Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral főutcája

Go down 
+71
Fleur de Lorraine
Sairus Macrain
Kenan Reeves
Sharlotte Johanson
Elinor Jörmungandr
Sophie Black
Mia Andersen
Freya Andersen
Slash Daniels
Cornelia Brown
Ginger Rosenberg
Elton Ricci Dixon
Patrick Davis
Lisbeth May
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Athalie Rapace
Raiden Carvex
Laura Lillien Larsen
Wera A. Flinders
Lucius Rufinus
Christiano Lugano
Mathis Boll
Thomas Gledhill
Conrad Dietrich
Nil Moriarty
Rachel Williams
Daphne Alucard
Völgyesi Félix
Ashi Angel
Nikolai
Josephine Moore
Gabriel Perez
Faith Craven
Mordred Wasimir
Michelle Norton
Varg Yrjanfrost
Noah Cromwell
Carolayn Natri
Lilith Corivan
Elisaveta Varlock
Mona Braxton
Bruno Stora
Dorian Deamer
Jackelyn McKinney
Élias Adachi
Mikael Hargreaves
Mikaela Johnson
Luka Dubois
Alinox Ingren
Brian Valentine
Kimberly Fox
Axel Knoxville
Aristarkh Y. Zhukov
Olivia Schuster
Katherine d'Argenta
Noel
Azrael
Aideen Garadex
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Caleb Valerious
Mordana Liward
Ruby Rose Re
Nathaniel Cornwlade
Jasmine Miels
Sean Derly
Sideris Valbraith
75 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral főutcája - Page 2 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 8:32 pm

*Nem értem ezt a számonkérést most Noeltől, hiszen annyiszor még nem találkoztunk, talán azt hitte, hogy én és ő? De hogyan? Miért? Nem is engedtem a csókjának, nem gondolhatja ezt komolyan, így kelek fel végül, meglepetten nézve bele szép szemeibe.*
- Szerinted úgy veled akarok majd lenni, hogy mindig fenyegetsz és csak a vérem kell? Ne nézz hülyének Noel. *tényleg sokszor volt velem kemény és durva, de hát Gabe se jobb, bár az a fiú meg a lelki terrorhoz ért, de nagyon. Mindegy is, nem tudok mit tenni, de akkor már tudni szeretném, hogy miért is érdekli Noelt ennyire az én dolgom, így kérdezek is tőle, de amit hallok, attól még ajkam is cseppet szétnyílik.*
- Te komolyan beszélsz? *teszem fel a nagy kérdést, de ekkor újabb kérdésére kéne választ adnom, amire nem igazán tudok mit mondani, talán idővel én is engedtem volna, de nem vagyok egy könnyű eset, egy könnyen megkapható lány, értem sokat kell küzdeni, ő pedig én úgy érzem, hogy csak játszani akart.*
- Noel, ne csináld ezt... *kezdek bele, de amikor elém lép és kezével lágyan végigsimít arcomon, csak picit elmosolyodom, jól esik közelsége és jéghideg kezének érintése, de a szavai már kevésbé, így dermedek meg ismételten.*
- Miért kéne megbocsátanod bármit is? Semmit se tettem ellened, csak egy csók volt és ha akarok, több ilyen is lesz, ne akarj tulajdonodként kezelni. *szépen ki is slisszolok előle, mert a fal mellett nem érzem igazán biztonságban magam.*
- Szerintem teljesen normális voltam veled, mit akarsz te tőlem? Megint a vérem kell? *már elő is kapom a tőröm, így tartom fel bal kezem is, majd a penge meg is csillan a fényben.*
- Ezt akarod? Akkor itt van, tessék, engem már nem érdekel, engem már semmi se érdekel, mert ezek szerint bármit teszek, az valakinek rossz lesz. *nem tudom, hogy miért táplálok én is ilyen érzéseket Noel iránt, miért nem akarom, hogy haragudjon rám, de ha akarja, akkor már meg is vágom csuklóm, melyből meg is ered értékes vérem és bizony szó nélkül adom most neki, így kerülöm ki harapását is, de adom is meg, amit szeretne, hiszen elvileg csak a véremet akarja, régen még ezt mondta...*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 9:01 pm

* Ahogy a lány feláll és a kérdéseivel bombázz le úgy feszül meg állkapcsom is majd félrefordítva a fejem kezdek el hunyorítani de amikor visszafordulok fogaim ugyan úgy össze vannak szinte zárva, úgy érzem ha nem így teszem elszabadítok valamit.*
- Nem fenyegetlek.... nem mindig.* helyesbítek mert ez a lánytól is függ, hogy ő mit tesz s mond.* - Tehát majd... elgondolkodtál rajta?* ragadok ki egy szót a sok közül s bár lehet nincs jelentősége én azért rákérdezek a dologra mert valamiért.... ezt most fontos tudnom.*
- Komolyan. Nem lenne okom hazudni.* döntöm oldalra a fejem elnézve a lány reakcióját, azt, hogy ehhez most mit szól. Nem lépek túl a témán, sőt tovább fokozom azzal, hogy magyarázza el nekem azt, hogy én miért nem tudok úgy hatni rá mint az a másik srác.*
- Miért? Sokszor esélyt se adtál, hogy kedves legyek... * nem mozdulok előle így tartva ott a falnál hol is kedvesen megsimítom arcát már előre is sajnálva őt mert én már döntöttem az ügyben, még azután, hogy eltolt magától a klubban. Kerestem is azóta, többször is mint az illendő lett volna de csak most találtam rá így a hab is felkerült a tortára mivel azóta ugye történt egy s más. Kifakadása váratlanul ér így dermed meg kezem a levegőben mit aztán le is ejtek szép lassan magam mellé s ahogy ellép előlem úgy fordulok felé megint csak ingerülten.*
- Ne hozz ki a sodromból Vixi! Látod, te csinálod az egészet! Mondtam, hogy az enyém vagy csak is az enyém és nem osztozok rajtad egy csók erejéig sem!* morgom felé megvillanó tekintettel, rosszul érint, hogy másnak enged míg nekem nem, pedig tökéletes vagyok, maga a tökély áll előtte de amint megpillantom a tőrt úgy fordítom el a fejem s vágom ki a kezem oldalra, betörve a fal oldalát.*
- Tedd el azt, nem kell itt a dráma, nem kell a véred!* menten szétrobbanok, még ez a gyenge erőkifejtés sem csonkított indulatomon így amikor a csuklójához érinti a pengét úgy lépek közelebb lassan.*
- Ha elvágod az ereid azzal nem érsz semmit... Ha megvágod magad soha többé nem haraplak meg, nem lesz mérgem gyógyír számodra akármilyen pocsékul is érzed magad. Nekem arra van szükségem neked pedig az én mérgemre, hogy jól érezhesd magad, de mától fogva egy cseppet sem kapsz! Ha én kihasználtalak akkor te vajon mit tettél?* állok meg közvetlen előtte így akár a kitartott kezének is nekimegyek.*
- Sőt... mivel úgy látom csak a gondolataidban vágysz utánam így megkíméllek a társaságomtól és a jövőben akárhányszor találkozunk úgy foglak kezelni mint a többit. Magyarán mintha mi sem történt volna, te megpróbálsz túljárni az eszemen én pedig elkaplak.* komor hangom szinte suttogássá halkul a sötétben, egy pillanatig még ott állok és szemeit figyelem miket ebben a sötétben is tökéletesen látok majd fordulok egyet és megindulok a főutca felé jobb kezemet felemelve, pát intve.*
- Akkor sok sikert az életben maradáshoz!* nem, nem most fogok bosszút állni rajta, szépen kivárom a sorom, a türelem egyfajta erősségem tehát tudom, hogy rózsát fog teremni.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral főutcája - Page 2 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 9:16 pm

*Fel se foghatom, miért mond nekem most ilyeneket, miért játssza itt a féltékenyt, amikor ez annyira nem ő, de ahogy hallom a kérdését, nem pirulok most már bele a válaszba, nem tudom már magam se, hogy mit érzek.*
- Igen. *ennyi elég, nem kéne túlragoznom, mert még kiforgatná szavaimat, de én azt nem akarom. Viszont amikor hallom szomorúnak tűnő szavait, mely szerint nem adtam neki esélyt, bizony érzem, hogy igaza van, meg se próbáltam emberként kezelni, meg se próbáltam esetleg megérteni, hogy ő milyen és hogy esetleg tényleg kedvelhet engem, így el is önt a bűntudat egy pillanatra, de azt nem szándékozom magamban tartani, hogy igenis megtehetem azt, amit akarok, mert még nem vagyok az ő párja és talán soha nem is leszek.*
- Nem vagyok tulajdon Noel! Emberi lény vagyok, egy érző lélek, aki nem a tiéd. Te se próbáltál meg így felém fordulni. *jelentem ki határozottan, majd szépen elő is veszem a tőröm, megkaphatja, amit kér, de ahogy nézem, nem akarja, csak a falban tesz kárt, ami engem nem hat meg különösebben, de ahogy hallom, hogy nem akarja, akkor inkább lassan elteszem, nem akarom azt, amit mond, hogy megváljak a mérgétől és tőle.*
- Nem akartalak kihasználni. Én nem tudtam, hogy egy vámpír... milyen. Soha nem találkoztam még ilyennel, mint te, nem tudtam, hogy neked jelenthetek bármi mást is a táplálékon és a szórakozáson kívül. *nyelek is egy aprót, mert ez az igazság, tehát a tőr visszakerül az övemhez, de amikor tovább folytatja, egyre inkább összezavarodok és meg is ijedek mindettől.*
- Noel... ne csináld ezt. *szólok még utána, de ekkor fordul el és bizony egyedül akar hagyni, magamra, nem segít, nem úgy, mint eddig, hanem félreteszi azt, hogy vágyik a vérem után de... *
- Nekem nem csak a mérged kell... *bököm ki és hirtelen kezdek el futni utána, félek, hogy eltűnik, hogy elsuhan előlem, így ha elérem, erősen karolom át hátulról, fejemet pedig hátának is nyomon, miközben apró könnycseppeket ejtek, mint valami édes kislány.*
- Ne haragudj rám, nem tudtam... semmit se tudtam... Hülye voltam, amiért azt hittem, hogy csak játék vagyok neked. *beszélek itt össze-vissza, most hirtelen Gabe is eltörlődik valahol, nem akarom, hogy elhagyjon, hogy ő is magamra hagyjon, aki támaszom volt utóbbi időkben.*
- Had tegyem valahogy jóvá... *suttogom még halkan, már ha nem ment el és hagyott ott. Sejtem, hogy most nem lesz minden ugyanolyan, mint eddig, mert megbántottam, de talán... talán valamivel tudok segíteni ezen az egészen, talán van valami, amivel kiengesztelhetem, csak rajta áll, hogy most itt hagy-e és beváltja előző szavait vagy sem és inkább ad még egy esélyt, hogy esetleg meg tudjam ismerni a vámpír mögött lakozó lelket.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 9:56 pm

* Sok mindenre magam sem tudom a választ de mikor egy szót kiragadok a halmazból és be kell vallanom így utólag is, hogy pozitívumként érint kissé elgondolkodok. Nem tudom mi vonz benne miért gondolok rá mindig, nem történt ez velem eleddig az évek alatt egyszer sem - ha mégis úgy tűnt az hazugság volt így most ez nekem nagyon is új, mit nem tudok hogy kezelni. De amit mondok az igaz mégis, most semmi okom a hazugságra, megvezetésre mégis a lányból indulatokat váltok ki.*
- Rendben, igazad van. Mert eddig sosem kellett többet látnom az emberekben mint amik.* csak két lábon sétáló vérbanknak, létem fontos egyedeinek tartottam őket, de ez most akkor is más, ez a lány többet jelent nekem csak nem tudom mennyivel. Egész lényem visszafojtott düh és agresszió most nem több így lendül a kezem a falnak is minek célja koránt sem a lány megfélelmítésére hisz bizonyított már előttem legutóbb is akár csak most mikor a tőre pengéjét a bőréhet érinti. Nem, most koránt sem a vérére szomjazom mint ahogy ő azt hiszi de azért legyen tiszta előtte is, hogy ő legalább annyira kihasznál engem mint én őt.*
- Nem voltál nyitott felém Vixi... mindig csak elutasítottál.* erre ő is emlékezhet na de ha nem kér belőlem akkor meg is kapja, nem fogok közeledni felé nem fogom jobbá, elviselhetőbbé tenni napjait és ugyan úgy fogom kezelni mint a többi diákot, embert úgy hiszem akkor, hogy így lesz mindkettőnknek a legjobb. El is indulok az utca felé mit sem törődve szavaival s bár most furcsa dolgok keringenek bennem úgy vélem majd elmúlik, ha magam sem tudom mi bajom hát akkor meddig tartható fent ez az állapot. Meghallom amint megindul felém s amikor hátulról átölel maradásra bírva úgy lassítok s állok meg végül. Testem merev és jéghideg mint mindig, kezeim viszont ökölbe szorítva, tehetetlenül csüngnek mellettem. Fogalmam sincs, hogy valóban engem akar e vagy a mérgem hiánya hozza ki belőle ezeket a szavakat, hiába is kutatok fejében egyszerűen nem tudok rájönni az igazságra.*
- Játéknak indult... de valami megváltozott menet közben.* hangom halk és kissé értetlen is mi természetesen magamra irányul elsősorban de azért akad itt még bőven kérdőjel.*
- Azt hittem két kézzel kapsz az alkalmon és menekülsz előlem mint mindig.* fejtem le karjait magamról és fordulok felé továbbra is fogva egyik kezét. Talán a múltkor kiolvasott érzelmek és gondolatok most tudatosultak a lányban nem tudom, de úgy hiszem lassacskán csak fény derül egy s más dologra.*
- Már most előre sajnálom Vixi....* talán értetlenek most szavaim de tudom, hogy bárhogy is alakul most a bosszú mely belülről éget egyszer kitör, kiszakad belőlem és ártani fogok vele a lánynak.* - Muszáj...lesz... De nem most!* inkább magamnak mondom sem mint neki, ez az én rögeszmém mi már több évtizede buzdít kegyetlenségre és fájdalomosztásra.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral főutcája - Page 2 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 10:10 pm

*Tudom, hogy hibáztam, most már tudom, de akkor nem hittem, hogy valaki engem akarhat, főleg nem egy vámpír, úgy éreztem, hogy csak játszik velem, de a szavai mégis félelmet keltenek bennem, így hát magamra is hagy, de én nem hagyhatom, utána kell mennem, így ezt meg is teszem, futok, ahogy tudok és szépen el is kapom, magamhoz ölelve őt, majd picit pityeregni is kezdek, de ez hamar eláll, amint el tudom mondani neki azt, amit szeretnék.*
- De miért változott meg, ha eddig nem érezted ezt? *kérdezem halkan, majd nyelek egy picit és fejemet is megcsóválom, jelezve, hogy nem, nem úgy van, ahogy azt gondolja.*
- Nem akarom, hogy magamra hagyj, veled szeretnék lenni. *és ez tényleg így van. Félek most már egyedül lenni, ismét a gondolataimmal, ki akarok kapcsolni, Noellel akarok lenni és nem csak a mérge miatt, úgy érzem, hiszen már oly rég harapott meg... Viszont ahogy lefejti kezeimet magáról, úgy törlöm meg arcom, majd lépek hátrébb egy picikét, hogy felém fordulhasson és nézek is szembe vele, de a szavai, annyira értelmetlenek, legalábbis az én agyamnak.*
- Mit sajnálsz? És mit lesz muszáj? *lépek ismét oda elé, értetlenül fürkészve helyes arcát, majd ismétlem meg magam halkan.*
- Valahogy ki tudlak engesztelni? Szeretnék a kedvedben járni... veled maradni akár egész éjszaka... Nem fogok Gabe-hez futni, se senki máshoz, ha engeded, veled maradnék. *nézek szépen szemeibe, tényleg így érzem, nem akarok most mással lenni, tényleg jól érzem magam a közelében, a klubban is jó volt, ott én rontottam el mindent, de most megpróbálok nem csak úgy nézni rá, mint egy vámpírra, bár félek, hogy már mindent elrontottam és hogy most már nem érek neki annyit, mint eddig, de ezt el fogom fogadni, ha bebizonyosodik.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 10:44 pm

* A bántalom az kétoldalú volt, kezdetben csak játszottam vele, próbálgattam tűrőképességét és rendszerint megaláztam de aztán már nem lett számomra olyan fontos, egészen más dolgok kezdtek el róla érdekelni. S hogy miért? Hát azt még magas sem tudom de ez az újbóli elutasítás azért már sokat mondó, így tisztázva vele a jövőképet hagyom ott magára ha így akarja de aztán mégis utánam ered. Nem gondoltam volna, hogy nem él a lehetőséggel és hagy elmenni, hisz utoljára ezer egy érvet felsorakoztatott nekem a lényemmel kapcsolatban most mégis gyenge karjai kemény testemet ölelik és maradásra bírnak minek kisvártatva engedek is*
- Ha tudnám bizonyára nem kattogna az agyam a miért?-en. Mostanság már nem olyan fontos számomra, hogy fájdalmat okozzak....Neked.* csakis neki senki másnak mivel a nélküle töltött percek megmaradtak a réginek, ugyan olyan kegyetlen vagyok mint voltam és mindig is leszek. De mellette... Lassan lefejtem karjait majd felé fordulva ejtek pár értelmetlen szót.*
- Nem fontos.* köszörülöm meg a torkom amint szép szemeibe pillantok. Nem akarom, hogy rettegjen minden percben tőlem és várja azt, hogy mikor csapok le rá mi mindenképpen meg fog történni mert minden zsigerem azt diktálja, hogy adjam vissza neki amit nekem okozott de az nem most lesz. Az is lehet, hogy jobb lenne ha felkészülne rá de most nem rontom el a pillanatot nem vagyok olyan hülye, főleg hogy úgy hallom mindenképpen ki szeretne engesztelni.*
- Ha közel engednél magadhoz azt hiszem kvittek lennénk.* tűrök egy tincset a füle mögé lassan, nem sietve el semmit mely mozdulatot borostyán szemeim is követnek s csak ezután pillantok szép arcába.*
- Nyílt egy nekünk való klub, ha gondolod elnézhetünk oda, ott kivárhatjuk a pirkadást.* természetesen ha én ott vagyok nincs mitől tartania, teljes nyugalomban lehetünk na meg amúgy is, magam is csak egyszer jártam ott és igazán kedvemre valónak találom azt a helyet.*
- Gabe megbánja még. Nem tudom mikor és hol és miképp de kifogom találni. Patric sorsára jut mindenképp.* nem, nem arra vagyok féltékeny, hogy ő ember és egyenlőre társa lehetne a lánynak inkább arra a bűverőre amivel ezt a lányt fonja körül, amire én úgy hiszem képtelen vagyok méreg nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral főutcája - Page 2 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-20, 11:03 pm

*Azt akarom, hogy maradjon velem, nem akarom, hogy úgy bánjon velem, mint eleinte, szeretném, ha normálisabb lenne a kapcsolatunk, így hát ezt meg is osztom vele, szeretném jóvá tenni mindazt, amit tettem, mert tudom, hogy itt nem csak ő hibázott, nem irányíthatom csak rá ezt az egészet. *
- Ez azért jó hír. *mosolyodom el erőtlenül, majd végül szembe is fordul velem, így nézek bele szép szemeibe, de szavait nem értem, viszont nem is óhajtja még kifejteni nekem. Ismét rajtam a sor, hogy beszéljek, hogy meggyőzzem, had maradjak vele, mindkettőnknek jót tenne úgy érzem, nekem nem ártana most már tényleg a társaság.*
- Most is megöleltelek... már közel engedtelek... *felelem, így mosolyodom el lágyan, ahogy fülem mögé tűri tincsem és fogalmam sincs, hogy konkrétan mit ért ez a szó alatt, de úgy hiszem, hogy ki fog majd ez derülni.*
- Rendben, de remélem, hogy senki se fog megtámadni... *pislogok rá aprókat, majd végül meg is indulunk, ha minden igaz, pontosan az a bizonyos vámpír klub felé, de ahogy hallom szavait, úgy dermedek meg.*
- Nem akarom, hogy bántsd... *sütöm le szemeimet is, de a másik fiú neve már új a számomra.*
- Ki az a Patric? És... hogy jön Ő most ide? Csak nem van rajtam kívül más is? *állok most meg egy pillanatra, mert ha ez így van, akkor nem róhat fel nekem semmit... tehát jobb lenne ezt most tisztázni úgy érzem.*

//fagyunk//

Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-21, 10:38 pm

// A várva várt olvadás //


* Hosszú percek telnek el igen csak ingadozó kedélyek között de miután én úgy döntök, hogy ott hagyom és a jövőben sem fogom kitüntető figyelmemmel részesíteni ő ebben megállít s átölelve bír maradásra min sokáig ugyan nem gondolom, csak hát meglep most kissé ez a reakció, ami igen jól esik.*
- De nem csak akkor amikor te akarod... Hagyj egy kicsit kibontakozni.* simítok végig arcán, részben nekem is új mert érzések sosem keveredtek a színjátékkal és a bennem lappangó érzéseket egyenlőre még én sem tudom hova tenni. Minden esetre talán kellemes körülmények között folytathatnánk a beszélgetést így vetem fel az új klubbunkat mi egészen jó hely.*
- Megértem aggályaidat de nem kell tartanod semmitől. Velem vagy.* mintha ez a szó mindent megmagyarázna, mintha magától értetődő lenne biztonsága úgy ejtem ki s ha sikeresen eloszlattam féleleimeit úgy indulok meg vele a főutca felé. Gabe-t még nem tudom kiverni gondolataimból így teszek egy megjegyzést mi nem marad válasz nélkül de ezt most elengedem fülem mellett és mikor a lány további kérdéseket intéz felém megtorpanása közepedte úgy lassítok én is és állok meg kissé felé fordulva.*
- Nincs más... Patric egy diáktársad ki lehet mostanra már alulról szagolja az ibolyát ha Elisa ügyesen forgatta kezeiben a kést.* arcvonásom kemény és igen határozott, fejem kissé oldalra biccentve figyelem a lány arcát további szavaim közepedte.*
- Jó pár hónapja a csaj átvert... Vixi... én mindig rendezem a számlám, nem felejtek s ha nem is közvetlenül viszonozom a felém tett gesztust, akkor máson, másképp.* akár egy intő jel is lehet ez most, bár távol álljon most tőlem, hogy fenyegetőzzek mégis kiérződik hangsúlyomból, hogy mi várható tőlem ha átejtenek.*
- Minden tiszta? Mehetünk?* nyújtom felé a kezem és ha elfogadja akkor meg is indulok vele a főutca vége felé található, már messziről jól látható klub felé.*
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-24, 4:01 pm

[Toxciológia házi feladat]

*Mivel még nem voltam Mystralba és a nyüzsgő város igencsak kíváncsivá tesz, elhatározom, hogy ma délutánt odalent töltöm. Magamhoz veszek egy kis pénzt, belepottyantom a tarisznyámba, azt átívelem a vállamon, majd kabátot húzok és már indulok is le a Révészhez. Szerencsére éppen a kastély oldalán van, így nem is kell rá sokat várnom. Gyorsan beugrom a csónakba egy"Jó napot kívánok"-kal kísérve és hamarosan ismét megvethetem a lábamat a födöm, most azonban már Mystral szigetén. Érdekes ez a nyüzsgő város. így gyorsan útra is kelek. Néhány boltba be is térek és az erszényemben lévő pénz hamar fogyásnak indul. A fő utcán azonban egy kicsit megállva körbenézek. A táskámba nyúlva kiveszek egy süteményt, amit egy nénikétől vettem. Habár a nénike nem volt valami szívmelengető látvány, váltig állította, hogy a süteménye nagyon finom és még energiadús is. Keresek hát egy padot, leülök, majd eszegetni kezdem a süteményt. Néhány falat után azonban valamiféle magot érzek a számba. Belenézve a sütibe látom, hogy bizony bele vannak sütve a magok. Elég érdekes, hiszen ezek kicsit nagyobb magot, mint pl. a tökmag vagy éppen a szezámmagé s azokat nem a süti belsejébe, hanem a tetejére szokták rakni. Nem is tűnne fel és nem is csodálkoznék, hogyha bizony nem kezdenék el kicsit szédülni. Kissé nyugtalanul nézek körbe és keresem a tekintetemmel a banyát - igen, most már banya, nem kedves öregasszony -de természetesen nem látom sehol.Elég erős a gyanúm, hogy megmérgezett az a nyavalyás Hogy miért tette, arra nincs ötletem, de számos oka lehet. Mivel eléggé elkezdek szédülni, leülök a pad ülő részére, hiszen eddig a háttámláján ücsörögtem. Azonban az, hogy szilárd talaj van a lábam alatt az sem sokat segít. Ahogy körbenézek, hirtelen meglátom az öregasszonyt, de eléggé elmosódottan. Felpattanok a székről és utána sietek.*
- Hé! Maga! *kiáltok a nő tán, aki megfordul és várakozóan néz rám. Odaérkezvén egy csúnya kis oltást akarok mondani, de mintha összegabalyodott volnaa nyelvem.*
- Miélst ad-ddott nek-eeem igensütermént? *igyekszem kérődre vonni a nőt, de a nyelvem abszolút nem úgy mozog és nem azokat a szavakat mondja, amiket én szeretnék. Beszédzavar talán? Igen, elég sanszos, hogy a mérgező magocska további tünetei közé tartozik a beszédzavar, de ez akkor még nem jut el az agyamig. Mérgesen egy lapot kapok elő és gyorsan írni kezdek: "Mit tett a süteménybe? Miért mérgezett meg?". A lapot a nő orra elé tolom, aki riadt tekintettel pillant a kosarába, majd köddé válik.Egy csinos kis szitokszó hagyja el a számat, még jó, hogy nem tudom rendesen kimondani.Egy hölgy szájából elég csúnya lenne olyat mondani, így inkább csak gondolatban szidom a banya anyukáját. Gyors mozdulattal egy bokor mögé sietek és meghánytatom magam, hiszen mérgezés esetén ezt kell tenni.Talán a magok kijönnek még, de nagyon úgy tűnik, hogy a magok már beleivódtak a szervezetembe, ugyanis a bokor ugrálni kezd, majd lilává válik. Hátrahőkölve elvigyorodom.*
-Ez nem is olyan rossz. Olyan, mint valami drog *vigyorodom el és a kezemet a szemem elé emelem. Riadtan veszem azonban észre, hogy a bőröm piros lett. Kivörösödött a bőröm és melegem is lett. Mi a franc... Az a büdös banya tehet mindenről! Érzem, hogy egyre gyorsabban kezd el verni a szívem, így ott ahol vagyok, a fű közepén leülök. Habár a nadrágom a hó miatt hamar átázik, nem igazán érdekel a dolog, hiszen a változó színű embereket kezdem el nézegetni. Tudom, hogy hallucinálok, ez a legrosszabb benne. Lassan felállva a táskámban kutatok a vizes a palackomért és jó nagy kortyokat iszok belőle. Kissé dülöngélve indulok vissza a Révészhez, aki furcsa tekintettel, vörös szemekkel és lángoló szájjal pislog rám. Valamit kérdez is, de az nem jut el az agyamig.*
-Myter-rióóó!*jelentem ki még mindig kissé lassabban forgatva a nyelvemet, mint kellene. A Révész furcsán pislog rám, de végül átevez a kastélyig és ott segít is kiszállni. Az utam egyből a szobámba vezet és nagyon remélem, hogy a szobatársam ott van, hiszen Lucius azt mondta, hogy Toxicológia tanársegéd volt, nyilván ért hozzá...*
Vissza az elejére Go down
Olivia Schuster
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Olivia Schuster


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás : 2012. Jan. 14.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-28, 9:07 pm

*Mystral főutcájára ráncigált ki Tarkh, gondolom elege van a mai napból, megértem nem minden nap pörkölik le majdnem az ember fejét, a távolban eltűnő fényes bogarakat próbálom nézni, a srác cinikus és türelmetlen szavait elfelejtve, amit a még a szép, kis fényjátéknál mondott. A fáradtság kihat rám, a fények és a színek kezdenek egybe mosódni, mivel nincs semmi érdemleges, amire figyelmemet fordíthatnám, ha elengedi a kezem Tarkh, akkor mindkét kezemmel megdörgölöm szemeimet, ha nem akkor, csak az egyikkel. *
- Amúgy, hogy hívhatlak, vagy a teljes neveden szólítsalak? * Kérdezem tőlem kedves, de egy kicsit fáradtan, épp egy ásítást fojtok magamba, azért kérdezem tőle, hogy kicsit kényelmesebb legyen, kicsit nehéz kiejtenem. Menés közben kaparászok övtáskámban, egy órát keresve, nem találom ezért átkutatom minden tároló helyemen, mert úgy emlékeztem, hogy elraktam valahová egyet. Annyira kutatom, hogy lábam elé már megint nem nézek, és a saját cipőfőzőmben megbotlok, de nagyon, oly annyira, hogy orrom súrolva az aszfaltot, szerencsémre vissza tudok billenni egyensúlyomba. Elég viccesen nézek ki, úgy festek, mint egy béna kötéltáncos, mérlegállásban vagyok lábujjhegyen. Néhány másodpercig még egy helyben maradok, utána a levegőben lévő bal lábam feljebb emelem és egy lendülettel két lábra emelkedtek. *
- Hehe... egy kicsit megbotoltam, bocsi. * Egy kicsit kínos hanggal, s mosollyal mondom, kezemmel meg vakarva lóboncomat. Hirtelen lebukok, hogy cipőfűzőmet bekössem, eközben egy csörrenést hallok valahonnan, a hang távolságát agyam nem tudja feldolgozni. Nem törődöm vele, teljesen meggyőződve, a hang nem tőlem származik, biztos valamelyik házban egy asszony hangosan mosogat. Én is hangosan mosogatok, pláne, ha kicsusszan a kezeim közül. Újfent hirtelen meglepetés szerűen ugrok fel, hogy tovább menjek az utcán. *
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-28, 9:30 pm

*Végre valahára kiérünk az utcára is, és én fel is lélegzek, talán a lányi is hallja most mindezt, de itt már el is eresztem, emberek között vagyunk, biztonságba, így ha el is császkál mellőlem, akkor sincsen nagy baj, és félteni sem féltem őt, hiszen egy ilyen jelenet után, még egy vámpír is sikítva rohanna előle... na jó, ez talán túlzás, de megvédeni biztos megtudná magát. Kérdését hallva picikét elhúzom a szám, ám ő ezt nem láthatja, hisz nem felé fordulok, mereven magam elé nézek, de egy kis gondolkodás után kibököm.*
- Hivhatsz Tarkh-nak. Bar azok utan amit müveltel, megerdemelned, hogy Mr. Zhukov-nak hivassam magamat veled. *teszem hozzá egy lapos oldalpillantással, ám ha figyel, hallhatja hogy inkább csak viccelődöm, haragomból már nincsen sok, tehát megbántani sem áll szándékomban. Ám ekkor esik orra, én meg már automatikusan kapom el a karját közben egy kicsit megtartva őt is, és elkerekedett szemekkel nézem a jelenetet, majd pillanatnyi döbbenetem után, már vissza is húzom őt az egyensúlyába, biztonságos talajra.*
- Csak cipelni ne kelljen teged, kerlek... Te tornasz vagy amugy? Az ember mar azt varta volna, hogy dobsz a merlegallasbol egy kezenallast, majd utana egy tigrisbukfencet... *vigyorodom el játékosan, hiszen bármennyire is ciki volt a helyzet, kétségtelen, hogy igen szépen megállt. De idő közben tovább is haladunk, immár lassabbra veszem a lépteimet, és néha oda-oda pillantok a lányra, nehogy hanyatt essen.*
- Na es mondd csak Olivia... miket szeretsz csinalni? Kineznem belöled a bolondabb dolgokat, vagy az ilyen extrem akarmicsodakat... *utalok picit itt jellemére, legalábbis arra, ahogy én látom őt, és bár megbántani ezzel nem akarom, remélem nem is fogom, attól még így utólag nézve, kissé tolakodó a kérdés.*
Vissza az elejére Go down
Olivia Schuster
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Olivia Schuster


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás : 2012. Jan. 14.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-28, 10:23 pm

* Elmonja, hogy mind két nevet miként szólítgathatom az elkövetkező időkben, bár a másodikat viccből említi meg.*
-Tehát Tarkh-nak Mr. Zhukov * bolondozva megismételve a Zhukov-ot is, amit valószínűleg teljesen rosszul ejtem ki, de nem szándékosan rosszul, de a Tarkh az megy, legszívesebben többször elmondanám a kiejtés sikerétől fakadóan, nem teszem még a végén még bugyutábbnak nézne, mint amilyennek eddig láthat. Utána éppen hogy nem sikerült taknyolni egyet, de sikerült kiállni egy segítő kézzel, és talajt érni, igaz a jelentet megfűszerezhetem volna, de nem vagyok élsportoló, inkább hanyagolom a további jelenetet. Meg is kérdezi Tarkh, hogy tornász vagyok-e. *
- Nem, nem kell, még van lábam. Amúgy nem, csak jógáztam hobbiból. * viccelődve rákacsintok, mikor mondom, vannak még lábaim. Tovább folytatjuk utunkat. most már lassabban, a srác gyakran vissza-visszatekinget, ne hogy még egy csikós bemutatót tartsak. Miután kezdem úgy érezni, hogy nagyon nyugodtan csöndesen megyünk, megkérdezi mit szeretek csinálni, válaszolok rá rögtön mihelyst befejezi, mint a szomjas, madár a szökőkútra.*
- Hát szeretek jógázni, amit már megemlítettem, meg motorozni, de azt nagyon, otthon van is egy kis szemem szépsége. Egy egyedi darab, tehát márkát nem tudok mondani. Zenélést azt már tudod. Meg amit szeretek csinálni, az az úszás, de azt csak nyarankénti szabadidőmben, célba lövés vadászpuskával, és kötni. Az extrém sportokat még nem nagyon próbáltam, de szeretnék majd, valószínűleg az már csak felnőtt koromban lesznek. És te miket szeretsz művelni szabad óráidban? * mondom az egészet úgy, mint ha legtermészetesebb dolgok lennének. eközben zsebeimbe dugom kezeim, szép, lassú, nagy léptekkel haladok előre, és hallgatom amit mesél, ha nem akkor a házakat bámulom, meg persze a vonzó fényeket, és utána egy újabb kérdést teszek fől, ha mesél, akkor közben nézegetek ide-oda, utána kérdezek. *
- Te mennyire ismered a környéket? és szerinted melyik a legjobb hely? * Semmi hátsó szándék nélkül kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy legközelebb merre menjek. *


// A csikós bemutatót arra is mondják nálunk, amikor valaki leesik a lóról, de itt az elesésre gondolok. //
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-28, 10:42 pm

*Azért annak ellenére, hogy kissé furcsának tartom, kétségtelen, hogy vannak benne érdekes tulajdonságok, és humorérzéke is sajátos, ami nekem tetszik, mivel az enyém sem szokványos. Így nem vetem meg teljesen a társaságát és a poént is értem, így csóválom meg a nevekkel kapcsolatos válaszára vigyorogva a fejem. Ám ezek után már újra a segítségére kell sietnem, hiszen orra bukik, ezért el is kapom, hogy nagyobb baja ne eshessen, és vissza húzom őt a biztonságos testhelyzetbe. Gonoszkás kérdésemre válasza meglep, de nem fejtem ki, csak bólogatok, azonban arcomon láthatja ha figyel, miként is érzek. Egy idő után tovább érdeklődöm, nehogy túl nagy legyen a csend, s arra amiket mond, már nem tudok nem feléje fordulni.*
- Akkor jo sok mindent szeretsz. A motorozas nem a szivem csücske. Van ami meglep... a kötögetes. De egyszer csinalhatnal nekem egy salat... *csipkelődöm egy kicsit, ám komolyan is gondolom, mert abszurd módon szeretek emlékeket gyűjteni emberektől, és minél érdekesebb, annál jobb.* - Egyebkent nekem mar a snowboard is extrem sportnak szamit... lattad volna Vladot lecsuszas közben, mialatt megdolgoztam egy kicsit a palyat. *nevetek fel gonoszul, mert arra kellemes visszaemlékezni, és akármilyen morbit, kicsit büszke is vagyok rá, annak ellenére, hogy nem kéne, mivel kedvelem azt a srácot is.* - Ö sem nagykoru, megis csinalja. Nem ertem, hol a problema. *zárom is le a témát, a többiről is lenne mondani valóm, de túl sokat nem szeretnék elárulni magamról neki egyenlőre, és ha kifejteném azokat, pont ez történne.*
- Sokoldalú vagyok. Zene... kviddics... varazslas minden mennyiségben. De szeretek inni is, es vivni... meg meg egy par dolgot. *hessegetem el a végére az egész témát, annyira nincs kedvem erről beszélni, majd megismer ha akar, és ha engedem neki, éppen ezért örülök az újabb kérdésének.*
- Nem sok fele jartam meg. Voltam a klubban... egesz jo hely. A hagon es a vizesesnel, azok szepek. Az erdöbe ne menj, ott vampirok maszkalnak. *hagyom a csattanót az utolsó mondatra, és oly természetességgel jelentem ezt ki, mintha a kék égről beszélnék, egy egyszerű, sima tényről. Idő közben elérjük a révészt, aki átvisz minket az iskolához, és ha minden igaz, ezt az utat én csendben teszem meg.*
Vissza az elejére Go down
Olivia Schuster
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Olivia Schuster


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás : 2012. Jan. 14.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-28, 11:34 pm

* Ahogy elmesélem miket szeretek látom, hogy meg lepte a szinte egyetlen nőies hobbimon, amit szóvá is tesz egy kis csipkedéssel. *
- Na és milyen színű, mintás legyen? Netán baba rózsaszín, varjakkal? * Kicsit nyávogó, humorizált hangnemben, de véve a lapot. *
- A nevetésedből ítélve nagyon szeretsz snowboardozni, és a vele szerzet élményeket is. A fejemben még nem fordult meg hogy snowboard legyen a kezembe, de most, így bogarat ültettél a fülembe. utolsó szavaimnál végig fut az elmémben, hogy is nézhet ki az első néhány próbálkozásomnál.*
~ bukfenceznék előre, hátra, gurulnék össze-vissza a snowboarddal, majd egy nagy hólabda lennék... Du brechst deine arm und Fuß ...Inkább nem törném ki kezem, lábam. ~
- Nem a nagy vagy nem nagy korúság miatt, mondtam, hogy felnőtt koromban fogom csinálni. Más dolog miatt. * Azt a dolgot nem osztom meg vele, mert személyes okok azok. Majd tovább hallgatom amit, magáról mesél, az ivászatot én is szeretem, csak elfelejtetem mondani, de szerintem már mondtam neki egyszer, ha nem akkor ez van, megállapítom jó sok varázs dolgot szeret és ismer is, én nem olyan régen csöppentem ebbe a világba. Majd az érdemesebb helyek irányt érdeklődöm, általános dolgokat kezd sorolni, aztán hirtelen vámpírokkal teli erdővel zárja le. Nem lepődöm meg, hogy vannak vámpírok, csak azon pont össze-vissza császkálnak az erdőben.*
- Gondolom sok vámpír van arrafelé. Kviddicsről majd valamikor többet is mesélsz? * Eközben elérünk a révészhez, erről rossz emlékek idéződnek fől, mert elég viharos időben érkeztem az iskolába. De örülök hogy egy időre leülhetek, bár félek az út alatt elfognak gémberedni a lábaim.*


// fagy//
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral főutcája - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-29, 7:30 pm

* A boltban ténylegesen össze is találkozunk, s immár a kötelezőkön túllépve a beszélgetés is megkezdődik, tehát gyorsan kitárgyaljuk a sakkot, melyben úgy néz ki, egyezik az ízlésünk, majd egy újabb kérdést szegez nekem. *
- Á, nem, kizárt. Csak feltűnt, hogy egy szál pólóban flangál valami ismerős arc odakint, és gondoltam csatlakozom, úgyse árt néha egy kis társaság. * vetek oda egy mosolyt is ehhez, bár ez örökös tartozéka helyes képemnek a jobb napokon, és hát némi véleményt is említek a sportokat és a sakkot illetően, mire már arra eszmélek, hogy a kviddicsnél tartunk. *
- Hát, nekem ez is kimaradt az életemből úgy komolyabban. Tudom használni a seprűt, de inkább a kosz feltakarítására, mint repülni rajta. Megy az is, de egyelőre nem fogott meg valami nagyon. * sóhajtok egy aprót, nekem a dob és a motor az életem, persze kölyökkoromban imádtam repülni, de ez az állapot most pang bennem, ami még bőven változhat. Ám motorom felől kérdezősködik, én pedig nem is vagyok rest válaszolgatni neki készségesen, de az újabb érdeklődésre felfújom arcom csak egy kicsit, úgy lököm ki tüdőmből és pofazacskómból a levegőt. *
- Ha akad valami rokon itt a környéken, vagy valakit összemákolsz, akkor szerintem simán eltarthatod, de konkrét tárolóhelyet nem tudok. Útvonal pedig nincs, megyek, amerre van kedvem, de általában mindig keresztül szelem a temetőt. * groteszk, de sok szép vagy épp rossz emlék köt oda, de ahogy a motor veszélyességét is felhozza, kissé meglepődöm, mivel eszembe sem ötlik, hogy másnak érdeklődik. * - Nocsak, nem néztelek egy parás srácnak.. de szerintem nem, nem veszélyes. Már ha az eszed a helyén van, akkor nincs gond, de nagy felelősség, az biztos. * végül is egy durvább balesetbe az élete is belekerülhet, amilyenre nálam még nem volt példa, leszámítva kisebb bukásokat még az elején, de nem is akarom bevonzani, így örvendetes, hogy az én succubusomról esik most szó, véleményét pedig kíváncsian hallgatom, minek végére önkéntelenül is elvigyorodom. *
- Akkor ahogy hallom, hozta a formáját.. jó kislány. * mondok csak ennyit, és nem kell sokat agyalnom azon, vajon miért nem volt kellemes a találkozás, mintha valamit említett volna ezzel kapcsolatban. * - Egyébként velem is így kezdte, igazából nem nagyon szívleltük egymást, sőt. Nem jött be a felsőbbrendű viselkedése, de aztán megváltoztak a dolgok. * fűzöm még hozzá, majd szépen arrébb slisszolok, hogy másfelé is nézelődjem, de újabb kérdésére csak nemet intek fejemmel, s mivel nem annyira fontos most ez, mint inkább Dora, rajtam a sor, hogy kérdezzek, némi idétlenkedést követően. Tisztázó szavait hallgatva most már értek én mindent, így egy mélyet bólintok is, felfogtam, amiket mondott az imént, nem vagyok egy majrés alak, meg bízom is a vöröskémben, hogy nem titkol lényeges dolgokat, így felfogva Tarkh szavait térek át a famulusokra, főleg Nymphadoráéra, szavai pedig meg is erősítenek iménti elgondolásomban. *
- Ezek szerint ipróbálta rajtad.. * kezdem csóválni a fejem, bár a következőkre vigyorogva teszem el kezemből az előbbi cuccot, hát ez jó. * - Áh, ha ki is próbálná, csak khm.. jó célra fogja használni rajtam, ha pedig mégsem, annak ára lesz. * célzom itt arra, hogy én sem adom egykönnyen magam, nem vagyok a bábja, és ezzel ő is tisztában van. De mivel én magam is kíváncsi természet vagyok, egyértelműen kérdezek és végig is hallgatom mondókáját a barátnővel kapcsolatban, sakkos megjegyzésére viszont reagálok, persze az előbbit sem fogom elfelejteni. *
- Oké, kint megvárlak. Viszlát! * lököm oda neki, majd az eladótól is elköszönök, végül kisétálok az üzletből, hogy a jó időben várakozhassam pár percet, míg ki nem ér hozzám. *
- Szóval barátnő, hm? Ez gyors volt, és amúgy dereng valami, ha meglátnám könnyebb lenne, főleg, mivel tegnaptól ünnepélyesen lemondtam a posztomról... ami szoros kapcsolatban áll igen, bizonyos kalandokkal, de nem itteniekkel. * biccentek felé halványan, egyelőre nem szándékozom erről beszélni, így kezdem gurítani magam mellett a motort, méghozzá a fogadó irányába. *
- Egy sör? Vagy sietsz a hercegnőhöz? * kérdem tőle, hisz én ráérek, innentől csak rajta áll, hogy velem tart-e, avagy sem. *
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-29, 7:46 pm

*Megjegyzésére elvigyorodom, értem én a poént és nem is vagyok rest rá is játszani egy kicsit.*
- Hat, en nem fazom, ororsz vagyok, tehat ha süt a nap, akkor az nekünk mar nyar. *vigyorgom vissza, ám szavait hallva sajnálattal tudatosul bennem, hogy nem üdvözölhetek még egy kviddics őrültet az ismerőseim körében, ám nem lehet minden tökéletes, örülök annak, hogy más dolgokban egyetértünk.*
- Azert remélem nem versenyseprüvel takaritasz koszt! *dorgálom meg egy picit viccelődve, de ilyen eshetőségektől én komolyan aggódom. Inkább tovább kérdezgetem őt a motorozásról, és próbálom elraktározni magamban szavait, de feltételezésére csak legyintek egyet.*
- Nem-nem, en nem ülnek fel soha egy olyanra, de a baratnöm, Ginger, ö akar egy motort, csak azert kerdem. Öt feltem. Tenyleg... nem tudsz erre fele valami munkat? *ráncolom össze kicsit a homlokomat, ha már így szóba jött, és a kapcsolatot valószínűleg csak én értem, de ez nem zavar, nem szívesen mondanám ezt el másnak. Idő közben a lányokra terelődik a szó, és kissé érdekesen hat Axel véleménye a saját barátnőjéről, de ezt nem jegyzem meg, inkább ki sem mutatom, csak magamban konstatálom.*
- Nem, nem volt banto. Szoval, nem fajt vagy ilyesmi... es nem viselkedett fölenyesen. Normalis volt, söt... kedves, pedig azt hinne az ember, mas kedvesebb, mert nem ilyen... hat halali jellem, de nem. *filózom egy picit, ezt megint csak én érthetem, ám azért remélem szavaimmal nem bántom meg a srácot, bár neki is hasonló véleménye lehet a lányról, legalábbis a haláli szóból erre következtetek. Kint folytatjuk a társalgást, miután megveszem a sakkot, és szavaira nagyot nézek.*
- Ah, hat ezt sajnalattal hallom. De akkor nekem meg hozzad lehetett szerencsem beosztaskor. Akkor maradt Daphne es Nil. Mondjuk ök is jo fejek. *magyarázom inkább magamnak a végét mintsem neki. Invitálására cseppet sem gondolkodom, hiszen ha már itt van, tölthetek vele több időt is, elvégre barátkozni próbálok.*
- Mehetünk. *bólintok neki, és el is indulok az utcán, viszont a srácnak nem kell sokat várnia, és újabb kérdést szegezek neki.*
- Van kedvenc helyed? Hova erdemes betérni? *kíváncsiskodom picit, hiszen azért egy városkiismerés is tervbe volt véve.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral főutcája - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-29, 8:09 pm

- Milyen igaz, el is felejtettem, de én se vittem túlzásba, pedig nálunk azért melegebb van. * nézek magamra, hisz a pulcsi alatt csak egy póló díszeleg, semmi más, na de ha ezen és a sakkon is átrágtuk magunkat, jöhet a kviddics. *
- Ugyan, meg is lennék lincselve otthon, a bátyáim által.. * harapom félbe a mondatot, s bár így is kerek a mondandó, csak egyikük csapna nyakon érte, de ez már más kérdés, az én dolgom. * - De régen imádtam egyébként, szóval lehet, hogy most is csak a szikra hiányzik. * teszem azért hozzá, terelve kicsit, talán ha újból elkezdeném komolyabban űzni a sportot, meg is szeretném, de nem úgy mint a motorozást, nem, annyira egészen biztosan nem tudnám, amire végül terelődik is a szó, én pedig cseppnyi meglepettséggel konstatálom félelmét, melyről kiderül, másfelől fúj ám a szél. *
- Ja, hát így már mindjárt más. Dora például szereti és ügyes is, sec perc alatt beletanult, de mellettem nem is csoda.. egyébként meg ha félted, szerezzetek egy többszemélyeset és vele mehetsz. Kicsit nehezebb és nagyobb gép, de tudok ajánlani pár megbízható járgányt. * kalandozom el picit hozzáértő módon, de a munkára csak vállam vonom és rázom meg szőke fejem, ilyesmiről nincsenek értesüléseim. * - Diákmeló? Nem tudom, esetleg kérdezz utána valami nyüzsgőbb helyen, bár nem igazán hallottam semmiféle hirdetésről. * nem feltétlenül vagyok hülye, tehát össze tudok rakni egyet s mást fejemben, már ha helyesen logikázom, de hamarosan az én barátnőmről társalgunk, és hát igen, lehet, hogy másoknak fura, ahogy beszélek róla, az akkori énjéről, akit megismertem, de én sem voltam azért piskóta, most pedig már mindennél jobban szeretem őt. *
- Áh, értem. Változott, de ha nem is alakult volna kicsit hozzám és másokhoz, akkor is szeretném, nincs mit tenni. * sóhajtok egyet bárgyú vigyorral, félig Tarkh szavaira reagálva, félig pedig belevíve saját érzéseimet és gondolataimat is. Ám mivel ő még elbíbelődik odabent, én jelzem, hogy kint várok rá, s pár perc múlva már ketten indulunk meg valamely irányba, folytatva tovább a társalgást, hisz úgy döntött, velem tart. *
- Én is, de jobbnak láttam lemondani, és amúgy ők is jó fejek. Na meg nem szűntem meg létezni, tehát nem nagy a járulékos veszteség. * vigyorgom ismét, szerettem sentinelnek lenni, de minden szempontból jó döntést hoztam úgy érzem. Tarkh azonban a tématerelés nagymestere, és talán jól is teszi, én pedig egyik kezemmel máris a fogadó irányába bökök, ami már csak pár üzletnyire van tőlünk. *
- Eléggé züllött egy hely, de talán a fogadó. A klubbot annyira nem csípem, ha mondjuk szórakozásról beszélünk, de meg tudod, a vámpírok miatt semmi sem biztonságos most errefelé. Tényleg, volt már szerencséd hozzájuk? * teszek hozzá egy kérdést is, ami engem ténylegesen érdekel is, így figyelni is fogok rá, már ha válaszra méltat út közben. *
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-02-29, 8:25 pm

*Azért ahogy Axel magyarázza, nincsen minden veszve seprűk terén, így mosolyodom el most már, de a bátyás megjegyzését fel sem veszem, számomra ez megszokott, nincs benne semmi kirívó, így nem veszem észre a tématerelést sem.*
- Hat, remelem megkapod a szikrat. Az elsösök közül sokan nem tudnak repülni, se Ginger, se Mikaela, se Tom. En tanitgatom öket, illetve Tomot meg nem, de talan majd igen. *mesélek neki még egy kicsit többet erről, bár ez már nem tartozik annyira szorosan a seprűkhöz. Ajánlata nem túl kecsegtető, bár jobban belegondolva, a kviddics is veszélyes, mégis engedem repülni a vöröskémet. Talán nem kéne ennyire félteni...*
- hat majd meglatjuk. *mondom, es a diákmelós tudására is csak bólintok, ennyi információ elég volt, nem óhajtom tovább ragozni. Csomagommal együtt a boltból is kiérek, és Axel oda kinn vár rám, ahol megtudhatok pár meglepő információt, de csak vigyorgok azon, ahogy felfogja az egészet, tulajdonképpen az ő dolga, én nem fogom feszegetni, de azért remélem majd visszatér posztjába.*
- Volt. De csak egyszer. *mondok csak ennyit kissé mogorván, magam elé nézve, hiszen ez még érzékenyen érint, és ezt talán Axel is sejti, talán nem veszi ezért magára hirtelen jött mogorvaságomat. Viszont akkor, ha a vámpírok már a városban is járkálnak, lesz egy kis beszédem Gingerrel...*
- Te... neked? Talalkoztal mar velük? Hogy lehet vedekezni? *kíváncsiskodom picit, mert biztosan tudja, elvégre idősebb is mint én. Egyenlőre leköti ez a figyelmemet, így csak megyek Axel után, had vezessen ő, úgy sem tudom merre van a fogadó.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-01, 12:45 am

* Gabriel úgy áll Mystral főutcáján, mintha éppen a kivégzését várná. Na nem ilyesfajta szörnyűségre számít, csak legalább annyira izgul. Fekete vászonnadrág van rajta, valamint fekete ing, amin szokásos bőrdzsekije van. Haja most nem csak fésülve, de mosva is van, borostája is lenyírt állapotban, bár az állán egy picit meghagyott belőle, amikor ráébredt, hogy nem is olyan rossz.
Hosszú, fekete haja a tarkóján van összefogva. Ritkán látni így, és az ember ilyenkor mindig rájöhet, hogy milyen hosszúkás, és arisztokratikus élekkel rendelkező arca van. Na meg dús, fekete pillákkal keretezett ezüstös szemei. Mintha körbe lenne húzva szemceruzával, olyan hatást kelt. Mindent összevetve, még ő maga is azt mondta a tükörbe nézve, hogy jól néz ki, és szobatársai szerint is végre van benne élet, ha a sápadtság nem is múlt el. A karikák legalább eltűntek. Bár nehéz dolga volt a kis rakoncátlanokkal, de végső soron ezekkel is elboldogult.
Bőszen szív egy cigit, miközben kapkodja be a rágókat is a szájába, hogy valamivel kompenzálja a dolgot, de hát muszáj volt rágyújtania, hogy ne liftezzen annyira a gyomra. Egy fekete motor van mellette. Na igen, ez az egyik rejtett oldala. Régen ült már rajta, de ma este ezt is kipróbálja. Remélhetőleg Kimnek is tetszeni fog, különben tolhatja egy darabig. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Mystral főutcája - Page 2 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-01, 12:52 am

*A fiú levele nagyon is meglepett és bár lehet, hogy nemet kellett volna mondanom erre az egészre, már csak azért is, hogy ne én legyek a pótlék a fiú számára, de a fenébe is, jól éreztem magam vele, tetszik is, szóval miért ne? Csak szórakozunk egy kicsit, egy randi az egész, nem feltétlenül több, szóval nem gondolok én most semmi komolyra sem, így haladok ám végig a főutcán, szokásos, fekete cuccomba, mivel rám ez a jellemző ugyebár. Tehát egy másik, de ugyanúgy csinos bőrnadrág van rajtam, lábaimon csizma, felül pedig csak a pulóver látszik, az alatta lévő felső nem és a bőrből készült, szintén ilyen sötét színű kabát. Szép, zöld szemeim fekete, füstös árnyalatú smink szegélyezi és dús, fekete tincseim is hullámosan omlanak végig a hátamra, tehát igazán dögös és vadító vagyok, mint mindig. Ahogy viszont kiszúrom a fiút pontosan ott, ahol a levélben megbeszéltük, már el is mosolyodom, de cseppet meglep, hogy ilyen jól néz ki, így nem is vagyok ám rest végignézni rajta.*
- Tiszta emberinek tűnsz, amúgy szia Gabe! *mosolyodom el huncutul, de már ki is szúrom a mocit, így csillannak fel szép szemeim.*
~ Ez is van olyan szép, mint Axelé... ~ *simítok is végig a vázán, már ha nem lesz a kezemre csapva és ez után ismét a fiú felé tekintek.*
- Ugy elviszel egy körre? *teszem fel a nagy kérdést, mivel imádok motorozni, bár az enyém nincs itt, de hát nekem is van Ausztráliában egy szerelmem, ha már emberit nem vagyok képes magam mellé keríteni. Direkt nem szólok még semmit erről a randis dologról, nem kell semmit se elkapkodni, nem másért vagyok itt, ezt ő is tudja, de remélem, hogy most nem az exéről akar velem dumálni, ha már mi randizunk, mert akkor asszem lelépek.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-01, 1:12 am

* Amikor Gabriel meglátja a lányt, úgy érzi menten összeesik. Nem is tudja mikor érzett ilyet utoljára, ilyesfajta félelemmel vegyes izgalmat, ami ugyanakkor jóleső érzés. Még egyetlen randi előtt sem érezte így magát. Furcsállja is a dolgot rendesen.
Már messziről végig méri a lányt, és meg kell állapítania, hogy még a múltkorinál is dögösebben néz ki. Kim is végig méri láthatóan amikor oda ér hozzá. Gabe pedig elvigyorodik. *
- Próbáltam kitenni magamért. * mondja a lánynak. * - De sajnos nem tudtalak lepipálni. Lélegzetelállító vagy. * mondja a lánynak, majd maga sem tudja miért, de odahajol hozzá, és ad egy puha puszit az arcára. Amikor pedig elhajol tőle, egy szál vörös rózsa van a kezében, amit Kim felé nyújt. * - Ez a tiéd. * mosolyog. Majd a lány meglátja a motort és szemmel láthatóan tetszik neki. Ez egy kisebbfajta megkönnyebbülést okoz Gabe számára, hát még az, hogy Kim nem hozza fel azonnal a múltkori estét. *
- Naná. Ezzel megyünk tovább. * mondja azzal leveszi az ülésre csatolt két, fekete bukósisakot. Az egyik egyértelműen női méretű, s bár ne henceg vele a lány előtt, miatta vetette meg ma. Amikor megtudta, hogy randizik vele a lány, azonnal írt haza Claudnak, hogy küldje el a motorját, és szerezzen be hozzá egy női sisakot is. *
- És nagyon remélem, hogy éhes vagy, mert elsőre azt terveztem, hogy megetetlek. * Sokat gondolkozott, hogy milyen programot találhatna ki a lánynak. Aztán nagy nehezen sikerült összehoznia valamit fejben, amit talán meg is valósíthat. Fantasztikus, de ugyanakkor ne felvágós, és nem is tömény randit akart. Legyen csak meg a vacsora hangulat, aztán valami különlegesebb, ami illik ehhez a különleges lányhoz. *
- Na? Mehetünk? * kérdezi aztán, s ha Kim igent mond, akkor felpattan a motorra, felveszi a sisakot, s amint a lány is ott van már mögötte, sisakkal a fején, elindítja a kicsikét. Szépen brümmög. Gabenek már egészen hiányzott ez a hang. Aztán elindulnak... egyenesen is mehetnének, a főutcán át, de Gabe szándékosan olyan utakra tér, amely kicsit hosszabbá teszik a motorozást, és színesen világító, díszített kirakatok mellett visz el. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Mystral főutcája - Page 2 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-01, 1:24 am

*Jó látni, hogy ő is végigmér engem, így mosolyodom el egyre jobban és utánzom is tettét, majd ahogy odaérek hozzá, egy egyszerű megállapítással kezdem, tehát hogy egész normálisnak tűnik most a külseje, mert mégse akarom megjegyezni, hogy mennyire is tartom helyesnek.*
- Jól tetted, jó úton haladsz. *kezdek bele, de ő egy bókkal jön nekem, mire oldalra is döntöm a fejem.* - Köszönöm, örülök, hogy tetszik! Viszont! *ekkor kapom a puszit, amit viszonzok is az arcára, majd már el is csenem tőle a hajgumiját és végül a zsebembe is dugom, hogy még véletlenül se kaparinthassa vissza.* - Így jobban nézel ki. *kacsintok rá, majd végül meg is kapom a virágot, amely meglep, nem szoktak nekem virágokat adni, de azért elveszem, majd már meg is szimatolom.*
- Csodás illata van. Nagyon, figyelmes vagy, még a végén zavarba hozol, nem vagyok én ehhez hozzászokva. *ismerem be és ha jól megnéz, még egy kis pírt is láthat az arcomon, mert bár vagány csaj vagyok, mégse szoktak így kedveskedni nekem, de nagyon is jól esik. Inkább próbálom terelni a gondolataim és zavarom is leplezni, így hát a motor felé irányítom a tekintetem, hogy rá is tereljem a témát.*
- Szuper. *és már el is veszem az egyik sisakot, amit én kapok, de még mielőtt felhúzhatnám, csak nagyban bólogatni is kezdek.*
- Reméltem, hogy elhívsz vacsizni, szóval direkt nem ettem. *és ez így is van, nem szoktam én letagadni a dolgokat, tehát már fel is kapom a fejemre a sisakot és amikor Gabriel már a motoron van, mögé csüccsenek, a rózsát pedig óvatosan magamhoz fektetem, hogy nehogy baja legyen, végül két kis kezemmel át is ölelem a fiút, így bújva hozzá.*
- Igen, mehetünk is! *tisztára, mint egy herceg, csak éppen fekete és nem szőke, na meg modern, mivel a lovat a motor váltotta fel, de élvezem a helyzetet és nyugodtan nézem végig az ismerős utcákat. Jó most így, nagyon is, főleg azok után, ami múltkor történt, azt hittem, hogy ennyi volt és bár lehet, hogy azóta másokkal is próbálkozott, ez az ő dolga, én csak örülök, hogy most rám fordítja az idejét, de hát ezt neki nem szabad tudnia, én se értem, hogy mi fogott meg benne.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-04, 6:17 pm

//Pyromágia házi, 2.óra//

*Lassú, nyugodt léptekkel halad Mystral főutcájának egy eldugottabb részén. Bő fekete nadrágot, bakancsot és világosabb hosszú ujjú felsőt visel. Kabátot ezúttal nem cipel magával, mivel ez az időjárás neki pont tökéletes. Végre süt a nap, füléből zene szól, nincs senki a környéken, így ez egy tökéletes napnak tűnik. Karak jóval előtte halad, de most nincs kedve utána rohangálni, így hagyja, hogy menjen amerre lát, hamarosan pedig már teljesen el is tűnik a szeme elől. Befordul egy sarkon, de alig tesz pár lépést előre, mikor egy szép kupac törmelék zuhan a fejére.*
- Salvio hexia!*kapja elő pálcáját nadrágja zsebéből, remélve, hogy a varázslat megvédi a fájdalmas tapasztalattól, ami meg is történik. Kissé leporolja magát, majd körbefordul, hátha észrevesz valakit a közelben.*
~ Véletlen lett volna?~*gondolkozik a ház felé pillantva, bár fegyverét továbbra is szorosan maga előtt tartja, hátha valaki mégiscsak az életére próbál törni. S ez bebizonyosodni látszik, mikor néhány cserepet lát közeledni felé, miket épp az utolsó pillanatban sikerül csak kikerülni, így a szilánkok csupán néhány vágást ejtenek rajta.*
- Mi a fene ez? Azonnal gyere elő, míg jókedvem van!*kiabál a fejét ide -oda forgatva. Hívására aztán egy apró termetű, nagyfülű ráncos lény lép előre, koszos rongyokban.*
~ Egy házimanó? Mi a fenét akarhat ez tőlem?~*húzza össze szemeit és várja, hogy a lény mondjon valamit. Az azonban egyetlen szót se szól, csak felemeli egyik hosszú ujját, majd kicsit begörbíti azt. Semmi sem történik, legalábbis egy rövidke ideig, aztán a srác nyomást érez a mellkasán és kissé megemelkedve repül hátra pár métert, majd fájdalmasan csattan a betonon.*
~ Ez meg mi volt?~*köhögve, prüszkölve tápászkodik fel és próbálja elhessegetni az általa vert port, hogy valamennyire láthassa ellenfelét, s mikor észreveszi az ismerős füleket azonnal megemeli pálcáját.*
- Noctrum Verbis! Noctrum Verbis! Noctrum Verbis!*mondja ki az igét többször is, mialatt kinyújtja az egyik kezét, pálcáját pedig tenyerébe helyezi. Erősen koncentrálva próbálja megidézni a gömböt, ami aztán létre is jön, s az ostorok is megjelennek, mielőtt azonban eltalálnák a manót, megtorpannak, majd semmivé foszlanak.*
~ Kivédte, csak úgy kivédte~*hüledezik kerekre tágult szemekkel. Már eddig is elég nyilvánvaló volt, de mostanra már szinte biztos, hogy esélye sincs a jól képzett lénnyel szemben. Fogalma sincs róla, hogy ki küldhette rá, de szívesen elbeszélgetne az illetővel, most viszont vannak fontosabb dolgai is, mint például kivédeni a kis lény következő támadását.*
- Szegény én!*nyög fel, majd már emeli is pálcáját.* - Salvio hexia!*próbál védekezni a felé suhanó tűzgömb elől. Ez nagyjából sikerül is neki, bár karján apró sebek keletkeznek. Egyébként ez nem is lenne akkora probléma, de jól tudja, hogy nem bírja majd sokáig, tehát valamit nagyon gyorsan ki kell találnia, ha nem akar itt helyben véget érni.*
- Fatum orbium!*próbálkozik ezúttal az árnygömbbel, persze a helyes mozdulatot használva. Ezúttal viszont hatalmas szerencséje van, a manót eltalálja a varázslat, minek következtében egy kis időre megáll, hogy kiheverje a megrázkódtatást. A fiúnak pedig ez a rövidke idő épp elég ahhoz, hogy rájöjjön ideje használni a lángbörtönt, másképp úgyse szabadulhat innen egészben.*
- Lux vorago!*mondja pálcájával a lény feje fölé mutatva, majd kezét lefelé kezdi húzni, mintha ketté akarná vágni, de nem történik semmi, semmi a világon. Pontosabban valami mégis, de az nem az ő közbenjárásának köszönhető.*
~ Ezt meg hogy?~*szörnyed el, mikor alatta egy vékony csíkban megreped a föld, mintha egészben akarná őt lenyelni. Bár a varázslat ijesztő, de nem tűnik túl szerencsésnek, ugyanis egyszerűen el tud lépni a repedés felül, hogy aztán újra próbálkozhasson a csapdával. Persze csak azután, hogy szerencsésen földre hasal az újabb gömbök elől, amik megállíthatatlanul száguldanak felé.*
- Lux vorago!*ismétli meg az előző mozdulatot, hiszen a gömböket sikeresen megúszta. A sok védekezéstől és ugrálgatástól viszont eléggé kifáradt, így biztos benne, hogy ha ez nem sikerül, igencsak megjárja. De szerencséje van, a kör felizzik a manó pedig megtorpan és dühösen mered hol a fiúra, hol az ujjaira. Bizonyára rájött arra, hogy ott bent képtelen a varázslásra. S nyitja a száját, talán, hogy mondjon valamit, de Brian nem szándékozik megvárni, hanem sarkon fordul és enyhén sántikálva indul vissza kastélyba, s biztos benne, hogy egy ideig ki se mozdul majd a szobájából.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mystral főutcája - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 11:09 pm

//Deffenzív-Offenzív mágia 1. óra házi//

*Egy kis édességért látogatja meg Alinox Mystral-t ezen a szép esti órán. Bár az üzletek egy órán belül zárnak, de ő most kívánta meg az édességet, így mivel még van ideje, így elmegy. Öltözete egy fekete farmernadrág szürke hosszabb, V kivágású pólóból áll, valamint fekete bőrkabátból, lábán pedig szürke tornacipője van. Haját felgumizza, és úgy sétál végig egyenesen az Édességek viharáig, hol vesz magának csokoládékat, valamint nyalókát, és egy zacskó cukorkát, amit feltett szándéka majd Monával is megosztani. Már indulna vissza a suliba, miközben az egyik frissen vásárolt málnás cukrot szopogatja, amikor furcsa hangok ütik meg a fülét, így megáll, és fülelni kezd. Egy eldugottabb utcácskából jön a hang, és mivel győz a kíváncsisága, ezért elindul arrafelé, a vásárolt dolgokat pedig a magával hozott vászontáskába teszi. Mikor a sikátor széléhez ér, és ott bekukkant, egy középkorú szőke nő könnyektől áztatott arca az első, amit kiszúr, a következő pedig a nagyobb darab, ám a nőnél valamennyivel fiatalabbnak tűnő kopasz férfi áll, kezében pedig kés, amin a halvány lámpafény, ami beszűrődik a sikátorba, megcsillan. A nő, kin egyébként barna nadrágkosztüm van, kétségbeesetten szorítja magához fehér retiküljét.*
- Kérem ne, ne bántson! Nincs sok értékem! *rimánkodik a nő, de erre a rabló csak felröhög.*
- Ugyan már, egy ilyen szép nőnél, aki ilyen elegánsan van felöltözve, biztos nem csak néhány apró van, ne nézzen már hülyének, ha kérhetem… *válaszol nyálas behízelgő módon, de aztán mikor a nő tovább tiltakozik, néhányszor fel szúr a késsel, de nem találja el egyik sem az áldozatot szerencsére.*
~Nem hagyhatom csak úgy itt, nem bírná a lelkiismeretem… De mit csináljak?~ *gondolkodik magában, majd mivel kiagyal valamit, így vesz egy mély levegőt, előveszi pálcáját, mit azonban még egyelőre a háta mögé rak, és kilép a fal nyújtotta biztonságból.*
- Hahó, mi folyik itt? *játssza el a tudatlant, holott még a hülye is látja, hogy mi van itt.*
- Menj innen kislány, ez a nagyok dolga! *mordul fel bunkón a férfi, és ez idő alatt a nő szemében remény csillan fel, hogy talán megmenekülhet. Elkezd oldalazni, hogy kikerülje a rablót, de az észreveszi, és a hajánál fogva a földre rántja.*
- Mégis mit képzelsz? Azt hiszed, hogy csak úgy leléphetsz? *ordít rá a nőre, ki erre keservesen felzokog. *
- Hagyja békén azt a nőt! Nincs jobb dolga? Menjen inkább dolgozni, ahelyett, hogy ártatlan embereket rabol ki! *mondja Alinox határozott hangon. Szíve azért a torkában dobog, de kívülről magabiztosnak igyekszik látszani.*
- Haha kislány ne röhögtess! Maradj szépen ott, ahol vagy, mindjárt rád is rád kerül a sor! *utasítja Alinox-ot ellentmondást nem tűrő hangon, majd visszafordul a nőhöz.*
~Na ja, szeretnéd, mi?~ *gondolja gúnyosan az exos leányzó, majd egy gyors mozdulattal előrántja a pálcáját, és a férfi felé tartja, egyenesen a hátára célozva, mivel most Alinoxnak háttal áll. Még jó, hogy így is működik a varázslat.*
- Aerisiccus! *mondja ki a Légszomj átoknak a varázsigéjét, és még épp időben, mert a férfi épp most készült lesújtani a késével, ami azonban most kiesik a kezéből, és koppanása visszhangzik a szűk sikátorban. A nőnek kikerekedik a szeme a férfi fulladozását látva, majd mikor az holtan esik össze, az eddig síró nő elájul. Szegénynek gyenge az idegrendszere, de hát valamennyire érthető, hogy kicsit megviselte, hogy ki akarták rabolni. Alinox megnézi, hogy a nőnél tényleg csak ájulás áll-e fönn, de mivel lélegzik, így úgy dönt, nem hagyja itt, hanem elviszi valahova, ahol majd foglalkoznak vele.*
- Mobilicorpus! *ejti ki a pálcáját a nő felé tartva, majd mikor az lebegni, kezd, kisétál a sikátorból, és jobb ötlet híján a fogadóba viszi, hol majd remélhetőleg értesítik a rokonait, ismerőseit, és megfelelő ellátásban részesül. Az exortusos diáklány ezzel dolgát végezve, és büszkén, hogy megmentett egy ártatlant a kirablástól elindul most már ténylegesen vissza az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral főutcája - Page 2 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 10:55 pm

*Úgy érzem, hogy nem ártana egy kis séta, hogy kiszellőztessem a fejem. Éppen ezért is vagyok most itt, Mystralban és sétálgatok végig a révtől a hosszú főutcán, néha megállva egy-egy butik előtt. Nem akarok semmit se venni, csak jól esik nézelődni, így hát lassan, türelmesen lépkedem és élvezem az éjszakát és a friss, kellemes levegőt. Most már elmúlt a tél, a nagy hideg, tehát jókedvűen baktatok és bár erre nincs semmi okom, most mégse akarom a rosszakat látni, elég volt már a depizésből, az nem hozzám való. Egyébként egy sötétkék színű farmernadrág van rajtam, hófehér színű sportcipővel és egy fekete pulóverrel, de felülre azért még egy szintén fekete színű, derékig érő kis kabát is került, hogy biztosan ne fázzak. Hajam kibontva, most kissé hullámosan omlik végig a hátamon, szép szemeim pedig ki vannak húzva és egy kis ezüstös smink is található a szemhéjamon. Seinát nem hoztam magammal, jó most így egyedül lenni és ahogy sétálok tovább, azért az Édességek viharába is betérek, hiszen még nyitva van, tehát egy csokoládé is elfogy menet közben, elég hamar, de hát miért ne? *
~ Lehet, hogy unalmas lesz így egyedül. ~ *elgondolkodom a Pokol szája klubbon is, hogy talán be kéne térnem oda, inni egy picit, talán táncolni is, de nem, nem vesz rá a lélek, egyedül nem érezném jól magam és akinek a társaságára vágynék, ő szerintem nincs így az enyémmel, tehát jobb lesz most inkább a séta, aztán visszatérni a Mysterioba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral főutcája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral főutcája
Vissza az elejére 
2 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Mystral kikötője - A rév
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: