Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Véres hajnal fogadó

Go down 
+41
Sharlotte Johanson
Nikolai
Mia Andersen
Kimberly Fox
Lisa Renfield
Slash Daniels
Christiano Lugano
Cornelia Brown
Havasi Zoárd
Victoria
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Vladislav Kerensky
Elton Ricci Dixon
Naomi Teigneux
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Takoda Turner
Chloe Walsh
Ezio Montedoro
Serafina Damiana
Jackelyn McKinney
Mordred Wasimir
Hecate Lunadea
Mesélő
Mona Braxton
Bruno Stora
Thomas Gledhill
Azaria Daraghi
Demien.R.Cornwlade
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Patrick Davis
Ashi Angel
Nil Moriarty
Lycoris Ozera
Azrael
Aideen Garadex
Sideris Valbraith
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-10, 7:11 pm

*Némi beszélgetés és ügyetlenkedés utána jégen kötünk ki mindketten, honnan aztán én állok fel először, és Ashi-t is felsegítem, miközben kicsit viccelődünk is.*
- Ki kell hogy ábrándítsam, ez már a 21. század. Haladni kell a korral, de maga max a kórral halad... *nevetek fel, aztán hamarosan kori nélkül indulunk meg Mystral felé, és elmosolyodom, hogy a vörös diáklány inkább már menne vissza a jégen fetrengeni, de hát már megbeszéltük, hogy tequilázunk, szóval nincs apelláta.*
- Az biztos, de ami még biztosabb, hogy a vén fószerek, akik a fogadóban tengetik a napjaikat, egyből rád másznának... *jegyzem meg, és bár nem tapasztaltam még ilyet, amilyen elképzelésem van az alkoholistákról és kocsmatöltelékekről, ezen a véleményen vagyok. Végül mindketten rendesen felöltözve megyünk be a fogadóba, és mint az hamarosan a pultos számára is világossá válik, silver-t iszunk mindketten.*
- Na igen, az se utolsó szempont. *mosolyodom el, majd módszeresen lehúzom a tequilát. A citrom ízére elfintorodom, nem igazán szeretem így magában ezt a savanyú gyümölcsöt, de ez után az ital után tök jó. Kísérőnek rendelek egy sört, mibe belekortyolok, és biccentek Ashi szavaira, ki nem iszik még mást. Afelől érdeklődöm, volt-e már részeg, és felnevetek a válaszon.*
- Nem tudsz róla, de ki tudja, a barátaid lehet tudnának mesélni. *mosolyodom el, tapasztalatból kiindulva, mert volt néhány buli, ami utána haverok úgy mondták, hogy miket is csináltam, és persze jót röhögtünk a dolgokon.*
- Én bevallom őszintén, ittam már többet a kelleténél... és hogy zűröm volt-e? Hát futottunk már haverokkal rendőrök elől, meg volt még egy-két húzós eset, de semmi hatósági ügy nem lett belőle, csak jó sztorik, miken jót lehet nevetni. *vonom meg a vállam, és félig leiszom a sört, mert megszomjazom, és mert melegem van.*
- Picit várjunk még az újabb kör tequila előtt, vagy durrbele módján igyuk a következőt? *teszem fel a kérdést, és tudom, ha most nekiállunk folyamatosan inni, nem kell sok idő és eltompul minden.*
- Régen, még otthon jártál bulizni? Vagy valamilyen szórakozóhelyre jártál barátokkal, vagy ilyesmi? *kérdezem, miközben elfogy a söröm, de egyelőre nem kérek újat.*

Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-10, 7:48 pm

*A jégkorcsolyázást megunva tengetjük az időnket a palákon. Vagyis tengetnénk az időnket, de az állataink nem hagynák ezt és a jégen kötünk ki. Patrick kell felelőbb és segít nekem is felállni amit persze el is vicceljük. Már a bordáim jobban sajognak mint mikor a jéggel igen közeli kapcsolatba léptem, de ez most a nevetés miatt. Kiindulunk a pályáról majd kint meg is szabadulunk a jégensikló koriktól majd indulunk is iszogatni egy kicsit. Mikor kiérünk én közlöm a fiúval hogy szívesemben lennék mégis a pályán hol legalább jó az idő, de tudom hogy most már nincs apelláta hogy vissza menjünk. Felteszek egy hülyekérdést mire kapom is a z okos választ. Merengve nézek előre, de és elképzelem a szituációt, mitől egy kicsit el is foga rosszul lét.*
-Aszem inkább melegem lesz...*Ráz ki a hideg, nem igen örülnék ha egyik tényleg rám nyomulna. Közben már a fogadóhoz is érünk hol a lehető leggyorsabban rendelünk. Egy jó szempontot választok ki hogy én a kettő tequila fajta közül melyiket érdemesebb nekem most még innom. Miután mindketten megisszuk a tequilát Patrick segítőnek rendel egy sört. Közben fel is tesz egy kérdést mire nem tudok pontos választ adni.*
-Hát az már biztos hogy tudnának mesélni egykét érdekes dolgot...*gondolkozok el egy kicsi, de majd megrázom a fejemet és úgy döntök másfelé gondolkozok és így is kérdezek vissza mire meg is kapom a választ.*
-Legalább tudod. Na és sikeresen elfutottatok vagy nem volt annyira sikeres a menekvés? Bár ha nem lett semmi a hatóságiügy akkor tuti gyorsabban futottatok mint a rendőrök.*mondom a monológomat inkább magamnak mit neki, de hát ez vagyok én. A kérdésére nem tudok biztos választ adni mert ha csak simán egymás után húzunk le a piát tuti a zombiknál kötünk ki.*
-Te ha megígéred hogy nem lesznek itt zombik akkor jöhet a következő kör.*mosolyodok el mert nem tudok egyrészt elszakadni ettől a témától meg hát tetszik is.*
-Nem igazán voltam/vagyok az a bulizós, csak akkor mikor rám jön, de azért a többikkel egypár helyen. Gondolom te ilyen alapon szeretsz bulizni. *mosolyodok el majd rá nézek a citromra és még egyszer meg kóstolom.*
-Amúgy te szeretsz fogadni?*kérdezem mert a citromról eszembe jut egyik fogadásom.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-10, 8:20 pm

*A jégkorcsolyázás után irány a Véres hajnal fogadó a megbeszélt tequilázásra. Út közben felvetődik Ashiban az ötlet, hogy mi lenne, ha ő fürdőruhában menne be a fogadóba, és hát ahogy látom, hogy kirázza a hideg, leszűröm, hogy nincs túlzottan ínyére a dolog. Tequila bejön velünk, ám a famulusom kint marad, de ahogy ismerem, úgysem megy el, hanem a fogadó előtt fog rám várni. Az első kör tequila hamar lecsúszik mindkettőnknek, és részemről egy sör is követi. Beszélünk kicsit a részegségről, és egy fél mondatból arra következtetek, hogy talán neki is voltak érdekes sztorijai, de mivel megrázza a fejét, inkább nem firtatom. Talán magától is elmondja még néhány feles után.*
- Sikeresen elfutottunk. Ők kocsival voltak, mi gyalog, így berohantunk a fák közé, ahova már nem tudtak követni. Az eset után egy-két hétig még kerültük a zsarukat, elfordultunk, ha jöttek, de nem lett belőle semmi, szóval nyugodtan mászkáltunk tovább. *visszaemlékszem, ahogy futótűzként terjedt a hír bandázásaink során, hogy rendőrök közelednek. Ilyenkor mindig jó kisfiúk-kislányok módjára viselkedtünk. A következőkben megkérdezem Ashit, jöhet-e a következő kör tequila, és megint jön a zombikkal, min mosolyognom kell.*
- Hallod, nem lesznek zombik. Megígérem. De ha igen, én leszek a hős, és legyőzöm őket! *jelentem ki határozottan, és felemelek egy fogpiszkálót, mintha az a kardom lenne, majd elnevetem magam, és visszaülök a székre. Intek a pultosnak, hogy még két tequila rendel, aztán gondolok egyet, és még kettőt kérek, amit hamarosan elénk is tol.*
- Dupla vagy semmi. *mondom, és ahogy kell, lehúzom az egyik tequilát, egy percre rá pedig a harmadik adagot is, és testemen jóleső borzongás fut végig. Bár bírom a piát, de a sör és a három tequila rövid időn belüli elfogyasztása biztos megteszi majd a hatását, de teljesen jól vagyok, szóval nem állok meg, de egyelőre a bulizásról kérdezem diáktársamat.*
- Abszolút, szeretem a bulikat, szinte minden héten eljártunk haverokkal ide-oda, csajozni, szórakozni, iszogatni kicsit. *felelem, és kezemmel szórakozottan birizgálni kezdem az egyik citrom héját. Érzem, hogy agyam kicsit tompa lesz, de ez jóleső tompaság, amit az alkohol okoz.*
- Fogadni? Ez hogy jutott eszedbe? *nézek rá picit furán, elképzelésem sincs, mi alapján asszociálhatott erre, de azért a kérdésre válaszolok.*
- Amúgy igen. Nincs is jobb ösztönzés, mintha valaki azt mondja "úgysem mered...". Persze voltak másfajta fogadások is, pl meccsre, de ez az "úgysem mered" fogadás mindig jó poén volt. *felelem, és bizony eszembe jut néhány hülyeség, amit ilyen fogadások alkalmával csináltunk, és csináltam jómagam is egyedül is akár.*

Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-10, 8:54 pm

*Úgy néz ki nem is kell sok idő hogy tequilázgassunk, mivel már a fogadóba vagyunk és egy tequila már lent is van vagyis a srácnak plusz egy sör is, de én még nem kértem mást. Mit a pályán itt sem állhat meg a beszélgetés csak addig meddig iszunk. Kiderült hogy azért ő sem szívbajos ha arról van szó, nem mint ha én az volnék mert nem egy őrült dolgot csináltam, de sohasem kerültem közel a redősséghez vagyis egyszer már voltam bent az őrsön számomra ismeretlen okok miatt, amit mára már megfejtettem. Közben felmerül az a kérdés is hogy most tartsunk-e egy kis szünetet vagy egyből húzzunk le egypár tequilát. Természetesen én előjövök a zombis történetemmel, mit már unhatja szegény Patrick, de azért van esze és képes még produkálni magát mitől elég rendesen elnevetem magamat és így folytatjuk az ivászatot. Mikor meg hallom hogy még pluszban a második mellé meg rendeli a harmadikat is akkor tudom már hogy én azért fogok tartani kisebb nagyobb szüneteket is, mert hát azért kéne ismerni a mértéket.*
-Duplázunk? Hát lehet hogy nálam nem lenne jó vége...*mondom de a másodikat még egyből lehúzom. Néha azért jó hogy a többiek bírtak az piát és így gyorsan én is tudok inni egy határig, de nem öröké mert azért nem vagyok annyira edzet ilyen téren. A beszélgetésben most a bulizást poncolgatjuk, vagyis nem igazán mert ez még elé felületes. Felteszek egy kérdést majd kapok rá egy másikat.*
-Hát csak azért mert egyszer fogadtam a srácokkal hogy megtudok enni egy citromot, mert ugye szeretem a citromot...*mosolygok rá és meg hallgatom a válaszát is miben egy kicsit egyet értek és egy kicsit nem. *
-Hát azért ésszel kell gondolkodni, de egy bizonyos szintig simán benne vagyok az ilyen játékokban. Vagyis elég sokáig meg hát társaságtól függő.*mondom és megiszom a harmadik tequilám felét. Érzem hogy nem lesz jó vége ha még egy kicsit többet iszik vagyis akkor már lehet hogy szellemeket is láttok.*
-Neked melyik a kedven italod?* kérdezem meg tőle majd lehúzom a másik felét is a az italnak.*
-Amúgy mi volt a legextrémebb helyzeted? Ne kérdez hogy jön ide...*mondom mielőtt megkérdezné mert én magam sem tudok ráválaszolni, hogy miért is kérdeztem meg.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-10, 9:25 pm

*Valahogy ki kell pihenni az esést, vagyis Ashi részéről eséseket, és ezt hogy is lehetne jobban, mint egy tequilával? Hamarosan arról beszélgetünk, hogy bizony mindkettőnknek voltak már kissé zűrös esetei alkohol befolyásoltsága alatt. Mikor az újabb kör tequiláról kérdezem a lányt, ismét előjön a zombis sztorijával, én pedig egy kis poénkodással intézem el az egészet, és sikeres volt a hadjáratom, mert Ashi végül is belemegy. Egyből kettőt-kettőt rendelek, és nekem nincs problémám vele, de diáktársam mértéktartóbb.*
- Ugyan már, nem lesz semmi gond. Nem iszunk a végtelenségig, csak még kettőt-hármat, annyira én se akarok kikészülni, csak laza kis iszogatásról van szó. *mondom, és vagy sikerül meggyőznöm, vagy nem, de a második kört még egyszerre isszuk meg, és ami engem illet, hamar követi a harmadik is. Nemsokára a fogadásokra kerül fel a szó, és hallgatom, hogy Ashinak mit kellett csinálnia egyszer, és így már világos, hogy a citrom miatt asszociált a fogadásokra az imént.*
- Egy egész citromot? Fúj... *a hideg is kiráz a gondolattól, mert mint említettem már, nem igazán kedvelem a citromot.*
-Kedvenc ital? Igazából rengeteg mindent szeretek, szóval nincs kedvencem. Neked? *felelem, majd kérdezek vissza, hogy ezeket az információkat én is megtudjam róla, ne csak ő informálódjon. A legextrémebb helyzeten el kell gondolkodnom picit, mert jó pár dolog eszembe jut, de nem tudnám őket rangsorolni.*
- Hát a legextrémebb nem tudom mi volt, de az húzós volt, mikor egy kis iszogatás után haveromék kitalálták, hogy menjünk fel a sportcsarnok tetejére. Tudtunk egy bejáratot, ami csak lánccal volt lezárva, ott bemásztunk. Hozzá kell tennem, őrizték a pályát... Egyik haverom lenézve a lelátóról megszédült, és leesett a lépcsőn... megijedtünk, hogy lett valami baja, de csak egy púp lett a fején, és röhögött mint a hülyegyerek. Ezek után megláttuk közeledő zseblámpák fényét, szóval fogtuk Scottot, és kifutottunk, egészen a következő sarokig, ahol csak röhögtünk magunkon. *így utólag belegondolva nagyobb bajunk is lehetett volna, de azon az estén igen csak felöntöttünk a garatra.*
- A következő kör tequilát akkor isszuk, ha te mondod. *közlöm vele, de nyelvem már nem forog olyan gyorsan, mert az eddig megivott alkohol elkezdte megtenni áldásos hatását.*
- Na és neked, voltak extrémebb eseteid? *kérdezem, és remélem, azért legalább egyet megoszt, már ha van természetesen.*
- Itt a suliban volt már összetűzésed valakivel? *kérdezem, teljesen összefüggéstelenül az előző témával, de hát ez van, most eszembe jutott, hát feltettem a kérdést.*

Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-10, 10:21 pm

*Elmegyünk iszogatni egy kicsit a Véres hajnal fogadóba. Kicsit nehézkes még mindig a járásom, de legalább ott csak inni kell és hagyni hogy az alkohol tompítsa a fájdalmat. Az első kör tequila után elkezdünk beszélgetni erről-arról és közben Patrick felveti a kérdést hogy most mi hogy is fogjuk inni az italokat, melyre magamat nem megszégyenítő választ adok. Mikor látom hogy a második körből egyszerre lesz harmadik is egy kicsit én vissza fogom magam, mert nem tudom lesz ha részeg kezek mert még tudomásom szerint nem voltam az, de másnapos sem. Győzköd hogy úgysem iszunk annyit.*
-Rendben.*mondom, de azért még nem húzom le egyből a harmadikat. A beszélgetés során szóba kerül a fogadás és én elmondom mit is kellett nekem csinálni egyszer.*
-Igen egy egész citromot fincsi volt csak utána nem éreztem a számat. Ott volt a bibi, de nem oldottuk, mert ittam rá legalább másfél liter cukrozott vizet és így olyan volt mit a limonádé melyet túl citromoztak. De ezt a másfél vizet is 3 perc alatt benyakaltam. Majd egy úgy 20 perc múlva ismét ittam meg egy ilyen vizet és már jól is voltam csak ehhez tudni kell hogy éjszaka volt és az én szobámtól volt a legmesszebb a wc. Szóval vicces éjszaka volt. Kb mindenki fel kell mikor végig cammogtam a folyosón.*nevetek mert tényleg elég hülyén nézet ki hogy mindenki morgott a szabályában. Közben felvetem a kérdést hogy melyik a kedven itala nem kapok pontos választ de a kérdést azért vissza kapom.*
-Hát én szeretem az Absintet is meg még sok mindent. De így bele gondolva a Tequila és Abszint a favorit nálam. *töprengek, de azért elég határozott vagyok, de persze az absintet is mértékek kell inni. Közbe szó kerül a legextrémebb helyzetekről is mint én is elgondolkozok.*
-Hát öcsém ti9 is el vagytok ezek szerint ott is ment a buli ezerrel, mi?* mosolygok rá majd hallom a mondatát majd meg vonnom a vállamat úgy mondom.*
-Tőlem jöhet a következő kör is, de utána kis pihenő.* mosolygok rá majd kérem is. Nem kell sok idő és már meg is kapjuk.*
-Hát ez most jó kérdé*húzom le a tequilát és érzem, hogy rossz döntés volt most meg rendelni, mert "kicsit" már a fejembe szált.*-Hát húzós volt nálunk az hogy egyszer elmentünk éjszakai szörfőzesre majd kikötöttünk valami idegen helyen mert csak az elején szörföztünk utána motorcsónakkal mentünk és egy szigethez jutottunk el és hát nagyon úgy nézet ki hogy elromlott vagy valami ilyesmi, de nem is ez a az érdekes. Ugyan is elmentünk sétálni a szigeten hülye gyerekeknek nem volt lámpájuk sem és egy picit ilyen erdős volt a hely. Megtámadunk valami mienket mi meg futottunk vissza csónakhoz ami nem akart indulni... Na de a végén kiderült hogy mi a a baj. Majd elhúztuk a csíkot. Valami állat szerű támadót meg, de nem hiszem hogy az lett volna...*vonom meg a vállamat. A kérdésére meg csak nevetek egyet mert hát nem vagyok az a problémás csaj.*
-Hát nem igazán kerültem össze tüzesbe bárkivel is miért te?*kérdezem vissza majd nyújtózkodok egyet ami két ok miatt nem volt jó ötlet az egyik hogy megfájdult tőle mindenem a másik hogy felkavarodott a gyomrom.*
-Amúgy neked hogy megy az iskola?*teszem fel az unót kérdést és közben próbálom meg tartani azt eszemet.*

//na akkor egy fagy ismét//
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 3 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 8:45 pm

*Nem mondható el rólam, hogy züllött életet élnék, de valahogy még mindig nehéz rendbe szednem magam. Noel eltűnése teljesen kikészített, összeroppanok ez alatt, úgy érzem. Nem tudom, hogy meddig bírom még, lehet, hogy haza kéne mennem, legalább egy kis időre, de az se tudja majd elfeledtetni velem a fájdalmat és az űrt, melyet maga után hagyott. Egyszerűen, most nem akarok magam lenni, semmire és senkire se figyelni, az történik, ami történni fog, nem hat már meg, akkor sem, hogyha egy újabb vámpír karjaiba rohanok. Jelen pillanatban tehát a fogadóban ücsörgöm, egy sötétebb, eldugottabb sarokba, ahol nem szúr ki minden alkoholista és egy borosüveget iszogatok, természetesen pohárból. Az üveg háromnegyed része már hiányzik és egy feles pohár is van mellettem, amit épp az előbb ürítettem ki, tehát arcom is piros, már csicsókás a hangulatom, de talán legalább így boldog lehetek, ha csak egy kis időre is. Öltözetem egyébként most nem oly kirívó, csak egy fekete sportcipő van lábaimon és fekete rövidnaci, amit szegecses öv borít, ahhoz van hozzátűzve a pálcám, na meg egy tőr is, amire bármikor szükségem lehet. Felül viszont a mai nap egy bézs színű toppot húztam, melynek hála egy picit dekoltázsom is látszik, de nem túlságosan. Hajam amúgy ki van bontva, barna szemeim körül is található egy kis smink, mely tökéletesen passzol kreol színű bőrömhöz is. Csak magamban búslakodom, néha azért körbe is tekintve, de azért nem szeretném tönkre se tenni magam.*
~ Tovább kell lépnem! Igen, most már biztos, hogy nem érdekel, nem is szeretett soha igazán. ~ *pityeredem is el, majd jöhet az újabb korty vörösbor. Nem szabad sírnom és gyengének lennem, most mégsincs erőm, nem vagyok képes irányítani már tetteimet...*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Véres hajnal fogadó - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 8:58 pm

* Este van, most van csak igazán kellemes idő a sétához, na meg azon gondolkodtam, egyetlen eddigi haveromat felkeresem szobájában, ki ugye Tom és a háztársam, de előbb beszerzek valami itókát Mystralban. Nem is én vagyok mindez, komolyan nem értem, miért akarom így tölteni az estém, de elég jól éreztem vele magam a múltkor, s bár megváltozott róla némileg a véleményem a Gingeres történetet hallva a leányzótól, mégis felkeresném. Ne legyek már egyedül, más komolyabb ismerősöm meg úgy sincs és a lánykát sem zargathatom örökké, és semmi kedvem amúgy sem most leülni egy vaskos könyv fölé, hogy berögzítsem agyamba első és utolsó olvasásra minden egyes szót és képet, amit belefoglaltak. *
~ Ez komolyan nem normális.. de ha ez a rossz út, amitől anyáék óvtak mindig.. vállalom a következményeket. ~ * vigyorodom el magamban cseppet, miközben már a főutcán sétálok végig. Lábaimon tornacipő, felette fekete hosszú nadrág, ami kissé elegáns, szürke, hosszú ujjú ingem ujja könyékig feltűrve, a felső gombok pedig szanaszét engedik bukni az ing nyakát. Hajam tiszta kóc, azt hiszem, lázadok. Lázadni jó érzés, nekem pedig ez kell! De hogy merre is kerítsek ilyenkor egy-két üveg piát? Hát, mondjuk itt a fogadó még pár méterre, aztán meg a klub.. nem, a klubba egyedül én le nem megyek, annyira nagymenőnek még nem érzem magam, a fogadó meg olyan semleges. S bár némileg tartok a helytől, mi van, ha.. nem Mathis, nincs ha. Shalmira kedves volt velem, és legbelül viszont látnám, puszta kíváncsiságból is. Így lépek be hát a fogadóba, amely persze tele van alkeszokkal.. na nembaj, pár perc az egész, máris a pultnál vagyok, ahol két üveg vodkát kérek ki, és ha már itt vagyok, egy sört is. Fizetés után azonnal ülőhelyért kutat tekintetem, miközben már kortyolom a sört is, de sehol egy szabad asztal vagy box, míg végül ki nem szúrok egy ismerős arcot, egy eldugottabb helyen. Oda sétálva asztalához ráncolom szemöldököm, tuti láttam már ezt a leányzót a suliban, csinos kis teremtés, meg kell hagyni, de most igencsak rossz passzban van. *
- Khm, ne haragudj. Szabad ez a hely, leülhetek? * csapok máris a dolog közepébe, s ha engedélyt kapok, az asztalra teszem poharam és a két üveget is, majd kezem nyújtom felé illedelmesen, még álló helyemben. * - Mathis Boll. És ha jól sejtem, te is Mysterio-s vagy. * jelentem ki ellentmondást nem tűrő hangon, majd már le is teszem magam vele szembe a székre, poharam kezembe véve fürkészem tovább szép, piroskás pofiját. *
- Minden rendben, jól vagy? Valami társaság, vagy csak így egyedül? * nézek szét, mintha keresnék valakit tekintetemmel, ami persze nem igen így van. Hallgatom, ha válaszol persze, miközben söröm kortyolgatom csak tovább. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 3 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 9:07 pm

*Elvagyok itt magamban és hála az italnak, az idő múlását sem érzékelem, sőt, valahogy kifejezetten remélem, hogy hamarosan sötétedik, hogy valaki majd megtámad, hogy bajom lesz, hogy akár elrabolnak vagy egy vámpír támad rám. Igen, remélem, hogy ilyesmi fog történni, akár talán, talán Noel is meghallana, talán segítene.*
~ Mikre gondolok?~ *csapok is az asztalra, fejemet is megrázva, mert ez őrültség, ez nem normális gondolat. Ez után érkezik meg Mathis is, kit egyelőre nem szúrok ki, csak tovább mérgelődöm és iszogatom, miközben a könnyeket is igyekszem levakarni arcomról, de amikor megérzem, hogy valaki asztalom mellé lép, meglepetten emelem fel szép buksimat, úgy figyelgetve a fiút, kit szerintem még soha nem láttam.*
- Hát... ha akarsz. *vonok is vállat, mivel nem igazán értem, hogy miért akar csatlakozni hozzám.* - Bár nem leszek valami jó társaság, előre szólok. *nézek is a másik szemeibe, majd ekkor hallom meg a bemutatkozást is és végül kezemet felé nyújtom, de csak futólag rázom meg.*
- Vixi vagyok és... jól sejted persze. *sóhajtok is fel, igazából nincs kedvem most bájologni és kedveskedni senkivel sem, annyira zavar mindez, hogy majd bele őrülök, így mocorgom picit és végül az ismét hallott kérdésre már csak szemeimet forgatom meg.*
- Miért kell mindenkinek ezt kérdeznie tőlem? Nem, nincs minden rendben és még jól se vagyok... *kezdek is bele, majd jól láthatóan körbe is nézek, végül magamra mutatok.* - Szerinted van itt még valaki? *nem, nem vagyok én ilyen bunkó, de most egyszerűen, képtelen vagyok normálisabb lenni, így csak picit rádőlök az asztalra, miközben tovább iszogatom.*
- Miért jöttél ide Mathis? *kérdezem halkan, de fejem nem emelem fel, azzal csak a poharamat fixírozom, de a fiú bizonyára érti majd a szavaimat.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Véres hajnal fogadó - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 9:20 pm

* A fogadóba térve gyorsan rendezem le az italvásárlást, de mivel egy itt elfogyasztósat is kikértem magamnak, így még picit tit ragadok. Talán nincs mitől félnem, legutóbb sem volt gond, és így körbe tekintve nem is látom őt semerre.. na de mindegy is, inkább csak a barna hajú leányzó felé veszem az irányt, ki ismerős nekem, tehát hamarosan már ott állok a búbánatos pofival szemben, helyért kuncsorogva. Nincs túlzottan feldobva az ötlettől, hogy társasága legyen, de én mégis bólintok tétovázására. *
- Inkább hozzád, mint bármelyik részeg fickóhoz. * vonom meg vállam most én is, majd következő szavait hallva egy hangyányit el is mosolyodom. * - Nyugi, túlélem. * reagálok ennyit, most igen lazán, nem túlságosan feszengve. Nem kell félnem a lányoktól, és amúgy sem udvarlási szándékkal jöttem ide. A bemutatkozás következik most, egy kézfogással, ami igen furán zajlik le, de most már a nevét is tudhatom, valamint megbizonyosodom arról is, hogy elmém most sem tévedett, ahogy szinte sosem szokott. *
- Vixi? Az a Vixilien becézése, ugye? Akkor te spanyol lehetsz, vagy valami nyelvben ehhez hasonló nemzetiségű. * mondom ki hangosan gondolatmenetem, miközben leülök, nem túlzott hangerővel, de azért hallhatja a leányzó, amint zseniségem kibontakozik. Érdekel azért, hogy mi történt vele, nem ismerem, tehát semmi közöm hozzá, viszont pofija és az előtte álló már majdnem üres boros üveg, na meg a szomorúság, mely hangjában cseng, mindezek arról tanúskodnak, valami nem oké. Reakciója elég heves, de én türelmes és nyugodt ember lévén nem fogok erre ugrani, nem igazán én lennék az, ahogy arra sem kapok fel a vizet, mennyire lekezelően közli társtalanságát. *
- Ne haragudj, csak egyszerűen ezt látom rajtad. Semmi közöm hozzá, csak látásból emlékszem rád, és nem is ismerlek, de ha gondolod ráérek, és jó hallgatóság vagyok. * ajánlom fel neki két korty közben mindezt, csupán egy nemes és kedves gesztus tőlem, tehát egyik kezem szépen elfektetem magam előtt az asztalon, a másikkal pedig rá is könyökölök, poharam tartva, így figyelgetve őt egy darabig, majd kérdésére csak elmosolyodom, s most én nézek körbe. *
- Nézd csak azt az ürgét ott. Azt a pocakosat. Félig alszik, már a nyála is csurog, néha csuklik egyet, szerintem már a bora folyik ki a száján. Vagy azt a kettőt ott. Ordítva viháncolnak, talán valamit nótáznak, nem tudom. De ők sem szimpatikusabbak ott. * mutatok sorra az említett asztalok felé, míg az utolsó egy szintén hangos társaság. * - Valljuk be, itt kicsit nyugisabb a légkör, valamint az elmének és a szemnek is kellemesebb inger vagy. * mosolygom rá, zöld szemeimmel tekintetét keresve, csupán csak kedves akarok lenni, picit még humorosra is veszem a dolgokat, talán ezzel mosolyra fakasztatom. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 3 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 9:31 pm

*Nem tudom, hogy miért pont engem talál meg mindenki, főleg olyanok, akik láthatóan normálisak, de most nincs kedvem lelkizni és szerintem őt se érdekli a bajom, csak próbál normális lenni. Ezért is vagyok oly goromba, de mégis helyet foglal, sőt, a bemutatkozás után még nevem felől is érdeklődik... majd nemzetiségemet is kiböki, mire szép szemeim végül arcára tekintenek.*
- Te vagy az első, aki ezt tudja... Igen, a teljesen nevem Vixilien Sandanez és valóban spanyol vagyok. *bólintok is rá, most figyelve meg csak jobban az asztal másik oldalán ülő fiút, ki igen helyes és csinos is, mely egy apró mosolyt csal arcomra, de mégse vagyok képes teljesen önmagam lenni, a pia már hatott...*
- Már elég sok hallgatóságom volt és egyik után se volt jobb, szóval köszi, de nem akarok róla beszélni, így is eléggé fáj. *húzom is le a poharam maradékát, így most már csak nagyjából másfél dl bor marad az üveg alján, amit most a poharamba töltök át és végül elfeküdve az asztalon kérdezek is rá arra, hogy mit is keres most itt a srác, mire készségesen felel is, így mutat végig a fogadóban, én pedig picit elmosolyodva figyelem mindezt végig.*
- Hát kössz, de máskor jobb társaság vagyok. Viszont ha nem bánod, kimegyek a mosdóba. *pillantok is a másikra, lassan összeszedem magam, fel is kelek, így kapaszkodom meg az asztal szélébe, felkelek és meg is indulok a mosdó felé, amely arra van, merre a fiú ücsörög, de két lépésnél több nem megy, megingok és bizony puff, a fiú felé kezdek el zuhanni, így igyekszem megkapaszkodni benne vagy az ölébe esni, nem pedig le, a földre... majd ez után elpirult arccal tekintek bele a szemeibe.*
- A francba... Ne haragudj, én... csak nagyon szédülök, azt hiszem. *motyogom, de azért megpróbálok felkelni ám a másikról, hogy tényleg eljussak a mosdóig. Ha nem enged, akkor maradok még, de ha igen, akkor nagyon össze-visszás léptekkel, de csak eljutok a mosdóig, ahol talán picit rendbe tudom tenni magam.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Véres hajnal fogadó - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 9:44 pm

* Csak szimplán ösztönből buknak ki belőlem a szavak, miután elárulja nevét, nos igen, az agyam gyorsan forog, a tudás az, amit soha, senki nem fog tőlem elvenni. *
- Szuper, akkor még jól csal a memóriám. A hangzásból gondoltam. * mosolygom vissza rá, nem tudom, ez mennyire lényeges, de legalább szemeimbe tekint, rám figyel ténylegesen, úgy tűnik ezzel felkeltettem az érdeklődését. Na de tényleg látom rajta, hogy nagyon nincs jól, így ajánlom fel, hogy meghallgatom, ha szeretné, nekem semmi gondot nem okoz, ha itt ülök még félórát, vagy egyet, vagy kettőt, úgysem vár senki a suliban. Hárító szavaira bólintok egyet, de ez azért pár dolgot nekem is sugall. *
- Nem vagyok jártas az ilyesmikben, de ha elhagyott, vagy szemét volt, ne törődj vele, majd jön egy jobb, aki megérdemel. * mondom ezeket a szavakat úgy, mintha óriási tapasztalattal rendelkeznék szakítások terén, mert igen, tény, hogy nem mondta, mi baja, de az alkohol, a fájdalom szó, és az, hogy így szenved, nekem erre utal. Legalábbis ha valakije meghalt volna, nem jutna el a fogadóig, hogy leigya magát, a gyász sokkal rosszabb ennél, más meg nem jut eszembe. De egyszerűen nem tudom nézni azt, hogy ennyire maga alatt van, éppen ezért próbálom kicsit felvidítani, valamint biztosítani arról burkoltan, jöjjön csak rá, ma nekem mégis ő itt a legjobb társaság, de hajthatatlan, mi más is lenne, hiszen spanyol. *
- Persze, menj csak. * bólintok szavaira, de tekintetem nem fordítom el felőle, miközben lekortyolom addig poharam tartalmát, hogy már csak 1-2 húzásnyi maradjon benne, de mikor leteszem vissza az asztalra, akkor lép mellém, s tántorodik meg, mire karom máris lendül felé, s félig fel is emelkedem a székből emiatt, de ahogy dől, én visszahuppanok, ő pedig ölembe csüccsenhet, tehát puhára esik úgymond. S a jelenet nem hogy zavarba nem hoz, de egyenesen megmosolyogtat, hisz valljuk be, elég groteszk. Még csak ittas sem vagyok, de egy igencsak szép leányzó máris az ölemben, persze az okot mid tudjuk, de na. Hősies énem viszont arra sarkall, bólintsak nemet helyes fejemmel. *
- Nyugi, nincs gond. A lényeg, hogy jól legyél, szóval kikísérlek, oké? * próbálom moderálni mosolygásomat, tehát ha feláll, akkor a sörrel nem törődve kapom egyik kezembe a két üveget, a másikat pedig derekára helyezem, picit magamhoz is húzva közelebb, semmi hátsó szándék, de messzebbről nem tudom megtartani. *
- Tedd a karod a nyakamba. * döntöm előre picit fejem, igen magas vagyok, szóval lehet nyújtózkodnia kell majd, de ha ez sikerül, akkor már indulhatunk is abba a bizonyos mosdóba, s részemről némán, nem tudom, mit kell mondani egy pityókás, szerelmi bánatos leányzónak. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 3 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-20, 9:52 pm

*Nincs szükségem arra, hogy ismét valaki meghallgasson, nem akarok lelkizni, főleg nem egy újabb idegennek, mert még azt kapnám meg, amit Félixel is, és nekem erre köszönöm, de tényleg nincs szükségem. Viszont amikor megszólal, hirtelen emelem rá szép szemeimet, fel se tudom fogni, miből jöhetett rá minderre, de bizonyára elég tapasztalt a kapcsolatok terén, aminek nem kéne meglepnie, hiszen jóképű srác és még kedvesnek is mutatkozik.*
- Engem mindig, mindenki elhagy... És könnyű azt mondani, hogy ne törődjek vele, de mégse olyan egyszerű ám tovább lépni, főleg, hogyha az emberrel nem először történik meg mindez. *viszont ki kéne mennem a mosdóba, nem érzem jól magam és pisilnem is kell, ezért is kelek fel, majd indulok is meg az asztala mellett, de amikor megszédülök, ő már el is kap, én pedig meglepetten pottyanok bele ölébe, fejem picit vállának dől, úgy jövök zavarba, hiszen ez nem volt szándékos, nem is értem, hogy történhetett mindez.*
- De én tényleg sajnálom, még a végén azt hiszed, hogy rád akarok mászni. *sütöm le szemeimet is, de azért picit bólintok, amikor a kikísérést mondja, talán tényleg jobb lesz az úgy és akkor nem fogok senkin se átesni.*
- Annyira ciki, hogy így kell megismerkednünk, képzelem, hogy mit gondolhatsz rólam... egy alkoholista, hülye picsa. *motyogom még magam elé, felkelve most már és bár azt mondja, hogy a nyakát öleljem át, én mégis csak derekánál teszem mindezt, hiszen tényleg magas hozzám képest, így bújok picit hozzá, nem is érzékelve tettemet, egyszerűen csak stabil pont kell... Ha megindulunk, akkor lépkedem vele együtt és a mosdónál eresztem csak el, hol először pisilni megyek, majd jó pár perc múlva a hűs víz is megérintheti arcomat. Úgy 8-10 percet kell Mathisnak kint ácsorognia, de akkor már meg is jelenek, még mindig nem túl jó állapotban, majd kezére tekintek, hol a vodkák vannak.*
- Megisszuk? *kérdezek is rá most már mosolyogva, hiszen az ital már a fejembe szállt, egy kicsivel több vagy kevesebb, szerintem már nem számít. Viszont ötletem sincs, hogy hol kéne, mivel a helyünket már elfoglalták, tehát mehetünk fel vagy ki innen, de ez a gondolkodás most Mathisra marad, hogy mit is felel. Az is előfordulhat, hogy itt hagy és inkább elfogyasztja egymaga vagy valaki mással a vodkát.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 1:21 am


//Spirituális ismeretek - 4. Házi//

*Lucius ma unaloműzésként kijött Mystralba és rövid kóborlás után a fogadóba tért be. A hely nincs túlzsúfolva, egy-két kocsmabútor időzik bent. Rá se hederítenek a belépő fiúra, hiszen nem törzsvendég, mit is foglalkozzanak vele? Ő se néz nagyon rájuk, csak a pulthoz megy és kikér egy ale-t. Meg is kapja, ami azt vonja maga után, hogy kifizeti, majd választ egy asztalt, két asztallal odébb egy törzsvendégtől. Iszogatni kezdi az italt, közben néz ki a fejéből.*
~Hát ilyen érzés kriplinek lenni a kocsmában! Ez halál unalmas!~ *gondolja, majd iszik is a gondolatok megerősítéseként. Gyorsan iszik, így hamarabb a fejébe száll s épp ezért tűnik jó ötletnek unaloműzésként valamivel a hangulatot feldobni.*
~Bele kéne kötni valakibe. De a hagyományos módszer snassz!~ *elmélkedik a pohár alját nézve. Ezt követően ugrik be az elmúlt spirituális ismeretek óra, a psziccokinézis alkalmasnak látszik arra, hogy kicsit feldobja a napot. Kiszúrja magának a legközelebbi tagot, aki éppenséggel egy mosórongy arcú kortalannak látszó ember, ködös alkoholos tekintettel, amit belépéskor figyelhetett meg Lucius. Tökéletes alanynak érzi, épp ezért koncentrál egy kicsit, a másik korsójára meredve, s amikor az nyúlna érte, hogy igyon, odébb húzza az asztalon a pszichokinézis segítségével. Először a delikvens megdörzsöli a szemét, majd ismét a sörért nyúl, ami kitér a keze elől. Aztán újra próbálja, most már agresszívebben, de a korsó elemelkedik, majd odébb ereszkedik az asztalra. A következő próbálkozásánál már teljes testével próbálja elkapni a sört, az asztalra vetődik, ami szerencsére elég masszív, így csak zajos a jelenség. Igaz senki nem foglalkozik vele, még a csapos is inkább a koszt dörgöli szét a poharakon. Viszont most a korsó visszatámad, a kinyúlt ürge nyakára önti tartalmát, majd az asztalra koccan. Ezt követően mint dühöngő bika pördül meg a feltápászkodott manusz a tengelye körül s a tekintete Lucius kajánul vigyorgó arcán állapodik meg. A fiú ugyanis kihívóan néz, vigyorog, karjait pedig tarkója mögött fonja össze és hátradőlve üldögél, mint aki a világ királya, de legalább is az előtte fújtató ember az udvari bolondja.*
-Majd letörlöm én a képedről a vigyort! *bődül fel, mint egy marha az ember, s keze pálcát ránt, de ennyire marad ideje, mert a korsóról megfeledkezett, ami megfelelő erővel csapódik a fejének ahhoz, hogy elájuljon. Lucius kifejezetten élvezi új játékát, amit a pszichokinézis jelent. Gyakorolt már az óra óta, a szobában a cuccain s ez most megtérülni látszik. Feláll az asztaltól, elsétál a kába manusz mellett és a csaposnál egy összeget helyez a pultra.*
-Mindenki a vendégem! Ja és a takarítóknak. *az első mondatot hangosan mondja s a közönség most először figyel rá. Elég pénzt hagyott ott pár körre, nem fogják elfelejteni és legközelebb, ha ez az ember megint ellene fordulna, ők most már az ő hűségén vannak. Máskor is számíthatnak még egy-két kör meghívásra... A második mondat pedig a csaposnak szól, az halkabb. Ezt követően kilép az utcára, nyugodt lélekkel és kikapcsolódva, mert ma is szórakozott egyet.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 11:18 am

//Lucius, az jó hogy írsz házit Very Happy szóval ezzel nincs gond, de légyszi máskor offold oda hogy melyik tantárgy hányadik házija, mert így könnyen bele lehet keveredni hogy ez csak sima hsz e vagy házis Smile Beleszerkesztem a hszedbe most meg tudom hogy ez volt az első ilyen hiba, csak azért szólok hogy máskor erre figyelj, köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Véres hajnal fogadó - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 5:25 pm

//2. Káoszmágia házi//


*Nem szokásom alkoholizálni, főleg nem ilyen korán, de hát most mit csináljak, nagyon is jól esne pár feles... Nem akarok berúgni, félreértés ne essék, csak egy picit lazítani, feldobni magamat, mivel ismét rám tört a negatív hangulat és hát... Varggal se vagyok annyit, mint amennyit szeretnék. Szóval teljes menetfelszerelésemben lépek be a fogadóba, ahol körbe nézve már meg is indulok a pult felé, hogy rendeljek tőle egy üveg vodkát, majd egy poharat is kérek mellé, így dobom le magam valahova a terem közepére, egy üres asztalhoz. Nem látom értelmét sarokba húzódni, ha valakinek nem tetszik, hogy itt vagyok, majd szóvá teszi. Amúgy ha rám néznek, egy fekete, csinos, de mégis vadóc lánykát láthatnak meg személyemben. Hajam kibontva, cica szemeim körül fekete smink díszeleg, szememnél és szám alatt piercing található, öltözetem pedig tényleg fekete, ahogy annak lennie kell. Egy topból, szegecselt, láncos hosszú nadrágból és sporcipőből áll a viseletem, kezeim bőr karkötők lógnak, de semmi egyéb, így nézek ki jól és szeretem is ezt a stílust, melyet képviselek. *
~ No, akkor kóstoljuk meg. Vajon tényleg Oroszországból hozták? ~ *teszem fel magamnak a kérdést, miközben az üveget vizsgálgatom és bár az van ráírva, én mégsem hiszem ám el ezt csak úgy. Végül töltök magamnak és le is húzok egy felest elég gyorsan, így dőlök hátra, szemeimet is lehajtva egy kis időre, de amikor valaki hajamon simít végig, hirtelen nyitom ki és kapom is hátra a fejem, ahol egy dagadt, kopaszodó pasas ül.*
- Na mivan kisanyám, nem akarsz velünk inni? Jó lehetne ám az este. *ahogy nézem, kifogtam ezt a napot, ugyanis csak most tekintek jobban körbe. Minden itt tartózkodó szinte ugyanolyan stílusú ruhában van, valószínűleg egy hajón szolgálnak és most ide jöttek egy picit kifújni a gőzt. Nyelek egy aprót, majd fejemet megrázva keményednek meg vonásaim is.*
- Kössz nem! *morgom is oda, majd le is húzom a következő felest, de most már ez után az üveget tartogatom kezemben, ahogy érzékelem, hogy többen körbe is vesznek, majd asztalomhoz ülve próbálnak kóstolgatni. Kapok ám csodás ajánlatokat, hogy miket tehetnék velük odalent, na meg, hogy vetkőzhetnék és még páran hozzám is óhajtanak érni.*
- Na gyere, harcolhatunk is akár, de utána az enyém leszel. *hallom egyik oldalról, de a másikról is hasonló kedves szavak jönnek.*
- Boszorkány vagy igaz? Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnál kezdeni az én pálcámmal. *elő is veszi azt, de érezhetően másik pálcára utal... Még páran előkapják pálcájukat, azt hiszem, hogy itt most mindenki nagyon rám van izgulva és kezdek egyre idegesebb lenni, mert ennyi matrózzal mégis hogy bírjak el?*
- Hát izé, egy picit még innék előtte, ha nem probléma. *láthatóan nem örülnek ennek, de senki se kapja ki kezemből az üveget, melyet csúnyán meg is húzok, így két dl vodka legalább már hiányzik az üvegből.*
- Kislány, inkább gyere apucihoz, hidd el, jó lesz. *ölel is hátulról át az egyik ürge, mire én fordulok és már pofán is könyökölöm, ez után felpattanva kapom elő a pálcám, de többen mérgesen emelik rám az övékét és még pár kötöző ártás is megindul felém, ugyanis sejtem ám, hogy nem bántani akarnak, hanem inkább megerőszakolni, de ezt még egyszer nem csinálhatják meg velem.*
- Protego! *hozok is létre egy pajzsot magam körül, mely kivédi az átkokat, de tudom, hogy itt nem győzhetek... hacsak... Nem részegek ezek, pusztán parasztok, tegyünk érte, hogy ne tudjanak magukról. mellkasom felé is irányítom szépen a pálcám, majd már mondom is az igét, nem is egyszer.*
- Es infrunitus! *többször mondogatom, ahogy azt tanultam és hamarosan testemből fekete, átlátszó, sűrű és egyben ködszerű képződmény kezd kifelé hatolni és lassan mindenki be fogja szívni, aki itt van, mivel a tér zárt, ez egy kocsma... Újabb átok indulna meg felém, de a támadás nem jön létre, mivel a pálca tulaja le is fordul közben a székről. Mindenki dülöngeni kezd, néhányan elkapják derekamat is, de szerencsére egyszerűen le tudom rúgni őket magamról. Viszont nem akarok affért, még csak véletlenül sem, így más varázslatot sem ártana bevetnem úgy hiszem. Még jobban össze óhajtom zavarni őket, tehát fejem fölé emelem a pálcám és egy glóriát is rajzolok odafent.*
- Sanguines nebulas! *hozom is létre a vérködöt, mely pont elég ideig fog fennállni, amíg én elhúzom innen a csíkot. Többen megriadnak, hallom is az üvegek törését, majd az asztalok és székek felborulását, de én is besegítek ám egy picit.*
- Reducto! Fatum orbium! *támadok is különféle varázslatokkal, de megölni nem szándékozom senkit, mert hát... most nem. Ez így bőven elég nekem, csak el akarok tűnni, mert félő, hogyha túl sokáig maradok, még gondban leszek. Tehát az utamban lévőket még szépen eltarolom az útból, majd vérfoltos öltözetben el is hagyom ezt a helyet és bár páran az utcán furán néznek rám, ez engem egy picit sem érdekel, a lényeg, hogy el tudtam tűnni onnan, most pedig irány vissza a Mysterio.*
~ Hogy miféle férgek vannak itt. ~ *csóválom is meg a fejem idegesen, aztán már a révész mellett ücsörögve kezdem el tisztogatni magam az óceán segítségével, próbálva kiverni a fejemből az iménti eseményt.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 9:32 pm

*A mai nap ide vetemedek, hogy miért? Magam sem tudom, talán már hiányzik hogy néhány taplón részegen kiröhöghessem magamat, na meg valahogy az itteni sör jobban ízlik, mint amit lent a klubban vehetek, illetve már a pultossal is beszélő viszonyban vagyunk. Csak intek neki már befele jövet, s ki is kérem a rendelést.*
-Egy sört légyszives, nem kell máshova szállítanod, elég ha a pultra ledobod.*mondom, hiszen ma valahogy ott van kedvem inni. Természetesen famulusom is velem van, akinek látványa még ahogy nézem mindig felborzolja a kedélyeket, így elég sok felém nézelődő szempárt vehetek észre, ami nem igazán érdekel túlzottan. Nemsokára szisszen az üveg, én pedig jólesően iszom meg az első pár kortyot, miközben egy cigit is elővéve nyugodtan dohányozni is kezdek. táskámból közben előveszek pár papírt, amire ha valaki ránéz, órai anyagoknak, pontosabban háziknak néznek ki. Nem mindenki javít az iskolában, én pedig egybe kötöm a kellemeset a hasznossal, hiszen ha így jobban pörög az agyam miért ne? Famulusom nyugodtan fekszik le a bárpult mellé, néha néha felnézve felém. Egyébként egy sima fekete kopott farmert viselek, hozzá való fekete inggel , ami felett még egy vékony bördzseki is helyet foglal, lábamon pedig sáros, kissé koszos bakancs. Nem igazán adok most a dizájnkra , hiszen egyedül vagyok, nem is kell senkinek megfelelnem, most úgy érzem olyan lehetek amilyen akarok, bár valóban még mindig vissza sírom a múltat.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 9:43 pm

*Nem igazán tudja, mit kezdjen magával, így úgy dönt, hogy lemegy Mystral-ba és megnéz magának egy-két dolgot. Így köt ki a Véres hajnal fogadó bejáratánál. Ma nincs nagy kedve a klubba menni, meg itt még amúgy sem járt, legalább felméri a terepet, hogy milyen. Ahogy belép az ajtón, először csak az ismeretleneket méri fel, meg úgy az egész helyiséget, s mikor szemei a bárpulthoz érnek, egy gyönyörű hó leopárdot pillant meg. Kicsit elkerekednek a szemei, s ekkor esik le, hogy nem mindenki rohangál egy leopárddal, s ezzel együtt felismeri, hogy Nil az, aki a pultnál sörözik és dohányzik. Becsukja maga után az ajtót, majd vigyorogva sétál a pulthoz, és huppan le egy Nil melletti székre.*
- Szeva. Látom, nem lopjátok a napot. *néz a házikra, amit a fiú nekiállt javítani, majd a csaposhoz fordul, és ő is rendel.* - Egy sört kérnék. *néz a csaposra, aki teljesíti kérését, s máris egy sörrel gazdagabb lett. Így most ismét Nilre pillanthat.*
- Hogyhogy itt? *kérdi, miközben belekortyol a kért italba, s elégedettséggel fogadja, hogy igen finom sört kapott. Egyébként egy kopott farmert, bakancsot, felül pedig egy méregzöld kapucnis pulóvert visel. Fekete haja ismételten tiszta kóc, ráadásul kezd hosszú lenni, így szemébe lóg. Kezével gyorsan kisöpri, majd a hó leopárdra is vet egy kíváncsi pillantást, s várja, hogy mit reagál Nil. Reméli, azért nem zavarta meg, meg talán megtűri maga mellett, ha már szobatársak. Igaz, eddig még nem beszéltek sokat, maximum csak órákon.*

Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 9:51 pm

*Elég nyugodtan, mondhatni már minden külsőséget kizárva sörözgetek, és végzem a dolgomat, azaz javítgatok, átnézem a házikat, illetve készülök a következő órára, is természetesen csak úgy saját stílusban. Ez az önfeledt és harmonikus munka viszont egészen addig tart, míg meg nem hallok egy ismerős hangot a hátam mögött, aki fele lassan hátra is fordulok. Ismerem Thomot, hiszen az egyik tanítványom, na meg szobatársak is vagyunk, bár ez mellékes, mert nem igen futunk össze úgy hogy mindketten az eszünknél lennénk, így beszélgetésre még nem került sor.*
-Ha egyszer hív a kötelesség, nem lehet ellene mit tenni.*mondom egy kisebb sóhajjal, még egy korty sör kíséretében, majd figyelem, ahogy a másik letelepedik, illetve közbe firkantom is rá a dolgaimat a lapokra. A kérdésre viszont csak nemtörődöm módon rántok vállat.*
-Gondolotam itt rendezem be az új irodámat. Egész lakályos nem?*kérdezem miközben végig nézek a sok részeg vendégen, és a legközelebbi hamutartót közelebb húzva magamhoz bele is nyomom a csikket, és a füstöt pedig az orromon keresztül küldöm ki.*
-Csak egy kis kitérőt tettem ide egy sörre, és mivel nincs jobb dolgom, így rendezgetem el a ti dolgaitokat is.*lengetem meg a srác orra előtt a papírstócomat, amiről ki lehet venni, hogy Spirituális ismeretek anyagok vannak benne.*
-Na és te? A múltkori órán egész jól meglengetted azt a pallost..*említem meg neki, jelezve hogy figyeltem ám rá, is mint ahogy mindenkire, de hát talán ezt ő is tudhatja, ha már tanársegéd vagyok mostanság ez is a dolgaim közé sorolandó.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 10:04 pm

*Sikerül lejutnia Mystralba és már Nil mellett sörözget, s végre nem is tudja mióta, sikerül beszélgetniük is. Tény és való, ritkán találkoznak úgy, hogy beszélgessenek is. Sőt, talán ilyen még nem is volt, de ebben annyira nem biztos. Figyelgeti, hogy a srác javítja a házikat, s leesik neki, hogy ez bizony Spirituális ismeretek. Ő annyira nincs nyeregben ezzel a tantárggyal, viszont szereti Nil óráit, még ha néha rá is hozza a frászt a fiú.*
- Értem… *vonja meg vállát nyugodtan, miután sikerült helyet foglalnia, és rendelnie egy sört, amit már iszogat is, s közben minden figyelmét Nilnek szenteli. Viszont a következő mondatára, majdnem kiköpi az italt, mert annyira kell röhögnie.*
- Hát mit ne mondjak… meg kell hagyni, tényleg az. *ő is végignéz a részegeken meg a többieken, majd inkább vigyorogva ismét a fiú felé pillog, miközben az még meg is lengeti előtte a házikat.* - Nem is tudtam, hogy dohányzol… *pillant a hamutartóra, no meg úgy egészében a srácra. Na igen, még egy dolog, amiről nem tudott. Van ez így.*
- Köszi… bár meggyűlt vele a bajom, és így visszagondolva, igen hülyén is mutathattam órán. *néz a sörébe, s mikor visszaemlékszik az órára, maga előtt látja, hogy mit szenvedhetett ott. Már ettől is nevethetnékje támad, de inkább csak mosolyog egyet.* - Egyébként csak úgy lejöttem. Nem volt kedvem a klubba menni, meg egyedül maradni a szobába. Aztán valahogy kilyukadtam itt a fogadó előtt. *vonja meg vállait, s egy nagyot húz a sörből, így annak már a fele nincs is meg.*
- Amúgy az élőhalottakat leszámítva, nagyon jó volt az óra. Tényleg nagyon jó tanársegéd lettél. *néz a fiúra, s közben tekintetében látszik, hogy felnéz Nilre. Ő maga képtelen lenne mást tanítani, ráadásul fele ilyen jól. Úgyhogy inkább megmarad a mezei diák poszton.* - Egyébként az a kiscsaj, akinek nem sikerült, ő a barátnőd? Már ha nem vagyok tapintatlan. *most inkább félve néz a fiúra, nem akar pofátlan lenni, csak gondolta megkérdezi, ha már így szóba a jött az óra.*

Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 10:27 pm

*Megvan minden órának a veszélye, a múlt óránál pedig úgy éreztem kell egy kis löket ami meghajtja a fiatalokat, tehát emiatt nem is érzek bűntudatot na meg ott voltam hogy vigyázzak rájuk. A szavaim úgy tűnik vidámságot keltettek, bár azért kissé elhúzódom nehogy rám öntse a pernyét. Amilyen pazarló ez a srác a végén még a fele sör a bárpulton kötne ki ahelyett hogy a gyomrába. Én azért egy apró hamar eltűnő mosolyt megejtek majd bólogatok.*
-Miért? Ő rajtuk legalább látszik hogy nem mernének megzavarni, már csak miatta se.*tekintek le egy pillanatra famulusomra, aki csak jólesően morran egyet, miképpen egyetért, ezután viszont folytatódik a téma, a fiú szavaira néha csak bólogatok, bár a dohányzásnál, egy elég ravasz mosolyt ejtek.*
-Sok mindent nem tudsz rólam, és ez így van rendjén.*hagyom annyiban, hiszen ha csak a dohányzás lenne, még azt mondanám nincs bennem semmi különleges de...*
-Ez az óra nem arról szól, ki hogy néz ki, nem azt figyeltem, hanem arról hogy mit tudunk... Szerencsére a harc közbe az ellenfél se erre figyel.*ejtek egy sötét mosolyt azért szavaim mellé, amik talán elég komolyságot adnak a témához, végül elmondja hogy került ide amire csak kicsit felnevetek, mire ismét egy cigihez nyúlok.*
-Szóval a vendégszeretet csábított ide, valahogy én is a klubba gondolkoztam, de a sok seggédrázó nő most nem igazán tud izgatni, inni ha akarok tudok itt is.*mondom elhúzott szájjal, miközben megrántom a vállamat, is a következőre viszont csak sötéten felnevetek.*
-Az volt a slussz poén... Tudod miért vittem őket? Azért hogy érezzétek hogy vérre megy a játék, mi is tanultunk eddig így, és megedződtünk, nektek is meg kell, ha egyáltalán meg akarjátok élni az első év végét itt. Ne dőlj be a látszatnak hogy minden rendben van.*mondom komor hangon, persze nem a fiú ellen, csak tudom hogy ez a csend nem jelent semmi jót.*
-Nem vagyok jó, csak teszem a dolgomat, erre kértek fel, mert erősek a mentális képességeim... De örülök ha tetszett.*mondom nyugodt hangon, azonban amikor Rachelről kérdez, egy pillanatra megáll a pohár a számnál, s csak komolyan nézek magam elé, végül kortyintok egyet, összegezve a szavakat amiket mondani készülök.*
-De az vagy, de igazából kit izgat.... *mondom egy kicsit felnevetve, majd a fiú felé fordulva akkor már meg is adom a választ.*
-Rachel a barátom, néha együtt vagyunk, és szó szerint értve igen, a barát barátnőm, de nem tekintem a páromnak, most senkit nem akarok olyan közel magamhoz.*nem mondok okot, egyszerűen érje be ennyivel, bár tényleg eléggé kivételezően viselkedtem vele, de hát nem bánom.*
-Miért? Az órán ennyire úgy tűnt mintha az lenne?*kérdezem őszíntén, hiszen a viselkedésemen, még én magam sem gondolkoztam el.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 10:45 pm

*Na igen, az órák már csak ilyenek, viszont egy fekete mágus képzőben vannak, szóval nincs min meglepődni. Egyébként meg vigyáz, nem akar ő pazarolni, csak Nil replikázása olyan könnyed és vicces volt, hogy nem lehetett megállni. Gyorsan megissza a maradék sört, az üres üveget meg a pulton hagy, amit a csapos el is vesz. Gyorsan kifizeti, majd akkor teljes figyelmét Nilnek szenteli.*
- Hát ebben van igazság. *néz végig a részeg embereken, majd a hó leopárdon, aki morran egyet, majd visszafordul a fiú felé. Ekkor pillantja meg a ravasz mosolyt, amire csak megingatja fejét, és utána reagál.* - Ha te mondod… *nem fog megharagudni, ha nem lesznek jó pajtik, azért ő sem vágyik erre, viszont örül, hogy a srác nem elutasító vele szemben. Aztán már az órai dolgon van a hangsúly, amire Tom csak vigyorog egy jót.*
- Na igen. Ha arra figyelnének, nem is lenne gondom. *pillant maga elé egy pillanatra, mire eszébe jut az Azraellel való találkozás, aztán inkább elhessegeti el a rossz érzést, és nem foglalkozik az emlékkel.* - Értem. Nekem sem volt most sok kedvem őket nézni, meg oda haverokkal jó menni, egyedül nem. *teszi még hozzá, aztán úgy dönt, mégis kér még egy italt, s kap is egy sört, amit miután kinyitott, szépen iszogat is. Közben Nil még hozzáteszi az élőholtas dolgot, amire Tom nyugodtan válaszol.*
- Nem kell figyelmeztetni, már párszor pórul jártam, és kis híján majdnem kinyírt egy vámpír. Azt hiszem, értem mire gondolsz, és ezért mondtam, hogy jók az óráid, és jól tanítasz. Ha ezt most nem szokjuk meg, akkor majd mikor kikerülünk, annyi lesz mindenkinek, mert elkényelmesedve nézünk szembe a dolgokkal. *mondja, miközben iszogat párat a sörből, s kényelmesen elhelyezkedik a széken. Ahogy az előbb ült, nem épp a legkényelmesebb volt.* - Szerintem akkor is jó vagy. *csak ennyit tesz hozzá mosolyogva, majd akkor áttérnek a barátnő témára, ami miatt úgy tűnik, Nil egy kicsit megfeszül. Tom ezt nem hagyja figyelmen kívül, sem a megszólalást, miszerint tapintatlan. Egy nagyot sóhajt, majd miután végighallgatta a srácot, reagál is.*
- Ha tapintatlan vagyok, nyugodtan szólj, és nem kérdezek rá többet. *mondja nyugodtan hangon, s komolyan néz Nilre. Nem szeretné megbántani szobatársát, de azért nem örül, hogy ezt így reagálta le. Bár igaz, azért válaszolt a kérdésre.* - Értem. Egyébként a lány részéről nagyon úgy tűnt, és a te viselkedésedből is ezt vontam le. De ti tudjátok, ez nem rám tartozik. *teszi még hozzá, majd ismét iszik a sörből, ami így nagyon hamar el fog fogyni. Mondjuk ez nem nagyon zavarja.*
- Egyébként eddig mikkel találkoztál a suli környékén? Mármint milyen lények akadtak az utadba és mi lett a végkimenetel? *kérdez, s kíváncsian várja, hogy mit reagál erre Nil. Érdekli, hogy ő is annyi kalandban vett részt, mint amiket a többiektől hallot.*

Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 11:15 pm

*Elég sok mindenről beszélünk, én pedig csak magamat adom, a szép még hogy nem is akartam vicces lenni, de persze nem mordulok fel ha valaki viccesnek talál.*
-Nekem most sehogy se volt, nem igen járok le úgy haveri társaságba...*ebből talán kiderítheti, hogy annyira nem vagyok túlságosan haverkodós típus is, vagyis vannak barátaim, de nem vagyok az a társasági ember, de hogy miért az az én dolgom. Ezután megemlítem, az élőhalottakat is, illetve hogy nem fenékig tejfel itt az élet, a vámpíros dologra csak kissé meglepetten nézek rá.*
-Nocsak... úgy tűnik mindenkit bepróbálnak ezek a vérszívók.. Egyel találkoztam én is.Egy lánnyal , de az normális volt, nem is akart addig inni belőlem, ameddig fel nem kínálkoztam..*mondom elgondolkodva, arcomon nem látszik, hogy annyira bánnám a dolgot, igazából nem is nagyon izgat már hogy mi történt.*
-Ez lenne a cél, hogy ne kényelmesedjetek el, és hidd el a következő évfolyamok még keményebbek lesznek, jövőre jönnek a keményvonalas tantrágyak mindkét háznál, hát öcsém remélem lesz gyomrod, mert lesz pár amihez kell..*mondom kissé komolyabb tekintettel, mert hát így igaz, minden tárgynál voltak keményebb varázslatok.*
-Azért köszi... ha nem látszik jó az elismerés, főleg hogy nem is gondolkoztam azon hogy tanítani fogok itt.*engedek meg valamivel derűsebb mosolyt most már, majd a témát tovább terelgetve, immáron más vizekre evezünk, ami nem más mint Rachel. Úgy tűnik a vissza szólásom kissé megbánthatta a srácot, így mielőtt nagyon félre értené a helyzetet felnevetek. Bár kissé sz*r a kedvem, azért mégsem vagyok bunkó másokkal, főleg mert ez a srác velem sem, az tehát nem leszek jogtalan.*
-Nyugi, ha annyira az lettél volna úgy is beszólok, és nem mondom el amire kíváncsi vagy, szóval nem kell attól tartanod, hogy a lelkembe taposol, ahhoz meg kell enni még pár gombócot.*rántok vállat kissé talán nemtörődöm módon, a következőre meg csak olyan képet vágok mintha azt mondanám " ezzel nem tudok mit kezdeni"*
-Lehet, de ez csak a látszat, barátok vagyunk ennyi, szerintem eddig nem voltak még igazi barátai, és mivel úgy hozta a sors kötődünk egymáshoz. KEdvelem és lehet ki is használjuk egymást, de nem vagyok szerelmes, és ő sem... *mondom komor hangon leszögezve a dolgokat felhajtva a maradék sört, majd szívva tovább a cigimet.*
-Nézd, egy elég hosszú kapcsolatomnak lett vége, szóval ha akarna is ilyesmit részemről lehetetlen lenne.*hamuzok le, hiszen valahogy az emlékek felszínre törtek, és ismét kezd Daphne bejönni a képbe, akit igyekszek gyorsan kikergetni a fejemből. Még jó hogy Thom más kérdést tesz fel , erre mrá valamivel vidámabban tudok válaszolni.*
-Ó... szerencsére, vagy éppen szerencsétlenségemre elég sok mindennel találkoztam, mezei dementortól kezdve jó pár olyan lényig, aminek a megnevezését se tudom, de egy darabig egy démon mellett tanultam, ez egy régi és eléggé kényelmetlen sztori, az életem egyik agy ballépéséről... *bár megfizettem az árát, viszont hazudnék ha azt mondanám, nem történt velem azidő alatt semmi hasznos, sőt, a saját démonomat is annak köszönhetem.*
-Na és te? Mi képen képzeled el a jövőképed, és hogy megy itt a sorod? Barátnő?*kérdezek pár dolgot, melyek most talán semlegesek, de mégis jó táptalaj a beszélgetésnek.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 11:34 pm

*Figyeli, ahogy a fiú reagál, s közben figyel arra, mit mond.*
- Hát ki így, ki úgy. *vonja meg vállát a haveri dologra. Ő is van néha úgy, hogy messzire kerüli az embereket, és amennyit eddig megtudott Nilről, érzi, hogy nem annyira társasági lény. Biztos vannak barátai, csak max nem annyi, mint egy társasági embernek.*
- Na, te is találkoztál egyel? *pillant meglepetten a fiúra, s mikor az megjegyzi, hogy addig őt nem is bántotta, amíg nem kínálkozott fel, csak egy nagyot sóhajt lehangoltan.* - Jó neked, én bezzeg kifogtam egy féltékeny típusú palit, aki hét lakat alatt őrzi a barátnőjét. *teszi hozzá fancsali képpel, s inkább iszik a sörből, az megnyugtatja.*
- A gyomorral azt hiszem, nem lesz gond. Szeretem a mostani tárgyakat, csak maximum nem mindegyikben vagyok jó. *mondja vigyorogva, s bólint, hogy akkor fel kell kötni a gatyát a következő években.* - Pedig tényleg nagyon jó vagy. *teszi még hozzá, majd akkor áttérnek egy másik témára. Ezen belül is a nőkre és barátnőkre. Elég fura egy téma, de hát van ilyen. És eközben úgy érzi, sikerült megbántania Nilt, pedig nem akarta.*
- Oh… akkor megnyugodtam. Egyébként tényleg szólj, ha valami olyat érintek, ami nem tartozik rám. *néz Nilre komoly arccal, majd mikor a fiú folytatja, csak bólogat, hogy érti a lényeget.* - Hát, ha így áll a dolog… Remélem, azért nem hagyja el magát nagyon. Az órán úgy tűnt, hogy nagyon félénk, és ahogy mondtad, kevés barátja volt. Mármint akik tényleg barátok. *mondja, miközben megissza a sört, s ismét leteszi az üres üveget, amit a pultos elrak, mire Tom ki is fizeti az italt. Viszont ennél többet most nem akar inni, mivel egypárszor már az elmúlt hetekben túl sokszor volt részeg, ami nem jó. Főleg a szervezetére nézve.*
- Neked legalább volt kapcsolatod… *sóhajt egy nagyot, mire felkönyököl a pultra, s megtámasztja egyik kezével a fejét, a másikat maga elé fekteti a pultra. Viszont mikor Nil mesélni kezd, érdeklődve figyel arra, amit mond.*
- Ez komoly? És milyen volt, sok mindent megtanultál így? *kérdi érdeklődve, persze azért ha erről a srác nem akar beszélni, az sem baj. Majd akkor mást kérdez. Viszont addig nagyra nyílt szemekkel néz.*
- Hogy én? Azt még nem tudom, mi lesz a jövő. Sodródom az árral, aztán majd csak lesz valami. Addig meg megpróbálok minden tudást felszívni, amennyire csak lehet. *válaszol, aztán elgondolkodik a barátnő dologra.* - Hát azzal semmi. Valahogy mindig azokat a csajokat fogom ki, akiknek már van valakijük. *sóhajt egy nagyot igen fancsali képpel. Valahogy nem megy ez most neki, párkapcsolat terén mindig az egyéjszakás dolgok mennek, de a hosszú kapcsolatok… az valami szörnyű ilyen szempontból.* - Egyébként meg én is sok mindennel találkoztam itt, otthon meg szintúgy, már ha a vérfarkas beletartozik a kategóriába. *teszi még hozzá gyorsan.*

Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 3 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime2012-07-21, 11:59 pm

*A vámpírokról elbeszélgetve, én is elárulom hogy találkoztam egyel, de úgy tűnik a fiú rosszabbat fogott ki, és elmondása alapján hiszek is neki.*
-Ó? És a barátnője gondolom egy itteni tanuló... Sokan úgy tűnik rákaptak az ilyesmire, bár nem mondtam hogy az akivel találkoztam nem volt csinos sőt, ha nem lenne halott talán még.....*húzom el elgondolkodóan a számat, hiszen így vissza gondolva sok minden másnak látszik, de végül nem fejezem be, hiszen minek? CSak gondolatok amivel eljátszadozik az ember.*
-Mindenkinél vannak ilyen tantárgyak, én például hülye vagyok a Toxicológiához, és vannak még más tantárgyak amikhez annyira nem értek, például a halotti mágia se megy annyira... Harmadikba meg a Nekróval vannak problémáim..*rántom meg a vállamat, majd azért az utolsó szavakra felnevetek, hiszen annyira nem vagyok jó.*
-Jó elég legyen a dícséretből, annyit elmondok hogy megszenvedtem azért hogy ilyen legyek..*mondom kissé elkomorodott arccal, hiszen az ár amit fizettem érte , minden csak nem nevetséges.*
-Nyugi, ha olyan úgy is a tudtodra adom, nem vagyok túlságosan tapintatos ember én sem.*rántom meg a vállamat kissé idegesen, hogy ne ennél ragadjunk már le hiszen ha mondtam neki nem kell firtatni. Rachelre rátérve azonban róla kezdünk el beszélgetni, és el is mondom hogy nem a barátnőm, hanem a barátom, akin tény hogy segíteni akarok, de nem akarom magam mellé párnak, ahogy most jelenleg senkit se egy kifejezére azonban felnevetek.*
-Cöh.. félénk? Ez tévedés, azért mert megijesztette pár sétáló hulla egyáltalán nem az, ez a csaj csak tizenöt éves de már gyilkolt embert, amit a terembe láttál nem félelem volt hanem egyszerű hirtelen félelem ami azért volt olyan erős benne, mert még életében nem látott élőhalottat, igazából az a csaj most ismerekedik a mágiával.*mondok el pár dolgot, de azért a benső dolgokat meghagyom, minthogy honnan jött, hiszen ezt nem illik kiteregetni.*
-Azonfelül, nem kell aggódni, majd teszek róla hogy ne hagyja el magát, utol fog érni titeket....*mondom , hiszen én még mindig hiszek abba hogy ő is lehet ugyan olyan jó mint bármelyikőjük. Ezután rendelek még egy italt, amiből jó pár kortyot mindjárt a kézhezvételnél meg is iszok.*
-Ja volt... De hidd el egy olyan kapcsolatnál aminek vége szakad szerintem neked se számítana hogy volt e vagy nem, egy kapcsolat addig jó míg tart utána meg úgy is lesz*rsz mindent ameddig ki nem vered a fejedből, én pontosan ezen vagyok..*mondom kissé ideges mosollyal az arcomon majd a cigit elnyomva a hamutartbóba fel is sóhajtok. Na igen arcomon láthatja hogy nem pont a legjobb témát feszegeti.*
-Erről nem akarok beszélni, legyen annyi elég hogy ha még nem láttál árulót, aki puszta hatalomért mindent feláldozott volna, akkor egy most itt ül éppen melletted..*mondom visszafogott hűvös hangon, de nem mondok többet, helyette az üveg szájával némítom el magamat, még néhány korty erejéig. Ezután azonban folytatódik a beszélgetés, a szavaira pedig csak nagyban bólogatni kezdek.*
-Lehet te teszed jól, bár még én se tudom mihez kezdjek, majd tovább megyek ezután egy ideig, utána meg nem tudom.*nem is tudom hogy mennyire érdekelne a dolog, egyenlőre nem igazán , de talán így jó.*
-És szerinted ha neked lesz barátnőd hányan fogják kikérni az engedélyed hogy csapják neki a szelet?*kérdezem kissé szarkasztikus mosollyal, na de tudom én hogy nincs igazam, én se szórakozok más ember nőjével, az nem én lennék a következőre csak bólintok.*
-Sorolhatjuk ide... bár az már elég szokványos a sok furcsaság mellett amivel találkozik az ember. *mondom teljesen nyugodt arccal, engem valahogy már nem zaklat fel az ilyesmi, megszoktam, egyé váltam a gondolattal hogy vannak ilyenek, és nem ijeszt meg a létük.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres hajnal fogadó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres hajnal fogadó
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Véres Pokol Vámpírklub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: