Kár, hogy nem tudtunk meg többet. Majd lehet rákérdezek apámnál. *Gondolkodik el hangosan a lány, hisz egy kis női praktikával talán ki tud húzni valamilyen infót az apjától, de ehhez személyesen kéne találkoznia vele, mert levélben úgyse tudná ezt megtenni.
- Igazából mindent meghallgatok a könnyűzenétől egészen a komolyig, de a hiphop a kedvencem. *Majd kicsit kérdő tekintettel néz a felpattanó fiú után, hisz vizes fürdőruhában nem fogja körbejárni a sulit.*
- Oké. *Egyezik bele a kérésbe, miután bemegy az öltözőbe El, és nemsokára vissza is tér.*
- Mire kellett várnom?*Érdeklődik enyhe kíváncsisággal a hangjában, hisz észreveszi, hogy valamit rejteget a másik a kezei közt.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 12:53 pm

*Most nem valami szemét dolgot kér a lánytól, hanem egy nagyon is jó dolgot. Ezután Krishana bosszút áll, kigáncsolja és a vízbe nyomja a fiút, amit El a lehető leghamarabb viszonoz is. Ezután kiúszik szélre, és felül Assana mellé, akit simogatni kezd. Hana is jön, ő Assana másik oldalára ül. Szóba kerül a bál, amire El nem fog elmenni, mivel nem tud táncolni.*
- Kíváncsi leszek.*mondja majd szóba hozza azt a témát, ami foglalkoztatta őket, és amiről nem tudott meg új dolgot.*
- Rendben, te talán nagyobb sikerrel jársz.*bólint rá a lány szavaira, majd visszakanyarodik az előző témához, vagy inkább a zenéhez. Mikor megkapja a választ, feláll, szól Krishanának, hogy várjon, majd bemegy az öltözőbe, ahol megfogja a pálcáját és egy kis tárgyat, majd visszaül a lány mellé. Megvárja, míg a leányzó kérdezősködik, és akkor elmosolyodik. Kinyitja a kezét, amiben egy mobiltelefon fekszik. Néhány gombot megnyomogat rajta, majd száraz helyre viszi, ahol nem érheti el a víz. Pálcájával rámutat, elmond halkan egy igét, leteszi mellé a pálcát, majd visszatér a lány mellé, de nem ül le. Nem magyarázza meg a dolgot, egészen addig, amíg a mobiltelefon el nem kezd zenélni. Pörgős szám hallatszik a hangszóróiból, és az erősítésnek köszönhetően a dal bezengi az egész uszodát. Ekkor már megmagyarázza.*
- Sok ember előtt nem akarok táncolni, de hogyha csak te vagy itt, akkor vállalkozom rá.*mondja mosolyogva, nyújtja a kezét, hogy Hana álljon fel, majd ravasz mosollyá változik.*
- Tudsz vízben táncolni?*kérdezi majd a kérdés elhangzása után ugrik. Mivel a lány kezét még mindig fogja, magával viszi őt is, és együtt csobbannak. Egy perc múlva már a vízben áll, minden bizonnyal mellette Krishanával.*
- Felkérhetem egy táncra, hölgyem?*meghajol a vízben, de csak annyira, hogy még a víz felett legyen az arca, jobb kezét kinyújtja Krishana felé, és mosolyog. Vízben táncolni nagyságrendekkel nehezebb, de ő vállalkozik rá, és reméli, hogy akad partnere ebben.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 1:10 pm

*Mivel kicsit elfáradtak a vízben való lubickolásban kiülnek a medence szélére, ahol Assana is csatlakozik hozzájuk, El simogatni is kezdi. Beszélgeti kezdenek és a bál is szóban jön, ha már nemsokára lesz itt a suliban, és kiderül, hogy a fiú nem igazán tud táncolni, ezért nem vesz részt rajta. Majd a kettőjük ügye is szóba kerül és sajnos nem tudott meg erről többet El a nagyapján keresztül, de talán a lány több sikerrel jár az apjánál. Végül a zene témánál kötnek ki és fiú be is megy az öltözőbe a lány csodálkozására és valamit ki is hoz utána. Pár percig ügyköd a valamivel és a pálcájával, majd az adott tárgyat oda teszi ahol víz nem érheti és egy pörgős szám csendül fel, ami nagyon is tetszik a lánynak, ráadásul az egész uszodát megtölti a zene.*
- Állok elébe. *Válaszolja a lány a felkérésre, eléggé meglepi ezzel a srác, de tetszik neki ezzel szemben az arcán a ravaszkás mosoly más kevésbé. Pillanatokon belül tudja is, hogy mért mert a vízbe kötnek ki, de nincs ellenére, kicsit fel is nevet a lány, mikor a felszínre úszik.*
- Még nem próbáltam. *Felel a furcsa kérdésre, és egyáltalán nincs ellenére ez a nem mindennapi helyzet, hisz szeret őrültségnek tűnő dolgokat csinálni, főleg ha társa is akad benne.*
- Igen, Uram. *Pukedlizik egyet a vízben, amennyire az ugyebár engedi és elfogadja a fiú kezét egy mosoly kíséretében. A fiú elé lép, kezét a vállára teszi, míg másikat a tenyerébe csúsztatja, ha engedik neki és már kezdődhet is a tánccal való próbálkozás a vízben.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 10:12 pm

*A mai este valahogy nem vagyok álmos, így úgy döntök, sétálok egy kicsit. Útközben aztán kedvem szottyan egy kis úszáshoz, így visszamegyek a szobámba, felkapom a bikinimet, a papucsomat és egy törölközőt, majd felveszek egy melegítőt és már indulok is a jól ismert úton. Amikor aztán megérkezem, leteszem a cuccaim, leveszem a melegítőt, majd miután lófarokba fogtam a hajam, már oda is lépek a medence szélére. Megnézem jó-e a víz, majd egy fejessel érkezem a vízbe. Nagyon kellemes, és én már régen úsztam, úgyhogy igazán rám fér egy kis testmozgás, nehogy aztán még elhízzak, mert az nem lenne túl jó. El is kezdek vidáman úszkálni, nem is törődve azzal, ha esetleg belép valaki, hiszen úgy sem hallanám, mivel a fejem a víz alatt tartom, amíg csak bírom levegővel.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 10:28 pm

*Nagyjából helyrejöttem ezen a héten, a pihenés meg a sok séta megtette a hatását. A legjobb hely, ahol tesztelni tudom az egészségemet, úgy hiszem, az uszoda. Egyszer már jártam itt, akkor nem végződött valami jól, de tekintve, hogy kellemeset csalódtam az usziban, így most pozitív gondolatokkal caplatok az uszoda bejárata felé a félhomályban. Belökve az ajtót körülnézek, de senkit nem látok, ám a vízben észreveszek egy alakot, de először is ledobom a cuccomat, és levetkőzök egy fürdőgatyára. Csinálok egy-két törzskörzést, és boldogan állapítom meg, hogy szinte kutyabajom. A mellkasomon egy egész szép vágás sebe éktelenkedik, de ezen kívül mást nem lehet észrevenni. Már az égett kezemről is levettem a kötéseket, itt az idő csobbanni. Nekifutás után egy bombával érkezem a vízbe, majd kiúszok a medence széléhez, és így várom, hogy az úszó észrevegyen, és akkor talán odaköszönök neki.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 10:34 pm

*Miután fejessel megérkeztem a vízbe, nyugodtan úszkálok, nem is foglalkozva a külvilággal, így amikor hullámokat érzek, majdnem szívrohamot kapok. Kibukok a víz alól, és egy srácot pillantok meg. Egész ismerősnek tűnik, és hamar rá is jövök, hogy ő a kondizós srác. Odaúszok felé, majd mikor már elérem a medence szélét, ráköszönök.*
-Szia. Jajj, de megijesztettél. *Mondom mosolyogva, majd kikönyökölök a medence szélére, és megpillantok a fiún egy vágásnyomot.*
-Hát veled meg mi lett? *Nézek a vágásra, remélve, hogy nem sértem meg a fiút, de akkor is kíváncsi vagyok, nem tudok mit tenni.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 10:46 pm

*Számítottam társaságra, elvégre bárkivel összefuthatok az uszodában, bár egyenlőre még nem tudom, kit is tisztelhetek az úszó személyében. Csobbanok egyet, majd a medence széléről figyelem, ahogy észleli a hullámaimat és felém veszi az irányt. Ahogy odaér hozzám, egy ismerős arcot vélek felfedezni, méghozzá azt a szőkeséget, akivel a múltkor a kondiban futottam össze.*
- Szia. Ne haragudj, nem állt szándékomban. *válaszolok szintén mosollyal az arcomon, aztán látom, hogy a lány nagyon megnézi magának a sebemet.*
- Áh, valami csöves, akiről később kiderült, hogy elég tapasztalt varázsló, nekemjött Mystral-ban. Az elején fájt csak, de semmiség, túléltem. *foglalom össze tömören a történteket, majd témát váltok.*
- Na és te hogy vagy mindig? Másodszor találkozunk, és te megint sportolsz, látom nagy örömödet leled benne. *érdeklődöm Corina jólléte felől.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 10:51 pm

*Mikor odaérek a fiúhoz nagy megdöbbenésemre egy sebet fedezek fel rajta, mégpedig nem is olyan aprót, ám ő elég szűkszavúan nyilatkozik róla, így inkább nem faggatom tovább. Gondolhattam volna, hogy ezt nem a suliban művelték vele, de azért mégiscsak szörnyű, hogy az ember még Mystralban sincs biztonságban, nade válaszolni kell a kérdésre, amit a fiú elmélkedésem alatt feltett.*
-Jól vagyok, köszi. Igen, nagyon szeretek sportolni, soha nem voltam az az egész nap a kanapén heverészős típus. *Mondom mosolyogva, hiszen még belegondolni is rossz, hogy akár olyan is lehetnék.*
-És veled miújság? Te is megint sportolsz. *Mondom a fiúnak egy mosollyal az arcomon, majd egy pillanatra eltűnök a víz alatt, hogy bevizezzem a hajam.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 10:57 pm

*Újra összehoz a sors Corinával, ismét nagyban csapatjuk a sportot, most úszunk. Miután felismertük egymást, a sebemre terelődik a szó, de jobb is, hogy a lány nem faggat tovább, nem lenne sok kedvem most erről beszélgetni. Inkább faggatom, hogy mi történt vele mióta nem találkoztunk.*
- Örülök, hogy vannak ilyen lányok is. Egy lánynak meg kell dolgozni a jó alakért. *nézek végig mosolyogva a lányon, már amennyi a víz felett van belőle, ezzel nem azt akartam mondani, hogy ráfér a sport, hanem ellenkezőleg, dícséretnek, bóknak veheti.*
- Nem sok minden, csak a gyengélkedőn jártam, meg a Szivárvány tónál. Na igen, úgy gondoltam naponta, max. kétnaponta kellene sportolnom, hogy formában maradjak. Na meg ugye a bordámmal is gond volt a gyengélkedőn, így most jót tesz neki a mozgás. Na de még nem is kérdeztem, hogy megy a suli, jó tanuló vagy? *érdeklődöm, hiszen erről még nem beszéltünk.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime2011-08-14, 11:04 pm

*Fura, hogy megint épp sportolás közben találkozom a fiúval, pontosabban ő talált rám, de ez van. A seb témát gyorsan dobjuk is, és inkább a sportról kezdünk dumálni.*
-Hát igen, nem lesz csak úgy jó alakja az embernek. *Mondom mosolyogva a fiúnak, mivel örömmel tölt el, hogy még ha burkoltabban is, de megdicsérte az alakomat.*
-De látom azért már jól vagy, és a sport meg csak segít hamarabb felépülni. *Mondom egy biztató mosollyal az arcomon, hiszen én sem örülnék, ha nem sportolhatnék.*
-Hát nem vagyok egy zseni, de egész jól boldogulok. *Mondom nevetve, majd most már én is kíváncsi lettem ezért visszakérdezek.*
-És neked hogy megy? Sikerült már barátokat találnod? *Kérdem mosolyogva, majd ismét eltűnök egy pillanatra a víz alatt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
12 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: