Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-09, 6:26 pm

*Jasmine kicsit értetlenkedik, majd némileg vázolja az otthoni szitut. Ismerős valamennyire. Szülei leléptek, nagybátjya nem törődik vele...*
-Vágom. Én nem ismerem a szüleimet, a nagybátyámmal nőttem fel, aki tojik a fejemre. Ha nem lett volna jófej a szakácsnőnk, akkor nagy slamasztikában lettem volna, pölö akkor, amikor "nagylány" lettem, meg ilyenek. Ő valamilyen szinten közel állt hozzám, de nem túlzottan. Mellesleg attól, hogy én ebbe születtem, nem lehet minden világos. Például a férfiakat sem értem sose, pedig együtt éltem egyel tizenhat évig. Szóval érted.
*Ekkor a lány levelet kap. Egy darabig tippelget, hogy vajon mi lehet benne, majd mikor végül kinyitja, kiderül, hogy egyik tippje sem talált, vizsgáznia kell árnymágiából, így sok szerencsét kívánva elviharzik.*
-Jól van, hajrá. Tuti meglesz!
*Még egy utolsót int a lány után, majd kicsit megmozgatva tagjait összeszedi cuccát, s lassan elindul a klubhelyisége felé.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 4:08 pm

* Egy szöszi leányzó lépked a kert felé. Láthatóan gyorsan lépked, mert siet. Ma egy fekete felsőt vett fel melynek U alakú kivágása van. Hozzá a megszokott mini farmer nadrág és az elmaradhatatlan magas sarkú cipellő. Ma vele van famulusa is, mert már nagyon nem bírt a kis kolibrivel.*
- Mondtam már neked, hogy hagy békén* Mondja dallamos hangján a lila színű madárnak. Folyton ott repked körülötte ami nagyon zavarja már.*
- Nem, nincs kedvem* Válaszolja neki és bele gyorsít a tempóba. Mivel elég gyors ez az állat, így nem tudja lehagyni, pedig próbálkozik erősen. A kis madár szemtelenkedik gazdijával amit a lány nem valami jól visel.*
- Bírd ki még egy kicsit és ott leszünk. Nekem meg lesz egy kis nyugalmam* Visszhangzik a folyosó, ám semmi élt nem lehet hallani a lány hangjában. Amúgy sem tudna rá haragudni a szőkeség.*
- Persze, hogy szeretlek, csak ne repkedj, meg ne csipogj folyton. Egy kis csend nem árt* Mondja neki és egyik kezét is fel emeli mint aki rendre int valakit. Az ajtót megnyomja és a belső kert szépsége fogadja a lányt és famulusát.*
- Na, tied a pálya, itt repkedhetsz* Mosolyodik el és reméli, hogy a madár szót is fogad neki. Így is történik a kolibri elindul meg hódítani ezt a helységet. Nagyon messze nem megy, mert még új neki a hely, de legalább a lány körül, nem repked már.*
- Egy kis nyugalom* Szélesedik ki arcán a mosoly és egy kellemes sétára indul a kertbe.*


A hozzászólást Diana Gray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-10-17, 4:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 4:19 pm

*Illya topog le a belső kert irányába. Mellette vitorlázik teljes lelki nyugalommal Famulusa, Orceyia. Lila csőszárú nacit, fekete tornacipőt és fekete felsőt visel. Egy hete keresi már barátnőjét Dianát, mert kicsit kezdi lefárasztani a sok férfiúi lélek, mind baráti, mind egyébszempontból, s komolyan elgondolkozott rajta, hogy mi a jó eget is szeretnek rajtuk a nők-saját magát is beleértve. legnagyobb meglepetésére, ahogy belép a kertbe, a szőke leányzót pillantja meg, s hirtelen örömében oda is rohan hozzá, majd egyhatalmas csatakiáltással a nyakába ugrik.*
-Diana! Úristen, de rég láttalak!
*A fekete lánykától ritka az ilyesfajta érzelemkitörés, de valóban nagyon örül, hogy viszontlátja Dianát. Habár a lány nem a legélesebb eszéről híres, Illya nagyra értékeli, hogy mindig megértő vele és elsőként vette őt pártfogásba.
-Mesélj már, mizu veled! Mostanában komolyan úgy érzem, hogy hülyét kapok!
*Kissé izgágán rángatja maga után a másikat a padig, amire rögtön le is ül, famulusa pedig egy közeli fára telepszik, s onnét figyeli a szeleburdi és hiperaktív kis kolibrit, aki feltehetően a szőkeséghez tartozik.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 4:38 pm

* A lány nyugodtan sétálgat és élvezi a csendet ami most körbe veszi. Famulusa is már jó messzire el kóbort, így tényleg akad egy-két magányos perce. Amit nem élvezhet sokáig, mert valami hang csapja meg a fülét amit fel ismer rögtön. Amint megfordul a lány a nyakába ugrik. Örül a lánynak ez nem kétséges hiszen elég rég találkoztak már. Ekkor Illya egy hegyes fájdalmat érezhet a hátában.*
- Neeee* Hallatszik a lányból mert ő már tudja hogy mi fog következni. A kis kolibri bizony megijedt, hogy valaki ráveti magát gazdijára és ezért "megtámadta" a Illyát. Elég gyors ez a madár, hogy messziről is a gazdi mellett tudjon teremni. Ha még nem lett volna elengedve akkor kibontakozik a lány öleléséből.*
- Likol gyere ide és kérjél bocsánatot! Ő nem ellenség ő Illya a barátnőm és őt nem szabad megtámadni. Csak örül, hogy lát.* Utasítja a madarat, de nem kiabál vele. A Kolibri egy helyben " lebeg" Gazdija előtt és csak őt figyeli.*
- Azt mondja, hogy nagyon sajnálja* Fordul a lány Illya felé és közvetít a szavakat. Vissza fordul a kolibri felé és egy félszeg mosollyal válaszol.*
- Nem tudom, de nem hiszem* Mondja neki és a kis madár a gazdi vállár csüccsen.*
- A sólymod ugye nem bántja Likolt? Fél tőle * Kérdezi meg kiváncsian Illyát, mert a kis madár bizony fél, a nagy erős sólyomtól.*
- Amúgy ő itt a famulusom, Likol és hát, hogy is mondjam elég hiperaktív a drága. Mutat a madárra akit egyik ujjával meg is simít.* Közben el is indulnak és leülnek egy padra.*
- Nagyon fájt tényleg sajnálom* Mondja szomorúan és arcán is ez látszik.*
- Hát befejeztem az össze vizsgámat. Másodikos leszek* Mosolyodik el kedvesen és barátnőjére néz.*
- Miért kapsz hülyét?* Kérdezi meg kiváncsian, mert nem kerülte el a megjegyzés a figyelmét.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 4:50 pm

*Valóban váratlanul éri a kis állatka támadása, de hamar kiheveri, így csak egy kicsit megmasszírozza fél kezével a háta közepét.*
-Á semmi gáz, túlélem.
*Elkuncog magában a lány, miközben Diana az aprócska madarat kőkeményen összeszidja. Csak mosolyogva megrázza fejét, majd felnevet amikor tudomására jut, hogy Likol fél a sólyomtól.*
-Nem fogja, nem kell aggódni, tudja ő azt jól, hogy a suliban csak azt támadhatja meg, akire utasítom. Amolyan egyességet kötöttünk, nehogy úgy járjon valaki, mint én. Kicsit gáz lenne annak, akire ráveti magát egy hatalmas sólyom. gy aztán csak akkor bánt valakit, ha mondom neki. nem kell tőle félni.*rámosolyog az apró kolibrire, s érdeklődően hallgatja barátnőjét. Széles vigyorra húzódik szája annak hallatán, hogy Diana másodikos, hisz örül neki. Habár tény, hogy a tanulnivalókkal hátrányban állt, biztos benne Illya, hogy nem fog megbukni. Fő az optimizmus!*
-Gratulálok! Nagyon örülök neked. Ő Orceyia, mondanom sem kell, hogy ő az én famulusom.Ő a tökéletes társ megtestesítője.
*Aki figyel észreveszi, hogy a madár büszkén feljebb emeli csőrét, amikor a feketeség megdicséri őt.*
-Hülyét meg már a hímneműektől kapok. Komolyan már alig vártam, hogy olyannal társalogjak végre, aki nempasi. Esküszöm, hogy ezek mint betegek. Barátokat is beleértve. Komolyan nem is értem, hogy mi a frászt eszünk rajtuk. Annyira hülyék szegények, hogy az már fájdalmasan röhejes. Ami azt illeti, egyet tényleg elég csúnyán ki is röhögtem. Bár tény, hogy akkor kissé illuminált is voltam...*feleli elgondolkozva. Connort is nagyon rég látta már, s nem tudja eldönteni, hogy a fiú vajon kerüli őt, vagy csak ennyire nem merészkedik ki a szobájából a fiú. Péter meg...nos imádja hatalmas jóbarátját, de be kell vallani hogy szörnyű tud lenni ő is néha.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 5:12 pm

* A kis állat bizony megijedt a hirtelen jött fogadtatásról és szegény lányt kicsit megszúrta. A szőke tényleg sajnálja és valószínű hogy nem ez volt az első esett mikor bocsánatot kell, majd kérdni kedvence viselkedése miatt. A lány jól fogja fel ezt az incidenst amire Diana csak elmosolyodik. A sólyomra is rákérdez mert hát simán fel tudná falni ezt a piciny kis állatott.*
- Ennek örülünk* Likol fejét oldalra dönti és úgy nézi a sólymot majd már ott sincs. Ismét elrepül hogy fel fedezze a környéket. Amúgy sem tud sokáig egy helyben maradni.*
- Hát ezt én is mondtam neki de mintha meg sem hallotta volna. Olyan mint egy gyerek. Beszélhet neki az ember. Tudod egyik fülén be másikon meg ki.* Sóhajt egy aprót, mert ő aztán anyaságra nem érett. Ettől függetlenül elég jól kijönnek.*
- Köszönöm szépen, nem volt valami könnyű* Húzza el a száját mert hát nem egy zseni ez a lány, de mindenből át ment és ez a lényeg.*
- Szia Orceyia* Int a sólyomnak a szőkésség majd a lány felé fordul és végül l is ülnek a padra.*
- te hogy állsz a vizsgákkal?* Kérdezi meg kiváncsian és kék szemeit a lány arcára emeli. A lány szavain felnevet Diana amit a pasikról oszt meg vele.*
- Hát igen érdekesek. Na de mesélj miért is gondolod így?* Kérdez rá a dologra mert az egy dolog hogy minden pasi hülye, de valami oka is van amiért ez a lányban megfogalmazódott.*
- Mi a helyzet Connoral meg Marcussal?* Erről a kettőről tud eddig bár lehet hogy akad már más is hiszen nem tegnap volt hogy beszélgetek.*
- Milyen pasi barátod van mintha valami ilyet is mondtál volna* Ebben azért nem biztos mert a lány elég hosszasan fejtette ki a nézőpontját és lehet nem is ezt a szót használta na, de mindjárt ki is derül.*

// Szünet, vagyis Fagyika //
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 9:50 pm

*Háta vizsgákról jobb nem is beszélni, hisz előtte van még a spirituális ismeretek, amitől a legjobban tart, hiszen nem épp erős belőle.*
-Hát eddig még csak a jelmágia van meg. Muszáj hagynom időt magamnak tanulásra, különben meghúznak elég erőteljesen.
*Elfogja a nevetés, ahogy Diana kérdezgeti. No nem mintha nem mondaná el neki, mindent szívesen megbeszél vele, de aranyos, ahogy gyermekien kérdezősködik.*
-Hát...Connor...nem tudom...rég nem láttam. Úgy volt eredetileg, hogy elmegyünk egyik este valahová, de az végül elmaradt, mert megbetegedett a keresztapja...vagy bácsikája...mindegy...szóval vészhelyzet volt otthon. Aztán összefutottunk és elég pocsékul volt és akkor elég jól elbeszélgettünk, meg minden, de azóta nem láttam és hát...ez hetekkel ezelőtt volt. Marcus meg...na hát ő egy vicces sztori. Nem mondom, hogy nem kedvelem, de szerintem vele inkább azért érezzük jól magunkat, mert ugyanabban a cipőben járunk. Szeretünk valakit és nem tudjuk, hogy mi a helyzet annak a részéről. Aztán végülis...múltkor iszogattunk, meg smárolgattunk, meg...na mindegy, aztán zavarba jött és elszaladt. Haragudnom kéne rá, de őszintén szólva nem igazán tudok, mert tisztában vagyok vele, hogy ez csak azért volt, mert mindkettőnknek szeretethiánya volt.
*Hát igen, Illya élete mostanában felbolydult, ez vitathatatlan, és lassan képtelen követni a saját életét. Konkrétan belezavarodott az egészbe és tulajdonképpen csak szeretné egy kicsit végre kipihenni ezt az egész hercehurcát. No meg a kedves barátja.*
-Hát az a barát meg...Péter. Állati rendes fickó, nagyon csipázom. Meg tök vicces is. Most végre talán a szerelem is rátalált, aminek örülök, hisz ő is örül. De most nagyon odavan, mert elég pocsék lett a vizsgája toxikológiából és azzal szeretne továbbmenni. és most az a rögeszméje, hogy ő átlagos, meg szar, meg kitagadja az apja. Jó, tény, hogy nem ismerem az apját, de azért annyira már megismertem, hogy tudjam, hogy ő sokminden, csak nem átlagos. Átlagos emberekkel nem is állok szóba.
*No igen, ezt akár Diana is veheti bóknak, hiszen vele is igencsak jóban van és tény, hogy Illya sem tartja átlagosnak őt. Talán kicsit sok is lehet, hogy ennyi mindent a szőkeség nyakába zúdított, de határozottan megkönnyebbült, hogy végre mindent elmesélhetett valakinek. És hát ki máshoz rohanna ilyenkor, mint a számra legmegértőbb fülhöz? A lány dacosan bambul maga elé, ahogy elgondolja ezt a sok dolgot, ami mostanság megesik vele, mivel igencsak feszélyezi. Főleg ami Connort illeti.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 10:12 pm

- Ezzel egyet tudok érteni* Mondja egy apró mosollyal az arcán mert tényleg kell időt hagyni hogy fel tudjon készülni az ember. Ezután a lány válaszolni kezd a sok kérdésére. Connor lesz az első akit elmesél a szöszinek.*
- Oh értem hát biztos idő kell neki* Jegyzi meg de figyel hogy ne vágjon közbe, így mikor a lány szünetet tart akkor szólal meg. A második delikvens Marcus lesz. Kék szemei kikerekednek mikor meghalja hogy a fiú szerelmes valakibe. Ő tényleg azt gondolta hogy nem a lányokat kedveli hiszen soha nem látta még együtt senkivel. Persze ez még nem zárja ki hogy lány lenne az illető.*
- Lány?* szalad ki a száján és apró kezét oda is teszi elé. Tényleg nem akarta kimondani a gondolatot. Mikor kiderül hogy csókolóztak a lány szemei megint elkerekednek. Még is csak a lányokat szereti. Egy kis irigykedést is érez de csak egy nagyon picit hiszen azt a fiút anno szerette volna behálózni, de nem sikerült. Mondjuk mára már nem érdekli. Ezután Péter is szóba kerül és Diana még soha nem látta azt a srácot de hallott már róla.*
- A híre megelőzi azt a fiút.* Jegyzi meg komolyan ezt is majd tovább hallgatja a másikat. Szemei megint elkerekednek mikor a lány azt említi hogy szerelmes.*
- Ő? Szerelmes? Te elhiszed egy nagy nőcsábásznak hogy megállapodik egy lány mellett?* Kérdezi hitetlenül mert ő ezt nem tudja elképzelni. Ugyan még nem volt dolga nőcsábászokkal de hallott már róluk egyet s mást. Na meg ő nem bízik egy férfiban sem.*
- Úgy látszik akkor valami baj van az egójával vagy nem tudom* Vonja meg a vállát mert a srác nem igazán érdekli hiszen egy szót sem váltott vele. *
- Ez kedves* Mondja a bókra és ez jól esett neki.*
- Azt hiszem nem kell a szomszédba menned szavakért* Nevet fel, mert a lány szépen hosszan kifejtette hogy mi is a baja a pasikkal.*
- Más érdekes nem történt veled most már kímélj* Mosolyodik el és megsimogatja a lány karját amolyan baráti gesztusként. Egyik lábát keresztbe is fonja maga előtt és úgy nézi a fekete hajú leányzót.*
- Amúgy sikerült beilleszkedni mert a pasiknál úgy látom igen
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 10:23 pm

*Elvigyorodik, ahogy Diana meglepődik, hogy Marcus feltehetően lányba szerelmes. Nem igazán érti, hogy miért, de inkább ráhagyja a dolgot. Azonban amikor kételkedni kezd abban, hogy Péter valóban képes érezni valamit, kissé felháborodik.*
-Attól hogy jó pasi, még lehetnek érzései. Az ilyeneket is meg lehet fogni valakivel, habár nem tudom, én azt a csajt nem ismerem. De valószínű, hogy hasonlít rá és ez lehet az oka, hogy egymásba habarodtak. Én mindenesetre örülök neki.
*Persze nem haragszik a szöszire, mindenkinek meg lehet a maga véleménye, ami esetenként eltérő, s ezt Illya tiszteletben is tartja. Végül a szó hamar továbbgördül, a további baráti kapcsolatokra és egyéb eseményekre.*
-Hát, 85%-osra vizsgáztam jelmágiából, újabban rágom a párnám tanulás közben, de amúgy más nem nagyon. Tény, ami tény, jobban eldumálok a srácokkal. Összesen 3 lánnyal vagyok jóban itt, nem tudom, valahogy én a fiúkkal könnyebben megtalálom a közös hangot.Ez van, amíg elvagyok velük, addig nincs gáz. Amúgy is sokan mit nem adnának érte, ha gy kijönnének a srácokkal.
*Hátradönti vigyorogva a fejét, hisz valóban sok lánynak gondja van a pasikkal való kommunikációval. De persze néha Illyának sem árt meg a női társaság, mint például most. Dianával egyébként is szeret beszélgetni, habár nem ő az, akit poénból nyakon öntene egy pohár joghurttal.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 10:38 pm

* Kezét védekezően maga elé emeli mikor a lány fel háborodik. Ő nem akart rosszat mondani csak ezt gondolja az olyan pasikról.*
- Oké én nem mondtam hogy nincsenek csak nekem furcsa* Ennyit mond csupán és mindezt komolyan teszi. Valamire viszont rákérdez.*
- Jó pasi? Már mint tetszik neked?* Kérdez rá hogy egyértelmű legyen számára. Egyre kíváncsibb erre a fiúra, hiszen ő is azt hallotta hogy helyes srác.*
- Nem tudod kivel van együtt? Talán ismerem. Fura hogy még soha nem találkoztam vele.* Mondja komolyan mert még az is lehet hogy a csaját ismeri. Elég sok mindenkit ismer már a suliban. Téma váltás következik.*
- Na igen az mondjuk jó ha kijössz a fiúkkal* hangja még mindig komoly. Neki semmi baja nincs velük amíg nem akarnak rámászni. Erről eszébe jut Troy meg egy exos srác is.*
- Furák* Vonja meg a vállát.*
- A suliban nem tudod most mi történik, én rajta voltam a vizsgán ezért most kicsit kimaradtam a társasági életből. Diana hátra fordul a padban hogy szemével megkeresse állatát, de sehol nem látja. A lány felé fordul vissza és már mondana neki valamit és akkor feltűnik a madár aki Illya hajával kezd játszani.*
- Ne piszkáld Illyát* Szól rá a leány de beszélhet neki a szöszi. A madár nem hagyja abba a piszkálódást.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 10:58 pm

*Szelíden elmosolyodik, amikor a szőkeség megijed tőle, hisz tényleg nincs benne harag iránta. Azt valóban nem tudja, hogy ki is az a lány, hisz általában nem az emberek neveiről beszélgettek. Az érzéseiket megbeszélték egymással, de valahogy a nevek kimaradnak belőle többnyire.*
-Fogalmam sincs. Nem nagyon emlegetjük az embereket név szerint, nem ezen múltnak a dolgok. De ne aggódj, nem haragszom rád, csak megvédtem. Téged is védenélek, ne aggódj.*Azonban elkapja a kacagás a fekete hajú lányt, amikor felmerül, hogy neki tetszene Péter.*-Egy frászt. Nekem nem az esetem, de attól függetlenül jó pasi. Csak nem nekem.
*Elgondolkozik, hogy mi van a suliban. Igazándiból túlzottan ő maga sem tudja, mivel legtöbb idejét a szobájában tölti tanulással és párnarágással. Felhúzza mindkét lábát a padra, s ujjaival hátratúrja fekete loboncát.*
-Fogalmam sincs, én se nagyon éltem azt a bizonyos társasági életet. meg egyébként se nagyon szokásom.
*Mosolyogva megrázza fejét a kis kolibri leszidására.*-Hagyd csak, nem zavar. Szeretem, ha piszkálják a hajamat, ha kedvét leli benne, csak nyugodtan.*továbbra is mosolyogva kicsit megcirógatja az állatka fejét. Hát ki ő, hogy elvegye annak szórakozását?*
-Na de veled is tuti történt valami. Az ilyen kis szőke csajokat nem szokták elkerülni az emberek, mesélj már valamit!*rávigyorog a szőkére, hogy nyögjön már ki valamit ő is, elvégre eddig csak Illya ontotta magából a szót, itt az ideje, hogy végre a másik is szóhoz jusson.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 11:18 pm

*Kicsit megkönnyebbül mikor azt hallja a másiktól hogy nem haragszik. Tényleg nem annak szánta az előbbi dolgot. *
- Bocsánat* Mondja egy kedves mosollyal az arcán és ezzel talán le is zárhatják a dolgot. Rákérdez hogy tetszik e neki a Magyar srác és egy nevetés lesz halható amit nem ért.*
- De nem arra mondjuk hogy jó pasi aki tetszik nekünk?* Kérdezi meg kíváncsian mert ő eddig arra használta ezt a jelzőt. A sulira is rákérdez mert most kimaradt kicsit a pezsgésből és nem tudja mi van Sideris-el azon túl hogy valami nincs vele rendbe.*
- Értem hát majd vissza rázódom* Mosolyodik el bár nem érzi sürgetőnek ezt a dolgot. Végül is neki így is megfelelt hogy csak néha tűnt fel. Addig sem találkozott Charles-el és ez nála nagy előny. Ezután rászól Likol-ra hogy ne piszkálja a lányt.*
- Amúgy sem nagyon hallgat rám szóval….de ha nem zavar minden este átküldöm hozzád mert aludni sem hagy.* Neveti el magát mert hát elég aktív famulusa van. A cirógatást élvezi a kolibri hiszen végre foglalkozva van vele. A szöszi is foglalkozik vele nem is keveset, de Likol-nak az nem elég.*
- Kedvel téged* Mondja dallamos hangján és ennek kifejezetten örül a szöszi hiszen ő is így van Illya-val.*
- Hát mostanában semmi érdekes. Gyorsan leakartam tudni a vizsgákat de előtte volt egy érdekes napom.* Mondja elmosolyodva mert tényleg érdekes volt számára az a nap.*
- Tudod meséltem hogy Troy-al elmegyünk ruhát vásárolni. Hát el is mentünk és elég érdekes alakult a nap. Vettünk ruhát de ezen kívül már a megérkezés is vicces volt. Nagy vonalakban annyi a lényeg hogy meg támadott minket egy kutya majd egy részeg. Aztán nem tudtunk haza jönni mert nem működött a kulcs és ott ragadtunk. Troy meg is sérült és egy szobába aludtunk. Ja meg elhagytam a cipőmet is….......szóval így vissza tekintve elég vicces volt de ami fura volt hogy Troy megjegyzéseket tett rám. Úgy jött le a dolog mintha tetszenék de én nem hiszem.* Rázza meg pici fejét mert tényleg nem gondolja.*
- Barátnője van akinek gyűrűt is vett szóval csak én értettem félre bár elég jó a felső teste* Jegyzi meg azért mert ami szép az szép. Nagy vonalakba összegezte a dolgot*
- Amúgy nekem nem kell pasi csak a gond van velük és én igazán élvezem a szinglik életét* Hangja megint csak komoly mert nem akarja magát lekötni.*
- Késő van már én azt hiszem lassan lefekszem. Jössz velünk?* Pillant kíváncsian a másikra és ha jön akkor együtt mennek ha nem akkor a szöszke megy csak egyedül.*
- Gyere szépségem* Nyújtja ki kezét hogy a kis állat oda tudjon szállni. Ami persze nem történik meg. A lány körül kezd el repkedni jelezve hogy mehetnek.*
- Szija Illya* Nyom egy puszit a lány arcára és szépen a szobája felé fog menni.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-17, 11:29 pm

*Alapvetően Illya nem igazán szereti az állatokat, sem azt, hogyha az intimszférájába tolakodnak, de mivel a kis madárka nem a lába alá ült, hanem a haját piszkálja, amit még szeret is, ezért hagyja neki teljes lelki nyugalommal.*
-Este ne merd átküldeni, mert az alvásomat tilos zavarni. Inkább fond be a hajam, vagy tudom is én! Azt is utálom, de az nem zavar az alvásban.*vidáman nevetgél, majd érdeklődve hallgatja. A válasszal megváratja a szőkeséget, hisz kváncsi, hogy mi minden történt vele, ezért előbb inkább végighallgatja. Hát igen, Troy Ayshával jár, bár ez nem jelent azt, hogy attól még nincs szeme. És hogy a pasikkal gond van e? Ezt Illya nem tudhatja, mivel neki sosem volt, úgyhogy ehhez nem igazán tud hozzászólni.*
-Jó, hát nézd, attól, hogy barátnője van, azért látja ő is, ha valaki jó csaj. Nemtom. Én úgy gondolom, hogy attól még lehet jó pasi, hogy nekünk nem tetszik. Villa való is jó pasi,mégse tetszik. Túl gebe szegény.*felröhög saját apró megjegyzésén. Barátnője indulni akarna, így a sötét hajú leányzó sem látja értelmét egyedül üldögélni, így ő is felpattan.*
-Persze, menjünk. Nem nagyon fogok itt ücsörögni egyedül.
*Füttyent egyet a sólyomnak, aki engedelmesen leszáll a lány odatartott alkarjára. Amikor Diana lenyom neki egy puszit, kicsit meglepődik. Habár Európai szokás, Illya nem igazán szokott hozzá, hogy bárki puszilgatja, de ha Dianának ez kell a lelki békéjéhez, csak nyugodtan. Vidáman indulnak meg négyen befelé, majd odabent hamar elválnak útjaik, s mindenki elindul a maga hálókörlete felé, ahogy valószínűleg beveti magát a párnái közé.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 5:49 pm

*ha valaki belép egy vörös hajú lányt pillanthat meg az egyik nagyobb, üres zöld területen. Bár maga a kert mesterséges, Via mégis szeret idejárni épp azért mert olyan... zöld. Most is a földön hasal, előtte könyv meg néhány papírlap, amin furcsa ábrák vannak lerajzolva, próbaként. Úgy tűnik, jelmágiát tanulgat. Sima farmer van rajta, lila tornacipő, és egy fekete rövid ujjú póló, rajta egy fehér boszorkány sziluettjével. kezén egy sötétlila kendő díszeleg, vörös haja pedig egyszerű lófarokba van összefogva. Néha magában motyog, ahogy végig próbálja gondolni az egyes metódusokat, de nem zavaróan hangosan, s néha rajzolgat a papírra.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 6:11 pm

* Semmi kedve nincs ennek a srácnak a szobába kuksolni, így hát egy kis sétára indul. Azt még nem tudja, hogy hol fognak kikötni. A többes szám azért van mert hogy nem egyedül van. Famulusa is vele van. Mivel Viára most nem számít, így nyugodt szívvel viszi el sétálni Bogyót. Néha neki sem árt a friss levegő. Semmi kedve a szabadba menni így hát már tudja is hogy hol fognak kikötni. Ma egy kék póló van rajta melyhez egy farmert választott. Természetesen az is kék bár sokkal sötétebb mint a pólója. Lábán egy fekete cipő díszeleg. Karján is van egy dísznek nevezhető anyag mely nem más mint egy lila kendő. Egész meg szerette na meg barátnőjétől kapta melyet ő valami féle zálognak titulál. A belső kert ajtaját benyomja s így kitárul előttük a kert látványa. Nem habozik sokat hiszen ide jött így hát belép és sétára indulnak. Csendesnek tünetnek pedig nem azok de a beszélgetés gondolatban zajlik. A fűben egy vörös hajú leányzót pillant meg akit nagyon is jól ismer. Ám mielőtt oda menne Bogyót rendre inti ami lehetetlen hiszen nem egy szolgáló lélek. Ezért szépen megkéri hogy rendesen viselkedjen barátnőjével. Remélhetőleg hallgat is rá de ez majd menet közben fog úgy is kiderülni. A lányhoz lépkedd nyugodt arccal és megáll előtte. Így a fura rajzra árnyékot vett teste.*
- Szia édes* Mondja egy széles mosollyal az arcán. Nem olyan régen találkoztak hiszen elég sok időt töltenek együtt. Mondjuk Dim nem bánja hiszen kezdi megszereti ezt a lányozót. Persze ezt soha nem mondaná meg a szemében hiszen nem szívesen beszél az érzéseiről még a lánnyal sem. Szépen leül a lány mellé és pusziért hajol.*
- Tanulsz vagy maradjak?* Kérdezi meg kíváncsian hiszen nem szeretné zavarni a másikat. Bogyó a vállán van s elég nyugodtan tűnik ám ami fura hogy nem a lány felé van fordítja feje. Egyszerűen megfordult a srác vállán és inkább a természetet szemléli. Lehet azt mondani hogy ez egyfajta tiltakozás a lány ellen. Amíg Dim nem kap választ addig csak nézi a gyönyörű szem párat.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 6:21 pm

*Ő most eléggé el vna merülve, így nagyon a zajokra nem lesz figyelmes, csak arra, mikor már valaki elállja a fényt, s árnyékot vet a papírjaira, s ez megzavarja az ő szemét is, meg a koncentrálást.*
-Nem gondolod hogy...*Kezdene bele a kioktatásba, de ekkor Dimitirjjel találja szemben magát, s ez belé fojtja a szót, s csupán egy halk hopsz csúszik még ki a száján, mielőtt felvenné a fonalat. Odahajol hozzá a fiú egy kedves megszólítással s egy puszit is ad ill kap tőle. Vállán azonban ott csücsül az az átkozott pók, így Via kissé tartózkodóbb, így az ölelés és egyebek rész elmarad, mert amúgy is. AZ elmúlt 2-3 napban lelépett a térképről, magyarul nem látták egymást, aminek több oka is volt. Az egyik, hogy Via készült a vizsgájára, amely holnap lesz. Szeretné ő is megcsinálni famulusát, s így majd biztonságban érzi magát Bogyótól. Másrészt kerülte is kicsit a fiút a múltkori lidérces dolog miatt.*
-Dehogy, gyere, ülj csak le vagy valami.*Motyogja kissé kábán, majd ő is felül törökülésbe, majd összeszedi kissé a cuccait, hogy ne legyenek szanaszét. Pár pillanatig cska némán ül, majd végül csak kiböki ami már egy ideje nyomja a lelkét.*
- Öhm... sajnálom azt a szükség szobás dolgot. A lidércet meg a kérdést is.* Elvégre, nem akart direkt kiszúrni vele, épp csak a lidérc jó ötletnek tűnt, a másik meg tényleg érdekelte.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 6:39 pm

* Barátnőjével fut össze a belső kertbe, de csak véletlenül. Bogyóval meg is beszélni hogy nem piszkálja a lányt bár nem igen hallgat a gazdira. A köszöntés után egy puszi csere is történik. Nem kell mindig falniuk egymást szóval ez most épp elég a fiú számára. Rákérdez hogy zavar e mert tudja hogy holnap lesz a vizsgálja. Úgy néz ki a lánynak sem árt egy kis szünet ugyanis maradhat aminek örül természetesen. Le is ül a lány mellé de úgy hogy Bogyó távol legyen tőle már amennyire ez lehetséges. Jobb megelőzni a bajt hiszen szeretett házi kedvence nem csípi a leányzót valamilyen oknál fogva. Talán féltékeny de túl büszke egy famulus hogy ezt be vallja. A lány fel hozza a szükség szobája esetet. Tény ami tény ő neki kicsit kényelmetlen volt ez a játék de ez nem is meglepő hiszen nem egy társasági ember. Ráadásul magáról nem szívesen oszt meg információt akár kivel. Az egy dolog hogy a testvére tud mindent róla de Jane nem és még mindig kívül állónak tekinti.*
- Semmi baj kedvesem inkább én kérek bocsánatot. Tudod nem szívesen beszélek magamról mások előtt* Húzza el a száját mert tényleg így van. Bogyó szépen elindul, a srác hátán lefelé egészen a talajig, majd távolodni kezd a párocskától.*
- Veled azért más a helyzet, csak hogy tud. Neked elárulok pár dolgot ha érdekel csak ne nyilvánosáig előtt tedd fel őket* Mosolyodik el és megsimogatja a lány arcát. Tényleg válaszol bármilyen kérdésre csak legyenek kettesben. Most abban vannak így ha van kérdés akkor tegye csak fel nyugodtan neki.*
- Várom a kérdéseid mert biztos vagyok benne hogy akad egy pár* Mosolyodik el és van egy sejtése hogy nem téved.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 6:56 pm

*A fiú leül mellé, s igyekszik a famulusát a lánytól távol tartani, amit értékel is a lány. Úgy tűnik azonban a fiú annyira nem haragszik rá, s a lány csendben hallgatja a magyarázatát a dologról. Csendben hümmög, ahogy a fiú kifejti a miértre a választ. *
-Vagy úgy. Akkor egy kicsit hasonlítunk , ha nem is közvetlenül.*Utal arra, hogy ő viszont a medencés este is nehezen vetkőzött le a ruháiból, a fiú pedig ezek szerint nehezen beszél egyes dolgairól.*
- Igazából lenne, de annyira nem akarok belemászni a dolgokba, vagy kiderül vagy majd elmondod magadtól amit szeretnél. Nem szeretem én se ha olyasmiről faggatnak ami nem tartozik az egyszerű kategóriába, bár esetedben kivételt tehetek. Bár egy kérdésem azért van. Miért volt fontos, hogy Jane milyen vérű?* Kérdez rá majd elmosolyodik kicsit a fiúra, elvégre, ő is kezdi megkedvelni vagy talán több is. Majd idővel ez is eldől.*
- Viszont egy kérdésem lenne. A karácsonyt hol töltöd? *Ő szeretne hazamenni, bár ha sokan itt maradnak, lehet itt marad ő is, de a szünetben mindenképp haza szeretne látogatni.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 7:51 pm

// picit olvad //

* Nem hiába van a lánnyal hiszen valamilyen szinten kell hogy hasonlítsanak különben nem lenne meg az összhang ami fontos egy kapcsolatban. Most adott a lehetőség mellyel a lány nem él.*
- Nem faggatsz szóval csak bátran kérdez. Ma ilyen őszinte napom van, meg szeretném hogy működne a köztünk lévő kapcsolat és ahhoz az kell hogy tudj olyan dolgokat amiket másnak nem árulok el.* Mondja komolyan hiszen tényleg szeretné ha nagyon komolyra fordulna a dolog Viával. Jó úton haladnak ezt érzi és ez így van rendjén.*
- Tudod nálam vagy nálunk fontos a vér eredete. Nem azt mondom hogy aki nem aranyvérű azt lenézem csak máshogy állok hozzá.* Mondja őszintén mert ez így is van. Mondhatta volna azt is hogy félvérekkel nem barátkozik de ez nem teljesen igaz.*
- A karácsonyt? Nem tudom még valószínű haza megyünk öcsivel de még nem beszéltünk róla. Te?* Kérdezi vissza kiváncsian hiszen még az is lehet hogy együtt töltik. Na de ez közel sem biztos főleg ha a lány egyedül fog haza menni.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 8:12 pm

*Úgy tűnik a fiú ragaszkodik ehhez a faggatáshoz, így Via kérdezhet még ezen kívül, bár megvárja előbb az elsőre a választ. Kicsit furcsán néz emiatt a másikra.*
- Nekem semmi bajom velük, nálam ez független dolog. Nem az vagy, aminek születsz, hanem aki leszel. Az hogy előnyöd van a származásodból, egy dolog. De tipikus párosítás az élettől a gazdag de hülye vagy nemes de önző. Ez is a sors egyik fintora.* Neki ez a véleménye, remélhetőleg ebbe nem köt bele a fiú. Meg ilyen tekintetben nincs félni valója, hiszen ő aranyvérű, s hosszú anyai ágon a vérvonala nagyon.*
.Akkor elmondod a kérdésemre a választ? Mármint, nem a repülős ugrásra gondolok. Egyébként kérdezhetsz ma akkor te is, lásd, kivel van dolgod.* Jelentőség teljes pillantást vet a másikra, majd a karácsony témát is kifejti.*
-Igazából arra gondoltam...*Kissé elpirul, láthatóan merész ötletnek tartja, s magában fogja a fejét h felhozta.*... hogy talán.... talán tölthetnénk együtt is. Az mindegy hogy hol, itt vagy Rómában vagy Moszkvában. CSak... csak együtt.* Fejezi be sután s várja, hogy mit szól hozzá a másik.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-25, 8:25 pm

* A vérvonal kérdésbe nem köt bele, hiszen tényleg nem tehet arról az ember, hogy hova születik, de fontos az ő családjába a származás. Ezt a lánynak is meg kell értenie. A kérdésre a másikra néz.*
- Hogy szólt a kérdésed pontosan. Nem igazán emlékszem* Mondja bocsánat kérően, hiszen már volt benne pár feles, na meg nem is ma volt a buli. Mivel ő is kérdezhet ezt meg is teszi.*
- Soha nem voltál olyan szituba hogy……* nyel egy nagyot de ha már bele kezdett akkor ki is mondja amit szeretne.*
- Hogy tudod……elveszítsd?* nyögi ki végül az ő kérdést és a karácsony kerül szóba. Édesnek találja ahogy a lány végül kiböki hogy mit is szeretne. A válasz viszont nem is olyan egyszerű.*
- Tudod nekem ott van az öcsém és otthon a családom. Én is szívesen tölteném veled ha haza kell mennem akkor nem lehetünk együtt. Ne értsd félre de túl korai lenne ha bemutatnálak a szüleimnek és ők elég régi módiak* Mondja a másiknak s szemét le is süti. Tényleg szívesen lenne a leányzóval, de első a család. Mondjuk, az még messze van, szóval bármi történhet.*
- Meddig tanulsz ma?* Kérdez rá és a papírokra pillant majd Viára.*

// Fagyi //
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Belső kert - Page 3 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-26, 7:39 pm

*Most már azért lényegesen jobban érzi magát, hiszen azóta sikerült beszélnie szeretett bátyuskájával, na meg Takodával is. Most már csak Péter hiányzik, akinek a mai napon írt is egy levelet, hogy hét óra körül várja a belső kertben. Úgy érzi, hogy nem kellene már tovább húzni ezt a dolgot, így most se teszi ezt. Egy fekete csizmát húzott fel szokás szerint, fekete kis szoknyával és egy fekete pulcsival, hiszen mostanra már hidegre jár. Hát igen, most besötétült ez a vörös kis lányka és az összképhez még az is ad egy kicsit, hogy mellette sétál fekete színű jaguárja is, aki csak komoly léptekkel halad a folyosón, majd Lis kinyitja előtte az ajtót és kezével befelé mutat.*
- Csak utánad. *mire felemeli szép fejét a nagymacska és morran is egyet.*
- Kössz. *már azért alakul a kapcsolatuk, de még nem fényes. Lis érzi is, hogy miért van ez, de majd tesz az ügy érdekében. Ahogy viszont beér, csak becsukja maguk mögött az ajtót, majd letelepszik az egyik nagyobb, fűves placcra és elé pedig a fekete nagymacska, akit hamarosan a piciny kezek kényeztetnek.*
~ Remélem megkapta a levelemet. ~ *gondolkodik idő közben, miközben egy kósza tincset tűr a füle mögé, de időről-időre a szép szemek az ajtó felé tekintenek.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-26, 7:54 pm

* Jó kedve van a srácnak, hiszen kapott egy levetet, melyben randira hívta a kis vörös. Ennek örül mert már jó ideje nem látta kedvesét. Fel is öltözik döglesztően ahogy szokott. Világos zöld ing hozzá egy fekete farmert melyhez egy fekete cipő is párosul. Ő bírja a hideget na meg a kertben mindig jó az idő. Haját befésüli és kellemes illatot is megteremti maga körül. A lány ír és ő ugrik hát ez sem jellemző rá, de hát ilyen a szerelem. El is indul hogy oda érjen időbe ám egy valamit az ágyán felejt. Egy kis piros doboz melyt be is csúsztat a nadrágja zsebébe. Famulusa állja el a szoba kijáratát jelezve hogy ő is megy vele. Természetesen ezt gondolatban is közli a gazdival aki nem mond nemet. Soha nem mond kedvencének ellene vagy legalább is még nem volt rá példa hogy megtegye. Magabiztos léptekkel közelíti meg a belső kert ajtaját melyet ki is nyit s famulust előre is engedi. Miután belép első dolga hogy megkeresse a lányt. Nem nézelődik sokat hiszen rég látta és már hiányzott neki. El is indul felé. Kiszúrja a fekete jaguárt amit vajunk be hogy nem nehéz a zöld környezetben és mellette a kis vöröst aki szintén feketébe van öltözve. Fogalma sincs hogy miért ez a szerelés hiszen a lány nagyon jól tudja hogy a vörös blúzát szereti a legjobban.*
~ Talán meghalt valakije~* Fut át rajta a gondolat s akkor érthető is lenne számára hogy miért nem találkoztak mostanában. Amit elég közel ér a lányhoz egy mosollyal az arcán köszönti.*
- Helló* Mondja szűk szavúan és közelebb lép hozzá. Remélhetőleg a jaguárt elengedi így ő is hozzá fér a szép teremtéshez. Ha ez így lesz akkor megöleli s megcsókolja. Ha nem így lesz akkor közelebb hajol egy csókért mely méltó üdvözlés lenne. Gyilkos a gazdi mellett cöveköl le aki tanulmányozza a fekete jaguárt. Mivel mindent megvizsgál így a lány famulusa sem kivétel.*
- Merre jártál szépségem?* Kérdezi meg mély hangján, mert valóan érdekli hogy merre volt a leányzó.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Belső kert - Page 3 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-26, 8:04 pm

*A leányzó türelmesen várakozik, hiszen reményei szerint nem nagy kérés, hogy idehívta párját, aki hamarosan meg is jelenik, méghozzá egy tigrissel karöltve, akinek láttán a jaguár fel is emeli a fejét, majd morran egyet, remélve, hogy nem fog túl közel merészkedni hozzá. Így hát kék szemeit a famuluson tartja, miközben Lis feltekint Péterre és el is mosolyodik, miközben kezét nyújtja felé, hogy megfogja azt és ha úgy alakul, le is üljön mellé.*
- Szia. *dönti meg kissé a fejét, majd az ölelésnél hozzábújik a fiúhoz és végül a csókot is viszonozza neki, hosszan és kellemesen. Még nem tudja, hogy ez a beszélgetés pontosan hogy is fog zajlani, de nem lesz elutasító és vészmadár, mert ő maga is vágyik ám már a másik csókjára, nem is picit. *
- Vizsgáztam, tanulgattam, szórakoztam, ismerkedtem. Röviden ennyi. Gondolom hasonlít a te programodhoz is. *mondja mosolyogva, mire a jaguár is felemeli a fejét, de még nem szólal meg, nem óhajtja rögtön tudatni a fiúval, hogy tud beszélni.*
- Tudod, gondolkodtam... *mondja és közben ujjait a fiúé köré fűzi, miközben letekint kezükre, majd fel a fiú szemeibe és végül úgy dönt, hogy nem fogja kihasználni a másikat, hiszen nem akarja teljesen elveszíteni, így őszinte lesz.*
- Nekem ez a kapcsolat dolog nem megy. Nagyon sajnálom, de... de nem érzem magam elég komolynak még egy ilyesmihez és nem akarlak majd folyamatosan megbántani. Te is szeretsz csajozni, szóval... lehet, hogy inkább csak meg kellene maradnunk barátoknak és néha többnek, hogyha ránk jön. *ez most lehet, hogy rettenetesen furcsa tőle, de nem tud mit tenni, így lesz a legegyszerűbb, hiszen azok után, ami Tak és közötte történt, nem lehet elsimítani túl egyszerűen ezt az ügyet, sőt, még a barátkozás se biztos, de majd eldől, hogy Péter egyáltalán mit akar.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime2010-10-26, 8:25 pm

* Nem kell sokat várni és Péter is megjelenik a találkozó helyszínén. Megáll a lány előtt, aki apró kezét nyújtja felé. Meg is fogja és leül melle. Famulusa érzékeli a jaguár morgását, így kellő távolságban meg is áll. Egy ölelés és egy csók az üdvözlés mely viszonzásra is talál. A csók kellemes és hosszú is. Hiányzott már neki a lány közelsége, így ki is élvezi, minden egyes percét. Mikor a közelségnek vége szakad a lány derekára csúsztatja karját. Arcán megjelenik egy mosoly mely nem hervad le. Tényleg örül a lánynak és ez látszik is rajta. Érdeklődik, hogy a lány merre is járt amíg nem vele volt.*
- Akkor nem unatkoztál* Jegyzi meg mosolyogva s szemeit le nem veszi a szép arcról mely oly közel van most hozzá. Minden egyes négyzet centimétert elraktároz magában, hogy mindig így tudja felidézni a kis vöröst.*
- Igen nekem is hasonlóan telt, bár az ismerkedés nálam kimaradt* Jegyzi meg mély hangján és Gyilkosra vett egy pillantást, majd egy rosszalló nézést lövell famulusára Vissza is fordítja a fejét a leányzóra hiszen százszor szebb mint Gyilkos.*
- Min töröd a buksid?* Kérdezi meg kíváncsian szinte azonnal, ahogy a meg haja a másik szavait. Egyik talpát a talajhoz érint s ujját ő is rákulcsolja a másikéra. Nagyujjával simogatni kezdi a puha kézfejet. A lány beszélni kezd s a szavak hallatán kikerekednek feketén csillogó szemei. A mozdulatát is meg állítja, mert tényleg meglepődött, de folytatja egy röpke másodperc után. Nem kertel a kis csaj az biztos. A szavak égetik, mert hát ő nagyon nem így gondolja ezt a dolgot. Türelmesen várja, hogy végre szót kapjon.*
- Nem értelek Lis. Eddig az volt a baj hogy nem vagyunk együtt s csak néha találkozunk most meg az a baj hogy együtt vagyunk?* erre nagyon kíváncsi hiszen nem érti hogy akkor miért is akarta a lány hogy együtt legyenek. Persze nem csak a kis vörös akarta mert Péter is ezt szerette volna.*
- Én nem csajozok szóval ha csak ez a baj akkor el is van intézve* Mondja komolyan s őszintés, hiszen tényleg megváltozott és nem veti rá magát a csajokra amire azért büszke is. Arca még mindig komoly.*
- Azt akarok hogy amolyan nyílt kapcsolatba legyünk? Tényleg nem értelek* Rázza meg lassan fejét, mert egyszerűen nem érti ezt a helyzetet.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
3 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: