Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral kikötője - A rév

Go down 
+99
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Dorian Deamer
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Mia Andersen
Claire Michelle Violance
Gyulai Rebeka
Slash Daniels
Cornelia Brown
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Krónikás
Zoé Calylas
Ashi Angel
Mikaela Johnson
Daemon Wexler
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Héderváry Fruzsina
Conrad Dietrich
Noel
Jane Swan
Aristarkh Y. Zhukov
Elijah Donovan
Alice Sinclair
Mikael Hargreaves
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Nikolai
Brian Valentine
Bruno Stora
Illya Imbecairwen
Scott Reid
Serafina Damiana
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Jessica Turner
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Brianne Layton
Kyle Brensley
Leonard Harris
Josephine Moore
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Victor
Mordred Wasimir
Skye Annis
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Zoey Fleming
Becky Rider
Havasi Zoárd
Richard Woolgar
Octavia Blackwood
Wera A. Flinders
Charles Hellrain
Alestor Firneus
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Noah Cromwell
Connor Diamond
Hunyadi Péter
Sverkir Erik Bergstrom
Nana Black
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Caleb Valerious
Isabella Bartolo
Lisa Renfield
Zeph Reaver
Ruby Rose Re
Dominic Mildor
Antionette La Sallio
Marcus Mccannt
Nathaniel Cornwlade
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Ryan Bourton
Troy Clayton
Jasmine Miels
Ariadne Keel
Michelle Norton
Joseph Mcdilen
Josh Barker
Nil Moriarty
Daphne Alucard
Varg Yrjanfrost
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
103 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-10, 11:14 pm

*Szinte észrevehetetlen az érkezte, így a férfi már csak arra lehet figyelmes, ahogy Charles alakja kiválik az árnyékok közül, kicsit olyan mintha abból rakódna össze, vagy ez csupán szemkápráztatás? Bizony eddig eléggé rejtve intézték a dolgokat, ki ki a magáét, melybe szinte minden bele tartozott, ügyek intézése, Demien csapdába ejtése, a minisztérium átvételem de lassan elérkeznek mindannyiuk, céljához az iskola bevételéhez. Nem szólal meg, tudja hogy a másik érezheti a jelenlétét, hiszen nem rejti el, csupán csak hátra tett kézzel figyeli az óceánon úszó ominózus intézményt*
-Sokat változott ez a hely, mióta elmentem.... túl sokat. BÁr külsőleg régebben is hasonló volt, azt hiszem a diákok légköre kissé felhigult... lesz mit tenni, ha elragadjuk a hatalmat. Már nincs sok hátra*hangja magabiztos, úgy beszél, mintha már győztek volna.*
Vissza az elejére Go down
Alestor Firneus
Mordecai sereg
Mordecai sereg
Alestor Firneus


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2010. Jul. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Modecai seregének tagja
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-10, 11:22 pm

*Nemsokára Charles alakja is kibontakozik az éjszakában és Alestor figyelmét se kerüli el ez az egész. Ő akart beszélni a másikkal, hiszen van valami, amit még most tisztázni akar. Azt tudja, hogy Demien elbukott és hogy az a két kölyök még meg fogja bánni, hogy elhagyták ezt az oldalt, de van itt egy nagyon fontos dolog... Na de még nem kezd bele, előbb hagyja, hogy mestere beszéljen, bár ezek olyan dolgok, amiket már a démon is tud.*
- Szívesen elintézem a diákokat Charles, tudod jól, hogy nem lesz velük gond. *pillant egy félmosollyal a másik felé, de ez után ismét a sötét óceánt kezdi el fürkészni borostyán szemeivel.*
- Soha nem kérek tőled semmit a szolgálataimért cserébe, de most... most elérkezettnek látom az időt, hogy kérjek valamit, amire mindennél jobban vágyok. *még nem néz a másikra, egy kicsit vár, de nem sokat és már mondja is az illető nevét.*
- Sideris... őt akarom, hogy az enyém legyen. *és most egy jelentőségteljes pillantást intéz Charles felé. A férfi érezheti, hogy nem megölni akarja, hanem magáévá tenni, mint egy nőt, hogy az övé legyen, most már örökre. Csak ennyit kér a segítségéért cserébe. Nem nagy ár, de vajon Charles belemegy? Hiszen ismeri a nőt és tudja azt is, hogy annak idején Demien kedvese volt. *
Vissza az elejére Go down
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-10, 11:34 pm

*A férfi szavaira kissé elmosolyodik, emlékszik még, arcára egy fura, de egyben gonosz mosoly költözik, mintha mulattatta vona a dolog*
-A diákokkal nem kell foglalkozni... a démonjaidra lesz szükség.. az iskola védelmét ők fogják meggyengíteni. Egyenlőre nem akarok tömegmészárlást*mondja komoly hangon, miközben kezébe támasztja az állát, majd a másikra pillant, és a szavaira elmosolyodik*
-Hmm... ahhoz képest hogy nemrégen még éppen lázadozni akartál, eléggé felnyílt a szemed.. de halljam...*mondja komoly hangon, elvégre a férfi nemrég a kastélyba eléggé szenvtelen volt Charlesal szemben. Kérdés hogy a férfiben ez mennyire maradt meg. Amikor meghallja a kérést kissé megvillannak a szemei*
-Nem mintha, eddig jogtalanul éhbérér lettél volna a tanítványom, azt hiszem mindent megkaptál, főképpen hatalmat... nélkülem sehol nem lennél... de a kérésed mulattató, mit akarsz te pont vele kezdeni?*kérdezi, hiszen úgy tűnik élvezi most a beszélgetést, valahogy mióta Demien meghallt minden kétsége szertefoszlott*
Vissza az elejére Go down
Alestor Firneus
Mordecai sereg
Mordecai sereg
Alestor Firneus


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2010. Jul. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Modecai seregének tagja
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-10, 11:42 pm

- Kár, pedig élvezném. *húzza el kissé a száját, hiszen a vér mindig mulattatja, na meg a síró és könyörgő diákok, ahogy a démon kínozza őket. Na de erről most le kell mondania és nagyon úgy tűnik, hogy kérni is akar valamit a szolgálataiért cserébe.*
- Nem lázadoztam, hanem egyszerűen csak kifejtettem a véleményem. *ő is tud ám szemet villantgatni, így most ő is ezt teszi, majd el is árulja Charles-nak, hogy Sideris kell neki. Az a nő, aki magiszter az iskolában. Oh, nem megölni akarja, annál többre kell neki.*
- Meglehet, de nekem akkor is kell az a nő. *mondja, majd a kérdést hallva kis szünetet tart, mintha azon gondolkodna, hogy válaszoljon-e őszintén a kérdésre vagy sem. *
- Én... figyeltem őt. Megtetszett nekem és azt akarom, hogy az enyém legyen, senki másé. Olyan nagy kérés ez? Hogyha nem akarsz mészárlást, akkor gondolom őt se fogod megölni. Mire kéne neked? Semmire, max foglyul tartanád vagy megkínoznád, hogy ha olyanod van. Nekem ennél többre kell. *nem hinné, hogy Charles-nak is tetszik az a nő, így hát nem tágít a kérése mellől, bizony akarja és úgy érzi, hogy meg is fogja kapni.*
Vissza az elejére Go down
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-10, 11:55 pm

-ó persze... könnyű meló lenne nemde? Ifjú tanítványom..*mondja egy félmosollyal, bár Alestor koránt sem ifjú, bár kérdés kihez képest. Charleshoz lehet hogy az. A következőre viszont felhúzza a szemöldökét*
-Azt elég érdekesen tetted.... nem szeretem ha becsmérelnek...*mondja maga elé pillantva sötét tekintettel, de figyelme teljesen a féldémonon van, aki csak folytatja a további szavakat, és Charles nyugodt füllel hallgatja végig ezeket.*
-Hmm szóval kell.. akaratos vagy Alestor*mondja sírí hangon, majd a következő szavakra, csak enyhén felvonja kérdőn a szemöldökét*
-Hogy nagy kérés e? Attól függ.... azt hiszem egyenlőre még ezen elgondolkozok.. de nem biztos hogy egy magadfajta, kíméletlen gyilkológépre bíznám a nőt.... annál értékesebb. És hogy mire kell?*itt mintha hallkan elnevetné magát*
-Tanítani fog kérlek Alestor, tanítani, és még meglátjuk... amikor harcoltam vele erősnek bizonyult.... és hajthatatlannak, ha egy ilyen nő lenne az oldalamon, talán még nagyobb sikereket érhetnék el mint régen Sayra mellett.... nem... ez a nő túl értékes ahhoz hogy a te kezeid közé kerüljön Alestor.. a végén kárt tennél benne*hangja itt már mintha kissé őrülten csengene,hallkan, de mély dallamos hangon*
Vissza az elejére Go down
Alestor Firneus
Mordecai sereg
Mordecai sereg
Alestor Firneus


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2010. Jul. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Modecai seregének tagja
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 12:03 am

- Akárcsak a te számodra. *feleli ridegen és úgy tűnik, hogy ez a kapcsolatok közöttük már nem olyan jó, mint régen volt, de Alestor még mindig nem lázad. Viszont amikor tovább hallgatja a férfi, kissé mintha meg is mordulna.*
- Nem becsméreltelek... *feleli teljesen normális hangon, hiszen akar valamit, nagyon is akar, így hát próbál normálisnak tűnni és úgy is viselkedni a másikkal. *
- Ha több éve vágynál valakire, te is az lennél Charles. *feleli egyszerűen, majd ez után hallgatja a további szavakat és szemeiből látszik, hogy egyre dühösebb és mérgesebb, ahogy a mestere tovább beszél.*
- Kárt tenni? Én? Soha nem lennék rá képes... *kezdi, de amikor meghallja, hogy Charles maga mellett akarja tudni, hirtelen ideges lesz és a férfi előtt terem és két kezével megfogja kabátja felső részét és kissé fel is emeli.*
- Magadnak akarod igaz? Te is szemet vetettél rá és azért sajnálod így tőlem. Miért tagadod? Ami az öcsédé volt, most neked kell mi? De egy ilyen szörnyeteget, mint amilyen te vagy, soha nem lesz képes szeretni... *na igen, mondja ő, aki hasonlóan rossz, mint Charles... de még se ő vette el Demien életét és hát na, úgy tűnik, hogy ez a Sideris-es dolog elég kemény ok nála, amiért képes így felhúzni magát.*
- Mondj le róla és add nekem. Mást nem kérek. *engedi el végül mesterét és lép hátrébb egy lépést.*
Vissza az elejére Go down
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 12:17 am

-Lehet... de egyenlőre meglátjuk mire képesek a nebulók*csupán csak ennyit mond majd hosszú hallgatás következik, hiszen a férfi akar tőle valamit. Nemsokára ki is mondja hogy mit, amit bizony valószínűleg Charles nem díjjaz*
-Ó több éve? Honnan ismered te őt több éve?*kérdezi vidám hangon, miközben tekintete néhol a férfin, néha az úszó erődszerű iskolán pihen*
-Elnézve, azt a lányt, a kis játszótereden, nem éppen hinnék pont a te szavaidnak, ezt a részét illetően*mondja hiszen tudja jól, milyen kínzások mentek végbe a férfi kastélyába. Amikor viszont elkapják, arcizmai megfeszülnek, de nem látszik hogy félne*
-Ha még egyszer hozzám érsz esküszöm, nem kell attól félned , hogy ki kié lesz... neked már nem lesz esélyed látni*mondja, és hangjába érezhető a komolyság is. A következő szavakra viszont felnevet*
-Áh... Alestor te mindig megnevettetsz.... a végén még kezdem azt hinni, hogy azzal gondolkozol ott lent. Neem Alastor... honnan veszed hogy engem érdeke e hogy szeretni fog e vagy sem? Mint mondtam, szükségem van rá... és ha úgy akarom, akkor velem marad...*néz a másik szemébe, nem fél a férfitól, bár a féldémon erős, Charlesba vissza tért a magabiztosság érzése*
-Arról meg inkább ne egy pszichopata gyilkos féldémon tartsom beszámolót, ki a szörnyeteg....*mondja miközben megigazítja a gallérját, és a férfira néz*
-Szeretnéd igaz....? Ahogy most rajtam is kiélni a dühöd.. gyerünk próbáld meg...*kissé szét is tárja a kezét, jelezve, hogy a férfin múlik mi fog most történni*
Vissza az elejére Go down
Alestor Firneus
Mordecai sereg
Mordecai sereg
Alestor Firneus


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2010. Jul. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Modecai seregének tagja
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 12:30 am

- Semmi közös hozzá. *nem fog válaszolni, miért is tenné? Nem tartozik elszámolással azzal kapcsolatban, hogy hol és mikor volt. Na de amikor a másik tovább beszél, bizony elkapja és kissé meg is emeli. Hallja a fenyegető szavakat és lassan izmai gyengülnek és végül elereszti a másikat. Tudja, hogy Charles hatalmas erőhöz jutott és nem akar az életével játszani, de azért megvádolja a másikat. *
- Szóval ki akarod használni... de egy ujjal se érj hozzá Charles. *néz komolyan a másik szemeibe, de tudja, hogy ezt nem tudja megakadályozni semmiképpen se, pedig nagyon szeretné. Viszont azt tudja, hogy Siderisnek nem tetszene az az ember, aki megölte Demient, így hát nem hagyná magát és ez máris jobb kedvre deríti a démont.*
- Nem harcolok veled. Egyszerűbb lenne, hogy ha nekem adnád... felőlem taníthat is, nem érdekel... egy kicsit kéne csak befolyásolni a gondolkodását, hogy engem akarjon. Segítettem neked, ezt ne felejtsd el. *néz komolyan a másik szemeibe és úgy látszik, hogy nem fog ellene szegülni, de inkább ész érvekkel próbálja rábeszélni a férfit, hogy az legyen, amit ő akar és nem fog csak úgy lemondani róla.*
Vissza az elejére Go down
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 12:39 am

-Nyudogj meg nem is vagyok kíváncsi a piszkos részletekre*mondja komoly hangon, miközben a beszélgetés tovább folytatódik, és nemsokára meg is lesz emelve. Nem ilyed meg a másiktól , tudja hogy jobb belátásra fog térni*
-Ne fenyegess engem Alestor... és kihasználni? Túl durva szavakat használsz tanítványom. Mondjuk úgy... az erejét a saját javunkra fordítani. *mondja félmosollyal az arcán, majd tovább hallgatja a férfit, aki egyre meredekebb ötlettel áll elő*
-Egyszerűbb? Mégis kinek Alestor? Tanítani fog... és hogy befolyásolni a gondolatait hogy téged szeressen? Tudod mit? Ha annyira akarod , szerezd meg....*mondja a másik szemébe nézve, azt már nem teszi hozzá, hogy lehet vakvágányra vezetne a dolog, mert közbe tehet ő is bármit a nő agyával, hiszen egyrészt muszály is. Demien miatt , máshogy nem állna át. És ezt nem engedheti...*
-Segítettél? Ahogy én is neked... ne feledd hogy kivel foglalkoztam több száz évet hogy tanuljon... és mi álltal lett ilyen hatalmad, és hogy mit köszönhetsz Te én nekem *mondja, de szavai a végén mintha morgásba fordulnának*
-Csak tudnám, miért olyan fontos neked az a nő... ennyi erővel te is szenvedhettél volna az öcsémmel............
Vissza az elejére Go down
Alestor Firneus
Mordecai sereg
Mordecai sereg
Alestor Firneus


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2010. Jul. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Modecai seregének tagja
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 1:02 am

- Durva szavakat? Szerintem inkább meghalna, minthogy közénk álljon. *csóválja meg kissé a fejét, majd ez után Charles ismét keményen szól hozzá, ami nem tetszik a férfinek, de végül tekintete határozottá válik.*
- Meg is fogom szerezni és nem kell a te segítséged... *neki is elég erős a mentális ereje, csak azzal nincs tisztában, hogy Siderisnek is és valószínűleg Charles nélkül nem fogja elérni a célját, főleg, hogy ha a kedves mestere még bele is kavar egy kicsit és a saját javára állítja a dolgokat, de ezt még nem tudja Alestor... sajnos. *
- Tudom, hogy segítettél nekem... *fordítja el fejét, majd az utolsó mondatnál tekint vissza ismét Charles-ra.*
- Fontos, mert tetszik már régóta, ennél több nem kell... *azóta se tetszett meg neki más nő és csak azért, mert démon, még lehet szerelmes...*
- Az öcséddel te akartál megküzdeni. Ebbe ne keverj engem bele. Te se engedted volna, hogy én végezzek vele... na és, mi van azzal a fiúval? Nathaniellel? Ahogy hallottam, te se jártál jobban, mint én Nillel, a te kezeid közül is kicsúszott és még el is árult... és még mindig él. Öregszel Charles. *mosolyodik el halványan, hiszen régen ilyen hibát nem vétett ez a férfi, de most már egyre kevésbé akar gyilkolni és ez nem tetszik Alestornak. Bárki simán elárulhatja, mert nincs semmi, ami miatt veszélyben éreznék magukat.*
Vissza az elejére Go down
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 1:11 am

-Azt majd meglátjuk*hagyja annyiban a dolgot, hiszen addig van még egy kis idő, és Alestor nem sejti mire készül a mestere.. Na de mindent idejében*
-Ó... tied a küzdés*mondja miközben kicsit el is mosolyodik, ezután ő is kérdezgetni kezd, a férfi válasza továbbra is titokzatos, nem mintha annyira érdekelné Charles-t de azért jobb tudni pár dologról, ki tudja, ez a démon mire lenne képes a nőért*
-Régóta tetszik? El tudom képzelni ahogy figyeled a lépteit... egész romantikus Alestor ..... egész romantikus. Meg tudsz még te is lepni*csupán csak ennyit mond mosolyogva a szavakon, bizony ő nyugodt, a méreg nem veszi át felette a hatalmat, ez az előnye. A következőkre csak lassan oldalra dönti a fejét*
-Nathaniel az én bajom.. megvan mindenre az okom Alestor. Hidd el, nem teszek semmit cél nélkül, még akkor is ha az a fiú ügyes. Nagyon ügyes..*mondja de többet nem árul el. És hogy miért nem? Lehet nem bízik a férfiban, vagy csupán blöfföl? Nem tudni*
Vissza az elejére Go down
Alestor Firneus
Mordecai sereg
Mordecai sereg
Alestor Firneus


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2010. Jul. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Modecai seregének tagja
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 1:19 am

*Csak kissé összevonja szemöldökét, ahogy meghallja, hogy romantikusnak mondják lépteit, de ez nem így van... vagy mégis? Nem tudni, de ezek szerint ennek a démonnak is van szíve, valahol nagyon mélyen.*
- Az az én dolgom... *sziszegi a következő szavakat, majd ő is támad, méghozzá Nathaniellel kapcsolatban, hiszen lenne még kérdése a másikhoz és azt fel is teszi.*
- Szóval nem is akarod megölni? A Mysterioba jár, amelyet te fogsz irányítani. Tanítani fogod továbbra is? Egyre inkább puhulsz és ez nem tetszik. Még a végén olyan leszel, mint Demien. *mondja igen csak rosszalló pillantásokkal a másikat nézve, majd végül sóhajt egy aprót.*
- Azt hiszem, hogy megyek és megnézem az embereimet. Még hosszú éjszaka vár ránk, hiszen holnap támadunk. Itt leszek természetesen, de szeretném, hogy ha elgondolkodnál a kérésemen... *látszik rajta, hogy szüksége van Charles segítségére és reméli, hogy a másik jobb belátásra tér. Na de végül csak kissé meghajol a mester előtt, majd ez után elhoppanál, hogy átbeszélje az utolsó, apró részleteket a holnapi támadással kapcsolatban, na meg a démonokat is ideje előhívni.*
Vissza az elejére Go down
Charles Hellrain
Magiszter
Magiszter
Charles Hellrain


Hozzászólások száma : 365
Csatlakozás : 2010. Jul. 24.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Halott magiszter
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 1:31 am

*Valahogy sejtette, hogy ilyesféle választ fog kapni. Viszont amikor Alestor kezd el puhatolózni a férfi néz rá komoly tekintettel*
-Erre azt mondom hogy ehhez meg az én dolgom. De amit nem értesz abba próbálj meg nem belekeveredn ifjú tanítványom. Idővel mindent megtusz*mondja majd, szó kerül, arról is hogy a férfi elmegy.*
-Ez esetben holnap. ÉS viszlát* Charles, csak lassan biccent felé, ő is mutatva a tiszteletet , kissé meghajtja a fejét a másik felé, elvégre úriember, még ha most a feszültség nagy is köztük. De viselkedik. Ezután még pár pillanatot még itt marad, majd nemsokára ő is eltűnik. Holnap nagy nap következik*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Mystral kikötője - A rév - Page 8 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 2:53 pm

* Szombat van, s ez a kis vörös leányzó bizony igen korán kelt, hogy elintézzen egy-két dolgot a városban. Vett tintát és pennát, többek között, hisz most épp arra készül, tintával fog rajzolgatni a nap következő részében. Benézett egy igencsak különös boltba is, ahol csupa-csupa régiségeket bocsátanak közkézre. Kinézett magának egy csinos kis fotelt, kényelmes és jó nagy is, ám egyelőre nincs valami sok pénze megvenni, tehát majd ha úgy alakul, visszajön érte, csak hogy otthonosabbá varázsolja szobájuk azon részét, ahol az ő kis birodalma van. Betért a fogadóba is, nem volt kedve visszasietni ebédidőre a suliba, így inkább ott költötte el a kései reggelit-korai ebédet. Most pedig a főutcán sétál végig, hogy aztán a kikötőbe térhessen, ahol természetesen hétvége lévén is nagy a tumultus, ám ezzel szemben pont a révész csónakját nem látja semerre. *
~ Na, szépen vagyunk. Akkor várhatok a morgósra. ~ * konstatálja magában, kevésbé sem örvendezve, hisz azért nincs valami meleg mostanság, s csak úgy húzza össze magán sötét bőrdzsekijét. Haját most frissen mosva, kiengedve viseli, ami ritkaság számba megy nála, szóval most megfigyelhető, hogy majdnem hátközépig érnek enyhén hullámos tincsei. Enyhe smink díszeleg sápadt arcán, ill. egy világos sálat tekert körbe nyakán, alul pedig egy sötét nadrág, s egy szintén hasonló színű sportcipő díszeleg. Kezében két szatyor, így csücsül le az egyik közeli padra, persze megtörölgeti előtte popója helyét, hisz az is vizes az esőtől. Ahogy lecsüccsen, máris félig merül az egyik zacsiban: egy tábla finom tej csokit nyalábol ki belőle, hogy aztán kibonthassa, s harapva kezdje meg a finomságot, csendben szemlélve a környéket, s várva a révészre. *
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 3:06 pm

* Az egyik Orosz srác járja a várost mert keres valamit Nem titok hogy valami kellék után nézelődik. Általában öccsével mennek vásárolni de ma nem így alakult. öccse még alszik s ő nem bírt. Ezért eljött a városba kicsit szét nézni.*
~ Igaza volt az öcskösnek itt semmi értelmes nincs ~* Vonja meg a vállát s az egyik üzletbe be is tér ahol vesz pár csomag óvszert na meg lufit is. Még jól jöhet valamelyik csínyükhöz. Végül vesz még pár színes filcet is melyeket egy kisebb zacskóba tesz bele. A kikötő felé veszi az irányt hiszen valahogy haza kell jutni. Egy vörös hajú leányzót pillant meg aki ücsörög. Megnézi a vörös hajat mely szépen pihen a lány bőrkabátján. A kabát ismerős neki és csak egy valakit ismer aki ilyen stílusban öltözködik. Rajta amúgy egy farmer kabát van melyhez egy sötét kék pólót választott. természetesen egy hozzá illő farmerral viseli és egy fekete cipővel. Ha valaki ránéz megmondja rögtön hogy nem a piacról vásárol de ezzel soha nem foglalkozott. Meg van neki szokva hiszen nemesi családból származik. A révészt keresi de sehol nem látja. Közben egyre közelebb ér Werához akit meg is szólít.*
- Helló te kis vadóc* Mosolyodik el s az ülő lányra tekint. Tegnap este Miro elmesélt neki mindent ami történt Wera és közte.*
- Dimitrij vagyok mielőtt meglendülne a kezed bár tegnap te csókoltad meg ha minden igaz* jegyzi meg egy kaján vigyorral az arcán. Tegnap kicsit meglepte a dolog mert azt hittem utálja öccsét de most bebizonyosodott hogy ez nem így van.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Mystral kikötője - A rév - Page 8 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 3:18 pm

* A bevásárlás, s az ebéd után első útja a kikötő felé vezeti, ám mivel nem találja a révészt, így csak lehuppan az egyik padra, hogy amíg várakozik, amit valljuk be, egyáltalán nem szeret, de néha a szükség törvényt bont, elmajszolgathassa csokiját, ami épp tökéletes lesz desszert gyanánt a főtt étel elfogyasztása után. Ahogy ott ücsörög, s bámul mindenfelé, mintha egy ismerős alakot pillantana meg. Hunyorogva mereszti szemeit a srác felé, s agyán ezer meg ezer gondolat szalad tova mindeközben. *
~ Nem lehet igaz. Már megint? De ez most megint melyik lesz? Kötni kéne rájuk valami madzagot, ami alapján megkülönböztetem őket. ~ * sopánkodik magában, s persze arra is gondol, mi van, ha ez itt megint Miroslav? Bár az este gondolkozott, de nem várta, hogy már a mai nap folyamán belekezdhet egész hosszadalmas csínyébe. Viszont az iker hamar odaér hozzá, Wera pedig teli szájjal nem fog megszólalni, így először csak biccent egyet, színtelen gesztusokkal, majd lenyeli a falatot, s csak ezután szólal meg. S bár a vadóc megszólítást eddig Dimitrij alkalmazta előszeretettel, attól még lehet, hogy megint Miro az. *
- Ti követtek engem? * semmi szia vagy ilyesmi, viszont a másik oldalról jön is rögtön a letisztázás, hogy ez itt melyik iker, na meg egy cseppnyi szemrehányás is felmérhető Dim hangjában. Wera vállát megvonva, egy sanda mosollyal harap egy újabbat a finom csokiból, még mielőtt bármit is mondana. Jól megrágja, végül le is nyeli, így pillant fel Dimitrijre. *
- Azt nem mondtam, hogy nem utálom, meg ha jól emlékszem, az ellenkezőjét sem. Csak egy kis düh, semmi több. Majd elmúlik. * legyint, majd maga mellé mutat a padon, közben Dim felé nyújtva a csokit, azon gondolkozva, mit is kéne most mondjon. * - Mert amúgy mit mondott az öcséd? Kérsz egyébként? Nagyon finom, csak ajánlani tudom. Valami svájci finomság. * ecseteli röviden, bár azért kíváncsi lenne Miro előadására a tegnap történtekről. *
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 3:32 pm

* Bizony hogy megszólítja a vadóc leányzót hiszen szereti szívni a vérét. Jó hangulata lesz mikor Werával találkozik ezért talán kedveli. Mivel még sokat nem találkoztak így nem tudja kijelenteni hogy tényleg kedveli egy biztos élvezi ahogy a másikat bosszanthatja kicsit. persze a lány soha nem lehet biztos abban hogy épp melyik Volodya testvérrel van dolga hiszen mint két tojás. A helycsere is megy a két srácnak hiszen sok embert vicceltek már meg így. Főleg a tanárokat még anno. A kérdésre felemeli egyik szemöldökét mert ez meglepett.*
- Nem hiszem úgy tűnik vonzol minket* Jegyzi meg komoly hangon bár a végén elmosolyodik. Talán a lány vonzza magához az ikerpárost. Közben helyett foglal a lány mellett hiszen a révész még sehol és kitudja épp merre is jár csónakjával. A zacsit maga mellé teszi le hogy a lánytól a lehető legmesszebb legyen. A megjegyzésre csak bólint egyet.*
- Értem sógornő* Vigyorodik el saját megjegyzésén. Még mindig úgy gondolja hogy tetszik neki Miro és már családtagnak tekinti a leányzót. Wera csokival kínálja melyet most elfogad nem igen szokott ilyeneket enni de ahogy falatozza a lány egész gusztusos.*
- Köszi* Tör egy kisebb darabot a csokiból majd folytatja.*
- Hát nem sokat. Annyit tudok hogy kicsit becsapott ami a kilétét illeti és hogy megcsókoltad bár ha nem tetted volna akkor ő minden bizonnyal. Kíváncsi vagyok a te történetedre is azért szóval mesélj* Kéri a lányt normális hangnembe. Persze nem muszáj de öccse azért szeret túlozni mikor róla van szó. eszegetni kezdi a csoki darabot amit letört az imént.*
- Ez egész finom* Jegyzi meg miután lenyelt gy kis darabot és várja hogy a lány bele kezdjen a mesélésbe*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Mystral kikötője - A rév - Page 8 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 3:46 pm

* Társaság érkezik, méghozzá nem is akármilyen. S ha már így alakult, kölcsönösen kedvesen üdvözlik egymást, bár Werán igazán nem látszik, hogy ironikus-e ez a kedvesség, avagy spontán tényleg így is érez. *
- Hát az fantasztikus. Csak kár, hogy először sosem tudom, melyikőtök melyik. * fintorog egy halványat, mert így is van ez, bár lassan csak megtanulja a megkülönböztetés édes szabályait. Ám természetesen mi mással is lehetne kezdeni, mint Miroslavval, s a tegnapi véletlen találkával, mely újfent csínytevésbe fulladt. Úgy tűnik, mindannyian élvezik ezt, bár Wera annyira nem, főleg mert ő az egész tárgya, s nem igazán szereti, ha csacsogva van háta mögött olyasmikről, minek ő áll a célkeresztjében. Épp ezért tisztázza kezdetlegesnek sem mondható érzelmeit Miroslav iránt a bátyus előtt, a válaszra viszont csak felkacag, igencsak fura módon. *
- Szerintem én sosem leszek a te sógornőd. * nevet tovább, közben adva a finomságból Dim-nek is, így már ketten csócsálják az édességet. Wera biccent, miszerint szívesen adta a nyalánkságot, s ha kell, Dim bátran törhet még belőle, egyedül úgy sem tudná megenni egyhamar az egészet, így meg legalább nem kell tartogatnia. Feltett viszont egy kérdést, melyre várja a választ, bizony eléggé mohón téve mindezt, picit gyorsabban is kezdi enni a csokit, na de azért nem kéne lebukni, hogy ennyire érdekli Miro véleménye az esetről. *
- Igen, nagyjából így volt. Bár, mikor megtettem, már tudtam, hogy ő az, szóval hogy nem te. * pillant egy másodperc erejéig cseppet semmitmondó tekintettel Dim felé. * - Igen, ő is ezt mondta a te nevedben, hogy minimum még egy csókot kapok tőle. Hát, megelőztem, bár szerintem nem lesz ez olyan egyszerű. Van egy-két dolog a tarsolyomban és még mindig nem adtam fel, hogy megleckéztessem valahogy. * kacsint kajánul a srác felé, egy újabbat nyammogva a csokiból. Tudja jól, hogy valószínűleg ez is eljut Miro fülébe, ám nem gond ez, annál kíváncsibbá teheti ezáltal az öcsikét. Ám egy igazán furi dolog jut eszébe, mire szemei felcsillannak, így szól ismét a fiúhoz. *
- Te. Nincs kedved valamikor modellt ülni nekem? Szívesen lerajzolnálak, de persze csak ruhában. * érdeklődik vigyorogva, majd tekintete egy pillanatra a zacsikra siklik, amik ott pihennek Dim másik oldalán. * - Azokban mi van? * teszi fel a kérdést, mindent megtesz az érdekében, hogy kerülje a Miroslav-témát, ha lehet. *
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 4:15 pm

* A megjegyzésre elvigyorodik, mert hát tényleg nehéz őket megkülönböztetni de ha jobban ismerő őket valaki akkor nem lehet gond. Hiszen a gesztusiak azért mások bár ha csak egymás mellet mennek akkor lehetetlen. Dimnek mélyebb a hangja de csak egy árnyalat tehát arról sem. Viszont beszéd stílusukról simán ha csak nem utánozzák egymást.*
- Hát azért meglehet bár nem ismersz minket olyan jól szerintem.* ért egyet a másikkal azért mert tényleg nehéz. Teszi egy apró megjegyzést s családtagjává fogadja a kis vadócot.*
- Soha ne mond hogy soha* Fűzi hozzá s tovább vigyorog. Végül is kitudja hogy mi lesz még öccse és a lány között. A tegnap este is szóba kerül s mikor Wera közli hogy tud hogy nem Dimet csókolja meg kezét a szívére teszi.*
- Ennek örül legalább Amirának nem kell magyarázkodnom* Mosolyodik el mert hát abba a dologba nem lenne jó belekavarni és nem is fogja hagyni hogy bár ki ezt megtegye bár most nem épp a legjobban vannak egymással de majd helyre jön az is.*
- Kíváncsi vagyok mit tartogatsz a számára de el ne áruld mert úgyis szólnék neki. Tudod a testvéri szeretett. de akkor szappanoperás dolog lesz* kacsint a lányra mert úgy tűnik a Wera - Miro résznek még korántsem lesz vége és ez mulattja a fivért. Tör is abból a csokiból amit eszegetni kezd s ízlik is neki. Többet nem kér még a végén elhízik. A szatyorból előbányászik egy üveget melyben gyömbér van. A kupakot lecsavarja s a lány felé nyújtja.*
- Kérsz?* Kérdezi meg barátságosan a másiktól s ha kér a lány akkor átadja neki az üveget ha nem akkor iszik belőle. Ekkor jön a kérdés hogy nem e akar modell lenni amire félre nyel és köhögésben tör ki. Pár perc s ismét jól lesz az orosz srác.*
- Én modell?* Kérdez vissza ám eszébe jut valami amin elmosolyodik. Hogy mi az az titka marad.*
- Hát nem vagyok valami jó modell de persze lehet róla szó* Mosolyog a másikra ám szeme megcsillan egy röpke percre. Talán nem vette észre a másik vagy ha még is majd kivágja magát minden bizonnyal. A kérdésre a szatyorra pillant*
- Csak eszközök* Mondja komoly hangon majd közelebb tolja a szatyrot a lányhoz bele tudjon lesni.*
- Tudod a csínyekre fel kell készülni* Vigyorodik el s tekintete a lány szatyraira vándorol.*
- A te csomagod mit rejt?* Kérdez rá s kíváncsian pillant a lányra.*


Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Mystral kikötője - A rév - Page 8 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 4:33 pm

* Bólint Dimitrij szavaira, tényleg nem ismeri még őket, bár eddig határozottan biztos abban, hogy úgy nézni, amitől teljesen rosszul lesz, csak Miroslav tud, hogy a fene vinné el. Na meg figyel majd azért, s ha más nem, majd az egyik kap valami home made karkötőt vagy ilyesmit, bár azt is lehet váltogatni.. na nem baj, megoldható, csupán csak figyelem kérdése. A sógornős dologra viszont belőle tör ki a visszafoghatatlan nevetés, azért ez elég abszurdnak hangzik, na meg fiatalok is még, s Wera amúgy sem feltétlenül az a lehorgonyzós fajta ilyen korán, hisz még csak most töltötte a tizenhetet. *
- Pedig belőlünk nem lesz semmi, akár kezet is fogok rá, vagy fogadhatunk is felőlem. * nagyon úgy tűnik, biztos a dolgában, hisz semmi ilyesmit nem áll szándékában tenni. Tagadhatatlan, hogy helyesnek találja az ikreket, s Miro javára is szól pár dolog, de ártatlan játszadozásnál szándékai egyelőre semmivel sem többek. Szóba kerül viszont hamar az esti eset, s Wera egy halvány mosollyal bólint is. *
- Nem is akarok én megrontani egy kapcsolatot sem. És amúgy is tudtam volna, ha te vagy az. * von vállat, majd picit elfordítja fejét a srác felől, hogy a kikötő felé pillanthasson, ám a révész még mindig nem érkezett meg, nagyon úgy tűnik. A szappanoperára viszont ismét Dim szemeit kezdi fürkészni szürkés-kékségeivel, arcán pedig az a sunyi mosoly pihen immár, mint az előbb is. Nem reagál semmit, ám szappanoperából lesz nem kevés, ha már a srác így fogalmazott. Elég gáz, de élvezi ezt a kis helyzetet, és mérhetetlenül kíváncsi, mi lesz a vége. Gyömbérrel lesz viszont kínálva, ami nem igazán a kedvence, így pisze orrát felhúzva rázza meg buksiját. *
- Nem, köszi, nem kérek. * motyogja, bár kedves a gesztus, de inkább még egy falatot harap a csokiból, majd valamelyik zacskóba süllyeszti. Eszébe ötlik viszont rajztudása, s hogy embert már amúgy is rég firkált, ezzel a fiúval meg viszonylag jóban van, leszámítva az első pofont, tehát róla például szívesen készítene portrét. *
- Na, jól vagy? Ennyire rosszat kértem? Mert akkor tárgytalan, megkérek mást, ennyi az egész. * ütögeti meg kétségbeesve a köhögő srác hátát, ne pont mellette fulladjon már meg, azért nem a halálát akarja okozni a kérdéssel. * Szuper lenne egyébként. Csak ne az öcséd küld magad helyett. * sóhajt egyet, mert hirtelen ez fordult meg agyában, majd hozzáfűz még valamit, de csak miután meghallgatta a zacsik tartalmát, s egy kérdést is címeztek felé. *
- Este mondjuk ráérsz? Vagy valamikor mostanság? Mert akkor keresünk egy jó, világos helyet és mehet is a menet. Ezekben pedig csak csupa unalmas dolog van, mint például penna meg tinta.. bár ez ilyen színes izé, szóval jó lesz vele rajzolni. * emeli ki az egyik kis színes üvegcsét, amiben természetesen színes tinta is van. Figyelme eztán újra elkalandozik a csónakok felé, ahol most már egyel több hajó sorakozik, az egyikben a révésszel. *
- Nézd, megjött. Visszamegyünk? *kérdi Dim-nek címezve a kérdést, s ha a srác benne van, már mehetnek is a kis csónak felé, nehogy lekéssék a fuvart. *
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 5:00 pm

* A lány nagyon eltökélt abban hogy nm lesz köztük semmi de Dim erre nem venne mérget azért. Ismeri testvérét és szerinte simán az ujja köré csavarja a lányt.*
- Fogadjunk!* Vigyorodik el s kicsit ezzel is cukkolja a másikat na meg tetszik neki ez a játék. Nyújtja erős kezét a másiknak hogy a fogadás teljes legyen*
- Már csak azt kell kitalálni mi legyen a jutalmam.* Biztosra veszi győzelmét ezért mondja így. A következő kijelentésre viszont kíváncsi lesz mely látszik is rajta.*
- Igen? és honnan?* Kérdez rá majd közelebb hajol a másikhoz s szemeit Weráéba fúrja pont ahogy az öccse csinálja a lányokkal. Hát igen gyakorolta és ez benne is meg van csak ő nem használja. Nézi a szempárt egy darabig majd fejét elfordítja.*
- Szóval kedves Wera várom a választ* vigyorodik el persze csak játszik a lánnyal hiszen nem az este na meg nem is rámenős típus de ha kell oda teszi magát. Ezután töri a csokit és kezdi eszegetni. Üdítő is elő kerül a szatyrából amivel megkínálja a másikat. Szimpla kedvesség ez amit nem fogadnak el. Persze ezzel semmi baj így ő iszik ám jön a kérdés ami meglepi kicsit s félre nyel. A lány megveregeti hátát.*
- Oké, köszi jól vagyok* Mondja a másiknak s egy ötlet jut eszébe így hát bele megy, bár ő nem szereti mutogatni magát, de ismer olyat aki igen. Úgy tűnik a lány valamit megsejt tervéből mert megjegyzi hogy ne Mirot küldje. Ennyire átlátszó lenne? csak nem de most ki kell vágnia magát a dologból.*
- Még a feltételezés is sértő* Fonja keresztbe karját s állát fel is húzza majd a lányra pillant s elmosolyodik.*
- Engem fogsz lefesteni vagy rajzolni ne aggódj* Talán sikerült eloszlatni a gyanút a másikba talán nem. többet nem kíván beszélni erről mert talán elszólja magát. nem az a magyarázkodós típus.*
- Persze ráérek semmi dolgom vagy nem tudom. Holnap esetleg? De tudod mit küldök egy levelet ha tudok biztosat. Egy szoba név kell csak* fejti ki a dolgot mert az biztosabb na meg egyeztetni kell Miroval is hiszen őt fogja oda küldeni nem pedig magát. Ha öccse rá segített Amiráal hát ő is megteszi. A lány arcára azért kíváncsi lenne mikor kiderül a turpisság. Egy biztos ha azután találkozik a lánnyal jó messze fog mg állni csak hogy ne megint pofon legyen a köszöntés. A szatyrokra is fény derül hogy mit rejtenek és Dim megnézi a festéket.*
- Vicces majdnem ilyennel festettük de a folyosót. El ne mond senkinek hogy mi voltunk.* Kéri a lányt mert most elszólta magát na de sebaj ez van. Addig nyugodt míg nem hívatja magisztere s eddig még nem kaptak levelet vagy bármit. A révész is megérkezik végre.*
- Persze jó sokáig tartott mire ideért* jegyzi meg mert van még dolga az Orosz srácnak. Fel is áll és a csomagját is megfogja majd a lányra pillant.*
- Csak utánad* jegyzi meg barátságosan s ha a lány beszállt a csónakba akkor ő is.*


// A révészig nem jutnak el, mert megfagynak! //
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Mystral kikötője - A rév - Page 8 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 10:33 pm

//olvadás//

* Elfogadja a felé nyújtott kezet, de azért még mielőtt megfogná, egy kritériumot megemlít, csak hogy teljes legyen a kép. *
- Bármi lehet, amíg igazi érzelmek nincsenek. Ha lesznek, akkor nyertél. Ellenben, ha nem szeret bele egyikünk sem a másikba, veszítesz. Így is jó? * kérdi, majd kezet is rázhatnak, ha megfelelőek a kikötések. Ám Dimitrij kegyetlenül biztosnak tűnik dolgában, mire Wera csak egy aprót kacag, igencsak gonoszkás hangnemben. Nem ismerik még egymást, így Dim, sem lehet biztos abban, hogy Wera könnyen hagyja nyerni a srácot. Viszont kap egy nézést, arra a megszólalására, hogy márpedig tudta volna, ha Dim néz rá úgy és nem pedig Miro. A próbálkozásra elmosolyodik, s állja is a tekintetet, de semmit nem mozdít meg benne ez a fajta pillantás. Végül óvatosan megsimítja a srác arcát, mielőtt az elfordulna. *
- Ügyes próbálkozás, de az öcsédnek határozottan jobban megy. * kacsint oda, cukkolva Dimitrijt egy kicsit. Persze, ő is helyes, meg minden, de nem igazán tudott olyat produkálni, ami Werát lábremegésre készteti. Eztán jöhet a köhécselés a felkérésre, na meg a hátba veregetés, mire jobban is lesz a srác, legalábbis megfulladni nem fog, az tuti. *
- Jó-jó, te jössz, nekem nyolc. Csak a tegnapi után.. nem is tudom. Az öcséd amúgy is jó pasi, nem értem, miért sértő rád nézve, ha ő jön helyetted. * nyújtja nyelvét a fiú felé, de azért tuti óvatos lesz ezek után, ez száz. A szoba nevére pedig csak elvigyorodik, majd kis gondolkozásba kezd, pedig már épp magyarázta volna, hogy oda azért még nem kéne bejönnie egyiküknek sem.. *
- Mirtuszháló, bár nem tudom, ezzel mire mész, ha a klubhelyiségbe sem tudsz bejutni, mivel nem Exortusos vagy. * ölti nyelvét a fiúra, nem is érti, na de mindegy, most már ezt is tudja majd valószínűleg mindkét iker. Ám a vásárlás témája is szóba kerül, Wera pedig csak egy sóhajtással, s fejcsóválással konstatálja a magiszteri folyosó színességét, mivel épp ekkor fut be a révész is a kikötőbe. Már állnak is fel, s csücsülnek is a csónakba, Wera azért megkapaszkodik Dim karjában, így biztonságosabb. Természetesen a kastélyhoz vitetik magukat, ahol még egy ideig mehetnek együtt, ám elképzelhető, hogy az aula környékén elválnak útjaik, s elköszönnek egymástól, így ki-ki mehet a dolgára. S remélhetőleg Dimitrij nem feledi a rajzolós délutánt, Wera pedig majd vigyázni fog, kivel hozza össze a sors legközelebb. *
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-09-11, 10:48 pm

* Kikötés is van ami meglepő de hát miért ne menne bele a játékba. Max. veszít, de azt kizártnak tartja.*
- Rendben akkor áll az alku* Vigyorodik el s kezet ráznak ahogy ilyenkor szokták. Majd beszél öccsével hogy tekerje el a lány fejét. próbál úgy nézi mint öccse de azért ő még is Dim és nem Miro így hát nem igazán sikerül neki na meg nem is szokta használni. Ez nem szegi kedvét na meg talán ha tetszene neki a lány akkor biztosan jobban menne. A lány megsimítja arcát amit most hagy bár semmit nem vált ki a fiúból.*
- Neked kell jobban tudni* kacsint a másikra s elfordítja az arcát. nem bánja hogy nem sikerült az a nézés. Ezután jön a félre nyelés és a modellkedés.*
- Nem azért teeee* Böki oldalba a másikat s ez volt az első hogy megérintette a lányt. Ez már nagy szó. nem úgy értette a dolgot amit mindjárt tisztáz is.*
- Az a sértő hogy azt feltételezed hogy átváglak, bár ha az öcsém jó pasi.....* Dönti oldalra fejét és egy vigyor szélesedik ki arcán. Cukkolja a másikat ez természetes. A megjegyzésre elneveti magát.*
- Te hallottál már arról a madáról mely levelet szállít és a suliban is megtalálható? ha nem tudom a szobád nevét hogy küldjek vele levelet?* Kérdezi meg egy apró mosollyal az arcán. Ez logikus legalább is ő annak gondolja. A szobanév már meg van s a levél is menni fog hamarosan. A vásárlást is kivesézik s jön a révész. Ez csak annyit jelent hogy itt a vége a találkozásnak. hagyja a lánynak hogy bele karoljon s úgy segíti fel a csónakba. Amint át érnek le is segíti a lányt majd egy darabig még együtt mennek de aztán elválnak útjaik. Dim int a lánynak s elköszön majd szobájába siet.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-11-14, 8:48 pm

* Egy csendes alak lépked némán, majd az egyik nehéz deszkákból ácsolt móló végén áll meg, s le is ül, hiába hűvös az idő, lábait a víz fölé lógatva, de még bőven nem éri a csendben ringó, csillagfénytől csillogó víztükröt, mely most is finoman fodrozódik, ahogy a hajók ringanak a kikötőben. Néhány fáklya és lámpás még mindig és, az egyik szélső bárkát épp most pakolják meg, hamarosan kifut, s az idő jónak ígérkezik, hiszen egyre erősödik az északnyugati szél, már most dagadnak a vitorlák néha. Csendesen sóhajt a lány, majd a mellette fekvő ocelotra pillant, mely bár nincs oda a vízért, mégis megérti gazdáját, hiszen ismeri már elég jól. Honvágya van Viának, ahogy a sós levegő átjárja az orrát és a tüdejét, s fülében ott cseng a sirályok elhaló mégis éles rikoltása, mely sosem hagy neki nyugtot, mióta az eszét tudja. Vörös haja ki van bontva, így könnyedén, vad táncot jár vele az erős szél, s ide oda fújja az arca körül, bár őt ez nem zavarja. Nyakát egy lila sál takarja, hozzá egy sima, rövid fekete kabátot visel, farmert és fekete tornacipőt, semmi extra, maximum az ocelotért bámulták meg párna de ezt már megszokta, s nem is azért jött, hogy néhány halásszal zsémbelődjön az ilyesmin. Tudja jól hogy alapvetően nincs jó híre az iskolának, bár ő szeret itt tanulni, azért a sötét bélyeget nem akarja, hogy majd rá süssék, nem azért tanul itt, s szíve szerint most amúgy is az egyik bárkára mászna fel, hogy ő is kihajózhasson a nyílt tengerre, ahol a víz az úr.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime2010-11-14, 9:05 pm

* Egy mélyet szippant a friss levegőbe, mikor kilép az iskola kapuin. Nagyon nagy levegővételnek sikeredett, de ez most így esik jól neki. Nem is tartja bent a levegőt, már is kifújja. Ez idő alatt le is hunyja egy kicsit a szemeit, hogy minél jobban átadja magát a természetnek. Mindez pár másodperc alatt történik, így aki látja, nem nézi totál idiótának azért, amit csinál. Körbe tekint, hogy merre is menjen, és ekkor pillantja meg a kikötőnél az ismeretlen árnyakat, amit így messziről, csak a hosszú hajról tudja megállapítani, hogy valószínűleg lány az illető. Nem tudja, eldönteni, hogy már látta vagy sem, de nem is rest ez ügyben, elindul felé, hogy üdvözölje, elvégre neki is jól jönne egy kis társaság a korcsolya óta. Nem is tudja, hogy merre van a kedvese, és nagyon is sajnálja, hogy nem találkoznak, de ha nem kíváncsi rá, akkor nem tud mit tenni. Komótos léptekkel halad végig a stégen, hogy aztán a tényleges megállapítás sorra kerüljön, hogy lányról van szó. Nem figyel az állatra, mert nagyon nem érdekli, ez a famulusos téma, azóta, mióta összevesztek Aysha-val. Nem akarja megzavarni a másikat az álmodozásban, így beáll mellé, és csípőre teszi a kezeit, majd letekint rá. Reméli, hogy azért annyira nem ijesztő, hogy a szívbajt hozza a másikra. *
- Szia. Troy vagyok.
* Köszön, és egy röpke bemutatkozás után, le is ül. Legfeljebb elküldik, de most valahogy jól esik neki a társaság. Lábait felhúzza, és a karjaival átkarolja őket, majd a fejét a térdeire helyezi, úgy hogy a fejével a számára még ismeretlen lányt vizsgálgatja a szemeivel. Nem tudja, hogy látta-e már valahol, de úgy van vele, hogy legfeljebb kijavítják, elvégre sok embert ismert az amnéziája előtt. *
- Remélem nem zavarlak.
* Szólal meg halkan, mert nem szeretne most felállni, és azt sem szeretné, hogyha itt hagynák. Reménykedő pillantásokat vet a másikra, hátha, ha ránéznek, akkor meglágyul a szíve, és nem küldi el. Nem tudja, hogy mivel kezdje, így mikor megkapja a választ, annak megfelelően cselekszik. Ha itt maradhat a víz felé fordítja a tekintetét, és a horizontot kezdi el nézni, ha meg elküldik, akkor természetesen feláll, és egy elköszönéssel átmegy Seol szigetére, hogy valamit csináljon magával. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral kikötője - A rév - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral kikötője - A rév
Vissza az elejére 
8 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Mystral főutcája
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: