Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sötét rúnasor (A folyosó)

Go down 
+67
Sophie Black
Harper Krevorien
Yoko Sato
Zaine Warhurst
Conrad Dietrich
Chloe Walsh
Lucius Rufinus
Vixilien Sandanez
Noah Cromwell
Mikaela Johnson
Michelle Norton
Arwen Spot
Katherine d'Argenta
Aristarkh Y. Zhukov
Briesha Asselin
Valgrad Aagheim
Scott Reid
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Bruno Stora
Lisa Renfield
Christiano Lugano
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Meta Marquise
Alinox Ingren
Andrew Palmers
Mason Donahue
John Grindewald
Meriel Scott
Illya Imbecairwen
Becky Rider
Mona Braxton
Havasi Zoárd
Raul Dessauge
Kaye Cathbad
Vladislav Kerensky
Raven Dragonov
Miroslav Volodya
Lucius Benedict Fenris
Audrey J. Sinclair
Serafina Damiana
Troy Clayton
Jane Smith
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Marcus Mccannt
Aysha Darkblood
Pénelopé Reage
Gregori Nesztor
Lester Depree
Courtney York
Wera A. Flinders
Elijah Donovan
Aventhis Johnson
Amelia Davenport
Cassidy Clayton
Zoé Calylas
Miranda Nightwings
Zaria McBlade
Jasmine Miels
Caleb Valerious
Szikszay Johanna
Cristopher B. McKeat
Azaria Daraghi
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
71 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2012-12-27, 8:00 pm

// NRT: Jackelyn és Josephine 2012.12.27. //


* A karácsony a szokott módon telt, családom körében, tehát hazautaztam Horvátországba. Jó volt újra látni az otthoniakat kik már most nagyon hiányoznak így hát úgy döntök röviddel az érkezésem után, hogy elhagyom a szobám hol csak a honvágy kebelezne magába. Ki azért nem megyek mivel hideg van és már sötét is, így a suli falain belül bóklászok felidézve az otthon szerzett friss emlékeket. Nem voltak elragadtatva attól, hogy nem sikerült teljesen a második évfolyamot, mintha még csalódottságot is árasztottak volna magukból mi fáj, hisz lehetnének megértőbbek is főleg hogy, nagyon is tudták azt, hogy beteg vagyok, tehát én haragudhatnék rájuk amiért ezt eltitkoltál előlem. S mivel lassan felnőtt nő vagyok, határozott bizonyos kérdésekben s célokkal ezért is tettem túl már magam a dolgon, örüljenek, hogy nem haltam bele az engem ért rengeteg fizikai fájdalomba. És pont.
Éppen azon gondolkodom, hogy remélhetőleg itt fogok tanulni olyan fájdalomsemlegesítő varázslatot mi hasznomra lesz na meg hogy a nagymamám bizonyára ismer olyan főzetet avagy birtokában van e olyan magas tudás, hogy valaha is gyermek szülhessek mikor feleszmélek arra, hogy nem igen ismerős az iskola ezen része. Mert hogy egyszer a távoli jövőben szeretnék egy kisbabát az biztos s bizony az én családomban az sem mindegy, hogy milyen neműt, ugyanis kislányt kell szülnöm, hogy a családunkban lévő áldás, tehetség ne haljon ki miattam, ugyanis én vagyok anyám egyetlen leánya. Rajtam a világ szeme!
Már épp azon vagyok, hogy visszafordulok mikor megpillantok Jackelynt kit ezer éve nem láttam. Persze nem egyből szúrom ki, hogy ő az mivel valami bocsnak látszó szőrös állatot cipel de aztán csak beazonosítom azt, akivel többször is kellemesen elbeszélgettem.*
- Jackie!* kiáltok oda neki mosolyogva hisz örülök, hogy látom, szerencse, hogy épp most vágtázott ki a klubhelyiségből mivel be kell vallanom eszembe se jutott itt sétálgatni avagy ácsorogni abban a reményben, hogy talán kidugja nóziját azon az ajtón. Teljesen lekötöttek nehézkes gondolataim. Mivel sikeresen elkapom a bizonyára famulusához intézett szavakat gratulálok neki, hisz tudom, hogy elsős volt.*
- Gratulálok az évfolyamlépéshez! De jó, nem leszek egyedül...* végtére is ebből a szempontból jó, hogy ezen a szinten ragadtam de közben sajnálom is a dolgot Electra miatt hisz sokat tanultunk egyből. Természetesen már közvetlen közeléből szólok hozzá mivel időközben odasétálok hozzájuk s bizony még a kis mackóra is vetek egy mosolygós pillantást. Szerencse, hogy nem nőnek meg...*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2012-12-27, 8:42 pm

// NRT: Jackelyn és Josephine 2012.12.27. //

*Némi vita és testedzés után sikeresen cserkészem be medvémet, kinek ez nincsen ínyére, ám a határozott gazda szerepét öltve makacsolom meg magam, s csörtetek ki a hálóból, karjaimban famulusommal, tovább beszélve hozzá. Nem hazudok neki, tényleg nem tervezem a hidegben való sétát, s már látszólag éppen válaszolna nekem morcosan, mikor nevemet hallom meg. Oda is kapom fejem, vállaimon nyugvó hajam is lendül, majd amikor fel is ismerem a közeledő alakot, széles mosoly ül ki arcomra.*
- Josephine! Ahoj! Hát te...? *szökdécselek eléje, medvémet pedig úgy lepi meg az ismeretlen, hogy ki is kukucskál farka mögül, amivel pofiját takarja, főleg amikor meg is dicsérik az évfolyam lépést, nyilván ezzel is utalva rá. Nyilván nem hagyhatja szó nélkül, muszáj velem veszekednie, szétfeszíti az energia.*
- Látod? Nem, hogy örülnél az évfolyamlépésnek és nekem, mint ahogy kéne! *ölti rám ki nyelvét, majd ugrik le karomról, és mászik oda Josephine-hez, fel is ágaskodva picit, ezzel kérve a másikat arra, hogy most ő emelje fel. Természetesen a lányon múlik, ám ha ez nem történik meg, akkor sértődötten húzza fel orrát a kis famulus, és vonul színpadiasan odébb.*
- Ne haragudj, kicsit... pimasz még. Majd én megnevelem. *forgatom meg szemeimet, mindegy melyik verzió történik, de mutatóujjam is rázom a maci felé. Most azonban tudatomig jutnak a szavak, így olvad le arcomról egy pillanatra a kedves mosoly. Csak nem?*
- Akkor ez azt jelenti, hogy te... nem léptél fel? *kérdezem kicsit kétkedve és kényelmetlenül, de hirtelen csattanok ki a vidámságtól utána. Ugyanis ha sikerült neki, ha nem, van rá egy jó receptem, ami talán nekem is szerezhet erősebb kapcsolatokat, ahogyan azt szerezném.*
- Rég láttalak, mit szólnál, ha császkálnánk az iskolában és beszélgetnénk? Ha van időd... vagy igyekeztél valakihez? *mutatok hátam mögé, oda is fordulva, hiszen nem az én házam tagja, nem tudom miért járhat erre. A házáról viszont eszembe jut valaki, akiről egy új gondolat születik meg fejemben, arcom pedig úgy ragyog fel, mint a villanykörte, mint mikor ötlete támad valakinek.*
- Van programod szilveszterre? Terveztünk egy bulit Electrával, nem tudom ismered-e, a házad tagja... ha van kedved, jöhetnél, vagy ajánlhatsz is valakit, aki még jöhetne. *lelkendezem vidoran, s amennyiben beszélgetésbe kezdünk, és nincs akadálya, akkor meg is indulok a folyosón, reménykedve, hogy követ rég nem látott ismerősöm. Meglepetés ez számomra, de boldogságos fordulat.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2012-12-27, 9:14 pm

// NRT: Jackelyn és Josephine 2012.12.27. //


* Gondolataim nehézkesek és cseppet sem örömségesek s teljesen el is merülök bennük miközben az iskola folyosóit járom így lehet, hogy észrevétlenül lyukadok ki az Exortusosok folyosóján hol legnagyobb meglepetésemre épp Jackie vágtat ki az ajtón. Már kicsit se bánom, hogy gondolataim ennyire lekötöttek és ide tévedtem tehát mosolyogva sétálok oda hozzá és a mackóhoz.*
- Ne rég érkeztem otthonról és egy kis sétára vágytam. Erre hoztak lábaim...* ami igaz tehát ide keveredtem de ez mit sem számít, lényeg, hogy itt vagyok. Tudtommal nem volt háziállata itt na meg ha lenne se tarthatna medvét amennyiben az nem famulus tehát sikerrel teljesítette az első évfolyamot mihez gratulálok is. Ezt a maci sem hagyja szó nélkül mire szélesen elmosolyodom, ismerős a helyzet bár úgy vélem nekem könnyebb annyiból, hogy Fortuna nem beszél.*
- Látom csiszolódtok még. Sok sikert hozzá.* kacsintok a lányra de már érzem is a kis mancsokat kik kéreckedőn taperolnak végig, annyira cuki, hogy nem bírok ellenállni így hát fel is kapom ölembe és simogatni kezdem a hátát.*
- Áá nem tesz semmit, dehogy haragszom. Nagyon édes...* hárítom is el mentegetőzését, idővel biztosan összhangban lesznek de addig amint látom az út igen rögös és hosszú lesz. Öröm s bánat egyaránt lapul szívemben amiért ismételnem kell, Jacklyn is könnyedén értelmezi szavaim így sóhajtva teszem le a kis kedvencét s állok fel. Egy vállrándítás és egy nem túl őszinte mosoly, ennyi futja tőlem, már nem érdekel a dolog.*
- Azt... ismétlek, valahogy a vége felé sok mindent nem mertem a fájdalom miatt így egyes varázslatokat csak elméletben ismerek.* a következő évben keményebbnek kell lennem nincs mese, na de ezután felveti a lány a sétálás ötletét mit nem is vetek el.*
-Nem jöttem senkihez szóval mehetünk, időm mint a tenger.* egy csajos beszélgetés már rám fér tehát jókedvűen teszem egymásutánban a lány mellett lábaimat az előrejutás érdekében. Kicsit elszoktam a lány cserfes kis szájától, nem igen hagy időt nekem a kérdéseim feltevéséhez min elvigyorodok magamban de hát így kedveltem meg.*
- Electrával?* lepődöm meg az ismerős név hallatán, tehát időközben megismerkedtek. Szuper!* - Persze, hogy ismerem, barátnőm már hosszú ideje óta. Csak manapság ritkán találkozunk.* ő sokkal jobban belevetette magát az ismerkedésbe mint én, így hát érthető, hogy kevésbé van rám ideje, de nem bánom, nem sajátítom ám ki magamnak, annál én sokkal okosabb vagyok.*
- Tulajdonképpen nincs semmi tervem, arra gondoltam, hogy Electraval csak kitalálunk valamit de hárman még jobb lenne. És hol lenne ez a buli? Itt a suliban vagy valahol külföldön?* azért nem ártana tudni hisz akkor úgy fogok készülni mivel számíthatnak rám, őket nevezhetem barátaimnak ebben a kócerájban.*
- Voltál a Szent Esti bálon?* érdeklődöm rá pillantva, kíváncsi vagyok milyen volt mivel én nem vettem részt rajta, sokkal inkább hajtott az, hogy mielőbb láthassam családtagjaimat.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2012-12-27, 11:21 pm

// NRT: Jackelyn és Josephine 2012.12.27. //

*Meglepetés talál engem a folyosón, melynek én örülök, s a vitának is vége szakad így, ahogyan medvém figyelmét kelti fel. Mosolyogva fogadom az ismerős arcot, örömöm most győz az eszem felett, ezért bólogatok neki egy nagyot. Látszik rajtam, hogy szerencsés fordulatnak tartom ezt, nem is kell ecsetelnem.*
- Köszönöm. Jó hogy jössz, akkor ez tűzszünetet eredményez. Semleges fél van három méteren belül. *vigyorodom el, és nézem is végig ahogyan famulusom leugrik rólam, és oda kéri magát a másikhoz, ki kedvesen enged neki. Nem zavar, nyugodtan ismerkedhetnek, bár bizonyára az én piszkálásom medvém célja, nem ér el sikert, mivel a lány kedves ismerősöm, és ő sem bánja, mire egy biccentést kap. Nem tart sokáig azonban a téma, famulusom is a földre kerül, úgy mászkál most közöttünk, próbálva magára hívni a figyelmet, így mikor a másik nem figyel, óvatosan hátsón is billentem az állatot, aki mérgesen morog rám, de szerencsére mind a ketten elég csöndesen intézkedünk.*
- Sajnálom... de gondolj arra, hogy együtt leszünk, és én is be vagyok tojva a félelemtől. Nem tudom mire számíthatok, neked viszont azért egyszerűbb lesz pár anyag, és segíthetsz is nekem! *szólal meg az örök optimizmus, és hüvelyk ujjam is feltartom, mikor pozitívan reagál, így tehát egyelőre céltalanul, de szökdécselek is mellette, utat keresve. Talán neki van ötlete... régebb óta van itt mint én, ne csak én beszéljek, hátha mutat érdekeset, vagy szeretne menni valahova.*
- Hova menjünk? Van valami furcsa vagy érdekes hely, ami lazulós? Kedvenc helyed a kastélyban? *lóbálom karjaimat magam mellett és előtt, úgy beszélek tovább, mint akiből megállíthatatlanul folyik a szó. Meglepetésemre ismeri a felhozott személyt, az ötlet is tetszik neki, így csillan fel szemem. Akkor ezek szerint nem leszünk egyedül szilveszterkor. Már hárman vagyunk.*
- Hát, Electra a szükség szobáját ajánlotta vagy a klubbot, vagy esetleg egy magánházat. Utóbbit nem tudom hogy gondolta, vagy te a külföldet, de jól hangzik. Hárman jók leszünk, valami csajos party, vagy szerinted kell még ember? *gyűjtöm össze gondolataimat és zúdítom egybe a kérdés és válasz tömkeleget a másikra. Most, mikor levegő is jut neki, kérdés érkezik felőle, én pedig úgy rázom meg a fejem. Nem hiszem, hogy lenne ruhám, érdeklődésem vagy párom egy ilyen rendezvényekhez.*
- Nem. Nem az én világom. Párom sem volt. Te mentél? *kíváncsiskodom, s közben remélhetőleg haladunk, talán éppen arra, merre mennünk kell, hogy felfedezzünk valamit. Famulusom közben el is császkál, gyakorlatilag eltűnik, de ez nekem nem tűnik fel... még.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2012-12-28, 7:55 pm

// NRT: Jackelyn és Josephine 2012.12.27. //


* Nagyon szeretem az állatokat így Jackie famulusa is hamar a szívembe lopja magát tehát ölbe veszem és babusgatom kicsit s talán átmenetileg meg is szűnik a vita köztük mi pedig így beszélgetni is tudunk. Lehet, hogy nem voltam túl világos szavaimat illetően így kicsit elhúzva ajkamat pillantok a lányra.*
- Nem úgy félek mint te... hogy is mondjam, szóval nekem a fizikai fájdalom kész téboly, sokkal erősebben érzékelem mint az átlag ember. Sokkolja testem és pedig alig bírom ordítás nélkül... így azért nehéz megállni a helyem. De erre csak pár hónapja jöttem rá...valami betegség.* magyarázom meg, na ettől az érzéstől félek, félek hogy egyszer nem bírom és szó szerint belehalok a fájdalomba. Közben elindulunk a folyosón, a maci pedig követ minket ahogy azt kell, de konkrét célunk egyenlőre nincsen így a kérdésen elgondolkodok.*
- Hm nem is tudom a belső kert az eléggé lazulós de koránt sem olyan érdekes, mint a rejtett padlás tér vagy... nem is tudom, a korcsolyapályán jártál már?* teszem fel a kérdést mert olyan hű de izgi helyre én még nem bukkantam itt a Mysterio falain belül hol azért még bőven akad olyan hely, hová még nem jutottam el.*
- Melyik legyen?* nekem édes mindegy szóval csak dűlőre jutunk a lánnyal viszont szóba kerül Electra, a szilveszter és egy buli is mi remekül hangzik és egyből belelkesülök, hisz konkrét tervem még nem volt arra az éjszakára nézve mit semmiképp sem szeretnék egyedül tölteni.*
- Ühüm, ühüm.* bólintok aprókat mivel egyik sem elvetendő részemről.* - Hát... gondolom ki lehet venni itt Mystralban egy kecót. Máskülönben én sem tudom hogy gondolta. Talán mehetünk ide-oda is. Elkezdjük valahol és ha úgy van használjuk a Teleport szobát. Utcán én még sosem szilvesztereztem...* teszek enyhe célzást valami utcai karneválra is, otthon mindig kizárólag a négy fal közt vagy valami hivatalos rendezvényen ért az éjfél, ritkán adódott, hogy a barátaim társaságában tölthettem az utóbbi években, miután elmúltam 14 azért már ragaszkodtam ehhez.*
- Majd eldöntjük, a lényeg hogy jól érezzük magunkat és azt akár a folyosón is tehetjük. Szerintem hárman is jól elleszünk... én nem nagyon ismerek itt senkit szóval nem tudok embert hozni. Te?* mosolyodok el szélesen hisz a társaság a lényeg. A bál viszont kimaradt most az életemből de kíváncsi vagyok, hogy milyen volt de ezt nem Jacklyntől fogom megtudni.*
- Aha értem. Nem, én se voltam... én aznap reggel hazautaztam, nagyon vágytam már haza így kihagytam. Nem tudom bánjam e vagy se...* no de ez nem nyomaszt ezért hát nem is filózok ezen, talán majd jövőre sikerül eljutnom az egyikre.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2012-12-29, 9:08 pm

// NRT: Jackelyn és Josephine 2012.12.27. //

*Természetesen nem bánom Jo felbukkanását, mivel régen láttam, jó volt vele szórakozni, és talán barátságot is köthetek vele, ha még találkozunk pár alkalommal. Medvém is örül neki, tűzszünet áll be köztünk, így figyelek a lányra most, míg famulusom hol a másik karjában, hol a földön császkál közelünkben.*
- Ez... elég durvának hangzik. Megértem, én szerintem elviselni sem tudnám, lehet fel is hagynék az ilyen élettel. Nagyjából mint az önkínzás. Talán a magiszterek vagy a gyógyító tud segíteni, nem? *komolyodom el szavaira. Sajnálom szegény lányt, én nem ítélek el senkit azért, mert nem sikerül teljesítenie az évfolyamot, de ez nagyon komoly indok. Nem kaphatna erre valami kedvezményt? Megoldás biztos van, mert az mindenre létezik. Ezek után következik a választás, fel is sorol pár lehetőséget, így gondolkodom el, tekintetem merengőn a plafonra szegezve.*
- A kis rosszcsontom nem szereti a hideget, havat, jeget vagy csúszós dolgokat, megígértem neki, hogy nem megyünk ilyen helyre, szóval oda ne. *pillantok a medvére, ki most határozottan bólint egyet. Úgy látszik szerencsém, hogy be is tartom szavamat...* - Talán már voltam a rejtett padlástéren, de jó lenne, ha a kis famu épületet és természetet is látna. Még nem vittem sétálni... *ismerem be, így tehát kizárásos alapon talán a másik is érti, hogy marad a kert, én arra szavazok. Biztosan szép, bár talán hideg, akkor majd el is jövünk, viszont ragaszkodok ehhez. Ezek után térünk magyarázatra ami a bulit illeti, úgy világosulok meg, és hallgatom az ő ötletét is.*
- Hű... utcai karnevál, ez jó! Sosem voltam még olyanon, ott rengeteg az ember, de csak nem lesz bajunk. Külföld. Talán ha megunjuk, akkor be is tudunk térni valahova. *bólogatok, mert ez az ötlet nekem nagyon tetszik. Ahogy én, úgy ő sem bővelkedik a barátokból, mely azért meglepő... aranyos lánynak látszik, ez hogy lehetséges? Mondjuk én is imádni való vagyok, és nekem sincs sok ismerősöm. Bátrabbnak kéne lenni, jobban az iskolai életbe folyni.*
- Sajnos én sem ismerek sok embert, de jó is ez a három fő. Majd ha találunk még, akkor szólunk egymásnak. *mosolygok. Erre az ötletre, mi szerint jobban kéne szocializálódni, teljesen megfelelő a bál, de egyikünk sem volt rajta. Meg is vonom vékonyka vállamat, nincs kitől pontos információt kapni, de nem is akarom, hogy bánja, hogy nem ment el. Utunk tehát elméletileg a kert felé vezet, s talán ő mutatja az utat, de hamarosan akár a közelébe is érhetünk.*
- Történt veled mostanában valami érdekes? Mondjuk a kalandok engem kerülnek, ünnepek vannak, és nem igazán van kivel lennem, de talán neked... *kérdezősködöm az eseményekről, utalok a családjára, vagy akár párjára, ha van. Nekem egyik sincs, előbbivel nem tartom a kapcsolatot, utóbbi pedig nem kell, nem találtam még megfelelő embert, viszont ez olyan csajos téma.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-02-10, 12:40 am

//NRT: Lexi - Mona: 2013.02.04. (Előzmény a főfolyosóról)//

*Izgulok a beosztás miatt. Nem tudnám pontosan meghatározni, hogy miért, hisz tényleg csak egy egyszerű beosztásról beszélünk. Szerintem inkább az első benyomás miatt izgulok. Én leszek az első olyan személy, akivel találkozni fog ez az új diák. Az én elmondásom alapján fog első véleményt alkotni a suliról és a városról. Sok ember ítélkezik első véleménye alapján, amit később nehéz megváltoztatni. Ezért tartom nagyon fontosnak, hogy a lehető legjobban teljesítsek. Meg persze Luciusnak sem szeretnék csalódást okozni.
Leérve az aulába megpillantom a szőke frizurás leányzót, akiről gyorsan kiderítem, hogy Lexinek kell hívni. Rövid formai zavargásom után túlesünk szerintem a holtpontom, így máris mosollyal az arcomon és sokkal nyugodtabban mesélek az otthonomról.*
- Igen, Nagini az én famulusom. Ne lepődj, majd meg, ha később is megpillantasz néha kósza állatot. Vannak kutyák, medvék, oroszlánok, tigrisek és néhány különösebb állat is. *Jelenik meg a falon átsétálva egy hatalmas kék-fehér-fekete színekben pompázó hippogriff.*
- Mint például ez a hippogriff itt. Minden állat egy diákhoz tartozik. A felsőbb évesek birtokolják ezeket a lényeket, már ha engedik, hisz saját akaratuk van. *Mosolygok bengálim felé, aki nevét hallva azonnal el kezd közeledni felénk. Lépései lassúak és kimértek, farkát közben az égnek csapja, majd Lexit kezdi el szaglászni, jelezve, hogy bátran meg lehet simogatni.*
- Rendben, már kevésbé izgulok. Közben induljunk. *Rögtön el is kezdek mesélni a suliról minden félét. Az évfolyamokat említem meg, az egyetemet, a házakat és a sentileket, akikhez később a leányzó nyugodtan fordulhat.*
- Már akinek. A választás nehézsége emberfüggő. Én már első ránézésre tudtam, hogy elemista akarok lenni. Miután megismerkedsz a többi tantárggyal is nem lesz ám olyan nehéz választani. Végig gondolod, melyik az erősséged mi érdekel, és az alapján keresel neked valót. *Válaszolok mosolyogva. Nekem tényleg nem volt nehéz a választás, de hallottam olyanról is, aki töprengett rajta. Közben lassan haladunk felfele, így Lexi nyugodtan tud nézelődni és memorizálni. Nem ritka, hogy a kezdő diákok eltévednek a suliban. Emlékszem anno én is sokat bolyongtam.*
- Igen, a nyugatiban az Infla, a déliben a Cruo, az északiban pedig a magiszterek, illetve a tanárok. Erre megyünk tovább. *Térünk most már át az exo klubhelyiségéhez vezető folyosóra a sötét rúna sorra. Közben megkérdezem, hogy mi az eddigi véleménye a helyről. Mondok én is pár szót, hogy miért szeretem. Hangomból tisztán hallatszanak az őszinte érzelmek, de nem rajtam van a sor, hanem a kis boszorkányon, így már is figyelmesen hallgatom.*
- Örülök, hogy elnyerte a tetszésedet. Mivel ilyen mély benyomást tett rád a hely, nem lövök le előre poént. Javaslom, hogy egyedül vagy valakivel fedezzétek fel a sulit, hisz rengeteg csodás helyet nyújt. A folyosókat se kerüljétek el és az északi tornyon kívül, mindent járjatok körbe. *Mosolygok rá, hisz ez tényleg így van. Mondatomat alá is támasztja az a két ajtó, ami mellett elmegyünk. Nekem már egyáltalán nem újdonság, de Lexinek még az, sőt az is lehet, hogy csak az egyiket veszi észre, hisz a másik trükkös. Ha kellően figyelmes volt eddig, akkor az is tudhatja, hogy miért nem javaslom az északi tornyot, ott a magiszterek és tanárok laknak, őket pedig nem ajánlott zavarni.*
- Kérdezel, ezt szeretem. Faggass bátran, szívesen válaszolok. * Biztatom, hisz tényleg örülök, hogy ennyire kíváncsi.*
- Minden évfolyamhoz hat tantárgy tartozik, mindegyik tantárgyat más-más személy fogja tartani. Minden évfolyamon egy tárgyat az egyik magiszter oktat. Első évfolyamon Sideris Valbraith a Cruoris magisztere fogja oktatni a Spirituális ismereteket, Lucius a mi magiszterünk a Misztikus Lények Ismeretét, a továbbiakban csak MLI, Demien.R.Cornwlade az Inflatus magisztere pedig a Halotti mágiát. *Itt tartok egy kis szünetet, hogy meg tudja emészteni a dolgokat, illetve, hogy levegőhöz is jussak.*
- Idén iskolánkhoz csatlakozott három tanár. Alaric Alsgaard, aki toxicológiát oktat, nekem elsőben ez volt a kedvenc tantárgyam. Theodore Morderston rítusmágiát és ereklyetant oktat a felsőbb éveseknek. Trystan Ivon Moreau pedig jelmágiát tanít. Az első és az utolsó tanárral te is fogsz találkozni. *Mosolygok, majd megállunk egy ajtó előtt, ami csak úgy nem nyílik ki nekünk. Erre is rá fogok rögtön térni, de előtte még befejezem a tantárgyak felsorolását.*
- Iskolánkban a szorgalmas és eredményes tanulók megkapják jutalmukat. Kellő elismerésben lesz részük és, ha hajlandóak felelősséget is vállalni, akkor kiemelt szerepet is kaphatnak. Egyes diákokból sentinel lesz, míg mások tanársegédnek csapnak fel. A hatodik tantárgyadat egy ilyen diák fogja oktatni, Aristarkh Y. Zhukov. Árnymágia tanársegéd illetve a Cruo sentinele. Most, viszont akkor jöjjön az ajtó. *Bökik is rá az említett tárgyra, majd nyelek egyet, hogy tudjam folytatni a kiselőadást. Kezdek kiszáradni, innom kellett volna, mielőtt eljövök.*
- Az ajtón túl a klubhelység található, de oda nem juthat be akárki. Minden háznak megvan a saját háló körlete, ahova csak az a ház diákjai térhetnek be. Vagyis mi nem mehetünk be a Cruo és az Infla tornyába csak a folyosón bóklászhatunk. Ezt biztosítva minden folyosó végén egy ajtó található, ami csak jelszóra nyílik ki, nálunk ez nem más, mint a Stigao sam. *Ejtem ki szépen a jelszót, mire már is kinyílik az ajtó, amin Nagini rögtön be is surran.*
- Arra kell még figyelni, hogy az ajtó nem nyílik ki, hiába mondod a jelszót, ha olyan személy van veled, aki nem jogosult belépésre. Ha te most Cruos lennél és itt állnál mellettem én pedig kimondanám az igét, nem jutnák meg, viszont ha kellő távolságban várakoznál, akkor én be tudnék menni, de te továbbra sem. Remélem, hogy ez teljesen érthető. Most, pedig tied az elsőbbség, fedezd fel a helyet. *Mosolygok rá barátságosan, majd kicsit hátrébb húzódok, hogy könnyedén be tudjon menni a leányzó. Ha van kérdése vagy valamit nem ért természetesen továbbra is felteheti. Azért vagyok itt, hogy válaszoljak.*
Vissza az elejére Go down
Roxane Alexis Delacroix
Diák Exortus
Diák Exortus
Roxane Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás : 2013. Jan. 01.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-02-11, 7:07 pm

//NRT: Lexi - Mona: 2013.02.04.//


* Annyira furcsa minden, teljesen új hely, új információk. Persze nagyon kíváncsi vagyok, mindent tudni szeretnék. Mona kedves, segítőkész lánynak tűnik. Vajon hányadik alkalommal oszt be egy diákot? Biztos nem én vagyok az első, igaz hogy egy kicsit izgul, de szerintem nem ez az első alkalom, mikor valakit beoszt. A formalitások után mintha megkönnyebbült volna, amit nem értek. Nem harapok én, nem tudom mitől félt.*
- Famulus? * kérdezem tőle érdeklődve, hiszen életemben nem hallottam ezt a szót. Talán valami állat lehet, vagy mi? Remélem, megtudom tőle, túlságosan kíváncsi vagyok.* - A néhány különösebb állathoz mi is tartozik? *kérdezem tőle kicsit félve, hiszen a felsoroltak között is nem egy ragadozó volt. Medve, tigris, jesszusom, hova kerültem? Hirtelen egy hippogriff jelenik meg előttünk, aki a falon átsétálva közlekedik. Ránézek az állatra utána pedig a falra, ahonnan előbukkant. Ezt hogyan csinálta?*
- Ki akarna magának egy ilyen állatot? *utalok az előbb látott lényre, majd a macsekra pillantok, aki engem szaglász, én pedig lassan lehajolok, hogy megsimogassam. Szeretem a macskákat, otthon is volt két-három cicusom.*
- Elemista? Az elemekkel kapcsolatos varázslatok? *kérdezem tőle érdeklődve, nem tudom, hogy mennyire pontos, amit mondok, de a neve alapján, csak ezt tudom betippelni. Mintha hallottam volna már valahol ezt a szót, de hol? Lassan haladunk a torony felé, útközben van időm nézelődni, lenyűgöző a kastély és hatalmas is.*
- Nincs valamiféle térkép a sulihoz? Van olyan érzésem, hogy párszor el fogok tévedni. *kérdezem Monától, miközben egy folyosóra érünk. Mennyi terem lehet ebben a hatalmas épületben? Hogyan fogom megtalálni a tantermeket? Közben el kell mondanom a véleményemet a suliról, majd a lánytól is hallok pár szót róla. Olyan ámulattal beszél róla, úgy mintha ez lenne az otthona.*
- Azt hiszem érdekes fog telni az első pár hónapom. *motyogom magam elé, miközben elképzelem, hogy milyen lehet elkésni az órákról. Szerintem párszor tuti késni fogok, de ki tudja. Ahogy haladunk a folyosón egy ajtó mellett is elhaladunk, de nem kérdezek rá, hogy milyen terem ez. Az északi toronyba nem nagyon szeretnék menni, nem akarom a tanárokat zargatni. Kíváncsian hallgatom beszédét, próbálok megjegyezni mindent, ami nem meg egykönnyen, mivel figyelnem kell a bőröndömre is. Szóval a magisztereken kívül még három tanár van. De nem azt mondta, hogy hat tantárgy van? Erre a kérdésemre rögtön választ kapok, de azt is tudom, hogy ezt a nevet nem jegyzem meg, túl cifra ahhoz, de az enyém se semmi.*
- Értem. *felelem, miközben próbálom memorizálni a jelszavat. Ciki lenne, ha ezt is elfelejteném. Kíváncsian hallgatom Monát, de már indulnék befelé, szeretnék körülnézni a klubhelyiségben. A lány rövidre fogta, így már el is indultunk befelé, de én még visszafordulok Mona felé, mert szeretnék valamit kérdezni.*
- Az órákra visszatérve, még elmondanád, hogy melyik terem hol található? *kérdezem tőle, remélem, hogy el is mondja, mert ezzel is könnyíti a dolgom, és kisebb az esélye annak, hogy eltévedek.*

Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-02-26, 11:13 pm

//NRT: Roxane - Conrad - 2013.02.26.//

*Sejtelmem sincs, hogy mit keresek itt. Talán valakit, aki hajdanán úgy tűnt, a barátom, de már nem keres, vagy ellenkezőleg, éppen olyan valaki után kutatok, akivel egyszer találkoztam, igen érdekesen, és hirtelen szakadt vége? Esti sétáim nem maradhatnak el, s bár a természet erre mindig alkalmas, én a veszélyes környék miatt nem szándékozom kint tenni, a hidegben, sötétben, jó nekem az iskola ódon falai között, melegben, a szokásos úton. Képes vagyok csodálni az építészeti remeket. Talán ezt is mágia hozta létre, vagy szorgos kezek alkották? Több idő után is tátott szájjal vagyok képes haladni a folyosókon, és talán tudat alatt is, de nem abba a toronyba kerülök, ahová tartozom. Gondolkodólag állok meg a folyosó közepén, egyedül, mert famulusom nincs velem. Öltözékem most nem olyan, mint általában, nem úrias, s bár drága, tiszta, egyáltalán nem emelkedem ki környezetemből. Tekintettel arra, hogy a kastély falain belül nincs hideg, fekete edzőcipő van rajtam, nadrággal és egy fehér inggel. Kiegészítő most sincs rajtam, arcom borostától mentes, hajam rendezett, tehát nem vagyok feltűnő jelenség, nincs nálam semmi szemetszúró, sem pedig érdekes, ahogy én magam sem vagyok az. Szomorú, de így van. Egyedül állok tehát a folyosó közepén, majd a falnak dőlök egy kis idő múlva, egyik lábamat behajlítva, hogy talpammal a falon támaszkodjak, míg kezeim zsebembe vándorolnak, és fejemet le is hajtom. Talán nekem nem itt a helyem, még mindig sikertelenül próbálok beilleszkedni. Többet kell barátkoznom, nem veszíthetek! Szomorú vagyok, de egy valami tagadhatatlan: a kitartásom.*
~ Mi lehet a gond? A következő velem szembe jövő emberrel meg fogok barátkozni! ~ *hangzik el részemről az elég kétségbeesett ígéret magamnak. Őszintén szólva nincs gondom az emberekkel, de annyira elkeseredett vagyok, hogy jelentéktelen időben, jelentéktelen helyen is képes vagyok új lappal nyitni, mert hiába várok már az új év után pár hónappal... nem történt semmi.*
Vissza az elejére Go down
Roxane Alexis Delacroix
Diák Exortus
Diák Exortus
Roxane Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás : 2013. Jan. 01.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-02, 4:09 pm

//NRT: Roxane - Conrad - 2013.02.26.//

* Igaz, hogy már estefelé jár, de nekem most van kedvem egy sétához. Egész idáig olvastam, néhányszor tartottam szünetet. Vagy azért, hogy lemenjek a nagyterembe, mert ebédidő volt, vagy pedig ismerkedtem a kastéllyal. Nagyon tetszik a hely, egyre jobban kezdem megszeretni. A kastélyon kívülre még nem merészkedtem, először szeretném megismerni az iskolát, utána jöhet a környék is. Úgy hallottam, hogy nagyon szép a város, de első az, hogy ne tévedjek el a kastélyban. A mai napon hanyagolom a rajzolást, jól jön egy kis pihenő is a kezemnek. Lábaimon fekete bőrnadrág és sötétkék bokacsizma látható, felül pedig egy kék kámzsás nyakú, nyitott ujjas felső. Hosszú szőke hajam enyhén hullámos, természetesen nem tűzöm fel, nincs hozzá kedvem. Szemeim körül enyhe fekete smink látható, ajkaimon pedig meglepetésként, nem vörös, hanem rózsaszín rúzs látható. Nyakamban természetesen D betűs medálom lóg, míg bal kezemen egy kék köves karkötő látható. Mivel nincs hideg a kastélyban, és nem tervezek máshova menni, így már el is indulok. Épp a klubhelyiségből lépek ki, mikor megpillantok valakit a folyosó közepén. Rögtön elindulok felé, majd mikor közelebb ér, már meg is szólítom.*
- Szia! Vársz valakire? *kérdezem tőle kíváncsian, mivel fogalmam sincs, hogy mit csinál a folyosó kellős közepén egyedül.*


Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-03, 7:07 pm

//NRT: Roxane - Conrad - 2013.02.26.//

*Magányosan várakozok, gondolataimba mélyedve, rám jellemző komorsággal, szomorúsággal, hiszen a környezetem, a változatlanság, az események pontosan ezt hozták belőlem ki. Egészen addig várakozok a falnak dőlve, míg hirtelen meg nem jelenik előttem valaki, s határozásomhoz híven először meglepődve kapom fel fejemet, majd szelíden mosolyodom el, mikor hozzám szól.*
- Szia! Hát... fogalmazhatunk úgy. Mondjuk várok valakire, aki elkísérne ő... a kastély bármely részére, vagy akit elkísérhetek. *teszem hozzá, mert persze most mondhatnék nevet, kettőt is, ellenben szerintem őket már nem érdeklem, annyira nem keresnek, ezért inkább húzom ezzel ki magamat a kérdés alól. Persze a faltól is távolodom azért, közelebb lépek hozzá és kezemet nyújtom feléje, mert így illik, talán egy bemutatkozással maradásra tudom őt bírni, mert csak furcsa látvány lehetek, nem ijesztő.*
- Conrad Dietrich a nevem. Cruoris ház. Te gondolom Exortusos vagy... *rázom meg finoman a kezét, ha elfogadja enyémet, és várom meg a nevét, mert remélhetőleg nem fog engem elutasítani. Őszintén szólva, fogalmam sincs mit tegyek, ellenben hamar gondolkodok, pár emléket idézek vissza, s ezt a csöndet a hajamba túrással oldom meg, mint mellékes tevékenység.*
- Van kedved sétálni egyet? Nem ismerjük egymást, én általában elég láthatatlan vagyok, de még nem láttalak itt, fiatalnak tűnsz... csak nem új vagy? *érdeklődöm meg tőle, mert én nem vagyok az, és az, hogy nem vesznek figyelembe, nem jelenti azt, hogy nem figyelek a környezetemre. Biztos helyet akarok, hiszen barátkozni próbálok, ismerkedni, és ha igazam van, vagy ő sem utasít vissza, akkor tudok neki segíteni, mert ismerem az iskolát, a környéket és a rendszert.*
- Szereted a kutyákat? *teszek fel egy random kérdést, de pontosan azért, mert nekem van, és ha kíváncsi rá, hát akkor mutatok neki. Persze a famulusom sem maradhat akkor ki, már ha éppen otthon érem őt. Közben azért hirtelen tornyunk irányába mutatok, ezzel jelezve, hogy ha szeretne, és nincs más ötlete, akkor esetleg sétálhatunk is arra, ezért ha nem akadályoz meg, arra indulok.*
Vissza az elejére Go down
Roxane Alexis Delacroix
Diák Exortus
Diák Exortus
Roxane Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás : 2013. Jan. 01.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-08, 11:56 am

//NRT: Roxane - Conrad - 2013.02.26.//

* Igaz, hogy még csak nagyon rövid ideje vagyok itt, de már kezd szokásommá válni az esti séta. Ma is ezt tervezem, így gyorsan lerakom a könyvemet, amit idáig olvastam és már indulok is. Alig érek ki a klubhelyiségből, a folyosó közepén meglátok valakit, így mosolyogva indulok felé.*
- Szóval, akkor mondhatjuk azt is, hogy unatkoztál, és nem jutott más az eszedbe. *felelem mosolyogva, hiszen amit előbb mondott, abból én ezt szűröm le. Persze nem feledkeztem meg az illemről, így már hallhatja is nevemet.*
- Roxane Alexis Delacroix, de csak Roxy, vagy Lexi, és igen Exortusos vagyok. *hát kicsit hosszúra sikerült, de nem érdekel, már nyújtom is kezemet, hogy kezet foghassunk. Nevét megpróbálom megjegyezni, bár pocsék névmemóriámmal ez nehéz lesz. *
- Persze, pont azért indultam el. Igen új vagyok, nemrég érkeztem. *felelem mosolyogva, hiszen mindenkinek ez az első kérdése. Nem értem minek kérdezi meg mindenki, hiszen ha nem látott itt, akkor biztos, hogy új vagyok. Itt egy esély a barátkozásra, örömmel bólintok ajánlatára, hiszen sétálni szerettem volna, és ezt még egybekötöm az ismerkedéssel. *
- Igen szeretem őket, bár a farkasok közelebb állnak hozzám. *felelem kérdésére, igaz, hogy nem volt kutyám, de azért szerethetem őket. Talán azért is, mert a nagyon közeli a rokonságban állnak a farkasokkal, és azokat egyszerűen imádom. *
- Neked van kutyád? *kérdezem tőle csillogó szemekkel, miközben vidáman haladok mellette, gondolom a tornyuk felé. Nekem otthon nem lehetett, mivel anyám macskapárti, és nem akarta, hogy szétszedjék a házat.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-09, 11:42 pm

//NRT: Roxane - Conrad - 2013.02.26.//

*Érdekes fordulat áll be, mikor egy kedves, ismeretlen lány kerül utamba, amit nem bánok, hiszen így egyszerűbb ismerkedni, ő sem utasít vissza láthatóan, hiszen nyílt. Szavaira zavart nevetéssel bólintok, bár ez így ijesztőbben hangzik, mint ami valójában a helyzet, de ezért nem is reagálok, inkább csak szerényen mosolygok, mert ilyenkor úgy érzem magam, mint aki elveszett.*
- Hű... hosszú és szép neved van. Honnan jöttél, ahol ilyen neveket osztogatnak? *kérdem elkerekedett szemekkel, mert bár alapvetően nekem is hosszú nevem van, de az többnyire a rangok és a címek, melyeket bizony gondosan titkolok, mert nem szeretném, ha ebből előnyöm, vagy hátrányom származna. Ahogyan sejtem, valóban nem rég van itt, tehát tudok neki érdekeset mutatni, az pedig nekem jó, mert nem biztos, hogy koppintva leszek...*
- Mikor érkeztél? *kérdezek rá, mert tudni szeretném, hogy nagyjából mit láthatott, vagy hol járhatott, hiszen ha sétálok, akkor arra viszem, amit még valószínűleg nem fedezett fel, így talán neki is izgalmas lesz. A kérdésemre is pozitív a válasza, ez pedig teljes meglepetés, mert úgy tűnik, most minden összejön, és végre tudok ismerkedni, ha még hozzám közel álló módon, ügyetlenül és bátortalanul, elvégre burokban éltem...*
- Nahát, akkor lehet, hogy farkas lesz a famulusod. Az enyém sas, talán őt is látjuk majd... ha éppen nem kint röpköd. *mondom, nem is sejtve hirtelen, hogy talán a másik nem tudja, mi az a famulus. Majd akkor látja, illetve magyarázok neki. Közben természetesen haladunk, de még át kell sétálni a másik toronyba, tehát lesz egy kis út, addig viszont bólintok a kérdésére.*
- Husky. Már elég nagy. Neked esetleg van valamilyen állatod, vagy szeretnél? *pillantok rá, mert ez a téma talán egy ideig kitart, és innen képesek leszünk más irányba kanyarogni. Mivel én unalmas témákat szoktam átbeszélni odahaza, ezért lázasan töröm a fejem, mint mondhatnék, mert nem vagyok jó barátkozásban, ezért is nincs senkim...*
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-22, 11:41 am

// Nert: Chloe és Mikaela - 2013.03.22. //

* Az mégsem járja, hogy hajnalban megpakolva érkezzem vissza a Mysterioba, ugyan mi lenne nyitva azokban az órákban? Semmi. De most már nyitva vannak a város kis üzletei így senkiben sem kelthet gyanút, hogy vagy négy kitömött szatyorral térek vissza, mintha bevásárlásból érkeznék. Ami persze nincs így mivel egy árva garasom sincs, még egy gyufát sem tudnék megvenni nehogy ezeket a drága holmikat, füzeteket és minden mást miket a tasakok tartalmaznak. Nem szép a lopás de mi mást tehetnék? Nekem is fel kell valamit vennem, a ruháim szinte egyszerre mondják fel a szolgálatot és szakadnak ki, az mégsem járja, hogy mint egy csöves úgy járjak kelljek az épületben és Seolon, mi ugyan közel áll az igazsághoz mivel ha nem ide járnék bizonyára az utcán kéne helyt állnom. A sötét rúnasorra érve fel pár lépés után meg kell állnom, egy hatalmas ablakhoz húzódom minek párkányára felpakolok és szusszanok egyet, nehezek, már az is nagy szó, hogy elszenvedtem magam idáig de mivel már révbe kerültem így nem olyan sietős, nyugodtan pihenhetek egy kicsit.*
~ Ahj de fáradt vagyok. Alszom egy picit ha elrendeztem a dolgait. ~* gondolom kitekintve az ablakon, egész este fent voltam és ez bizony látszik karikás, kialvatlan szemeimen, nyúzott arcomon, öltözetem a szokásos farmerből és edzőcipőből áll és egy fehér kabátból mely alól szürke pulcsim kapucnija bizony a fejemen így csak az elülső szőke tincsek kukkantanak ki alóla. A kis pihenő után belekapaszkodok cuccaimba és nagy szenvedve indulok meg a klubhelyiség ajtaja felé, mi sajnálatos módon igen csak lassan közeledik, nem vagyok már erejem teljében, ez az éjszaka után ez nem is csoda.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-22, 12:23 pm

//NRT - Mikaela és Chloe - 2013.03.22.//

* Nem igen tudtam aludni a reggel folyamán túlságosan sokáig, hiába nincsen mára különösebb dolgom, valahogy mégis kipattantak szemeim igen csak hamar. S hogy ne lustuljak el, gyorsan szedtem össze magam, s famulusom társaságában hagytam el a kastélyt egy kis futás reményében. Persze a kígyó erre nem képes, így el is váltak útjaink az erdő egy bizonyos részén, Seolon, és most, hogy dolgom végeztével vissza felé tartok a kastélyon belül is immár a Keleti főtorony irányába, továbbra sincs velem az állat. Nem féltem, tud vigyázni magára, én viszont úgy tűnik, kevésbé. Teszek is még egy gyors kitérőt a konyha irányába, hogy lapátoljak ajkaim közé két kiskanálnyi cukrot, no meg magamhoz vegyek egy fél literes vizet a hűtőből, cseppet úgy érzem, mintha rosszul lennék. Enyhe szédülés ütött most ki rajtam, de szerintem múlni fog, hisz hirtelen erőltettem meg testem, azért nagy táv volt ez a futás most, hiába vagyok megfelelően edzett. De ahogy a cukor beépül szervezetembe, máris érzem a javulást, szuszogásom is alább hagy, a szívdobogás is enyhül, s a víz is igen csak jól esik, indulhatok is végső célom felé: egy kiadós zuhanyra vágyom, semmi másra jelen pillanatban. Nem kímélem magam most sem, kocogva térek fel a torony irányába, néhol kettesével szedve a fokokat, de ahogy rátérek a sötét rúnasorra, mely már gyakorlatilag előszobája a klubhelyiségünknek, úgy érek be egy óriási szatyrokkal felpakolt csajt, ki bár ismerős, valószínűleg ő is exos, de kissé sem nemes külseje, és ez a nagy cügölés láthatóan őt is megviseli, főleg utóbbi. Míg ő megpihen, én is lassulok, az utolsó korty vizet is belecsurgatva számba, majd felé indulnak meg ruganyos lépteim, s részben megkerülve őt, cseppet méregető tekintettel kerülök félig elé, még mielőtt tovább indulhatna. *
- Szia.. öö.. segítsek esetleg valamit? Látom elég sok a cuccod. * pillantok arcára most már, melyet kapucnija keretez, de ezek a csúnya karikák olyan szintű fáradtságra utalnak, hogy már-már sajnálatra méltó a külseje. * - Na add csak ide valamelyiket. Merre mész? Amúgy Chloe vagyok! * dugom hónom alá az üveget, s tolom felé minkét kezem, előre tartva azokat jelzem tényleg szívesen segítek. Fogalmam sincs arról, lopta a szatyrok tartalmát, ugyanakkor nem lenne szívem itt hagyni.. pff. Kellemetlen. És hogy ő mit lát, ha felém pislog? Hosszú hajam lófarokban, arcomon nincsen smink, nem igen szükséges ez most a testedzéshez. Fekete minden ruhadarab, mely rajtam pihen: edzőcipő, hosszú cicanadrág, trikó és pulóver, kékségeim pedig szinte már aggodalmasan tekintenek a lányra. Felajánlottam neki segítségemet, tehát majd meglátjuk, él-e vele, vagy sem, ez már nem rajtam múlik. *
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-22, 12:51 pm

// Nert: Chloe és Mikaela - 2013.03.22. //

* Talán kissé túlzásba vittem a dolgokat mikor enyves kezemmel eltulajdonítottam őket mivel most igen csak iszom a levét, alig bírtam magam felszenvedni a rúnasorra. Meg is kell kissé pihennem, mert vágja a kezem a szatyor füle, fáradt is vagyok szóval meg kell állnom egy kicsit pihenni. Gondoltaim már a pihenés körül forognak s már az sem zavar, hogy pocim megkordul jelezve, hogy bizony ennem is kéne, de én aztán le nem mászok megint a nagyterembe, hogy aztán vissza fel, megszoktam ezt az állapotot tehá kifogom bírni míg kipihenem magam mi rám is fér. Az utolsó táv megtétele a leggázabb, alig alig vánszorgok így mikor egy ismerős de mégis ismeretlen arcot pillantok meg azon nyomban megállok és le is teszem a terheim.*
- Hello.* pillantok rá kissé szuszogva, nem látja rosszul a helyzetet, tényleg több minden van nálam mit elbírok.* - Hát ha nem pofátlanság akkor köszi.* bár nem szokásom másokra támaszkodni most nem ártana, különben sosem jutok el a Bambusz hálóig. Nem kell kétszer mondani szóval már fel is kapok kettőt - lehet kicsit pofátlanul - és a kezébe adom, utána pedig a maradék kettőbe kapaszkodok bele.*
- Én Mikaela. Hát a Bambusz lenne a cél...de eddig sehogy sem akart közelebb kerülni.* látom ám, hogy egy jóval jobb módú lánnyal van dolgom, olyan finomak a vonásai s bár nincs kiöltözve mégis látszik rajta, hogy tehetősebb. Irigy vagyok. Rusnya egy tulajdonság de nem fer az élettől hogy míg mások élnek mint hal a vízben addig én egyik napról a másikra élek. Persze mindezt nem kötöm az orrára és nem is őt hibáztatom érte mivel minden vagyok csak ostoba nem szőkeségem ellenére, szóval csak megindulok vele ha már segít.*
- És te? Reggeli torna meg ilyenek?* öltözete erről árulkodik s talán nem valami lenyűgöző a kérdés de lehet ez egy jó alakalom arra, hogy megismerjek valakit, igaza van Tarkhnak, nekem is tenni kéne valamit az ügy érdekében, de hát nem olyan egyszerű.*
- Pfff... legközelebb kétszer meggondolom mennyit vásárolok..* kamuzok egy sort mert hát nem áll szándékomban az orrára kötni azt, hogy ezek itt mind lopásból származnak, egyszer már lebuktam egy diák előtt és igen csak kellemetlen volt, nem áll szándékomban az egész sulival közölni, hogy minek útján öltözködöm. Fáradt vagyok és bár nagy könnyebbség az, hogy már csak két szatyrom van már is csak terhemre van így ahogy a klubhelyiséghez érünk szinte azon nyomban el is eresztem megint azokat, jólesőn támaszkodva meg kezemmel a fal segítségével.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-03-22, 1:53 pm

//NRT - Mikaela és Chloe - 2013.03.22.//

* Nem volt betervezve némi kisegítés, és kis ideje lazán sétáltam volna el a lány mellett, de most mégis úgy érzem, nagyon mélyen, kötelességem legalább megszólítani, ő pedig majd eldönti, él-e azzal, amit jelen helyzetben nyújtani tudok. Fel is hívom magamra figyelmét, és hát szavaiból ítélve nagyon úgy tűnik, nem lesz elutasító. *
- Dehogy, én ajánlottam fel, szóval mondd, mit vigyek. * egyezem is bele azonnal, hisz tényleg én kezdeményeztem, tehát kezeim felé is mutatnak, nyitott tenyérrel, s míg ő átadja a nehéz terhek felét, ismét felmérem külsejét. Láthatóan nem túl tehetős, de a neve jobban érdekel, így el is raktározom agyamban, na meg az úti célt is, ami nem más, mint egy olyan háló, ahová nekem is bejárásom van. *
- Áh, szóval akkor te is Exos vagy.. mondjuk logikus, ekkora cuccokkal senki nem kerülne ilyen nagyot egyik torony felé sem. * adok is hangot gondolataimnak, mert hát most, hogy kezemben az a két tatyi, kissé ezek is lehúzzák karjaimat testem mellé szorítva mindkettőt, hűen engedelmeskedve a gravitáció hatásának. * - Hát azt elhiszem.. mi van ezekben, kő? * kérdezek is rá, amely érdeklődést akár költőinek is vehet részemről, ellenben a saját, nekem intézettel, mivel azok nagyon is komolynak tűnnek. *
- Igen, lementem futni, nem tudtam sokáig aludni most, bár kicsit talán túlhajtottam magam. Meg tanulnom is kéne.. meg reggelizni előtte, meg kicsit pakolni, és a többi szokásos. * sóhajtok egyet végül, kicsivel több infot is adva magamról, mint amennyit kérdezett. Nem biztos, hogy baj ez, beszélgetni sosem árt, legalább én is megismerek új arcokat, attól meg nem leszek kevesebb, sőt. Fejlődő képes vagyok, ami igazán pozitív, így egy halvány mosolyt kap megjegyzésére, mire szavakkal most nem reagálok, hisz valahogy a klubhelyiségbe is be kéne jutni. S ha feltárult előttünk az a bizonyos bejárat, én vele ellentétben nem cövekelek le, inkább belépve előtte várom be a kellemesen meleg kis kuckóban, visszafordulva cseppet. *
- Na gyere, nincs már sok hátra. Segítek felvinni is. De amúgy tényleg, mi mindent vettél? Kereskedők vannak megint a kikötőben? Talán oda is átnézek még ma, ha így van.. akadnak jó cuccaik. * gondolkodom most el naivan, mert bár nem tudja agyam össze hozni azt, mi mindent cügölünk most fel ketten, és küllemét, de mégse kezdem gyanúsítgatni. Reakciójából úgyis kiderül, mit és honnan.. ennyire ismerem az embereket, a testbeszéd sok mindent elárul némelyekről. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-03, 12:24 pm

//NRT: Vixi és Galina - 2013.04.02.
(Előzmény a főfolyosón)//

*Nem igazán értem magam, hogy mikor lettem én ennyire lusta. Eddig még élveztem a sentinelkedést, de talán az éjszaka játszik most közre ebben az egészben. Ilyenkor… valahogy szeretek mással foglalkozni, egy nem emberi lénnyel, de mégse csinálhatom ezt a végtelenségig, igenis vannak kötelességeim, tehát bár egy kicsikét megváratom az új diákot, mégis azért időben érkezem le elé és próbálom elővenni legnormálisabb énemet. Akármit is gondol megjelenésemről, ebből nem ítélhet, mert akármilyen furcsa is, elég sok emberrel jóban vagyok a Mysterioban és nem hordom fenn az orrom, de majd kiderül, hogy ő milyen, mert egyelőre csak egy dolog biztos: szűkszavú. Elé érve megtörténik a kézfogás, én pedig egy aprót biccentek neve hallatára, ezt mégis csak így illik felénk. Viszont ha már itt vagyok, nem fogom hagyni, hogy szó nélkül teljen a kis sétánk a Keleti főtoronyig, így máris mesélni kezdek neki, miközben előre megyek, de ahogy elhagyja egy kis időre a cuccát, úgy állok meg, visszatekintve rá.*
- Ha valóban nem vagy fáradt, akkor viszont kissé szétszórt igen. Segítsek vinni? *kérdezek rá kedvesen és természetesen nem puszta kézzel gondolnám ezt a segítséget, hanem mágiával, de erre majd csak akkor jöhet rá Galina, hogyha elfogadja a segítségem. Amikor most már tényleg minden megvan, visszafordulok a lépcsők felé, de magamon érzem a másik tekintetét, így lassan fejem visszafordítom irányába, majd szép, barna szemeimmel kíváncsian pislogok rá.*
- Öhm, valami baj van? *nem tudom, hogy mit gondolhat rólam, de ezzel a viselkedéssel szerintem soha nem is fogom megtudni. Én próbálok barátságos lenni, de ő oly hallgatag… Nem szeretném, ha csak egy sentinelnek tekintene és ennyi, olyat nem játszunk. Azért rajta vagyok az ügyön, hogy érdeklődjem felőle, ezért is kérdezek rá otthonára, a válasza viszont nem lep meg.*
~ Ezek szerint jól gondoltam. ~ *mosolyodom el kissé, majd hamarosan már magunk mögött hagyunk jó néhány lépcsőt, amikor végre a szöszke ismét megszólal, de pont olyan kérdést sikerül feltennie, amire nem tudok normálisan felelni.*
- Őszintén? Fogalmam sincs… Általában minden héten vannak elsős órák is, de mivel én harmadikos vagyok, ezért nem tudom, nem néztem meg az órarended, ami egyébként a szobádban vár. Tehát amit felérünk, már meg is kapod a kérdésedre a választ. Na gyere, ez a lépcső után már a toronyban is vagyunk. *bíztatom is kedvesen, fejemmel intve felé és ha összeszedi erejét és jön, akkor láthatja is, hogy igazam van. A folyosó sötét, akár csak a rajta lévő ablakok is, de valamiért mégse oly félelmetes ez a számunkra. *
- A folyosót a sötét rúnasornak szoktuk hívni, de csak átjárásra alkalmas. Ezen még végig kell mennünk, hogy elérjünk a klubhelyiségünk bejáratához. *tehát most már nincs sok hátra, ő is kiérezheti szavaimból, szóval ha minden igaz, mehetünk is tovább.*
- Mondd csak Galina, Téged melyik tantárgyak érdekelnek a legjobban? Gondolom utána néztél már, hogy mit tanítanak a Mysterioban. *kíváncsiskodom tőle kedvesen, mert érdekelne, hogy milyen beállítottságú, vajon hasonlítunk-e egy másra legalább egy kicsit vagy sem. Nem tűnik olyan lánynak, aki teljesen felkészületlenül került ide, bár a látszat néha csal… majd mindjárt kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-04, 1:44 am

//NRT: Vixi és Galina - 2013.04.02.//

*Le kellene már szoknom a bámészkodásról: egyszer valakit annyira megsértek, hogy a véremet akarja majd elégtételnek. Attól pedig egy darabig még nem szeretnék megválni. Rövid válaszaimat az abszolút fáradtság számlájára írom, bár ez fel sem tűnne, ha Vixi nem beszélne hozzám képest olyan sokat. Mégsem válaszolhatok csupán egy-két szóval. Még szerencse, hogy ő nem egy hallgatag típus, különben ez egy nagyon csendes séta lenne.*
- Csak hosszú volt az út és elég fárasztó. *mentegetőzök, bár azt még én is tudom magamról, hogy szétszórt vagyok. Általában. A felajánlott segítséget egy nem, köszönömmel visszautasítom. Nem mintha azt gondolnám, hogy féltenem kell tőle a cuccokat, egyszerűen csak jól esik magamnál tartani a táskát. Ahogy haladunk a lépcsőn ismét elkalandozik a figyelmem, ez persze Vixinek is feltűnik. Kérdésére végre sikerül lecuppantani tekintetemet a csizmákról.*
- Ne haragudj, nem akartam udvariatlan lenni. *lelki szemeim előtt, hogy a fejem szinte világít, annyira elpirulok* - Csak eszembe jutott, hogy ilyen csizmákban én még rendesen járni sem tudnék, te pedig nyilván harcolsz bennük. Gondolom legalább is, hogy a kardot nem csak nehezéknek hordod magadnál.* El ne felejtsem, hogy vele ne húzzak újat, nem szeretném, ha rajtam ellenőrizné, hogy elég éles-e a penge. Enyhe csalódottságot érzek, mikor az órákra vonatkozóan nem kapok pontos választ, de az érzést azonnal izgatottság váltja fel, amikor értesülök az órarendről. Nem is tudom, miért gondoltam, hogy egy iskola órarend nélkül működhet. Nagy lelkesedésemben el is feledkezem arról, hogy azért álltam meg a lépcsőn, hogy kicsit kifújjam magam. Olyan lendülettel kapom fel a táskámat újra, hogy annak súlya majdnem visszaránt néhány lépcsőfoknyit. Szerencsére csak majdnem.*
- Ilyen folyosókkal volt tele a nagyanyám villája is. *jegyzem meg, amikor a rúnasorra érünk.* - Bár azokon még a családtagok sem szívesen mentek végig. *Az első két ablaknál megállok néhány másodpercig nézelődni, utána viszont rendületlenül haladok tovább, közben pedig leginkább Vixit nézem, ahogy megpróbálok összeszedetten válaszolni a kérdésére.*
- Nem szeretek varázspálcával hadonászni. Sokkal inkább érdekel a dolgok elméleti háttere, a kutatható dolgok. Meg a mágikus lények.* Ha nem akarnék mindenáron megfelelni a szüleim elvárásának, akkor már rég az egyik nagybátyám sárkányfarmján lennék, amit persze illegálisan működtet, de az ilyen apróságokra soha nem adtam.* - Gyakorlati tárgyak közül csak a méregkeverés érdekel. Te melyik tárgyat szereted a legjobban? *olyan lendülettel haladok, hogy majdnem felkenődök a folyosó végén a falra. Tényleg nem ártana kicsit körültekintőbbnek lennem. De majd máskor, most csak széles mosollyal nézek Vixire, hogy végre belépjünk a klubhelyiségbe. Kissé talán túlzott lelkesedéssel várom, hogy megkaparintsam az órarendem...*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-16, 9:07 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Tudom, hogy ez a folyosó nem házam tornyában található, hanem éppen ellenkezőleg, az Exortus birodalmának része, ez viszont nem jogosít fel engem arra, hogy el is kerüljem, vagy az Exortus sentinelét, hogy kizárólag ő járőrözzön itt. Úgy hiszem, egy sentinel nem csak háza területén, és a semleges helyeken teheti dolgát, hanem át-át segíthet oda, ahol elsődlegesen a többi ház elöljárójának kéne lennie. Különben is... ismernem kell az iskola ezen részét is, itt is található érdekesség, erre pedig alig járok. Aki régi, az tudja, hogy ki vagyok, hiszen nem sokat változom - alig látszik, pedig sajnos nem vagyok már a régi -, aki pedig új, az most sem tudhatja még egészen, hogy mi a posztom, hiszen mindenben olyan vagyok, mint egy átlagos diák. Persze a kérdés az, hogy itt mi az átlagos diák. Fekete bőrcipőm a szintén fekete nadrágomban folytatódik, melyet övem tart rajtam a címeremet mintázó övcsattal, felül viszont fehér ingem található, melynek felső két gombja nincs a helyén, illetve ujja könyékig tűrve, ahogy gallérja is áll, nyakkendő viszont nincs a helyén. Sentineli jelvényem az övemre tűzve, balomon családi pecsétgyűrűm, felette órám, míg ellenkező kezemen teleportgyűrűm és karkötőm, pálcám azonban övemen lóg, pénz a zsebemben. Fehér bőrömet nem világítják meg, igazi sötét folyosó ez, ezért is szeretem, fekete tincseimet - melyek az államon található borostával keretezik arcomat -, egy fekete kalap takarja, vállamon pedig egyetlen ujjammal tartom az azon átvetetett, hátamra lógó pulóveremet. Inkább elmélyedve sétálok végig lassan az iskola falain belül, de kék szemem csillogva kutatja az újat és érdekeset. Tudom, tanulni kéne, órára készülni, kikapcsolódni repüléssel, vagy enni, kirándulni, a városban járni... persze semmi nem akadályoz meg, még akkor sem, ha most szokásos őrjáratomon vagyok. Ki tudja, mit tartogat az este, bármit tehetek még, s ahogy ezt a helyet ismerem, meglepetésben bővelkedik. Jó volna egy ismerős arcot látni, most szociális hangulatomban vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-16, 10:06 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Kivételesen nyugodt hangulatban vagyok ahogy visszafele tartok a klubhelyiségbe. Lépteimnek alig van zaja, az egyik kedvenc lapos talpú cipőm van rajtam. Fehér farmeremhez egy sötétszürke ujjatlan pólót rángattam magamra, varázspálcám szokás szerint a farzsebemben. Ma is a kényelmet részesítem előnyben a divat helyett. Bal kezemben egy kissé viseltes könyvet tartok, a könyvtárból hozom, valami gyógynövényes kötet. Biztos vagyok benne, hogy nekem is megvan, de a jelek szerint már nem fért a táskámba az egy lány számára nélkülözhetetlen holmik mellé. Mint mindig, most is alig figyelek a környezetemre, ezért nagyon meglep, amikor feltűnik, hogy nem vagyok egyedül a folyosón. Nem láttam még ezt az embert, vagy talán láttam, de nem emlékszem rá. Az biztos, hogy nem ismerem. Igazán csak az öltözködése miatt tűnik fel, egyébként képes lettem volna szó nélkül elsétálni mellette. A bátyám és az amerikai barátai hordanak ilyen cuccokat. Talán ő is amcsi. Ahogy közelebb érek és tetőtől talpig végigmérem, csak akkor tűnik fel övcsatján a címer. Biztos vagyok benne, hogy láttam már valahol... talán még apám mutatta. Megállok és végre sikerül lehámozni a tekintetemet a címerről (az inkább eszembe se jut, hogy milyen béna látványt nyújthattam ahogy így bámultam valaki ágyéktáját...) és az ismeretlen arcába nézek.*
- Zdrastvujte. *A hangom kissé bizonytalan, nem tudhatom, hogy egyáltalán érti-e, amit mondok. Csak azért szólítom meg az anyanyelvemen, mert biztosan nem azok közé a családok közé tartozik, akik a szüleimet aurorkézre juttatták. Nem kell félnem tőle, legfeljebb csak közli, hogy fogalma sincs arról, hogy mit hordok itt össze. Talán egyszerűbb is lenne simán megkérdezni tőle, hogy orosz-e, de már mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-16, 10:50 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Egyelőre egyedül szelem keresztül a folyosót sajátos stílusomban, ám hamarosan a léptek zaja a valóságba rángat, s tekintetem egy ismeretlen arcot talál. Elég jellegzetesek a vonásai, talán még azt is mondanám, hogy hazámra emlékeztet, bár nem vagyok benne biztos, ahogyan őt mérem végig. Nem, még nem láttam itt, de határozottan érdekes jelenség, főleg, hogy mikor tekintetét követem, az egyenesen a derekam környékére téved. Egy apró mosoly kúszik arcomra, amolyan gonosz, féloldalas, mikor eloszlik az arcomra ülő döbbenet és megrökönyödés, és szememből is eltűnik ezek jele.*
- Mas körülmenyek között ez hizelgö lenne, de most elnezesed kell kerjem... ez nem illö. Persze a baratnömmel megoszthatod majd fantaziadat. *suttogom halkan, de hogy ő hallja, s valami fölényes is van szavaimban, talán önelégültség, némi kíváncsisággal vegyes megvetés... rengeteg ellentétes érzelem is lakozik tehát a hangsúlyban, amit vagy tud a másik vagy nem, de ilyen esemény ilyet szül. Mélyen meredek a tekintetébe, viszont mikor köszön, ismét meglepetés csillan a szememben. Hát akkor jól láttam és a megérzés is jó, orosz anyanyelvűvel van dolgom, bár ő nem biztos, hogy annak tekinti magát, hiába nézek én mindenkit orosznak, aki oroszul beszél.*
- Priviet... *köszönök oda most őszinte mosollyal. Nincsen túl sok orosz itt, de kevés sem, viszont amint nézem, itt találkozok vele, tehát sajnos sok esélyem van rá, hogy mint általában, nem a házamba járnak az oroszok. Nem is értem, én kivétel vagyok talán? Miért ide kerültem? Ők miért nem hozzám? Nyilván az én házam a legjobb.* - Latom te is orosz vagy. *vigyorgom tovább, részemről pedig egyértelmű, hiszen tudok oroszul, úgy is nézek ki, illetve jellegzetesen erős akcentusom van. Közelebb lépek hozzá és határozottan nyújtom feléje kezemet. Fogalmam sincs, hogy ő milyen jellem, bár az oroszok között - még a férfiak között is -, a puszilkodás a szokás, tehát ha a kezem fogadja el, akkor egy átmenetet képezve önhatalmúlag emelem a számhoz, hiába nem ezt illik, és kap a kézfejére egy leheletnyi puszit. Az, hogy ő a hazámhoz tartozik, már jó pont neki és a pozitív oldalról indul, nem úgy, mint sok más ember.*
- Aristarkh Yermolaevics Zhukov vagyok. Hat te? Gondolom... ha itt tanyazol, akkor a hazad az Exortus. Nagy kar volna, mert en a Cruorisba jarok, keveset hallom az anyanyelvemet. *szomorkodom némileg, közben természetesen elengedve őt, de nem távozok, most kellemes érdekesség ért engem, tehát maradok, és ismerkedek vele. Kit is ismerek rajta kívül? Vlad, Michelle. Egy Exos és egy Cruos, bár Michelle csak félig orosz. Nem gond, most egyel több.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-16, 11:43 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Ritkán történik meg, hogy nem én vagyok az, aki először beszól valakinek, ráadásul most kivételesen nem is a szokásos stílusomban akartam kezdeni a társalgást. De amikor megjegyzi illetlen viselkedésemet akaratlanul is elfintorodom és nem bírom visszafogni magamat.*
- Az lenne ám a tartalmas beszélgetés... *Még hogy a fantáziáim! Jó, van rajta néznivaló, ez még a vaknak is feltűnne, de most nem azzal voltam elfoglalva. Igazán csak ezután tudatosul bennem, hogy jogosan kéri ki magának, egyszerűen csak bocsánatot kellene kérnem... de az nem is én lennék. Elég zavaró, ahogy rám mered, nem mintha én nem ezt csináltam volna eddig, de mikor válaszol az üdvözlésre végre megnyugszom.*
- Da. *Bár nem kérdésnek szánta, hogy orosz vagyok, a biztonság kedvéért azért megerősítem ezt a tényállást.* - Bocsáss meg, hogy bámultalak, csak a címer kötötte le a figyelmemet. *Na igen, automatikus tisztelet ébred bennem, ha honfitársról van szó, és ilyenkor előbújik a jól nevelt énem is. Amikor felajánlja én habozás nélkül kezet fogok vele, bár a kézcsókra nem számítok, az arcom forróságából pedig biztos lehetek benne, hogy kellőképpen bele is pirultam. Amikor bemutatkozik, majdnem felkiáltok, hogy hát persze, a Zhukov család címere, de szerencsére sikerül visszafogni magamat. Inkább nem terelném vissza a szót az övcsat irányába.*
- Galina Sergeevna Ivanova. Exortusos vagyok. *megértem, hogy hiányzik neki az anyanyelve, néha én is örülnék neki, ha valakivel oroszul tudnék társalogni úgy, hogy nem néz vissza rám bambán, hogy mégis mi a fenét karattyolok össze neki.* - Amióta itt vagyok te vagy az első orosz, akivel találkozom. Emlékszem, hogy apám említette párszor a családod. Ti is moszkvaiak vagytok, ugye? *A város nevét némi ellenérzéssel mondom ki, ha rajtam múlna, akkor ott már nem sok varázslócsalád élne. Azok legalább is biztosan nem, akik az én családom ellenségei.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-17, 12:18 am

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Ma rengeteg meglepetést tartogat a nap, de ezzel a kezdetén nem vagyok tisztában, aztán persze hamar jövök rá, hogy többet kéne a toronyba járnom, rengeteg okból kifolyólag. Rögtön fel is tűnik az ismeretlen viselkedése, s ennek megfelelően szólok neki oda saját stílusomban, amire persze kapok választ, nem túl erőset, viszont tetszik, valóban bele is gondolok, s önkénytelenül vigyorodok el.*
~ Ah, az én kis vadmacskám... inkább fújás lenne az mint beszélgetés. ~ *mosolyogok leplezetlenül tovább, viszont nem árt azért tudnia, hogy mi a helyzet, főleg, hogy nem is tagadja, vagy bármi, amit azért az ember várna, esetleg magyarázatot, némi szégyent, de semmi... oka pedig biztos van, és hiába tölt el jó érzéssel, határokat én is szabok, nekem megfelelő, ha barátnőm foglalkozik velem.*
- Hidd el, nem sokat beszelnetek. Inkabb hajtepes lenne, bar ahogy mostanaban valtozik, lehet gonoszabb cselekhez is folyamodna. *nah igen, ez már anno Tomnál is megmutatkozott, mikor olyan csúnyán bánt el vele a drága, amit én nem bánok, Tom hiába a barátom, s úgy gondolom az iskola, főleg a legutolsó beszélgetésünkből kiindulva, keményített rajta. Bízom benne, szerintem szilárd hozzá a kapcsolatunk, hogy kiakadjon ő is. Mikor viszont az orosz szavakat hallom, egy pillanat alatt felejtem el barátnőmet és mindent, inkább a hazámra gondolok, s máris másképpen állok a lányhoz.*
- Semmi gond... a cimer? Talan szep, vagy ismered? *vonom fel a szemöldökömet, s most először némi merevség áll tartásomba. Nem feltétlen jó, ha a halott családom címerét ismeri fel valaki, mert ha orosz, lehet, hogy arra van bérelve, hogy ide jöjjön és engem próbáljon meg eltenni láb alól. Mint anno az orosz kémek az amerikaiaknál, amikor a nők... áh, nem érdekes. A bemutatkozás meg is történik, szép orosz neve van, de sajnálatosan nem a házam tagja, pedig rögtön rángatnám a barátnőmhöz, hogy tessék, egy közös barát. Én is ismerkedtem Mathissal. Nem is kevés sikerrel. A házért viszont kárpótol a pirulás, amelyet én szeretek, mert sikerül hatást fejtenem a másikra, ezért fel is kacagok kicsit ahogyan arcát vizsgálom.*
- Elhiszem, keves itt az orosz. Igen... voltunk. Meghalt a csaladom. *meredek rá némán egy pillanatig, nyelve egyet. Hát igen, ennyit a jó hangulatról.* - Apad talan ismerte apamat? *puhatolózom, majd azért egyszerűen mutatok a folyosó végéhez, mert nyilván megy valamerre a lány, de egyelőre nem dobok fel ötletet, hogy hova tartsunk, ha már van egyáltalán kedve, lehet, hogy követem őt egy darabig, mert most már nem csak orosz, hanem érdekes orosz is... tud a családomról, az pedig ki fog derülni, hogy neki ez előny, vagy sem.*
- Merre tartasz? Elmehetnenk valahova beszelgetni, tudod nem sokan ismerik a csaladomat, es keves oroszt talaltam itt eddig. Vlad, Michelle... meg van egy-kettö, de velük nem talalkoztam. *gondolkodom hangosan, mert ha kell, akkor esetleg a könyvtárba kísérem, ezért időzik a szemem a könyvön, egyébként pedig akár mutathatok neki érdekes helyet, vagy ehetünk egyet az iskolában társalgás közben.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime2013-04-17, 6:57 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Néhány nap múlva már biztosan jókat fogok szórakozni ezen a helyzeten, most viszont csak próbálom követni, hogy tulajdonképpen miről is beszélünk. Van egy olyan érzésem, hogy egyszerűbb lenne azt mondani, hogy nem azt néztem, és ezzel lezárni ezt a felesleges szájtépést, de általában nem vagyok híve az ilyen egyenes megoldásoknak. Jobb kezemet csípőre téve felveszek valami flegma pózt, és újra végignézek az ismeretlenen.*
- Hajat csak olyasmiért tépek, amiért érdemes is. *szívesen hozzátenném még, hogy érte nekem nem érdemes, de semmi kedvem tovább sértegetni. Magamban füstölögve csörtetnék tovább a folyosón, de szerencsére ráveszem magam még egy utolsó próbára, és amikor válaszol, el is felejtem minden bosszúságomat.*
- Csak felismertem. *válaszolom a címerre vonatkozó kérdésére* - Apám egy időben sok családdal tartotta a kapcsolatot, és nekem is mesélt róluk. Nyilván a címert is ő mutatta valamikor. *Amikor megemlíti, hogy a családja már nem él egy pillanat alatt elszáll minden jókedvem.*
- Sajnálom. *Ezek most nem csak illendő de üres szavak, valóban átérzem a veszteségét. Hiszen az én szüleim sem élnek, a testvérem pedig több ezer km távolságra van tőlem. A kezemben tartott könyv borítójával kezdek babrálni, leginkább azért, hogy ne kelljen Aristarkh szemébe néznem.* - A családod a Bratva tagja volt. Apámnak volt néhány üzleti érdekeltsége, és a te apád segített neki néhányban. Akkor is ő segített, amikor el kellett hagynunk Moszkvát. Az Ivanov család sokat köszönhet a Zhukovoknak. *Végre felnézek a könyvről, szeretném megkérdezni, hogy mi történt velük, de nincs kedvem. Tényleg jó lenne elmenni valamerre, ha már ilyen témáról beszélgetünk, az nem egy sötét folyosóra való.*
- Csak a klubhelyiségbe akartam visszamenni. *Intek az említett irányba.* - De szívesen beszélgetnék még veled. Bár megmondom őszintén, hogy nem sokat tudok a családodról. Apám nekem alig mondott valamit, a többiről pedig akkor értesültem, amikor a bátyámmal beszélt és én véletlenül éppen a dolgozószobájánál hallgatóztam. *Na igen, eseménytelen gyerekkoromban csak az ilyen hallgatózások nyújtottak némi izgalmat, egészen addig, amíg egyszer le nem buktam. Arról fogalmam sincs, hogy merre mehetnénk ahol nyugodtan lehetünk, ezért kissé tanácstalanul nézek Aristarkhra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét rúnasor (A folyosó)
Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sötét sikátorok
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Keleti Főtorony-
Ugrás: