Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kacskaringós folyosók

Go down 
+65
Ruta E. Sigger
Rachel Williams
Chloe Walsh
Jackelyn McKinney
Thomas Gledhill
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Electra Richter
Luka Dubois
Alinox Ingren
Brian Valentine
Arwen Spot
Aristarkh Y. Zhukov
Victoire Aimée Toussaint
Gabriel Farell
Scott Reid
Axel Knoxville
Vixilien Sandanez
Lilith Corivan
Mordred Wasimir
Miroslav Volodya
Serafina Damiana
Zoey Fleming
Scott Renfield
Hecate Lunadea
Daemon Wexler
Richard Woolgar
Marcus Manet
Lilibeth Mabelle
Diana Gray
Marcus Mccannt
Cassidy Clayton
Audrey J. Sinclair
Ryan Bourton
Lisa Renfield
Wera A. Flinders
Lycoris Ozera
Nana Black
Sairus Macrain
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Leila Hunt
Sverkir Erik Bergstrom
Takoda Turner
Nil Moriarty
Troy Clayton
Dorian Deamer
Catherine Waters
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Gaius Lucullus
Ruby Rose Re
Nathaniel Cornwlade
Amethyste Evans
Merle Chevalier
Jasmine Miels
Jake F
Jane Swan
Noah Dannard
Mordana Liward
Josh Barker
Daphne Alucard
Mesélő
69 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Kacskaringós folyosók - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 1:45 am

*A mai este ismét sétálhatnékja van és amilyen szeleburdi, most se csak sétál, hanem futkos is a folyosókon, bár semmi konkrét célja nincs, egyszerűen csak vidám és jó kedvű, főleg, hogy a tegnapi napja olyan szépen alakult. Ma egy világoskék farmernadrág van rajta, felül pedig egy hófehér, rövid ujjú blúz, melynek felső pár gombja kivan gombolva és a nyakában lévő medál is tökéletesen látszik, amely most nem más, mint egy kis főnix, méghozzá ezüstből. Lábait hófehér sportcipő díszíti, szép tiszta is, látszik, hogy a lány se hanyagolja el a külsejét. Haja most kissé kócos és hullámokban terül szét vállain, kék szemei pedig csak úgy csillognak, ahogy a sötét, fáklyákkal teli folyosóra ér. Éppen fordul be az egyik sarkon, elég gyors tempóban, amikor egyszer csak... puff... ütközik valakivel. Kissé meg is inog, majd hírtelen kis hátsójára esik és úgy pislog felfelé, de még mielőtt meglátná, hogy ki is az, meg is szólal.*
- Upsz, bocsi. *csak ennyit mond, majd ahogy kék szemei meglátják az igen rideg külsővel megáldott férfit, kíváncsian végigmérik és hamarosan már fel is pattan és a másikra néz, arcán egy kedves mosollyal.*
- Üdv. Michelle Norton vagyok a Cruoris házból. Azt hiszem, hogy még nem találkoztunk. *fejét édesen oldalra dönti, szemei pedig kíváncsian csillognak továbbra is, hogy vajon kivel is futott össze ezen az éjszakán, de hogy valaki meglátja Michellet bizony észreveheti rajta, hogy nem fél se a sötétben, se pedig az ilyen külsejű alakoktól. Sirius is néhány ember szerint félelmetesen nézett ki, a lányka még is szerette, tehát ő számára a külső nem olyan fontos.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 2:00 am

*Úgy tűnik hogy kicsit tévedett amikor azt hitte hogy egyedül van, bizony ahogy a látszat is mutatja mások is járkállnak erre felé az éjszaka közepén.Amikor bele ütköznek, ő maga csak kicsit automatikusan meg áll de amikor látja hogy a leányzó esésre hajazó dőlésszögbe készül leülni a földre keze szinte pillanatok alatt a vállán van , ezzel meg akadályozva a balesetet, még ha az túl sok veszélyel nem is járt volna. Vöröslő szemeit lassan végig méri a leányzón, nem tudja hogy ki lehet, nem ismeri, mindenkiről információja pedig nincs*
-Azt hiszem a kisasszony sietett valamerre,*szólal meg hűvös hangon a leányzó felé egy fura, mosollyal az arcán. Nemsokára megtörténik a bemutatkozás is , amire a férfi csupán csak kimérten biccent a leányzó fele majd közelebb lép hozzá*
Gaius Lucullus. És még biztosra veszem hogy nem. Azt hiszem hogy arra emlékeznék*mondja egy félmosollyal bár ezzel csak azt értette hogy bizony jó az arcmemóriája, bár nem tudni a másik hogy értelmezi*
-Csupán pár napja érkeztem az iskolájukba, az Angol mágia ügyi minisztériumtól*kezd bele továbbra is hűvös ámde nem barátságtalan hangon*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Kacskaringós folyosók - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 2:07 am

*Bizony szépen bele is ütközik a másikba, majd már dől is hátra, hogy hátsója találkozzon a hideg padlóval, de ekkor érzi az oltalmazó kezeket, így amikor megtartják, egy lépést közelebb lép a másikhoz, hogy stabilan legyen, majd kissé elpirulva reagál.*
- Köszönöm. Már azt hittem, hogy megint a padlóm landolok. *pillant le mosolyogva, majd a bemutatkozás mellé természetesen jobb kacsóját is a férfi felé nyújtja, ahogy azt szokás, majd a megjegyzésre kissé oldalra pillant, el a férfi mögé, de úgy, hogy lásson.*
- Hát én nem nevezném annak, hogy siettem valahova. Bár lehet, hogy igaza van. Igazság szerint, én mindig sietek, de ne kérdezze, hogy miért, egyszerűen sok energiám van. *vigyorodik el, majd a név hallatán biccent is egy kicsit és ahogy meghallja, hogy a másik biztosan emlékezne rá, ismét megjelenik az a kedves, barátságos mosoly az arcán. A leányzó bizony tud naív is lenni, de hát ilyen emberek is vannak.*
- Angol mágiaügyi minisztérium? Hűűű, akkor hát üdvözlöm itt. *mondja továbbra is igen csak barátságosan a másikra pillantva, majd ismét a férfi mögé pillant.*
- Igazság szerint nagyon mehetnékem van. Nem tart velem, szeretek ismerkedni. *kérdi, de ő maga már a másik mellett terem és szépen fel is pillant rá. Kicsinyke a lányka, így eléggé fel kell néznie a vámpírra, de ez nem zavarja, továbbra is teljesen nyugodtan áll meg mellette és hogy ha Gaius vele tart, akkor bizony el is indulnak a folyosón.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 2:19 am

-Szerencsére nem így történt bár a sebessége igencsak gyors volt. És nincs mit*mondja egy félmosollyal, miközben a a másik arcára néz*
-Az meglátszik, csak vigyázzon, veszélyes ez a hely, ha valaki nem néz körül*apró félmosoly bizony a férfi nem retten meg az ilyesmitől, hiszen a hírek amik az iskoláról szóltak, a halál eset, mind arra enged következtetni hogy bizony veszélyes a hely. Nemsokára be is mutatkoznak és a leányzó szavaira csupán egy kissé ravasz félmosollyal bólint*
-Az bizony... Bár anglia messze van mégis a minisztériumnak erre akadt dolga. És köszönöm az üdvözletet*úgy tűnik hogy a férfi taktikát vállt, lehet hogy nyugisabban több dolgot megtudhat a dolgokról mint amúgy, nameg a leányzó egész kedves gyermeki teremtésnek tűnik, ez pedig utalhat naivitásra is amit lehet ki kéne használni. A Cronfield kölyök nem az, ezért is nehéz dió*
-Azt hiszem hogy a mai estém amúgy is hosszú lesz tehát rá érek*fordul meg és tart a leányzó mellett. Egy darabig csupán csak csendben sétáll, szemét néha néha a másikra emelve, majd megszólal*
-Az ismerkedés nem rossz, gondolom akkor már régóta van itt nemde?*először csak kisebb kérdések, persze közben ismerkedik is.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Kacskaringós folyosók - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 2:32 am

- Hááát, néha előfordul, de ez nem mindig rossz, nézzük például a kviddicset. Ott is szerencsére egész jó vagyok, bár most tél volt, így nem mentem ki megfagyni, na de majd tavasszal. *kék szemei ismét csak megcsillannak, majd a bemutatkozás után nem kap kézfogást, amit kissé furcsál, de nem teszi szóvá. *
- Veszélyes? Maximum ütközésre, amúgy pedig nem az. *vállat von lassan, hiszen vele aztán az ég világon semmi veszélyes se történt, de nem fog a témán lovagolni, inkább megtudja, hogy a férfi a minisztérium embere.*
- Értem én. Nem kérdezősködöm, az Ön dolga... viszont cserébe, kérnék valamit. *kissé ravaszabb mosoly jelenik meg az arcán, majd lassan közelebb lép a férfihez és ujjával megböki annak mellkasát, a szíve tájékán.
- Tegezzen. *vigyorodik el, majd már arrébb is szökken és hamarosan meg is beszélik, hogy akkor sétálnak, méghozzá édes kettesben. Ahogy indulnak, néha-néha ő maga is felpillant a másikra, de azért szemei másfelé is tekingetnek, ahogy az tőle megszokott.*
- Bizony, régóta. Decemberben érkeztem és hát, imádom ezt a helyet, ennél jobb suli nincs is a világon. *mondja egy széles mosollyal és bár ő egy kicsit se érzi magát fekete mágusnak és ezért is volt úgy, hogy nem való ide, most már teljesen beilleszkedett és nem is lett kinézve aranyos mivolta miatt.*
- Önnek hogy tetszik a hely? *kérdez ő is egy kicsit, hiszen ha beszélgetnek, akkor bizony az két irányú.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 2:46 am

*A szavakra kicsit felnevet miközben a kissé túl naív leányzóra néz, úgy tűnik hogy egész jó beszélgető partner lesz hogy később meg mit fog még megtudni majd megtudják*
-Bizonyára tehetséges lehet. Ilyen hiperaktivitással nem is csodálkoznák *mondja csendes kissé hűvös de mégis egyben lágy hangon, a kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét*
-Bizonyára az, különben nem minket küldtek volna ide... Gondolom maga is tudja hogy mik történnek itt manapság*mondja társalgó hangnemben a leányzónak, most egyáltalán nem kemény inkább lágy a hangja*
-Ó.. érdekes, kevés fiatal van aki nem kíváncsi hogy mit keres a minisztérium ilyen messze angliától.*mondja majd fejét oldalra döntve várja a kérést. Amikor meghallja kicsit mosolyra húzza a száját*
-Ha így kívánod, de akkor nyugodtan tegezhetsz te is. Nem szertném túl öregnek érezni magam*mondja kicsit lecsukott szemmel, az más hogy igazából nagyon öreg de erről a másiknak nem kell tudni. Nemsokára megindulnak a folyosón és bizony a beszélgetés folytatódik*
-Nocsak... úgy tűnik valaki rajong a helyért. KEvés ilyen ifjú tanítvány van aki szeretné magába szívni a tudást, még az iskola különös környezete ellenére is*mosolyodik el, majd a kérdésre csak kicsit elgondolkozik*
-Tudod megfogott. VAn benne valami titokzatos.. Viszont most munka viszonyban vagyok itt, a társaimmal egy igencsak különös, és egyben némely embernek fájó ügyön nyomozunk...*néz a leányzó fele, kíváncsi rá hogy felhúzta e a kíváncsiságát*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Kacskaringós folyosók - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-11, 3:07 am

*Ahogy meghallja a nevetést, ő maga is elmosolyodik, majd pislog párat, úgy figyeli tovább Gaiust.*
- Hááát, néha azért ügyetlen is tudok lenni, de ezt ne mondja ám el senkinek. *pillant körbe a folyosón, mint ha bármelyik sarokból pont őket néznék ki, hogy miről is beszélgetnek, majd amikor az iskola biztonsága kerül szóba és a vámpír elmondja a véleményét, a lányka kissé meglepődik.*
- Nem igazán. Mire gondol? Én általában csak mászkálok, ismerkedek és tanulok, szóval nem tudom, hogy mik történnek. Felvilágosítana? *kérdi most már kissé kíváncsibb hanggal, majd ez után rá is tér a tegezésre.*
- Én is? Hát jó. *mosolyodik el, bár kissé furcsának találja, hogy egy minisztériumi ember megengedi neki, hogy tegezze, de ez egy jó pont Gaiusnál.*
- Úgy hallom, hogy nagyon el akarod mesélni, hogy mit is keresel itt, szóval csak hajrá, csupa fül vagyok. *mosolyodik el ismét, majd kissé meglepődik azon, hogy néhány embernek fájó ügyön dolgoznak.*
- És miért fáj egyes embereknek? Úgy vettem észre, hogy hiányolod belőlem a kíváncsiságot, tehát akkor most kíváncsiskodom. *bólogat is hozzá hevesen, majd már fordulnak is egyet jobbra és ott haladnak tovább.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-12, 3:50 pm

\\Olvad\\
-A számon Cipzár lesz*dönti oldalra egy fura mosollyal a fejét, bizony a férfi némely embernél kemény némelynél pedig kedves, és hogy hogy tudja ezt csinálni ilyen jól? Az idő sokmindenre megtanította így erre is*
-Hát elég sok minden, bár itt az iskolába csak egy dolog , ami felkelltette a kíváncsiságunkat, és ide küldött engem pár társammal hogy segítsünk*a férfi hangja nyugodt, és néha néha Michelle felé veszi a pillantását. Közben megtörténik a kölcsönös tegezés is*
-Ó nem igazán, elvégre nem akarjuk hogy a diákok sokmindent megtudjanak, de gondoltam ha itt tanulsz nem kerülte el a figyelmedet*mondja kicsit komolyabban a másikra nézve, majd lassan felsóhajt*
-Ronda dolog történt, gondolom akivel megesett bizonyára volt családja, és biztosan fáj nekik. Egy diák pár hónapja itt vesztette az életét, mérgezés....*mondja egy kicsit csendesebben majd egy pillanatra megáll és komolyan, de egyben lágyan is néz a másikra*
-Azért vagyunk itt hogy segítsünk, és kinyomozzuk az ügyet. A minisztérium mindig is jó kapcsolattal volt az iskolájukkal, mégha.... *mosolyodik el*-Kicsit sötétebb dolgokat is tanulnak itt *fejezi be*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Kacskaringós folyosók - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-12, 3:57 pm

- Okés. *mosolyodik el a cipzáros megjegyzésen és kissé furcsálja is, hogy ennyire jól kijön ezzel az ismeretlen férfivel, de addig jó. Közben pedig kissé kívácsiskodik, hogy mi történhetett, amiért idejöttek ezek az emberek a minisztériumból és hamarosan ki is derül a számára. Ahogy Sirius nevét meghallja, hírtelen áll meg, fejét kissé lehajtja és mint ha a vidám arc kissé elsápadna és most már nyoma sincs rajta mosolynak.*
- Sirius... *mondja halkan, majd lassan felpillant a férfire és szemei már tényleg nem ragyognak úgy, ahogy eddig, hanem nagyon is szomorkásan.*
- Én szívesen segítenék, mivel mindennél jobban érdekel, hogy miért halt meg pont Ő és úgy visszahoznám, de sajnos nem tudok semmit se tenni, nem voltam ott és én is csak azt tudom, amit Ön, hogy mérgezés által vesztette el életét. *kissé nehéz mindezt kimondania, de most már nem fog sírni, igyekszik túltenni magát a dolgokon és ezért is jött most össze Joshal, aki talán segít majd benne. Troyal is próbálta, de ők inkább csak jó barátok maradnak és hogy mi lesz most ezzel a másik sentinel sráccal, az majd még elválik.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-12, 4:08 pm

*A férfi csak csendben halad tovább, de végül a leányzó rákérdez hogy mi után is nyomoznak. A férfi amikor a lány kimondja a srác nevét csak komolyan bólint, miközben ő maga megáll és a másikra néz*
-Tehát mégis csak ismered*mondja hallkan, látja a másikon hogy szomorú, és bizony a leányzó most egy megértő és együtt érző arcot lát vissza. A következőkre csak komolyan bólint*
-Gondolom nem verték nagydobra a dolgot. Sajnos vannak páran akik nem szeretnék hogy segítsünk... Pedig gondolom te is és a fiú hozzá tartozói is szeretnék megtudni hogy hallt meg.*mondja még továbbra is csendes és komoly hangon. MAjd egy pillanatig csendben marad, végül közelebb lép a másikhoz és lassan a vállaira teszi hűvös kezeit *
-Talán mégis csak tudnál segíteni*szólal meg egy apró félmosollyal, bizony a férfi agya furt és nem szégyelli kihasználni a másik gyenge állapotát*
-Gondolom sok ismerősöd van, akik lehet többet tudnak.. ők sajnos felénk nem olyan közlékenyek.Viszont talán egy diáktársuknak könnyebben elmondanák. Meg tudnád kérdezni, pár ismerősödet?*kérdezi egy félmosollyal majd még gyorsan hozzá is teszi*
-Viszont nem kell tudniuk hogy mi kérdezzük....*mondja hozzá komoly hangon, bizony a másik szemeibe nézve*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Kacskaringós folyosók - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-12, 4:16 pm

- Ismerem, de nem tudtam, hogy erre gondolsz. *nyel egy nagyot, bizony tényleg fogalma se volt arról, hogy a férfi a pár hónapja törtét halálesetre gondolt.*
- Én tudom, hogy halt meg. Mérgezés volt, ez teljesen biztos. *bólint is hozzá, majd amikor a férfi közelebb lép és kezeit a lányka vállára teszi, halványan elmosolyodik, majd belenéz abba a különös szempárba.*
- Nem akarok ismét azzal foglalkozni. Nehéz volt túltennem magam, nem akarom újból. *meg is rázza kis fejecskéjét, minek köszönhetően a fekete tincsek ide-oda szállingóznak, majd végül a kék szempár ismét megtalálja a másik szemeit.*
- Tudom, láttam, hogy mérgezés végzett vele. Sirius halála után még beszélt velem és a testén is látszott a méreg. Ő maga mondta, hogy mérgezés volt. Többet sajnos nem tudok segíteni, a szelleme mondta ezt, de már régóta nem látom, de nem is szeretném most ismét, akkor minden nehezebb lenne. *gondol itt Joshra, hiszen ha ismét találkozna Siriussal, talán megrendülne ez a kapcsolat, ami eddig egész jól indul. Vissza is gondol a filmezésre és a beszélgetésre, de nem hagyja ezt túl sokáig meg magának, mert ez után ismét a másikra néz, egy lépést hátrálva, ezzel késztetve a másikat, hogy engedje el.*
- Én azt hiszem, hogy most inkább megyek. *bizony látszik rajta, hogy ismét közel áll a kiboruláshoz, így meg is törli a szemét, amiből egy könnycsepp indul meg, majd lassan megfordul. *
- Viszlát. *mondja kissé szipogva és mást nem képes most kinyőgni. Bizony el is indul a folyosón, egyenesen a szobája felé, de gondolatai Siriuson járnak továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-12, 4:25 pm

-A férfi csak bólint a szavakra, azt tudja hogy mérgezés volt, kicsit türelmetlen is belül de próbálja nem kimutatni a dolgot. Amikor viszont a szellemre kerül a sor kicsit elmosolyodik*
-Nem is kértem hogy vele beszélj.... elég ha véletlenül meghallasz egysmást az iskolába, akkor keress fel, álltalában itt leszek. Biztosan nehéz lehet. De szerintem sokan vannak úgy hogy szeretnék megtudni az igazságot*hangja bizony komoly, és eléggé rámenős is ha ilyen dolgokról van szó, az érzelmeket is kihasználva. Aztán a leányzó búcsúzni készül és a férfi is biccent felé*
-Menny csak, de ha valamit véletlenül hallasz.... *bizony nem fejezi be mondandót, a leányzó úgy is tudja mire gondolhatott*
-Akkor további szép estét*köszön el a lánytól egy darabig nézi ameddig el nem tűnik, majd mosolyra húzódik a szája. Ennél a leányzónál több esélye lesz csupán többször kell vele össze futni, és talán még gyümölcsöző is lesz. Nemsokára ő maga is sarkon fordul és elviharzik*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 3:48 pm

A Cruoris leányzó lassan lépked a kacskaringós folyosón, az uszodából tart szobája felé, ez látszik is rajta, haját éppen hogy áttörölte a törölközőjével mi most teste köré van csavarva, bőrén még jól látszódnak a vízcseppek. Úszkáláshoz volt kedve, így eleget is tett eme vágyának, röpke másfél órát áztatta magát a klóros vízben, mitől bőrén piros foltok keletkeztek, nem bírja igazán a vegyszeres dolgokat. De ez sem tartotta vissza attól hogy megmozgassa az elmúlt napokban kissé elgémberedett tagjait, neki is kell néha némi mozgás. Papucsa cuppog a köves folyosón, a sejtelmes fényviszonyok sem serkentik a gyorsított tempóra, a kutya sem jár erre e kora délután órákban, mindenki sziesztázik a szobájában vagy készül a szakkörre, így nem zavartatja magát hiányos öltözékében.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kacskaringós folyosók - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 3:56 pm

*Ő maga nem pont az uszodából jött hanem kicsit máshonnan, de úgy tűnik hogy mégis csak egy utat járnak a másik lánnyal, akit nemsokára észre is vesz. Valamennyire már ismeri Jasmine-t így lassan mellé is szegődik, elvégre mögüle érkezik.*
-Szia*köszön rá egy félmosollyal miközben felveszi a másik tempóját. Úgy tűnik hogy a lány az uszodában volt ezt le se tagadhatja, legalábbis a srác észre vételei szerint*
-Úszni voltál?*apró kérdés miközben lassan úgy tűnik mindketten folytatják az útjukat előre, a srácban azért még mindig él a múltkori eset a bállal kapcsolatosan bár nem látszik rajta hogy megviselte volna .Csupán csak elgondolkoztatja kicsit, mi is történt*
-Bocsi hogy múltkor hamar elléptem, de gondoltam szólni kell valakinek a történtekről... amúgy hogy vagy?*kérdezi egy félmosollyal, bár az túlzás hogy a történtekről beszélt inkább csak bejelentette hogy van egy halottjuk de ez most részletkérdés*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 4:09 pm

* Magányos sétája nem tart sokáig, az egyik pillanatban még egyedül cuppog a folyosón a másikban pedig Varg érkezik meg mellé, szinte a semmiből, mitől majd frászt kapott, ez az arcán látszik is, szíve hevesebben ver de a jól megszokott sikoly elmaradt.*
- Hű de hangtalanul jársz...* tekint fel a fiúra elkerekedett szemekkel, majd mosolyogva hozzá teszi.*
- Am szia! Mondanám hogy rég láttalak de ez nem lenne igaz.* nem is olyan rég órán találkoztak.*
- Igen, gondoltam megmozgatom magam szakkör előtt. Te is jössz? * kérdezi kíváncsiskodó hangnemben, miközben haladnak tovább a végtelennek tűnő folyosón. Aztán felmerül a bállal kapcsolatos mondat, a hideg is kirázza a hallottakra, ahogy felrémlik előtte a fiú teste.*
- Mindenki úgy elszaladt...én biztos nem örülnék neki ha így otthagynának. De nem vagyunk egyformák. Am hamar megérkezett a magiszter úr így nem volt hiába való a sietség.* pillant fel rá halovány mosollyal majd a maga előtti padlózatot fürkészi menet közben.*
- De még az a szerencse hogy megmentették...igaz az akkor és ott történtek eléggé megviseltek. Én ilyet még sosem láttam.*magyarázza a fiúnak a hárpiákról nem is beszélve.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kacskaringós folyosók - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 4:18 pm

*A srác kicsit elmosolyodik, úgy tűnik ráhozta a szívbajt a másikra kicsit pedig nem volt szándékában. A srác kicsit kérdőn néz a lányra*
-Meg ijesztettelek? Amúgy nem akartam ilyen halkan jönni de ehhez szoktam hozzá*teszi hozzá egy félmosollyal, majd lassan tovább is indulnak, ha minden jól megy persze*
-Hát kb egy hete*mondja bólogatva, úgy emlékszik hogy a bálon találkoztak utoljára, amikor az a fura eset történt, és nemsokára erre fele is terelődik a téma*
-Hát úgy néz ki lassan ideje lenne nekem is egy kis gyakorlásnak. Kimentem a gyakorlatból, meglátjuk hogy mennyire megy még. Na meg érdekel is a párbajszakkör, szóval ott leszek*mondja bólogatva egy félmosollyal, majd kicsit elkomolyodik amikor a témához érnek*
-Igazából egy halottnak mindegy hogy hol van, szerintem ő is így volt vele, meg amúgy se akartam mozgatni, ki tudja hogy mennyit ártottunk volna, még ha meg is hallt*mondja kicsit vállrántva miközben pillantása hol a falakon , hol a lányon van*
-Hát igen, és hidd el még én se nagyon, főleg hogy az iskola falain belül kezdődött. Van egy olyan érzésem hogy kezd a suli egyre veszélyesebb lenni, főleg hogy úgy hullunk mint a Pernye*mondja kicsit elhúzva a száját, persze nyugodt tempóban sétáll tovább*
-Amúgy elhiszem hogy meg viselt, de jobb ha nem sokat gondolkozol a dolgokon. A túl sok agyalás néha csak rosszabbat tesz. Én is próbálok nem gondolni rá. Amúgy azóta a sebeid jobban vannak?*kérdezi elvégre azért kapott ő is a hárpiák álldásából*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 4:36 pm

- Csak egy kicsit.* füllent majd egy vigyor után legyint egyet.* Na jól van eléggé berezeltem. Csak a papucsom hangját hallottam.* tekint le rá, nedvesen bújt bele, így hangot hallatt minden lépésnél, majd megszárad. A következőkre kicsit lassít, majd felvont szemöldökkel feltekint a fiúra.*
- Mond csak hol jártál te rúna órán? Én nagyon is láttalak hogy ott vagy. Mivel csak ketten voltunk.* nevet fel jókedvűen, nehéz lett volna nem észrevenni a srácot. Haladnak tovább a folyosón kellemes tempóban mi lehet kicsit lassú Vargnak de nem tette szóvá.*
- Na ennek örülök. Én is kíváncsi vagyok milyen lesz a gyakorlással meg nem állok másként. Sosem elég belőle.* teszi hozzá jókedvűen, bizony biztosan nem alapvarázslatokról lesz szó, hanem sokkal érdekesebb dolgokról s ezt nem hagyná ki a lány. Hallgatva a fiút a báli dolgokról elcsendesedik, neki megvolt a maga véleménye a dologról.*
- Lehet hogy igazad van, de akkor sem szeretném ha szétcincált testemen legeltetnék a kíváncsiskodók szemüket. Főleg hogy a fiú jól van, így elegen tudjuk hogy néz ki a srác belülről.* mondja komolykásan mi nem illik hozzá, de a téma kihozza belőle.* A veszélyt illetően bólint.*
- Elég furi dolgok történnek itt...amióta mondtad hogy jobb nyitott szemmel járni nyitva is tartom. S bíz vesz észre ezt azt az ember. Szeszélyes erőd...visszajáró magiszter ki egy diák szívét követeli...mégis mire kelhetett neki?* pillant fel a srácra neki lövése sincsen, de hát Var talán tud róla ezt azt.*
- Próbálok nem gondolni rá, mostanra elég sokszor bejön, de néha akaratlanul is a gondolataimba kúszik.* sóhajtja, az idegeit eleinte úgy érezte szétcincálják a történtek, de mára úgy hiszi jobban van.*
- Jahm igen, nos eléggé fájtak és a gyógyszer sem segített, elmentem a gyógyítóhoz Ly unszolására. Piszkosul jól tettem, mert nagyon csúnyák voltak másnapra.* és szó mi szó eléggé fájtak is, ezért hálás is a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kacskaringós folyosók - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 5:07 pm

-Akkor ezesetben bocsi*mondja egy félmosollyal, mindegy fő hogy nem ájult be a másik az ilyedtségtől, így lassan folytatódik is a beszéd tárgya*
-Hát nem tudom... azt hiszem hogy kicsit fáradt voltam, aztán nem tudtam annyira oda figyelni, mondjuk fura is hogy csak ketten voltunk*mondja kicsit komolyabb hangon, minden esetre azért érdekeset tanultak*
-Hát nem, de lehet hogy lesznek sérülések, elvégre mégis csak párbaj de max tanulunk belőle, meg lesz tanári felügyelet is legalábbis úgy tudom a te magisztered tartja ebben a hónapban*mondja komoly hangon, majd áttérnek a múltban történt dolgokra*
-Igazából erre kár gondolni, tudod nekem megvan az az elképzelésem hogy kihunyunk mint gyertya láng a szélben, amikor meghalunk... vagy egy jobb helyre kerülünk, persze nem menyországra vagy pokolra gondolok*mondja kicsit komoly hangon, igazából nem tudja elmagyarázni, ő amolyan Thartaros féle helyre gondolt*
-Bizonyára elég fura...*mondja komoly hangon , majd kicsit felsóhajt*-Az igazat megvallva nem tudom, de szerintem semmi jóra, kíváncsi vagyok mikor fog folytatódni a történet... mert még nincs vége *mondja kicsit komorabban. Ebben biztos, túl könnyű lenne ha ennyivel megússzák, a másik biztosan céllal tette amit tett*
-A halállal mindenki így van, legalábbis szerintem, én is mindig vissza emlékeszek arra amikor meghalt egy olyan ember akit nagyon szerettem, néha szomorú*mondja csendesebben majd a többire bólint*
-Jobban is tetted, ezek a sebek a végén még el mérgesedhetnek aztán lehet akkor nagyobb bajba is kerülhettél volna*mosolyodik el*
-DE minden esetre jobb hogy így történt
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 5:32 pm

- Semmi baj. Csak az utóbbi időben lettem kicsit ijedős.* feleli vállát megvonva, nem halt bele a dologba, így nem történt semmi baj. Arra hogy hol is volt legutóbb lélekben a fiú megkapja a választ, előfordul az ilyesmi, főleg most hogy elég sok minden nyomja vállukat.*
- Igen, én is nagyot néztem mikor bementem a terembe és a magiszter asszony már bent volt, de a diákoknak csak hűlt helye.* minden esetre ők megkapták aznap a maguk kis adagját.*
- Érdekes bizony...csak számomra kicsit magas. Nem hiszem hogy jeleskedni fogok rúnából.* megvonja vállát, ezzel tisztában van maga is, de nem lehet mindenből jeleskedni.*
- Gondolom akkor az árnyak kapják a főszerepet. Biztosan kemény lesz, főleg egymás ellen. Húúú.* izgalmas, a lánynak mindenképp, ami a sérüléseket illeti tuti nem ússza meg, hisz nálánál sokkal erősebb ellenfelet is kaphat. Főleg ha addig összeszedi magát, biztosan nem aratna sikert a magiszterénél ha törülközőben s bikiniben jelenne meg a plussz órán. Mindenkinek megvan a maga véleménye a témát illetően, ő kissé lelkisebb mint a srác, de ez van.*
- Mindannyian másként vélekedünk dolgokról. Ha nem így lenne uncsi lenne. De úgy vélem a halottaknak is kijár a tisztelet.* köti az ebet a karóhoz, ő már csak ilyen.*
- Ott voltál amikor egyszer meghalt egy szeretted? * kérdezi halkan, Varg szavaiból így vette ki.*
- Persze ha nem akarsz róla beszélni megértem...* teszi hozzá szinte azonnal, nem mindenki szeret ilyen dolgokról beszélni, a halál maga egyébként is szomorú dolog, akárkivel is történik.*
- Igen, jó hogy elmentem. Amit az oldalamra kaptam úgy tűnt elfertőződött.* húzza el a száját, bizony maga nem vette észre csak mikor lekerült róla a felső.*
- És amúgy hogy alakulnak dolgaid? Beilleszkedtél? Jártál már otthon mióta eljöttél? * érdeklődik kedvesen miközben töretlenül haladnak a kacskaringós folyosón.
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kacskaringós folyosók - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 5:52 pm

-Kicsit én is bár már kezdek hozzá szokni a meglepetésekhez, mondjuk ez kellemes volt ellentétbe a legtöbbel*mondja egy félmosollyal, majd a következőre kicsit felnevet*
-Nyugi én se érzem magamat annyira otthon a rúnasorok rejtelmeibe, de csak sikerülni fog, a magiszter egész jól oktatja*mondja bólogatva, eddig úgy néz ki érti de persze azért van ami nem tiszta neki még most se*
-Nem tudom, igazából szerintem mindenki azzal fog küzdeni amiben a legjobb, majd meglátjuk mihez fogunk kezdeni, de én nem féltem azért magam*mosolyodik el kicsit, elvégre már várja a szakkört*
-Ki nem is mondtam hogy nem... de az hogy egy" baleset " utána a padlón vagy egy széken van kiterítve nem sokat javít a dolgokon, amúgy a temetés misztériumát én is tiszteletben tartom*mondja komoly hangon. A kérdésre kicsit elkomolyodik*
-Mellettem hallt meg...*mondja egy kicsit csendesebben, miközben a szeme kicsit távolabbra néz a folyosón , majd ismét a lány fele*
-Vérbetegség, de tudtuk hogy mi lesz... az ember azt hiszi hogy ha tudja mikor fog meghallni felkészülhet rá... de ez nem igaz*mondja lassan megcsóválva a fejét, bizony mindig fáj az embernek ha valaki elhagyja*
-Akkor szerencséd volt*mondja most már kicsit derűsebb hangon, majd a kérdésre oldalra dönti a fejét*
-Hát , azt hiszem egész jól, bár annyira nem vagyok jó barátságba sok emberrel, de azt hiszem egy darabig jó lesz ez az állapot, haza még nem hiszem hogy mostanában fogok menni. És te? Jártál azóta otthon?*kérdezi ha már a hazáról kerül szó*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 6:09 pm

* Mosolyogva figyeli hogy milyen jóízűen nevet a rúnamágiáról hangzó tudományát illetően, szerencsére vagy sem a fiú sincs teljesen otthon benne.*
- Igen azzal nincs is gond. Nagyon jól elmagyarázza, csak a befogadó képességemmel lehet gond e területen. De van rá még jó pár hónapunk míg eljön a vizsga. Valahogy csak összehozzuk.* már akaratlanul is többesszámba beszél, sebaj, ő tudja hogy nem csak neki van vele problémája hanem például szobatársának is. Nem erre számított szakkör ügyben ez látszik is arcán.*
- Szóval mindenki azt használja amit a legjobban tud? Azt hittem egy témában különböző módszerekkel...vagy nem is tudom mit hittem.* feleli a mezítelen lábát tanulmányozva, majd felpillant rá.*
- Egy két óra múlva úgy is kiderül. * közelednek már a kezdethez, bár fogalma sincs hány óra. Amint meghallja hogy a fiú mellett halt meg szerette karjára teszi gyengéden kezét, nem túl sokáig hogy a srácot ne zavarja csak éppen addig míg szavai elhangzanak.*
- Sajnálom...nem lehetett könnyű végignézni. Közel állt hozzád? * hülye kérdés, bizonyára ha megviselte a fiút, elveszi a kezét s javítja magát.*
- Úgy értem családtag? *közelednek közben a lépcsőhöz, nem vesztek el a folyosók kanyarulataiban.*
- Ha sok lenne nem is lenne igazi barátság. * lágy mosollyal ejti ki, persze van aki ezreket gyűjt maga köré, van aki csak egy kettőt. A kérdésre elhúzza a száját s megrázza nedves tincseit.*
- Nem, és nem is hiszem hogy fogok egyhamar. Ha mégis csak anyám miatt majd, de amíg nem tudok semmit tenni nincs ott keresni valóm.* hangzik komolyságot sugárzó arcáról, bíz apjára eme leányzó nem kíváncsi. Mivel a lépcsők egyre csak közelebb s közelebb érnek s öltözéke hiányos a szobájába kéne vennie az irányt.*
- Ráérsz még vagy van még elintézni valód a szakkör előtt? Fel kéne öltöznöm legalább, így mégsem csatázhatok...élből hátrányban lennék.* mosolyodik el, kicsit béna volt az invitálás, de hát nem jártas ebben.*
- Feljössz?
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kacskaringós folyosók - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 6:22 pm

-Szerintem is, amúgy velem is inkább ez a probléma de most már azt hiszem menni fog, kezdek bele jönni a dolgokba*mondja kicsit komolyabb hangon, ő nem fél a vizsgáktól, majd kiderül hogy jön össze. A következőre kicsit megcsóválja a fejét*
-Igazából nem tudom hogy miből fog állni a szakkör lehet így lesz lehet hogy nem, de majd meg látjuk hogy fog össze jönni*mondja, kicsit elgondolkozva. Ő sem tudja még hogy hogy fog kinézni ez a szakkör ezért is kíváncsi rá nagyon. Az órára csak bólint. Majd a következőre kicsit elmosolyodik, de nem tolja el a másikat, kicsit megcsóválja a fejét*
-Nem kell sajnálni, azt hiszem hogy már túl tettem magam rajta, nameg ő is mindig azt mondta hogy csak mosolyogjak és egy idő múlva megint minden jó lesz. *mondja kicsit csendesebben a kérdésre csak egy pillanat múlva válaszol*
-szerettem*csak ennyit mond, talán kicsit csendesebben is. Igen bizony az első lány volt akit igazán szeretett és még szeret is*
-Hát nem... lehet ez a sors fintora*mondja bár nem hisz a sorsban, de valamikor ezt a szót használja a fiú is*
-Hát minden esetre néha jó haza nézni, nekem is kéne.... *mosolyodik el a kérdésre kicsit elgondolkozik*
-HÁt azt hiszem én is elindulok a saját klubbhelyiségem felé, a szobámba, kéne még pár cucc mielőtt neki kezdek a dolgoknak*mondja egy félmosollyal*
-HÁt teljesen nem tudok felmenni, tudod más házba tartozunk de egy darabig mehetünk együtt akár*mondja egy félmosollyal, ha a másiknak van kedve akár el is indulhatnak*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 6:41 pm

- Hát ha ilyen érdekes dolgok történnek körülöttünk nehéz is koncentrálni. Beférkőzik a gondolatainkba és hiába akarunk a dolgunkra figyelni kevésbé megy.* legalább is a lány figyelmét könnyen el lehet terelni hol mi szívkiszakítós dolgokkal, jó tanuló volt eddig, de most hogy új dolgok is képbe kerülnek már neki is megnehezültek a dolgai. A szakkörös feltételezésre bólint, ragozhatnák sokáig, hisz megannyi lehetőség merül ki e témába, csak nincs értelme, úgyis kiderül nemsokára.*
- Várom én is.* teszi azért még hozzá, majd keze a fiú vállára kerül egy pillanat erejéig majd le is csúszik s újabb kérdéssel ostromolja a fiút mire sejtelmes választ kap.*
- Értem...végül is ha már szerettük mindegy ki az így is úgy is nehéz.* de azért van némi kapisgálni valója, de nem ragozza tovább a témát, látja hogy a fiú csendesebbé és zárkózottabbá válik. Elhúzza a száját, ha a fiú tudná mi várna rá otthon, nem biztos hogy jó ötlet lenne a hazalátogatás...egy üres lakásba.*
- Hát ha majd kedvet kapsz akkor szívesen elkísérlek. Norvégiában úgysem jártam még, nem mintha máshol igen de...de csak ha gondolod.* pillant rá, nem akar ő erőszakos lenni csak egy ajánlat volt. Az elhangzottakon felvonja szemöldökét.*
- Hm nem is tudtam...de ha mondjuk én viszlek be vagy te a tiedbe akkor sem lehet? * nevet fel mondata végén, igen érdekes megfogalmazás, de hát másképp nem ment eme megfogalmazás.*
- Hát jó akkor mindenki a maga reszortja felé. Menjünk is.* vacogni nem vacog, de kezd lehűlni a levegő, el is indulnak a fokokon felfelé.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kacskaringós folyosók - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 6:54 pm

-Ahogy mondod*mosolyodik el bizony neki is nehéz más dolgokkal foglalkozni úgy hogy ne gondolna ezekre, viszont megpróbálkozik vele*
-Igen azt hiszem ez mindenképpen nehéz, de az idő gyógyít mindent, legalábbis ezt mondják*mondja kicsit komolyabb hangon, nem könnyű téma nade sajnos ez van. A következőre viszont kicsit felnevet*
-Nem gondolod hogy Barcelona után cseppet hideg lesz neked? Ám ha van kedved miért ne*mondja egy félmosollyal, szeret dicsekedni vele honnan jött valahogy büszke arra hogy norvég. Imádja azt a tájat. A következőre kicsit elmosolyodik és megrázza a fejét*
-Sajnos a házak más más tanulói nem mehetnek be a másik ház klubbhelyiségébe így a szobákba se. DE majd max sztrájkolunk*rántja meg mosolyogva a vállát majd bólintva elindul. Ha elérik a saját szárnyaikat pedig a fiú elbúcsúzik a leányzótól*
-Akkor majd szakkörön találkozunk*mondja és ha minden jól megy el is indul a szobája felé*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime2010-03-13, 7:18 pm

- Úgy tűnik sok dolgunkra igaz ez hogy az idő mindent megold mindent.* mosolyodik el lágyan, tanulás, nehezen feldolgozható esetek és még sok minden más. A kérdésnél mosolygósan elhúzza a száját.*
- Nah igen, meggondolandó mert utálom a hideget. De ahhoz hogy az ember eljusson egyes helyekre meg kell küzdenie aggályaival. Majd előre felkészülök.* mi mást tehetne, az északibb térségekben is akad bőven látni való, hát majd overálba megy vagy bundába, minden esetre szívesen menne. A válasz kissé lelombozza, azt hitte ha beviszik egymást úgy más a helyzet.*
- Szólj mikor kezdjük! * kacsint a fiúra, gondolatai egy pillanat erejéig a kapcsolatokra terelődnek, nem biztos hogy mindenki a saját házából választ párt, ha egyáltalán választ, így azok este sokkal nehezebb lehet. Végül megvonja vállát, őt eme dolog nem terheli.*
- Há minden esetre szerintem gázos ez így de, a magasságosak tudják.* feleli megindulva felfelé a lépcsőn, majd elválnak mikor útjuk ketté ágazik.*
- Mindenképpen. Addig is szia! * köszön el s indul el a Déli toronyban búvó szobácskája felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kacskaringós folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kacskaringós folyosók
Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: