Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Árnyak folyosója

Go down 
+91
Narumi Tanaka
Ezio Montedoro
Prim Rose Dylon
Lucius Rufinus
Ruta E. Sigger
Wera A. Flinders
Conrad Dietrich
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Nuoma Covern
Carolayn Natri
Gabriel Perez
Arwen Spot
Sheliah Black
Olivia Schuster
Aristarkh Y. Zhukov
Mathis Boll
Christiano Lugano
Lilija Popova
Vixilien Sandanez
Electra Richter
Etha Rosso
Gabriel Farell
Sophia Lerenz
Kyle Brensley
Corina Watson
Lisa Renfield
Hunyadi Péter
Bruno Stora
Fekete Ambrus
Brianne Layton
Leonard Harris
Brian Valentine
Nestor Smirnov
Elisaveta Varlock
Torbjörn Grenholm
Brooke McCoye
Solange Borealis
Faith Craven
Skye Annis
Adeliene Callaghan
Axel Knoxville
Isleen Ladon
Reira Hosako
Christina Dother
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Elektra Buckett
Richard Woolgar
Akatriel
Mesélő
Varg Yrjanfrost
Dimitrij Volodya
Vanessa Smith
Shana Halliwell
Marcus Manet
Lilibeth Mabelle
Zeph Reaver
Takoda Turner
Dominic Mildor
Dareia Yrjanfrost
Nathaniel Cornwlade
Candy Hepburn
Nana Black
Pennywise Grey
Scott Renfield
George Ghost
Ian Branson
Antionette La Sallio
Theodora Hendrick
Lynessa Loharn
Ryan Bourton
Hestia Bray
Ruby Rose Re
Arthur Phillips
Dorian Deamer
Catherine Waters
Nil Moriarty
Jasmine Miels
Daphne Alucard
Marhlene Abroxim
Sarah Dreamfire
Carmela Conchita Cortés
Lynna Eloisa Flavia
Michelle Norton
Diana Gray
Josh Barker
Octavia Blackwood
Sideris Valbraith
95 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Árnyak folyosója - Page 8 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2010-12-26, 3:35 am

* Na, azért alakulnak itt a dolgok, csak jobb a pofozkodás, mint az itt senyvedés sokáig. Ám a leányzó harapós kedvében van, s ez Axelnek is feltűnik, de egyelőre nem vesz vissza alap stílusából, max majd idővel. A felkeltős dologra nem szól semmit, ő aztán ezzel nem lehet tisztában, ellenben a melltartót megjegyzi, hagy legyen már neki is valami öröme ebben a sablonos felkísérésben. *
- Jól van na, azért nem kell leharapni a fejem. Egyébként meg ki mondta, hogy zavar? Mert én ugyan egy szóval sem. * nem tudja visszafogni magát, és lehet ezét is be lesz szólva neki, de kevésbé sem érdekli, nem egy ideges természet. Na de azért akarna ő tudni egyet s mást erről a helyről, amit szépen fel is vezet a lánykának, így Daph kénytelen válaszolni az érdeklődésre, melyet Axel sűrű bólintásokkal konstatál, majd szépen elnézést is kér a kis kellemetlenségért. A szíve azért helyén van, jó gyerek ő, ebből is látszik. S így legalább a jég is megtört, érzékeli ezt Daphne hangján, amire aztán egy újabb kedves mosoly a válasz. *
- Nem leszóllak, nehogy azt hidd. Nagyon is jóláll, ne legyél már ilyen morgós. Gondolj arra, hogy pár perc, és tudni fogod, melyik hálóban találsz meg bármikor, ha hasonló hangulatba kerülsz. * csempész bele vigyorogva egy kis viccet is a mondókába, s bár érzékelteti, hogy tetszetős a kisasszony számára, azért nem fog durván nyomulni, most se kedve se energiája, maximum ennyire futja. Na meg amúgy sem ismerik egymást, ámde hamarosan fentebb s fentebb kerülnek a déli toronyban, ahol Daphe újra szóra nyitja ajkait. *
- Egy furcsa szoba, amit nem szeretsz. Oké, akkor én sem fogom szeretni, mert furcsa. Értem. A szoba pedig jó ötlet, határozottan nagyon is jó. * bólint egyet nézelődve, felmérve a terepet. S bár az épület belseje még mindig nem nyűgözi le, a hátsóra való kilátás annál inkább, így oldalra döntött fejjel, s a popsira tapadt szemekkel éri be ismét a leányzót a fekete ajtó előtt, végül egy sóhajjal emelve tekintetét a szép szemekre. *
- És most? Most merre? * kérdez nyugodtan, s bár előbb már hallotta, hogy a klubhelység következik, hát de legalább így még egy kicsit több ideig hallgathatja a morcogós hangot. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-01-02, 12:34 am

* A szöszi elesik, de ő már megszokta, hogy mindig történik vele valami. A lány lármát csap így a szöszi tovább pillog. Felmerül benne hogy miért húzza azt a bőröndöt mikor lebegtetni is lehet de kapcsol hogy talán nem ismeri a varit.*
- Ühüm jól persze bár egy picit fáj* Mondja a másiknak s a száját is elhúzza. Na azért egy picinél jobban fáj neki, de ezt nem mondja. Be is mutatkozik s a lány nevét is tudja. Kimondva szebbnek találja mint leírva. A ládát felemeli s az is kiderül hogy Britt a másik. Érzi ám az önelégültséget de a Brittek már csak ilyenek.*
- Az jó, én Olasz vagyok * ennyit mond csupán mert hát ehhez mi mást kéne hozzá fűznie? Semmit szerinte. Nem igen szereti az ismerkedős kérdéseket de hát azt is kell. Abban viszont egyet értenek hogy a hó nem jó.*
- Én is utálom mert nagyon hideg.* Rázza is ki a hideg bár ez nem látszik ha csak nem figyelnek rá nagyon mert akkor észre lehet venni hogy liba bőrős lett. *
- Az idő miatt káosz a napod vagy más is van?* Pillant a másikra mert hát az idő csak egy tényező de lehet más is nyomasztja a másikat. Még nm ismerik egymást s így talán nem is mondja l neki a Britt leányzó de hát egy próbát megért. El is indulnak akkor hát hogy szobáját megtudja mutatni a másiknak. *
- Nem én nem csak a suliban nem lehet és gondoltam azt is elmondom, bár így is megtettem szóval mindegy* Fejti ki hogy miért is kérdezte meg azt amit. Sorra veszi a lépcsőket de nem marad csöndbe. Amúgy sem szokott, meg nem is az a dolga most. *
- Na akkor lássuk mit kell tudnod. Három ház van a suliban. Te Cruorisos vagy és szerintem a legjobb ház a három közül.* Elfogult ez van.*
- Sideris a magiszterünk és hozzá lehet fordulni ha valami van........illetve a sentinelekhez. Van egy pár nálunk és ilyen kitűzőt hordanak mint én csak ugye más névvel.* Mutat rá a kitűzőre majd rá is pillant s megsimítja.*
- Amúgy ezt mindig hordani kell, szóval még van két ház az egyik az Exortus ház és ők keleti toronyban vannak főként. Oda mi nem tudunk b menni vagyis igen de a klubhelységbe nem. A másik ház pedig az Inflatus és ők a nyugati toronyba bujkálnak. Ja mi pedig a déli toronyba élünk.* Ezt jól ledarálta a szöszke de ezek fontosak, mert tudni illik kit hol kell keresni. Egy picit gondolkozik hogy mi nm mondott még el.*
- Most a termeket nem sorolom fel mert tök hosszú lenne na mg ha picit sétálsz akkor úgy is megtalálod őket.* Meg is érkeznek a déli torony folyosójára és a szöszke meg áll egy percre majd tovább halad.*
- Most már otthon vagyunk és remélem hogy jól érzed majd magad itt. Van valami kérdésed? Lehet valami fontosat még nem mondtam el* Tündik el mert ez előfordulhat és ha a lányka van kérdése akkor azt tegye csak fel nyugodtan. *
Vissza az elejére Go down
Adeliene Callaghan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Adeliene Callaghan


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2011. Jan. 01.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-01-02, 12:51 am

*A másik csak mondja és mondja és mondja. Legszívesebben ujjait végigfuttatná a halántékán, hogy enyhítse a kezdődő fejfájását. Képtelen megmondani, hogy a sok csiripelés-e az oka, vagy inkább a falakon túl tomboló időjárás. Néha elejt egy "ühümöt", hevesen bólogat, ám magában már réges rég ásítozik, ha nem lenne mellette senki, akkor esetleg már a szemeit is megdörzsölte volna. Ez már csak ilyen.*
- Olasz vagy? Az jó...apám révén ismerek pár olasz családot, de Te... nos nem nagyon hasonlítasz rájuk. Ők állandóan csak ordítoznak. Kiabálnak reggel, kiabálnak délben, kiabálnak este. Szörnyűek. Mármint nem az olaszok, hanem az a pár család.
*Felsóhajt és elnyomja illedelmesen a születő ásítást. Késő van. Nem éjjeli bagoly ő. Persze szereti, mikor egyedül piheghet esténként a szobájának magányában és gondolkozhat, ábrándozhat, de az ilyen luxus dolgokhoz hosszú volt ez a mai nap.*
- Azt mondod, hogy a legjobb ház? Hát... Ha te is és én is ebben vagyunk, akkor ez nem vitás! Jegyezd meg Diana....az élet mindig káosz.
*Pajkosan kacsint egyet, majd elneveti magát. Először mutat teljes mértékben pozitív érzelmet, mióta itt van. Nem nyílik meg könnyen senkinek. Ha pedig az ellenkezője történik, akkor el akar valamit érni. Ám Diana-t nem szeretné terrorizálni. A kutya se harapja meg annak a kezét aki ételt ad. Ő se bántja azt, aki bevezeti az iskola rejtelmeibe.*
- Áhá! Szóval a kitűzőket kell figyelnem! Értem én. A termeket meg majd megismerem, esetleg máskor megmutathatnád őket. Rendben? Egyelőre nincs kérdésem. Csak nagyon szeretnék már aludni. Így a legfontosabb kérdés : Hol fogok aludni?
*Kérdezi miközben esdeklően figyeli Dianat. Ő csak át szeretné ölelni végre a pingvint és aludni akar. Az emberek az ismerkedések megvárják. Azt holnaptól is kezdheti. Nem sürgetik koboldok!*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Árnyak folyosója - Page 8 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-01-16, 4:12 pm

*Oh azért nem kell attól félni, hogy nem érkezik ide elég diák, egyszerűen Daph úszta meg egy ideje már a beosztásokat, hála Axelnek, na meg Dianának is, de most rajta a sor, ő kapta Ms. Valbraith-től a levelet, hogy megérkezik a fiú és mivel nagyjából mindenkit ismer már látásból, egyértelmű volt, hogy az ácsorgó fiú lesz az, akihez jött. És ha nem, akkor mi van? Nem fog kétségbe esni a lány, ilyenkor egyszerűen csak tovább áll egy elnézés kérés után, tehát nem szégyenli, ha rossz embert szólít meg. Viszont most itt van és ha minden igaz, akkor a kézfogás is meg fog történni.*
- Hm, kérdezni se tudsz? Hát ez elég gáz, azt hittem, azért érdekel pár dolog, de sebaj, akkor majd mesélek én, ha meg mégis akad kérdésed, akkor szólsz. *pillant a másik szemeibe, majd ez után meg is indulhatnak felfelé, tehát az egyik főtorony irányába, amiből négy van, de ezt kívülről már Skye is láthatta nemrég.*
- Akkor hát hosszú volt az út és rossz, nem irígyellek. Én annak idején hoppanálva jöttem ide, a szüleim hoztak. *néz ismét a másikra egy aprócska mosollyal, majd amikor meghallja, hogy Amerikából érkezett, csak bólint.*
- Én norvég vagyok. *ezt csak úgy tényközlésként mondta. Mindenesetre most már a déli főtorony folyosóján sétálgatnak, Daphne pedig ismét mesélni kezd.*
- Ahol most vagyunk, ez az árnyak folyosója. Mint említettem, a déli főtorony a Cruoriseseké, a nyugati az Inflatus házé, a keleti pedig az Exortusos diákoké. Bármelyikbe elmehetsz, de a másik két ház klubhelyiségébe és hálóiba nem tudsz sajna bemenni. Ha pedig észak felé indulsz, akkor a magiszterek lakhelyeit találhatod. Amúgy a mi házvezetőnk Sideris Valbraith. *mesélget útközben, hiszen ezek fontos információk és még az is megfordul a lány fejében, hogy esetleg majd kéne mesélnie a tanórákról is egy picit, de inkább még nem teszi, majd ha a fiú érdeklődik.*
- Amúgy ezen a folyosón van egy játékterem és egy számomra furcsa szoba. A festmények élnek, de nem csak úgy, hogy mozognak, hanem akár ki is nyúlhatnak érted vagy vízet önthetnek rád, tehát én nem csípem. *húzza el vékonyka száját, miközben azért figyeli a diákot is, de a fekete ajtó a cél, mely majd beengedi őket a klubhelyiségbe.*
Vissza az elejére Go down
Skye Annis
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Skye Annis


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás : 2011. Jan. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-01-16, 4:26 pm

*Türelmesen követte a lányt, és hallgatta a mondókáját. Ki tudott következtetni néhány új információt, amivel már tisztább lett a kép. Amikor arról beszélt a lány hogy a szülei hozták ide hopponálva, igen csak meglepődik, és rögtön fel is tesz egy kérdést.*
-Hopponálva? Nem túl veszélyes hopponálva közlekedni, úgy tudtam hogy minden ilyen intézményben lehetetlen. Ráadásul könnyedén lenyomozhassa a minisztérium.
*Bizonyára van valami megoldás annak ellenére hogy ezt el lehessen kerülni, mivel a magiszterek csak nem olyan bolondok hogy egy ilyenre nem gondolnak. Így, biztosan van rá megoldás, csupán az a nagy kérdés hogy mi is az. Továbbra is türelemmel hallgassa a lányt ahogy beszél, és csak bólint egyet néha hogy ráfigyel, aztán eléggé meglepi az a furcsa szoba léte.*
-Kinyúlhatnak? Szóval, fizikai életet hoztak létre velük? Idáig azt hittem hogy ez nem lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Árnyak folyosója - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-01-31, 9:47 pm

*Elérkezettnek érzi az időt, hogy végre megmutassa Ryan-nek otthonát és ezzel együtt bemutassa a szüleinek is. Természetesen már pár napja megbeszélték, hogy ma este indulnak és ennek egyébként más oka is van ám, de azt Faith még nem adta kedvese tudtára. Mindenesetre most nem ment le az aulába, ahol általában találkozni szoktak, hanem az árnyak folyosóján várja egyetlenét. Egyébként ma egy magassarkú, térdig érő csizmát visel, fekete színben természetesen és egy fekete nadrágot, melynek száma az ízléses csizmába van dugva. Felül viszont most egy szintén fekete színű pulcsi van rajta, na meg egy szürke kabát, kissé tovább ér, mint derék, de mégis oly szép a fazonja, hogy tökéletesen rásimul a lány testére, mintha csak rá szabták volna. Hosszú, fekete haja kibontva található és arcán is diszkrét smink díszeleg. Nem túl erős, mégis tökéletesen kiemeli a sárga szemeket. A lány lába mellett még egy fekete kis táska is megtalálható, hiszen bár otthon van bőven ruhája, mégis úgy érzi, hogy pár dolgot nem fog ártani hazavinnie. Így ácsorog hát, az ő egyetlen kis mackójára várva, hogy pár napra elrabolhassa kedvesét. Csütörtökön lesz csak órájuk, úgy hogy addig még van bőven idejük és addig maradnak, ameddig csak szeretnének. Egyébként Faith arcán látszik ám, hogy izgatott, hiszen időnként kitekint az ablakon, na meg kezeivel erősen szorongatja a picinyke szobrocskát, amivel majd el tudnak menni abba a városba, ahol élnek.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-01-31, 9:59 pm

* Elérkezett hát a nagy nap, igaz pár napja tudja már, hogy e hétfői estén utaznak el Európába, Faith otthonába, mit már régóta terveztek, eddig nem is izgult, nem feszengett miatta, de amint sötétedni kezdett bizony idegei is kezdtek tropára menni. Nem kicsit kell most megfelelnie s nem biztos, hogy képes viselkedni... Nah de ez nem gátolja meg abban, hogy megnézze azt az asszonyt ki e földre pottyantotta kedvesét s a hozzá tartozó hímneműre is legalább ennyire kíváncsi. Nem is váratja sokáig a lányt, hamarosan nyílik a klubhelyiség ajtaja s meg is jelenik a termetes srác. Egy fekete bőrkabát van rajta felül mi derékig ér, alatta egy fehér ing minek széles gallérja kikandikál a kabát alól és egy normálisabb farmer, tehát olyan ami nem lóg az ülepénél, mondhatni rátapad hátsójára és combjaira. Csili-vili cipő, belőtt séró, kellemes, erős parfüm illat és a szokásos borosta. Amint megpillantja a lányt széles mosoly kerekedik képére s ahogy megteszi felé a pár lépést úgy méri végig.*
- Csodásan festesz.* csúsztatja végig kezét a derekán s hajol le egy kiadós csókért, hisz még mindig nem tud betelni a lány ajkaival. Ahogy kissé eltávolodik tőle a kezében lévő táskát leteszi a lába mellé. Termetes, mint gazdája, nagy s igen sok mindent rejt a tartalma.*
- Tehát akkor megyünk pofavizitre...nem mondom feszkós vagyok miatta. De megemberelem magam.* vigyorodik el ahogy a sárga szempárt fürkészi, még mindig nem engedte el s nem is óhajtja, hisz minden bizonnyal úgy is lépnek is, tehát felesleges mozdulat lenne.*

// Folytatás: Külföld - Hollandia //

Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-02-06, 9:40 pm

* Úgy tűnik még sem múltba látó a jövevény és tudtára hozza hogy a csoki miatt tudja mely az arcán virít.*
- Jaaaaaaaaaaaaaaaa* csap a homlokára s kissé el is szégyelli magát. Elővesz egy papírt s száját bele törli, így tüntetve a csoki maradványokat. A kolibri is megkörnyékezi a másikat.*
- Hát sajna nem de lehet olyat ha jó tanuló vagy hogy átengednek másodikba, csak be kell járni meg házit írni* árulja el ezt is mert tényleg van erre lehetőség. Csak szorgalom kell hozzá és hopp az ember már másodikban tudhatja magát. Az alulába elmond minden fontos dolgot ami eszébe jut. Na de azért minden nem de azt mástól kell megtudakolni a leányzónak. Hátra pillant hogy a másik mit varázsol éppen s a csomagját Egy apró mosoly jelenik meg pofiján s indul tovább a déli torony felé. Egy kis érdeklődés is bele fér ebben a napba.*
- Persze, szép hely. Sokat utaztam meg még most is és ott tök jókat lehet vásárolni* jegyzi meg mint egy mellékesen. Na de ez a mi kis tornyunk és itt csak szaktárssal talizhatsz vagy is még nem mert ide bárki bejöhet de majd a klubhelyiségbe.* Kacsit a leányzóra játékosan és folytatja az útját. Likol is követi de nem úgy mint egy sima madár. Hol a szöszi elé hol pedig Solange elé repül be és akasztja meg a menésbe. Láthatóan nagyon élvezi ezt a kis madár.*
- Miért jöttél ide? Már mint van valami célod?* kérdezi ezt is meg kíváncsian hogy kicsit jobban megismerje a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Solange Borealis
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás : 2011. Feb. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Száz Holdas Pagony / Jáspis háló (amúgymeg Budapest)

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-02-06, 10:06 pm

*Mikor Dianának végre leesik, hogy miről beszélt egész idáig, csak egy gúnyos mosoly terül szét az arcán, de pár pillanat múlva el is tűnik hisz a dolog nem ér annyit hogy komolyabban lekösse őt. A szorgalomról való részre csak hümmög egy sort; ha valami érdekli, abban tud rendkívül jól teljesíteni, de amint kívül esik az érdeklődési körén maga Merlin se lenne képes jobb belátásra téríteni...*~Majd meglátjuk, hogy milyenek lesznek a tantárgyak.~*Zárja le magában a dilemmát egyszerűen, s egy alig észrevehető vállrándítással későbbre halasztja a dolog eldöntését.*
- Igen, tényleg szép hely*rémlenek fel előtte Párizs keskeny, macskaköves utcácskái a napfényben lustálkodó egérfogókkal, harsány zöldségesekkel és tovasiető járókelőkkel együtt, és ahogy az egyik fáklya tompa fényébe néz, mardosó honvágy nyilall a belsőjébe, de igyekszik elnyomni. Elvégre mindig is szerette a tenger morajlását, vagy a csendesen szemerkélő esőt hallgatni, és úgy látszik itt a Mysterióban erre bőven lesz lehetősége.*
- Célom?*visszhangozza Diana kérdését merengőn, majd megnyalja a szája szélét.*
- Különösebb célom nincs, legalábbis ha olyasmire gondolsz, hogy én akarok lenni a világ leggonoszabb feketemágusa, aki egy görbe pillantásért a föld alá átkoz és még a wc-n is hullákkal beszélget.*fejti ki gunyorosan, aztán komolyabb hangnemre vált.*
- Eredetileg a szüleim akarták, hogy ide jöjjek, de végül is önszántamból döntöttem így... Szerintem, ilyen, hogy feketemágia, valójában nem is létezik, csak a "fehér mágusok" találták ki valami olyasmire, amit nem ismertek, de rettegték.*fejti ki a nézeteit, bár, hogy nem épp a legjobb embernek azzal tisztában van. Remélhetőleg Diana az összetett mondatokat is értelmezni tudja.*
- A mágia csak a használója kezében válik feketévé vagy fehérré, addig ezeknek a megjelöléseknek, nincs semmi értelme.*Bár ezt itt, a Mysterióban nem nagyon fogja hangoztatni, érthető okoknál fogva.*
- Bár, te sem tűnsz egy haláli alaknak.*jegyzi meg őszintén, mialatt a kis kolibrit kerülgeti. Kezd idegeire menni ez a madár, ilyen ugribugri famulust nem fog választani, az már biztos.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-03, 3:07 pm

*Egyértelmű a nő számára, hogy kihez is kell odamennie, hiszen egy lány ácsorog csak és mivel olvasta az aktáját, így tisztában van vele, hogy ki is ő. Ahogy elé ér, rögtön meg is történik a bemutatkozás is, majd pedig a kézfogás, amely ilyenkor illendő ugyebár. Nem kislány már Brooke, így hát megérdemel ennyit, ahogy a többi diák is. *
- Ez esetben örvendek! *jegyzi még meg, majd végül a pálcáját elővéve a bőröndöket a tanuló szobájába küldi, méghozzá fel a déli főtoronyba, majd pár apró információ elmesélése után már meg is indulnak a lépcsők irányába, így hát felfelé, a toronyba.*
- Ahogy hallom, nem igazán tud mit kérdezni. Csak nem meg van szeppenve? *kérdezi fejét a lány felé irányítva, hiszen nem igazán szereti a csendes idegenvezetést, bár sok diák van, akik a magiszter jelenlétében nem igazán mernek megszólalni.*
- Merről érkezett és hogy telt az út? *ha már a lány nem kérdez, akkor majd a házvezető, ezen nem múlik, talán valamennyire majd sikerül oldania diákja feszültségét. Idő közben meg is érkeznek a déli főtoronyhoz, ahol a nő egy pillanatra megáll.*
- Most az árnyak folyosóján vagyunk. Ide még bármelyik diák be fel tud jutni, akár csak az életre kelt szobába és a játékterembe is be tud menni. *kezét kinyújtva kezd el mutogatni az egyik és a másik ajtó felé is, melyek mögött azon dolgok rejtőznek, amelyeket mesélt a nő. *
- Na de kövessen, megmutatom a klubhelyiségünk bejáratát is. *mondja menet közben, de azért még addig van vissza jó pár méter és még egy kis érdeklődés sose árt.*
- És mi volt a célja annak, hogy a Mysteriot választotta a továbbtanulásban? *pillant szürke szemeivel a lány felé, egészen addig, amíg oda nem érnek ahhoz a bizonyos bejárathoz, melyen különféle betűk találhatóak, de még csak össze-vissza úgy, hogy ne lehessen azt elolvasni...*
Vissza az elejére Go down
Brooke McCoye
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brooke McCoye


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás : 2011. Apr. 01.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-03, 3:28 pm

-Én is örvendek tanárnő.*Miközben ezt a mondatot ejti ki száján egy apró mosoly ül ki arcára, de csak egy-két pillanatig, majd újra elkomolyodik.*
-Nem igazán jutnak eszembe most rendes épkézláb kérdések. Igazából semmilyen, pedig annyi mindent kérdeznék.*Magyarázkodik a nő felé fordulva. Az kizárt, hogy ő bármilyen helyzetben is megszeppenjen. Még sosem történt vele ilyesmi, és most sem ez a szótlanságának az oka, hanem amit az előbb mondott, nem jut eszébe most semmi. Csöndben követi a tanárnőt, majd a kérdésére felkapja a fejét.*
-Chicagoból jöttem asszonyom, és egész kellemesen telt az utam. A révészes dolog egy kicsit furcsa volt, mert arra nem számítottam, hogy egy ilyen alak fog ide hozni, de egyébként kellemesen. Hogy érthetőbbé váljon, hogy mit akar közölni a kezével mutogat, de általában enélkül is megértik. Végül is, mindenkinek vannak rossz tulajdonságai.*
-És ha szabad megkérdeznem, akkor ez miért az árnyak folyosója, mármint miért pont ez a neve?*Kérdezi Brooke érdeklődve, mert ez most tényleg érdekli, hogy miért pont árnyak folyosója, és miért nem például táncoló csillámpónik folyosója.* ~Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem.~ *Lehet, hogy tényleg hülyeséget kérdezett, de ez van. Brooke csak csöndesen követi a nőt, mert mutat neki valamit. Csak egy ajtót lát, amin a betű össze-vissza vannak keveredve. Az újabb kérdésre ismét felkapja a fejét.*
-Én a feketemágiával szeretnék foglalkozni. Nagyanyám is szeretett volna feketemágus lenni, de neki nem volt lehetősége ilyenre, mint most nekem, és tanított pár bűbájt. Ez felkeltette az érdeklődésemet és ezért szeretnék itt tanulni. Bár szüleim ellenezték, de mit tudnak csinálni ellene? Mert szerintem semmit.*Válaszában van valami érett hangvétel, ami arra utal, hogy tényleg ez érdekli. Bár a szülei erősen ellene vannak valószínűleg még most is, de Brooke nem mond le erről semmiért.*
-És a tanárnőt mi késztette arra, hogy itt legyen tanár? Vagy, hogy kezdett a feketemágiával foglalkozni?*Kérdezi nagy csillogó szemekkel, mert az ilyen sztorik mindig is érdekelték.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Árnyak folyosója - Page 8 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-08, 2:32 pm

*Nem igazán zavartatja magát azért, mert végig lesz nézve, már megszokta, valahogy itt minden srác így kezdi, de majd idővel koppannak, tehát ez van. Így ér hát a srác elé, majd ő is végigpillant rajta határozottan, hogy lássa a friss húsit, hogy vajon mit is rejt, de természetesen majd útközben több dolgot kiderít majd - legalábbis a lány reményei szerint -, most viszont a kézfogás ideje jött el.*
- Remek, akkor jó emberhez jöttem ide. *ez csak saját magának megállapítás, de már meg is indul a lépcsők felé, miközben bólint egy aprót arra, hogy a srác svéd.*
- Én norvég vagyok. *pillant a szemeibe, hiszen manapság ritkán érkeznek már északról diákok. Viszont most nem húzza ezzel a beszélgetést, inkább ráhagyja a fiúra, hogy kérdezzen bátran, nem akarja a szokásos dolgokat felvetni neki. Viszont amikor meghallja a kérdést, úgy dönt, hogy mégse lesz igazán más választása, tehát akkor az elején kellene kezdeni mindent.*
- Nos, a suliban négy főtorony van, minden házé egy és az északi pedig a magisztereké. A déli főtorony a Cruoris ház otthona, de a többi diák is be tud menni oda, kívétel a klubhelyiségbe és a hálókba. *magyarázza a dolgokat, hiszen ezt fontos tudnia, ahogy azt is, hogyha a magiszterét keresné a fiú bármi miatt, akkor merre is kellene mennie.*
- Egyébként a házunk vezetőjét Sideris Valbraith-nek hívják. Kissé komor nő, de jó tanár. *itt egy pillanatra megáll, pont a lépcsőfordulóban, majd a srácra tekint.* - Most jut eszembe... ma pont órát tart, tehát ha lesz erőd az út után, akkor hatkor nézz be Spirituális ismeretekre. Nem egyszerű tárgy, de hasznos. *legalábbis az ő évfolyamában nem túl sokan kedvelték, de hát előfordul az ilyesmi, még mindig jobbnak tűnt, mint a jelmágia, legalábbis Daph számára. Na de folytatja végül az útját, így érkeznek fel az Árnyak folyosójára, ahol a lány mutogatni is kezd.*
- Nah, itt lennénk, a déli főtoronyban... Arra van egy játékterem, ott pedig egy bosszantó szoba. *az utóbbi az az "Életre kelt szoba" nevet viseli, de ezt nem köti most a fiú orrára, ő utálja, tehát nem fog róla ódákat zengeni.*
- És a klubhelyiség felé megyünk, azon át jutunk majd a hálókba... *hangja még mindig nem monoton, így egy kis hajigazítás is belefér a dologba.*
- Na és miért választottad a Mysteriot? *azért pár dolgot ő is szívesen megtudna az új elsősről, hiszen ki tudja, hogy milyen célok vezérlik Torbjörnt.*
Vissza az elejére Go down
Torbjörn Grenholm
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Torbjörn Grenholm


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2011. Mar. 22.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-08, 2:55 pm

*Utóbb kiderül, idegenvezetője pedig éppen norvég, kicsit meglepődik, de nem juttatja kifejezésre. A lány ez után lassan mesélni kezd, Torbjörn pedig figyelmesen hallgatja, s próbálja leszűrni a számára hasznos információkat.*
~ Az északi főtorony a magisztereké. A déli főtorony pedig a saját házamé. Cruoris. ~ *Nyugtázza, majd tovább hallgatja Daphnet, aki még nem fogyott ki az újdonságokból.*
~ Sideris Valbraith.~ *Ez a név nem cseng számára ismeretlenül. Még otthon, egyik házi tanítójától hallotta a nő hírét. Egy apró mosoly árnyéka jelenik meg arcán, mikor Daphne elmondja, hogy ma éppen órát tart.*
- Semmiért nem hagynám ki. *Mondja, bár továbbra is szenvtelenül, Daphne elkezdhet akár kételkedni, van e olyan dolog, amiről a fiú képes valami kis lelkesedéssel nyilatkozni. Torbjörn meglehetősen szürke egyéniség.
Ekkor végre megérkeznek a déli főtoronyba, s a lány már ismerteti is a fontosabb helyiségeket.*
~ Játékterem. Pff. ~ *Szemeit forgatva lép tovább. A másik, bosszantónak titulált szoba azonban felkelti az érdeklődését, egy későbbi alkalommal majd felkeresi. Végül megérkeznek a klubhelységben is.*
- Egy régi tanárom révén jutott el hozzám Mysterio létezése. Nagyon érdekesnek találom az itt tanított tárgyak nagy részét. Szeretnék többet tanulni. *Darálja, bár olyan hangleejtéssel, mintha egy levespor hátuljáról olvasná épp az összetevőket. Közben a klubhelységben is végigtekint, bár inkább csak futtában, itt később is lesz még ideje bámészkodni.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-23, 5:38 pm

* Az utóbbi napokban csupa jó dolog történt vele és már nem emészti annyi dolog kicsiny lelkivilágát. Ezért mostanában jókat szundikál és a tanulnivalók megcsinálásához is érez elég erőt. Amikor az óra jócskán délutánt üt, elégedetten hagyja hátra a klubhelyiségét. Viszonylag korán kelt aznap, így be tudott fejezni mindent, ami előre eltervezett. S mivel ez meglehetősen ritka alkalomnak számít, így a jó hangulata se maradhat el. Jelenleg egy világos farmert visel, kék hosszított, pillangómintás felsővel. Lábán szokásos tornacipője. Figyelmesen ellenőrzi, hogy megvan-e a pálcája és csak ezután indul útnak. Ma semmi célja nincs és a friss levegőre se akar kisunnyogni, ezért marad a kastély. Már járt pár helyen, amikhez nincs hangulata, ezért arra veszi az irányt, ahol még nem mászkált. Ezzel a módszerrel jut el a Déli főtoronyba, ami emlékei szerint a Cruois házhoz tartozik, vagy legalábbis ők laknak arrafelé. Ettől függetlenül nem csügged, hanem elgondolkodva rója tovább a folyosót, hátha talál valami érdekeset útközben.*
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Árnyak folyosója - Page 8 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-23, 5:51 pm

*Úgy tűnik, egy kis sétára mostanában már ő is kimozdul. Na nem mintha nem szeretné ezt ah elyet, csupán csak nehéz megszokni, na meg a készülődés az ünnepekre, meg miegymás miatt nem igen mondhatni, hogy túlságosan sokat mozgolódott manapság az emberek között. Na de ennek úgy tűnik vége, mert a fiú kimozdult a szobájából, és éppen az árnyak folyosóján halad előre, van némi terve a mai napra nézve, de persze nem táblázza be előre. Amúgy egy fehér ing van rajta, na meg kék farmer, és egy könnyebb félcipő. Úgy tűnik viszont nem csak ő tapossa a folyosót hanem egy ismerős lány is , akit észre véve úgy gondolja köszönt is. Természetesen csak akkor amikor mellé ér.*
-Hejhó... kis mozgás?*kérdezi, miközben megáll egy pillanatra a másik fele nézve, fejét kissé oldalra is dönti. Annyira nem sokat beszélgetett még vele, de óráról ismeri, na meg a fellegtoronyban is össze futottak.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-23, 6:01 pm

*Korán ébred és igyekszik minden előre eltervezett feladatot megcsinálni. leckéket, tanulást, levélírást és a többi hasonló apróságot. Mikor eszébe jut egyik ismerőse figyelmeztetése is, érkezése után most először nekiáll kipakolni a bőröndjéből is. Miután ezzel is végez, magára kap valami elmenős ruházatot ás sétálgatni indul. Nincs igazán semmi célja, egyszerűen csak elindul, aztán majd csak lesz valami. Útja az árnyak folyosója felé vezeti, ahol békésen mendegél, míg egy ismerős srác be nem éri és rá nem köszön. Bár váratlanul éri a dolog, de nem ijed meg, inkább megáll és a másikra mosolyog.*
- Szia. Igen, azt hiszem én is egyértelműen annak nevezném.*válaszol vidáman a mozgásra utalva.*
- És te indultál valamerre, vagy csak kóvályogsz?*érdeklődik és közben ismételten megindul, hogy azért nem álljanak egy helyben. S reméli, hogy a fiú is megy vele.*
- Történt veled valami érdekes mostanában?*kérdez ismét, mert nem akarja, hogy csendben bandukoljanak. Annak nem lenne túl sok értelme.*
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Árnyak folyosója - Page 8 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-23, 6:10 pm

*Miután találkoznak nemsokára szóba is elegyednek, és úgy tűnik ő se zavart meg semmit, ami jó hiszen nem is állna szándékába, a válaszra csupán csak oldalra dönti a fejét.*
-Ilyenkor nem is lehetne nagyon másnak nevezni. Elvégre nincsenek órák.*mondja nyugodt hangon, majd a kérdésre egy kicsit ránt a vállán, igazából lehet még ő sem tudja pontosan mit akar, de majd kiderül napközben, mihez jön meg a kedve.*
-Igazából gondoltam egysmásra. Lehet le nézek Mystralba vagy csak idáig az étkezőig megyek, még nem terveztem el pontosan.*válaszol jól megfontolt szavakkal szépen formálva, a lány kérdésére. A következőre viszont egyöntetűen rázza meg a fejét.*
-Nem igazán hacsak a tanulást nem lehet annak venni. Szóval nem történt. Bejártam pár órára és ennyi nagyon más nem történt, talán azon kívül csak pihentem.*annyira nem könyvmoly ám a srác csupán csak tudja miért jött ide, bár most bevillan neki az egyik óra, ahol azzal a különös férfivel találkozott, aki az apjának nevezte magát, de megpróbálja gyorsan kiverni a fejéből a gondolatot.*
-Na és? Nemsokára itt vannak az ünnepek. Szüleid küldtek valamit, vagy hazamész megünnepelni?*kérdezi természetesen a húsvétra célozva, természetesen csak kíváncsiságból.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-23, 6:23 pm

*Mivel csak céltalanul sétálgat, a fiú természetesen nem zavar meg semmit, azzal, hogy odamegy hozzá. Inkább örül neki, hogy a továbbiakban akad társasága és így van kivel beszélgetni.*
- Ez igaz.*bólint egyet a srác mondandójára, amivel teljesen egyetért. Ezután kérdez is néhány dolgot, amire hamarosan meg is kapja a válaszokat.*
- Szóval igazából még nem nagyon tudod, hogy mit csinálj.*mosolyodik el értelmezve a helyzetet. Na nem mintha gúnyolódna vagy valami, egyszerűen csak megjegyzi, hogy mit ért a mondat alatt.*
- Értem. És milyenek voltak az órák?*érdeklődik, mert bár ő is volt már néhányon, de az utóbbi időben kihagyott párat. Ennek az oka a borzasztó lelkiállapota lehetett, azzal ugyanis nem biztos, hogy lett volna hangulata csöndben végigülni őket. De arra azért kíváncsi, hogy milyenek voltak. A következő kérdésre csak sóhajt.*
- Igazából haza kéne mennem, de nincs túl sok hangulatom hozzá, úgyhogy már gyártom a levelet, de még ki kéne találnom valami jó okot arra, hogy maradhassak. És, ha így történik akkor valószínű, hogy kapok majd valamit.*feleli vállrándítások közepette.*
- És mi a helyzet veled? Maradsz vagy mész?*kérdez vissza, majd kissé elvörösödik, ahogy megkordul a gyomra.*
- Bocsi, csak egész nap nem ettem.*magyarázkodik zavartan, majd bevillan neki egy hasznosnak tűnő ötlet.*
- Te nem vagy éhes? Vagy nincs kedved eljönni az étkezőbe esetleg a konyhába?*kérdezi reménykedve. Részben, mert majd kilyukad a hasa, részben, mert nem szeretne egyedül menni.*
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Árnyak folyosója - Page 8 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-04-23, 6:39 pm

*A feltételezésre végül is nem tud mást mondani, így aztán bólint, miközben kezei a zsebébe csúsznak, és pillanatig a falnak is támaszkodik.*
-Valahogy úgy... pontosabban mondva, azt tudom hogy majd mit csinálok, de még nincs tervem az egész napra.*feleli egy kis mosollyal, de persze a téma tovább folytatódik, s a kérdésre csak megrántja a vállát.*
-Megájárják... De azt hittem te is bejársz.. Mondjuk multkor éppen azt hiszem spirituálison volt valami érdekes... Szellemekkel foglalkoztunk, s egy fickó jelent meg aki azt mondta, hogy az apám. Elég fura volt.*vallja be, de tudja jól, hogy nincs kizárva semmi, hiszen még annyi mindent nem tud saját magáról sem.*
-Áh értem... miért nem látnak szívesen otthon?*kérdezi, amolyan kíváncsi indíttatásból, majd amikor őt érik a kérdések csak megrántja a vállát.*
-Nem igazán, az otthoniaknak is megvan a maga dolga, meg azt hiszem kibírok egy ünnepet én is egyedül. Amúgy se szoktam ünnepelni, miért most kezdeném el?*kérdezi kissé költőien, majd a beszélgetésbe bejönnek az ötletek is többek között az evés.*
-Semmi gáz.. és de végülis ehetünk. De azt mondom akkor már az ebédlőbe.*mondja egy kis vigyorral, hiszen hallotta ám azt a has korgást. ÉS ha a lány benne is van, akkor talán elindulhatnak lefele az étkezőbe.*
-Amúgy akkor ezek szerint nem lehettél sokat eddig a szobádon kívül ma igaz?*kérdezi, elvégre a késői evésből erre következtet.*

Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-05-13, 11:25 pm

*Nem igazán érdekli, hogy vajon mit fog szólni ehhez az egészhez a fiú, ő úgy érzi, hogy egy kis megleckéztetés sose árt, mivel ha nem teszi, akkor meglehet, hogy soha nem fog illedelmet tanulni ez a fiú és bármikor máskor is rágyújt. Tudja ő, hogy kedvenc unokaöccse is olykor dohányzik az iskolán belül, de ettől most eltekintve neki figyelnie kell azon kevés szabály betartására, amelyeket felállítottak. Pár másodperc az egész és már szemben találja magát a sráccal, vagyis hát majdnem, mivel ő még mindig ül, de ahogy hallja, megértette a dolgokat. Pár szót még szól hozzá, de mivel félig némasági fogadalmat tett a srác vagy valami olyasmit művel most, nem húzza sokáig az időt és inkább jelzi Brian felé, hogyha akad kérdése, akkor még időben szóljon, de ő már felfelé halad, egyenesen az Árnyak folyosója felé, egészen addig, amíg meg nem hall végre egy értelmes kérdést, így várja be a srácot, majd már válaszol is.*
- Összesen annyit, hogy hat tantárgy van, amelyekből év végén majd vizsgáznia kell. Ezekre az órákra igyekezzen bejárni és házikat írni és figyeljen oda, tehát amit tanul, az ajánlott tudni alkalmazni is, mert veszélyes ez az iskola és bármi megtörténhet. *mondja figyelmeztetően, majd nemsokára már meg is érkeznek a déli főtoronyba, méghozzá a hatalmas folyosókra, mely tényleg oly sötét és rideg, de mégis néhány fáklya pislákolása jelzi a melegséget, hogy azért aki ide tartozik, azoknak nem kell félnie ettől a helytől.*
- Az árnyak folyosóján vagyunk, ami már a déli főtorony része. Innen érheti el a játéktermet és az életre kelt szobát. Hogy melyik helyen mit talál, azt meghagyom Önnek, hogy felfedezze, mi most a klubhelyiség felé tartunk. *mesélget útközben, majd tekintete máris a fekete ajtóra vándorol, ami azért még nincs ott, tehát addig ő is tud egy kicsit érdeklődni újdonsült diákja felől.*
- Egyébként merről érkezett hozzánk és hogy utazott? *ezüstös tekintetét a fiú felé emeli, miközben tovább halad, míg meg nem áll egy nagy ajtó előtt, ami addig nem fog kinyílni, amíg el nem hangzik az a bizonyos mondat, amit még nem óhajt a másik tudtára adni.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-05-13, 11:45 pm

*Még nem is igen beszélt vele, de már most biztos benne, hogy nem a magisztere lesz a kedvenc tanára. De akárhogy is legyen, most csak annyit kell tennie, hogy nem bosszantja fel túlságosan. Szidni azután is ráér, hogy végre a szobájába ér. S hogy ezt be tudja tartani, igyekszik minél kevesebbszer kinyitni a száját, mivel önmagát ismerve, úgyis kicsúszna rajta valami. Végül nem állja meg, hogy ne kérdezzen, így az órák felől érdeklődik.*
- Értem.*bólint a válasz hallatán, s megállás nélkül robog a nő után. Nemsokára egy folyosóra érnek, ahol mintha sötétebb lenne, mint az eddigi helyeken. Mindenesetre a nő szavaiból megtudja, hogy hol vannak, s igyekszik megjegyezni minden hasznosnak vélt információt. Aztán a kérdés hallatán a magiszterre pillant, s néhány másodpercnyi csönd után válaszol.*
- Amerikából jöttem és egész tűrhetően utaztam, köszönöm.*feleli a kérdésre, s menet közben nem mulasztja el megnézni, hogy épp merre haladnak. Végül is szeretne eltévedés nélkül visszajutni ezen az útvonalon, ha szükség van rá.*
- És hány diákot szállásolnak el egy hálóban? Ami pedig még jobban érdekelne, hogy ahova én kerülök, ott hányan laknak már?*kérdezi meg, ezt, a számára igen sürgető dolgot. Mivel nem kedveli az embereket túlságosan, vagyis inkább azt, ha sokan lógnak körülötte, így természetes, hogy érdekli hány diákkal kell osztozkodnia.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-06-08, 1:17 am

*Nem mindig szokása ám a nőnek bemutatót tartani, de egy kis árnymágia mindig jól jön, főleg hogy az első évben Leonard számára is nyílik egy kis betekintés az árnyak birodalmába és ahogy oly sokan a Cruoris házból, úgy bizonyára ő is meg fogja szeretni majd vagy ha mégse, akkor ott van még a többi tárgy is. Mindenesetre a halk léptek hátulról érkeznek, de ahogy a fiú felemeli a fejét, majd végül fel is kel, megtörténik hát a bemutatkozás is, minek itt tovább várakozni. Éjfél van már és bár a nő még nem óhajt nyugovóra térni, meglehet, hogy ez az ifjú nebuló viszont igen.*
- Ahogy tetszik! *feleli tömören, majd a bőröndök el is tűnnek egy egyszerű intésre és majd odafenn fognak várakozni a diákra. Mindenesetre ahogy Leonard megindul, hamarosan maga mellett tudhatja a magisztert is, ki még mielőbb belefogna bármiféle ismertetőbe, kissé elmosolyodik, miközben fejét a diákja felé irányítja.*
- Hogyne, majd térképpel is kiszolgáljuk és megkap minden segítséget, ahogy azt egy óvodában is szokás... *szavai eleinte komolyak, majd kissé irónikusba vált át, miközben fejet csóvál és már meg is adja a tökéletes választ.* - Majd felfedez mindent természetesen. A tanév januárban kezdődött és október végéig tart, tehát nincs lemaradva az órákkal, nem kell kapkodnia és van ideje mindenre. Ezen kívül majd bizonyára megismerkedik a többi diákkal is, legalább lefoglalja magát. *láthatóan nem hatja meg a nőt, hogy miképpen is fog tájékozódni Leonard az elkövetkezendőkben. Oldja meg maga a dolgait, ahogy itt mindenki más is teszi.*
- Nos, amit fontos tudnia, az nem más, mint hogy a mi házunk a déli főtoronyban található és a klubhelyiségeken át vezet az út a hálókhoz. Felmehet a többi toronyba is, de a másik két ház klubhelyiségébe nem tud majd belépni, viszont ha az északi torony felé sétál, akkor ott megtalálhat minket, a magisztereket. *ez egy olyan iskola, ahol ők is készen állnak bármikor fogadni a diákokat, de azért bájcseverészni nem igazán szeretnek. Fura mondjuk, Siderishez már tért be úgy diákja, hogy ismerkedni akar, a nő nem is tudta eleinte hogy kezelni mindezt, hiszen tény és való, hogy amikor ismét a felszínre emelkedett ez az intézmény, ő nem akart tanár lenni, de Demien miatt elvállalta és most már örül, sőt, büszke arra, hogy itt taníthat. Mindenesetre hamarosan rátérnek a déli főtoronyhoz vezető lépcsősorra, így jutnak ki az árnyak folyosójára és érkezésüknek hála, a fáklyák ismét felgyulladnak, fényt adva az új diáknak, hogy ismerkedhessen a hellyel.*
- Nos, itt is majd bátran nézzen körbe, talál majd érdekes dolgokat. *pillant a kísérteties játékterem felé és az életre kelt szobát is megláthatja a fiú, de a magiszter nem óhajtja most bevezetni őt minden egyes ajtó mögé, majd egyedül mindent megnéz magának... inkább csak tovább halad, de azért érdeklődni se felejt el.*
- Na és merről érkezett közénk? *pillant a kócos üstökre, miközben kissé megigazítja ő maga is fekete hajkoronáját.*
Vissza az elejére Go down
Leonard Harris
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Leonard Harris


Jelige : Ezerarcú
Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás : 2011. Jun. 07.
Üzenet : A legnagyobb erkölcstelenség az, amikor valaki olyan dologba fog, amihez nem ért.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-06-08, 1:39 am

*Fürgén szedem a lépcsőfokokat, hisz nem vagyok én reumás vénasszony, na meg persze hajt a kíváncsiság mit rejt számomra az új otthonom. Muszáj lesz hozzászoknom ehhez a gondolathoz, hisz nem fogok minden hétvégén hazalátogatni. Jobb is, legalább nem fogok unatkozni, remélem értelmes társaságot kapok és elviselhető szobatársakat. Ha nem akkor minden erőmmel azon leszek, hogy elűzzem magam mellől. Csak aprókat bólintok, miközben hallgatom a szavait. Néha egy "aha"-t vagy egy "értem-et" is beszúrok, hisz nem akarom én megszakítani őt, bármennyire is a véremben van ez a fajta viselkedés. Én tisztelem a felettem állókat, csak a figyelmem az, amit nem nagyon ajándékozok teljesen senkinek, egészen addig amíg fel nem kelti maga iránt az érdeklődésemet. Most viszont figyelek, mert a hely új, eltévedni a kutya sem akar, meg persze minél előbb csavarogni akarok. Szájhúzással díjazom a megjegyzést a térképemmel kapcsolatban. Tessék, csak úgy hagyják az embereket eltévedni egy ekkora helyen. Ha ez nekik jó, részemről is megvan az áldás.*
- Ja értem. Akkor majd csinálok magamnak egyet a fejemben.*dörmögök, ó igen mert ehhez van kedvem. Tényleg nem óvodába írattak be a szüleim de kérdezni sose bűn. De az érdekes rész jön, így felé fordítom arcomat és figyelem, magamban jegyzetelek és próbálom betájolni mi merre lehet. Hát csak nem olyan nehéz ez a hely, egy hét és belejövök. Bólogatok megint, majd forgatom körbe a fejem, mint valami turista aki épp a világ hetedik csodáját akarja feltérképezni. Fejem búbját vakarászom, miközben nézem magam előtt a folyosót. Az ajtók felé pislogok, olvasom mik is majd már kezdtem volna bele, az ötéves gyerek szintjén lévő mutogatásba. Meggondoltam magam mégis, a dilijeimet megtartom másnak, majd az elszórakozik rajta. Most mégiscsak egy magiszter kísér, nem a negyvenkettedik haverom a szomszéd szobából.*
- Meg lesz az, még lehet ma. Bár ahogy nézem ezek csak társaságban élvezhetők, na mindegy.*vonom meg a vállamat majd tovább ballagva hallgatom kérdését. Hát így, erről a helyről nézve én az Isten háta mögött-ről jöttem, mert hát amennyit én ma utaztam.*
- Anglia, szóval a szigeti élettel nem lesz gondom.*válaszolom majd újfent tanulmányozni kezdem a helyet.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Árnyak folyosója - Page 8 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-06-19, 1:09 pm

*Elég hamar kiszúrom ám az új lányt, hiszen amióta ide jöttem, azóta vagyok sentinel és már gyakorlott vagyok az ilyesmiben. Így hát nemsokára már előtte is termek és a bemutatkozásunk is megtörténik. Nincs kérdése, ez már meg se lep. Hogy lehetne rögtön? Majd úgy is kicsivel később fog érdeklődni, hogyha olyan dolgokat mondok neki, amelyekkel még nincs tisztában. Na de a lényeg az, hogy jelzem felé, hogy menni kellene és még az eltévedést is megemlítem, tehát nem ártana figyelnie az utat, ugyanis itt elég sokat kell lépcsőzni ide-oda és jó pár szintből áll ez az építmény.*
- Ha így állsz hozzá, akkor biztosan. *nézek kissé elkomolyodva a szemeibe, hiszen egyértelműen eltéved, ha rögtön arra gondol, hogy el fog. Viszont végre megindulunk és ha minden igaz, akkor majd ő hozzá a holmijait, mert hogy én nem cipelem helyette, az is biztos. Max ha segítséget kér, akkor segítek, de hogy fizikummal, az tuti nem.*
- Hű, látom alakulnak ezek a kérdések, egyszerre három, de haladjunk sorjában. *vigyorodom el én is, hiszen ahogy érzékelem, a megszeppenés ideje lejárt és most már jön az új diák érdeklődése az iskoláról, ahova beíratták és ahogy ránézek Brianne-re, eléggé tetszhet neki, hogy itt lehet. Felismerem azért azt, amikor valaki úgy kerül ide, hogy a szülei küldték, de neki semmi kedve se volt hozzá.*
- Már több, mint egy éve, amióta az iskola ismét a felszínen van. Gondolom arról tudsz, hogy több száz évig az óceán alatt volt. *pillantok oldalra, így nézve a barna szemekbe, de ha nem tud róla, akkor az szégyen, tehát mehet a könyvtárba utána nézni a Mysterio történetének, mert hogy én nem tartok neki teljes történelemórát, az is biztos.*
- És hogy milyen? Halálosan veszélyes... *rögtön ez jut eszembe, ami nem meglepő, hiszen az ikertestvéremet itt veszítettem el, itt ölték meg, már vagy egy éve, de ezt most nem mondom el neki, még nem ismerem annyira, tehát semmi köze nincs hozzám.*
- De egyébként nagyon jó szinvonalú a tanítás, a magiszterek pedig jól tanítanak, bár készülj fel rá, hogy órán rajtad is bemutathatják a dolgokat. Amúgy meg, én jobb helyre nem is járhatnék, de majd meglátjuk, hogy neked mi lesz a helyről a véleményed. *pillantok rá és már be is fordulok egy folyosóra, méghozzá már a déli főtoronyba.*
- Ez az Árnyak folyosója. Akad itt még jó pár hely, de majd benézel oda, ahova akarsz, mi most a klubhelyiséghez megyünk. *még nem látszik a fekete ajtó, de hamarosan talán fog, inkább rátérek az utolsó kérdésére.*
- Buli meg akkor van, amikor akarod. Rendezhetsz te magad is és hívhatsz meg barátokat vagy lemész a mystrali kocsmába vagy esetleg a klubba és bulizol ott egyet. Tehát a te dolgod, hogy mit csinálsz. *fordulok ismét felé, de kezeim nemsokára zsebeimbe kerülnek és így haladok tovább.*
- Na és merről érkeztél? *tudakolózok én is egy kicsit felőle, hogy ne legyek már ennyire elkötelezett sentinel és azért pár dolgot soha nem árt tudni az újakról.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime2011-06-19, 1:32 pm

* Miközben sétálunk, alaposan körbenézek. Tetszik a hely nagyon. Szerintem ennél jobb helyre nem is kerülhetnék. Számítottam rá, hogy ez lesz a véleménye az eltévedésemet illetően. Erre el is mosolyodtam.*
- Majd igyekszem nem el tévedni.* mondom Daphnenak. Tökre belelkesedtem és ezt ő is megjegyezte, így egy kicsit pirulva hallgattam a választ.*
- Igen tudok róla. Valami eszméletlen. Nagy hiba lett volna, ha víz alatt maradt volna.* igen ez volt az első ami megfogott, hisz ki tudja mennyi ideig volt ez a kastély víz alatt. A veszélyes szó hallatán se lepődök meg, hisz számítok rá. Végül is mégis csak a Fekete mágiáról van szó. Valahogy ezt sosem tudom elfelejteni. Itt eszembe is jut, hogy ha most Sybelle itt lenne frászt is kapna. Hamarosan meg is érkezünk az Árnyak folyosójára. Marha jól néz ki. Nekem ebben a helyben, mármint amit eddig láttam belőle, minden tetszik. A buli szó hallatára megint csak felkapom a fejem.*
- NA de jó. Én személy szerint még nem nagyon buliztam, ezért akarom kiélni ezt is.* mosolygok kissé szomorúan, hisz azért mégse felejthetem el, hogy eddigi életemet a Layton kastély falai között töltöttem.*
- Skóciából. Edinburghból.* válaszlom tömören. Nincs kedvem most elregélni az egész élettörténetem, majd úgy is lesz még rá alkalmam azt hiszem. Már alig várom, hogy meglássam a klub helységünket, hisz onnantól, már csak egy köpés a szobám.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyak folyosója - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyak folyosója
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: