Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A Tükrök terme

Go down 
+16
Christiano Lugano
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Mordana Liward
Mordred Wasimir
Isabella Bartolo
Hunyadi Péter
Nil Moriarty
Diana Gray
Lynessa Loharn
Tyler Holden
Josh Barker
Szikszay Johanna
Victor Alexandrov
Thomas Wordsworth
Aoifé Siobhain
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


A Tükrök terme - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2010-12-11, 3:53 pm

//olvad//


*Addig teszi jól a párduc, amíg nem akar támadni, hiszen elég valószínű, hogy az oroszlán méltó ellenfél lenne a számára, valahogy hasonlóan, mint ahogy Mordrednek Mordana. Na de az oroszlán csak meglendíti vékony farkát, mi szerint kissé idegesíti, hogy így körbejárják, de egyszerűen csak leül, nem igazán foglalkozva tovább a másikkal, had fújtasson, akár csak egy kiscica, őt nem igazán érdekli a játéka, inkább sörényes fejét a két diák felé fordítja, hogy őket figyelhesse. Mordana idő közben azért odaér kedveséhez, majd tesz is egy apró megjegyzést a fiú famulusára és helyeslően csak bólint a válasz hallatán.*
- Ez illik hozzád, nagyonis. *fogja meg kezét is, de ekkor érzi a karolást és a húzást is, így másik keze a fiú vállára siklik, miközben elmerül a sötét és másokkal oly rideg tekintetben, de csak egy kis időre, hiszen ajkuk nem oly rövid időre találkozik, mint ahogy az tervezve volt, így hát egy hosszabb csókban forrnak most össze, amit a lány is viszonoz, kissé bele is túrva a dús, fekete hajtincsek közé. Ahogy végül elválnak egymástól, csak egy apró mosollyal bújik a fiúhoz, majd fejét a vállára hajtja és mélyen beszívja a másik kellemes illatát, miközben még egy aprócska puszi is kerül a fiú nyakára.*
- Dehogy zavartál, örültem, hogy kerestél. *ereszti végül el kicsit és kezd el érdeklődni a másik felől. Ahogy hallja, meló az van, akár csak nála.*
- Legalább lefoglalod magad. *mondja mosolyogva, majd ekkor a párduc felé közelít, de még mielőtt a derekához érhetne, a hatalmas oroszlán erős mancsa egy ütésként téríti észhez a párducot. Nagyobb darab és valószínűleg azért erősebb, így csak egy szúrós pillantást kap és egy fújást, mi szerint távolodjon csak el az ő gazdájától, ne szagolgassa és mérje fel, akár egy vacsorát. A karmok is megjelennek, tehát jobb lenne, hogyha a másik visszavonulót fújna. *
- Nem így kellene ismerkednie. Kiara reakciója teljesen érthető... *csóválja meg fejét a lány, majd lép oda a párduchoz és le is guggol elé, megkerülve az oroszlánt és lassan felé nyújtja kezét, de nem ér hozzá, tehát most megszagolhatja az albinót, hogyha akarja, de jó lenne, hogyha tudná a szabályokat, tehát hogy mit illik és mit nem. Ha Mordred nem bánik vele kemény kézzel, akkor majd Mordana megtanítja viselkedni.*
- Hogy hívják? *pillant fel a fiúra, majd ha megkapja a nevet, akkor ismét a párducra tekint.*
- Samael, én Mordana vagyok. *lassan közelít kezével a nagymacska fejéhez és hogyha a másik hagyja, egy rövidet simít rajta, majd el is ereszti és felkel a guggolásból és ekkor fordul vissza a másikhoz, hogy megválaszolja a kérdést.*
- Igazából semmi extra nem volt. Vizsgáztattam... de most már vége lehetne, kezdem unni a dolgot. *még Kiarára tekint, akinek sörényét megsimítja, majd ott is hagyja a famulusokat és inkább visszalép Mordredhez.*
- Remélem ma éjszakára nincs más terved és együtt maradunk. *egy kedves kis mosoly jelenik meg a lány arcán, amit csak Mordred láthat tőle és ismét kezét a fiúéba helyezi, miközben hüvelykujjával gyengéden cirógatni is kezdi.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


A Tükrök terme - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2010-12-11, 4:25 pm

*Megérkezik a másik páros is, és a párduc máris ismerkedő körutat tesz az oroszlán körül, kissé fújva is rá, de egyenlőre nem tűnik úgy hogy rájött volna az ötperc. Amikor az oroszlán meglendíti a farkát , a párduc csupán csak megáll, bal mellső lábát, a levegőben is tartva, miközben tekintete az albínó famulusán marad. Nem tesz semmit, csupán csak farkasszemet néz vele, persze közben a fiatalok is elvannak*
-Hát már amennyire...de igen végülis illik.*mondja mosolyogva, nyugodt doromboló hangon, a közelebb hajolás, és pusziból viszont csók lesz, amikor a fiú közelebb vonja magához a lányt, és a csók közbe végig is simít pár fehér hajtincsen. Amikor elválnak a puszi hatására a jól megérdemelt remegés se marad el, hiszen érzékeny pontja ez, akárcsak a szárnyai, na de nemsokára meg is szólal.*
-Kerestelek volna előbb is, azt hittem már a varjú eltévedt útközbe..*feleli nyugodt hangon, majd mesélni kezd a Sentineles dolgokról is, na meg a tanulásról, és az albínó szavaira csak bólogatni tud.*
-Lenne azért sokkal jobb elfoglaltságom is... valakivel valahol...*mondja egyre csendesebben, miközben pillantását a másikéba fúrja, hangja pedig titokzatos lesz, na de végül úgy tűnik Samael is "Szemet vet" a lányra, viszont az oroszlán rendre tétele, sértetten érinti, így szinte azonnal fordul meg felé, hátra csapva a fülét fújva a másikra, ki engedve szintén a karmait. Látszik rajta, hogy bár kisebb termetű nem fél, viszont ekkor a fiú is rászol.*
-Nyugi...Tudod mit beszéltünk meg...*mondja, kissé szigorúan nézve ő is a famulusra, aki csak sötéten csillogó szemmel vissza néz rá, végül mordulva egyet leül. A fiú pedig csak kelletlenül bólogat Mordana szavaira*
-Tudom... sajnos... mindig ezt csinálja, néha kivisz az észből. De nem veszélyes. Legalábbis rád nézve biztos nem, de pár dolgot majd mesélek róla.*biztosítja a lányt, ha a párduc megpróbálna bármit tenni, saját kezüleg semmisítené meg ez szent, még ha kedveli is amilyen lett.*
-Samaelnek...*válaszolja a lány felé, aki úgy tűnik leguggol elé, a párduc pedig először csak komolyan méregeti a kezet, végül kissé bizonytalanul hajol közelebb végig szagolva hangos szimatolással a kézfejet, majd a könyököt, egyre feljebb haladva a karig, nyugodt lassú mozdulattal. Végül láthatóan vissza húzza a karmait , és amolyan prüszkölés szerű hangot adva ki a lány szemeibe néz és felmorran, jelezve hogy megbarátkozott a dologgal, sőt még hagyja is hogy a lány megsimogassa. A fiú persze minden mozdulatot figyel, hogy ha gáz lenne közbe tudjon lépni, bár nem fél, az oroszlán is itt van, aki bizony elég nagy darab. Végül úgy tűnik Mordana ismét vissza lép a fiúhoz, aki nyugodtan hallgatja a beszámolóját*
-Elhiszem.. de gondolj arra hogy már nincs egy hónap, utána pedig jó lesz. LEgalábbis remélem, hogy több időnk lesz. Tényleg jövőre hogy lesz a tanársegédes poszt. Megtartod?*kérdezi nyugodt hangon, majd a kérdésre csak elvigyorodik, miközben kezét hátra húzza a háta mögé.*
-Ó az egyedüli tervem, hogy veled leszek, így is terveztem alapból. Bár... azért még van egy két dolog.*feleli egy félmosollyal, megsimítva a kezét fogó kezet, majd másik kezével elő húz egy kis dobozt, fekete dobozt, amin ezüstös formák díszelegnek. Ha a lány kinyitja, egy pentagrammás gyűrűt fog benne találni, de nem akármilyet, hiszen ennek a gyűrűnek a teteje leszerelhető, és látszik, hogy valamit be lehet építeni a belsejébe, na de mire a lány találgatna, a fiú már beszélni is kezd*
-Ez egy amolyan bérgyilkos gyűrű.Elég ritka... legalábbis nem minden sarkon találni ilyet, még itt lent Mystralban sem. A minap voltam lent kicsit körbe nézni, de végül valahol Buckingham mellett tudtam csak szerezni. Gondoltam hasznodra lehet bármikor. A tetejét le lehet szerelni... a bérgyilkosok, vagy Assassinok használtak hasonlót. Egy apró méreggel bevont tűt rejtettek a gyűrűkbe, amit aztán egy gombnyomással az oldalán aktiváltak.. remélem tetszik. És boldog mikulást.*mondja egy félmosollyal, miközben a másik szemébe néz. Kíváncsi hogy Mordana örül e neki, de reméli hogy igen. Közben Kiara felé is vet egy pillantást.*
-Na meg .... gondoltam megpróbálok bevágódni nála is. Hogy áll a hússal?*kérdezi egy félmosollyal, persze közönséges állat húsra gondol, elég neki hogy a sajátja emberre van fanyalodva.*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


A Tükrök terme - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2010-12-11, 4:43 pm

*Ahogy a párduc megemeli mancsát, az oroszlán csak lemondóan fejet csóvál, ezek szerint még elég kölyök lehet ez a párduc és igen csak vad természetű, de őt nem igazán érdekli, így egyszerűen fordítja el fejét a párocska irányába, akik már nagyban falják is egymást. Kiara még nem tudja, hogy hogy is viszonyuljon Mordredhez, de nem fog odamenni hozzá és pacsit adni, attól azért még messze vannak.*
- Nem, megtalált, csak dolgom volt, de itt vagyok és te is, tehát csak ez számít. *mosolyog továbbra is kedvesen, majd ekkor történik a párduc közbelépése, aki előtt rögtön ott terem az oroszlán is, hogy egy pofonnal megmutassa neki, hol is a helye. A karmokat nem vonta ki, így nem sérült meg a párduc, csupán csak figyelmeztette, hogy nem ártana tudnia, hol is a helye. Hiába akar most harcolni, Kiara inkább csak a gazdájára tekint fel, amolyan "unom már ezt a mitugrászt" tekintettel. A lány csak megsimítja a ejét, majd inkább ő próbálkozik a nagymacskánál, hiszen valahogy muszáj lesz közös nevezőre térniük. Samael úgy tűnik, hogy megszaglássza a lány kezét, majd végül a karmok visszakerülnek a helyükre és egy rövidke simogatást is elfogad. Mordana pedig csak biccent, majd már fel is kel.*
- Remek, szerintem nem lesz gond. *utal itt a fiú famulusára és a kapcsolatukra, tehát nem kell attól aggodalmaskodni, hogy mikor ölik meg egymást.*
- Hmm, hogy mi lesz jövőre, azt még nem tudom, de nem egy pályázat érkezett, hogy tanársegédek lennének. Tehát lehet, hogy átengedem, kész felüdülés lenne. *mosolyodik el, majd végül a fiú a háta mögé nyúl és elő is kerül nemsokára egy fekete kis doboz. Mordana csak fejet csóvál a meglepetés láttán, de természetesen elveszi, majd bontogatni kezdi, de azért nem marad most csöndben.*
- Igazán nem kellett volna. *néz bele a számára oly kedves szemekbe, majd amikor meglátja benne a gyűrűt, rögtön érti, hogy ez mire jó és egy apró mosollyal kíváncsian kezdi el nézegetni a belső szerkezetet is.*
- Igazán szép és hasznos. Már azt hittem, hogy eljegyzel. *vigyorodik el jókedvűen, hiszen egy kis viccfélét megengedhet magának. *
- Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled. *hajol ismét közelebb a másikhoz, hogy egy rövidke csókot adhasson neki.*
- Én viszont nem készültem, ne haragudj de... nem szokásunk ilyesmit ünnepelni, hogy Mikulás. *húzza el a száját és természetesen örül annak, hogy Mordred gondolt rá, de neki eszébe se jutott ez az ünnep, hisz náluk nem számít annak.*
- Majd megpróbállak ma valahogy kiengesztelni. Ahogy nézem, teljesen rendbe jöttél, tehát nem kell kímélni. *egy huncut mosolyt is még megenged magának, de ekkor Kiara kerül szóba, aki fel is kapja a fejét, majd kíváncsian sétál Mordredhez.*
- Oh, hoztál neki is valamit? Ez kedves és figyelmes, ugye Kiara? *pillant az oroszlánra, aki láthatóan bólint is, majd kíváncsi tekintettel lép elég közel Mordredhez és kezdi el szaglászni, hogy vajon miféle finomsággal készült neki.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


A Tükrök terme - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2010-12-11, 5:05 pm

*Bizony a párduc még eléggé forratlan, és vad természet, hogy miből adódik nem tudni, de úgy tűnik szerencsére az oroszlán most nem veszi komolyan, így Samael is nyugton marad. Közben persze Mordana és Mordred is elvan, a szavakra a fiú pedig csak mosolyogva bólint*
-Ahogy mondod. De ha nem talált volna meg akkor kitekerem a nyakát..*fejezi be most már egy vidám vigyorral az arcán.A párduc viszont ismerkedni akar, persze koránt sem éppen illő módon, amit Kiara jelez is, természetesen a párduc se hagyja " szó" nélkül. Kicsit feszült , de nem tesz még semmit, hiszen úgy néz ki Mordana, lehajol hozzá ismerkedni. Nemsokára végig is szaglássza, majd jelezve hogy elfogadta vissza húzza a karmait is.*
-Én biztos vagyok benne, hogy nem lesz. Ha úgy vesszük szerintem kedvel. Legalábbis a jelek erre mutatnak*hát igen Samaelnél már az jó dolog, ha nem nézi vacsinak az illetőt, és Mordanaval úgy tűnik megbékélt. Mordred viszont kérdez, a szavakra pedig csak oldalra dönti a fejét.*
-Elhiszem.. és talán akkor több időnk is lenne. Én örülnék neki. De ne érts félre. Remek tanár vagy, legalábbis én nagyon szeretem az óráidat. Apropó valamikor le kéne vizsgázzak is a tanárnéninél.*mondja egy fura mosollyal végig simítva a másik nyakán, majd jön az ajándék, amivel a fiú készült. Csupán csak fürkészve nézi ahogy a lány kibontja, és úgy tűnik tetszik is neki. Legalábbis Mordred ezt szűri le a jelekből.*
-Szerettelek volna meglepni valamivel.*válaszolja röviden, kedves hangon, az eljegyzéses dologra viszont csak kezeit átfonja a másik derekán, és viszonozza is a csókot. Mikor elválnak mosolyogva a szemébe néz.*
-Gondoltam egy méregkeverőhöz stílusos... és....ha el szerettelek volna jegyezni milyen választ kaptam volna?*kérdezi mosolyogva oldalra döntve a fejét, bizony nem egyszer megfordult a fejébe, de nem tudja hogy Mordana hogy áll hozzá, nem azért mert azt hinné, hogy nem szereti, csak hogy túl korai e vagy ilyesmi, hiszen még a szüleivel se találkozott.*
-Amúgy meg úgy terveztem hogy apádtól is megkérdezem.*lehet kicsit régies szokás, de hát néha a fiú is szereti az ilyesmit, nem mintha nem gondolkozna modern felfogásba.*
-Eddig én se ünnepeltem. És nem haragszom, nem azért adtam hogy viszonozd.*mondja nyugodt hangon, a huncut mosolyra csak ő is elvigyorodik.*
-Engem aztán nem. Azt tehetsz velem amit csak szeretnél...egy rossz szavam nem lesz*feleli titokzatos mosollyal, majd Kiara is szóba jön, aki úgy tűnik a szavakra közelebb is jön a fiúhoz.*
-Hát ő a te társad, csak nem feledkezhetek meg róla. *mondja, miközben kibontja a táskát, és egy ízes szép nagydarab húsdarab is kikerül ami kicsomagolás után lassan az oroszlán felé nyújt, végül le is tesz elé a földre.*
-Jó étvágyat nagylány...*mondja, miközben úgy tűnik a párduc ügyet sem vet a húsdarabra, pedig az ilyen nagymacskák rávetik magukat, de ő nem, csak csapva egyet a farkával lefekszik a fiú lába mellé.*
-Tudod... gondoltam egy kis kiengesztelés nem árt neki, a szőrcsomózás után.*néz a lányra, miközben ismét szembe fordul vele.*

Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


A Tükrök terme - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2010-12-11, 5:30 pm

*A két famulus még nem nevezhető puszipajtásnak, de ez talán majd idővel változik és ha nem is lesznek olyan jóba, talán nem akarják majd megölni egymást. Mordana közben próbál megbékélni a párduccal és úgy néz ki, hogy egész sikeres lesz a hadművelet. *
- Az jó, én se szeretném, ha rosszban lennénk. A te famulusod fontos a számomra. *mosolyodik el a fiút figyelve, majd végül közelebb is sétál kedveséhez és szóba jön a tanársegédség is.*
- Igen, több időnk lenne. Szerintem úgy lesz, leadom, hogyha találok megfelelő embert, bár már van valaki, aki elég esélyes a posztra. *nem mondja el a nevét, hiszen nem számít, de valószínűleg ő meg is fogja kapni majd ezt a posztot.*
- És bizony, le kéne. Jövő héten talán sort is keríthetnénk rá, de most veled akarok lenni és nem a vizsgádra figyelni, ha nem bánod. *mosolya kiszélesedik, majd ekkor kapja meg a simogatást és az ajándékot is. Az első igazán kedves gesztus, de régen ért már Mordred így a lányhoz, így vissza kell még szoknia mindehhez, hogy ily kedvesek vele, na meg, ezek a borzongások. Már most egyre jobban vágyik a fiú további érintéseire és arra, hogy együtt legyenek, de ezt mégse mondhatja csak úgy ki. Az ajándék viszont tökéletesen passzol Mordanahoz, így hát egy csókot ad is a fiúnak érte, majd persze megköszöni és még egy aprócska megjegyzést is tesz az eljegyzésre. Na nem mintha erőltetni akarná a dolgot, csupán csak most beugrott neki ez a dolog.*
- Öhm, hogy milyen választ? Hát... azt csak te tudhatod. *mondja még mindig huncut mosollyal, majd amikor hallja a továbbiakat, mi szerint az apjától is meg akarja majd kérdezni Mordred, nyel egy aprót.*
- De... még nem is ismernek. Azt hiszem, hogy lassan nagyon ideje lenne elmennünk Erdélybe... *süti le kissé a szemeit, majd sóhajt egy aprót.* - A szüleim elég furcsák és nem akarom, hogy közénk álljanak. Ezért se siettettem a dolgot, de ha szeretnéd, elmehetünk. *néz végül vissza a szép szemekbe, majd végül az oroszlán kerül sorba, aki pillanatok múlva kap is egy jó nagydarab húsdarabot, de még mielőtt az földet érne, elveszi a fiú kezéből és el is vonul vele az egyik sarokba, hogy eszegetni kezdje. Még nem lett megnyerve, de alakul a dolog.*
- Szerintem örül neki, de most az evéssel van elfoglalva. Komolyan, mintha éheztetném. *nevet fel kissé a lány, majd ez után ismét a fiúhoz bújik.*
- Elmegyünk valamerre? *kérdi kíváncsian, hiszen ez a hely annyira nem jó, legalábbis Mordana nem szereti igazán, így inkább valahol máshol lenne szerelmével.*
- Van egy szép padlástér a fellegtoronynál. Elnézhetnénk oda. *javasol egy kis sétát addig is, hiszen egyszer véletlenül ráakadt arra a titkos kis helyre és igazán kedvére valónak érezte.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


A Tükrök terme - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2010-12-11, 5:45 pm

*Hát igen, a párduc és az oroszlán még nem békéltek meg, de talán majd eljön ennek is az ideje. A lány szavaira, viszont Mordred ismételten csak bólintani tud.*
-Nem lesztek... majd megszokja, hogy sokszor vagyunk együtt. Szerintem téged is meg fog szeretni. Amúgy meg nekem is a tied... bár nem hiszem hogy annyira rajongana értem.*mondja, bár ez nem jelenti, hogy nem akarja, hogy jóba legyenek csupán csak így veszi észre.*
-Reméljük lesz... Mert akkor nem úszod meg hogy ne menjünk el valahova legalább pár napra. És persze nem is mára gondoltam. Izgibb terveim vannak.*mondja még a vizsgázásra kis mosollyal. Végül elő kerül a gyűrű, amire megkapja a csókot is, és természetesen viszonozza is. Persze hallja ám hogy Mordana elejt valamit, amire kifejtetten válaszol is. A lány szavaira a mosolya kiszélesedik, és bele is simít a hófehér hajtincsekbe.*
-Hát remélem, hogy az lesz amire gondolok... a szívem már foglalt, és az is marad.*mondja, hiszen nem vágyik más lányokra, tökéletes harmóniát érez maga és a lány között, aminek örül is. Amikor viszont Mordana lesüti a szemét, a fiú csak egy kisebb mosollyal ad egy puszit az állára.*
-Ezen könnyen segíthetünk. És igen, valamikor el kéne látogatni. Amúgy meg..*kezd bele miközben keze ismét vissza kerül az albínó derekára.*
-Csak azt mondtam hogy szeretném meg kérni. Ha nem engedné se nyugodnék bele. A furcsa emberekhez meg hozzá szoktam. Tudod Wasimir vagyok, az én szüleim se éppen hétköznapiak.*vet egy ravasz pillantást, a másik szemébe. VÉgül pedig Kiara is szóba kerül, akinek Mordred szánt is egy kis meglepetést remélve, hogy a nagydarab bundás elfogadja tőle. Úgy néz ki kiveszi a kezéből és el is vonul vele, a fiú csupán csak felsóhajt, miközben oldalra dönti a fejét.*
-Lehet... de még mindig nem úgy tűnik mintha annyira csípne.. ennyire a szívére vette a beszólásomat vagy csak féltékeny?*kérdezi végül miközben kiegyenesedik és ismét vissza lép Mordanahoz.*
-Hát persze... azt hiszem ez a tükör engem is kezd szugerálni.. szóval bárhova veled megyek.*mondja, és mintha már indulna is, a párduc úgy egyenesedik fel, és lép a fiú másik oldalára, egy apró morranással.*
-Hmm ott még nem is voltam.. sőt nem is tudtam hogy van padlástere. De legyen benne vagyok, veled bárhova.*mondja mosolyogva, most már csak azt reméli, hogy a famulusok között nem tőr ki a háborúskodás.*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 6:05 pm

*Különös módon már korán kidobta az ágy, így jobb ötlete nem lévén megpróbálta hasznosan eltölteni az idejét, így tanult. De amit eljön a délután kezdi unni a dolgot és már semmi hangulata tovább görnyedni a könyvei fölött. Így gyorsan magára kapkod néhány használható ruhaneműt. Egy rövid farmerszoknyát, fekete pántos felsőt és magassarkú félcipőt. Majd nekiindul a kastélyban. Azért ott, mert mostanában túl sokat jár Seol szigetén, és jelenleg csónakázni sincs túl sok kedve. Ezért hát az épületet rója. Már kóvályog egy ideje, mikor megpillant egy ismeretlennek tűnő ajtót, amin átlépve egy tükrökkel teli terembe érkezik. Kíváncsian hatol beljebb és érdeklődve nézegeti a hétköznapinak látszódó tárgyakat. Végül közelebb lép az egyikhez és óvatosan ráhelyezi a tenyerét. Különös dolgot lát, magát menyasszonyi ruhában, őrülten vigyorogva. Sokkoltan kerekednek el a szemei és mikor észbekap, meglepődve lép hátra, s a fejét rázva próbálja kiverni a fejéből a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


A Tükrök terme - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 6:20 pm

*Már lassan egy napja annak, hogy a barna hajú diáklány néhány iskolatársával meglátogatta a várromot. Alinoxnak tetszett az a hely. Hátborzongató volt, azt meg kell hagyni, de a kíváncsiság mindig nagy úr. Mikor előző nap visszatért az iskolába, evett egy keveset, majd a délután hátralevő részében tanult, és leckét írt. Próbálta behozni a lemaradását a tantárgyakból. Most épp a Keleti főtoronyban sétál, hátha talál magának valami társaságot. Egy halványlila ejtett vállú pólót, sötét farmernadrágot és a felsőhöz illő magassarkú van rajta, valamint a nyaklánca, amit mindig hord. Az egyik ajtó résnyire nyitva van, belülről pedig motoszkálást hall. Gondolja, bemegy, megnézi ki van bent. Ahogy kezével belöki az ajtót, meglátja a lányt, aki bent van. Ő nem más, mint Elisa. Ő is azok egyike, akikkel tegnap a Krorun várromnál volt.*
- Szia Elisa!* köszön neki Alinox mosolyogva. Körbenéz, és csak két tükröt lát a szobában.*
- Mi ez a hely?* kérdezi a lány. Nem tudja elképzelni, miért foglalnak el egy egész szobát két tükörnek, amiken ráadásul áll a por is.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 6:33 pm

*A tanulás fáradalmait szándékozik kipihenni azzal, hogy ismételten felfedezőtúrára indul. Bár most a kastélyt választja helyszínnek, ez nem jelenti azt, hogy itt nem talál érdekes dolgokat. Itt van például ez a szoba a tükrökkel. Még sose járt itt és nem is tudja, hogy mi ez a hely, de a menyasszonyos kép alapján már kezdi érteni. Talán valamiféle jövőt mutat. Bár ez a felvilágosodás nem látszik rajta, hiszen még mindig meglepődve mered maga elé. Csodálkozásából egy ismerős hang zökkenti ki, aki még a nevén is szólítja, ami csak azt jelentheti, hogy ismerik egymást. Így hátrafordul, hogy megnézze ki lehet az. Amint felismeri benne a tegnapi lány a várromtól, elmosolyodik.*
- Szia*biccent vidáman, majd a kérdésre megvonja a vállát.*
- Nem nagyon tudom. Most vagyok itt először. De ez a tükör érdekes dolgokat mutat.*bök az előtte lévő tárgyra, majd kissé arrébb lép.*
- Megnézed?*érdeklődik felhúzott szemöldökkel, és el is megy az útból, ha Alinox igennel válaszol a kérdésre és odamegy. Majd folytatja a faggatózást. Végül is, ha már így összetalálkoztak, akkor ne csak hallgassanak.*
- És milyen volt a tegnapi várlátogatás?*kérdezi vidáman.*
- Egyébként eddig mi a véleményed a suliról?*teszi még hozzá kíváncsian. Bár igaz, hogy ki nem állhatja ezt a kérdést, mármint, ha tőle kérdezik, de csakazértis felteszi mindenkinek, aki szembejön vele.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


A Tükrök terme - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 6:57 pm

*Ahogy belép a terembe, Elisát pillantja meg a tükrök mellett állva. Köszönti a lányt, és a hely felől érdeklődik. A lány szerint érdekes dolgokat láthatunk a tükörben. Alinox odalép a tárgyhoz. Belenéz.*
- Én nem látok semmi furát.* mondja a lány. Kezét az üveglapra teszi.*
- Csak egy egyszerű tük...* tükör, akarja mondani Alinox, mikor maga mellett a tükörben meglát egy magas, jóképű fiút. Hátranéz válla felett, de senki sem áll mögötte Elisán kívül. Visszanéz, és ekkor a fiú átkarolja a derekát, ajkára pedig csókot ad.. Barna szemét a lányéba fúrja. Olyan szép szemei vannak... Egyszer csak a fiú eltűnik. Alinox kicsit csalódott, még ha tudja, hogy az egész nem is volt valóság. Hátrafordul Elisához.*
- Na jó, ez tényleg furcsa... Vajon mi lehet ez a tükör? Varázstükör? És ha igen, mit mutat? Vágyainkat, vagy talán a jövőt?* gondolkodik hangosan a lány.*
- Te mit láttál?* kérdezi érdeklődve Alinox.*
- Nekem tetszett a várrom. Ijesztő volt egy kicsit, bár ha egyedül mentem volna biztos sokkal félelmetesebb lett volna... Viszont Nil gonosz volt Zoárddal. Bár meg kell hagyni, fiú létére elég ijedős...* jegyzi meg a lány, de azért sajnálja a fiút. Azóta nem látta, de reméli, nincs semmi baja. Olyan hirtelen eltűnt tegnap.*
- És, neked hogy tetszett?*kérdezi Alinox.*
- Most komolyan a suliról akarunk beszélgetni?* kérdezi meg a lány, majd felnevet.*
- Egyébként egész jó, tetszik a Mysterio.* válaszol a lány.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 7:12 pm

*Ahogy elmerengve nézi magát a tükörben, egy ismerős hang szólítja meg. Az illetőről hamar kiderül, hogy a várnál megismert Alinox az, így gyorsan beszélgetésbe is kezdenek. Mikor a lány odalép a tükörhöz Elisa félreáll, hogy ne legyen útba. A másik láthatóan először nem vesz észre semmi furcsát.*
- Biztos vagy benne?*érdeklődik, de hamarosan már jön is a meglepett elhallgatás, amiből arra következtet, hogy mégis történt valami.*
- Ugye? Hát nem tudom biztosra. Ha tippelnem kéne talán a jövőt mutatja, de kötve hiszem, hogy teljes bizonyossággal az fog történni, amit látsz benne.*von vállat kissé pesszimistán. A következő kérdés hallatán pedig csak elhúzza a száját.*
- Azt, hogy házasodok. És ráadásként még boldog is vagyok közben.*válaszol kissé morcosan.*
- És te mit láttál?*érdeklődik már sokkal vidámabban. Majd a várról feltett kérdésére is megkapja a választ.*
- Valóban félelmetesebb lett volna egyedül. Úgy szerintem be se mentem volna.*mosolyodik el. Nilre tett megjegyzést hallva megvonja a vállát.*
- Hát ő ilyen. Zoárd meg majd kiheveri. Bár megértem, hogy megijedt. Valószínű, hogy én se örültem volna, ha a kezembe nyomnak egy rothadó koponyát.*jegyzi meg egy kissé megborzongva az elképzelt jelenetre.*
- Én szeretem az ilyen dolgokat, főleg, ha nem találkozok senkivel, aki meg akar támadni. Bár azt hiszem ez egyedi eset volt.*feleli elgondolkozva. A következő kérdés hallatán felnevet.*
- Jobb esetben nem.*kacsint vidáman, majd biccent a valódi válaszra.*
- Nincs kedved elmenni valamerre? Mert itt már nem nagyon van semmi érdekes.*kérdezi és reméli, hogy a másik beleegyezik. Mert már kezdi unni a tükrök bámulását.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


A Tükrök terme - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 7:37 pm

*Beszédbe elegyedik az ismerős lánnyal a tükrös teremben. A tükrök nem mindennapiak, mert valószínűleg mutatják a jövőt. Vagy esetleg a vágyainkat. Ki tudja? Elisa elég morcosan jegyzi meg, hogy az esküvőjét látta.*
- Mi ez a pesszimizmus és rosszkedv az esküvővel kapcsolatban? Szerintem tök jók az esküvők. És ki ne szeretne boldog lenni?* kérdezi vidáman a lány.*
- Hogy én mit láttam? Én láttam álmaim pasiját. Magas volt, barna hajú, és barna szemeiben elvesztem. Remélem egyszer találkozok vele, vagy hasonlóval* mondja a lány kicsit álmodozó hangon, de aztán visszatér a valóságba. Elisa megkérdezi, nem mennek-e el valahova. A lány vállat von.*
- De, menjünk. Hmm hova mehetnénk? Ennék most valami édességet. Sütit, fagyit, vagy valamit. Biztos van itt valami bolt, ahol tudunk ilyet venni nem? Vagy van más ötleted? Mert nekem mindegy, hova megyünk. Lényeg, hogy addig egyikünk se lesz egyedül, és nem halunk bele az unalomba.* bár lehet, hogy Alinox feltalálná magát egyedül is, de szeret társaságban lenni. Az egyedüllét majd a borongós napokra jó. Diáktársára néz, és várja, mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-04-14, 7:50 pm

*Beszédbe elegyedik egy ismerőssel a tükrös teremben, ahol a látottakra terelődik a szó.*
- Nem olyan mókás a dolog, ha a szüleid a hátad mögött szervezik.*von vállat elmagyarázva pesszimistasága okát. Bár nem egyezik bele a dologba, de ez az őseit hidegen hagyja, így nem igazán tud örülni az esküvőknek.*
- Szóval álmaid fiúját? Itt van pár helyes srác, szóval biztos találsz egyet.*jegyzi meg vidáman.*
- Egyébként tetszik valaki az itteniek közül?*érdeklődik kíváncsian. Reméli, hogy ez a kérdés még nem számít túl személyesnek és a lány nem sértődik meg miatta. Végül megérdeklődi, hogy nem mennek-e el valamerre. A kérdésre szerencsére beleegyező választ kap.*
- Nekem tökéletesen megfelel az édességevés. Arra mindig kapható vagyok.*mosolyodik el. Majd rövid gondolkodás után azt is elmondja, hogy hol vehetnek olyat.*
- Egyébként Mystralban van egy édességbolt. Ha gondolod elmehetünk arra.*tanácsolja és ha Alinoxnak is megfelel, akkor akár el is indulhatnak a révész felé.*
- Bár ez megint sulis téma, de azért megkérdezem. Miért pont a Mysterióba jöttél? Saját döntés volt, vagy a családodé?*kérdezősködik tovább.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 10:09 pm

*Egy kis felfedezőútra indulok. Egyébként is ki kell szellőztetnem a fejemet kissé, de nekem itt kicsit hideg van ahhoz, hogy ki is menjek ehhez a tevékenységhez. Inkább elindulok a toronyban. Közel sem láttam mindent. Sőt, ami azt illeti, szinte semmit. Próbáltam behozni a lemaradásaimat, de azok olyan szintűek, hogy nem sikerült. Állati nehéz belecsöppenni a varázsvilágba és a tetejébe fél évi anyagot még be is pótolni. Talán jövőre jobban menni fog, ha az elejétől bent leszek minden órán. Ettől függetlenül fáj ez a bukás. Persze senki nem szeret megbukni. Én se. De ióta itt vagyok, a p*fáraesés remekül megy. Csak az megy. A lábamon fekete sportcipő díszeleg, s hozzá farmert és fehér inget húztam. Ez az... Jó gyerek. Úgy tűnik, ezen a helyen a végzésig ezt a bélyeget fogom hordani. De én tök nem tehetek róla, engem így neveltek. Különben meg szerintem elég jóképű jó gyerek vagyok. Nők... Megrázom a fejem inkább, s nem gondolok rájuk, mert náluk megy a legjobban a p*fáraesés. Bekukkantok egy ajtón és egy szobában lyukadok ki. Ezt még nem is láttam. Két tükröt találok, így besétálok és jól megnézem magam mindkettőben. Csak azt nem tudom, minek van itt két tükör is. Bár meg kell hagyni, elég golyófejem van mindkettőben...*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A Tükrök terme - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 10:21 pm

*A mai nap egyedüli túrára indultam, valahogy most Xerxessel nem értettem éppen szót, és ha morgós inkább ráhagyom és bent hagyom a szobámban. Bár lehet bennem is van némi feszkó, ezt most a világért sem ismerném be magamnak, ha pedig már SEntinel vagyok, talán el kéne végezni némi kötelességtudó munkát, így indulok el, amolyan kora esti terepnézőbe, megnézve nem botlok e némi balhéba, vagy valami olyan esetbe amit orvosolni kéne. Elég sokat sétálok, nem igen számolom a perceket, vagy órákat, így hamar el is vesztem az időérzékemet, ahogy azt is merre akarok menni pontosan, s valamilyen oknál fogva a tükrök terménél kötök ki.*
~Fene se gondolta volna, hogy a véletlen ide sodorhat~*nem mintha bajom lenne az Exortus házzal, csupán nem fordulok meg a környékén. Minden esetre ha már itt vagyok nem árt szétnézni, bár nem mondhatom hogy ismeretlen lenne számomra a terep, hiszen kétéves ittlétem óta elég sok mindent láttam, és tudom mi micsoda. Belépve az ajtón meg is pillantom a két tükröt, amit már a kíváncsiság kedvéért meg is nézek, az egyikben magamat látom a körülöttem pedig a szüleimet.. Fura nem emlékszem rá hogy láttam volna az arcukat, mely oly hasonlít az enyémre, és anyámé valahol Siderisére is, pár vonásban, de lehet csak a tőle kapott képből tudom egyáltalán hogy néz ki*
-Na persze........ szép is lenne..*mondom kissé elhúzva a számat fennhangon, miközben a másikra is átnézek, ahol szintén magamat látom, sötét ruhában, idősebben, sötét szemeim pedig vörösen izzanak fel, mondhatni démonian...*
~Na ez már jobban tetszik, főleg ha tényleg megtanulnám használni...~*na persze tudom hogy ez is valahol átverés, hiszen lehet pár év múlva már alulról szagolom az ibolyát, ekkor viszont félre nézve veszek észre egy srácot, akit eddig valahogy került a figyelmem.*
-Áh... heló.. azt hittem egyedül vagyok Nil..*megyek oda hozzá kezet nyújtva, ha már így kívánja a jó szokás majd a belső zsebemből előhalászva egy cigit, meg egy öngyújtót a számba dugom , de azt hiszem az öngyújtóm tűzkövével kéne valamit kezdeni, mert csak szikrát vet, de cseszik begyulladni.*
-Te is jöttél nézelődni? *kérdezem szórakozott hangon, ami valahol azért érdeklődő is, bár agyam egy egy kisebb része még mindig a tükörben látottakon gondolkodik.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 10:39 pm

*Néhány lépést hallok a hátam mögött, és kíváncsian veszem szemügyre a belépő hosszú hajú srácot. Még nem láttam őt, nem mintha sok mindenkit láttam volna. Már köszönnék is, de végül belém akad a szó, mert annyira belemerül a tükörnézésbe. Ugyan nem tudom, mit néz annyira, de én sem szeretem, ha zavarnak merengés közben, így hát inkább nem szólok egy szót sem, megvárom, amíg ő vesz észre. Ismét belepillantok az egyik tükörbe, hátha meglátom, hogy ő mit lát, de csak magamat látom furán felzselézett hajjal. Kissé meglepetten kapom a fejemhez a kezem. Nem...az enyém most is olyan, mint a hegycsúcs. Az unokatesóim mindig csákányfejűnek hívtak miatta. De a tükörben valami fura punkfrizura ül a fejemen. Ebből viszont az új gyerek hangja szakít ki és kissé zavartan fordulok oda, majd sikeresen el is kapom a felém nyújtott kezet.*
-Hello! Chris vagyok. *Egy barátságos mosoly-féle jelenik meg arcomon, majd ismét a tükör felé fordulok és majom módjára megvakarom a fejem és kissé tanácstalanul nézegetem az egyre furcsább tükörképemet. Egy fekete köpeny díszeleg rajtam, melynek egy-két zsebéből fura fiolák is kikandikálnak. Kissé tétován sikerül válaszolnom.*
-Ömm...ja...kicsit új még nekem ez az egész cucc...otthon a tükörben olyan hajam van, amilyet csinálok. *mutogatok a tükörre, miközben visszafordítom a fejemet Nil felé. Nem értem én ezt az egészet és reménykedem benne, hogy ez a fazon majd elmagyarázza.*
-Hogy is van ez? Én nem vagyok punk! *És megmondom őszintén, nem is lennék. A punkok büdösek és annyi hajlakkot fújnak a fejükre, hogy fel lehetne vele robbantani a földet. Arról a zajról nem is beszélve, amit hallgatnak. Nekem jobban fekszik Chris Brown, aki mint a neve is mutatja: névrokonom.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A Tükrök terme - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 10:54 pm

*Nem igazán ismerem a srácot, de ha már erre jöttem, és magam is megnéztem a tükröket, aminek azért tudom mi a hatásuk, így nem ér váratlanul amit látok, a srác viszont úgy tűnik nem így van vele. Nemsokára megtörténik a gyors bemutatkozás is a kézfogással egyetemben, majd miután sikerül tüzet csiholnom végre, újjammal a tükrök fele bökök.*
-Mik , hogy ezek? Ne dőlj be nekik, elferdítve mutatják a dolgokat.*magyarázom el röviden miközben, magam is az egyik felé fordulok, ekkor hallom a következő szavakat, amire csak lezserül megrántom a vállamat, miközben kissé elbambulva szívok pár slukkot.*
-Én nem tudom, hogy te mit látsz a tükörbe, mindenkinek azt mutatja ami rá vonatkozik. Egyébként az egyik kifordítva mutat mindent, a másik meg megmutatja a "jövőt" tehát vagy egy koszos punk lettél volna ha valami máshogy történik, vagy még lehetsz..*eresztek meg egy vékony, de mégis hamar eltűnő mosolyt, valahogy megcsorbult a humorérzékem a múlthoz képest, de mostanában kevés vicces dolgot lelek magam körül, de hát ez van ezzel kell beérni.*
-Amúgy melyik házba tartozol? Ha exortushoz , akkor elég fura, hogy nem tudod melyik terem mire jó, a ti tornyotokba, én szökőévbe jó ha egyszer megfordulok itt, vagy ennyire új lennél..*gondolkozok el bár mintha láttam volna már a srácot régebben is, de valahogy nem tudom most házhoz párosítani vagy bármilyen eseményhez.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 11:10 pm

*A srác szavaira kicsit ferdén sandítok ismét a tükörre. Hát az biztos, hogy elferdítve, mert én nem vagyok se punk, se drogdíler. És nem is leszek. Én egy nagyon rendes gyerek vagyok! Hát...fura dolgok vannak, az holtbiztos. Valahogy még mindig nem tudok magabiztosan mozogni ebben a világban. Végül aztán hallok többet is ezekről a fura tükrökről és így már tisztább a kép. Elgondolkozva bólogatok egy kicsit, majd vágok egy grimaszt.*
-Inkább az előbbi. *Még viccnek is rossz, hogy én valaha is punk legyek. Belepillantok a másik tükörbe, ahol viszont nagy szemüveggel látom magam egy plüssnyuszival. Ez még rosszabb. Kissé megborzongva fordulok el.*
-Hát ez...durva... *Elég "meglepő" megállapítás volt részemről, de hát megfigyelőnek is kell lenni valakinek. Hát most vállalom ezt a szerepet. A kérdés hallatán egy mosoly suhan át arcomon.*
-Exortus, és fél éves új vagyok. De...nagyon sok a pótolnivalóm, ezért valószínű, hogy nem láttál. *Azt már nem teszem hozzá, hogy tök feleslegesen zárkóztam be a szobámba. Ezzel nem akarok dicsekedni és nem is nagyon van rajta dicsekednivaló. Egy ilyenért a nagypapa már adott volna két tockost és nem állna velem szóba többet. Jobb is, ha nem tudja meg.*
-Te régi diák vagy? *Reménykedem, hogy egy kis ismeretre teszek szert, bár arra már rájöttem, hogy nem tanácsos dicsekedni a származásommal. Azért próbálkozom a lehetetlennel. A pálcámat már egészen megszoktam és otthonosan érzem a kezemben, de a varázslatok valahogy totál balul jönnek ki. A déli főtornyot is sikerült véletlenségből megrongálnom. Mindenesetre jövőre le fogok vizsgázni, ha törik, ha szakad!*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A Tükrök terme - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 11:22 pm

*Lehet kicsit nyersnek tűnök, pedig egyáltalán nem szándékozok megsérteni senkit, valahogy nem voltak soha ilyen hajlamaim, bár lehet néha nehezen kezelhető vagyok, erről én is meg vagyok győződve. Úgy tűnik viszont Chrisnek is tudtam némi új információval szolgálni.*
-Ugye- ugye mennyit számít, ha valakit rosszul nevelnek a szülei, egy rossz cselekedet és lehet heroinfüggő állat lesz a csemetéből, mondjuk annál még jobb a Punk...*gondolkozok el fennhangon, végül megrántom a vállamat.*
-Amúgy nem olyan durva, azt nem mondtam még lehet hogy ezek a tükrök elég nagy kamugépek, ezért is nem szabad hinni nekik. Viselkedj úgy a jelenlétükbe mint az álatkerbe, nézd meg csodálkozz rajtuk aztán ennyi...*fejezem be miközben pár slukkot is bele eresztek a cigibe, ha már sikerült meggyújtanom, a következőre azonban a msáik fele irányítom a pillantásomat.*
-Nem mondtam, hogy nem láttalak, csak hogy nem ismerlek.. A suli nem olyan nagy, hogy az ember ne látna meg másokat, talán csak a nagyon újak számítanak kivételnek..Amúgy minek a sok pótolni való? Elsz*rtad a tanulást vagy mi?*kérdezem a falnak dőlve fél kezemet zsebre dugva, onnan figyelve a másikat , miközben fejem cseppet oldalra billen.*
-Eléggé régi, kb két éve járok de, szóval láttam egy s mást , és ha fogalmazhatok úgy, voltam már benne egykét sz*rban is, de hát ez is hozzá tartozik az iskolai élethez..*mondom rezzenéstelen hangon, bár azért történtek itt olyasmik, amiket nem élnék át még egyszer, de ezen jelek most mégse tűnnek fel nyugodt arcomon.*
-Na és... megtaláltad a sulival a számításaidat?*húzom ki zsebemből a kezemet majd főzöm össze mellkason előtt komoly tekintettel figyelve a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 11:37 pm

*Kissé bizonytalanul pillantok Nilre. Nem tudom, melyik a jobb. Ráadásul én úgy tudom, hogy a punkok drogosok. Bár igazából egyet se ismerek. Nem is szeretnék. Megvagyok nélkülük.*
-Hát nem tudom, melyik a rosszabb... *Perszer ez egyéni meglátás kérdése. Én így látom. Mindenesetre kapok néhány hasznos tippet a tükrökkel kapcsolatban. Nem mondom, hogy kevésbé hátborzongatóak lettek, de azért jobb tudni, hogy nem az igazság. Vagy legalább elhinni. Az már jobban oldja a tükrök okozta feszültségemet, hogy a sulira terelődik a szó, viszont a kérdés kissé megállít. Nem is tudom, mit lehetne erre mondani. Végül megvakarom a fejem és mondom, ami nem hangzik hülyén.*
-Így is mondhatjuk. *Inkább őt kezdem beszéltetni. Persze nem jön be. Ez csak a csajoknál jön be, mert ők szeretnek magukról beszélni. Nil meg nem lány. Legalábbis nem tűnik annak, de nem szeretném megnézni. A keresztkérdések továbbra sem kerülnek el és nem tudom eldönteni, hogy ennyire kíváncsi, vagy vizsgáztatni próbál.*
-Hát...asszem. *Nem ismerem a többi sulit, így nem tudhatom, mennyire jártam jól, de azért annyi biztos, hogy van egy csomó tárgy, ami tök érdekes. Az megint más lapra tartozik, hogy béna vagyok. Mondjuk a jelmágia nem különösebben kötött le, csak az a famulus-izé. De vannak nagyon állat tárgyak. Főleg amikhez nem kell sokat varázsolni.*
-És milyen sz*r volt itt a suliban, ha szabad kérdeznem? *Nem vagyok egy balhés srác. És nem is szeretnék az lenni, így jobb ha megtanulom elkerülni a bajt, mert úgy tűnik, hogy itt még keresni se kell, jön magától. Nem különösebben nyugtat meg, hogy nem csak én keverhetem magam bajba.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A Tükrök terme - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-19, 11:50 pm

*A bizonytalan nézést észre veszem, de nem igazán reagálom le, nem szükségesnek, főleg mert mint mondtam nem vagyok túlságosan kötekedős típus, és főleg nem ok nélkül, a szavakra viszont ismételten cask egy vállrántással felelek, azt hiszem lehet estére görcsbe fog állni ha így folytatom.*
-Én se de lényegtelen, a semmiről nem szeretek beszélgetni..*a stílusok fejtegetése legalábbis most majdenm egyenlő azzal, nem igazán köti le az agyamat, bár lehet csak kissé idegesebb vagyok a kelleténél, de ha ez így is lenne, tökéletesen tudom palástolni, nyugodt néhol komorabb arcommal, a következőre viszont kissé elhúzott szájjal nézek...*
-Ennyi? Konkretizálva?*próbálkozok, mert úgy tűnik ez is amolyan harapófogós ember, akiből minden szót úgy kell kihúzni, ahhoz pedig nem igazán fűlik a fogam,főleg hogy nem vagyok az a fajta, aki túlságosan sokat képes beszélni, két ember helyett legalábbis biztosan nem..*
-Pontosabban?*úgy tűnik lehet minden válasznál ezt végig kell játszanom vele, csak azt nem értem hogy van hozzá türelmem, ed talán nem is annyira lényeges, eddig eléggé unalmas beszélgetésnek tűnik, bár lehet csak azért mert most többed részben én beszélek többet, úgy pedig hamar elunja az ember, na nem mintha a sráccal egyébb problémáim is lennének, ami miatt klikeklnék rá. Végül viszont úgy tűnik rá kérdez azokra a dolgokra, amiről éppen nem szeretek mesélni. Gratulálok Chris pont eltaláltad a közepét, ötven pont a griffendélnek*
-Nem csak a suliban , a sulin kívül is, bár bizonyára voltak akik jobban szerették azokat az időszakokat, amikor vissza tért egy aranyvér mániás fickó, és a módszerei, na meg az odáig történő események se voltak a legjobbak, és elég szorosan részem volt benne... bár nem én vagyok az egyedüli... Nem tanultál még démonológiát mi? Annyit mondok ha eljutsz odáig, és azt mondják szemetek, az nem kifejezés róluk...*mondom miközben a cigit kivéve a számbol egy lazább mozdulattal eloltom a tenyeremen, ami egy kisebb szisszenéssel is jár, de hát nem szemetelünk.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2011-12-20, 12:05 am

*Na hát ez a punkos téma úgy tűnik nem nyerő egyikünknél se. Őt untatja, én meg utálom. Végülis. Legalább abban egyetértünk, hogy ne beszéljünk róla. Vállat vonok, majd hamarosan inkább vissza fordulok a tükörhöz, tanulmányozni magamat, mielőtt még olyan fejet vágnék, amilyet nem akarok.*
-Mondjuk úgy, hogy némi fogyatékom van. *Ebből már nem fogok jól kijönni, az tuti, bár bevallom, ez sem volt egy rossz megnevezés arra, hogy rohadt tehetségtelen vagyok. Úgy tűnik, nem akarja annyiban hagyni ezeket a dolgokat, pedig én nagyon szívesen annyiban hagynám. Továbbra is elmélyülten tanulmányozom a furán meredező hajamat a tükörben.*
-Fogalmam sincs még, hogy mit akarok. Így nehéz lenne megtalálni a számításaimat. *Ez így egész tűrhető válasz és még igaz is. Nem tudom, hogy egy varázsló milyen melót kaphat és a többi. De azért dicsekedni ezzel ilyenformán nem fogok. Azonban úgy tűnik, én is találok olyat, amiről Nil nem akar beszélni. A démonológia szó kissé bizsergeti a gerincemet, de nem rossz értelemben. Állati jó cucc lehet az is. Kár hogy nekem még jó darabig nem lesz. Megrázom a fejem.*
-Nem, csak elsős vagyok.
~És maradok is~ *Teszem hozzá magamban kissé borúsan, majd végül elszakítom a tekintetem a tükröktől, mert kezd durva lenni, hogy a punk-én úgy csinál, mint én. Tudom, hogy ez egy tükör, de akkor is durva ezt nézni. Azért az a mániákus csávó nem lehetett semmi. Még jó, hogy nem voltam itt. Tuti állandóan engem pécézett volna ki magának.*
-Reményeim szerint eljutok odáig. *Vonom meg a vállam kissé. Bízom magamban, mert el is akarok jutni odáig.*
-Nehéz tárgy? *Persze nekem minden nehéz, de ha mindenkinek nehéz, akkor nekem übernehéz. Szóval nem mindegy ez a dolog.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


A Tükrök terme - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2012-05-01, 4:07 pm

*Bolyongani támad kedvem méghozzá az iskolán belül. Már fél éve itt lakom és szerintem nyugodt szívvel mondhatom, hogy ez az otthonom. Sok termét ismerem, de még nem az összeset, de én mindegyiket meg szeretném ismerni, hogy kijelenthessem az összes szobában jártam már legalább egyszer. Hogy semmi ne maradjon, ki a főtornyokkal kezdem, természetesen először a Keletivel, mert az saját házam tornya. A sötét rúna sorról nem nyílik csak összesen három ajtó azok közül is az egyik örökösen eltűnik. Az-az ajtó vezet az Álmok birodalmába, ahol már volt szerencsém járni. A második ajtó a hálókörletbe és a klubhelységbe vezet, de a harmadik ajtóról csak annyit tudok, hogy ha belépek, A tükrök termében találom magam. Ennél itt meg is állt a tudományom, ezért választom óra előtti sétának ezt a termet, hogy végre fény derüljön az igazságra. Nagini most nincs velem, ami meglepő, mert mindig össze vagyunk nőve, de neki is szüksége van egy kis önállóságra, ezért egyedül sétálok be a terembe új szerelésemben.*


A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-01, 4:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2012-05-01, 4:22 pm

*Szokás szerint remek a hangulatom, így nem is csoda, hogy napon nagy részét a szobámon kívül töltöm, a meleg miatt viszont bemenni sehova sincs kedvem, így egyszerűen csak sétálgatok a szigeten és élvezem a kellemes időjárást. Közben gondolataim Carol körül forognak, kit elég rég nem láttam már, s kezd hiányozni, vagy legalábbis jó lenne már beszélni vele. Na de egy idő után kezdem unni ezt a céltalan rohangászást, így vissza is térek a kastélyba, s ugyan elindulok a torony felé, de végül újabb okosság jut eszembe, s lépteimet inkább a Keleti főtorony felé veszem, erre még úgyse jártam. Fekete bakancsom halkan kopog a padlón, simulós sötét nadrágom, pedig minden lépésnél megfeszül egy kicsit izmaimon, felül egyébként feltűrt ujjú, szintén fekete selyeminget viselek, minek két első gombja szokás szerint nyitottan áll. Hajam is tökéletesen beállítva, tehát remekül nézek ki, akárcsak általában. Elrobogok néhány ajtó előtt, de az egyik valamiért felkelti a kíváncsiságomat, így meg is állok előtte, s érdeklődve lesek be. Fogalmam sincs, hogy mi lehet ez a hely, de ha már itt vagyok beljebb megyek és fejemet ide-oda forgatva nézelődök. Néhány perc múlva veszem csak észre a leányzót, kiről pontosan tudom, hogy kicsoda, s kinézetétől bizony összefut a számban a nyál és eszembe jut, hogy miért is fogott meg annyira legutóbb. Egy félmosollyal lépek hozzá közelebb, ügyelve arra, hogy ne halljon meg, s háta mögé érve szépen befogom a szemeit, s a fülébe suttogok.*
- Találd ki, ki vagyok, gyönyörűm.*nyomom meg az utolsó szót, s hangom se változtatom meg, így ha még emlékszik arra a táncra, akkor tudnia kell, hogy ki vagyok. Ha pedig mégse így történne, akkor majd teszek róla, hogy újra eszébe jusson a dolog. Mindenesetre akár kitalálja, akár nem, én elengedem, s hátrébb is lépek, hogy felém fordulhasson, ha akar.*
- Egyébként mi ez a hely?*pislogok körbe. Úgy vélem, ő régebb óta itt van, bár pontos évfolyamát nem ismerem. Mindenesetre akkor is érdeklődök, hátha tisztában van azzal, hogy hol lyukadtam ki.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


A Tükrök terme - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime2012-05-01, 4:40 pm

*Szóval a tükrök termébe csak két tükör van… bevallom őszintén azt hittem, hogy ez is olyan lesz, mint az inflások házában, de mondjuk, akkor miért lenne belőle kettő. Más képességre számítottam, de még így sem lettem előrébb talán idővel megtudom. Mindjárt ki is próbálok… vagy is csap próbáltam volna valamit, ha hirtelen nem kerül a szemem letakarásra. Úgy tűnik, valaki mögém settenkedet. Nem hallatok sikolyt, se semmi csak összerezdülök, majd egy levegő kifújásával el is lazulok. a fülembe suttogott szavakra mosoly szökik, az arcomra természetesen tudom, kivel van dolgom. Azt a táncot az óta se felejtettem el, hisz remek partnerem volt.*
- Hm.. adj egy percet. *Fogom meg csuklóját, majd kezén végig simítva haladok egyre lejjebb, majd törzsét átugorva a csípőjére pakolom, kacsóm végül kezem az ágyékára siklik, majd onnan a combjára.*
- Szerintem egy nagyon szexis démonfajzat áll mögöttem. Talán a táncparkett ördöge? *Vonom fel szemöldököm, majd mosolyom még jobban kiszélesedik.*
- Hello Adonisz. *Köszöntöm, amikor szembefordulok vele, majd kezemet a vállaira dobom, hogy ne szökhessen messzire. Ugyan most nem vagyok kicsípve, mint legutóbb, de alakom az óta sem változott és most is sokat engedek belőle látni, sőt ennek köszönhetően a sárkánytetoválásomat is felfedezheti, amit nem volt legutóbb szerencséje látni. *
- A Tükörteremben vagyunk. Nincs kedved esetleg kipróbálni? *Kérdezem tőle csábítóan ugyan is most az a célom, hogy elcsavarjam a fejét. Veszek egy hátraarcot, majd csípőmet ringatva a két tükörközé sétálok, majd a falnak dőlök.*
- Melyiket szeretnéd? A jobbat vagy a balt? Én a jobbra szavazok. *Mutatok egyikre, majd másikra végül végigsimítok csupasz bőrömön.*
- Esetleg más fele is mehetünk. *Kuncogok fel, majd végig nyalok ajkamon.*
- Mondjuk, fejezzük be, amit azon a gyönyörű estén elkezdtünk. *Nem tudom, hogy Ő pontosan mire is gondolt, de nekem most nem okozna gondot, ha a következő megállóhely egy meghitt szoba lenne, ahol kettesben el lehetnénk sokáig.*



A hozzászólást Mona Orphan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-01, 5:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Tükrök terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tükrök terme   A Tükrök terme - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Tükrök terme
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» A Lélek terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Keleti Főtorony-
Ugrás: