Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Véres hajnal fogadó

Go down 
+41
Sharlotte Johanson
Nikolai
Mia Andersen
Kimberly Fox
Lisa Renfield
Slash Daniels
Christiano Lugano
Cornelia Brown
Havasi Zoárd
Victoria
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Vladislav Kerensky
Elton Ricci Dixon
Naomi Teigneux
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Takoda Turner
Chloe Walsh
Ezio Montedoro
Serafina Damiana
Jackelyn McKinney
Mordred Wasimir
Hecate Lunadea
Mesélő
Mona Braxton
Bruno Stora
Thomas Gledhill
Azaria Daraghi
Demien.R.Cornwlade
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Patrick Davis
Ashi Angel
Nil Moriarty
Lycoris Ozera
Azrael
Aideen Garadex
Sideris Valbraith
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-22, 12:22 am

*Elgondolkodva hallgatja végig Nil mondandóját a vámpírokról.*
- Na igen… Én is hallottam, hogy sokan ezt teszik. Ha nem lenne halott? *ezen muszáj mosolyognia, ő így még nem hallotta ezt, de hát ez nem rá tartozik. Mindenki azt tesz az életével, amit csak akar.*
- Nem megy a toxikológia? Na, abból én például jó vagyok, amolyan családi vonás. Viszont jelmágiához nagyon nem konyítok. Nem igazán vágom… *gondolkodik el, s vállat von. Van amiből jó, van, amiből nem. Ez természetes, az ember nem lehet mindenből jó. Még Nil is bevallja, hogy neki halotti meg nekró az, ami kifogott rajta.* - Értem. *teszi még hozzá, aztán leszáll a tanítással kapcsolatos témáról, majd áttérnek egy másikra, pontosabban Rachelre. Viszont mikor róla kezdenek beszélgetni, amit Tom nem nézett volna ki a kiscsajból, így felvont szemöldökkel figyel. Úgy tűnik ez a nap tele van meglepetésekkel.*
- Húha… ez kemény. Nem is gondoltam volna. *mondja teljesen megdöbbenve. Nem nézte volna ki Rachelből, hogy már ölt embert is. Ő az ilyen témában kissé le van maradva, talán nem is véletlenül. Nem szeret embert ölni, inkább csak kiiktatja őket az útjából, de nem öli meg őket. Legalábbis eddig ez a helyzet áll fenn. Hogy később mi lesz, azt majd a jövő megmondja.*
- Értem… ilyen szempontból nézve tényleg jó szinglinek lenni. *gondolkodik el, s mikor a démonos dologra válaszol szobatársa, csak bólint.* - Rendben… azért köszönöm, hogy elmondtad. *teszi még hozzá, és akkor hanyagolják is ezt a témát. Tom érzi, hogy nem jó helyre tapintott, így inkább terel másfelé. Sikerül is felhoznia egy érdekes témát, ami úgy tűnik, felkelti Nil érdeklődését is, és ezzel együtt nem rossz helyre kérdezett.*
- Majd kitalálod, amikor odaérsz, hogy dönteni kell. Én úgy vagyok vele, hogy, majd amit hoz a jövő, az lesz később. * teszi hozzá kicsit elmélkedve, de már mennek is tovább.*
- Hát, ha jól gondolom, akkor senki. De addig még el kéne jutni, és eddig ez nagyon messze áll tőlem. *von vállat belenyugodva a dologba, és inkább csak megmosolyogja. Majd eljön annak is az ideje, hogy neki tartós kapcsolata legyen. Addig meg marad a seggén.*
- Szokványos? Hát… ilyen szempontból nézve tényleg azok. És amióta a suliban vagy, milyen kaland volt eddig, vagy hány? Vagy már nem is számolod? *kérdi érdeklődve, miközben ismét körbepillant, de nem igazán változtak a dolgok. A részegek a helyükön vannak, új ember pedig nem nagyon lépett be a helyiségbe, amióta itt vannak. Vagy lehet, Tom nem vette észre.*



//És akkor most fagyunk.//

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Véres hajnal fogadó - Page 4 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-22, 5:58 pm

*Valamiért nem aludtam jól az éjszaka, így egy kis délutáni sziesztát tartok a szobámban. Csak egy-két órára tervezem, hogy lepihenek, semmi extra, arra se igazán számítok, hogy álmodni fogok, azonban ez mégis így van. Egy téli tájon találom magam, és sétálok. Kissé fázom, mert melegítőnadrág és egy szürke póló van csak rajtam, épp úgy, mint amiben elaludtam, de hát ez talán annyira nem is fura, az álom általában az, hogy az agyunk összekeveri a fejünkben lévő dolgokat és valamit kihoz belőle. Ahogy jobban körbenézek a ködös időben, felismerem a helyet, az Ódon temetőben vagyok, és a hangulat kicsit nyomasztó, de én csak megyek előre, mintha valami vezérelne. Oldalra fordítom a fejem, és ránézek a sírkövekre, ám megtorpanok, mikor ismerős neveket veszek rajta észre, néhány ismeretlent is, de egy-két személyt, akinek most a haláláról álmodom, bizony ismerek.*
~Végül is, ez csak egy álom...~ *gondolom magamban, de valami furcsa érzésem van azért, de megyek tovább. Hamarosan nem messze tőlem szőke hajzuhatagot veszek észre, mi roppant ismerős, így a kb bokáig érő hóban odaszaladok, és letérdelek a test mellé, és egyből összeszorul a szívem, mert Mona fekszik ott.*
- Mona? Mona! *kezdem le pofozgatni kicsit az arcát, hátha magához tér, ám ez nem történik meg, szemei üvegesen merednek felfelé, és tudom, meghalt.*
~Ez csak egy álom, csak egy álom...~ *mondogatom magamnak, és felállok a hóból, és ekkor fura dolog történik. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor visszatekered a filmet nézés közben, mert kíváncsi vagy az előzményekre, vagy valami ilyesmi. A kép egyszer csak megáll, és Monát látom, ahogy belép a fogadóba, és átlép egy pulzár kapun, majd ordítás, és én felébredek. Talán én kiáltottam, talán nem, lényeg, hogy verejtékben úszok, mikor kinyitom a szemem. Szörnyű álom volt... A fürdőbe megyek, megmosom az arcom, de nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ez talán mégse egy álom volt, így felveszem a cipőmet, és a fogadóba megyek, de rossz érzésem van, szóval lépteim sietősek. Zsebemben van pár dolog, többek között pálcám is, mit út közben kitapogatok, hátha valami baj van. Nemsokára odaérek a fogadóhoz, minek ki is nyitom az ajtaját, de meglepődök, mert ilyenkor azért szokott egy-két törzsvendég bent ücsörögni, ám most senki, de még a csapos se.*
~Hm ez különös...~ *gondolkodok el, ám ekkor az egyik sarokban kiszúrok egy pontosan ugyanolyan pulzárt, mint az álmomban.*
~Talán mégse álom volt?~ *fogalmazódik meg bennem a kérdés, és mivel félek, hogy legjobb barátomnak talán valami baja eshetett, veszek egy mély levegőt, és átlépek a kapun.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Véres hajnal fogadó - Page 4 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-22, 6:01 pm

*Kint lehűlt az idő, ami számomra igazi felemelés, bár a hőmérsékletingadozástól megfájdult a fejem, ezért vettem be gyógyszert, ami szerencsére hatott is, de nem azonnal, ezért míg a hatásra vártam olvasni kezdtem, de elaludtam. Valószínűleg a gyógyszer miatt, mert amúgy nem éreztem magam fáradtnak vagy kimerültnek, de amikor felkeltem igen csak megviselt az alvás. Lehet, hogy a gyógyszer az is lehet, hogy a fejfájás hiába az egész, de rémes álmom volt, amitől össze visszaforgolódtam. (ezt csak az ágynemű kesze-kusza állásából tudom.)
A helyszínre annyira nem emlékszem csak homályosan, de a fehérhajú, sötétruhás démoni alak még élénken él képzeletemben. Lábai előtt halomba pakolva hullák fekszenek, de nem várjunk… ez így nem pontos, valami fán lógnak fejjel lefelé egyfajta utat képezve valahova a távolba. A tekintetem mintha kicsit homályos lenne, ezért pislogok párat, hogy a messzeségbe tudjak fókuszálni végig nézve a hullákból kirakott útón, ami egy fekete kastélyhoz vezet. Tekintetem visszasiklik a lassan mozgó démoni alakhoz, aki valami furát tart és emel a kezével. Szememet jobban megerőltetve veszem csak ki, hogy az a tárgy valami jogarféleség lehet, vagy legalább is ahhoz hasonlít. Fejéből villámok törnek ki, amik becsapnak a földbe, de nem fekte foltot hagynak maguk után, hanem pulzáló villódzó kapukat. Mire ismét visszanézek a sötétruhás alakra a tárgyat már elrakta és a hullákkal kijelölt úton a kastély felé indul. Azon morfondírozok, hogy utána eredek, de mire lassú gondolataim végére jutok új helyszínen találom magam.
Riadtan körbenézek az új helyszínen, ami ha nem tévedek a mystrali fogadó, teljen üresen kongó valójában. Ezen a helyen általában szoktak lenni, de most még a személyzet is eltűnt, olyan, mint egy rossz szellembódé, de nem az. Helyette inkább egy hatalmas kripta, mert vendégsereg helyett hullák fekszenek mindenütt és az egyetlen fényforrás ismét az a furcsa kapu, amit az előbb a démoni alak nyitott meg. Mögöttem hirtelen zajra leszek figyelmes, amire hátra pördülök.
Rémülten ülök fel az ágyon miközben légzésem enyhén zilált, szívverésem gyors homlokomon pedig izzadság cseppek jelentek meg. Zavartan kászálódok ki az ágyból a fürdőbe, ahol a tükörbe pillantva megpillanthatom tág pupillám. Értetlenül állok szembe magammal, majd megnyitom a csapot, hogy megmossam az arcomat, de amit kezemhez vízér bevillannak az álom képei. Pár pillanatig győzködöm magam, hogy ez csak egy álom volt, de nem igazán akarom elhinni amit, mondok, ezért gyorsan rendbe szedem magam és öltözni kezdek, hogy a szigetre mehessek. Magamra kapok táskám, bakancsomba dugom a törőm, nyakamba veszem a varázskulcsom és a révész segítségével pillanatok alatt a fogadónál termek. Szinte berontok az ajtón, ahol ugyanúgy nincs senki, de legalább a hullák sincsenek jelen, viszont ami a leggyanúsabb, hogy az a villódzó kék kapu viszont jelen van. Csak egy másodpercet habozok és belépek a kapun.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-22, 6:06 pm

*Az éjszaka Lucius számára cselekménnyel teli volt, elég későn tért aludni, nem csak a program tette ezt, hanem az, hogy amikor visszament a kastélyba, csak váltás ruhát és kirándulós táskáját vette magához, már vissza is indult Mystralba, mert délutánra egy kisebb kirándulást tervezett az erdőbe, de jobbnak látta, ha a fogadóban alszik a szigeten, s csak este megy majd a kastélyba. Így kivett egy szobát. Délelőttre a pótalvást illesztette be, hogy ne legyen nagyon kiütve, ezért álomba merült, mint akit agyonütöttek. Ágyút is lehetett volna mellette elsütni, úgy aludta át a délelőttöt, majd délben evett, hogy aztán még kicsit visszamenjen pihenni. Csak feküdni akart kicsit, mégis elszundított, mostanában túl sok volt az éjszakázás... A szundikálás már koránt sem volt békés, álmok kísértették, melyek ködként omlottak tova, de volt egy, amit meg tudott jegyezni, beleégett agyába, az egész egyszerre valódi és vízió, s nem tart sokáig, mert felriad. Ezt követően gyorsan íróeszközt ragad, és leír pár dolgot, amire még emlékszik az álomból. A pergament be is gyűri táskájába, ami tértágított, hogy pár hasznos holmi is nála lehessen, meg mivel a nem veszélytelen erdőben akart kirándulni, így több dologgal is készült. A táska egyébként egy katonai gázálarctáska, angol, ami megjárt már pár helyet életében. A pálcáját kihúzza, hogy az kéznél legyen. Ruházata a tervezett túrához illik: hosszú terepgatya, fekete ujjatlannal, felette pedig farmerkabát. Gyorsan levágtat a lépcsőn, hogy szembesüljön az üres hellyel és a pulzáló kapuval. Nem késlekedik, lesz ami lesz, az álom szavára hallgatva át is lép rajta, mert belül hajtja a kalandvágy.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-22, 6:07 pm

[Mona, Bruno, Lucius]


*Ha mind átlépnek a kapun nagy valószínűséggel ők is megérezhetik a hideget, ami áthatja testüket, szinte ordításra sarkallva a társaságot. Azonban a kapu túloldalán igazán meglepődhetnek. Egy méretes, talán több ezer főt számláló sereget pillanthatnak meg, amint sátraikat szedik össze, előttük pedig nem sokra egy hatalmas sötét kastély vehető észre. A katonák egyébként szedett vedett társaság, vannak köztük köpenyes varázslók, de páncélba bújtatott lovagok is, mind fehérben. A sokaság közepén pedig egy fehér kopasz fiatal férfi áll, látszólag senkit nem engednek a közlébe. Ennyit tudnak csupán megfigyelni, ugyanis nemsokra az egyik századparancsnok lép oda hozzájuk, ki először meglepődik, mintha valamiért nem tudná hova tenni a csapatot, de aztán fura mosoly költözik az arcára.*
-Na végre, hogy megérkeztetek… Szedelőzködjetek, ma megdöntjük a Sötét bitorló, a gyilkos, és áruló Astrodeus hatalmát, főleg hogy most a Fővarázslónk kísér minket..*hörgi a hidegtől kifúló hangon, s ezzel egyidőben ő is pálcát ránt. A dobok felharsannak, és a sereg egyenletes mozgással neki áll a menetelésnek. Úgy tűnik nincs mit tenni a trió pont belekerült a dolgok közepébe, és nem igazán érdekli őket hogy ők ebből mit értenek vagy sem.*

//A ti hszetek már a mese helyszínekhez menjen azon belül Delgarod-ba. Szeretném ha mindenki 20 percen belül írna hszt //
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 4 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-23, 1:24 pm

-Nem igazán tartok semmitől, legalábbis konkrét dolgoktól nem, azt a helyzet hozza, de még élek, szóval egyenlőre úgy tűnik a félelmeim gyengébbek voltak.*rántok vállat, tényleg nincs úgy nagyon olyan dolog amitől kimondottan tartanék, se állatban, se másban. A másnaposságra viszont már megvan a kieszelt taktikám, ami eddig mindig is bevált és bár szépen lett sorolva pár választás, maradok inkább az általam is ismert módszernél.*
-Én nem... Néha jó csak úgy lenni a semmiben, és nem hallgatni az agyamra, hanem csak úgy ösztönből cselekedni, bár tény hogy megvannak az árnyoldalai is, amúgy én már találkoztam nem olyan parás mint ahogy sokan mondják, az én vámpírok például normális volt.*na igen páran már hőkölnének is hogy "mi az hogy normális?", de én attól még mindig így gondolom. A ruhás dolgoknál viszont felnevetek, hiszen van képzelő erőm, és hát érdekesen nézne ki a dolog.*
-Na persze, akkor mi? Korbács meg Ostor? Nem tűnsz annyira dominás típusnak..*mondom most már csak mosolyogva, majd az iskoláról kezdünk el beszélgetni, nem igazán tudom még hogy mennyire akarok egyáltalán most megállni valahol, letelepedni, vagy egy olyan helyen élni, amit otthonnak nevezhetek, most legalábbis biztosan nem tudom.*
-Ühüm... jó messze ahol nem kínoz ennyire a hőség... Én szeretem a hideget, megerősít, és jobban tudok koncentrálni közbe, fejleszteni magamat, nincs a meleg ami gátolna, és valahol még mindig szépnek tartok egy borult sötét havas tájt.. Régen sok ilyet láttam amikor még Alaszkában voltam, de Kanada egyes részei is nagyon szépek..*mesélek kicsit, majd amikor hallom a szavakat, egy fura mosoly szökik az arcomra, ami kissé talán meglepetés szerű is, hogy ilyet hallok Monától.*
-Nicsak.. Csak nem egy vallomást hallottunk?*kérdezek rá egy kisebb mosollyal a merengő szavakra végül aztán csak kiegyenesedve elpöckölöm valahová a cigit, és gyors ki is engedem az orromon a füstöt.*
-Én nem tudom hogy most akarok e gondolni arra hogy valahol van otthonom.Képletesen most a Mysterio, de azelőtt soha nem volt olyan hely, az utcán nőttem fel szóval mondjuk úgy hozzászoktam ehhez az életstílushoz.*mondom most már komoly hangon, bár tény hogy jó itt, de nem tudom hogy a jövőben közel leszek e vagy a világ másik oldalán. A szavakra, csak bólintok, úgy tűnik benne van a fogadózásban, viszont út közben tovább folytatjuk a beszélgetést.*
-Eléggé.. Szerintem a továbbképzéses idők is hamar el fognak menni. Amúgy meg ezen nem csodálkozom, elvégre egy Exortusossal beszélgetek.*mondom valamivel már vidámabban a szavakat a végén, majd vállat rántok.*
-Igazából egyikkel sincs bajom, szeretem a ti tárgyaitokat, főleg a pusztítástant, ahogy a Cruoriseseket is bár ott inkább a metamorf mágiát, az Inflás tárgyak közül meg a káoszmágia ami érdekel, szóval ilyen kevert..*fejezem be, miközben megérkezve a fogadóba, a pulthoz megyek.*
-Jó itt nem? Te mit iszol?*kérdezem miközben magamnak kirendelek egy sört, a másiknak pedig azt amit kér, végül az első pár kortyot fintorogva nyelem le eleinte.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Véres hajnal fogadó - Page 4 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-25, 9:12 pm

*Megváltoztam és jó látni, hogy ezt mást is észreveszi. Régen annyira védtelen voltam és olyan új volt minden, de most már normális életet élhetek és szerintem ezt nem is fogom senki kedvéért se elhagyni.*
- Mert megtaláltam azt, aki szeret és a Mysteriotól elég sokat tanultam. Sok mindent átéltem már Mordred, és igen, ilyenné váltam, de örülök, hogyha ez az énem szimpatikusabb. *mosolyodom is el kedvesen, mert bár én akkor is meg voltam elégedve magammal, nem tudtam még, hogy milyen a világ, mely lassan, de annál biztosabban tágult ki előttem. Ahogy szóba kerül a tanársegédség, úgy mesélem el, hogy Scottal nincs túl sok időnk találkozni és együtt lenni, de ahogy hallom, ezzel nem vagyunk egyedül, mivel Mordredék se tudnak annyi időt együtt tölteni, amennyit szeretnének.*
- Majd lesz másképp is, de végülis tanulni jöttünk ide, a tanársegédséget pedig mi vállaltuk. *mosolyodom is el kedvesen, majd végül a másodikosokra is szó kerül, kik számomra nem túl szimpatikusak, de mint kiderül hamarosan, a fiú számára sem.*
- Vizsgák? Max a félévi tesztnél tudom, hiszen házikkal tudnak majd évfolyamot lépni, de ne félj, azért megdolgoztatom őket. *kacsintok is a másikra, mivel a vizsgarendszer már nincsen és ennek én magam is örülök, hiszen azzal nehezebb volt minden. Bár én is küzdöttem és ezt mástól is elvárnám, most az év vége ismét kemény lenne, tehát jobb ez így, örülök is a magiszterek döntésének. A jövőnk is szóba jön, így az is, hogy én sokáig szeretnék itt maradni - amúgy sincs hova mennem -, na meg Mordred is mesél a saját céljairól.*
- Családi vállalkozás? Az mit takar? *kérdezek is rá és rajta áll, hogy megosztaja-e velem ezt az információt vagy sem. Idő közben a fogadóhoz is érünk és mivel a másiknak nincs ellenére beülni egy kicsit, így benyitunk, majd a sört megrendelve ülünk le az egyik asztalhoz.*
- Azt hittem, hogy nem lesz kedved a társaságomban maradni. *pillantok is a másik szemébe, majd korsóm koccintásra emelem és hogyha minden igaz, ez után kezdek csak el iszogatni, de majdnem szembe is köpöm a másikat, amikor meghallom szavait, ipeg sikerül megúsznia a dolgot.*
- Hogy mi? Miért furcsa? *bököm ki rögtön a kérdést, de már meg is válaszolja, így vonom össze szemöldököm és rosszallóan nézek rá.*
- Ez gonosz volt ám... Én és Victor csak barátok voltunk, semmi több... soha nem csókolt meg és nem nézett rám nőként, ahogy én se ő rá férfiként. De Scottal minden rendben. *morgom még oda, de ahogy Faith szóba kerül, majd a többi információ is eljut hozzám, iszom egy nagy kortyot és már kérdezek is.*
- Komolyan? Több diák kavar vámpírokkal? *érdeklődöm is, ugyanis én erről így konkrétan nem tudtam, de ezek szerint Mordred nagyon informált.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Véres hajnal fogadó - Page 4 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-25, 9:34 pm

*A szavakra csak lassan bólintok, de amint a vége felé közeledik, ajkaimon egy sötét mosoly jelenik meg, miközben kihúzom magam.*
-Szerintem mindannyian átéltünk itt dolgokat ami megformált minket. Ha engem kérdezel szerintem kevés ember, főleg a harmadik évfolyamról mondhatná azt hogy nem változott az élete azóta mióta ide járt.. Ez paradoxon lenne.. *legyintek egyet a kezemmel, szavaim pedig magabiztosságot sugallnak, majd még hozzá teszek néhány szót.*
-És igen ez szimpatikusabb, ahogy az is hogy úgy kezelsz a többiek és nem úgy mint kezdetekkor...*fura lehet ez tőlem de örülök hogy nem akar a közelembe kerülni, nekem nincs másra szükségem csak Mordanara, és ez így is fog maradni.*
-Na igen, és szerinted teljességgel tisztában voltunk azzal mit vállalunk?*teszem fel a költői kérdést, mert szerintem nem, én legalábbis nem, de ez nem jelenti hogy bánnám a dolgot, hiszen Mordanaval már tervezgetjük a közös jövőt, és így úgy érzem minden jó úton halad. A féléves dolgokra rátérve megrántom a vállamat.*
-Én is arra gondoltam de mindegy is, a lényeg hogy ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne engedd hogy föléd kerekedjenek, mutasd meg ki a főnök, ha kell erőszakkal.*fura egy tanács de nálam bevállt, bár nálam ez nem csak tanításnál hanem minden szempontból működik, ha velem pofátlankodna valamelyik biztosan megkínoznám minden lelkiismeret furdalás nélkül, nem hiába ismerem oly jól a három főbenjáró bűnt sem, és több tiltott varázslatot, amit ha kell használok is. Amikor viszont hallom a kérdést, arcomra nyugodt mosoly költözik, és picit szét is tárom a kezeimet.*
- Egészen egyszerű... A családom, Írország és Anglia szerte az egyik legismertebb feketemágus család, vannak akik utálnak minket, vannak, akik félnek és szolgálnak, és vannak az ellenlábasaink. Az elsődleges cél hogy őket tegyem el láb alól, ha kell elpusztítva őket, aztán növeljem a Wasimirek hatalmát. Ha Mordanaval gyerekeink lesznek ők is ide fognak járni, tökéletes tudást szerezve, és idővel világszerte ismert lesz a Wasimir, és Liward név, ahogy a mi és a leszármazottaink neve is, és aki ellenünk szegül, azt eltapossuk..*tűnik el a mosoly az arcomról, s bár álomnak tűnhet, de arcomon komorságot láthat s szavaimban pedig komolyságot. Igen ez a célom hosszútávú de szent cél. Azonban nemsokára elindulunk, s a lány ötlete is felmerül, hogy menjünk be inni egy sört, erre nem mondok nemet, ám amikor hallom a szavait szememben apró csodálkozást pillanthat meg.*
-És miért hitted? Azt hitted hogy csak tiszteletből vagyok itt. Jegyezz meg egy dolgot, amit teszek azért teszem mert azt akarom, nem azért mert azt kívánja az illem meg ezek a hülyeségek... Hidd el ha nem akarok a társaságodban lenni a tudtodra adom.*mondom komoly hangon, beérve pedig miután megrendeltük a sört beszélni kezdek, ám szavaim miatt majdnem meg leszek öntözve.*
-Áh.. szóval gonosz, pedig dícséretnek szántam, a vámpírról pedig nem is tudtam, de ha a szőke hajú Victorra gondolsz, lehet rossz hírt közlök most veled. Megöltem..*mondom teljesen érzelem mentesen, hiszen nem érzek sajnálatot egy olyan iránt aki Mordananak ártott. A kérdésre azonban csak megrántom a vállam.*
-Ezt csipogják a kismadarak, bár ha nem vagy vak, és néha éjszakánként kint jársz láthatsz főleg fiatal Mysterios lányokat idősebb várszegény kinézetű fickókkal, akikről már ránézésre is lesüt hogy hullák.. Szóval nem nehéz nem észre venni ami itt folyik. Te merre akarsz tovább tanulni?*váltok témát hirtelen miközben szinte a fél korsó sörömet egy húzásra iszom meg.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Véres hajnal fogadó - Page 4 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-25, 10:15 pm

*Elég sok minden történt, ez való igaz, főleg az a démon, akinek jele még mindig ott található az alkaromon és most ösztönösen nézek le a tetoválásra, de csak egy kis időre, majd újból a fiúra figyelek.*
- Nem akartam tőled akkor se semmit, mi nem illenénk össze. *vonok is vállat, mivel nehogy már azt higgye, hogy tényleg tetszett. Sairus... ő közel volt hozzám, de elutasított, nem akart velem lenni úgy, ahogy én vele, tehát ezek után inkább elkerülöm a fiúkat, úgy a legjobb nekem és Scott mellett nagyjából boldog is vagyok. Igen, csak nagyjából, de talán ez még változni fog.*
- Igen Mordred, én tisztában voltam vele. *bólintok is rá, majd amikor a tanácsával jön, csak lágyan megcsóválom a fejemet is.* - Nem kell aggódnod, elég jól tanítok és nem pofátlankodnak, mert akkor nem járnak jól, de senkit se fogok úgy bántani, ahogy te. Ha érdekel egy órám, majd nézz be és akkor megláthatod, hogy tanítok. *ajánlom is fel neki ezt a lehetőséget, majd ez után már az ő történetét hallgatom, hogy mit szeretne majd Mordanaval a jövőben, na meg azt, hogy kiket akarnak elpusztítani és a többi. Tényleg, mint valami regény előszava, úgy hangoznak most ezek a szavak.*
- Elég sok mindent szeretnél, majd eldől, hogy sikerül-e. De én már nem fogok félni tőled, akármit is mondasz. *rázom is meg picit a fejem, mivel ugyanakkora a tudásunk és szerintem még több is lesz, majd a szakosodás után elválik, hogy melyikünk mire is lesz képes. A fogadóhoz is megérkezünk idő közben, így egy-egy sör társaságában már le is dobjuk magunkat, ahol folytatjuk is a beszélgetésünket és amikor hallom, hogy azért van itt, mert itt akar lenni, csak aprókat bólogatok neki.*
- Jól van, jól van, megértettem. Örülök, hogy velem akarsz most beszélgetni. *mosolyodom is el és ez a mosoly addig tart, amíg majdnem ki nem köpöm az italomat, de aztán már rá is térünk Viktorra, én pedig picit szomorúan hallom a szavait.*
- Tudom, hogy mi történt és én sajnálom, de tudom, hogy te nem. Lapozzunk, nem szeretnék erről beszélni. *intek is kezemmel, tényleg nem túl jó téma és félő, hogy hamar összekapnánk ismételten.*
- Majd körbenézek, ha úgy alakul. Egyébként a rítusok érdekelnek nagyon, a lényeg az, hogy megtaláljam majd az apám és hogy a görögországi szektában is rendet tegyek. Hosszú történet. *nincs kedvem elmesélni az egész eddigi életemet Mordrednek, de majd egyszer, vissza fogok menni a szülőhazámba és a szektához, ahol úgy bántak velem, ahogy nem kellett volna, ahol még a mai napig a halálba küldenek bárkit. Iszom újból, egy jó nagy korttyal, majd a fiúra tekintek.*
- Te honnan tudtad, hogy neked Mordana az igazi? *igen, meg kell kérdeznem, mert én picit elbizonytalanodtam. Talán most, ha Mordred mesélni fog, akkor rádöbbenek majd dolgokra, de persze az is lehet, hogy nem.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Véres hajnal fogadó - Page 4 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-25, 10:31 pm

-Még szerencse.. Amúgy nem kell bizonyítanod, tudom én is, na meg ha akartál volna se jelentett volna semmit.*nem vagyok bunkó egyszerűen bármelyik lány Mordanan kívül próbálkozna falba ütközne, vagy ha nagyon tapadós lenne akkor egy átokba, de szerencsére nem buknak rám, hála a híremnek. A tanításra viszont csak elmosolyodok, viszont szavakat nem fűzök hozzá, hogy bemennék e vagy sem. Tisztában vagyok vele , hogy nem vagyunk egyformák, és ameddig ő nem akarja megmagyarázni mit tegyek, én se erőltetem rá a dogmáimat maximum tanácsot adok.*
-Nem hiszem hogy szükség lenne rá hogy ott legyek... A végén még rontanám a levegőt.*mondom mosolyogva, végül pedig tisztán és mindenféle mellébeszélés nélkül elmondom a vágyálmomat, melyen nálam nem a pusztítás csak a kivállt cél, annál sokkalta nagyobb és fenköltebb álom ez pedig a totális hatalom megszerzése.*
-Én biztos vagyok benne. Ami érdekel ahhoz értek, és ha kell megküzdök bárkivel, aki ezt kétségbe vonná.. Amúgy nem is célom hogy félj, sokan félre ismerik a szándékaimat. Én annyit akarok hogy ne tégy keresztbe, se többet se kevesebbet.*csupán csak ennyit mondok, bár felesleges hiszen nem voltak úgy össze zördüléseink, legalábbis ilyen kereszthúzások biztosan nem. A következőre csak kissé köhögve bólogatok.*
-Végre , legalább ez azt jelenti nem kell tovább taglalnom.*mondom hűvösen , végül megérkezve a fogadóba, szóba jönnek a vámpírok ahogy Victor is. Tudom hogy a lány nem akar róla beszélni én se, így csak pár dolgot teszek hozzá.*
-Nem, egyáltalán nem sajnálom. Bántotta Mordana-t , ezt érdemelte.*Zárom le ennyivel, majd hallgatom az ő szavait is miközben a söröm szépen lassan fogyni kezd. A szavak azonban sötét mosolyt csalnak az arcomra.*
-Hmm nocsak.. Akkor te se ítélhetsz el engem az én céljaimért, ez nem úgy hangzott hogy egyszerű beszélgetésre hazaugrasz... Szóval téged a bosszú hajt nemde?*kérdezem, de szavaim úgy csengenek mint aki biztos abba hogy igen választ fog kapni. Végül fura kérdést hallok amire egy pillanatra meg is állok az ivásban, és komoly tekintettel silabizálom a másik arcát.*
-A válasz egyszerű... Egyszerűen tudom, és érzem itt belül. Tudod úgy érzem hogy mióta megláttam tudom hogy mi egyek vagyunk.. Ő úgy is tud szeretni amilyen vagyok, nem kell másnak mutatnom magamat , olyannak szeret amilyen vagyok, és ugyan ez igaz fordítva is. Különleges lány, nemcsak külsőre, hanem belsőre is, akivel oly hasonlók, de mégis különbözőek vagyunk.. Olyan mintha ő lenne a másik felem, akiért ölni is tudnék.. Elég kimerítő a válasz?*kérdezem miközben szemeim sötéten megvillannak, majd a maradék sört elkortyolva kissé hátra dőlök a helyemen.*
-Miért kérdezted? CSak nem vagy biztos magadban? Azt akarod tudni honnan tudod hogy az igazit találtad e meg? Azt nem lehet ésszel felmérni, azt érezni kell itt belül..*mutatok lassan a szívem felé, fura hogy tudok így is beszélni, de van egy ilyen oldalam is bármennyire hihetetlen.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Véres hajnal fogadó - Page 4 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-25, 10:40 pm

*Ahogy tovább taglalja a dolgokat, úgy puffasztom fel cseppet szép pofimat is, miközben morgolódva reagálok is Mordrednek.*
- Ennyire nem kell ám lenéznek és semmibe venned. Nekem se kellenél egy pillanatra se, még akkor se, ha te akarnál tőlem valamit, mert bunkó vagy. *vetem is oda, mintha ezzel hű de meg tudnám bántani őt, de nem az a célom, csak egyszerűen már elegem van ebből a stílusából. A tanítás is szóba jön, majd pedig ez után az, hogy mit szeretne majd a jövőben, mely kissé furcsa jövőképnek tűnik, de igen magabiztos, az látszik rajta.*
- Miért tennék keresztbe? Én délre megyek, te pedig észak-nyugatra, szóval teljesen máshol leszünk. Amúgy se érdekel, hogy mit csinálsz. *csóválom meg a fejemet is, mert ez azért cseppet túlzás szerintem. Viktor is szóba jön ezek után, majd pedig a saját céljaim is, mert ha már a fiú megosztotta velem mindezt, én se fogok titkolózni ő előtte, így tudhatja meg azt, hogy mire is vágyom, mit akarok elérni és miért is akarok még oly sokáig tovább tanulni.*
- Igen, mondhatjuk úgy is, hogy a bosszú, amiért kiskoromban el akarták venni az életemet. Erre tanítottak és a saját anyám is engedte volna. *nagyon bánt, főleg az, hogy anyám se állt ki mellettem, hogy apámat is eltávolította a közelemből - valószínűleg valamiféle rituálénak hála -, aki segíteni szeretett volna nekem. Tehát a bosszúm az helyénvaló, nem is kicsit. Akad viszont egy kérdésem, melyre érdekelne Mordred válasza, így kíváncsiskodom is tőle, de amikor meghallom, mosolyogva kortyolom el a maradék sörömet, igazán kedves is tud lenni ezek szerint, tényleg érzem, hogy ő megtalálta a párját, bizonyára jól is döntött, hogyha így, foggal-körömmel ragaszkodik hozzá.*
- Én úgy érzem, hogy nem az igazit találtam meg. Scott mindig engem akart, velem akart lenni, én pedig egy idő után engedtem is neki. Szeretem, de... nem tudom biztosra, hogy ő-e az, akivel le akarom élni az életemet. Nehéz dolog ez. *sóhajtok is hozzá, fejemet is lehajtva picit, majd végül megrázom buksim, mintha mi sem történt volna.*
- Mindegy, majd megoldom. *pattanok is fel, fáj ezt kimondanom, de ezek szerint tényleg valami nincs rendben, talán rosszul döntöttem, talán kitartóbbnak kellett volna lennem.*
- Én szerintem megyek. *zsebembe nyúlok, majd a söröm árát az asztalra is teszem, úgy nézek fel a másik szemeibe.*
- Majd még találkozunk, minden jót! *intek is neki kedvesen, ez után pedig kiviharzom a kocsmából, mintha itt se lettem volna. És hogy hová megyek? Még nem tudom, idővel biztosan eldől majd.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Véres hajnal fogadó - Page 4 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-25, 10:53 pm

*Csak komolyan nézek a szemébe végig hallgatva az egész mondandóját, ám amikor meghallom hogy lebunkóz hirtelen tör ki belőlem a nevetés, ami őszintének csenghet. Talán fura hogy ezért nem átkozom el? Meglehet de most valahogy sikerült megnevettetnie ezzel a beszólásával.*
-Örülök ha annak látsz, ez azt jelenti hogy még nem ismersz, ami pedig azt illeti hogy lenéznélek, nos nem igazán. Mint ember ahogy látom értél el már valamit, ami dicséretes, emiatt nőttél a szemembe, de mint nőként nem veszek rólad tudomást, nem azért mert nem lennének meg az adottságaid egyszerűen Mordana mellett más nő egyszerűen nem érdekel..*Na igen ez most bunkónak hathat hiszen a lányok szeretik ha elismerik hogy szépek meg ilyesmi, de nem igen érdekel az etikett és a jó modor ebben a tekintetben. A kérdésre egyszerűen csak vállat rántok.*
-Nem mondtam, hogy keresztbe tennél, bár a világ kicsi, de ilyesmitől akkor sem tartok ha össze futunk, csupán elmondtam hogy nem célom a megfélemlítés.*csupán csak ennyit mondok, viszont ezután hallgatni kezdem az ő történetét, amire komor, hűvös mosollyal bólogatni is kezdek.*
-Azt hiszem ez megfelelő ok a bosszúra... A helyedben én is "rendet tennék"*mondom komoly hangon, legalább ebben egyetértünk, végül aztán a Mordanaval való kérdésre is komolyan, és őszíntén felelek ahogy érzem, ezután hallgatva a szavait fejem lassan oldalra billen ahogy elgondolkozva fürkészem a lány arcát.*
-Az idő majd minden elmond, nem vagy biztos benne attól még lehet hogy mégis, ha meg nem az az élet megy tovább, ami hátráltat magunk mögött kell hagyni, és ami előttünk van azért kell küzdeni, a túlélés szabálya csupán ennyi.*rántom meg a vállamat, s így figyelem ahogy feláll a helyéről s úgy tűnik el is búcsúzik.*
-Rendben, és neked is..*köszönök el tőle kimért komoly arccal, majd miután megittam a maradék sörömet, én is elhagyom a helyet, hogy vissza térhessek a suliba, talán fel kéne majd keresnem Mordanat hátha ő is ráér.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Véres hajnal fogadó - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 12:04 pm

//olvadunk Ashival//

*A jégkorcsolyázás után úgy döntünk Ashival, hogy menjünk el a Véres hajnal fogadóba tequilázni, mi meg is történik, és az első kör hamar leszalad, de közben a beszélgetés se szakad meg, így szó esik egy számomra kicsit bizarr fogadásról, amiben Ashinak citromot kellett ennie. Mikor az utána történt eseményeket meséli, hogy mennyit ivott, meg hasonlók, felnevetek, na nem feltétlenül rajta nevetek, inkább a történéseken.*
- Na az kellemetlen lehetett, nem irigyellek. *mondom jókedvűen, miközben iszogatok. Kicsit talán gyors a tempó, és bár bírom az alkoholt, ez talán hamar a fejembe fog szállni, szóval néhány pohárka után le fogok majd állni, de ennek még nincs itt az ideje jelenleg. Beszélgetünk, kinek mik a kedvenc italai, és bólogatok a válaszára, nem érdemes ragozni, inkább elmesélem egy húzós sztorimat még a régi időkből.*
- Hát ha buliról vagy valami hülyeségről volt szó, nem kellett minket félteni. *mondom mosolyogva, majd mivel talán Ashinak gyors a tempó, már ami a tequilákat illeti, felajánlom, hogy a következő akkor jön, ha ő akarja, és ez nemsokára be is következik, megjelenik két feles pohár, szóval az ital hamarosan a szervezetembe kerül. Tényleg jó lesz, ha tartunk egy kis pihenőt, mert érzem, hogy agyam kicsit tompább már, de még teljesen jól vagyok.*
- Hűha az meredek lehetett, de mint látom semmi bajod nem történt. *mondom a kis sztorija után, mi kicsit zavaros volt, de talán azért, mert Ashi se immunis az alkohol által okozott következményekre. A következőkben a suliról kezdünk beszélgetni, vagyis konkrétan arról, hogy volt-e már összetűzése valakivel.*
- Á, nem vagyok egy balhés gyerek, szóval igyekszem mindenkivel kijönni valamelyest, de ha olyan lenne a helyzet, nem kéne félteni. *felelem megvonva a vállam, miközben a tequila után elfogyasztott citromkarikának a héját birizgálom szórakozottan. Témánk marad az iskolánál, méghozzá annál, hogy hogy megy.*
- Megyeget, mindennel vagyok valamilyen szinten, nem vagyok éltanuló, de sík hülye se. És te? *kérdezek vissza, miközben megropogtatom ujjaimat, majd visszakönyökölök a pultra és a poharat kezdem el piszkálni, gurítgatom ide-oda, na nem mintha unatkoznék, ez most csak amolyan pótcselekvés, ami viszont a pultosnak nem tetszik, mert rosszalló tekintettel idejön, és elviszi az üres poharakat, mire én csak megvonom a vállam.*
- Hogy érzed magad? *kérdezem ránézve, mert nem ittam még vele, nem tudom, hogy bírja a piát, vagy hogy nem, és bár én tompán, de jól vagyok, de van bennem annyi, hogy felőle is érdeklődöm.*


Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 12:46 pm

*Jégkorcsolyázásoknál akkorákat estem hogy inkább úgy döntöttem, hogy mennünk el tequilázgassunk, ha már úgy is egyszer elakartunk menni. Nem telik vele sok idő és már bent ülünk a fogadóba és beszélgetünk. Sok minden szóba kerül és így az is hogy volt már nekem elég érdekes citromos fogadásom is. Amit mond csak vállat rántok hisz engem nemigen zavar most már. Bár ami igaz az igaz akkor igen is zavart a fogadás, de hát szeretek fogadni és nem szeretek veszíteni.*
-Zajlót ám nálad az élet, de ahogy nézlek még egy darabban vagy*vigyorgok rókául rá. Felajánlja hogy tartsunk egy kis pihenőt, de én bátran bevállalom a következő kört mi lehet hogy már az utolsó, vagy az előtti mivel így is fejfájósan fogok ébredni holnap.Szóba kerül kinek milyen húzós története van. Mindketten rendelkezünk úgy látszik csak hogy én nem rendesen fejtetem ki a mondanivalómat én szerintem, de azért megértette Patrick legalább is úgy tesz. Csak mosolyogva bólintok, mert hát megúsztunk... Mint kiderül Patrick is kerüli a bajt, mint én. A tanulás sem maradhat le a beszélgetésről-Hisz mindenki ki tequilázik az erről beszél-. *
-Valahogy én is mikor idejöttem azt hittem itt is jól fogok szerepelni, csak valahogy nem jön össze, na de lehet hogy bele fogok rázódni vagyis biztos.*felelem magabiztosan. Kezdem érezni már a tequila hatását ami nem igen tetszik nekem. Meg is kérdezi a fiú hogy bírom.*
-Hát eddig bírtam max egyet tudok még meginni és akkor nem kell tartanom semmi rossztól holnap. Ahogy látom, te bírod még.*Lehajtom a karjaimra a fejemet. Nem vagyok rosszul csak pihetetem a nyakamat.*
-Aszem nem vagyok most a formába ivászattéren bár sohasem voltam.*nevetek fel. Majd fel nézek majd megállapodik a szemem egy pár borosüvegen.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Véres hajnal fogadó - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 1:14 pm

*Ashi kellemes társaságnak bizonyul, bár az a része nem tetszett túlzottan, mikor leborultunk a palánkról a jégre, de ezt a tequilázás közben igazából szinte már el is felejtettem, na nem mintha az az eset akkora nagy probléma vagy vétek lenne, hogy örök életre meg kéne haragudnom Ashira, jót nevettünk az egészen, és ennyi.*
- Hát igen, szerencsére még nem kellett újrafoltozni. *bólogatok, hisz tényleg volt már néhány merész húzásom a régi haverokkal, ami nem mondom, hiányzik, de azért csípem az itteni helyet is.*
- Hát, ez csak rajtad fog múlni, az iskola tudásszerzésre lehetőséget tud adni, de észt nem. *mondom, és magamon is meglepődök, mikor lettem én ekkora bölcs? Ezen a gondolaton kicsit felnevetek, de aztán érdeklődöm, a vörös hajú leányzó hogy van.*
- Előre is kellemes napot a holnaphoz. Gyógyszert készíts be. *mosolyodom el, és valószínűleg én is kissé fejfájósan fogok holnap felkelni. Nézem, ahogy lehajtja a fejét, és úgy vagyok vele, talán még sincs olyan jól, de mindenesetre én hiszek neki, elég idős már, hogy eldöntse, hogy érzi magát. Mikor újra felemeli a fejét, látom, hogy rábambul valamire, én pedig követem a pillantását, és felnevetek, mikor meglátom, mit is szemlél ilyen szorgosan.*
- Nocsak, a borra is pályázol? Azt hiszem akkor beköszönne a róka koma, azt meg nem szeretné gondolom egyikünk se. *mosolyodom el, és előveszem a tárcámat, és kifizetem az összes italunkat.*
- A vendégem voltál, de most úgy érzem, mindkettőnk jobban jár, ha visszamegyünk a suliba, és ne, ne állj le velem vitatkozni, ilyenkor nem érdemes. *mosolygok egyet kacsintva, majd lekászálódok a székről, pillanatra megfordul velem a szoba, de eddig oké. Kimegyek a fogadóból, minden bizonnyal Ashival egyetemben. Louis kint vár, ahogy sejtettem, nem ment el, így megsimogatom a fejét, mikor farkát csóválva mellém lép.*
- Na hát akkor indulás. *jelentem ki, majd lassan, de biztosan elindulok a révészhez, és az úton az iskolába elkezd kavarogni a gyomrom a himbálózás miatt, de a tartalma a helyén marad.*
- Nos, örültem a találkozásnak Ashi, biztosan összefutunk még. Szia, jóéjt, kellemes holnapot! *köszönök el tőle, majd elindulok a Keleti főtorony felé.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 1:45 pm

-Na az a lényeg, hogy nem kellett, bár engem sem kellett még.* billentem oldalra a fejemet. Volt bár hülyeségem amit nem is vitatok, de egyik sem volt komoly és emiatt nem is nagyon kerültem az ügyeletre. Sok minden szóba kerül a tanulás is. Amit mond kicsit nézek csak nagyot. De azért elgondolkoztat egy kicsit.*
-Hát inkább szorgalmat kéne adnia... Az van kevés perpill mert más felé figyelek mindig...*mondom és közben megrázom a fejemet. A hogy létem felől érdeklődik és meg elmondom hogy valszeg holnap fájni foga fejem, mire egy jó tanácsot ad.*
-Meg lesz, de szerintem az alvás is tökéletes nekem.*legalább is nagyon remélem, mert nincs kedvem keresgélni gyógyszert. Közben a fejemet leteszem a kezemre mert kezdek elfáradni. Mikor felnézek a bort bámulom, de nem fogom fel mit nézek, meddig Patrick nem szól.*
-Inkább egy ágyra pályázok. A róka komát most messziről elszeretném kerülni, de ahogy hallom te is.*mosolygok felé. Mikor előveszi a pénztárcáját rögtön tiltakozni akarok, de mire addig jutnák el a gondolatban hogy épkézláb mondatot faragjak már ki fizeti és mondja hogy nem érdemes most vele vitatkozni.*
-Akkor köszönöm szépen a vendék látást.*mondom és megrázom egy kicsit a fejemet utána felállok, de meg kell kapaszkodnom a székbe egy pillanatig.*
-Na most jönnek a zombik...*mondom, de azért követem a srácot nyomomban Tequilával. Kint nincs szerencsére egy zombi sem, de csak azért mert jól rejtőzködnek. Elindulunk visszafelé a kastélyhoz. Egy kicsit kettőt láttok a világból, de nem nagyon. Mikor a csónakhoz érünk grimaszolva szállok be mivel nem akarok rosszul lenni. Szerencsére gyorsan át érünk.*
-Én is örültem, nem élem nem leszel rosszul más nap. Szóval neked is szép holnapot és jó éjt szia.*köszönök el és Tequilával már megyünk is a szobánk felé hol lezuhanyzok és már le is fekszek.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 10:15 pm

*A könyvtári böngészgetés hamar új fordulatot vesz, mikor Lucius egy ismerőse csinál egy kis felfordulást, így a srác Jackey segítségére siet sőt a könyvek pakolásába is besegít lovagiasan. Elég jó kedvében van Lucius, így még egy-két poént is megereszt. Éppen ha fel lenne jobban vágva a nyelve, akkor még feleselne, de annak nem lenne jó vége, elvégre egy könyvtárban vannak, ahol nem ezt kéne csinálni.*
-Értem... hát jó tudni, hogy ilyen diák is van. És ahogy kívánod, nem feszegetem a dolgot. *ennyivel is többet tud, ez már jelentős plusz információ. Nem fél az éjszaka lényeitől, de azt szereti tudni, hogy milyen lehetséges veszélyforrások vannak a környezetében.*
-Annak annyira senki se örül, de épp ez a feszültség oka. Viszont szerintem szokványos, mert ez nekik annyi, mint nekünk enni. Valakit le kell vadászniuk, és ez rendszeresen megtörténik, így nincs benne semmi szokatlan. *fejti ki álláspontját, ami hozzá illően kicsit közömbös, de úgy érzi igaza van a témában.*
-Az lehet, hogy sokszorosítod, de az még nem kiadás. Ahhoz reklám kell, meg felvásárló piac. Nem csettintésre kelnek el a könyvek... *biztos a lány is tudja, de azért ő is elmondja, miért is nem gondolkozik ilyesmiben. A meglepettséget leküzdötte, így nyugodtan tud válaszolni.*
-Akkor hajrá! *és meg is indulnak a fogadóba, ha már jön a másiknak egy itallal. Persze azt felajánlja, hogy segít a táskával, de a lány ezt nem igényli. De az úton is zajlik a beszélgetés, így kerül szóba a szabadidő kérdése.*
-Hát tudod a víváshoz egyéb edzés is kell, így az erőnlétemmel is foglalkozom konditeremben, meg úszok is. Emellett meg olvasni és a varázslást, meg a tananyagot szoktam gyakorolni. Ezzel telik a szabadidőm. Na meg a társaságot is szoktam keresni. Nem vetek meg egy-egy esti kikapcsolódást, jó sörözést, egy kis biliárdozást... És te? Hogy telik a cowgirl ideje? *kérdezi vidáman, majd lassan be is érnek a fogadóba, ahol a szokásos kocsmabútorok ücsörögnek, a csapos meg egykedvűen bámul maga elé, de Luciust már intéssel üdvözli. Már volt ideje a fiú arcát megszokni.*
-Mit kérsz? *tekint kérdőn Jackey-re, magának viszont kikér egy korső ale-t, mikor a pulthoz érnek.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 10:29 pm

*Érdekes módon kerülünk beszélgetésbe, de a témánk nem kevésbé érdekes, ugyanis pár szót is ejtünk az éjszaka lényeiről, mikről szerintem külön a véleményünk, elvégre én még nem találkoztam vámpírral, de vérfarkassal igen, viszont nem vagyok a téma mestere. Nem tudom, csak sejthetem, hogy Lucius mit is gondol minderről, azonban azon a véleményen vagyok, hogy Nathaniel indokolatlanul nem bánt senkit... bár lehet, hogy naiv volnék azok után, amiket elmondott. Őszintén szólva, a vámpírok valami morbid érdeklődést váltanak belőlem ki, hiába nem kedvelem a fantasyt, de a sentinel felkeltette az érdeklődésemet, s bár élőben nem találkoznék egyel sem, mert félek tőlük, mégis foglalkozom velük. A vérfarkasokat már kedvelem. Az ő oldalukon állok.*
- Nem hiszem, hogy bárkit bántana, de igen, nem árt tudni. Nekem is új volt... kíváncsi vagyok, mennyi minden új még a varázsvilágból. *feszengek egy kicsit elmorfondírozva, elvégre félvér vagyok, nekem ez a világ új, de talán nem vet meg ezért a másik. Ha igen, akkor sincs probléma, nem szokott érdekelni mások véleménye, főleg akkor, ha ostobaság, s ebben az esetben egyszerűen hanyagoljuk majd egymást. Lucius azonban nem fest ilyen egyénnek, ezért beszélgetek vele...*
- Igazad van, de azért morbid. Ne ránk vadásszanak! Bár megölni nem ölhetnek... *fejtem ki én is a véleményem kicsit megtoldva az övét, de nem óhajtok itt leragadni, ezért inkább át is térek másra, így szóba hozva a könyvkiadást.*
- Igen, de végülis megoldhatjuk... reklámozhatjuk a suliban, nem? *pillantok rá kicsit kétkedve, ilyen téren nem vagyok profi, de biztos, hogy jártatnám a számat erről, mivel szeretek beszélni, és én magam lennék a reklámfelület, ha kiadatásra kerülnének versei. Ezek után döntünk csak úgy, hogy a következőket egy fogadóban töltjük, tehát meg is indulunk, s egy kis időn belül átvágva a könyvtáron, iskolán és a révésszel a másik szigetre utazva érünk el a fogadóhoz is, közben beszélgetve.*
- Érdekes, elég megszokott, de illik hozzád. *mosolygom, s mikor visszakapom a kérdést, alapból megvonom vállamat.* - Csavargok leginkább, ismerkedek, és akaratomon kívül keveredek bajba. Tudod nekem is megvan a tanulás, bár nem erős szinten, inkább felfedezni szeretek. *magyarázom neki, s hamarosan be is lépve a kocsmába telepszünk le, mire táskámat a földre rakom, jómagam székre ülök, és a pultra téve kezeimet nézem a csapost biccentve neki, majd fordulok Lucius irányába kérdése elhangzásakor.*
- Lepj meg. De ne legyen annyira gyúlékony... bár alkohol, és mindent fel lehet gyújtani, de azzal rossz élményeim vannak. *sóhajtok egy apró, fáradt mosollyal, s ha a fiú teljesíti kérésemet, akkor végülis megkaphatom az italomat, aminek fajtája tőle függ. Inni csak az ökör iszik magába, és csendben, ezért nem is hagyom, hogy ez telepedjen közénk.*
- Szóval akkor vívsz, írsz, olvasol, tanulsz és ismerkedsz a testépítés mellet. A sportokkal hogyan állsz? Ha már művész lélek vagy, akkor zene? *kérdezgetem tovább őt, még több információt próbálva kicsikarni belőle. Nem szeretnék rengeteget beszélni, de félő, hogy megtenném, ha ő nem ellensúlyozná.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 10:55 pm

*A kis incidens után az éjszaka lényei kerülnek szóba s Lucius megtudja, hogy van egy vérfarkas diáktársa. Éppenséggel nem zavarja a dolog, de ékes bizonyíték számára, hogy figyelnie kell magára, mert itt nincsenek olyan korlátok, mint más ilyen intézményben, így jobban fejlődhetnek és tapasztalhatnak, de a veszély is nagyobb.*
-Én sem hiszem, mint mondtam, akkor nem biztos, hogy így beszélgetnénk. Meg annak meglenne a nyoma, ha itt egy dühöngő fenevad lenne. De nincs, pletykát se hallottam, így látatlanban is meg vagyok győződve, hogy egyáltalán nem oly ártalmas mint lehetne. *fejti ki álláspontját, majd ugyanezt megteszi a vámpírok kérdéskörében. Otthon olyannal már volt dolga, bár az egy teljesen pozitív figura, ami épp nem meglepő, hiszen ők is emberek voltak, ezért eltér a személyiségük, csak a vér iránti szükségletük nem.*
-Szerintem a kannibalizmus morbidabb dolog. Bár rájuk igaz, hogy az vagy, amit megeszel... De a rituális kannibalizmus már elég durva, amikor egy társadalom válságjelenségként emberáldozatot mutat be és eszik belőle... na az, az morbid! *mondja s a poénnál még el is neveti magát kicsit. Könnyeden tud beszélni az ilyesmiről, valahogy nem okoz neki problémát. Könnyen lehet volt olyan kelta őse, aki maga is tett ilyet, de áldozatot minimum mutatott be.*
-Áh, fölösleges lenne, a kutya nem venné meg. *legyint s lezártnak tekinti a kérdéskört. El is hagyják az iskolát közben s Mystralba mennek, hogy a fogadóban igyanak egyet.*
-Értem... *ehhez többet nem tud hozzáfűzni, valahogy üresnek érzi az egészet konkrét hobbi nélkül. Ő nem tudna így létezni. Majd odabent rendelni is kell s Lucius magának egy ale-t vesz, míg a lány kap fél deci bourbon-t.*
-Ha már amerikai vagy, akkor neked ez dukál. *és oda is tolja a pulton a pohár Jim Beam-et, amit a csapos elé tett le.*
-Azért elmesélhetnéd, hogy miért nem jóm a nagyon gyúlékony! Kíváncsi lennék... *hátha hall egy jó kis sztorit, de azért kérdést is kap, amire válaszol is illendően.*
-Hogy is maradhatott ki! Na lukas az agyam, a nők megbolondítanak.... Gitározok, az is napi tevékenység. Bár sport csak az úszás van, más semmi. Nem látom értelmét különösebben. Mind csak árnyék az igazi harc mellett. *mondja, s a homlokára is csap kicsit a megfelelő résznél. De azért a torkát a végén megöntözi egy kis keserű itallal.*

Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 11:08 pm

*Beszélgetésünk egy izgalmas témába torkollik, mégpedig a vérfarkasok és vámpírok témakörében, mire az előbbiről alkotott véleményére csak bólintok, hiszen igaza van, nincs mit hozzáfűznöm, azonban utóbbiról való mondatára már szemöldököm meglepetten szökik fel egy kis értetlenséggel a tekintetemben.*
- Szerintem a vámpírok is tekinthetően kannibáloknak. *cincogom, mivel sejtelmem sincs, hogy mire utal a mondat második fele. Kicsit butának érzem magam, és hiába gondolkodom, semmi értelmes magyarázat nem jut eszembe, ezért lesütött szemmel témát is terelek, de úgy látszik, hosszú távon nem érdekli ajánlatom, sőt...*
- Kutya? *kérdezek vissza megdöbbenve.* - Ja, hogy kutya! Azt hittem a vérfarkasra gondolsz. *pirulok el kicsit, elvégre elég kellemetlen ez számomra, nehéz egy ilyet félreérteni, bár ha ez volt a téma... Torok köszörülve vágom ki magam, mikor ki is egyenesedve nézek a másik szemeibe, hogy tovább haladjunk.* - Hát jó, azért én még olvasnék tőled verset. *biccentek egy kis mosollyal, aztán hamarosan a távozás mellett is döntünk, így indulva meg könyvestül, beszélgetve a fogadó felé, ahol le is telepszünk egy kis ital mellett.*
- Köszönöm! *mosolyodok el, megemelve poharamat koccintom oda az övéhez, ha megengedi, hiszen szeretek koccintani.* - A verseidre. *vigyorodom el, s ezek után már bele is kóstolok a finom italba, mi kedves módon hazámra emlékeztet. Lucius igen figyelmes, ha erre is gondol, ez feltűnik ám, csak úgy, mint a szükség szobájában.*
- Csak éppen a klubban voltam, és gondoltam kikérek egy italt, és meggyújtom, mint a menők... Aztán véletlen ráejtettem egy csajra, aki meggyulladt, én meg megpróbáltam eloltani a felmosóronggyal, de mivel megzavartak, egyszer félreütöttem eltalálva az orrát. Ezek után távoztak a barátnőjével felháborodottan. *mesélem el egy szuszra az egészet, kicsit lebiggyesztett ajakkal, a távolba meredve, de mégis olyan természetesen, mintha csak az időjárás tényeiről beszélgetnénk. Persze Lucius is mesél egy s mást, így mosolyodom el a szavaira is.*
- Megbolondítanak a nők? *csóválom meg a fejemet, és bizony kíváncsi vagyok hogyan érti.* - Egyébként egyszer meghallgatnálak gitározni. Azt mondják van ilyen.. zeneterem a suliban. *gondolkodom el csöppet, mivel szimpatikus srác, talán lehetnénk barátok, a egy kicsit jobban megismerjük egymást, éppen ezért érdekel is, mert ő is furcsa... bár máshogyan furcsa, mint én.*
- Jártál már ott? *kérdezek is rá, ha már témánál tartunk, elgondolkodva a sportról alkotott véleményén, és ekkor ugrik be, hogy valaki valahol mesélt nekem anno egy varázslósportról, ami talán másfajta lehet, mint amilyenre Lucius számít.*
- A kviddics is sport. Azzal hogy állsz? Sosem próbáltam... azt sem tudom milyen. *vonom meg a vállam, jelezve, hogy nem vagyok szakértő, és ehhez mérten beszéljen, de ennek ellenére kortyolgatva az italból figyelmesen hallgatom.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 11:35 pm

*A vérfarkasok utána a vámpírok vannak terítéken, ha már az emberek az ő terítékükön szerepelnek...*
-Szerintem nem, elvégre ők gyakorlatilag halottak. De látom nem annyira érted mire gondolok rituális kannibalizmus alatt. Lényegében annyi, hogy eszel a másikból és az ereje beléd költözik. Legalábbis ez a hiedelem azoknál, akik ilyesmihez fordulnak. Mint mondjuk a kelták. Ők erősen fejbe verték az áldozatot, nyakát elszorították és fejét hátra feszítve vágzák el a torkát. Az elszorítás lényege az volt, hogy így a fültől-fülig elmetszésnél a vér valósággal kirobbant. Aztán a hulla csontjaiból velőt ettek. Nagyjából ilyesmi. *továbbra is tárgyilagos, mintha csak a fűnyírásról beszélne. Ilyenkor érti meg az ember, hogy az egyébként jószívű és kedves srác mit is keres ebben az iskolában. Majd a versek is szóba kerülnek.*
-Nem, de ezt csak képletesen mondtam... De megtisztel, hogy érdeklődsz írásaim iránt. *mondja, hogy a témát lezárják. Ezt követően nem sokkal már a fogadóban vannak és italokat kapnak a csapostól. Koccintanak is, csak ne maradjon Jackey gesztusa parlagon.*
-Na nem is te lennél, ha nem... De azért megnéztem volna...*elnevetgél magának, mert vizuális típus. Elképzelve meg tényleg külön vicces az egész.*
-Hát rám már csak ilyen hatással vannak a gentil sesso képviselői kedves Jackey... *direkt így mondja, nem mond konkrétumot, így a lány értheti úgy, hogy neki szól, de értheti úgy, hogy más lányról van szó, épp ettől vicces az egész. Egy kis játék, olyan Lucius módra.*
-Aha, mondták, de még nem, inkább a saját hangszeremmel vándoroltam a suli különböző pontjai közt. Majd eljátszom a nótád egyszer. Egy kis éjjeli szerenád.... *kifejezetten élvezi a srác a dolgot, most elemében van. Majd a varázslósport is szóba kerül.*
-Az más lapra tartozik, mert azt szeretem. Lényegében seprűn repkedve kell labdákkal játszani. Érdekes játék. *egyelőre többet nem mond, csak iszik. Majd kérdez a másik ha akar, ha annyira nem érdekli a téma, akkor meg nem beszélnek róla.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-07-31, 11:46 pm

*Több van az éjjeli lényes témában, mint az ember hinné, ez derül ki, mikor beszélgetésünk alkalmával terítékre kerülnek a vérfarkasok és vámpírok, kissé kivesézzük őket, véleményt mondva. Ámbár nem igazán értem a srácot, ez talán látszik is, s mikor megjegyzi, kissé elpirulok.*
- Attól még emberek voltak, és úgy néznek ki. De... azért ez a keltás dolog elég durva. *nyelek egyet, mert ez nekem már magas, most először látom, miért is ebbe az iskolába jár a srác. Talán neki tetszik, érdeklődik ez iránt, nekem elég egy halotti mágia óra, és teljesen kikészülök lelkileg és fizikailag is. Nem bírom az ilyet, nem bírom a vért, s ez látszik is rajtam, mivel elsápadok. Csak biccentek inkább egy mosolyt erőltetve arcomra a további szavaira, mikor is könyvei kerülnek szóba, de hogy átlépjük a témát, inkább semmit nem mondok. Tudja ő is, hogy szeretem a verseit. Beszélgetésünk a fogadóban folytatódik, egy kis ital mellett, ahol mesélek is magamról.*
- Hát igen... de nem szándékosan csinálom. *mosolyodok el zavartan, és inkább a srác felől kezdek el érdeklődni, azonban mivel ismételten számomra értelmetlen szót ejt, mosolyommal rejtem ezt el, és nem válaszolok. Kezdek hozzászokni, hogy Lucius furcsasága pont ebben rejlik. Nem tudom megfogalmazni, de idővel alkalmazkodom a stílusához.*
- Végülis egy házban vagyunk, ahogy szeretnéd. *kacsintok rá játékosan, nem hiszem, hogy megteszi. Ezek után kerül fel egy ismételt téma róla, míg italommal is foglalkozok természetesen, így iszogatva tovább, lassan a végén járva.*
- Hát... viccesnek hangzik. Egyszer talán kipróbálom, de lehet, hogy félnék. *gondolom el, és ezzel a lendülettel le is húzom az ital maradékát. Táskámat vállamra lendítem és felállva integetek a srácnak.*
- Azt hiszem ideje mennem, ha nem sértődsz meg. Ha van kedved elkísérhetsz. *mondom neki, s ha velem tart, akkor együtt, ha pedig nem, akkor egyedül teszem meg vissza az utat, ugyanis olvasni való vár még rám, és félek, ha maradnék, több ital is elfogyna a kelleténél.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-08-01, 12:00 am

*Arra, hogy a vámpírok emberek voltak, bólint. Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Viszont egy kicsit különleges témát fejt ki, amin látja ám, hogy a másik kicsit elsápad. Elkönyveli, hogy Jaxkey-nek nem fog sűrűn ilyesmit mesélni. Nem vonzódik ő annyira a halálhoz, mint egy Inflás, csak az ő világa elég groteszk és furcsa bizonyos tekintetben. Edgar Allan Poe-t is sokat forgatja, ez meg is látszik.*
-A valóság és az élet már csak ilyen. Olyan brutalitás létezik, amire álmában se gondol az ember. *mondja, de nem részletezi, pedig tud egy-két cukiságot. A versek témája lezárul s a beszélgetés a fogadóban folyik tovább.*
-Mindjárt gondoltam....*szinte senki se szándékosan szerencsétlen, leszámítva Mr. Bean és Charlie Chaplin alakját, de azok meg színészek ugye... De szó van a zenéről is.*
-Számíthatsz rám. *ez volt számára a kihívás és ő el is fogadta. Most a lány retteghet, mikor fog rá Lucius lecsapni és zenélni neki... Komoly fenyegetés, annyi szent. Majd iszik a sörből.*
-Hát majd egyszer megpróbálhatjuk, mert szívesen segítek, csak össze ne törd magad! Nem vakarlak össze kiskanállal! *milyen kedves ugye? Ez teljesen baráti megjegyzés volt, mitöbb ő még viccesnek is tartja. De lehúzza a maradék sörét és el is kíséri a lányt, egészen a megfelelő hálóig, hiszen egy házba tartoznak.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-08-01, 9:35 pm

*Most hagytam ott Lucius-t, egy kis borért, vagy valami hasonló melegítőért, de mikor belépek, látom, hogy majdnem tele van a hely, így az egyetlen üres asztalhoz sétálok, hónom alatt vázlatfüzetemmel. Kicsit elhúzom a számat, két év alatt a Mysterio-ban nem szoktam hozzá az ilyen ragacsos asztalhoz, nyilván még nem ért ide a pultos lány, de gyorsan rendelek is egy pohár sört. Most nem esne jól semmi, és mivel ez nem hat rám úgy, mint a magas alkoholtartalmú italok, nem kell tartanom a leégés, meg a másnaposság veszélyeitől. Mosolyogva kifizetem, majd el is kezdem iszogatni, miközben a vázlataimat nézegetem. Amúgy ma rajtam egy bordó miniszoknya van, strandpapuccsal, és természetesen egy pólóval, még hozzá egy ujjatlan fehérrel. A hajam még mindig hevenyészett kontyba van fogva, néhány hullámcsattal, így most egy rakoncátlan tincset kisimítva lapozok tovább.*
Vissza az elejére Go down
Ezio Montedoro
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ezio Montedoro


Jelige : Az igazságot vérrel írják
Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2012. Jul. 27.
Kor : 28

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime2012-08-01, 9:49 pm

*Ideális az idő egy kis esti kóborláshoz, elhatározom magamat hát, hogy megjáratom a lábaimat valami kellemes kis helyen. Nem a kastélyra gondolok, hanem Mystralra. Felcsapom magamra a fekete utazókabátomat, ami a térdemig ér és útnak induluk. Beszállok a révész csónakjába, ami át is szállít a szigetre. Elindulok a városba, nézelődöm, magamba szívom a friss esti levegőt. Egy kis séta után elhaladok egy épület mellett, ahonnan fény és különféle hangok szűrődnek ki. Vetek rá egy pillantást és azt látom, hogy ez lehet a város fogadója.*
~Máris megszomjaztam.~ *Be is lépek az épületbe. Mindenhol tele van az asztal, így hát úgy döntök odamegyek a csaposhoz és rendelek valamit inni. Jól esne egy kis narancsszörp, de mivel nem gondolom, hogy ilyen nemű ital itt kapható lenne, ráadásul a pultos eléggé mogorva képű, így beérem a sörrel is. Közben szétnézek, bámészkodom tovább, majd meglátom, hogy az egyik asztalnál van még egy szabad hely. Egy lány ül az asztalnál és valami füzetet szorongat a kezében.*
- Szia, szabad ez a hely? *Sétálok oda a sörömmel és kérdezem tőle, hogy vajon engedi-e, hogy helyet foglaljak mellette. Ki tudja, lehet még egy jó estének nézek elébe.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres hajnal fogadó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres hajnal fogadó
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Véres Pokol Vámpírklub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: