Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kacskaringós folyosók

Go down 
+65
Ruta E. Sigger
Rachel Williams
Chloe Walsh
Jackelyn McKinney
Thomas Gledhill
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Electra Richter
Luka Dubois
Alinox Ingren
Brian Valentine
Arwen Spot
Aristarkh Y. Zhukov
Victoire Aimée Toussaint
Gabriel Farell
Scott Reid
Axel Knoxville
Vixilien Sandanez
Lilith Corivan
Mordred Wasimir
Miroslav Volodya
Serafina Damiana
Zoey Fleming
Scott Renfield
Hecate Lunadea
Daemon Wexler
Richard Woolgar
Marcus Manet
Lilibeth Mabelle
Diana Gray
Marcus Mccannt
Cassidy Clayton
Audrey J. Sinclair
Ryan Bourton
Lisa Renfield
Wera A. Flinders
Lycoris Ozera
Nana Black
Sairus Macrain
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Leila Hunt
Sverkir Erik Bergstrom
Takoda Turner
Nil Moriarty
Troy Clayton
Dorian Deamer
Catherine Waters
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Gaius Lucullus
Ruby Rose Re
Nathaniel Cornwlade
Amethyste Evans
Merle Chevalier
Jasmine Miels
Jake F
Jane Swan
Noah Dannard
Mordana Liward
Josh Barker
Daphne Alucard
Mesélő
69 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Kacskaringós folyosók - Page 4 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-18, 2:23 am

//olvad Meredith-el//

-Hmm, ez nagyon komolyan hangzott. *vigyorog Cat, hisz ilyen precíz megfogalmazást se sűrűn hall az ember egy egyszerű beszélgetés folyamán.*
-Én vagyok az első? Miért, a többieknél mi volt a gond? *kérdi a lányka, hisz azt ő is érzi, hogy Meredith elég furcsa lány, de nem nagyon tudja mire vélni és talán ezzel a kérdéssel rájön a dolog nyitjára. Furcsa az a mosoly, amit általában az Inflatusos lány arcán látni, de hogy miért is olyan fura, arra nem tud még magyarázatot adni a leendő árnymágus lányka. Közben megtörténik az alapos végigmérés is, majd miután mindketten félmeztelenül fordultak egymás felé, gyorsan fel is húzzák a melltartókat. Caten látszik, hogy kissé zavarban van, Meredithen kevésbé.*
-Hát, igazából nem tudom, miért érezném magam jobban attól, hogy egyenlőre sorstárs vagy. *mosolyog kedvesen Cat, hisz nem az a kárörvendő fajta és ettől neki se lesz jobb.*
-Majd meglátjuk. *ejt meg egy kis mosolyt még, hisz azért ő jobban örülne annak, ha egy srác menne oda hozzá és nem neki kéne körbenézni a ház táján, ahogy Meredith mondja.*
-Hát... ha már másban nem, legalább abban legyek jó, nem igaz? *kérdi és azért szeret is tanulni, de szívesen töltene kevesebb időt a könyvek mögött, ha lenne mi, pontosabban ki miatt.*
-Kedves vagy. *ejt meg egy barátságos mosolyt a másik felé a kis vörös, majd mivel ő már felöltözött és a cuccait is összeszedte, készen áll az indulásra. Mivel a másik lány is kész van, így el is hagyják az öltözőt, majd az uszodából is kisétálnak.*
-Nem is tudom. Egy picit fáradt vagyok már, de egy rövidke sétában még benne vagyok. Ha gondolod elkísérhetsz a déli toronyba. *ölti ki a kis nyelvét, hisz ha Meredith még annyira elemében van, akkor akár el is kísérheti. El is indulnak a kacskaringós folyosón, ahol a szokásoshoz híven most is félhomály honol. Ahogy sétálnak, a fekete hajú lány egy újabb kérdést tesz fel, amibe Cat ismét kissé belepirul.*
-Hát... *kezdi, majd egy kis sóhaj után halkan folytatja.*
-Még nem igazán. Egyszer volt még kisebb koromban úgymond egy barátom, de hát az tudod milyen kapcsolat. Gyerek szerelem. *ejt meg egy aprócska mosolyt, hisz azt igazán nem lehet kapcsolatnak nevezni.*
-Na és te? Gondolom azért te már sikeresebb vagy ilyen téren. *né a másik felé, de az ő hangja sem bántó vagy irigykedő, csak valahogy így sejti.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Kacskaringós folyosók - Page 4 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-18, 3:08 am

-Komoly is volt*vigyorog vissza a lány, majd feltesz egy kérdést amirea lány egyszerűen vissza is dobja a lasztit*
-Lehet mert te voltál az első akivel jobban meg ismerkedtem , talán csak ezért*mondja egy félmosollyal hozzá téve elvégre tényleg Cat-el beszélgetett el most sokáig, nameg azért van itt más is. Nemsokára végig is néz a másikon aki egy kicsit zavarba is jön de ez Meredithet nem zavarja*
-Nemtudom talán azt mondják hogy aki tudja hogy mással is van így máshogy kezelheti a dolgokat, gondoltam ezért mondom én is*mondja kicsit vállat rántva, bizony azért van neki is beszélőkéje. A következőkre csak lassan bólint, de a végén kicsit el is mosolyodik*
-Hát , jó sokmindenbe jónak lenni, legalábbis szerintem, de ahogy mondják ha csak egy helybe ülsz a sült galamb nem repül a szádba, szóval tenni kell mindenért*mondja továbbra is félmosollyal az arcán miközben lassan felkerül a ruha is teljesen*
-Annyira nem ám mint gondolod*mondja kicsit komoly hangon, de azért továbbra is mosolyogva, bizony Meredithnek sok oldala van amit lehet a másik még nem ismer. Hogy meg fogja e az már jobb kérdés, közben lassan kisétállnak az uszodából és folytatódik tovább a téma is*
-Hát , azt hiszem hogy én még egy darabig fent leszek szóval rajtam ne múljék*szegül a lány mellé kicsit közelebb is sétállva hozzá*
-A legelső a legszebb azt mondják*mondja egy kis mosollyal, viszont a következőre oldalra dönti a fejét*
-Hát volt pár, de tudod nem mindegyik érdekelt úgy, sokan azt mondják ronda dolog kihasználni a másikat de igazából néha nem is olyan rossz... Neki is jó volt nekem is ennyi*mondja befejezve a dolgot, bizony simán beszél ilyesmiről*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Kacskaringós folyosók - Page 4 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-18, 3:29 am

-Értem. Azért örülök, hogy mi jól el tudunk beszélgetni. *bizony a kis vörös lányka szeret ismeröket szerezni, ahogy beszélgetni is és akármilyen fura is Meredith, egész jól elbeszélgetnek mostmár egy ideje.*
-Ezt mondják, de... nem tudom. Max azt érzem, hogy van hasonló ember is, de hogy ettől nekem jobb legyen... Na mindegy. *von vállat, hisz azért van pár fura mondás, ami nem feltétlen mond igazságot. A lányka közben azért igazakat mond, így Cat csak biccent egyet.*
-Igazad lehet. *mást nem tud mondani igazán, hisz van abban igazság, hogy ha a fiúk nem jönnek maguktól, akkor Cat kezdeményezzen kicsit, de ő akkor is a hagyományos módszernél szeretne maradni. Valahogy mégiscsak jobban esne neki, ha ő utána mennének a fiúk, nem pedig fordítva.*
-Amíg velem az vagy, nincs gond. *mosolyog vissza Cat, majd ki is sétálnak az uszodából, hogy tovább folytassák útjukat. A Crourisos leányzó sikeresen rábeszéli diáktársát arra, hogy Meredith a toronyig kísérje őt, így a cél már megvan, már csak el kell jutni odáig. Közben a nagy szerelmekről kezdenek el beszélgetni.*
-Hát... majd ha oda jutok meglátom. Mondom, azt nem tekintem a legelsőnek, az inkább csak két kisgyerek szoros barátsága. *mosolyog a szavak mellé, hisz az a szerelem nem az a szerelem, amit akár ilyen korban érezhet az ember. Persze a labdát visszadobja a lány és sejtése beigazolódik, Meredithnek már több kapcsolata is volt.*
-Hűű, akkor te már elég tapasztalt vagy ezek szerint. *feleli, de a kihasználós dologra nem tudja, mit is mondjon, így azzal kapcsolatban inkább csak hallgat.*
-Biztos jó lehetett szerelmesnek lenni. Amikor csak a másikkal töltöd az idődet, csókolóztok, összebújtok. *bizony benne is rejtőznek eféle vágyak, csak nincs kivel megvalósítani. De talán majd egyszer neki is eljön az ideje valamikor. Közben azért haladnak tovább és fel is érnek a földszinti folyosóra.*
-Mikor volt az utolsó barátod? *érdeklődik tovább, hisz most ő ilyesmit úgyse tud mesélni, akkor legalább hallgatja Meredith élményeit.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 9:54 pm

* Sietős léptekkel halad a kacskaringós folyosón, azonnali zuhanyzásra vágyik, mi érthető is hisz egy hullával fetrengett pár perccel ezelőtt. És még a szájában is mászkált. Ahogy erre gondol kirázza a hideg, karja eltelítődik apró libabőrökkel, attól hogy megcsinálta undorítónak tartja továbbra is. ~ Több ilyet tuti nem fogok ~ határozza egyszer még oké de többször...inkább nincs szüksége egy ilyen hűséges kutyafélére de nem fog nyelveket kiharapni. És ahogy arra gondol hogy egy férfival érintkezett. Teljesen ki van akadva hogy így kellett ennek megtörténnie, de hát nem fogja hangoztatni azt kész.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 9:59 pm

* Az óra nem sikerült igen fényesen, legalább is Troy így gondolja, mert nagyon kis gusztustalan volt és egyáltalán nem higiénikus. Még, hogy más szájából harapja ki a nyelvet, meg, hogy meztelenül feküdjön rá... Aki ezt megcsinálja annak biztos van hozzá gyomra, de Troy nem vetemedik ilyenre, inkább nem. Így ahogy meglátta, hogy Jasmine kiviharzik a teremből, Troy utána rohant, bár ki tudja, hogy mi lesz megint ebből a beszélgetésből, nagy valószínűséggel veszekedés, bár ki tudja. A folyosón még utána kiabál a lánynak. *
- Jasmine állj, várj!
* Hamar utoléri, mivel fut, de azért csak megkönnyebbíti a helyzetét a lány, ha megáll. De ha nem akkor is mindegy. Mikor közel ért hozzá megfogja a karját, hogy biztosan megálljon. *
- Jól vagy?
* Kérdezi tőle a szemébe nézve, és próbál belőle valami válasz félét kiolvasni. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 10:07 pm

* Sietős léptekkel közeledik a lépcsősor felé, már látni is véli az alsóbb fokokat mikor egy hang megállja készteti. Ismerős volt a hang s bár haragszik rá s nem tud úgy tekinteni rá mint az előtt a dolog előtt, mivel nem bunkó lány megáll s hátrapillant. Figyelmesen követi a srác loholását, kíváncsivá tette vajon mi lehet ilyen fontos. Közömbös tekintettel pillant a fiúra amint beéri s amikor vállát is megfogja csak követi tekintetével mozdulatát. Úgy vélte hogy túlteszi magát a dolgokon, történt ami történt, változtatni már tud rajta. De hát olyan fájó ránéznie ama arcra meg megindított benne valamit, de próbál teljesen érzelemmentesnek lenni. A kérdés váratlanul éri, hát gondolhatja.*
- Megvagyok köszi. Miért kérded? * több minden is megfordul a fejében a kérdést illetően, így hogy tiszta legyen a sor s hogy ne értse félre inkább rákérdez.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 10:18 pm

* Annak legalább örül, hogy nem kell túl sokat futnia, mivel a felszólításra megáll Jasmine. Kicsit kifújja magát, majd egy alap kérdést tesz fel, de kicsit ledöbbentő, hogy mért kérdezi. *
- Az óra miatt. Láttam megcsináltad a feladatot, és hát... Nem tudom, te, hogy vagy vele, de szerintem ez undorító volt, és csak azért kérdeztem, hogy jól vagy-e.
* Kicsit hosszúra sikeredett a magyarázata, de ez után tuti nem lesz hasonló kérdése. Nem tartja Jasmine-t másnak azért, mert azt csinálta, amit kiadtak feladatnak. Sőt, elismerő, mert ezt nem mindenki csinálta meg, kiindulva magából, meg hát erőt is kellett hozzá venni. *
- És beszélhetünk egy kicsit?
* Kicsit bátortalanul rakja fel a kérdést, mivel tényleg megszeretné tudni, hogy mi volt a legutóbbi találkozásuknál a csók. Félig leesett, hogy Jasmine mit érez iránta, na de kicsit fura volt ez tőle, mert nem így ismerte meg a lányt, de ezt úgy is meg tudja, persze csak, ha van Jasmine-nak ideje a beszélgetésre. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 10:30 pm

* Kicsit reménykedett benne, hogy a srác nem az óra végett akar vele beszélni, de úgy tűnik hosszúra sikeredett magyarázata mégis csak ez ügyre tér ki. Nem érti most sem saját magát sem smemit, mivel elhatározta hogy túllép a dolgon, a srác mást szeret, ő meg nem akarna harmadik lenni, de erről szó sem volt, hisz a fiú barátként tekint rá.*
- Az...undorító, gusztustalan, morbid és....minden amit el tudsz képzelni. A belem kifordult tőle szó szerint.* hát igen, kiadta mi nyomta gyomrát, ez kellett ahhoz hogy ne öklendezzen minden percben.*
- Feladat volt így megtettem. De soha többet. Te csak ezért nem csináltad meg? Mert undorító volt? * kérdezi kíváncsian, azt tudja hogy kik csinálták meg és Troy nincs benne. Már éppen azon volt hogy elnézést kérve tovább áll pancsizni mikor a fiú marasztalásra kéri. Sóhaktva tekint le a cipőjére majd visszaemeli tekintetét rá.*
- Beszélhetünk ha akarsz...csak nem tudom miről. És elég hulla szagom is van, szeretnék megszabadulni tőle.* ez így igaz is, nem lerázni akarja, de biztosan megérti. Így várakozva tekint rá vajon miről is akar csevegni, van némi elképzelése arról, hogy a csókos dolgot akarja kielemezni mivel nem mondta miért adta s mit akart vele elérni. Ha akart egyáltalán, de ezt ő nem tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 10:47 pm

* Persze, hogy az óra miatt kérdezte a lány állapotát. *
- Elhiszem, nem lehetett kellemes más szájában... Főleg egy halottnál, na mindegy. Már én rosszul vagyok, hogy rá gondolok, és te még meg is csináltad, hát el tudom képzelni, hogy most, hogy vagy.
* Tényleg elismerő, hogy ezt Jasmine megcsinálta, na de csak ennyi, azért mert feladat volt. Hát, még jó, hogy Troy nem csinálta meg, azért erre nem vetemedne. Akkor már inkább élő és lány szájában van, mint egy hulláéban, még mindig így van ezzel a dologgal. Bár nem nyitott be, de azért nem akart szembesülni azzal, hogy ha az ajtó mögött férfi van. *
- Nem csak, azért. Én úgy vagyok vele, hogy inkább élőt, mint holtat. Meg hát, ki tudja, ki volt az ajtóm mögött. De már nem akarok belegondolni.
* Mondja el a véleményét, és tényleg leszeretné ezt a témát zárni, mert van egy fontosabb téma, meg hát ez az előző tényleg gusztustalan. De legalább Jasmine nem rohan el egyből, hanem tényleg marad, hogy egy kicsit beszélgessenek. Muszáj lesz tisztázniuk azt, ami az alagsorban történt. *
- Megértem. Ha akarod elmehetünk az uszodába, ott az öltözőben van zuhanyzó, vagy a tóhoz is kimehetünk, vagy a vízeséshez. Elég sok a választék, ahol nem tudlak szem elől veszíteni.
* Egy halvány mosoly ki ül a fiú arcára, majd elkezdi azt, amit megszeretne tárgyalni Jasmine-nal. *
- Múltkor a csók... Szóval, ööö, mért kaptam? Valahogy nem áll bennem össze a dolog. Amúgy tényleg sajnálom, ami akkor volt, csak pont az, az óra... Szóval nagyon nem tudtam, hogy most mit érzek ki iránt. Nagyon felkavarodtak bennem az érzések, remélem meg tudsz érteni.
* Hát igen, pont az, az óra nem hiányzott neki. Most, hogy bejár órákra, mindig is balul sülnek el a dolgok, ezt már megfigyelte, így hát muszáj lesz valamit kitalálnia, hogy ne keljen állandóan magyarázkodnia. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 11:03 pm

* Hallgatja a srácot s szavainak hallatán több dolog is megfordul a fejében.*
- A hulla legalább nem ellenkezik. Úgy látszik nekem már ez maradt.* feleli nyugodt hangnemben miközben arcát tanulmányozza. Egy kis cukkolás a fiúnak is járt ha már nem volt teljesen őszinte, minek következtében egy két dolog változott közöttük Jasmine részéről, meg ugye az a csók is úgy tűnik elrontott egy két dolgot. Következő szavain is félredönti fejét és ezt már jóval komolyabban mondja.*
- Az élőktől meg nem fogadod el...* mélyen a szemébe néz, s bár nehezére esik tartja a szemkontaktust. Úgy döntött meghallgatja a srácot, de ezt a mocskot le akarja kaparni magáról. Egy két tippje akadt is a srácnak hogy hol is tehetné meg mindet, így az adott helyek közül választott.*
- Legyen akkor az uszoda...közel van, nem hiszem hogy a vízesésig kibírnám ezt az egészet.* s akkor talán el is indulnak felé, közben csendben várja hogy a srác felhozza miről is akar beszélni. Nem is oly sokára megtudja mit meg is hallgat. Sejtette hogy szóba jön, de ha akkor nem esett le neki nem tudja mostanra miért olyan fontos ez.*
- Így akartam tudtodra hozni, hogy érzek valamit irántad. Kíváncsi voltál miért akadtam ki mikor megláttam Michellt a bábudban. Hát ezért...* feleli a lábait figyelve, cseppet sem érzékenyült el, ama szenvedő napján megbeszélte magával hogy miként tovább.*
- Nem hiszem hogy megtudlak érteni. * pillant fel rá.* Sorry. Kérdeztem - bár akkor még nem éreztem irántad semmit - hogy túl vagy e Michellen. Tök meggyőzően mondtad hogy igen. * ezt egy kicsit neheztelve mondta, hát nem sikerült az érzelmeket kiiktatni a hangulatából, akár jó akár rossz.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-22, 11:21 pm

- Ne butáskodj. Ez hülyeség, lehet, hogy a hulla nem ellenkezik, de az élő legalább érzéssel csinálja.
* Próbál azért a szerepében maradni, hogy ha nem is zavarba hozni Jasmine-t, de a cukkolást kivédeni és valahogy visszavágni. Csak hát nem biztos, hogy most ez az óra után elemében van. Azért lefárasztotta. De amint meghallja a következőt, elmosolyog rajta. *
- Átvetted a szerepem? Most te cukkolsz minden áron?
* Na igen, úgy tűnik most a fiú kiesett ebből a szerepkörből, mert csak ugyan jól manőverezik Jasmine. *
- Ez nem igaz.
* Mindenre van válasza, csak lehet, hogy nem olyan jók, mint amire várnak, de hát ez van, szegény srác kicsit lefáradt. Meg hát nagyon nem tudott esténként aludni, de ez is azért van, mert muszáj volt, hogy leülepedjenek a kedélyek és, hogy tudjon Jasmine-nal normálisan beszélni. Majd végre eldől, hogy hova menjenek, tehát megindulnak az uszoda felé, de közben folyamatosan megy az eszmecsere a fiatalok közt. *
- Na jó ezt sehogy sem magyarázom ki. De, ha mondtad volna, hogy mit érzel, én megértem. Csak az kicsit gyorsan jött, hiszen nem is ismerlek, meg te se engem.
* Most legalább beismeri, hogy tényleg igaza van Jasmine-nak, na de akkor is... Már tudja a lány, hogy nincs semmi kettőjük közt, mégis féltékenykedett. Azért egy jó kijelentést tesz, amin el is gondolkozik. Nem tudja, hogy megfogalmazni, de amint ezzel a gondolatmenettel kész van, válaszol a lánynak. *
- De akkor úgy gondol...
* Na most itt bajban van, mert nem tudja eldönteni, hogy múlt időben vagy jelen időben mondja. Nem kell sok pillanat, hogy befejezze. *
- Gondoltam. És most is úgy vagyok vele, hogy már túl tettem magam rajta. ~ Azt hiszem. ~
* Azért nem mondja ki nyíltan, hogy már semmit sem tud biztosra mondani, azért nem akarja megbántani Jasmine-t. *
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 12:50 pm

* Halk kopogás hallatszik fel a folyosón és megjelenik a kacskaringós, fáklyákkal megvilágított részen Jane, aki a cruoris ház klubhelyiségéből érkezik. Fehér pánt nélküli fölsőt és farmert visel, hozzá illő topánkával. Meg is van lepődve, hogy mitől kopog a talpa alatt a kő, na de nem nagyon foglalkozik most ezzel, hiszen eltökélt célja, hogy felkeresi a szirén festményét, akivel egyszer beszélgettek. Persze akkor Jake is itt volt. ~ Jake..~*gondolja álmodozóan és sóhajt egyet. Nagyon régen látta a srácot és a legutóbbi találkozásuk nem is volt konfliktus mentes. Már nagyon szégyellte magát, amiért megpróbálta minden áron kiszedni a srácból, hogy merre járt és mikor sérült meg. Annyit elmondott neki a fiú, hogy vámpírokkal volt összetűzése, de mást nem.
Amint a folyosóra ér és ismerős szakaszra bukkan, lelassítja a lépteit. Semmi képpen sem szeretné elhagyni a festményt, ugyanis nagyon is érdekelné, hogy miért volt annyira biztos benne a szirén vagy véla, hogy Jake teljes szívéből szereti a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 12:59 pm

*Jake ma igen korán kelt fel, habár nem igazán jött ki a szobájából. Ismét a könyvtárban járt tegnap este és egy igen érdekes könyvet talált. A fekete mágiáról, de annak az orvostudományi ágát: vagyis hogyan gyógyíthatunk fekete mágiával, esetleg hogyan enyhíthetjük a beteg fájdalmait - habár ez többségében vagy egy elrohadt testrészt eredményez, vagy éppen halált. Jake igen belemerül a könyvbe, de végül mégiscsak kissé elborzadva teszi le, mikor azt olvassa, hogyan juttattak kómába egy embert és hogyan rohasztották el az agyát, hogy halottnak nyilvánítsák. Undorító és gusztustalan, de Jake megpróbálja magát meggyőzni, hogy ez lehetséges és hogy szükséges volt ez a varázslat. Egy kis levegőzésre adja a fejét, de ahogy kilép a szobájából a könyvet belső zsebébe csúsztatja. Szerencsére nem olyan nagy, éppen egy boríték méretű. Talán azért alkották meg ilyen kicsire, mert annyi szörnyűség van benne, hogy nem nagyon akarták, hogy híres és feltűnő könyv legyen. Jake tekintetét azonban pontosan ezek a könyvek vonzzák, hiszen ezek könnyen elférnek a zsebében és bárhová magával viheti őket és bárhol előveheti őket, hogy olvashasson egy kicsit. Szinte mindig van a fiúnál egy-egy könyv a zsebében - unalmas percekre, vagy épp órákra. De most, ahogy ezt a könyvet olvassa, elgondolkozik, hogy vajon ki képes ilyesmire és hogyan is rohasztják el az ember agyát. Ahogy ezen gondolkozik, nem is érzékeli, hogy bizony baromira nem a fő kapu felé indult el, hanem egy emelettel lejjebb sétált és bizony a Kacskaringós folyosókra érkezett. Ezt három kanyar után fedezi fel. Hirtelen megáll, majd körbenéz és sóhajt egyet.*
~Hát ez nagyszerű... Mindegy. Ha már itt vagyok, járok egyet itt~*gondolja a fiú kissé csalódottan, de hát ha már ilyen lüke, hogy ennyire belemerült a gondolataiba, elhatározza, hogy bizony folytatja ezt a kis gondolatmenetet. Természetesen a könyvben le volt írva a varázslat neve is (a menete nem - elővigyázatossági okokból) és hogy nagyjából hogyan működik. És persze képekkel is illusztrálták ezeket a varázslatokat. Jake gyomra kissé összerándult, ahogy megnézte "Belülről" azt a rohasztott agyat, de azért látott ő már különb dolgokat is, így annyira nem viselte meg a dolog. Kezét a zsebében nyugtatja, úgy sétál a folyosón, mikor egy ismerős szakaszhoz ér. Majd felnéz és meglátja Jane-t. Szeme kissé összeszűkül, majd odasétál a lányhoz.*
-Szia! *köszönti a lányt halkan és kissé hidegebben is, mint szokta. Régen nem látta a lányt és hiányzott már neki, de úgy tűnik Jane-nek nem...*

// A ruhája //
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 1:12 pm

* Jane leült az egyik lépcsőkanyarban és azon gondolkodik, hogy vajon jó helyen jár-e. Sehol sem találja a véla lány festményét és ez egy kissé zavarja, hiszen nagyon is fontos dolgokat akart megbeszélni a gyönyörű lánnyal. Léptek zaja hangzik fel a háta mögött, mire kissé átkukucskál a vállán és Jake-t látja közeledni. A szíve egyre hevesebben kezd verni, de úgy látszik a fiú nem igazán örül a társaságának. Legalábbis nagyon hidegen köszönti a lányt.*
- Szija. * mormogja vissza és visszafordul, így háttal lesz a fiúnak, úgyhogy Jake nem láthatja, amint egy apró könnycsepp gördül végig a lányka arcán. Jake sose volt ennyire ellenséges és rideg vele. Még akkor sem, amikor Jane véletlen megátkozta első találkozásukkor. Úgy dönt, hogy nem fogja megtörni a csendet, ha a fiúnak jó ez a közömbös és udvarias viszony, akkor ( bármennyire is fáj neki ) nem fog közeledni a fiúhoz. Nagyon rosszul esik a lánynak, hogy Jake ennyire rideg vele, de nem tud mit tenni. Mikor teljesen felszárította a könnyeit, visszafordul és egy udvarias mosolyt erőltet az arcára.*
- Régen láttalak. Mi van veled? Remélem jobban van a nyakad. * mondja a fiúnak sokat sejtetően és bármennyire is szeretne egy ismeretlen nyugalmával beszélni a hangja kissé megremeg és ajkát összeszorítja, hogy ne törjön ki belőle a sírás. Legszívesebben mindent a fiú fejéhez vágna, ami csak benne van. ~ Hol voltál? Mit csináltál? miért nem kerestél eddig? Mégis mit gondolsz mit éreztem, amikor nem hallottam rólad hetekig? Mi ez a hideg hangsúly? Hát ennyire nem jelentek neked semmit?~*követik egymást a kérdések a lány fejében és a szeme valószínűleg villámlik. Ez ellen nincs mit tenni. Vesz egy mély levegőt és könnyekkel küszködve a fiúra mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 1:31 pm

*Jake hátulról is felismerte a leányzót - ofkorz. Persze, hogy felismerte, hogy ne ismerte volna fel? 100 méterről is felismerné Jane-t. Örül a lánynak, és hogy láthatja, de úgy tűnik a köszöntése kissé hidegebbre és közömbösebbre sikerült, mint szerette volna. Ahogy Jane hátrafordul a szeme egy pillanatra megvillan és döbbenetet árul el a gazdájáról. Ezt Jake is észreveszi és persze azt is, hogy a köszönés után Jane egyből vissza is fordul, így háttal van a fiúnak. Jake felvonja a szemöldökét, majd közelebb sétál a lányhoz. A lépcsőre áll, amin a leányzó ül, majd lesétál rajta és Jane elé áll. Látja, hogy a lány rágódik valamint és hogy megremeg a szája, mikor megkérdezi a fiút, hogy mi van vele, merre járt. Jake sóhajt egyet.*
-Igen *biccent arra, hogy Jane régen látta. Valóban így volt, de a fiúnak ismét akadt pár olyan dolga, amit el kellett intéznie. sajnos ezt ismét nem kötheti a lány orrára, így ha Jane rákérdez, hogy igazából hol is volt, nem fogja elmondani neki. Tudja, hogy nem valami jó ez a titkolódzás, de sajnos meg kell tennie a lány védelme érdekében. Elhatározza, hogy ebbe nem megy bele és Jane-nek sem engedi,hogy kérdezősködjön utána, vagyis ez ügyben.*
-Én jól vagyok... *mondja Jake és szemét belefúrja a lányéba, amibe hol csalódottság, hol düh támad fel és Jake nem tudja eldönteni, hogy Jane-nek most milyen kedve van. Tudja, hogy a lány szereti - ezt érzi mind a hangjából, mind a tekintetéből. így lassan leül mellé és megfogja a lány kezét. Az ölébe veszi, megsimítja a lány kézfejét, majd a kezei között tartja, mint valami fogolyt. A lány nem nagyon tudja elhúzni a kezét, persze ha Jake valamiféle ilyesmi szándékot neszel meg, természetesen "visszaadja" a kezét a lánynak. De amíg Jane hagyja, hogy Jake kezei között legyen a keze, addig a fiú simogatja. A lányra pillant.*
-De ahogy látom, nálad nincs minden rendben *közli. Ez nem kérdés volt, a hangja nem is volt aggodalmas, egyszerű kijelentés volt a fiú részéről. Ha a lány ránéz, akkor fogva tartja a lány szemeit, de ha Jane továbbra is csak a földet nézi maga előtt, akkor az arcán érezheti, hogy Jake őt figyeli és vár. Jake szinte hallja a kérdéseket, amik zakatolnak a lány fejében, de nem hajlandó egyikre sem felelni, habár tudja, hogy ezzel az őrületbe kergeti a lányt. Csak vár arra, hogy Jane ránézzen és elmondja, hogy mi a baja, vagy éppen felpattanjon és otthagyja a fiút a kis lépcsőn, egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 1:48 pm

* Jane nem mozdul, amikor a srác felé lép, de nem is ellenkezik. Ő lenne a legboldogabb, ha minden rendben lenne közöttük, de erre sajnos most nem sok esély látszik. Kissé felhúzza szemöldökét, amikor a fiú elé lép, majd leül mellé, de eldönti, hogy cseppet sem fogja megkönnyíteni Jake dolgát. Nem fos semmit kérdezni. Valószínűleg, ha a srác akarja, akkor majd elmond neki mindent. Mikor a fiú a lány keze után nyúl, hagyja, hogy elhúzza, bár nem igazán örül neki. Nem akarja túl közel engedni magát a fiúhoz, hiszen ez a találkozás sem pontosan úgy történt, ahogy előre eltervezte. Azt hitte, hogy majd mindketten örülni fognak egymás társaságának és a viszontlátás reményében válnak majd el, de a fiú ezek szerint nem pont úgy viszonyul hozzá, ahogy ő a sráchoz. Ez kicsit fáj neki, de eldönti, hogy semmit nem hagy magán észrevenni.*
- Minden a legnagyobb rendben.* feleli elhaló hangon és mikor kimondja kissé bosszankodik, hogy nem sikerült olyan magabiztosra, mint szerette volna. Kissé megköszörüli a torkát, hátha a fiú azt hiszi, hogy csak meg van fázva. A sírási kényszere már elmúlt, de még mindig mérges a fiúra, hogy ennyire semmibe veszi az érzéseit.*
- Remélem veled is minden rendben.*teszi hozzá úgy, mintha egy idegennel társalogna. Semmi kedve barátságosabb stílusra váltani. Sajnos úgy tűnik, hogy értelme sincs. Tűri, hogy a srác simogassa a kezét, és egy nagy sóhajjal kísérve a fiú vállára hajtja kis fejét.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 2:00 pm

*Jake valóban Jane felé lép, és látja, hogy a lány nem mozdul, nem is nagyon reagál semmire. Még a tekintetét sem emeli rá, és Jake ebből jön rá, hogy valami nincs rendben a lánnyal. Jake nem veszi észre, hogy Jane-nek a stílusával van problémája, így értetlenül áll a dolgok előtt. Leül a lány mellé, az ölébe veszi a kezét és simogatni kezdi, amit Jane hagy. Ezért sem érti Jake, hogy mi is a problémája a lánynak, hiszen köszönti is, nem is hagyta itt, habár teljesen mást tervezett a délutánra. Szeretett volna kimenni egy kicsit a friss levegőre és úgy véli, hogy ahhoz, hogy levegőzzön, nem kell egyedül lennie. Elhatározza, hogy megkéri a lányt, kísérje el egy sétára, de előbb megvárja a választ. Habár nem kérdés volt, Jane mégis úgy tűnik, válaszolt rá. Mikor Jake meghallja a válaszát, felvonja a szemöldökét. Megfogja Jane állát, maga felé fordítja és lágyan "kényszeríti" a lányt, hogy nézzen a szemébe.*
-Én nem úgy látom *mondja a fiú halk, magabiztos hangon. Hangja csábító, mégis halk, magabiztos, mégis egy kis aggodalom csendől a szavai mögött. Most már ő is érzi, hogy nincs minden rendben a lánnyal. Talán történt valami. A kis torokköszörülés nem igazán jön össze, hiszen Jake-nek eszébe sem jut, hogy a lány beteg, vagy ilyesmi. Az ő kérdésre, vagy reménységére Jake csak biccent egyet. Jake is kezdi érezni, hogy Jane hidegebb stílussal szól hozzá, de nem igazán érti, hogy miért, hiszen ő nem vélte a saját stílusát hidegnek vagy épp tartózkodónak. Ő egyszerűen csak ilyen szokott lenni és kész. Nem rohangálhat folyamatosan vigyorral az arcán, csillogó szemekkel. Mikor Jane a vállára hatja kis fejét (xD), Jake megsimítja a lány arcát és lenéz rá.*
-Sétára indultam, egy kicsit levegőzni. Van kedved csatlakozni? *kérdezi a fiú úgy, hogy kétség sem fér hozzá, hogy ő megy. A kérdés, hogy Jane vele megy, vagy itt marad egyedül?*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 2:08 pm

* Jane hagyja, hogy a fiú felemelje arcát, de arra sajnos nem tudja kényszeríteni, hogy a lány a szemébe nézzen. Kelletlenül emeli a fiúra a szemét, amikor az nem adja fel. Kissé megborzong, ugyanis nincs túl meleg a kastélynak ezen a részén, de eldöntötte, hogy nem megy ki a szabadba. Nagyon fontos beszélnivalója lenne ezzel a lánnyal, de ezt nem köti Jake orrára. Már csak azért sem, mert a fiú ennyire ellenséges vele. Mostmár csak azértis meg akarja kérdezni a lányt, hogy honnan vette, hogy Jake mindennél jobban szereti, ugyanis ez most elég valószínűtlennek tűnik. Kezeit kihúzza a fiú kezei közül és nagy szemeit a srácra emeli ( találkozásuk óta először néz a fiú szemébe ), majd feláll.*
- Nekem nincs kedvem sétálni, ne haragudj, lenne egy kis dolgom idelent.* mondja hidegen és nem fogja feltartani a fiút, ha az menni kíván. Vérzik a szíve, amiért Jake ennyire rideg vele, de semmi képp sem akarja magához láncolni vagy esetleg arra kényszeríteni, hogy vele töltse a délutánt. A fiú szavaira, mi szerint úgy látja, hogy nincs rendben semmi, nem reagál, hiszen nem kell hozzá sok ész, hogy megállapítsák egy síró lányról, hogy szomorú. Kissé dühös még Jake-re, de nem tud vele mit tenni. Ha a fiú menni akar, akkor hagyja, de azt sem bánja, ha vele marad, ezt majd Jake eldönti.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 2:19 pm

*Jake felemeli a lány fejét, de érzi, hogy Jane nem igazán akar a szemébe nézni. A fiú érzékeli, hogy nagy gond van, de nem tudja, hogy mit tehetne ellene. Ő már eltervezte a délutánját és fel is ajánlja a lánynak, hogy töltse vele. Jane végre Jake szemébe néz és a fiú mérhetetlen fájdalmat és szomorúságot lát a lány szemébe. Felvonja a szemöldökét és megsimítja a lány arcát. Mikor Jane kihúzza a kezeit Jake keze közül, a fiú szétnyitja a saját kezét és szabadjára engedi a lány kezeit. Persze, ha nem akarja, hogy fogja, Jake nem kényszeríti. Mikor Jane feláll, Jake felnéz rá.*
-Pedig neked is jót tenne a friss levegő *jegyzi meg a fiú és a lány szemébe néz. Majd lassan ő is feláll, így már le kell néznie a lányra.*
-De ha dolgod van, akkor nem akarlak zavarni *mondja Jake és egy kis mosoly fut végig az arcán, mióta idejött először.*
-Nos akkor majd találkozunk. Ha mégis van kedves és végeztél, azt hiszem a Szivárvány-tóhoz megyek *mondja Jake. Megsimítja a lány arcát, majd megfordul és lassú léptekkel elindul kifelé, eredeti úticélja felé.*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 2:27 pm

* Jane feláll és kezeit kihúzza a fiú kezeiből. Nem szeretne ma már több fájdalmat elviselni a sráctól és sajnos valószínű, hogy a délután folyamán se számíthatna túl sok kedvességre tőle, így nem is akar túlságosan vele lenni. Mikor a fiú feláll és elindul a lány mégis meggondolja magát.*
- Várj.* kiált a fiú után és utána szalad. Elkapja jobb karját és maga felé fordítja.*
- Nem jó ez így. Maradj..kérlek.* motyogja a fiúnak könnyes szemmel és csak reméli, hogy ez maradásra bírja a srácot. Csak fogja a fiú kezét és nagy szemeivel a srác arcát kémleli, amiről szokásosan semmit nem tud leolvasni. Ez kissé zavarja, de nem tud mit tenni ellene. Fejét kissé balra dönti és egy mosoly fut végig az arcán. Szemei felragyognak és másik kezével is megfogja a srác karját és visszafelé kezdi húzni.*
- Gyere. Egyedül amúgy se találom meg.* mondja magyarázatképpen, hiszen eszébe jutott, hogy a véla lányt akkor találta meg utoljára, mikor Jake-kel beszélgetett, vagyis lehet, hogy ez valamiféle mágia és a lány csak Jake jelenlétében mutatkozik. Dobogó szívvel vonszolja a fiút az ismerős szakasz felé, persze csak, ha az hagyja neki. Ha nem hagyja, akkor azonban egyedül áll ott és kissé csalódottan kullog vissza a folyosó rejtekébe.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 2:40 pm

*Jake már épp elindul a lépcsőn felmegy és pár lépést tesz, mikor Jane hangját hallja, aki utána kiált és mire megfordulhatna, a lány már el is kapja a kezét. Jake nem igazán érti, hogy mi ütött a lányba, így felvont szemöldökkel, értetlen arccal néz a lányra és várja, hogy megszólaljon, hogy magyarázatot adjon a hirtelen hangulatváltozására és a hirtelen döntésváltozására. Jake-et a lány maga felé fordítja és Jake hagyja is. Szemben áll a lánnyal és figyeli az arca minden rezdülését. Mikor a lány megszólal, hangja rekedtes, halk, motyogós és az ajka sírásra görbül. A szemében könnyek gyűlnek, majd pár másodperc múlva sírni kezd.*
-Jane! Hé! Mi a baj? *törli le a könnyeket Jake a lány szeméből és arcáról, majd magához szorítja a sírástól remegő lányt. Jake most kissé megijedt, de természetesen ezt az érzést nem engedi kiülni az arcára. Nem szereti, ha az arca megmutatja, hogy mit is érez vagy épp, hogy mit is gondol. Sok év gyakorlásra volt szüksége, hogy ezt meg tudta tanulni, és néha nagy erőfeszítésre van szüksége hozzá. Mint ahogy most is. Megsimítja a lány haját a fején, majd ismét felemeli az állát, hogy nézzem a szemébe. A lány arcáról eltűnnek a könnyek, elmosolyodik, majd a szemei felragyognak. Jake ismét elgondolkozik, hiszen nem igazán érti ezt a hirtelen hangulatváltozást.*
-Mit keresel? *kérdezi és a lány húzza maga után, a fiú pedig sóhajt egyet.*
~Ennyit a sétáról...~*gondolja, majd a lány után indul és mikor beéri, egy pillanatra megállítja.*
-Héj Jane! Meséld el: Mit is keresel tulajdonképen? *néz mélyen a lány szemébe Jake és egy apró mosoly jelenik meg a szája szegletében a lány izgatottsága láttán.*
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 2:55 pm

- Csak gyere, majd meglátod. * mondja a lány immár sokkal vidámabban és a fiút vonszolja maga után a folyosón. Izgatottságára Jake arcán megjelenik egy kis mosoly, amit a lány annyira szeret és annyira hiányzott neki. Szívet gyönyörködtető mosolyt küld a fiú felé, kivillantva egyenletes fogsorát és szikrázó szemeit addig nem veszi le a fiúról, míg meg nem botlik valami kavicsban, ami a háta mögött került elő a semmiből.*
- Hogy az a .. * kezdi dühösen és, ha Jake nincs ott, valószínűleg hanyatt is esik és igen kecsesen kalimpálna a levegőben, de mivel a srác jelen van, ezért a fiú nyakába kapaszkodik és kis szerencsével nem esnek el mindketten. Mondjuk elég érdekes lenne, ha elesnének, hiszen Jane nem az a telt típus. Ahogy mondani szokás vaságyastul 40 kiló. Szóval a lány Jake nyakába kapaszkodik, így arcuk vészesen közel kerül egymáshoz. Jane zavartam feláll, de nem távolodik el a sráctól és, ha az hagyja neki, akkor megsimítja az arcát és lágyan megcsókolja.*
- Hiányoztál .. * súgja a fiú fülébe a csók után, majd gyorsan el is lép tőle. Szemeivel egy festményt kezd keresgetni, de sehol sem akad rá. Ujjait lassan végighúzza a hideg falakon, de varázslatnak semmi nyoma.*
- Volt itt egy festmény.. egy véla lányról. Talán még Te is emlékszel rá.* kezdi a fiúnak, majd a jelen lévő festmények halk kuncogását véli hallani. Nem tudja, hogy mire vélje a dolgot, hiszen nem sűrűn történik meg ilyesmi, hogy egy festmény kinevesse a jelenlévőt, de talán ők többet tudnak.*
- Ő már nincs itt.*mondja vidáman az egyik festmény, ami egy kislányt ábrázol, nagy buborékfújóval a kezében. Angyali kis arca ragyog a Hold fényénél és szemei mosolyognak. Jane sose értette, hogy ez hogyan lehetséges, de a kislány elbűvölő volt. Kérdő pillantást küld felé, mire a pici csilingelően felnevet.*
- Elvitték. Szegény gyönyörű volt, de sajnos nem az eszéről híres. Átérző volt..* magyarázza a lány értetlen pillantására, aki felhúzott szemöldökkel néz rá, majd Jake-re pillant, hogy ez vajon csak neki nem világos vagy a kislány tényleg másról beszél. El sem tudja képzelni, hogy egy festmény hogy lehet buta. Az valóban igaz, hogy a véla lány nagyon is szép volt, de nem gondolta volna, hogy az összefügg az eszével. Ránt egy aprót a vállán majd csalódottan Jake mellé lép és belekarol a fiúba.*
- Akkor sajnos sose tudom meg, hogy honnan vette, hogy jobban szeretsz engem mindennél.* mondja a fiúnak csillogó szemekkel és reméli, hogy majd a srác elmagyaráz neki mindent.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 3:09 pm

*Jake kíváncsiságát most már kezdi felkelteni a lányból áradó izgatottság és mosoly. Felvonja a szemöldökét és egy sóhaj kíséretében a labirintus vége felé néz, ahonnan még jön egy kis természetes fény, majd a lány után indul, aki boldogan karol belé. Teljesen megváltozott a hangulata, mióta Jake idejött, aminek azért a fiú örül, hiszen így jobban szereti a lányt, de nem tudta eldönteni, hogy miért is volt a lány olyan búval bélelt. De úgy dönt, hogy mivel már elmúlt ez a hangulata, ő is kitörli a fejéből a lány könnyes, semmit mondó, érzelemmentes arcát, ahogy nézett rá. Vagyis próbált nézni rá, de a lánynak ez még nem megy olyan ügyesen, mint Jake-nek. Ezen a gondolaton a fiú egy apró mosolyog, majd végül figyel a lányra, hogy merre is mennek. Jane úgy tűnik, nem igazán néz a lába elé, mert egy kisebb kőben megbotlik és belecsimpaszkodik Jake-be, aki könnyen megtartja a lányt. elkapja egyik kezével a karját, másik kezével a derekát és szinte felemelve a lányt megállítja maga mellett.*
-Hé! Óvatosan! *jegyzi meg mosolyogva a fiú. Mikor látja, hogy Jnae már stabil lábakon áll, egyik kezét elveszi a lány derekáról és csak a lány csak a karjába karol bele - ha minden igaz. A kis szóra és a puszira Jake elmosolyodik. Viszonozza a puszit, majd tovább mennek. Ő nem mond semmit, habár neki is hiányzott a lány, ezt nem érzékelteti vele. Nem azért, mert gonosz és rosszat akar. Egyszerűen csak nemóolyan érzelmes ember, mint Jane és nem sűrűn fejezi ki az érzelmeit. De a csókot viszonozza, megsimítja a lány arcát, majd folytatják tovább az útjukat. Habár Jake még mindig nem tudja, hogy hova is mennek tulajdonképen. Mikor Jane kijelenti, hogy a véla lányt keresi, Jake elmosolyodik.*
-De hiszen... *kezdené, de ekkor egy kislány hangját hallja meg, aki pontosan azt akarja nekik mondani, amit Jake kezdett el: vagyis hogy a lány már nincs itt. Jake mindig lejárt hozzá beszélgetni és tudta, hogy a lány egy átérző. Ő nem gondolta butának a vélát, de nem is volt valami okos. Egyszerű, hétköznapi dolgokról el lehetett vele beszélgetni és Jake gyakran késő estig is itt maradt vele. De ezt persze nem szeretné Jane tudomására hozni, hiszen lehet, hogy a lány nem venné jó néven. Jake a kislányra pillant, majd Jnae-re és mikor a lány értelmetlenül néz rá, Jake is bólint.*
-Bizony, így volt *jelenti ki határozott, kedves és lágy hangon. Majd a lány kijelentésére halkan felnevet.*
-Átérző volt, Jane! *nyomja meg az első szót Jake és megsimítja a lány arcát, majd ad rá egy puszit.*
-Ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 3:20 pm

* Jane érdeklődve hallgatja a fiú okfejtését is és azt is észreveszi, hogy az mondani akar valamit, de ekkor egy kislány ragadja meg a figyelmét és nem tud arra koncentrálni amit a fiú szeretett volna mondani neki. Egy pillanatig elgondolkodik a hallottakon és mikor a srác felé fordul és az megerősíti az imént hallottakat Jane egy apró "óó" kíséretében szikrázó mosolyra fakad és a fiú nyakába ugrik. Mivel a fiú elég erős, valószínűleg meg tudja tartani a lányt és nem is áll szándékában letenni. Jane elengedi a fiút és a kezénél fogva arrébb húzza. Nekidől a falnak és közelebb húzza Jake-t.*
- És még mindig ezt érezné? * kérdezi a fiútól szikrázó szemekkel és csak reméli, hogy a válasz helyeslő lesz. Jobb kezét Jake nyakán pihenteti, pontosan azon a helyen, ahol utolsó találkozásukkor két apró seb volt. Ezeknek már semmi nyoma, hiszen akkor piros és dagadt lenne, mint legutóbb, de most teljesen le van lappadva és a színe is normális. Két apró heg van csak a helyén, amit a lány egy pillanatra láthat, de nem akarja Jake-t zavarba hozni és összeveszni sem szeretne újra így úgy csinál, mintha nem vette volna észre. Elmosolyodik és egy puszit nyom a fiú szájára. Másik kezét a srác derekán pihenteti és az ingjével babrál. Kissé elpirul, hiszen régen volt ilyen közel a sráchoz és kissé melegnek is érzi az imént még hűvös kastélyt, de a világért sem engedné el Jake-t.*
Vissza az elejére Go down
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Kor : 31
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/


Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime2010-03-28, 3:54 pm

*Jake valóban mondani akar valamit, de ekkor a bájos kislány megelőzi a válasszal. A képre néz, ami egy hatalmas rétet ábrázol és mindenhol apró és nagyobb buborékokat visz a szél és a kislány a hatalmas buborékfújójával a kezében kacarászik. Jake elmosolyodik, hiszen a kislány valóban nagyon szeretetreméltó és úgy tűnik, hogy tájékozott is. Jake bólint egyet, hiszen ezt ő is tudta, így ha a lány esetleg előbb szól, hogy hova szeretne menni és kit vagy mit szeretne megkeresni, Jake is közölhette volna, hogy a vélát nem fogja megtalálni és nyugodtan kimehettek volna a levegőre és mindkettőjük jól járt volna. De jgy most már mindegy, Jake már lemondott a sétáról, majd talán este kijut. De kezdi nem bánni, hiszen Jane kezd feloldódni és folyamatosan csak mosoly, a szeme pedig csillog. A leányzó meg is érti és ezt ki is fejezi, hogy miért is érezte egy átérző Jake érzéseit. Ez csak Jane-nek nem volt logikus? De Jake ezzel most nem is foglakozik. Jake egy pár pillanat múlva már a háta mögött érzi a nedves és hideg falat. Egy kicsit megborzong, de ezt Jane veheti annak is, hogy közel kerültek egymáshoz. A kérdésre Jake felvonja a szemöldökét és egy pillanatra elgondolkozik. Majd magabiztosan elmosolyodik és bólint.*
-Igen. Azt hiszem, ezt érezné *mondja a fiú csábító hangon, majd egy puszit nyom a lány szájára. Úgy tűnik, hogy ez indította be Jane-t, mert most ő készül "támadásra". Végigsimít Jake nyakán, majd ő is egy puszit nyom a fiú szájára. Jake a kezével átkarolja a lányt, másik kezével pedig a füle mögé tűri a lány egyik kósza hajtincsét és belenéz a csillogó szemekbe.*
-EZt akartad megkérdezni a lánytól? Hogy még mindig így érzek-e? *kérdezi Jake. Hangja most komolyabb és az arcán sem látható semmiféle érzelem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kacskaringós folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kacskaringós folyosók
Vissza az elejére 
4 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: