Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Seol rejtelmes vízesése

Go down 
+66
Victoria Blody
Vladislav Kerensky
Narumi Tanaka
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Yvonne Ricci
Alexi Solsagan
Isabella Bartolo
Illya Imbecairwen
Conrad Dietrich
Patrick Davis
Lycoris Ozera
Gabriel Perez
Brian Valentine
Azrael
Noel
Ginger Rosenberg
Völgyesi Félix
Lisa Renfield
Alice Sinclair
Elijah Donovan
Dorian Deamer
Jackelyn McKinney
Katherine d'Argenta
Aideen Garadex
Fekete Ambrus
Sandy Bertona
Raven Dragonov
Mikaela Johnson
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Demetrius
Marcus Mccannt
Larissa Dustwood
Nathaniel Cornwlade
Wera A. Flinders
Raiden Carvex
Laura Lillien Larsen
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Christian LeNoire
Scott Reid
Daemon Wexler
Alinox Ingren
Kimberly Fox
Ryan Bourton
Sophia Lerenz
Brianne Layton
Daren Delor
Alexandra Alasein
Serafina Damiana
Élias Adachi
Faith Craven
Mesélő
Lionel Dustsnow
Corina Watson
Kyle Brensley
Mona Braxton
Jasmine Miels
Bruno Stora
Krishana Quinn
Sideris Valbraith
70 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 10:00 pm

//Olvad - Emerald.//

*Igazából sosem érdekelt mások sorsa. Nem volt rá alkalmam, hogy nagyfokú érzelmi intelligenciát fejlesszek ki magamban, mivel ez csak ártott volna a helyzetemnek, ami a munkámból adódott, így igazából mondhatni együttérzés képtelen vagyok. Többnyire. Viszont, mióta vámpír vagyok, még jobban pusztulnak bennem az emberi vonások, és talán érzelmeim egy utolsó fájdalmas sikollyal ellenkeznek a végső eltörlés ellen, így lehetséges ez a nagyfokú düh, ami egyébként nem jellemző rám. Ennek köszönhető, hogy szerencsétlen lány, aki pont belém akadt, most talán jobban járt volna bármelyik másik vámpírral... mivel igazából elsősorban nem a vérére fáj a fogam, hanem a kínjaira. Ezért hát, bár tudom, hogy nem úgy gondolkodik mint mások, sőt, még az énfajtám beteg világképén is túltesz valamelyest, nem érzem úgy, hogy kímélnem kéne... neki már úgyis mindegy alapon. Tehát elsőként meg is szégyenítem a félmeztelenséggel, majd azzal, hogy lábamat helyezem arca közelébe, aztán dédelgetett babáját teszem tönkre és végül pattanok csak fel, hogy ujjaival játsszak egy darabon. Fáj neki, ez kétségtelen, de én könnyeket akarok látni, sikítást akarok hallani, és abból csak utóbbi van meg, s nem is teljes mértékben. Hanyag mozdulattal engedem hát le a csuklóját, némiképp csalódottan, szinten tartott dühvel, ugyanis ami elszállt volna belőlem, azt egy hátraarccal visszatolta belém a lány.*
- Óh, ahhoz értek csak igazán. Mondhatni a hobbim. De gondolom te is belátod, hogy a rövidtávú kínzás csak a normális embereknél működik lélekben, a te fajtádnál nem. Nálad hosszabb távú kell, annyira pedig nem vagy érdekes, hogy néhány röpke óránál többet áldozzak rád. *felelem teljesen normálisan szurkálódására, kicsit talán fennhéjázóan is. Végigsimítok borostás államon, mivel ez nálam az elgondolkodás jele. kieszelem a következő lépést. Le is ülök most a lány mellé, kinyújtott lábbakkal, hátul megtámaszkodva két kezemmel.*
- De mondd csak kislány, miért akarod te megölni... azt akit meg akarsz ölni? *nem emlékszem már a nevére, mivel nem lényeges, de egy ilyen információ azért érdekelne, s bár nem tartom épnek a lányt, azt hiszem csak van valami értelmes magyarázata erre.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 10:12 pm

//olvadás//

-Valóban, bár ha nagykabátban rohangálnál, akkor megjegyezném, hogy „így nem látok belőled túl sokat”, és az nem lenne jó. Jobban szeretem amikor nem öltözöl annyira nagyon fel. És valóban nem zavar.*De még mennyire hogy nem. Nem zavarja, hogy a szíve csak úgy ver, hogy hallja a saját szívverését, és minden sejtje azt kívánja, hogy a másik legyen közel hozzá. Mert úgy jó lenni.*
-Könnyű azt mondani, hogy ne aggódjak érted.*Aggódik, míg a másik nincs biztonságban, amíg nem karol újra vele, a mély vízben úszva, amíg nem érzi újra a másikat a közelében. Elhiszi, hogy jó szórakozás, de nem az ő idegeinek való!*
-Rendben, tehát amikor nyár lesz akkor itt töltünk egy éjszakát? Megígéred nekem, olyan romantikus éjszakát csapunk majd…oh, köszönöm hogy aludhatok nálad, már hiányzott az ágyad.*Valójában nem a srác ágya hiányzott, hanem a srác maga mellől. A tegnapi éjszakája maga a pokol volt, rá kellett jönnie, egyedül nem tud aludni, kutyával nem vicces, tehát a szőke kell estére maga mellé.*
-Ne, neee, eszedbe ne jusson egyedül hagyni. Nem tudom kirázott a hideg. Pedig tényleg nem vagyok annyira félős.*Lassan kiúsznak, és ül, csak ül a kövön és bámul maga elé, jobban mondva a csuklóját bámulja, és gondolkodik, bár elég gondterhelt arccal. Majd kényszerítik, hogy a másik szemébe nézzen, és lassan ellágyulnak a vonásai, lassan lenyugszik, majd Brian mondatára egy kis mosoly.*
-Csak nem…jobban szeretem, ha miattad kalapál annyira a szívem. Kellemesebb, ez nem eset jól. Pedig nem kéne félnem, ugye? Nem ismerne fel, nem…nem ismerne meg, és nem talál rám…*Újra a kezére néz majd fel, bele Brian szemeibe.*
-Kénytelen leszek tetováltatni. Hallgass meg, ez most fontos. Nem mert szép, mert jó, mert szeretem, ez nem arról szól. Ha rám talál, rám fogja aggatni a billogját, ezzel azt veszi el tőlem amiért küzdöttem, a szabad akaratomat és az életem. Muszáj beelőznöm, hogy ne tehesse…nem áltathatjuk magunkat Brian, meg fog találni, csak idő kérdése. Feltehetően az erdő óta figyel téged, és …sajnos nem hülye, idővel feltűnik neki, hogy Géb nincs a közeledben, hogy Gébet nem látja sehol, ellenben ÉN a közeledben vagyok…*A csuklóját a fiú felé fordítja, majd egy sóhaj.*
-Ha megmaradt volna a billogom egyszerűbb lenne, de nincs meg. A Perez családét nem óhajtom viselni, de védtelen sem maradhatok. Segítened kell, megalkotni a sajátomat…de…nem itt, be kell mennünk.*A szeme csillog, elszánt, és míg fél az elszántság elég nagy erővel ruházza fel. Saját családot kell alkotnia, saját jellel, a fiú segítségével. Lassan feláll, majd ha hagyják akkor megfogja a másik kezét. Remeg a keze, a tekintete meg folyamatosan a tájat pásztázza. Szeretne a torony biztonságában lenni.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Vendég
Vendég




Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 10:14 pm

//Azrael//

*A megaláztatást, a ruhája letépését, a csuklója és ujjai eltörését is kiállja. Giselle elpusztítása már sokkal érzékenyebben érinti, de még mindig nem hajlandó bomlott, lázban égő elméje belenyugodni a vereségbe. Noha a teste ordít, hogy hagyják abba, s a torka ebben hangos szószóló, semmi nem állítja meg beteg elméjét, hogy még egy lapáttal tegyen az amúgy is tetéző bajra. A csuklója őrülten fáj, az ujjai egyenként forró, izzó késekre emlékeztetik, melyek ott forognak most a kéztörzs és az ujjtövek találkozásában. Iszonyatos fájdalmak késztetik arra, hogy mindjárt itt helyben elhányja magát, de egyelőre még tartja valami csoda folytán a szintet. Talán azért, mert az a beidegződés él benne, hogy az apjától ennél rosszabb bánásmódot is kapott, legalábbis az ő kis agya szerint. Pedig Karl sosem bántotta így, mint ahogy ez az alak teszi. A következőkben kineveti a tagot és piszkálni próbálja, vajon csak eddig terjed-e a kínzási tudása, avagy tartogat-e még izgalmasabb dolgokat is az ujjtörést leszámítva.*
-Hogy egyesek milyen zsugoriak... Uuuunalmaaaaas. *ugyan nyögések kísérik a kijelentést, mégis igyekszik tovább ütni a vasat, provokálni saját vadászát a végsőkig. Nem igazán lehet megállapítani egy laikus néző szemszögéből, hogy egyszerűen ennyire ostoba, vagy rájátszik valamire?*
-Miért fontos, hogy tudd? Mi hasznom belőle, ha elmondom? *elvégre nem parancsoltak rá, hogy konkrétan válaszoljon. Vagy igen? Ő pedig most már szent céljául tűzte ki, hogy idegesíteni próbálja ezt a felfuvalkodott hólyagot, aki szerinte túlságosan azt gondolja, hogy maradandó lelki traumát tud neki okozni. Nem szereti, ha valaki túl sokat hisz önmaga felől, már pedig itt mintha ez történne.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 10:33 pm

//Emerald.//

*Bár most gyakorlatilag szó szerint a sz*rt is kiverhetném a lányból, nincs kedvem hozzá. Én inkább élvezem az apránkénti haladást a kínok mértéke között, ami nekem kisebb erőfeszítés, neki pedig nagyobb fájdalom, és tovább lehet játszani. Így abba is hagyom, míg a fejemben felsorakozó több száz praktika közül válogatok, s így annyira elmerülök a gondolataimba, hogy szinte meg sem hallom amit mond. De, hogy értelmesen teljen az idő, felteszek neki egy kérdést, miután feleszmélek, s válaszára csak egy lenéző pillantást kap.*
- Nem fontos. Semmi. Csupán gondoltam értelmesen kitölthetnénk az időt, de úgy látom nem vagy vevő rá. Nincs gond. *azzal fel is pattanok, karjánál fogva felrántva a lányt, feldobom őt a hátamra a vállamon át, és felszáguldok a vízesés tetejére. Lepillantok a mélybe, s mivel ismerem a helyet, még a vízbe is voltam már, így tudom, ha most innen leesik, nem lesz baja... csak ha megváltoztatunk egy-két kereket a fejében.*
- Nos... neve nincs leányzó. Íme a játékszabályok: amint a vízbe csobban a tested, a térdeidet mellkasodhoz húzod, és karjaiddal szorosan átkapcsolod. Egyéb mozgás nem engedélyezett. *hangzik még egy parancs tehát, amint azt el is mondtam. Így gyakorlatilag kizárt, hogy ki tud vergődni a vízből, mielőtt megfulladna, de a próbálkozást nem tiltottam számára, tehát olyan testhelyzetben vergődhet, ahogy azt én előírtam. A következő pillanatban egyszerűen levetem a hátamról, bele a vízbe, se szó se beszéd, csupán őt szemlélem a víz alatt. Nagyjából tudom, hogy mennyi idő alatt fullad meg egy ember, főleg ha sokkos, és kínzott állapotban van, így először csak nyugodtan álldogálok, de ha nem kecmereg ki - mert erre igen kicsi az esély -, még mielőtt vízbe fulladhatna beugrom a vízbe érte, és gyorsan a felszínre hozom. Hogy miért jó ez? Nos, egyrészt egy halálközeli állapotot szerettem volna elérni ezzel, másrészt... én nem igazán ölhetek diákot, így a fenyegetés, miszerint a feje majd a testétől külön, a földön landol: helytelen.*
- Kellemes a víz, kicsi lány? *kacarászom vidáman miközben fél kézzel vontatom a partra. Nem zavar, hogy vizes lettem, előfordul az ilyen, majd megszárad, nem ez lesz a legnagyobb gondom, főleg, hogy láthatatlan tudok lenni, ha akarok. Egy közeli fához viszem, és míg ő a földön van, addig én a fának támaszkodom, és onnan nézek le rá.*
- Szeretnél még fürdeni? *akármit is felel, én nem fogom még egyszer bedobni, mert unalmas lenne már többszöri játéknak, így csupán kíváncsian szemlélem, ezekre vajon milyen reakciót ad.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 10:55 pm

*Miért is válaszolna értelmesen azok után, ahogy meghurcolta most ez a vadállat? Megszégyeníti a félmeztelenítéssel, aztán kitöri a tagjait, s mellé nagyképűen és igazságtalanul viselkedik. Elvégre hol van abban az igazság, hogy ő nem tud védekezni sehogy sem? Eléggé egyenlőtlen a küzdelmük, pontosabban az ő küzdelme ez ellen a tahó ellen.*
-Vevő lennék, ha esélyem lenne minimum egy találatot bevinni neked. Valamit valamiért. *és ez még teljesen normálisan és ésszerűen cseng az ő őrült kicsi szájából. Az unalmas és szintén lenéző arckifejezés viszont már nem cseng annyira egybe az észérvekkel. Észérvek, ez is relatív. Alighogy befejezi a mondatát, már rántják is fel és a fájdalmas szisszenés nem marad el, elvégre a férfi jóval erősebb nála, így a rántása majdnem ugraszt egyet a vállán. Szerencsére csak majdnem. A következő pillanatban már fent találja magát, pont a zuhatagnál. Erre már kénytelen nyelnie egyet. Normális körülmények között -akármilyen őrült is, a túlélésre van esze és a pánikra nem feltétlen hajlamos, viszont most kivételesen szédült és elcsigázott, szóval önkontrollnak helye sem marad- megjegyezné magának a kiadott parancsokat követően, hogy na most akkor fogni fogja ő a térdét meg minden, de mozdulatlan kell maradjon és a lehető legtöbb ideig bent kell tartsa a levegőt, mert egy idő után feldobódhat a vízfelszínre, ha működik még az a drága jó hatás-visszahatás, feldobó erő a vízbe érkezés után. Azonban ilyen különleges helyzetben megnyikkanni sem nagyon tud, helyette a következő pillanatban már száguld sikítva a mélybe, s amint vizet ér, felhúzza a mellkasához és átfogja automatikusan a térdeit, ahogy a parancs szólt. Kapálózna, hörögne, de ezzel is csak fogy a levegője és az energiája. Végül az ájulás úgy fél perc után utoléri és a tagjai elernyednek, a felszínről meg eltűnnek a buborékok a lélegzete nyomán. Nagyjából ekkor húzhatja ki a férfi a vízből, ő meg amint a levegő belehasít késként a tüdejébe, köhögve, immár a parton az oldalára fordul és próbálja kiköpni a vizet, amit lenyelt.*
-Szadista. *ez már az ő idegeit is megtornázza rendesen. Az alak boldog lehet: most már ott csillog a félelem a rezzenéstelen, üveges tekintetben és igyekszik minél hátrább húzódni tulajdonosa, legalább kartávolságon kívülre. Feltéve, hogy módjában áll. Szólni nem bír, csak csapzott, vizes fürtökkel keretezett fejét erőteljesen megrázza arra, hogy akar-e még fürödni, közben még hátra is esik majdnem a nagy igyekezettől, hogy elkerülje a vámpírt.*
-Engedj el végre. *csúszik ki a száján a mondat, mely most talán olaj a tűzre, hisz az ilyen szadista emberek imádják, ha a félelem felüti áldozataikban a fejét. Meglehet, most írta alá a kivégzését. Fél kezét, a sérültet persze, magához öleli és igyekszik nem levenni tekintetét a másik őrültről.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 11:13 pm

//Emerald.//

*Nem kifejezetten állítanám, hogy eredetileg is a kínzás volt a tervem. Igaz, nem is elsőként a vérére gondoltam, de ilyesmi nem igazán fordult meg a fejemben, mikor először megszólítottam őt. Alapvetően nem lenne gondom azzal amit mondott, hiszen talán nem is érzékeli saját magát, de sajnos rátapintott valamire, ami nem érintett túl jól, és bepöccentem.*
- Nem vagy alkuhelyzetben. Semmi érdekessel nem tudsz szolgálni. Nem mellesleg, saját magadnak köszönd, hogy itt vagy. Máskor nem kell kijönni gyilkos növényt keresni, sem pedig feldühíteni egy vámpírt. *vonom meg a vállamat lazán, de hogy nyomatékot is adjak a szavaimnak, már fel is kapom, hogy a vízesés tetejére hurcolva rémisszem meg. Érzem ám az aurájában, hogy kezdek ráérezni, mi kell neki, no meg a kis nyelés sem kerüli el a figyelmem, köszönhetően érzékszerveimnek, ennek ellenére nemes egyszerűséggel egy parancsot adok ki neki, és úgy dobom be a vízbe. Természetesen figyelem, nehogy gond legyen, és fejem vegyék, ha megölöm... bár mondjuk akár bele is eshetett a vízbe magától. Nyilván... Így leugrom hozzá, még mielőtt komoly baj történhetne, és felszínre hozva húzom egy fához, s annak dőlve figyelgetem kíváncsian, s mikor rájön mi is vagyok, önelégült mosoly fut át arcomon.*
- Az. *bólintok neki, ám ahogy nézem, nem óhajt fürödni ami már előrelépés, sőt, még eltávozást is kér... Most beleköthetnék, hogy azt a bizonyos kis kést ami nálam van, nem is használtam, vagy esetleg, hogy szeretném hallani a kérem szót, úgy vélem ilyen rövid idő alatt, egy ilyen személyiségnél ez már nagy eredmény. Leguggolok hozzá, úgy nézek bele a szemébe felsóhajtva, mint aki gondolkodik, pedig már tudom mit fogok vele tenni.*
- Rendben. De legyél jó kislány, és ne rosszcsontkodj, ha elengedlek! *rázom is meg játékos dorgálással mutatóujjamat felé, majd tekintetem nyakára téved. Lassan hajolok közelebb hozzá, és tűhegyes fogaimat mélyesztem húsába, nagyokat kortyolva a véréből. Ha már egyszer vámpír vagyok, ez sem maradhat el... Azonnal érzem, hogy aranyvérű lányról van szó, hiszen azoknak finomabb a vérük, mint a másvérűeknek, ám nem fogható Aideen-hez, még így sem. Néhány nagyobb korty után, mikor már elegendő méreg jutott a szervezetébe, eltávolodom tőle, és vértől csöpögő ajkakkal pillantok rá.*
- Na, hogy tetszik az ajándékom? *úgy vélem, ha már így megtörtem egy kicsit a védelmét, megérdemel egy kis jutalmat, mert véleményem szerint nem lesz több dolgom vele, hamarosan el is engedem, illetve feloldva a parancsokat itt hagyom. Egyenlőre azonban kíváncsi vagyok, nála hogyan nyilvánul meg a méreg hatása.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 11:37 pm

*A "vámpír" szóra elkerekednek amúgy is meredt és hatalmas szemei. A düh percek alatt magasra szökik benne, s már kezdene is acsarogni, ha nem éppen a vízesés tetejére vinnék fel, nyilvánvalóan nem tájnézegetési szándékkal. Megremeg, nyel egy nagyot, s nemsokára már zuhan is a szépséges mélység felé. Egy pillanatra átvillan az agyán, hogy mindjárt meghal, eltörheti akár a nyakát is, amikor becsapódik a vízfelületbe, ha szerencséje van, de nem... nem, ekkora szerencséje úgy látszik nincs, mert fulladozik, kapálózna, a levegője pedig nemsokára elfogy. Végül mégis felér a felszínre, de nem önmagától, hanem a vámpírnak hála. Megköszönni nem fogja, az biztos. Köhög, kapálózik, amint tud, mintha még mindig fojtogatná a víz, s a hullámok összecsapnának a feje felett. Beletelik jó néhány percbe ugyan, de lassacskán helyrejön, ám ekkor már benne van a félelem, méghozzá igen tetemes. A férfi majdnem annyira megrémiszti, mint az apja, aki eddig a legnagyobb terrorban tudta tartani és így kontrollálta őt. Nagy szó első találkozásra így letörni őt. A jéghideg ujjak az arcát érik, még jobban reszket, érthetetlen motyogásba kezd, de az is abbamarad, amint meghallja a vámpír hangját, szavait, mondatait. Egyszerűen leblokkol tőlük és tovább már csak azt érzi, hogy belehasít a nyakába időlegesen a fájdalom. Valami nagyon furcsa, könnyed érzés áramlik szét a lelkében. Régóta nem érzett ilyesmit, oly' régóta, hogy már el is felejtette, hogy valami ilyesmi lehet a boldogság. Pedig ilyen. A vonásai, melyek eddig őrületről tanúskodtak, lassan kisimulnak, a szemei már nem égnek olyan bolond lázban, s mikor a vámpír végre abbahagyja a vérszívást, felnéz rá- és normálisan pislog egyet. Meglepett, nagy babaszemekkel néz fel a férfire. Nyúlna, hogy letörölje a vért arról a szájszélről, s amennyiben nem csapnak a kezére, vagy nem verik bele ismét a földbe, esetleg nem kap parancsot- tehát amennyiben nem akadályozza meg valami úton-módon a férfi, hogy ezt megtegye, megteszi.*
-Nagyon jó volt. *szinte sóhajtásként törnek elő belőle a szavak, s felviláglik az arcán egy kislányos babamosoly, amitől most leginkább egy tönkretett kirakati porcelánbabára hasonlít, mint egy őrült kis Samara Morgan utánzatra.*
-A neved... megmondod? *ez is csak a hirtelen jött nyugalmas boldogságának tudható be, mely szinte-szinte már hálába csap át, s olyan szemeket mereszt a vámpírra, mintha a Jóisten állt volna elé és kérte volna fel vérbanknak.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-02, 11:53 pm

*Elértem amit akartam. Rémületet érzek felőle, és tekintve a lány elmeállapotát, ez szerintem nagy szó, főleg első találkozáskor. Pedig még bele sem lendültem... viszont, mivel emberségem is megőrzésre szánom, nem fogom túlzásba vinni a kínzást, és nem tervezek hosszabb távú találkákat sem, hogy végleg megtörjem a védelmét, vagy akár kirángassam az őrületből. Nincs nekem erre se időm, se energiám, bár tekintve hogy élőholt vagyok, ez kissé irreális kijelentés... de a lényeg benne van. Tehát nem kínzom tovább, amúgy is kezdem elunni, viszont amiért jól viselte, és a végére jó kislány lett, úgy gondolom, a harapásommal is megajándékozhatom őt. Ízlik, ez természetes, hiszen aranyvérű, de mégis... nekem Aideen vére az etalon. Így néhány korty után, mikor már bejutott egy kis méreg a szervezetébe, eltávolodom, és felteszek egy kérdést, melyre kíváncsian várom a választ. Nem akadályozom meg őt a mozdulatban, nyugodtan letörölheti a számról a maradék vért, és még egy kis mosoly is megjelenik arcomon, ahogy elnézem a kezesbáránnyá szelídült lányt. Kérdésére azonban felállok a földről, és megrázom a fejem.*
- Addig jó míg nem tudod. Kétlem, hogy találkozunk még. Na, legyél jókislány, és ne kelljen még egyszer rendre utasítsalak! Elmehetsz. *mutatok is rá dorgálóan, feloldva ezzel a parancsokat is, hiszen szabad mozgást engedélyeztem neki, és bizonyára az iskolában összefoltozzák. Volt már rosszabb helyzetben Aideen, így ez sem okozhat gondot, és szerintem a lány is fel fogja tudni dolgozni. Én viszont láthatatlanná válok, és egy szempillantás alatt tűnök el az éjszakában. Van még dolgom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-03, 12:22 am

*Hogy minek köszönhető, hogy elkezdett félni, azt csak ő tudja, aki még eligazodik saját zavaros agyán és rájöhet, mi váltotta ki a félelmet, de ez végül is az eredmény szempontjából teljesen lényegtelen. Zuhant, aztán víz alá került, fuldokolt, kihúzták, magához tért és mindezt egymás után. Ez még az edzett-őrült idegeinek is kicsit sok volt így egy huzamban. Ha csak tovább tördelik a kezét, kihúzta volna hajnalig is, de így megtört valamennyire és nem mondható el, hogy örülne ennek. Retteg a vámpírtól, ezért is húzódzkodik tőle, amennyire csak lehet, de ezt is megakadályozzák azzal, hogy a vérét veszik. Nem tud mit tenni ellene, s a végére nem is akar. Felgyullad a hálaérzethez hasonló boldog fény a lelkében, a továbbiakban pedig szinte isteníti az előtte levő férfit, még a vérfoltokat is letörli a szájáról gondosan. Azonban arra már nem kap választ, mi is lehet imádata tárgyának neve. Kicsit elcsüggeszti a kedvezőtlen vég, de az agya nem mondta még be teljesen az unalmast a vámpírméreg hatására, így az őrülete tesz róla, hogy gyorsan megvonja a vállát és az kezdje érdekelni, hogyan jut vissza a kastélyba. A keze fáj, az egész teste nehéz és mintha tízen verték volna agyba-főbe a lubickolás után. Egyszóval borzalmas állapotban van. Ruhája foszlányait valahogy sikerül egy jó negyed órás ügyeskedés árán úgy megkötni a mellkasán, hogy legalább a kebleit takarja. Nem kétséges, hogy megnézi az, aki így látja, míg visszaér a kastélyba, de nem érdekli különösebben. Igazából semennyire sem. A kastélyba érve kérdezősködés útján megkeresi a gyógyítói részleget és onnantól jószerével csak bedől az ajtón, teljes sötétségbe borul a világ, a fájdalmak végleg kiütötték. A következő két-három napot biztosan ott fogja még eltölteni.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 10:33 pm

*A tegnapi nap eléggé kikészített, de nem fogok továbbra is félni, mint egész életemben. Végülis, mennyi az esélye annak, hogy bajom lesz és ismét összefutok valamelyik vérszívóval? Úgy érzem, hogy nem túl sok, tehát nyugodtan sétálok végig az ösvényen és nem is térek most be a vastag törzsű fák közé, hanem az egyik kedvenc helyem, a vízesés felé indulok. Az út nem hosszú, én pedig el is mosolyodom az éjszakai kép láttán, mivel igazán magával ragadó ez az egész hely, így végül kibújok fekete sportcipőmből, fekete nadrágomból és az ezüst színű blúzomat is levetem, így hát marad a fekete bikini rajtam, amelyben már meg is indulok a víz felé. Mivel finn vagyok, így nem fázom ebben az időben, fürödtem én már jeges vízben is még otthon, tehát nagyon is jót fog tenni a testemnek ez a hideg. Így lépek hát egyre beljebb, igen csak határozottan, majd bukok is le a víz alá, hogy dús hajzuhatagom is eláztassam, végül pedig nyugodtan úszkálok mellúszásban a zuhatag felé, de nem megyek be a barlang alá, csak nyugodtan élvezem az itteni időjárást. És hogy hol a pálcám? Természetesen a ruháim alatt található, de nem hiszem, hogy szükségem lenne rá, végülis, a tegnapot kívéve egész nyugis volt az eddigi pár év, amit itt eltöltöttem, szóval most se lesz gond, én bízom benne, bár azért nem lenne rossz összefuti valakivel.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 10:50 pm

*Rekord. Élőholt létem alatt röpke néhány nap alatt kétszer is megdőlt a halálom utáni legrosszabb napom cím. Úgy érzem, mióta kikeltem magamból, és némi emberséget vesztettem, szerencsecsillagom elfordult tőlem, s talán most a sors büntet valamivel, ám ahogyan érzem, hátralévő életemben még koránt sem értem el a lehető legrosszabb verziót... Ennek ellenére is beletelt egy időbe, mire állkapcsom helyre jött, és a kétes kimenetelű küzdelem után, melyet én vesztettem, de legalább belerondítottam Arthas szórakozásába, ezzel megnyerve a csata másik felét, eléggé lehangolt állapotban vagyok, és a dühöm is eltűnt, inkább szégyenkezés vette át a helyét, ám, hogy mikor robbantja be az elfojtott agressziót valami, az csak idő kérdésre. Ma véletlen sem megyek a fák közelébe, inkább meglátogatom az egyik kedvenc helyemet, ugyanis úgy érzem, hogy szükségem van egy kis kikapcsolódásra, egy kis... emberségre emlékeztető környezetre, így a mai cél a vízesés, melyet hamar el is érek. Gyönyörű, és a lehetőség is bármire adott... Láthatatlanságba burkolózva suhanok el tehát a zubogó víz irányába elgondolkodva, s éppen mikor kiérek, egy lány mártózik bele a hűs vízbe. A szemem jó, és mivel a tegnapi nap üldözése megmaradt fejemben, felismerem ám a hosszú hajat és a testalkatot egy pillanat múltán, ugyanis nem kevés alkalommal kellett rajta tartanom a szemem, míg utána futottam. Nos, erre is, mint arra, hogy egy héten belül két mélypontot is megéljek, drasztikusan kevés volt az esély, de ha már adott a lehetőség, nem fogok elmenni mellette, így gonosz mosolyom villan a láthatatlanságban. Pillanatok alatt ott termek csendesen, és megvárom míg a víz alá merül, hogy mint egy kisgyerek felkapjam a ruháit karomba, a legközelebbi fák felé fussak, ám mikor oda érek hirtelen hullik ki egy fadarab kezeim közül. Nocsak... gyerekes játékom meghozta eredményét, így fel is veszem a pálcát ha lehet még gonoszabb mosollyal és mellényem belső zsebébe süllyesztem. Egyébként öltözetem ugyan az mint tegnap, ugyanis azóta át sem öltöztem, így a fekete bakancs, a strapabíró, sok zsebes katonamintás nadrág, és szintén fekete póló, valamint mellény maradt, csak úgy mint késen a tokjában, mely övemre van erősítve. Nem véletlen jöttem azonban el a fákig, mivel keresek egy mászhatót, és galád módon óvatosan felmászva rá felcipelem a ruhákat is, mely nem telik olyan sok időbe gyorsaságomnak köszönhetően. A fa legtetejére egyszerűen rácsomózom a ruhadarabokat egy vaskosabb ágra, ahol takarja a lomb, majd visszamászom, nehogy meghallja a lány, ha leesek, így figyelek lépteimre is. Innentől nincs más dolgom, mint a parttól nem messze suhanni, hogy onnan figyeljem, vajon mikor jön rá a lopásra.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 10:57 pm

*Egyszerűen csodálatos a víz, és mindjárt érzem, hogy az én kedvem is fokozatosan kezd javulni. Jól esik ez a hideg hófehér bőrömnek és minden egyes porcikám csak úgy sugárzik örömömben. Ahogy így úszkálok, nem is tűnik fel, hogy odakint valaki egyfajta lopásban mesterkedik, így hát megindulok a zuhatag felé, majd oda is érve egy kisebb tömegű víz alá állok be, így mint egyfajta zuhanyt, úgy élvezem ezt az egészet, kezeimmel hátra is simítom szép, fekete tincseimet és ki is húzom magam, így tökéletes, teljesen nőies testem is látható, hiszen nagykorú vagyok már és mindenhol szépen formás, ahogy azt kell. Furcsa, nem hittem volna, hogy egyszer én is fel fogok nőni, belül még nem érzem igaz, de kívül azért látható a változás. Még jó pár percig élvezem a zuhogást, de aztán ismét a víz alá merülök, így úszom a part felé, majd jó fél óra múlva jutok arra a döntésre, hogy talán elég lesz mára az úszás... Vagy csak egyszerűen kiülök egy sziklára egy kicsit és nemsokára visszajövök, ezt ráérek még átgondolni. Így hát egy ideig a víz alatt haladok a part felé, majd az utolsó pár méterben kicsavarom fekete tincseimből a vizet, végül pedig ki is érek a partra, ahol hirtelen dermedek meg.*
~ A ruháim? ~ *kérdezem magamtól és kék szemeimmel már körbe is nézek, de az a legrosszabb az egészben, hogy sehol se látom, tehát bizonyára valaki megviccelt. Kis lábaim a puha fűvet érik, így lépek kijjebb, majd kissé hangosabban meg is szólalok.*
- Én értem a poént, de visszakaphatnám a ruháimat? *nézek is körbe ismét, keresve a tolvajt, ugyanis biztos vagyok benne, hogy valahol a közelemben lehet. Mi másért lopnák el a cuccaimat? Tehát csak kis mosollyal szép arcomon fürkészek minden fát és bokrot, próbálva elkapni egy kis hangot, hogy merre is induljak, de talán szerencsém lesz és a tolvaj maga jön el elém.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 11:12 pm

*Talán újra visszafordult felém szerencsecsillagom, vagy éppen ellenkezőleg... még nem tudom, viszont a préda az préda, ráadásul nem is akármilyen így nem mehetek el mellette. Persze, megtehetném, hogy azonnal lerohanom, de az nem az én stílusom, így inkább egy rögtönzött, de alaposan kivitelezett ruhalopást viszek végbe, és mint kiderül, alaposságom újra előnyt hoz számomra, ugyanis pálcáját is magaménak tudhatom. Aideen is tehetetlen volt e nélkül, s bár ez a lány nyilván felsőbb éves, attól még valószínűleg nem sokat ér nélküle. Ezek után egyszerűen nekidőlök az egyik sziklának és onnan figyelgetem, mígnem egy jó félóra múlva partra is jön, s látható rajta a döbbenet. Mikor megszólal, röviden és élesen kacagok fel, de érdekes módon, egy kis vidámság is vibrál a nevetésben.*
- Én is Lycoris, én is. *bizonyára felismeri a hangomat, így még nem válok láthatóvá, de tenyereimet összeütöm gúnyos csattanással... egyszer... kétszer... háromszor. Ezek után fedem csak fel magam, míg lassan sétálok oda mellé, leplezetlenül nagy vigyorral felmérve a lányt, s tőle egy-két méterre meg is állok pontosan vele szemben.*
- Mondd csak, tegnap olyan hevesen váltunk el, a szőke herceged épségben hazakísért? Mert úgy hallom galád vámpírok ólálkodnak Seolon, talán jobb lenne ha... *villámgyorsan suhanok közel egészen az arcához, gyakorlatilag pár centi választ el minket, és úgy suttogok bele fokozódó dühvel csinos vonásaiba.* - ...vigyáznál. *fejezem tehát be a mondatot, és a végére be is illesztek egy gonosz féloldalas mosolyt, mely lassan kúszik fel arcomra, de szememben érezhető élvezet csillan.*
- Most azonban majd a ruháid nélkül kell menekülni, és be kell valljam... *tekintek most szépen ráérősen le rá, tetőtől-talpig felmérve a lányt.* - Így jobban ínyemre lesz, ha már vérrel nem tudsz szolgálni. Azért az esztétika megmarad. *fűzöm tovább gúnyosan a szavakat, de úgy hiszem ennyi felvezető elég is volt, ideje, hogy ő is megszólaljon egy kicsit, hiszen most nincsen senki sem aki megmentse, és erre már ő is rájött...*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 11:20 pm

*A víz teljesen felfrissít és végre ismét kellemesebb lesz a hangulatom. Nem is tervezek túl sok mindent mára, így sétálok csak ki nyugodtan a partra, ahol viszont a ruháimnak mintha lába kélt volna, úgy tűntek el előlem és sejtem, hogy nem egy álcázó bűbáj van rajtuk, így hát rögtön meg is szólalok, de a hang, amelyet a nevetés hordoz, majd végül a szavak, a hideg futkos a hátamon tőle.*
- Azrae... hát nem tanultál a tegnapi leckéből? *kérdezek rá halkan, de annál határozottabban, mivel sejtem ám, hogy azért lehet itt, mert tegnap nem tudta befejezni a művét, nem tudott igazán bántani, de nem fogom elfelejteni azt, hogy megalázott. Engem ne merészeljen még egyszer, viszont ahogy hirtelen elém kerül, csak összevont szemöldökkel figyelem, de nem, nem mozdulok és nem varázsolok, még egyelőre nem érzem szükségét.*
- Szőke hercegem? Még csak az kéne... *ciccenek fel, de ahogy beférkőzik az intim szférámba, szépen hátrébb is lépek tőle, kezeimmel pedig megfogom mellkasát, jelezve, hogy maradjon csak ott.*
- Tudok vigyázni magamra, tegnap is láthattad. *szólalok is meg kihívóan, kezeim is leeresztem, de már gúnyolódik is tovább. Igen, megtámadhatnám és szerintem simán le is győzném, még pálca nélkül is, de nem, nem teszem, inkább megpróbálom kideríteni, hogy mégis miért csinálja ezt. *
- A pálcám az nem a tiéd. *jelentem ki először, így nézve a zsebébe, amelyből kilóg az én kis pálcám, de aztán végül ismét a szemeibe tekintek.*
- Mégis mi a fene bajod van velem? Nem tehetek róla, hogy a szüleim nem tudnak varázsolni, de én magam is tudok annyit, mint mások a Mysterioban! Szóval, mit akarsz Azrael? A vérem nem kell, akkor meg? *lépek most én magam közelebb hozzá, de nem mászok bele az arcába, az nem rám vallana és bár belül félek, mert igen, félek tőle, mégse mutatom ki, csak jobb kezem remeg meg picit, amely még mindig ökölbe van szorítva.*
- És jobban tennéd, ha nem néznél így rám. *ezt még azért halkan hozzáteszem, ugyanis nagyon is zavar, hogy egy férfi - legyen az akár vámpír is -, így néz engem... *
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 11:39 pm

*Végre előmászik a vízből, hogy egy kis beszélgetésbe keveredjünk miután észreveszi ruháinak hiányát, ám már az első mondatával gyújtogatja azokat a bizonyos szikrákat, melyek majd az állatot hozzák belőlem ki, és eredetileg nem ezért jöttem ma ide... Szavaira hangosan és hirtelen mordulok fel egy jó adag agresszióval mikor már láthat, és szemfogaimról is elhúzom ajkamat, mintegy automatikus cselekvésként.*
- No és te kislány? *dobom vissza azonnal a kérdést, és közelebb sétálva kezdem el verbálisan ütlegelni, mely nagyjából sikerül is, legalábbis a reakciójából ítélve. Arthason nem tudok túllépni, vele majd legközelebb elszámolok, de egyenlőre nem ő van itt...*
- Pedig tegnap nagyon élvezted a társaságát. Fajtám árulója... a te lovagod. Mondd, a randit lebeszéltétek már? *kérdezgetem tovább, és tulajdonképpen az ilyen haragom nem a lány ellen irányul, hanem Arthas keltette életre, és ez csattan most Lycorison. Ekkor ér hozzám viszont, melyre csak kajánul elvigyorodok, és mutatóujjammal finoman végigsimítok kézfején.*
- Csinos kis kacsó... *suttogom, azzal erősen megragadva egyszerűen elroppantom a csuklóját, mely ernyedten hullik le, hiszen eltörtem. Viszont ahogy tegnap láttam, ez nem akadály neki, hacsak...* - Nem gyógyíthatod meg magad! *nézek is bele a szemébe, és most bevetem képességem, tehát muszáj azt tennie amit mondok neki, s nem tudom, hogy a parancs ér-e valamit, hiszen lehet, hogy helytelenül adtam ki, mert nem értek a mágiához, ám múlt éjszaka óta csak erre tudok következtetni. Feltűnik neki a pálcája is, melyet most kiveszek a zsebemből, és jobb kezembe szorítom meg, leengedve magam mellé.*
- Vissza fogod kapni. Mindenkinek visszaadtam. Na, persze ha ostobaságon törnéd a fejed, akkor két darabban adom vissza. Amint támadsz, reflexből eltöröm. *vonom meg a vállam egyszerűen, és hátat fordítva a lánynak teszek pár lépést el tőle, otthagyva őt egy kicsit, hogy ujjaim között forgassam a pálcát, mígnem újra megszólal.*
- Ennél okosabbnak néztelek. Nincs veled bajom. Rossz volt a hangulatom. Ja, és megemlítettem már, hogy vámpír vagyok? Lelketlen szörnyeteg... dühít, hogy csak azért úsztad meg, mert egy idióta a segítségedre kért, holott ugyan úgy elakart téged fogyasztani. *pillantok vissza rá, most ismét felé fordulva féloldalasan.* - Engem nem érdek milyen családba születtél, de tény és való, hogy az aranyvérű palánták finomabbak. A sárvér nem olyan jó. Ettől függetlenül, elismerem, találkoztam már aranyvérűvel, és a nyomodba se ér. Bár... ő nem is olyan idős mint te. *felelek neki, mert kissé kezd irritálni, hogy ennyire érzékeny erre a témára, holott nekem csupán íz szempontjából vannak előítéleteim. Akármennyire is halkan szólal meg, én hallom, így ismét felkúszik arcomra a kaján mosoly, s egy pillanat alatt termek mögötte, pálcás kezemmel kezeivel együtt magamhoz szorítva, a másikkal pedig formás melleit célba véve fogom meg az egyiket.*
- Észben tartom. *kacagok fel halkan, s most durván lököm előre, hogy a földre essen tőlem pár méterre, de én maradok a helyemen.*
- Mondd csak, valami ötleted van, hogy mivel üssük el az időt? *kérdezem is meg tőle, s pálcájára nézve bevillan egy terv, melyet lehetőség szerint majd kivitelezek... ha jó kislány volt. No persze megeshet, hogy megérné életemben egyszer elviselni a sárvér ízét a jótékony hatásai miatt...*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-07, 11:55 pm

*Nem hiszem el, hogy ezt a csodás napot így el kellett rontania azzal, hogy ismét megjelent, de nem, akkor sem fogom csak úgy hagyni magam, ezt jobb, hogyha most tudja, mivel le kell győznöm a múltat, tovább kell lépnem rajta és végre a sarkamra állni, ez pedig talán egy tökéletes alkalom. Ahogy viszont felmordul, úgy kezdem érezni, hogy lehet, hogy mégsem most kéne ezt elkezdeni, így inkább nem felelek semmit se a kérdésére, hagyom, had térjen rá Arthas-ra.*
- Engem nem érdekel, nem tudom, hogy miért segített. *ismerem is be, ezzel nem fog felhúzni, tényleg nem ismerem és azért, mert segített, ezzel semmivel se lett több a számomra annál, ami. Ahogy Azrael már túl közel kerül hozzám, akkor szépen el is próbálom tolni magamtól, de ő csak végigsimít kezemen, majd már érzem is a fogását. Szemeim a meglepettségtől elkerekednek, majd végül fel is nézek a borostyán tekintetbe és ekkor jön a törés, melyre nem számítottam, így sikkantok is fel azon nyomban, másik kezemmel pedig hirtelen kapok oda kezéhez, hogy lefejtsem azt magamról és bizony a mécses is eltörik, pár könnycsepp indul meg szép arcomon, testem beleregem, úgy fogom magamhoz azonnal a kezem, de ahogy a parancs érkezik, csak ajkamba harapok és próbálok erősnek tűnni, de képtelen vagyok rá, iszonyú ez a fájdalom.*
- Ezt miért kellett? *kérdezem még mindig halkan, de pár apró könnycsepp már a fűbe kerül, én pedig halkan szipogva próbálom ész érvekkel megtudni, hogy mégis miért történik most mindez, miért ilyen velem és hát, a pálcámat is jó lenne visszakapni, akár csak a kezemet begyógyítani, mely csak remeg a másik kezemben és egyre csúnyábban néz ki és kezd feldagadni is, nagyon lassan, de annál biztosabban. A pálcás szavait megjegyzem magamban, remélem, hogy nem fogja eltörni, de inkább erre nem mondok semmit, csak rákérdezek arra, hogy mégis miért pont én vagyok a mostani kiszemeltje.*
- Semmit se ártottam neked... *kezdek is bele, de ő csak nyugodtan távolodik el tőlem, úgy folytatva a beszélgetést, de a közelségét mégis csak megjegyzem, nem csípem ezt, se azt, ha megnéznek, méghozzá ennyire nyílvánvalóban, de ahogy odajön ismét hozzám, majd magához szorít és végül mellemet is megfogja, hirtelen kezdek el kapálózni és fejemmel bizony orron is fogom fejelni, ha minden igaz.*
- Eressz el, te szemétláda! Mégis mit képzelsz? Nem vagyok a játékod, ne tapizz! *igen, ez most dühít, a könnyek is eltűnnek és akármennyire is fáj a kezem, megérzem a veszélyt, a testem... nem, nem érhet hozzám. A múlt kísért, ismét bezárva érzem magam, egyedül a veszélyben... viszont ahogy végül ellök, úgy dőlök el a földön és vékony bőröm picit fel is sértem a hasamnál, de én csak távolabb próbálok meg csúszni, miután hátra fordultam, lábaimmal tolva magam, csuklómat markolva.*
- Engedj el.... *kérem is tőle és bár tudom, hogy vámpír, mégis, megpróbálok rá hatni. Szép szemeimmel őt figyelem, majd, lassan felülök és bár fáj mindenem az esés után, mégis, összébb gömbölyödöm, nem akarom, hogy lássa a testem vagy hozzám érjen. Lehet, hogy tapasztalt vagyok bizonyos mágiahasználatban, ilyen helyzetben még vajmi keveset harcoltam és a múltam... na az itt az igazán nagy probléma.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-08, 12:18 am

*A mordulásom meg is teszi a hatását. Imádom. Mint az oroszlán, mindenki behúzza rá fülét-farkát, hiszen van benne valami hátborzongatóan nem emberi, és talán itt szembesülnek először az ellenfél tényével... Elégedetten el is mosolyodom, míg tovább piszkálom, és mondatára egy pillanatig elgondolkodom.*
- Tudod Lycoris, nekünk már nem olyan a gondolkodásunk mint nektek. Túl hamar rájöttél kik vagyunk, és majdnem meglógtál... elrontottam a vacsit neki, gondolom bosszút állt. Fiatal vámpír, bizonyára van még benne emberség is egy kevés. *adom meg a választ, és nem is tudom miért, de elbeszélgetek vele egy kicsit. Jól esik a társaság. Ennek ellenére elköveti azt a hibát, hogy az engedélyem nélkül ér hozzám, így megtévesztően először hagyom neki, aztán villámgyorsan töröm ki a csuklóját, és hogy teljes legyen az összkép, nem engedem neki begyógyítani, s ahogyan figyelem a sebet, bizony használt a parancsom.*
- Hozzám értél. Nem mellesleg, kissé szemtelen vagy. Tanítok neked egy kis tiszteltet, rendben? *suttogom neki, majd a végére beszúrok még egy gonosz kacajt, s szemforgatva hallgatom siránkozását, míg úgy lépkedek körülötte mint a farkas. Viszont újra megszólal, s ki nem állhatom, hogy ne fogjam meg formás idomait, hiszen ez az igazán pimaszság a részemről, amire igen hevesen reagál. Szeretem az emberi faj ilyen jellemét. A gyengeségükre reagálnak a leghevesebben, így kérdeznem sem kell, máris tudom, hogy mit kéne tenni. Viszont a nagy kapálózás közepette orrba is fejel, és fájdalmas szisszenéssel húzom vissza a fejemet, majd egy dühödt morgás következik, és fejem már nyakánál is van, hogy lüktető ütőeréhez nyomjam borotvaéles fogaimat, meg-meg karcolva azokat, mintha a torkára haraptam volna, de nem engedném, azzal a különbséggel, hogy gyakorlatban még nem mélyesztettem bele a fogam. Lefogva várom meg, hogy lehiggadjon, míg ott tartom a fejem, és ha nagyon kapálózna, és nem engedne, még törött csuklóját is megnyomom, hogy jobban fájjon, mely bizonyára rendreutasítja majd. Ezek után engedem csak el felé guggolva, s úgy lépkedek vele ahogy ő halad, míg láthatóan lassan húzom ki a tokjából késemet. Megcsillogtatom a holdfényben a lány számára, és a hasától kezdve vágom meg egy kicsikét, függőleges vörös vonalat húzva a penge nyomán, mely egyáltalán nem mély, de mégis fájhat, egészem a bikiniig, melyet kettéhasítok a pengével, s most a lány torkának nyomom a hideg fémet.*
- Tudod... ha nem lettem volna bérgyilkos, aki megtanulta, hogy a könyörgésre ne hallgasson, már rég elengedtelek volna, de így... sajnos esélytelen. *egy apró vágást ejtek még a nyakán, mely szintén nem mély, és közel sem halálos, de ezek után a szép arcokra húzom a pengét.*
- Hm... sajnos nehezen találok vágható pontot rajtad, mert csak belerondítanék az amúgy csodás külsődbe. *illesztem most a pengét a szeme alá közvetlen, majd a füle alá, s végül el is veszem, mindezt persze kínzó lassúsággal. Pillantásom most szabadon maradt keblére téved, majd hirtelen felpattanok, és karbatett kézzel nézek le rá.*
- Persze alkut köthetünk, az teljesen más téma. Adj valamit, és én elengedlek téged. Sértetlenül. Pálcával együtt. Extra szolgáltatásként még a ruháidat is megkapod. *vigyorgom le rája, és várom a lány válaszát, hogy vajon mit szól ehhez az ajánlathoz. Igazából mélyen belül... elengedtem volna, hiszen van még bennem emberség, így talán kibúvó is amit most keresek.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-08, 12:37 am

*Hallom ám a szavait, melyek amolyan magyarázatként szolgálnak a számomra, de mégse tudok vele mit kezdeni. Arról nem én tehetek, hogy pont engem találtak meg, mivel nem fogom hagyni magam, ez egyértelmű. De ahogy túl közel kerül, megpróbálom eltolni magamtól, melyet a csuklóm bán, így végül a könnyeim is megerednek, de igyekszem azért tartani magam, mégis, a fájdalom és a félelem egyvelegét érzem, képtelen vagyok csak úgy továbblépni ezen az egészen.*
- Tiszteletet nem nekem kéne tanulnom... *nézek még bele ridegen szemeibe, de hiába mondok bármit, ő richtig ellenem tesz, így pillanatok múlva mögém kerülve fogja meg mellemet is, amely már végleg kihoz a sodromból, így fejemet hátra döntve kap is az orrára egy kicsit, amely azért érzékeny lehet, de ahogy nyakamat megkarcolja, úgy remegek meg. Még próbálok mozgolódni, de a csuklószorításra már nem kerül sor, mivel leállok ezzel az egésszel.*
- Nem ízlik a vérem... *próbálok ész érveket felhozni arra, hogy miért is ne harapjon meg, de ez az egész, amibe keveredtem egyre rosszabb. Próbálok higgadt maradni, hogy talán megunja a társaságom, talán elereszt, de nem, direkt akarja, hogy fájjon nekem. Ahogy a földre kerülök, rögtön meg is fordulok, így próbálva távolodni tőle, viszont a kés láttán már fejemet is megcsóválom kissé, érzem, már előre tudom, hogy bántani fog, hogy meg fog vágni, és én... én nem akarom újból ezt.*
- Azrael... *a könnyek ismét utat törnek maguknak, én pedig össze se tudok húzódni, úgy fekszem el a földön, mivel már hasamat vágja meg, úgy bántalmaz, amely még nem halálos, de mégis, oly lassú és félelmetes a számomra, mint azon az estén, így szinte ledermedve hagyom, hogy felvágja a bőrömet, ép kezemmel a fűvet markolászva, teljesen elsápadva, remegő testtel. Végül fejem felemelem, szemeim becsukom, fogaim is összeszorítom, valahogy érzem, hogy itt lehet a vég, hogy ez az éjszaka nagyon hosszú lesz a számomra és félő, hogy ezt se fogom soha elfelejteni, se pedig túlvészelni. Amikor viszont a bikinit is elvágja, szemeim lassan kinyitom, fejem is feljebb emelem, de a ruha már enged is, így kerek idomaim is megmutatkoznak a férfi előtt.*
- Ne csináld... ~ annyira félek ~ *testem már meg sem áll, úgy remeg folyamatosan, de végül a penge a nyakamhoz kerül, így fejem vissza is hanyatlik a földre. Kezem azért még próbálom felemelni, hogy eltakarjam vele a melleimet, de a vágás a torkomon is rémisztő.*
- Miért élvezed annyira, hogy engem bántasz? Nem tettem ellened... én nem érdemeltem ki... *fordítom is el a fejem, de ekkor kerül a kés közel a szememhez is, de mégse merem eltolni magamtól, félek, hogy egy lépés és végem van, de ha kivájja a szemem vagy levágja a fülem, akkor nem tudom, hogy mi lesz.*
- Inkább ölj meg. *nézek is bele a szemeibe, miután végül eldönti, hogy mégsem csúfít el úgy igazán és ez után tekint csak a melleimre, melyeket még mindig kezeimmel takarok el, de tény, hogy több látszik, mint a bikiniben még így is. Ahogy viszont hirtelen kel fel, majd próbál alkudozni velem, úgy csillan meg a remény aprócska szikrája a fejemben, de meg se merek mozdulni, tényleg nem, úgy nézek a férfire.*
- Mit tudnék adni neked? Nincsen semmim, ami neked jó lenne. Hiába vagyok boszorkány, nem tudlak segíteni. *ismerem be és láthatja is rajtam, hogy nem hazudok, ez mind igaz, amit mondok neki, végül törött kezem is felemelem, hogy így már normálisabban tudjam eltakarni magam, de a vérem nem csak a nyakamból folydogál, hanem a mellkasomnál is több helyen. Borzasztóan festhetek, de most csak az érdekel, hogy éljem ezt túl és hogy ne tegyen több kárt bennem.*
- Mit akarsz még tenni velem? *kérdezek végül rá félve erre, majd feltekintek a holdra is és végül vissza a vámpír szemeibe, inkább tudni szeretném, hogy mi vár rám még ezen az éjen.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-08, 12:54 am

*Akármennyire is bántom első körben, még így is van ereje visszaszólni, amire már nem felelek, csupán leteperve próbálom megnyugtatni egy kicsit. Sikerül is, de újra megszólal, s én halkan a fülébe nevetek.*
- Egyszer ki lehet bírni. *adok neki választ, majd a késemet bevetve kezdem el kínozni őt, míg sír és reszket a penge alatt, s hozzám beszélve rimánkodik, érzem a félelmét, és őszintén kíváncsivá tesz, hogy vajon miért ilyen erős. Érdekes lett számomra ez a lány, így az ötlet, hogy tovább kínozzam... nos, talán nem áll a továbbiakban. Igaz, hogy nem aranyvérű, de attól még egy szövetséges bármikor jól jön, és kezdetnek talán megteszi a lány is. Mondhatnám újra neki, hogy nem hat meg, de... hazudnék. Kis idő múltán el is veszem a pengét, és állok fel.*
- Nem. *mondok csak ennyit, mert számomra kiderült, hogy bizony nem figyelt tegnap, és nem tudja, hogy nem ölhetünk diákot, mert különben nem kért volna ekkora ostobaságot. Teszek neki azonban egy ajánlatot, s ahogy hallom, nem is szándékozok annyira visszautasítani.*
- Még eldöntöm mit teszek veled. *vetem neki oda, majd késemet szórakozottan ujjaim között végigforgatva sétálgatok körülötte tovább lassan, s elgondolkodóan nézem a távolba. Ez legalább két percig így folyik, majd hirtelen állok meg fejénél és nézek le rá. Késem egy mozdulattal beledobom a földbe, pontosan a feje mellé, és újra leguggolok. Nagyobb ötlet bontakozott ki a fejemben, és mivel eszembe jutott, hogy én emberségemet akartam megőrizni, így muszáj tanúsítanom egy kis önfegyelmet. Nem válhatok vadállattá...*
- Add a szavad, hogy segítesz nekem bosszút állni Arthason. Akkor segítek rajtad, és elengedlek. *bökök a fejemmel felé, és rajta áll, hogy elfogadja-e. Én állom a szavam, és talán többet is tennék mint azt kéne...*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-08, 1:01 am

*A tegnapi nap borzalmas volt a számomra, de ehhez nem fogható, amit most élek át, így hát egyértelműen inkább a halált kívánnám, sem mint azt, hogy tovább kínozzon, mert nem, erre nem vagyok hajlandó, hogy ezt kibírjam, nem érzek már erőt magamban, semmisnek érzem magam, egy reménytelen embernek, aki amúgy se hiányozna másnak, maximum a szüleimnek. Viszont most, hogy valami ajánlatot akar, rá is kérdezek erre, de bármire nem vagyok hajlandó, ez szerintem érthető, így tovább remegve figyelem meg kőrözését körülöttem, majd ahogy a kés mellettem ér földet, úgy fordítom el fejemet, szemeimet is lehunyva hozzá és csak akkor nyitom ki újra, amikor meghallom a szavakat. Arthason álljak bosszút? De hisz segített nekem... nem, én nem vagyok olyan ember, aki csak úgy elárul másokat.*
- Nem akarom bántani... amúgy is, miért bízhatnék benned? Eddig se tűnik úgy, hogy annyira segíteni akarnál vagy elereszteni, inkább mindent megteszel azért, hogy féljek tőled. *nézek is fel szemeibe, mivel soha nem szoktam elárulni azt, aki segített és bár tudom, hogy ő is vámpír, mégis, ezerszer emberibb, mint Azrael, aki azt hiszem, a mai naptól kezdve az az ember lesz, kitől a legjobban félek.*
- Egyébként se hiszem, hogy találkozni fogok még vele. *mondok még csak ennyit, majd lassan felülök, így borulok szépen térdeimre, mint egy kislány, takargatva minden bájamat és most piszkos és egyben nedves fekete tincseim is szépen kereteznek.*
- Én nem vagyok elég jó játékszer neked... *mondom még halkan, de fel se nézve. Nem tudom, hogy mit élvez még mindig a kínzáson vagy hogy most miért hagyta abba, de azt hiszem, hogy ezen tovább kell lépnem, meg kéne emberelnem magam, de annyira rettegek.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-08, 1:12 am

*Elég gyorsan derül ki számomra, hogy mi is a lány gyenge pontja. Elsőként már egy egyszerű csuklótöréstől megered a könnye, ami másoknál azért még nem szokott, főleg nem az őrültnél, akivel találkoztam, de ő más téma... Másodjára pedig a testiséget nem kedveli, ha nőként néznek rá, és sejtem miért lehet, hiszen az én szakmámnak érintve, de köze is volt ehhez, így elárulja magát, s két hatalmas fegyvert ad a kezembe. Az emberi természet... Többször is rendre kell intenem azonban, és végül csak a penge láttán kezd el igazából remegni, és könyörögni, s pont mivel érdekessé vált félelmei miatt számomra, valamint az egész lénye... olyan megkapó, nincs kedvem tovább kínozni. Megérdemelné, de muszáj emberként viselkednem, így egy kis gondolkodás után ajánlatot is adok számára, mely láthatóan nem rossz alku, de mégis ellenkezik.*
- Nem érdekel mit akarsz és mit nem. Vagy ő, egy gyilkos, vagy te. Melyik a rosszabb? Persze, ha akarod kínozhatlak addig, míg bele nem egyezel. Van pár ötletem. *vigyorodom el egy kicsit, és egy csöppnyi hatásszünetet tartok, míg szemeit fürkészem, de nem akarok most parancsot kiadni. Könnyebb volt mint gondoltam, bár igaz, hogy a pálcája nálam van... innentől kezdve a taktika ez mindenkinél: pálcát elvenni. Nyert ügy.*
- Szépen felvágom a hasad több helyen ahogy tettem, az ujjaidat egyenként töröm el, és a csuklód is, valamint a bokád szintén, de persze a karok és a lábak szilánkosra törése is lehetséges a verés mellett, melyet az orrod biztos megbán. Aztán levághatom a füledet, és kivájhatom a szemed, és hogy ne halljam a nyögdécselésedet a nyelvedet is kiszedhetem. Ekkor már eléggé vérzel hogy pár perced legyen, így összekötözve bedobnálak a vízbe, hogy ott fulladj meg, ha feldühítesz. *morgom egyre inkább agresszióval a hangomban, és láthatja rajtam, hogy ha feldühít... megteszem.* - Elvégre nem én öltelek meg. Hiszen magad estél le a szikláról, és vízbe fulladtál. *vonok vállat, aztán végigsimítok államon, hogy egy kicsit elgondolkozhassam kérdésén. Egy ujjal megsimítom az arcát egy pillanatra, és most először egy kis mosoly fut át rajtam.*
- Arthas kegyetlen mint én. Kihasznált. Megérdemli. Egyébként pedig... megengedném, hogy meggyógyítsd magad, sőt... még örömet is okozhatok. Harapással. A ruháid is visszakapod, az ép pálcáddal együtt. Hát nem vagyok a megtestesült jóindulat? *billentem félre a fejemet, de ha nem értené, tovább magyarázok számára egy kicsit, ugyanis nekem érdekem hogy Ő, és nem más fogadja majd ezt el.*
- Nem vagyok vadállat, még ha annak tűnök is, akkor sem. Tudok gyengéd is lenni, és mivel elsősorban nem te vagy haragom tárgya, ezért elengedhetlek. *mondok neki még ennyit összegezve, és figyelem ahogy felül, és rendezgeti magát. Én is felállok, és ismét karba teszem kezeim.*
- Dönts! *direkt nem reagálok a játékszeres kijelentésére, ugyanis téved. Tökéletes játékszer. Nincs kedvem ma tovább a brutalitáshoz, ezért is lenne jó, ha elfogadná, de ha nem teszi, nos, az az ő ostobasága.*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-10, 9:57 pm

//olvadunk ^^//


*Elég volt a kínzásból, el akarok tűnni innen, messzire, nem akarom, hogy tovább bántson, de képtelen vagyok bármit is megtenni, így továbbra is lábai előtt fekszem, testem remeg, képtelen vagyok bármit is tenni, így csak arra várok, hogy végre véget érjen ez a borzalmas rémálom, mert ilyesmi még nem történt velem, ez még annál az esténél is rosszabb, de talán... talán most már vége lesz. Az alkuja viszont mégse tiszta, ahogy azt sejtettem, mivel Arthas-nak szeretne ártani, ki igazából nekem se számít, nem ismerem, de tegnap segített nekem, mégsem szeretném őt úgymond elárulni. A szavaira csak aprót nyelek, majd a hatásszünet után már meg is hallgatom, hogy mit tenne velem és bizony szemeim félelmet sugároznak felé, ahogy őt nézem és amikor arcomhoz ér keze, csak elfordítom picit a fejem, undorodom tőle, minden érintésétől, egész lényétől... De mégis, mit kéne most minderre mondanom? Lelki szemeim előtt látom, hogy órákon át tartó kínzásban részesít és véghez viszi azt, amit felvázolt nekem, de nem, nem akarom... *
- Hogy harapással? Nem... amúgy se ízlett neked a vérem! *na igen, erre már felkapom a fejem, még az hiányzik, hogy ezek után belém mélyessze éles fogait... de a többi tényleg jól hangzik, pálca, gyógyítás, na meg ruhák... *
~ Méghogy tud gyengéd is lenni... ~ *ez poénnak is rossz, szóval csak lassan felülök, így takarom el magam és nézek fel végül rá, most már kisírt, vörös szemekkel.*
- Segítek! Csak... csak ne bánts tovább. *sütöm le szemeimet is, igen, nem tudok mit tenni, itt nekem nem volt választásom úgy érzem, de lassan megmozdulok, majd fel is kelek, de hajam előre rendezem és kezeimmel is eltakarom melleimet, így állok meg tőle kicsit távolabb és bár sajog a csuklóm, a hasam és mindenem, mégis, muszáj állnom, nem akarok tovább így felnézni rá, de azért a pár méter távolságot mindjárt létrehozom, úgy távolodom el tőle.*
- Akkor hagyd, hogy meggyógyítsam magam és kérem a pálcám és a ruháimat. *próbálok egy kis erőt adni a hangomba, de nem, nem megy, képtelen vagyok parancsolni neki, ahhoz túlságosan is remeg a testem és nem azért, mert fáznék, az se érdekel, hogy tiszta föld és piszok vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-10, 10:17 pm

*Tulajdonképpen még azt is mondhatnánk, hogy bizonyos szintig megesett a lányon a szívem, ráadásul kíváncsivá is tett ez a nagyfokú félelem ami belőle árad, és mivel nem vele van kiváltképp gondom, nem látom akadályát annak, hogy elengedjem egy megfelelő alku megkötése után. Természetesen előtte egy kissé megdolgozom, hiszen pimasz volt, ráadásul elmaradt a múltkor, de ennek, na meg egy apró kis kínzási menettervnek köszönhetően bizony megenyhül, még ha el is utasítja az ajánlatomat.*
- Ahogy gondolod, a véred miatt nekem nem létszükséglet. De mivel összességében jól bírtad, és még élsz, gondoltam nyújtok valami... jutalmat. Majd szólj, ha igényt tartasz rá. Már, ha egyáltalán tudod, milyen is egy vámpír harapása... *vonok vállat, mikor visszautasít ilyen téren, mert igazából ezt bevetettem már az őrültnél is, és azt hiszem, ez a lány jobban kiérdemelte mint az. Egyszer kibírható lenne a vére... ráadásul ha megtetszik neki, az kapocs közöttünk. Választási lehetősége nem nagyon volt, így még szép, hogy elfogadja az alkumat, és láthatólag összeszedi magát, melyre igazából nem reagálok láthatóan, de elkönyveltem magamnak, hogy ilyet is tud... Egyik kezemmel előhúzom pálcáját zsebemből, és kezemben feltartva odalépek elé, míg másik kezemmel finoman végigsimítok állán.*
- De tudod a szabályokat... nem támadhatsz meg. *csillan a szemem, mikor az övébe nézek. Nem bízom benne. Majd ha fogok, akkor nem lesz erre szükség, ahogy Aideen-nél sem volt egy idő után. Odanyújtom neki ami hozzá tartozik, majd karba tett kézzel felsóhajtok.* - Gyógyítsd meg magad. *parancsolom neki, és tekintetem a fára villan, ahová ruháit rejtettem. Egy apró mosoly jelenik meg arcomon, de ez inkább saját magamnak szól, mintsem neki, ugyanis még mindig mulattat a helyzet...*
- Amíg tisztogatod és gyógyítgatod magad idehozom a ruháidat. Még beszédem van veled, menekülést nem javaslok. *közlöm vele unottan elhadarva, majd egy szempillantás alatt eltűnök, hogy a fára felmászva hozzam le neki az öltözékét, s rövid időn belül visszaérve már oda is dobom neki.*
- Gondolom tudod, hogy nem szeretném, ha erről bárkinek is mesélnél. Ha megtudom, az illető fog szenvedni. Meg te. *nem adom ki parancsba, szerintem érzi, hogy komolyan beszélek, és bármikor letudom őt ellenőrizni, így folytatom is.* - Ismered Cremus kastélyát? A hálószobában szoktam általában lenni, keress fel a közeljövőben, hogy átbeszélhessük az alkut. Egyébiránt... *suhanok most közelebb hozzá, mikor már felöltözött, és egy gonosz mosolyt nem állhatok meg, mikor arcába nézek, egy kicsit tanulmányozva azt, majd szemem lassan, de láthatóan lesiklik, hogy egy utolsó pillantást vessek testére, és utána folytassam csak.*
- A te emberi tempódra most nincs időm. *azzal már fel is kapom a karjaimba, egyik kezemmel térde alá nyúlva, másikkal a hátát támasztva, hogy így suhanjak el vele az éjszakában. Nyilván erősen fogom, ha ficánkolni próbálna, de szerintem neki is van annyi esze, hogy nem teszi... Hogy hova indultam? Még egy kis megbeszélni valóm van vele, ehhez pedig egy otthonosabb hely kell... ahol megtalálhat még.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-10, 10:32 pm

*Még csak az kellene, hogy ezek után megharapjon... tényleg nem bírnám még azt is elviselni, így egyértelműen visszautasítom, ezt a számára oly kedves alkut, mert velem ilyet nem fog játszani, az is biztos.*
- Jutalmat? Max neked az, mivel lételemed, de engem nem fog vámpír még egyszer megharapni... elég volt belőled múltkor és bár tudom, hogy mérget rejtene, ha tovább innál belőlem, nem kérem! *próbálok finoman fogalmazni, hogy ne haragítsam ismét magamra, de aztán végül fel is kelek, így takarom el magam, ahogy tudom, majd szépen elő is állok a kérésemmel. Hogyha már megengedte, akkor már el is kérem a dolgaimat, így amikor odalép hozzám, majd államat is megfogja, fejemet el is kapom a kezétől, majd dühösen nézek vissza rá és mint hallom, nem támadhatom meg. A pálcám elveszem, majd végül körbe is nézek egy kisebb bokrot látva oda is megyek, nem is foglalkozva most a másikkal és szépen el is fekszem a bokor tövében, majd pálcámat a testemre irányítom, pontosabban a hasamon lévő sérülés közepére.*
- Sanguis suctio! *miközben én gyógyulok, a növény szépen el is pusztul, de még nem végeztem, még van sebesülésem és bár a kisebbeket majd későbbre hagyom, a csuklómat mégse szabad, így végül kezem fölé emelem, a halott bokorral pedig nem foglalkozom tovább. A magnetizáció segít, így a csuklóm ismét ép lesz, én pedig fellélegzem. Azért jó érzés ismét kevés fájdalommal lenni, de mivel akad még a nyakamon is seb, így azon is elvégzem ezt a fajta gyógyítást, majd végül a víz felé nézek és mivel nincs túl messze, így bele is mártózom, hogy leszedjem magamról a sok piszkot, de fél szemem Azraelt keresi, aki nemsokára már meg is jön, így dobva oda nekem a ruháimat is, amelyek láttán azonnal ki is megyek a vízből, továbbra is eltakarva bájaimat, majd végül fel is veszem a nadrágom és a blúzom, amit hiába gombolok le, sajnos átlátszik azért valamennyire, tehát fekete tincseim előre is kotrom és végül a sportcipőbe is belebújok.*
- Félsz, hogy valaki ezért még elbánik veled? *teszem fel a nagy kérdést picit bátrabban, de ekkor hozza szóba a kastélyt, amely hallatán el is húzom a számat.*
- Ismerem, de nem akarok veled találkozgatni. *fordítom is el a fejem, de ekkor már ismét ott van előttem, így nézek hát bele a szemeibe, de bizony el is pirulok, ahogy végignéz rajtam. Nem, nem érdeklem, csak idegesíteni akar, biztosan csak ez van a háttérben, de amikor végül felkap, hirtelen kezdek el kapálózni.*
- Hova viszel? Eressz már el. *kevernék is le neki egy pofont automatikusan, de aztán hirtelen állok meg, kezemet vissza is húzom és picit ijedtté válik tekintetem, mert sejtem, hogy ezt nem kellett volna, tehát igyekszem összehúzódni az ölében és csak reménykedek benne, hogy nem fog szétroppantani. Végülis, csak azért nem tudtam megütni, mert megparancsolta, hogy nem támadhatom meg, de a düh és a kezem is már jó irányban volt, egyszerűen megállt... de hát végülis nem lett baja.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime2012-05-26, 7:23 pm

* Már napok óta a szabad ég alatt alkotok. Eddig leckét írtam többnyire, és most is van nálam néhány pergamen, de annyira belefeledkezek a vízesés fátyla elé hajló írisz látványába, hogy muszáj papírra vetnem a jelenetet. Így aztán szívfájdalom nélkül fordítom meg a vázlatfüzet egy kitépett lapját, hogy a hátuljára felvázoljam a virág kelyhéből előmászó imádkozó sáskát. Mindig is lebilincselt a természet veszélyes szépsége, már ha rajzolásról van szó, így teljesen belefeledkezek a munkába. Hátamat egy fatörzsnek döntöm, ami körül kiterítettem kedvenc pihe-puha plédemet, amin most elszórtan hevernek a papírjaim, mivel felügyelet nélkül maradtak szegények, így a néha erre tévedő szellő kényére-kedvére játszhat velük. Bár napközben meglehetősen meleg volt, a vízesés közelében érezhetően hűvösebb van, így hosszú fekete nadrágot és hozzá illő pezsgőszínű pólót viselek, amire még egy inget is felvettem. A fekete ing egyik ujját feltűrtem a könyökömig, hogy ne akadozzon a rajzolásban, így láthatóvá válik egyszerű bőr karkötőm, ami a jobbomat ékíti. Na nem mintha lenne errefelé bárki is, aki meg akarná csodálni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seol rejtelmes vízesése - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seol rejtelmes vízesése
Vissza az elejére 
16 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: