Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-29, 12:12 pm

*Miután a fiú sikerrel kirángatott a teremből, és elmagyarázta, mi történt velünk odabent, elindulunk az étkező felé, hiszen épp ideje egy kiadós ebédnek. Hamarosan meg is érkezünk és leülünk az Inflatus ház asztalához.*
-London? Ott voltam már, nagyon szép város. Sokat utaztál olyan piros buszokon? *Kérdem mosolyogva, hiszen nekem az volt a kedvencem.* -New York, egészen pontosan.*
-Igen, egyszer ott nyaraltunk anyával, és megnéztünk minden látnivalót. Nagyon jó hely. *Mondom Londonra visszatérve, majd hamarosan új témát vet fel a fiú, melyet általában minden diák megkérdez tőlem. Úgy látszik ez ilyen szabványkérdés itt.*
-Még nem voltam sok órán, de azt hiszem, a legendás lények ismerete, és az árnymágia egész szimpi. És neked? *Kérdem, majd nagyot kortyolok a finom, hideg szörpömből.*
-És mik a hobbijaid? *Kérdem a fiút, majd amíg válaszol, eszem egy kicsit, hiszen elég rég volt már a reggeli.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-29, 1:31 pm

//Srácok, ha valamelyikőtöknek mennie kell, ne felejtsetek el fagyni! Ez most Corina elsősorban rád vonatkozik, mivel te írtál utoljára és tudom, hogy El szokott fagyni. Tehát most beszerkesztem a hsz-edbe, de máskor ne tessék elfelejteni, mert párszor már msn-nen is szóltam az utóbbi időkben.//
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-29, 1:59 pm

//Bocsánat, mostmár igyekszem odafigyelni Crying or Very sad//
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-29, 10:22 pm

//Olvadás!- Vixilien Sandanez//

*Hamarosan végzek a vacsorámmal, és ahogy látom, Vixi is jól halad, teli hassal viszont érdekes lesz ez az úszás dolog.*
-Hát az én amerikai temperamentumom után biztos nagy változás lesz. *magamban közben a visszafogott, nyugodt természetemre gondolok.*
-Jól van, jól van, csak Zorro-t ismerem a nagy vívók közül. Amúgy meg nem nézlek férfinek, főleg miután kihúztad magad, még jobban megfigyelhetőek a női idomaid. *kacsintok rá majd szememmel a mell tájékra nézek, majd elismerően bólintok egyet.*
-Hát, oké, kihívás elfogadva. *mondom neki majd mélyen belenézek a szemébe, és tényleg csak oda nézek, közben bekapok egy falatot, és miután lenyeltem, bebandzsítok, majd mosolyogva folytatom az evést, most már a tányéromat nézve. *
-Igen szemrehányásnak, alaposabban is felkészülhettél volna, csak próbállak kioktatni. *majd kacsintok egyet a lányra, ezzel jelezve, hogy ne vegye véresen komolyan ezt a kis csipkelődést.*
-Nocsak, 30 alatt van és ő lesz a tanárunk.. A fiatal férfi tanárok általában jó arcok szoktak lenni. A jegyzet miatt ne aggódj, megpróbálok produkálni valamit, hogy mi sül ki belőle, azt nem tudom. *nem mutatom ki, de titokban azért örülök és megkönnyebbültem, hogy nem egy komoly, visszafogott leányzóval hozott össze a sors ma, Vixi-vel amilyen csinos, olyan humoros is, ez tetszik.*
-Darth Maul?! Velem van az erő, senorita! *tenyeremmel a mellkasomat csapdosom, kicsit úgy nézhetek ki, mint a jó öreg Tarzan.*
-Egy kívánságot?! Jól van, de ez fordítva is így lesz ám, úgyhogy készülj szolga! *majd leteszem az evőeszközöket, jelezve, hogy finito, és akár indulhatunk is az uszodába.*
-Ezekkel mi lesz, jön a cseléd és elviszi, vagy ki kell vinni a konyhába? *mire kimondom feleszmélek, hogy Vixi már lassan bent pancsikol, amíg én itt totojázom, ezért gyorsan leöblítem az utolsó falatokat, és a lány után iramodok.*
-Nem kell ennyire sietni, a végén még viszontlátom a vacsorát. Na keressük fel az uszodát, senorita. *majd a kezemmel egyet a levegőbe öklözök, mintha csak egy lelkes cserkész lennék, ezzel buzdítva az indulásra.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 5:34 pm

*Elérkezett az a nap, amit a Mysterio diákjai már epekedve vártak azóta, hogy kiderült, a magiszterek ismét bált szerveznek. A mai nap a négy elem bálja lesz megrendezve, amiről bár eddig nem sokat tudhattak meg a tanulók, remélhetőleg el fogja nyerni a tetszésüket, hisz a magiszterek sokat foglalkoztak a szervezéssel. Éppen ezért a nagytermet nem sokkal dél után már el is zárták, hogy senki ne akarjon idő előtt arrafelé kóborolni. Pontban fél ötkor azonban ismét megnyílnak a kapuk, így azok a diákok, akik korábban érkeznek, már besétálhatnak az átalakított terembe. Eléggé megváltozott most minden, sehol nincsenek az asztalok, a székek, se semmi eddig megszokott tárgy, helyette viszont van a terem közepén egy hatalmas vízgömb, mely szökőkútként funkcionál. A kilövellt vízsugarak a nebulók fejei fölött ívelnek, s egészen a terem széleiig tartanak, persze a bejáratnál szabad utat hagyva. Attól viszont nem kell tartani, hogy bőrig áznak, hisz a vízből egy csepp sem jut rájuk vagy a padlóra, ami viszont olyan kék és fényes, mintha jégpáncél borítaná, de szerencsére nem csúszik. Természetesen van itt ital is, méghozzá a hatalmas vízgömb tövében. A gömb mellett körbe vastag jégréteg helyezkedik el, ahol jégből készült poharakból lehet szürcsölni az üdítőket, na meg a pezsgőt, vodkát és fehérbort. Egyelőre ezek az italok a lehetséges választék, fogyasztásukhoz pedig le kell pattintani egy jégpoharat a tömbről.
A mai első elem tehát a víz, ehhez az elemhez pedig a keringő társul, ami pontban öt órakor fel is csendül, megkezdve ezzel a bált.*

Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 5:48 pm

*Kíváncsi rá, hogy mit hoznak össze a mai bálon, így természetesen ő is részt vesz a bálon, méghozzá igencsak kiöltözve. A srác nem veti meg ezt az öltözködést sem, s nem bízva a véletlenre semmit már pár nappal ezelőtt össze állította a ruhakészletet ami ma rajta van. Nemsokára el is éri a terem bejáratát, s szétnézve kell észre vennie, hogy kicsit megváltozott az amúgy eléggé zsúfolt nagyterem, hiszen sehol se találja az asztalokat. Miután tüzetesen átnézte a helyiséget pillantásával elismerően biccent maga elé.*
-Nem mondom nem spóroltak a dekorációval… egész csinos..*mosolyodik el, miközben beljebb sétálva észre is vesz az igencsak nagy gömb alakú szökőkutat, ami egyébként egy vízgömb. A fiú úgy tűnik pont jókor jött, és az öltzöete is illik ehhez, hiszen a víz jegyében öltözködött. Egy tengerkék zakót visel kékes inggel szintén kék öltöny nadrággal, haja pedig varkocsba fonva omlik a hátára. Olybá tűnik hogy még azért fognak jönni, őt ez nem zavarja, szívesen megismerkedne pár egyénnel, így aztán a vízgömbhöz közelebb lépve ahol lát némi italt fel is vesz egy pezsgős poharat, aminek már a dekorációjára is elmosolyodik, s megrázza a fejét. Tényleg kitettek magukért, kíváncsi hogy mit terveztek a későbbiekre. Ő maga csupán csak nyugodtan áldogálva próbál ráhangolódni a bálra, ami eddig nem tűnik túl nehéznek, hiszen a zene egész kellemes ahogy a környezet is, na meg az ital. Már csak valami beszélgetőtársnak kéne feltűnnie, így tekintetét időről időre az ajtó fele irányítja.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 5:49 pm

*Hát elérkezett ez a pillanat is. Ideje, hogy magamra csatoljam az ékszereket és a cipőmbe búljak, ami remélhetőleg nem fogja feldörzsölni a lábam ma este. Pácámat a kistáskámba süllyestek, amiben már van elrejtve zsebkendő és sebtapasz, persze ez nem látszik, mert a szütyő elvan bűvölve és akármit rakodok bele ekkora marad.
Sajnos mostanában nem találkoztam Lucassal, pedig reménykedtem, hogy összefutunk és majd felkér partnernek, de sem ő sem más nem kért fel, de lehet ez nem is olyan bál hanem majd mindenki ott keres magának megfelelő társat. Megigazítom még felfogott hajamat, aminek a vége lokniba van kukkorítva csillogó gyöngyökkel, mintha vizes lenne, majd elindulok lefelete a terembe, ahol a bál lesz. Leérve tátva marad a szám.
A helyszín csodálatos szemet györnyörködtető és elkáprásztó. Valószínüleg a víz elemet szimbolizálja, mint az én szép ruhám. A jégtömbhöz sétálok és onnan török le magamnak egy pohár pezsgőt.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Nagyterem, étkező - Page 8 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 5:53 pm

* Már régóta várja, és tervezgeti az öltözetét a bálra, és el is jött a napja. Időben elkezd készülődni, már két órával azelőtt, hogy az esemény elkezdődnek. Először a haját csinálja meg, amit besüt, majd hullámcsatokkal feltűz, így a kunkori loknik a lapockáját verdesik. A következő lépésként a sminkje készül el, minimális alapozó, pirosító, szemceruzával kihúzza a szemét, szemhéjára pedig csillogó ezüstös szín kerül, ami passzol a ruhájához. Mivel egy a négy elem bálja, és választani kellett egy elemet, Alinox a szelet választotta, mert az szabadon száll, semmi nem szabva határt neki. Hasonló a lány gondolkodása is. Ruhája egy szép, ezüst színű, pánt nélküli ruha, ami remekül kiemeli sportos de nőies alakját. Felveszi a magassarkúját, kicseréli a fülbevalót, felcsatolja a nyakláncát, és a bal csuklójára húzza a karkötőt. Minden kiegészítője tökéletesen passzol az öltözetéhez. Belenézve a tükörbe nehezen ismer magára. Egyszer volt eddig bálban, mikor a régi iskolájában volt egy ilyen rendezvény.
Utolsó lépésként fúj magára parfümöt, majd kisétál az Amarillisz hálóból, és a nagyterem felé megy, mivel az a helyszín. Cipője kopog a padlón, amit a folyosó falai visszavernek. Reméli, hogy sokan lesznek, mert akkor igazán élvezetes.
Ahogy odaér a nagyteremhez, az ajtók nyitva vannak már. Mikor itt járt ebédidőben, hogy egyen, azt tapasztalta, hogy nem tudott bemenni, így a konyhában ütött össze magának egy kis ennivalót.
De a teremre visszatérve Alinox kicsit megtorpan a bejáratnál, hiszen talán sose látott ilyen csodásan berendezett helyiséget. A padló, mintha jeges lenne, de ahogy egyet lép rajta, érzi, hogy szerencsére nem csúszik. Ahogy felnéz, a feje fölött vízsugárból lát egyfajta boltívet, amiből nem csöpög a víz, de fantasztikus látvány. Nem elsőnek érkezett, lát egy fiút, és a szobatársát, Monát is észreveszi az italoknál. Mosolyogva sétál be, és meg is áll mellette.*
-Szia. Csinos vagy, a ruhád illik a díszítéshez.* mondja, és egy jégpohárból ő is kortyol egy kis pezsgőt, miközben vár a többiekre.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 5:59 pm

*Hozzám is eljutott a nagy hír, hogy az iskola bált rendez és a különös öltözködésről, miszerint az egyik elemet kell szimbolizálni, ráadásul azt, hogy melyik elemet tartjuk a legjobbnak. Én a föld elemet választottam, mert azt szeretem, de ideje igyekeznem , mert mindjárt öt óra és a bál akkor kezdődik.
Partnerem nincsen pedig én tudok táncolni és ilyen redezvényeken is voltam már, de majd csak sikerül leszólítanom egy petrezselymet áruló lányt.
A terem nagyszerű és egyszerű. Úgy tűnik váltakozni fognak az elemek. Érdekes, de akkor most nézzünk körül. Szedek le a tömbről egy fehérboros poharat és körbe nézek a termen, hogy kin akad meg kék tekintetem.*

Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Nagyterem, étkező - Page 8 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:04 pm

* Elég szkeptikus vagyok ezzel a bállal kapcsolatban. Talán el kellett volna hívnom Nath-et? De fogalmam sincs, mit is kezdhettem volna vele, és hát abban sem vagyok biztos, hogy vágyna a társaságomra, első találkozásunk után, miután mindenről értesült, ami velem történt. Ezen gondolatokkal fejemben, komótosan, lassan és óvatosan lépdelek lefelé a Nyugati torony felől egész a főfolyosóig, immár teljes harci díszben téve mindezt. Nem, párom nincs, tehát amolyan nézelődés végett vagyok most itt, s ha már úgy beharangozták a magiszterek, feltételezem, megbánnám, ha kihagynék egy ilyen eseményt. Talán a múltban is részt vettem pár ilyenen, de azokra egyelőre sajnos nem emlékszem. Cseppet azért elszomorít a tény, hogy egyedül vagyok most itt, s némi izgatottság is beférkőzik gyomromba: csak úgy dobog szívem, mit fogok bent találni, s esetleg valaki szóba áll-e majd velem? Mély, nyugtató sóhajokkal kopogok végig a folyosón, elérve végül a terembe, ahol kellemes zene szól, s nekem nagyon is ismerős a dallam, mintha már hallottam volna valahol. Nem teketóriázva sokáig lépek be, s ámulok is el az étkező szépségén. Ajkaim el is válnak egymástól, állam óvatosan esik le, én pedig szinte megbabonázva nézek körbe a teremben, melynek közepén az a gömb alakú, jégből s vízből álló szökőkút, vagy itató, ahogy nézem, nagyon is tetszetős. S bár én nem a víz elemének színéhez öltöztem, hanem a tűzéhez, ha jól sejtem, az az elem jelenléte is sorra kerül még ma. Külsőmet tekintve tehát egy szolidabb, vörös ruhát öltöttem magamra, hozzá hasonló színű topán van lábaimon is. Hajam kivasalva, lófarokba kötve, arcomon egyszerű smink díszeleg, a csodálat és kíváncsiság mellett. Ahogy látom, vagyunk már páran, de én egyelőre nem megyek oda senkihez, hisz senki arca nem rémlik, inkább csak sétálgatok a teremben kissé esetlenül, s bátortalanul, mintha zavarban lennék, idő közben pedig egy pohár pezsgő is kezembe kerül. *
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:06 pm

*Érdekes bált rendez az iskola, hisz a négy elem lesz a bál témája, és mindenkinek az egyik elemet kiválasztva kell megjelenni úgy, hogy öltözködése tükrözze azt. Gyorsan szedi a lábait a lány, hisz késésben van, már elmúlt öt óra és a bál elkezdődött. A víz elemét választotta, hisz az áll hozzá a legközelebb a négy elem közül, ráadásul a szeme színe is a tenger színére hasonlít. Nagyon kíváncsi milyen lesz a bál, hisz nem volt még iskolai bálon. Arra is nagyon kíváncsi, hogy mennyien lesznek, hisz elég sok tanulója van a sulinak. Hosszú sötétkék estélyit öltött magára, hátul teljes kivágással.A tölgyfaajtó elé megérkezve kinyitja az és belép a hatalmas terembe.*


A hozzászólást Krishana Quinn összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 6:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:07 pm

* Igazából nem sok kedvem van részt venni a bálon, mert nem szoktam ilyen nagy közösségi eseményen részt venni. Most is csak azért jelenek meg, mert Aaron nyaggatott és inkább lehozom, minthogy ezt hallgassam évekig. Talán nem lesz rossz. Nem sokat készülődöm, mert nem vagyok egy piperkőc alak. Mivel valamelyik elemhez kell öltözni, így nem is kérdés, hogy mit vegyek fel. Egy kék farmert választok melyhez egy ugyan olyan színű inget öltök magamra. Azt hiszem egyértelmű, hogy melyik az elemem. Talán ki kéne öltözni, de nem szokásom és amúgy sem tudom mi illene ehhez a bálhoz. Azt tudom, hogy egy bálra hogy kéne felöltözni, de hát nincs kék öltönyöm. A pálcámat a zsebembe csúsztatom, mert anélkül nem hagyom el a szobámat még akkor, sem ha ez csak egy sima bál.*
- Na gyere nagy fiú, de nem maradunk sokáig rendben? Csak benézünk* Nekem legalább is ez a tervem és hogy mi lesz belőle azt nem tudom. Aaronért nyúlok aki még bőszen nyalogatja magát. Ez egy mosolyt csal az arcomra.*
- Nagyon kicsípted magad* Nevetek fel, de amint egy rosszalló pillantást kapok abba hagyom és bocsánat kérően nézek a jég kék íriszekbe.*
- Én legalább megtettem ami rólad nem mondható el. Legalább húztál volna valami elegánst vagy valami. Mit fognak így mondani a csajok? * Egy apró sóhaj jön ki a torkomon. Tisztában van azzal a cicusom, hogy miként gondolkodom s hogy állok a témához még is szeret piszkálni szinte mindig. Na de én így szeretem.*
- Nem hiszem, hogy találkozunk egyel is.* Jegyzem meg komolyan s az ölembe veszem a cicámat. Aki mancsát a fejéhez emeli s valamit dünnyög az orra alatt. Hallani hallom és értem is a szavait de most nem akarok vele foglalkozni. Inkább el indulunk a nagy terem felé.*
- Igazán elhívhattál volna valakit magaddal, mondjuk Monát. Kedvelem és tudom, hogy Te is. Szerintem Ő is kedvel téged, úgy hogy.......Hagyjuk Aaron rendben?* Pillantok rá komolyan. Nekem is megfordult a fejembe hogy elhívóm az Exo-s leányzót, de valahogy még sem tettem. Nem tudom, valahogy nem éreztem azt hogy valóban el kéne hívnom. Ráadásul erről mindenki tud és nincs kikötve, hogy csak párral lehet érkezni. A beszélgetésünk abba marad s csöndesen lépegetek tovább. Nincs mit mondanom a cicámnak s ahogy érzékelem számomra sincs mondandója. Ritka pillanatok egyik ez amit élvezni kell. A terembe be is lépünk ami mese szép. A víz az uralkodó elem amit én nagyon szeretek. Igazán ötletes és mesteri a kivitelezés. Az italok felé pillantok s ahol valakinek meg akad a tekintetem. Nem úgy fest mint máskor és igazán csinos.*
- Ott van Mona menjünk oda hozzá* A cicusra pillantok és egy nemet intek hiszen épp egy lánnyal társalog és a világért sem zavarnám meg. Egyelőre egy félre eső helyre állok s onnan figyelem a leányzót. Ha bátrabb lennék most nem itt állnék, de én már ilyen vagyok.*
- Gyáva* Hallom ahogy a macska duzzog de én csak nyugodtan végig simítok a bundáján.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:13 pm

*Sétálás közben észre veszem, hogy Krishana is itt van. Brunon és Jasminen kívül egyedül vele találkoztam a suliban. Hát igen ebből is látszik mennyire nem vagyok közösségi ember, de most itt az ideje, hogy beilleszkedjem és még több arcot ismerhessek meg az iskolából. Várok egy kicsit hátha van párja, de nem veszek észre senkit, aki őt kerülgetné, így veszem a bátorságot, hogy felkérjem táncolni. Leteszem kiürült poharamat, majd nyakkendőmet megigazítva közelebb megyek hozzá*
- Üdvözlöm kisasszonyt, szabad az első táncra? *Kérem fel a felcsendülő keringőre.*



A hozzászólást Fekete Ambrus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 6:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:17 pm

//Ambrus: Attól még, hogy bál van, a minimum 5 sor itt is kötelező, tehát tessék kibővíteni a hsz-t!//
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:18 pm

* Amióta ide járok egy bált sem hagytam ki és nem a mai lesz melyet kihagyok. Ez van szeretem az ilyen banzájokat mert mindig történik valami érdekes. Na meg a csini kis csajokról e feledkezzünk meg. Igazán csinos ruhákat tudnak választani és én szeretem őket nézni. Nem is én lennék ha nem így gondolkodnék. Persze még készülődöm, mert fontos hogy ma is helyes legyek és ellenállhatatlan. Mikor azonban mind a helyére kerül akkor el is indulok. Azt hiszem senkit nem fogok meglepni a vörös inggel. A tűz a legjobb elem szerintem, de gondolom ez csak ízlés kérdése. Nem is ez a lényeg hanem az hogy egy újabb buli várható így hát a kedvem elég jó. A terembe be is lépek s dekoráció nem rossz. Annyira nekem spec nem tetszik ez a vizes hatás, de lesz ez még jobb is, legalább is remélem. Normális esetben az első utam a piához vezetne, de mivel nem iszok így az üdítőkhöz sétálok. Egy alma lé lesz a menü s amit a kezembe van a pohár körbe is pillantok. Persze hogy első célpontom a csajok és van itt egy két csini ruha. Még hogy nem a ruha teszi az embert, hát azért sokat dob valakin. ismerős arcokkal is találkozom s az egyik csajszi mellé lépek.*
- Helló Rose. Jó rég láttalak. Mi van veled mostanság?* Kérdezem meg egy mosollyal az arcomon. Valóban régen láttam és azóta sem gyakoroltam senkivel a seprűn való utazást. Gondoltam hogy írók neki pár sort a napokban, de túl elfoglalt voltam ahhoz hogy ezt meg is tegyem. Na de most tt van és tudok érdeklődi a hogy léte felől.
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:19 pm

*Ahogy belép a terembe már hallja is a keringő lágy dallamát. A nagyterem most teljesen más berendezést kapott, szinte rá sem lehet ismerni. A díszítés is nagyon jól sikerült, minden elismerés a magisztereknek, jelenleg a víz elem dekorációját öltötte magára a nagyterem, kíváncsi a lány, hogy ez marad e végig vagy nem. Közben észreveszi Ambrust is aki felé közelít, majd megszólítja.*
- Üdvözlöm Uram, természetesen! *Mosolyogva fogadja el a felkérést és a kezét nyújtva elindul a fiú után a táncolók közé, feltéve ha mutatja az utat.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:19 pm

* 17 óra után nem sokkal megérkezek a Nagyterembe ahol már vannak. Gyönyörű fehéres szürke báli ruhámba tipegek be a terembe. Én a levegő jegyében öltözködtem ma. Már azért összegyűlt a társaság, és megpillantok jó néhány ismeretlen arcot. *
- Na, most biztos megismerkedek egy-két sulissal. * És az arcomról le nem hagyható mosoly is feltűnik. Magassarkúban eléggé hangos a lépkedés, de engem nem zavar. Látok itt fiút és lányt is bőven, akik éppen társalognak. Van aki még a kisállatát is elhozta a bálra. Most összegyűlt mind a három ház egy jó kis partyra. Oda sétálok egy lányhoz aki egy szép vörös ruhás lányhoz és megszólítom. *
- Szia! Sophia Lerenz vagyok a Cruoból. * Mosolygok és kezet nyújtok felé, ha elfogadja akkor kezet is fogunk. Remélem nem ijed meg a köszönéstől. *
- Benned kit tisztelhetek? * Döntöm oldalra a fejem és kicsit kérdően nézek rá. Ahogy látom jó kis bulinak nézünk elébe. *

//Ruby Rose Re//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:20 pm

*Éppen belekortyolok az italomba, amikor megjelenik Alinox. Gyönyörű az ezsütszínű ruhájában és a csillogó ékszereiben. Varázslatosan néz ki.*
- Köszönöm szépen. Te sem panazkodhatsz mese szép vagy. Szél hercegnő, ha jól tippelek. *Dicsérem meg a leányzót, majd sárga tekintetemet, körbe járatom háta megtalálom azt, akit kerese. Szerencsére így is van. Lucas itt van a bálon és az öltönyben rendkívül elegáns, amitől most még vonzóbb. Aeron is vele van. Nagyon rég nem láttam már, ezért most oda megyek, de előtte bocsánatot kérek Alinoxtól.*
- Bocsi, de most dolgom van. *Vetek rá elnéző pillantást, majd pohárral a kezemben megközelítem Lucast.*
- Sziasztok! *Köszöntöm a két rég nem látott ismerőst.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:23 pm

*Már jóval a bál előtt elkezd készülődni, így amikor eljön a pillanat, már csak a zöld ruháját kell magára öltenie, ami tökéletesen passzol a begöndörített fekete hajához. Mindent körültekintően vett meg és öltött magára. Izgatottan méri végig magát, majd indul le a lépcsőn, szépen lassan, hogy meg ne botoljon zöld magassarkújában. Ahogy az étkezőhöz ér, szeme-szája tátva marad a csodálkozástól, nagyon tetszik neki, amit lát.*
-Na, drága magisztereink kitettek magukért.*Mondja ki hangosan a véleményét, majd még mindig csodálkozva beljebb sétál, a gömbhöz lép, ahonnan pezsgős poharat vesz fel. Most nézi meg az ismerős és ismeretlen arcokat egyaránt, de inkább odébbáll, hogy majd az utána érkezők is zavartalanul ihassanak. Mindenesetre csodálja a gazdag díszítést, és egy halk füttyel még a padlónak is adózik.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:26 pm

*Kissé esetlenül kászálódik bele estélyi ruhájába, majd a tükörhöz lépve megállapítja, hogy mindent eltakar, amit kell, majd még egy csini cipőbe is belepréseli magát. Egy egyszerű mozdulattal jobb oldalra húzza összes haját, eltakarva az utolsó szabadon maradó zúzódást is, majd letipeg a nagyterembe. Habár tekintetével keres egy bizonyos valakit, végül nem jut el a tudatáig,hogy kit és mit lát. Csak bambán halad át a termen, míg bele nem ütközik valakibe, akire zavartan fel is pillant, majd felismeri benne az arcot, akit keresett.*
-Bo...úristen, téged kerestelek!
*Kissé szégyellősen pillant Péterre, merthogy őt lökte fel kis híján. Szíve szerint a nyakába is ugrana a fiúnak, de tökéletesen tudatában van annak, hogy mit gondol a másik arról, hogy eltűnt, s azt is tudja, hogy nincs igaza. Arról azonban fogalma sincs,hogy hogy is mondja el ezt az egészet a nagyterem közepén, pláne hogy elnézve Péter mellett felfedezi azt is, hogy nincs egyedül, hanem egy lánnyal van, akit csupán látásból ismer, de lehet, hogy nem szeretne többet tudni. Zavartan tördelni kezdi kezét, majd inkább elmélyülten a padlóra szegezi tekintetét, mintha ott bizonyára valami érdekes lenne, s igazából valóban érdekes.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:30 pm

/ Mona /

* Tekintetem nem tudom elszakítani Monáról, de hogy őszinte legyek nem is akarom. Ma valahogy igazán helyes, de ezen nem lepődöm meg. Vonzó teremtés ezt eddig s tudtam. Látom ahogy felém vagyis felénk közeledik. Aaron már a mancsával integet is neki. Nekem pedig egy mosoly költözik az arcomra.*
- Szia Mona. Tetszik a ruhád* Ez a legjobb bók melyet kitudok magamból csavarni. Valahogy nincs megszokva, de úgy érzem ezt el kellett mondanom.*
- Helló csajszibarack. Nagyon csini vagy ebben a ruhában és a hajad is szexi* Aaron persze a szavak embere és magam is ezt gondoltam, bár ehhez soha nem lenne bátorságom. Mármint, hogy ezt így ki is mondjam.*
- Régen láttunk, merre jártál?* Kérdezem meg kedvesen. Hangom pedig barátságos. Valóban régen akadtunk össze, amit sajnálok, mert szeretünk vele lenni. Valahogy jó vele de azt nem tudnám megmondani, hogy mi. Nem is agyalok ezen sokat.*
- A barátnőd nem lesz mérges hogy ott hagytad? * Kérdezem meg, mert nem akarok problémát esetleg azért mert ide jött.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:32 pm

/Krishana/

*Kiszúrom magamnak az egyetlen ismerős arcot a tömegből ezért oda is megyek hozzá, hogy felkérjem táncolni. Krishana elbűvölő a báli ruhájában. Szép kék színe van, ami valószínüleg a víz elemhez illik és így tökéletesen bele illik ebbe a környezetbe.*
- Nagyon elegáns ma. Illik önhöz a víz, hagsúlyozza kék tekintetét. *Bókolok neki, majd kinyújtom kezemet, hogy a táncparketre kisírhessem a többiek közé. Ott meghajolok, majd kezemet a lapockájához csúsztatom, míg másik kezemmel az ő kezét fogom.*
- Nagyon szép ez a zene. Még az én nyelvemre is le van fordítva és úgy is nagyon szép.
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Nagyterem, étkező - Page 8 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:33 pm

//Péter, Sophia//

* Egy ideig csak téblábolok, s hallgatom ezt a kellemes zenét, nézve közben az érkezőket, hátha mégis elkezdene valami derengni odabent.. de sajnos semmi nem jut eszembe, mintha mindenkit először látnék a suli falain belül. S persze elképzelhető, hogy a többséggel így is van, elsősök is lehetnek itt, gondolom én, szóval nem feltétlenül az amnézia az, ami megnehezíti a helyzetem. Pezsgőm szép komótosan csurog le torkomon, nem is fogok többet inni, hisz már most érzem, hogy arcom kipirul egy cseppet tőle, tehát köszönöm, nekem ennyi elég volt, majd inkább keresek valami ásványvizet vagy rostos levet, nehogy itt egyedül üssem ki magam. Míg ezen gondolkozom, mintha nevem hallanám, s ahogy a hang irányába fordítom fejem, meglepetten pislogok arra a helyes srácra, aki megszólított. Értetlenül nézek most magam mögé, majd vissza rá, mivel sanszos, hogy engem akart megszólítani, és egy tippem volna, hogy ismerem is őt.. de hogy honnan, arról fogalmam sincs. *
- Öhm, szia.. ne haragudj, de nem tudom, ki vagy. Én nem igazán emlékszem senkire. Balesetem volt. * rázom meg a fejem kissé szégyellősen is, s most már nem csak a pezsgőtől vagyok piros. De amint többet mondanék, kis káosz kerekedik körülöttünk, hisz egy újabb ismeretlen lány topog hozzám, s mutatkozik be, kivel mosolyogva fogok kezet. *
- Rose vagyok, Inflatusos. * válaszolok úgy, ahogyan ő is kezdte, s némán pislogok kettőt Péter felé, akit nem kis meglepetésemre egy harmadik leányzó dönt majdnem fel. Azért jó látni, hogy nem csak én vagyok zavarban, gyorsan levágva a szitut fordulok Sophia felé. *
- Nincs kedved inni valamit? Nézd, arra, ott. * mutatok a gömb felé, majd mielőtt elindulnánk, Péter és az újabb leányzó felé fordulok. *
- Nem akarlak titeket zavarni.. úgy látom, beszélgetni szeretnél vele, szóval hajrá. Jó bulizást! Sziasztok! * köszönök el kedvesen tőlük, gondolom úgyis találkozom még velük, s akkor mindenre fény derülhet. *
- Szóval, mit szólnál eeeegy barackléhez? Igyunk együtt, ha már te is egyedül jöttél, ahogy látom. * fordulok immár Sophiához nyugodtabban, s remélhetőleg hamar el is érjük az ivós részleget, ahol tovább folytathatjuk a beszélgetést. *
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:38 pm

*Elérkezett életem első fontosabb Mysterio-beli ünnepsége, a Négy elem bálja. Még csak három napja vagyok itt, és eddig nem panaszkodhattam, meglátjuk, hogy telik az estém. Még mikor Green Bay-ben laktam, a szüleim rengeteg hasonló ünnepségre vittek, illetve ilyeneket szerveztek, így hát kötelező volt elsajátítanom egy-két tánc leckét, és az illemet, ezzel tehát nem lesz gond ma. Elmúlt már öt óra, gondolom már javában tart a bál, sebaj, egy kicsit késhetek. Felkapom tehát a sötétkék öltönyömet egy fekete inggel, beállítom a hajamat, majd el is indulok a nagyterem felé.*
~Pöpec.~ *gondolom magamban, majd miután belépek, elismerően tekintek a díszítésre. Kitettek magukért, ahogy látom. A tömbből kiveszek egy poharat, majd egy kis pezsgőt kortyolgatva kezdek nézelődni a teremben, ismerősök után kutatva.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime2011-07-30, 6:48 pm

* Nagyon jó kis zene megy az már biztos. Kellemes társaság van ahogy látom. Később ha lesz egy kicsit gyorsabb zene szerintem táncolok egyet, had lássák milyen jó kis táncos van a suliban. De nem akarok nagyképű sem lenni, csak valamikor jól esik ha megdicsérik a tudásom. *
- Szóval Rose, igazán örvendek. Hogy tetszik eddig a buli? Kellene valami finom innivaló. * Ahogy látom ő is így gondolja, hogy kellene egy kis üdítő. Ő baracklére gondol ami tényleg finom lehet... *
- Hmm. benne vagyok biztos finom. Igen tudod pár napja jöttem a suliba, még nem igazán ismerek senkit, csak egy kettőt. Szerintem a bálon biztos találkozok egy-két ismeretlennel. * És vigyorgok, mint a tejbe tök, ahogy apa mondaná. Most érkeztem de nagyon jól érzem magam. Kellemes a zene, a társaság és mindjárt kiderül, hogy milyen a frissítő. *
//Rose//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
8 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: