Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-17, 8:53 pm

*Minden jó, ha a vége jó, vagyis a takaróvá avanzsált törülköző nálam maradhat, így továbbra is beburkolózva ücsöröghetek a földön. Minél jobban száradok, annál inkább fázok, így jól jön most ez a plusz védelem. Közben persze a beszélgetés is tovább folyik, s sikeresen túllépünk a balett táncos, illetve az eltévedéses témán. A válaszát nem nagyon hiszem el, hiszen még én se értem, de nem vagyok az a típus, aki fennakad a részleteken. Pontosabban de, viszont annyira még nem ismerjük egymást, hogy igazán el tudjam engedni magam.*
- Igen az jó elfoglaltság, bár, ha már meleg van, akkor jobban szeretek kinti vizet választani.*szeretek úszkálni, de csak nyáron és csak természetes vizekben. Az ehhez hasonló medencékben túl sok a fertőtlenítőszer és még ki tudja micsoda. A nevetése láttán elmosolyodok, bár annyira nem értem, hogy mi a vidámság tárgya.*
- Például micsodák?*nem hagyom magam, csak azért is ki fogom deríteni, hogy mik is vannak ott, legalább nagyjából tudni szeretném. A felajánlásnak pedig nagyon is megörülök, így lelkesen bólintok egyet, már amennyire én lelkes tudok lenni.*
- Tényleg? Nos, ha nem lenne nagy fáradtság, akkor megköszönném.*arcomon apró, szégyenlős mosoly, hangom pedig visszatért a normális halk fekvéshez. S mivel a hajamból már nem tudok több klóros vizet kipréselni, így visszadobom vállam mögé, hogy a hátamon kiterülve megszáradjon valamennyire.*
- Milyenek az idejáró diákok? Biztos sok embert ismersz már, azért kérdezem.*szólalok meg újra, mikor elintézem a hajas dolgokat. Mivel már egy éve itt van, így biztos vagyok benne, hogy összefutott már pár emberrel, tehát lehetséges, hogy van egy összefoglaló képe a diákságról.*
- Úgy tudom, hogy az órákat tanársegédek tartják. Ők milyenek?*most valahogy rám jött az ilyen kérdezhetnék. S mivel kedvenc témáim közé tartozik az iskola, az órák és a tananyagok, így természetes, hogy ezekről is próbálok érdeklődni. Mondjuk magától az anyagtól nem félek, abból amúgy is előre készülök, de arra kíváncsi lennék, hogy mégis milyen az órák menete. Kicsit tanulás mániás vagyok, de ez van.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-17, 9:13 pm

*Van benne valami, amit mond, de én azért annyira még nem vagyok bátor. Ahhoz még kicsit hideg van, hogy kint úszkáljak, meg igazából nem is tudom, hogy milyen vizet vannak errefelé.*
-Igen, én is jobban szeretek a tengerben úszni, de azért ott én is fáznék már. Bármekkora hős is vagyok. *Hát igen, ennyire már nem vagyok szuper, nincs mit tenni,de azért szerintem egész elviselhető srác vagyok. A városra terelődik a szó. Nem ismerem én se annyira, de azért ezt-azt még én is tudok, viszont Fruzsi kíváncsisága a jelek szerint kielégíthetetlen.*
-Hát. Van ott egy klub. Sok bolt. Meg ilyenek. Olyan, mint minden más város. *Mindent én sem tudok, úgyhogy ha ennél többet akar tudni, akkor vagy elmegyünk oda, vagy vennie kell egy útikalauzt, mert kábé eddig terjed a tudományom ezt illetően.*
-Á, nagyon szívesen, úgyis akarok menni majd valamikor mostanság. *rázom meg a fejem mosolyogva. Egy kis kirándulás nekem sem ártana és hát Fruzsi jó arc, úgyhogy szívesen megyek vele. Viszont az engedelmes válaszolgatással sikerül lavinát indítanom és a leányzó kérdései csak záporoznak és nem is tudom, mire válaszoljak elsőként.*
-Hát...az túlzás, hogy sokat, de akiket ismerek azok úgy aránylag jófejek. *Azt már nem teszem hozzá, hogy mindebből csak egy srác, mert még giggolónak néz, pedig nem vagyok az. Meg meleg se. Csak így alakult. A tanársegédes kérdés már egy kicsit érdekesebb, bár feltételezem, nem arra kíváncsi a lányka, hogy mit csinálnak a szabadidejükben.*
-Hát...elég jók. Nem tudom, hogy mihez mérjük, mert sose tanultam a magisztereknél. *Vonom meg kissé bocsánatkérően a vállamat. Tényleg nem tudom mihez viszonyítani. Aztán szélesen elvigyorodom és kissé oldalba bököm a magyar lányt.*
-Szóval te ilyen okos fajta lány vagy, hm? Egészen tökkelütöttnek fogom magam érezni melletted. *Hát most mit tagadjam. Nem vagyok egy lángész. Nem vagyok különösebben oda tanulásért. Mármint a gyakorlati része az okés, de a könyvek bújása nem az én asztalom. Jobb szeretem, ha a dolgok vizuálisan öltenek formát.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-17, 9:34 pm

- Nem feltétlenül a mostani időjárásra gondoltam.*mosolygok rá. Jelenleg még valóban elég hideg van ahhoz, hogy kimerészkedjek, legalábbis fürdőruhában biztosan. Közben aztán a várost is szóba hozom és addig nem hagyom terelni a témát, míg meg nem tudok néhány apróságot. S ugyan túl sok ismeretre nem teszek szert a válasz meghallgatása után se, de egye fene megelégszem ennyivel. Majd legközelebb úgyis meglesem a saját szememmel.*
- Akkor köszönöm. Elfogadom az ajánlatot.*egyezek bele, most, hogy megbizonyosodtam róla, hogy nem leszek túl nagy teher. Kivéve, ha a csónakból a vízbe zuhanok, mint otthon is tettem párszor. Na de erre inkább gondolni se merek. S mivel már úgyis válaszolgat, így rám jön a kérdezhetnék, tehát érdeklődök is néhány apróságról a tanítással kapcsolatban. *
- Szóval normálisak, ennek örülök.*bólintok saját magammal egyetértve. Persze sejtem én, hogy vannak érdekes figurák is a környéken, már csak amiatt is, hogy ez egy feketemágus képző. Tehát biztosan akadnak a gonosz varázsló képbe beillő alakok is.*
- Értem. Ha rendesen megtanítják, amit kell, akkor nincs semmi gond.*leginkább tanulni és a mágustársadalomba beilleszkedni jöttem ide. S mivel csak félvér vagyok, így a varázslásban nem jeleskedem túlzottan, szóval mindent meg kell tennem azért, hogy fejlődjek.*
- Igen, azt hiszem valami olyasmi. Ez baj?*biccentem oldalra a fejem. Tipikusan elméletet tanulós személy vagyok, amire egy idő után könnyedén rá lehet jönni, tehát mit tagadjam.*
- A könyvekkel jól elvagyok, a gyakorlat része az, ami aggaszt.*vallom be végül a fő okot, amiért kicsit rettegek az óráktól. Az még okés, hogy mondjuk kérdezgetnek pár dolgot. Arra egyértelműen tudnám a válaszokat, viszont, ha varázsolni is kell. Nos akkor jóval nagyobb akadályokba ütközök.*
- Egyébként te honnan származol?*érdeklődök eltávolodva az iskolás témától. Abban nem mindenki partner és nem hiszem, hogy a srác pont az aktuális tananyagról szeretne csevegni, pedig az egy jó beszélgetés lenne.*
- És mért pont ezt az iskolát választottad?*nem tűnik annak a kimondottan "leigázok mindenkit és átveszem a hatalmat" típusnak. Bár egy rövidke beszélgetés után ezt nem lehet tökéletesen megítélni, lehet, hogy csak remek színész. Bár a vízből kihúzott, tehát mégse lehet olyan rossz.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-17, 9:58 pm

*Nők. Nehogymár a jelenben gondolkodjunk. No, de sebaj, hát ha ő ilyen előrelátó, az biztos jó neki. Néha lehet, hogy nekem sem ártana meg. Lehet tanulnom kéne tőle. Egy közös kirándulást is tervbe veszünk, ahol remélem nem fog vízbe potyogni, mert ott már lehet, hogy necces lenne megmenteni.*
-Nagyon szívesen. *mosolyodom el ismét. Mint kiderül, egy igencsak magolós lánnyal hozott össze a sors, mert aztán elég durva kérdésesőt kapok a suliról, amire azt hiszem, nem én vagyok a legalkalmasabb ember, de hát azért elmondom, amit tudok, hátha ér valamit.*
-Hát a többségük. Azt mondják, hogy az inflatusosok nem teljesen normálisak. Nem tudom. Nem találkoztam még egyel se. De mondjuk állítólag tényleg elég sötét az a szak. *Már magam sem tudom, hogy ezt ki említette, de én is olvastam azért arról a szakról egyet, s mást, szóval nem tartom valószínűnek, hogy akik oda kerülnek, azoknak kivan a négy kereke. Egy aprót bólintok a tanársegédes témára. Igazából erről szerintem ennél többet nem is lehet beszélni. Viszont nem titkolom el, hogy bizony észrevettem, hogy ő amolyan könyveslány.*
-Nem, dehogy! Feltéve, hogy téged nem zavar, hogy nekem csak feleannyi agyam van. *húzom el kissé a számat, mert nem tartom nagy titokban, hogy nem az eszemért szeretnek. Igazából úgy gondolom, hogy amire szükségem van, az benne van a fejemben. Csak az a baj, hogy ezzel nem mindenki ért egyet.*
-Pedig a gyakorlat érdekes. Jó, múltkor berobbantottam véletlenül egy falat, de egyébként érdekes. Nekem inkább a könyvekkel van bajom. Valahogy nem tudom. Nem barátkoznak velem a betűk. Nagyon undokak. *És én meg egy elveszett lepkefiú vagyok, igen, hát hogyne. Csak úgy röpködök az egyik virágfestményről a másikra. A saját hülye gondolataim közül végül kizökkent, hogy én marhára nem vagyok ám itt egyedül.*
-Öö...Firenzéből! *Vágom rá egy kis fáziskéséssel. Ami azt illeti kicsit kár volt ezt megemlíteni, mert meglehetősen honvágyam van. Utoljára Werával voltam Olaszban, de akkor sem otthon, szóval már eléggé hiányzik. Kissé meglepetten pillantok a lányra. Mármint nem a meglepő, hanem inkább az, hogy nem tudok mit felelni a kérdésére.*
-Igazából magam sem tudom. Muglik közül jöttem. *Ez most így valljuk be. Rohadt gáz volt. Nem tudom. Hát, Chris gratulálhatsz magadnak, mostmár aztán jól hülyét csináltál magadból. Végül inkább felállok a kőről.*
-Szerintem én felmegyek. Jössz velem? *Persze gondolom jön, mert nem tudja merre van, de ki tudja, lehet, hogy még itt akar ücsörögni. Ha jön, akkor felhúzom a földről, majd felhúzva a ruháimat, amik így kissé vizesek lesznek, el is indulhatunk a klubhelyiségbe, onnan pedig én a szobámba készülök.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-17, 10:19 pm

*Hát igen, hajlamos vagyok túlzottan is előre gondolkozni. Nem beszélve a tervezésekről és egyéb dolgokról. Szeretem, ha tudom mi a következő lépésem. A közös kirándulást is alaposan elraktározom magamban, s addig igyekszek csinálni valamit a bénaságommal, bár ha nincs más, majd odakötöm magam a csónakhoz. Szép látvány lenne mondjuk.*
- Az a szak, a halálos, igaz? Nem is csodálom, hogy olyanok, amilyenek.*dünnyögöm magam elé. Nem mondanám, hogy túl szimpatikus lenne az a társaság, bár még nem találkoztam senkivel onnan. Időközben az is kiderül rólam, hogy kedvelem a könyveket és a magolás mondhatni az egyik hobbim.*
- Mért zavarna?*teszem fel a költői kérdésemet. Mondjuk annyira nem kedvelem a buta embereket, de ő nem tűnik ostobának, az meg hogy nem annyira tanulós, mint én, nem jelent semmi a világon.*
- Biztos vagyok benne, de nem vagyok épp a legjobb a varázslásban. Valószínűleg ezt pótolom az elméleti tudással.*nem tehetek róla, ez van. Ha valakinek tanácsot kell adni, hogy melyik igét használja, akkor állok a rendelkezésére, de hogy nekem kelljen tenni valamit. Nos az messze áll tőlem.*
- Olaszország.*biccentek. A legtöbb városhoz és egyébhez könnyedén, gondolkozás nélkül tudok országot kötni, na nem mintha ennél egy kicsit is meg kellett volna erőltetnem magam. Ezt bárki tudta volna.*
- Én is.*szemem boldogan csillan a szavak hallatán. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar összefutok valakivel, aki hasonló helyzetben van, mint én. Hiszen én is muglik között nőttem fel, bár édesanyám boszorkány volt, de meghalt, mikor születtem.*
- Persze, hogy megyek. Egyedül sose találnék vissza.*pattanok is fel azonnal elfogadva a segítséget, hogy még véletlenül se hagyjon itt. Türelmesen megvárom, hogy végezzen az átöltözéssel és a takarómat is visszaadom, majd akkor ha minden igaz együtt megyünk vissza.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 8:10 pm

*Felhúzott lábakkal ül az ágyon, s egy fehér papírra firkálgat nagy lelkesen. Mikor végez még egyszer átolvassa az irományt, majd elégedetten bólogat az eredményre.*

Eiden,
Az uszodában találkozunk, most. Majd Karak mutatja az utat.
Üdv,
Brian

*Biccen egyet a nagyszerű, tömör levélre és gondosan becsomagolva a famulusának adja azt. Majd nagyot nyújtózkodik és felkapva a váltóruhát rejtő táskát kilép az ajtón.*
- Menj, keresd meg Eident, aztán lent találkozunk.*pillant még egyszer Karak felé, s amint a kutya elrobog, ő is elindul, s meg se áll a célhelyig. Már egy ideje tervbe van véve a dolog, de a Perez fiú mindig összeszedett valamit, ami megakadályozta abban, hogy beledobhassa a mélyvízbe, szó szerint. Most viszont nem érdeklik a kifogások, így akkor is meg fogja tanítani vagy legalábbis próbálja, ha ezúttal a kezét törve vagy visítva érkezik. S hogy tervét meg is valósítsa, már megy is átöltözni, majd immáron egy egyszerű fekete fürdőnadrágban parádézva, összefogott hajjal csobban a vízbe. Régen nem úszott már, így kell egy kis idő, mire megszokja a dolgot, de pár perc múlva már elégedetten siklik a vízen, különböző úszásformákat kipróbálva. S amint megunja ez a fajta játékot elmerül a víz alá, s addig elő se bukkan, míg a többiek meg nem érkeznek.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 8:25 pm

*Nyugodt napja volt, majdnem minden csomagját, és egyéb dolgát sikerült elrendeznie. Jelenleg az asztalánál ül, és egy döglött egeret dob be a kígyónak, nehogy kihaljon neki, mert a végén még Géb leszedi a fejét, hogy kinyírta az állatkáját. Tehát az állat traumán túllendülve az ajtón való kaparászás már meg sem lepi. Odasétál az ajtóhoz, majd kinyitja azt és szembe találja magát a kutyával.*
-Postás eb lettél? Ne harapd le a kezem!*Óvatosan és kissé reszketve elszedi a levelet, majd kinyitja, elolvassa, és felvont szemöldökkel néz a kutyára. Hátat fordít neki, elmegy a szekrényig, ahonnan elővesz egy törölközőt egy fürdőnadrágot, ezt belerakja egy oldaltáskába, majd a levelet szépen összehajtva az asztalának fiókjába rakja. Keres egy hajgumit, és azzal lép be a fürdőszobába, majd jó erősen feltűzi, és felköti a haját. Megfogja a táskát és ekkor ér vissza a kutyához.*
-Mehetünk Karak…de lehet megfujtom a gazdidat…úszni…nagyon humoros fiú.*Egy fintor miközben halad a kutya után, majd amikor belép az uszodába megtorpan és körbe néz. Sokkalta barátságosabb közeg mint gondolta a folyosón baktatva. Ámulatában egy ideig azt sem érzékeli, hogy Brian már itt van és úszik, de úgy két perc után rájön erre.*
-Szép estét Brian, jól meggondoltad ezt az úszás dolgot? Nem fogok én ebbe belefulladni??* A táskával együtt a medence széléig sétál majd belenéz. Hát, nem lett sokkal szimpatikusabb neki a víz.*
-Átöltözöm…*Megkeresi szemével az öltözőt, el is vonul, majd visszatér úgy öt perc leforgása után. Sima fekete fürdőnadrágja van, őrülten vézna teste, de már nincsenek kék zöld foltjai. Nagyrészt még Brian tüntette el őket, a maradék miatt meg levándorolt mégis a gyengélkedőre. Hazudott, azt mondta elesett…hát végülis, akár…el is eshetett.
Megáll megint a medence szélén, kilép a papucsából, lerakja a törölközőjét, majd végül leül a medence szélére, lábát lógatja a vízbe és nézi Briant.*
-Már el is felejtettem mennyire jól nézel ki amikor alig van rajtad valami. *Vigyorodik el majd a vízfelület felé néz.*
-Mennyire biztonságos ez? Mármint én totál nem úsztam még, még csak víz közelébe sem voltam sosem önszántamból. Nem hagynál megfulladni ugye?*Mondjuk az előző mondata miatt lehet, hogy hagyják majd megfulladni .*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 8:45 pm

*Úgy dönt, hogy ez egy remek nap arra, hogy nekikezdjen a beígért tanításnak, vagyis az úszásoktatásnak. S, hogy ez a gondolat ne csak terv maradjon, így pillanatok alatt összedob egy mindent elmondó levelet, amit Karakkal a célszemélyhez szállíttat, meghagyva neki, ha kell akkor a ruhájánál fogva hurcolja le az illetőt. Ő pedig előre megy, hogy ellenőrizze, hogy akad-e más lubickoló, s mivel egyetlen ilyen alakot se lát, így már át is öltözik, s hamarosan a vízben úszkálva szórakoztatja magát. Egészen addig játssza ezt, míg famulusa vakkantását nem hallja, mi jelzi, hogy megérkeztek, így kibukkan a vízből és az aggodalmaskodó srác mellett könyököl a medence szélére.*
- Üdv. És ne beszélj marhaságokat, nem fogsz megfulladni.*vigyorog fel rá. Legalábbis addig biztosan nem fogja ezt hagyni, amíg Eiden okot nem ad rá. A következő szavakra csak bólint és közben magához inti Karakot, hogy megdicsérje a teljesítményért.*
- Szép munka volt nagyfiú. Mehetsz, ha gondolod.*simogatja meg a fejét, s engedi útjára, mire a kutya sarkon fordul és elrobog, hogy megejthesse a szokásos esti vadászatot. A tanítvány viszont nagyon nem akar elkészülni, így úszik még néhány hosszt, s csak akkor tér vissza, mikor a másik végre kikecmereg az öltözőből.*
- Inkább a vízzel törődj.*emeli meg szemöldökét a bókszerű valamit hallva és ismételten mellé könyököl. A további problémázásra csak megforgatja a szemét, bár valamennyire meg tudja érteni, hogy milyen félelmetes lehet ezt látni.*
- Akkor semennyire, de nem fogsz belefulladni. Na gyere már.*unszolja kicsit, s ha nem jön magától, akkor kissé felnyúlva elkapja a karját és berántja maga mellé. Elsüllyedni viszont nem hagyja, tehát tartja őt, amennyire csak lehet.*
- Nem félsz a víztől igaz?*kíváncsiskodik kicsit, bár teljesen mindegy, hogy mi a válasz, a következő lépése minden esetben ugyanaz lesz.* - Nos mindegy, kezdjük azzal, hogy lebuksz oda.*mutat a víz alá határozottan, s türelmesen megvárja, míg teljesítik a kérését. Egyelőre nem nyúl semmilyen durvább dologhoz, nem akarja, hogy a srác bepánikoljon, tehát hagyja, hogy magától tegye, amit mond.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 9:00 pm

-A vízzel törődöm, de te meg a vízben vagy.*És igenis már kezdte elfelejteni, hogy a fiú milyen is, mármint, amikor legutóbb sikerült ennyire kevésbé felöltözve látnia. Minden esetre szót fogad, és a vízre koncentrál, bár sejtése szerint azért akkor van a legnagyobb biztonságban, ha nem kerül a közelébe.
Megy ő magától nem kell rántani, feltehetően ha rántanák akkor sikítana. Így, hogy lassan ereszkedett a vízbe, és fogja a partot, így azért kevésbé ijesztő. Ennek ellenére, attól már kissé fél, hogy a partot el kell engednie, bár talán itt még leérne a lába.*
-Nem Brian, nem félek a víztől…ÉN semmitől nem félek…az állatokon kívül.*mosolyog rá a fiúra, majd méregeti a teret amiben van. Annyira nem is rossz mint gondolta, elég meleg a víz, és jól esik a testének ez a közeg. A lebukásra egy krákogás. Ezt most komolyan gondolta a fiú? Nagy szemekkel néz a srácra majd a medence aljára, majd újra rá.*
-Annak mi az értelme? Mármint lebukok, ezen ne múljék a dolog, csak mi értelme van. Szeretem ha logikusan elmagyarázzák nekem a dolgokat.*Pislog a srácra, és akár elmondja akár nem, lemerül míg teljesen a víz alá nem kerül. Csukott szemmel pár másodpercig, majd kinyitja a szemét, és amilyen gyorsan tud kidugja a fejét a levegőre. Ránéz Brianre majd nyel egyet.*
-Fura,…rég éreztem ilyet és nem biztos hogy jó, túlzottan vonz.*A mély, és hogy lenn maradjon. A súlytalanság szerű érzés, emlékezteti arra, amikor nincs test amit uralnia kellene, a kellemes, és vonzó sötétség, aminek sosem mert engedni. Mert ha enged…nem akar tudni róla mi van ha enged a vonzásnak.*
-Picit, ici picit ijesztő dolog csak lenni a víz alatt, következő lépés?*Úgy véli, hogy ha már csinál is valamit, és nem csak van ott lenn, akkor a vonzás megszűnik, akkor gondolkodnia kell, és akkor talán nem fullad meg önszántából.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 9:23 pm

- Ki is jöhetek, ha gondolod.*vigyorodik el, jelezve, hogy nem muszáj ám mindkettőjüknek bent lenni, főleg neki nem, hiszem már tud úszni. Mindenesetre marad és igyekszik becsalogatni a srácot is maga mellé, s ahogy látja nincs szükség drasztikus fellépésre, hiszen jön ő. Lassan, de biztosan.*
- Persze - persze. Bár elég sok állat van, tehát rengeteg dologtól félsz.*közli a logikus ténymegállapítást, mielőtt feladná az első feladatot. Látja a meglepett pillantást, de nem lehet eltéríteni a céljától, s ez amúgy is egy fontos lépés.*
- Az, hogy megszokd a vizet az arcodon. Ha ez nem megy, akkor folyton megrémülsz majd, ha rád csöppen valami. Tehát nyomás.*feleli, majd elégedetten nézi, ahogy Eiden lemerül, s ugyan a mozdulat nem tart sokáig, de már így is teljesen jó az eredmény, tehát küld egy bátorító mosolyt a tanítványnak.*
- Engem is. Olyan kellemes érzés, engem megnyugtat.*bólint kicsit. Szeret a víz alatt úszkálni, kicsit otthon érzi magát ott, s valamiért könnyebben gondolkozik. A szavakra csak bólogat, majd lassan elindul hátrafelé, maga után húzva Eident is.*
- Kicsit beljebb megyünk, hogy ne verd be semmidet, sehova.*magyarázza cselekedetét, de nem megy túl messzire, viszonylag közel marad a biztonságosnak tűnő parttól, így reméli, hogy a srác se fog kiakadni a hirtelen mélyülő víz miatt.*
- Na, most próbálj a hátadra fordulni és felfeküdni a vízre.*adja ki az utasítást, s megvárja, míg ez megtörténik, ha pedig kell, akkor segít is.* - Ne aggódj, foglak.*teszi még hozzá, ha esetleg nem egyértelmű, s hogy ne csak beszéljen egyik tenyerét a másik derekára helyezi, így tartva a víz tetején. Tulajdonképpen nem kell sokat tennie, hiszen szinte magától lebeg, csak azért fogja, hogy Eiden érezze, hogy nem engedi elsüllyedni.*
- Most pedig megnézzük, mit csinálj a lábaddal úszás közben. Nem nehéz dolog, csak kezdj el felváltva csapkodni vele. Jobb, aztán bal, majd megint jobb és így tovább. Lehetőleg egyenes lábbal.*mondja el a feladatot, s már csak annyi dolga van, hogy megvárja az eredményt, s kijavítsa, ha talál valami hibát a mozdulatban. Bár ahogy azt már mondta, ez az úszástanulás egyik legegyszerűbb része, tehát nem lehet probléma.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 9:39 pm

-Nem, nehogy ki gyere.*Mert akkor ő ugyan be nem megy. Brian az egyetlen vonzó dolog a medencébe, ha ő is kijön akkor nincs azaz isten ami miatt bemenne szépen oda. De így bemegy, szófogadó és még rendes is. Csinál mindent amit mondanak neki.*
-Aha, de nem félek attól, hogy rám csöppen valami.*Teszi még hozzá majd ugyebár lemerült, és fel is merült. Nem félelem, ez teljesen más, nem fél a víztől, pont ellenkezőleg. És pont attól fél, hogy ez a nagy fokú vonzalom egyszer magával ragadja és akkor mi lesz? Vizihulla az lesz akkor.*
-Engem is megnyugtat, jobban mint kellene.*Megy szépen amerre a srác viszi beljebb a vízbe, majd hallgatja mit is kellene csinálnia. Kicsit ugyan szkeptikussan tekint a vízre, nehéz elfogadnia, hogy valóban nem süllyedne-e el, esetlegesen, de megpróbálja, és meg is teszi amire kérik. A plafont nézi, rajta a csillagokkal. Érzi Brian érintését és ez megnyugtatja, a jelek szerint kellően ahhoz, hogy egy fél percig, tehát Brian újabb mondatáig ellazuljon teljesen. Ebben a fél percben fura dolgok történnek vele, semmire nem gondol, a teste meg mint egy valami féle aura, kivetítődik Géb testére. Fél percig Brian láthatja „Eiden”-t. de amint újra megszólalt a fiú, minden visszaállt eredetibe, és Eiden megmozdította a lábát, jobb, bal, jobb, bal. A jelek szerint ez megy neki. Bár nem érti, ha a lábával csapkod az miért jó, de na túl sokszor úszni sem látott embert.*
-Fura, mondjuk, a lábam kezd fájni.*Nem egy edzett fiú, persze, hogy egy kicsit mozog, máris az izmai, amit nem is tudott hogy vannak reagálnak a dologra. Holnap meg feltehetően megismerkedik az izomlázzal is.*
-De valószínű, csak azért mert sose használtam vízben. Így kicsit fura, mármint érted.*Nem tudja mennyire érthető amit mond. Fura a közeg neki, és így mindent furának érez. Kellemesen furának ugyan, de ettől még idegen a dolog.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 10:01 pm

- Akkor sipirc befelé.*kuncog, s megerőltetés nélkül tartva fenn magát a vízen várja, hogy a srác is belibegjen mellé végre. Majd ki is adja az első feladatot, amin aztán szerencsésen túl is lesznek, ráadásul viszonylag hamar.*
- Miért?*emeli meg a szemöldökét. Túl hosszú ideig amúgy se maradhatna a víz alatt, még ha akarna se, hiszen a fulladás jeleire az ember szinte akaratlanul elindul felfelé. Kivéve persze, ha meg akar halni, de az egy egészen más tészta. Közben aztán elkezdi beljebb húzni, hogy kényelmesebben megejthessék a következő dolgokat, amikhez hamarosan tér kell majd, tehát nem ácsoroghatnak közvetlenül a part mentén. Nem szól közbe, türelmesen kivárja, míg Eiden a hátára fordul, s csak ekkor nyúl alá, hogy valamennyire segítsen a vízen maradni. Érzi, ahogy a másik megnyugszik, ahogy a furcsa változást is látja.*
- Mi a csuda?*pislog kicsit, megrázva a fejét, de a jelenség már tova is száll, így betudja saját hallucinációjának, lehet nem kéne ennyit dohányozni. Viszont hamar túlesik a dolgon, s kiadja a lábmunkára vonatkozó feladatot, ami remekül megy a másiknak.*
- Majd izomlázad is lesz.*biztosítja határozottan. Kétség sem fér hozzá, hogy holnap rendesen fog szenvedni és valószínű, hogy elátkozza Brian nevét is, de legalább előbb-utóbb megtanul úszni. Ami azért hasznos dolog tud lenni néhanapján.*
- Értem én, de ne csak beszélj. A lábad is mozogjon.*adja ki az utasítást, s ha a srác ismét kapálózni kezd, akkor óvatosan elengedi a derekát.* - Ne engedd lesüllyedni a hátad.*mondja még, miközben arrébb húzódik, s hagyja, hogy a cruos magától haladjon egy kicsit. Persze ezalatt végig mellette úszik, hogy érte nyúlhasson, ha esetleg megijedne a hirtelen jött önállóságtól.*
- Látod, majdnem ezt nevezik hátúszásnak.*libeg közelebb, hogy a srác hallja a hangját, de közben hagyja, hogy legalább a medence végéig elmenjen így, már ha megy neki.* - Visszafelé ugyanezt, de most előre megyek.*kacsint felé, miután megállnak a túloldalon, s szava után el is indul, hogy középen lefékezve várja be a fiút. Bár arra bármelyik pillanatban készen áll, hogy visszamenjen, ha erre van szükség.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 10:18 pm

-Mert, mert sosem jó ha túlzottan megnyugtat valami, pláne, ha abba a valamibe bele is tudok halni.*Annak ellenére, hogy nem akar meghalni,a halál rá sokkalta másként hat mint mondjuk Gébre hatna. Eiden nem fél a haláltól, csupán elkerülni akarja, de a vonzás sajnos képes lehet magával ragadni, ezt akarja elkerülni.
A „mi a csuda?” kérdésnél, kissé oldalra fordítja a fejét, nem érti a fiú kérdését, elvégre ő nem csinált semmit sem. Az más, hogy kissé jobban ellazult mint szeretett volna, és mivel Géb jó ideje nincs jelen, így kiütközik a saját énje, kinézete is időlegesen a testen. Bár ő maga ezt sosem látta még.*
-Izomlázam? És gondolom azt nem fogom szeretni.*Húzza össze a szemét. Nem tudja milyen az izomláz, de van egy érzése nem is akarná megtudni. Eddig Madridban ahogy felnőtt, ugyan karban volt tartva a teste, de nem edzés meg ilyenek. Simán annyi mozgástere volt, hogy a házban járkálhatott fel s alá.*
-Jól van na, nem vagyok nő, nem tudok egyszerre több dolgot is csinálni. *Ha beszél akkor nem jár a lába. De újra jár, mert rá szóltak, majd arra, hogy ne hagyja elsüllyedni a hátát egy fintor. Persze ezek olyan könnyű mondani dolgok. Amikor elengedik, egy fél percre mintha süllyedt volna, majd kapálózás-kapálózás és visszatért előbbi testhelyzetébe.
Nem tudná megmondani, hogy ért partot, sajnos jobban lefoglalta a keze-lába, meg hogy fenn maradjon, mintsem arra figyeljen hogy jut előre. Így amikor partnak ütközött egy aucs jelzi, hogy megérkezett.*
-Mi? És mi van ha közben megfulladok? Heeee???*Néz a srácra, majd egy sóhaj, felveszi az előző testhelyzetet, és mindent megtesz, hogy újra el is érje a partot a túloldalon. Körülbelül fél távnál állt le, vált mozdulatlanná, majd merült el, de olyan gyorsasággal, hogy nem lehet tudni direkt csinálta vagy véletlen balesett. Minden esetre annyi aggasztó dolog van az egészben, hogy nem jön fel a felszínre,a jelek szerint nem tud. Ami odalenn a mélyben van, a lába begörcsölt, az arcán ijedtség látszik, és elfelejtette, hogy nem kéne a száját kinyitni, így viszont a kis levegője is valamerre a messzeségbe szállt buborék formában. És újra azt a túl nyugodt állapotot kezdi felvenni és újra és újra másodpercekig látszik Eiden.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 10:47 pm

- Nem fogsz belehalni.*legyint egyet. Hiszen azért nem akkora ez a medence, hogy ne tudna utána úszni, na meg nem is megy olyan messzire tőle, tehát elég lenne kinyúlnia, hogy megakadályozza az esetleges baleseteket. A változást viszont nem érti, s mivel valami fura látomásként könyveli el csak megrázza a fejét, mikor Eiden rápillant.*
- Igen az. És nem fogod szeretni, nem kellemes érzés.*no igen, fájni fog minden egyes porcikája akárhányszor meg akar mozdulni, s a legnagyobb csavar abban van, hogy el se múlik addig, míg rá nem dolgozik. Tehát dupla szenvedés, annyi bizonyos.*
- Akkor ne beszélj.*jegyzi meg a nyilvánvalót, s biccent, mikor ösztönzésére újra megindulnak a lábak, majd néhány szó után hátrébb úszik, s feszülten figyeli, hogy jut el a srác a medence széléhez. S ugyan előre látja, hogy bele fog ütközni, de nem állítja le, egy kis koccanás még belefér.*
- Ha nem problémázol, nem fogsz.*pillant vissza, s már el is indul, hogy kicsivel arrébb várja be az úszót. Az elején még kissé aggódva figyel, de ahogy látja nem lesz itt semmi probléma. Legalábbis ezt gondolja egészen addig, míg Eiden meg nem torpan hirtelen, s nem kezd el süllyedni, közel ugyanakkor.*
- Te idióta!*szisszen fel, egyrészt dühösen, másrészt aggódva, de nem teketóriázik sokéig, hanem már mozdul is, így merülve el a víz alá, s a lehető leggyorsabban halad felé. Látja az ijedt arcot, ahogy a kinyíló szájat is, s szemét összehúzva gyorsít kicsit, hogy egyből a másik ajkaira tapadhasson, ezzel átadva saját levegője nagy részét. Majd amint elhúzódik, már fogja is be, jelezve, hogy nem a víz alatt kéne próbálkozni az oxigéncserével. S mivel a fulladást kis időre elkerülte, így ereszkedik ő is lejjebb, Eiden háta mögé kerülve, s átkarolva őt, elrúgja magát az aljzattót, nem olyan mély az egész, így pár pillanat elég, hogy kibukkanjanak a víz fölé. Amint feje a levegőre ér, tüdejét alaposan teleszívja, s csak ezután kezd el veszekedni.*
- Ne állj meg félúton és ne nyitogasd a szád a víz alatt. Meg akarsz halni?*kiabál, nem csak azért, mert dühös, hanem azért is mert megrémült. Ezt ugyan nem mondaná meg semmi pénzért, illetve ki se igen mutatná, de így van.*
- Jobb lesz, ha inkább kimész.*szusszant kicsit, s ha Eiden hagyja, akkor szépen kihúzza a medence széléig, ahol egy intéssel jelzi, hogy ki kéne másznia, amiben szintén segít, ha arra van szükség.*
- Sajnálom, rossz ötlet volt.*sóhajt kicsit, s hogy valamennyire lehiggadjon, egyszerűen elmerül. Végül is az ő hibája, ami történt. Nem kellett volna olyan messzire mennie, ahogy azt se kellett volna engednie, hogy egyedül ússzon.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 11:04 pm

-Nem kellemes? Te most engem szívatsz ugye??*Néz a srácra, ez nem vicces, ha már előre tudja, hogy ez neki fájni fog holnap, akkor gondolkodott volna, és lehet hagyja a fenébe az úszás dolgot. Mert mindent kibír, de a fájdalmat nem. Sajnálatos módon roppant kellemetlennek véli, hogy a test fájni is tud, és a napokba kissé jobban szembesült a fájdalommal mint amúgy szokott.*
-Nem problémázok…*Morogja. Arra, hogy pont a problémázás tehet-e arról,hogy végül majdnem belefullad a medencében nem biztos. Feltehetően előbb a testet kellett volna megerősíteni, mert így a gyenge izomzatnak és egyébnek hála, a görcs jön, pusztít és víz alá dönt. Az idióta jelzőt már nem hallotta, éppenséggel lefelé haladt a medence alja felé, megfulladás céljából!
Látja, ahogy Brian közeledik felé, de nem tud mit tenni, éppen fulladni készül, amikor a srác oda ér, és kap tőle oxigént,a tüdeje mondjuk nehezen fogadja be mindezt, amikor úgy véli, hogy vizzel már teli ment, de hát próbálkozik, mire magához tér normálisan, már a felszínen vannak, és ő köhög, köhög és a változatosság kedvéért köhög, vizet köhögve fel.*
-Gondolod önszántamból csináltam?*Néz kicsit dühösen a fiúra, és segítségével ki is ér a partra, majd ránéz, körülbelül úgy mintha valami nagyon-nagyon sértőt mondott volna Brian.*
-„Meg akarsz halni?” Brian, az istenért, már rég meghaltam…már régen.*Megragadja a törölközőt, és amennyire a még mindig görcsben álló lába engedi az öltöző felé megy, nekidől a falnak, és mered maga elé. Kihúzza a gumit a hajából, és mély levegőket vesz. Le kell higgadnia, mert tény, Brian kimondta az egyetlen olyan kérdést amivel a lelkébe lehet gázolni. Még akkor is ha nem gondolt ebbe bele a srác.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 11:27 pm

- Nos nem, komolyan mondom.*rántja meg a vállát. Valóban nem lesz épp jó érzés, de azért túl lehet élni, tehát nem halálos fájdalomra kell számítani, hanem furcsa kellemetlen zsibbadásra, kivéve ha mozogsz, nos akkor tényleg tud ám sajogni rendesen.*
- De igen.*emeli meg a szemöldökét, ezzel lezártnak tekintve a beszélgetést, úgy tűnik viszont hogy problémázás ide vagy oda, Eidennek nem megy túl sikeresen az úszás, főleg, hogy félúton szépen elmerül. Na de Brian se tétovázik, így már indul is utána, s amint megérkezik, igyekszik pótolni az elveszett levegő egy részét. Persze ennyivel nem tud mindet tökéletesen megoldani, de arra elég, hogy kibírja, míg felrángatja a felszínre, ahol aztán szinte azonnal kitör belőle a frusztráció, így szavait meg se válogatva üvölt a srác arcába.*
- Honnan tudjam?*még mindig dühös, bár már kezd lehiggadni valamennyire. Mindenesetre nem látta pontosan, hogy mi is történt, bár azt nyilván sejthetné, hogy nem szándékosan merülget el valaki. Időközben aztán kitámogatja a póruljártat a partra, a dühös pillantás láttán viszont meglepődik, ahogy a szavakat se érti hirtelen, de amint agyvize kissé lehűl felfogja, hogy tulajdonképpen mit is mondott. Sejti, hogy milyen bártó lehetett ez Eidennek, annak ellenére is, hogy nem direkt mondta, hiszen abban a pillanatban nem válogatott meg semmit, csak kiabálta azt, ami eszébe jutott.*
- Sajnálom, nem így...*kezd neki, haját hátrasimítva, miután kimászik a vízből és a fiú után lépked. Nem megy hozzá túl közel, néhány lépéssel távolabb megáll és egy darabig csak nézi őt.*
- Nem kellett volna ilyet mondanom, de ideges voltam, nem gondolkoztam.*nem kifogásokat keres, de Eiden is megértheti, hogy ha valaki épp dühös, akkor nem feltétlenül azon gondolkozik, hogy mit kéne mondania, avagy mit nem kéne. Mindenesetre azt nem tudja, hogy mit tehetne még, tehát csendben ácsorog, s várja, hogy a fiú reagáljon valami, vagy legalábbis lehiggadjon valamennyire, minimum annyira, hogy végig tudja hallgatni őt és megértse, amit mond.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-03-31, 11:43 pm

-Biztató.*De már mindegy, már itt van, már biztos fájni fog holnap a lába, és egyéb testrésze is, úgyhogy mindegy minden alapon csinálja amit mondanak neki. Ugyan a fulladás nem volt tervben és lényegében elkerülni sem tudta, de azt még egészen higgadtan viselte.
Ellenben Brian kifakadásával. Nem érti, hogy miért kell rögtön a legrosszabbat és szándékosságot feltételezni, ha egyszer az ember majdnem megfullad. Érti a dühöt, feltehetően ő is dühös lenne, de nem érzi, hogy őt kellene bántani ezért.*
-De biztos direkt akartam megfulladni.*És ez még csak a kezdete annak ami jön. Dühös pillantás és „elrohanás” ami a görcs miatt minden, csak nem gyors. A falat támasztja és nem mozdul, nincs kedve, ereje ahhoz, hogy elmozduljon onnan. Nem sír, a lelke fáj, az meg ilyenek miatt nem fakad ki.
Észleli, hogy a fiú közben a közelébe ért, de nem néz fel, egyenesen mered maga elé, és nem óhajt egy ideig jelét adni, hogy kommunikációképes. Arra, hogy Brian nem gondolkozott felhorkan.*
-Valóban, nem kellett volna ilyeneket mondanod.*Még mindig morog, a keze a jobb lábára csúszik, majd felszisszen. Hogy a test mikre nem képes. Utálja ezt, jelenleg azon gondolkozik, hogy a testi vagy a lelki fájdalma nagyobb. Végül egálban kiegyezik.*
-Megsértettél Brian, soha, soha de soha ne kérdezz tőlem ilyeneket. *Néz fel a srácra, dühös ez látszik rajta, majd lecsúszik a földre szép lassan és próbálja kinyújtani a lábát.*
-Ez rohadtul fáj!*Amúgy elég nagy a fájdalomküszöbe, de ezt már nem tudja elviselni. Nem szabadott volna rálépnie a lábára, de annyira dühös volt, annyira elakart onnan jönni, most meg legszívesebben tőből levágná, akkor nem fájna.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-01, 12:05 am

*Csak megvonja a vállát, most már amúgy se számít, izomláz lesz belőle, akkor is ha abbahagyja, így akár folytathatja is az úszástanulást, akkor legalább lesz értelme annak a szenvedésnek. Egy ideig minden remekül megy, hiszen a fiú csinálja, amit kell és láthatóan nagyon gyorsan tanul, ami miatt Brian is elégedett. Bár a békés oktatás csúfos kudarcba fullad, abban a pillanatban, hogy a srác elmerül, s a kellemetlen élményt csak tetézi a kifakadás. Ugyan nem az volt a terve, hogy bárkit is hibáztat az egészért, de így jött ki belőle a hirtelen jött rémület és düh.*
- Valószínű nem*morog még mindig, s egyelőre nem fogja fel, hogy mit beszél, egészen addig, míg Eiden nem tudatosítja benne, hogy amit mondott, milyen bántó is lehetett. Nem nagyon tudja, hogy mivel engesztelje ki, de azért odalép hozzá. A szavak hallatán csak bólogat, már nem tud mit mondani, kifogásokat keresni viszont nem akar, semmi értelme nem lenne.*
- Tudom.*nem kér bocsánatot, többször nem, de Eiden így is érezheti, hogy a mondandója mögött ez is ott lapul. Önkéntelenül lép közelebb, ahogy látja lecsúszni, s térdel is le elé, hogy szemügyre vegye a fájó tagot.*
- Azért mert rohangálsz.*dünnyögi, miközben anélkül igyekszik megvizsgálni az említett lábat, hogy egyetlen újjal is hozzáérne. De amint biztossá válik, hogy csak egy szimpla kis görcsről van szó, rákérdez a jelenlegi legfontosabb dologra.*
- Melyik része fáj?*emeli fel a fejét, s ha megkapja a választ akkor óvatosan a láb felé nyúlt.* - Ez nem lesz kellemes, de segít.*nem akar hazudni, amit csinál az kellemetlen lesz, de a görcsöt rövid idő belül feloldja. Nem ez az első eset, hogy ilyet művel, tehát tudja, hogy mit csinál. Így megérinti a mondott részt, s először csak óvatosan, majd egyre erősebben kezdi el masszírozni. S ha minden igaz, akkor Eiden fokozatosan érezheti, hogy múlik a fájdalom.*
- Jobb már?*érdeklődik pár perc után, de még egy ideig nem hagyja abba a műveletet, s csak ezután húzódik el, majd feláll és arrébb lép.* - Fel tudsz állni?*pislog felé, mert véleménye szerint ideje lenne átöltöznie, mielőtt megint összeszed valami nyavalyát. Az úszásból meg ma már úgyse lesz semmi, tehát nincs sok értelme feleslegesen fürdőgatyában flangálni.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-01, 12:20 am

-Nem rohangáltam.*Morogja az orra alatt. Nem rohant lassan sétált, bár az sem a legjobb dolog volt amit tehetne. Minden esetre a kérdésre egy sóhaj, majd rámutat az említett részre. Arra, hogy nem lesz kellemes a dolog, már nem mond semmit. Ez a nap minden csak nem kellemes. Összeszorított fogakkal tűri, hogy a srác masszírozza. Először mondjuk az volt a gondolata, hogy megrugdossa (amint jó lesz a lába!), a plusz fájdalomért, de lassan elkezdett hatni a dolog és kevésbé fájt. Ennek ellenére nem mozdul egy ideig.*
-Fel.*Lassan feláll, a falba kapaszkodva, majd a törölközőt is felveszi és megtörölközik. Jó szárazra mindenét, majd átöltözik. Kifésüli a haját, összeköti a hajgumival, és csak ezek után néz újra Brainre.*
-Tanulj meg gondolkodni, mielőtt vádaskodsz, ez egy jó tanács Mr. Valentine.*Nem igazán szokta így szólítani a fiút. De a jelek szerint még mindig neheztel rá. Megfogja a cuccait, majd odasétál a fiú elé, és egyenesen a szemébe néz.*
-A düh sosem jó tanácsadó, sem nem jó szövetséges…*A fiúhoz hajol majd egy aprócska csókot lehel az ajkaira.*
-További szép estét Mr.*Meg sem várja mit mond,már, ha mond valamit a fiú. Egyszerűen elsétál, felsétál a hálójába és lefekszik aludni. Nem akart haraggal elválni a fiútól, mert az megpecsételné a kapcsolatukat. Úgy véli ez volt a legegyszerűbb megoldás a helyzetre, így talán a srác is elgondolkodik, és ő is lenyugszik.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-01, 12:36 am

*Csak összeráncolja a homlokát, de inkább nem reagál a szavakra, mert jelenleg csak csúnyát vagy bántót tudna mondani, azt meg nem akar, mára már elég volt belőle. Inkább a mutatott rész felé néz és elkezdi megmasszírozni, ami reményei szerint segíteni fog csökkenteni a fájdalmat. Tudja, hogy nem kellemes a dolog, de finomkodni ezúttal felesleges lenne, hiszen az is fájdalmas érzést okozna, s még csak nem is használna. Viszont ahogy látja a terv beválik, így abbahagyva a műveletet feláll és hátrébb húzódik.*
- Nem ártana.*bólint. Egyetért a dologgal, a megszólítás hallatán pedig arra is könnyedén rájöhet, hogy Eiden még mindig dühös rá, amit mondjuk meg is tud érteni. Nem kellett volna így kiakadni, vagy legalábbis gondolkodhatott volna, mielőtt üvölteni kezd, de most már mindegy. A szavakra csak bólint, s mozdulatlanul, rezzenéstelen arccal fogadja a csókot is. Tulajdonképpen nem lepődik meg a szavak hallatán, számít a távozásra, így egy kis sóhajjal fordul utána.*
- Jó éjt.*dünnyögi, habár teljesen feleslegesen, hiszen a srác már nincs ott. Ő viszont jó darabig nem indul el. Még véletlenül se szeretne összefutni Eidennel a visszafelé úton, így most ő ül le a fal mellé és fejét megtámasztva ücsörög ott egy jó darabig. Nem tudja, hogy pontosan mennyi idő után unja meg a dolgot, de végül feltápászkodik, majd az átöltözés után elmegy, hogy megkeresse famulusát. A hálókörletbe semmi kedve visszatérni, legalábbis egy darabig biztosan nem.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-10, 9:42 pm

*Miután nagy nehezen otthagyja Eident visszarobog a szobájába és a nap nagy részét ott tölti. Nem csinál semmi különöset, csak egyik helyről a másikra ücsörög és órákon át szenved a semmiért.*
- Elegem van, nem bírom tovább!*pattan fel az ágyról, mivel jelenleg annak a közepén ücsörög és zenét hallgat. Már sötétedik és elég régóta nem csinál semmi hasznosat ahhoz hogy elege legyen az egészből. Mivel jobb dolga úgy sincs, úgy dönt, hogy megy és úszik egyet, hogy lenyugodjon valamennyire. A folyosón áthaladva megfordul a fejében, hogy beszól Eidennek, hogy jöjjön vele, de eszébe jut a lehetőség, hogy esetleg kellemetlen uraság irányít éppen, így inkább hagyja az egészet. Karak viszont más véleményen van, mivel nem tart vele, hanem lecövekel a Perez tesók ajtaja előtt, valószínűleg a kölyköt szándékozik meglátogatni, akit láthatóan megkedvelt a legutóbbi találkozás alatt. S, hogy észrevegyék ugat és néha megkapargatja az ajtót.*
- Akkor maradj, majd este összeszedlek.*simogatja meg a kutya fejét, akinek a nyakkörvébe tűzött piros cetlin, csak, hogy jól látható legyen, megtalálható Brian jelenlegi tartózkodási helye, ha esetleg Eiden keresné. Szóval a fiú famulusa nélkül indul lefelé és meg se áll az uszodáig. Ott pillanatok alatt átveszi a fekete fürdőnadrágját, s miután összefogja a haját, becsobban a medencébe. Elégedetten sóhajt, mielőtt elmerülne, s a megnyugtató érzést élvezve jó pár hosszt leúszik, de túl sokáig nem bírja levegő nélkül, így inkább feljön a felszínre és a hátára fordulva becsukja a szemét és így élvezi a lebegést.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-10, 9:54 pm

*Miután felébredt és egyedül hagyták, tanult. Briannel ellentétben Eiden nem ér rá nem tanulni. Ha testet akar akkor rá kell jönnie hogyan lehetséges, és a kivitelezésen is dolgoznia kell. Mivel a mágiaágak nagy részéhez nem ért, így egyelőre a nagy büdös semminél tart. Ebédelt! Eszébe jutott úgyhogy ebédelt, jó valójában a kutya folyton zabálna,így meg megéhezik a gazdi is, és így legalább be van tartva a háromszori étkezés. Ugatásra kapja fel a fejét, majd féllábonszögdeléssel jut el kb. az ajtóig, mert a másik lábán a kutya lóg.*
-Szia Karak, szöszkét merre hagytad?*Elkámpicsorodott fejjel néz jobbra majd balra, végül a kutyus kap simogatást, és a cetlit is észreveszi.*
-Pancsol…Mr. Tunyaság pancsol, akkor én is lemegyek…te dög, veled mit kezdjek?*Néz a lábán lógó kutyára. Szerinte előző életében vagy kismajom volt, vagy macska, mert hogy egy kutyától nem látott még ekkora ragaszkodást.*
-Oké… ha már itt vagy, vigyázol rá? Hamar feljövünk…. Egy …két óra, ne edd meg, szerintem azt hiszi a testőre vagy…aztán semmi rosszaság.*Megfogja a saját kutyáját, felemeli, és szembe néz vele.*
-Viselkedj, mert fél fogára sem vagy elég.*Karakot beengedi,a kutyát lerakja, rak enni, inni majd összecuccol az ajtót becsukja maga mögött, mert a kicsi szerinte hülye és elmászkálna, Karak meg, okos és úgyse megy el arra a pár órára…majd utána elmehet vadászgatni. Így sétál le az uszodába, rögtön átöltözés majd végül hangtalanul bele a vízbe. Ott marad a szélén majd egy mosoly.*
-Szöszke a kutyád szerintem szereti a kutyusom, kijöttek az apai …vagy anyai ösztönei tuti.*Vigyorodik el miközben csurom vizesen a partra kiül, és lóbálja a lábát.*
-Merjek én úszni? Múltkor is begörcsölt a lábam.*Megropogtatja a nyakát, kezét. Nem akarna megint megfulladni sem, veszekedni sem, és lábgörcsöt sem.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-10, 10:16 pm

*Ugyan neki se ártana, ha a fetrengésen kívül mást is csinálna, de az egyetlen, amire jelenleg képes volt rávenni magát az a zenehallgatás. Egyébként úgy általában nem ilyen lusta, de az utóbbi napokban folyton idegeskedett, ami némileg az erejét is kiszívta, tehát most csendre, nyugalomra és pihenésre vágyik. S úgy véli, hogy mindezt megkaphatja, ha egy kis időt az uszodában tölt. Félúton aztán Karak leszakad tőle és inkább új barátját látogatja meg, Brian pedig tájékoztatás céljából kis cetlit gyűr a nyakörve alá, majd már megy is, hogy csobbanhasson a medencébe. S éppen tökéletesen nyugodtan lebeg a hátán, mikor hallja a hangot. Mivel nem számított látogatóra, így kissé meglepődik, minek hatására elfelejt a víz tetején maradni és egyszerűen elmerül. Köhögve, prüszkölve jön fel néhány perccel később és szúrós pillantást küld a nyugalmát megzavaró felé.*
- Eiden? Sejthettem volna, bár eddig azt hittem csak Gabriel akar megölni.*úszik oda hozzá, majd köszönésképpen egy futó csókot lehel az ajkaira.*
- Szóval megtalált. Hát nem is tudom, lehet csak éhes, egyébként ha már ösztön, akkor apai.*kis gondolkozás, majd bólint. Karak fiú, ehhez kétség sem fér, nem akart nőstény kutyát teremteni.*
- Ennyi volt?*pislog, mikor látja, ahogy a srác kiül a partra. Ő pedig kikönyököl és onnan néz fel rá. A kérdésnél csak megvonja a vállát, jól emlékszik még a múltkori incidensre és nem szeretne ahhoz hasonló merülést és veszekedést, így nem ragaszkodik túlságosan az úszkáláshoz.*
- Hogy telt a napod?*kíváncsiskodik, miközben ő is kipattan a vízből és a fiú mellé ül.* - Ha úszni akarsz szólj és bemegyek veled, bár annyira nem támogatom.*megakadályozni nyilván nem fogja, ha Eiden mégis próbálkozni szeretne, de jobb, ha tudja, hogy nem örülne, ha megint csak be kéne ugrálnia utána.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-10, 10:28 pm

-Igen, Eiden. Nem, nem volt tervben a kinyírásod, és ne nézzél ilyen rondán rám. Gabriel nem jönne ide, rühelli a vizet. Annyira sem tud úszni mint ÉN.*Ami nagy szó, tekintve, hogy múltkor majdnem megfulladt, holott a terv szerint úszni tanult volna. A csókot viszonozza, majd egy mosolyt küld a fiú felé.*
-Most marhára megnyugtattál…apai, tehát fiú. Ne ijesztgess, rá bíztam Gabrielt, csak nem zabálja fel. Annyira édesek voltak tegnap.*Amikor futó pillantás után Eiden bekómált a szöszke karjai között.*
-Nem ennyi volt, csak ez olyan bemelegítés volt. A napom? Hát nagyon izgi tankönyveket bújtam, csillagegyüttállás és alkímia, és hasonlók. Olyan izgi volt, hogy a végére a kutyát bámultam mintha átformálni tudtam volna. Ja és varázsoltam..*Büszkén kidülleszti a mellét.*
-Lebegtettem…az részlet kérdés, hogy felrobbant a párna, de lebegett egy ideig…még jó, hogy nem a kutyával próbáltam ki.*Sóhaj. Hát előbb fel kell tornáznia a testét, majd a mágikus képességeit, és utána lehet testről szó. Jelenlegi tehetségével kukaccá válhat!*
-Félsz, hogy megfulladok….*Nem kérdés, rájött magától is. A víz veszélyes lehet, viszont gyógyító hatása van.*
-A te napod, hogy telt szöszke?*Figyelmesen hallgat, majd becsusszan a vízbe és megmozgatja a kezét, lábát.*
-Nyugi, part mentén maradok, de a kezem és a lábam sosem erősödik meg, ha nem csinálok semmit, ezt be kell ismerned. Meg azt mondtad mozogjam le a kaját…futni nem fogok, másra meg téged nehéz rávenni. Amúgy igen. A tegnapira…azt várom, hogy TE kezdeményezz, szöszke.*Vigyorodik el, majd lassan tempózva mellúszásban halad előre. Há! Igen, olvasott úszással kapcsolatos könyveket, elméletben remekül tud úszni.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime2012-04-10, 10:52 pm

- Nem nézek rondán, ilyen fejjel születtem! Valóban? Akkor szeretni fogom ezt a helyet. Egyébként meg ne bízd el magad, amit legutóbb műveltél az minden volt, csak úszás nem.*sóhajt, miután abbahagyja a köhögést, majd nem sokkal később már a fiú mellett áll, hogy egy apró csókkal köszöntse. Persze a mosolyt is viszonozza, a Karakos témára meg megforgatja a szemét.*
- Igen fiú. Ugyan már, tegnap a szájában vitte fel, ha akkor nem ette meg, akkor most se fogja.*ennél a pontnál jön rá, hogy elárulta, hogy a kutya famulusa fogai között lógott, na de most már mindegy, végül is semmi baja, így csak nem csapják le a fejét.*
- Bemelegítés, ez? Unalmasan hangzik.*mormogja kényelmesen elhelyezkedve a srác mellett. A varázstudás hallatán nem bírja ki, így felnevet és a fejét csóválva vigyorog a másikra.*
- Gyakorold még egy kicsit, mielőtt valami élővel próbálkoznál.*javasolja. Ő meglehetősen jó a varázslásban, így sose volt komoly problémája ezzel, bár azt azért aláírja, hogy a másiknak kissé bonyolultabb ez az egész, hiszen eddig nem rendelkezett pálcával. A megállapításra csak bólint, nincs hozzáfűznivalója, így is elég egyértelmű, hogy nem örülne neki, ha a másik megfulladna.*
- Tulajdonképpen nem csináltam semmi, lenyugodni próbáltam, feküdtem, Karakkal játszottam.*nem túl izgalmas vagy változatos, de kellett már egy ilyen semmittevős nap a sok izgalom, düh és egyéb után, amikből már-már túl sok volt az utóbbi napokban.*
- Jó, csak óvatosan. Pedig futni jó dolog és hasznos is. Szóval azt gondolod, hogy rád fogok mászni? Ne álmodozz.*húzza fel az orrát, ugyan nem mond tökéletesen igazat, hiszen már megfordult a fejében, hogy próbálkoznia kéne, de eddig még nem volt rá lehetősége. Ezután pedig egy darabig csak ül és elgondolkozva nézi a fiú úszótudását.*
- Nem is olyan rossz. Én is megyek néhány kört, addig ne fulladj meg.*szól oda neki, mielőtt eltűnne a víz alatt. Ott sokkal jobban szeret lenni, mert akárcsak Eident, őt is megnyugtatja, nem tudni miért, de így van. Jó negyedóráig kapálózik oda - vissza, de elég gyorsan megunja a dolgot, így beúszik a srác elé és kidugja a fejét.*
- Unatkozok. Játsszunk valamit!*pislog rá. Egész nap csinálta a semmit, így most rájött egy kis hiperaktivitás és némi gyerekesség is. Tehát most ott lebeg előtte és igyekszik nagyon kérlelőnek tűnni.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
19 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: