Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:49 pm

// Hölgyek //

* Rose az kit megszólít, mert Ő az első akit megpillantok ám azért tekintetem végig járatom a teremben lévőkön s a jó kedvem egy kicsit alább hagy. Azt hittem hogy......de nem jött el. Vajon mi lehet az oka. Ahogy ismerem nem hagyna ki egy bált csak ha nyomos indoka akad. Inkább Rose arcra irányítom a figyelmem s ahogy hallom nem ismer meg. Meglep és egy fél perig álok szótlanul.*
- Ajaj akkor lőttek az ingemnek. Enged meg hogy bemutatkozzak Hunyadi Péter vagyok* Mosolyodom el, de igazából már régen le mondtam arról az ingről. Járulékos veszteség szokták volt mondani. Aztán egy számomra ismeretlen hölgy szólítja meg Rose-t s én csak biccentek egy aprót köszönés képen. Kezd beindulni az élet úgy érzem s egyre többen is vannak. Hirtelen az almalét az ingemen találom s nem véletlen mert valaki nekem jött.*
- Nem tudsz..* Kezdek bele normális hangerőn majd mikor meglátom a törpikét belém fagy a szó.*
- Áh Te vagy az.* Csak ennyit mondok egyelőre s az egyik szemöldököm felhúzom a szavai hallatán. Mielőtt válaszolnék rá Rose felé fordulok egy mosollyal.*
- Köszi, de valamikor összefuthatnánk. Jó bulit* Rendes tőle hogy elviszi a leányzót és hogy Ő maga is távozik. Érdekel hogy mi történt vele de talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom, hogy megkérdezzem. Illyára pillantok komolyan.*
- Kerestél? Most megtaláltál* A pálcámat veszem ellő s volt folt nincs folt. Várakozóan pillantok a szürke ruhás szépségre.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:50 pm

//Darren NJK, mert Demiennek elszállt a nete, tehát ha lehet, akkor senki se most akarjon odalépni a fiúcskához. Smile //
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:53 pm

//Scott//
*Csodás a terem, de hiába a szépség, mégsem mer senkihez sem odamenni ismerkedni. Inkább egy helyben marad, pezsgős poharát szorongatva. A tegnap esti kis bulitól még émelyeg a gyomra, így csak aprókat kortyol az alkoholból. Kíváncsian tekinget körbe-körbe, hátha meglátja Scott-ot, de még nem látja sehol. Ismét a pohár fenekére néz, hátha ott megláthatja a választ. Végig simít szabad kezével a zöld organzán, majd ismét az ajtó felé pillant. Ekkor veszi észre Scott-ot, akinek int is egy aprót, bátortalanul. Egy-két lépest tesz felé, majd vállát megvonva elindul a srác felé. Amikor mellette van, csak végig néz rajta, majd egy féloldalas mosoly kíséretében meg is szólal.*
-Szia. Nocsak, milyen elegáns valaki!*Mondja meg a véleményét a fiú öltözetéről, majd ismét kortyol a pezsgőjéből egy apró grimasz kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 9 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:54 pm

/Lucas/

*Mikor észreveszem, hogy Lucas is eljött erős késztetést érzek, hogy oda menjek, aminek egy percig sem állok ellen. Elnézést kérek Alinoxtól, de egyszerűen muszáj mennem. Oda sétálok a két fiúhoz arcomon mosollyal, majd köszönök nekik.*
- Köszönöm mind a kettőtöknek. *Pirulok bele, majd arcomba lógó tincsemet hátra tűröm a többi fürtömhöz.*
- Ti is nagyon elegánsak vagytok. *Lucasra találnék másik jelzőket, de ezeket nem mondom ki, mert ehhez túl szégyenlős vagyok.*
- Szóval csajszibarack ez tetszik. Örülök, hogy kibékültetek és most már egymáshoz is szóltok. Csak itt voltam, mint mindig, viszont szerintem te tűntél el, mint én. *Ez a mondatom csak részben igaz, mert előző hétvégén Raidennel voltam Egyiptomban, de ezt nem említem, meg nehogy félre értse, mert a végén még neki áll kombinálni Lucas.*
- Alinox? Nem hiszem, vagy ha még is akkor meg nem komolyan, de biztos mesélnem kell neki, majd az este, hogy mégis milyen fiúra cseréltem le.*

Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 9 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:55 pm

*Igazából nem sok kedvem van ma itt lenni, de mégis lejöttem, csak a fene tudja miért. Ahogy azt a nagy magiszterek kérték, természetesen kiöltöztem, mert tudok ám én is olyat, így most egy fekete öltönyben virítok, melyhez vérvörös színű ing társul és a nyakamban még egy fekete nyakkendő is került. A zakóm ujjain egyébként lángnyelvek díszelegnek, tehát nem szükséges Einstein-nek lenni ahhoz, hogy rájöjjön az, aki rám néz, hogy én személy szerint a tűz jegynek kedvezek. Aki ismer, az is tudhatja rólam... na de csak lassú léptekkel sétálok be a jeges kis terembe, melynek ajtajában egy pillanatra megállok és körbe is nézek a helységben.*
- Klafa... *húzom alig látható mosolyra a számat, miközben kezeimet zsebeimbe sűllyesztem és full lazán indulok el befelé. Nem látom értelmét most bárkihez is odamenni, így marad a szökőkút közepe, amelyet most jobban meg is vizsgálok. Van itt mindenféle ital... vagy mégse? A fene, csak pár választék van, így sóhajtok egy aprót, majd végül egy fehérborral teli jeges poharat szedek ki valahogy onnan, majd ha ez megvan, 180 fokos fordulatot veszek és úgy nézegetem a társaságot, miközben aprókat kortyolgatok az italomból.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Nagyterem, étkező - Page 9 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:56 pm

* A nagyterem a bálra gyönyörűen fel lett díszítve, és szép lassan érkeznek a diákok. A fiúk elegáns öltözetben, a lányok pedig szebbnél szebb báli ruhákban tipegnek be. Alinox mikor belép, Monához megy, aki az italoknál van, ahol a poharak jégből vannak. Nem sokat töltenek egymás társaságában, mert szobatársa megpillantja egyik ismerősét, és udvariasan lekoptatja a lányt, amiért igazából nem haragszik. Le kell csapni a fiúkra, hiszen jelenleg több a nőnemű a helyszínen.
Az exortusos lányka úgy van vele, hogy majd felkérik táncolni, addig ismerkedik. Körbenéz, és de lehet, hogy ő figyelmetlen, de nem lát senkit, aki egyedül lenne. Épp ezért tölt magának még egy kis pezsgőt, de ügyel, nehogy becsiccsentsen így a bál első felében. Mosolyogva szemléli a párocskát, aki táncol, és a beszélgető diákokat.*
~Remélem nem kell az egész estét egyedül töltenem.~
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 6:57 pm

//Ambrus//

*Jó pár diák van már a nagyteremben mire Krishana megérkezik. Nem sok ismerős arcot lát, a diákok többségét nem ismeri, talán egy-kettőt látott már a suli folyosóján. Ambrus és Serafina azok, akikkel már megismerkedett az ittlévő diákok közül. A nagyterem díszlete nagyon tetszik a lánynak, főleg az elvarázsolt mennyezetre fordít sok időt. Persze nem kell sokáig egyedül ácsorognia, hisz egy fiú közelít hozzá, aki felkéri táncolni. Miután elfogadja a lány a felkérést a táncparkettre sétálnak, miután a fiú meghajol a lány is pukedlizik egyet, a fiú vállára helyezi a kezét, másikat pedig annak tenyerébe. Az zene lágy ritmusára el is kezdenek táncolni és a lánynak tetszik a fiú kellemes vezetése a tánc alatt.*
- Köszönöm. A négy elem közül ez áll hozzám közel, de ezt látszik is. *Feleli egy mosoly kíséretében, hisz minden lánynak jól esik, ha bókolnak neki.*
- Ön is remekül fest. A föld elemét választotta? *Kérdezi, hisz megjelenése Ambrusnak erre utal, de jobb tisztázni a dolgokat az esetleges félreértések elkerülése végett.*
- Igen, remek a zene. Jól választották meg a nyitózenét a magiszterek. *Egyetért ezzel a lány, hisz tényleg gyönyörű a zene és táncolni is igazán kellemes rá.*
- Jól láttam, hogy Ön is partner nélkül érkezett? *Érdeklődik Krishana, hisz ha nem így van akkor nem szeretné túlságosan megvárakoztatni a másik partnerét, de ha nem akkor szépen táncolnak tovább.*
- Igazán jól táncol. Mikor tanult megy így táncolni? *Hisz volt már pár táncpartnere a lánynak, de azok fele ennyire sem tudtak mint a mostani partnere.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:00 pm

*Zavartan pislog hol a lányokra, hol Péterre, hol pedig a padlóra mindaddig, amíg a két csajszi el nem tűnik, s akkor ismét tördelni kezdi kezét, majd végül makogva megszólal.*
-Én..én ööö...szóval...Finnországban voltam...mármint..öm...nem direkt..csak....
*Végül elhallgat, majd elpillant egy semmilyen irányba, s beharapja ajkát. Az ilyesmit az ember nem egy bál közepén szokta megbeszélni, azonban képtelen lenne a fiút méterekről lesni, hogy vajon hány lány veszi körül. Persze most ő az egyetlen aki körül veszi. Tekintete ismét a srác helyes arcára vándorol, majd végül egy sóhajjal kissé megemeli loboncát, láthatóvá téve az erősen színes zúzódást a nyakán.*
-Ennél bővebben itt és most nem szeretném részletezni. Gondolom a lényegre rájössz.
*Leereszti haját, majd elpillant, hogy honnan is tudna egy kis itókát szerezni, de végül úgy dönt, hogy nem megy érte, amíg nem beszéltek. A pia ráér. Kissé szégyellősen ismét a padlóra szegezi kék szemeit. Végülis ő tehet az egészről. Abba pedig bele nem mer gondolni, hogy a magyar fiú mit gondolhatott és csinálhatott, amíg ő távol volt akaratán kívül.*
-N haragudj. Nem tudtam......nem tudtam......
*Maga sem tudja, hogy mit is nem tudott, bár ige sok mindent nem tudott, így akár válogathatna is közöttük, hogy melyik legyen az, amit nem tudott. Örül, hogy kint van, s bár a szívében most gyász van, örül hogy ő végül nem jutott arra a sorsra, mint pótmamája.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:00 pm

*A várva várt bál már egy órája tart, méghozzá a víz elem jegyében, aminek most ez a csodás külső köszönhető, legalábbis, ami a nagytermet illeti. Vannak, akik ennek az elemnek megfelelően választottak ruhát, de akik nem, azok már biztosan érdeklődve várják, vajon mi lesz később. Ahogy egyre közelednek hatóra felé, a diákok azt érezhetik, hogy mintha valaki felkapcsolta volna a fűtést, egyre melegebb van a teremben. A hatalmas vízgömb is mintha gőzölögni kezdene, mígnem pontban hatkor valami megváltozik. Ami eddig víz és jég volt, most forró láva lesz, mivel a vízgömb egy vulkánná alakul, ami rögtön ki is tör. A szélére lefolyik a láva, de nem tovább, ám ez is tovább emeli a terem hőfokát. A kitörésnek köszönhetően a levegőbe is repülnek lávadarabok, ám azok nem zuhannak a diákokra, hanem a fejük felett egyszerű tűzkarikákká változnak, mint amilyeneken a cirkuszokban az oroszlánokat ugratják. Most viszont nem vadállat van a közepében, hanem lebegő poharak, különféle koktélokkal és likőrökkel. Természetesen nem csak a küllem és az elem változik, hanem a stílus is, így a keringő elhallgat, s helyét latinzene veszi át. S ha mindez még nem lenne elég, néhány latin táncos is megjelenik a parketten, megmutatva a diákoknak, hogyan is kell ropni azt a bizonyos piszkos táncot, még ha csak illúzióként is.*

Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:04 pm

*Úgy látom az első elem a víz, most legalább még megy hozzá a ruhám. Lassan körbenézek a teremben, már egy jó páran vannak itt. A tekintetem megakad egy felém intő lányon, a tegnap megismert Serafinán. Amíg felém siet, mosolyogva fut át rajta a szemem, és elégedetten üdvözlöm.*
-Jó estét. Te jó ég, te sem panaszkodhatsz, csodaszép vagy ma. *nézek végig még egyszer a lányon, majd kortyolok egyet az italomból.*
-Azt hiszem ma inkább kicsit visszafogom az ivászatot. *mondom halkan, majd a lányra kacsintok. Leküldöm az utolsó kortyot is a torkomon, leteszem a poharat, majd a lány felé fordulok.*
- Táncolunk? Szeretném megtudni, milyen ritmusérzéke is lehet egy padnak. *mosolygok a válaszra várva.*


A hozzászólást Scott Reid összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 7:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Nagyterem, étkező - Page 9 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:06 pm

//Pétertől pápá, tehát a célszemély mostantól Sophia Very Happy//

* Finoman közlöm Péterrel, hogy bizony szemernyi emlékem sincs felőle, mellyel ahogy látom, nem kicsit lepem meg a kedvesnek tűnő srácot. Mikor észbe kap, szépen be is mutatkozik, valami inget emlegetve, mire csak felvonom szemöldököm. *
- Lőttek az ingednek? * kérdezem vissza értetlenül, csak abban tudok reménykedni, hogy nem tettem semmi olyat, ami megbocsáthatatlan lenne.. de még mielőtt nagyon belemerülhetnénk a dolgokba, felgyorsulnak az események, s már azon kapom magam, egy ismeretlen leányzóval távozom Péteréktől, s beleegyezésként felajánlására csak bólintok egyet, találkozom én vele szívesen, s akkor tisztázhatjuk esetleg ezt az ing dolgot is. Na de nem foglalkozom velük többet, inkább az újonnan megismert leányzót meginvitálom egy baracklére, s hallva szavait, ivás tekintetében egy húron pendülünk. Csendesen hallgatom szavait, melyekkel megosztja velem, ittléte bizony nem tehető olyan hosszú időre.. hát ha tudná, hogy az én emlékeim sem biztos, hogy idősebbek annál túlságosan sokkal!? *
- Áh, értem. Én többel is találkoztam eddig. * mondom egy savanyú arckifejezést magamra erőltetve, majd kissé bunkó módon szépen teli töltöm poharam azzal a finom barackkal, amit kerestem. *
- Jajj, ne haragudj. Kérsz? * kapok fejemhez azonnal, s ha igen a válasz, természetesen az ő pohara is tele lesz a finomsággal. *
- Na és, hogy tetszik a bál? Úgy látom egyre többen leszünk, jólesik most a társaság. Érzed ezt a meleget? * kérdem pár korty között, majd fekete szemeimmel nézek körbe, s már látom is a hő forrását, mely a mellettünk lévő gömb ivó helyén alakuló, pöfögő kis vulkán lesz. *
- Csodálatos. * csillannak fel szemeim, amint figyelem a plafon felé pöffentő jelenséget, a tűzkarikákat, majd a táncosokat is, kik a temperamentumosabb zenére ropják. *
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:13 pm

/ Moníta Very Happy /

* Egy mosoly jelenik meg az arcomon mely csak úgy oda ment. Nem tudom miért érzek késztetést a mosolygásra de arc izmaim engedelmeskednek.*
- Köszönjük szépen* Figyelem a szép íriszeket és a cicára pillantok aki éppen beszél é természetesen bókol. A macska csak bólint egy határozottat jelezve, hogy minden rendben van.*
- Én is, bár nem tudom elképzelni hogy tartós lenne a harag. * valóban nem, mert egyszerűen képtelen vagyok rá haragudni sokáig. Ám tanuló pénznek jó volt mind kettőnk számára.*
- Nem tűntünk el. Tanultam, de bármikor írhatsz levelet ha látni, szóval, érted* Nem fejezem be, de szerintem nincs is rá szükség. A szavai ismét mosolygásra késztetnek. Lecserélte rám, ez zene füleimnek.*
- Majd én megmondom mit mondj a csajszinak. Azt hogy egy kedves fiúra aki történetesen még tetszik is, igazam van? * Kék íriszeit mereszti a leányzóra. Nem fél kimondani azt amit gondol a macskám viszont ez engem zavarba hozz ezért a hátam mögé dugom a kis bestiát.*
- Ne haragudj, biztosan nem úgy gondolta…de,de, salálálá* Szól a hátam mögül Aaron. Kis pimasz de majd számolok vele. A terem megváltozik s érdekesnek találom. Ez sokkal másabb mint az előző, de tetszik. Ám azt nem lehet mondani hogy olyan lennék mint egy éppen kitörő vulkán. Valahogy nem olyan a természetem, de ez van. A szám viszont tetszik és ha már itt vagyunk akkor miért ne. A földre helyezem s egyik kezemet a lány felé nyújtom.*
- Van kedved táncolni?* Na azt nem mondanám hogy olyan jól táncolok mint a táncosok de pár lépést azért tudok. Persze nem muszáj ha a másik nem akarja.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:15 pm

*Ahogy Scott-hoz ér Serafina, meg is dicséri, csak egy kicsit, nehogy elbízza magát az önelégült fickója. De a bókon csak egy aprót elmosolyodik.*
-Köszi. Fölül szárnyaltam azt a határt, amit általában megszabok magamnak a ruha ügyileg.*Néz végig a bálozókon, majd ismét a fiúra fordítja a tekintetét.*
-Tegnap sem mondta senki, hogy idd le magadat a sárga földig, de mindenesetre örülök, hogy nem tévedtünk el visszafelé.*Suttogja vissza a feketeség, majd egy futó mosoly kíséretében ismét felé hajol, mint aki titkos összeesküvést szervez.*-Te emlékszel valamire onnantól, hogy kijöttünk a fogadóból? Nekem semmi sem dereng.*Kérdezi faarccal, hisz igaz, semmire sem emlékszik a tegnap estéből. A felszólításra csak egyet hátra lép.*
-Hej, hátrébb az agyarakkal! Tényleg nem tudok táncolni, de tudod mit? Táncoljunk! De ha a lábikódra lépek, akkor ne mondd, hogy nem szóltam.*Mondja, azzal a parkett felé húzza a fiút, amely idő közben megváltozott. Gyorsan körülnéz, majd a fiúhoz intézi szavait.*
-Mit gondolsz, szerinted mennyi ideig szervezték ezt az estet?*A táncosokat fürkészi, és próbálja elkapni a ritmust, de sehogy sem jön össze neki, remélhetőleg a fiú jobb ebben a stílusban.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Nagyterem, étkező - Page 9 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:19 pm

*Ahj, nem érzem jól magam a bőrömben, annyira kényelmetlen ez a ruha és fura... Na jó, elviselhető mindez, csak se egy tőr, se egy kard nincs nálam és olyan nagyon nőies vagyok, mint már rég nem... Szeretem a magassarkút és a szoknyát is, de ez az estélyi túltesz mindenen. Tehát csak lassan sétálok lefelé a lépcsőkön, méghozzá a Keleti torony felől, így érkezve hát meg a csodálatos nagyterembe. Tűzes minden, ahogy nézem, így kissé zavartan birizgálom meg barna, dús tincseimet, miközben befelé lépegetek fekete magassarkúmban, melyből szinte semmi se látszik, hála a hosszú szoknyának. Arcomon egyébként most kellemes smink díszeleg, nem túl sok, de mégis több, mint átlagosan szokott és ki is hangsúlyozza minden szépségemet. Ahogy viszont körbenézek, hamar ki is szúrom Scottot, méghozzá egy másik lány társaságában és fordítom is el rögtön a fejem.*
~ Jellemző... tudtam, hogy csak játék volt. ~ *mégis mire gondoltam tudat alatt, hogy esetleg pont én fognám meg? Áh... nagy hülye vagyok ezek szerint én is, így lépek inkább az egyik tűzes karikához és szerzem meg belőle a koktélt, amelyet hamarosan iszogatni is kezdek. Nincs kedvem most táncikálni, mégis kivel tehetném meg, alig ismerek itt valakit, így csak kényelmetlenül ácsorgom továbbra is egyedül, valahol a faltól nem túl messze, úgy figyelve a táncolókat, mindenkit, kívéve ugyebár Scottot és Serafinát.*


//A ruha//
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Nagyterem, étkező - Page 9 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:22 pm

[Daemon]

*Frankó. Ma van a bál napja, amit ráadásul már azóta várok, hogy kihirdették, hogy lesz, erre nem elalszok? Szerencsére azért nem olyan vészesen, hogy az egészről lemaradjak, de az órára pillantva azért feltűnik, hogy vagy egy órája tart.*
-Ilyen ügyes is csak én lehetek. *ha már így alakult, gyorsan öltözködni kezdek. Mivel a ruhám fazonja miatt a melltartó kilőve, így csak reménykedni tudok, hogy egyik srác se lesz olyan merész, hogy valami rosszal próbálkozzon. Nem mindenkinek áll jól a gipsz, de talán erre nem lesz szükség. Természetesen azért, mert felülre nem került fehérnemű, alulra még jut egy csinos kis fekete darab, majd már magamra is kapom a véleményem szerint szexi, de mégis elegáns ruhát, hozzá egy fekete magassarkút is lábaimra veszek.*
-Remek, már csak a smink, és már indulhatok is. Talán pont beesek, mire mindenki visszajön a szobájába... *a tükör elé sietve szürkés sminket viszek fel hamar, nem túl durvát, majd egy kis fésülködés, és már tényleg itt sem vagyok. Ha nem akarok még ennél is többet késni, akkor most már tényleg indulnom kell. Ahogy a folyosón haladok, minden léptem egy hangos koppanás jelzi, hála a magassarkúnak, ami bár igen csinos, mégis megvan az a hátránya, hogy nem lehet vele túlzottan sietni, ha még használni akarom a lábam az este folyamán. Pár percbe így még beletelik, mire lejutok az aulába, de amikor benyitok a hatalmas ajtón, hirtelen mégis megtorpanok, s szemeim is elkerekednek.*
-Azta... ez nem semmi. Szép kis vulkán. *jegyzem meg szinte csak magamnak, majd azért beljebb sétálok, mire a vulkán hatását is megérzem.*
-És milyen jó meleg. *óvatosan tipegek végig az ismeretlen táncosok között, s szinte meggyőzödésem, hogy egyik-másik időnként halál lazán átvonaglik rajtam. Ezek szerint csak illúzió, de nem rossz, kedvcsináló, bár én egyelőre örülök, hogy leértem. Amikor viszont kiszúrok egy ismerős, ámde nem éppen imádott arcot, az enyém kissé fintorba rándul.*
~Hát persze, hogy neked is itt kell lenned.~ *magam sem tudom miért indulok meg mégis felé, majd szólítom meg.*
-Nocsak. Ebbe a buliba mindenkit beengednek? *egy gonoszkás mosoly is társul a szavak mellé, miközben a kezében lévő érdekes pohárra tekintek. Én is elkezdek nézelődni italok felé, s észre is veszem, hogy a tűzkarikákban vannak, de más, mint ami a srácnál van. Ezek szerint ő előbb jött. Egy koktélt hamar le is vadászok az egyik karikából, majd ismét felé pillantok.*
-Mióta vonzanak egy ilyen srácot a bálok? *teszek fel neki egy újabb kíváncsiskodó kérdést, miközben meg is kóstolom, mit sikerült magamhoz venni.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:26 pm

/ Törpike /

- Nagyon úgy fest, de semmi gond* Folytatnám de ekkor jelenik meg egy ismeretlen leányzó és végül Illya is. Rose-va majd ezt a dolgot megbeszéljük valamikor, bár engem jobban érdekel a balesete, mint egy ing. Na de el is mennek s így ketten maradunk Illyával akire haragszom, ami szerintem érthető is. Beszélni én is szeretnék vele, de először kíváncsi vagyok, hogy mi történt. Hagyom kibontakozni, de csak hebeg egyelőre. Hát ezt is lehet csinálni, bár nem vezet sehova. Figyelem ahogy megemeli a haját és zúzódások villognak a bőrén. Nem mondom, hogy ez nem lepett meg.*
- Ki csinálta ezt?* Csúszik ki a számon rögvest a kérdés de aztán kapcsolok.*
- A nagybátyád* Állapítom meg bár nem is értem minek ment vissza mikor egyszer már eljöttünk. A kezéért nyúlok s egy csöndesebb sarokba húzom az apró termetű leányzót.*
- Miért nem szóltál? Talán segíthetem volna.* Dorgálom meg mert tényleg szólhatott volna bár lehet most a börtönbe csücsülnék s nem itt.*
- Mit nem tudtál?* Sok kérdésem van s nem is tudom hogy hol kezdjem el. A terem közbe megváltozott, de most nem érek rá azzal foglalkozni. Jelen esetben jobban érdekel Illya mint a bál.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:26 pm

-Nem úgy terveztem, hogy szétiszom a fejem, hidd el, viszont nem változtatnék semmit. *magamban visszagondolok a tegnap estére, illetve mára, hiszen kissé elhúzódott az esti iszogatás. *
-Hogy őszinte legyek, nekem már a fogadóban történtek is homályosak. *suttogom mosolyogva a lánynak, és nem hazudok, eléggé kiütöttem magam. Eközben megváltozik a díszítés, egy vulkán tör ki a nagyterem közepén, itt a tűz ideje.*
-Wow, ez azért nem semmi. *nézek a vulkán és a tűz attrakció felé, majd észreveszem a táncosokat, kezdem kedvelni ezt az estét. *
-Nem kell aggódnod, elárulok egy titkot. Évekig tanultam táncolni, majd én vezetek. *ebben a pillanatban megpillantok Vixi-t, aki épp most lép be a nagyterembe. Jól néz ki, és még nem felejtettem el az uszodában történteket, de ahogy látom ő se. Mondjuk ez már nem nagyon izgat, Serafinával jobban érzem most magam, és indulunk táncolni. Meghallom a már ismerős zenét, átkarolom a lányt, és belekezdek egy intenzív latin táncba, közben végig a lány szemébe nézek, és mosolygok.*
-Nem tudom, de biztos nem pár napos mulatság volt, nagyon kitettek magukért, az biztos. De még nem is kérdeztem, te hova valósi vagy?
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 9 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:29 pm

//Raven cica//

*Picit kezd kellemetlen lenni ez a hirtelen hőmérsékletváltozás, hisz eddig kellemesen hűs volt, most pedig... Nyakkendőmet izgagatom kissé, majd bumm... mint valami vulkán, úgy tőr ki a mögöttem lévő jégtömb, én pedig győzök arrébb menni, megkímélve magamat az égési sérülésektől.*
- Ez marhára nem volt vicces... *morgolódom hangosan és a megjelenő italokra tekintek, amelyek még kevésbé az én stílusom, de ez a latinos zene... khm, tuti hogy én nekem ma le kellett jönnöm? Inkább arrébb is lépkedek a meleg teremben, így szúrom ki a táncosokat, melyeket most jó így elnézegetni, úgyse hiszem, hogy társaságom akadna... Na de a zene is felhangzik és körülbelül ebben a pillanatban pillantom meg a szeles kisasszonyt, ki ismét csodálatosan kidobta magát, amin nem is csodálkozom, hiszen van mire büszkélkednie, bár ezt neki soha nem mondanám ám el, inkább csak kiiszom a maradék italom, amely az egyik asztalra kerül, melynek halál lazán neki is dőlök, úgy nézve meg tetőtől talpig ezt a fekete démont, aki fura mód pont felém tart. Ki hitte volna, hogy ide fog jönni hozzám? Mert én bizony nem, de ahogy meghallom a szavait, hangosan fel is nevetek.*
- Én is örülök neked cicus! *döntöm cseppet arrébb a fejemet, majd a dekoltázsát kezdem el vizslatni.* - Hát ha már a lotyóknak szabad bejárást biztosítottak, akkor a magam fajta pszichopatáknak is. *angyali mosoly, miközben a leányzóra nézek, ki éppen az egyik italt próbálja meg levadászni éppen, majd a következő kérdésére lazán vállat vonok.*
- Amióta ilyen csajok keverednek erre. *és kapom el szó nélkül a kezét, máris megunva a csevelyt és vonom közelebb magamhoz, remélhetőleg úgy, hogy nem fog leönteni senkit.*
- Na gyere, mutasd meg mit tudsz, ha már odajöttél hozzám! *és hirtelen pörgetem ki, mutatva meg neki azt az énem, melyet még senki se ismer, tehát hogy nagyon is értek a táncokhoz, de ezt mégse kell mindenkinek tudnia.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Nagyterem, étkező - Page 9 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:29 pm

//Vixi//

* Kifejezetten nem vagyok az a bálozós fajta, határozottan ellenkezik elveimmel, miszerint nem bírom a tömeget. Na nem úgy értve, hogy rosszul vagyok, egyszerűen csak nem szeretek emberek között lenni. Ehhez képest, már jó tíz perce támasztom a falat az elbűvölt étkezőben. Néhány ismerős arcot látni azért, de ismeretlenekből is akad bőven, amit azért annyira nem bánok. Kék szerelésemben virítok most, s mint valami cirkuszi bohóc, úgy érzem magam. Tekintetem a lávát köpdöső vulkánra siklik, majd onnan tovább is halad, s egyenesen egy piros ruhás, kissé mérges arcú leányzón állapodik meg. Menjek oda hozzá, vagy ne? Ám ahogy ezen gondolkozom, lábaim máris megindulnak alattam, út közben pedig szerzek magamnak egy koktélt. Neki csak azért nem viszek, mivel látom, épp iszogat, nekem meg semmi rossz szándékom nincs, hogy leitassam, vagy ilyesmi. Próbálok őszinte mosolyt kanyarítani helyes képemre, így lépek oda mellé, hátulról, remélhetőleg nem ijesztve meg szavaimmal. *
- Minden rendben, szép hölgy? * kérdem egy kedves mosollyal pillantva felé, majd közelebbről is megnézve a leányzót. Nem vagyok egy csajozós, s erre már ő is rájöhetett, de mivel csinos, én meg vak sem vagyok, így hát nézni csak szabad. *
- Remélem nem gond, ha csatlakozom hozzád. Egyedül ácsorogni elég unalmas, és nem akarok senkivel sem megismerkedni ma. * mondatom vége kis duzzogásba megy át, s így azért másnak is megspórolok néhány fölösleges kört. *
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:34 pm

* Elgáns este ez mindenki eltér a hétköznapoktól és felölt egy csinos ruhadarabot. Én is ezt a ruhát csak is bálokra veszem fel, de annyira szeretem, szerintem egész jól áll. Kedvesnek tűnik ez a Rose. *
- Értem, én most még ismerkedek az ismeretlenekkel. Sokan még azt se tudják szerintem mi vagyok ki vagyok, de majd megtudják, előbb, utóbb. * Humorosra veszem a dolgot és jó pofán mondom neki szavaim. Én még a szomorú dolgokat is el tudom takarni, ha nevetek, és viccelődök. *
- Semmi gond, megoldom. Majd én öntök magamnak, csak igyál nyugodtan. * Aranyosan mondom neki, nem kapom fel a vizet néha úgy, mint a nővérem, bár ő is csak akkor szokta amikor rossz kedve van, ami nekem most egyáltalán nincs. *
- Eddig nagyon klassz. Jó a zene, a társaság és meglehetősen jó sokan vagyunk. Na és most kiderül milyen az ital. De valamit én is érzek...
* Válaszolok kérdésére barátságosan és hamarosan megkóstolom a baracklevet, ami szerintem nagyon finom lehet. Majd körbetekintek és keresem a meleg forrását de nem találom. Elérkezik a pillanat amikor belekóstolok az italomba és így szólok. *
- Hmm ez nagyon finom! * Kiáltok fel, miután kortyoltam egyet majd ismét kortyolok és közben tánclépéseket teszek, úgy, hogy jobbra-balra lépegetek. *
- Majd kicsit később táncolok szerintem. Tudod imádok táncolni ha zene akkor tánc, nekem.
* Mondom neki és így elárultam az egyik nagy szenvedélyem. *
//Rose//
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Nagyterem, étkező - Page 9 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:36 pm

//Takoda//

*Nem vagyok én oly nagyon mérges, csak nem szeretem, ha kihasználnak. Tudom, hogy ő nyert meg minden, de nah... Inkább elfordítom a fejem tőlük, mert bár érzékeltem, hogy Scott kiszúrt, láthatóan nem igazán óhajt megszólítani se semmi, tehát ha ő így, akkor majd ezentúl én is. Viszont legnagyobb meglepetésemre egy kék öltönybe öltözött fiú sétál oda hozzá, én pedig csak meglepetten pislogok párat rá. *
- Takoda!? *szólítom meg kérdőn és kijelentőn is egyben, hirtelen nem is tudva, hogy most mit mondjak, de azért a bókja meglep, hiszen nem olyan srácnak ismertem meg, mint akit érdekelhet egy olyan lány, akit még nem ismer.*
- Öhm igen, persze, hogyne lenne. Minden a legnagyobb rendben, csak kissé idegenkedek az ilyen bálaktól. *vallom be őszintén, majd amikor hallgatom tovább a szavait, most már én se nézek másfelé, mivel újdonsült társaságom tökéletesen megfelel nekem. Szimpatikus ez a morgolódó fiú, így csillannak meg barna szemeim.*
- Dehogy gond, nyugodtan maradj csak, majd megvédelek a csajok özönlésétől, mert igen csak jól nézel ki. *viszonzom neki picit késve az előbbi bókot, miközben tovább iszogatok, bár a koktél kezd elfogyni, így az utolsó korty után azt le is teszem valahova, ahol szabad helyet látok neki. Táncolnék is meg nem is, de mégis milyen lenne már, ha én kérném fel őt? *
- Na és hogy vagy manapság? *kíváncsiskodom picit, hiszen fogalmam sincs, hogy mi történt vele azóta, hogy találkoztunk és bár akkor picit hamar távoztam, most nem szándékozom még lelépni.*


A hozzászólást Vixilien Sandanez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 7:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Theodora Schmitz
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Theodora Schmitz


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás : 2010. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:40 pm

/ Alinox /

* Azt hiszem illik késni egy bálról, sőt kötelező. Nem vagyok egy nagy bálozó típus de hát mg nem is volt bennem része. Itt az idő hogy ezt is kipróbáljam. Nem kérdés hogy melyik színt választom ma eset. Bármily meglepő nem a feketét pedig az a kedvencem. A ruhát magamra öltöm s elindulok a bálra hát ha tud valami érdekeset is mutatni. Nem tudom mire lehet számítani, de majd kiderül. A tűz dominál jelen pillanatban s én nagyon remélem hogy nem a földel kezdték mert ha igen akkor lecsúszta róla pedig hát azt szeretem. Talán akad ma némi szerencsém vagy legalább is remélem. A karikához megyek melyből kihalászok egy nedűt. Az egyik lány mellett pihennek meg s végig járatom tekintetem a táncolókon.*
- Hát ez nem nagy szám. Mint egy suli buli.* Jegyzem meg komolyan s számhoz emelem a poharat melyből iszok is. A mellettem állóra pillantok.*
- Amúgy Dora vagyok* Mutatkozom be neki s a kezemet is lendítem felé hogy kezet rázhassunk.*
- Te miért nem táncolsz? Nincs lovagod aki fel kérjen?* teszem fel egyszerűen a kérdésemet s ismét iszok a poharamból.*
- Azok a táncosok azért elég helyesek* Jegyzem meg komolyan mert nekem bejönnek még akkor is ha csak illúzió. Legalább van kin szemet legeltetni. *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:41 pm

-Hát, rám már rám fért az a görbe este, nagyon hiányzott a lazítás. Szóval kösz, hogy elkísértél.*Vigyorog a srácra, majd ahogy a kérdésére felel, kicsit lebiggyeszti a száját.*-Pedig abban reménykedtem, hogy neked sikerül majd felvilágosítanod, de ezek szerint majd nekem kell téged.*Ahogy a vulkán megjelenik, csak bólint egyet a fiú megjegyzésére, de azért ő sem állhatja meg szó nélkül.*
-Szerintem is észbontó. Most komolyan... szerinted mi mindent veszítenek a muglik?!*Ez amolyan költői kérdés, hiszen a muglik valóban sok mindenről maradnak le, első sorban az ilyen bálokról. Ahogy a füstkarikákat nézi, meghallja a fiú felkérését, de legelső reakciója a visszautasítás.*
-Deee... rendben. Nem félek, gondolom nem fogod hagyni, hogy totál hülyét csináljak magamból.. és egyben belőled is.*Ekkor pillantja meg a terembe belépő hölgyikét, és egyben partnere reakciója is felkelti az érdeklődését. Nem rest rákérdezni, hiszen ahogy egymásra pillantanak, szinte süt róluk, hogy ismerik egymást.*
-Ki már a piros ruhás lány?*Kérdezi kedvesen és egyben kíváncsian, miközben követi a srácot a parkettre. Ahogy megragadja a derekát, és elkezdenek táncolni, rájön Serafina, hogy a fiú igazat mondott, amikor a tánctudásáról beszélt neki.*
-Tyűha, ügyesen ropod. Szereted a táncot?*Kérdezi összeráncolt homlokkal, a táncórákra való megállapításra célozva. Scott következő kérdésére csak félrehajtja a fejét, miközben egy aprót rátapos a lábára.*
-Hopsz, bocsi. Olasz vagyok. És te?*Kérdezi, miközben sikeresen felveszi a ritmust, és remélhetőleg mégegyszer nem tapos a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 9 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:41 pm

/Lucas/

*A bókok zavarba ejtőek, de jól esnek. Tény, hogy Aaron a szavak nagymacskája, de nem bánt meg Lucas szűkszavúsága, mert tőle ez a pár szó is kincset ér. Szóba jön az utolsó találkozás, mert mostanában tényleg nagyon elkerültük egymást, pedig én tényleg nem kerültem őket.*
- Rendben ezt megjegyzem. Akkor legközelebb ne lepődj meg, ha találsz egy baglyot a szobádba. *Persze, hogy megjegyzem. Feltétlen írni fogok neki egy levelet. A mosoly még mindig ott bujkál az arcomon, de ennek így is kell lenni. Nem is akarom levakarni. Aaron szavai kicsit zavarba ejtőek, de így igazak.*
- Nem, nem ezt fogom neki mondani. Azt mondanám, hogy egy fiúra cseréltem le, aki kedved, udvarias okos és ennél még sokkal több meg annak a cserfes és igazán cuki macskájára. *Csúszik ki számon az őszinte vallomás, amitől nagyon zavarba jövök és érzem is, hogy ettől egyre jobban melegem lesz, de ez úgy tűnik nem csak a pírtől van, hanem a terem változástól.*
- Köszönöm elfogadom, de előre közlöm, nem vagyok a tánc parkett ördöge.
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Nagyterem, étkező - Page 9 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime2011-07-30, 7:44 pm

//Sophia//

~ Ha tudnám, hogy én ki vagyok.. ~ * gondolom magamban szavaira, miből ő kifelé csak egy lemondó sóhajt érzékelhet, ám azért kicsit mosolygok is azokon, amiket mond. Hamarosan már iszogathatjuk is azt, amit kell, s ahogy hallom, ő is jól érzi magát itt. Ám a terem megváltozik, én pedig mint egy ámuló kisgyerek csodálkozom ezen az egész varázslaton. Talán régebben nem lepett meg annyira, mint most, mivel jelen pillanatban olyannak tűnhetek, mint egy sárvérű, aki most ismerkedik mindennel, amiről eddig fogalma sem volt. *
- Hogy micsoda? * pillantok rá értetlenül, majd rájövök, hogy bizony az inni valóról beszél, de a csacsogós leányzó szinte máris áttér egy újabb témára, én pedig alig tudom követni. *
- Áh, menj csak nyugodtan, ha szeretnél, én azt hiszem inkább itt maradok. A zenét szeretem, és ez is eléggé tetszetős, de azt hiszem, a tánc nem az én műfajom. * gondolkozom el ezen, olyan spontán jött a kijelentés, de valami azt súgja, jobb nekem itt, egy helyben állni és nézelődni, esetleg iszogatni vagy beszélgetni, nem pedig bolondot csinálni magamból a parketten. *
- Van esetleg valami kiszemelted? Helyes srácok járnak ide, úgy látom. * nézek körbe hunyorogva, szám szélén egy sunyi mosollyal nézve ezután rá, majd újabb kortyokkal oltom szomjam csacsogásunk közepette. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
9 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: